Diskuze k článku

Nová americko-ruská studená válka

Příspěvků 20

19.2.2014 7:26

Boj o strategicke rozmisteni raket proti Rusku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

>Washington, během posledních dvaceti let, „investoval“ do „demokratizace“ Ukrajiny přes 5 miliard dolarů. Takže ano: je to „naše“ hra.
To "nase" pise americky publicista.

>V již typickém stylu Obamovy vlády je podpora ministerstva zahraničí protiruským a proevropským protestům na Ukrajině označována za „vedení zpoza opony“

>Je to plné „humanitárních“ apelů, výzev k „usmíření“ a dichotomie dobra proti zlu, avšak jen to zamaskovává úsilí o změnu režimu.

>Jenomže americká „strategie“ nařizuje, že pouliční protesty musí vést ke změně režimu.
Neni pro Rusy olympiada - symbol pratelstvi a miru - v Soci urcitou strategickou brzdou a naopak pro Americany duvodem ke spechu?

>Moskva má bezpočet způsobů, jak na Ukrajině nasadit ekonomické páky
No, po olympiade se daji ocekavat jooo udalosti.

304974

24.2.2014 3:15

RE: Boj o strategicke rozmisteni raket proti Rusku

Jirka P jirka (tečka) kostelec211 (zavináč) seznam (tečka) cz 192.?.?.?

Reakce na 304974

Rusko si myslím nemá naprosto na nic.Může jen čekat až na něj dojde řada a to nebude dlouho trvat.

305246

24.2.2014 6:32

RE: Boj o strategicke rozmisteni raket proti Rusku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 305246

>Rusko si myslím nemá naprosto na nic.
Co si konkretne myslet o vasi prvni vete, neni snadne. Zacnu tedy posvem:
V techto dnech melo Rusko jenom na to, aby dotahlo zdarne do konce jednapadesatimiliardovou ($) akci ze sve kapsy, na kterou by si netroufla zadna zeme, dnes uz ne ani Americane. Ti jedine by se museli jeste vice zadluzit, treba Indonesanum.
Pokud jste to myslel jinak, treba vojensky, odpovidam otazkou: Proc Americane nepokracovali v nacatem tazeni na Syrii? Co se tam stalo? Nezastavili je tam nejak Rusove?
Atd.

>Může jen čekat až na něj dojde řada a to nebude dlouho trvat.
Druha vase veta uz nabizi trochu jasnejsi predstavu. Rusko je pro Ameriku na rade uz hodne dlouho, ale zatim Americe nezbyva nic jineho, nez tu ani evropskou, ani asijskou zem s respektem brat jako vykonnejsi. Ano, vykonnejsi, protoze Rusove kdyby nebyli vykonnejsi, uz by to Americane na ne nejak spustili.
Jinak samozrejme Amerika je zdanlive vykonnejsi, ale jen tim, co je videt na prvni pohled, co tzv. nemohou nevidet ani slepi [zmaten] , tedy pozlatkem, k nemuz mu dopomahaji jejich dluhy jinym zemim a zatrolene byznysy pod hlavickou demokracie a tzv. lidskych prav. Ale na ty tanecky taky dojde. Dokonce v domacich radach.
Tolik tedy k vasemu "Rusko si myslim"...

305250

24.2.2014 12:31

RE: Boj o strategicke rozmisteni raket proti Rusku

Jirka P 195.?.?.?

Reakce na 305250

Já ještě před pár lety slepě věřil západní politice.Dnes,když to vidím,tak mám ze všeho jen nervové potíže.Nevím jak lidem otevřít oči.Víte kdy mi začalo svítat?Když se mi doma porouchala TV.Nebyly peníze ani čas si pořídit novou.Informace jsem začal čerpat na internetu.TV už mám,ale používám ji pouze jako monitor k PC.Řeknu vám,že když si náhodně pustím ČT,tak se nestačím divit.Kam se hrabou komunisti se svým "objektivním" zpravodajstvím z osmdesátých let.Nemůžu se na to prostě dívat,protože bych byl opět bez TV [smích] Můj strýc bojoval na Dukle(Josef Pohl).V padesátých letech ho komunisti popravili.Nevím jestli by měl ze současného světa radost.

305263

24.2.2014 19:52

RE: Boj o strategicke rozmisteni raket proti Rusku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 305263

Vy kecáte jak malej Jarda. Mícháte hrušky s jablkama. Řeč je o tom zdali je Rusko schopné se bránit, v případě agrese.

Podle slov ruského prezidenta sleduje Rusko pozorně stupňování vojenského potenciálu v jiných zemích a dokáže reagovat na jakékoli výzvy-politické i technologické. Oznámil rovněž, že v současné době vytváří Rusko globální kosmický systém rozvědky a zaměření na cíl.

Za posledních 10 let, byla armáda RF kompletně přezbrojena a mimo raketového a kosmického vojska vlastní moderní výzbroj v celém širokém spektru výzbroje pro bojové jednotky, pluky a divize. Ruské serwery podávají detailní informace o jednotlivých druzích zbraní. Není to tedy pouhé přání.

Mimoto, i v minulosti vždy ve velkých válkách přes velké oběti nakonec zvítězili. Odpověď je tedy jasná. Rusko je schopné se bránit jakémukoli agresorovi této planety.

305281

24.2.2014 21:09

RE: Boj o strategicke rozmisteni raket proti Rusku

Jirka P 195.?.?.?

Reakce na 305281

Nemyslím,že nějaká agrese zvenčí na Rusko bude.

305286

19.2.2014 10:06

Bodaj by!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 147.?.?.?

"A modlení je vskutku to jediné, co mají, zatímco EU, navzdory všemu tomu grandióznímu řečnění a zbožným přáním, zůstává rozděleným bordelem. Po Soči bude Vlad Kladivoun zpět v práci a přijde s odplatou. Nuland a spol. by si měli hlídat záda."

Bodaj by mal autor pravdu. Aby sa nehrala "igra vyšševo kačestva", a nám len podhadzujú figúrky...

304979

19.2.2014 11:07

Victoria Nuland

Anonym 89.?.?.?

Victoria Nuland - pravým jménem Nudelman. Zase jeden stoprocentní Američan, co řídí americkou politiku.

304980

19.2.2014 18:55

Kde je Ukrajina?

ASHF 80.?.?.?

Ukrajina je tradičním teritoriem ruska. To, že si Janukovyč (mimochodem mafian a vrah) nedovede zjednat pořádek, svědčí to o slabosti jeho vlády. Skutečnost, že si rusové nechají před dveřmi páchat takové puče, svědčí o jejich slabosti.
Jakákoliv jiná vláda např. pod vlivem Timošenkové (právem odsouzené zlodějky)je stejně špatná.
Pokud USA toto financují a chtějí něčeho dosáhnout, pak je to jejich úspěch.

304995

19.2.2014 20:51

RE: Kde je Ukrajina?

slak 77.?.?.?

Reakce na 304995

Za vším hledej prachy. Konta mají v evropě a tak je drží za kulky banksteři. A od toho se odvíjí rétorika a hejble pohůnků. Do ruska si majetek neuklidili, v číně je to taky neláká, ale tam jsou nitky které s loutkami cvičí a lidi a jejich zájem přes určitě proklamované tlučhubování je nosný asi tak, jak to dělá sociální demokracie ve prospěch korporátních fašistů, neoliberální šlechty, zaohrádkuje vovčany na profit a celá politika propojená s mamonem kapitálu je šalebná, neberoucí ohledy na lidi a rvačky alfa samců jsou prioritou a největší pavián přiběhne udělat pořádek s odběrem co se mu hodí. Posléze zadá idiotům přesvědčivě napsat oslavnou historii. Jsou vedené mnoha způsoby i zákulisních špinavostí a téměř nepředvídatelné a jestli při tom rozmlátí na cimpr campr cokoliv je důvodem jejich mnutí rukou že si obnoví výzbroj, která jde za hranici životnosti a použitelnosti a doma budou kidi (šotek lidi[smích]) šťastní, že mají práci zakázkami dobyvačného molocha egregora s konqiskadorským zaměřením které bere všechny ve svém tažení za podrobené indiány, kteří notabene překáží a to bez vyjímky a pokud se jim podaří rozdmýchat požár na evropský kontinent tak to není vyloučené že si to až tak nepřejí. [překvapení]

304999

19.2.2014 21:22

Mám za to, že problém je v tom, že Janukovyč, stejně jako Plynová královna,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 304995

jsou všichni stejní, zkorumpovaní bastardi, kteří si rozkradli zemi, a kteří jsou jen užitečnými idioty do té doby, než nadejde jejich čas, např. formou oranžády. Čím větší zmrd u koryta, tím lépe pro exportéry demokracie. V každé normální zemi, kde by měl president moc a relativně čisté ruce, by žádné Nulandy nerozdávaly sušenky, ale byly by vyhoštěny. S těmi fašisticko-nacionalistickými bojůvkami by se v USA vyrovnali během jednoho dne. Bohužel, Janukovyč a jeho parta musí být tak opatrná jako je, aby nepřišli o svoje konta s miliardami v zahraničí. O tom to je a na to pak doplatí celá Ukrajina.

305000

19.2.2014 20:35

Pruser

Vlad dracula 78.?.?.?

Tak nejdřív z lehčí noty. Totálně mě rozsekal Vlad Kladivoun.

Z vážnějšího soudku, ta situace se snadno rozpadne v klanovou válku a pak už to vážně bude o ostré střelbě. A to je průser jako mraky.

304998

20.2.2014 6:00

podobnost čistě náhodná?

disident 88.?.?.?

pokud si vzpomínám,tak útok proti Jižní Osetii byl administrativou USA naplánován v době konání olympiády v Pekingu,kde se tou dobou též nacházel Putin a dnes po 6 letech se uskutečňuje plán vypracovaný Washingtonem na rozpoutání totálního chaosu na Ukrajině(zatím se jim to daří jen v západní části,kde jsou zřejmé nacistické tradice)za podobných podmínek(Putin je zaneprázdněn olympiádou v Soči).Jak už to bývá na Západě pravidlem,za viníka chaosu byl označen Janukovyč a už se proti němu chystají sankce,ke kterým se naši vládní poskokové hodlají lokajsky připojit.

305006

20.2.2014 15:00

Ukrajinští biskupové radí prezidentovi, jak zachránit Ukrajinu:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Ukrajinští biskupové radí prezidentovi, jak zachránit Ukrajinu: Vyhostěte amerického velvyslance a přerušte diplomatické styky s USA.
Vážený pane prezidente, obrací se na Vás jménem biskupského synodu Ukrajinské pravověrné řeckokatolické církve arcibiskup Markian. Euromajdan odmaskoval, že za organizovaným pučem proti zákonné vládě a národu stojí americké velvyslanectví. USA už několik let připravovaly převzetí politické moci nad Ukrajinou. USA tuto novodobou válku proti demokratickým národům realizovaly už ve 20 státech. K jejímu vedení využívají novodobé revoluční technologie. K okupaci státu mají posloužit zrádci vlastního národa získaní prostřednictvím korupce.
Žádáme, aby tito leadeři byli za osnování puče proti zákonné vládě podle spravedlivých zákonů potrestáni.
Prosíme Vás, abyste po příkladu prezidenta Běloruska odvolal amerického velvyslance a v zápětí zrušil americké velvyslanectví na Ukrajině, a to z několika důvodů. Dopouští se diverzní činnosti:
1) ve spolupráci s americkými „dobročinnými“ organizacemi
2) ve spolupráci s americkými mimovládními organizacemi, které připravovaly puč
3) organizováním tech-kempů řízených velvyslanectvím USA s cílem svržení vlády
4) manipulací ukrajinských občanů prostřednictvím masmédií
5) finančním dotováním opozičních sil (korupce)
6) podporou euromajdanu miliony dolarů
7) vyškolením 10 000 leaderů, kteří mají za cíl podvratně mobilizovat národ k protivládnímu puči
8 ) manipulací poslanců parlamentu prostřednictvím korupce, s cílem zlikvidovat zákonnou vládu
9) tajnými akcemi amerického velvyslanectví s cílem vyškolit na Ukrajině své agenty k převratu
10) iniciativami amerických diplomatů, kteří se zúčastnili euromajdanu, s cílem svržení ukrajinské vlády. Jde o velvyslance USA, o senátora a zástupkyni státního sekretáře USA, která pokrytecky rozdávala příslušníkům speciálních policejních jednotek housky s cílem manipulace při prosazování kolonizačních zájmů USA.
11) veřejným vystavováním petic přímo na webových stránkách Bílého domu, které jsou proti Ukrajině a vybízejí k sběru podpisů s cílem uvržení sankcí na prezidenta a vládu, a dokonce s cílem vojenského zásahu a okupace Ukrajiny.
Toto vše jsou vážné důvody k vyhostění velvyslance USA a přerušení diplomatických styků s USA. V jiném případě je nebezpečí, že Amerika bude pokračovat ve své diverzní činnosti, dokud nedosáhne svého kolonizačního cíle. Na pokraji ekonomického kolapsu stojí Řecko, kde je asi 50% nezaměstnanost.
Vážený pane prezidente, nebojte se učinit tento radikální krok vůči USA s cílem zachránit Ukrajinu. Zločiny USA byly naposledy spáchány v Sýrii, a Libyi to stálo 70 000 lidských životů.
Kéž Vám Bůh dá světlo a sílu k záchraně Ukrajiny před globalizační autogenocidou
+ Markian OSBMr, Hlava UP HKC
+ Dimitrij OSBMr, Biskup-sekre...Automaticky kráceno

305013

20.2.2014 22:29

aká americko-ruská vojna?

maršal Žukov 87.?.?.?

od nepamäti (nepaměti) je to židovsko-ruská vojna.

305030

20.2.2014 22:51

RE: aká americko-ruská vojna?

dub 89.?.?.?

Reakce na 305030

měl byste opravit na chazarsko-ruská válka.
jednak je to přesnější, a jednak to není v této samozvanou inkvizicí řízené kolonii trestný[smích]

305032

21.2.2014 12:15

Zatím studená

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Poté, co Putin ukončil hospodářský a vojenský úpadek Ruska a rázně zabránil totálnímu vydrancování obrovského nerostného bohatství Ruska západními bankami a nadnárodními společnostmi, je Rusko a Putin úhlavním nepřítelem loutkovodičů se šílenými světovládnými ambicemi.Současně jim tím sebral obrovské prostředky k oddálení krachu nesplatitelně zadluženého Západu, který stále silněji připomíná potápějící se Titanic.Na horních palubách se stále tančí v přepychových róbách, ale v podpalubí už je moc vody a lidé se topí. Hraje se o čas, který pracuje proti loutkovodičům hrajícím s celým světem velmi nebezpečnou globální hru s nepředvídatelným koncem.Paradoxně mír jaderných zbraní v této eskalované studené válce zatím udržuje jejich neuvěřitelně devastující účinnost na všechno a všechny živé.Kardinální otázkou ale zůstává, zda a jak dlouho tento mír vydrží.

305074

21.2.2014 13:34

RE: Zatím studená

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 305074

A přitom je řesení velice prosté,jak praví staré mafiánské pořekadlo že:"dluhů se nejlépe zbavíš likvidací věřitele". [velký smích]

305078

21.2.2014 16:12

Bylo nebylo...

Dotěrnej Dědek 94.?.?.?

Jednou se takhle na ukrajinském náměstí Nezávislosti shromáždili... Velvyslanci USA, Francie, Španělska, Německa, Dánska, představitelka vlády USA Victoria Nuland, senátoři USA Chris Murphy a John McCain, ministr zahraničí Německa Guido Westerwelle, ministr zahraničí Nizozemska Frans Timmermans, vrchní komisařka pro zahraniční vztahy a bezpečnost EU Catherine Ashton, bývalý prezident Gruzie Mikheil Saakashvili, europoslanec Jacek Protasiewicz, litevský ministr zahraničí Linas Linkevičius, mluvčí litevského parlamentu Loreta Grauzhinene, bývalý premiér Polska Jaroslaw Kaczynski, český senátor Jaromír Štětina...
...a obvinili Rusko z vměšování do vnitřních záležitostí Ukrajiny.

305088

25.2.2014 4:35

Amerika zapomela,ze to bylo ruske lodstvo,co chranilomladou kolonii.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Russian General: 'We Are At War' | Alternative
beforeitsnews.com › Alternative2 days ago
22/02/2014 · (Before It's News) In an interview published Feb. 5 by km.ru, Gen. Leonid Ivashov, the former foreign relations head of the Russian Ministry of Defense and ...
Zde,mate moznost k tomu porovnat mezinarodni globalisticke vztahy,kde jeden pouziva druheho ke svym mocenskym zajmum,stat se jedinym panem sveta, pritom zmatku,ovsem musi "zlodej",kricet,"Chytte zlodeje.Druha svetova valka byla takto zorganisovana,krestani zabijeli krestany,jak to rekl Chircill, my nemame plany zabit Hitlera ,my mame plany znicit nemecky narod!
Pozdeji chtel pouzit proti Nemecku antrax,tak,jak v minulosti jej pouzili proti"divokym kmenum" v Iraku.Ten,kdo se nam nepodda,tak,pouzijeme vsech dostupnych prostredku,pocinaje,psychologii vedeni valek,az po nuklearni zbrane.Ctenari,never na mezinarodni smlouvy,od prvniho dne Israelu,vubec nebere na vedomi neco ze Spojenych Narodu,pokud sam nema prilezitost pouzit Spojene narody ke svym ucelum.Prikladem byla Korejska Valka,kde armada Spojenych Narodu mela ve vedeni "sovetske generaly" samozrejme ty nejlepsi, to se to bojovalo,to se to vrazdilo,dnes ,uz nejsou sovetsti,ale,nazorem,ti samy.Valka UN protiJugoslavii,jakoby Clark,jinak Benjamin Nemenovsky,proti Iraku,Schwarzkoff,jako "terreble swedish jew"Eisenhauer,nikdo jiny se do cela vedeni nedostane.
Kerry and Obama are encouraging in Kiev what they harshly repress in their country. European leaders break up unauthorized demonstrations with hoses, throwing demonstrators in jail, while in the Ukrainian case they do the exact opposite, and on top of that they threaten Russia. Logically, this is part of information warfare.

“Keep in mind that, under the cover of information commotion, U.S. ships are entering the Black Sea, that is, near Ukraine. They are sending marines, and they have also begun to deploy more tanks in Europe. . . We see that on the heels of the disinformation operation a land-sea, and possibly air operation is being prepared.

Mimo, jine Kerry,priznal,ze je zid,takze zase <ukrajinske udalosti jsou v tech pravych rukach k zajisteni miru a nebo si zopakovat navnadu ,ktera vedla k druhe svetove valce,provokace,demonstrace,pravnika Ultenmaier,kolik jinych demonstrantu mame dnes na Ukrajine,kde priznali,ze ,Leading party says Soros prepares"Libian scenario" for Ukraine.
Jew Bernard_Henri Levy Gives a Speech to the Ukrainian Protesters,Wecoming Them to the EU
Kerry`s Brother:John`s Not Anti-Semitic-prece ,to da rozum,kdyz je zid ,ze neni proti planum zionistu,kdyz proto byl dosazen do funkce,jako "Marenka" Albrichtova,jejiz deda ,byl pravou rukou Dzigavilliho-Stalina,co tam bylo mrtvych,100 milionu-Solzenicicn.

305304

Příspěvků: 20

19.02. 07:26  Boj o strategicke rozmisteni raket proti Rusku
24.02. 03:15 Jirka P  RE: Boj o strategicke rozmisteni raket proti Rusku
24.02. 06:32  RE: Boj o strategicke rozmisteni raket proti Rusku
24.02. 12:31 Jirka P  RE: Boj o strategicke rozmisteni raket proti Rusku
24.02. 19:52  RE: Boj o strategicke rozmisteni raket proti Rusku
24.02. 21:09 Jirka P  RE: Boj o strategicke rozmisteni raket proti Rusku
19.02. 10:06  Bodaj by!
19.02. 11:07 Anonym  Victoria Nuland
19.02. 18:55 ASHF  Kde je Ukrajina?
19.02. 20:51 slak  RE: Kde je Ukrajina?
19.02. 21:22  Mám za to, že problém je v tom, že Janukovyč, stejně jako Plynová královna,
19.02. 20:35 Vlad dracula  Pruser
20.02. 06:00 disident  podobnost čistě náhodná?
20.02. 15:00  Ukrajinští biskupové radí prezidentovi, jak zachránit Ukrajinu:
20.02. 22:29 maršal Žukov  aká americko-ruská vojna?
20.02. 22:51 dub  RE: aká americko-ruská vojna?
21.02. 12:15  Zatím studená
21.02. 13:34 Emil Robot  RE: Zatím studená
21.02. 16:12 Dotěrnej Dědek  Bylo nebylo...
25.02. 04:35 Robert Nohejl  Amerika zapomela,ze to bylo ruske lodstvo,co chranilomladou kolonii.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 58 čtenářů částkou 13 108 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 0

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 1

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 9

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 2

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 11

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Měnové kurzy

USD
20,96 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
16,30 Kč
Švýcarský frank
23,25 Kč
100 japonských jenů
19,17 Kč
Čínský juan
3,26 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,33 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 655,52 Kč
1 unce stříbra
574,88 Kč
Bitcoin
1 003 875,72 Kč

Poslední aktualizace: 16.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 935