Diskuze k článku

Byla to Putinova raketa!

Příspěvků 155

22.7.2014 3:29

Brífing ministerstva obrany RF

LaFox 79.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=BrhEzecCdTI

313719

22.7.2014 12:35

RE: Brífing ministerstva obrany RF

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 313719

Důležitý přímý přenos, který přenášelo např. RT.com ruského mininstra obrany Igora Makusheva, presentoval několik zásadních záznamů, které vnáší zcela jiné světlo do možného scénáře, než jak jednostranně papouškují

česká média (s podivem jsem tuto zprávu nenalezl do půlnoci toho dne v žádném ani alternativním zdroji, pouze jeden zde toto zveřejnil, když pominu rt.com) (http://www.zerohedge.com/news/2014-07-21/russia-sa...)

Dále oznámil, že předává tyto údaje dalším autoritám EU a Malajsie.
Obsahem bylo:
A. Ve vzdušném prostoru bezprostředně v ne více než 6 km vzdálenosti se od letu MH17 nacházela stíhačka (ukrajinská SU-25)
B.dokumentoval na grafech četnost, nebo aktivitu radarů (nejsem vojenský specialista, prominete), která kulminovala onen den a den po sestřelení a další dby již byla několikanásobně nižší.

C.zmínil přítomnost amerického špionážního satelitu v tomto časovém okně (několika desítek minut) v okamžiku zničení letadla právě nad touto oblastí ten den. Vyzval americkou stranu ke zveřejnění snímků které v tomto případě mají a pokud tvrdí co již proběhlo tiskem (o údajné raketě země vzduch ze strany bojovníků za nezavislost doněcké oblasti) ať je neprodleně zveřejní.

D. údajné záběry raketového systému BUK které západní média používají jako důkaz že se v té oblasti nacházel, prý náhodou pořízene někým, byly lokalizovány dle indicií z fotografie do oblasti několik týdnů již ovládané ukrajinskou armádou. (jméno padlo ale nevím, bylo to jiné místo než bylo uváděno záp. médii).

E. Satelitní fotografie dvou ukrajinských raketových komplexů BUK v oblasti poblíž nehody do dne 17.7. a den následující 18.7. se v této oblasti již nenacházely.

Co se objevilo jinde na internetu také:
Podivná změna trasy letu MH17 a také historie podobných letů v předchozích dnech.
článek zmiňující nejen tyto náhody je zde:
(http://www.osud.cz/lety-malajsijskych-aerolinii-mh...)
a zde (http://tn.nova.cz/clanek/nove-poznatky-o-letu-mh17...)

313743

22.7.2014 12:38

RE: Brífing ministerstva obrany RF

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 313719

Je třeba poznamenat, že sestřelení civilních letadel se děje a nemusí to být vždy pouhou náhodou, zde je několik důkazů, kdy k nim došlo v nedávné minulosti.

1.
Nikdo dnes příliš nezmíňuje sestřelení ruského letadla u ruského Soči zřítilo letadlo Tu-154 Sibiřských aerolinií se 78 lidmi na palubě. Jak potom přiznali Ukrajinci, letadlo sestřelila jejich armáda při cvičení na, tehdy ještě jejich, Krymu.
(http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/342626-200...)

Další otřesné případy, které lze vyčislit. (bez komentáře)
2.
TWA 800 (primo v americe) 17.7. 1996
(http://whatreallyhappened.com/RANCHO/CRASH/TWA/twa...)

3.
Italie 1980
(http://news.aviation-safety.net/2013/01/28/italian...)

4.
Americké námořnictvo! 3.července 1988 - sestřelilo civilní linkové letadlo letu AIR 655 - 290 obětí
Americký křižník (USS Vincennes (CG-49)) sestřelil dvěmi raketami země vzduch iránské letadlo.

(http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Vincennes_%28CG-4...)
nebo
(http://www.washingtonpost.com/blogs/worldviews/wp/...)

313744

22.7.2014 17:23

Oba letové zapisovače předány!

Pasant 78.?.?.?

Reakce na 313719

"Opolčenci" v noci na dnešek za velké účasti médií předali oba nepoškozené letové zapisovače, "černé skříňky", členům malajské komise. Malajci je prohlásili za majetek Malajska, s tím, že budou předány expertům Mezinárodní komise pro bezpečnost letového provozu.

313764

22.7.2014 18:47

RE: Oba letové zapisovače předány!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 313764

Neteš sa predčasne, analýza záznamov sa má robiť v británii. Takže potrvá strááášne dlho, kým dajú záznamom potrebnú podobu - alebo bude záznam "nedopatrením" zničený

313773

23.7.2014 0:16

RE: Oba letové zapisovače předány!

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 313773

Neměli to předat jinak, než že se to pod dohledem jak Ruské, takBritské strany otevře, a data se zkopírují a před analýzou je dostanou v "syrovém" stavu všechny strany, aby nebyla možná manipulace s nimi.

Ale jestli je tohle skutečně kokpit (přední část letadla jsem viděl spadlou u silnice, tohle je les, to mi nějak nesedí):
http://blisty.cz/art/74012.html

...tak dostalo letadlo "zásah na čumák" a z hovorů pilotů nebude nic.

313811

23.7.2014 12:22

RE: Oba letové zapisovače předány!

co na tom záleží 24.?.?.?

Reakce na 313773

>Neteš sa predčasne, analýza záznamov sa má robiť v
>británii. Takže potrvá strááášne dlho, kým dajú
>záznamom potrebnú podobu - alebo bude záznam "nedopatrením"
>zničený
Přesně tak! Jakmile předání, analýza záznamů a vyšetřování proběhne pouze za účasti GB, tak tam je celá škála možností manipulace. Celé vyšetřování by mělo probíhat za účasti všech nařčených stran.

313859

22.7.2014 4:33

Logika dejin mluvi ..

favela 113.?.?.?

Fakty k dnesku..Neuprosna je logika dejin,vyvoje a situaci a logika vyvoje imperialismu do fasismu.Uchvaceni,vyloupeni a smrt.Vzdy to same ! Co zacalo v USA s Indiany,pokracovalo ukradenim 60% Mexika,agrese Severu proti Jihu a predtim vyhnani Brit.imper. za ucelem rozvoje imperialismu vlastniho a pokracovat v uchvaceni sveta.Uchvaceni Spanelskych uzemi valkou,pak byla na rade Jizni a Stredni Amerika posete hromadnymi hroby..Ani nejhorsi diktature se nevyhne tomu aby neudelala neco dobreho. Na cas zavladl imperialismus s "lidskou tvari" ekonomicky rozvoj pomoci loupezi naseho svetoveho bohatstvi.Zkorumpovat populaci konzumnim systemem.Nezasahovat do soukromi atd. Svinstva se dela potaji v mensim meritku.Populace nebyla naladena na dalsi valku.A tak jen vrazdeni na Filipinach/200 tisic/tech co bojovali za nezavislost.Hirosima,Nagasaki,nikdo ku podivu "nezputinoval" fasitu Trumana.Obrana svobody a demokracie v Koreji byla za ucelem udrzet korejskeho diktatora u moci! Podvody a "zputinizovani" Stalina,za ucelem vyvolat hysterii sileneho zbrojeni..Masakry ve Vietnamu,Laosu a jinde nasledovaly.Obklicit vychod raketovymi a vojenskymi zakladnami.Kdyz se Chruscev odvazil Usrael zesilel a chtel znicit svet !Ve fasistickem utoku na Egypt Izraelem,Brity a francouzi,nebylo nic pro US imperialisty.Nasledovaly nescetne masakry a vyhlazovani Guatemala a dalsi..Je dlouhu zvykem rvat v US pres. kancelari o vrazdeni..Zabijte Lumumbu rval Eisenhower,zabit Castra a Diema,Kennedy,zavrazdete Aliende rval Nixon,Bush,Truman atd to same...Musela byt dobre zorganizovana propaganda aby se USA "branili" jako napr. proti Granade!!!Aby Usrael za ucelem masakrovani ale vypadal jako mirumilovny obrance miru,svobody a demokracie !!Pres. Kennedy a Clinton udelali z B.Domu nevestinec. Pres.Clinton rekl muslimskym teroristum..Musite zmasakrovat nejmene 5 tisic civilnich obyvatel abychom my pak mohli zacit masakrovat Srbsko ve velkem,bombardovat dnem i noci mesta,elektrarny,vodarny deti,rodiny ,nemocne ,prestarle atd..A to se stalo.V prestavce,kdyz nemasakroval zastrkaval doutniky do s.L.Posedly,co vse zastrkoval do manzelky se nevi. Ale vime ze tohle bylo presidentem a jeho "manzelka" bude take ,kdyz se dohodne s Bushovym gangem.V Britannii zase radil zvrhly J.Savile pederasticky a pedofilni pederast pod ochranou elity /velky pritel Zelezne Magie Thatcher/do te dobe nez chcipnul,nebo byl chcipnut...Ani trochu humanity zde nenajdes.Po zmizeni prvniho letadla nasledoval teroristicky utok na druhe. Boeing 777,MH17,let 77 -presedmickovano. Neviditelna raketa,zda se neviditelny zasah letadla,ktere po padu na zem vybuchlo,jako kdyby bylo plne bomb.Nove ciste pasy a letenky jako prave z tiskarny byly ihned shromazdeny !Snad nejdulezitejsi by bylo najit stopy rakety v troskach ! A identifikovat je. Pokr.

313720

22.7.2014 19:15

RE: Logika dejin mluvi ..

Joob 213.?.?.?

Reakce na 313720

Pravdou je, že mě také zarazily nové holandské pasy, které nedoznaly nejmenší úhony .....vsadím boty, že všechna videa z místa nehody budou brzy zkonfiskována ....ovšem budou za to moct výhradně Rusové, že ano. Ach jo. Nějak se v pozadí vynočuje rčení z jedné knihy - živí budou závidět mrtvým...

313779

22.7.2014 4:54

Logika minulosti...

favela 113.?.?.?

mluvi dnes fakty...Zapadni politici a medialni hyeny rvou unisono,vi vse ,ale dukazy schazi !!!!////a hlavne merkel,Cameron,NATO terorista a EURO,Jap.fasista Abe,Ukroidi na Ukrajine banditi,zapadni muslimsti teroriste uz zase hledaji diru do pr...le ,do ktere by se vysplhali,za mensi odmeny/!! Coz je prinejmensim podezrele.Jeci za ucelem aby se zblbnutim populace mohly vic zbrojit a zakryt kazdodenni masakry a zlociny/Ukrajina,Syrie,Palestina atd/. A nyni prichazi cas masakrovat ,oloupit,zotrocit slovany a hlavne ruske nerostne bohatstvi. A co zustane, znicit. Zlocin jako je utok a zniceni civilniho letadla s rodinami a detmi /mnohokrat jiz provedene fasisty v minulosti/ mluvi jasne a presvedcive i bez technickych detailu !!Nemame pro to termin,vyraz nebo slovo vymyka se to stale nasemu chapani. A jestli se nestane zazrak...aby nas zbavil vseho zla...Tak neuprosna logika fasimu zase dokazuje,ze antiimperialni a antifasisticke zeme nesmi existovat. A tak svet /a dnes hlavne Rusko,Cina,venezuela,Kuba,Syrie /a my vsichni zijeme po staleti ve strachu,zoufalstvi a obav o sebe ,sve rodiny sve narody z nekonecnych zlocinu imperialismu-fasismu...

313722

22.7.2014 13:13

RE: Logika minulosti...

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Reakce na 313722

Dá se ten Váš příspěvek číst, to ano, jen ten konec je nějaký zmatený. Řekl bych to jinak:
Můžeme si za to sami, za svobodu se cedí krev, ale negrilují stejky na zahrádkách s uspávajícím vědomím, že to někdo vyřeší za nás. Každý je svého štěstí strůjcem a pečení holuby do huby sami nepřiletí.
Pořád mi vrtá hlavou, co ty potomky čechů tak vymylo, že znají stav, ale východisko z něj je jim neznámou [zmaten]

313745

23.7.2014 7:23

RE: Logika minulosti a

favela 113.?.?.?

Reakce na 313745

Nejen my lide ale i udalosti maji svoji pamet rovnez.Zase /pokolikate jiz/my vsichni prozivame dalsi tragedii,stovky mrtvych po podlem utoku na civilni letadlo nad Ukrajinou. Sokujici a hruzna tragedie.Nikdo plne nepochopi,co prozivaji pozustali obeti.Nekteri mluvi v mediich a ukazuji prstem a osocuji Putina.Snad mohli jeste pockat,az bude jasno.Mluvi z nich utrpeni z nenadaleho nestesti,tragedie ktera az doufam,ze casem az pomine to nejhorsi,zacnou premyslet..ze je i mozne ukazat prstem ,obvinit sebe samych.Premyslet o tom kdo :
--O tom,kdo poslal civilni letadlo do stredu silene obcanske valky,kde jsou denne letadla sestrelovana.Jako doufam civ. letadla neletaji pres Izrael/Palestinu,Irak,Syrii../je to neco jako poslat autobus plny deti na vylet do Stalingradu v zime1942!
--O tom.Kdo zaplatil 5miliard na rozvraceni Ukrajiny na vybaveni teroristu vsemi druhy zbrani,kteri misto jednani masakruji a nici civilni obyvatelstvo a jejich domovy.
--O tom,ze denne NATO,EURO podporuje a posila zbrane,penize vse potrebne teroristum na Ukr. tem co se nasilim a podvodem uchvatili moc ./vlada legalni to neni at si Walzman rika president nebo ne/.!Neslyseli jsme a neslysime jeden protest holandske vlady/nejvice obeti bylo prave z Holandska/hol. parlamentu,uradu,organizaci a snad jednotlivci jsou umlcovani vladou a policii..Vystoupit /nepodporovat/z NATO,EURO na protest,za mir na celem svete/Nejen v Holandsku/!!!?Protestovalo Holandsko proti babrbarskemu straslivemu utoku na Srbsko celych 6 tydnu neustaleho bombardovani? Holandsko je zakladajicim,dlouhodobym a hlavnim clenem EURO a NATO.Osud jinych je asi moc nezajima.
--Byla to prave holandska dobre vyzbrojena armada,ktera mela za povinnost zabranit masakrum v byvale Jugoslavii,ale jen prihlizela kdyz se masakrovali bezbranne srbske rodiny,zeny,deti a nicil jejich majetek. Nevim zda byli v Kosovu ale protest proti zverstvum tam zase zadny !!!A tak jsou i jini,treba v Srbsku na Ukrajine i jinde ,kteri mohou ukazat prstem...a obvinit prave spoluobcany dnesnich obeti.!!!.A snad myslim i pravem!!!.Mysleli si tentkrat,ze se jich to netyka ? Osud nekdy krute odplaci,tresta a my se casto divime,nechapeme...Netyka se jich,kdyz se masakruje od Nemecka na vychod a jih,v Africe,Na Stred.vychode v Palestine a v J.Americe.???Drive se politici a elity distancovali od zlocinu.Nedavno jsme videli jak cela vlada USA s nadsenim a jasotem a /dabelskym/potesenim sledovali v primem prenosu barbarske vrazdeni dedecka v nocni kosili a cast jeho rodiny.Zadna identifikace,zadne dukazy= zadna spravedlnost.!!! Zlocin lyncovani,prinejmensim,v suverenim Pakistanu !!.Nic jineho. US vladou !!!A to hovori jasne. Neni jediny z prasivych odpornych mocnych elitnich politiku,ktery by rekl.Dost.To se jiz nikdy nesmi a nebude opakovat !!Ajako hyeny jeci dal s medii a v nich a denne pokracuji.Nedaji se nicim umlcet A co je svedomi to Psychopati neznaji ! A co prijde a jak se nedavna minulost protne do budoucna ?Vyhlidky nejsou
nejlepsi--Ukr. vlastenci odevzdali obe skrinky uradum.Nebyly ani zmizeny,zniceny,ztraceny.To mluvi pro ne a my jen d...Automaticky kráceno

313828

23.7.2014 9:50

RE: Logika minulosti...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 313745

>Pořád mi vrtá hlavou, co ty potomky čechů tak vymylo, že znají stav, ale východisko z něj je jim neznámou [zmaten]
Pekne jste mi prihral. Nejedna se jenom o Cechy, my ten syndrom coby mala zemicka mezi mlynskymi koly prejimame.

Uz jsem to tady napsal a prenesu to sem kvuli vyznamu a dukazu:
Let MH17 skončil nad Ukrajinou
313562
Mne rozum nebere,
ze kazdy musi videt (tedy i statnici), co jsou Spojene staty za vsivarnu (uz svym zrodem), za cem (v podstate za veskerymi svinarnami) stoji v pozadi jako iniciatori a podporovatele, a presto treba, dejme tomu, ze zkusena Evropa, se necha zapojovat do tech jejich ruznych svinskych siti. Pokladam si proto otazku, jestli je tim padem vubec mozne se nejak vzeprit. Vidime treba, jak se provalilo, ze nejvyssi predstavitele moci v Nemecku byli anebo jeste jsou Americany odposlouchavani, ze treba prave Nemecku bylo "vraceno" podivne zlato, atd., a presto jim stoji zato ocividne prisluhovat. Opravdu tomu nerozumim. Anebo ze by se prave Nemecku jednalo, konkretne v pripade vsech problemu tocicich se kolem Ruska, o nesmiritelnost se stalingradskym ponizenim a tim jaksi stahovali zbytek Evropy?
[zmaten]
20.07.14 07:34

313839

23.7.2014 19:40

RE: Logika minulosti...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 313839

>o nesmiritelnost se stalingradskym ponizenim a tim jaksi stahovali zbytek Evropy?

Tedy brát v úvahu jen ten Stalingrad, to by bylo hodně zjednodušené. Němci přece v drtivé většině Hitlera zbožňovali až za hrob a šok z porážky od mužiků v nich zanechal touhu po revanši, kterou v nich válkou napakované USA svými investicemi k rekordně rychlé obnově životní úrovně, jen posílily. Vždyť to trvalo pouhou jednu dekádu aby byl založen koncem roku 1955 Bundeswehr, kdy první odvody proběhly v roce 1956 a během studené války byl páteří konvenčních sil NATO ve střední Evropě, v níž měl téměř 500 tisíc vojáků a 170 tisíc civilních pracovníků a byla tak obnovena německá válečná mašinerie v novém hávu, ale se starým záměrem "Drang nach Osten" a tentokrát podle přání Adolfa ve spojenectví Západu - v NATO.

Na uzdě je držel jen SSSR se svými poválečnými spojenci, ale jakmile se toto uskupení podařilo Západu rozložit, tak chuť na revanš neustále narůstá a protože ty Slovany bytostně nenávidí, tak dělají všechno proto, aby je nejprve poštvali proti sobě a pak oslabené ovládli a zotročili. Ádovi sice pomník nepostaví, protože tu svoji vizi nedokázal realizovat a vystavil je potupě porážky od mužiků, ale jeho chtíči mít Evropu ve své moci, tomu zůstávají věrni.

313884

24.7.2014 8:34

RE: Logika minulosti...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 313884

>>o nesmiritelnost se stalingradskym ponizenim a tim jaksi stahovali zbytek Evropy?
>
>Tedy brát v úvahu jen ten Stalingrad, to by bylo hodně zjednodušené.
Ano, souhlasim, ale ja ten Stalingrad beru jako symbol, jako zjednodusene vyjadreni celeho potupeni, tedy i tech dalsich okolnosti, ktere jste vyjadril a i jeste nevyjadril. Nicmene ten pojem metaforicky naznacuje soucasnost. Rusove si nechavaji kydat hnuj na hlavu, nereaguji okamzite tak, jak treba reaguje Izrael, kdyz na jeho uzemi nejaky palestynsky ulicnik vhodi prskavku, ale shromazduji udaje, kuji strategii a v pravou chvili tvrde a neuprosne zasahuji. Takovi proste byli a jsou. Jako treba v pripade Syrie. Pripomenme si, jak Spojene staty tehdy porad vykrikovaly..., a nahle po ruskem zasahu ztichly. Tak tomu bude i tentokrat: bude zdanlive ruske ustupovani a najednou slahnuti, treba jen diplomaticke, treba jen zahajenim prodeje prirodniho bohatstvi za zlato, a zazni sklaputi podpatku!

313930

26.7.2014 6:43

nehadejte mi minulost ale

favela 113.?.?.?

Reakce na 313839

hadejte mi budoucnost /G.Green,Ministerstvo strachu/..Cim vice medialni a politicke hyeny jeci /take strachem/tim rychleji se splachuji do hajzlu dejin..Zmena zitra a budou jecet opak !!.Cim vic ziram do kristalove koule jevi se tam ze Francie je v trablu at udela co chce..kdyz neproda lode Putinovi zacvakne obrovske pokuty a s dalsi pokutou 10 miliard jiz udelenou "spojencem" USA se bude pomalu ale jiste "titanicky" potapet; kdyz lode proda,koule rika ze asi spadne nejake jejich letadlo a nebo nekde neco hodne vybouchne v Parizi..Hadam dal ,ze to KY-JEW neustoji...Sebehli se tam sakalove- miliardari a hyeny bez miliard a chteli se poradne "nazrat", ale v korytu lezi jen jiz dost ohlodana kostra Ukrajiny...Vcerejsi krach ukroidni vlady ukazal,ze by chteli zebrat,ale ze uz nemaji kde !!!Snad chytit Nuland pod krkem by pomohlo...Zda se mi zdalky v kouli ze nastane "nedorozumeni,zast a nasilna nenavist proti sioligarchickym sakalum,kteri uz maji "napakovano" a chteji se za kazdou cenu pakovat dal !!A mezi hyenami ,ktere pribehli v nadeji na loupeni a nic uz na ne nezbylo...pristi 3 mesice jsou pro vlastence kriticke nez to bouchne v KY-JEWU , a sance pro Putina prilozit polinko pod kotel tamtez....rekla koule...a ze ti co nazorovali proti miseni se do Ukrajiny Ruskem,asi meli pravdu,ze by to rusa hospodarsky /a politicky/poskodilo dost...

314058

26.7.2014 9:09

RE: nehadejte mi minulost ale

✌lak 77.?.?.?

Reakce na 314058

Krásně, stručně a přehledně zanalyzováno to co mnozí za děním a zastírajícími cancy trupelů "čuli. [mrknutí jedním okem]

314066

27.7.2014 4:52

RE: nehadejte mi minulost ale

favela 113.?.?.?

Reakce na 314066

..diky ,ale chvala nezaslouzena ,voni se ty /prevazne/spekulace dobre ctou ale jsou to porad "co kdyby"....

314122

22.7.2014 6:55

hovno hori.

fohat 194.?.?.?

Kdyby se nezavisly Sved rozkrajel tvrzenim,ze v Iraku NEJSOU jaderne zbrane,je to plat prdny,tak tam JSOU.Takze mlcici Putin obsadi Kubu i s temi raketami..a ty tam BUDOU...to bude radosti v Bile chaloupce...

313725

22.7.2014 7:58

RE: hovno hori.

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 313725

Špičková diplomacie na ilumináty neplatí. Je nutné ukázat zuby a drápy. Ruský medvěd je má, tak proč je skrývat.

313730

22.7.2014 10:05

RE: hovno hori.

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 313730

Tohle platí min. 2 století, konečně realistický pohled na dění.

313738

22.7.2014 18:17

RE: hovno hori.

matusy ou_yeah (zavináč) azet (tečka) sk 80.?.?.?

Reakce na 313738

To platí už stáročia... a hovorí sa tomu aj stredoveké uvažovanie.

313769

22.7.2014 7:10

pavt

pahomm@atlas.cz 78.?.?.?

Mediální masáž je opravdu šílená, to uznávám, jenže na rozdíl od autora se tedy nedomnívám, že by byla situace tak jasna. Předně by mne opravdu zajímalo, odkud bere informace, že Ukrajinci prohrávají - pokud vím, bojuje se už v Doněcku a Luhansku, civilní úřady nové republiky odsud už utekly, zůstaly jen vojáci. To mi tedy nepřipadá jako vítězství… Takže z tohoto pohledu Ukrajina nepotřebovala žádnou akci s letadlem. Druhá poznámka je podstatnější - jenom naprostý blbec by riskoval něco takového pár kilometrů od ruských hranic, protože Rusko vše monitoruje a nebyl by pro ně problém toto odhalit. Proto se domnívám, že myšlenka o ukrajinských stíhačkách sestřelujících letadlo je nesmysl. Rusko samo v tom evidentně nemá jasno, Putin nejprve mluvil o stíhačkách, teď už je na stole jenom jedna, která snad letadlo sestřelila, ovšem nic víc Rusové neuvedli, což naznačuje, že nic nemají a i tohle je jen fake…
Kromě toho, pokud by rebelové byli bez viny, proč by manipulovali s troskami, bránili k přístupu atd? To hodně ukazuje, že nějakou vinu rozhodně mají.
A co se španělského operátora týče, už jsem o tom psal, je otázkou, proč by takový operátor na Ukrajině vůbec pracoval, a pokud ano, tak proč se po něm shánějí pouze twitteři a ne jeho příbuzní ze Španělska? Přeci jen, jediný Španěl na Ukrajině a nic o něm není známo konkrétního, kromě (možná) jména? To mi opět přijde jako hoax, protože dnes není problém si cokoliv na internetu ověřit, už by dávno mělo být známo celé jméno, příbuzní atd. Celá jeho historie. Není.

Za nejzávažnější lze považovat fakt, že Rusové zatím nic neodhalili. Přitom doba nazrála a každý další den znamená větší podezření. Rusové určitě naprosto přesně vědí, co se stalo, a mlčí. Vzhledem k té informační kampani se dost divím a je to velmi podezřelé, jasně to ukazuje na separatisty. Samozřejmě, je možné, že si nějakou bombu nechávají na později, ale čím později s tím přijdou, tím méně jim někdo uvěří.

Když vyloučíme ostatní šílené teorie (letadlo mrtvých, bomba atd.), zůstává pouze sestřelení stíhačkami (málo pravděpodobné), sestřelení ukrajinským BUKem (více pravděpodobné, ale konspirátorům se to bůhvíproč nezamlouvá) a sestřelení separatisty. Možná je i kombinace, která by vinila všechny strany - že CIA podstrčila separatistům informace o vojenském letadle a ti následně sestřelili civilní či že v zákrytu za civilním letadlem letěla vojenská a počítalo se s tím, že rebelové nebudou na civilní střílet a vojenská pak zaútočí. Toto by vysvětlovalo, proč vlastně žádná strana nemá na vyšetřování zájem… I když takto se to mohlo stát, přesto bych více věřil teorii o vině povstalců...

313726

22.7.2014 7:46

RE: pavt

timur 89.?.?.?

Reakce na 313726

Kyjevská vláda popřela, že by vyslala do centra Doněcka pravidelnou armádu, uvedla však, že tam proti proruským vzbouřencům bojují malé proukrajinské skupiny sebeobrany. Pět lidí bylo usmrceno a 12 zraněno při přestřelkách nedaleko nádraží v Doněcku.

tak ako - chytil ste sa sám do vami preferovaných - určite overených - kým -neprávd

313728

22.7.2014 8:32

RE: pavt

lucifuge 95.?.?.?

Reakce na 313726

Rusové nic neuvedli? Podle toho, co máte za zdroj informací. Třeba zde:

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4465-rusko-rika...

Ale třeba Česká televize si pořád mele svou, jak je třeba na sankce proti Rusku a Putinovi, o tomto se nezmíní ani slůvkem.

313733

22.7.2014 17:30

RE: pavt

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 313733

Neuvěřitelná negativní lživá propaganda v České televizi 21.7.2014 zněla unisono v neprospěch Ruska a navíc nezmínila jediným slovem tuto tiskovou konferencia (úplně nahoře v přízpěvcích) výše uvedené důkazy. (Na úplný závěr zprávy problikl asi na čtvrt vteřiny - ne více jeden obrázek grafu zveřejněného na této tiskovce ale bez jakéhokoli komentáře. Nevidět jej, nepoznám oč jde, byl na obrazovce pouze okamžik (doslova) takže nešlo nejen nic si prohlédnout ale ani rozeznat co se na obrázku nacházi. (pro lidi co nevědí, neviděli....proč asi?)

Zcela jasný výsměch České televize daňovým poplatníkům. Navrhuji jako jediný účinný bojkot pro čt, nejlépe finanční.

O horlivé debilitě redaktorů čt. vypovídá již maličkost, jak celý den 18.7. opakovali jeden po druhém že letadlo letělo ve výšce 10 tisíc kilometrů [smích] pořád a dokola. [smích]
(kéž by, dodávám já).

Jak poznamenal autor, cituji "Na použitie chemických zbraní sýrskou vládou svet Amerike nenaletel. Prečo by mal Amerike naletieť teraz?" (http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/vyzera-to-tak-ze-295-nevinnych-obeti-je-fintou-nazacatie-vojny-proti-rusku.html)

313766

24.7.2014 5:23

Holocostove zaplynovani v Syrii

favela 113.?.?.?

Reakce na 313766

..podle US vzoru. President Asad zacal pouzivat v Syrii smrtelny plyn sarin proti svemu obyvatelstvu/oficialni zprava USA "vlady" a hystericke protesty /.Po kratke dobe vyhlasil tentyz president vseobecne demokraticke volby a byl zvolen drtivou vetsinou prave tech mnoha "zaplynovanych" syrskych obcanu !!!!

313918

22.7.2014 13:14

RE: pavt

pz 37.?.?.?

Reakce na 313726

Můj názor: Domobranců je málo, odpor je minimální. Kijevská armáda ale povstalce potřebuje, dělá bordel a vyvolává napětí terorem, hraje kruté divadlo. Je to relativně levný a stačí na to pár věrných nácků. Hlavně že se dosáhne toho cíle...
sleduju to tu už týden: http://militarymaps.info/

313746

22.7.2014 14:47

RE: pavt

Hlupák. 217.?.?.?

Reakce na 313726

Prečo ten kto vyhráva nad hŕstkou "teroristov" má k dispozíci obrovskú pravidelnú armádu (aspoň na papiery určite) zrazu vyhlasuje čiastočnú mobilizáciu? Veď vraj sa im toľko dobrovoľníkov stále hlási...

Lebo dosávaju na frak unionisti... V ich armáde panuje chaos, diletantizmus a dezercie... Nikomu (snáď okrem HC neo-banderovcom z Národnej Gardy) z Unionistov sa nechce bojovať, majú na háku zomrieť za bizarných okolností 18-19 ročný chalani zo západu Ukrajiny v 21. storočí, aj oni chcú auto, dom, frajerku a nie vraždiť a triasť sa o holý život. V dokumente o stratách unionistickej armády od 9.7.-15.7.2014 (teda v období začiatku veľkého útoku na DNR a LNR) je to 1600 mŕtvych a 4723 ranených unionistov verzus 48 mŕtvych a 64 ranených federalistov... (po webe koluje tento dokument Min. Vnútra Ukrajiny (lebo nie MO riadi operáciu ale MV!!!) podpísaný Ministrom Vnútra Ukrajiny Avakovom) tu je http://www.uschovna.cz/zasilka/AIZ6R33VMA56IF4P-KKX/
Straty 1:30 pričom by útočník mal mať "len" 3x väčšie straty podľa vojnových skúseností... Ale to by musel byť rovnocenný protivník rozumej motivačne, muselo by sa mu chcieť-zatiaľ čo on musí a federalisti chcú a potom to tak vyzerá. Vedel som, že na Ukrajine je bordel ale , že takéhoto rozsahu aj v armáde to som naozaj prekvapený...

Tak to vyzerá keď sa diletantský, nevicvičený, nemotivovaný sopliaci pchajú do mesta Afganských veteránov...

313750

22.7.2014 15:13

RE: pavt

pavt 213.?.?.?

Reakce na 313750

No, víte, já bych řekl, že ani jedné straně se nechce bojovat. Před pár měsíci si Strelkov stěžoval, jak se Ukrajinci nijak nehrnou mezi jeho muže. Myslím, že ukrajinská armáda na tom je podobně - normální lidé tu válku nechápou a bojovat za nějaké "vyšší zájmy" se jim nechce. Bylo by zajímavé vědět, jak se místní dívají na rebely, jestli je opravdu berou jako nějakou domobranu - dost o tom pochybuji, protože jim velí ruští důstojníci a s ohledem na profesionalitu se dá spíše předpokládat, že hodně z těch vojáků jsou evidentně veteráni z nějakých konfliktů (Čečna? Gruzie?) a ne jen rychle vycvičení domobranci. Takové ty řeči, že jsou to místní lidé, se mi velmi nezdají - zkuste se doma domluvit s pár kamarády a vyhlašte si u vás vlastní republiku. Jak dlouho bude trvat, než vás armáda - co armáda, policie - odzbrojí? A můžete mít motivaci jakoukoliv, stejně vám to nepomůže. Výcvik a zkušenosti nic nenahradí a tady je evidentní, že v tomto jsou separatisté daleko lepší... Myslím, že bez drtivé ruské podpory by dlouho nepřežili, no a vzhledem k nervozitě Ruska v posledních týdnech, vzhledem k tomu, že už jim Rusko píchlo i sestřelem SU-25 svou stíhačkou, tak je evidentní, že jsou to rebelové, kdo má problém, i když Ukrajinci na tom taky asi nejsou dobře, proto ta mobilizace...

313754

22.7.2014 16:37

RE: pavt

Hlupák. 217.?.?.?

Reakce na 313754

Teraz sa pre zmenu Strelkov sťažuje, že nemá čím vyzbrojiť haldy dobrovoľníkov (ktorý prichádzajú vo stále väčšom počte) po tom čo tratia blízkych a priateľov počas ukrajinského bombardovania zaľudnených oblastí... Videí kde sa chlapi zaprisáhavjú vstupom do povstania nad príbuznými roztrhanými na kusi, bez hláv nôh atď. v ruinách vlastného domu je plný internet, najväčšia sila je pohreb malých deti .. Hrúza... Okolo nich 20 chlapov z rodiny - kto z Nás by nezobral zbraň do ruky za takých okolností... Dobrovoľníkov z radov federalistov bude pribúdať to je tutovka leda, že sa unionisti spamätajú a výhlásia pímerie aj im to pomôže a len to im pomôže. Mimochodom aký je problém aby Ukrajina bola federácia (USA, Nemecko, Rusko, ČSSR, Juhoslávia atď)? To je niečo nenormálne v tak veľkom mnohonárodnostnom štáte? Až teraz si začínam vážiť Čechov! Toto je hlavný argument prečo sú unionisti chorý a nie fedralisti...

313757

22.7.2014 20:28

RE: pavt

Dušan 213.?.?.?

Reakce na 313757

Na toto ti odpoviem hĺbkovou analýzou:

http://leva-net.webnode.cz/products/proc-si-stezuje-strelkov/

Je to drsné, ale ak je to tak.....
[bliji] neľudia! Zmrdi/smerdi(sluhovia).

313785

22.7.2014 21:34

RE: pavt

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 313785

To je skôr hĺbkový účelový zmätok. Pozrel si si, kto je zdroj? Anonym. 5. kolóna, nejaká inštitúcia Cassad, ktorá okrem svojich neanonymných členov vôbec nepriznáva, kto a za čo ju platí. Napísali to asi všetci, alebo menom všetkých.
Napíšu omotávačku za peniaze, aby sa tom ľudia hrabali, motali, zdržovali.

313790

22.7.2014 21:51

RE: pavt

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 313790

Cassad je piata kolona možno pre teba, a určite pre Kurgiňana, ktorý vyčita Strelekovovi, že odmietol hrdinsky padnúť v obkľúčenom Slavjansku a dal prednosť ďalšiemu boju.

313792

23.7.2014 11:11

RE: pavt

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 313792

Dávaš do súvislosti nemiešateľné. Cassad a Strelkov nemajú nič spoločné, Cassad trepe za peniaze od stola, Strelkov bojuje za poriadok podľa svojich predstáv a možno aj predstáv iných, pravdepodobne "rusky" zmýšľajúcich.
Neviem hodnoverne posúdiť, či Strelkov musel ustúpiť, z mne dostupných informácií najskôr musel, a to čo tvrdia jeho oponenti nevyzerá, že by malo aj reálny základ.
Podľa mňa sa potrebuje niečo udiať, lebo Strelkovci padnú, a vznikne oveľa väčšia škoda, než prípadný pokus dohodnúť federáciu.
Tá tvrdosť Kyjeva je veľmi podozrivá, dobre bola vidieť aj pri obštrukciách pri katastrofe, namiesto toho, aby chvíľu počkali, prípadne transparentne vytiahli info z dispečingu, ktoré musia mať, tak to komplikovali. Podobne ďalšie sadistické vyhlásenia členov vlády. Také niečo zdraví ľudia neurobia.

313845

22.7.2014 23:09

RE: pavt

mt-svk 91.?.?.?

Reakce na 313757

Ake haldy dobrovolnikov? Donbass ma okolo 6 milionov ludi, z toho sa da urobit 50 tisicova armada, no aspon 25 tisic urcite? Vidis, zeby bolo tolko dobrovolnikov? Figu. Vacsina ludi v Donbasse kritizuje Rusko, ze nepomaha a ked sa ich spytas a preco teda nejdu bojovat, zahadne mlcia.

313805

22.7.2014 22:49

RE: pavt

mt-svk 91.?.?.?

Reakce na 313754

Zacneme stihackou, kde je dokaz, ze ju zostrelilo Rusko okrem slov Tymcuka a Avakova? Taky zosrel nemozno zatajit.
Ideme dalej, ano, na to, kolko je v Donbasse ludi je opolcencov malo, no nezabudaj ze v byvalom Sovietskom zvaze mnoho ludi sluzilo v armade a presli si Afganistanom plus bojami v Donecku a Lugansku ziskavas prax.
Co sa tyka ludi, preco utekaju nie na Ukrajinu ale do Ruska? Preco vojaci Nacgvardie a ukrajinskej armady utiekli do Ruska ked boli zraneni? Preco vitanie udajne osloboditelskej armady je take nijake? Skor nijake?
A to, ze ukrajinska armada nebola schopna doteraz schopna porazit opolcenocv je pre nu hanba. Pretoze ma nielen viac zbrani a techniky, ale aj ludi.
Mimochodom, kde si nabral informaciu, ze civilne urady utiekli do Ruska? Rada by som ju videla, kedze sledujem rusky inet a take tam nebolo. )

313799

22.7.2014 7:40

no -

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

no Waltzman uvažuje o čiastočnej mobilizácii - prečo ? veď víťazí ...

313727

23.7.2014 20:24

RE: no -

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 313727

Kdo by mu pochodoval na vítězné přehlídce? [vyplazený jazyk] [chechtot]

313892

22.7.2014 7:53

Nedotažená akce

Moiry 77.?.?.?

Obecná část české populace žije díky mediální prezentaci pádu civilního letadla na Ukrajině v domnění, že jej sestřelili teroristé a teď na místo nechtějí nikoho pustit.
Přímé důkazy o příčině pádu boeingu existují v několika záznamech kontrol leteckého provozu od samého počátku. Zda se jedná o boeing777 unesený na jaře experti poznají snadno.
Tentokrát se temným silám nepodaří zlikvidovat ani fakta, ani účelově obviněnou stranu.
Omluví se média, až budou muset hlásat zprávy naprosto odlišné od těch předchozích? Přiznají se k manipulaci obyvatel a k napomáhání k rozpoutání další války? Zatím se tak nikdy nestalo.
Nedokonalým sestřelením civilního letadla do prostoru bojů na Ukrajině je vše prozrazeno. Ze shora lízli, ze země netrefili, důkazy zůstaly nedotčené.

313729

22.7.2014 8:09

tah je na opici Obama

heimmdall 94.?.?.?

http://svobodnenoviny.eu/zvrat-ve-vyvoji-rusko-ma-...

sem zvědavý jak tohle bude vysvětlovat, hlavně tu přitomnost americkýho satelitu...

313731

22.7.2014 13:34

RE: tah je na opici Obama

Mentol 95.?.?.?

Reakce na 313731

Uprostred všetkých tých protichodných dohadov mám svoju vlastnú konšpiráciu:

Z nejakého dôvodu sa Boeing vychýli zo svojej trajektórie. Z nejakého dôvodu neodpovedá. Armáda to vyhodnotí ako potenciálnu hrozbu, lietadlo môže byť unesené, alebo má závažnú poruchu. Pošle za ním podľa štandardného postupu stíhačky, aby ho naviedli na kurz. Po vizuálnom kontakte Boeing skoriguje kurz a vracia sa na pôvodnú trajektóriu. Toto dosvedčujú informácie, ktoré včera zverejnilo Rusko.

Čo sa deje ďalej, je záhada. Ak Boeing rešpektuje pokyny stíhačov, nikto nemá dôvod strieľať. V každom prípade je lietadlo ako potenciálna hrozba stále "osvietené" navádzacím radarom ukrajinského BUKu. Mohla za takýchto okolností strieľať domobrana (na tie stíhačky, ktoré sú pre ňu legitímnym cieľom) a nechať nevedomky raketu navádzať armádnym radarom na Boeing? Mala dôvod strieľať ukrajinská armáda alebo stíhači?
Mohli rusi nejako nadobudnúť dojem, že sa jedná o pred pol rokom unesené malajské lietadlo, ktoré teraz naložené nukleárnym pozdravom mieri na matičku Rus? [zmaten]

313747

22.7.2014 15:04

RE: tah je na opici Obama

pavt 213.?.?.?

Reakce na 313747

Ano, to je zajímavá myšlenka. Souhlasil bych s vámi, že úmyslně asi nikdo neměl důvod letadlo sestřelit.
Problém je, že evidentně obě strany mlží. Rusové sice naznačují, že tam bylo SU-25 atd., ale nikdy jasně neřekli - to SU-25 je pachatel. Přitom oni to musí vědět a mít důkaz, jistě by ho už zveřejnili. Zatím jsou to jen takové tanečky - čekal bych něco jako - tehdy a tehdy odstartoval SU-25, pilot jménem XY, tehdy a tehdy zaměřil civilní letadlo, vypálil raketu toho a toho typu, letadlo sestřelil a v tomto čase přistál na této základně. Tady máte odposlech z komunikace pilota s věží, tady je záznam telemetrie rakety, tady jsou záznamy z našich radarů. Zdůrazňuji - tohle vše Rusové musí mít, tedy pokud se to tak stalo!
Na druhé straně, stejně mlží i USA - měli ve vzduchu AWACS, který je schopen získat podobné údaje, už dávno mohli ukázat záznamy atd. Nic konkrétního neřekli.
Nemyslím si, že by letadlo sestřelila stíhačka, představa, že by Ukrajina takovou akci naplánovala a hodila to na povstalce, ta je přitažená za vlasy - obrovské riziko prozrazení a Ukrajina nepotřebuje riskovat. A Rusové už by to veřejnosti řekli.
Sestřelení stíhačkou omylem se mi moc nezdá, protože Ukrajinci neočekávali nepřátelské letadlo letící ze západu.
Přiznám se, že se mi nejvíce zamlouvá moje soukromá teorie založená na náznaku, že obě strany mají své máslo na hlavě. Asi takto - letadlo z nějakého důvodu zamířilo do této oblasti (buď úmyslně navedené, nebo omylem). Ukrajinské stíhačky využívají situace a letadlo následují, kalkulujíc, že na pozadí civilního cíle si jich rebelové nevšimnou, nebo nebudou riskovat sestřel stroje. Kdoví, možná takový trik nepraktikovali poprvé. Nemyslím, že by v tom byl kalkul nabízející rebely k sestřelení letadla, s tím asi nikdo nepočítal. Jenže to se přesně stalo - letadlo bylo rebely sestřeleno, ovšem ukrajinská stíhačka se za něj “schovávala”. Rebelové jsou sice viní, ale i Ukrajina má svůj díl, takže ani jedna strana nemůže říct všechno a musí mlžit. Tato teorie vysvětluje hodně - mlžení obou stran, nemožnost Rusů plně odtajnit své informace (rebelům by přitížili), nemožnost USA plně odtajnit to své ze stejného důvodu, ochotné předání černých skříněk (na nich nezáleží, protože pilot 777 asi vůbec netušil, že za ním někdo letí), ovšem maření vyšetřování ze strany povstalců (je nutné najít případné zbytky rakety a odstranit je). Nevýhoda mé myšlenky je v tom, že SU-25 je pomalejší a létá v nižších hladinách, než 777, takže udělat takový manévr je pro něj (možná) problém…
Tvrzení, že rebelové nemohli letadlo sestřelit (hlavní obrana ruské strany) je dle mne nesmyslné - před pár dny sundali Antonov ve výšce 6500. Ten také nesestřelili ručními raketami, k tomu už potřebují BUK. Takže jej evidentně mají a umí s ním zacházet…

313752

22.7.2014 16:49

RE: tah je na opici Obama

Kali 195.?.?.?

Reakce na 313752

Nevýhoda mé myšlenky je v tom, že SU-25 je pomalejší a létá v nižších hladinách, než 777, takže udělat takový manévr je pro něj (možná) problém…


Spíše bych řekl, že je to nemožné

313760

22.7.2014 19:20

RE: tah je na opici Obama

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 313760

Nemožné to nie je.

313780

23.7.2014 11:29

RE: tah je na opici Obama

Pasant 78.?.?.?

Reakce na 313752

Start rakety BUK provází velmi intenzivní rachot srovnatelný se startem tryskového letadla, slyšitelný v okruhu min. 10km. Za letící raketou zůstává výrazná spalinová stopa viditelná na hodně kilometrů. Ve výšce cca 1000m překonává raketa rychlost zvuku, což generuje transsonický třesk slyšitelný min. na 20km. Letadlo bylo setřeleno v odpoledních hodinách takže by uvedené projevy startující rakety musely zaznamenat tisíce lidí v okolí. Na informačních webech (ruských, ukrajinských i opolčeneckých) NIKDE není žádné svědectví o tom, že by někdo v nějakém směru něco uslyšel nebo zpozoroval... zato jsou svědci tvrdící, že v tomto prostoru v kritickou dobu manévrovala "sučka".

313850

23.7.2014 13:26

RE: tah je na opici Obama

Mentol 95.?.?.?

Reakce na 313850

Ešte jedna malá poznámka k americkému satelitu.
Rusi niekoľkokrát dôrazne vyzvali svojich amerických priateľov, aby predložili fotografie zo svojho kozmického aparátu, ktorý v tom čase letel ponad oblasť. Američania nič neukázali. Dokonca ani na priamu výzvu svojich spojencov z EU.

Dôvody môžu byť dva. Väčšinou sa prihliada len na prvý z nich. To, čo satelit nafotil sa američanom nehodí do krámu. Majú fotky ale nemôžu ich ukázať.

Mne napadol ešte iný dôvod. Čo ak američania nič nemajú? Ich satelit nič nenafotil.
Aký je skutočný stav americkej techniky a armády? Astronautov im do kozmu vynášajú Rusi. Po previerkach vyhodili niekoľko veliteľov obsluhy jadrových rakiet. Americký generál, ktorý velil 450 minutemanom sa o svojich podriadeným pri jadrových raketách verejne vyjadril, že sa vraj vyznačujú najmizernejšou disciplínou v celom letectve. Aj toho vyhodili. Aká je morálka vojakov a spoľahlivosť techniky v US army?

Nič nenaznačujem, len by som, rovnako ako rusi chcel vidieť aspoň jednu, jedinú fotografiu.

313864

22.7.2014 15:07

RE: tah je na opici Obama

Hlupák. 217.?.?.?

Reakce na 313747

Poloaktíne navadzané strely SARH (SA-6 Kub, SA-11 Buk, HAWK, S-200) majú jednu obrovskú nevýhodu, po odpale idú ako buldog po cieli bez možnosti korekcie dráhy počas letu zo zeme, jediná možnosť ako zasiahnuť do jej letu je odpˇaliť ju na diaľku alebo vypnúť ožarovací radar. Bežne preto SARH (semi active radr homing) strely trafia iný cieľ než bol zamýšľaný za predokladu, že bol v lúči ožarovacieho radaru. Ináč povedané ak pri SA-6 Kub predchodca SA-11 Buk) sú pri sebe cieľe bližšie ako 400m (bežná šírka lúča ožarovača) NIKTO nevie aký cieľ si raketa vyberie - väčšinou skočí na fyzicky väčší cieľ so silnejším odrazeným signálom (Su-25 vs. B-777 napr.) ale ak počas toho míňa ten menší buchne aj tak na približoivacju rozbušku preto tá neistota, toto všetko sa ľahko mohlo stať...

313753

22.7.2014 18:19

RE: tah je na opici Obama

Venny 93.?.?.?

Reakce na 313753

Trochu si dovolím vás poopravit. Raketa nejde po fyzicky větším cíli, ale po cíli s větší efektivní odraznou plochou. Pokud by se do konfliktu zamotala práškovací Andula, šla by k zemi ona, protože má tuto plochu suverénně větší, než boeing a SU. [cool]

313770

22.7.2014 20:25

RE: tah je na opici Obama

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 313770

to by som chcel vidieť prečo by mala práškovací andula väčšiu odraznú plochu ako B777, kam chodíš na také bludy?.. má SU25 alebo B777 nejaké stealth technologie na sebe ?

313784

22.7.2014 21:57

RE: tah je na opici Obama

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 313784

Nemusia - ale osobné auto zo 70. rokov alebo bežný kamion má väčšiu odraznú plochu (RCS) ako B747, autobus má odraznú plochu porovnateľnú s veľkou vojenskou loďou... Na absolutnej veľkosti skutočne takmer nezáleží [smích]

313794

23.7.2014 10:54

RE: tah je na opici Obama

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 313794

Nikto nemá pravdu aj všetci majú pravdu [smích] Tá informácia o efektívnej odrazovej ploche je síce v poriadku, ale tie reakcie svedčia, že nikto nechce povedať, čo to vlastne a kedy znamená.

Je to zhruba to isté, ako odraz slnka od auta, stealth vynechajme. Ak sa svetlo odráža od rovného skla, môže nastať intenzívny odraz, ale len v určitom uhle, ktorého pravdepodobnosť práve vhodného smeru zase výrazne klesá.

Práškovacie lietadlo môže ozaj mať pri vhodnom uhli (ak obsahuje rovné krycie plechy a kovové plochy ) vysokú efektívnu odrazovú plochu, pravdepodobnosť smeru a času výskytu takého uhla ale prudko klesá. Oblejšie lietadlá budú "svietiť" menej, ale zase nezávisle na polohe.

V toho dôsledku majú stealth armádne lietadlá rovné plochy, hoci je to aerodynamicky nevýhodné, a stávajú sa tak "práškovacími lietadlami", lebo zase klesá pravdepodobnosť ich nastavenia v správnom uhle vhodnom pre odraz. Celkovo je teda výhodnejšia architektúra "práškovacie lietadlo", pretože rovné plochy nasmerované mimo odrazia ešte menej, než malá oblá plocha. Je to ako so zrkadlami, sklami.

313843

23.7.2014 11:36

Montéři od nikolky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 313843

Jsou to hrany které oscilují na daných vlnových délkách, prásátko zrcátkem na mne posílá z háje zelenýho nezbedné děvčátko. [chechtot] Ovšem varianta vojensky upraveného meteorologického radaru spolehlivě ukáže výtok spalin motorů. [mrknutí jedním okem]

313853

23.7.2014 14:16

RE: Montéři od nikolky

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 313853

Oscilace, rezonance nemá nic společné s odrazem energie, spíše s pohlcením. Pokud neco v prostredí idealizovane rezonuje, tak se to chová jako součást prostredí a tvárí se, že to tam není, nic neodráží zpet. Je to v rovnováze s prostredím, a není duvod posílat energii zpátky k anténe. Rezonance se proto také využívá na strane prijímače, čím je možné energii z prostredí koncentrovat a pohltit (ten pidivýkon dále zesílit)

Hrany ani jako součást vodivé plochy rezonovat nebudou, chybela by rozložená indukčnost.

Vlnení odráží v první rade plocha, jako více/méne dokonalé zrcadlo. Samotný prut, hrana má príliš lokální a smerový účinek, než aby se dostatečný výkon dostal zpet k prijímači.

313869

23.7.2014 18:58

RE: Montéři od nikolky

Venny 93.?.?.?

Reakce na 313869

Nemusí jít čistě jen o "hrany" a "plochy", jako spíše o jejich styk - chce-li někdo, tedy roh. Všem je určitě znám termín "koutový odražeč", používaný jako klamný prostředek (vytváří falešné cíle). Jde o to, že paprsek (jakýkoliv) se v koutovém odražeči vrací vždy do původního směru, tedy ke zdroji. Hladké a oblé tvary stíhaček a jejich výzbroje nejsou jen požadavkem aerodynamiky ale i požadavkem snížení zachycení radarem. Řečeno jednodušeji - je tu snaha o to, aby bylo těch "koutů" co nejmíň. Velikost efektivní odrazné plochy se udává v dm2 (srovnej s celkovou plochou stroje). Už pouhý pohled na Andulu stačí na to, aby si člověk v této problematice aspoň částečně zběhlý (např. sloužil u PL vojska) všiml tvaru trupu, kabiny, nasazení křídel, podvozku atd. a udělal si úsudek sám.
Z vlastní zkušenosti vím, že odraz stíhačky MIG21, 23, 27, Albatrosu, Delfína atd. nebyl ve srovnání s odrazem od dopravního letadla dramaticky menší. Menší Delfín "odrážel" větší signál, než mnohem větší MIGy. Na poloze letounu vůči radaru záleží a je to poznat při manévrech, kdy k radaru natáčí vždy jinou část trupu.
Samozřejmě záleží i na nosné frekvenci vysílače radaru - zda pracuje v m, dm nebo cm pásmu. Taky výkon vysílače a další parametry.

313882

23.7.2014 23:54

RE: Montéři od nikolky

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 313882

Možná, že se v nečem i shodneme, ale z odborného hlediska je vaše interpretace koutového odražeče (nebo vlivu hran) nesprávná. Je sice pravda, že vrací témer všechno smerem ke zdroji a jedná se objekt, který má velkou efektivní plochu nezávislou na natočení, ale zase není pravda, že je za to odpovedná hrana, nebo roh. Stále odráží plocha, ten roh a hrana se procesu neúčastní, a jsou tam jenom proto, aby ty 3 plochy držely nejak pohromade. Princip je stejný jako odrazka na kole (svítí i pri nekolmém svetle, má více pyramidových plošek, ne jako obyčejné zrcadlo). Ješte k predešlému bych doplnil, že rezonance se samozrejme uplatnuje i pri vysílání, nejen príjmu, pri odrazu smysl nemá.

Nevím, zda bylo dost čitelné, co jsem napsal predtím, zopáknu jinak. Letadla co mají být neviditelné mají radši rovné plochy, sklonené pod takovým úhlem, aby treba pri vodorovném letu odrážely nakonec méne, než stejne velká plocha oblá. Stejne jako je menší parazitní odraz od rovného skla oproti oblému, pokud to rovné není pod extremálním úhlem.

Pak je otázka, jak jste pri pozorování zohlednil AVC radaru, které vliv rozdílné odrazové plochy (signálu) také vyrovnává.
Souhlasím, že prečíst typ letadla z obrazovky chce zkušenost, a bez identifikace, nebo uvážení smeru letu vuči pozici radaru jen na základe síly odrazu až nemožné.

313909

25.7.2014 17:11

RE: Montéři od nikolky

Venny 93.?.?.?

Reakce na 313909

Nevím, v čem je interpretace "koutu" nesprávná, představím-li si jej jako 3 vzájemně spojené plochy - pro lepší představu např. jako 2 související stěny místnosti (plochy) s podlahou (plochou)... Nebo jste snad myslel onen společný styk všech tří ploch, ten jeden bod? Tak to se vám omlouvám, to jsme si opravdu nerozuměli. [smích]
Zákon odrazu neplatí jen pro fyziku viditelného spektra záření, a prosím, nebavme se o interferencích, parazitních odrazech, parazitních frekvencích vysílače atd. Já se pouze snažím poukázat na faktory související s nalezením a sledováním cíle. Tyto faktory empiricky popisuje radiolokační rovnice a ač již její tvar neznám (po více než 30 letech ze školy a 20 mimo obor to po mě nikdo nemůže chtít), jsem s to si poměrně přesně odvodit, jaké faktory ASI zahrnuje - v přímé i nepřímé úměře. A kromě výkonu, frekvence vysílače, výšky antény, vzdálenosti atd. se uplatňuje velikost efektivní odrazné plochy. Samozřejmě vím, čím je ovlivňována, protože na tom závisel můj úspěch v praktické činnosti: ta zasraná letadla najít a "vést" je pro potřeby dalších instancí. Nehodlám vést akademické debaty o rezonanci vln na hraně křídla či ve VF části RL přijímače. To jsem nikdy nepotřeboval; činnost klystronu nebo permaktronu, nehledě na magnetron či permaktron, jsem již dávno zapomněl. Ano, jsou v silném magnetickém poli a pracují na principu rezonance. A proč vědět víc, když to už nepotřebuji? Přijde-li někdy diskuze na toto téma, budu ji ze zájmem sledovat a dolovat z paměti poslední útržky znalostí... [smích]
To je vše, a zdravím vás, ať jste bývalý kolega z PVO, letovod, teoretik, výzkumný pracovník...

314034

25.7.2014 19:41

RE: Montéři od nikolky

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 314034

Dekuju za doplnení, chtel jsem jen upresnit, že odraz má na svedomí spíš plocha, než hrana. Pak rozhoduje zaoblení a sklon plochy. Koutový odražeš je fajn finta, ale je už dost specifický, je to složenina 3 ploch, samotný kout není účel, slíš dusledek požadovaného složení ploch.
Ctím si náš společný technický jazyk, drobné nesrovnalosti jsou vždy a obvykle se srovnají. PVO jsem byl jenom chvilku v základní službe, teď se nekdy v tomto smeru amatérsky venuju fyzice, elektromagnetismu, premenám energie. Nekdy se zde cítím pred množstvem konspirátoru docela sám (treba ten haarp apod), tak je dobre, že jste tady jako realista. V hlavičce mám mail, kdyby neco, preju hezký víkend.

...času nemám, ale čpím tady.. je to ale lepší, než TV [smích]

314038

23.7.2014 18:29

RE: tah je na opici Obama

Venny 93.?.?.?

Reakce na 313784

Gůgluješ rád? Tak gůgluj a uč se, co to je efektivní odrazná plocha (a jak vůbec nemusí souviset s rozměrem letadla) a jaký je její vztah k radiolokační rovnici. Tedy pokud to pobereš. [chechtot]
Za trubku je tu někdo jiný, já ne. [oči v sloup]

313880

22.7.2014 16:47

RE: tah je na opici Obama

Definitíva 95.?.?.?

Reakce na 313747

Benjamin Fullford na svojom webe informoval, že MH 370 bol unesený a parkuje v Holandsku, mal byť použitý ako nosič atómovej zbrane!?

313759

22.7.2014 16:53

RE: tah je na opici Obama

matusy ou_yeah (zavináč) azet (tečka) sk 80.?.?.?

Reakce na 313731

Tam nieje čo vysvetlovať... Všetky satelity lietajú všade...
Satelity sú všade.. Všetci o tom vedia.... no, okrem teba...

313762

22.7.2014 8:23

Nepřehlédli jsme, že 3. světová válka již začala?

Saša 24.?.?.?

Válka začala v okamžiku jak Ruská Federace projevila ochotu dělat obchody v lokální měně a trochu odstrčila US $. Ten Putin dokonce ponouká k témuž ostatní!
To opravdu rozlítilo Spojené státy s elitou multimilionářů k nepříčetnosti. Všechna „západní“ media začala na přání „chlebodárců“ kopat do Putina a Ruska. USA tlačí na všechny „spojence“ k dalším a dalším sankcím vůči Rusku. Je zcela jedno co vedení Ruska udělá nebo neudělá, západní tisk to vyloží opačně. Nejdůležitější neuvede a setřese jako propagandu „ďábelského“ Ruska a namísto toho uvedou výplody Porošenka. Rovněž je zcela lhostejné, kdo schodil letadlo, v každém přípdě se to stalo z Ukrajiny, ale odsouzeno je Rusko.
Kreml je jediný, kdo se chová střízlivě a není mu to nic platné obdobně jako to nebylo nic platné 23 zemím napadeným USA jen v posledních letech před nimi.
Včera dopoledne uspořádala Moskva tiskovou konferenci s anglickým překladem.
Briefing the Defense Ministry with new details about the crash Boeing 777 near Donetsk.
Viděli jste to snad v televizi? Nebo o tom alespoň četli?
tisková konference
a zde
a zde

bývalý reportér Associated Press, Robert Parry tvrdí, že US má obdobné satelitní obrázky jako Rusko dokazující, že Kijevská chunta sestřelila malajské letadlo. Nizozemský šéf týmu poslaný na identifikaci obětí Malaysia Airlines letu MH17, pochválil  separatisty za zajištění a dobrou spolupráci. Píše Reuters
Vláda USA chce válku, mrtvoly, na tom se dá přece něco vydělat a dostat se ze srabu.

313732

22.7.2014 23:26

RE: Nepřehlédli jsme, že 3. světová válka již začala?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 313732

Agrese Ruska je agrese ať si myslíte cokoliv. Obsazení Krymu je zločin a podpora teroristů na Ukrajině rovněž.

313810

23.7.2014 0:32

RE: Nepřehlédli jsme, že 3. světová válka již začala?

Saša 24.?.?.?

Reakce na 313810

>Agrese
Jaká agrese? To je podobné jako kdybyste tvrdil, že Češi nebo Slováci, kteří se chtěli odtrhnout od bývalého Československa byli teroristé a ta druhá strana je měla postřílet. Pochopte, že na Krymu a na celé východní Ukrajině žijí Rusové. To ani nemluvím o nacistickém puči vyvolaném USA.
Zahloubejte se nad svým fašistickým myšlením.

313812

23.7.2014 11:26

RE: Nepřehlédli jsme, že 3. světová válka již začala?

Pasant 78.?.?.?

Reakce na 313812

Sašo, největší neštěstí je srážka s blbcem... Proč to vychutnáváte? [mrknutí jedním okem]

313847

23.7.2014 0:45

RE: Nepřehlédli jsme, že 3. světová válka již začala?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 313810

>Agrese Ruska je agrese ať si myslíte cokoliv. Obsazení Krymu
>je zločin a podpora teroristů na Ukrajině rovněž.
Znovupripojenie Sudet je agresívny zločin československa a vyhnanie nemcov genocida.
Nepáči sa?
Ale je to presne tak - Sudety boli od Československa odtrhnuté na základe medzinárodnej zmluvy, Krym bol odtrhnutý od Ruska na základe rozhodnutia vlády.
A aj jeden aj druhý právny akt bol po nejakom čase zrušený ako nesprávny a nespravodlivý.

313815

23.7.2014 4:55

RE: Nepřehlédli jsme, že 3. světová válka již začala?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 313815

>A aj jeden aj druhý právny akt bol po nejakom čase zrušený ako nesprávny a nespravodlivý.
Trochu bych Vám pomohl (snad systematicky) s tím jinak neuchopitelným "nesprávným a nespravedlivým". Možná ale výsledek nedopadne podle přání.
Smlouvy na úrovni států jsou pozůstatkem porcování zeměkoule otrokáři či feudály a některé se dovolávají dokonce i Nejvyššího, a jako takové, by v dnešní době "dospívání" lidstva, měly být vždy podřízeny dobrovolným smlouvám dobrých sousedů - obyvatel. Pochopitelně je nežádoucí jiný než poklidný, nenásilný přístup k dosažení cíle. Opačný postup revoluční, ozbrojený, násilný je dobrý jen v pokračování otrokářské a feudální tradice, i kdyby se to někomu zdálo nespravedlivé či pomalé. Je to zejména potřebné pro ukončení kolotoče odplat, je potřeba přestat počítat nespravedlnosti skutečné či domnělé, oběti naše, oběti jejich. Udělat za tím tlustou čáru usmíření a přejít k projektování na spravedlivější budoucno.
I v případě vnuceného boje, být aktivní k jeho ukončení přechodem k urovnání spravedlivou dohodou, a nikoli triumfálním vítězstvím.
Nejlepší způsob boje za svobodu a nezávislost není vůbec krvácení, ale naplňování svobody a nezávislosti v každodenním životě a připravenosti nabídnout upřimně ruku k řešení problémů, i s tím rizikem, že vám bude do nabízené dlaně plivnuto. [mrknutí jedním okem]

313825

24.7.2014 6:15

RE: Nepřehlédli jsme, že 3. světová válka již začala?

favela 113.?.?.?

Reakce na 313732

od jisteho Hitlera vime ze fasismus musi za kazdou cenu obvinovat nejprve sve sousedy a potom cely svet...Dost se mu to darilo ,mel po ruce Goebelse...a dnesni fasiste pokracuji podle stejneho receptu...

313919

22.7.2014 9:19

Ono to hrozně smrdí

F&T 78.?.?.?

Mohl to udělat kdokoliv, ale proč ukrajina střílí na experty, kteří přijeli obhlédnout letadlo? Určitě čisté ruce nemají.
http://czech.ruvr.ru/news/2014_07_22/Malajsijsti-e...
Tohle není normální.

313736

22.7.2014 11:03

Skandální telefonní rozhovor s příslušníkem Ukrajinské armády v obklíčení v přémém TV přenosu...

anti-kyjev 77.?.?.?

mrkně na tohle, je to s cz titulky.... http://www.youtube.com/watch?v=Oq5rmLJ7YNo

313741

22.7.2014 13:46

RE: Skandální telefonní rozhovor s příslušníkem Ukrajinské armády v obklíčení v přémém TV přenosu...

pz 37.?.?.?

Reakce na 313741

Nevěřím jim. Považuju to za další z řady provokací s cílem domoci se legálnosti vstupu cizích vojsk, tam to dle mě míří. Telefonát není důkaz, možná střílej sami po sobě...

313748

22.7.2014 14:59

Toto je spickova prace od Pepe Escobara,

n.z. 99.?.?.?

myslim, ze to vystihl docela spravne. Ten 'detail', ze tam byl ten Spanel se jaksi nehodi do kramu, ale stalo se. Masinerie to prevalcuje a nestastnik bude 'zmizen'.

Samozrejme tak jako vzdy a vsude, da se ocekavat, ze banderitske vedeni neni jednolite a typy jako zmineni cinitele jsou blizci nasledovatele pacienta hotelu Hanoj Mek Kajna (anti-Abela), genitala Chcajne-ho a podobnych asocialu. To jsou (ne)lide, kteri jdou pres mrtvoly k dosazeni sveho cile - tudiz je mozno cekat, ze neco ve svem zaujeti tu a tam proseknou. V celkovem shrnuti to vak prilis neznamena; operace proti Rusku je jiz rozjeta a neni ji mozno zastavit.

Jsem rad, ze jsme se dozili teto doby, neb cela rada 'nejasnych' domnenek se ukazala coby realna a pravdiva. Za prve, nebyl to zadny komunardismus, ktery byl pricinou problemu - byla to vzdy jen svetovlada (imperializmus) Anglosasu, nic jineho. Za druhe, jen ta skutecnost, ze stary system (snive-komunardisticky) byl bez boje 'stazen ze sceny' ukazuje na uzasnou silu, ktera ridi novodobe dejiny sveta (doplnte si, kdo to je... brabci si o tom stebetaji). Je to jen posunovani rekvizit z toho sameho depozitare; ten kdo to nepochopil, je mimo realitu. A pritom to je tak jednoduche.... az zabavne.

313751

22.7.2014 17:07

RE: Toto je spickova prace od Pepe Escobara,

Definitíva 95.?.?.?

Reakce na 313751

Termín "svetovláda Anglosasov" navrhujem pozmeniť na svetovláda anglosaso-židov, alebo ešte presnejšie žido-anglosasov a termín presne zodpovedajúci dejinám by mal znieť chazaro-anglosasov, chazari predstavujú koncept a anglosasi sú pužití, ako ten papier, jednorazovo, USA sú systematicky ničené. Samozrejme s malým písmenom na začiatku, lebo sa nejedná o národ, ale o účelové označenie mix komunity, kultúr a konvertitov na židovstvo.

313763

22.7.2014 22:57

RE: Toto je spickova prace od Pepe Escobara,

n.z. 99.?.?.?

Reakce na 313763

To je v mem bode cislo dva i kdyz ne specificky.
Jak uz bylo mnohokrate na Z. diskutovano, tyto dve partie se nenavidi a presto jaksi spolupracuji. To je jedich dlouhotrvajici 'umluva' ktera zacala vladou, byt kratkou, O.Cromwella (prizval Zidy z Holandska zpet do Anglie - pak zacal jeji ekonomicky a obchodni rust). Takze, zavazek je na 'solidnim zaklade'. Britove vsak predali stafetu moci NWO Zapadni Indii a ta jiz v takove pozici vuci stedrym uvero-darcum neni.

Uvidime brzy zda tato umluva vytrva i tentokrat a jak dlouho. Skutecne me to osobne zajima, nedockave cekam.

313803

22.7.2014 16:24

Velmi pekne cteni od p. Votipky

n.z. 99.?.?.?

http://votipka.blog.idnes.cz/c/418539/Soudy-bez-dukazu-zaplatime-valkou.html

Tesi me, ze se mezi Cechy (krome diskuteru na Z.) nachazi rada lidi, kteri jsou schopni racionalni analyzy. Navic jsem rad, ze mohu konecne dat do plena zdroj v nasi reci; mam za to, ze mnoha se 'engelstina' jako rec nasilniku uz zacina zajidat.

313756

24.7.2014 12:21

RE: Velmi pekne cteni od p. Votipky

ROMAN1 85.?.?.?

Reakce na 313756

Opravdu velmi výstižné shrnutí, palec nahoru. Je však nutno si neustále připomínat, že Ukrajina je jen jedna figurka (byť důležitá) na geopolitické šachovnici, ať již to s ní dopadne jakkoliv.
Hlavním cílem černých je porážka krále bílých (RF) a získání jeho bohatství = zdrojů. Černý nemůže polevit ve svém tlaku, neboť čas pracuje proti němu - jeho vlastní zdroje slábnou, vyčerpávají se zvyšujícím tempem a tudíž jej v důsledku nakonec přivedou ke zhroucení. Bílý si tuto jeho slabinu uvědomuje už dávno. Jeho strategií je posilovat obranu a nenechat se "vyštípat" z takticky výhodných či životně důležitých pozic (např. Krym). Žádná strana nemůže (a ani nechce) ustoupit, protože už není kam. Takový ústup by dál vedl neodvratně k porážce. Vydrží-li dnešní stav ještě tak 2-3 roky, mají bílí šanci zvítězit, neboť černému slábnoucí zdroje neumožní udržení ani jeho dosavadní říše. Odhodlá-li se do té doby černý k "výměně", nezůstane na šachovnici prakticky nic a možná ani žádný z králů.
Každopádně ti co táhnou figurami, si své bezpečí zajistí - pokud tedy zahájí výměnu. Na to mají prostředků dostatek. Jestli to však bude kvalitní život, je otázka. Spíše se to bude podobat mezihvězdnému letu na kosmické arše, s výměnami generací.

313959

24.7.2014 15:36

RE: Velmi pekne cteni od p. Votipky

n.z. 99.?.?.?

Reakce na 313959

Souhlasim s Vasim komentarem.
Vskutku, Bili (jaka ironie historie!) vedi presne, co a jak maji delat. Dulezita cast schopnosti vyzrat a vyhrat nad nepritelem (ten je prave tak ironii dejin umely) je sila domaciho podhoubi. V Rusku se na tom vydatne pracuje, zatimco Evropa je totalne ideologicky zmatena a rozstepena. Verim, ze v pripade konfliktu (vystrcenim EU casti NACA do prednich pozic) se EU behem nekolika dnu ne-li hodin rozlozi a sjedna separatni zastaveni nepratelstvi. Nema na valce s RF absolutne co ziskat vsak uz i dnesnimi sankcemi trati!

Rovnez tak, Vase videni "vyssi sceny" (prirovnal bych to k vyssi sfere v atomove structure, s vyssim enrgetickym petencialem) je spravne. Ja se tomu snazim bezne vyhybat a to ze znamych duvodu (vsak uz vime z minulych utoku na Z.dost) - nikdo si dnes nemuze byt nazyvan bez vaznych dusledku anti-cosi. Nakonec i "oni" jsou pripraveni dat na oltar obeti a pan Makow to rika zcela spravne - elity jsou pripraveny obetovat pesaky. Takze, uvidime jak daleko ten rotschildovsky project dojde. Moji osobni nadeji je, ze se 'nekdo' (konkretne vojensky aparat U.S.) v kriticke chvili vzepre. A bude klid.

313974

22.7.2014 16:46

Carlos

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Carlos - španělský řídící provozu pracujícího na věži v Kyjevě [smích]
fiktivní postava a nejlepší je jeho šílená komunikace [smích]

313758

23.7.2014 11:33

RE: Carlos

Pasant 78.?.?.?

Reakce na 313758

No. Porovnal jste si časy zveřejnění na Twitteru s časem událostí? "Carlos", ať to byl kdokoli, by musel být jasnovidec.

313852

24.7.2014 16:55

RE: Carlos

Trust no One 62.?.?.?

Reakce na 313758

Nie, Carlos s docela vysokou pravdepodobnostou nie je ziadna fiktivna postava ako sa to z neho snazia urobit Waltzmansenkovi kuncafti a kamarati presstituti. S tymto spanielskym letovym dispecerom totiz 8.5.2014 robila rozhovor televizia Russia Today -teda relativne dost davno pred tym, ako ako sa B777 ocitol na zemi.

Neverite? Mozno uverite...

http://actualidad.rt.com/actualidad/view/127516-amenazar-controlador-espanol-ucrania-crisis

Uz vtedy vravel okrem ineho, ze je z toho nestastny co sa deje na Ukrajine.

------

Ja mam v podstate len tieto klucove otazky pre tu kriminalnu zberbu z majdanu:

1.) Budu tela mrtvych podrobene sudno-znaleckej analyze, aby sa zodpovedala otazka, ci boli medzi nimi skutocne mrtve osoby, ktore ukoncili zivot inak (skor), ako v priamej suvislosti s padom lietadla. ANO/NIE ak ano, tak s aky bol nalez. Ale zrejme sa s nimi nic diat nebude a rovno ich daju do truhly a skoncia v jame...

2.) Preco ukrajinska tajna sluzba skonfiskovala zaznamy z letovej prevadzky daneho letu? Boja sa snad nieco? Boja sa pravdy? Alebo sa v nich nachadza nebezpecny kompromitujuci material, ktory by vrhol vinu na tu "nespravnu" stranu alebo osobu?

3.)Ako je mozne, ze dodnes sa nikto neprihlasil nejaky svedok, ktory by pocul a videl rachot a dymovu stopu po odpale zo zeme vystrelenej rakety, kedze rachot je poriadny a dymova stopa by bola viac ako 10 km dlha a bolo by ju vidno jasne niekolko minut po odpale rakety. Neverim, ze dnes ked ma kdejaky tulpas vo vacku telefon s fotakom by neurobil nejaky zaznaam zo zvedavosti. Ved to muselo byt pocut a vidiet na niekolko desiatok km.

Toto su moje tri otazky.

A zaroven podla vsetkeho co som v suvislosti s padom toho B777 videl a pocul, sa vazne domnievam, ze lietadlo to schytalo raketou vzduch-vzduch. To by mohla byt zaroven aj odpoved na moju tretiu otazku, pretoze raketa vystrelena na lietadlo zo vzduchu z tesnej blizkosti rozhodne robi daleko tichsi doprovod a aj dymova stopa je kratsia.

313982

22.7.2014 16:51

...

matusy ou_yeah (zavináč) azet (tečka) sk 80.?.?.?

Putin a ukrajinská vláda sú spoluvinníci.
ale teroristi by mali niesť celú zodpovednosť.

Celé to divadlo síce započal západ, aj lietadlo mohlo byť nastrčené... Ale strielali teroristi, takže o čo stále ide ?

Dôkazy predsa sú... Samozrejme všetky môžete označiť ako podvrh, ale to už je vaša neznalosť.

313761

22.7.2014 17:31

RE: ...

Pasant 78.?.?.?

Reakce na 313761

Ano. Ukrajinští teroristi, takto "majdanem" dosazená "vláda", ponesou celou zodpovědnost. To si pište!

313767

22.7.2014 18:14

RE: ...

matusy ou_yeah (zavináč) azet (tečka) sk 80.?.?.?

Reakce na 313767

Je jedno či je dosadená [smích]
Je to vláda a má právo dať krajinu do poriadku od proruských teroristov...

313768

22.7.2014 18:49

RE: ...

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 313768

Teda.. podľa teba Matúš, ak mám dosť peňazí, odhodlania a skúseností, mám právo niekde niekomu dosadiť ním nezvolenú vládu?
..navyše v prakticky jednoznačnom záujme nejakých korporácii známej proveniencie a určite nie v záujme bežnej populácie ukrajiny..

Isto..Janukovič bol tiež oligarcha a žiaden ideál, no to, čo popisuješ, je priama fašistická intervencia, diktatúra.

Ako toto vykadrenie koreluje s tvojim demokratickým presvedčením?

Alebo si zástancom niečoho iného a nie demokracie?

Ak áno, vieš, že predstavitelia silových zložiek našej občianskej, demokratickej spolocnosti majú po zistení tvojej identity povinnosť súdiť ťa v zmysle príslušných paragrafov, alebo sa cítiš, tešíš svojim "poslaním" skôr na tribunál? [smích]

313774

22.7.2014 19:21

RE: ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 313774

isteže - také právo bezopochyby máš. To je práve tá demokracia.

313781

23.7.2014 0:40

RE: ...

matusy ou_yeah (zavináč) azet (tečka) sk 80.?.?.?

Reakce na 313774

Pokiaľ si schopný a máš možnosť, máš právo robiť čokoľvek čo neohrozuje život a práva ostatných.

To čo je v ukrajine je riadený prevrat. Kedže sa v podstate nič nezmenilo nemôže sa jednať o diktatúru...Vláda odzbrojuje teroristov. To nieje diktatúra [smích]

Vláda má povinnosť súdiť ma, s tým súhlasím a plne sa zodpovedám. V prípade, že by som nesúhlasil so zákonmi ktoré by mohli ohrozovať moju slobodu, som pripravený odcestovať...

Niesom demokrat ale republikán. Zásadný rozdiel...

313814

23.7.2014 11:27

RE: ...

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 313814

re: anonym
Tak máš aj právo na basu a pri ohrození obćianskej spoločnosti so šťastím možno i na tribunál.
Alebo ho pri tvojom postoji predbehne soudce Lynč [smích]

Bo neviem, či ti ojebabraný, zvrátenou formou tvoj ej démokreatúry systematicky deprivovaný dav, bude dávať po tých tvojich rozmaroch moc na výber..a tak aj mafoši tej tvojej utrhnutej démonkreatúry, ktorým sa pripletieš pod bejzbolovou holí..víš přeci, jak to padělání, ne jenom to srdce bolí..

S Matúšovou prvou vetou samozrejme súhlasím.

re: Matúš
Asi nechápem, no podľa teba existuje "neriadený" prevrat?
Aspoň jeden "spontánny" príklad z dejín bez tichých záujmov v pozadí by som poprosil.

Máš pravdu, že na Ujrajine sa čo do diktatúry oligarchie(fašistickosti režimu) až toľko nezmenilo, i keď trochu prituhlo..
Ako bývalí U.S."rael" kolegovia vravievajú:
Diktátor?
Isto a obzvlášť krutý, ale NÁŠ diktátor.
a terorista?
Isto, šikovný, vyškolený, NÁŠ terorista..[smích]

Neviem, ako to myslíš, veď vieš, že zákon je len nástroj
a ide o to, ako ho interpretuješ=použiješ
Balíš kufre, stíhaš?! [velký smích]

Jou..eśte jedno..
čo majú teda podľa teba resPublikáni a demokrati spoločné, že si to "plebs tak mýli" a v čom je ten "zásadný rozdiel"?

313849

23.7.2014 11:40

RE: ...

Pasant 78.?.?.?

Reakce na 313814

Definujte, prosím, pro neznalé, pojem "terorista" a "terorizmus".

Znám to např. takhle:
"Terorismus je užití násilí nebo hrozby násilím s cílem zastrašit protivníka a dosáhnout politických cílů. Terči teroristických akcí jsou většinou civilisté."

Ostřelování městských čtvrtí, nemocnic, škol a městské infrastruktury (vodárny, trafostanice, nádraží...) raketomety, minomety a těžkým dělostřelectvem, je tedy co?

313854

23.7.2014 15:41

RE: ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 313854

Ale obcane, to mate nejaky stary oldspeakovsky slovnik, dejte si pozor aby z toho nebyl ideozlocin! Podle noveho vydani newspeaku je teroristou prece kazdy, kdo nesouhlasi s politikou a cinny naseho vsemi milovaneho Velkeho Bratra.

313873

24.7.2014 11:14

RE: ...

matusy ou_yeah (zavináč) azet (tečka) sk 80.?.?.?

Reakce na 313854

Terorizmus má mnoho mnoho definícií.

Keď hovorím o terorizme, hovorím o ozbrojených miliciach, ktoré niesú schválené žiadnou vládou...

313948

24.7.2014 13:53

RE: ...

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 313948

Čiže, ak je nejaká ozbrojená "jednotka" ľubovoľnou "vládou" schválená "neoficiálne", o teroristov nejde?

To si sa ale zasa vyfarbil Matúš [velký smích]

..hmm, ty máš aj veľmi zaujímavé chápanie výrazu "vláda", prakticky identické s pojmom "vodca" [smích]

ou_yeah!?

313962

24.7.2014 22:06

RE: ...

matusy ou_yeah (zavináč) azet (tečka) sk 80.?.?.?

Reakce na 313962

Ak je schválená len jednou či dvoma vládami tak sú to stále teroristi...

vláda je kolektívne zoskupenie občanov...kolektívny vodca [smích]

314001

24.7.2014 23:34

RE: ...

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 314001

Čiže aspoň 3 vlády.
Záleží podľa teba, či volených, alebo nevolených ovčanov, komisárov?

Upresním:
Pri tzv.demokraciách korporátneho(západného typu) ide, ako vieme, v podstate o oligarchie, kde sa príslušnými ni(e)kým riadenými finančnými tokmi kontroluje tzv. "verejná" funkcia už od kandidátky až po výmenu jej tváre podľa potreby(samozvaného "programátora a admina" systému) cez nejakú mediálnu kampaň.

V podstate ide teda na západe dlhodobo o ideológiu mediálno-finančného fašizmu, ktorého pilierom je idiotizácia a deprivácia, dlhodobé umelé stresovanie plebsu s cieľom zachovania informačného náskoku, monopolu na riadenie pre nejakú samozvanú "elitu". Presnejšie: znemožnenie dosahovania optimálnejšieho potenciálu rozvoja pre veľkú väčśínu populácie a de-facto maximálne možné brzdenie vývoja spolocnosti, za snahy vytvárania ilúzie opaku..

Opakujem:
Myslíš teda Matúš, že by za predpokladu konvergencie práva a morálky mali uvedené režimy mať objektívne(globálne) právo hodnotiť kto je a kto nie je terorista, alebo si myslíš, źe by pojmy právo a morálka konvergovať nemali?

jou..pod kolektívnym vodcom myslíš neukojiteľné egoistické jelito(á), parazitujúce na ostatných ľuďoch, alebo skôr niekoho, koho úlohou je neustále dvíhať mieru chápania a materiálneho zabezpećenia celej populácie, ktorý aź potom môže "plénu" legitímne stavať otázku o nejakom miernom životnom nadštandarde?

Kudy vede cesta a kudy ne?

314014

22.7.2014 21:44

RE: ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 313768

>Je jedno či je dosadená [smích]
>Je to vláda a má právo dať krajinu do poriadku od proruských
>teroristov...

Matusy, takže kdyby v roce 1992 nějaká banda byla dosazena na Pražský hrad a zakázala používat slovenštinu na celém území republiky, bylo by to v pořádku? A kdyby se to někomu nelíbilo (a ono by se to nelíbilo...) měla by taková vláda právo dát zemi do pořádku od proslovenských teroristů?

313791

22.7.2014 22:51

RE: ...

matusy ou_yeah (zavináč) azet (tečka) sk 80.?.?.?

Reakce na 313791

Konečne príspevok na ktorý sa dá reagovať a som rád že píšeš presne toto...

Ano, aj takáto vláda má právo dať zem doporiadku od proslovenských teroristov. Rozumný slováci by rozkladali dosadenú vládu politicky.
Tý hlupáci, teroristi, slovač ktorá si myslí, že terorizmom niečo dosiahne, by bola neustále vraždená. Keďže by to však boli ľudia z "domoobrany" boli by doma a vláda by bola nútená vraždiť aj civilistov ( pretože sú v obytných miestach )

Vtip je v tomto.
My slováci máme obrovskú moc v tom, že nás môžu drať z kože, ale nemáme v povahe vychádzať so zbraňou do ulíc...

Nazvite si to zbabelosť. Ja to nenazívam múdrosť.
Skôr ľahostajnosť voči politickej hre z ktorej nemam ani cent...

Teroristi zapájajú do svojích ideologii okolitých občanov a civilisti kôli nim trpia...Tak isto je to v gaze, tak isto je to teraz na ukrajine.

Tvrdím v zkratke toto. Život civilistov je drahší ako ochrana zkorumpovaného štátu ( štát je VŽDY zkorumpovaný )... Navyše násilie zo strany teroristov ( domoobrany ) vždy stupňuje civilné straty...

313800

22.7.2014 22:57

RE: ...

mt-svk 91.?.?.?

Reakce na 313800

Mam to pochopit tak, ze teroristi hlasovali za vznik Doneckej a Luganskej republiky v referende alebo obcania?
Mam to pochopit tak, ze kritizujes podporovanie USA Kosova, syrskych rebelov, cecenskych rebelov, zahajenie vojny v Iraku proti legalnej vlade atd?
Alebo ti vadi, ze rebeli su proruski a pre teba je Rusko ako cervena handra?

313804

22.7.2014 23:15

RE: ...

mt-svk 91.?.?.?

Reakce na 313800

Z druhej strany mas pravdu v jednom, momentalne je ovela efektivnejsie rozlozit nepriatela zvnutra a nie sa hrnut bojovat, ked nemas dostatocne mnozstvo zbrani a ludi. Pravdaze ak sa tu nehra nejaka ina hra, kde vojna sluzi na nieco ine.
Podla mna vojna vyhovuje tak Ukrajine, ako aj Rusku. Ukrajine, presnejsie chunte preto, lebo sa ekonomicke problemy dostavaju do uzadia a mozno lepsie prerozdelit majetok a kradnut, Rusku preto, lebo sa blizi zima a vtedy sa naplno prejavi nedostatok plynu a pad ekonomiky na Ukrajine, kde je inak bieda a bude este horsie.

313807

22.7.2014 22:54

RE: ...

mt-svk 91.?.?.?

Reakce na 313768

Ta vlada sa vyhlasila sama, nebola zvolena, takze Donbass ma uple pravo urobit to iste.
Nabuduce radsej rozmyslaj predtym nez nieco napises.

313801

23.7.2014 0:33

RE: ...

matusy ou_yeah (zavináč) azet (tečka) sk 80.?.?.?

Reakce na 313801

Nemá, pretože jeho vládu nikto neuznal. Kdežto ukrajinskú uznali.
Odpusť si tie keci, viem o čom a čo píšem...

Melieš tu o politike, ale čo je politika ti úplne uniká...

313813

23.7.2014 11:06

RE: ...

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 313813

Čiže za Tretej ríše, ak Dolfi, keďže mal nejakú tú moc a niečo uznal za vhodné, bolo to podľa teba plne "legitímne"?

Čo je teda podľa teba "politika" Matúš?
..aby sme si pojmy a dojmy neplietli [velký smích]

jou..a slováci bojovali na strategickom území hôr, zlata a striebra možno najviac zo vśetkých v Európe min. za posledných 1000 rokov a isto vieš aj to, že dlho držia, no keď sa naserú, vždy povraždili prakticky vśetkých "holodrancov", jelitá, a veľmi kruto. Viď mocenské boje raného Uhorska, až po 250 rokov tureckých vojen proti zvrátenej forme islamu, 180 rokov "stavovských" povstaní s vydobytím dlhodobej vysokej miery samosprávy voči zvrátným formám kresťanstva a neskôr v 19. a 20.storočí znova za odstránenie zvrhlých foriem úžerníckeho judaizmu atď.

Preto na dedinách nemajú radi tie "panské huncúctva" a vždy ich v konečnom dôsledku riešia po prekročení mier vidlami, fakľou a uHorárskou brokovnicou s až nebezpečne širokým záberom drevorubaćov, ak chápeš..
Reprezentanti režimu vy si to mali dostatoćne uvedomiť a snáď to potom nebude znovu treba..

313844

24.7.2014 11:17

RE: ...

matusy ou_yeah (zavináč) azet (tečka) sk 80.?.?.?

Reakce na 313844

Samozrejme nie. To by znamenalo, že si ktokoľvek môže určiť vlastné pravidlá...

Vláda musí byť uznaná viacerými krajinami. Vtedy je legitímna.

313949

24.7.2014 14:10

RE: ...

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 313949

Ok, tak tú tvoju vládu uzná
Mussoliniho Taliansko,
Vichystické Francúzsko,
Ustašovské Chorvátsko,
Imperiálne Japonsko
a trebárs i Hortyovské Maďarsko.

či vtedy..i dnes banksterskí nevolení vodcovia bývalých U.S.a ich otrok-pResident..

To podľa teba stačí na legitimitu
alebo treba na "dekriminalizáciu", či "legalizáciu" operácie o jednu, 2-3 krajiny menej, viac?

..jou..a kto podľa teba určuje tie praVidlá Matúš?
A.Japonský veľvyslanec "Samosato",
B.dav, podľa toho, ako sa vyspí,
C.Veľké špagetové monśtrum,
D.Najbrutálnejśí s fírerov(t.j.najväčší opičák),
E.alebo niekto, niečo iné?

..a keby sme iśli o krôčik-dva ďalej..
Aké sú podľa teba kritériá miery objektívnej správnosti chápania dohodnutých pravidiel?
..alebo je to čisto len hrubá sila, ako u zveri v pralese,
či tie pravidlá existujú len "subjektívne" a chobotnice sa so špagetami nemiešajú, ak chápeš, kam mierim? [smích]

313964

24.7.2014 22:10

RE: ...

matusy ou_yeah (zavináč) azet (tečka) sk 80.?.?.?

Reakce na 313964

Pravidlá určuje globálny kolektív vlád... Rôzne medzinrodné zoskupenia a podobné "zbytočnosti"

Veľa píšeš a samé sračky. Ak nemáš čo robiť pracuj, mňa tie žvásty nezaujímajú...

314002

24.7.2014 23:49

RE: ...

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 314002

Globálny kolektív vlád?
Myslíš, ako OSN, nebo tak něco, na čo každý mafošík s prepáčením s.re?

Pod medzinárodnými zoskupeniami myslíś azda MMF, NATO, SB, BIS a podobne menované, občanmi nevolené organizácie nejakých "rodových jelitárnych" klubov a pokútnych mafióznych organizácii a´la tzv. trilaterálka, skull&bones, b´nai b´rit, CFR, bilderberg a ďalśie skôr okultné a finančno teroristické združenia s pobočkami na jelitárnych "vzdelávacích inštitútoch"?

re: sr..čky
Dik za zhodnotenie [velký smích]
Bol som zvedavý, snažil som sa pochopiť, ako niekto môźe prísť k zopár tak špecifickým pohľadom, ako ty.

Samozrejme s viacerými tvojmi názormi mi nedá v istých konkrétnych situáciach nesúhlasiť..

..jou.. a čo vlastne ty robíš, keď nepracuješ? [smích]

314015

23.7.2014 12:48

RE: ...

Honza999 94.?.?.?

Reakce na 313813

Vládu KTERÉKOLI země světa by V PRVNÍ ŘADĚ mělo uznávat obyvatelstvo té země. Nemám tím na mysli že by se ze strachu vládě nepostavilo, ale že by tuto svou vládu samo aktivně ustanovilo. Uznání ukrajinské vlády ze strany JINÝCH VLÁD bez této základní podmínky (vláda nevzešla z vůle všeho - nebo alespoň z vůle většiny - lidu země ale z vůle pár tisíc pučistů vykonávajících zase vůli jejich zahraničních chlebodárců) je zcela irelevantní.

313861

24.7.2014 11:38

RE: ...

matusy ou_yeah (zavináč) azet (tečka) sk 80.?.?.?

Reakce na 313861

To by ale znamenalo, že môže vzniknúť akákoľvek vláda...
Vid. palestina, ktorej "vláda" otvorene tvrdí, že nemoslimov treba konvertovať, alebo zabiť.

Iste, obyvatelia sú s vládou spokojný, pretože sú to fanatický moslimáci.

To je dôvod prečo v žiadnom prípade nieje irelevantné či vládu odsúhlasia ostatné krajiny.

313952

24.7.2014 14:33

RE: ...

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 313952

V tomto zmysle by som s tebou čiastoćne súhlasil, no doplním, že mierne povedané preháňaš, keď niećo podobné tvrdíš o väčšíne Palestíncov a moslimov.
Isto..všade máś i fanatikov a ćím viac budeš psíka trápiť, tým väčšia šanca, źe ťa kusne.

Preto:
Komu pomáha konflikt na Blízkom východe?
Ani bežným Izraelcom a tak ani Palestíncom.
Treba obyčajným ľuďom zabíjať obyčajných ľudí?
Nie
T.j.: ide o moc a tej bohyne, m´amone prostriedky-peniaze.
A kto má peniaze?
..a sme dome, v jedre problému-príležitosti..

Finančníkov, fírerov, loutkovodičov sa "praktický terorizmus" dotýkať nezvykne, atď..

Navyše, výpalníkov potrebuješ na strihanie a rezanie "urody" v teréne a nie na chalupe, ak chcš ísť k podstate toho o čom sa bavíme Matúš..

Navyše v koráne sa nie len na jednom mieste píše:
"Niet prinútenia k viere"

..čiže tu nejde o islam, moslimov, ktorí sami sa silno vyhradzujú voći takým falošným tvrdeniam nejakých texaských pseudokresťanských sociopatov.

..a prećo sa to v západných novinách nespomína?
Lebo by vzniklo množstvo podobných otázok aj ohĺadom tzv. cirkvi, judaizmu a celého západného modelu.

"My pasieme svoje a vy svoje"
Oficiálne taká dohoda neexistuje,
no medzi riadkami je v diplomacii o to tvrdšia.

Po slovensky:
"Nelezme si do kapusty"
..a nechźe sa len ovce hádajú,
a z koSSiara tak neutekajú..

313968

24.7.2014 22:14

RE: ...

matusy ou_yeah (zavináč) azet (tečka) sk 80.?.?.?

Reakce na 313968

V prípade že chceš diskutovať, vyjadruj sa jasne a stručne.. K tým šplechom sa nebudem vyjadrovať.

314005

24.7.2014 23:56

RE: ...

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 313768

>Je jedno či je dosadená
>Je to vláda a má právo dať krajinu do poriadku od proruských teroristov...

Protestujem, aby tu niekto furt vnucoval terorizmus jednej strane, keď je zjavné, že to terorizmus nie je. Podobne aj omyl nie je terorizmus, uznáva aj západ. Teroristická je naopak "trestná výprava". Dá sa to hodnotiť aj podľa výsledkov a počtu obetí civilného obyvateľstva. Nie je vôbec jedno, či je nejaká vláda samozvaná a či vznikla nelegitímne. Pravidlá hry zjavne neboli dodržané.

Obrana proti terorizmu nie je terorizmus. Naopak podobné prevracanie pojmov a úloh je jedným zo znakov propagácie fašizmu.

Ktorí boli teroristi, keď urobili toto?
http://www.liveleak.com/view?i=a66_1405702358
https://www.youtube.com/watch?v=DmX1mh84k2g
Urobila niečo také proruská strana?

Matusy normálne predbieha všetkých v rade. Zverejnil ako jediné správne jeho jasné filozofické myšlienky a o chvíľu môže šéfovať celému zvedavcovi. Ostatní ho iba zdržujú. Moudrostrakovi sú vytýkané farebné obrázky, a matusy tu pritom šarapatí, rozdáva nálepky, kto je ten správny terorista, a kto má právo sa tu vobec vyjadriť.

314016

24.7.2014 17:12

RE: ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 141.?.?.?

Reakce na 313761

velice slaby pokus o manipulaci metodou 'souhlasim s vami, ale...(opak)'
a 'kdyz nesouhlasite vy se mnou, tak jste... (invektiva ad hominem)'

313983

22.7.2014 17:29

Vše vysvětlující dokumentace z US satelitu...

Pasant 78.?.?.?

http://s00.yaplakal.com/pics/pics_preview/0/8/2/35...

313765

22.7.2014 18:31

RE: Vše vysvětlující dokumentace z US satelitu...

Robot Emil 46.?.?.?

Reakce na 313765

...ano přesně tak to je a já to taky viděl:...Putin seděl na raketě jak baron Prášil na dělový kouli,houpal nohama,jednou rukou se držel za jakési křidélko a druhou třícípý aerodynamický klobouk po Petru Velikém,aby mu v tom fofru neuletěl,jen háro a šosy kabátu mu vlály....a když byl nadohled toho nešťastnýho zase jako napotvoru malajzijskýho létadla,tak přeskočil na zbloudilý,ukr.artilérií omylem vypálený šrapnel ze Zuzany,dodané slovenským prezidentem a těsně před jeho dopadem na ruskou celnici seskočil a s elegancí sobě vlastní a judistickým plácnutím,přistál za potlesku civilů a zelených mužíčků,nevímproč třímajících poslední verze AKM74,osazených kolimátory neznámého původu....
Jsem rád,že se to všechno pečlivě vyšetřilo a objasnilo,aby kolem nebyly žádné nedůstojné a zbytečné spekulace, narušující tu krásnou atmosféru vzájemného porozumění a tolerance v tom našem unipolárním,veskrze zhovadilém světě.

313771

22.7.2014 21:18

RE: Vše vysvětlující dokumentace z US satelitu...

leo69 90.?.?.?

Reakce na 313771

...a při tom přesedání, z rakety na raketu, mu z kapsy vypadl jeho zbrusu nový cestovní pas, kterýžto je hlavním a korunním důkazem viny... [smích]

m, [mrknutí jedním okem]

313788

22.7.2014 21:27

RE: Vše vysvětlující dokumentace z US satelitu...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 313788

Žiadny dôkaz už ani nie je treba, Putin všetko priznal. V úplne 100% autentickom rozhovore, ktorý zachytila SBU.

313789

22.7.2014 22:28

RE: Vše vysvětlující dokumentace z US satelitu...

Robot Emil 46.?.?.?

Reakce na 313789

Bodeď by se nepřiznal,když je to slušně vychovaný hoch z dobré rodiny a navíc složil pionýrský slib a zvláště když ho o to požádalo to strašidlo z přesednictva bezpečnostního výboru us-senátu s přezdívkou Feintein,nebo jak se ta třetihorní fosílie jmenuje....té dámě každým coulem,nelze odmítnout žádné přání....jen se bojím,aby jí nenapadlo,aby jí "udělal dobře"....
její kolega z výboru McKain(kde já jen to jméno už slyšel...),na to zřejmě nestačí od té doby,co mu ruská zenitnaja ustanovka ustřelila pod prdelí štokrle i s jeho hypertrofovanejma koulema,kvůli čemuž se mu tam už nevešel padák a protože oň,na rozdíl od koulí nepřišel,mohl se snést na zem a využít pohostinnosti strýčka Ho....

313797

22.7.2014 19:36

RE: Vše vysvětlující dokumentace z US satelitu...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 313765

somariny -

313782

22.7.2014 18:39

Je to neuvěřitelné!

Kiviss 80.?.?.?

Současná mainstreamová média se zcela utrhla ze řetězu. Již nerespektují žádnou logiku, chronologii ani fakta!
Je to již pouze krystalický brainwashing!

313772

22.7.2014 19:04

Nejpodstatnější informace

rem 89.?.?.?

ze všech disinfo, fabulací a polopravd, kterými jsme ze všech stran masírováni:
originál: http://plotnikk.livejournal.com/548710.html
překlad: http://janica9.wordpress.com/2014/07/22/nekolik-sl...

313776

22.7.2014 19:39

dobrý den

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Dobrý den,
Já sem moc nepřispívám, o to víc pravidelněji čtu a vyloženě tady člověk pookřeje, protože tady se FAKT diskutuje! Vím, že se nedržím tématu, ale musel jsem to napsat. Ještě to s námi není tak špatné, když dokážeme i přes rozdílné názory celkem na úrovni komunikovat.

313783

22.7.2014 21:11

Rozcilovani

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Nerozumim, proc se tedy rozcilujete nad neobjektivnosti medii na zapade a v CR, kdyz na Zvedavci se uverejnuji jen clanky "protizapadni", kdy se vyzdvihuji jen argumenty podpurujici tento smer.
Je logicke, ze jedna strana dela tuto propagandu a druha jinou. Jen jsem nevidel napr v clanku na Idnes, ze by se autor rozciloval nad neobjektivnosti Zvedavce. Proc asi?

313787

22.7.2014 22:11

Divíte se, jak vláda ohledně Ukrajiny jedná v rozporu s občany?

R 88.?.?.?

ale vždyt jste si tam tyhle lidi ve volbách přáli, ne? [smích]

313796

22.7.2014 22:42

Nova Hymna Ruska

ikke 213.?.?.?

Sojuz něrušimyj respublik svobodnych, Splotila navěki Velikaja Rus. Da zdravstvujet sozdannyj volej narodov, jedinyj, mogučij Russkij Sojuz!
Slavsja, Otěčestvo naše svobodnoje, Družby narodov naďožnyj oplot! Partija Putina — sila narodnaja. Nas k toržestvu russkovo kapitalizma veďot!
Skvoz grozy sijalo nam solnce svobody, I Putin velikij nam puť ozaril, Na pravoje dělo on podňal narody, Na trud i na podvigi nas vdochnovil!
V pobedě bessmertnych idej russkovo kapitalizma, My vidim grjaduščeje našej strany, I Russkiju znameni slavnoj Otčizny, My buděm vsegda bezzavětno věrny!


Rusko vzdy "milovalo" male narody, Ukraina je dukazem a rok 1968 take nebyl OK. Vy jim verite? [bliji]

Eto raketa Putinova. Uprimnou soustrast pribuznym obeti!

ikke

313798

23.7.2014 4:50

RE: Nova Hymna Ruska

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 313798

vám všetkým plne zamestnáva mozog rok 1968, myslím v Česku, na Slovesnku na to dávno kašleme, rozdiel je v tom, že ste prešli dynamicjy vymývaným podvedomím za nacistov, slovákom sa to nestalo

313824

23.7.2014 22:00

RE: Nova Hymna Ruska

ikke 213.?.?.?

Reakce na 313824

Bohuzel, ne rok 1968 ale 2014, jde o to, ze po rozpadu CCCP se nyni Putin snazi obnovit Velkoruskou risi.
Proto anexe Krymu a valka na Ukraine. A proto (vlastne nasledkem a asi omylem) byl sestrelen let MH17.

Kazda eskalace (predevsim vojenska) jak znamo vede k nevinnym obetem. Let MH17 byl sejmut pravdepodobne raketou systemu SA-11, viz fotografie trosek a analyza na:
http://www.nytimes.com/interactive/2014/07/21/worl...
= "shrapnel", tedy velka brokovnice, dle fotek zbytku letadla.

Ta oblast, kde byly nafoceny ty fotky (viz prvni obrazek na linku), lezi asi 6-7 km odhadem od mista, kde zbytky Boeing 777 narazil na zem a kde doslo k explozi. To letadlo se rozpadlo ve vzduchu a proto jsou ty casti tak daleko od sebe.

Takze pro Velke Rusko zemrelo dalsich skoro 300 lidi, uplne zbytecne, asi omylem. Tak to interpretuji.

Morbilni je nejenom postup v miste nestesti, nechat mrtve lezet na zemi, nezakryt mrtvoly, nechat kohokoliv rabovat ci menit dukazy (udajne ???), ale i co probihalo behem padu MH17: Udajne je pobliz sirocinec, deti si hraly venku a najednou zacaly padat z nebe mrtvoly... ... vcetne deti v jejich veku. To muselo byt pro ty deti absolutne sokujici, pry rvaly a brecely - neni divu.

Ten sestrel MH17 je hnus, i kdyz asi omyl, ale takhle se Velke Rusko neda delat [bliji]

313902

24.7.2014 0:08

RE: Nova Hymna Ruska

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 313902

>Bohuzel, ne rok 1968 ale 2014, jde o to, ze po rozpadu CCCP se
>nyni Putin snazi obnovit Velkoruskou risi.
No, to je vskutku vidět jak tu říši Putin(Rusko) usilovně buduje. Člověče, najděte v sobě špetku objektivity a koukněte jak intenzivně se o to budování světové říše ihned po skončení Studené války snaží sionismem prolezlá Amerika! Ačkoliv svět by očekával odzbrojení, Am. vydává od té doby astronomické částky na zbrojení. Proč asi???? Koukněte se na mapu, kolik vojenských US základen má kolem Ruska US a NATO a jak je tomu z posice Ruska!? Celkem Rusko chápu, že si to konečně uvědomili o co jde celému Západu.
>Proto anexe Krymu a valka na Ukraine. A proto (vlastne nasledkem
>a asi omylem) byl sestrelen let MH17.
Kulový! Tu válku tam vyprovokovaly Amíci kvůli své rozpínavosti. Anexe Krymu byla pouhá obrana Ruska, vždyť už Am. měli připravené plány, jak je z Krymu vyženou, ačkoliv smlovy s Ukrajinou měly ještě platnost. A k sestřelení letu MH17 by nedošlo, kdyby do válečné zóny nepouštěli provoz civilních letadel. Který idiot tohle dopustil?
>
>Kazda eskalace (predevsim vojenska) jak znamo vede k nevinnym
>obetem. Let MH17 byl sejmut pravdepodobne raketou systemu SA-11,
>viz fotografie trosek a analyza na:

>http://www.nytimes.com/interactive/2014/07/21/worl...
>
"Pravděpodobně" je totální blbost. Posečkejte na řádné vyšetření a pak dělejte závěry, ačkoliv jestli to budou vyšetřovat zaujatci vašeho typu, tak to vyšetření bude silně pochybné.
>Takze pro Velke Rusko zemrelo dalsich skoro 300 lidi, uplne
>zbytecne, asi omylem. Tak to interpretuji.
Takovou interpretací jen dokazujete svoji zaujatost a neobjektivitu. Oni zemřeli kvůli ignoranci idiotů, kteří tam to letadlo navedli. A jen tak mimochodem - koukněte se kolik už lidí zařvalo svými životy kvůli rozpínavosti USraele a jejich patolízalů.
>
>Morbilni je nejenom postup v miste nestesti, nechat mrtve lezet
>na zemi, nezakryt mrtvoly, nechat kohokoliv rabovat ci menit
>dukazy (udajne ???), ale i co probihalo behem padu MH17: Udajne
>je pobliz sirocinec, deti si hraly venku a najednou zacaly padat
>z nebe mrtvoly... ... vcetne deti v jejich veku. To muselo byt
>pro ty deti absolutne sokujici, pry rvaly a brecely - neni divu.
>Ten sestrel MH17 je hnus, i kdyz asi omyl, ale takhle se Velke
>Rusko neda delat [bliji]
Viz výše! To jsou všechno důsledky toho, když idioti pustí civilní letadlo do válečné zóny. Poblít byste se měl především nad vlastní neobjektivitou a zaujatostí. Je vrchol blbosti plácat takové hovadiny.

313912

24.7.2014 22:10

RE: Nova Hymna Ruska

ikke 213.?.?.?

Reakce na 313912

Takze vy podporujete invazi 1968 do Ceskoslovenska? To byly take ohrozene zajmy Ruska, vlastne CCCP, jak se rikalo tomu sdruzeni statu kolem Ruska a jak to stalo doslova v sovjetske hymne.
Jakmile prorusti politici v CSSR oslabli a moci se ujal Dubcek, tak to bylo na invazi. "Vinikem" byl samozrejme USA - tehdy se jiz udajne americke "zelene barety" pohybovali po Praze. A nataceni filmu o WWII jizne od Prahy (V Davli), kde byly tanky Wehrmachtu a USA (castecne z papundeklu - technika bolsaja) byly dukazem rozpinavosti USA a nutnosti invaze...
[velký smích]

A Ukraina? Odesel prorusky vudce a hned nasledovala anexe Krymu. (hned = jen co to pripravili). Na Ukraine byla situace trochu jina nez v CSSR (dnes nevim, vsude je v Praze slyset rustina), na Ukraineje vice prorusky smyslicich lidi, ale vudci separatistu jsou castecne z Ruska (a tez zbrane).


Provoz v tzv. "valecne zone" byl asi okolo 830 letadel za tyden. Nejvice tudy letali Rusove, ale asi celkem 30 spolecnosti, vcetne CSA. Duvod? Koridory do Asie jsou pretizene, po uzavreni letoveho prostoru malem doslo ke kolizi 6ti letadel, ktere udajne zabranili rusti dispeceri. Dale jde o penize, kratsi cesta = mene benzinu, prelet = prijem. Zbrane separatistu dosahovaly predtim vysky 3,5 km, vyska preletu byla stanovena vysoko nad tuto hranici. Oblasti se vyhybaly napriklad British Airways a Air France. Valecnou zonou byla oblast prohlasena oficialne Cervenym Krizem az po sestrelu letadla.

Dnes se lita bezne i pres Syrii, Afganistan a jine staty, kde probihaji ruzne konflikty. Pres Syrii letali dale Malaysia Airlines, i po sestreleni jejich letadla nad Ukrainou.

Ty fotky jasne ukazuji, ze let MH17 byl sestrelen raketou typu SA-11 ci SA-300. O tom neni treba pochybovat, to tvrdi oficialne i USA.

Tak co mate za problemek? [chechtot]

314003

25.7.2014 1:31

RE: Nova Hymna Ruska

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 5.?.?.?

Reakce na 314003

>Takze vy podporujete invazi 1968 do Ceskoslovenska? To byly take....
>dukazem rozpinavosti USA a nutnosti invaze...
O mne přece vůbec nejde. To je váš systém uvažování. Když se dívám nestranně, tak invazí takové věci(své sféry vlivu) řeší každá velmoc a o to jde. Vy v tomto konkrétním případě očividně ze všeho viníte Rusy a naprosto pomíjíte akce Amíků. Metody jsou vždy lež a překrucování faktů - vždy a na každé straně. Jste schopen věci vidět objektivně? A když už jsme u té objektivity - kolik agresívních válek od konce Studené války za své zájmy vedlo Rusko a kolik Amerika??? Porovnejte si to, ale objektivně, prosím! Kolik základen, namířených proti Rusku má US/NATO a kolik jich má kolem Evropy a Am. Rusko??? Vždyť to je do očí bijící nesrovnalost a až v poslední době si to Rusko uvědomilo a nesměle jedná. Za svoje zájmy, za svoji nezávislost. Chápu je, že netouží být kolonií USA.
>A Ukraina? Odesel prorusky vudce a hned nasledovala anexe Krymu.
>(hned = jen co to pripravili)...
Jenže i to bylo podstatně jinak, než vy(záměrně?) presentujete. Proruský Janukovič vadil zájmům Am. a jejich vazalům EU. Tak pomocí placených aktivistů rozeštvali společnost, zajistili Majdan a pomocí placených vlastních i cizích žoldáků - sniperů ap. za nesmírně brutálních okolností svrhli Janukovičův režim. To všechno proto, aby Am. mohli odebrat Rusku, pro měho velmi důležitou námořní základnu. Toto zjevně Rusové prohlédli a proto anexe Krymu. To je naprosto logická reakce a v tom Rusy chápu. Tady v podstatě nejde o smýšlení lidí, tady šlo o zachování vojenské dostupnosti Ruska k Černému moři. Byl tady zjevný pokus Ameriky a jejich vazalů Rusy o tuto základnu připravit.
>Oblasti se vyhybaly napriklad British Airways a Air
>France....
>Dnes se lita bezne i pres Syrii, Afganistan a jine staty, kde
>probihaji ruzne konflikty. Pres Syrii letali dale Malaysia
>Airlines, i po sestreleni jejich letadla nad Ukrainou.
No ale to se potom nemohou divit, že dojde k sestřelení. Nesnažte se tvrdit, že to je v pořádku, že se létá nad územím kde se válčí a že to nelze zajistit jinak. Ta možnost sestřelu nad takovým územím vždy existuje, ale kvůli mamonu se holt na všechno kašle. Zisky především, lidský život je podružná záležitost. No a že tam létají dál i po tom sestřelu? Jejich blbost. Proč se tomu tedy už předtím vyhýbaly British Airways a Air France??? Logika, ne?
>
>Ty fotky jasne ukazuji, ze let MH17 byl sestrelen raketou typu
>SA-11 ci SA-300. O tom neni treba pochybovat, to tvrdi oficialne
>i USA.
USA už toho tvrdily! A ne vždy to byla pravda. Zatím je kolem víc dohadů, než faktů. Pokud není nezávisle vše vyšetřeno tvrdit něco předem zavání spekulacemi až lživými nařčeními.
>
>Tak co mate za problemek? [chechtot]
Nemám problém. Snažím se vidět věci nezaujatě, objektivně, logicky a reálně...

314019

25.7.2014 7:01

RE: Nova Hymna Ruska

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 314019

>>Takze vy podporujete invazi 1968 do Ceskoslovenska? To byly take.... dukazem rozpinavosti USA a nutnosti invaze...
>To je váš systém uvažování.
Kdyz si proctete vsechny prispevky pod "ikke 213", je jasne, jaky ma cil ten clovek, a nato vyvstava podezreni, ze se jedna o tehoz cloveka, ktery se na techto strankach uz zesmesnil pod jinym oznacenim...
>Vy v tomto konkrétním případě očividně ze všeho viníte Rusy a
>naprosto pomíjíte akce Amíků.
>
>
>kolik agresívních válek od konce Studené války za své
>zájmy vedlo Rusko a kolik Amerika??? Porovnejte si to, ale
>objektivně, prosím! Kolik základen, namířených proti Rusku
>má US/NATO a kolik jich má kolem Evropy a Am. Rusko??? Vždyť
>to je do očí bijící nesrovnalost a až v poslední době si
>to Rusko uvědomilo a nesměle jedná. Za svoje zájmy, za svoji
>nezávislost. Chápu je, že netouží být kolonií USA.
Presne tak, plne s vami souhlasim.
Ja jeste k tomu dodavam, coz jsem uz tady taky napsal, ze NATO je skryvacim navlekem americkeho zalusku na ruske prirodni zdroje, pomoci ktereho na prvni pohled jakoby v pozadi, ale vyustenim ve zretelnem popredi hrabe. Hrabe dodavkou (prodejem) zbrani do mist, kde vyvolavaji valky, hrabe za jakoby naslednou vojenskou stabilizaci (uctuje si za ni kdejakou pouzitou onuci ci kleenex) a podobne, a nakonec nejvic ziskava tim, ze na tech pokorenych uzemich postavi (samozrejme za poplatky tech zemi, kde se roztahuji) raketove zakladny proti Rusku s vylhanym oduvodnenim, ze jsou proti Severni Korei. A zase jsou o krok blize k onem ruskym prirodnim zdrojum.
Pokud nekdo neni schopen tyto aspekty rozpoznat, zcela prukazne se ptam: Saha k te zemi, kde Americane maji svoje zakladny, nejaka cast uzeni Spojenych statu, jez by bylo v nejakem nebezpeci...? (Kecum, ze si je pro svou ochranu pozvaly ty zeme, uz malokdo veri, snad jen nekolik malomocnych.)

314022

24.7.2014 11:59

RE: Nova Hymna Ruska

matusy ou_yeah (zavináč) azet (tečka) sk 80.?.?.?

Reakce na 313902

Putin len reaguje na rozpínavosť US.
Vtip je vtom, že nemá iné možnosti reakcie ako tie ktoré už sú US vyhodnotené.

Ukrajina bol projekt US. Rusi podporujú teroristov pre svoje záujmy.
To isté robila aj vláda US v sýrii.

Aj keď teroristov v ukrajine putin podporuje, chybu spravili teroristi, nie putin.

Osobne si myslím, že si Putin nezaslúži toľkú pozornosť.
Všetkú pozornosť by mali dostať teroristi...ráznu a drvivú pozornosť

313954

24.7.2014 14:43

RE: Nova Hymna Ruska

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 313954

Isto, súhlasím, tí ktorí to zorganizovali, iniciovali situáciu.
Bez ohľadu na to, akej sú proveniencie.

Kto stlaćil gombík, samozrejme nebýva z hľadiska zodpovednosti až tak podstatné.
Pre zodpovednejších vyšetrovateľov iba ako jedna z čiastkových info celej mozaiky.

313969

24.7.2014 23:01

RE: Nova Hymna Ruska

ikke 213.?.?.?

Reakce na 313954

Jojo, vsechny velke narody maji nejak tendency, se rozpinat [mrknutí jedním okem]
Uz Nemci za Vilhema a pozdeji za Hitlera, Francouzi za Napoleona, atd... ... Persane za Xerxesa... ...to je historie i dnesek. A vsichni pritom podporovali i teroristy ... ... nebo jak nazveme ty co jsou jineho nazoru ale pouzivaji pritom zbrane? [velký smích]

A Syrie - tu bombardovali pred 3mi lety i Norove, priblizne 10% vsech naletu slo na jejich konto.
Dnes byl v Norsku vyhlasen celostatni poplach - vsechny slozky obraneho a zachraneho systemu byly uvedeny v pohotovost. Duvod? Norska policejni informacni sluzba zjistila, ze syrska teroristicka skupina chysta utok v Norsku. Vi jen ze se utok ma provest behem pristich par dnu. Ale nevi, kdo za tim stoji, kde se ma utok provest a jak se ma provest.
Takze ted odvolavaji z dovolene slozky vnitrni obrany, varovali dnes v 10:00 obyvatelstvo cele zeme formou tiskovky, zavedli narychlo zvysene kontroly na hranicich se Svedskem + letistich + pristavech. Policajti fasovali samopaly, zachranari maji krizovy stab, nektere objekty byly uzavreny verejnosti, jedno turisty oblibene misto bylo kompletne evakuovano, dokonce i lode musely ten pristav opustit, nez byl prohlidnut a shledan bezpecnym.
Vypada to na velkou akci - asi "riksalarm" ci dokonce "nordisk alarm" (riksalarm=tyka se Norska, nordisk alarm=tyka se cele Skandinavie) nebo podobne (=jeste rozsirenejsi forma alarmu). Ale berou to velmi vazne.

314009

24.7.2014 18:55

RE: Nova Hymna Ruska

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 313902

Hm, je vtipne jak tu provokateri rusku prisuzuji sve vlastni motivy (ci motivy svych panu). Rusko se nesnazi vytvaret zadne velkorusko, rusko se snazi prezit, jako svrchovana zeme a ne kolonie.

Putin vubec nema zapotrebi nejake provokace a valecne stvani, i kdyby nechtel, musi v tomto konfliktu predstavovat hlas rozumu a miru. Jemu staci si pockat az se prave tim lhanim, vrazdenim a valecnym stvanim demaskuje a historicky znemozni druha strana, a pak do prirozene sfery vlivu muze automaticky zahrnout zbytek evropy.


A ty vase lzi a demagogii o MH17 tu ani nema smysl rozebirat a znovu po ste vyvracet.
I kdyz ta pitomost o sirotcinci, to fakt nevim jestli se mam smat nebo zvracet... jo, chudacci deticky, ty z toho snad maji jeste vetsi trauma nez maly kuvajtackove kdyz je osklivy saddam vyhazoval z inkubatoru...

313987

24.7.2014 21:57

RE: Nova Hymna Ruska

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 313987

ale rusko JE kolonie západu
dokud prodává ropu a plyn za dolary tak to tak prostě je bez ohledu na nějaké diplomatické tanečky nebo mediální divadýlko
až se to změní tak si můžeme o situaci pohovořit [mrknutí jedním okem]

313999

25.7.2014 3:06

Pozor...

favela 113.?.?.?

Reakce na 313902

..pozor bejk je nebezpecnej zepredu,kun ze zadu a idiot ze vsech stran...

314020

22.7.2014 23:09

Ktery?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Tak co se vám líbí nejvíc? Já se nemůžu rozhodnout mezi letadlem plným mrtvol a atentátem na Putina. A prý že Rusáci nemají smysl pro humor

313806

24.7.2014 19:11

RE: Ktery?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 313806

Co se jim nezda na letadle s mrtvolama? Prece jim ty organy nebudou vyrezavat az potom co jim napadaj zpatky na zem, no ne...?
A co kdyby jeste nejaka nemrtvola pred tim zavolala domu ze se jim tam voplejtaj nejaky stihacky?

313990

22.7.2014 23:19

Kyjev odmítá vydat záznamy komunikace s letem MH17

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Podle všeho má Kyjev co skrývat. V článku je zajímavá úvaha o farmaceutické lobby, která mohla mít zájem o pasažéry letadla: http://aeronet.cz/news/kyjev-odmitl-vydat-audio-za...

313808

23.7.2014 2:14

Tohle stoji za podivanou

Satanist 75.?.?.?

Na You Tube a videl sem to jeste nekde jinde na internetu je zaznam kde Putin vyzval erar USA at predlozej dukazy a ne ty stvavy nenavistny cancy kterejch ma Obama kterej si dela z huby prdel jak vopice chcanek tak ze na tu Putinovu vyzvu v bily chajde prozrany cervotocem ten cernousek vubec nevedel co rict a do kamer reporteru s votevrenou hubou cumel jak prdel z rosti .....

313816

23.7.2014 7:09

Nobelofka pro Tylera!

Bordelo Bill 66.?.?.?

Tyler Durden do detailu podchytil jadro problemu- jeden velky bull shit kerej nemuzu poslochat n
ponevac se u mne vybudovala imunita proti bull shitu

http://www.zerohedge.com/news/2014-07-22/us-state-department-confident-mh17-mistakenly-downed-separatists-finds-no-direct-lin

313827

23.7.2014 7:35

Podstata podchytena

Bordelo Bill 66.?.?.?

Nepochybne existuje perfektny zlocin= neusvedcitelny. Isty dobrak natocil na video nejaky vojensky prevoz a uviedol ze to povstalci prevazaju BUKA do Ruska. Az na detail, lebo su to detaily ktore blbcov usvedcuju, ze je tam bilboard. A na to vznikla otazka cislo 10 v linku dole. Moja teoria tejto falosnej vlajky
1. Kiev/CIA nastvani ze im zostreluju lietace
2. Kiev nasadil kompletne baterie BUKov do maximalnej blizkosti povstaleckeho nosica cim dostal vyhodu 35 km oproti 15 pokrytiu radarom
3. Kiev naviedol MH17 na poziciu povstaleckeho nosica
4. Kiev poslal k MH17 Suchoje ako navnady pre povstalecky BUK
5. KIEV trafil MH17
6. Pocas jeho padu sa Suchoj dostal na radar povstaleckeho BUKu a ten povstalci zostrelili. Ocity svedkovia videli padak. Odkial? Jedine zo Suchoja
7. Na druhy den Kiev zbalil baterie BUKov a nejaky dobrak to zachytil na video
8. Vzhladom na ze to bola otazka 2 minut sa povstalci medzi sebou bavia ze zostrelili Malajske lietadlo ktore tam nemalo co hladat

2. Minuty 2 vystrely 2 bojujuce strany 1 vystup

http://rt.com/news/174496-malaysia-crash-russia-questions/

313829

23.7.2014 11:52

RE: Podstata podchytena

Pasant 78.?.?.?

Reakce na 313829

Neexistuje absolutně žádný důkaz, že by byla vypuštěna jakákoli raketa ze systému BUK na kterékoli straně.
Opakuji:
Start rakety BUK provází velmi intenzivní rachot srovnatelný se startem tryskového letadla, slyšitelný v okruhu min. 10km. Za letící raketou zůstává výrazná spalinová stopa viditelná na hodně kilometrů. Ve výšce cca 1000m překonává raketa rychlost zvuku, což generuje transsonický třesk slyšitelný min. na 20km. Letadlo bylo setřeleno v odpoledních hodinách takže by uvedené projevy startující rakety musely zaznamenat tisíce lidí v okolí. Na informačních webech (ruských, ukrajinských i opolčeneckých) nikde není žádné svědectví o tom, že by někdo v nějakém směru něco uslyšel nebo zpozoroval... zato spousta svědků sledovala ve stejné oblasti činnost "sučky".

313857

23.7.2014 12:30

Myslím, že detaily nerozluštíme

Moobydick 37.?.?.?

Nechci se nikoho nijak dotknout, ale jsem toho názoru, že detaily a podrobnosti tady neodhalíme.
Nikdo z nás není na tolik odborníkem, aby mohl svoje domněnky podpořit znalostmi problematiky.
Myslím si dokonce, že pravdu se nikdy nedozvíme. Tu ale ani na štěstí k tomu, aby jsme si mohli udělat názor - nepotřebujeme.

Stačí si seřadit veškeré události tak, jak šly po sobě ... k tomu dosadit ty titulky z novin, ve článku publikované - a průměrně inteligentní člověk, používající vlastní mozek - musí vidět, kde je pravda.

Stydím se za naší politickou reprezentaci, za naše "nezávislé" novináře .. za to, že jsem i já členem Evropské Unie .. za to, že i já jsem vazalem USA

313860

23.7.2014 15:58

RE: Myslím, že detaily nerozluštíme

n.z. 99.?.?.?

Reakce na 313860

Nejlepsi a nejrozumejsi shrnuti ktere jsem zde videl.
Presne tak: my jsme jen casti publika a nam neni 'cela pravda' urcena. Nam je urcena jen propaganda. Zda ji nekdo chce prijmout je na nem. Kdo ji odmita je rozhodne ve vyhodnejsi pozici - neni manipulovatelny a tim je svobodnejsi.

313874

24.7.2014 20:12

RE: Myslím, že detaily nerozluštíme

Trust no One 62.?.?.?

Reakce na 313874

Vazeni, kazdy kto nema v hlave nasrate a ma odhodlanie, si dnes uz dokaze pravdu odvodit. Nastastie ta kriminalna banda este nema nadvladu nad internetom, tak sa daju zohnat vsetky informacie a uz sa krasne mozaika sklada do seba.

313993

23.7.2014 17:24

Obama bude muset přiznat, že to nebyla Putinova raketa...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

...ale že za to může dezetrér ukrajinské armády. No to je gól... http://aeronet.cz/news/obavy-cerneho-nacelnika-usa...

313876

23.7.2014 18:45

Vinen není ten, co střílel, ale ten co to letadlo navedl do válečné zóny

Kostelník 89.?.?.?

Ne nadarmo je obrovský aparát CIA v Kyjevě a tak to pěkně vymysleli, jak obrátit veřejné mínění a poškodit Rusko. Věděli že se bude střílet a odklonili trasu letadla na sever. Škoda, že v letadle bylo tak málo Američanů. Připomíná mi to úplně stejnou taktiku jako v roce 1983 na Kamčatce. Za to můžou Američané, to je jisté! A řekl bych, že ani není podstatné, kdo střílel. Vědělo se, že je tam válka a tak tam ten stroj nahnali...lidumilové a bojovníci za demokracií a svobodu. Je vidět, jak si cení Rockefeller lidského života. A ještě budou ukazovat na jiné...

313881

23.7.2014 19:17

Kuriatko vychadza z vajca

Bordelo Bill 66.?.?.?

Ako som predpokladal. Bateria UA BUK bola postavena v tesnej blizkosti BUKa od Freedom Fighters kvoli tomu aby to vyzeralo na to ze to vystrelili rebeli. Preto aj prva reakcia v telefonoch FF bola ze to spravili oni, Lenze ich launcher nebol technicky schopny zasiahnut toto lietadlo z Torezu lebo radar na TELAR ma dosah 15km. Vraj to spiskali Avakov a Kolomojsky v snahe zatiahnut NATO do akcie proti FF. UPLNE VYLUCUJEM vladne organy USA- aj ked su to bambusove hlavy ale az tak sprosti nie su aby toto spiskali na dvore Ruska prespikovaneho elektronikou. Jednoznacne to spiskali zoldnieri z krajin NATO. Spominate ako Lavrov vyzval Kiev aby sa zacali pozerat co robia zoldaci na Ukrajine? Bolo to aj v 10 bodoch ministra obrany Ruska Kievu. To bola napoveda.
Je to Sakera z diskusie ktora je dnes plodna

The confirmed UAF BUK position was in Zaroschenske, just 5 miles southwest of Torez, with a TELAR and two TEL's actively linked to the main UAF BUK radar site at Styla..

If downed by an SA-11 the missile was shot while the plane was over Yenakieve at 17:19 and struck at 17:20. The shot apparently disabled the planes engines as the plane lost forward thrust over 60-90 seconds and dropped to a 200 km/h glide which was maintained for about another 90+ seconds untilt he crash.

If you look at the confirmed UAF position and alleged NAF position and the apparent position of the plane, you can see the missile tracks would be close to the same, as both lie southeast of the strike point.

313883

23.7.2014 20:29

Odvolavam co som povedal

Bordelo Bill 66.?.?.?

Je pravdepodobne ze FF tiez zasiahli MH17 ale mozno Su24. to uz ja nepoviem. Ja mam od boha jeden dar ze dokazem pocuvat a analyzovat. Vylucne sa orientujem na pocuvanie rozumnych ludi. Obamu, Kerryho, klokannia hlava z australie, Psaki a podobne do tejto kategorie rozhodne nepatria.

Ruski predstavitelia hovoria vysoko diplomatickou recou v hadankach. Ked Putin a Lavrov kladli v reci doraz na zoldakov co sa potuluju po Ukrajine tak mi bolo jasne o co ide. Nebola to regularna armada ale Kolomojskeho zoldaci z NATO ktori vedia operovat BUK- Polsko, pobaltie. Preto obama povedal: V ukrajinskych uniformach, nevieme narodnost a identitu.

Co ste si navarili ta si zerte. Odporne nenazratne prasata z Bruselu, Londyna, Cranbery, Otavy atd.

313893

24.7.2014 8:22

Ano,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

vypadá to na Putinovu raketu

313926

24.7.2014 12:00

RE: Ano,

Freddy 46.?.?.?

Reakce na 313926

A kde jsou zbytky t0 rakety. Ja se domnivam, ze je to bomba, nacasovana ci odpalena pomoci mobilniho telefonu. ta bomba byla schvalne vpasovana v Holansku na letisti tajnymi sluzbami asi CIA v zajmu rozpoutani trti svetove valky. Copak 11.9.2001 je tez podivne, ze spadla i budova, WT7 ktera nebyl napadena letadlem?

313956

24.7.2014 15:52

RE: Ano,

steve 70.?.?.?

Reakce na 313926

.. je to zcela jiste. Satelity, radary a cely humanitarni svet - videli v mistu exploze Putinuv pas. Ten byl americkymi satelity zachycen pri zpatecni ceste pri pristavani do Putinova supliku. Hillary ma dukazy v ruce !

313975

28.7.2014 21:19

zbytečné konspirace

svatý Petr 83.?.?.?

Nejdůležitější bylo zachovat rovnováhu velmocí. Jakmile došlo k narušení, celý bezpečnostní systém fungující od války se hroutí a vzniká nebezpečí konfliktu(samozřejmě nejspíš válečného).Teď se formuje důvod a z toho vyplývá, kdo má větší zájem na odbytu zbraní a ovládnutí nějakého území.Každopádně je to svinstvo a zatažení obyčejných lidí do konfliktu, který si každopádně nepřejí.Jelikož si myslím, že většina lidí si toto nepřeje, je třeba , aby válečným dobrodruhům zamezil v jejich neblahé činnosti a odstavil je od moci disponovat prostředky k vedení války.Takže rozhodnout musí rozumní lidé, kteří nepotřebují k životu další území, moc a světovládu. Je to jednoduché , ale intriky těch nenasytných zatím vítězí. Bojím, se toho, že vyhraje zločin.

314227

29.7.2014 21:27

americkej šimpanz ma hlad !!!

zdrahalmilan 37.?.?.?

Uz se tesim jak se bude eu a nato s nasim kajou sulinberkem rusum omlouvat .....

314343

Příspěvků: 155

22.07. 03:29 LaFox  Brífing ministerstva obrany RF
22.07. 12:35  RE: Brífing ministerstva obrany RF
22.07. 12:38  RE: Brífing ministerstva obrany RF
22.07. 17:23 Pasant  Oba letové zapisovače předány!
22.07. 18:47  RE: Oba letové zapisovače předány!
23.07. 00:16 trodas  RE: Oba letové zapisovače předány!
23.07. 12:22 co na tom záleží  RE: Oba letové zapisovače předány!
22.07. 04:33 favela  Logika dejin mluvi ..
22.07. 19:15 Joob  RE: Logika dejin mluvi ..
22.07. 04:54 favela  Logika minulosti...
22.07. 13:13 Aleš Krejčí / Brno  RE: Logika minulosti...
23.07. 07:23 favela  RE: Logika minulosti a
23.07. 09:50  RE: Logika minulosti...
23.07. 19:40  RE: Logika minulosti...
24.07. 08:34  RE: Logika minulosti...
26.07. 06:43 favela  nehadejte mi minulost ale
26.07. 09:09 ✌lak  RE: nehadejte mi minulost ale
27.07. 04:52 favela  RE: nehadejte mi minulost ale
22.07. 06:55 fohat  hovno hori.
22.07. 07:58 Moiry  RE: hovno hori.
22.07. 10:05 výjimečné porušení omerty  RE: hovno hori.
22.07. 18:17 matusy  RE: hovno hori.
22.07. 07:10 pahomm@atlas.cz  pavt
22.07. 07:46 timur  RE: pavt
22.07. 08:32 lucifuge  RE: pavt
22.07. 17:30  RE: pavt
24.07. 05:23 favela  Holocostove zaplynovani v Syrii
22.07. 13:14 pz  RE: pavt
22.07. 14:47 Hlupák.  RE: pavt
22.07. 15:13 pavt  RE: pavt
22.07. 16:37 Hlupák.  RE: pavt
22.07. 20:28 Dušan  RE: pavt
22.07. 21:34 ppppp  RE: pavt
22.07. 21:51  RE: pavt
23.07. 11:11 ppppp  RE: pavt
22.07. 23:09 mt-svk  RE: pavt
22.07. 22:49 mt-svk  RE: pavt
22.07. 07:40  no -
23.07. 20:24  RE: no -
22.07. 07:53 Moiry  Nedotažená akce
22.07. 08:09 heimmdall  tah je na opici Obama
22.07. 13:34 Mentol  RE: tah je na opici Obama
22.07. 15:04 pavt  RE: tah je na opici Obama
22.07. 16:49 Kali  RE: tah je na opici Obama
22.07. 19:20  RE: tah je na opici Obama
23.07. 11:29 Pasant  RE: tah je na opici Obama
23.07. 13:26 Mentol  RE: tah je na opici Obama
22.07. 15:07 Hlupák.  RE: tah je na opici Obama
22.07. 18:19 Venny  RE: tah je na opici Obama
22.07. 20:25  RE: tah je na opici Obama
22.07. 21:57  RE: tah je na opici Obama
23.07. 10:54 ppppp  RE: tah je na opici Obama
23.07. 11:36  Montéři od nikolky
23.07. 14:16 ppppp  RE: Montéři od nikolky
23.07. 18:58 Venny  RE: Montéři od nikolky
23.07. 23:54 ppppp  RE: Montéři od nikolky
25.07. 17:11 Venny  RE: Montéři od nikolky
25.07. 19:41 ppppp  RE: Montéři od nikolky
23.07. 18:29 Venny  RE: tah je na opici Obama
22.07. 16:47 Definitíva  RE: tah je na opici Obama
22.07. 16:53 matusy  RE: tah je na opici Obama
22.07. 08:23 Saša  Nepřehlédli jsme, že 3. světová válka již začala?
22.07. 23:26  RE: Nepřehlédli jsme, že 3. světová válka již začala?
23.07. 00:32 Saša  RE: Nepřehlédli jsme, že 3. světová válka již začala?
23.07. 11:26 Pasant  RE: Nepřehlédli jsme, že 3. světová válka již začala?
23.07. 00:45  RE: Nepřehlédli jsme, že 3. světová válka již začala?
23.07. 04:55  RE: Nepřehlédli jsme, že 3. světová válka již začala?
24.07. 06:15 favela  RE: Nepřehlédli jsme, že 3. světová válka již začala?
22.07. 09:19 F&T  Ono to hrozně smrdí
22.07. 11:03 anti-kyjev  Skandální telefonní rozhovor s příslušníkem Ukrajinské armády v obklíčení v přémém TV přenosu...
22.07. 13:46 pz  RE: Skandální telefonní rozhovor s příslušníkem Ukrajinské armády v obklíčení v přémém TV přenosu...
22.07. 14:59 n.z.  Toto je spickova prace od Pepe Escobara,
22.07. 17:07 Definitíva  RE: Toto je spickova prace od Pepe Escobara,
22.07. 22:57 n.z.  RE: Toto je spickova prace od Pepe Escobara,
22.07. 16:24 n.z.  Velmi pekne cteni od p. Votipky
24.07. 12:21 ROMAN1  RE: Velmi pekne cteni od p. Votipky
24.07. 15:36 n.z.  RE: Velmi pekne cteni od p. Votipky
22.07. 16:46  Carlos
23.07. 11:33 Pasant  RE: Carlos
24.07. 16:55 Trust no One  RE: Carlos
22.07. 16:51 matusy  ...
22.07. 17:31 Pasant  RE: ...
22.07. 18:14 matusy  RE: ...
22.07. 18:49 udo1  RE: ...
22.07. 19:21  RE: ...
23.07. 00:40 matusy  RE: ...
23.07. 11:27 udo1  RE: ...
23.07. 11:40 Pasant  RE: ...
23.07. 15:41  RE: ...
24.07. 11:14 matusy  RE: ...
24.07. 13:53 udo1  RE: ...
24.07. 22:06 matusy  RE: ...
24.07. 23:34 udo1  RE: ...
22.07. 21:44  RE: ...
22.07. 22:51 matusy  RE: ...
22.07. 22:57 mt-svk  RE: ...
22.07. 23:15 mt-svk  RE: ...
22.07. 22:54 mt-svk  RE: ...
23.07. 00:33 matusy  RE: ...
23.07. 11:06 udo1  RE: ...
24.07. 11:17 matusy  RE: ...
24.07. 14:10 udo1  RE: ...
24.07. 22:10 matusy  RE: ...
24.07. 23:49 udo1  RE: ...
23.07. 12:48 Honza999  RE: ...
24.07. 11:38 matusy  RE: ...
24.07. 14:33 udo1  RE: ...
24.07. 22:14 matusy  RE: ...
24.07. 23:56 ppppp  RE: ...
24.07. 17:12  RE: ...
22.07. 17:29 Pasant  Vše vysvětlující dokumentace z US satelitu...
22.07. 18:31 Robot Emil  RE: Vše vysvětlující dokumentace z US satelitu...
22.07. 21:18 leo69  RE: Vše vysvětlující dokumentace z US satelitu...
22.07. 21:27  RE: Vše vysvětlující dokumentace z US satelitu...
22.07. 22:28 Robot Emil  RE: Vše vysvětlující dokumentace z US satelitu...
22.07. 19:36  RE: Vše vysvětlující dokumentace z US satelitu...
22.07. 18:39 Kiviss  Je to neuvěřitelné!
22.07. 19:04 rem  Nejpodstatnější informace
22.07. 19:39  dobrý den
22.07. 21:11  Rozcilovani
22.07. 22:11 R  Divíte se, jak vláda ohledně Ukrajiny jedná v rozporu s občany?
22.07. 22:42 ikke  Nova Hymna Ruska
23.07. 04:50  RE: Nova Hymna Ruska
23.07. 22:00 ikke  RE: Nova Hymna Ruska
24.07. 00:08  RE: Nova Hymna Ruska
24.07. 22:10 ikke  RE: Nova Hymna Ruska
25.07. 01:31  RE: Nova Hymna Ruska
25.07. 07:01  RE: Nova Hymna Ruska
24.07. 11:59 matusy  RE: Nova Hymna Ruska
24.07. 14:43 udo1  RE: Nova Hymna Ruska
24.07. 23:01 ikke  RE: Nova Hymna Ruska
24.07. 18:55  RE: Nova Hymna Ruska
24.07. 21:13 ikke  RE: Nova Hymna Ruska
24.07. 21:57  RE: Nova Hymna Ruska
25.07. 03:06 favela  Pozor...
22.07. 23:09  Ktery?
24.07. 19:11  RE: Ktery?
22.07. 23:19  Kyjev odmítá vydat záznamy komunikace s letem MH17
23.07. 02:14 Satanist  Tohle stoji za podivanou
23.07. 05:53 Bordelo Bill  Jak tohle vysvetlit?
23.07. 07:09 Bordelo Bill  Nobelofka pro Tylera!
23.07. 07:35 Bordelo Bill  Podstata podchytena
23.07. 11:52 Pasant  RE: Podstata podchytena
23.07. 12:30 Moobydick  Myslím, že detaily nerozluštíme
23.07. 15:58 n.z.  RE: Myslím, že detaily nerozluštíme
24.07. 20:12 Trust no One  RE: Myslím, že detaily nerozluštíme
23.07. 17:24  Obama bude muset přiznat, že to nebyla Putinova raketa...
23.07. 18:45 Kostelník  Vinen není ten, co střílel, ale ten co to letadlo navedl do válečné zóny
23.07. 19:17 Bordelo Bill  Kuriatko vychadza z vajca
23.07. 20:29 Bordelo Bill  Odvolavam co som povedal
24.07. 08:22  Ano,
24.07. 12:00 Freddy  RE: Ano,
24.07. 15:52 steve  RE: Ano,
28.07. 21:19 svatý Petr  zbytečné konspirace
29.07. 21:27 zdrahalmilan  americkej šimpanz ma hlad !!!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 79 čtenářů částkou 16 094 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zeman se omluvil za bombardování Jugoslávie a poprosil srbský národ o odpuštění18.05.21 13:52 Česká republika 4

Za výrok, že ženy mají vaginy, čelí studentka kárnému řízení a možná i vyhazovu17.05.21 17:28 Británie 0

Existuje u nás skupina nikým nevolených, kteří řídí stát17.05.21 14:03 Česká republika 3

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 16

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 3

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 11

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 3

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 15

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
20,83 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,55 Kč
Kanadský dolar
17,27 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
23,18 Kč
100 japonských jenů
19,11 Kč
Čínský juan
3,24 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 857,79 Kč
1 unce stříbra
585,27 Kč
Bitcoin
897 291,61 Kč

Poslední aktualizace: 18.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 13 945