Diskuze k článku

Je mi líto učitelů

Příspěvků 34

16.7.2014 3:42

Neprizpusobivi Lide

coinageboy 98.?.?.?

Mozna ze by se meli neprizpusobivi lide KONCENTROVAT v takovych polepsovnach kde by meli sanci se naucit makat.

313311

16.7.2014 6:49

RE: Neprizpusobivi Lide

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 313311

Neprispusobivy v ceskym krateru jsou zivouci dukaz, ze k pracujicimu lidu maj na mile daleko. Faktem je, ze koncentrovat neprispusobivy se taky tenkrat uz jednou snazili i s chazarama ale bylo to marny pocinani protoze byli lini dodrzovat i zakladni hygienu tak ze pak kdyz diky skvrnitymu tyfusu natahli rafky vod lenosti nechteli ani hnit tak ze je museli aby se nakaza nerozsirila i za draty palit ......

313317

16.7.2014 3:45

Identita pisatelky

Ji®ik 78.?.?.?

Lucie Amálie Sulovská: Už jsem od této entity četl pár článků, nezdá se mi že by holka v sedmnácti letech dovedla takto psát, prostě je to moc dokonalý styl....

Další věc je obsah článků této entity, chválí nedávno zemřelé vojáky, prý je věřící a fascinována zločinci, zajímavá kombinace. No a dělí lidi na levičáky a pravičáky, to je poznávací znamení že je člověk ještě hodně pozadu v poznání [velký smích]

Ale jedničku jsem článku dal proto, že děti nehodlám poslat na základku ale učit doma, škola je podle mě indoktrinační centrum [mrknutí jedním okem]

313313

16.7.2014 10:26

RE: Identita pisatelky

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 313313

Vážený pane kolego z diskuze, snad mi přitakáte, když konstatuji, že i na hromadě hnoje může vykvést pěkná květina - toliko k literárnímu stylu L.A.S., která je poznání otevřena a doufejme se vyvine a zbaví zcela té indoktrinace, o které se vy zmiňujete. Přejme jí to.
Nyní k tématu : nářky pedagogické veřejnosti nad stavem školství jsou přiléhavé její kvalitě. Mají snad nápravu ve školství zjednávat řidiči, prodavačky, zemědělci, energetici či podnikatelé ? Co já pamatuji, tak na "pajdák" šli ti méně úspěšní gympláci.
To je evoluce špatnosti. Kolikrát za těch 25 let proběhla generální stávka ve školství za odvrácení debilizace ? [bliji]
Konfucius a Sokrates , to jsou výchozí pozice.

313328

16.7.2014 20:00

RE: Identita pisatelky

lucifuge 95.?.?.?

Reakce na 313328

Píšete: na „pajdák“ šli ti méně úspěšní...
Jsem dávným absolventem „pajdáku“. Předsudky znám. Viz Václav Černý: Paměti. Ovšem ten kromě KU neuznával za řádnou školu ani tu brněnskou, natož bratislavskou universitu. O pedagogických institutech povýšených na VŠ píše s despektem.
To neznamená, že je to pravda ve významu zjevení božího. Je to autor extra druhu. – Měli jsme na „pajdáku“ kvalitní pedagogy i ty slabší. Studenti byli též různorodí, ti slabší po druhém ročníku většinou vypadli. Ke studiu: absolvovat každý semestr pět zkoušek a několik klasifikovaných seminářů nebylo tak jednoduché. Srovnám-li svou ročníkovou práci z druhého ročníku s tím, za co se dnes dávají doktoráty nejen na plzeňských právech, mohu se jen usmát. Dělá-li to někomu dobře pošlebovat se „pajdáku“, nechť si to užije a léčí si svoje komplexy.

313353

17.7.2014 21:33

RE: Identita pisatelky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 313353

Mno, viděl jsem skripta matematiky pro učitele matematiky z olomockého pajdáku někdy v zač. 80. let - to bolo opravdu velmi lehké studium - a taky děvčata z pajdáku měla skoro všechna prospěchové stipedium, na technice tak jeden z deseti - ale musel se naučit 50x tolik než ta stipendistka z pajdáku. Teď je to samozřejmě vlivem emerikanizace všechno o řád dolů a na pajdákách se běžně poflakují smažky a podobní vylízanci.

313414

17.7.2014 11:09

RE: Identita pisatelky

hulvath 88.?.?.?

Reakce na 313313

Pane, vy jste jak sovetsti funkcionari za SSSR, kdy vsude videli zapadni spiony [smích] Tady je fotka te Sulovske, proste genialni holka, byt mladsi, bezim zadat o ruku [smích]

313393

16.7.2014 5:33

placená služba

dols 213.?.?.?

Objevuje se to i v článku ale převážně v reakcích a nejen zde, něco nefunguje tak jak by jsme chtěli a místo hledání cesty k nápravě se hledá jak to udělat po svém (ošmelit).Pokud si zaplatím formou daně za službu výuka dětí tak očekávám adekvátní plnění. To že služby (a to nejen školství) nenabízí protiplnění jaké občané chtějí nemůže skončit výukou doma, vlastní policií,soudce lynč atp. asi je potřeba "hlasitěji" říct politikům,že vedou naši zemi špatně a firma(stát) neodvádí své služby dobře. Nejhlasitěji jim to dáte vědět když přestanete za tyto služby platit ale Monako asi není pro každého.

313314

16.7.2014 7:43

RE: placená služba

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 313314

presne o vás je tento článok

313320

16.7.2014 8:12

RE: placená služba

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 313314

Když to zanalyzujeme upřímně, stát neplní svou úlohu v podstatě na žádném důležitém poli. Od ochrany hranic, obrany, přes soudnictví (viz. Stwora) až po to školství. A zkasíruje na to nefungování 60% našich příjmů formou daní a ještě nás rok co rok zadlužuje.

313321

16.7.2014 16:37

RE: placená služba

To je jedno 78.?.?.?

Reakce na 313314

Asi takto: U služby kterou si objednáte (např., se necháte oholit od holiče) musíte vynaložit nějakou míru součinnosti, aby Vám ji dodavatel mohl dodat (např. u holiče nebudete sebou trhat, ale budete hlavu a krk držet tak, jak Vás holič požádá, aby Vás břitvou nepodřízl). Ve školství učitel bez podpory rodičů a bez podpory státu třeba zákonnými opatřeními, je v podstatě v pozici osoby, které je znemožněno dodat objednanou službu... [oči v sloup]

313339

16.7.2014 22:31

RE: placená služba

kyticka 88.?.?.?

Reakce na 313339

Systém a podporu musí mít v rukou pevně stát. Rodiče ve valném počtu případů jsou těžce nekompetentní.

Jak je v článku psáno. Pan učitel měl dříve respekt jak u žáku tak u rodičů. K tomuto respektu existoval celý komplex výchovných prvků, kdy rodiče navíc celoživotně vychovával pan farář kam každá rodina minimálně jednou týdně chodila na kázání. Toto již (pan farář) v současném moderním světě není zcela možné. Funkci pana faráře plní prakticky nyní televize. Zde však výchovné motivy pořadů chybí. Převažuje povrchní zábava a propagace pseudomultihomohumanismus - prakticky názorové proudy vedoucí k totálnímu rozvratu společnosti.

Osobně vidím dvě hlavní systémové chyby našeho školského systému. Učitelé základních škol by o tom mohli vyprávět romány.

1. Pedagog, a to ani za podpory dalších odborníků nemá právo přeřadit nepřizpůsobivého do zvláštní školy. Takový výtečník pak destruuje výchovně-vzdělávací proces celé třídy a to tak, že ani sám Komenský by s tím neměl šanci hnout.

2. Byly znovu zavedeny osmiletá gymnázia, navíc v zcela neúnosném počtu. Systém takto již v deseti letech rozděluje celé generace na:
a) chytré, docela chytré a bohaté
a na
b) průměrné a nepřízpůsobivé
Na II. stupni základních škol se prakticky nedá učit. Všichni alespoň trochu talentovaní přestoupili na osmiletky a ve třídách zůstávají ti průměrní spolu s těmi co ze zadních lavic hlásí "Ty pičo, jestli budeš drzá, počkej venku, rozbijem ti držku" (přirozeně určeno učitelce).

Mělo by se zahájit obrovský celo společenský tlak na ministerstvo a politiky obě výše uvedené destrukční opatření zavedené u nás přáteli z hnutí "pravdy a lásky". Ti co zůstávají na II. stupni základních škol je prakticky medián populace, tedy prakticky náš národ. Školství v tomto duchu ještě 20 let a většinoví Češi se stanou přihlouplá sebranka vohnoutů televizních. Absolventi osmiletek v dospělosti se z naší vlasti odstěhují. Co by tady taky asi pohledávali.

Pokud osmiletky ponechat, tak pouze pro opravdu statistická 2% geniálních dětí a to potom internátní - myslím že by v každém kraji postačilo otevírat jedna - dvě třídy ročně.

Opatření navíc nenese žádné náklady, jde tedy pouze o to nalézt politiky, kteří budou mít odvahu vytěsnit pravdoláskařskou loby.

Jde opravdu o hodně - o duši národa. Již jednou v minulosti jsme se stali málem "Němci". Využijme osudem znovu nám poskytnutou šanci být v Čechách česky mluvícím svébytným národem.

Popřemýšlejte o mnou popsaných příčinách a důsledcích a pokud se s mým názorem ztotožníte, každý sám, jak nejlépe umíte, tlačte na změnu.

313368

22.7.2014 20:53

RE: placená služba

hs 82.?.?.?

Reakce na 313368

"2. Byly znovu zavedeny osmiletá gymnázia, navíc v zcela neúnosném počtu. Systém takto již v deseti letech rozděluje celé generace na:
a) chytré, docela chytré a bohaté
a na
b) průměrné a nepřízpůsobivé"

No, a co byste chtěl?? Aby ti slušní a talentovaní žáci zůstávali na základkách mezi těmi průměrnými a nepřizpůsobivými?? A nejlépe aby se jim přizpůsobili??

Naopak, osmileté gymply jsou jediná šance jak ty slušné a chytré děti vyfiltrovat a zajistit jim alespoň trochu slušné vzdělání.

313786

16.7.2014 6:57

Práca dieťa vychováva

matla 87.?.?.?

Výborný článok.
Na to, aby sa tento svet stal normálnym miestom pre život normálneho človeka, je potrebné urobiť 3 veci.
1. Zrušiť úroky.
(Tým sa odstrtánia paraziti, aj keď systém je už veľmi
prepracovaný.)

2. Zrušiť známkovanie detí v škole. A deti musia od malička
primerane pracovať.(Známkovanie deti nastavuje na súťaživosť
a potláča prirodzenú túžbu po poznaní. Rozvíja v nich nízke
pudy.)

3. Zrušiť všetky súťaže a začať na všetkých úrovniach
SPOLUPRACOVAŤ!!! (Aj šport. Súťaživosť rozvíja nízke pudy.
Vytvára zlú energiu. Ja som lepší, ty si horší.
Prečo systém potrebuje samé štadióny, ktoré sú navyše
pre verejnosť uzavreté. Prečo tam nemôžu občania vo voľnom
čase zadarmo jednotlivo športovať?)
h

313318

16.7.2014 9:51

RE: Práca dieťa vychováva

slak 77.?.?.?

Reakce na 313318

Asi tak, všude to dělají lidé a expertní si poté třeba prosadí že se slézají bandy podloudných v družině dojíždějících před vyučováním a napíší si domácí úkoly a došlo to tak daleko že si ráno napsali ty šikanózní ůkoly které jediné užívali k výuce jinak vyšilovali pouze s poznámkami a dostatečnými znalostmi tedy za 4, domácími úkoly které nebyly zadány a demokraticky většinou likvidovali okolí. Nutno dodat že družinářka měla kolektivní tyranii na povel a vypisovala soupisky majetku rodičů žáků kromě kádrování posudků dětí na děti tedy po svém tedy i s zázrakem v zápřahu a potroublý profesor co si to spletl s pedagogem a psychopaty ty s alergií no i dělal pětadvacet hodin denně protože byl dobrý matematik a neměl přestávky a dokonce si přitáhl ožralého kumpána (dělali ostudy s turistickým kroužkem široko daleko), psychiatra přes alkoholiky na čarování s hypnózou kdy nadchnul a umanul agresivní psychopaty tím jak učil děti počítat do 10 s devíti a méně čísly. Mne fyzicky napadl nečekaně zezadu a že jsem dědičný alkolik protože nosím domů prázdný džbánek z hospody, což se profesor dozvěděl od partizána inženýra (bez něj by nebyla civilizace a nejezdili auta protože mu sehnali na papír jaký je funkční a výkonový rozdíl mezi diagonální a radiální pneumatikou) který snad za odboj bere obulusy dodnes když se srdečně smál že na slovensku je víc partizánů jak stromů v lese a Gustav tam nebyl protože to měl na povel. (Někdo se zmínil že pravidelné armády je logicky likvidovali pokud je chytli z obou stran, protože škodili bez vyjímek naprosto všem [smích]) Takoví to měli na povel a není ani snad třeba zdůrazňovat že si naplodili dost schopné aktéry. Povinné školství intrikujících zázraků zrušit! [chechtot] [velký smích] [cool] [mrknutí jedním okem]

313325

16.7.2014 10:22

RE: Práca dieťa vychováva

nevim 78.?.?.?

Reakce na 313318

si myslim že ten sport neni špatnej, alespoň se lidi nějak "vybijou" místo aby se vybíjeli navzájem [mrknutí jedním okem] ale zrušil bych sport za prachy, pěkně všechno amatérsky, páč žádnej společenskej přínos to nemá a když vidim co ty hvězdy berou je fakt někde něco hodně špatně [bliji]

313327

16.7.2014 22:44

RE: Práca dieťa vychováva

kyticka 88.?.?.?

Reakce na 313327

Pozor,

sport je nejúčinnější a nejpřirozenější výchovný prostředek pro získávání poctivého přístupu k životu. Ve sportu se nedají až tak šidit pravidla jako v jiných činnostech. Buď gól dáš nebo dostaneš. Výsledek závisí na tom jak jsi trénoval a ne na tom aby to bylo humanitárně spravedlivé a nediskriminující.
(Mluvím o školském sportu a to nejlépe soutěžním, např. školní liga florbalu - ne o profi lize dospělých).

Také se ve školských osnovách nehovoří o "tělesném vzdělávání" ale "tělesné výchově". Český jazyk je předmět vzdělávací, kdy výchovně již na žáky působí méně.

313371

16.7.2014 10:46

RE: Práca dieťa vychováva

gano 195.?.?.?

Reakce na 313318

Myslim ze staci urobit len 1 vec:
Decentralizovat moc.

Ak mam platit dane, tak ich zaplatim obci/obvodu.
A ak za to dostanem zle sluzby tak mam v tej obci/obvode sancu urobit napravu.

313330

16.7.2014 20:36

RE: Práca dieťa vychováva

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 313330

Presne...

313359

16.7.2014 19:02

RE: Práca dieťa vychováva

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 313318

Článok je veľmi výstižný. Ale ty vo svojich bodoch podľa mňa nejdeš dôsledne ku koreňom veci.

1. Úrok by sa mal skôr naregulovať, než zrušiť. Popritom sa vôbec nevenuješ inflácii, ktorou odtečie omnoho viac peňazí, než z úroku. Pritom inflácia zďaleka nepochádza len z úroku a nie sú za ňu zodpovedné banky, ale my všetci, ktorí nepracujeme, alebo neposkytujeme adekvátnu protihodnotu ostatným, z akýchkoľvek, aj čiastočne objektívnych dôvodov.
Inflácia je dôsledkom nedodržania výmennej hodnoty peňazí a deformácie ohodnotenia prác (ako bullshet jobs...)

2. Známkovanie, ohodnotenie samo o sebe vôbec nie je zlé. Zlý môže byť skôr spôsob a kritériá známkovania. Jeho zrušením sa dostaneme len k nemožnosti konkretizovať výsledky, neskôr aj pracovné.
Chvíľu som aj učil v škole, tak dosť presne viem, o čom to je.
Absencia známkovania je nezdravá fikcia podporujúca vznik (až "straníckeho"[mrknutí jedním okem] rovnostárstva.
Známkovanie je druh motivácie, ktorý by zanikol. Jeho zmysel sa zdá byť sporný, ak sa robí nesprávne, alebo ak sa jeho výsledok deformuje.

3. Súťaživosť nie je patologický jav, ide o druh konkurencie, ktorá v prírode vždy bola a aj bude. Strkať pred tým hlavu do piesku nemá zmysel. Súťaživosť má aj motivačný a porovnávací charakter, a sama osebe nerozvíja nízke pudy, ani neprináša zlú energiu. So spoluprácou sa vôbec nevylučuje.
"Zlo" do procesu opäť len vkladajú ľudia, ktorí prirodzenú súťaživosť účelovo dezinterpretujú. Mnohí totiž idú do súťaže s tým, že nemusia vyhrať. Súťaž je určitá výzva a test.
Skôr by som ako patologické oznažil len niektoré druhy súťaží požadujúcich buď neúmerné investície, alebo pri ktorých vzniká neúmerné, zbytočné riziko.
Pokus zamedziť súťaženiu, v podstate druhu porovnávania je fikcia, pretože ide o prirodzený proces, ktorý sa vyskytuje prakticky pri každej ľudskej činnosti.

313350

18.7.2014 11:25

RE: Práca dieťa vychováva, ufff keci v kleci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 313350

http://uloz.to/live/xeFfvaqP/pat-a-mat-a-medvidek-pu-fyzika-wmv

313426

16.7.2014 22:53

RE: Práca dieťa vychováva

Megr 89.?.?.?

Reakce na 313318

Ještě za 4.
Bez stresu se nedosáhne ničeho. To je to dnešní skvělý demokratický školství, že děti se nemají známkovat, ale hodnotit, aby se nestresovalo. To může vymyslet jediněchuj, který neví, co s funkci, kterou dostal a tak vymýšlí nesmysle. Známkovat se musí! Jinak to vede k naprosté průměrnosti. Pak stačí, když se nic neděje a můžeme zde být v tomhle demokratickém svrabu třeba 1000 let.

313372

16.7.2014 9:35

Ať mi nikdo netvrdí, že to nebyl záměr

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Ať mi nikdo netvrdí, že to nebyl záměr. Holt Nový Světový Řád nepotřebuje přemýšlivé lidi, ale masu tupých, emocemi a pudy se řídících, snadno ovladatelných otroků-muklů.

To jsme se roky smáli američanům, jak jsou hloupí a nevšimli jsme si, že nám v Česku vyrůstá celá nová generace mladých „tupých američanů“ kteří nejsou schopní napsat jedinou větu bez gramatických chyb, řídí se především vlastními pocity, znají jenom svoje práva, jsou leniví a nemají respekt k nikomu a ničemu kromě vlastních pocitů, ovšem sebevědomí obrovské.

Docela dobře to vystihuje americký film Idiocracy (v češtině Absurdistán). Je to komedie, při které mrazí v zádech. Doporučuji každému ke shlédnutí. Jde to vyhledat a stáhnout z http://www.uloz.to (samozřejmě že tam není zmíněna skutečná příčina intelektuálního úpadku dnešní civilizace, kdyby zmínili ilumináty, zednáře a NWO tak by film skončil v trezoru).

Pro získání představy o intelektuální úrovni dnešní mládeže doporučuji shlédnutí populárních českých vlogů na youtube, zejména TVTwixx

http://www.youtube.com/user/TVTwixx

313323

16.7.2014 17:12

RE: Ať mi nikdo netvrdí, že to nebyl záměr

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 313323

od kdy se ve škole učí lidi přemýšlet? [mrknutí jedním okem]

313342

16.7.2014 21:01

RE: Ať mi nikdo netvrdí, že to nebyl záměr

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 313342

Co já pamatuji, vždy. Asi si chodil do demokratické školy, tam se myslet nemusí. Stačí otravovat lidem kolem sebe život a taky to jde.
A nevím komu směješ? Asi sobě, že máš hlavu na čepici a ne na myšlení... [chechtot]

313363

16.7.2014 9:39

Plácám se do kolen...

Joob 213.?.?.?

...cožpak tenhle stav není hlavním cílem dnešních VIP? Tedy těch pravých.....co si nedohlédnou dál, než na konec nosu a do vlastní kapsy.

313324

16.7.2014 16:06

Demokratická škola je škola nenormálna

novapalo 212.?.?.?

V demokratickej škole na Slovensku a v Čechách po zavedení demokracie sa stalo to, že nastala nenormálna situácia. Zrušila sa platnosť základného zákona prírody a to je hierarchia. Čo sa tak stalo? Základné problémy školy v demokracii sú neakceptovanie tohto :
- Deti majú rôzne vyvinuté mozgy, teda hmotu, ale aj rôznu úroveň karmy svojich duší, takže zrušenie fyzického trestania detí je degenerácia, ktorá tu ešte doteraz nebola. Deti stratili znalosť o hierarchii, takže deti sú neúctivé k starším ľuďom, autoritám, stávajú sa individualisti, nevedia si pomáhať......
- Musí byť rozdielna výchova chlapcov od dievčat, pretože muž je podľa tohto zákona vládca, a žena slúžiaca. Ak sú zavedené rovnocenné učebné osnovy aj metódy, tak výsledkom takejto výchovy bude kočkopes - teda ani muž a ani žena - pán Kysucký tomu hovorí hermafrodit.
- Rodičia a ani deti nemôžu vedieť dopredu, aké vzdelanie budú ich deti potrebovať za 20 rokov. To musí určiť a dopredu plánovať štát.
- Vo všetkých školách sa musia vyučovať aj duchovné predmety, filozofia, psychológia. Zásadne sa preceňuje význam jazykov. Absolútne sa nedoceňuje význam technických predmetov. Skrátka škola podlieha módam, ako v tržnej ekonomike. To čo chcú rodičia, to im škola dá, aj keď sú to hlúposti, pretože podľa zákona hierarchie, priemerní ľudia nevedia a ani nebudú vedieť, čo budú potrebovať. O tom musia rozhodnúť morálne a duchovné elity a autority.
Podrobne je všetko popisované, ako funguje v knihách od p. Kysuckého na www.negativa.sk.

313337

16.7.2014 19:24

RE: Demokratická škola je škola nenormálna

frantisek frantisek (tečka) dobrota23 (zavináč) seznam (tečka) cz 37.?.?.?

Reakce na 313337

Presne kvôli takýmto hovädám existujú pseudofeministické spolky,ktoré ženu presviedčajú,že stačí otrčiť holú pi.u v kostole a je realizovaná ako žena...toľko na úvod...človek sa narodil preto aby VLÁDOL SÁM SEBE a tým pádom lepšie realizoval svoju existenciu ku prospechu okolia,ktoré zároveň prospieva jemu samotnému.Princíp služby je jedine vo vzájomnej prepojenosti a tým je eliminovaná možnosť vládnutia a ovládania-každý vládne sám sebe a vzájomne si slúžime ku prospechu...
deti nie je potrebné vychovávať(!!!)oddelene pretože chápu dobre svoju vlastnú identitu najmä v spoločnosti ostatných.Tak sa buduje najprirodzenejšia spolupráca,pretože každý chce vedieť niečo čo vie len ten druhý.V detskom kolektíve je to najlepšie vidieť...kým sa nezačne výchova...vidíme kam to smeruje celú spoločnosť,ale to čo navrhuje kolega je ako kopanec do vlastnej ri.i akurát druhou nohou..

313351

16.7.2014 20:17

Co můžeté chtít po demokratech?

Kosteník 89.?.?.?

Americká demokracie systematické likviduje Evropské morální a kulturní hodnoty. Podívejte se, kam to všechno vede a pořád generuje hordy psychický zmrzačených dětí. Na Ukrajině za 20 let vychovali celou novou generaci fašistů. Česká státnost je dnes pouze symbolická. Okupace Evropy USA armádou, od II. světové války naprosto reálná.
Po těch 25 letech zkušenosti z demokracii, se mně vůbec nezdá, že by to bylo to nejlepší na světě. Autoritativní režim se mně jeví jednoznačně lepší.

313355

18.7.2014 11:22

RE: Co můžeté chtít po demokratech?

Freddy 46.?.?.?

Reakce na 313355

Zatím co Rusové odešli jako okupační armáda z Německa, tak americká armáda tam sedí do dneska, tedy Německo je okupovaný stát nyní jen Američany. Proč neodešli Američané taky z Německa.
Snad by bylo rozumné, kdyby Rusové opět se rozhodli, že se vrátí opět jako akupační armáda do Německa, aby vytvořili protiváhu proti USA.

313425

16.7.2014 20:28

Zapálení EU vlajky == Půjdeš bručet

coinageboy 98.?.?.?

Mladý politický aktivista Jakub Svoboda veřejně podpálil vlajku Evropké Unie a byl odsouzen.

Zdá se ze čin politického projevu se stal v České zemi zločinem.

Za podobný ’zločin’ se chodilo do basy snad jen za Německé okupace a za Rakouska-Uherska.
I Supreme Court USA rozhodl že čin pálení vlajky je politický projev a tudíž není trestný. Mí kamarádi kdysi podpálili Sovětskou vlajku a vyfásli 2 z chováni na střední škole.

Časy se holt mění.....

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/12320...

313356

16.7.2014 20:35

petícia

peter lipták 176.?.?.?

ak chcete dajte hlas pre petíciu a šírte ďalej : Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata".

313358

17.7.2014 10:00

Koncentrovat nepřizpůsobivé je nesmysl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Už jste někdy zkusil sesadit ve škole k sobě několik problémových žáku? Budou dělat ještě větší hluk a trumfovat se v tom, kdo má navrch.

Naproti tomu, pokud je někdo mimo meze a je mezi průměrně profilovanými vrstevníky v tomto ohledu sám, je dost dobře možné, že ho kolektiv přirozeně utlumí. Je tu samozřejmě riziko, že ovládne několik jednotlivců, kterým bude jeho výjimečnost imponovat ale to hodně závisí na profilu a charakteru jeho odlišnosti i těch potenciálně okouzlených.

Je tu ještě otázka toho, jestli má naše země vůbec dost neproblémových dětí, aby bylo v čem ty excesivní rozpouštět a tlumit. Něco mi říká, že to vůbec není jisté ...

313391

17.7.2014 16:35

Učitelé

karnárek 89.?.?.?

Učitelé jsou přesně takoví jací jsou žáci. Nelze porovnávat dobu minulou se současnou. [chechtot]

313398

Příspěvků: 34

16.07. 03:42 coinageboy  Neprizpusobivi Lide
16.07. 06:49 Satanist  RE: Neprizpusobivi Lide
16.07. 03:45 Ji®ik  Identita pisatelky
16.07. 10:26 výjimečné porušení omerty  RE: Identita pisatelky
16.07. 20:00 lucifuge  RE: Identita pisatelky
17.07. 21:33  RE: Identita pisatelky
17.07. 11:09 hulvath  RE: Identita pisatelky
16.07. 05:33 dols  placená služba
16.07. 07:43  RE: placená služba
16.07. 08:12  RE: placená služba
16.07. 16:37 To je jedno  RE: placená služba
16.07. 22:31 kyticka  RE: placená služba
22.07. 20:53 hs  RE: placená služba
16.07. 06:57 matla  Práca dieťa vychováva
16.07. 09:51 slak  RE: Práca dieťa vychováva
16.07. 10:22 nevim  RE: Práca dieťa vychováva
16.07. 22:44 kyticka  RE: Práca dieťa vychováva
16.07. 10:46 gano  RE: Práca dieťa vychováva
16.07. 20:36  RE: Práca dieťa vychováva
16.07. 19:02 ppppp  RE: Práca dieťa vychováva
18.07. 11:25  RE: Práca dieťa vychováva, ufff keci v kleci
16.07. 22:53 Megr  RE: Práca dieťa vychováva
16.07. 09:35  Ať mi nikdo netvrdí, že to nebyl záměr
16.07. 17:12  RE: Ať mi nikdo netvrdí, že to nebyl záměr
16.07. 21:01  RE: Ať mi nikdo netvrdí, že to nebyl záměr
16.07. 09:39 Joob  Plácám se do kolen...
16.07. 16:06 novapalo  Demokratická škola je škola nenormálna
16.07. 19:24 frantisek  RE: Demokratická škola je škola nenormálna
16.07. 20:17 Kosteník  Co můžeté chtít po demokratech?
18.07. 11:22 Freddy  RE: Co můžeté chtít po demokratech?
16.07. 20:28 coinageboy  Zapálení EU vlajky == Půjdeš bručet
16.07. 20:35 peter lipták  petícia
17.07. 10:00  Koncentrovat nepřizpůsobivé je nesmysl
17.07. 16:35 karnárek  Učitelé

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 0

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,56 Kč
Libra
29,72 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 686,02 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 220 968,99 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 823