Diskuze k článku

Washington svou arogancí zničí vlastní říši

Příspěvků 38

14.7.2014 8:32

klamstvo, arogancia a nenažranosť porazia Impérium zla(USA)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Najväčším nepriateľom Emericka je slobodní a necenzurovaní Internet a nie Rusko a Čína, si v proAmerických židovských médiách kadia do papúľ a potom sa čudujú že je ľuďom z Impéria zla na zvracanie, nedávno palcové titulky v nemenovanom denníku že USA ťaží denne 13 miliónov barelov ropy a že bude vyvážať a a pár minút googlenia a tam píšu že USA denne spotrebuje 18,5-19 miliónov barelov ropy denne, takže ja len toľko k vývozu ropy a klamstvo, arogancia a nenažranosť porazia Impérium zla(USA) nič iné, nikto s nimi nebude chcieť mať nič spoločné, spolupráca s USA znamená že vás raz keď to bude pre USA výhodné bez mihnutia oka podrazia ak samozrejme nie ste náhodou žid, potom to neplatí [mrknutí jedním okem]

313232

14.7.2014 9:34

USA – United State of Armageddon?

lubosmat 195.?.?.?

Sme svedkami odhalenia veľkých finančných podvodov „Made in USA“.

1) Najskôr to bola predstava o TZV plávajúcej mene, ktorej princíp bol: a) vyvážam kurz ide dole a dostávam veľa dolárov naspäť, b) dovážam a kurz ide hore a teda platím málo dolárov /rozdiel sa mal priaznivo prejavovať v pozitívnej obchodnej bilancii/. Pri spravodlivom obchodnom systéme „Win : Win“ by sa jednalo o relatívne malý podvod, a akosi by sa s tým svet mohol zmieriť.

2) Načo sa trápiť s nejakou obchodnou bilanciou, veď dolár sa stal svetovou rezervnou menou a sám o sebe má hodnotu univerzálneho platidla, takže ak niečo chcem : „Tak ti to poviem, keď niečo budeš potrebovať, tak si to kúp!“ FED tlačí doláre, a už americká ekonomika ani nepotrebuje, aby sa tieto vracali domov „hrozilo by veľké nebezpečenstvo inflácie z nadbytku peňazí“, takže sa len tlačí a kupuje sa všetko možné akože na dlh, tovar za potlačený papier. Jediné čo tento systém potrebuje je záchytná sieť lojálnych bánk, búrz , finančných derivátov a operácií v zahraničí, kde tieto doláre akože uviaznu a v dohľadnej dobe sa nevrátia. No toto je obchodný systém „Win : Loose“ my máme Vaše tovary a vy naše papieriky, ktoré ďalej nemôžete nijako použiť.

3) A načo vôbec tlačiť doláre? Však už je ich na svete natlačených dosť, a aj tie virtuálne sa veselo množia! Tie doláre, o ktoré žobre už pomaly každý rok od FEDU americká vláda, tak tie sa naveľa vytlačia. Je tu však ďalší zázračný mechanizmus, a to fungovanie centrálnych bánk liberálno-demokratických krajín a to vrátane Ruska. Ako to vlastne funguje? Berte tento výklad z rezervou, nie som zázračný ekonóm formátu Kozlík a ani Mikloš. Takže centrálne banky, ak chcú navýšiť objem svojej vlastnej meny, či už eura, jenu alebo rubľa – to musia realizovať automaticky navýšením rezervnej meny, hádajte akej? Keďže toto navýšenie sa realizuje zásadne formou pôžičiek, pripočítajte si k tomu aj pekne mastný úrok, ktorý FED, svetová obchodná banka alebo MMF zhrabne, komu tieto inštitúcie patria ani nemusím hovoriť.

4) No a ak sa to niekomu nepáči, stále tu máme „United State of Armageddon” s obrovským množstvom obeživa mimo akúkoľvek kontrolu vlády USA, ktoré sa používa na rozpútavanie teroru po celom svete, no a dôverčivý občania USA sa s vervou svetovej piatej kolóny vrhnú do tohto mlynčeka na mäso s vôľou prevalcovať akýkoľvek odpor, kladený do cesty ich vznešeným ideálom.

313233

14.7.2014 10:03

RE: USA – United State of Armageddon?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 313233

Okupační rubl - Jevgenij Fjodorov - Vzdělávací TV - z roku 2012 titulky CZ [mrknutí jedním okem]

https://www.youtube.com/watch?v=5cXMA_zwTxo

313234

14.7.2014 10:59

Problém je demokracia a duchovná hierarchia

novapalo 212.?.?.?

V knihe "Demokracia je principiálny omyl" je citát už od Sokratesa, že demokraciu nakoniec ovládnu zločinci a nastolia teror horší, ako dokáže tá najhoršie oligarchia alebo monarchia. Pretože v USA je demokracia najdlhšie, tak jednoducho tam sa zločinci presadili najlepšie. Avšak nemyslite si, že západnú Európu ovládajú nejakí "dobrí ľudia". Omyl, je tam vláda zločincov rovnako, ako v USA. Avšak v USA je po dlhých rokoch aj obyvateľstvo už totálne degeneravané. USA obyvateľstvo sú individualisti, ktorí nie sú schopní sa spojiť a ísť štrajovať. To ešte v EU táto všeobecná duchovná degenerácia nedostúpila takéhoto stupňa a preto sú demokratickí zločinci, ktorí vládnu umiernení. To sa však v budúcnosti tiež určite zmení. Celý systém sa nestále upravuje zločineckými demokratickými politikmi a vládnucími skupinami, aby to tak smerovalo. Vo vesmíre sú dva základné zákony, dualita a hierarchia. Každy chápe, že žena a muž sú duálna dvojica a nie je možný život muža bez žena ani naopak. Avšak degeneratívna demokracia Vám hovorí, že homosexualita má mať rovnaké právo ako vzťah muža a ženy. Je to zámer zločincov, zničiť prirodzenosť, aby nastúpila hlboká depresia - podrobne sa vysvetľuje mechanizmus v tejto knihe. Ale na základe druhého zákona o hierarchii teda nemôže byť žena rovnoprávna s mužom, niekto musí byť nadradený a druhý podradený. Preto žena je podradená a má slúžiť a muž má byť nadradený a má vládnuť. Pokiaľ máte doma emancipovanú, teda rovnoprávnu ženu, tak je nešťastný aj muž aj žena. Rovnako platí hierarchia vo všetkom aj v materálnom svete aj v duchovnom svete. Sú ľudia so silnejšími svalmi, ....... sú bohatší a chudobnejší. To je materiálna hierarchia. A rovnako je aj hierarchia duchovná - podrobne sa rozoberá hlavne v kapitole "Hranica smrti". Takže sú duchovne najschopnejší ľudia a potom priemerni a duchovne podpriemerní, teda zločinci. V demokracii sa zákonite vždy stane, že k moci sa dostanú tí najväčší zločinci. Dokonca žiaľ demokracia svojimi princípmi doslova motivuje všetkých ku kriminálnemu chovaniu sa a individualizmu. Princípy, ktoré tak pôsobia sú podrobne rozoberané v tejto knihe. Preto sa demokracia musí zrušiť a nahradiť duchovných hierarchickým politickým systémom. Pretože vládnuť musia tí duchovne najvyšší a nie táto spodina, ktorá nám tu vládne v celom západnom svete. Ale pretože západ je duchovne na podstatne nižšej úrovni ako Slovania, tak nový duchovný systém zavedú určite Slovania, keď sa konečne spoja. Preto spojenie Slovanov je základ budúceho šťastia na Zemi. Kniha sa dá stiahnuť zadarmo na www.negativa.sk. Aby sa Slovania mohli konečne spojiť, musia zrušiť a zakázať kresťanské náboženstvá a zaviesť moderné, nové štátne náboženstvo - prečo? o tom podrobne v druhej knihe na tomto vebe.

313236

14.7.2014 12:10

RE: Problém je demokracia a duchovná hierarchia - WS Warmongers

lubosmat 195.?.?.?

Reakce na 313236

Zoberme si situáciu našej „Bratskej a spriatelenej Ukrajiny“ – niekoľko sebeckých vojnových štváčov sa dostalo k moci a rozpútalo vojnu! Obete sa už počítajú na tisícky.

„Warmongers“ – sú to ľudia, ktorí podnecujú nepokoje a vo vidine lacných populistických riešení sú nakoniec schopní bez milosti zabíjať svojich oponentov.

Skúste sa pozrieť na politickú scénu a zistíte kto to sú! Títo ľudia sa nachádzajú hojne aj medzi našimi politikmi, nechcem ich všetkých menovať , ale už záujem nášho nového prezidenta SR s celou jeho suitou o zvýšenie výdavkov na zbrojenie v SR na 2% HDP jasne ukazuje, ktože sa to snaží u nás dostať k moci. Ostatné liberálno-demokratické krajiny nie sú na tom o nič lepšie.

Mechanizmus, ktorý by ochránil občianske spoločnosti od vojnových štváčov a používania agresivity ako prostriedku na dosiahnutie cieľov, by politika potrebovala ako soľ.

Pripomínam ale, na boj SPARTA a ATÉNY, a jeho neslávny výsledok. Takže, ak sa snažíme akokoľvek, naša dobrota a múdrosť sa nakoniec stretne s tým najodpornejším zlom, a s najväčšou pravdepodobnosťou prehráme.

Bolo by úžasné, keby sa odstránením /nie nevyhnutne zabitím/ „Warmongers“ z politiky konečne vytvorili podmienky na mierové spolunažívanie národov. Bohužiaľ sa to náramne podobá utópii.

Všetci môžeme mať Kiu alebo Škodovku, ale na Ferrari by sme asi museli zabudnúť. Talentu nám príroda nadelila väčšinou poskromne, ale s adrenalínom nešetrila.

313242

14.7.2014 13:06

RE: Problém je demokracia a duchovná hierarchia - WS Warmongers

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 313242

Dle konce nicku zrejme sachista. Misto figurek si dosad ne lidi, ale informace, tedy fakta. A pote si zkus particku.

Zoberme si situáciu našej „Bratskej a spriatelenej Ukrajiny“ – niekoľko sebeckých vojnových štváčov sa dostalo k moci a rozpútalo vojnu! Obete sa už počítajú na tisícky.

20 let udrzovana korupce, silna protiruska atmosfera, premalovane dejinyn v ucebnicich ZS, udrzovane teritorialne-oligarchicke usporadani, nezamestnanost a obrovska chudoba - zde neni ani z nejlepsiho bratra tezke udelat najemneho vraha.
Prileti pouze letadlo s vyplatni paskou.

Mechanizmus, ktorý by ochránil občianske spoločnosti od vojnových štváčov a používania agresivity ako prostriedku na dosiahnutie cieľov, by politika potrebovala ako soľ.

CT mozku, bez problemu a se 100% presnosti. To se ovsem napovrch moc nedostane, protoze i v lekarske branzi je jich mnoho, jen jsou uzitecni.

Pripomínam ale, na boj SPARTA a ATÉNY, a jeho neslávny výsledok. Takže, ak sa snažíme akokoľvek, naša dobrota a múdrosť sa nakoniec stretne s tým najodpornejším zlom, a s najväčšou pravdepodobnosťou prehráme.

Kdyby to bylo tak jednoznacne, jeste by byl i ve vyspele Evrope feudalismus a upalovalo se na hranicich... Nerikam, ze by se jim to zrovna ted nelibilo, ale lide sami maji daleko vetsi moudrost, nez ti, co vladnou. A kdyz toho zla bude prilis, tak ten duseny vztek vybuchne.

Bolo by úžasné, keby sa odstránením /nie nevyhnutne zabitím/ „Warmongers“ z politiky...
To je pomerne slozita a tezka dilema. Vetsinou je to pouze genetika, ktera urcuje tyto veci. A zabijet je kvuli nevhodnym genum, nevim nevim. Jednoduse je nepustit vladnout, odbornost pouze predstiraji - vyborni herci.

Talentu nám príroda nadelila väčšinou poskromne, ale s adrenalínom nešetrila.
Mix si muze okorenit kazdy sam, ovsem vlastni osobnost ani pri vetsim snazeni moc nezmeni. Mozna jednou v budoucnu bude platit ta veta z Futuramy - musis delat to, co musis delat.

313248

14.7.2014 11:07

Washington ...

mihulka 80.?.?.?

" Washington zapáchá pekelným puchem. A svět to začíná chápat." - - Tolik citace. Pouze dodám. Ano, pokud přijmeme nadnesené vyjadřování a slovník těch, kteří věří na peklo. Washington zapáchá již dlouho a to minimálně po celou jednu postarší generaci. S úspěchem se dá pochybovat i o dobách ještě starších, Indiáni a další původní obyvatelé Kalifornie, Texasu, atd.atd. Pokud to " dobrodružství hrdinského Západu " svět doposud nepochopil, stejně to už nepochopí. Má sám se sebou tolik starostí, byť jen o pouhé věci vezdejší. I chlebem živ jest člověk, až do té míry, že mu nezbývá na nic jiného čas. Co to je pár informovaných čtenářů, proti neinformovaným miliardám ? Jinak ? Jistě , neustálé informace jsou potřebné, ale očekávat ihned chvíle, kdy lidé a svět " procitnou " je možná stále ještě v nedohlednu. Jde o trvalý proces, který vyžaduje až nelidskou trpělivost.

313237

14.7.2014 12:43

zavádějící terminologie

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Toto defektní chování není vhodné označovat za chování jakéhosi "vašinktonu" . U gójim to vyvolává představu církve, či nepostihnutelného neodvratného anonymního špagetového mostra , boha, přírodního jevu atd. , prostě něčeho, proti čemu nelze nic namítat, odporovat, kritizovat natož se bránit. Autor tak vlastně s touto konkrétní fašistickou skupinou deprivantů a psychopatů spolupracuje na jejím zbožštění. [pláč]

313245

14.7.2014 13:09

Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,

Divačka 95.?.?.?

které nám vštěpoval Václav Havel. Vidět je to dnes ve všech sférách. Hamižnost, lež, přetvářka, tupost, nemorálnost ... vše, proti čemu V. Havel bojoval když trpěl za nás, abychom se měli dobře.

313250

14.7.2014 14:15

RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 313250

i když je to samozřejmě pravda
tak tě za to tady ugrilujou [velký smích]

313252

14.7.2014 15:22

RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 313250

Projev, na který se nezapomíná ! [mrknutí jedním okem]

Slova Václava Havla v roce 1989
»Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností, není to pravda, ničeho se nebojte. Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, že jsem nepřítelem socialismu, že chci v naší zemi obnovit kapitalismus, že jsem ve službách imperialismu, od něhož přijímám tučné výslužky, že chci být majitelem různých podniků… Byly to všechno lži, jak se záhy přesvědčíte, protože tu brzy začnou vycházet knihy, z nichž bude zřejmé, kdo jsem a co si myslím. Slibuji vám, že funkci prezidenta vezmu na jedno funkční období, ale pak bych se chtěl věnovat práci dramatika. Také vám slibuji na svou čest, pokud se za mého volebního období nezlepší životní úroveň v ČSFR, sám odstoupím z funkce.

V budoucnu se podle mého mínění musí prezidentský úřad vymezit. Prezident nemůže mít tak velké pravomoci, jaké má dnes. Pro mě není rozhodující, s jakým slovem jsou sociální jistoty spojovány, ale to, jaké jsou. Já si představuji, že by měly být daleko větší, než jaké poskytovalo to, co mnozí nazývají socialismem. Možná se ptáte, o jaké republice sním. Odpovím vám: O republice lidské, která slouží člověku, a proto mám naději, že i člověk poslouží jí.

Za svůj třetí úkol považuji podporu všeho, co povede k lepšímu postavení dětí, starých lidí, žen, nemocných, těžce pracujících, příslušníků národních menšin a vůbec občanů kteří jsou na tom z jakýchkoliv důvodů hůře než ostatní. Žádné lepší potraviny či nemocnice nesmí být výsadou mocných, ale musí být nabídnuty těm, kteří je nejvíce potřebují.

Připravujeme koncept důkladné ekonomické reformy, která nepřinese sociální stresy, nezaměstnanost, inflaci a jiné problémy, jak se někteří z vás obávají. Svádět všechno na předchozí vládce nemůžeme nejen proto, že by to neodpovídalo pravdě, ale i proto, že by to mohlo oslabit naši povinnost samostatně, svobodně, rozumně a rychle jednat… Všichni chceme republiku, která bude starostlivě pečovat o to, aby zmizely všechny ponižující přehrady mezi různými společenskými vrstvami, republiku, v níž se nebudeme dělit na otroky a pány. Toužím po takové republice více než kdo jiný. Náš stát by už nikdy neměl být přívažkem či chudým příbuzným kohokoliv jiného. Musíme sice od jiných mnoho brát a mnohému se učit, ale musíme to po dlouhé době dělat zase jako jejich rovnoprávní partneři, kteří mají také co nabídnout. Jsou lidé, kteří kalí vodu a panikaří, že se bude zdražovat. Dávejte si na ně pozor! Ptáte se s údivem, jestli bude inflace, jestli bude zdražování? Mnohokrát a jasně tato vláda řekla ve svém programovém prohlášení, včetně dalších dokumentů a ministři na tiskových konferencích, že jejich úsilím je, aby přechod od neekonomiky k ekonomice byl pokojný, bez sociálních aspektů, bez návaznosti nezaměstnanosti,...

313257

14.7.2014 16:19

RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 313257

...bez jakýchkoliv sociálních krizí nebo podobně. Jestli se sem tam pohne cena cigaret nebo něčeho, to v téhle chvíli nevím, zatím je snaha, aby se nehýbalo nic, alespoň v nejbližších měsících. Žádné gigantické zdražování nebo dokonce nezaměstnanost, jak to panikáři systematicky šíří, nic takového nepřipravujeme.

Již nikdy do žádného paktu nepůjdeme. Podle mého mínění nesmí náš stát šetřit na investicích do školství a kultury… Také náš mnohokrát deklarovaný úmysl provést reformu tak, aby nevedla k velkým otřesům, velké inflaci, nebo dokonce ke ztrátě základních sociálních jistot, musí naši ekonomové přijmout prostě jako úkol, který jim byl zadán. Zde neplatí žádné NEJDE TO.«

313259

14.7.2014 16:39

RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 313257

ten projev je známý hoax který se nikdy nestal

313261

14.7.2014 23:41

RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 313261

Na serveru http://www.vaclavhavel.cz/showtrans.php?cat=projev... je Havlův projev vysílaný Československou televizí dne 16.12.1989:

"Dobrý večer, milí přátelé,

především děkuji Československé televizi, že mi umožnila říct vám několik věcí. Napsal jsem si to dnes dopoledne a budu to číst z papíru, protože ne­mám rád podvody, a odsuzuji, když politici čtou své proslovy ze čtecího zařízení na kameře a předstírají, že mluví spatra. Podvodů bylo v této zemi už dost.
Nejprve bych měl říct něco o sobě. Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, že jsem nepřítel socia­lismu, že chci v naší zemi obnovit kapitalismus, že jsem ve službách světového imperialismu, od něhož přijímám tučné výslužky, že chci být majitelem různých podniků a vykořisťovat v nich lidi, a tak dále a tak dokola. Byly to všechno lži, jak se záhy přesvědčíte, protože tu brzy začnou vycházet mé knihy, z nichž bude zřejmé, kdo jsem a co si myslím. První z nich vyjde v těchto dnech."...

Takže HOAX na vlastním serveru Havla? [překvapení] [oči v sloup]

313270

15.7.2014 9:46

RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 313270

třeba v prosinci ještě nevěděl co klausovsko estébácká klika chystá [mrknutí jedním okem]

313292

15.7.2014 0:31

RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,

R 88.?.?.?

Reakce na 313261

V obchodě platí: čím větší šunt, tím intenzivnější reklama a propaganda, aby byl výrobek prodejný. A stejně tak to bylo s propagováním Havla.

313272

15.7.2014 1:37

RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,

kyticka 88.?.?.?

Reakce na 313261

Ty tupoune, zeptej se svýho táty. Ten projev slyšela celá tehdejší republika na vlastní uši - včetně například mé maličkosti. Opravdu nevím. Jsi provokatér, nebo tak omezenej. 20 let vymývání mozku tehdejších žáků základních škol udělalo své. Asi jako první bychom měli začít jakoby nepodstatnou věcí, ale není tomu tak, jde o duši národa - nejvýše akutní je reformovat školství.

Nejakutnější:
a) Učitelé nemohou svou práci dělat zodpovědně, jelikož není možné slabší žáky z rozhodnutí vedení školy přeřadit do zvláštní školy. Rodiče musí souhlasit, jinak je to diškriminácia, případně přímo rasizmus! Co se pak stává. Buď učitel přibrzdí (degraduje) celou třídu, nebo slabšího (v současnosti i 4-5 kousků ve třídě) žáka zcela vyignoruje, tedy se ve škole absolutně nic nenaučí. Ve zvláštní škole je výuka vždy vhodně slabším přizpůsobena, tedy si ti slabší ze zvláštní školy alespoň něco do života odnesou.

b) Zrušit osmileté gymply. Respektive ponechat na kraj maximálně jednu až dvě třídy pro absolutně nejtalentovanější děti (v populaci je takových max. 2%). Současný stav je takový, že při přechodu na II. stupeň se 1/3 těch chytřejších žáků ze základní školy vypaří na tyto povedené gymply. Zbývající (průměrní) žáci zůstávající na základní škole se potom nemají na koho dotahovat, kdy jim tam navíc ve třídách straší nepřizpůsobiví, kteří pouze narušují výuku. Kvalitní učitelé z druhého stupně přirozeně utíkají, protože práce je tam šílená.

No a takto hloupne celá nejpočetnější mladá populace celého státu. Jedna generace od roku 89 je již postižena. Pokud to nezměníme nyní, další generace už nebude mít ani ponětí o tom jak má škola vypadat a ti co si ještě normální komunistickou školu pamatují budou již na pravdě bóží.

Je to asi tak stejné jako když po roce 89 přestali pracovat cikáni. Jejich děti už do práce nikdy nenastoupili a nyní začínají do škol chodit děti celé populace cikánských rodičů, kteří by měli své potomky připravit zodpovědně na život přičemž sami mají nulový vztah k jakémukoliv reálnému přístupu k životu.

Tak přesně taková (nyní již nemyslím cikány) zhlouplá populace nyní bojuje například na Ukrajině v Pravém sektoru. Tam přesně směřujeme, nakonec koukněme na populaci školáků u našeho bratrského v USA.

Ještě odkaz na jeden starší článek (Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?):
http://www.zvedavec.org/komentare/2013/09/5677-kam...

313274

15.7.2014 9:55

RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 313274

1. Neurážejte diskutujícího. Můžete nesouhlasit, ale nesmíte osobně urážet. Berte to jako první varování. Při třetím vás zablokuji.

2. Jste silně fff topic. Držte se tématu článku.

3. Diskutující, kterého jste nazval tupounem, má pravdu. Havel ten projev opravdu nikdy neřekl. Alespoň ne v té podobě, jak je prezentován. Máme tady o tom článek: Co vlastně Havel řekl a co neřekl?

313293

15.7.2014 10:35

RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,

hestroy 91.?.?.?

Reakce na 313293

1. Diskutující není žádný svatoušek, jakéhosi Moudrostraka zde onehdy nazval mrdkosráčem, bez jakékoliv odezvy editora. Tupoun je proti mrdkosráčovi takové něžné pohlazení.

2. Off topic to možná je, ale kdo ten off topic započal a kdo v něm pokračoval?

3. No, nevím, proč toho "dobrého" člověka bráníte, ale i v tom článku, na který odkazujete je jasně řečeno, že Havel řekl vše. Někdo si jen dal tu práci a několik jeho projevů sloučil v jeden. Ten "dobrý" člověk to ovšem zřejmě myslel tak, že Havel nikdy nic podobného neřekl, což je sprostá lež. Mimochodem, ten dobrý člověk je pro postřílení všech "separatistů" na východě Ukrajiny a za zachování Ukrajiny coby státního útvaru řízeného shora, což je v přímém rozporu s jeho jinými "zásadami", které tu nezávazně a nonšalantně trousí... On totiž každý (zcela obecně), kdo by jiného postřílel (ať už z jakéhokoliv důvodu), je dle mého názoru v podstatě takové tupé fašistické hovado, ať už plácá cokoliv.

313295

15.7.2014 12:35

RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,

kyticka 88.?.?.?

Reakce na 313295

Pan Stwora má pravdu, ten tupoun mi jaksi utekl. Urážet by se nemělo. Nicméně tvrzení pana diskutujího "anonym" v příspěvku 313261 o hoaxu mne opravdu nadzvedlo, mimo jiné to v souvislosti, že občas jsem svědkem erudovaných názorů současných pětadvacátníků a mladších. Výplach mozku, kterým za dobu školských studií prošli je u většiny z nich naprosto neprůstřelný.

Možná že jsem diskutéra napadl neoprávněně, ale jeho tvrzení má veškeré znaky elementární neznalosti, hlouposti a nízkého věku - tedy absolventa novodobého vzdělávacího systému ve stylu "Volím Karla! Proč? Protože je to Cool".

Ještě k diskusnímu příspěvku "anonym", který se vyjádřil: "Havel za niečo z toho bojoval? Sleduj činy, nie reči." nutno podotknout, že ve finále Havel schvaloval a propagoval HUMANITÁRNÍ BOMBARDOVÁNÍ. Mě to zní jako schvalování holokaustu Srbského obyvatelstva, nehledě k tomu, že motiv bombardování (masakr v Srebrenici) se po čase ukázal opět jako již v mnoha případech politiky vlády USA, zcela vylhaným. To nehledě k nejnovějším informacím přímo z úst jeho největšího kamarádíčka Schwarzenberga, že o tom bombardování rozhodli pánové z Trilaterální komisi.

313301

18.7.2014 7:35

RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,

favela 113.?.?.?

Reakce na 313301

...pan K se jiste rad omluvi za toho TUPOUNA a jsem si jist,ze mel na sve mysli jeste horsi vyrazy nez je TUPOUN ...Byl totiz velmi provokovan a neni uplne fer,kdyz nekdo provokuje schvalenim a uverejnenim a nekdo odpovi na sproste nehorazne lzi,celkem pomerne slusneji a je napominam...Existuje povicero prilehavych vyjadreni na umyslne provokace..Jestlize zde ma byt diskuse ,pravo /a snad i povinnost/ jineho diskutujiciho by melo byt reagovat a upozornit ve svem prispevku na nepravdy,chyby ,UMYSLNE vylozene lzi .Omlouvat se za vyrazy,nekomu kdo umyslne vyvolava neshody /a cim vetsi tim vetsi ma z nich potom radost/ take neni nejlepsi reseni!! Prave vyrazy umernymi k mire a k umyslu prispivajiciho,nebo casteji provokujiciho ktery se bud splete a nebo zamerne provokuje by mel v te same mire dostat za vyucenou !!/Ve skole na to byla rakoska,ze ano? a mezi dospelymi by provokujici nemel mit narok na utlocitnost/...Napadeny jiste dostane moznost se branit a vysvetlit .presvedcit mozne nepresnosti z jeho strany...!!?? Kdyz si koleduje nekdo o par facek,nemel by se potom divit..

313421

14.7.2014 15:48

RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 313250

Havel za niečo z toho bojoval?
Sleduj činy, nie reči.

313258

15.7.2014 9:12

RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,

lubosmat 195.?.?.?

Reakce na 313258

Minimálne za Lucernu.

Ešte jeden jeho prejav by som rád pripomenul, možno niekto bude vedieť link, je to prejav V.H. ku kongresu USA.

Podľa zdvorilých úsmevov a pochechtávania sa USA kongresmanov, na margo toho chválospevu na adresu USA "ich mravných a morálnych hodnôt ..." a čo ja viem o čom tam V.H. ešte blábolil.

Celé to vyznelo ako keď ovca pred porážkou blábolí vlkom o blahodárnych účinkoch šalátu na tráviaci systém.

313287

11.11.2014 9:25

RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 162.?.?.?

Reakce na 313250

Stejny Havel co schvaloval vrazdeni civilistu ("humanitarni bombardovani"[mrknutí jedním okem] v Jugoslavii. Odporne prase.

320766

14.7.2014 14:17

Asistent asistenta Roberts mluví z cesty, čí spíše záměrně lže. Saddám Husajn samozřejmě měl zbraně hromadného

Mejla 85.?.?.?

ničení, a měl jich hodně. Jsou toho plné rezoluce a zprávy OSN a jejích inspektorů, kteří do Iráku kvůli tomu jezdili. Husajn pochopitelně vše musel přiznat a přistoupil na plán jejich likvidace pod dohledem OSN, ale brzy začal tento plán porušovat a odmítal inspektory pustit do země. Takže invaze byla naprosto v pořádku.

313253

14.7.2014 19:59

Sám jsi Mejlo lhář!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 313253

Proč se dnes politici Británie a dalších států omlouvají, že se nechali podvést lživými "důkazy" podvrženými USA a zatáhnout do války, kde zbytečně padlo mnoho vojáků zmíněných zemí. Jak to dnes vypadá v Iráku, Afganistánu, Lýbii a jinde, komentáře netřeba!
Mejla, lžeš jako prase!

313265

15.7.2014 0:38

RE: Asistent asistenta Roberts mluví z cesty, čí spíše záměrně lže. Saddám Husajn samozřejmě měl zbraně hromadného

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 313253

zbrani hromadneho niceni je take tvoje palice. tam by taky co nejdriv mela probehnout invaze. nejlepe F-16 nebo jeste lepe Tomahawkem [chechtot]

313273

15.7.2014 4:45

RE: Asistent asistenta Roberts mluví z cesty, čí spíše záměrně lže. Saddám Husajn samozřejmě měl zbraně hromadného

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 313253

For Mejlo. Vypada to, ze i kdyz Ti vymejvali kotrbu tak furt v ni mas misto malyho vymytyho mozku velky hovno ....

313280

15.7.2014 8:51

Jednou kolonie s otroku,navzdy kolonie...

favela 113.?.?.?

Reakce na 313253

..germani uz napadli Srbsko 3x /1914,1941 a 1989/ a Ukrajinu take..Jednou fasista vzdy fasista i kdyz USA vyhniva uz 200let jde to pomalu a spoleh na to neni..Hlavni sluha Tramtarie se vratil z USA a ihned zavladla horouci laska mezi Austr. a Japonskem.Vychvalil statecnost jap.vojaku behem 2sv.valky !!!kdy tyto bestie stahovali kuzi z val.zajatcu zaziva,sekali hlavy chranenych Zenevskou konceci a jina zversrtva,delali pokusy na lidech a detech a zase chteji delat to same.. Hlavni Jp.slouha zrusil pacifistickou ustavu a naridil novou fasistickou.Nove zakladny se buduji v Austr.pro USA kupuji se letadla za 12 miliard a 12 miliard na udrzby a 40 miliard za ponorky a dalsi miliardy na dalsi zbrane.Australie je sesta na svete v nakupu zbrani! Valka proti Cine prijde draho protoze Cina zivi a sati Australii doslova./AUSTR./Ministryne Hitlery B.pravila ze to musi bejt jako priprava na nepredvidane veci,jako byl atentat na Ferdinanda.!!!To je jako kdyz bydlite v dome a musite kazdou vejplatu kupovat nove zbrane a treba se zadluzit ponevadz vas soused muze zastrelit zdaleka prakem !!Mnozstvi valecnych programu a filmu jest pripravou fasistu na nove masakry ovci a priprava na nova valecna jatka taktez novy lupicksky rozpocet aby bylo na valky. Tez se mocne verbuje do armady...Jednou kolonie vzdycky kolonie akorat se vymenila britska vrchnost za USatanskou. Novy fasista indicky dostane hromady uranu i kdyz Indie ma nukl.zbrane ILEGALNE ! Ale fasistum zakony nikdy nevadily.Ty jsou pro ovce.Evropu zaplavuji davy z Afriky ale to nevadi,hlavni je USA-germanska rasisticka valka proti bilym slovanskym vlastencum a dohnat EURO fasisty do valky s Ruskem a cekat jak se zmasakrujou obe strany..Jedno je jiste ze se dnes PRAVDA pridala na stranu obrancu miru.Proti vsem demodegeneratum sveta..I kdyz te pravdy je vzdy spatne.Uz v letech kolem 1980 fasisti postavily zakladny v NSR pro rakety"PERSHING",schopne napadnout cile v SSSR v 4-5 minutach....

313286

15.7.2014 9:22

Jenom pro uplnost...

favela 113.?.?.?

Reakce na 313253

..Zhruba od roku 1980 vyzkum a vyroba nuklearnich,chemickych a biologickych zbrani probihala v Iraku !! pod vedenim britskych vedcu!!! V r.1992 ale Saddaam H. sam od sebe bez premlouvani vyrobu zrusil a vse dal znicit /vedce vypovedel/!!Imperialisti tomu nemohli uverit,ze by se nekdo dobrovolne vzdal sileneho zbrojeni. Sami toho nejsou a nebyli samozrejme nikdy schopni...!!!

...My fellow americans.I have signed legislation that will outlaw SSSR forever.We begin bombing in 5 minutes ! US pres.Reagan v radiovem vysilani.../potom se urychlene muselo zapirat,ze to myslel vazne aby nevznikla valka kvuli silenymu imbecilovi/A my si mysleli ze "evil empire je SSSR a ne USA.
I want to lob one/atom bomb/ into Kremlin. Pres kandidat Goldwater./Proto jsme zili v hruzach z US silencu a jejich nahleho napadeni nas/..
If Lenin's widow does not behave,we shall appoint someone else as Lenin's widow ! Pak ze Stalin nemel smysl pro humor.
They never stop thinking about new ways to harm our country and our people and neither do we! Pres. Bush on Al Qaeda/ ..a pravda se klube...
We will double our special forces to conduct terorist operations! Pres.kandidat Kerry...tady uz neni co dodat.
The rights to suffer is one things of free economy...H.Pyle pres. Eisenhower secretary.
It's a German racket to take over the whole Europe ... N.Ridley brit.MP on EURO.
There is no question that minute I got elected,the storm clouds on the horizont will get directly overhead..pres.kandidat Bush..rekl take nekdy pravdu a co vedel...
....USA is the only nation in history,which has gone directly from barbarismu to degeneration without normal interval of civilization.../Clemenceau,franc. politik/...
..a dnes elity maji na vybranou byt pohnani k spravedlivemu !!!soudu za valecne zlociny a nebo v zoufalstvi zacit dalsi a dalsi valky......

313288

15.7.2014 10:42

RE: Asistent asistenta Roberts mluví z cesty, čí spíše záměrně lže. Saddám Husajn samozřejmě měl zbraně hromadného

hestroy 91.?.?.?

Reakce na 313253

Proboha, reagovat na tyhle žvásty je asi zbytečné, ale ne každý vymytý mozek ví, že když Irák bojoval proti Iránu tak se z USA dovážely suroviny na výrobu chemických zbraní. A nenapadlo tě někdy Mejlo, že například USA vlastní ZHN milionkrát více, než všichni husajnové světa dohromady a nikdo po nich nechce, aby je zničili? A čímpak to asi bude, co myslíš, ty "mysliteli"? A podporoval bys invazi do USA, pokud by po nich někdo chtěl, aby je zničili a oni by to odmítli? Asi ne, viď? Protože jsi obyčejný pokrytec a vymytá hlava.

313296

14.7.2014 14:52

Absurdita doby: Telefonát z banky domobránci z Donbassu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Absurdita doby: Telefonát z banky domobránci z Donbassu [mrknutí jedním okem]

https://www.youtube.com/watch?v=faQLXmrIr-E

313255

14.7.2014 16:29

Washington nařídil vyprovokovat Rusko

Oudrnický 178.?.?.?

ale marně : http://www.youtube.com/watch?v=w3tXmbtdpo8

313260

14.7.2014 18:20

oni sa zabuudli v dobe pred 25 rokmi

b joe 66.?.?.?

Sami na to prisli ze ich zvasty nikto nepocuva.

NATO, visibly shaken by the effectiveness of Russia's information campaign during the Ukrainian crisis, is now looking for ways to counter Russia's media campaign over Ukraine, the Financial Times newspaper reports with reference to UK Ambassador to NATO Adam Thompson.

Russia's tactics in an information standoff over Ukraine has caught NATO member states by surprise, he told the newspaper, adding that the events in Crimea and eastern Ukraine were accompanied by media pressure on pro-Western organizations.

Ways of addressing these new tactics will be discussed at NATO's September summit in Wales, Thompson said.

"The summit will take decisions on NATO's long-term posture. Some of that will be military steps, some of it will be steps to address these new tactics, which we are thinking about hard right now," the newspaper quotes him as saying.

http://voiceofrussia.com/2014_07_14/NATO-looks-for-ways-to-counter-Russias-media-campaign-over-Ukraine-media-1736/

313262

16.7.2014 6:33

Neco pravdy je zde...

favela 113.?.?.?

Reakce na 313262

...rika se ze generalove bojuji posledni valku..Platilo to o 1sv.valce 100procent...US a NATO si dnes mysli,ze kdyz se nekam pohnou jejich letadlove lode /kdysi velmi uspesne proti dodelavajicimu Japonsku/ ze znamenaji hrozbu a zastrasovani..Ale dnes ,kdo by se do toho monstra netrefil...? Napr.:
1/ Trva dlouhou dobu pripravit letadla,natankovat a vyzbrojit v malem prostoru uvnitr lode..
2/Dopravit je vytahy jeden po druhem na palubu a vystartovat jeden podruhem...
3/Kdyz se ukryty nepritel trefi /bud z letadel,nebo pozemnich a podzemnich zakladen,nebo ponorek,mensich daleko lepe manevrujich specialnich torpedovych a jinych clunu/jde to vse a je toho hodne ke dnu najednou..
4/Kdyz se nepritel nejdrive netrefi a letadla vzletnou a potom nepritel lod potopi,nemaj letadla kde pristat...
5/Letadlove lode vzhledem k jejich ucelu se musi pohybovat vetsinou velmi blizko pevniny a tak poskytuji velky,neprehlednutelny a pomaly cil...a viditelne podle doprovazejicich a jeste snad pomalejsich tankeru take snadno zneskodnitelnych
...a kolik takovych monster na prvni pohled vypadajicich hrozive,ale malo efektivnich k opravdove bitve jeste maji ....Zda se ze rus tohle nejak prekonal,kdyz musel zahodit znacne primitivni vyzbroj zdedenou z SSSR a pridal tvorivou zrucnost slovanskou,technicky kumst ,prakticky vyvoj atd..a navic jeste levnejsi...a muzeme to posoudit take popularitou jejich zbrani ve svete...

313316

14.7.2014 20:08

Velmi dobrý článek, který přesně popisuje skutečnost.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

I když ta skutečnost bude ještě horší, protože mnoho informací se ani nedovíme,jako třeba o tajných mučírnách USA v zahraničí se svět dověděl jenom náhodou!
[bliji]

313266

15.7.2014 4:17

Ked nam bude tazko...

Bordelo Bill 64.?.?.?

Rozpravat o Amerike sa jeden vzdy dostane do sporu a aj sam neveri ze je to tak ako to vidi. Ak je to zhrnute v jednom clanku je to des a hruza

http://www.theburningplatform.com/2014/07/14/what-i-dont-like-about-life-in-the-american-police-state/

313278

16.7.2014 21:37

ten pekelný smrad proniká ven...

fohat 194.?.?.?

http://magazin.aktualne.cz/zkaza-jmenem-yellowstone-supervulkan-tavi-silnice/r~fa12adec0c1111e4973a0025900fea04/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-1

313365

Příspěvků: 38

14.07. 08:32  klamstvo, arogancia a nenažranosť porazia Impérium zla(USA)
14.07. 09:34 lubosmat  USA – United State of Armageddon?
14.07. 10:03  RE: USA – United State of Armageddon?
14.07. 10:59 novapalo  Problém je demokracia a duchovná hierarchia
14.07. 12:10 lubosmat  RE: Problém je demokracia a duchovná hierarchia - WS Warmongers
14.07. 13:06  RE: Problém je demokracia a duchovná hierarchia - WS Warmongers
14.07. 11:07 mihulka  Washington ...
14.07. 12:43 výjimečné porušení omerty  zavádějící terminologie
14.07. 13:09 Divačka  Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,
14.07. 14:15  RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,
14.07. 15:22  RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,
14.07. 16:19  RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,
14.07. 16:39  RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,
14.07. 23:41  RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,
15.07. 09:46  RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,
15.07. 00:31 R  RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,
15.07. 01:37 kyticka  RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,
15.07. 09:55 Vladimír Stwora  RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,
15.07. 10:35 hestroy  RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,
15.07. 12:35 kyticka  RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,
18.07. 07:35 favela  RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,
14.07. 15:48  RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,
15.07. 09:12 lubosmat  RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,
11.11. 09:25  RE: Zemi zničí to, když se odkloníme od morálních hodnot,
14.07. 14:17 Mejla  Asistent asistenta Roberts mluví z cesty, čí spíše záměrně lže. Saddám Husajn samozřejmě měl zbraně hromadného
14.07. 19:59  Sám jsi Mejlo lhář!!!
15.07. 00:38  RE: Asistent asistenta Roberts mluví z cesty, čí spíše záměrně lže. Saddám Husajn samozřejmě měl zbraně hromadného
15.07. 04:45 Satanist  RE: Asistent asistenta Roberts mluví z cesty, čí spíše záměrně lže. Saddám Husajn samozřejmě měl zbraně hromadného
15.07. 08:51 favela  Jednou kolonie s otroku,navzdy kolonie...
15.07. 09:22 favela  Jenom pro uplnost...
15.07. 10:42 hestroy  RE: Asistent asistenta Roberts mluví z cesty, čí spíše záměrně lže. Saddám Husajn samozřejmě měl zbraně hromadného
14.07. 14:52  Absurdita doby: Telefonát z banky domobránci z Donbassu
14.07. 16:29 Oudrnický  Washington nařídil vyprovokovat Rusko
14.07. 18:20 b joe  oni sa zabuudli v dobe pred 25 rokmi
16.07. 06:33 favela  Neco pravdy je zde...
14.07. 20:08  Velmi dobrý článek, který přesně popisuje skutečnost.
15.07. 04:17 Bordelo Bill  Ked nam bude tazko...
16.07. 21:37 fohat  ten pekelný smrad proniká ven...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 87 čtenářů částkou 15 402 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 3

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 4

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,88 Kč
Euro
25,53 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,79 Kč
Australský dolar
16,49 Kč
Švýcarský frank
23,82 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,89 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 093,43 Kč
1 unce stříbra
534,30 Kč
Bitcoin
1 423 327,31 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 427