Diskuze k článku

Tož, človíčku, hybaj k volbám!

Příspěvků 71

21.5.2014 0:29

Protokoly?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Protokoly SSionských mudrců jsou zastaralé
Zkuste update - Torontské protokoly

310363

21.5.2014 9:20

Tradiční popelnicový volič a volba hovnem.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 310363

Již od roku 1990 volím vždy daleko dříve, než většina ostatních voličů. Včera jsem volil do Evropského parlamentu, a dneska ráno tu popelnici vyvezli popeláři. U voleb jsem byl jen jedinkrát, kdy mně to manželka položila jako otázku důvěry. Volil jsem sociální demokracii. Volil jsem ji s prominutím hovnem. Bylo to rozčileně publikováno i v jistém volebním zpravodaji. Volit hovnem vyžaduje promyšlenou metodu odběru volebního lístku , a jeho legálního odevzdání. Volení hovnem pak byli samozřejmě uvedeni do funkcí, protože prachy prej nesmrdí...

310394

21.5.2014 13:38

Nohavice to vidí střízlivě

vj66 62.?.?.?

Reakce na 310363

Když mám v kapse euro euro euro dycky
bývám z toho neuro neuro neuro-tický
C
Ono tohle euro euro euro-dílo
Ami
nic dobrého neuro neuro neuro-dilo.

Když přinesu eura eura eura ženě
ona tváří se ura ura ura-ženě
A vzpomíná bony bony bony bony
na džíny anebo na bonbony.

Český člověk strach má strach má strach má
Lepší je koruna či drachma drachma drachma
Běžte někam s eurem s eurem s eurem
My vám naňho seurem seurem seurem!

Když mám v kapse euro euro euro dycky
bývám z toho neuro neuro neuro-tický
C
Ono tohle euro euro euro-dílo
nic dobrého neuro neuro neuro-dilo.

310412

21.5.2014 0:33

Keller

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Lidi které Keller učil o něm vypráví jako o notorikovi.

310364

21.5.2014 7:35

RE: Keller

hugo23 195.?.?.?

Reakce na 310364

takovyto dehonestacni bullshit od anonymniho kohosi ma opravdu hodnotu ! [překvapení]

310379

21.5.2014 1:11

Prekrasne a hlavne pravdive napsanej clanek!

Satanist 75.?.?.?

Snad jen to ze s ceskym kraterem to je vo moc horsi nez se pise v clanku. Ceskej krater uz davno neslouzi EU ani jako rohozka! S ceskym kraterem a to kazdej vi si v EU zacali uz vytirat (_!_)!

310367

21.5.2014 2:23

RE: Prekrasne a hlavne pravdive napsanej clanek!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 310367

.."EU zacali uz vytirat (_!_)!" ...
-----
.. uz ani TO. A proto - zautocme na Rusko nasimi Gripeny i lodstvem Panduru. Proradny Putin ma plnou vinu na nasi pozici v EU konecniku. Vyrveme Putinovi plyn i olej a dostaneme zpet nasi Sibir, ktera patrila vzdy Ceske republice. Rusko musi vratit vse - co nam ten KGB Putin ukradnul - tz. - cele Rusko. A bude zachovan mir a v EU konecniku nam za nas prinos bohatstvi ruska - mozna vymalujou vstupni otvor. Nebo take ne - protoze se musi setrit ...

310370

21.5.2014 17:32

RE: Prekrasne a hlavne pravdive napsanej clanek!

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 310370

To ste nemel ......, ja pil kafe a jak sem se smal sem se zakuckal.

310418

21.5.2014 2:57

Trefne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Proc by meli mit svoji stranu, kdyz pres banky ridi vsechny?

K tomu Kellerovi, prekvapeni to bylo pro nej samotneho. Jak sam rekl, prijal kandidatku pouze proto, aby si "neco overil".
Hesla patri CSSD, tvar je vsunuta. On neni typ cloveka, co by nekdy rikal "prinesu vam zazraky".

Jsem si jist jednim. Je jediny, ktery z kandidatu je schopen rict vse, co v EP podchyti a pokud to bude neunosne, jediny, kdo vstane od stolu a poda demisi.
Samozrejme dejiny prokazaly, ze nic neni nemozne, ovsem je si vedom, ze bude naramne spiclovan (oproti ostatnim) a v pripade sebemensiho moralniho zavahani by jako sociolog skoncil.
Koncilo by vse, co kdy napsal (tech knih neni malo a presne dokladaji smerovani zapadu, nejen), znehodnoceny by byly vsechny prednasky, vse proti cemu kdy sel. A samozrejme, diskreditovan by byl samozrejme jako profesor, jak ve Francii, tak u nas.

Vsichni si muzou dovolit kompromisi, krome nej. A verim, ze by klidne sel i proti CSSD, ktera je nejednotna, jak nikdy predtim, hlavne tedy diky Ukrajine. A uprime, jiz hodne dlohou je na odpis.

Nepohybuje se mezi lobisty, mezi podnikateli, elitou. Neni nikomu zavazan, neni zavisly na vysce dani. A neni v politice 20 let... Pohybuje se mezi levicovou intelektualni casti, ktera podrazy neodpousti (to CSSD tak nejak nepochopila, ale na druhou stranu, musi se nejak lisit od KSCM, tak ji alespon potichu krade jeden napad za druhym...)To se temer o nikom z ostatnich rict neda.

S ostatnim souhlasim. Ja jsem rekl, ze dam hlas tomu, kdo jasne rekne, konec EU a bude mit realni vize pro dalsi vyvoj. Ani jedna strana. Presne se shoduji s VS, projizdel jsem si programy pomerne dlouho, jsou tam pouze tlachy o zmenach a body ktere jsou uvedeny v clanku.
Opet se tedy chteji vsichni reformovat, menit, zakazovat a povolovat. Ale hlavne at kola jedou dal. Jsou to vsichni, az na Konecnou, lide, kterym jde bud o vlastni zajmy (bylo to mozne vycist prave z tech bodu, ktere jim nevoni), nebo pouze karieriste.
A vyuzili kazde tema, napravo-nalevo, ktere se lidem nelibi. Hlavne se zalibit. Obecne, nemusim politiky, kteri se opakuji po nalade obyvatel. Lide broji proti cikanum, za 3 dny politici pisou o tom samem. Exekutori radi, politici se ozvnou az kdyz se cislo exekuci rocne blizi k milionu. A mluvi, mluvi, bez uprav zakonu (nebo jen naoko), narod to tesi, ale v realu se nic nedeje.
Politik by mel byt alespon ve sve odbornosti vizionar. Prevence je vzdy lepsi nez haseni pozaru.

310371

21.5.2014 3:21

Osobní hygiena

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Volby do europarlamentu mají pro nás smysl snad jen jako osobní hygiena. Nevolit lidi, kteří schvalují to svinstvo, které se kolem nás děje, tj. například návrat fašismu pod vlajkou EU, instalace fašistické vlády na Ukrajině a příprava k WW3. Ne, že by to snad šlo zastavit, ale aspoň to nemít na svědomí. Ale kteří to jsou - ti co kandidují, uvědomují si, co se děje a tohle nechtějí?

310373

21.5.2014 7:16

RE: Osobní hygiena

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 310373

Samozrejme, ze to jde zastavit. Bohuzel, celemu zapadu vladnou tupci, kteri nenajdou normalni reseni ani za 100 let.
Mysleno spolu s "elitou". Neuvedomuji si, ze tentokrat se muze svetova valka obratit (no, muze, jsem si jist) primo proti nim.
To uz neokecaji, neskryji, nevylzou. Ani kdyby zitra vypli internet.

To, ze lide mlceli neznamena, ze nevideli. V momentu, kdy prestanou mit profit na systemu stredni vrstvy (coz se pomalu deje), otevrou tlamy.

310378

21.5.2014 7:58

RE: Osobní hygiena

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 310373

>Nevolit lidi, kteří schvalují to svinstvo, které se kolem nás děje, tj. například návrat fašismu pod vlajkou EU, instalace fašistické vlády na Ukrajině a příprava k WW3. Ne, že by to snad šlo zastavit, ale aspoň to nemít na svědomí.
Napadlo me neco podobneho: Co kdyby vetsina volicu zvolila ty kandidaty, kteri jsou proti EU?

310384

22.5.2014 21:44

RE: Osobní hygiena

c4mp3r 195.?.?.?

Reakce na 310384

S platom 15.000,00 EUR by si tú úniu istotne nezrušili, na to môžeš vziať jed.

310489

21.5.2014 5:42

Kdyby volby mohli něco změnit, nebylo by to člověk člověku vlkem

slak 77.?.?.?

Vykonkurujte se. Žádný proletáři spojte se. Nastavení je: Demokratůrníci zájmových skupin kteří jdou za svými zájmy skrytě přes mrtvoly, alias bolševici. [překvapení] [chechtot] [cool] Jedno se říká, důsledky jsou protikladné. Teorie a praxe v akčních mimikrách. A dojedou důvěřiví. Systém je nastaven pro predátory kteří obchází či využívají pravidel, jinak než proklamovaně a tudíž je parazitický s nepřízpusobivými, kteří se paradoxně (tlačit sem bankstery a neocony kteří hrají prim nebudu) přizpůsobili nejlíp a tedy nejinteligentněji na rozdíl [překvapení] [překvapení] [překvapení] od přínosných. [mrknutí jedním okem]

310374

21.5.2014 23:16

RE: Kdyby volby mohli něco změnit, nebylo by to člověk člověku vlkem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 310374

Neměli oni ve svém štítu vetknuté heslo o těch proletářích, právě ti bolševici? [překvapení] [oči v sloup] [vyplazený jazyk]

310442

21.5.2014 5:55

Židé nepotřebují vlastní stranu

Moiry 77.?.?.?

Židé nikdy nenosí svoji kůži na trh. Pracují v utajení. Bez ohledu na politický program plní volitelná místa kandidátek
téměř všech politických stran. Tím mají vliv zajištěn, ať volby dopadnou jakkoliv. V případě vlastní strany by neměli šanci.
Když si dokázali ochočit hrdou a nekompromisní Stranu svobodných občanů, ukažte mi někoho, kdo jejich vábení do chomoutu finančních vazalů odolá.

310375

21.5.2014 7:38

RE: Židé nepotřebují vlastní stranu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 310375

Ony ty strany jsou smesne.
A to i hrda strana svobodnych. Nulove dane, dobra. Stat ovsem potrebuje prijem na provoz.
Zkuste tem svobodnym rict: V poradku, nulove dane, ale budeme privatizovat. To by byl jiny rachot. Zda se, ze jen malo lidi si uvedomuje, ze zije ve statnim zrizeni, ne nekde na jine planete.
Prvni by se ozvali majitele akcii, kteri svuj zivot stravi na burzovnich spekulacich. Ihned pote akcionari. Arbitraze kazdy den. Ze svobodnych by se postupne ozvali ti, kterych by se dotklo prime znarodneni, po nejakem case ti, kterym by vadila statni konkurence v oboru. Atd, atd.

Nizkou miru zdaneni si muze dovolit stat, ktere ma nejake zdroje vazane na export, ty zdroje ma ve vetsi mire v rukou stat, nebo vysokou zivotni uroven obyvatel, kteri si plne uvedomuji zodpovednost za spolecnost a penize se doma toci, vraci do systemu (samozrejme ne do kapes politiku).
Zde se dostavame k neoliberalismu, sede ekonomice a jinym unikum.
Vlada pote vydira vysokym zdanenim tech nejchudsich (neprime dane, DPH), vysoke ceny vseho, jen aby zajistila minimalni fungovani statu. Pokud nefunguje ani to, protoze lide nekupuji, nepujcuji si, nemaji na najmy a jsou ohrozeni chudobou, stat se v neoluberalismu radeji zadluzi. V tomto bode totiz moc na vyber nema. Ekonomika je v situaci, kdy jak tisknutim penez pro "ticho od kritiku", tak pres zdaneni zivnostniku pouze situaci zhorsi.

Nevim, jak si predstavuji svobodni fungovani statu. Pohadkari. Zde nejde o nejaky socialni system, ktery zde jiz neexistuje a oni chteji neco, co neni, rusit. Tomu, kdo zije v zemi s vysokou zivotni urovni to muze pripadat podivne, nebo to tolik nevnima. Zde kazdy. Mimochodem, vetsi socialni ochranu ma i tolik proklinane Rusko, kde je statni exekutor a ma minimalni poplatky, ktere jdou z vetsi casti statu.
V podstate pouze dovedou zemi do neodvratneho konce, ovsem rychleji. A pote se jiz lide neserou:
http://czech.ruvr.ru/news/2014_05_20/Donecka-lidova-republika-zahajila-znarodnovani-podniku-4148/

Libil by se vam svet, kde korporace neplati zadne dane? Svobodnym ano. A lide si ani neuvedomuji, za koho vlastne kopou.

310380

21.5.2014 8:26

RE: Židé nepotřebují vlastní stranu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 310380

Zkuste tem svobodnym rict: V poradku, nulove dane, ale budeme privatizovat.
Sorry, ne privatizovat, samozrejme znarodnovat.

310386

22.5.2014 9:55

RE: Židé nepotřebují vlastní stranu

davi 80.?.?.?

Reakce na 310375

Židé nepotřebují vlastní stranu, protože v ČR totálně ovládají všechny vlivné politické strany. Stačí se podívat na následující:

http://aryanrebel.files.wordpress.com/2008/03/castecny-seznam-zidu-a-zidovskych-misencu-v-politice-csfr-cr-a-sr-po-r-1989.pdf

Také při poslední volbě prezidenta bylo 7 z celkem 9 kandidátů
židů a dalším byl židovský agent Schwarzenberg.

Takže jaké volby přátelé? Jen divadélko pro naivní gojímy.

V roce 1989 to nebyla sametová revoluce, ale jarmulkový převrat.
Místo pravdy a lásky zvítězila lichva a korupce.

310462

25.5.2014 13:47

RE: Židé nepotřebují vlastní stranu

Kvark 109.?.?.?

Reakce na 310462

Přesně tak, jen divadlo a českej tupej gojim tohle nikdy nemůže pochopit, stále na to všechno bude čučet jak tele na otevřená vrata[smích]

310648

25.5.2014 15:56

RE: Židé nepotřebují vlastní stranu

micha 93.?.?.?

Reakce na 310648

Jen technická: u nás se říká "čumí na to jak tele na nový vrata". Z jakýho si kraje? [smích]

310650

21.5.2014 7:41

Keller

Heriot 85.?.?.?

Profesor Keller je mimořádná osobnost na levici, kterých u nás opravdu není mnoho. Zuřivá nenávist pravice a havloidních medií vůči němu také o něčem svědčí. Stupidní volební hesla zcela jistě nevymýšlel on, ale volební štáb hloupých "fríkulínů".
Nicméně asi nedocenil to, že kandiduje za stranu, kterou už nečeká nic dobrého protože fatálně zradila své voliče. A neúspěch v těchto volbách také svalí na něho. Ale pokud se do parlamentu dostane,lze s jistotou očekávat, že aspoň bude přinášet zásadní informace o ničemnostech, které se tam pečou (viz třeba TTIP). A to také není málo. A navíc, kdo jiný si zaslouží zabezpečení, které to přináší, než lidé jako on, za kterými je spousta mimořádné práce....

310381

21.5.2014 7:48

RE: Keller

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 310381

Pokud by kandidoval za KSCM, media a vsichni v Evrope by ho snedli za ziva. Pokud za Zelene, tak to ma jeste mensi sanci, ta je provarena ne neurcito. Minimalne do doby, nez tam zustanou hlavni hrobnici. Mozna tam zustavaji prave proto...

310382

21.5.2014 9:08

RE: Keller

Luko 195.?.?.?

Reakce na 310381

Za Slovensko máme jediného europoslanca, ktorý informuje a v parlamente naozaj pracuje (skutočne sa snaží) v prospech SK. Je to Jaroslav Paška.
Veľakrát dal médiám k dispozícii svoje (overiteľné) podklady s upozornením na chystané svinstvo (samozrejme, o TTIP tiež). Médiá jeho správy ignorujú celý čas. Jednoducho o nich u nás neinformujú.
To len na margo Vášho zbožného želania, že pán profesor Keller, ak sa dostane do parlamentu, bude prinášať zásadné informácie o ničomnostiach. Áno, asi bude, ale ich nezverejnia.

310393

21.5.2014 9:44

RE: Keller

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 310393

U nas take Kellera v TV neuvidite, za celou dobu. Mozna ted, pred volbami. On se dostava k lidem jinymi vratky. Prednasky, knihy, youtube.

Jinak zve CT na obrazovky pouze sasky k pobaveni. Vis, oni ti politici porad ziji ve zlate ceske ere komedie a ti jednodussi divaci to bohuzel povazuji za realitu.

310397

21.5.2014 7:51

Svobodní

jjj 213.?.?.?

Já bych jen doplnil, že strana Svobodných nemá jen hezké video, co je na něj odkaz v textu, ale jedním z hlavních programových bodů je vystoupení ČR z EU. A to ne jen tak populisticky, před volbami, velkohubě a bez skutečné znalosti věci, ale fundovaně a dlouhodobě. Šéf strany Mach o tom napsal knihu "Jak vystoupit z EU", která vyšla už ve 2. vydání. Asi nemá cenu to tu rozepisovat, shrnuté je to ve 2 minutách v dalším dobrém videu: EU má alternativu

Samozřejmě si Svobodní také odsouhlasili, že případní poslanci budou veškeré náhrady poukazovat na stranický transparentní účet, ale to samozřejmě autora článku nepřesvědčí o tom, že by někdo mohl myslet až takto "šlechetně" Chápu, že má už svoje zkušenosti s naší lidskou rasou. [mrknutí jedním okem]

--
S celkovým pesimismem článku nesouhlasím, ale to má každý člověk "hozené" tak nějak od přírody asi. Já prostě věřím tomu, že kapky vody vyhlodají díru do skály a že při cestách v čase do minulosti může zašlápnutí motýlka v trávě před 100 miliony roky způsobit, že vývoj života na zemi vezme úplně jiný obrat. [cool]

Než z toho katastrofálního spolku EU vystoupíme, bude jen dobře, když v EP budou sedět lidé, kteří budou bránit porušování subsidiarity Evropskou komisí (to je ta skořice v dánské koblize).

310383

21.5.2014 8:11

RE: Svobodní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 310383

>Než z toho katastrofálního spolku EU vystoupíme, bude jen dobře, když v EP budou sedět lidé, kteří budou bránit porušování subsidiarity Evropskou komisí
Ukazte mi na kandidata, ktery tam nechce jit hlavne pro pul milionu korun mesicne? Chtel bych takoveho cloveka poznat a hned bych si pral, aby podstoupil DNA test, protoze si myslim, ze takovato bunka nema v cloveku uplatneni.

310385

21.5.2014 9:07

RE: Svobodní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 141.?.?.?

Reakce na 310385

Ale jo. V cele Evrope, dokonce i v Rusku by tam sel kde kdo i bez pul milionu. Stacil by i AK-47.

310392

21.5.2014 9:04

RE: Svobodní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 141.?.?.?

Reakce na 310383

Ac si to malokdo uvedomuje, nebo se o tom nezamyslel, prvni krok by musel byt odchod z NATO. Pokud bychom totiz pouze vystoupily z EU, ovsem zustaly v NATO, CR by stala figurkou USA s vojsky NATO, radary a raketami od vychodu po zapad.
A byl by zde udrzovan fasismus, protoze "demokracie" by zde NATO neudrzela.
Takze ja jsem spise cekal vetsi prubojnost, neco na zpusob "vytvorime podminky pro mozny vystup z EU a NATO". Nejdrive je potreba vystavet cestu, aby se dalo po ni jezdit, jinak je prvni prikop vas...
Moc na vyber a prostredky jak to prezentovat nyni neni, budme realiste. Ale verim, ze bude. Nikdo ostatne Ten prvni krok z teto zeme neceka.

Ukrajina jen tezko nekdy v daleke budoucnosti vstoupi do EU, ovsem vstup do NATO jim zapad zajisti za jeden den. A myslet si, ze bez Ruskeho vmesovani/handlovani bude mit na vyber je kravina. Vedle sebe ma Polsko, ktere je snad nejvetsim moralnim odpadem vychodniho bloku (bohuzel a cest vyjimkam, ktere znam osobne). Madarsko o kterem snad ani vestec nevi jak se zachova, jista je jen jejich natura, ktera jim koluje v krvi a Slovensko, ktere je male na nejakou realni pomoc. Zustane tam pri nevsimavosti Ruska natrvalo, Rusko to oplati zakladnami na Kube, Venezuele, Bolivii. Nebo se situace vyhroti a bude nuceno zasahnout. My zde prozatim zustanem jako otroci v oblezeni.

Putin si uvedomuje, ze potrebuje Ukrajinu celou, kdyby chtel nejaky duvod pro rozdeleni (vzdy byla, pouze neoficialne) nasel by ho davno. Treba pri konfliktu v J. Osetii. Timosenkova rvala jak krava nebeska, byla to vhodna prilezitost vzbudit jihovychod.
Nikdy by k tomu nedoslo, tak muselo USA s Nemeckem naplanovat tradicni fasismus sami. Vi nekdo, ze ucebnice pro deti na Ukrajine byly psany v Nemecku a USA (podobne jako chteli nemci vydat nasim detem nedavno u nas). A jak tam bylo manipulovano s historickymi fakty? Ten feudalismus (oligarchie je vlastne to same) se tam pote uchytil bez potizi. Mozna to same a jeste horsi cekalo i na Rusko, nebyt zkroceni kseftaru Putinem.

Jen tak, byt celniky na Slovensku a v Cechach, tak ty vlny Ukr.pristehovalcu primo odvazim kamiony do Nemecka. At maji bavorsky gulasek, dle vlastniho receptu. Nehlasit pri nahodnem odchyceni, ale primo presouvat a vylozit.

310391

21.5.2014 11:05

Strana Svobodných Sionistů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 310383

Myslíte ty Svobodné, jejichž hlavní ideologií je neoliberalizmus, který přivedl svět na pokraj ekonomického kolapsu (a u nás v osobě Klause k zprivatizování státu) ?

Ty Svobodné, jejichž kandidátku sestavuje pražská židovská obec?
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/3873...

Ty Svobodné, v jejichž vedení jsou staré provařené struktury jako Payne, spoluzodpovědný za zákon o popírání holohoaxu?

Ty svobodné, kteří prosazují užší spolupráci se zločineckou organizací NATO , USarmy a jejich základny u nás?
https://www.svobodni.cz/9-program/64-politicky-pro...

* E15: Zkusme od filozofie přejít ke konkrétním tématům. Jak se Strana svobodných občanů dívá na umístění americké radarové základny v Česku?
Je nesporné, že to budeme podporovat. Já se hrdě hlásím k tomu, že jsem o tom Američany tři roky přesvědčoval. Jako jaderný fyzik jsem spočítal, že právě v Česku by měl být radar a raketová základna přibližně jeden tisíc kilometrů od něj. Tehdy jsem to navrhoval proti oficiální politice bývalého prezidenta Billa Clintona, který prohlásil, že protiraketová obrana se bude týkat výhradně Spojených států a nikoho jiného.

http://www.svobodni.cz/media/clanky/16-jiri-payne-...

Ty Svobodné, kteří podporují americkou barevnou revoluci na Ukrajině?
http://freeglobe.eu/Articles/3937-svobodni-na-poho...

Jste si opravdu jistý?

310401

22.5.2014 8:20

RE: Strana Svobodných Sionistů

jjj 213.?.?.?

Reakce na 310401

Jsem si jistý. Po přečtení návrhu na směrnici, který zpracoval "Výbor EU pro toleranci" jsem neváhal ani sekundu a pročetl stanoviska všech českých stran, která má seriózní plán jak vystoupit z této socialistické - a brzy komunistické - struktury EU. Jediná taková strana jsou Svobodní.
Přečtěte si tu směrnici o toleranci a pochopíte, že až něco takového projde EU parlamentem a implementuje se v členských státech, Zvědavec vycházet definitivně nebude. A dokonce i vtipy o Roubíčkovi vám pak vynesou za 2 roky nepodmíněně! [bliji]

Mně se ale vůbec nelíbí člověk Payne. A zase jiní se mi líbí moc.
Nicméně mám za to, že jsme v situaci kdy nám doslova hoří barák a není právě rozumné, začít lustrovat každého hasiče, co nás tahá z plamenů, jestli bysme s ním šli i rádi na pivo. [smích]

310460

22.5.2014 14:05

RE: Svobodní

baba_Blažková 193.?.?.?

Reakce na 310383

>Samozřejmě si Svobodní také odsouhlasili, že případní poslanci budou veškeré náhrady poukazovat na stranický transparentní účet...

Ale ale? Strana, která tolik brojí proti přerozdělování, "rovnostářství" jak oni tomu říkají, a v jejím rámci přitom funguje systém takřka komunistický? Jakože Strana sebere všem a pak s vybraným naloží dle svého uvážení?

No to jsou mi věci... [překvapení] [chechtot]

310477

21.5.2014 8:46

č.4 NE Bruselu-Národní demokracie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Vladimírův článek má jednu zásadní chybu. Ignoruje skutečnost, že když k volbám nepůjdeme, tak v rybníku zůstanou ti samí kapři a budou si dál chrochtat blahem za těch 30 miliónů korun za volební období.

Dospěl jsem k názoru, že je třeba volit euroskeptické strany, nebo alespoň strany, které dnes v europarlamentu nejsou zastoupeny. Prostě dát najevo současným europoslancům a jejich stranám, že za 5 let nicnedělání ve prospěch jejich voličů se odměňuje vyhazovem. Tak jak je to běžné u každého zaměstnavatele, kterým jsme i my voliči.

Navíc je plat europoslance významnou částkou pro rozpočet malých stran, které nejsou dotovány židovskými penězi a penězi daňových poplatníků.
Potřebujeme více Nigelů Faragů v europarlamentu. Nebýt takových jako on, tak ta špína vůbec nevyplave na povrch.

Já jsem rozhodnut volit č.4 NeBruselu – Národní demokracie s Adamem B. Bartošem v čele. Pro příznivce konspiračních teorií a čtenáře těchto stránek vlastně ani není jiná volba [smích]
Představte si ten poprask, kdyby Bartoš začal sestavovat seznam židů v europarlamentu. Už jen kvuli té legraci bych ho volil. Mimo jiné i proto, že býval schopný investigativní novinář.
Tady je rozhlasová předvolební debata s ním, dobře jsem se u ní bavil: http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/deba...

A proč nevolím Kellera? Protože vstoupil do špatné strany a slouží ČSSD jako antiCháron, tj převozník jejich politiků z rozkradené říše mrtvých (ČR) směrem do říše západního euroblahobytu 30 milionů poslaneckého platu. A navíc je Keller tak populární, že se do europarlamentu dostane i bez mého hlasu.

310387

21.5.2014 9:39

RE: č.4 NE Bruselu-Národní demokracie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 310387

Bude zalezet, jakou frakci udelaji euroskeptici. Pokud se shodnou na spolecnych zajmech (tim jedinym by mohlo byt vypracovani strategie pro rozpusteni EU, nebo umoznit narodnim statum vyvazat se ze smluv EU a zakonu EU s terminovanym odchodem).
Zde urcite zustanou zeme, ktere v EU budou chtit zustat, paradoxne Dansko, Svedsko, ale i Nemecko a mozna Francie a Benelux. Jde o vytvoreni kultivovaneho odchodu statu.

V prvni rade je nutne umoznit temto statum vyvazat se ze smluv a zakonu EU. Potrebuji urcity cas. Okamzity odchod by zpusobil kolaps na obou stranach (co by to asi udelalo s Nemeckym a Rakouskym sektorem u nas...) a urceni predbezneho terminu vyvazani z EU. Ta moznost odchodu v zakonech EU je jiz nyni, ovsem integrace probehla takovym tempem, ze jen tak trisknout dvermi bez obrovskych hospodarskych skod nelze. Oni si jeste k tomu hodili krizi, kde kazdy suchot listi muze privest ekonomiku narodniho statu k bankrotu.
Tech statu, pripravenych k odchodu musi byt vice.

O cem pochybuji, je schopnost lidru euroskeptiku se vubec na necem domluvit, aniz by je diskreditovali. Zadny mozek tam nevidim a bude zalezet hodne na odhodlani lidi, mnohem vice nez na krocich europoslancich.

310396

21.5.2014 10:31

RE: č.4 NE Bruselu-Národní demokracie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 171.?.?.?

Reakce na 310396

Teď je nejdůležitější vyházet z europarlamentu eurohujery a dostat tam euroskeptiky a národovce. Co bude pak, to se uvidí. Ne náhodou začíná masivní mediální a NGO tažení proti stoupající popularitě nacionalistických stran. Oni moc dobře ví, proč se jich bojí.

310398

21.5.2014 21:42

RE: č.4 NE Bruselu-Národní demokracie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 310398

No, to neni az tak jednoduche, prave.

Co se tyce medii, maji to skutecne veeelmi jednoduche. Prave pro emotivni a bezmyslenkovou prezentaci euroskeptiku.
Rozum nema nikdo ani nalevo, oni se jeste porad utapeji nekde ve snech o jednotne bohate Evrope. Hovadina. Nikdy nebyla a nikdy nebude. Neexistuje zadny kout planety, ktery by byl tak ruznorody jako Evropa. Nasilim nikoho neprinutite aby zmenil sve uvazovani, hodnoty. Po dobrem to bylo odzkouseno, krachlo to a nyni je na case se rozloucit. VCETNE VOLNEHO TRHU. Protoze prave TEN umoznuje mit u nas kompletni bankovni sektor v Nemeckych a Rakouskych rukou, Nemecky firmy, nemeckeho mobilniho operatora, Rakouske benzinky atd. Co mame na zapade my? Hovno, s pardonem. A doji nas vcelku uspesne, kdyz porovnavam ceny u nas a u nich.
Jednoduse kolonie.
Pravice (ta euroskepticka) chce pouze odstranit rozhodovani a ponechat volny trh. S tim, ze korporace budou mit nadale nizke dane a nadale bude pokracovat odliv financi z nasich kapes NE do statniho rozpoctu CR, ale Bundestagu.
Levice (teda dnes bych je oznacil za neco jako "false leftists" ) se zda ma stejny ukol. Pouze udrzet linii presunu bohatsvi od nejnizsich vrstev smerem k bohatym. Nic jineho nez pokracovani pyramidove hry. Maskuji to tedy za hesla o jednotne Evrope, ktera jedina muze zabranit valce v Evrope (valka klepe na dvere i bez vas) a nyni se "evropsky" pousteji do Ruska.
Na palici, kazdy jeden politik, novy i stary. Pomalu bychm jako realiste meli zacit uvazovat misto napravo-nalevo spise nahoru-dolu.

Oni neco intuitivne citi, ale neumi to zaradit, najit nejlepsi cesty k prezentaci toho co citi. Kdyz pak mluvi otevrene, mluvi z nich vetsinopu nenavist. Plati, ze by se meli pred kazdym verejnym vystoupenim vyrvat nekde mimo mikrofony a kamery. Mozna by se jim i lepe uvazovalo.

Pro komiky (jak ty herecke, tak ty novinarske) skutecne neni tezke shodit N. Farage, jeho staci mirne podpichnout a startuje.
Na euroskeptiky bude vyvijen nenormalni tlak, obrovsky a kamera s nimi pujde do postele, mikrofon na hajzl. Pro svuj hnev se nebudou ovladat.

Jak asi ma normalni clovek reagovat na toto:
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/336969-problem-s-populacni-explozi-by-vyresila-ebola-prohlasil-le-pen.html
Zamerne snahy sve dcery shazuje, nebo neumi udrzet vasne. A nebo je stejny fasoun jako ty loutky na Ukrajine? Migrace se da klidne resit tim, ze nastavis priority pro vetsinovou spolecnost (coz jaksi PRAVE nyni v EU nejde). Proc je NEMOZNE ziskat svycarske obcanstvi a EU drzi hubu? Proc nekritizuje Svycarsko, nebo Izrael? Tak, pokud maji tyto staty tvrda pravidla, muze je mit i kazdy narodni stat EU (nejradeji bez EU) a emigranty po odpracovani letenky primo posilat zpet.

Ja se Faragemu nedivim, protoze ma pravdu. Vychodoevropane berou britum praci a tim jim snizuji socialni standarty. Stejne jako u nas Ukrajinci. Kazdy, kdo do UK sel, kazdy tam sel kvuli praci, kde dostaval x-nasobne vice za podradnejsi praci, nez ve vychodnim bloku za kvalifikovanou. Ale o tomto "fungovani"EU" uz nikdo nepise.

310437

21.5.2014 8:47

Vypočítaj si tvoju % úspešnosť vo voľbách

lubosmat 195.?.?.?

Bude to súčet podielu násobku negatívnych správ o tvojich protikandidátoch a pozitívnych správ o tebe a podielu počtu plagátov s tvojou vyškerenou tlamou a počtu plagátov s vyškerenými tlamami protikandidátov vydelený celkovým počtom kandidátov, nakoniec vynásobený číslom 100.

(NSOTPPSOT+PPSTVT/ PPSVTP)/PK100

To že ťa zvolí v Slovenskom prípade 60% z 19% zmanipulovaných voličov teda (0,60,19)100=11,4% oprávnených voličov Ťa trápiť nemusí, veď je DAMOKRACIA.

310388

21.5.2014 8:58

Jen mezi námi

Nikdo 81.?.?.?

Evropský parlament je stále na vedlejší koleji, i když mu byly rozšířeny pravomoci. Loutkovodiči úkolují přímo Komisi a ostatní kašpárky s top funkcemi na jevišti.
Zcela nepostižitelná ECB a navázané subjekty provádějí jakékoli finanční kejkle bez té nejmenší odpovědnosti a zdá se, že to evropské obyvatelstvo vůbec nezajímá.
Takže pokud současný zotročující model nepadne vlastní vahou nebo se nenajde někdo mimo EU, kdo ho rozbije, tak tu budeme otročit až do úmoru a užívat si vymožeností korporátního fašismu. [bliji]

310389

21.5.2014 9:26

problémem jsou koalice

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 91.?.?.?

Sdílím více myšlenek pana editora o tom, že bežný človek funguje spíš jako míček v bubnu. Duvodem je prostý fakt, že prumerne človek nemá jak objektivne vedet, která volba je správná, protože buď nemá dost adekvátních zkušeností, nebo mu chybí objektivní informace. Informace ale rozdávají média, které lze považovat spíše za reklamní, nebo závislá na podpore kdekoho, kdo nemusí mít nejmenší duvod být objektivní. Spíš ty média vystupují v úloze manipulátora verejnosti. Statisticky to tak nejspíš vychází.

V reálném živote, firme, nebo nekde, kde neco má fungovat se rozhodování sveruje zkušeným a schopným, které takto ohodnotilo nejbližší okolí. Nekdy samozrejme i mafiánum a diktátorum, kterí si svou pozici vynucují sílou, to ale ne vždy bývá optimální.
Pri hlasování to tak není, a zkušené voliče okamžite naprumerují ti, kterí se rídí spíše informacemi z médií, tebo i ti, co by se za normálních okolností nemeli hlasování zúčastnit vubec, stejne jako cestující nemohou mluvit do rízení autobusu.
Když je zkušený a kvalifikovaný volič prumerovaný s vetšinou méne zkušených (dáno statisticky) tak se výsledek neodvíjí ze zkušenosti, ale z politické reklamy.
Dusledky známe. Je proto zásadní chybou, když má každý hlas stejné váhy.

Další a velmi škodlivý, neli blokující proces, který opravdu brání uplatnení vule společnosti jsou KOALICE. Pochopil jsem to na zastupitelstvích, kde jsem se mnohokrát účastnil. Pokud se nekterý poslanec pokusí predložit nejakou obecne prospešnou myšlenku v nesouladu s koalicí, tak prestane rozhodovat kvalita myšlenky, a uplatní se spíš váha koalice, a možnost rozvíjení horizontálních vztahu, nečitelných vazeb mezi poslanci, které ve schéme normální zastupitelské demokracie nemají co delat. Mám za to, že koalice delají více škody než osohu i když brání i uplatnení nežádoucích myšlenek. Zajímavé ale je, že nežádoucím myšlenkám pokud takové vzniknou se v koalici vede obvykle lépe. Možnost koalic vede ke snížení duležitosti hlasu každého poslance, kterí se pak v dusledku nemusí jednotlivýma otázkama tolik zabývat, co jim "šetrí" práci za kterou jsou placeni, co samozrejme nekterým vyhovuje. Platit ale poslance, který vlastne nedelá, co má, a jeho rozhodnutí se nakonec schová za postoj koalice je dost prepych a plýtvání. Také se tím strácí nutnost znát poslance blíže, protože na nem v podstate ani nezáleží, když se musí prizpusobit koalici. KOALICE jsou to, co brání pohledu na to, co vlastne poslanec delá. KOALICI nejde pak ani jednoduše odvolat, když nedelá to, co jednotlivý poslanec pred volbama slíbil.

310395

21.5.2014 23:04

RE: problémem jsou koalice

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 310395

Uz bych se tim netrapil, ale samozrejme souhlasim.
Kompromisy v koalici vsem stranam ublizuji, protoze nemuzou realizovat svuj program. Nastupuji media, ktere po nich stekaji, ze nedodrzuji sliby volicum. Vsimne si toho stado ovci a papuskuje televizi...

V budoucnu jsou 2 cesty, proto uz se nejak trapit politikou nebude treba. Bud bude uzakoneneno vseobecne referendum (ztrata duvery v politiku je a bude trvala), nebo fasismus a vynucovani poslusnosti.
Ve 21. stoleti se to zda jako neco nemozneho, no prave dosazovani oligarchie to umozni. Feudalismus 21. stoleti. Pravo buzerovat ovce dostane ten, kdo za doby nejvetsich podvodu (neoliberalsmus), dokazal ozebracit nejvice sve okoli, vyuzit der v zakonu, vyhnout se placeni dani a modlit se k mamonu.
Eticka a moralni troska vas bude ucit moralce, etice a poslusnosti. Takze se toho az tak moc nezmeni, pouze zde bude strana jednoho muze (aktualne Babis, ktery pomalu kupuje vsechny ohlupovadla, ale on se projevi, jen co "nakoupi" ), obklopena stadem neschopnych vernych.
Pokud to nebude zvladat, nasadi sve kamose do regionu. Nejaky rozdil mezi kralem a teritorialnim knizectvim podlehajicim krali?

310441

21.5.2014 10:52

Článek fatálně poskvrněný antisemitismem.

gippius 88.?.?.?

Vcelku nechápu duševní pochody u někoho, kdo by měl při své inteligenci snadno pochopit, že nelze ŽÁDNÝ národ strkat do jednoho /čertova/ pytle. Židé, to nejsou jen Rotschildové,Madoffové, Železní, Gálové, to je i Marx, Freud, Einstein, Sagan, Buber, bratři Singerové, Bob Dylan, Paul Simon, nebo jeden z nejadresnějších kritiků současného kriminogenního globálního systému Noan Chomsky. Mnoho úžasně kreativních až geniálních lidí, bez jejichž přínosu by byl svět fatálně ochuzen. Je myslím snadné pochopit, že v žádném národě není úplná nouze o gaunery a Židé jistě nejsou vyjímkou. Ale podobná démonizace ničemu dobrému nepomáhá. Upřímně řečeno, nejsem žádným "ctitelem holokaustu", uctívačem Nicolase Wintona, Oskara Schindlera a podobných novodobých kultů/ Ale antisemitismus odmítám.

310399

21.5.2014 11:01

RE: Článek fatálně poskvrněný antisemitismem.

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 310399

A já zase nechápu, jak pouhé poukázání na fakt, že židé nemají vlastní politickou stranu, může někdo spojovat s tzv. antisemitismem.

310400

21.5.2014 11:24

RE: Článek fatálně poskvrněný antisemitismem.

hugo23 195.?.?.?

Reakce na 310400

"...židé, kteří jsou známi svou láskou k moci a k penězům,nemají žádnou stranu..."

Nechme antisemitismusstranou. škatulkování je mnohem trefnější pojem. to je ale vždy špatně. jinak je ten článek dobrý, pane Stworo. Jen vyznívá opravdu velice pesimisticky. Je třeba se neustále snažit , tepat, neuvadat, milovat, prostě žít. Potom není na takový pesimismus čas. A i myšlenky a vize budoucnosti pookřejí. Uvidíme brzy ! P.s. Keller je pro mě též záhadou. [zmaten]

310403

21.5.2014 12:08

RE: Článek fatálně poskvrněný antisemitismem.

anti-anti 80.?.?.?

Reakce na 310403

Jojo. Ty židi, dokonce si dovolili po holokaustu nezaložit Židovskou stranu ve které byli za první republiky. To si dovolují moc už i ti prašivý cikáni mají politické strany, dokonce několik, ale ti židé jsou rozlezlí všude...tohle je fakt chorobnej antisemitismus. Ale Stwora budu tvrdit, že antisemitské názory jsou v pořádku, protože popisují charakter Židů, tedy jejich lásku k penězům a moci.

310406

21.5.2014 21:51

RE: Článek fatálně poskvrněný antisemitismem.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 310403

Jedina jejich schopnost je lhat a podvadet. A na techto pilirich primo stoji neoliberalismus.
Ja jen tak nejak nevim, proc kazdy Cesky, Slovensky, Srbsky, Rusky emigrant nesedi v bankovni rade, nema hned jisteho fleka v politice, nesnazi se neustale menit zemi ve ktere zije na popel a moralni odpad. To tem "druhym" totiz vyhovuje. Zamerne vytvareni chaosu, z deti pitomce a u volicu mozkove gulasparty.

310438

21.5.2014 12:26

RE: Článek fatálně poskvrněný antisemitismem.

gippius 88.?.?.?

Reakce na 310400

Docela chápu to, co chtějí protokoly říci a vůbec nemůžu popřít, že to, co popisují, se dnes neděje. Ale odmítám si byť jen myslet, že je to nějaký židovský plán. Mnohé z toho, co se v té knize píše, je dost blízké skutečnosti. Ale nemyslím si, že tohle prvoplánově připravují a dělají Židé a nikdo jiný. No a právě ta zmínka o židovské politické straně celý ten odkaz na protokoly dosti přitvrzuje. Proto ta zmínka o antisemitismu.

310408

21.5.2014 22:28

RE: Článek fatálně poskvrněný antisemitismem.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 310408

Zide nemaji palici na PSM, nebo jsou to "jini zide"?

Mimochodem, kdyz zamerne vsunujes "prasivy" pred cikanem, o cem vypovida tvoje obhajoba zidu? Takze jeden je prasivy, druhy chudinka nikoli...
Je videt, kde se bere uvazovani Praveho "vyvoleneho" sektoru na Ukrajine. Kde se bere pozvani Praveho sektoru od Vandase, v kterych koncinach se pohybujew uvazovani R. Jocha, ktery byl pravem obvinovan z fasistyckych vyjadreni jiz pred lety a odkud se bere uvazovani geneticky prokazaneho zida A. Hilera. Kde se bere extremni rasismus, nizsi pridely vody pro Araby, nez zidy v Izraeli. Kdo nasadil islamofobii do Evropy, aby kryl sam sebe.
O Gaze radeji mluvit nebudeme, ze. Islamu take nerozumim a nektere veci jsou mi odporne, ale najednou v jednom okamihu takova vlna + Arabske jara od jednoho statu ke druhemu? Nahoda, jiste.

Ale dobre v poradku. Pouze v tom mate trochu zmatek. Nejsou zide jako zide. A to je zaklad uvazovani. Vice nez na kokokoli jineho plati, ze jsou extreme rozdeleni.

Historicky (at byl rok 1-34 nl jakykoli) byli vlastne prvni krestane zide. Byla to cast zidu, ktera verila v Krista a ona, ne on sam, ho nazvali Kralem zidovskym. Nasledne ta druha skupina se spolcila s Rimany a pronasledovala prvni krestany kde se pohly. Pro obe strany ovsem vzdy platilo jedno - pomsta.
Ta se nese od tech dob, dodnes.
Na zidy se vubec nena hledet principem kolektivni viny. Ty skupiny premysleji jinak, ale pod jednou knihou.

Obe skupiny ovlivnuji (prokazatelne od prvniho zebrani pro nedelni ksefty) deni na zemi. Meni v zemich tradice, nabozenstvi, nekde pismo apod. Pokud tedy bude kdokoli z vas uvazovat o zidech jako jednom smeru, dostane se na slepou ulicku.
A moc, penize - bezny zpusob jak realizovat zmeny kdekoli a kdykoli. Kdo je hromadi se da dnes prece jednoduse zjistit. Kdo financoval 2 svetove valky take. Kdo se misto tvoreni venuje kseftareni, protoze neni schopen tvorit. A zcela jiste (bohuzel vzdy s odstupem casu, nyni pouze uvahy) se objevi i jmena financiku soucasnych konfliktu.

310440

22.5.2014 7:36

RE: Článek fatálně poskvrněný antisemitismem.

gippius 88.?.?.?

Reakce na 310440

... kde jsem napsal, že jsou cikáni prašiví? Vždyť něco podobného si ani nemyslím!
Spojitost Židů s Jochem, Vandasem, ano i s Hitlerem pro mne neexistuje ani teoreticky, všichni jsou to gojim jak poleno /nějaká ta příměs moc nehraje roli/
Jinak naprosto souhlasím: nejsou Židé jako Židé.
Počátky křesťanství, to je zajímavé období. V té době /po roce 33, jestli to ovšem letopočtově sedí/ se toho moc nedělo, některé části nového zákona /třeba janovo evangelium/ nejspíš ještě ani nebyly napsány, křesťanství tehdy bylo takříkajíc "na hraně" a ještě se moc nerozhořelo, o nějakém Pavlovi bylo slyšet jen to, že byl farizej. To, co píšete o těch dvou židovských skupinách je fakt. Mesiášský úděl byl Ježíši naroubován, to se domnívám taky. Nikdy nemluvil o církvi,ale až tak podivně a na samém konci. A že svět jako takový není spasen až do dnešních dnů, to snad může vidět každý, kdo má oči a trochu mozku.

310457

21.5.2014 11:17

Keller.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Janu Kellerovi držím palce. A bude to potřebovat. Se svými názory na základny v ČR (radar v Brdech), Ukrajinskou krizi, Transatlantickou smlouvu TTIP a mnoho jiných to s ČSSD za zády nebude mít jednoduché. K hloupím sloganům na předvolebních plakátech sociálních demokratů také nevzhlíží s obdivem.
Keller podle mě není kariérista a věřím že si za svými názory bude stát i v EP.

310402

21.5.2014 11:31

NOVÁ NADĚJE NA EVROPU PRO LIDI

adur 94.?.?.?

Zpravodaj - EUROVOLBY 2014 - NOVÁ NADĚJE NA EVROPU PRO LIDI!" obsahuje také informace, které media hlavního proudu nezveřejňují. Jeho cílem je pomoc k základní orientaci v problematice EUROVOLEB 2014. Má mimo jiné kapitoly STAV DEMOKRACIE V SOUČASNÉ EU, NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU", JAK SPRÁVNĚ VYBRAT KANDIDÁTA, PETICE EVROPA PRO LIDI A VÝZVA ZA POHYB ŽIVOTA, atp. , Zpravodaj naleznete zde http://rozkvet.cz/texty/zpravodajrozkvet042014.htm

310404

21.5.2014 15:35

Vyřešeno

Petr Beneš 178.?.?.?

Nezbývá nic jiného než se s celou rodinou nevolit! I spousta spolupacovníků volit nepůjde. Žádnou změnu volby nepřinesou snad jenom co nejmenší účast ve volbách vypoví co si lidé o EU myslí [bliji]

310414

21.5.2014 17:13

RE: Vyřešeno

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 310414

Pokud řeknete a) - nepůjdu volit, měl byste hrdě říci i b) - budu držet ústa !
[oči v sloup]

310417

21.5.2014 21:37

RE: Vyřešeno

Petr Beneš 178.?.?.?

Reakce na 310417

Tady přece nejde o to jestli člověk drží ústa, nebo je líný jít do volební místnosti. Jde o to že ať budete volit jak chcete a koho chcete NIC ale naprosto NIC nezměníte! Ani kdyby volila celá republika tak není žádná šance. Proto alespoň přispět do statistiky o účasti v ČR tím, že je mi z celé slavné EU na [bliji]

310436

22.5.2014 11:06

RE: Vyřešeno

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 310436

Mi je také z celé slavné EU na blití , ale v tu sobotu tam hodím 4 kvůli rovnováze.

310467

22.5.2014 15:52

RE: Vyřešeno

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 310467

No to si opravdu pomůžete vole, teda pardon jééžišmárjá, chtěla jsem říct voliči. Akorát zvýšite statistiku volení, čímž podpoříte zmrdy v jejich legalitě.

310480

22.5.2014 16:14

RE: Vyřešeno

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 310467

Ještě bych chtěla dodat toto:

To je totiž ten paradox, že ti co nikoho nevolí mají právo nadávat na všechny politiky bez rozdílu. Celá situace je totiž podobná jako za komunistů. Ti co chodili poslušně volit komunisty, tak pak měli držet huby a krok, protože je sami dobrovolně zvolili. Nadávat pak jako špačci po hospodách na komunisty bylo bezpředmětné. No a podobná situaci existuje i dnes. Dejme tomu, že někdo volil mafiána Babiše. Teď zjišťuje, že je Babiš hajzl a dělá pravý opak, než co slibovat. Takže co jako? Měl by nadávat sám na sebe, že Babiše volil a jaká je hloupá trubka. Co se týče ostatních politiků, ty on nevolil, takže smí na ty všechny ostatní politiky nadávat stejně jako nevolič. Čili jaký je rozdíl mezi voličem a nevoličem? Rozdíl je v tom, že nevolič může nadávat na VŠECHNY politiky bez rozdílu, kdežto volič v jednom konkrétním případě nadává sám sobě jaký byl vůl, ale v ostatních případech může nadávat na politiky stejně jako nevolič.[smích]

310481

25.5.2014 10:36

RE: Vyřešeno

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 310481

Stejně tak jako můžete nadávat na skládku jaderného odpadu za vašimi humny, jejíž existence či neexistence byla otázkou pro místní referendum, jehož jste se neúčastnila. Jde jen o myšlenkové cvičení, avšak to, že skutečnost je taková, že vám a vám podobným se jen nechce, neokecáte, protože účast při místních referendech, kdy skutečně nejde o to, koho pošlete vydělávat, je srovnatelná s účastí při volbách, ne-li dokonce nižší. Vzhledem k rozdílné právní úpravě jsou místní referenda zpravidla nakonec neplatná právě díky nízké účasti. Díky vám a vám podobným.

Když to srovnám s popularitou všech těch klikacích online pseudopetic, jen to potvrzuje to, co stále tvrdím. Nejde o postoj. Jde jen a jen o lenost a o odmítnutí zodpovědnosti. Tento postoj "já tím nic nezměním" je typický pro všechny, kdo kupují výrobky poskvrněné dětskou prací, všechny, kdo netřídí odpad atd. A proto to zde vypadá tak, jak to zde vypadá.

310637

26.5.2014 7:35

RE: Vyřešeno

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 310637

Vy jste babo nepoučitelná. Anebo jste již zapomněla, že jsem zastáncem přímé demokracie, to znamená zastánce především místních referend. Místního refrenda bych se účastnila samozřejmě s radostí, takže mě zde peskujete zcela zbytečně. Co je na místním referendu velmi špatné je to, že musí občané splnit určitou kvótu, jinak je neplatné. Jaký to rozdíl s volbami, kde do EU volilo pouhých 18 procent občanů a přesto jsou platné. Správně by to mělo být tak, že i kdyby přišlo k referendu pouhé procento občanů, že by mělo být platné. Když může 200 zkorumpovaných posraneckých figurek rozhodovat o 10 milionech občanů, proč by v místním referendu třeba 2000 lidí ( což by představovalo 1 procento), nemohlo rozhodnout o místních poměrech?

Co z toho všeho plyne: Že jsou zákony úmyslně nastavené tak, aby občan nikdy nevyhrál. Taky jsem přesvědčena, že volby do EU byly zfalšované, protože tam byly zvoleny přesně ty figurky, které být zvolené měly (třeba teplouš Pospíšil, nebo Telička, Keller, který se již hodně dlouho v mainstreamu zviditelňoval, atd.)

310667

21.5.2014 18:04

RE: Vyřešeno

fohat 194.?.?.?

Reakce na 310414

jsem děd nad hrobem a mám trochu studu v gatích za mé vrstevníky v domovech duchodcu,nad kterými se budou sklánět OPĚT sexandy se silikonovými visačkami kvality,bimbat s nimi nad urnou a lákat ke vhození pro toho strejdu s fajfkou,co to s nimi myslí tak DOBŽE.... [bliji] [bliji] [oči v sloup] [oči v sloup] [bliji] [bliji]

310423

21.5.2014 19:25

Po volbách v EU útěk za ruským plynem? Ano!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Nic jiného Bruselu nezbývá, protože volby do EU asi nedopadnou podle představ a Evropa bez plynu, to je moc i na Ashtonovou... http://aeronet.cz/forum/showthread.php?t=7600

310429

22.5.2014 7:58

Nejdete k volbám? Nestěžujte si!

gippius 88.?.?.?

To je co se týče nadcházejících voleb do EU opravdu k popukání. Vlastně to dnes platí o jakýchkoli volbách, ale čím "výš" se volí, tím je akt volby zbytečnější. Proč tomu tak je?
Ve společnosti je hluboce vryt individualismus a to mnohem víc, než před 25 lety, to prostě může vidět každý. "Není společnost, jsou jen jednotlivci", říká přesvatá ikona nejlepšího ze všech systémů/ protože alternativa přece není/ Margaret Thatcherová. Jak funguje vlastní názor můžeme vidět třeba v případech extrémně rychlého přizpůsobení pohledu shora u Zemana, Zaorálka, nebo Sobotky. Opravdu si ještě někdo myslí, že volby tak, jak jsou dnes nastaveny a za existence obecného hypertrofovaného sobectví mohou něco reálně změnit?

310459

22.5.2014 11:06

Kdyby volby mohly opravdu něco změnit, tak je komunisti už dávno zakážou.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 310459

Ovšem i ubohých padesát procent hlasujících psychopatů je takzvaná / novodobá / "demokratická většina", která dá legalitu zvoleným zlodějům a idiotům. Právě toto je značný pokrok od dob socializmu, kde vedoucí úloha jedné strany vyžadovala většinu 99,9 procenta, a připadala mi, i když byla v podstatě vynucena, "alespoň trochu" přesvědčivá a legální... .

310468

22.5.2014 13:27

RE: Kdyby volby mohly opravdu něco změnit, tak je komunisti už dávno zakážou.

gippius 88.?.?.?

Reakce na 310468

No jo pokrok...už víme, jakou má dnes cenu /popravdě, tím slovem se už dnes neoperuje, snad aby si lidi nedělali nějaké naděje/. S tím se těžko něco udělá. Tady není cesty. Člověk se musí soustředit na své věci, rodinu, bezprostřední okolí a hlavně vlastní srdce a škebli. A EU, NATO, Tzv. demokracie, tzv. svoboda a tzv. lidská práva? Pokud to člověku zvědavost, žaludek a nervy dovolí, dívat se, jak to dál vyhnívá.

310474

22.5.2014 11:22

Pro editora a další čtenáře

ROMAN1 85.?.?.?

Byly zde v diskuzi (výše) probírány nejrůznější "protievropské" alias bruseloopoziční strany. Nebude tedy na škodu, když připomenu také já jednu z nich. Tu nejtradičnější z opozičních stran - Republikánskou stranu Čech, Moravy a Slezska, dříve SPR-RSČ, nyní (RSČMS). Všem euroskeptickým čtenářům doporučuji seznámit se s jejich varováním, případně také prohlášením před volbami do EP. A zamyslet se. Nic více už ani nežádám. Děkuji.

310470

22.5.2014 21:24

Židé?

Standa M. 109.?.?.?

Tato diskuse je smutným dokladem toho, že se Evropa ani po několika stoletích nezbavila vlivu jakýchsi imaginárních Židů. To, že je někdo židovského původu po svojí prababičce tak to podle Vás znamená, že je automaticky součástí nějakého světové spiknutí? A všechny komentáře, které tady hovoří o židovské plutokracii, uvědomte si, že většina nejbohatších lidí na světě nejsou židé! ciao.....

310488

22.5.2014 23:34

RE: Židé?

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 310488

Ale my nezidi nemuzem preci za to, ze si rikaj Zide? Z Israelcu co se vobyvatel tyce je potomku vopravdovejch Zidu statisticky jen jeden a pul procenta jak dokazali testy vodborniku v Israeli ktery si najal Knesset. Ten zbytek devadesat osm a pul procenta sou Chazari kteri nemaj na sobe semitickej ani chlup, ale verej lzi, ze sou Zide! ciao.....

310493

23.5.2014 16:06

Neviete koho voliť?

koitopaalu 85.?.?.?

Nech vás inšpiruje táto pecka od Gamma Ray:
https://www.youtube.com/watch?v=Gf5eR7-15VY&list=ALBTKoXRg38BCAVDuWhlbGj65FFsDgGT98

310541

24.5.2014 5:55

Byl jsem pridat hlas proti EU,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

v sobotu kratce po sedme, tedy uz v prubehu seste hodiny od otevreni volebnich mistnosti. Prohodil jsem hned po prichodu nevazne vazne k muzi, ktery me mel na seznamu, kdyz jsem videl zakrouzkovane jenom jedno jmeno, jestli jsem alespon druhy. On se nepousmal jako jeho sousede (asi proto, aby tam vydrzel nekonfliktne do konce a dostal svoji vysluzku), udelal velice dusledne druhy krouzek a seznam pohybem ruky spise naznakove skryl. Samozrejme trapne marne. To spise byla herecka etuda pro ostatni komisare (nebo jak ty sluzebnicky pojmenovali), aby nikdo z nich nesel nahodou zalovat, ze napomahal znevazovat volby.
[překvapení] [zmaten]

310574

24.5.2014 8:38

RE: Byl jsem pridat hlas proti EU,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 310574

Chystám se tam taky, to už budu nespíš až třetí. [chechtot]
Nepřijde-li po mně nikdo, můj hlas bude mít sílu jedné třetiny obce.

310579

25.5.2014 21:17

RE: Byl jsem pridat hlas proti EU,

Timechild 87.?.?.?

Reakce na 310574

No podľa predbežných výsledkov voľby na Slovensku dopadli priam katastrofálne, účasť okolo 13%, podľa toho, koľko kresiel dostal eurohujer Hranol s hlasom podobným fickovi boli voliť hlavne v rámci tej osminy ľudia s pokročilým Alzheimerom či inak podobne postihnutí. Inak mi nedá, že každý z nich nadáva na zlé pomery, ale volia smerovať celé EU smerom do (_;_) prostredníctvom podobných kreatúr, aby aj ostatným ešte tie pomery dosrali. Dosť z nich sa už konca tejto ich zlej voľby nedožijú, preto to považujem za strašnú zlomyseľnosť voči generácii, ktorá príde po nich.

310655

25.5.2014 13:42

souhlas

Kvark 109.?.?.?

Je to přesně tak jak píšepan Stwora, židé nepotřebují svou oficiální stranu, oni jsou nalezlí totiž ve všech a skrze lože tok pěněz ovlinují co se dá, nejvíc jich je v ODS, TOP09 a u Lidovců..Už jen tenhle fakt stojí za zamyšlení..Proč ne právě oni (ti kteří na to mají), když skoro všichni ostatní ano, ano to je to neviditelné ovládání a českej malej človíček se stále dokola bude příti o tom kdo je větší zloděj a kdo nás víc zadlužil.[smích]

310647

Příspěvků: 71

21.05. 00:29  Protokoly?
21.05. 09:20  Tradiční popelnicový volič a volba hovnem.
21.05. 13:38 vj66  Nohavice to vidí střízlivě
21.05. 00:33  Keller
21.05. 07:35 hugo23  RE: Keller
21.05. 01:11 Satanist  Prekrasne a hlavne pravdive napsanej clanek!
21.05. 02:23  RE: Prekrasne a hlavne pravdive napsanej clanek!
21.05. 17:32 Satanist  RE: Prekrasne a hlavne pravdive napsanej clanek!
21.05. 02:57  Trefne
21.05. 03:21  Osobní hygiena
21.05. 07:16  RE: Osobní hygiena
21.05. 07:58  RE: Osobní hygiena
22.05. 21:44 c4mp3r  RE: Osobní hygiena
21.05. 05:42 slak  Kdyby volby mohli něco změnit, nebylo by to člověk člověku vlkem
21.05. 23:16  RE: Kdyby volby mohli něco změnit, nebylo by to člověk člověku vlkem
21.05. 05:55 Moiry  Židé nepotřebují vlastní stranu
21.05. 07:38  RE: Židé nepotřebují vlastní stranu
21.05. 08:26  RE: Židé nepotřebují vlastní stranu
22.05. 09:55 davi  RE: Židé nepotřebují vlastní stranu
25.05. 13:47 Kvark  RE: Židé nepotřebují vlastní stranu
25.05. 15:56 micha  RE: Židé nepotřebují vlastní stranu
21.05. 07:41 Heriot  Keller
21.05. 07:48  RE: Keller
21.05. 09:08 Luko  RE: Keller
21.05. 09:44  RE: Keller
21.05. 07:51 jjj  Svobodní
21.05. 08:11  RE: Svobodní
21.05. 09:07  RE: Svobodní
21.05. 09:04  RE: Svobodní
21.05. 11:05  Strana Svobodných Sionistů
22.05. 08:20 jjj  RE: Strana Svobodných Sionistů
22.05. 14:05 baba_Blažková  RE: Svobodní
21.05. 08:46  č.4 NE Bruselu-Národní demokracie
21.05. 09:39  RE: č.4 NE Bruselu-Národní demokracie
21.05. 10:31  RE: č.4 NE Bruselu-Národní demokracie
21.05. 21:42  RE: č.4 NE Bruselu-Národní demokracie
21.05. 08:47 lubosmat  Vypočítaj si tvoju % úspešnosť vo voľbách
21.05. 08:58 Nikdo  Jen mezi námi
21.05. 09:26 ppppp  problémem jsou koalice
21.05. 23:04  RE: problémem jsou koalice
21.05. 10:52 gippius  Článek fatálně poskvrněný antisemitismem.
21.05. 11:01 Vladimír Stwora  RE: Článek fatálně poskvrněný antisemitismem.
21.05. 11:24 hugo23  RE: Článek fatálně poskvrněný antisemitismem.
21.05. 12:08 anti-anti  RE: Článek fatálně poskvrněný antisemitismem.
21.05. 21:51  RE: Článek fatálně poskvrněný antisemitismem.
21.05. 12:26 gippius  RE: Článek fatálně poskvrněný antisemitismem.
21.05. 22:28  RE: Článek fatálně poskvrněný antisemitismem.
22.05. 07:36 gippius  RE: Článek fatálně poskvrněný antisemitismem.
21.05. 11:17  Keller.
21.05. 11:31 adur  NOVÁ NADĚJE NA EVROPU PRO LIDI
21.05. 15:35 Petr Beneš  Vyřešeno
21.05. 17:13 výjimečné porušení omerty  RE: Vyřešeno
21.05. 21:37 Petr Beneš  RE: Vyřešeno
22.05. 11:06 výjimečné porušení omerty  RE: Vyřešeno
22.05. 15:52 Jarmila  RE: Vyřešeno
22.05. 16:14 Jarmila  RE: Vyřešeno
25.05. 10:36 baba_Blažková  RE: Vyřešeno
26.05. 07:35 Jarmila  RE: Vyřešeno
21.05. 18:04 fohat  RE: Vyřešeno
21.05. 19:25  Po volbách v EU útěk za ruským plynem? Ano!
22.05. 07:58 gippius  Nejdete k volbám? Nestěžujte si!
22.05. 11:06  Kdyby volby mohly opravdu něco změnit, tak je komunisti už dávno zakážou.
22.05. 13:27 gippius  RE: Kdyby volby mohly opravdu něco změnit, tak je komunisti už dávno zakážou.
22.05. 11:22 ROMAN1  Pro editora a další čtenáře
22.05. 21:24 Standa M.  Židé?
22.05. 23:34 Satanist  RE: Židé?
23.05. 16:06 koitopaalu  Neviete koho voliť?
24.05. 05:55  Byl jsem pridat hlas proti EU,
24.05. 08:38  RE: Byl jsem pridat hlas proti EU,
25.05. 21:17 Timechild  RE: Byl jsem pridat hlas proti EU,
25.05. 13:42 Kvark  souhlas

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,51 Kč
Kanadský dolar
17,36 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,42 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 678,45 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 210 982,33 Kč

Poslední aktualizace: 7.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 415