Diskuze k článku

Příštích 24 hodin je pro Ukrajinu klíčových

Příspěvků 24

16.4.2014 0:32

Skutečné příčiny začátku 2.SV - Na Ukrajině to zatím vypadá jako přes kopírák!

kyticka 88.?.?.?

Dalo mi dost práce to nalézt, nakonec se mi to povedlo. Zde dávám odkaz jak začala 2.SV. Skutečné příčiny vpádu Německa do Polska.
http://nassmer.blogspot.cz/2009/06/co-zastinuje-tr...
Na UA je to zatím jako přes kopírák, pouze s tím rozdílem, že Rusko zatím nezaútočilo.

Kdo má asi zájem o tuto válčičku, malou 3. světovou, komu se hroutí celosvětová měna, když všichni již ví, že je to měna falešná, umožnující úzké skupině bankéřů její dotisk mimo pravidla hry, kdy takto platí svým loutkám všude po světě, aby reálné bohatství směřovalo tam kam má, na což ostřížím zrakem dohlíží US army.

Kdo rozeštval již roku 1848 křesťany proti sobě kvůli jazykovým odlišnostem? To co se děje nyní na Ukrajině se přesně dělo před začátkem 2. světové války. Národnostní rozeštvání navzájem, plus snaha některých znovu sjednotit po 1.SV vítěznými mocnostmi rozsekanou Evropu a Arábii na stovky pidistátů do jednoho státního útvaru plus odstřižení se od celosvětového bankovního kartelu.

To ale nebylo z pohledu FED bankéřů možné, zase mít na dvorku nějakého konkurenta, když ta 1.SV pro ně dopadla tak příznivě. Osobně v těchto chvílích velice reviduji kdo byl vlastně v té 2.SV zlej.

Zejména si je třeba uvědomit, že v těchto dnech, ačkoli je konflikt UA v přímém přenosu, přes 80% ovčanů EU díky mediální masáži proklíná zlého Rusa. A proč? ... Protože proto! Jak potom můžeme mít objektivní informace o tom co se ve skutečnosti dělo v a okolo Hitlerovského Německa. Dějiny píší vítězové.

Churchill pravil: „Nepřítel nelze porazit tak nějak napůl, toho je třeba porazit, ponížit a pomluvit.“ !

308556

16.4.2014 23:56

RE: Skutečné příčiny začátku 2.SV - Na Ukrajině to zatím vypadá jako přes kopírák!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 308556

Ten článek je nepřesný. Pracuje jen s viditlenýmí aspekty té doby. Nepracuje s tím, že WW2 byla zinscenována těmi samými kruhy jako ta první. Domnívám se, že někdy okolo r. 1941 se Hitler od těchto kruhů emancipoval a rozpoutal konečné řešení. Jakkoli bylo Polsko mezi válkami nesnášenlivý stát, z Hitlera a z nacismu to za jejich brutální chování nesnímá ani gram viny. To samé platí pro Stalina. Vyhnal trockisty, změnil směřování Ruska mimo koridor, který jim byl nastaven, ale pořád to byl krvavý diktátor, během jehož vlády si nikdo nebyl jist životem.

308611

19.4.2014 17:35

RE: Skutečné příčiny začátku 2.SV - Na Ukrajině to zatím vypadá jako přes kopírák!

Boris 46.?.?.?

Reakce na 308556

Jo jo, když se Rus pohne na západ, tak to je těžký dežaví. To už tu párkrát bylo.

308724

16.4.2014 0:42

Toto obdobi je velmi podobne

n.z. 99.?.?.?

konci roku 1940 a pocatku 1941, tesne pred utokem Nemecka na Francii. Tehda se take horecne v zakulisi vyjednavalo a pritom bylo vicemene jasne, ze pozice stran jsou dane.

V soucasnosti, k vice kompletni uvaze mame krome Ukrajiny jeste vyhrocenou sitauci na Dalnem vychode mezi USA/Japonskem a Cinou. Cinska pozice podobne jako Ruska je tez velmi pevna. Neco bude muset povolit.

308558

16.4.2014 5:55

Problemy Velkeho Vladimira...

favela 113.?.?.?

Reakce na 308558

,,,v poklidu sedi Vladimir Veliky v Kremlu,popiji vodku z Kremelske Palirny a nic nedela....I povola kartarku a ta cte z karet:Tvoje slava velky Vladimire se hvezd jiz dotyka...Zmiz zenska s takovejma kecama rekne Vladimir kdyz tu pribiha uriceny posel: Divne a podezrele veci se deji,V Kyjeve na namesti, zidovka Nuland clenka Ustredniho Byra Washingtonskeho rohliky rozdava antisemitum a fasistum a to zdarma!!!..Uklidni se priteli di Vladimir a ziva nudou tady mas stachana vodky a odejdi v pokoji...V siroke ruske mysli vsak si ale Vladimir dela mentalni poznamku :"Strez se zidu davajich cokoliv zdarma i kdyz to nejdrive nekoupi za svoje ale z penez soudruhu danovych poplatniku ....Chce to klid ,masaz vnejsi vodkou taky neuskodi...Ale misto maserky posel dalsi jeste uricenejsi se zjevi:..batusko V. obcane z krymu dozaduje se ochrany tve..!!Tak je nech ,hur na tom nebudou ,dostavam od soudruhu z Ustredniho Byra z Washingtonu Krym zadara...delaj mi pomysleni....rekne si Vladimir Ale dalsi posel jeste vice uricenejsi pribiha a pravi:..Ukrajinsti ted nechtej platit za plyn,...Ani vindru...Klid priteli dame teda plyn cinanovi dobre zaplati a i vdeku se obcas od nej dockame...a je to bez prace...Velky Vladimr se zase zamysli: Uz 25 let voli na Ukrajine demokraticky a cim dal tim vetsi lupice maji ve vlade.. Kdyby odesli do posledni spelunky v Kyjeve a vybrali tam vladu ze zlodeju,prostitutek a lupicu nemohli by na tom byt hur...ba,ba...Hlavne ze se nemusim drit jako otrok...Ustredni Byro ve W. dalo 5 miliard na to udelat z Ukrajiny kulnicku na drivi a ted davaji jen 1 miliardu to zfixovat a minus ty rohliky..Ty uz nebudou...!!! Soudruzi tezce pracuji ve W.,ale ukrojili si vetsi skyvu nez mohou spolknout a ted se davi...a take zjistili ze podrezavani vetve na ktere se usadili rucni pilou je blbost a jde to pomalu a poridili si pilu motorovou automatickou...I pujdu si zdrimnout..ale jeste predtim musim napsat tem evropskym potentatum dopis a zkopirovat as i 20x..a na poste poslat. Za nekolik dni ... Soudruzi z byra z Washingtonu odpovedeli ,kterejm sem ale nic nepsal..Musim neco rict uvazil Velky Vladimir...I ustedrim jim moralni facku,nemaj vychovani a navic lzou.Vladim rekne: Soudruzi cizi dopisy se nectou ,to delali driv s. Lenin,Trockij,Jagoda ,Beria a spol , neblahe pameti............pokr.

308561

16.4.2014 6:17

RE: Toto obdobi je velmi podobne

favela 113.?.?.?

Reakce na 308558

Velky Vladim z Kremlu zase duma...Mluvil sem nedavnou s tou Merkel...klasickej pripad masochistky bezpochyby...Nejen,ze ji soudruzi z Wash.byra ctou dopisy,smirujou ji denne 24 hodin jako zlocinne podezrelou /jako to delaval s.Stalin i Lenin/a odmitaji ukazat jeji vlastni kadrovy posudek /jako kdysi s. z Vychodniho Nemecka/..A kdyz zadonila o navraceni nemeckeho zlata rekli ji soudruzi z Washingtonskeho byra...:kus babo,zadny zlato nedostanes s tim se rozluc...Kdyz dale prosila...: mohla bych aspon to zlato nase videt prilitla hruba odpoved:..nevopruzuj babo,zlato neuvidis,mozna v pristim stoleti...a vodprejskni,mame ted jiny starosti ..Ale baba Merkel neleni a uz leti do W.k soudruhum aspon an navstevu se jinak zavdecit..a pro rozkazy. Velky Vladimir duma dal..potlouka se tam na Kyjevske Rusi taky nejakej politruk z byvale KGB nyni CIA...Ale co, este nebylo aby nejak nebylo .....Nejdriv mi delaj pomysleni a pak mi nadavaj do imperialistu,a lzou a delajto sami co delali soudruzi tenkrat v Kremlu,napr. s.Lenin,Trockij,Jagoda,Beria a dalsi /a jak ti soudruzi dopadli ?...jo hrozne/ a ted je prozatim hanba fackuje z toho co vyvadej...bud sou vozrali a nebo zerou ty svoje chemicky farmaceutika,,,musim si na nedavat pozor...nevedi co delaji...to je jasnacka...

308562

16.4.2014 19:56

RE: Toto obdobi je velmi podobne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 308562

nojo merkel baba... ale co byste delal vy, vy chytrej, po druhem varovani, po te co s vami nejdriv "nahodou' malem spadne vrtulnik a pak vam predvedou malou ukazku bakteriologickeho teroru?
A to jeste nevite proc u nemcu tak rychle odstavujou ty jaderne elektrarny...

308594

16.4.2014 21:59

RE: Toto obdobi je velmi podobne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 308594

Zkusím střelit, čím vyšší vzdělaní, tím větší laxnost a nezodpovědnost s vírou v techniku v které se vyzná jen konstruktér, pokud ale nemá v hlavě vytěsníno tisícem nových s odpuštěním pitomostí a je to jako s bohatstvím známe dějiny i hlášku absolutní moc korumpuje absolutně. A tedy radši hravé v lepším případě, nenechat pobíhat s ohněm po skladišti výbušnin. [velký smích] [mrknutí jedním okem]

308602

16.4.2014 19:49

RE: Toto obdobi je velmi podobne

asdf 178.?.?.?

Reakce na 308558

utok na Francii zacal 10.kvetna 1940. Dal jsem ten vas blabol radeji necetl...

308593

16.4.2014 5:31

Bude se libit

Jana Uzdi 64.?.?.?

Tyhle dva články se budou libit. Jeden z americkejch autoru žije na Ukrajine

http://www.opednews.com/articles/Kiev-s-War-Agains...

http://www.opednews.com/articles/The-Obama-Game-Is...

308560

16.4.2014 9:14

RE: Bude se libit

Saša 24.?.?.?

Reakce na 308560

Zdrojů je spousta, Kucinich to řekl i na americké televizi. Americky kongresmen otevřeně říká, že Za nepokoje na Ukrajině jsou plně zodopědné USA

Jen blbec si může myslet, že Ukrajinci se rozlobili na zemi, která je živila. Všichni američtí politici jezdili do Kieva vykládat jak se Ukrajina bude mít lepší a co vše jim dá ta Ámerika.

Victoria Nuland byla 3x v Kievě rozdávat buchty. American Conquest by Subversion: Victoria Nuland’s Admits Washington Has Spent $5 Billion to “Subvert Ukraine”

308570

16.4.2014 9:13

Jestli je situace na Ukrajine takova,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

jak zni nazev tohoto clanku, pak Putin zasluhuje uznani za to, ze je jenom tzv. pripraven v plne sile u hranic, a neplete se do ukrajinskych problemu. Je zrejme, ze Ukrajina za zady Zapadu provokuje Rusko k otevrene intervenci, ale zatim marne. Je to poznat i na tom, ze ozbrojene obsazovani uradu na vychode Ukrajiny se uporne cely Zapad snazi svest na Rusko.
Jeste si rikam, jestli ted toho "poklidu" Rusko nevyuziva k uvedeni do chodu nejake mezinarodni nedolarove platidlo (Rusko+Indie+Cina)... Ono to diplomaticky i legislativne prece jen nejaky cas potrebuje - ted ta ticha reakce na ukrajinskou provokaci se mi jevi jako idealni. Rusove a jejich valecna strategie, to bylo povetsinou rozhodnuti vitezne - napr. Kutuzov, Stalingrad, ale i zmobilizovani moralky v Leningrade.

308569

16.4.2014 13:13

Driftová osmička v Slavjansku

Botičky od Diora 94.?.?.?

Mrkněte se jak oslavovali ukr. vojáci vztyčení ruské vlajky na svých mašinách:

http://vk.com/video248885626_168775376?list=d171366a8eb1e0f7b9

Tomu říkám drift! [chechtot]

308576

16.4.2014 14:38

RE: Driftová osmička v Slavjansku

steve 70.?.?.?

Reakce na 308576

.. posledni Lojza v gumakach zapatlanych od hnoje - umi vkladat odkazy. Akorat pro "botickyoddiora" to je - jak vidno, - celozivotni problem ...
.. kdyz to tady neumite dat, tak tady ty Vase zfusovane odkazy ani nepostujte. Mit Vas po ruce, stahnu Vam trencle a s temi jelity na zadku budete utikat i v trampkach !
.. dejte to tam poradne - chci videt jak to slavi !

308579

16.4.2014 22:13

RE: Driftová osmička v Slavjansku

slak 77.?.?.?

Reakce na 308579

Stačí levým mišincem vymodřit a pravým vyhodit nabídku a odpálit. Nějak jsem přímý odkaz nepochopil a u AC24 jde a u konfigurace 7, a ještě Acer mi šprajcuje jinak než kdysi XP. Zkoušel jsem návod ale nepochopil [smích], nebo orchestrión. [cool]
...Urvaný pás by ho potěšil [velký smích]

308605

16.4.2014 13:15

výborný objektivní příspěvek.

hell 188.?.?.?

.

308577

16.4.2014 16:24

Dle lepsiho ocekavani...

n.z. 99.?.?.?

ale drzme jim palce, neni zaruceno ze to tak bude pokracovat. Staci kdyz nejaky blazen do nich streli. Zatim se zda, ze vojsko nema prilis motivace k boji proti povstalcum:
http://rt.com/news/ukrainian-tanks-kramatorsk-civilians-840/
Verme, ze slovanska duse je sirsi a srdecnejsi.

Mejme na pameti slavny vyrok Napoleona:" situace na bojisti se meni minuta od minuty".

308584

16.4.2014 16:46

Když už se Kyjev nemůže spolehnout ani na armádu, pozve si žoldáky ze západu?

Rupert Murderoch 95.?.?.?

Je to možné, o víkendu byl šéf CIA v Kyjevě a určitě tam s prezidentem a premiérem neprobíral přípravy na Prvomájové oslavy... [smích]) http://aeronet.cz/forum/showthread.php?t=7552

Jenom aby tam nešli i naši vojáci, protože k tomu se tak nějak hodně rychle schyluje.

308586

16.4.2014 18:12

RE: Když už se Kyjev nemůže spolehnout ani na armádu, pozve si žoldáky ze západu?

Malý a zvedavý 46.?.?.?

Reakce na 308586

V takom prípade by ukrajinská armáda mala pochytať všetkých podvraťákov, čo zorganizovali "Majdan" a pozývajú cudzie vojsko vraždiť svojich občanov a postaviť ich pred ľudový tribunál.

308589

16.4.2014 17:37

Ukrajina - jak to začalo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=fRJvUFChHKc
Zajímavý projekt - Svobodný vysílač z Banské Bystrice
Poslouchal jsem pozorně a jsem přesvědčen, že jde o velmi rozumné názory.

308588

16.4.2014 23:16

Ano treba sa modliť za Ukrajinu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Ano treba sa modliť za Ukrajinu.

doporučujem videá Hlavného ukrajinského rímsko katolického byzanského patriarchatu.
Videá sú s prekladom.

http://vkpatriarhat.org.ua/

308607

16.4.2014 23:35

Aj niektorí slováci sú vinní.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Hrozná správa neuvedomujete si vôbec dôsledky tejto správy čo sa stalo.

Asi si nepamätáte ako sa začínal vojna v Juhoslávii.

Kto sa vie modliť a má vieru v nejaké nábožestvo / hocijaké/ nech sa modlí k svojmu Bohu:

http://vkpatriarhat.org.ua/

Ale kto vyvolával džina z fľaše na Majdane v Kyjeve? kto burcoval ľudí vyvolával vášne nenávisť nespokojnosť?

keby bol Janukovyč u moci nebola by ani občianska vojna ani delenie Ukrajiny.

Aj konkrétni slováci budú zodpovední za obiansku vojnu a rozdelenie Ukrajiny. Sú to Tí čo boli štvať ľudí na majdane v Kyjeve.

308609

19.4.2014 16:31

Jelisaveta Paršina v akci

fohat 194.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=8K3Qa750ZEI#t=15 [chechtot]

308720

7.10.2014 16:28

cteno 7.10. 2014

jarosir 37.?.?.?

A predpoved se vyplnila.

318676

Příspěvků: 24

16.04. 00:32 kyticka  Skutečné příčiny začátku 2.SV - Na Ukrajině to zatím vypadá jako přes kopírák!
16.04. 23:56  RE: Skutečné příčiny začátku 2.SV - Na Ukrajině to zatím vypadá jako přes kopírák!
19.04. 17:35 Boris  RE: Skutečné příčiny začátku 2.SV - Na Ukrajině to zatím vypadá jako přes kopírák!
16.04. 00:42 n.z.  Toto obdobi je velmi podobne
16.04. 05:55 favela  Problemy Velkeho Vladimira...
16.04. 06:17 favela  RE: Toto obdobi je velmi podobne
16.04. 19:56  RE: Toto obdobi je velmi podobne
16.04. 21:59  RE: Toto obdobi je velmi podobne
16.04. 19:49 asdf  RE: Toto obdobi je velmi podobne
16.04. 05:31 Jana Uzdi  Bude se libit
16.04. 09:14 Saša  RE: Bude se libit
16.04. 09:13  Jestli je situace na Ukrajine takova,
16.04. 13:13 Botičky od Diora  Driftová osmička v Slavjansku
16.04. 14:38 steve  RE: Driftová osmička v Slavjansku
16.04. 22:13 slak  RE: Driftová osmička v Slavjansku
16.04. 13:15 hell  výborný objektivní příspěvek.
16.04. 16:24 n.z.  Dle lepsiho ocekavani...
16.04. 16:46 Rupert Murderoch  Když už se Kyjev nemůže spolehnout ani na armádu, pozve si žoldáky ze západu?
16.04. 18:12 Malý a zvedavý  RE: Když už se Kyjev nemůže spolehnout ani na armádu, pozve si žoldáky ze západu?
16.04. 17:37  Ukrajina - jak to začalo
16.04. 23:16  Ano treba sa modliť za Ukrajinu.
16.04. 23:35  Aj niektorí slováci sú vinní.
19.04. 16:31 fohat  Jelisaveta Paršina v akci
07.10. 16:28 jarosir  cteno 7.10. 2014

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 271,88 Kč
1 unce stříbra
548,45 Kč
Bitcoin
744 826,33 Kč

Poslední aktualizace: 25.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 306