Diskuze k článku

Izraelská zákonodárkyně vyzývá ke genocidě Palestinců…

Příspěvků 40

11.7.2014 7:07

Spojene Narody produkuji jen zvasty,kecy dobre zivenych prizivniku

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Convention on the
Prevention and Punishment
of the Crime of Genocide
Adopted by Resolution 260 (III) A of the United Nations General Assembly on 9 December 1948.

Article 2
In the present Convention, genocide means any of the following acts committed with intent to destroy, in whole or in part, a national, ethnical, racial or religious group, as such:
(a) Killing members of the group;
(b) Causing serious bodily or mental harm to members of the group;
(c) Deliberately inflicting on the group conditions of life calculated to bring about its physical destruction in whole or in part;
(d) Imposing measures intended to prevent births within the group;
(e) Forcibly transferring children of the group to another group.
http://www.hrweb.org/legal/genocide.html
Pro USA a nebo Israel nic z toho,co ten expensivni klub produkuje neplati,kdo veri ze UN je pro neco,tak je to jen blazen,UN nikdy nic nevyresilo,nezastavilo zadnou valku,spise naopak,vzpomente Jugoslavie a potom dalsi organisace utocneho charakteru ,NATO.
Proc, Nato provokuje v Cernem mori Rusko?
Nejake rady UN jsou jen placanim,mrhanim casu a penez, UN dokonce pusobi nemravne na budouci generace,jako vydavanim publikaci pro homosexualitu a sexu se zviraty,jez doporucovali pro neplnolete devcata v Jizni Americe,jako,ochrana pred nechtenym tehotenstvim.
Takze,cekejme na dalsi prizivniky kteri s firmou pro humanitu se ozvou na prohlaseni israelske pravnicky,urcite prijde o zamestnani a budou se ji po soudech snazit zbavit veskereho jejiho majetku,kdo je naivni s UN ,tak,zrovna tak naivne muze cekat verejne a soudni pranyrovani v Israelu,v zemi,jez okupuje nezakonne uzemi Palestincu.
Starosti UN:Do Animals Need a UN Ambassador? | Ambassador Muhamed ...
www.huffingtonpost.com/.../do-animals-need-un-ambass_b_5558663.html‎Cached
6 days ago ... As a matter of animal welfare/rights, cruelty/abuse should have the same
meaning for a dog in ... Love & Sex · Career & Money · Women's Health .... other
UN organs to review, inform, and advise on a broad range of issues, from human
rights ... Who will Stand for Animals before UN & International Courts?

----------
Sex se zviraty:The UN has plans for your children - Beacon of Truth
www.beaconoftruth.com/unbooklet.htm‎Cached
A UNICEF-funded book being passed out at the United Nations Child Summit
encourages children to engage in sexual activities with other minors and with
homosexuals and animals. ... government with U.N. funding, suggests lesbian
sex as an acceptable alternative for girls. ... Some women like to have relations with men

313105

11.7.2014 13:40

RE: Spojene Narody produkuji jen zvasty,kecy dobre zivenych prizivniku

Wiky 188.?.?.?

Reakce na 313105

ja asi blbec [zmaten] neumim anglicky . Prosim pekne neslo by to prelozit abych to mohl cist hezky cesky ? [smích]
Dekuji predem [smích]

313125

11.7.2014 14:33

RE: Spojene Narody produkuji jen zvasty,kecy dobre zivenych prizivniku

kyticka 88.?.?.?

Reakce na 313105

Tak to prr. Propagace holokaustu na ruby od soudruhů ze sionu je plně v souladu se slovem božím! Na to žádný gojím nesmí zapomínat. A k tomu znevažování sexuální volnosti už vůbec prr. Také by jsi diskutére mohl dopadnout jako tady ten xenofob, jehož příběh si můžete pro výstrahu přečíst v odkazu níže.

Also! Kte vlastne pracujete Kolege Robert Nohejl? Odpovezte a nichts se Vam sestane. Zde duhova mravnostni Geheime Staats Polizei!

http://www.postoy.sk/content/slovensky-it-manazer-...

313130

11.7.2014 18:26

RE: Spojene Narody produkuji jen zvasty,kecy dobre zivenych prizivniku

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 313105

Tam v UN snad museli s hubou dokoran studovat spisy toho deviantniho chazarskyho zida Sigmunda Freuda kterej na jeho prednaskach pri vyucovani rozkose vemejval lidem mozky kdyz propagoval homosexualitu , incest , zoofilii a dokonce nekrofilii ......

313141

11.7.2014 7:51

Vyšší spravedlnost?

hestroy 77.?.?.?

Pokud existuje vyšší spravedlnost, nechci vidět, co se těm zvířatům stane. A pokud je navíc bude soudit ten jejich sadistický psychopatický bůh (kterého si za svého nevím proč vzali tzv. křesťané, možná proto, že už se polepšil), tak se nemají na co těšit.

313108

11.7.2014 9:46

RE: Vyšší spravedlnost?

ospaly 85.?.?.?

Reakce na 313108

Ona iba upozornila na slova niekoho ineho. Ja viem, ze mnohym sa to nepaci, ale slova, ze za kazdym teroristo stoji tucet tzv. civilov su pravdive. Ak sa rozhodnu, ze toto je vojna (myslim izraelci), tak je to mozny postup, ktory by im zaistil vitazstvo. Asi existuju aj dalsie moznosti, ale ja sa v tom nevyznam, takze to nechcem rozoberat. Genocida by to bola ak by to bolo civilne obyvatelstvo, kt sa nezapaja do konfliktu. Podla zenevskych konvencii sa civilista ktory sa zapoji do konfliktu nepovazuje za civilistu. Na zaver by som dodal, ze sa mi zabijanie nepaci (ani vojakov, nieto este civilistov), ale ako by sa mal riesit tento konflikt mierovo asi nikto nevie. P.s. 5000likov je nic. Ak by mala milion.... potom by to nieco znamenalo.

313114

11.7.2014 10:52

RE: Vyšší spravedlnost?

hestroy 91.?.?.?

Reakce na 313114

Samozřejmě, dle této logiky mělo být povstání ve varšavském ghettu potlačeno srovnáním ghetta se zemí.

A tady máme jednu paní, za kterou se schovává terorista a tak je nutno ji na ulici zmlátit.

Vložený obrázek

> ako by sa mal riesit tento konflikt mierovo asi nikto nevie

Ale samozřejmě že se to ví. Stačí buď vytvořit jeden stát pro všechny nebo to rozdělit tak, jak to bylo rozděleno na začátku, to znamená aby se jidové stáhli z okupovaných území a nechali původní obyvatelstvo konečně na pokoji. Ale to oni nechtějí. Vina padá jen a pouze na ně. Pokud někdo obviňuje původní obyvatele, je to stejné, jako by obviňoval jidy za druhé světové, že nechtěli v klidu chcípnout ve varšavském ghettu a vzbouřili se. A to si asi nikdo při smyslech nedovolí.

313118

11.7.2014 11:12

RE: Vyšší spravedlnost?

Jurdo 87.?.?.?

Reakce na 313118

_tak ako píšeš - plný súhlas...

Už by som len doplnil - ale to už za seba - že ten psychopatický Boh tiež nieje za to čo vyvádzajú...

313119

11.7.2014 13:35

RE: Vyšší spravedlnost?

pavt 78.?.?.?

Reakce na 313118

Pane, tak to je skvělé, že se ví, jak ukončit tenhle konflikt! To je přece to, co Izrael celou tu dobu chce - stáhnout se z okupovaných území a mít klid. Ehud Barak nabízel jistému nositeli Nobelovy ceny, že vrátí 99% Západního břehu, stejně to neprošlo.
Nechci se Izraele bezvýhradně zastávat, jeho vznik a některé praktiky nepovažuji za košer ani náhodou, ale tvrdit, že vinu za současný stav má jen Izrael, to je naprostá slepota. Izrael se bez podmínek stáhl z Gazy a výsledek? Verbež jménem Hamas už vadí dokonce i Egyptu, Palestinci si navzájem jdou po krku atd. Nechci říkat, že si neumí vládnout, protože jim ve skutečnosti vládne mafie, normální lidé jsou bohužel chudáci, kteří nic neovlivňují...

Jinak, samozřejmě, v Izraeli je spousta idiotů, jako jmenovaná poslankyně, spousta jestřábů, kteří by Západní břeh rádi celý anektovali atd. Ideální by bylo, aby ustoupily obě strany, Izrael zrušil osady a Palestinci přijali mír. Jenže to nechtějí, Palestinci ani náhodou a Izrael se do toho taky nehrne, protože na příkladu Gazy vidí, že to stejně nefunguje... Barakův plán byl obrovskou historickou a promarněnou šancí. Ovšem promarnili to především Palestinci, mohl být klid...

313124

11.7.2014 16:28

RE: Vyšší spravedlnost?

hestroy 91.?.?.?

Reakce na 313124

Nevím, jestli má cenu na tyto nesmyslnou propagandu (rádoby pochopení původního obyvatelstva, ale s dodatkem, že si stejně za vše můžou sami, i za to, že se jim tam někdo nakvartýroval - běžná taktika sio manipulace) reagovat, ale budiž.

Je to něco podobného, jako kdyby někdo někomu uřízl obě ruce a nohy a pak s ním začal smlouvat s tím, že mu vrátí jen jednu ruku a když by postižený odmítl, hodil by krach vyjednávání na něj.

Barak sice něco nabízel, ale to něco bylo o dost menší, než to co bylo dohodnuto v OSN, když bylo svévolně rozhodnuto o státu Izrahell.

Vložený obrázek
Vložený obrázek

Co se týká HAMAS, je veřejným tajemstvím, že byl založen Mossadem jako protiváha OOP.

Příště byste tu mohl povídat něco o tom, že Izrahell skoro nepřežil útok Arabů, protože měli obrovskou přesilu, ale ve skutečnosti to bylo zcela obráceně. Nicméně lhaní je taková hezká hlavní vlastnost většiny jidů.

Takže příště se trochu více snažit a šalom!

313136

11.7.2014 16:40

RE: Vyšší spravedlnost?

dub 89.?.?.?

Reakce na 313136

ještě výmluvnější:

http://www.google.cz/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Foc...

313137

12.7.2014 11:51

RE: Vyšší spravedlnost?

pavt 37.?.?.?

Reakce na 313136

To je fakt divné - kdykoliv si sem dovolím napsat poznámku zpochybňující věčné zdejší obviňování Izraele za všechny strasti světa, jsem obviněn z žoldu ve jménu Židů či CIA, přičemž na mém účtu se to ne a ne projevit - asi bych se jim měl přihlásit[smích] Nejsem Žid ani trošku, zmýlil jste se stejně, jako se mýlíte v mnohém jiném.
Ne vážně - nedělám žádnou propagandu, na rozdíl od vás a i od editora prostě nemám zaslepený pohled a snažím se o vyváženost - čímž to pravidelně schytávám od obou stran.
K vašemu přirovnání - samozřejmě, že je těžké, když mi někdo ublíží, tak se s ním smířit, ale Palestinci nemají jinou možnost. Nebo si snad myslíte, že kdyby vám nějaký hromotluk ublížil, tak svou situací zlepšíte tím, že mu budete okopávat kotníky a popichovat jej? A to přesně Palestinci dělají. K vašim mapám - je třeba si uvědomit, že Izrael od té doby vyhrál několik válek. Některé dokonce ani nezahájil. Všude na světě a vždy v lidských dějinách se respektovalo, že holt ten, kdo ve válce prohrál, musí pykat a poslouchat vítěze. Proč to u Izraele neplatí? Proč se s tím Palestinci odmítají smířit? Kdyby v r.47 přijali plán OSN (jakkoliv byl nespravedlivý a chápu jejich vztek), tak by dnes měli daleko více území, než mají. (představte si, že by takoví Maďaři odmítli Versailskou smlouvu, vůči nim taktéž nespravedlivou, a předváděli to, co Palestinci - už dávno by s nimi jejich sousedé zatočili). S každou další porážkou to bude horší a Palestinci nemohou vyhrát. Nebo si snad myslíte, že střílením raket z Gazy si nějak pomůžou? Izrael má vše, co chce - kdyby opravdu chtěl Palestincům vzít Západní břeh, už je to dávno jeho. Zatím to s ohledem na veřejné mínění neudělal. Jediná šance Palestinců je uzavřít mír co nejdřív za co nejlepších podmínek, které jim Izrael přizná. A toto chápou i ti rozumní z Palestinců, hovořil jsem s několika a souhlasili. Bohužel, vládne jim Hamas, což je teroristická mafie, které vůbec nejde o nějaké dobro lidu…

313170

13.7.2014 16:52

RE: Vyšší spravedlnost?

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 313170

>Některé dokonce ani nezahájil.

Které konkrétně?

>Všude na světě a vždy v lidských dějinách se respektovalo, že holt ten, kdo ve válce prohrál, musí pykat a poslouchat vítěze.

Tak proš si židé pořád tak stěžují na Holokaust, proboha? Jděte jim to vysvětlit.

313204

15.7.2014 20:00

RE: Vyšší spravedlnost?

Jirka Jr. 89.?.?.?

Reakce na 313204

"Tak proš si židé pořád tak stěžují na Holokaust, proboha? Jděte jim to vysvětlit."

No jo, kdyby Zidi pod Hitlerem pykali a museli ho poslouchat, tak by si asi tolik nestezovali jako kdyz jim k tomu nedal sanci a postupne je bez sance likvidoval. To je rozdil mezi genocidou a valkou/zajatectvim.

313307

13.7.2014 17:05

RE: Vyšší spravedlnost?

dub 89.?.?.?

Reakce na 313170

a když tedy ten co prohrál musí poslouchat vítěze, můžete nám tedy vysvětlit, proč měli židi ve varšavském ghetu tolik keců a frfňali, když měli, jak říkáte, držet hubu a poslouchat?

nebo proč tak naříkají, že byli zavřeni v lágrech, když by měli jako poražení držet hubu a poslouchat?
a proč tedy za to chtějí furt výpalnické kompenzace, i pro generace narozené dlouho po válce, když to bylo v pořádku, protože za války byli poraženými a měli držet hubu a poslouchat, a proč to tedy nerespektují a furt ublíženecky kňourají?

a nebo proč kňourali a jako teroristi terorizovali britskou správu palestiny, když měli držet hubu a poslouchat vítěze?

díky za odpovědi, velmi se na ně těším.

313206

13.7.2014 17:13

RE: Vyšší spravedlnost?

Honza999 94.?.?.?

Reakce na 313170

A proč se Židé nesmířili s tím že prohráli válku s Římskou říší, neustále se bouřili a okopávali Římanům kotníky, až z toho po jejich opakovaně porážených povstáních byl jejich odchod do diaspory a rozprchnutí se po celém světě? Měli se s tím podle vaší teorie smířit a nežádat po uplynutí více jak dvoutisíciletí obnovení jejich bývalého státu (jehož území i oni ve starověku ukradli předchozím obyvatelům)...

313207

13.7.2014 18:23

RE: Vyšší spravedlnost?

VojtaIL 84.?.?.?

Reakce na 313207

Dovolím si Vám pánové připomenout jednu zásadní věc. Odpůrci Izraele zde neustále hájí Palestinský národ. Může mi někdo ze stoupenců údajných Palestinců sdělit, kdy a kde vznikl Palestinský národ potažmo snad dokonce Palestinský stát?

Na Izraeli přiděleném území žilo v roce 1948 cca 600-800 tis. Arabů. Ani jediný Palestinec. Pokud tedy ty dnešní údajné Palestince (ve skutečnosti však Araby) v Gaze srovnáváte s Židy ve varšavském ghettu, zamyslete se nad zásadní otázkou. Kam mohli asi tak utéct Židé z okupované Varšavy? Měli nějakou reálnou možnost odejít? Rozhodně ne.

Co ti ubožáci z Gazy? V jejich blízkém i vzdáleném okolí se rozkládá 25,5 milionu kilometrů čtverečních arabských zemí. Tam všude se mluví jejich řečí. Tam všude se vyznává stejný Alláh. Tam všude je jejich arabští bratři jistě přijmou s otevřenou náručí. Pokud v té Gaze tak strašlivě trpí, proč odtud rychle neutečou? Proč se tísní 1,5 milionu lidí na území menším, než má Praha? Co je tam drží? Z čeho tam ti chudáčci vůbec žijí? Průměrný věk obyvatele Gazy je 15 let. Skoro, jako u našich cikánů.

Pokud se nad těmito otázkami zamyslíme, něco nám nehraje. Lidé přece vždy dělají to, co se jim vyplácí. A zuby nehty se brání tomu, co jim škodí. A tak přestože trpí údajnou genocidou ze strany Izraele, žije dnes na této planetě už přes 11 milionů údajných Palestinců? Panečku. V roce 1977 ještě ani jeden, dnes už 11 milionů. Není ono to náhodou tak, ŽE SE JEDNODUŠE VYPLÁCÍ BÝT PALESTINCEM? Co říkáte, pánové? [mrknutí jedním okem]

313210

13.7.2014 19:11

RE: Vyšší spravedlnost?

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 313210

Proboha Vojto, tyhle vaše kydy už jste tu napsal milionkrát… Raději nám vysvětlete, jak je možné, že VW nebyl nikdy nikým tunelován, ačkoliv se na internetu najde informací o jeho tunelování hromada? Už jste tu napsal tolik neskutečných krávovin, že soudný člověk by se sem po něčem podobném už neodvážil vlézt.

313212

14.7.2014 1:07

RE: Vyšší spravedlnost?

VojtaIL 84.?.?.?

Reakce na 313212

Vážený pane Hestroyi. Možná by pomohlo, kdybyste fakta, která píši, a která Vás tolik iritují, zkusil konečně vyvrátit. Připomenu Vám je.

Jak dlouho existuje "Palestinský národ"? Kolik Palestinců zaznamenala statistika na území nově vznikajícího Izraele v roce 1948? Z kterých syslích děr ti Vámi milovaní "Palestinci" vylezli? Jak vysvětlíte, že při tak strašlivé genocidě se ti Vaši "Palestinci" množí nejrychleji, ze všech národů světa? Kdo tu jejich populační explozi financuje? Z jakých zdrojů pocházely miliardy na švýcarských kontech bývalého palestinského vůdce Jásira Arafata? Co získávají údajní Palestinci tím, že v naprosto pravidelných intervalech zcela beznadějným způsobem napadají Izrael? [velký smích]

Fakt, že na tyto otázky neumíte odpovědět nezakryjete svým oblíbeným pokřikem o tunelování mladoboleslavské VW. Kdyby to "tunelování" bylo tak strašné, jak se nám neustále snažíte nabulíkovat, koncern by byl už dávno plajte. [velký smích]

313222

14.7.2014 7:45

RE: Vyšší spravedlnost?

fohat 194.?.?.?

Reakce na 313222

Pro milého Vojtu a ostatní, veleznámý dokument http://www.ulozto.cz/live/xt7zYeYt/ma-zeme-sion-vob

313229

14.7.2014 12:54

RE: Vyšší spravedlnost?

kyticka 88.?.?.?

Reakce na 313222

Otázky jsou legitimně položeny - prosím... Odpověď netuším. Ale Vy jako by naznačujete, že ji znáte. Tedy prosím o Váš výklad na otázku
1. PROČ JE VÝHODNÉ BÝTI PALESTINCEM?
2. Kdo je tedy vlastně podle Vás financuje?


Jinak VW - tedy nevím o čem až tak byla řeč, ale co je tunelováno není Škoda MB a ale český stát. Koncern odebírá od českých subdodavatelů řadu komponentů. Tyto jsou dodávány za levno do Německa. Z Německa se za draho prodají do Boleslavi a zde se vloží do hotového auta. Takto je zisk MB za každé prodané auto minimalizován a zisk koncernu se sídlem v Německu maximalizován. Od tohoto zisku se odvíjí to kde koncern VW odvede daně. Většinu v Německu, takřka nic v Čechách. No a tady se pak divíme, že nemáme na platy učitelů policajtů a hasičů.

Tedy co je aktuální otázka pro naši vládu (nezdá se mi, že by ji však takto chtěli řešit). ZARAZIT VYVÁŽENÍ ZISKU VYTVOŘENÉHO ZDE V ČR DO ZAHRANIČÍ. A to ti Němci, to je ještě velmi slušný způsob tunelování ČR. Nakonec tady díky tomu, že jsou sousedi zase řadu prostředku utratí, respektive navíc zaplatí povinné německé odvody do EU a z EU se sem formou dotací zase peníze vrátí (byť na tyto prostředky se dostanou zpravidla jen spřízněné mafie - zpravidla stavební).

Podstatně horší je tunelování ČR podobnou formou někam do daňových rájů, a to nikoli s cílem alespoň zde nějaká "auta" trvale vyrábět, ale s cílem vyplundrovat a zahodit.

Abych to ale nezakecal. Tedy prosím kolego Vojto, odpovězte na výše uvedené otázky, které jste si řečnicky sám položil. Myslím, že by to většinu diskutérů zajímalo!

313246

15.7.2014 15:19

RE: Vyšší spravedlnost?

hestroy 91.?.?.?

Reakce na 313222

Opět jste dokázal že nejste nic jiného, než obyčejný nacista.

> Z kterých syslích děr ti Vámi milovaní "Palestinci" vylezli?

Pokdu neschvaluji vraždění a vyhánění lidí, pak je musím milovat? Možná to tak máte vy, já ne. Mně jde o princip. Váš nechutný rasismus z vás jen kape. A z které hnědé díty jste vylezl vy?

>Kolik Palestinců zaznamenala statistika na území nově vznikajícího Izraele v roce 1948?

Jestli jste si nevšiml, tak já jsem mluvil o domorodém obyvatelstvu. Takže si tyhle vaše oblíbené kydy, které tu jedete jak přes kopírák, nechte pro sebe. Kolikrát už jste napsal přesně to samé? Stokrát? Tisíckrát?

>Jak vysvětlíte, že při tak strašlivé genocidě se ti Vaši "Palestinci" množí nejrychleji, ze všech národů světa?

Já bych mohl dle vaší zvrhlé logiky argumentovat tím, jak je možné, že když všichni židi proletěli komínem, jak je možné, že se tak strašně namnožili?

>Kdo tu jejich populační explozi financuje?

Kdo asi? Ti, co mají špatné svědomí.

>Z jakých zdrojů pocházely miliardy na švýcarských kontech bývalého palestinského vůdce Jásira Arafata?

A to má se svinstvem, které Izrahell provádí jakou souvislost? Nebo to snad to svinstvo přímo ospravedlňuje?

>Co získávají údajní Palestinci tím, že v naprosto pravidelných intervalech zcela beznadějným způsobem napadají Izrael?

Pokud pominu to, že tím nepřímo naznačujete, že by měli vzít za svůj osud Indiánů a zmizet v propadlišti dějin, tak kdo to asi bude, kdo z toho má prospěch? Chápu, že vaše intelektuální možnosti vám tu otázku zodpovědět nepomohou, ale nechám vás tápat.

Veškeré vaše debilní otázky jsem mimo jiné už zodpověděl výše.

Já se nikomu nesnažím nic nabulíkovat, jen reaguji na vaše naprosto uboze naivní tvrzení, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM tunelován. Takhle přesně jste to napsal. Takovou debilitu může těžko vyplodit někdo příčetný.

313304

14.7.2014 3:06

RE: Vyšší spravedlnost?

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 313210

Tak voni Palestinci maj svou dlouhou historii a semiticky koreny v Palestine ktera je jejich domovem staleti a vubec nezalezi na tom kolik jich bylo. Ale to neplati vo chazarech ktery vo sobe tvrdej ze jsou semiticti zidi a pri tom vsem na (_!_) nemaj semitickej ani chlup! Navic do Palestiny ktera chazarum nepatri je po valce nahnali rabini jak stada dobytka a uz proto v Palestine kterou zidochazari vod tech dob vokupujou nemaj co pohledavat! Kdyz se podivame do historie tak zjistime ze panovnici v Europe spravne vyhaneli zidy z kazdy zeme vsude a pravem po cely veky tak jako cigany a proc by zrovna Palestinci v jejichz zemi nema rozpinavej zidochazarskej israelec kterej parazituje vsude a na vsem vubec co pohledavat meli bejt vyjimkou? A vubec co je Palestincum co po tom, ze jedinej domov kterej israeliti kdy meli a z kteryho je nikdo nikdy nevyhanel jim daroval A.H. a chazarum se to tenkrat nelibilo! ....

313223

21.7.2014 23:03

RE: Vyšší spravedlnost?

milanl 82.?.?.?

Reakce na 313207

Pane Honzo999 máte dosť nepresné informácie. Za toto územie si poctivo zaplatil praotec Abrahám a potom holt ešte rôzne časti z toho územia museli na druhykrát platiť či už Izák, alebo Jákob...A predstavte si ešte aj Izraelci r.1948 viacerí museli za časti toho územia platiť ďalší krát(napr. červenkastá pôda/vtedy neúrodná bola tam len púšť/ teraz tam pestujú chutné jaffské mandarinky)..O krádeži pôdy Izraelcami predošlým obyvateľom choďte drístať niekomu slaboduchejšiemu...Ináč Izraelci sa tam jediní správajú ako praví majitelia...Pred nimi tam bola len púšť a až odkedy sa oni o to začali seriózne starať tak tá oblasť je jak rajská záhrada...Proste prídete na Izraelské územie a ste jak doma - vo vyspelej európskej civilizácii. Vkročte do Gazy a to akoby ste v Košiciach vykročili z milionárskej štvrte rovno na cigánsky Luník 9 = desivý kontrast.. Palestínci za 60 rokov, keby naozaj chceli, tak mohli už dávno prekvitať a prosperovať jak izraelci - Palestínci budú ešte dlho čiernou dierou ašej planéty - a to určite nie vinou Izraelcov, ale len svojou vlastnou vinou...

313706

14.7.2014 6:12

To je fakt divne...

favela 113.?.?.?

Reakce na 313170

..kdyz Uzrahel denne obvinuje sam sebe svymi neuveritelnymi zlociny ,kterych a jen tech ktere zname by vyjmenovat je trvalo tydny a ostatni se trochu nekdy pridaji...Kviceni o obvinovani jest jakousi uskocnosti presentovanou zde za ucelem...Zname to dobre a vime,ze to neni to poprve ani naposled.....

313226

11.7.2014 23:50

RE: Vyšší spravedlnost?

pavt 37.?.?.?

Reakce na 313118

Pane, tak to je skvělé, že se ví, jak ukončit tenhle konflikt! To je přece to, co Izrael celou tu dobu chce - stáhnout se z okupovaných území a mít klid. Ehud Barak nabízel jistému nositeli Nobelovy ceny, že vrátí 99% Západního břehu, stejně to neprošlo.
Nechci se Izraele bezvýhradně zastávat, jeho vznik a některé praktiky nepovažuji za košer ani náhodou, ale tvrdit, že vinu za současný stav má jen Izrael, to je naprostá slepota. Izrael se bez podmínek stáhl z Gazy a výsledek? Verbež jménem Hamas už vadí dokonce i Egyptu, Palestinci si navzájem jdou po krku atd. Nechci říkat, že si neumí vládnout, protože jim ve skutečnosti vládne mafie, normální lidé jsou bohužel chudáci, kteří nic neovlivňují...

Jinak, samozřejmě, v Izraeli je spousta idiotů, jako jmenovaná poslankyně, spousta jestřábů, kteří by Západní břeh rádi celý anektovali atd. Ideální by bylo, aby ustoupily obě strany, Izrael zrušil osady a Palestinci přijali mír. Jenže to nechtějí, Palestinci ani náhodou a Izrael se do toho taky nehrne, protože na příkladu Gazy vidí, že to stejně nefunguje... Barakův plán byl obrovskou historickou a promarněnou šancí. Ovšem promarnili to především Palestinci, mohl být klid...

313148

13.7.2014 12:30

RE: Vyšší spravedlnost?

Jemel 178.?.?.?

Reakce na 313148

A kdo to prosím promarnil na Ukrajině, kde židi a jimi najatí bandité vyvražďují ukrajince?

313200

14.7.2014 3:54

RE: Vyšší spravedlnost?

Trust no One 62.?.?.?

Reakce na 313148

Nie si nahodu na hlavu clovece? Co by si povedal na to, keby moji kamarati na urade mi prisudili Tvoj barak a ja by som si ho na tom zaklade prisvojil a Teba z rodinou chcel z neho vyhodit? A ked by si sa zacal ohanat ze je to Tvoje, tak by som Ti povedal, ze OK, podme sa dohodnut a ponukol by som Ti ze Ti vratim 99% z chodby a kuchyne. A keby si moj velkodusny navrh nechcel prijat, tak by som Ta obvinil z toho ze sa nechces dohodnut a robis konflikty.A ked sa uchylis k nasilnemu rieseniu zo zufalstva, tak Ta jednoducho zavrazdim aj s rodinou - takto to presne robia teroristi navleceni do uniforiem izraelskej armady.

(alebo inak: ukradnem Ti z penazenky 1000 korun a ked sa budes voci tomu branit, tak Ti ponuknem, ze Ti vratim 900 a ked odmietnes s tym, ze cches vratit vsetko co som Ti vzal, tak Ti nedam nic a este Ta obvinim z toho, ze sa nechces dohodnut (samozrejme podla mojich podmienok)a oznacim Ta za uplneho vinnika celej situacie!

Dochadza Ti vobec v hlave ake bludy si napisal? Preco by sa Palestincania mali uspokojit len z vratenim casti toho, na co maju narok a coho boli vlastnikom davno predtym, ako sa tam ta zlodejska verbez nasackovala proti ich voli? Ved Ty otvorene obhajujes zlodejinu za bieleho dna! A schvalujes to len preto, ze to robia zidia. Ved oni mozu, vsak?

Z takych dristov ake tu vedies a ako idiotsky sa snazis obhajit zlodejinu zo strany zlodejov a vrahov z tzv. Izraelu mi je na [bliji]

313224

11.7.2014 14:25

RE: Vyšší spravedlnost?

Trust no One 62.?.?.?

Reakce na 313114

"ale slova, ze za kazdym teroristo stoji tucet tzv. civilov su pravdive."

- Bud si hlupy, alebo si sa nechal oklamat sionistickou taktikou.

Pretoze je to takto: teroristi obleceni do uniforiem izraelskej armady vystrelia raketu na obytny dom, ktorou zavrazdia tucet civilistov. A do medii to obkecaju lzivym sposobom, ze v tom dome bol schovany terorista, ktoreho civilisti chranili. Odporna loz zo strany agresora, ktory takto uz dlho a systematicky vyvrazduje obyvatelov Gazy, aby tu genocidu uz konecne dokoncil a obsadil vsetko uzemie. Len hlupaci uveria tej lzi. Cele to ma sluzit len ako zasterka pre ospravedlnenie bohapusteho vrazdenia a nasledneho kradnutia uzemia.

313129

11.7.2014 15:57

RE: Vyšší spravedlnost?

dub 89.?.?.?

Reakce na 313114

tak v tom případě jsou legitimním cílem všichni izraelci, protože se do konfliktu zapojují vším, co dělají - podporou vlády, placením daní, službou v armádě, jmenujte...

tak o jakých nevinných civilistech zabíjených palestinskými teroristy židáci vlastně mluví?

313135

11.7.2014 9:24

Psychopati a psychopatky v politike

Erika 52 91.?.?.?

- miešajú karty a ľudské osudy tým najhrubším spôsobom.
Je až na podiv, koľko žien sa pohybuje vo vysokej politike, ktoré majú takéto krvilačné výzvy. Pripomína mi to Sarah Palinovú, Hilary Clintonovú, alebo toť, Julišku - Vianočku od susedov.
Všetko političky, ktoré vojnu vo svojej vlasti nezažili, ale ochotne ju doprajú iným, hlavne keď sa na tom dobre nabalia.
Ktosi povedal, že ženy skultúrňujú politiku a preto ich treba viac zapájať.
Keď si predstavím, že by takýchto nemilosrdných a amorálnych netvorov bolo na politickej scéne viac, obracia sa mi žalúdok.
Ostáva už len, aby im všetkým narástli brady a fúzy ako víťazovi
eurovízie. A potom šup do plátkov a dostanú titul Žena roka...

313109

11.7.2014 9:39

RE: Psychopati a psychopatky v politike

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 313109

"Ktosi povedal, že ženy skultúrňujú politiku a preto ich treba viac zapájať."
ŹENY ANO, NE VŠAK ŽIDOVKY - KDYŽ POUŽIJEME JEJICH KOLEKTIVNĚ PSYCHOPATICKOU INFEKCI "VYVOLENOSTI".

313112

11.7.2014 9:55

RE: Psychopati a psychopatky v politike

×lak 77.?.?.?

Reakce na 313109

[smích] [chechtot] Jestli je nezpedagogovali jatí. Nepodceňujte výchovné pracovníky i komplex manipulace s mainstreamáky dokulturňením demokradtůrou. Nějak mi jde na um že vychovatelní jsou kovbojové alias dojičky, i možná pravicující pepíci a lídlující marienky.

http://fotky.showbiz.cz/lide/pamela-anderson/112500-nahe/2242177/

313116

11.7.2014 13:07

GERMANY 1940 - ISRAEL 2014

Botičky 94.?.?.?

Všechna slova jsou zbytečná:

http://whatreallyhappened.com/IMAGES/GazaHolo/inde...

313122

13.7.2014 17:49

Dejudizace světa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Jaké cíle by dejudizace světa mohla nebo měla obsahovat? Na prvním místě určitě zničení židovské měny dolar. Další návrhy?

313209

14.7.2014 11:50

Majitel zvedavce by měl upozornit uživatele!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tuto stránku stejně jako tísice až miliony podobných. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte. Proto jsem zřejmě v 89 roce, pozvedli hlavu, pamatujete?

Každému doporučuji tento text si umístit na své stranky, blogy atd.. a tak upozornit své přátele a známe na tuto pravdu! Nebo tuto informaci pouze sdílejte na svém facebooku!
http://www.imgbank.cz/images/2014/07/11/800x800sam...

313240

14.7.2014 12:23

RE: Majitel zvedavce by měl upozornit uživatele!

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 313240

Upozornil bych, kdybych o něčem věděl.

To varování jste převzal z Pecinova blogu. Slušelo by se to alespoň uvést.

313243

14.7.2014 23:14

RE: Majitel zvedavce by měl upozornit uživatele!

Jemel 178.?.?.?

Reakce na 313240

A která hebrejská organizace nám to zkrze tebe vyhrožuje?
Takové rady si nech od cesty. Pokud jsi placený provokatér, tak jsi udělal, cos měl, pokud jsi posera, tak se do ničeho nezapojuj.
Mimochodem díky těm poserům a provoktérům to tady vypadá tak, jak to vypadá.

313269

15.7.2014 5:47

So

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

Proste co se deje dnes bylo naplanovane skoro pres padesati lety, mozna i drive. I vystehovani zidu z uzemi dnesni Gazy, jelikoz Israelci planovali nastaveni zdi, oddelit Gazany od sveta, ucinit je malatnymi nedostatkem jidla a proste je uzavrit jako vezni a v zoufalych podminkach. Bylo naplanovane jejich bombardovani a proste je vybit. Izrael mel vzdy na to vycvicene armady a jen si vzdy vymyslel falesny duvody proc je musi napadnout. Dalo by se o tom psat a nyni zase bobarduji, vybijeji nevynne lidi a deti jak si preji satanicky Rabini. Co zidi chteji je uzemi jen zidovske bez Palestyncu a kde je velke nerostne bohatstvi. Ti sobe "bohem vyvoleni" maji plan na vlastneni sveta. - Stale obvinuji Palestince za vse mozne a uz se zda, ze Izraelci jsou vlastne mentalne nemocni, jelikoz ktery normalni clovek by mohl neustale cinit ty zverstva? - Co zidi by rekli kdyby byli uzavreni do Gazi a zili podminkamy a zivotem nuceny na Gazanech? Pro sve neustale zlociny zidi nemaji zadnou normalni vymluvu a co reknou je jen blaznivy blabol. - Uz se jim podarilo vlastnit mnoho na tomto svete, ale lidi se probouzeji a tech dobrych je na biliony co se postavi za mir. Je i mnoho zidu co nesouhlasi s Izraelskou politikou. Ale chyba je, ze mnoho vladnich vudcu je zidama nastavenych a nikdo se nestavi za obranu masakrovanych lidi v Gaze. Zatim lidi sli do mnoha protestu. Svet je ve smutku a nazlobeny.

313281

15.7.2014 11:00

RE: So

hel 90.?.?.?

Reakce na 313281

lidé se probouzejí, jak píšete...proto stoupá aktivita propagandy jak v médích , tak zejména i v diskusích pod články...zřejmě opět úkol zní jasně: dostat veřejné mínení na stranu izraele...klasické řeči o "palestinké havěti" opět na scéně..

http://www.novinky.cz/diskuse?id=369946&articl...

http://www.novinky.cz/diskuse?id=369953&articl...

313297

Příspěvků: 40

11.07. 07:07 Robert Nohejl  Spojene Narody produkuji jen zvasty,kecy dobre zivenych prizivniku
11.07. 13:40 Wiky  RE: Spojene Narody produkuji jen zvasty,kecy dobre zivenych prizivniku
11.07. 14:33 kyticka  RE: Spojene Narody produkuji jen zvasty,kecy dobre zivenych prizivniku
11.07. 18:26 Satanist  RE: Spojene Narody produkuji jen zvasty,kecy dobre zivenych prizivniku
11.07. 07:51 hestroy  Vyšší spravedlnost?
11.07. 09:46 ospaly  RE: Vyšší spravedlnost?
11.07. 10:52 hestroy  RE: Vyšší spravedlnost?
11.07. 11:12 Jurdo  RE: Vyšší spravedlnost?
11.07. 13:35 pavt  RE: Vyšší spravedlnost?
11.07. 16:28 hestroy  RE: Vyšší spravedlnost?
11.07. 16:40 dub  RE: Vyšší spravedlnost?
12.07. 11:51 pavt  RE: Vyšší spravedlnost?
13.07. 16:52 hestroy  RE: Vyšší spravedlnost?
15.07. 20:00 Jirka Jr.  RE: Vyšší spravedlnost?
13.07. 17:05 dub  RE: Vyšší spravedlnost?
13.07. 17:13 Honza999  RE: Vyšší spravedlnost?
13.07. 18:23 VojtaIL  RE: Vyšší spravedlnost?
13.07. 19:11 hestroy  RE: Vyšší spravedlnost?
14.07. 01:07 VojtaIL  RE: Vyšší spravedlnost?
14.07. 07:45 fohat  RE: Vyšší spravedlnost?
14.07. 12:54 kyticka  RE: Vyšší spravedlnost?
15.07. 15:19 hestroy  RE: Vyšší spravedlnost?
14.07. 03:06 Satanist  RE: Vyšší spravedlnost?
21.07. 23:03 milanl  RE: Vyšší spravedlnost?
14.07. 06:12 favela  To je fakt divne...
11.07. 23:50 pavt  RE: Vyšší spravedlnost?
13.07. 12:30 Jemel  RE: Vyšší spravedlnost?
14.07. 03:54 Trust no One  RE: Vyšší spravedlnost?
11.07. 14:25 Trust no One  RE: Vyšší spravedlnost?
11.07. 15:57 dub  RE: Vyšší spravedlnost?
11.07. 09:24 Erika 52  Psychopati a psychopatky v politike
11.07. 09:39  RE: Psychopati a psychopatky v politike
11.07. 09:55 ×lak  RE: Psychopati a psychopatky v politike
11.07. 13:07 Botičky  GERMANY 1940 - ISRAEL 2014
13.07. 17:49  Dejudizace světa
14.07. 11:50  Majitel zvedavce by měl upozornit uživatele!
14.07. 12:23 Vladimír Stwora  RE: Majitel zvedavce by měl upozornit uživatele!
14.07. 23:14 Jemel  RE: Majitel zvedavce by měl upozornit uživatele!
15.07. 05:47  So
15.07. 11:00 hel  RE: So

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

30

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 40 čtenářů částkou 10 502 korun, což je 30 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,05 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,70 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
23,24 Kč
100 japonských jenů
19,34 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,34 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 465,93 Kč
1 unce stříbra
575,12 Kč
Bitcoin
1 218 273,45 Kč

Poslední aktualizace: 12.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 159