Diskuze k článku

Budování ruské zdi

Příspěvků 25

28.4.2014 2:41

Projekt pro nove americke stoleti

n.z. 99.?.?.?

Dulezitou pomuckou k pochopeni nasledku let Clintonovy vlady (1993-2001), vseobecne povazovane ve smyslu zahranicni politiky za nejasne a slabe, bylo prave vyrojici se hnuti Neo-konservativcu (zalozene na ideich prof.Leo Strausse ze 70. let). Jejich vyplodem byl 'kalich jedu' zvany PNAC - projekt pro nove americke stoleti.

Autory byli ultra-pravicaci Robert Kagan (tez spolecnik majdanske udernice Victorie Nuland) a William Krystol, fanaticti zpatecnici a zioniste. Jejich mysleni se odrazi v jejich planu pro upevneni "nezpochybnitelne vudci role" pro Spojene Staty jako vedouci sily ve svetovem deni do daleke budoucnosti (proto to stoleti). Jejich cilem bylo dosahnout kompletni svetove hegemonie jedne "Bohem vybrane" super-mocnosti.

http://en.wikipedia.org/wiki/Project_for_the_New_A...

Mimo jine, jedna z motivacnich pohnutek k dosazeni tohoto ambiciozniho cile, melo byt privozeni udalosti vyznamu a dopadu na americke vedomi, ktere by se podobalo utoku na Pearl Harbour. Neco tak protikladneho v porovnani s predchozim positivnim a optimistickym vyvojem po padu Berlinske zdi by nikdo necekal; lec stalo se. Byl to obrovsky zlom v chapani, ktery byl tez zakomponovan Clintonovym naslednikem G.W.Bushem do politiky Spojenych Statu.

Ac tento "think-tank" oficielne ukoncil svoji cinnost v roce 2006 (nehledejte jeho stranku, zmizela), politicka a vojenska doktrina jim vytycena setrvava v plne platnosti.

309095

28.4.2014 12:00

RE: Projekt pro nove americke stoleti

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 309095

Ja by som s tými USA príliš nepanikáril.
Máme aj vážnejšie problémy(viď globálne bankstersé trusty a ich "klub" ).

Podobné stratégie (ako USA oficiciálne už skôr, nie len od Monroeovej doktríny), majú ale vypracovávané tiež min.zhruba od ´70 rokov 20.storočia aj iné významnejšie krajiny, ako napr. Čína, Rusko(predtým ZSSR), či aj Japonsko(Nakasoneho Inštitút globalizačných štúdii a rola Japonska..a Ázie, ako svetového hegemóna v 21.stor).

Veru-veru.. popravde a moc sa emerickí politickí "radcovia" našich vlád v ´90 rokoch nasmiali, keď opičákov svojich, bábky o "voľnom trhu" kvákať nechali..

O nadštátnych organizáciach tzv.korporácii a bankových domov ani nehovoriac..Každá väčšia, "vážnejšia firma" si predsa v rámci dlhodobých štúdii detailne plánuje prostriedky na ovládanie "svojho sektoru", potenciálne celého trhového segmetu, či v ideálnom prípade celého trhu. Následne aj stratégiu dostatočného udržania a rozvoja svojho "vplyvu"..hlavne tichého. Tie snahy o koncentráciu moci sú snáď také staré, ako ľudstvo samo a je veľmi nezdravé sa domnievať, že by dlhodobo boli neúspešné.
Odborne ide o tzv. subjektívne riadenie objektivneho procesu globalizácie.

Moc a publicita sa vylučuje.
Skôr by bolo otázkou, pre koho svojou naivitou lokálne USA-"elity" pracujú z pohľadu reálnej politiky iodeo-bankhových klubov starého otrokárskeho konceptu v jeho mnohorakosti?
Vieme predsa, že s bubnom sa na zajace nechodieva, či?

Ako sa v praktickej politike už od staroveku vravieva:
Kto donútený je už aj viditeľné zbrane používať(tzv.horúca vojna), ten akoby si baranidlo na zvonicu vešal..

Hej, hej, zas a znova..ten býčok a barani..

309107

28.4.2014 14:22

RE: Projekt pro nove americke stoleti

n.z. 99.?.?.?

Reakce na 309107

Souhlasil bych 'udo1' s tim, ze PNAC nebyl az necim tak zasadne novym, ale byl artikulovan do nove a zasadne agresivnejsi podoby. To bylo umozneno 'odsunutim ze sceny' kulisy tzv. komunismu. Je-li tomu tak a zdani komunismu bylo skutecne naprogramovano (v predchozich doskuzich jsme o tom uz hovorili) do vicemene manazovaneho svetoveho vyvoje, mame obraz o to ostrejsi. Muzeme tedy rict, ze spiknuti je realita a realita = spiknuti. Je to jako kdyz rodici se kure se proklove skorapkou a vidi jaky ten svet skutecne je.

Dulezitou otazkou se nyni stava, zda je soucasny a pristi vyvoj take tak 'manazovany' a nebo ne a zda je opozice trojuhelniku Rusko-Cina-Iran prirozena a prava. Zatim se tak zda.

309111

29.4.2014 7:18

RE: EU urny volebni i pohrebni

favela 113.?.?.?

Reakce na 309107

Pokracovani...Makleri obchodni jiz mnou si ruce a ceny se upravi smerem nahoru kdyz je poptavka.Potraviny,satstvo,cokolliv a hlavne letadla tanky zoldaci budou treba Ukrajine mimo plynu a co si Ukrajinska vlada koupi to EURO zaplati. Jinak dojde k vyderacskym pohruzkam se se tedy bude milovat Putin rusky ktery da vice...To se vsak nesmi dopustit. Tisice miliard,ktere mohly byt poskytnuty clenskym statum EU ,ktere se ekonomicky potapeji ,Recko predevsima Spanelsko,Irsko atd.ale dostane Titanic-Ukrajina pod ilegalni vladou fasistu jiz zcela na dne potopena..I bez clenstvi. Ani Rada tohle nedokazala,s pomoci radia Jerevan.Nenasytny parasit vysaje Evropu vice nez upiri z Transylvanskeho Kosova...Vzhuru tedy k volebnim urnam obcane kde se pohrbi nejen vase hlasy at volite kohokoliv, ale hlavne i cela slavna Evropska Unie...

309143

28.4.2014 11:09

Svetovláda?

lubosmat 195.?.?.?

Keď sa o moc usiluje jednotlivec – je to diktátor.
Keď sa o moc usilujú kapitalisti – je to imperializmus.
Keď sa o moc usilujú „masy“ – je to komunizmus.
Keď sa o moc usilujú nacionalisti – je to fašizmus.
Keď sa o moc usilujú úradníci – je to autokracia.
Keď sa o moc usilujú politici – je to demokracia.
Na realizáciu revolúcie alebo prevratu však všetci bez výnimky potrebujú peniaze!
Historicky mali najlepšie výsledky, čo sa týka zhromažďovania peňazí židia, z tohto dôvodu sa vždy vyskytovali v pozadí, alebo v popredí spoločenských zmien od stredoveku, až po dnes.
Empiricky ľudia alebo historici, ktorí skúmajú súvislosti s financovaním úsilia jednotlivých záujmových skupín o moc, zákonite musia nadobudnúť presvedčenie, že ide o akúsi tajnú dohodu svetového židovstva, ktorá ich má priviesť k svetovláde.
Prečítal som si „Protokoly S... mudrcov (PSM)“ a žasol som! V tomto 100 rokov starom dokumente sú popísané, stratégie podľa ktorých sa riadia takmer do bodky udalosti v dnešnom svete.
Lenin so svojím „boľševizmom“ predbehol dobu, nechcel čakať a vytvára vládu podľa princípov uvedených v samom závere PSM, musím podotknúť že sa fakt jedná o čistú utópiu. Po tomto vzore sa šíria myšlienky „komunizmu“ po Európe a ďalej do sveta. Pravdaže pokiaľ by tam už tieto myšlienky neboli nič by sa nerozširovalo, ale ruský „boľševizmus“ bol prvý funkčný precedens.
Problém pre svet nastal v tom, že investori chcú predsa návratnosť, a v danom prípade dochádza k akejsi izolácii „komunistických režimov“ od ostatného sveta a peniažky sa akosi nechcú vracať. V tomto vidím hlavnú príčinu neskoršej vojny západu proti „komunizmu“, ako neefektívnemu nástroju k dosiahnutiu zisku. Investície do fašizmu mali naproti tomu pre určité záujmové skupiny priam extrémnu návratnosť vložených prostriedkov.
Investície, ktoré narážajú na prekážky „akákoľvek forma izolacionizmu alebo hrabania sa na vlastnom piesočku“ postupne spúšťajú do pohybu nástroje na ich zdolanie. Prostriedky a formy sa nevyberajú, účel svätí prostriedky a PSM ako novodobí „ Machiavelizmus“ so zámerom svetovlády do toho diabolsky zapadajú.

309105

28.4.2014 13:33

RE: Sfetovláda?

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 309105

Isto..no aký obraz sa Vám vybavuje pod výrazom "politici"?
Snáď nie tváre, herci..bábky nejakých virtuálnych strán tzv.demonkracii západného fasci-typu, ktoré sa snažia zavďačiť, splatiť dlh svojim "investorom". Tí zas hádajú svoje role, licencie pridelené klubmi. Najlepšie z pozície ich Panov je, keď naozaj svojej roli úprimne veria, a tak aj tomu, že konajú "z vlastnej vôle"..či dokonca z vôle mäsovo Médeou "samo"riadeného davu.

Na lepších školách politického..ideového marketingu(riadenia trhu, verejnej mienky) sa vravieva:
Ak máte moc, máte peniaze,
no ak máte peniaze, nemusíte mať moc.

Čo je moc?
Áno, najsilnejšia droga..
No aj, a hlavne Informačný náskok.

Prosto zahrniete ciele tých,čo majú peniaze,
pod svoje, vyššie, objektívne objemnejšie ciele.
Tým sa automaticky stávate majiteľom ich peňazí.
Ak Vaše ciele nie sú vzhľadom na mieru vašeho chápania vzájomnej previazanosti dominantných objektívnych socio-naturálnych procesov lepšie, žijete v ilúzii a vaše podvedomie(stereotypy=emócie) riadi ten, kto postaví lepšiu matricu variánt budúcnosti-či necnosti..

..toľko ku kolegom od sociálneho.. či občas aj asociálneho inžinierstva..

Jou..ideálne je naučiť sa dostatočne imitovať to, čo niektorí nazývajú aj Bohom.
Či už, ako inDiviDuum, alebo ako osobnosť kolektívna,
bo vskutku..v jednoDuchosti plnších tekvíc krása jest.

..no to by sme boli už znova u riadenia..technológii vytvárania, či obsadzovania modulov kolektívneho podvedomia, moderne korporátnej kultúry nadnárodných spolo(ne)cností.

Dobré je, že sa už aspoň to, čo bolo tisícročia u nás tabu, začina konečne pomenovávať, bo ľudia tak možu konečne začať i otázky gramotnejšie ohľadom osudu dietok svojich dávať.
Žeby koniec začiatku?
Safety social OS reload?

309110

28.4.2014 20:16

RE: Sfetovláda?

lubosmat 188.?.?.?

Reakce na 309110

Ja som to už raz definoval – politici = „toxická smrť spoločnosti“. Bohužiaľ skupiny ľudí zúčastnení na politickom dianí, čo ste popísali ma vedú k tomuto záveru. Moje subjektívne ciele sa zatiaľ ani náznakom nedotkli objektívnych cieľov finančných elít, preto sa majiteľom ich peňazí zrejme nikdy nestanem. Mal som aj takú skúsenosť „ako finančný poradca“, keď som vašak pochopil že nejde o radenie a pomoc, ale o provízie z realizovaných zmlúv a zmien iných zmlúv, radšej som toho nechal. Moje subjektívne ciele boli pomôcť ľuďom a nie ľudí zavádzať a miasť vo vidine objektívnych ziskov správcov pohľadávok.

309120

28.4.2014 22:48

RE: Sfetovláda?

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 309120

Prečo sa nazdávate, že objemnejší svet musí byť temný, ako vo filme Matrix?
Čo ak je to presne tak, ale naopak..jak říkaval Hurvajs.

"Ak niečo nevieš poriešiť na danej úrovni, choď v chápaní o krok ďalej".

Z praxe politického manažmentu:
Komunizmus = kresťanstvo.
Áno..úlohou tvorcov tzv. "marxizmu" bola diskreditácia komunizmu a odstránenie Boha.
Podobne, ako kedysi znetvorenie kresťanstva tzv. cirkvou(Pavlovou) do nepoznania, praktického opaku pôvodných ideí Issu.

Pavol, Savol bol predsa šéf tajnej služby Sanhedrimu, čo je veľmi seriózna organizácia..

Tak, ako aj starí komunisti vravievajú:
"Na ÚV nikdy žiaden komunista nesedel"
..a nie každý v strane bol komunista a nie každý komunista bol v strane..

Svet je pekný Lubosmat, len sa zbytočne nebáť.

Ak máte chápanie reality aspoň na úrovni tváriacich sa vládnuť,
stačí mať vyššie morálne ciele a podporu Zhora vo forme informačného náskoku dostanete Vy a nie oni.

Organizácie, ktoré majú skutočnú moc, treba ošéfovať.
Nemusíte osobne. Stačí ideovo. Symbolicky. Nejde o žiadne konštelačné "vudu"

T.j. ich matrici možných budúcich udalostí dať objektívne lepšiu interpretáciu. Tým sa ich prognostický program "vynuluje" a oni začnú pracovať podvedome na Vami definované ciele. Pekne od konca, ak chápete.
Je to veľmi, veľmi jednoduché.

Aj sám v poli je vojak.

309131

29.4.2014 7:06

RE: EU urny volebni i zaroven pohrebni

favela 113.?.?.?

Reakce na 309110

..bezpochyb nas obklopuje a dusi stale vzrustajici zlo.produkujici zlocinne nesmysly,ktere nejsme sto pochopit a jeho slouhove bez kterych by nic takoveho nebylo mozne..US pod vedenim Afro-Kenskeho,Indonesko- Americkeho presidenta vrsi chybu za chybou. Strategie vedouci k pohlceni Ruska a Ciny je idiotska. Neustaly tlak a vyhruzky vedou pouze k vetsimu ekonomicko-vojenskemu sblizeni obou velmoci.Na misto predstirat pratelstvi k Cine za ucelem dobyt a dobit Rusko a pak se vrhnout na Cinu a uloupit tak bohatsvi obou zemi,POSTUPNE/Ovsem vseobecna vojenska povinnost v US neni mozna .Je velke risiko ze by se flinty obratily proto vlastni vlade ve Washingtonu...Pratelske vlady vuci US jsou jen chimera. Tyto legalni vlady plati MZDU STRACHU /ze se objevi pred jejich palaci skupina teroristu/ale staci jen trochu povolit a vetsina otoci se proti.Putin ani Cina tyhle veci nedelaji !! Na pozadi imprerialismu a jejich smrtnosnych agresi vypada pak Putin jako jako vojensko-ekonomicky genius a dobrak od kosti a ochrance slabych a utlacovanych.../rolu US pred casem/..US president na co sahne to posere,coz je vysledek politicke korektnosti, ktera je koleji vedouci US primo do jeste vetsiho nestesti..A neni jine cesty. A tak pristi president bude Hitlery a nebo nejakej milous,kteryho teprve hledaji...U obojiho hraje hlavni roli jesitnost/mnozstvi plastickych operaci u Hitlery/ a zlazy. Schopnosti nulove jak Hitlery jiz mnohokrate spolehlive prokazala a inteligence stezi suterenni../Spoleha se na loutkovodice zde/.Vlady US a jine prevzali totiz to nejhorsi z fasismu a komunismu. Napr. v 2004 US volici meli rozhodovat mazi Bushem a Kerrym oboji clenove tajne zlocinecke organizace Skul&Bones/dejiny zde velmi velmi zajimave a dokonce i dedecek pres.Roosewelta hraje zde velkou roli. Hitlery je politickej zmetek. a skoda boty kvalitni ktere jest po ni hozeno..Bejvaly casy ,nedavno jeste kdy muzi smekali,vstavali a projevovali uctu kdyz prisla zena.Dnes prijde to vosvobozeny leze to na stul a zacne se to svlikat/neni celkem co svlikat/ a nekdo procedi :"vypadni slapko" a je zase klid ,ale na uradech se tyhla msti...A politici se taky klani smerem k dzunglim a zadoni o odpusteni /za to co nikdo neudelal acoz se stalo pred 200lety/coz obcany pak stoji miliardy7!!! Degradace,debilizace a destrukce zapadu uspesne pokracuje.Pripad Ukrajiny vydesil mnozstvi vlad hlavne tech legalnich!! vyhlizejici vrahy pred branami vl. budov. Delal jsem si iluze ze EU bude neco jako hraz az to praskne v US ale mam nyni pochyby. EU se dost podoba byvale Rade Vzajemne Hospodarske Pomoci/RVHP/ Varsavske Smlouvy. Hlavne proto ze tato Rada byla bezradna a bez Pomoci bezmocna..Nahle vrele pratelstvi vznikle mezi US a Ukrajinou pokracuje i pres to ze US pritel uloupil Ukrajinskemu pritelitisice tun zlata !! Fuj to se ale mezi prateli nedela. Mezi vlkodlaky a upiry a lupici snad. Ale kdyz nyni Ukr. odmitla platit Putinuv zlevneny plyn EU se ihned horlive nabidla ze plyn doda Ukrajine ,ovsem koupeny za plnou cenu!! od toho sameho.Pak,ze nejsou Kolace bez prace.A prijdou dalsi platby /obchodni makl...Automaticky kráceno

309142

29.4.2014 16:17

RE: EU urny volebni i zaroven pohrebni

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 309142

Je tu jeden závažný problém - Obava je len figúrka, bábka na špagátikoch.
A bábky hrajú divadielko podľa vole bábkárov.
Lenže divák nevidí - a nemá/nesmie vidieť, čo skutočne bábkári robia a čo vedia - môže si síce domyslieť, na základe iných podobných predstavení, ako sa príbeh hraný bábkami bude vyvíjať a ako skončí, ale o činnosti a cieľoch bábkárov za scénou to nevypovedá nič.

309164

30.4.2014 7:47

RE: EU urny volebni i zaroven pohrebni

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 309142

Zčasti súhlas Favela, no ako sa vravieva:
"Niet vecí nepochopiteľných, len ZATIAĽ nepochopených"

..pre upresnenie:
Nejde o to chápať úplne, ale dostatočne
..že by sme o osudoch svojich spolurozhodovali

309198

28.4.2014 17:19

RE: Svetovláda?

n.z. 99.?.?.?

Reakce na 309105

Dotknul jste se 'lubosmat' jedne zasadni veci: na vse jsou treba penize a ty jsou k mani od bankeru skrze pujcky. Proto neexistuje stat ci podnik, ktery by nebyl zadluzen. Bez predchozi zadluzenosti nelze nic provozovat, jelikoz nemate "credit rating" a nedostanete pujcku. Na druhou stranu, pucky sice lze splatit, ale NIKDY NE uplne. To same plati v podnikani jako v provozovani statu (rozpoctu). Jedna cesta z teto zaklete formule je - narodni banka spravovana vladou, tak jak ma Rusko. V takovem pripade ale potrebujete dobre vyzbrojenou a vycvicenou armadu, coz vam zase pro zmenu ujida z talire. Bestie se ale nikdy nevzda a bude delat vse, aby se vam dostala pod kuzi.

Pokud jde o "mudrce", to by melo byt povinne cteni pro kazdeho, kdo se chce zucastnit vazne diskuze. Je to neco podobneho jako pro inzenyra; ten musi nejprve znat Newtonovu mechaniku a Ohmuv zakon pripadne Periodickou soustavu prvku. Bez toho to nejde.

309118

29.4.2014 0:31

RE: Svetovláda?

GhmAmi 89.?.?.?

Reakce na 309105

Kolko mas rokov chlapce ze si len teraz cital Protokoly sionskych mudrcov. Precitaj si ich este raz a najdes tam ze jednou zo strategii k dosiahnutiu ciela sionistov - vystiznejsie je ZIDOV - je aj rozsirovanie beznadeje a strachu z ich moci. Presne to robis TY a tebe TU podobni. Aby ste sa neposrali od strachu.
Precitaj si aj ine (napr. Solzenicinove: 200 rokov spolu) ako sa z tymto ludskym odpadom da zatocit. Je mi z tohoto pesimizmu ktori siria "adolescenti" co hovno zazili a este vacsie precitali na zvracanie. Ktori Zidia vas za to platia - do certa s vami....

309135

29.4.2014 21:52

RE: Svetovláda?

lubosmat 188.?.?.?

Reakce na 309135

Dosť na to aby som zistil, toršinku provokačne, ako sa k tomuto dielku stavajú zvedavci. Áno čítal som to až minulý rok, keďže vzhľadom k politickej orientácii môjho otca (bol presvedčený a skutočne ideovo poctivý komunista) som tvtdo politiku ako takú odmietal a čítal som radšej fantastiku. Dostal som sa kedysi dávno k "Faktom argumentom", vydával to UV KSČ. V jednej z týchto brožúrok sa venuje vo svojej rozprave G. Husák nedostatočnej práci vtedajších politikov s mládežou. Smutné je, že dnešní politici ani nevedia definovať čo to mládež je, nieto že by sa ešte s ňou pokúšali pracovať. Možno z toho pramení aj môj pesimizmus. Bez problémov môžeme mať pocit z úspechu po osobnom začlenení sa do štruktúr fyriem, manažérske benefity nie sú nikdy na zahodenie. Poznám tú teóriu môžeš vlastniť všetko a neužiješ si nič, nemusíš vlastniť nič a užiť si môžeš všetko. Má to len ten háčik, že ten kto nič nemá o ničom inom než o plnení alebo neplnení uložených úloh nerozhoduje, a keď sa neplní tak sa neužíva.

309183

28.4.2014 13:04

Ono se stačí podívat na tuto mapu

levita 94.?.?.?

http://aeronet.cz/forum/showthread.php?t=7548

309108

28.4.2014 20:54

Uvědomuje si vůbec někdo důsledky?

Thor 77.?.?.?

Jak je možné, že pár kreténů rozpoutá třetí světovou a nechápou, že zničí planetu?Veřejnost by měla v každé zemi okamžitě pověsit všechny politické štváče a tím i blbé novináře, kteří podporují válku kdekoliv a kdykoliv.Já jim nedám můj život a Zemi jen proto, že zmrdi se dostali k moci!!!Oni se nás neptají na nic a proto je musíme eliminovat!!Lidstvo končí první atomovkou a nikdo se nebrání!!Chceme umřít?Chceme zabít krásnou planetu kvůli penězům a moci pár dementů?Tohle musíme začít probírat všichni na světě!Ti co vládnou, ti chtějí jen prachy a Moc, ale lidi je nezajímají!!Proč jsme tak hloupí??

309123

28.4.2014 21:28

RE: Uvědomuje si vůbec někdo důsledky?

Spřízněná duše 46.?.?.?

Reakce na 309123

Uvědomuje si to každý normální člověk, kterých je většina, nicméně křičíte zde do tmy. Bohužel svět se dostal do stadia ze kterého úniku není. Tento svět řídí psychopati, kteří si snad ani neuvědomují důsledky svých činů. Já osobně jsem přesvědčen, že oni se nezastaví před ničím. Situaci absolutně už neovlivní obyčejní lidé. No, o mně osobně už nejde, já jsem prakticky celý život už prožil, ale vás mladých je mi líto...

309125

29.4.2014 20:49

RE: Uvědomuje si vůbec někdo důsledky?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 309125

PROBOHA, z jakého stádia není úniku !!!!!!!!!!
Pokud psychopaty odstavíte od moci či jim seberete zbraně či USD, žádná 3 WW nebude, ani konec světa. Copak nevidíte, jak Rusko úspěšně sabotuje snahy USA o ten válečný konflikt (Sýrie, Ukrajina atd..).
Jak psal kolega nahoře, váš pesimismus je zbytečný a jen posilujete negatívní nálady mezi lidmi. To, že jste to vy osobně vzdal, neznamená, že bude konec světa. Přesně jak ve Vesničce střediskové - běžte se podívat do HUmpolce na krematorium a hlavně zde neplašte svými amatérskými závěry o konci světa a že už nic nejde udělat.
A pokud máte chut svět změnit, změnte se vy sám - viz UDO a jeho "sám voják v poli". Na umřetí máte času dost. [cool]

309180

29.4.2014 21:56

RE: Uvědomuje si vůbec někdo důsledky?

co na tom záleží 24.?.?.?

Reakce na 309180

>PROBOHA, z jakého stádia není úniku !!!!!!!!!!
>Pokud psychopaty odstavíte od moci či jim seberete zbraně či
>USD, žádná 3 WW nebude, ani konec světa. Copak nevidíte, jak
>Rusko úspěšně sabotuje snahy USA o ten válečný konflikt
>(Sýrie, Ukrajina atd..).
Kdo by ty psychopaty od moci jako odstavil? Psychopat nemá zábrany, kdežto slušný normální člověk ano. A tím je daná situace v jaké se svět nachází. Já netvrdím, že bude konec světa, co mi podsouváte? Žel,pouhé sabotování USA činů je podle mého názoru málo. Koukám, že si v tom bojovém duchu nevidíte na špičku nosu.

>Jak psal kolega nahoře, váš pesimismus je zbytečný a jen
>posilujete negatívní nálady mezi lidmi. To, že jste to vy
>osobně vzdal, neznamená, že bude konec světa. Přesně jak ve
>Vesničce střediskové - běžte se podívat do HUmpolce na
>krematorium a hlavně zde neplašte svými amatérskými závěry
>o konci světa a že už nic nejde udělat.

To není pesimismus. To je konstatování toho, kam svět dospěl. Neberte to jako slabost, nebo vzdání se. To je prostě bezmoc. Vy jste pro to udělal konkrétně co?

>A pokud máte chut svět změnit, změnte se vy sám - viz UDO a
>jeho "sám voják v poli". Na umřetí máte času dost. [cool]

No, já už mám život za sebou, ale bojoval jsem. To mi věřte. Ale nelze změnit jednotlivcem svět. Víte jak jsem dopadl? Komunisti mne zbavili kvůli neochvějným politickým názorům a postojům občanství a vykopli z republiky!!! Zatímco mnozí "bojovnníci" tady za klávesnicí si studovali VŠ a brali veškeré výhody režimu. Potom se vymlouvali, že to dělali "kvůli dětem". Schválně - kam patříte vy?

309184

28.4.2014 21:49

RE: Uvědomuje si vůbec někdo důsledky?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 309123

Jde o systémové selhání,kdy musíme začít urputně bránit kapitalismus před "kapitalisty"! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

309128

29.4.2014 0:29

RE: Uvědomuje si vůbec někdo důsledky?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 309123

Planeta Země to přežije, nějaké zbytky lidstva asi taky, ale my v ve střední Evropě, v ČR, skoro jistě ne. Tipují pár týdnů, víc času nemáme. Buďme na sebe ty poslední dny laskavější, udělejme pro ostatní něco pěkného, odpusťme si vzájemné křivdy. Není všechno jedno, záleží na tom, jak odtud odejdeme.

309134

28.4.2014 21:32

celý článok

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

len zavádzajúce a nikdy nepotvrdené fakty, celá táto stránka je plna falošných konšpirácií

309126

29.4.2014 3:46

RE: celý článok

n.z. 99.?.?.?

Reakce na 309126

Clovece Vy jste optimista; chtel bych byt ve Vasich botach.

309139

29.4.2014 16:20

RE: celý článok

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 309139

Optimistov sú plné cintoríny.
Čož je len dobre...

309166

29.4.2014 16:52

RE: celý článok

Olas 78.?.?.?

Reakce na 309139

Optimista .... ? To snad ne. Spíše duševní akrobat.

309170

Příspěvků: 25

28.04. 02:41 n.z.  Projekt pro nove americke stoleti
28.04. 12:00 udo1  RE: Projekt pro nove americke stoleti
28.04. 14:22 n.z.  RE: Projekt pro nove americke stoleti
29.04. 07:18 favela  RE: EU urny volebni i pohrebni
28.04. 11:09 lubosmat  Svetovláda?
28.04. 13:33 udo1  RE: Sfetovláda?
28.04. 20:16 lubosmat  RE: Sfetovláda?
28.04. 22:48 udo1  RE: Sfetovláda?
29.04. 07:06 favela  RE: EU urny volebni i zaroven pohrebni
29.04. 16:17  RE: EU urny volebni i zaroven pohrebni
30.04. 07:47 udo1  RE: EU urny volebni i zaroven pohrebni
28.04. 17:19 n.z.  RE: Svetovláda?
29.04. 00:31 GhmAmi  RE: Svetovláda?
29.04. 21:52 lubosmat  RE: Svetovláda?
28.04. 13:04 levita  Ono se stačí podívat na tuto mapu
28.04. 20:54 Thor  Uvědomuje si vůbec někdo důsledky?
28.04. 21:28 Spřízněná duše  RE: Uvědomuje si vůbec někdo důsledky?
29.04. 20:49  RE: Uvědomuje si vůbec někdo důsledky?
29.04. 21:56 co na tom záleží  RE: Uvědomuje si vůbec někdo důsledky?
28.04. 21:49  RE: Uvědomuje si vůbec někdo důsledky?
29.04. 00:29  RE: Uvědomuje si vůbec někdo důsledky?
28.04. 21:32  celý článok
29.04. 03:46 n.z.  RE: celý článok
29.04. 16:20  RE: celý článok
29.04. 16:52 Olas  RE: celý článok

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 5

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,46 Kč
Euro
25,48 Kč
Libra
29,81 Kč
Kanadský dolar
17,15 Kč
Australský dolar
15,81 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,64 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,39 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 861,34 Kč
1 unce stříbra
543,32 Kč
Bitcoin
828 556,31 Kč

Poslední aktualizace: 3.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 294