Diskuze k článku

Světu je z Izraele a jeho šílenosti zle

Příspěvků 39

1.7.2014 4:56

Manipulace emocí na Facebooku

Saša 24.?.?.?

Vědecké skupiny z Cornell a California University ve vzájemné spolupráci s Facebook dokázaly, že sociální sítě jsou schopny šířit v obrovském měřítku emocionální nákazu. Facebooku se zdařilo zmanipulovat city sta tisíců uživatelů bez jejich vědomí a svolení píše Guardian a překládají BL. Za to BL palec nahoru, ale hned pod tím:

Pod rouškou boje proti hate speech pan Čulík se přimlouvá za zcela stejnou manipulaci emocí a vymazání Facebookové stránky „Islám v České republice nechceme“. Proč musí většinou nevěřící společnost poslouchat vyvolávání muezina z minaretu? Dle pana Čulíka jde o „iracionální nenávist“?!? Je nechtění nenávist? Dle p. Čulíka je to necivilizované. Musím opravdu chtít, ač vyhrožuje policií?

Opravdová nenávist sestra to lásky, je stejně nebezpečná jako sobecky bezbřehá „láska“ a sebeláska. Lidská bytost není schopna žít zcela bez emocí, ale snad je zatím zcela legální, aby mně byl Islám nebo Izrael či judaismus se sionismem „ukradený“, děkuji nemusím! Je mně více zle z vlezdoprdelství pana Čulíka a manipulace s kým musím cítit, koho následovat.

312463

1.7.2014 5:58

RE: Manipulace emocí na Facebooku

karel4u 201.?.?.?

Reakce na 312463

Musite pana Culika pochopit, on bojuje o hole preziti a proto neodola, at uz jen pro trening, zasunout si ud svych potencionalnich zivitelu co nejhloubeji do jakekoliv orifice. Ja pana Culika obdivuji, on nema zadne mineni v minimalnim rozporu od toho, co je po nemoficialne pozadovano.

312464

1.7.2014 6:04

RE: Manipulace emocí na Facebooku

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 312463

Israelskej Knesset si vo tu nenavist koledoval dekady az si tu velkou nenavist ke vsemu co pochazi z Israele vykoledoval v celym svete. Nakonec mrknete na internet, je to tam cermny na bilym. Ja sem si tam napriklad zjistil i to, ze uz i v Israeli je velkej pocet israelcu kteri se koukaj na ty israelce co se ucastnej kazdorocni pilgrimage to Auschwitz jak na cviceny vopice....

312465

1.7.2014 23:21

pilgrimage to Auschwitz

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 312465

Bohužel tu "pilgrimage" si značně oblíbila i česká mládež. Holocaustový emo dysnylend ročně navštíví opravdu hodně čechů, nejen jako povinné školní výpravy, ale i o vlastní vůli. U jednoho takového jsem byl na prezentaci jeho dojmů a fotografií. S očima jak tenisáky nám vyprávěl své emotivní zážitky. Holt, maj to kluci pejzatí dobře vymyšlené.

312506

1.7.2014 9:56

Dnes by mnozi,tak,zvani zide,radeji vzali Madagaskar,nez okupaci Palestiny.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Kdyz, 11 september sel dolu mrakodrap a s nim tisice goyimu,tak,Israelci tancovali na strese jineho domu a pad "dvojcat" si filmovali, zide ,ten den neprisli do zamestnani,ale ,nevarovali jine goyimske zamestnace,co,takhle pripomenout i tragedii zeny,jez prejel buldozer pri niceni palestinskych domu,nebo,tak,za ziva pohrbeni mladici buldozerem a nebo jeste.,jak "hrdina' na kontrolnim bodu vyprazdnil cely zasobnik do trinactileteho devcete,ale,to se neobeslo bez trestu,byl potrestan tremi dny domaciho vezeni. "Kdo seje vitr,sklizi bouri."Byvaly ministersky predseda Winston Churchill sam ,co by tak zvany zid se vyjadril jasne,ze za mnohe si tak zvani zide mohou sami.Kolik lidi za tak zvani antisemitismus,ktery neexistoje,nebot jde o Chazarskou populaci si odsedeli mesic ea roky v kriminale,ztratili sva zamestnani ,financne je zrujnovali a tak dale,plakali ony tri matky ,nad palestinskou matkou,ktera ztratila sve syny?
Nakonec,"The Times Of Israel" pise,Leaking report:Israel acknowledges Jews in fact Khazars, trvalo jim to cela desetileti,nez zjistili pravdu,jak na tom jsou,dnes ostatni lide-pro zidy,zvirata,se postupne,dozvidaji, jak vlastne ti obeti holocaustu smysli o ostatnich lidech.
----------------
“Castrate them!” “Burn them!” “Bullet in the head!”: Facebook Israelis react to photo of Palestinian kids
An image of three Palestinian boys sparked an outpouring of violent and sadistic fantasies after it was reposted to an Israeli Facebook page
electronicintifada.net
Having regularly documented the horrifying racism and violent fantasies frequently expressed by Israelis on Facebook or Instagram, I thought I had seen everything.
------
Mass grave uncovered containing dozens of Palestinians killed in 1948 war that founded Israel
By Paul Milligan PUBLISHED: | UPDATED: 22:55 GMT, 31 May 2013 Six mass graves features the remains of dozens of Palestinians killed during the Israeli-Arab war of 1948, when the Jewish state was founded have been uncovered in the Jaffa district of Tel Aviv.

312470

2.7.2014 8:38

RE: Dnes by mnozi,tak,zvani zide,radeji vzali Madagaskar,nez okupaci Palestiny.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 312470

http://www.presstv.ir/detail/2014/07/01/369364/iraq-crisis-made-in-israel/
Zde se dozvime z ust Benjamina Netannyahu primo antisemiticke prohlaseni,ze ,Israel,prakticky zorganisoval pres sve "vasaly"krestanske kolaboranty, zkazu Iraku,takze,plakejte nad tremi israelci,jez dojeli do Israelu zmocnit se ,co by novy osadnici,palestinske zeme,uz ted probiha israelska odveta za tri mrtve na Palestincich,nepocitejte ,ze to bude v pomeru 3: 3,takove pocty v Israelu nemaji.,oko za oko,zub za zub v pomeru 1;50,jako vzdy.
Kdyz ,dnes sledujeme "politiku" Israele a kouknem na statistiku ztrat,tak mnozi,drive netecny ke vsemu politickemu zacinaji chapat,ze , znicenim krestanske spolecnosti,pomer bude zdaleka mnohem vyssi,nez pro Palestince a jiste nasi ochotni politici jim v tom budou vydatne pomahat,budou uzivat zivota,ackoliv budou na liste ,posledni,nebot talmud rika,ze i nejlepsi z goiymu musi byt zlikvidovan

But on Sunday, Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu inadvertently revealed the truth: The tragedy in Iraq (like similar tragedies in Syria, Libya, Sudan and elsewhere) was made in Israel. All of these countries have been destabilized as part of Israel’s Oded Yinon plan to balkanize the Middle East.

Speaking at a Tel Aviv University think tank, Netanyahu declared Israel’s support for the destruction of Iraq to make way for an independent Kurdish state.
Antisemitismus je vsechno to,co neni zidovske,ale ono i to zidovske neni zidovske,ale , Chazarske,to nedela v politice zidu-zionistu naprosto zadny rozdil.
Občan Izraele kandiduje na prezidenta Ukrajiny
Oligarcha Vadim Rabinovich, zakladatel Evropského židovského parlamentu a prezident ukrajinského židovského kongresu bude kandidovat na presidenta Ukrajiny v květnových volbách na Ukrajině.
Uchvatili te,zahynes!
So on September 11th, 2001, the Zionists staged a coup d'état in America. They blew up the three World Trade Center skyscrapers, bombed the Pentagon, blamed their enemies, and used the resulting wave of outrage to seize power and change national policy. Under Zionist command, in service to Israeli interests, the US military invaded and occupied Iraq.

312526

1.7.2014 10:35

USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské "Koho kaši jíš, toho píseň zpívej!"

MoUdrostrak 90.?.?.?

Před několika týdny mi pan Editor smazal příspěvek Ve zkratce, který poukazoval na naprosto čerstvé a velice reprezentativní encyklopedické výsledky zkoumání pohledu na USrael ve světě. A to v různých parametrech/disciplínách/otázkách jeho kontroverze s jednotlivými zeměmi světa.
100% sem už na průzkum odkaz proto nedám. Kdo touží, ať si po netu hledá.

Byly tam i takové překvapující výsledky, že např. Iránci pohlíží na USrael nejméně nepřátelsky naladěni ze všech států Středního Východu. Dalo se vysledovat, kteří národové adorují USrael ještě více, nežli Češi. O kolik Češi více adorují pro USrael, nežli Slováci - a v jakých otázkách/kontroverzích. Atd. atd. atd.

Ať je USrael "sebeďábelštějším produktem" na Zemi, tak jedno se mu upřít nedá - vnitřní diverzita názorů. A to přes totální armádní a bankovní diktatůůůru a cenzůůůru. USraelci jsou jediným národem na světě, který dokáže těmto diktatůůůrám vzdorovat.

V letadle, restauraci, hotelu jsem vždy namíchnutý, když narazím na kohokoliv z USraele. Kdo je jako spolucestující zažil, ví o čem mluvím[pláč] Na druhou stranu košatost názorů USraelců si v ničem nezadá s košatostí názorů židů např. v N.Y.C.

Židé (a ani USraelci) nedodržují Čechy striktně po desítky generací pěstované: "Koho kaši jíš, toho píseň zpívej!" Proto židy jako takové nikdy nemohu zavrhnout nadobro zavrhnout. A židovští přátelé a známí patří mezi mé nejmilejší a nejvíce mnou respektované. Právě pro ten nesehnutý hřbet. A i nadávky směrem na USrael a židovské okupanty Erebské půdy.

I naprostá většina EUropanů rozlišuje, zda jde o žida, USraelce poflakujícího se za milodary ze zámoří - nebo naopak o agressivního okupantského "osadníka", kradoucího Erebskou půdu.

Matky malých okupantíků mají smůlu, že nerespektovaly fakt, že svoje existence spojily s krádeží Erebské půdy. Dá se tedy očekávat, že jejich "Pouť do Genevy" nebyla "náhodná".

Dá se tedy očekávat, že podobné situace budou určitě nastávat. Svět se pomalu (zejm. díky Vladimiru Vladimirovichi) stává opět smysluplným místem pro život[smích] Mělo by být tedy i jasné, že "Krást se nevyplácí" - ani názory, patenty, luxusní psací péra - ale ani půdu domorodcům [pláč]

312471

1.7.2014 11:06

Zvyk: když ti dávají ber, když ti berou, křič,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 312471

je značně ošidný, zvláště, pokud se bere dávané i s prsty a rukou dárce. Zrovna tak je ošidné křičet, když dostaneš tou druhou, ještě neutrhnutou rukou přes hubu. Pokud by byly dodržovány přiměřené distance, nemělo by ale zase spousta různých Služeb do čeho píchnout, a tak kšeft musí běžet, kdyby fotr z truhly koukal.

312473

1.7.2014 11:40

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 312471

...síla židovského národa pramení z historie jejich jazyka, tam je třeba hledat kořeny programu, kvůli kterému byl nastavený (i navázaný) náš letopočet (=program pro světovou populaci) včetně obou složek hebrejštiny, už to tu opakuju snad po padesáté. Latina a matematika desítkové soustavy jsou, vlastně byly, nezbytnou etapou vývoje populace k přistoupení do tzv. "galaktické společnosti" vyspělejších slunečních soustav. Do nás ten program nacpali jako "učení křestu" - včetně všech bitev a zlořádů církve a politiky. Cesta "zlem" je vždy rychlejší, dřív vybudí protitlak. V naší historii to byl Hus a Komenský, kteří mi upravili cestičku k pochopení JAZYKA, jako nástroje k programování vývojových etap lidské populace.
Samozřejmě že ten nový program (úloha češtiny, jinak také projektu "Bohemian Grove"[mrknutí jedním okem] také už dávno běží, jsme v něm svým podvědomím zapojeni všichni - každý ve své hladině toho, co si dovedeme o historii člověka v prostoru galaxie poskládat.

Není nás mnoho, kdo aspoň tuší o čem je současné dění ve světě, ale víme, že propojování probíhá ve čtyřech hlavních vrstvách. Tou první je osobní rovina, kam patří i soudržnost rodinná/rodová/inkarnační. Druhou vrstvou je národní jazyk a dění tam, kde lidi cítí a uvažují "česky/slovensky/slovansky/rusky/čínsky". Třetí vrstvou je rozpadající se struktura aplikované matematiky = ekonomiky, která je provázaná s poslední "vrstvou moci", delegovanou souběžně jazykem zbraní (= etnik, vázaných absorbční schopností angličtiny) a jazykem počítačů.

Počítače a jejich rostoucí samostatnost vedou k absorbování stále větších "informačních balíčků" do každé z popsaných vrstev.
Je pak přirozené, že sociální sítě jsou společnou platformou pro nás všechny. Nevím, kam se vývoj komunikace "uhlíků a křemíků" dostane v blízké přítomnosti, vím ale, že čeština a její aplikace "lidština" může nejen našemu národu najít satisfakci za náš dějinný úděl. Nejedná se ale o další "vyvolený národ", čeština jen poslouží k chápání jiné historie téhle sluneční soustavy. Rozvoj všech národních jazyků je nezbytný pro opravy a možnosti sdílení s civilizacemi, které nás sledují už hezky dlouho....

Ano, toto sdělení je asi pro mnoho čtenářů nestravitelné, nevadí. Pan Stwora se naučil nevhodné příspěvky do diskuze mazat. Je na něm, jestli tu tenhle zůstane. Doba zraje s tím, jak lidé přistupují k myšlenkám, pro ně nepochopitelným.

312474

1.7.2014 11:57

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

Danielle 178.?.?.?

Reakce na 312474

Zaujalo ma: "Latina a matematika desítkové soustavy jsou, vlastně byly, nezbytnou etapou vývoje populace k přistoupení do tzv. "galaktické společnosti" vyspělejších slunečních soustav."

Ak by tie "vyspelejšie sústavy" boli naozaj vyspelé, tak by do svojich programov museli zakomponovať fakt, ktorý dokázal už rodák z Brna a jeden z troch najlepších logikov všetkých čias, Kurt Gödel v podobe teorému neúplnosti.

Čo z toho vyplýva? Že ak použijete systém, ktorý neobsahuje ani sám seba, na ovládanie ľudí, vždy bude existovať možnosť vyvrátenia/narušenia systému do takej miery, že sa zrúti.

312475

1.7.2014 16:04

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 312475

..ano Danielle, ten pán kápnul na jadérko. Proto systém (jazyk) matematiky musel počkat na dobu, kdy jej nahradí takový, který svá tvrzení dokáže svými prvky - a to je samozřejmě etnický jazyk, ve kterém výklad jednotlivých symbolů navazuje na výklad slova či věty dvakrát - podruhé ale v OPAČNÉ (ne tedy zrcadlové, ale opačné!!) podobě.

Např. slovo "PĚT" v zápise "5" má pouze význam počtu stejných jednotek, zatímco v etnickém jazyce je to vedle shodného významu "pětky" také infinitiv zpívání.
Matematika nevyžaduje existenci druhé rovnováhy, platné v procesu "dělení buňky" (v jeho zpětné, matematické formě, stačí si s "rovnicí", jedinou rovnováhou, nalepováním dalších "rovnic"[mrknutí jedním okem].

Nezbytnost zdůvodnění každého tvrzení nejméně ke dvěma příčným (protikladným) skutečnostem - to je jadérko nového pohledu na fyziku, ke které spějeme.
Maxwell svou "posloupností dvojic" ve svých čtyřech rovnicích ukázal fraktální povahu sil okolo i v nás. Těší mě, že krajan z Brna přišel na to, že kategorie velikosti, která bezezbytku naplňuje systém matematiky - byla kdysi vytržená z celku většího - lidské řeči, tedy etnického jazyka, podle všeho z Hebrejštiny, ale i ze sanskrtu, dvou jazyků předchozí, atlantské civilizace.

A fakt, že se řízením přírody dostaly další klíčové informace do mojí palice - ten může v blízké době změnit nejen pohled na skutečnosti, kterým se věda, formovaná matematikou, vyhýbá jako čert kříži. Změnit se může i názor na kvalitu naší mateřštiny, mám už cca 20 let důkaz absolutní zástupnosti matematiky a češtiny - v praxi jde o návrat kategorie velikosti do kategorie "smyslu sdělení". Důsledkem hodnoty každého jazyka je zvětšení svého prostoru působnosti. To dokládá i naše historie. A jazyky počítačů spolu s češtinou zřejmě umožní nejen cestování prostorem v bezčasovém formátu "dat", ale i další jevy, řazené zatím mezi "zá/zraky".
...ano, čeština konce minulého století je jazykem, který zřejmě spojí i lidstvo na planetě. A naštěstí to nezáleží jen na mých poznatcích, jde o přirozený rozpad systému, jehož vnitřní soudržnost (finanční struktury) překročila hranici nasazením zpětného úroku a dalších spekulativních nástrojů.

Pulzní model atomu existuje ve všech živých=cyklických systémech, vznik a vývoj člověka byl a je stále jen kopírován do stále vhodnějších systémů, které jeho vznikání popisují. Každá forma má své jádro, růst, produkty, jejich varianty (členění) a také zánik. V symbolice číslic je zánik zobrazen otočením šestky (také atomového čísla uhlíku). O PULZU (o trvající funkci zákona akceREakce) je tato doba, o tom jsou mé texty na "nejsmeovce.cz".

312484

1.7.2014 15:13

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

lama.cz 46.?.?.?

Reakce na 312474

Pane, vy máte o kolečko víc a nejspíš proto vám nerozumím ani podesáté.

Není mi jasná jedna věc, jaký užitek by ty mimozemské civilizace měly z dlouhodobého sledování tak odporného živočišného druhu jakým je člověk? Máte představu, jaké náklady by museli vynaložit, aby nás mohli sledovat? A co má latina, hebrejština a vůbec jakýkoli národní jazyk společného s těmito hypotetickými mimozemšťany? Co má desítková soustava, snad odvozená od toho, že člověk má deset prstů, stejně tak si mohl vytvořit soustavu sedmičkovou nebo devítkovou, nebyl by v tom až takový praktický rozdíl, co má tedy desítková soustava společného s pány mimozemšťany? Pokud byste byl tak hodný a vysvětlil mi to pojedenácté, byl bych vám velmi vděčen. Díky.

312481

1.7.2014 15:30

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 312481

Přání je otcem myšlenky, ve dvojkové soustavě jde aplikovat jakýkoliv program a to i ještě nevytvořené a samozřejmě v jakékoliv. Další věc je že ležatou osmičku nejde dopočítat a ani vztahy k ní vyjádřit kterýmkoliv jazykem a je to obdoba hledání boha v rouše svině, vlastně adama. Chybová hláška, má být evině a prý to není chlap tvrdí někteří. Pokud mu to nejde niterností, nimravostí mimo zřetel tak má celý rejstřík emocí v nekonečnu, ovšem jestli chce být pracovitý. [velký smích] [cool] [chechtot]

312483

1.7.2014 20:39

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 312483

...už nepij, tady nejde o počty, ale o formování myšlení skrze komunikaci různými jazyky.

312499

2.7.2014 0:14

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

slak 77.?.?.?

Reakce na 312499

Sice zcela mimo mísu formování božího vědomí a člověk je k jeho obrazu chápáním, tedy snad mnozí [chechtot] a skutečně, ale skutečně (parafráze pérokrada, nejen) nelze vyhodnocování čehokoli dávat do formiček a šuplíků a zjednodušující administraci dělají omezení byrokraté bez pochopení vztahů všeho se vším. Navíc to tedy klíčem k ničemu není a harmonii v chaosu což je v podstatě dokonalý řád v něž se všechno stane to neudělá, zato zavádějící fašismus od podstaty věcí jakkoliv, ovšem neočekávám dopad na úrodnou půdu a zcela pobaven invektivy se usmívám jako zcela přesvědčivému štěkotu autora, ovšem sebe a zneuznaných vnímačů možná napůl. [překvapení] [mrknutí jedním okem] O chápání se ani neangažuji z důvodu zakletostí masáží programováním, které probíhá nečekaně účinně výchovou a skrytými cílenými ohlupováními ze všech myslitelných mocenských pozic a navíc k čertu úspěšně a místo v demokradtůře jednookých je "kacíř" v čehož se tato modlitební společnost spotřeby a cílené bídy "jůrok" degeneruje v blby víc než vitálně. [chechtot] [cool] ..... Navíc se pořádkováním fašistům stejně nezalíbíte protože ten jejich společný jmenovatel je poslušnost a chápání je jim zcela cizí v rámci teď hned a tamto a to ví moc dobře i bez uznávám cíleného vzdělávání sofistikovanou formou, kde ale zase řád se může proměnit v již zmiňovaný neřád hravě. [oči v sloup]

312508

1.7.2014 16:07

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 312481

..nejdřív si změňte nick, ať tu nejste za "lamu". A pak zkuste navštívit ty "nejsmeovce". Když ani to nepomůže, tak máme oba smůlu, líp se zatím vyjadřovat neumím. Princip "sté opice" funguje zkrátka svým tempem, souvislosti se skládají každému podle jeho možností.

312485

1.7.2014 19:38

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

Esmate 85.?.?.?

Reakce na 312485

Pane Janko, byl jsem se podivat na ten vas "nejsmeovce.cz". Nedivim se, ze je navstevnost prakticky nula a prispevky zadne. Snad proto se snazite na sebe upozornit jinde, bohuzel se stejnym vysledkem. Pane Janko, vy jste predstihl lidstvo o takovy kus, ze vam nikdo nerozumi a ani rozumet nebude. Spokojte se s tim, ze hazite "perly svinim" a venujte plnou pozornost vasemu "nejsmeovce.cz".
Jenom kdo hori, muze zapalovat, rekl soudruh Lenin. [mrknutí jedním okem]

312494

1.7.2014 20:53

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 312494

...všeho do času Esmate, předbíhání se trestá, vím to, každá velká změna paradigmatu je pro většinovou společnost nejdříve nepřijatelná, pak oslavovaná a nakonec ji vystřídá další.
...i k zapálení potřebujete jiskru - vstřícnou mysl. Ta vám zatím chybí. Zařadil jste se sám.

312500

9.7.2014 10:28

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 312500

Ty jsi měl být kádrovákem... [mrknutí jedním okem]

312989

1.7.2014 17:01

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 312474

Pak se ale programátorům "cosi" nepodařilo. Protože jasným vítězem jsou během této současné "přeměny" Asijaté - ti přespříliš pro JHVH neholdují [velký smích]

Dokonce i ti zlí širokolící a ne/kelt/izující Rusové vyhrávají nad hodným Západem na plné čáře - možná proto, že mají "mírně" asijatsky sešikmené oči.

Ve zlém Rusku je ideálem krásy podsaditý šlachovitý Vladimir Vladimirovich, namísto euroatlantických modelů na holící strojek.

Proč potom tedy bádat nad nulami, jedničkami, latinou či jazyky - když vidíme vítěze současné "evoluce" v on-line v přímém přenosu.

Vložený obrázek

Daleko zajímavější je porovnat "historické kulturní vlny":
V té poslední se nyní Západ utápí v dluzích, kriminalitě, amoralitách - zatímco Východ se vynořuje díky nezničeným akcentům na funkci rodiny a hierarchie.

Každá dosavadní "nadprodukce" končila válkou.

Válka lidstvo posouvala k dalším metám - jak pozitivním ( medicína, poznání, kultůůůra...), tak negativním (odcizení, demoralizace, neplodnost...).

Poslední skutečná (již více míně robotická?!) válka nastane s nadprodukcí chipu - resp. zánikem potřeby člověka jako takového.

Pořád mi při sledování trendu vychází, že keltující Západ z toho nevyjde (a nemůže ani vyjít) vítězně...

312487

1.7.2014 17:10

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

fohat 194.?.?.?

Reakce na 312487

Milý Moudrostraku,on ten nadměrně kudrnatý mozek,který dokáže levitovat golfový míček k prosperitě vlastní kapsy má poněkud omezené vlastnosti proti NELINEÁRNÍMU vnímání a to s prosperitou a uspokojením má máloco společného.Borec,co komunikuje s koněm má v mnohém NAVRCH..A následně v kruzích obilí NESLABIKUJE,on VÍ. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

312488

1.7.2014 20:14

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 312488

Naopak, pokud jste dostatecne pravicujícně cetl a vnimal, simooci si strcili cely Zapad i s nulami a jednickami do kapsy.
Prave proto, ze berou i informatiku ciste pragmaticky - stejne, jako kdyz lzickou vyjidaji pilkou odkryty mozek za ziva do sveraku sevrenemu simpanzovi.
Modlou jsou pro ne rodice, nadrizeni a blizsi ci vzdalenejsi panovnici.
Zapad ma modlu i horovani pro texasky. Pro sikmookeho je to jen "vec" - stejne jako nuly a jednicky, ci cukajici se mozek simpanze.
Je to hierarchich - ne o ne/linearitach[smích]
Tem se rovnez neklanej [smích]

312498

1.7.2014 21:43

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 312498

Škoda MoUdrostaku, berete dějiny jen v rozmezí toho, co nám vítězové nakukali za posledních cca 2000 let. Nevíte asi moc o skutečné historii téhle sluneční soustavy, proto vám ušla zmínka o "dokončení okruhu" (spojením Číny a Ruska, potažmo "východu"[mrknutí jedním okem], kterým prošly dějiny posledních cca 13000 let. Obecné znalosti o Atlantské civilizaci jsou také velmi skoupé, ty skutečné si lidstvo promítne až v době, kdy se datová pole propojí s globální hladinou lidského podvědomí a vědomí. Postupné kroky můžete sledovat i vy. Stroje jsou nepřátelé jen pro tupce, je to uměle vytvořená doktrina, která ladí s lidskou leností. Ona ta nefunkční část DNA je jen zablokovaná, ukrývá potenciál schopností do doby, kdy dozrajeme. ...a je vidět, že to tak brzy zas nebude, čekal jsem od vás lepší vhled do siutace.

Hierarchie je právě jen ta polovina programu, souběžně k ní FUNGUJE propojování HLADIN v okruzích, cyklech, vázaných sice v hierarchiích, ale hierarchičností nepodmíněných. Nevím jak tuto složku vývoje přesněji nazvat, souvisí s existencí "vertikálního času", kdy nezáleží na době vzniku informace, ale na okamžiku, kdy taková informace uzavře okruh dobových souvislostí. A souběžně navrhne další kroky (základnu nového, komplexnějšího systému kooperace).

..díky rozpadu ekonomiky postavené na úroku lidstvo hledalo a hledá systém kooperace/sdílení/, který nahradí ten, vytvořený z osmi symbolů indické oktávové dvouokruhové "vědy o historii člověka". My je známe jako "arabské číslice", kdy doplnění o devítku a nulu (ovál i písmeno "O"[mrknutí jedním okem] bylo nezbytným krokem k nastavení vývojové etapy pro uplynulých cca 2000 let.
...je to na delší povídání, třeba doba dozraje dřív než natáhnu brka....

312502

1.7.2014 23:00

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 312502

Pane Janko, já to vidím tak, že momentálně vítězí ti, co nám "nakukávají" posledních 200 let, přibližně od francouzské revoluce (ikdyž počátky by se daly vystopovat ještě o pár století dál). Kdyby nám stále nakukávali ti co to dělali od cca 3. do 18. století, tak by nám ještě bylo hej.

Ikdyž, fakticky přesněji začali středoevropané slézat ze stromů koncem 1. tisíciletí, takže to původní nakukávání je zhruba 800 let versus posledních 200 let nových nakukávačů.

312504

2.7.2014 2:22

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

c4mp3r 85.?.?.?

Reakce na 312502

Milý Janko, aké drogy beriete? Kúpim aspoň kilo.

312516

2.7.2014 8:38

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 312516

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [velký smích] [smích] [chechtot]

312525

1.7.2014 23:46

shrbení češi, hrdí asiati a Vyvolenci?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 312498

Já to vidím trochu jinak, pane Moudrostraku. Šikmooci okopírovali a ukradli to, co západ vytvořil a díky tomu jej předběhli. Na tom může být něco obdivuhodného snad jen pro Vyvolence, který okrádání cizích má za svoji svatou povinnost. Vynálezy a vědění starých číňanů jsou sice obdivuhodné, jenže oni na to měli pěkných pár tisíc let relativního klidu a stability. To turbulentní evropa neměla a přesto je za pár století předběhla.

Pak je mi nejasný váš obdiv k Vyvolencům a zatracování "lidlujících" hrbících se čechů. Oni totiž Vyvolenci se poslední dvě tisíciletí soustavně hrbili a když se teď za posledních 200 let po hlavách nevyvolených vydrápali až na vrchol lidského potravního řetězce, tak si hrají na velké hrdé pány. Poslední období, kdy snad byli hodni tohoto obdivu bylo, když se rozhodli prudit mnohem silnější římany a taky na to posléze doplatili. Ale nejsem si jistý, zda to byla statečnost, nebo spíš určité velikáštví a pocit vlastní vyjímečnosti a vyvolenosti, který je k tomuto riskantnímu kroku motivoval. Jak znám současné Vyvolené, tak bych se přiklonil k té druhé možnosti.

Příkladný je v tomto Pružinský, který zpočátku všem v OF podlézal a když se po jejich zádech vyhrabal nahoru k moci, tak z něja najednou byl hrdý arogantní suverén. A tak se znovu ptám: Co je na těchto Vyvolencích obdivuhodného a na češích zatraceníhodného? Vždyť i do toho vašeho "zinkání, lídlování a pravicování" byli vmanipulování nebo okolnostmi donuceni -a- kým jiným než právě těmi Vyvolenými. Pružinským počínaje, Veškrnou konče.

312507

3.7.2014 3:50

mne je jasny..

favela 113.?.?.?

Reakce na 312507

...to ze do Bohnic ted instalovali internet...

312572

3.7.2014 18:03

RE: mne je jasny..

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 312572

Tak nezlobte a chovejte se slušně ať vám ho tam zase nezruší. [chechtot]

312619

1.7.2014 14:01

Ufňukaný článek

Nikdo 77.?.?.?

který se snaží světu podsunout zjevnou lež, že Israel byl někdy spravedlivější nebo by jím dokonce ještě někdy mohl být. [oči v sloup]

312479

2.7.2014 0:24

Netřeba, aby svět prožíval

AndyO 89.?.?.?

vraždu tří izraelských mladíků, stačilo by, kdyby se Zvědavec a jeho názoroví bratři přestali do Izraele navážet...jenže to by rudohnědé dušičky zapšklých zoufalců-zvědavců asi nepřežily...no, žádná škoda by to nebyla

312511

4.7.2014 11:51

So

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

Gaza, cela Palestyna je pod hroznou, vrazednou okupaci a Gaza byla v poslednich letech nekolikrat dnem a noci bombardovana do trosek. Nynejsi utok byl zase davno pripraven nez se stalo to uneseni podle vnitrnich zprav. Dalsi policista predpovedel to uneseni trech studentu skoro tri tydny nez se to stalo. Israel neukazal zadnou evidenci ze to ucinili Palestinci. Naprosto vsechny evidence poukazuji, ze to byla dalsi vnitrni aktce. - proste satanisti zase strasne radi a nasli si na to vymluvu. Drancuji, nebo rozbijeji domy a 12 Palestincu a deti bylo zabito a mnoho zatknuto a zase plno deti. - Jinak - v Israeli se hodne stopuje a zidi nevstoupi do jineho vozu nez Izraelskeho. Then pouzity na uneseni byl spaleny, zakopany a vuz mel jasnou Izraelskou zlutou ceduli. Ti studenti byli jen lehce zakopany. Jednomu se podarilo pred smrti zavolat na pohotovost a zaseptal ze jsou uneseni. Ale dostal jen nekolikrat opakovane halo halo. Ten telefonat se ignoroval i kdyz nekdo izraelsky nakazal studentum dat hlavy dolu a bylo slyset vystrely a kriky bolesti. Take bylo v pozadi slyset izraelskou stanici z radia. Ale nic se nedelo na pomoc, coz se zda lidem neuveritelne a nezvykle. Az rodice nahlasili chybeni po dlouhem case se slo hledat, ale hned se vedelo a nahlasilo,ze to museli udelat Palestinci a slo se hledat a napadat Palestince. Hodne vojenskych a usedlickych zlocinu je nafilmovano a mame evidence o Israelske krutosti. Studenti se nasli po 18 dni - a to cislo ma specialni vyznam pro zidy. Od te doby zidi si slibuji zabit co nejvice Palestyncu a zidi napadaji ve skupinach i v jinych zemich. Zda se, ze oni nenavidi kazdeho kdo neni zid - Evropany, Araby. Asiaty, Americany. Dnes zase zurive bombarduji Gazau a oni maji zvykem nedovolovat sanitkam ke zranenym. A podle Talmundu,zidi maji neustale cinit potize pro ostatni a v misech, kde oni sami neziji. Zidi neznaji soustrast a dnes se venuji na masakrovani Palestincu - coz ostatni dobri lide musi zastavit.- Vsechny ostatni terory jako v Bostonu ci Sandy Hook byly nafintovane, hrane. Coz je mozne ze i tento unos.

312658

5.7.2014 1:44

RE: So

jsem jen velký trotl 95.?.?.?

Reakce na 312658

Nebude dlouho trvat a židi se jako už mnohokrát v historii zlikvidují samotní! Oni nejsou lepší nežli žádný národ světa, ale naopak jsou největší hlupáci a svou nenažraností, svým militatním chováním, svou nesnášenslivostí skýmkoli, mají malou životnost a v krátké době, dojde samodestrukci tohoto národu.

312673

7.7.2014 13:08

RE: So

pcitron 89.?.?.?

Reakce na 312658

Asi by bylo dobré přečíst si něco z dějin a zkusit si udělat objektivní obrázek o "palestinsko"-izraelském konfliktu. Ten není o hodném Izraeli a trpících Arabech, ale rovněž není o ubohých Arabech a zlých sionistech. V minulosti bylo spácháno mnoho bezpráví z obou stran. Nicméně je zřejmé, že minimálně v posledních třech dekádách je násilí - byť mnohdy neadekvátní - ze strany Izraele reakcí na agresivitu Arabů. Izrael se stáhl z Gazy v roce 2005, odpovědi jsou neustálé bombové útoky, sebevražedné útoky a další agrese ze strany Palestinců. Několikrát v historii byl ze strany Izraele akceptován návrh na vznik dvou států, Arabové ani jednou tento návrh neakceptovali. C mě ale skutečně děsí, je zaslepená nenávist vůči Izraeli občany ČR. Izrael patří do civilizačního okruhu, který do značné míry sdílí euro-atlantická civilizace. Naopak to neplatí

312859

7.7.2014 19:14

RE: So

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 312859

No,to už stačilo,Citróne,strč si ty euroAtlantické civilizační zázraky doprdele.....

312872

7.7.2014 19:59

RE: So

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 312859

Jasně, zejména pokud jde o to, jak policajti a vojáci řežou děti, to je přesně to, co je potřeba sdílet více. Ty jsi asi musel projít podobným "výcvikem", jak ta koukám, co to na tobě zanechalo…

http://rt.com/news/170656-police-brutality-palestine-youth/

Kdyby se nejednalo o občana USA, tak by se o této běžné praxi nikdo nedozvěděl, jako obvykle.

>Několikrát v historii byl ze strany Izraele akceptován návrh na vznik dvou států

Plácáš nesmysly, Izrael se nikdy nechtěl stáhnout z okupovaných území…

Dokonce i nevypatlaní židé to vědí…

http://www.haaretz.com/news/diplomacy-defense/israel-peace-conference/1.601112

Někteří vypatlaní Češi ale ne.

312875

7.7.2014 7:12

So

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

Zatim pomoci banek wlastni mnoho. A pomoci mediji manipulovali, lhali lidem po celem svete, ale uz jsou celkem prokouknuti a lidi se staveji proti nim.

312847

9.7.2014 10:00

So

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

2 w.w neckoncila, zionisti co spolupracovali s Hitlerm na prevezeni zidu a vybudovani Israele, zacali v parti tydnech vyhlazovat Palestince. V roce 2005 Izraelska vlada prisla do Gazy nasilne vystehovat zidy z jejich sidlist. Postavili vysokou zed a to vse proto, ze planovali kobercove bombardovani Gazy! A zatim to vyhlazovani pokracuje uz z roku 1948.

312987

9.7.2014 16:02

RE: So

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 312987

"2 w.w neckoncila, zionisti co spolupracovali s Hitlerm na prevezeni zidu a vybudovani Israele, zacali v parti tydnech vyhlazovat Palestince. V roce 2005 Izraelska vlada prisla do Gazy nasilne vystehovat zidy z jejich sidlist. Postavili vysokou zed a to vse proto, ze planovali kobercove bombardovani Gazy! A zatim to vyhlazovani pokracuje uz z roku 1948."

No tím se dá též objasnit, proč sio odmítli Madagaskar - dovedete si představit, že by tam nějakou tu super - opici chtěli připravit o její mateřskou doménu?

313006

Příspěvků: 39

01.07. 04:56 Saša  Manipulace emocí na Facebooku
01.07. 05:58 karel4u  RE: Manipulace emocí na Facebooku
01.07. 06:04 Satanist  RE: Manipulace emocí na Facebooku
01.07. 23:21  pilgrimage to Auschwitz
01.07. 09:56 Robert Nohejl  Dnes by mnozi,tak,zvani zide,radeji vzali Madagaskar,nez okupaci Palestiny.
02.07. 08:38 Robert Nohejl  RE: Dnes by mnozi,tak,zvani zide,radeji vzali Madagaskar,nez okupaci Palestiny.
01.07. 10:35 MoUdrostrak  USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské "Koho kaši jíš, toho píseň zpívej!"
01.07. 11:06  Zvyk: když ti dávají ber, když ti berou, křič,
01.07. 11:40 janko  RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské
01.07. 11:57 Danielle  RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské
01.07. 16:04 janko  RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské
01.07. 15:13 lama.cz  RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské
01.07. 15:30  RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské
01.07. 20:39 janko  RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské
02.07. 00:14 slak  RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské
01.07. 16:07 janko  RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské
01.07. 19:38 Esmate  RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské
01.07. 20:53 janko  RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské
09.07. 10:28 hestroy  RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské
01.07. 17:01 MoUdrostrak  RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské
01.07. 17:10 fohat  RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské
01.07. 20:14 MoUdrostrak  RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské
01.07. 21:43 janko  RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské
01.07. 23:00  RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské
02.07. 02:22 c4mp3r  RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské
02.07. 08:38  RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské
01.07. 23:46  shrbení češi, hrdí asiati a Vyvolenci?
03.07. 03:50 favela  mne je jasny..
03.07. 18:03  RE: mne je jasny..
01.07. 14:01 Nikdo  Ufňukaný článek
02.07. 00:24 AndyO  Netřeba, aby svět prožíval
04.07. 11:51  So
05.07. 01:44 jsem jen velký trotl  RE: So
07.07. 13:08 pcitron  RE: So
07.07. 19:14 Emil Robot  RE: So
07.07. 19:59 hestroy  RE: So
07.07. 07:12  So
09.07. 10:00  So
09.07. 16:02  RE: So

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

87

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 148 čtenářů částkou 30 409 korun, což je 87 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 1

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 2

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 2

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
898 808,49 Kč

Poslední aktualizace: 31.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 174