Diskuze k článku

Obama se připravuje rozbít BRICS během posledních let v úřadu

Příspěvků 36

7.5.2014 1:08

Ad Kaliningrad

Anachronos 158.?.?.?

Tvrdit, ze to bolo mesto vzdy pruske je minimalne nepresne. Povodna pruska osada bola znicena pocas pruskych expanzii, v roku 1255 na jej mieste zalozili Kriziaci bojujuci proti pohanskym Prusom na pocest ceskeho krala Premysla Otakara II osadu s nazvom Kralovec. Celkovo historia toho miesta je zaujimava, avsak tvrdit, ze to mesto bolo vzdy Konigsberg je klamstvo...

309782

7.5.2014 8:20

RE: Ad Kaliningrad

timur 89.?.?.?

Reakce na 309782

presne tak, a ak by cheli zneplatniť Postupimskú zmluvu, tak potom Wroclav jest Breslau - a Drag nach Osten v novom vydaní - a chcú to poliaci?

309789

7.5.2014 8:25

RE: Ad Kaliningrad

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 309782

Křečové námluvy B. Husseina 0. narazí vždy na jedno: málokdo SKUTEČNĚ úspěšný (vůdcové BRIKS) zaprodá vlastní moc!
Vzpomeňme na Svobodana Miloševiče, Saddáma Husseina a Muammara Kadhafiho. A srovnejme je s Michailem Sergejevičem Gorbatchovym či Hnusným Mubbarakem, Zína Abidína bin Alí (už jste zapomněli, že to byl proamerický diktátor z Tunisu před Erebským džarem - nebo nezapomněli?!).
Jedni jsou skuteční - a druzí jen vyčpělé Loutky. A je vidno, že hodný Západ ty první NEUMÍ!
A u šéfů BRICS to bude fungovat obdobně. PROČ se vzdávat USA, když nejsem otahaná ponožka a vidím příklad Bashara al Assada?! Když to s pomocí Ruska ustál ON, proč NE Indie, Brazílie, JAR?!
Vždy je to jen o skutečné slupce v okolí vládce - pokud je zkorumpovaná, zaprodá ho za jednoho Pepu z Hongkongu či Lajose Bacze.
Pokud je zdravá, drží jak okolí Huga Cháveze. A kočovný sio~týtr musí o barrack dál!

309790

7.5.2014 12:27

RE: Ad Kaliningrad

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 309790

Zdravím, pane Moudrostrak, omlouvám se všem za offtopic, ale jako zastánce technické kultury dovolte pár vet na téma Boudník, co pomaloval vlajku na ty rozkokošené exhibicionistky, nebo se vyjádroval k wtc. Jdu k tomu wtc, i když teoreticky príjemnejší je to první.

Typickou črtou konspirací je jejich neznámá úroveň, tedy možnost kontrakonspirace. Vetšinou se používají jen první 2, protože se stoupajícím počtem je výsledek prakticky stejný a blíží se 50/50.

Tedy nekdo lže a obviňuje 2. stranu z toho, co udelal sám, nebo lže, že lže, tedy mluví pravdu, ve stínu nejakého silne pravdepodobného podezrení, nebo konspiračních nálad.

Pak nezbývá, než se poctive pustit do kopy mouky pomíchané s popelem, a brát to po jednotlivých vetách poctive do detailu, aniž predpokládám, kým by mohl být autor nečeho placený, nebo na čem závislý, protože pravda by závislá být nemela.

Teda ať je Boudník chlap nebo jiný typ experta jaký chce, stačí mu klidne mluvit pravdu, aby treba i vytvoril dojem, že lže. Nezbývá, než se odosobnit, a pokusit se veci zkoumat nezávisle.

Pri velmi oboustranne kritickém pohledu na vec jsem dospel k názoru, že pád budov WTC1,2 NEMUSEL být rízenou demolicí (za výsledek mohlo palivo v letadlech), a letadla zároveň MOHLA být dálkove ovládána. Tím jsem asi rekl vše v kostce, ač tomu predcházela hromada hodin studia detailu, fyziky a dalších ved.

309805

7.5.2014 12:55

RE: Ad Kaliningrad

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 309805

Pane,už v minulosti jste nám svoji verzi odůvodnil a vysvětil tak pečlivě,že jsem jí začal věřit....,jen jsem si za letecký petrolej dosadil místo paliva do létadel,nitroglicerín..... [chechtot]

Zřejmě je ten architekt stejný odborník,doslova jako malíř:"napiču"

309806

7.5.2014 18:57

RE: Ad Kaliningrad

slak 77.?.?.?

Reakce na 309806

O malíři to bude, ale s kvalifikací souběžné kontinuální defekace. [chechtot] [chechtot] [velký smích] [překvapení] Možná v kanalizaci výtvorů by se našel rozbitý atom, tedy od známých" odborníků na destrukce pumami 3. a vyšší generace, ale ti z dobrých důvodů vojenských a technologických tajemství drží pec.

309819

7.5.2014 14:26

RE: Ad Kaliningrad

Zvirak 89.?.?.?

Reakce na 309805

Kdybyste studoval tu fyziku jak píšete, tak byste musel dospět k názoru, že to MUSELA být řízená demolice. Ono totiž kdyby celé letadlo i prostor pro cestující bylo naplněno kerosinem, nevyvinulo by takový žár, aby natavilo žáruvzdorné nosníky a předepnuté armatury. A už vůbec by se budova nezačala bortit od základu.
Kdyby letadlo obsahovalo nějakou výbušninu či nějaké "drsnější" látky, že by konstrukce mrakodrapu povolila (v místě srážky), mohla by se začít bortit horní polovina NIKOLI od spodu !!!!

309810

8.5.2014 1:30

RE: Ad Kaliningrad

n.z. 99.?.?.?

Reakce na 309810

Nejelegantnejsi forma vysvetleni pozice kontra-konspirace (na konspiraci, provedenou 19ti velbloudimi dzokeji vedenymi mistrem velke rijadske M.Attou, ma patent vlada Rajske Zaoceanie) je asi takto:

- Objem latentni energie vrchni a spodni casti budov (bez pouziti vybusnin) by byla v rovnovaze, KDYBY byl zasah veden presne doprostred a ta vrchni se dostala do pohybu oddelene a nezavisle na te prvni. pak by kolize byla kompletni a skoncila by tim co jsme videli. To je evidentne absurdni.

- Jelikoz vsak spodni cast byla daleko vetsi a tudiz mela schopnost (bez pouziti vybusnin) odolat tlaku te vrchni, skoncilo by to v normalnim pripade jakousi ruinou s vrcholem zhruba kde letadla provedla 'taran'. To by melo asi vetsi propagandisticky dopad, ale bylo by velmi neprakticke pro odstraneni trosek. Tak to melo byt, zel nestalo se.

- Avsak, jelikoz zamery byly vyssiho (veskrze komercniho, jak take v R.Z. jinak) druhu, prace byla odvedena ciste a profesionalne, jak se slusi na certifikovane demo-ulicniky. Rekl bych, ze tim si soucasne tak trochu (zda chtene je otazkou - nejsem si tou hypotezou zcela jist) podrazili nohy, ale budiz - prace to byla provedena jak se patri.

Letadla a jejich chovani za letu a vysledek shledani u Shanksville (starosta prohlasil: to nebylo letadlo !) a dopad rizene strely na Pentous (zadna kridla, zadne motory, zadne lidske ostatky ani zavazadla... a nasledne zcizene bezpecnostni zaznamy z cerpacich stanic v okoli) pokladam za natolik passé, ze sirit se o tom je jen zneuzivani protoru v diskuzi.

Ale, kazdy necht' si veri tomu, cemu chce. Pravda je pouze to, cemu chceme verit!

309852

9.5.2014 0:07

RE: Ad Kaliningrad

sir 89.?.?.?

Reakce na 309810

Pokud by se však někdo chtěl opravdu zamýšlet nad tím, že WTC - je "světová účtárna" všech obchodů,kterým židovníci vládnou po tisíce let,... financím, kdo platí Pentagon, černé projekty,vesmírné a mimozemské programy... války pod falešnou vlajkou ..a tak ..o kterých se zatím celou pravdu nedozvíme...tak by možná pochopil,že je to jen důsledek.....příčina ..je udržení u moci a...skrytý význam ??

Co se stane vám, když vám v podnikání shoří počítač s celým účetnictvím....a co se stane jim, když jim "spadne" rovnou celá židovská účtárna..... [zmaten]

309891

7.5.2014 14:36

RE: Ad Kaliningrad

petero 193.?.?.?

Reakce na 309805

Z vašej strany je to nedopovedané. Lebo nespomínate budovu WTC7, ktorá spadla rýchlo, takmer voľným pádom a bez toho aby do nej niečo narazilo. Spadla a za taký pád predsa nemôže to že o sto metrov ďalej spadli dve dvojičky. To padajúce trosky z nich rozčesli budovu neďaleko stojacu WTC4 takmer napoly, ale ostala stáť a nespadla. Ale tá WTC7 spadla bez toho aby ju niečo poškodilo a len zopár miestnych vybitých okien od tlakovej vlny pri páde tých dvoch čo do nich narazlili lietadlá. A toto sa ako dá obhájiť? Nijako!

309811

7.5.2014 14:56

RE: Ad Kaliningrad

usama 37.?.?.?

Reakce na 309805

V místě otvoru ve WTC po nečem co možná ani nebyli letadla, ale to není důležité stál člověk/žena, vše je na fotografiích zde: http://thewebfairy.com/911/edna/liberty.htm. Po nárazu letadel, nebo co to vlastně vubec bylo byla budova staticky stabilní. Pokud by v místě otvoru byl takový žár který by měl za výsledek snížení pevnosti oceli tak by tam tato žena NIKDY NEMOHLA STÁT A ČUMĚT DOLŮ!!!! Osobně jsem byl u vysoké pece v Ostravě a takový žár jaké má roztavené surové železo ve vzdálenosti 15m sotva dáváte. nepřežil by jste tam pokud by tam bylo teplo/energie potřebné pro roztavení nosníků, nebo i jejich ohřátí na uroveň snížení pevnosti. Nehledě na tože lidí z vyžších pater nad otvorem procházeli normálně po schodištích dolu a nic se nedělo. Z těchto FAKTŮ VYPLÝVÁ ŽE JE TO CELÉ NESMYSL A ŽE TO MUSELA BÝT ŘÍZENÁ DEMOLICE!!!! Nehledě na výpočty pana DOc. Němce který studoval pád budovy a došel k závěrůlm že je to celé nesmysl z pohledu energií potřebných na zrychlování pádu... Pokudtomu nevěříte tak se vraťe zpět na strojní či stavební fakultu a znovu si prostudujte pružnost pevnos, vy pseudo vypočtáři!!!!!

309814

8.5.2014 7:23

RE: Ad Kaliningrad

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309814

On se na techniku zpět vracet nemusí, nemá technické znalosti ani jako vyučený zámečník - velmi kriticky tento humanitární pseudovzdělanec zkoumal - a co z toho mohlo pojít?

309858

7.5.2014 19:24

RE: Ad Kaliningrad

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 309805

Vážený 5P, v http://zvedavec.org/vezkratce/8220/ jsem konstatoval, že konspiraci nejlépe odhalíte, když se zaměříte na to, jak na ni "nestandardně" reagují Silové struktůůůry.

Na Národní třídě v 1989 to byla brutalita, kdy došlo k mlácení davu sevřeného ze všech stran - do té doby VŽDY STB a VB dav NAOPAK rozháněla a vybrané jedince z davu při tom vybírala.
V 9/11 to byla řízená sabotáž leteckých sil, dále odmítání zveřejnění coby důkazů záznamů z kamer mířících z benzínky na Pentagon a místo, kudy údajně měla do Pentgonu vlétnout C.I.A. řízená raketa (kecám: velké dopravní látadlo). Stejně tak i ten den ve Dvojčatech absolutně absentujících židův. Paralelní pletichy pojišťoven atd. atd.
Nu a v Oděsse příjezd požárníkův k Domu odborův až hodinu po počátku požáru, přičemž v http://zvedavec.org/vezkratce/8220/ dokládám, že jsem na vlastní oči viděl v Oděsse požárnické auto na bizarním stanovišti s dojezdem za pouhých 6 minut k Domu odborův!!!
Navíc ZDE https://www.youtube.com/watch?v=Lyzhu0JWmQM i s českými titulky máme další důkazy, že Silové struktůůůry se na Oděsském massakru řízeně podílely - ať už činy či naopak i nečinností.

Takže summa summarum: není ani důležité a pokaždé účelné hledat důkazy o konspiraci v ultra centru děje (a dohadovat se mezi sebou o technologiích či technických standardech) - stačí naopak sledovat nestandardní reakce Silových struktůůůr, mainstreemových médií všech v rukou židův a finančních institjůcí.

Podle ovoce jejich, poznáte je !

309821

7.5.2014 20:47

RE: Ad Kaliningrad

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 309821

V oficiálnej 10 000 stránkovej správe o páde WTC, ktorá nedala žiadnu fyzicky možnú odpoveď 1. vec čo vylúčili bola riadená demolícia. Toľko o oficiálnej verzií čo podporuje 5P, asi svoj diplom z fyziky získal takým spôsobom ako niektorí exekútori svoj právnicky diplom. [cool]

309826

7.5.2014 21:32

RE: Ad Kaliningrad

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309826

Je to zbytečný, každý kdo chce přijít věci na kloub má k snadnějšímu vyřešení řadu dalších sporných bodů ze souvisejících událostí, které nepotřebují žádné hluboké znalosti. A ten kdo pamatuje začátky akce v Kosovu, už při prvních nesrovnalostech ví, že se nejspíš jedná opět o "dotvoření skutečnosti" pomocí mediálních prostředků. Prvně to bylo použito právě v Kosovu. Po tomto úspěchu,kde se "povedlo" prohodit příčinu s následkem a viníka s nevinným, se ani nenamáhali s nějakou přesnou koordinací. Sedmičku nechali spadnout bez zjevných důvodů, armádní letectvo vyklidilo vzdušný prostor spojených států pro řádění únosců, letadlo v pentagonu anihilovalo, udělalo to tam do zrovna opravované části pididirku. I tady v diskusi je velmi často dobře vidět nepřímá úměra mezi objemem a myšlenkovým obsahem u rádobyexpertů. To bych viděl jako jediný trvalý výsledek, a velmi dobrý klíč pro orientaci komu věnovat čas v diskusi. [mrknutí jedním okem]

309830

8.5.2014 9:36

RE: Ad Kaliningrad

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 309821

absolutně 11.9 ve wtc absentovali izraelci
http://edition.cnn.com/SPECIALS/2001/memorial/list...
pouze jedna izraelská osoba údajně zahynula v jednom z těch údajných boeingů
ve wtc bylo zaměstnáno cca 3 tisíce izraelců - jejich počet obětí NULA je statistická nemožnost, oni to věděli a nevarovali ostatní, tj. spoluúčast na masové vraždě...

309865

9.5.2014 5:24

Boj za Madrid bojem za Prahu i Odesu..a /K/Osa ZLA

favela 113.?.?.?

Reakce na 309865

Kdyz zahori znovu Reichstag kdo bude pachatel?Spravne je [vyplazený jazyk]rece Putin z Moskvy!A kdo hadal,ze do Reichstagu vlitnou/lam/pasaci koz a pohaneci velbloudu pilotujici nejmodernejsi letadla .Spravneji. Ale kdo hadal jistou vyzvedne-diverzantskou zaskodnickou organizaci. Take spravne i spravneji.Ale nejmenovat!Kdo hadal,ze se nic nezjisti.Ten je nejvic spravnej. Tisice satelitu lita kolem zeme a tisickrat fotografuje 24 hodin denne kazdej milimetr jejiho povrchu. Ale provedou diverzanti 9/11 ulet a nebo nedavno zmizi 400tunove letadlo beze stopy a See no evil,Hear no evil a v patrani se neprestava...Bezpochyby se za Madrid/1936/,za Belehrad /1941 a 1999/ bojovalo take za Prahu,Pariz,Kyjev i Varsavu a cely svet.Coz se take potvrdilo. Dnesni fasiste predstiraji horlive ze jsou demokrati,zrovna tak jako Hitler predtim. Pak /po volbach/odhodil masku a krveprolitim ,okupacim nebylo konce.Zmena asi zadna,anzto protoze cely svet se topil v krvi./a Pan Walesa by si velmi rozumel ohledne jeho planu na masakrovani lidi na Ukrajine a v Rusku s Heydrichem zajiste/Odejely sovetske tanky89,a v tu ranu pribehli supove-bankeri v Rolls-Royces. Zapomnelo se predtim na Koreu,Vietnam, na vypomoc Pol Potovi /Killing Fields/zdiplomovanemu ze slavne Sorbony.V USA ted nehrozi teror nebot tamtez skvele vycvicen se prestehoval do Syrie proti byvalemu spojenci US a ted se hrnou na Ukrajinu ze vsech koutu sveta. Vcera nespokojeni obyvatele Syrie dnes zase nevinne protestujici 100% zaruceni obyvatele Ukrajiny...Po 9/11 cely svet chtel pomahat US Bushovi.A jak to vlastne bylo a nebylo..Nejvetsi milovnik malych deticek v historii lidstva pres. Bush samozrejme nemohl odolat silnym impulsivnim touham desertoval ze sve kancelare a kvapil, predecitat detickam o kuzlatkach za pritomnosti afroam. nekorektnejsi s.ucitelky./Fotoreporteri,TV kamer.nechybeli/....Bohuzel/pro koho,nevim/ nikdy predtim ani potom jiz takove touhy neprojevoval!!!!...hm,hm,zahada sedmi almar..Ale casy se meni a my s nimi.Avsak nektera nejpochybnejsi individua zivala a nazyvala to "Image making"...fuj.Ze by a Jak by mohl takovy vasnivy a uslechtily milovnik deticek mit prsty v necem tak zaludne ohavnem jako 9/11...Fuj Otres..A vy taky tam v zadnich radach davejte pozor jo !

309902

8.5.2014 3:25

Padla Madla z letadla do umyvadla...

favela 113.?.?.?

Reakce na 309805

...A co ta budova cislo 7, SEDUM !!! vy chytrej,ta vase prezkoumana pravda vam musela spadnout na hlavu...Budova c.7 se musela probehnout na letiste a natankovat si palivo na spadnuti !!! My nepotrebujeme ted vysoke pece na taveni zeleza , staci barak a trochu kerosinu...dejte se patentovat na pravdu...

309853

7.5.2014 11:16

„Čím viac viem, tým viac viem, že nič neviem“ .

lubosmat 195.?.?.?

„Viem, že nič neviem“. – Sokrates.
Môj odpor k sledovaniu vnútropolitického diania sa zrodil v čase, keď naša rodina veľmi trpela prílišnou angažovanosťou sa môjho otca. Jeho poctivá stranícka práca nás pripravila o ilúziu rodinnej idylky, čo si mnohí neangažovaní občas dokázali navzdory všetkému vytvoriť.

Privítal som európsku integráciu, ako správnu cestu rozvoja spoločného európskeho priestoru.

Perestrojka, Odzbrojenie, Pád železnej opony, Pád totality, Rozpad Varšavskej zmluvy, Privatizácia, Šengenský priestor, Európska únia, Spoločná mena – jednotná európska politika spolupráce a bez hraníc – samé pozitíva.

Na druhej strane – Vojna v bývalej Juhoslávii , Rozpad Československa, Kríza, Narastajúca nezamestnanosť, Rozpad koncepcie riadenia poľnohospodárstva, Postupný výpredaj a úpadok vlastnej priemyselnej výroby, Zaplavenie trhu dotovanými výrobkami zo zahraničia, Pomalý úpadok tradičného školského systému, zdravotníctva, kultúrnych hodnôt, rozhlasu, televízie, o rozvoji vedy a techniky nemôže byť v našich podmienkach ani reči ... nebudem už vo výpočte negatív radšej pokračovať.

Aká je vlastne bezpečnostná politika SR a EÚ?
Zrušili sme povinnú vojenskú službu, vraj je to drahé a o bojaschopnosti takejto armády sa dajú viesť polemiky (Juhoslávia preukázala pravý opak!). Vybudovala sa „profesionálna armáda“ podriadená NATO, možno EU a až nakoniec SR. Udalosti na UA nám ukazujú, na čo sa dá profesionálna armáda použiť.

Prečo sa neukončilo pôsobenie NATO po páde Varšavskej zmluvy v Európe? Lebo severoatlantická aliancia pre svoj vznik a agendu nikdy žiadnu Varšavskú zmluvu nepotrebovala.

Keď som zistil, že NATO je projekt, ktorý plynule nadväzuje na Marshallov plán, a projekt EU je vlastne len pláštik, za ktorým je ukryté totálne podriadenie sa európskych štátov týmto dvom nosným projektom z dielne USA, bolo mi už jasné že predstavenie, ktoré sa tu hrá režíruje niekto iný.

BRICS je určite zaujímavý projekt, a ak je mimo réžie USA bude to tu ešte veľmi divoké.

309799

9.5.2014 3:17

Vcera Ceske LIDICE dnes Ukrajinska ODESA !

favela 113.?.?.?

Reakce na 309799

Prijel na navstevu germanskej povysenej /jak jinak/prasident a taky agent zapadu a vykecaval si hubu zvasty...Aby zaplatil valecne skody za mnichovskou okupaci,za zakerne zlociny sudetskych kameraden bestii,za muceni a vrazdy ceskych vlastencu za LIDICE a dalsi zlociny ktere nemely konce.NIC !Nikdo ani neceka od supu tohoto druhu.Mame svoje tisicilete zkusenosti.Zatimco na druhe strane nemci cpou Izraeli a zidum celeho sveta horem dolem miliardy po mnoho let a budou cpat take s pomoci loupezneho vydirani mnoha narodu i CR ! Vazne obavy ze sjednoceni Germanu a z toho ze zacnou okamzite pachat zlociny se ukazaly opodstatnene a naprosto pravdive beze zbytku ! Nedavno to byly Heydrichovy E gruppen dnes je to bezmezna podpora ukr. banderovcu /sieg heil,drank nacht Osten,kameraden //,od Reich prasident! A nove Lidice na Ukrajine ..Ze ho hanba nefackuje.Nemuze , protoze takovi nevi co to je. Pribeh na hyenich tlapach ,zrejme narizovat a zvysoka rozkazovat pomoc pro Ukr. fasisty,vice zbrojeni,socialniho a nasilneho clensing ,take proti Ukr. vlastencum protestujicim beze zbrani,proti i temhle nemecky revansistum a jejich prasidentum vcetne.Take vice politicke korektnosti vedouci k zotroceni.Je primo zodpovedny za to co se tam na Ukrajine deje!!Typickej zapadni arogantni zlokaspar. Ze by mu neco doslo??Ani napad.Az pojede do Izraele a USA to bude jina. Tam bude dolejzat jako Eda Kemlink a havloidne zebronit o prizen na kolenou jak se slusi a patri aby neprisel o funkci vyssiho poskoka a nebezpecneho pro mir na celem svete pravdolaskovce!!! takovy navstevy jsou tak dobry aby Zilvar z Chudobince odepnul tatovi drevenou nohu a majznul je po rypaku. Protoze jinak klid k normalnimu zivotu nebude.Podobna situace je na vychode ,kde Japonci,kde kruty a primitivni narod a dnes uhlavni pritel USA ,nezaplatil nahrady skod za 12 letou bestalni hruzostrasnou okupaci Ciny. Ale dnesni Cina je ale v jine pozici nez CR. Jak se neco japonskeho objevi a ma to cenu Cina to zabavi !!

309896

7.5.2014 14:55

Rozobrali pamätník z 2.svetovej vojny.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Rozobrali pamätník z 2.svetovej vojny.
Proruskí povstalci vzhľadom k nedostatku zbraní zložili z podstavca z pamätníka 2.svetovej vojny tank-výstavný exponat opravili ho a bude použitý okamžite v boji a nasadený do obranných bojov o mesto.

Linka:

http://www.youtube.com/watch?v=p-iE0IB7jDQ

309813

7.5.2014 16:50

Ve zkratce--Oligarcha Kolomojský a Kudláček

fohat 194.?.?.?

Kolomojský se opozdil o dvacet let..Tohle hodil majitel ANNONCE Kudláček na titulní stranu ČESKÉHO DENÍKU a bylo to tam pul roku a NIKDO se nenašel ze zaprdlých ČECHU,aby se KOUPIL...Milion KČ dám tomu,kdo zlikviduje Václava Klause..Konec citátu z Českého Deníku.

309816

9.5.2014 15:56

Neznáte zřejmě skutečnosti:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 309816

Po tomto inzerátu se redakce Anonce proměnila v průchozí dům různých krininálních živlů, kteří žádali i daleko menší částku ale na dřevo. Nakonec se dostavil nějaký starý ukrajinec, a dokazuje Kudláčkovi svoji kvalifikaci, plácnul mu v kanclu na stůl nějakou starší uříznutou krvavou ruku v igelitu, Kudláček se zalekl, a stáhnul to.

309928

7.5.2014 19:36

V prípade odstávky Ukrajinských plynovodov DÁVA Iránska vláda

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

V prípade odstávky Ukrajinských plynovodov DÁVA

Iránska vláda dáva ponuku Slovensku ČESKU Madarsku Bulharsku, Rumunsku polsku prosto každému kto je závislý na Ruskom plyne že nahradí Ruský plyn.

Už je len starosťou Česka , Slovenska Madarska Bulharska, Rumunska

polska si to dopraviť na svoje územie ako chcú.

309822

7.5.2014 21:05

BRICS může položit základy k pádu dolaru

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

jako světové rezervní měny. Pokud se jim to povede, mají bankéřští světovládci úplně jiný problém než světovládu. Sami dobře ví,kde je jejich Achillova pata.

309828

7.5.2014 23:48

RE: BRICS může položit základy k pádu dolaru

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 179.?.?.?

Reakce na 309828

Brazílie už není zemí v pozadí, stala se hospodářskou silou a tvrzí Jižní Ameriky, která se integruje. Je členským státem gigantu BRIC a musí být nejen objektem, ale i subjektem Velké hry. V době, kdy význam Jižní Ameriky samotnou hospodářskou krizí vzrostl, každým dnem více platí “Pravda o Latinské Americe: USA nutně potřebují její zdroje pro sebe”. A nejde jen o to. V sázce je pro kapitál mnohem více. Brazílie sice uzavřela vojenskou dohodu s USA, ta je však spíše diplomatická, nepříliš vyžadující a nepříliš zavazující. Důležitější je, jak se Brazílie zabezpečuje - a také, že si troufá odmítat - “Brazílie odmítá jakoukoliv přítomnost NATO v jižním Atlantiku “. Ve volbách jde tedy o to, kam až zasáhne silové pole a jakou roli bude Brazílie hrát. - See more at: http://www.blisty.cz/art/54793.html#sthash.N9oEleeU.dpuf

309837

8.5.2014 0:10

RE: spejme vsichni do belema

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 179.?.?.?

Reakce na 309837

Jedna Brazílie je málo, nebo moc ?

V Brazílii důsledný separatismus nejen existoval, ale dokonce dosud , anebo opět existuje. V roce 1992 dokonce hnutí Movimento pela Independência do Pampa vedené Irtonem Marxem (zcela nemarxistickým) vyhlásilo nezávislost území se symbolickým názvem República do Pampa, República dos Pampas

Také se objevil v Região Sul do Brasil, neboli Jižním regionu Brazílie, požadavek na zrovnopravnění němčiny a italštiny s portugalštinou. V budoucnu se může objevit snaha toto hnutí zneužít proti Brazílii, ale v současnosti nehraje velkou ani důstojnou roli a hlavní město státu Rio Grande do Sul, Porto Alegre, je známo spíše Světovým sociálním hnutím, jehož součástí je i České sociální forum - a participativním rozpočtem.

- See more at: http://www.blisty.cz/art/54793.html#sthash.VzZmm6r9.dpuf

http://www.blisty.cz/art/54793.html

309843

8.5.2014 0:16

malvinske ostrovy nejsou falklandy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 179.?.?.?

What will happen now? The key actor is precisely Brazil. It cannot afford to be dealt a blow that will be interpreted throughout South America as strengthening the position of the United States. But Brazil's political interests as an "emerging" power -- the creation of a strong South American bloc led by Brazil -- have to be balanced by Brazil's economic interests in that same South America. To know what will now happen in Paraguay, one should keep one's eye on Brazil.”

Immanuel Wallerstein, A Coup in Paraguay: Who Won What?

Wallerstein vidí puč jako boj mezi Braziílií a USA o hegemonické postavení v Jižní Americe. Důležité je zda Brazílie sleduje něco více než své zájmy, komu a čemu má ve skutečnosti toto postavení sloužit a jaké budou vedlejší nežádoucí důsledky a choroby. Nespouštějme tedy oči z Brazílie

309844

8.5.2014 0:19

malvinske ostrovy nejsou falklandy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 179.?.?.?

Brazílie má největší zásoby pitné vody na světě, také proto předchozí brazilský ministr obrany Jobim mluví o nutnosti plánu obrany a nezbytnosti vojenské síly .“Brazil has the largest reserve of potable water on the planet,
some of its largest mineral deposits, is a neighbor to 10 countries and hosts a 12,000-kilometer frontier of Amazon forest,” said Jobim, justifying the need for a defense plan during the April seminar in Porto Alegre.”

BRAZILIAN MILITARY˜S WHITE PAPER TO GUIDE FUTURE DEFENSE PRIORITIES

V současnosti Brazílie své zdroje pitné vody ničí pro zdánlivé, krátkodobé ekonomické výhody

F. Golgo, Proč chce Lula elektřinu v amazonském dešťovém pralese? zde

Brazílie a její postavení ve světové ekonomice

“Deštné pralesy v Amazonii jsou obrovskou zásobárnou pitné vody. Nachází se zde aţ 12% světových rezerv sladké vody81. Voda hraje podstatnou roli v brazilské energetice82 již dnes a ještě větší můţe sehrát v dlouhodobém horizontu, neboť zásob pitné vody ubývá a brzy nastane nedostatek zdrojů. Energetický potenciál mají také větrné elektrárny, které nejsou v současné době příliš rozvinuté. Koncept větrných parků, který je velmi finančně a technologicky náročný, vychází z faktu, že vítr vane na pobřeţí i ve vnitrozemí minimálně stejně rychle jako je proud té nejdivočejší řeky. Podle studie83 budou však investice do obnovy hydroelektráren, které budou muset tak či tak přijít, neboť kapacitně nestačí rostoucímu průmyslu v zemi, daleko větší než kolik by stálá výstavba větrných hájů”
Brazílie a její postavení ve světové ekonomice Vypracoval: Jiří Schwarz
BAKALÁŘSKÁ PRÁCE - Vysoká škola ekonomická v Praze (zvýraznění JM )

Investice do stavby hydroelektráren tedy budou daleko větší než kolik by stála výstavba větrných hájů. Krátkodobý, politicky motivovaný efekt je pro vládu a politické denominátory mnohem důležitější než ekologické apely a osud původních obyvatel Amazonie.
JM, Válka o modré zlato

309845

8.5.2014 0:23

Malvínské ostrovy nejsou Falklandy aneb Sever proti Jihu cili voda nad zlato

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 179.?.?.?

tyka se i brics....Pro Argentinu a Jižní Ameriku navrácení Malvínských ostrovů, kterých se Argentina nikdy nevzdala, je především otázka práva, prestiže, zajištění vojenské a ekonomické bezpečnosti odstranění zastřené kolonializace a rybolov. Nyní k tomu přibyly další důvody, jihoamericka integrace,...nafta a opakovaně - voda. Jaké důvody však má pro svou neo-kolonialistickou podpůrnou náklonost Evropská Unie? James Rogers ve svém článku “The Falklands, the Europan Unions Antarktic key” zde uvádí důvody proč jsou Falklandy důležité i pro EU

“So those who dismiss the Falkland Islands as an anachronism are mistaken. The Islands’ geopolitical significance to our economy – the European Union’s economy – could only just be about to begin. “

Resource Control and Military Might: The Future of the Malvinas/Falkland Islands

THE STATUS AND LOCATION OF THE MILITARY INSTALLATIONS OF THE MEMBER STATES OF THE EUROPEAN UNION AND THEIR POTENTIAL ROLE FOR THE EUROPEAN SECURITY AND DEFENCE POLICY (ESDP) zde

To posiluje také zájem USA

The Southern Command Opens a Base in the Argentine Chaco: Humanitarianism or U.S. Control Center?

The Pentagon Seeks to Regain the Initiative in South America.

Malvínské ostrovy nejsou Falklandy aneb Sever proti Jihu cili voda nad zlato

http://www.czechfreepress.cz/latinska-amerika/malvinske-ostrovy-nejsou-falklandy-aneb-sever-proti-jihu-cili-voda-nad-zlato.html

309846

8.5.2014 1:27

brazilie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 179.?.?.?

Aleksandr Dugin speaks about the brazilian identity

https://www.youtube.com/watch?v=c4_3H8VVdkc

309849

8.5.2014 1:29

Proti BRICSu nema Obama sanci.

Carlos IV 81.?.?.?

...a pokud by mel aspon spetku inteligence tak by se snazil o spolupraci nikoliv rozvrat. Rozvratem si pouze kope hrob.Brazilie nebude tancovat podle USA a asijske zeme (pouze 4 satelity - tim nechci podcenovat Japonsko) mu to daly najevo pri jeho posledni navsteve. Klicovy bude postoj Ciny kde bude snaha koncentrovat finance a bude se vyvijet tlak na garnituru cinskych zbohatliku vymenou za loajalitu a snaha propojeni s kabalou. Nesmirne dulezita bude uloha Hong Kongu, Taj wanu a Singapuru kde vliv iluminatu byl vzdy ale dnesni vlady nejsou uz tak rigidni a vidi kam by mohly zeme resp enklavy spadnout (a lide to vedi jeste lepe). Spinave praktiky ktere nelze dlouho utajit (nepochybne pripad MH370) a snaha o zvyseni vojenske pritomnosti USA byt pod zaminkou obrany proti uzemnim narokum Ciny (Filipiny) jsou obnosena vesta a dost transparentni pokus o vrazeni klinu mezi sousedy ale lide se uz poucili i z tzv "arabskeho jara" (WTF!)- navic Obama tuto taktiku rozestvani multi-kulti spolecnosti ani nijak nezakryva a po Libyi ji nakonec verejne prohlasil za doktrinu budoucnosti.Zalezet bude hlavne na lidech - kteri v zemich BRICSu rozhodne nejsou ovce. Tech ma zatim jeste dost Obama ve sve vlastni ohrade - ale ne nadlouho. Naopak - mohou mu jeste pripravit i tam pred skoncenim jeho funkc. obdobi nejedno prekvapeni.

309850

25.5.2014 19:05

RE: Proti BRICSu nema Obama sanci.

ami 89.?.?.?

Reakce na 309850

Velmi by som sa nestrachoval o Cinu, Hong-Kong ale aj inych "sikmookych". Z jednoducheho dovodu a to je totalna filozoficka odlisnost od sionistickych zmrdov. Kabala nema velku sancu na asimilaciu so "sikmookymi" ako inde. Aj Anglani si mysleli ze ich dobre plateni bankari v Hong-Kongu zostanu k nim loajalni ked im koncil "prenajom" ale Cina s nimi vypiekla rovnako ako s USA pri porusovani dohod o uzemi HiTech parkov. Vlastne odvtedy to ide akosi dolu vodou s USA. Cinania dostali zadarmo HiTech co Amici v presvedceni ze uz su zahryznuti do cinskeho kolaca, odpratali z domu za vidinou lacneho zisku do Ciny.
Ono historia sa casto opakuje. Lenze teraz ked usakom tecie do topanok, Izrael na smrt vylakany v podstate z vyhratej vojny Asada (asi tusi ze ked si konecne Arabi uvedomili na co ich sionisti pouzivali su na rade za obsadenie Golanskych vysin), Frantici lietaju v problemoch ako nikdy v historii, staty EU jeden po druhom krachuju a zda sa ze Frau Merkel narieka marne...vsetko nasvedcuje tomu ze svet sa velmi rychlo meni a mocenske centra sa presuvaju do EuroAsie pochopitelne za neskryvaneho potesenia statov ktore len pred nedavnom amici vyciciavali ako upiri.
Este to len bude zaujimave, co vsak nevylucuje moznost ze dojde na slova sialeneho Netanyahu: "Ked padne Izrael vezmeme so sebou pol Europy".

310653

8.5.2014 4:35

Reportaz ze schuzky BRICS

n.z. 99.?.?.?

z konce lonskeho roku na ktere se projednavaly veci zavedeni nove vzajemne a potencialne svetove meny: http://voiceofrussia.com/2013_10_09/What-will-happen-to-global-economy-if-BRICS-announce-launch-of-new-currency-Bricso-1897/

Samozrejme, timto zpusobem vhozena rukavice Wall streetu nebyla prijata prave s vdekem. Reakce byla prikra a to co vidime nyni je dalsi dejstvi toho sameho. Da se rici, ze to bylo mozno ocekavat.

309855

8.5.2014 20:00

Dobrý rozhovor s Madsen-om

Patrik85 patrik85 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Wayne Madsen: Vplyv Scientológie na politiku vo východnej Európe

309884

10.5.2014 18:07

to jsou ale fóry teda ;-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

http://thefinereport.com/wp-content/uploads/2013/0...

309956

Příspěvků: 36

07.05. 01:08 Anachronos  Ad Kaliningrad
07.05. 08:20 timur  RE: Ad Kaliningrad
07.05. 08:25 MoUdrostrak  RE: Ad Kaliningrad
07.05. 12:27 ppppp  RE: Ad Kaliningrad
07.05. 12:55 Emil Robot  RE: Ad Kaliningrad
07.05. 18:57 slak  RE: Ad Kaliningrad
07.05. 14:26 Zvirak  RE: Ad Kaliningrad
08.05. 01:30 n.z.  RE: Ad Kaliningrad
09.05. 00:07 sir  RE: Ad Kaliningrad
07.05. 14:36 petero  RE: Ad Kaliningrad
07.05. 14:56 usama  RE: Ad Kaliningrad
08.05. 07:23  RE: Ad Kaliningrad
07.05. 19:24 MoUdrostrak  RE: Ad Kaliningrad
07.05. 20:47 Oracle  RE: Ad Kaliningrad
07.05. 21:32  RE: Ad Kaliningrad
08.05. 09:36  RE: Ad Kaliningrad
09.05. 05:24 favela  Boj za Madrid bojem za Prahu i Odesu..a /K/Osa ZLA
08.05. 03:25 favela  Padla Madla z letadla do umyvadla...
07.05. 11:16 lubosmat  „Čím viac viem, tým viac viem, že nič neviem“ .
09.05. 03:17 favela  Vcera Ceske LIDICE dnes Ukrajinska ODESA !
07.05. 14:55  Rozobrali pamätník z 2.svetovej vojny.
07.05. 16:50 fohat  Ve zkratce--Oligarcha Kolomojský a Kudláček
09.05. 15:56  Neznáte zřejmě skutečnosti:
07.05. 19:36  V prípade odstávky Ukrajinských plynovodov DÁVA Iránska vláda
07.05. 21:05  BRICS může položit základy k pádu dolaru
07.05. 23:48  RE: BRICS může položit základy k pádu dolaru
08.05. 00:10  RE: spejme vsichni do belema
08.05. 00:16  malvinske ostrovy nejsou falklandy
08.05. 00:19  malvinske ostrovy nejsou falklandy
08.05. 00:23  Malvínské ostrovy nejsou Falklandy aneb Sever proti Jihu cili voda nad zlato
08.05. 01:27  brazilie
08.05. 01:29 Carlos IV  Proti BRICSu nema Obama sanci.
25.05. 19:05 ami  RE: Proti BRICSu nema Obama sanci.
08.05. 04:35 n.z.  Reportaz ze schuzky BRICS
08.05. 20:00 Patrik85  Dobrý rozhovor s Madsen-om
10.05. 18:07  to jsou ale fóry teda ;-)

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 100 čtenářů částkou 17 935 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 0

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 2

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 4

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 3

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Měnové kurzy

USD
22,07 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
30,33 Kč
Kanadský dolar
17,82 Kč
Australský dolar
16,47 Kč
Švýcarský frank
24,08 Kč
100 japonských jenů
19,43 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 418,26 Kč
1 unce stříbra
535,24 Kč
Bitcoin
1 340 717,16 Kč

Poslední aktualizace: 22.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 139