Diskuze k článku

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

Příspěvků 107

1.8.2014 3:15

Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 1 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce

kyticka 81.?.?.?

Šílenosti vymytých mozků... Rusko-ukrajinský podnikatel prozradil, co se děje na západní Ukrajině

převzato z:
http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1637-...

Rusko-ukrajinský podnikatel a šéf spolku Artek Alexandr Barabanov pro ParlamentníListy.cz shrnuje dění na Ukrajině v poslední době. Stát je na pokraji bankrotu, v centru Kyjeva neteče teplá voda a stát blokuje vysílání ruských televizí, a to včetně internetu. Ukrajinci prý mají natolik vymyté mozky, že nejsou schopni si přiznat pravdu ani tehdy, když jim ji v přímém přenosu na ukrajinské televizi řekne generál jejich vlastní armády.

Ukrajina na tom podle Barabanova není vůbec dobře a začíná se to silně projevovat v běžném životě občanů. V centru Kyjeva prý třeba neteče teplá voda a je běžné, že lidé nemají ani na zaplacení nájmu. „Třeba moje babička platí za byt o 32 hřiven víc, než dostává důchod. Lidé se stěhují z Kyjeva pryč, není žádná poptávka po pronájmech bytů,“ uvádí pro ParlamentníListy.cz.

Poté, co padla Jaceňukova vláda, prý hrozí, že po příštích volbách ovládnou zemi fašisté ještě víc. „Protože východ ve volbách hlasovat nebude, ten už vlastně k Ukrajině nepatří, Krym už vůbec ne a ti, kteří zůstali, budou pochopitelně hlasovat jen pro ty ultranacionalisty,“ je přesvědčen Barabanov.

„A demokracie v podání kyjevské vlády? Nezapnete si tam ani ruskou televizi, jen ukrajinské. A to ani na internetu. Když si zadáte adresu třeba Prvního kanálu ruské televize, nic se nenačte. Všechno je to zablokované,“ sděluje pro ParlamentníListy.cz podnikatel a šéf ruského spolku Artek.

Lidé na Ukrajině si podle Barabanova nechtějí připustit pravdu o tom, v jakém stavu se jejich země nachází. Nedávno významný ukrajinský generál Ruban v nejsledovanějším televizním pořadu mluvil o tom, že země je na pokraji bankrotu a armáda nemá peníze ani na naftu do tanků. „Když jsem to viděl, řekl jsem si, že konečně někdo řekl pravdu a ještě k tomu v nejsledovanějším pořadu na nejsledovanější televizi. Ani to ale nepomohlo, když jsem si pak četl diskuse, Ukrajinci mu v lepším případě nadávali do sviní a v tom horším psali, že by ho měli okamžitě zabít,“ nechápe Barabanov.

314541

1.8.2014 11:07

Co by se asi stalo tady,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 314541

kdyby to o tom bankrotu státu konečně řekl třeba i Šolim Namez...

314552

4.8.2014 3:04

a je tady

favela 113.?.?.?

Reakce na 314552

..sance pro Putina vyhlasit sankce na Mez Arb.soud ,EURO- kasparu,na Yukos a na toho zlocinneho vyderace co se jako vsichni pejzaci skryva za falesnym jmenem !!!Chodorkovskij. Zadnej z nich se nechce priznat jak se vlastne jmenujou.Pak se divej...

314735

1.8.2014 18:27

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 1 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce

Anellus anellus (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 314541

Nejenom na Ukrajině blokují ruské televizní vysílání. Česká protiruská již 25 let trvající paranoia se zhlédla v ukrajinských fašistech a po jejich vzoru je už i u nás blokován nejdůležitější netový ruský zpravodajský portál gazeta.ru. Je to již asi 14 dní, v IE jej nenačtete, je hlášeno obnovení záložky. Pokud někdo zná nějaký způsob, jak se na www.gazeta.ru dostat, byl bych rád. Tam jsem si chodil pro informace z druhé strany, protože ruštinu my senioři ovládáme docela dobře a teď se nám právě hodí.

314577

1.8.2014 19:49

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 1 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce

dub 89.?.?.?

Reakce na 314577

problém bude nejspíš u vašeho providera. jinde stránka normálně nabíhá.

314583

2.8.2014 19:15

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 1 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce

max55 94.?.?.?

Reakce na 314577

ve Firefoxu jede vše. právě jsem zkoušel. Dlouhodobě mnohem lepší prohlížeč než IE.
hodně zdaru, máte pravdu, jen kdyby si to v hlavách lidé více srovnali, jako já před několika lety a prohlédl jsem mnohé.
Díky za Váš článek, jen dál.

314623

3.8.2014 20:51

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 1 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 314623

už nejede ani ve Firefoxu...

314715

4.8.2014 11:31

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 1 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 314715

právě teď jsem zadal "gazeta" do imperialistického guglu a prohlédl jsem si úvodní stránku tohoto zakázaného webu v imperialistickém jazyce
http://en.gazeta.ru/
a to právě teď z mobilního připojení imperialistického vodafonu

...prohlížeč používám asi nějaký globalistický [chechtot]

314765

2.8.2014 20:58

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 1 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce

fohat 194.?.?.?

Reakce na 314577

Mám Baidu spark browser.Hlavně otevře vše a ZEJMÉNA stahuje bez problému flash a youtube videa,aniž bych do toho cpal rozšíření. [chechtot]

314628

2.8.2014 23:21

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 1 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 314577

zde je také zajímavá adresa http://rusvesna.su/

314633

3.8.2014 10:31

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 1 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 314577

"Česká protiruská již 25 let trvající paranoia"
- není česká, to je pátá kolona pejzatejch. Tisíciletá nenávist potalmudštělých Chazarů (dnes známých jako zionistů) ke všenu ruskému a slovanskému. Mají to v genech, a již před sto lety o tom psal Henry Ford -

"A zástup židů vždy stojí pohotově".

Tady je to přesně:
http://ulozto.cz/xRgvLEL/henry-ford-mezinarodni-zi...

314654

1.8.2014 3:19

Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 2 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce

kyticka 81.?.?.?

„To samé se stává mně, když zveřejňuji fotky od místních lidí z jihovýchodu z bombardování. Moji bývalí spolužáci z Kyjeva mi píší, že to jsou fotky po bombardování ruskou armádou. Když jim odpovídám, že je nesmysl, aby ruská armáda bombardovala jihovýchod Ukrajiny, nevěří mi. Když jsem jim ukazoval videa z německého Spolkového sněmu, z tiskovky jednoho poslance, co byl jako pozorovatel na Krymu, řekli mi, že to natočili agenti Putina někde v divadle a pokud to tak není, ať to prý dokážu. No, co byste jim na to řekli. To je šílené,“ říká nevěřícně podnikatel.

Většina Ukrajinců už má podle Alexandra Barabanova totálně vymyté mozky. „Nejsou ochotni připustit si realitu, nevím už, co by se muselo stát, aby lidi otevřeli oči. Až začnou umírat hlady? Všechno se tam bude jen zhoršovat, protože stát je na dně. A nejhorší je, že až lidi nebudou mít co do pusy, budou podle mě obviňovat Rusko, že za všechno může. Mají natolik vymyté mozky, že za všechno podle nich může Putin,“ popisuje.

Nenávist k ruskému prezidentovi je prý kvůli propagandě na západě Ukrajiny natolik vysoká, že třeba na nádražích u vlaků, které jedou do Moskvy, se na informačních tabulích objevují nápisy „Putin je čů*ák“ a podobně. „Nebo v jídelních lístcích v restauracích je v nabídce ‚kolorad zapečený zaživa‘. Kolorad říkají urážlivě lidem, kteří nosí georgijevskou stužku. To zapečení zaživa vzniklo po té tragédii v Oděse, kde bylo upáleno mnoho lidí s georgijevskou stužkou. V jídelních lístcích na západní Ukrajině se objevuje celá řada podobných urážlivých názvů. To je epidemie stupidity nejvyššího kalibru,“ uvádí Barabanov.

Prezident Petro Porošenko podle jeho slov o ničem na Ukrajině nerozhoduje. „Nevidím nic, co by on dělal. Občas něco řekne a to je celé. A kdo to za něho řídí? Vzhledem k tomu, že americká tajná služba má obsazenou už polovinu budovy státní bezpečnosti Ukrajiny, je asi jasné, odkud vítr vane. Jak vůbec může nějaký stát mluvit o nezávislosti, když polovina oficiální budovy tajné služby je obsazená americkými tajnými službami?“ popisuje pro ParlamentníListy.cz Barabanov.

Co sestřelené letadlo nad Ukrajinou? „Nejvíc mě štvou falešná zdůvodnění některých videí z místa. Když třeba muž z domobrany bere do ruky hračku a ukazuje na kameru a oni z toho videa vytáhnou fotku a řeknou, že krade hračky. Nebo se na jiném videu dívají na prsten jedné z obětí a na záběru je slyšet, jak se baví o tom, že je na prstenu vyryté jméno a oni se baví, že z toho opíšou jméno oběti. Ukrajinci a celý svět vystřihli tu fotku a napsali k tomu, že domobranci okrádají mrtvé. Ze všeho nejvíc mě štve, že se takhle lže na úkor těch obětí. To je hrozná neúcta,“ sděluje dále rusko-ukrajinský podnikatel.

314542

1.8.2014 4:08

Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 3 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

kyticka 81.?.?.?

„Neuvěřitelné také je, když se do diskuzí o okolnostech sestřelení letadla pouštějí lidé, kteří o tom nic nevědí a slovo Buk slyšeli poprvé v televizi po pádu letadla a teď ‚zasvěceně‘ debatují o tom, co ten systém Buk dokáže. A ještě jedna věc. Nemám sice rád různé konspirační teorie, ale je fakt, že se nikde neobjevil jediný důkaz o tom, že by na palubě toho boeingu bylo nějaké jídlo. Pátral jsem po tom, psal jsem i místním lidem. Nikdo nic nemá, ani video z mobilu z místa. A na těch amatérských videích je slyšet lidi bavící se o tom, že ti mrtví hodně zapáchají. To je prostě divné. Nechci spekulovat, co to znamená, ale měli bychom myslet na to, že tu jsou takové otazníky. Něco tam nehraje,“ dodává v komentáři pro server ParlamentníListy.cz Alexandr Barabanov.

A nyní k tomu dotazu Americkým čtenářům Zvědavce

Osobně mám 2 přátele jeden ze západní a druhý z východní Ukrajiny, kdy se vzájemně často stýkáme na společných služebních zahraničních cestách prakticky po celé Evropě. S tím ze západu se znám velmi dobře, a již jsme spolu v minulosti probrali řadu zajímavých diskusí. Prakticky jsme se vždy v tématech na dění ve světě plně shodovali (včetně sio-banksterismu atd...) až na jednu maličkost. Nikdy jsem nemohl ani trochu naznačit, že Rusko je pro Ukrajinu dobrý a přirozený partner a že cpát se do EU pro ně bude katastrofa, že je právě ti západní sio-bandité svlíknou do naha stejně jako nás a ať se raději drží Putina.

Na toto vždy zesinal a začal vykřikovat něco ve smyslu "Všichni Moskali jsou židovské kurvy a ti co nejsou židi tak to jsou Tatáry!"

Poslední rok (2013) jsem se sním již moc bavit nedokázal, protože pouze temně mlčel a šlehal blesky očima na všechny strany.

Vyvrcholením bylo, když někdy okolo dubna 2013 se potkal na parkovišti před Švýcarským hotelem s naším společným známým z východní Ukrajiny (zde vlastně mystifikuji, ten východní je přímo z Kyjeva, ale je to Rusky mluvící Ukrajinec, napůl Rus), kdy spolu museli něco organizačního projednat. Zde jsem nevěřil svým uším, kdy můj dobrý přítel, velmi vzdělaný a sečtělý západo-Ukrajinec se po první větě s mým přítelem (spíše známým) východo-Ukrajincem neuvěřitelně na celé kolo rozkřičel, jak že si to dovoluje s ním mluvit Rusky, že je Ukrajinec a že má povinnost se s ním bavit Ukrajinsky. Málem se tam kvůli tomu pro ostudu všem porvali, kdy "Moskal" z Kyjeva se zprvu snažil obhajovat, že si snad rozumí, a že se na Ukrajině mluví oběma jazyky (rozdíl mezi nimi je asi jako mezi Slovenštinou a Češtinou).

314543

1.8.2014 13:30

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 3 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 314543

noumalka
studoval jsem na slovensku a v 89 jsem se od spoluzaku dozvedel ze jsem jim zabil stefanika... odchazeli demonstrativne spolecne v tlupe s prednasek jako kdyz ods a top09 vyhlasi obstrukce v parlamentu

[smích] [smích] [smích]

314561

1.8.2014 17:18

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 3 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

Dan z Piesku 147.?.?.?

Reakce na 314561

Pán ráči byť Chazarom?
Potom mali pravdu. Zabili nám Štefánika a bez neho by žiadna ČSR nikdy nevznikla. Zabili nám Tisa, lebo Vojnové Slovensko zažilo krátku éru prosperity, keď sme prestali byť "kolóniou" Prahy. Zabili nám Dubčeka Mečiarovými paprčami v podobe osobného šoféra. Okradli ma o majetok v podobe kupónovej privatizácie = 100 % vytunelovanie akcií v Čechách. (K Chazarom patrí nielen Havel a Klaus, ale aj Kožený(ČS námorní plavba) a Adamec (Motokov international)). Okradli ma o Československo, kde som sa narodil, lebo to bol Plán B = odpútanie pozornosti od 400 000 nezamestnaných z toho zhodou okolností 300 000 na Slovensku.
Nespáchali to Moravané, nespáchali to Česi, spáchali to Chazari, nie Židia. Ortodoxní židia odsudzujú, čo sa deje v Gaze. Násilie plodí násilie. Násilie schvaľuje len vládnuca trieda chazarov. Ich pôvod je práve v dolnom Povolží. Známi sú aj ako Aškenázi. Ich koncentrácia prudko narastá v médiách a zastupiteľských orgánoch po celej EU. Pod jednotou presadzujú boľševizmus neprípustnosti objektívnych informácií. Sú takmer v každej strane, iný, ako sionistický názor, je v médiách neprípustný. Počet mŕtvych v Gaze a na Ukrajine je dnes už veľmi podobný. Ukrajinci si svoj kalich horkosti vypijú do dna. Pár miliónov rusov (aj ukrajincov) sa presťahuje. EU ale i USA budú mať problém. Zasahovaním do vnútorných vecí UA preberajú zodpovednosť. Zodpovednosť za vymyté, ale hodne nasrané hlavy ľudí, ktoré prišli o domov. Osud Ukrajiny je nejasný, ale dopadne to rovnako ako v Gaze. Príde o časť svojho územia, o väčšinu bohastva a o ilúzie obyvateľstva v lepší svet. Ukrajina zažije podobné fiasko ako Irak, Lýbia či Sýria. Počet ozbrojencov, ale i názorov bude pár rokov pribúdať, kým nevznikne autoritatívny režim nebezpečný pre susedov. Slovensko, žial, susedí s Podkarpatskou ukrajinou. Tá by ešte mohla mať šancu stať sa kolóniou Bruselu.
Problémom následníckych štátov ČSFR je, že v nich prakticky nezostali ortodoxní judaisti, len chazarská zberba vyznávajúca zlaté teľa, lebo vieru už dávno stratila a zostala jej len túžba po moci a bohatstve. Niečo za nič nefunguje. Ľudia prestávajú kooperovať s režimom už keď sa prerozdeľovanie priblíži k 70 %-tám. Dnešné dane tvoria 56 - 65 %. Ľudia sú všeobecne nasratí. A od Ukrajinského scenára nás delí len viac úverov. Kým môžu úvery rásť, nemá Le Penová ani Kotleba proti oligarchom šancu. Môže ekonomika rásť, ak je 100 %-ne závislá od ruských energetických surovín? Babiš sa našťastie presťahoval do väčšieho rybníka. Užite si ho...

314572

1.8.2014 22:25

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 3 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

Danielle 178.?.?.?

Reakce na 314572

re: "Zabili nám Dubčeka Mečiarovými paprčami v podobe osobného šoféra."

ked tv vysielala pred par rokmi "nikdy nezverejnene zaznamy z divadla" ukazali Kocaba ako vystupil proti tomu, aby bol Dubcek prezidentom ...

Meciar nemal so smrtou pana Dubceka absolutne nic spolocne...

islo o ziskanie uradu prezidenta pre Havla

314588

2.8.2014 10:06

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 3 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

maršal Žukov 178.?.?.?

Reakce na 314572

Jediná otázka, pane: ortodoxní židia študujú talmud?

314602

1.8.2014 19:33

no ale vsak ste nam ho zabili

nezalezi 78.?.?.?

Reakce na 314561

v 1969 roku na 50te vyrocie smrti generala Milana Rastislava Stefanika isiel v vo vysielani cs.televizie Bratislava dokument o tomto hrdinskom Slovakovi a jeho smrti, kde priamo clen caty vojakov, ktory mohol mat vtedy v dobe natacania dokumentu cca 70-75 rokov rozpraval, ako ich nechali nastupit na nadvorie vajnorskych kasarni a ked sa zjavilo nd nimi lietadlo s talianskymi vysostnymi znakmi, povedal im cesky dostojnik ze je to madarske lietadlo a rozkazal na neho palit......

dokument som osobne videl, nemusis sa unuvat s nadavkami do cobolakov a nacionalistov......reklamuj v Slovenskej televizii Bratislava

314581

1.8.2014 22:05

RE: no ale vsak ste nam ho zabili

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 314581

[smích]))

furt stejni blbci.. i po 25 letech

314587

1.8.2014 23:31

RE: no ale vsak ste nam ho zabili

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 314587

trochu bych se radeji zklidnil byt vami.. Okolo umrti M. R. Stefanika je prece jen zahad stale dost. I kdyby to ale bylo takhle, nelze vinu svalovat na Cechy. Mohlo jit bud o politovanihodny omyl nizsi sarze ktera opravdu nemela na to delat nejake protislovenske konspirace takovehoto vyznamu, a nebo naopak o spiknuti na nejvysich mistech, kde ale uz zas tak moc CECHU opravdu nebylo...
Konec koncu, i ten Stefanik byl taky buhvi co zac... pekne vysoko v zednarske hierarchii, vsak se take vynasnazili s tou hrobkou pro nej.. uz na ni chybi jen to voko. A to nemluvim o te megalomamske mohyle...

314592

2.8.2014 9:53

RE: no ale vsak ste nam ho zabili

nezalezi 92.?.?.?

Reakce na 314592

V dobe, ked M.R.Stefanik zahynul, uz nebol clenom slobodomurarskej loze Grand Orient....uz z nej podla vlastnych slov vystupil, jej clenom bol naopak Edvard Benes

A preco bol M.R.Stefanik odstraneny mohol byt celkom prozaicky.....PENIAZE..... Stefanik verejne obvinil Benesa, ze zdefraudoval a v kasine presustroval peniaze vyzbierane od slovenskych a ceskych krajanov v USA na legie.......Stefanik sa chystal predniest obvinenie po navrate do vzniknutej CSR, kde ale pre neho uz nebolo miesta.

Su na to pisomne zaznamy svedkov.

314601

3.8.2014 11:39

RE: no ale vsak ste nam ho zabili

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 314601

Z lóže lze vystoupit?[oči v sloup]... no vlastně lze, ale jen s nohama napřed. [vyplazený jazyk]

314658

5.8.2014 5:52

RE: no ale vsak ste nam ho zabili

favela 113.?.?.?

Reakce na 314592

...Vono je to asi takhle. At se neco stalo nebo i nestalo,vzdycky nas cechy, slovaci/jen mala cast/ obvinovali..Ale s tim se daleko nedojde..

314806

1.8.2014 15:55

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 3 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Reakce na 314543

takovouhle nenavist mezi nami (cechy a slovaky) ty svine ktere se nesmi jmenovat chtely zanest taky, v pripade ze bychom si v r 93 nechteli ceskoslovensko rozbit dobrovolne...
Nakonec je to mozna dobre, stat se muze obnovit, kdyz bude vule, ale jestli se nekdy v dohledne dobe obnovi sounalezitost mezi zap. a vych. ukrajinou, tak to bych se divil...

314566

1.8.2014 17:06

Válka by byla to poslední řešení!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 147.?.?.?

Reakce na 314566

Rozdělení Čechů a Slováků se nakonec po letech ukázalo jako velmi blahodárné! Dnes nenajdete na české, nebo slovenské straně někoho, kdo by na druhou stranu nadával! Na Slovensku je Česko kulturně i jinak mezi lidmi na prvním místě - jenom , co se prodá českých knih a časopisů a v mnoha rodinách se na Slovensku mluví částečně česky, někdy spíše ze srandy, ale i to patří k běžnému koloritu.Také v Praze si někdy připadáte jako na Slovensku,jenom co je zde studentů ze Slovenska.Takže paradoxně nás rozdělení státu sblížilo a je to dobře!
Jsem přesvědčen, že také na Ukrajině nebude mít "nenávist" dlouhého trvání! Především proto, že nepřináší nic dobrého, žádné řešení!
Po určitém čase se hroty nenávisti otupí a aktéři přejdou na pragmatické urovnání, také pod tlakem obyvatel, kteří budou mít válčení plné zuby! Válečné úsilí stojí mnoho peněz a také životy a zdraví obyvatel a nikoho nemůže dlouho bavit!
Válečná propaganda se vyprázdní a zvadne. Rusko je dnes velice silné, nenechá se zatáhnout do války a "válečníci" budou mít stále těžší pozici vyburcovat lidi k nějaké další eskalaci "bojového" nadšení!
Ukrajina si ještě projde nějakým těžkým údobím,ale to nejhorší už má za sebou. Je jasné, že se síly války začínají na Ukrajině politicky propadat do nicoty a ani "pomoc" ze západu nebude nic platná! Máme 21. století a není důvod ničit planetu pro zájmy některých nenasytných pijavic a tasemnic, o kterých se raději zmiňovat nebudu! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

314570

1.8.2014 19:06

RE: Válka by byla to poslední řešení!

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 314570

Obávám se,že se mýlíte.
Příkop mezi Ukrajinci a rusky mluvícími státními příslušníky Ukrajiny se podařilo za posledních 25 let prohloubit natolik,že jeho překročení nebude tak jednoduché a jelikož už dnes je naplněn mrtvolami obou víceméně uměle znesvářených částí stejného národa až po okraj a křivdy spojené s násilím,ničením a vražděním,se zapomínají velice těžko i po dlouhé době,skutečný a trvalý rozpad Ukrajiny té v dnešní podobě je naprosto nevyhnutený a de facto už dokonaný....Další soužití obou etnik v jednom státě je naprosto nemožný.Není už nic,co by je spojovalo a jediné,co mají společné jsou negativní asociace jednoho k druhému.
Je to stejně nemožné,jako chtít po Palestincích a Židech,ať ze dne na den zapomenou,co bylo a domluví se.....Nebo,aby Srbové a Albánci,po tom všem,jak si nerozuměli a navyváděli se jeden druhému za nadšeného hecování kazisvětů,najednou na vše zapomněli a "padli si okolo krku".To je prostě nemožné,to by vyžadovalo nad oběma stranami obrovskou autoritu,které by je tomu přinutila a ta neexistuje a pánaboha mají evidentně nad sebou každý jiného....a Tita,nebo Stalina,který by je oba srovnal aspoň na chvilku,žádný z nich nechce.
Dávat za příklad náš česko-slovenský rozvod je naprosto liché,neboť k tomu nejhoršímu,k prolití krve nedošlo a bylo tu mezi námi vždy více toho,co nás navzájem spojovalo,než toho,co nás rozdělovalo... navíc jsme oba jako národy spadli pod jednu tu obrovskou autoritu-kuratelu EU,která nás spíš glajšajtováním a buzerací nevědomky sjednocuje do své opozice.To v případě rozdělené Ukrajiny nebude,neboť i to,kam chce jedna či druhá strana patřit je jedním z kamenů dnešního sváru obou částí jednoho velkého národa Rusů(o národě Ukrajinců lze vzhledem k minulosti s úspěchem pochybovat),zda se přidat k EU,nebo ke vznikající EuroAsii....

314580

2.8.2014 1:39

RE: Válka by byla to poslední řešení!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 314580

Slováci a Češi a Moravané a Slezané, samozřejmě, vždy byli bratrské národy. Československo vzniklo jako umělý zednářský projekt upečený Redlichem a US sionisty, záhadné připojení Zakarpatí mělo jeden hlavní účel - otevřít vrata talmudickým Chazarům z goletú a štetlů, z toho máme peklo dodnes. Není náhoda, že jediná vláda na světě, která má pravidelné společné zasedání s izraelskou vládou je už dlouho "česká" vláda. Když se nakonec podařilo Československo zastabilizovat a po několika generacích se lidé stali Čechoslováky - pak ti, kdo ten umělý slepenec stvořili v lóžích ho opět rozdělili, nebylo třeba krveprolití, "holubičí národy" sežraly vše i s navijákem. Pejzatí v obou zemích jsou "na pozicích" jako nikdy před tím. Rozuzlení bude strašné - v kontextu geopolitiky. Oba naše národy dostanou ještě horší rány než doposud.

314593

2.8.2014 11:12

RE: Válka by byla to poslední řešení!

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 314593

Vznik naší repubiky v r.1918 má těch "háčků",které mají na svědomí pejzatí víc a velmi zajímavá a výmluvná je ta hisTorka s ukradenou třetinou carského pokladu,jenž v podstatě skončil skoro celý v jejich amerických sejfech tu,
kterou "obhospodařovala" naše legie v Rusku,jejíž jednou částí si od bolševiků vykoupila volný průjezd do Vladivostoku,druhou částí posloužila jako základ pro kapitál Legiobanky a třetí zaplatil "tatíček Masaříček" svému košer kamarádovi,co se jmenuje po tom pražským nádraží,za ten náš slepenec.....takže i za to,můžeme nakonec poděkovat tomu všemi proklínanému ruskému národu,protože to všechno ve skutečnosti "zatáh",přičemž sám "chcípal hlady"....myslím,že mu hodně dlužíme a proto bychom se k němu měli přinejmenším chovat slušně...

314606

2.8.2014 13:52

RE: Válka by byla to poslední řešení!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 314606

Pane Emile,pravda o Rusku a Slovanech,pokud bude zveřejněna, je smrtí biblické koncepce. Podle této matrice se falšuje světová historie a je aplikována destruktivní a parazitická strategie, především na úkor Slovanů ale také dalších národů. Proto taková nenávist, ale také nevědomost.Mnozí krajané žijící v zahraničí jsou v zajetí anglosaské ideologie a životní úrovně, nejsou schopni nezávislého a analytického posouzení. Mnohem hořší však jsou naši domorodí čeští a slovenští zemští škůdci. Ti pracují s velkým nasazením podle předlohy loutkovodičů. Více viz zdroj:

http://www.cez-okno.net/clanok/utajena-archeologie

Cituji část:
Osad byla nazvána Diring. Její stáří bylo stanoveno nejlepšími archeologickými,geologickými, geologo-geomorfickými, paleomagnetickými a dalšími moderními metodami na 3 miliony let.

Především-neodpovídající skutečnost o historii Ruska až od 8-10 století (charakteristické momenty této fantomové historie: Rusové= směs Ugrofinů s Tatary, divocí modloslužebníci provozující lidské oběti, kterým teprve Cyril dal písmo, Vladimír víru, Rurik státnost, Romanovci impérium atd).

Proto je třeba takových komentářů jaké píšete vy. Děkuji vám.

314611

2.8.2014 17:49

RE: Válka by byla to poslední řešení!

franta 70.?.?.?

Reakce na 314606

mas naprostou pravdu,ovsem tezko s ni proniknes do ceskeho slepence provesionalnich dissidentu (znal jsem par tech pacholku a jeste pred 68 rokem, nastesti uz nekteri pochcipali) a jimi vymytych mozku kteri povinne okopavaji rusaky. No nic snaz se snad jednou pravda vyjde najevo i pres Zemana, a jemu podobne zidovske lezprdelky

314621

3.8.2014 9:58

RE: Válka by byla to poslední řešení!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 314606

pane Robot, to o tom ukradnutom cárskom zlate nie je pravda, za prvé všetko zlato bolo evidované a sú o tom záznamy a ten chýbajúci vozeň zlata sa našiel v Bajkalskom jazere prednedávnom ak si dobre pamätám z článku čo som tak rok dozadu čítal a založenie Legion banky, áno bolo založená aj pomocou zlata a to zlato bol plat čo tam legionári dostávali a keďže ČS légie to tam vlastne viedli tak to bolo buď v zlate alebo tvrdej mene, plus hospodárenie légii bolo v pluse(mali v správe aj bane) [mrknutí jedním okem] takže v skratke zo Sibíri neodchádzali légie s holou (_!_) ale mali nejaký ten keš(pokladňa ČS légii, žold mužstva) a pomocou neho spravili tú banku(a okrem toho legionárov v Rusku bolo 60.000) [mrknutí jedním okem]

314653

3.8.2014 13:50

RE: Válka by byla to poslední řešení!

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 314653

tož hajzle vrať ruskému národu uloupené zlato. Posereš se, co? kde bude tvoje životní úroveň? Na bahnhofě, co ?

Ale dojde i nato NATO, vracet budeš muset, dobytku, skončila pohádka o zlatých ručičkách, a také ta o českých havičkách. žili jste hoši z lupu, jako katolická církev včil z restitucí.

Nakonec je vidět, jak boží vůle funguje. Zůstanou tu zmetci se "svým" majetkem v muslimském obležení. Pracovali na tom staletí, výsledek si vychutnají, já jim to přeji.

314666

19.8.2014 8:11

Schazi tady..

favela 113.?.?.?

Reakce na 314666

...poctive se zamyslet...Jakekoliv uloupeni ruskeho zlata od cechu , by si asi /urcite/bolsevicka vlada /SSSR? vyzadala zpet v letech 1948-1989...Jednoduse protoze by nam nepatrilo...

315731

3.8.2014 15:47

RE: Válka by byla to poslední řešení!

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 314653

No,to je Vaše verze a já Vám ji ze srdce přeji....Ale k dokreslení dodávám:
Po přiblížení se fronty a vzniku obav z ohrožení hl.města bylo přikročeno k evakuaci státních atributů car.Ruska,mezi nimiž byl i carský poklad.Vzhledem k jeho velikosti byl rozdělen na tři díly,pro kterýžto každý byl zorganizován železniční ešalon.Tyto vlaktransporty byly vypraveny směr východ.
V nastalém rev.zmatku padla každá část,každá třetina,ešalon do jiných rukou....jedné části se zmocnili naši legionáři a její osud jsem popsal výše....druhé části se zmocnil jeden anarchistický vůdce,kterýžto oslněn leskem bohatství zapomněl na rev.ideály a zběhl i s ním do Japonska,kde si spokojeně žil,dokud nebyl po okupaci Japonska vojsky USA vydán Stalinovi,jakožto zrádce a popraven,přičemž poklad byl us-vládou zabaven a odvezen tam,kam ve skutečnosti směřuje stále všechno zlato světa-do těch "správných rukou",neb jsou k tomu vyvolené přímo bohem....
Třetí poslední část pokladu padla do rukou bělogvardějského generála Kolčaka,podporovného USA,který nechal poslat zlato neznámo kam,nejspíš po domluvě se anlo-americkým sponsorem někam na místo,které měl sponsor pod dozorem.Jenže,trasa vedla kolem Bajkalského jezera a jako napotvoru,co čert nechtěl,nějaký diverzant zařídil,aby vlak skončil i s obsahem v jezeře,kde se i našel,dokonce celý,nikoli jen jeden vagon,ale celičký vlak i s lokomotivou,vagony i bednami,ovšem ale vyprázdněnými....To zlato v tom vlaku vůbec při tom neštěstí nebylo.Zradou sponsora se Kolčak dostal do rukou Trockého bolševiků a ti,aniž by chtěli zjistit,co je s pokladem a nebo právě proto,že věděli kde je a že je už v těch správných rukou,ho nechali neprodleně zastřelit.....
Ta Vaše verze s jedním vagonem je sto% bajka a to už proto,že skončil i se zlatem v Bajkalském jezeře,opředeném spoustou bajek.

314691

5.8.2014 15:05

RE: Válka by byla to poslední řešení!

Freddy 46.?.?.?

Reakce na 314691

Je treba dodat, ze admiral Kolcak byl vydan Ceskoslovenskymi legionari bolsevikum v Irkutsku, aby legionari mohli pokracovat na ceste do Vladivostoku. Nu a proto nazval Ceskoloslovaky CESKYMI SOBOKAMI, cili ceskymi psy.

314862

1.8.2014 4:22

Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

kyticka 81.?.?.?

A nyní již ten dotaz:

Mají obyčejní (většinoví) Američané z té Washingtonské válečné propagandy také tak proti Putinovsky vymleté mozky jako můj přítel západo-Ukrajinec nebo západo-Ukrajinci 2014 jako celek, jak je popisováno výše v části 1, 2, a 3 tohoto mého trochu obsáhlejšího diskusního příspěvku?

Dotaz Čecho-Slovákům: A jak hodnotíte vymletost proti Putinovi u našich "televizních" spoluobčanů? Osobně jsem byl velmi nemile překvapen, kolik běžných lidí žije rovně v niterném přesvědčení, že Putin je hajzl a s ním všichni Rusáci taky! Já se jím směji, že žijí stále v roce 1968 a že se situace otočila o 180 stupňů. Ale co ti mladí???

Podle mě je válečná propaganda i u nás velmi účinná. Koukněte například na Novinky.cz posledních dnů. To nikdy nebývalo!!! Z jejich článků je mi na blití. Poslanci co čtete Zvědavce, dělejte něco! Proražte to embargo v ČT, copak nevidíte, že nás banditi z vlády USA ženou celou Evropu na celosvětová jatka???

314545

1.8.2014 9:24

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

Saša 24.?.?.?

Reakce na 314545

>A nyní již ten dotaz:
>
>Mají obyčejní (většinoví) Američané z té Washingtonské
>válečné propagandy také tak proti Putinovsky vymleté mozky

V USA a Kanadě televize a media nepřetržitě prezentují „Putina“ a potažmo Rusko jako světové nebezpečí. Jediný rozdíl snad je, že často lživé výroky různých potentátů nejsou tolik komentovány až groteskně zavilým tónem jako v Čechách. Můj dojem je, že průměrný Američan nebo Kanaďan má z toho šumu pocit, že něco na tom je a úplní blbci si myslí, že Rusko napadne jejich „vlast“. Je jistě mnoho lidí, kteří jsou inteligentní a zajímají se o politiku, ale ptáte se na většinového Američana. Většina je skoro všude naivní a blbá (většinový Američan si například myslí, že nepotřebuje zdravotní pojištění – přeci nebude platit za ty, co jsou zrovna nemocní atp.). Opět tedy můj dojem je, že USA alespoň ve své zemi vyhrává informační válku a zcela zřejmě ti co hýbou s vládou válku chtějí. České sdělovací prostředky jsou až komické ve výběru výrazů a dokreslování toho papouškování.

314548

1.8.2014 12:48

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

steve 70.?.?.?

Reakce na 314548

.... presne,vystizne - neni treba neco dodavat.

314560

1.8.2014 13:45

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

omega13 46.?.?.?

Reakce na 314548

http://www.russiaslam.com/2013/stories/putin-more-popular-than-obama-in-us-says-survey.html

zdá se, že Putin je v USA populárnější než Obama ... Třeba to s tou vymytostí nebude zase tak špatné. Jinak ano, je to fakt nářez, jak se nám před očima rozpadá budoucnost.

Připomíná mi to jeden sci-fi román, kde společnost řídí umělá inteligence, lidé se celý den válejí doma v posteli, vyživovaní uměle a jejichž mozková centra jsou drážděna elektricky k slasti. V podstatě nikdo nic nedělá, a nikoho to netrápí.. už nevím, jak se ta knížka jmenovala, snad si někdo vzpomene).

314562

1.8.2014 14:06

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

Mau 71.?.?.?

Reakce na 314562

Odkaz o popularite Putina je skoro rok stary,a diky deni na Ukrajine je to dnes zase jinak.

314563

1.8.2014 15:29

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

steve 70.?.?.?

Reakce na 314563

.. dnes je Putin "vyvrhel, zlocinec, vrah, ..horsi Hitler, ...".
Dodejte si co chcete - a stejne to nebude uplne ...., skoda mluvit. Ti pajdulaci jsou vychovani ve sve tuposti temer k dokonalosti ....

314564

1.8.2014 17:59

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

Venny 46.?.?.?

Reakce na 314548

Vliv na myšlení občanů se neuplatňuje pouze prostřednictvím oficiálního "zpravodajství", ale i na poli "umění". Velmi dobře si pamatuji z 80. let na různé stupidní a primitivně ideologicky zaměřené filmy a TV seriály (běžely na ARD a ZDF), démonizující tehdejší SSSR (tedy i nynější "kamarády nejlepší" z Ukrajiny, Pobaltí či Gruzie), ba i na ČSSR i NDR se občas dostalo... Ač sami vystaveni permanentní propagandě o nerozborném přátelství, hodně lidí bylo s to pochopit, že čučí na něco podobného, jen o 180° otočeného. Mimochodem, některé tyto filmové braky jsou dnes vydávány za klenoty stříbrného plátna.
Dnes jsme nerozborní na druhou stranu, spousta lidí dělá a říká to, co dříve jen z donucení a vypočítavosti, nyní dobrovolně a s nadšením. Ve sdělovacích prostředcích se objevuje rétorika 50. let (dnešní mladí reportéři a žurnalisté, kteří trpí politickou korektností, již ani nejsou schopni vymyslet nové fráze a nová hesla, takže je jen otrocky přejímají a upravují v detailech), servilní autocenzura ve státních sdělovacích prostředcích je ceněna výš než břitké slovo či snaha jít na podstatu problému. Některé světové události jsou zamlčovány, zkreslovány, pokud se nehodí do krámu. Normalizační ideolog roku 1970 by nad tímto stavem nevěřícně kroutil hlavou, pokud by se toho dožil. [bliji]
Ale pojďme dál - v 90. letech byl v tématech vymatlávacích filmů a seriálů SSSR postupně nahrazován Arabem: Kaddáfím, Husajnem atd. Jedno, zda byl Arab zesměšňován nebo démonizován. A opět každý viděl nějakou slátaninu na toto vděčné téma. Zdá se, že se nám brzy opět objeví nějaký filmový kandidát na Oskara, jenž se bude zabývat Putinem, tendenčně ještě doplněným Castrem a Chávezem či jinými nepřizpůsobivým státníkem. A už to jede, už se to cpe do hlavy vymaštěné hamburgrem, následky jsou snadno předpověditelné: bdělý americký občan ze Středozápadu zruší cizince, protože mu nerozuměl a proto se domníval, že jde o ruského / čínského / kubánského / íránského / venezuelského... agenta. Nakonec se, přesně dle scénáře absurrrrrdního divadla ukáže, že postižený cizinec pocházel ze země, pro kterou je USA vzor. Měl jen tu smůlu, že zrovna nemluvil americkou mutací angličtiny.

314575

2.8.2014 14:58

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

Nikdo 77.?.?.?

Reakce na 314548

No jestli si "většinový Američan ... myslí, že nepotřebuje zdravotní pojištění", tak to s jeho úsudkem bude poměrně dobré. Jen vyčůránci chtějí sahat do cizích kapes. Říká se jim komunisté, socialisté, fašisté ... prostě kolektivisté. Normální duševně zdravý člověk ví, že jakákoli forma socialismu se pracovitému člověku těžce prodraží. Veškeré přerozdělovací systémy jsou silně neefektivní a plodí flákače a simulanty. Dobré jen pro lehkoživky napojené na státní kasu.

314615

3.8.2014 3:53

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

Saša 24.?.?.?

Reakce na 314615

>No jestli si "většinový Američan ... myslí, že nepotřebuje
>zdravotní pojištění", tak to s jeho úsudkem bude dobré.

Krátkozraký úsudek je fakt dobrý, prakticky nikdo není schopen zaplatit péči v busnissu amerického soukromého zdravotnictví a ve výsledku tu „péči“ zaplatí buď „hloupí“ co jsou pojištěni nebo vychcaný „většinový Američan“ chcípne. Američané mají nejdražší a nejhorší zdravotní péči mezi průmyslovými zeměmi spolu s nejnižší lifeexpectancí (to píše jejich Forbes). V našem hazardním typu kapitalismu očekáváme dvěstěprocentní návratnost investice a soukromá pojišťovna musí požadovat k tomu patřičné prémium, totéž platí o soukromé nemocnici, klinice a lékaři. Nejenže kšeft se zdravím je nemorální, ale se vší „neefektivitou“ a kradením ze státních institucí, ta zdravotní péče přijde i levněji a je kvalitnější řízena státem oproti „ruce trhu“. Totéž platí v celé řadě oborů, pojištěním počínaje a obranou s policii konče. (Ve jmenovaných případech o žádnou ruku trhu samozřejmě nejde!)

Váš souzvuk s „většinovým Američanem“ pane Nikdo, pramení z nesmrtelného optimizmu, že v kasínu všichni vyhrávají a „individualismus“ zaručuje, že každý může být dolarovým milionářem. Žádná statistika Vás jistě nepřesvědčí , hazard je adiktivní. Ty Vaše lehkoživky vlastní ta „kasína“ [chechtot]

314640

3.8.2014 7:39

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

Nikdo 212.?.?.?

Reakce na 314640

Totální blábol, který vyplývá z Vaší bezbřehé neznalosti, osobního morální úpadku a ideologické zabedněnosti. To nemá cenu ho jakkoli rozporovat. [oči v sloup]

314642

4.8.2014 7:29

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

Erwin 91.?.?.?

Reakce na 314642

Předložil jste svůj názor, pan Saša sdělil svůj. Již to dále komentovat nemusíte, pokud nemáte další doplňující informace k tématu. My si názor uděláme sami. Váš názor se mi nelíbí a nechtěl bych žít v takové společnosti.

314749

3.8.2014 17:44

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

ghm 89.?.?.?

Reakce na 314615

Boha....uz som sa zlakol ze sa platenym agentom Mosadu na tomto webe nieco stalo. Pol komentarov precitanych a ziadna pripomienka od obrezaneho zmrda. Fuj, uz som sa zlakol ze mi uslo rozbombardovanie Izraelu ked je tu tak ticho a nezasmradene. Ale nie...slak aby to trafil my si ich predsa len budeme musiet vyhlusit sami....

314695

1.8.2014 9:45

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

ascharad 85.?.?.?

Reakce na 314545

Válka je nevyhnutelná, dnešní rakovinou nesnášenlivosti nemocnou společnost nevyléčíte náplastí dobroty nebo hezkými slovy, za vším jsou peníze, morální úpadek je všude, je to jako mor, ten kdo nekrade chce jen tak zabíjet pro potěšení, na Ukrajině vstal z mrtvých FAŠISMUS, REAL fašismus, sám Hitler by zíral, ne ten do kterého si kopl Zeman při své inauguraci náš prezident aby ukázal čí jsme přátelé a že chce tvrdě bojovat proti klukům se zdviženou rukou...

314549

2.8.2014 5:13

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 314549

>Válka je nevyhnutelná, dnešní rakovinou nesnášenlivosti nemocnou společnost nevyléčíte náplastí dobroty nebo hezkými slovy, za vším jsou peníze, morální úpadek je všude, je to jako mor, ten kdo nekrade chce jen tak zabíjet pro potěšení, na Ukrajině vstal z mrtvých FAŠISMUS, REAL fašismus,
Ano, ano, ano! Ta vase slova jsou tak vystizna a definitivni, az me vedou k presvedceni, ze dal diskutovat nema smysl. Co svet (Evropu) ceka, nicim se neodvrati. Jen by bylo zapotrebi, aby valku poznal i kontinent, ktery ty valky vsude jinde pro byznys vyvolava. Jinak bez toho zavleceni by po ni bylo jako pred ni.

314597

1.8.2014 11:44

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

Čen 37.?.?.?

Reakce na 314545

Mám pocit, že na názory mladých má hodně velký vliv škola. I moje dcera mi říká, co všechno lijí dětem ve škole do hlav. Teď už záleží jen na rodičích, aby své potomky nasměrovali i k jiným informacím a pokusili je nutit, aby začali používat vlastní rozum. Pro příklad: Psala mi známá, že její neteř ráda hraje na flétničku a pan ředitel jí výslovně zakázal, aby hrála Kaťušu.
Protože jsem úplně přestala sledovat naše kanály, ty kýble negativity už jeden neunese, přeorientovala jsem se na Šlágr. Jsem starší ročník a mám ráda lidovky, nakonec se mi i zlepšila nálada. Byla jsem překvapená, že když naše kanály plivaly zášť na Rusko, na Šlágru zpíval Andrej Romanov Kalinku v uniformě Alexandrovců a vůbec byl hezký přijat. Takže jsem zůstala paf, když se po delší době nějaký muzikant ptal majitele Šlágru, proč už Romanov dlouho nevystupoval. Pan Peterka rozpačitě odpověděl, že kvůli té krizi a že nechtěl provokovat tou uniformou a navíc je jeho přítel Frenkie Ukrajinec, dělá tam zvukaře a dost často hraje na saxofon, prý se jej nechtěl dotknout. Pokud je pan Frenkie takový vlastenec, tak proč se ulívá u nás, to bych ráda věděla, proč tedy nejde bránit hodnoty kyjevské vlády. Já se na Peterku zlobila, ale nakonec, kolik ovcí jej poslouchá, kteří mají naprosto jasno, že Putin může i za Mrtvé moře, a Peterka potřebuje k provozu Šlágru každou korunu. Ale z toho vidíte, jak lidi se krásně rozdělují přesně podle hesla rozděl a panuj. Tak jsem si říkala, že mně nikdo nebude ovlivńovat k tomu, abych na někoho zanevřela pro názor, ale je mi z toho celkem smutno.

314557

1.8.2014 18:25

RE 1/2: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

kyticka 81.?.?.?

Reakce na 314557

Není se čemu divit západo-Ukrajinci mají totálně vymyté mozky, ne jenom vymyté, ale absolutně totál vymyté!!!

Nakonec CIA-Ukrajinskými nevládkami, hned po roce 1989, jimi briskně přeškolená mladá generace pedagogů, na tom začala okamžitě intenzivně pracovat. Pedagogické fakulty Sio-bankéřská CIA obsadila svými vybranými kádry v celém bývalém východním bloku jako první v pořadí, ne média, ale mladou generaci učitelů bylo třeba ihned po r.1989 správně pravdoláskařsky přeprogramovat na velmi významné užitečné idioty!!!

Tito noví absolventi pedagogických fakult potom úspěšně pracovali celých 20 let na tom, aby vymyli hlavy celé generaci současných pětadvacátníků a mladším, a stále na tom pracují. A ne jako u nás , v porovnání s tím co se děje na Ukrajině, neškodným „Volím Karla!“ „A proč?“ „Protož je COOL!!!“. Na Ukrajině jim nalili do hlavy „Zabít Rusa, Zabít Rusa, Zabít Rusa!“ – „Sláva Ukrajíně, Sláva Geróojom!“

Troufal bych si i předpokládat, že při aplikaci rozeštvávání měly CIA stratégové na každý národ připravený extra model výplachu.

Na nás Čechy rozhodně skrze zanalyzovanou "českou historicky křivou povahu" nasadili vzor A - nesvéprávný a pokrytecký pravdoláskař

Na odbojné Ukrajince nasadili po analýze pro ně vhodný model model B - ultranacio-fašista, a to zejména z důvodu přípravy na boj proti Pravoslavému Rusovi, který byl hned od počátku jejich hlavní cíl.

Na Rusa model C - ožralý trudomyslný mužik - burlak na Volze. To jim ale Jelcin prokouk, jak se již v dřívějších diskusích s největší pravděpodobností prokázalo (https://www.youtube.com/watch?v=QQSNLi6ZysQ), vetřel jim do systému profesionálného zpravodejce KGB v utajení - Putina a ten jim tento model "C" vysoce profesionálními tahy rozmetal na cucky a drze Rusům vrátil myslím takovou národní hrdost, smysl života, chuť žít a rozvíjet se, jakou měli snad jedině někdy pradávno za Slovanských véd (pokud Slovanská kultura sahá opravdu tak hluboko jak některá literatura popisuje). A z toho se Sio-USA-banko-bandité, kterým ausgerechnet zrovna právě nyní trochu zvoní hrana, můžou posrat, tak koušou co to jde a kousat ještě budou a to hodně nebezpečně!

Pro doplnění, model D - je náboženský fanatik džihádista

No a takhle nám ti čerchmanti tu polívčičku, celému světu připravili a nyní (nebylo-li by Putina) by již jen v klídku seděli a pozorovali by, jak se pěkně vaří a žere navzájem.

Ještě, snad jen už pro zasmátí, Ukrajinský novinář v televizním přenosu navrhl vyhladit 1,5 milionu obyvatel z Donbassu a mělo to prý výborný ohlas:
http://www.alternews.cz/ukrajinsky-novinar-navrhl-...

314576

1.8.2014 18:45

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

fohat 194.?.?.?

Reakce na 314557

Rodiče,jedině jejich zodpovědný přístup...a nadějný potomek projde selekcí školních vymejváren bez poskvrny..ale to smrdí prací..Která matka si dovolí luxus být prvních šest let doma a cepovat dítě jaksepatří? [oči v sloup]

314578

1.8.2014 20:10

RE 2/2: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

kyticka 81.?.?.?

Reakce na 314557

Ale vážně!

Máme-li se z toho jako národ Čechů a Slováků dostat, nejprve musíme vykopat Sio-FED-banditistické nevládky z našich Pedagogických fakult a vysokých škol vůbec! Základní školící materiál jak na to: https://www.youtube.com/channel/UCEB0x0zrM5P9GC0Do... .

Často zde zaznívají myšlenky jednotného Slovanství. Zde je návod jak jej dosáhnout. Poslechněte odkázané nahrávky, popřemýšlejte a pokud zde naleznete cestu, jak se zbavit okovů, pak každý jak můžete, šiřte mezi lid. Toto je první krok jak se nenechávat z generace na generaci, příbuzný s příbuzným, soused se sousedem, národ s národem vzájemně, skrytě, kolonizátory rozeštvávat, jak zvednout naši Slovanskou hlavu, stejně jako to nyní udělali naši Ruští bratři.

Sláva Ireně, že ta Fjodorovova videa a i jiných chytrých hlav překládá do Češtiny!

Přednášky si zatím pustilo v průměru pouze nějakých 4.000 posluchačů. Naše národy mají 15.000.000. Těch co jsou svéprávní, čtou blogy a diskutují, je typuji okolo 500.000, možná i k 1.000.000. Poslechnout by si je však měli především všichni vysokoškoláci! V jejich rukou bude za nedlouho řízení (osud) našich národů. Ti musí především znát podstatu té falešné hry, to proto, aby získali schopnost být imunní všem našeptávačům jejichž syčení na nás v těchto dnech ze všech stran přímo hučí-řve. Začít musíme u mladých chytrých a vzdělaných.

Společnost, má-li vzkvétat, musí ji řídit svéprávní, schopní a "sociálně inteligentní" jedinci. Jakmile k řízení připustí "bandity" již tak nevzkvétá, až stagnuje. "Užiteční blbci" přizvaní k moci stran "banditů" do funkce dronů proti "sociálně inteligentním" za účelem oslabit je natolik, aby byli zlikvidovatelní, má za následek úpadek. V momentě kdy se skrze "užitečné blbce" k moci dostanou i "stupidové", nastává rozvrat a pád!

Tyto zákony sociologie platí jak pro spolek zahrádkářů, tak pro kmen Afrických Křováků, špičkové vývojové pracoviště atomových vědců, tak i pro národy, státy a říše.

Naše západní říše se řítí k zemi, my Češi a Slováci jsme její nesvéprávnou kolonií určenou k otročení (stejně jako běžní Američané) a na vrcholu je několik ultra "banditů", které moudrý a vzdělaný Židovský národ jako již po mnohokrát neohlídal a pustil k řízení svých osudů do té míry, že vlna, kterou tito jejich chorobní ultra egoističní soukmenovci (proto Sio-bandité), jakou již pokolikáté vyvolávají, hrozí smést nás všechny, a tentokrát již NADOBRO.

Kdo neví o čem výše píši, prosím nahlédněte: http://blisty.cz/art/34902.html

Školících videa by měli vidět i všichni ti současní poctiví politici, kterých je zatím jako šafránu. Vědět, že vůbec existují a to od starostů po pana prezidenta.

314584

3.8.2014 0:10

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 314545

http://3.bp.blogspot.com/_JKDj40l8LyU/SMlXDeJG0TI/AAAAAAAAAOg/mZXa4D-SCXY/S760/Billion3back.jpg

314635

3.8.2014 11:54

RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 314545

>Poslanci co čtete Zvědavce, dělejte něco! Proražte to embargo v ČT, copak nevidíte, že nás banditi z vlády USA ženou celou Evropu na celosvětová jatka???

To je šílená výzva. Asi jako chtít po řezníkovi chystajícímu se střelit prase do hlavy, aby tu bouchačku obrátil proti sobě. [oči v sloup] [chechtot]

314659

1.8.2014 11:12

Právo a spravodlivosť

lubosmat 195.?.?.?

Mám potomka študujúceho na vysokej škole na právnickej fakulte. Má množstvo skúseností z rôznych prednášok asistentov, profesorov a pravdaže politikov. Môže potvrdiť že najmenej logiky majú prednášky politikov (česť výnimkám), ten istý alogický humus sa predvádza aj v médiách, ktoré prezentujú verejnosti pokrivené obrazy a často prevrátené fakty a skutočnosti.
Nadhodili sme tému aký rozdiel je vlastne medzi právom a spravodlivosťou
Skúsil som to s jednoduchou úvahou:

Má srna právo spásať trávu? No žiadne doklady ani dohodu s lúkou alebo samotnou trávou na to nemá, je to len biologická nevyhnutnosť, čiže právo sa na toto aplikovať nedá.
Má vlk právo zožrať srnu? Je to rovnaké ako s tou srnou a trávou.
Má poľovník právo zastreliť vlka? A tu je to už o niečom inom! Vlk je chránená šelma, nie je v potravinovom reťazci človeka (i keď jeden nikdy nevie)! Poľovník, aby mohol zastreliť vlka musí dodržať kopec právnych ustanovení až po samotné povolenie na odstrel vlka.
Má právo vlk roztrhať poľovníka? Vlka neviaže voči poľovníkovi žiadne obmedzenie, jedine prirodzená plachosť, a napadnutie prichádza do úvahy len vo výnimočných situáciách. Právo sa opätovne aplikovať nedá.

Je to spravodlivé, keď srna spása trávu? Vo vzťahu k nevyhnutnosti príčiny a dôsledku áno, je to úplne prirodzené.
Je to spravodlivé, keď vlk žerie srnu? Áno je to úplne prirodzené.
Je to spravodlivé, keď poľovník zabíja vlka? Jedná sa o konkurenčný boj dvoch šeliem, silnejší vyhráva!
Je to spravodlivé, keď vlk roztrhá poľovníka? Jedná sa o konkurenčný boj dvoch šeliem, silnejší vyhráva!

Z uvedeného vyplýva, že právo je systém úprav a obmedzení, ktorý sám osebe platí len v prípade, že povinná strana má ochotu ho dodržiavať.
Spravodlivé je všetko to, čo sa neprieči zákonitostiam príčin a dôsledkov a prírodným zákonom.

Ak presadzovaním práva dôjde k takej záťaži povinnej strany, až táto nie je schopná, alebo ochotná plniť záväzky prichádza súd a nastoľuje sa spravodlivosť. V krajnej miere vlk roztrhá poľovníka, a keďže tu hrá úlohu vlka človek, opäť sa na neho bude aplikovať právo (trest).
Hoci sa to zdá pritiahnuté za vlasy článok to len potvrdzuje.
Vynútenie si statusu silou je v prvom rade spravodlivé a o práve sa budeme baviť len v prípade, že nechceme protistranu rovno napadnúť a zabiť.

Zabíjanie Palestíncov v Gaze možno ťažko vtesnať do nejakého právneho rámca, ale podľa vyššie uvedenej logiky je to akosi zvrátene spravodlivé.

Uvalenie sankcií na Rusko a sporný výsledok arbitrážneho súdu je len akési brechanie spoza plota.

Svet sa nesmie riadiť právom a spravodlivosťou, ale humanizmom. Pokiaľ nezvíťazia princípy rovnosti medzi ľuďmi ako druhu, stále bude mať osoba s tučným bankovým kontom pocit, že tých ostatných môže beztrestne jednoducho zašliapnuť.

314553

1.8.2014 15:46

RE: Právo a spravodlivosť

VojtaIL 84.?.?.?

Reakce na 314553

Velmi pěkná úvaha o rozdílu, mezi právem a spravedlností, pane Lubosmate. Tleskám.

V této souvislosti by mě zajímal Váš názor na vztah mocenské organizace-státu ke svému subjektu-občanovi. Oba víme, že stát odnímá (prostřednictvím daní) schopným a pracovitým občanům větší část jejich výdělků. Z právního hlediska je to dle názoru většiny v pořádku. Dokonce existují i názory, že by se těm schopným mělo odnímat ještě víc. Lenochům a povalečům stát neodnímá nic. Naopak. Všemožně je v jejich lenosti podporuje. Živí, šatí a ubytovává je i jejich početné potomstvo. Je to spravedlivé?

Předem díky za názor. [smích]

314565

1.8.2014 16:36

RE: Právo a spravodlivosť

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 314565

není já bych to zrušil a začal bych důchodama
abys už konečně chcípl hlady a přestal tady spamovat [mrknutí jedním okem]

314569

1.8.2014 17:11

RE: Právo a spravodlivosť

kyticka 81.?.?.?

Reakce na 314565

Progresivní daň je za spravedlivou možno považovat (Příjmy nad 2.000.000 ročně plus firmám, respektive zamezit těm se sídlem v zahraničí možnost zisk, z poboček u nás, vyvážet a danit v cizině u svých matek. Zde mizí ty zásadní miliardy které chybí v rozpočtu na učitele, hasiče, policisty... , plus vždy nutno započíst i určité procento na rozkrádání v rámci státního aparátu.

Otázka je, je-li spravedlivé za nic dávat nepracujícímu jedinci sociální podporu. Kolega se vrátil z dovolené v Maďarsku a podivoval se, jak tam v každé obci mají vše absolutně čisté a opravené. Domorodci mu to vysvětlili.

Každá osoba zapsaná na úřadě pro pobírání sociálních dávek z důvodu nezaměstnanosti musí pro to, aby dostala nárokovatelný příspěvek na živobytí, z místního úřadu přinést potvrzení, že každý den 8 hodin pracovala na zvelebování obecního majetku, jinak nedostane ani Forint.

Omluvitelná je pouze akutní nemoc, přiznaná invalidita, atd. Takže i Ing. sociálně humanitních věd, nemá-li práci nafasuje koště, lopatu, štětec barvu a jde makat. Nepřizpůsobiví to samé, jinak polívka v chudobinci, matrace v nocležně z bývalých kasáren. Máš málo, kradeš za katr. Jak to mají ale ve vězení to již nevím (musí-li tam také povinně pracovat - ne jako humanitárně u nás).

Nejpodstatnější na tom ale je, že nikdo z většinové populace neztratí pracovní návyky a nestane se programově pijavicí jako u nás zejména cikáni, kde rodiče jejich etnika (18 - 30 letí), kteří mají nyní malé děti a mají je připravit na poctivý život, minimálně je dovést k tomu aby se ve škole poctivě učili, kdy však sami v životě nepracovali, pouze tyli na podpoře a o poctivé práci naprosto netuší, jak to vůbec vypadá.

Jediný pracovní návyk, který si osvojili je tedy nárokovat si na úřadech podpory všeho druhu a přitom se ohánět rasizmem.

Takže zde v Čechách by bylo třeba nastolit zásadní systémovou změnu, což obnáší tvrdě se postavit pravdoláskařským pseudointelektuálům, kterých však máme v řídících pozicích našeho státu bohužel mraky - nebál bych se prohlásit naschvál Sio-USA bandity pěstované a značně jejich nevládkami podporované a to za účelem nás rozeštvat a takto ovládat, jako své poslušné nesvéprávné otroky. Celý národ!

314571

3.8.2014 18:32

RE: Právo a spravodlivosť

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 314571

>...kterých však máme v řídících pozicích našeho státu bohužel mraky - nebál bych se prohlásit naschvál Sio-USA bandity pěstované...

No a v tom je to "jádro pudla", alias to je tím "úhelným kámenem" nejen zdejší, ale již i celosvětové mizérie. Oni přece po celá ta tisíciletí od Exodu mají všechna svá snažení upřena k jedinému cíli své existence - ovládnout Zemi. [naštvaný]

314701

3.8.2014 14:19

RE: Právo a spravodlivosť - “vztah mocenské organizace-státu ke svému subjektu-občanovi”

lubosmat 78.?.?.?

Reakce na 314565

Rozoberme si to na drobné:

Moc – presadzovanie vôle silou, schopnosť niekým manipulovať pre určité ciele a záujmy...
Organizácia – členenie, dohoda, hierarchia, funkcie, regulácia..
Štát – Hranice, Vláda, Armáda, Inštitúcie, subjekt ...
Občan = Subjekt – má určené práva a povinnosti voči štátu, je privilegovaný v rámci hraníc štátu /Čo nie je zakázané je povolené!/...
Objekt – vzájomné práva a povinnosti /vzťah občan a štát/...
Predmet – niečo ako spoločný záujem, alebo protiplnenie...

Neviem nakoľko sa to zhoduje s učebnicami „PRÁVA“, ale toto je časť pojmov na ktoré vo vzťahu občan a štát narazíme.

Keby som sa snažil povedať zjednodušene svoj názor pomocou spomenutých pojmov /tak ako naši právnici a advokáti/, za chvíľu by som nevedel o čom píšem ani ja sám /myslím že často to nevedia ani oni sami/.

Mentálne som človek zo starej éry a mám skúsenosť s výučbou tzv. Marxizmu-leninizmu /podotýkam že som technik/, vtedy som narazil prvý krát na ten markantný rozdiel medzi teóriou a praxou. Najvypuklejšie to bolo v politickej ekonómii, kde študenti v snahe urobiť akúsi fúziu informácií z praxe a tých ktoré sme sa učili, tvrdo narazili, a na skúškach neuspeli. Moja rada bola, povedzte im to čo po Vás chcú - holú teóriu, a máte pokoj.

V diskusii nás ale nezaujímajú poučky z kníh a bezduché teórie keby bolo keby, alebo ak by - tak by. Diskutujeme o praxi a o tom, aké si zoberieme z toho pre seba ponaučenie, prípadne čo môžeme proti negatívnym javom vlastne robiť.

Áno, ideálne by to všetko malo fungovať bez nejakých protirečení. 25 rokov vývoja po roku 1989 ukazuje, že nová teória občianskej spoločnosti začína mať podozrivo veľké trhliny. Pôvodné heslo rodina základ štátu alebo socialistickej spoločnosti bolo premaľované predstavou občianskej spoločnosti.

Tu sa však priamo podsúva tzv. „LGBT“ projekt, miesto toho aby sa riešili otázky pre život a existenciu spoločnosti skutočne prioritné, tak riešime s prepáčením somariny o skupine ľudí v úvodzovkách (v maximálnej miere sa jedná vraj o nejaké 4% populácie), pričom problémy nezamestnanosti má vyriešiť spravodlivá ruka trhu (čísla sú od 10% do 60% už všade dookola, dokonca aj v USA je každý 6-ty človek na sociálnej podpore).

1/2

314674

3.8.2014 14:36

RE: Právo a spravodlivosť - "vztah mocenské organizace-státu ke svému subjektu-občanovi"

lubosmat 78.?.?.?

Reakce na 314565

2/2
Štát, alebo post socialistické Slovensko (budem hovoriť o Slovensku, lebo tam žijem, a to jediné viem reálnejšie opísať), sa vo vzťahu k svojmu OBČANOVI správa prinajmenšom macošsky. Požaduje 2,5x väčšie dane ako za feudalizmu (desiatok pánovi a desiatok cirkvi), dôvod je v prebujnenom politickom systéme a štátnej administratíve, a hlavne v tom, že štát navyše odmieta riadiť minimálne rámcovo ľudské zdroje.

Náš štát sa správa k silovým rezortom spôsobom: keby napríklad boli len štyri (Priemysel, Poľnohospodárstvo, Armáda a Energetika), tak ako ten šakal vo vtipe, ktorý mi povedal nedávno kolega v práci:

„Beží po lese vlk a uvidí v pasci za nohu chyteného šakala. Hej bratku, do peknej šlamastiky si sa dostal, naozaj si už skúšal všetko aby si sa z pasce dostal? Hej veru všetko! Odvetil šakal. No nezostáva Ti už nič iné len si nohu odhryznúť. Radí ďalej Vlk. No, aj to som už skúšal! /hovorí šakal/, dokonca som si už tri nohy odhryzol a stále nič!“
Nechám tu ešte zmienku o kultúre, zdravotníctve a školstve, ktoré sa ocitli na šakaľom /Slovenskom/ chvoste, ktorý sa bezmocne trepoce bez končatín v blate.

Ja už to uzavriem otázkou, čo môže občan urobiť vo vzťahu k štátu, ktorý je dezorganizovaný, stratil svoje základné funkcie, nemá kapitálotvornú vrstvu, nie je schopný zabezpečiť na svojom území akumuláciu kapitálu a jedným z hlavných zdrojov jeho príjmov sa stávajú dane od občanov?

PS: A keby predsa len niečo, posielame si v rámci EU bezpečnosti celé tlupy kukláčov na riešenie neplánovaných demonštrácií.

Na to či je spravodlivé vo vzťahu k občanovi z pohľadu štátu živí "tzv." neprispôsobivých odpoviem okľukou. Keby štát dopustil zhoršenie sociálneho statusu tejto skupiny obyvateľov, zvýšil by automaticky bezpečnostné riziká, čo im štát nedá na dávkach ukradnú vo vašich záhradách. Problému sa treba venovať systémovo, a keďže nechceme byť mocensky spravodliví ale humánni, tak musíme vyriešiť čo s hrubou a nevzdelanou pracovnou silou? Problém je len v tom: „Dajte mi ľudí a peniaze a ja to urobím!“

314676

4.8.2014 14:39

RE: Právo a spravodlivosť -

VojtaIL 84.?.?.?

Reakce na 314676

Děkuji za Váš názor, pane Lubosmate. Souhlasím s Vámi. A dovolím si Vás doplnit. Třeba o důležitou otázku. K jakému účelu původně vznikly státy? V dávné minulosti výhradně k tomu, aby hájily zájmy bohatých. Tedy především teritoria jejich vlivu a jejich majetky. Chudáci by si stát neměli čím financovat.

V co se státy změnily dnes? Dnes se staly lukrativní kořistí. Zdrojem snadných příjmů. A proto cílem těch největších lotrů. Naprosto neschopných lidí, kteří v reálném životě nedokázali vůbec nic. Sami si tito lidé sice říkají politici. Ovšem jejich zájmy spočívají především v drancování a plenění států (čest výjimkám). A když pak skončí jejich politické mandáty? Tak po nich klidně potopa, například v podobě nesplatitelných státních dluhů. Oni osobně jsou už většinou takříkajíc "za vodou". Příklady? Původně úplní chudáci typu Mečiar, Klaus, Gross, Putin, Řebíček, ...

Například Putin dlouhodobě vydělává přibližně 100000 dolarů ročně. A z toho si už stačil "nastřádat" něco kolem čtyřiceti miliard dolarů. Panečku. To je ale šetrný politik! [chechtot]

V čem vidím řešení? Nahradit úplatné, chamtivé a neschopné politiky jasnými srozumitelnými a spravedlivými pravidly. Která by nám vládla bez stávajícího bezuzdného drancování veřejných rozpočtů. Jakého drancování? Nevím, jak u Vás v SR. U nás například vydávají veřejné rozpočty ročně v souhrnu 200.000.000.000,- (slovy dvě stě miliard korun, tedy skoro pětinu rozpočtu) za něco, co je před veřejností ukryto pod pojmem "informační a komunikační systémy". Panečku. Tomu říkám kořist! [naštvaný]

314773

4.8.2014 16:26

RE: Právo a spravodlivosť -

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 314773

Dost už otáčíte veci naruby. Státy spíš puvodne vznikly proto, aby se skupina lépe ubránila konkurenci, nebo aby bylo možné konkurenci uplatnit. Jeden zmuže jen málo, zcela jedno, zda pán, nebo ne. To není jenom o zájmech bohatých. Pokud by ty bohaté z nejakých duvodu nedotoval spodek, tak by na tom časem byli stejne, jako ten spodek.

Tímto príspevkem jste se ale podle mne úplne shodil. Zjevne vybíráte príklady z jedné barvy, a tu druhou, trebaže v daleko vetším množství opomíjíte. Jakoby jste nevedel, kdo má nejvetší podíl na konzervaci svetového majetku. Zjevne nikdo z vyjmenovaných.

Pak jste dal do jednoho rádku nerovnatelné formáty. Mečiar to možná nemyslel tak špatne, ale pres všechny náhražky se projevil deficit vzdelání a poctivého karierního rustu. Nebyl problém si počkat na pár statistických nesmyslu a udelat z nej diktátora. Klaus to také nemusel myslet špatne, ale ryba byla príliš velká a šakalu moc. Profesionální privatizaci v ČR nebo SR bylo v daném prostredí opravdu težké navodit, pokud nepočítám boční úmysly. Zejména kvuli prílevu západní hyen a kobylek. Putin to zatím vede asi nejlépe. Je tam profesionalita, rozum, hospodárství, snaha o obnovení pravidel hry.
Poslední jméno je zcela mimo, na podobné úrovni by to chtelo seznam nekolika tisíc jmen.
Proč jste treba nešel delat nekam poslance, když zde rešíte "informační systémy"? Mohl jste treba nečemu takovému, co kritizujete zabránit. Postupem času by jste se možná zorientoval, a pochopil, že to, co tu máme teda Putin vubec nedelá. Nemá s naší "demokracií" vubec nic společné.
Spíš by jste se mel ptát na jména, kdo platí novináre a televizi za jejich účelové zprávy, kterých jsme konzumenty. Proč se vyjádrují k politice státu organizace, které s chodem státu nemají nic společné a jako nikým nevolení nenesou za nej žádnou odpovednost. Do vyššího levelu není treba, když delá potíže už nízký.
Projdete se mestem, a tam hledejte své Mečiary, Klause, Putiny. Objevíte, jak je ten svet velký. Občas pridejte i nejakou Psaki, McCainalda, Bidena, Rasmusena. Já vím, vy by jste chtel také vydelávat po americku, aby šlo ríct, jak si na své UA investice vydelal treba ten Biden. Vám by byl takový zbohatlík jako soused príjemný, kdyby najednou usoudil, že mu kazíte výhled?

314781

1.8.2014 16:24

RE: Právo a spravodlivosť

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 314553

myslim ze hlavni problem je v tom ze pojem spravedlnost chapete ponekud zcestne. Opravdu to neni o tom ze "silnejsi vyhrava".

314567

2.8.2014 2:12

RE: Právo a spravodlivosť

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 314553

Co je to "humanismus"? Co třeba krokodýlismus?

Humanismus je nesmysl, nic takového není, je univerzální etika = morálka - ale morálku vy židi máte svojí exklusivní specielně pouze sami mezi sebou.... a to ještě čertví jaké je to svinstvo, ta vaše "vyvolená" morálka.... nejspíš z toho sami blejete.... ve vašich hlavách to musí vypadat strašně, vy věrozvěsti "humanismu"....

314594

2.8.2014 21:48

RE: Právo a spravodlivosť

lubosmat 78.?.?.?

Reakce na 314594

Vy máte absolútnu pravdu. Pretože keby HUMANIZMUS skutočne existoval, o kategóriách práva a spravodlivosti by sme sa nebavili.

314631

2.8.2014 14:02

RE: Právo a spravodlivosť

Moobydick 212.?.?.?

Reakce na 314553

Celá tahle vaše "úvaha", je úplně mimo.

Zjevně vůbec nechápete význam pojmu PRÁVO.
To není o tom, jestli má srna právo spásat trávu.
Je to o mantinelech lidského chování, které jsou stanoveny ZÁKONEM - zákonem vytvořeným lidmi.

Problematika rozdílu mezi právem a spravedlností je tedy o tom, na kolik dokonale jsou tyto zákony vytvořeny, aby s jejich pomocí bylo možno dostát spravedlnosti při posuzování činů jednotlivců .. nebo i skupin.

Je bohužel nad slunce jasné, že zákony jsou nedokonalé - buď díky neschopnosti jejich tvůrců, nebo záměrně.
Každopádně nejsou vůbec žádnou zárukou vymožení spravedlnosti.
Při osobním setkání s jedním opravdu velice významným Jihočeským advokátem, mi tento přímo řekl - "uvědomte si konečně, že právo a spravedlnost, jsou dvě naprosto odlišné věci".

Celý váš příspěvek nemá s problematikou práva a spravedlnosti vůbec nic společného .. je to o něčem úplně jiném.

314613

2.8.2014 22:18

RE: Právo a spravodlivosť

lubosmat 78.?.?.?

Reakce na 314613

MIMO je v prvom rade to, že tie Vaše ZÁKONY platia len pre slušných ľudí a ináč platí len spravodlivosť MOCNÝCH.

Ja predsa netvrdím, že PRÁVO a SPRAVODLIVOSŤ sú jedno a to isté, a pravdaže aplikácia humánneho práva na zvieratá je blbosť, ale v "PRÁVNOM" štáte môže byť aj Kôň senátorom.

A príspevok naozaj nemá s PRÁVOM a SPRAVODLIVOSŤOU vo Vašom ponímaní nič spoločného.

Ale vo vzťahu, keď použivajú mocní na dosahovanie spravodlivosti silu /USRAEL/, čím sa vracajú na úroveň našich zvieracích predkov, určite MÁ.

314632

3.8.2014 12:02

RE: Právo a spravodlivosť

Honza999 94.?.?.?

Reakce na 314632

Už roky říkám (snad editor odpustí jedno sprosté slovo):

Seru na právo, chci spravedlnost.

314660

3.8.2014 9:50

RE: Právo a spravodlivosť

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 314613

>"uvědomte si konečně, že právo a spravedlnost, jsou dvě naprosto odlišné věci"

Práve toto je častá výmluva, odbočka, když dojde na spor práva se spravedlností. Ten výrok ale pritom NIC nevysvetluje, jenom ríká, že jde o rozdílné pojmy. Jak spolu príčinne souvisí? Tak že právo vzniklo (predpokládám vetšinou) jako cílený pokus o navození spravedlnosti ve smyslu zajištení optimální, nebo aspoň minimální šance na prežití ve společnosti. NE spravedlnost vznikla Z práva. Právo tak klidne muže být i diktátem s ohledem na stav a možnosti společnosti. Nikde také není vyloučené, že právo je dnes jen systém zabezpečující chod otrokárské společnosti nové generace. Tady je na míste se zeptat, zda současné právo míru spravedlnosti zlepšuje, nebo zhoršuje.

Stejne jako myšlenku nejde absolutne oddelit od hmoty (prípadne skutku), tak nejde oddelit ani právo od spravedlnosti. Jedno bez druhého nemá smysl.
Pri dosažení účelových cílu se snahou se vyhnout (odpovednosti za) zvažování míry spravedlnosti se navozuje dojem, že právo je na spravedlnosti zcela nezávislé. Není.
Takový prístup je nic jiného, než pokus soudce/advokáta zríct se již zpravidla beztak nízké odpovednosti za svuj verdikt/rešení. Neco podobné, jak nedat záruku na svuj produkt, ale peníze skásnout, to ano.

Kdy je zákon zákonem? Když slouží tam, kde má. Je to v podstate placená služba poskytována státem z daní. Muže být zákon namírený proti tem, kdo za službu platí?
Jiste, pokud si nekdo za ty peníze porídí více "pistolí", než je nutné, co jiného očekávat. Zákon by mel být dlouhodobe stabilní predpis na rozdíl od momentálních/lokálních narízení, vyhlášek, aby jej bylo možné reálne dodržovat, prizpusobit se mu z hlediska dlouhodobé životní perspektivy. Dostatečne jednoduchý, aby na jeho aplikaci stačilo studium základní školy. Není korektní jej menit za pochodu, prípadné zmeny by mely být signalizovány s predstihem v rádu nekolik let, s ohledem na podmínky adaptace. Zákon nemá sloužit jako účelové ALIBI soudcum a úredníkum za jednotlivá rozhodnutí, čím se zesložiťuje natolik, že se stává nepoužitelný a nefunkční. Zákon musí být oproštený od pokusu šarlatánu zavést své zkratové a zbrklé rešení do rešené situace, jeho vazba na prírodu, prírodní vedy a životní prostredí musí být dostatečne tesná.

314652

1.8.2014 11:49

Hm

73-04 95.?.?.?

1. od pondelka v slov. médiách ide neuveriteľne veľká antiputinovská kampaň. Viem, že sa niečo deje, ale čo presne neviem. Takáto štvavá kampaň je neuveriteľná! Proste, niečo sa muselo udiať, keď toľko hnevu v očiach a slovách..
2. musím dať zapravdu českým kolegom. Poznám niekoľkých ukrajinských lekárov, ktorý pracujú na východe Slovenska. Nevidia, nepočujú..za všetko môže Putin..keď im hovorím o zabíjaní na Donbase a ukazujem video, to boli Rusi, ktorí zabíjajú..chápete? Proste a jasne si treba povedať fakt, že UA je stratený štát so stratenými ľuďmi, ktorí žijú z nacionalizmu a pre nacionalizmus, ktorý všetko ospravedlní. Vždy a zakaždým budú obviňovať všetkých ostatných, za všetko bude môcť vždy najlepšie Rus, nikdy nie oni. Budú mrznúť, budú hladní, budú smrdieť a umierať, na vine budú všetci naokolo, najlepšie ak to budú Rusi... obávam sa, že týmto ľuďom už niet pomoci a ohrozujú aj nás, nepriamo. Proste, na UA západná ideológia vyhrala. A pritom, to bola perla bývalého ZSSR..ani to si neuznajú, že kam to dotiahli, nemá význam ich riešiť a ja si myslím, že ich Putin už ani nerieši..tých svojich etnických Rusov skôr či neskôr pripojí, ten zbytok nechá aj nám..

314558

2.8.2014 12:45

Já mám zase opačný dojem, totiž, že je podezřelé ticho po pěšině

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 314558

když ta šílená, agresivní protiruská kampaň z čista jasna ustala, zejména po tom počátečním humbugu ohledně těch sestřelených balistických raket. O tom se, samozřejmě, čeští presstituti nezmínili. Čili něco je ve vzduchu. Třeba to byla skutečně pravda a Rusové ty rakety sundali. Podezřelé je taky ticho kolem toho sestřeleného letadla. Je možné, že se potvrdilo to, že to nakonec sestřelili ukrajinci, jak se také spekuluje, a US s jejich poskoky teď neví, jak z toho ven. Každopádně, it's stinky.

314610

3.8.2014 0:33

RE: Já mám zase opačný dojem, totiž, že je podezřelé ticho po pěšině

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 314610

Celé to "mezinárodní" vyšetřování pádu MH17 nebude nic než grandiózní podraz jak s vyšetřováním "dvojčat".
Ukrajinská SBU (to je ta tajná služba, kde půlku hlavní budovy obsadila CIA) zabavila záznamy komunikace dispečerů, Malajsie mj si stěžuje, že letadlo bylo navedené do míst "protiteroristické operace", tedy vlastně teroristické operace ukrajinské "vlády".

Černé skříňky se budou dešifrovat v Londýně, který je prodlouženou rukou USA v geyropě. Vemte si jed, že se budou dešifrovat tak dlouho, až nakonec upravené údaje sednou na chlup s upravenými údaji ze záznamů komunikace dispečerů.

Dnes prý OBSE sbírá osobní věci obětí, úlomky, atd- vše bude posláno přes Charkov do Holandska. V Charkově se Kolomojskij samozřejmě zdrží jakékoliv manipulaci, "mizení" důkazů, podvrhů atd- to je nad slunce jasné, ctihodný gentlman. Nejvíc mě zarazil ten mluvčí operace - Michael Bochurkiv - jak vyšitý emigrantský chochol v druhé-třetí generaci. Určitě nestranný, jak ten velitel OBSE v Kokosovu, co prohlásil mrtvoly zabijáků z UCK za "povražděné rolniky", odstartoval tak "humanitární bombardování", k věčnému uplivování před Vaclavem Havlem.

Jak dlouho se dá hrát ta stejná odrhovačka? Dlouho. Navíc dorůstá nová generace ovčanů, co to ještě neslyšela. Takže znovu - hurrá na Bělehrad, křičel dokonce invalida na vozíku. Pak někdo hrdinsky vyskočil ze zákopu, až mu nepřátelský šrapnel uřízl půlku hlavy s přilbou, přilba spadla na dno zákopu a hovno z mrtvoly teklo do lebky. Prosím editora, aby si uvědomil že toto je úryvek z klasika, a nemazal to jak censor. Problém není v citaci, ale v tom, že hovno je v hlavách mnohých naších ovčanů. Žijou si s tím, a je to ten pravý medicinský zázrak, větší než ten, když par jedinců žije a funguje po úraze bez mozku.

314636

1.8.2014 17:39

kruci,ta pravda BOLÍ...

fohat 194.?.?.?

tak se jí BOJÍ...a radějí NIC NEVÍ a PANÁČKUJÍ... https://www.youtube.com/watch?v=c9rrgJXfLns

314574

3.8.2014 10:55

RE: kruci,ta pravda BOLÍ...

kyticka 88.?.?.?

Reakce na 314574

Jde o film "Jsou mezi námi" nebo také pod jiným názvem "Oni žijí".

Výborný film z roku 1988 o páté koloně, jejích metodách ovládání o současné situaci v 2014 a jejích příčinách. Jen je třeba dosadit za mimozemšťany ty správné zde u nás žijící spoluobčany.

Všem doporučuji shlédnout:
http://www.ulozto.cz/xNfJozh/oni-ziji-sci-f-cz-avi

Je vidět, že přímo v Americe řada tvůrců plně chápala oč u nich běží. Tenkrát se ale nehroutil dolar a tak FED - "mimozemšťané" byli neprůstřelní. Nyní jsou. Jen jde o to aby se jim nepodařilo v křeči za přežitím nás všechny pohřbít v atomovém armagedonu.

314655

2.8.2014 10:36

Problem dedicne nenavisti,nekdy i falesne, asi rozumem nespravime.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Historie Ukrajincu a Ukrajiny saha tisice roku zpet,dulezite z nejdulezitejsich dob valek ,byla valka s Chazarskou risi,jez pusobyla na okolni staty krvavou expansi,vzpomenme jen co Evropa oznacovala jako mongolsko-turecke hordy pred nimiz se doslova Evropa trasla a byl to Kievsky knize,jez je nakonec porazil, coz dodnes maji v dobre pameti vsechny "chazarske hlavy",je jedno pod jakym koliv novym oznacenim-jmenem.
Ukrajina prodelala hladomor s 8 miliony obetmi, mnozi Ukrajinci,ale vidi jen svoje nestesti,nevidi,ze v Rusku take radil hladomor,od stejneho "Chana". Nemuzem rici, ze Kaganovic a spol byli "moskvani" ,ale, nebyli Rusove, mnozi,tak nerozlisuji, dve,tak, rozdilne skupiny.V dobe ,druhe svetove valky,Malinovskeho armada, prevazne Ukrajincu byla vzdy poslana tam, kde "moskevsti" nechteli vykrvacet a podminky pro ne bylo jit vpred,nebo dostal kulku ze zadu od NKVD, jine cesty nebylo.Vojenske uskupeni kontraspionaze,Smrst, jez meli heslo "smrt spionum! melo povest poprav,muceni a odeslani lidi rovnou do Gulagu,doslova byli horsi nez Nemci v prednich linijich fronty, zde byli rovnez "moskvane",jeden z nich za vsechny ostatni, byl"bolsevik"
Israel Roitman, jez se s nikym moc nemazlil,"banderovce" ukrajinskeho nacionalistu, za nezavislou Ukrajinu, srazil na kolena s strelil do hlavy, jeho pameti byly otisknuty OUR VIEW v ruske reci v Kanade-Ontario. Kazdy ukrajinsky nacionalista,drive nez jej zabili si prisel na sve i za nepublikovane "Hrichy minulosti", pod oznacenim zradce, byl na miste likvidovan i mimo Smrst, mnozi Nemci sli do zajeti, ale,ne Ukrajinci!
To jsou stare nevyhojene rany a otazkou je zda muze byt neco,co by spojovalo Rusko s Ukrajinou, kde ,oba umirali pod "bolseviky-moskvany" stejnou merou, zejmena, kdyz jejich katastrofy byly spolecne.
Je vubec reseni v dnesni situaci Ukrajiny?

314605

2.8.2014 11:39

aki 1000 rocni Ukrajinci ????

nezalezi 92.?.?.?

Reakce na 314605

Kyjevska Rus bol rusky stat a nie ukrajinsky

Volal sa Kyjevska Rus a obyvali ho Rusi a nie Ukrajinci a taziskove uzemie mal na dnesnej strednej a vychodnej Ukrajine

v 13.storoci pod naporom Tatarov /mongolov/ zanikla a na jej troskach vznikla z toho isteho etnika - Rusov Moskovska Rus s vladou Rurikovcov.


Ukrajina je zemepisne pomenovanie ruskych hranicnych drzav na zapade carskeho Ruska - U kraja - cize po slovensky pri kraji...

samotna dnesna Ukrajina vznikla v roku 1945, ked tzv. Ukrajinsku sovietsku socialisticku republiku, ktoru zalozil tatarsky chazar Lenin v roku 1918 odclenenim pohranicnych uzemi carskeho Ruska rozsiril dalsi bolsevik Stalin o dovtedajsie uzemia Polska /Halicina, striedavo polsko-litevsko-rakuska/, CSR /do roku 1918 Podkarpatie bolo Uhorsko/ a Bessarabiu - cize Rumunsko

dnesna Ukrajina je umely stat minimalne dvoch az troch narodov vzniknuty pod panstvom totality, totalita padla, padne ukrajina....

presne tak ako CSR

314608

2.8.2014 16:35

RE: aki 1000 rocni Ukrajinci ????

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 314608

máš to pomiešané - nechaj tak - rurikovci rozhodne nebojovali s tatármi - ruutuu, ruosii, rusi - varjagovia, bojovníci, švédi a fíni - ta tak - Za počiatok kyjevského štátu sa tradične pokladá spojenie dvoch najvýznamnejších obchodných stredísk Novgorodu a Kyjeva pod vládou varjagského bojovníka Olega v roku 882 - Oleg - inak Olaf, Waldemar - Vladimir, Helga- Oľga a tak ďalej

314617

2.8.2014 20:07

OK

nezalezi 92.?.?.?

Reakce na 314617

Kyjevska Rus - zakladatel Varjag Oleg - 9.storocie

Vladimir 980-1015 dokoncena integracia

Olga 945-962 prijatie krestanstva

1240 pod naporom Mongolov zanikla

v 14-15 storoci si Kyjevsku Rus podmanili Poliaci a Litva

Moskovska Rus -Starorusky stat 5-9.storocie na cele Staroruska bol Rurik a jeho syn Oleg na cele Kyjevskej Rusi

myslel som to tak..

OK Rurikovci nebojovali s tatarmi...

314624

3.8.2014 8:03

RE: OK

kyticka 88.?.?.?

Reakce na 314624

Zde máte krokovací mapu Evropy jak se vyvíjela za posledních 1000 let. Krokovat lze rok za rokem, kdy však díky tomuto zejména v obdobích, kdy byly velké a rychlé změny území, ne zcela přesně odpovídají údaje v odkazované mapě s daty kdy se tak skutečně stalo. V principu je však tato mapa správná, kdy je nutno rovněž vycházet ze skutečnosti, že na řadu událostí mají různí historikové odlišné názory.

Každému doporučuji si ji pustit, zastavit a následně krokovat po letech. Vše je velmi relativní, pakliže někdo tvrdí o někom, že je to jeho historické území a druhého nikoli. Ti současní tzv. Ukrajinci, jsou spíše Polsko-Litevci, kdy si ale naprosto neoprávněně nárokují území, která jim nikdy nepatřila, ale byla vždy spíše Ruská. K těmto územím přišli pouze díky administrativnímu rozdělení SSSR. Krym to je do očí bijící neoddiskutovatelná záležitost. Území Novorasije připojili administrativně Lenin+Stalin. Již při rozpadu SSSR to byla de-fakto krádež. Nikomu (kromě Krymčanů) to tenkrát nevadilo dokud ti ze západu, co mluví jiným nářečím Ruštiny, nezačali pod patronací CIA-nevládek štvát proti těm co mluvili Ruštinou regulérní.

Nejpodstatnější je hranice mezi Pravoslavou a Katolickou kulturou. Ta zejména dělí Ukrajince. Jde o v cca 350 roce rozděleni Říše Římské na východní (Byzanc nyní město Istambul) a západní (město Řím) část. Křesťané obou říší v pojetí výkladu bible se natrvalo rozkmotřili v roce 1000 (velké schizma). Pak spolu začali válčit a to pokračuje na Ukrajině právě i v těchto dnech v režii Sio-FED banditů, protože v jejich životním zájmu je jitřit staré rány za účelem udržování chaosu (rozeštvi a panuj).

http://vimeo.com/89394659

314645

2.8.2014 20:41

RE: aki 1000 rocni Ukrajinci ????

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 314617

Zaujímavé... Takže rusom založili štát vikingovia. A to o nejaké to storočie skôr, než si založili štát vlastný.

314626

3.8.2014 3:09

RE: aki 1000 rocni Ukrajinci ????

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 314608

Nebyl to stát ani ruský ani ukrajinský, ale slovanský. Rus je název jednoho slovanského kmenu, nic proti ničemu, o ukrajincich ještě nevěděl nic ani Gogol, ani největší "ukrajinský" básník Taras Ševčenko -ten mimo jiné sepsal tento verš - už je lepší žid čí polák než chochol (západní ukrajinec)- ten vám sní váš chléb a do polívky ... . Vidíte jak rychle to jde - rozděl a panuj?

Хохол останется хохлом
Хоть ты пусти ЕГО в Европу
Где надо действовать умом,
Он напрягает только жпу.
И потому-то на Руси
Завещано аж Мономахом:
"Связаться Боже упаси!
С тремя - жидом, хохлом и ляхом ".
Коварен жид, хотя и слеп ;
Кичливый лях - похуже бл
* и,
Хохол же - съест с тобою хлеб,
И тут же в суп тебе нагадит" (с).

"Хохлы" Т.Г.Шевченко 1851г.

Tak to je. Nachystejte talíře, chcete přeci tady tu sebránku? Já ne.

Stačilo mi pozorovat ty "bratrské národy" -rusáci je pozvedli ze dna, dnes utírají krvavé snople za svoje dobré činy.

To je ta podstata "multi-kulti". Dodnes soudržný národ - to je úplně jedno jaký - má mezi sebou najednou - spoustu lidí, které nebudou s nimi soucítit úplně - kdyby šlo do tuhého.

Některý tu nepochopili, že i když tu nakrásně koupím vzácného meďoura nebo vzácnou vilu, tak ji nevezmu sebou- rubáš nemá kapsy. Ale ten co tu zůstane po mně - ten kapsy má - nepomůže vám hoši - jste naletěli - i kdyby jste za svoje prachy koupili jednu-dvě ledviny i třeba někomu na Východní Ukrajině zrovna teď, jak čtete tyto řádky někomu berou játra - v Berlinské Charité (mimochodem velký skandal s operacemi mimo pořadí-ututlaný)- vám je voperují - stejně půjdete na pravdu boži!


Velká pánev je nachystána, asi budu přikládat, tak už to je, musím to taky odpracovat jak každý jiný. Soráč, nic osobního, výdy přuiložím kde nejvívc pálí, sorry, já za to nemůžu, je to povel zespodu, nic osobního.

čert ignorek2013

314637

3.8.2014 3:47

RE: aki 1000 rocni Ukrajinci ????

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 314637

Ešte zhruba na prelome 19. a 20. storočia znamenal v Malorusku výraz "ukrajinec" zhruba to isté, čo "náboženský prebehlík" - nazývali sa tak malorusi, ktorý prešli od pravoslávnej viery ku grécko katolíckej (uniatskej) viere.

"Menšie" rossie boli vlastne tri - na severe "bielorusko", biela rus, belarossia, na juhu "nová rus", novorossia, a medzi nimi vklinená na západe "malá rus", malorossia. K tomu Halič, Galícia, Gagauzia...

314639

3.8.2014 7:54

RE: aki 1000 rocni Ukrajinci ????

timur 85.?.?.?

Reakce na 314639

presne - až uchvátením po druhej svetovej si zavliekli do CCCP zloduchov z Vatikánu ....

314644

3.8.2014 9:37

RE: aki 1000 rocni Ukrajinci ????

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 314637

Malá korektura. Určitě jste nepochopili "Ale ten co tu zůstane po mně - ten kapsy má" - nemyslím tím vaše potomky, co kapsy mimochodem taky mají, a do hlav se jim líne od malička správná propagace přes učitelky, kamarady, rozhlas, tv ...

Myslím tím nové "čechy", nové "němce" "francouze" atd.
Není pravda, že se vám vyserou na hrob, oni ten hrob zúžitkují, a kdyby byl z mramoru - použijí to na vlastní obydlí - varování pro Babiše - řeže větev pod sebou - ale tak to chodí - je to parazit - prostě tak musí, jinak neumí, dokud nezhyne sám s postiženým, tentokrát národem.

Bylo by od vás hezké, kdybyste, opucovali a naleštili "svoje" věci, než je odevzdáte po svým skonu do správných rukou, jak to dělá množství geyropanů - třeba ve prospěch psího útulku.

Jo, ti hnědočeši jsou vřed na těle a nachystaná už ne pátá, ale šestá kolona, jak turci v Berlině, araby v Paříži atd. Spolu s mizivou porodností původní populaci - tak už víte kdo to tu zdědí po vás.

Jel jsem autobusem v Berlině - tam je místo na 3 kočárky. Araby, černý, turek - na další zastávce už tam nevlezla matka s kočárkem, evidentně němka. Signifikantní, ale vám to nepřijde blbé, že i psát o tom je trestní, že.

Házet špínu dnes můžete, dokonce musíte, zcela beztrestně na Rusy, na židy chráň bůh jenom vzpomenout - proč? - protože po 2 tisících let mafiánského snažení a 2 světvých válkách a jedné "ruské" revolucionec mají všechny sdělovací prostředky pod kontrolou -počínaje Hollywooodem, co formoval emeriku i nás. Blbé, co? Má pravdu ten Moudrostrak, horovali jsme pro texasky, ale Moudrostrak ještě neví, že kdo neskáče není Čech!

Takže Hop! Hop! Hop!- Kdo neskáče je Moskal- Hop Hop! jde snad vymyslet něco blbšího? Myslím, že ne. Vy jste hoši tak blbí, že dál už to snad nejede!

314650

3.8.2014 3:36

RE: Problem dedicne nenavisti,nekdy i falesne, asi rozumem nespravime.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 314605

Co, se jeste v dnesnim problemu, Ukrajina -Rusko muzem dodatecne po vice jak sedmdesati roky dozvedet, mnohe ctenare prekvapi a mnohym ctenarum to proste unikne.
Clanek:"British PM backs the Ukrainian Nazis and treatens Moscow with a new war`-open letter to Cameron (ktery sam prohlasil, ze je zionista)
Totiz vznikla situace, velmi podobna te pred vice jak vice sedmdesati roky, kdy, Neville Chamberlain byl britskym predsedou vlady. Zde je ta veta: Nazpatek do roku 1938, Neville Chamberlain, co by Britsky predseda vlady, zkousel podchytit evropske vedouci politiky, aby podporovalinacisticke Nemecko v kampani proti Rusku, tak, jak se deje dnes v techto dnech opetne Britsky predseda vlady podporuje ukrajinske nacisty....."
Pozoruhodne prirovnlady v pochodu na vychod, ze Hitler mel plnou podporu od Britske vlady v "pochodu na vychod", neni divu, jak pro Ceskoslovensko, co by Britskeho spojence a rovnez Francii, bylo zradne vydano Nemecku.
Druhe prirovnani v tomto otevrenem dopise Cameronovi se rika":To je presne chovani nasich minulych evropskych predstavitelu.Oni podporovali Hitlera a tlacili jej proti tehdejsimu SSSR; oni-evropsti politici znicili Irak na falesnych zakladech zprav o zbranich hromadneho niceni, oni bombardovali Belehrad.........."
Jak, uz mnohokrate, historie se opakuje, politicti svindleri, lhari, podvodnici ovladaji svet a vedou jej od jedne valky do druhe. Takze, rozstrilena pilotni kabina se stopami po 33mm kulkach,celkem 30 zasahu, nebude k nicemu, kdyz propaganda lharu bude stale tisknout a vytrubovat do sveta, ze to byla raketa a vinen je Putin.
http://www.anderweltonline/PDF/Cockpit.MHO17.pdf stejne nebude dostacujicim nalezem.
Revelation of German Pilot; SCHOKING ANALYSIS OF THE "SHOOTING down"of Malaysia PL.....
CO Z TOHO ZA POUCENI:Ceska republika by nemela "stekat na Rusko"a nehledat pritele jako je Anglie, kdo Te jednou zradil, zradi Te i priste. Hitler, prakticky"polknul britskou navnadu".

314638

2.8.2014 12:37

Pražští židé chtějí po vzoru maďarských svolat demonstraci na podporu Izraele

r.m. 80.?.?.?

http://zidovskelisty.blog.cz/1407/v-budapestske-sy...
a tohle si o tom píší:
A.Gunsberger | Čtvrtek v 8:52 | Reagovat

pojdme udelat to same v Jeruzalemské
2 Věra Věra | Čtvrtek v 15:20 | Reagovat

To je výborný nápad, kdo se toho ale ujme?
3 marys marys | Čtvrtek v 16:11 | Reagovat

Když se evropští Židé takto ztotožňují s akcemi IDF v Gaze, včetně předpokládaných zločinů, nemohou se divit, že se pak stávají terčem protestů i obětí antisemitských výpadů. Není možné mávat v synagogách izraelskými vlajkami a pak být překvapený, že přijde někdo před synagogu demonstrovat za Palestince.
4 pro marys pro marys | Čtvrtek v 18:15 | Reagovat

až vám zaťuká hamás na dveře, přijdu se zeptat, jak se cítíte
5 Daniela Daniela | Čtvrtek v 18:36 | Reagovat

To by nejspíš měl nový pan rabín, Jeruzalémská podléhá jemu.
6 marys marys | Čtvrtek v 22:05 | Reagovat

The French Interior Ministry is considering placing a ban on the radical Jewish group Ligue de Défense Juive. The ministry announced it is “analysing” its legal options against the group, which has been accused of provoking pro-Palestinain demonstrators in the Paris area in recent days, the Independant reports. (Haaretz)
)))jejich starosti na mou hlavu, papaj dotace snad na všechno včetně ranní defekace)))

314609

2.8.2014 20:55

RE: Pražští židé chtějí po vzoru maďarských svolat demonstraci na podporu Izraele

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 314609

Chazarum Siddonivi a Jelinkovi nepude tentokrat vo prachy a tak je mala sance ze si "zidi" ve staronovy synagoze rozbijou drzky jako tenkrat.....

314627

2.8.2014 17:05

z června 14...

fohat 194.?.?.?

leccos se mohlo změnit https://www.youtube.com/watch?v=wzEZY70NW7g

314618

2.8.2014 20:19

RE: z června 14...

.lak 77.?.?.?

Reakce na 314618

Velice pravděpodobné a srovnání toho že kdo se chce vyhnout válce utrpí hanbu a válce se stejně nevyhne bohužel asi platí. Tak se nám rýsuje v evropě další po první a druhé se stejným scénářem stejně poživačnými kteří si libují v ovládání dějin nehledě snah a směřování společností a lidí a destruujíc vše k jejich rozmarům aby se patrně nenudili. Doufejme že je mají v hledáčku a bude na ně pamatováno patřičným přídělem za činnost.

314625

3.8.2014 9:15

RE: z června 14...

kyticka 88.?.?.?

Reakce na 314618

Jde o záznam projevu u kulatého stolu. Velmi velmi alarmující! Prakticky je předvečer 3. světové války. Rusko už nemá kam ustupovat.

Pro lepší přístup odkaz uvádím znovu, aby šel prokliknout:
https://www.youtube.com/watch?v=wzEZY70NW7g

Poslechněte i další videa z kanálu Irena Aneri:
https://www.youtube.com/channel/UCEB0x0zrM5P9GC0Do...

Apel na vlády a politiky ČR a SR velmi aktivně odmítnout jakékoli podněty ze strany USA a EU do tohoto konfliktu naše státy zatáhnout. Iniciovat kroky k vystoupení z NATO s cíle připojit se k politickým postojům Rakouska se svojí vojenskou neutralitou.

314649

3.8.2014 15:06

Už panikáři jedou, už...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 314649

Nutím se do tohoto příspěvku, neb diskutovat s Vámi nehodlám. Snaživý to Vy jste. Načteno máte dost. Ale výstupy, hanba mluvit.
Nemám čas číst vše, co jste naplodil na Zvědavcovi, ale máte zřejmě jasno ve všem, jako ten Glacidet, či jak se jmenuje. No zřejmě rozumí taky všemu, a když to proloží bonmotem o vyhýbání se válce, je argumentační král.
O skutečném stavu ukrajinského šrotu je dost jiných pramenů, i o tom, že není čím krmit tento šrot, ať PHM či obsluhou. Ukrajinská státní kasa je prázdná, za plyn nezaplaceno, na důchody není, armáda se živí "kořínkama", vláda od toho utekla demisí, snad aby i oddaní chochlové neprokoukli souvislosti a neudělali nový Majdan. Naštěstí Putin má i jiné poradce, kteří vědí, že život není sport, že nejde o dání gólů či obdržení. Že jde předně o to umět žít bez těch "gólů" se svými sousedy, a zavést takový méně konfliktní režim na celém světě. Ukrajinci si musí ukrotit své oligarchy sami, ke své spokojenosti, ale měli to nejdříve vytrvale zkoušet beze zbraní, takhle jsou mnohými vnímáni jako teroristé. Možná věřili "Glacidetovi" či podobným, to ovšem neměli.
Ale to už pro Vás bude naprosto k nepochopení... proto končím.

314686

3.8.2014 16:06

RE: Už panikáři jedou, už...

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 314686

Jste přílišný optimista a jako spousta lidí si to nepřejete a zdráháte se uvěřit tomu,co vidíte.....,já Vás ujišťuju,že je to ještě horší,než to on vykresluje,....ještě si na Kytičku vzpomenete.... [oči v sloup]

314693

3.8.2014 18:44

RE: Už panikáři jedou, už...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 314693

Vůbec jste vedle, optimista nejsem ani náhodou. Mám starost o Rusko, jestli ti "glacideti" tímto náhodou nezakrývají své chyby v oblasti, které by přece jen alespoň podle specializace měli rozumět. Jestli nezapomněli pěstovat soběstačnost v důležitých strategických odvětvích, a jestli (v důsledku toho) sankce v některých oborech neodhalí zásadní nedostatky pro obranu a prosperitu země.
Už tady bylo vícekrát, že klidná síla bývá považována všeználky za slabost. Jen ten, kdo má převahu i vojenskou, může "vnutit" diplomatické řešení. Tudy by se svět měl ubírat. Sledujte tyto detaily, v čí prospěch mluví. Proto se mohou ultralháři takřka pos.at s tím ječením, nic jim to není platné, prohrávají alespoň zatím.
I tady na Zvědavcovi je ve sloupci Ve zkratce doklad, že je to tak, Protože název:Britové požadují, aby se NATO připravilo na střet s Ruskem, lze také chápat jako přiznání, že zatím na to nemají.
Revize článků 4, 5 které komentuje Editor jako obezličku pro budoucno, bych já vyložil jako propagandistické zdůvodnění pro současnou dobu t.j. proč ještě nepřepadli Rusko, přes veškerou přípravnou slovní kanonádu. Působí to navíc výhružně. Ale Nato přece nikdy nepotřebovalo důvody v souladu s právem. Jen si museli být jisti "právem silnějšího", což platilo pro Srbsko,Irák,Libyi. U Sýrie ztratili tuto jistotu, a i tímto jen potvrzují, že na Rusko zatím nemají.

314702

4.8.2014 4:56

Jednu valku imperialisti-

favela 113.?.?.?

Reakce na 314702

skonci a dalsi pripravuji.Proto se vzdy vyvinou do stale horsiho fasismu..Fasisti dodnes tvrdi ze 1sv.valku zacalo Srbsko./Hlavne,ze je nekdo na koho to svest/. Fasista Vilem a dalsich tisic valecnych zlocincu zustalo nepotrestano. Dale se tvrdi ze nemecko bylo ponizeno Vers.smlouvou. Ale co bylo 20mil.mrtvych dale zmrzacenych atd.?Vzdy Germani byli smrtelnou hrozbou pro svet a za poslednich tisice let meli "prsty" v kazde valce,z nich z vetsinu vyprovokovali.Stale dluzi valecne reparace,Rusku nejvic.Mluvi se o hrozbe prichazejici z NATO. To "valci" v Afganistanu jiz po 13 let pod vedenim US po zuby vyzbrojenych modernimi zbranemi.Strategie se sestava z toho ze se schovavaji na zakladnach a sem tam se vyplizi/aby se nereklo/ nekam. Kdyz pasak koz na ne vystreli zacnou silene pistet do radia o pomoc. Prileti bombardery a helikoptery. Kdyz se ale helikoptery podari znicit,prchaji v udesu zpet na zakladnu !!Nedavno se pokusili nepritele podplatit.!!Tohle kdyz slysej v Kremlu..Nedavna minulost hovori... Spojenci prodali nas a Rakousko a po prepadeni Polska vyhlasili valku 3.zari 39 nemecku.A pak nic. Prisli vanoce.Zasenic!Prislo jaro,zase nic!Tak si Hitler udelal vylet do Danska a Norska. Zase nic. Oddil Britu v Norsku nemci zahnali do more. A zase nic.V kvetnu Hitler napad Francii. Ze vsech nejvic utikala britska armada v panice nevidane a vrhali se do more..Francouzi nestacili ucpavat diry na fronte.V zajateckych taborech francouzi honili brity,bili a nadavali do mizernych zbabelcu ! Museli byt spojenci oddeleni.Mezitim se stale vyjednavalo s Hitlerem. Potom,co Stalin vysekl nemce u Stalingradu a u Kurska to dohnalo spojenece a US aby vylodili se na Sicilii pomoci vraha z Mafie/Luciano/zacatkem cervence 43.A zase nic. Meli pred sebou jednotky 2-3 garnitury,ktere Hitler nemohl pouzit proti R.Armade./Italska armada byla odzbrojena po padu Musoliniho/Prisli vanoce a zase nic.Prislo jaro a zase nic!!Potom postoupili k M.Casinu. Spojenci nikdy Italii celou neosvobodili!!Hitler si pozval Romela aby ho poveril obranou zapadni Evropy. Hned potom Rommel odjel na dovolenou. Proc? Protoze "spojenci" ujistili Hitlera ze se nevylodiv Zap.Evrope./"Alba report" zasilali pres Spanelsko!A zrazovali Stalina.S takovyma spojencema kdo potrebuje zradce ?Hitler se smal,ze jsou to zkorumpovani zbabelci.A nechal pochodovat ty same jednotky v mestech Evropy aby udelal dojem.

314742

4.8.2014 5:40

Spojenci Britove...

favela 113.?.?.?

Reakce na 314702

a US provedli vylodeni 44 proti zap.Evrope temer nebranene ,po zoufalem oddalovani jakekoliv akce..Snadno prosli Belgii a do Francie. A potom zase nic. Jsou to degenerovani zbabelci tvrdil Hitler "prchaji jako krysy "kdyz jim v Ardenach ukazoval,jak se ma valcit.."Myslel jsem ze me napadnou v Hamburku" !!Gen.Patton postupoval, protoze se nemci vzdavali po tisicich,ale kdyz prisel do Plzne a tam nasel vyzbrojene a vycvicene divize Schornerovy armady tak si valceni rychle rozmyslel..A je na bliti jak se spojenci nechavali a stale nechavaji nestoudne oslavovat jako "osvoboditele'!! Pritom nas zase "spojenecky" prodali Stalinovi.Kdyz na ne uderil Japonec prchal slavny vojevudce Mc Arthur az do Australie kam za nim nemohli a svoje vojaky nechal hrdine napospas !!. Predtim si nechal znicit vsechny letadla na letistich!!.Dobyvani ostrovu v Tichomori predchazelo vzdy tydenni bombardovani vseho druhu a po tydnech japoncum dochazelo strelivo,jidlo,voda atd.Kdyz se ale meli vylodit v Japonsku,podelali se a zacali hazet atomove bomby. V Koreji osvoboditele panicky prchali ,kdyz na ne nastoupili cinsti dobrovolnici.!! Madarum 1956 slibovali hory doly a pak zase nic. Nas pres.A.Novotny zamitl vzdy jakekoliv navrhy na Sovetske zakladny u nas./Srovnej s dneskem/I kdyz raketove zakladny s nuklearnimi zbranemi jsme meli hned za hranici !Mluvi se o srpnu 68. Byl jsem jeden z male skupiny mladych lidi,kteri zapalili 2 tanky a jedno municni nakladni auto. Tenkrat jsme byli nepoucitelni. Od ceho nas ale prisli zachranit?Dnes to vime! Od havloidu,od zradnych Schwarzberku a Dienstbiru,od astronomickych dluhu,od vykradeni naseho zlata,od vyloupeni Vatikanem,od vyderacstvi vseho,od pruvodu uchylnych a od vysavani parasity vseho druhu a zatazeni do valky se zemi ,ktera nam nikdy nic neudelala-Afganistan.A fasismus se prestehoval do fashingtonu,aby znicil USA..Jako hlavni spojence ma surove zbabelce Chorvaty,Albance,Polaky a samozrejme germany...Nejhlavnejsi imbecil z NATO dnes vyhrozuje rusum,jako ratlik,steka schovany za patami sveho pana. Na misto aby vyhral valku v Afganistanu.

314745

5.8.2014 6:37

Jasna prohra..

favela 113.?.?.?

Reakce na 314686

...zapadu v propagandistickych bitvach..V tisku probehla fotka jak australsky arab /bojujici v Syrii/drzi v kazde ruce urezanou hlavu !!! Ve stejnem case vlada Usraele davala teroristum v Syrii 500 milionu !!! Kery je notoricky psychopaticky lhar a usvedcen ze lzi mnohokrat a lze dal jako mechanicky deshumanizovany robot..Jak obrovska moralni sila hrstky domobrancu na Ukrajine spatne vyzbrojenych,kteri ale ukazuji ze s rusem /zase/si neradno neco zacit!!!/Pripominaji husity/. Je NUTNE aby ted Putin pomohl svym ! Stejne ho obvinuji tak to vyjde na stejno. Jinak ztrati respekt silenych plazu a tvar a sympatie nas vsech!!Nejde to jinak. Kdyz "vyjel" na gruzince ,celej svet /zapadni/ couvnul a vsichni padli na prdel strachem.!!... Panoptikum kurioznich figur napr. Merkel,poslusna ficka uprchla s kuchyne a dvojnasob poslusna/proslulou disciplinovanou germanskou poslusnosti navic/..Rumpuy s vyrazem klauna, ktery byl vyhozen z vsech cirkusu,protoze male deti z nej dostavali psotnik a dospeli hluboke deprese,coz se deje dodnes.Tak se stal nejvyssim komisarem EURO. Dale Ashton s vyrazem krysicky ,vypoulenych oci hledajicich co kde uzmout a tekajici kolem,jak s koristi co nejrychleji uprchnout do skryse /minus brada/..Nestastne nepodareny,smesne patheticky Schwarzenberg,smutna nerealna postava,vynorujici se cas od casu ke sve skode z pachnoucich mocalu vseho z ceho se dela spatne...Ovsem nemuzeme je soudit jen podle jejich krivych ksichtu ale je videt dobre jak se jejich skutky shoduji a synchronizuji s jejich vizazi.Jsme terorizovani vladou,teroriste vlastni media,urady a policie,ktera ignoruje vetsinu zlocinu,teror represivnich zakonu/na kradeni deti rodicum napr./,odsouhlasenych zkorumpovanymi zradci a teroristy placenymi zapadem vsude kolem...Snad neni jediny druh zla,ktery by se nevyskytoval kolem nas...Myslim ze spravny nazev toho vseho je Protokolismus. Autor v protokolech totiz sloucil ,zachytil a popsal presne vsechno spatne a zlo pochazejici komunismu,fasismu,vatikanismu,demokratismu a dalsich totalitnich systemu z kterych se po tisiceleti lidstvo nemuze vymanit, a vseho barbarstvi i toho promysleneho...ktere se odehralo v minulosti a pokracuje...

314808

5.8.2014 8:12

RE: Jasna prohra..

.lak 77.?.?.?

Reakce na 314808

Co?, malé děti. Když jsem ho uviděl tak jsem pochopil že je to rampa mek kvák co by nepovedená překreslená reinkarnace a psotnik mám kdykoliv s ním v souvislosti. [velký smích] Mimochodem máme společný jazykový základ - Rampa mek kvák .. yhozen z vsech cirkusu,protoze male deti z nej dostavali -:psotnik:- a dospeli hluboke deprese,coz se deje dodnes.Tak se stal nejvyssim komisarem EUROň. Od adorovaných věrozvěstů zjednodušujících napedagogujíce komunikační prostředek do hýkání to věru tedy nebude. [mrknutí jedním okem] [cool]

314817

2.8.2014 17:19

sleduji reakce..

fohat 194.?.?.?

na dění ve zkratce...Izraelci lelkují na bombardování Gazy.Po mém vizuelním zažitku s přejetou ženou tramvají se zásadně VYHÝBÁM těmto událostem,nebot tak lze si přivolat ODEZVU na svuj osudový ranec.Belgický lékař odmítl ošetřit židovku..To mi připomíná události na Hawaii,kde to mistrně popsal Jones v románu Až navěky.Všichni Japonci,co tam žili v pohodě,byli jako dobytek nahnáni do internačních táboru..Je to na ostří nože,rozlišovat bez emocí..Ale kdo s naběhlými žilami na spáncích v bezuzdném vzteku tohle rozlišuje? Jediné východisko je zabořit nos do starých manuskript a seznámit se s procesem umírání a co je za tím. [cool] [cool]

314620

3.8.2014 7:51

RE: sleduji reakce..

Rudy1 213.?.?.?

Reakce na 314620

Vaše písmenka se mi zdála rozumná,do doby než jsem si přečetl poznámku o internačních táborech do kterých umístili Japonce
při vypuknutí války. Pane vy by jste si nechal na svém území pobihat potenciální záškodníky,vyzvědače a podobnou svoloč? Vy by jste je chtěl snad třídit? No to by jste nestačil ani do konce války udělat. Pane nezlobte se na mě,ale vy jste blbec!
Dělali to všechny státy na celém světě a je to snad normální a pochopitelné,pokud nejste absolventem zvláštní školy!

314643

3.8.2014 15:40

RE: sleduji reakce..

fohat 194.?.?.?

Reakce na 314643

milý Rudy,my to s ŘÍMANY NEDĚLÁME..ROMY...ale RUDY DUTSCHKE by to udělal... [chechtot]

314690

4.8.2014 2:56

RE: sleduji re-akce..

favela 113.?.?.?

Reakce na 314643

..A co tedy mel delat Hitler se zidy ,kteri mu take vyhlasili valku...A dodnes je za to velmi odsuzovan...!!!??? I kdyz pobihali a kseftovali az do doby kdy zabili nejakyho radu na ambasade ve Francii. Jak je mozne ze tento zavily nepritel neudelal nic od roku 1933 !! Statistiky se shoduji, ze bylo zniceno lidmi okolo 246 synagog a okolo 8 tisic zidovskych byznysu v 1938.Tedy plnych 5 let po nastupu zavileho nepritele zidu k absolutni moci !!! A zrejme jeste mnoho dalsich byznysu a synagog zustalo nezniceno.Jak to s tim pronasledovanim zidu vlastne bylo ??

314734

2.8.2014 21:17

chce se mi ze vsech tech zprav blejt

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

nenachazim slov, chce se mi nez blejt

314630

3.8.2014 9:00

do vlastných radov

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 178.?.?.?

Myslím, že nadpis síce situáciu v určitom zmysle vystihuje, ale inak je nepravdivý. Nie je objektívne ako zločin alebo trest opisovať ktorýsi štát paušálne. V každom štáte sú aj takí aj takí. Ak by mal byť nadpis pravdivý, tak nerobí nič iné, než nálepku zla posúva od jedného extrému k inému, bez ohľadu na to, čo ktorý štát práve robí. Aj v US, GB nie sú všetci zlí, aj keď sú mnohí zodpovední. Snažíme sa nájsť príčinu problému, ale podobne, ako kritizujeme Ukrajincov, hľadáme všade dokola, len nie u seba. Prví zodpovední sme my v okolí, a až POTOM tí ostatní, ktorí to ďalej zneužívajú a stavajú na tom svoje diktatúrske monštrá.

Ak by sme nedávali peniaze za služby, ktoré nenesú adekvátnu hodnotu, prospech, a tým nepodporovali infláciu a deformácie cien nehnuteľností a komodít, tak by ten DRAK stratil prísun potravy a zďaleka by tak nemohutnel, ak by sa štatisticky aj nejaký objavil. Tam je prvotná príčina. Obyvateľstvo štátu, ktorý je pod dračím predstavenstvom je podobne utláčané, ako my. Každý deň potrebuje drakovi nechať zožrať dajakú princeznú. Drakovi ale nestačí odťať hlavu, keď ostatní nevedia, že ich činnosť smeruje k rastu ďalšej hlavy.

Veľa Ukrajincov, podobne ako u nás verí na hospodárske perpetum mobile. Vo vnútri toho stroja je ale vždy zavretý "Ukrajinec" a maká, točí mlynčekom. Ak nemaká, tak je ešte aj nezamestnaný. Zázraky neexistujú a príroda funguje dokonale.

Drak-parazit chrlí oheň, lebo jeho veľkosť už presahuje očakávaný prísun potravy. Ak jej má dosť tak len rastie, preto vždy príde k tomu, že tej potravy bude nedostatok. Čím je väčší, tým ťažšie sa s ním dá dohodnúť. Pritom my sami tvoríme bunky toho draka. Svojím rozhodovaním. Prečo chceme vlastniť "auto", ktorého cena, komfort, návratnosť presahujú možnosti prírody? Prečo si staviame objekty a vytvárame životné štýly, ktoré prírodu zaťažujú desaťnásobne viac, než je pre ňu únosné? Prečo sa venujeme stratovým zábavám? Niekde sa to prejaviť, vyúčtovať musí.
Jedna z možností je postupne zverejňovať mapy "mozgu" toho draka a porovnávať s mapou vo vlastnej hlave. Dať si odpoveď, či a v čom má byť človek človeku predátor, a do akej miery.

314648

3.8.2014 18:54

člověk si něco plánuje, pak přijde jednotka žida Kolomojského a tady je výsledek

r.m. 80.?.?.?

před válkou na UA - http://news-mail.by/wp-content/uploads/2014/07/103...

její osud i s dítětem za židoválku na UA - http://news-mail.by/wp-content/uploads/2014/07/HTd...

314703

4.8.2014 3:12

Stoji za pozornost

b joe 66.?.?.?

Tento clanok
http://stateofthenation2012.com/?p=6798

314736

Příspěvků: 107

01.08. 03:15 kyticka  Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 1 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce
01.08. 11:07  Co by se asi stalo tady,
04.08. 03:04 favela  a je tady
01.08. 18:27 Anellus  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 1 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce
01.08. 19:49 dub  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 1 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce
02.08. 19:15 max55  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 1 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce
03.08. 20:51  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 1 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce
04.08. 11:31  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 1 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce
02.08. 20:58 fohat  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 1 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce
02.08. 23:21  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 1 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce
03.08. 10:31  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 1 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce
01.08. 03:19 kyticka  Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 2 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce
01.08. 04:08 kyticka  Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 3 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
01.08. 13:30  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 3 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
01.08. 17:18 Dan z Piesku  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 3 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
01.08. 22:25 Danielle  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 3 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
02.08. 10:06 maršal Žukov  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 3 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
01.08. 19:33 nezalezi  no ale vsak ste nam ho zabili
01.08. 22:05  RE: no ale vsak ste nam ho zabili
01.08. 23:31  RE: no ale vsak ste nam ho zabili
02.08. 09:53 nezalezi  RE: no ale vsak ste nam ho zabili
03.08. 11:39  RE: no ale vsak ste nam ho zabili
05.08. 05:52 favela  RE: no ale vsak ste nam ho zabili
01.08. 15:55  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 3 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
01.08. 17:06  Válka by byla to poslední řešení!
01.08. 19:06 Emil Robot  RE: Válka by byla to poslední řešení!
02.08. 01:39  RE: Válka by byla to poslední řešení!
02.08. 11:12 Emil Robot  RE: Válka by byla to poslední řešení!
02.08. 13:52  RE: Válka by byla to poslední řešení!
02.08. 17:49 franta  RE: Válka by byla to poslední řešení!
03.08. 09:58  RE: Válka by byla to poslední řešení!
03.08. 13:50 ignorek  RE: Válka by byla to poslední řešení!
19.08. 08:11 favela  Schazi tady..
03.08. 15:47 Emil Robot  RE: Válka by byla to poslední řešení!
05.08. 15:05 Freddy  RE: Válka by byla to poslední řešení!
01.08. 04:22 kyticka  Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
01.08. 09:24 Saša  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
01.08. 12:48 steve  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
01.08. 13:45 omega13  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
01.08. 14:06 Mau  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
01.08. 15:29 steve  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
01.08. 17:59 Venny  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
02.08. 14:58 Nikdo  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
03.08. 03:53 Saša  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
03.08. 07:39 Nikdo  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
04.08. 07:29 Erwin  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
03.08. 17:44 ghm  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
01.08. 09:45 ascharad  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
02.08. 05:13  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
01.08. 11:44 Čen  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
01.08. 18:25 kyticka  RE 1/2: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
01.08. 18:45 fohat  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
01.08. 20:10 kyticka  RE 2/2: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
03.08. 00:10  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
03.08. 11:54  RE: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc
01.08. 11:12 lubosmat  Právo a spravodlivosť
01.08. 15:46 VojtaIL  RE: Právo a spravodlivosť
01.08. 16:36  RE: Právo a spravodlivosť
01.08. 17:11 kyticka  RE: Právo a spravodlivosť
03.08. 18:32  RE: Právo a spravodlivosť
03.08. 14:19 lubosmat  RE: Právo a spravodlivosť - “vztah mocenské organizace-státu ke svému subjektu-občanovi”
03.08. 14:36 lubosmat  RE: Právo a spravodlivosť - "vztah mocenské organizace-státu ke svému subjektu-občanovi"
04.08. 14:39 VojtaIL  RE: Právo a spravodlivosť -
04.08. 16:26 ppppp  RE: Právo a spravodlivosť -
01.08. 16:24  RE: Právo a spravodlivosť
02.08. 02:12  RE: Právo a spravodlivosť
02.08. 21:48 lubosmat  RE: Právo a spravodlivosť
02.08. 14:02 Moobydick  RE: Právo a spravodlivosť
02.08. 22:18 lubosmat  RE: Právo a spravodlivosť
03.08. 12:02 Honza999  RE: Právo a spravodlivosť
03.08. 09:50 ppppp  RE: Právo a spravodlivosť
01.08. 11:49 73-04  Hm
02.08. 12:45  Já mám zase opačný dojem, totiž, že je podezřelé ticho po pěšině
03.08. 00:33 ignorek  RE: Já mám zase opačný dojem, totiž, že je podezřelé ticho po pěšině
01.08. 17:39 fohat  kruci,ta pravda BOLÍ...
03.08. 10:55 kyticka  RE: kruci,ta pravda BOLÍ...
02.08. 10:36 Robert Nohejl  Problem dedicne nenavisti,nekdy i falesne, asi rozumem nespravime.
02.08. 11:39 nezalezi  aki 1000 rocni Ukrajinci ????
02.08. 16:35  RE: aki 1000 rocni Ukrajinci ????
02.08. 20:07 nezalezi  OK
03.08. 08:03 kyticka  RE: OK
02.08. 20:41  RE: aki 1000 rocni Ukrajinci ????
03.08. 03:09 ignorek  RE: aki 1000 rocni Ukrajinci ????
03.08. 03:47  RE: aki 1000 rocni Ukrajinci ????
03.08. 07:54 timur  RE: aki 1000 rocni Ukrajinci ????
03.08. 09:37 ignorek  RE: aki 1000 rocni Ukrajinci ????
03.08. 03:36 Robert Nohejl  RE: Problem dedicne nenavisti,nekdy i falesne, asi rozumem nespravime.
02.08. 12:37 r.m.  Pražští židé chtějí po vzoru maďarských svolat demonstraci na podporu Izraele
02.08. 20:55 Satanist  RE: Pražští židé chtějí po vzoru maďarských svolat demonstraci na podporu Izraele
02.08. 17:05 fohat  z června 14...
02.08. 20:19 .lak  RE: z června 14...
03.08. 09:15 kyticka  RE: z června 14...
03.08. 15:06  Už panikáři jedou, už...
03.08. 16:06 Emil Robot  RE: Už panikáři jedou, už...
03.08. 18:44  RE: Už panikáři jedou, už...
04.08. 04:56 favela  Jednu valku imperialisti-
04.08. 05:40 favela  Spojenci Britove...
05.08. 06:37 favela  Jasna prohra..
05.08. 08:12 .lak  RE: Jasna prohra..
02.08. 17:19 fohat  sleduji reakce..
03.08. 07:51 Rudy1  RE: sleduji reakce..
03.08. 15:40 fohat  RE: sleduji reakce..
04.08. 02:56 favela  RE: sleduji re-akce..
02.08. 21:17  chce se mi ze vsech tech zprav blejt
03.08. 09:00 ppppp  do vlastných radov
03.08. 18:54 r.m.  člověk si něco plánuje, pak přijde jednotka žida Kolomojského a tady je výsledek
04.08. 03:12 b joe  Stoji za pozornost

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 0

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 2

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 4

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,49 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,11 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 944,02 Kč
1 unce stříbra
547,92 Kč
Bitcoin
855 618,85 Kč

Poslední aktualizace: 2.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 11 940