Diskuze k článku

Státe, vrať nám naše děti! Zní hlasitě v zemích západní Evropy

Příspěvků 44

6.2.2014 5:16

No -

timur 85.?.?.?

mám susedu, jej manžel, a aj ona pracovala v Anglicku, , ale tesne pred pôrodom prišla domov, na otázku prečo, je to tam horšie? - odpoveď ma šokovala - nikdy neviete, čo môžem v nemocnici povedať, a či náhodou si niekto si niečo zle vyloží, alebo len tak, stretnem človeka čo chce zabodovať v svojom úrade - viď po našom sociálka, a tak mi dieťa zoberú. Je problém dokazovať, že človek nespravil nič, jednoducho je to na papieri, je to protokol, je to pravda, nikto vás nepočúva - nepripomína vám to obdobie v CCCP za Stalina?

304157

6.2.2014 7:56

RE: No -

jan26 195.?.?.?

Reakce na 304157

Kde sa hrabe CCCP za Stalina na dnešnú agendu? Práve za Stalina - po rokoch revolučného ošiaľu, keď boľševici likvidovali "zastaranú" rodinnú štruktúru, nastal obrat a začala sa ochrana tradičnej rodiny. Samozrejme z čisto pragmatických dôvodov - v rokoch občianskej vojny, keď bolo moderné žiť v rôznych sodomistických vzťahoch, nastal prudký úpadok pôrodnosti. Po občianskej vojne a čistkách sa začal ZSSR vyľudňovať.

304162

6.2.2014 10:58

RE: No -

steviolin 78.?.?.?

Reakce na 304162

To je také důvod proč smí Rusko hrát i v dnešní době roli "opoziční tradiční". Protože nechtějí, aby se z tak nepříznivých klimatických a jiných podmínek vylidnilo a kdo by pak těžil suroviny pro potřeby světového trhu?

304177

6.2.2014 19:44

RE: No -

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 304177

Rusko smí, protože se nikoho na dovolení neptá [smích] .

Rusko smí, protože Vladimír Vladimirovič má opravdu koule a není jako přihřátá letadlová loď Jana Čulíka, Karel Dolejší:
http://www.blisty.cz/art/72066.html

Rusko smí, protože ruská děvčata jsou hezká a chytrá a pro normálního kluka mnohem atraktivnější, než jakýkoli mužský zadek.

Rusko smí, protože mít nacpaný v zadku falus SS-18 jako odpověď, je trochu velký kalibr i pro západní teplouše.

Ale jinak, vylidněné Rusko je přesně to, po čem buzeranti z Bruselu i Washingtonu touží...

304211

6.2.2014 22:46

RE: No -

fwd 85.?.?.?

Reakce na 304211

Je to opravdu tak - dnes je putinovské Rusko státem, kde jsou tradiční lidské hodnoty podporovány, stejně tak jako pokrok - narozdíl od EU, která je potlačuje. Je až úsměvné, že se také stalo spolu s Čínou garantem dodržování mezinárodního práva, což bylo krásné znát na jejich postoji v syrské krizi, jejíž vývoj zásadně a pozitivně ovlivnili. Narozdíl od západní Evropy která se naprosto nerozpakuje zlo nazývat dobrem a naopak, v rámci politické korektnosti a destabilizace. Západní Evropa začíná zahnívat, Rusko jde kupředu a západním mocipánům klidně ukazuje co mu můžou.

304230

7.2.2014 5:21

RE: No -

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 304230

EU potažmo celý tzv. Západ je ovládaný režimem, v němž se normální rodiny musí obávat, že jim budou odebrány děti, aby je pak mohli vychovávat buzeranti. Rusko je ve srovnání s tím oázou klidu a svobody.

304249

7.2.2014 21:44

RE: No -

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 304211

http://prask.nova.cz/clanek/novinky/dokonala-kampa...

304283

7.2.2014 0:26

Vaše nevzdělanost musí být bez hranic - ve stalinském SSSR mizely beze stopy tisíce dětí,

Mejla 85.?.?.?

Reakce na 304162

o dospělých ani nemluvě. Děti končily nezřídka na popravištích. Od té doby se Rusko stále vylidňuje a z řádění komunistů se asi již nikdy nevzpamatuje. Důsledky alkoholismu, nízké porodnosti atd. přetrvávají stále. Každých cca 45 minut je zemře jedna ruská žena na následky týrání svým mužem. To je ochrana rodiny po rusku.

304240

8.2.2014 2:30

RE: Vaše nevzdělanost musí být bez hranic - ve stalinském SSSR mizely beze stopy tisíce dětí,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 304240

Nic není jen černé nebo bílé, tak ani v Rusku není všechno správné a ideální.

Způsobit ovšem něco a pak ještě z toho obvinit oběť, to může udělat někdo jen z obrovské hlouposti a nebo z téměř nekonečné drzosti. Rusko neustále bojuje o život z důvodu zálusku na jeho obrovské území a s ním spojené nerostné bohatství, vysněný životní prostor pro mnoho dřívějších i současných agresorů. Blbové týrající své ženy se najdou i v tzv. západních zemích, v kterých se prosazuje teploušský způsob života, kde ideálem je mít nějakou úchylku a kde se ženy a děti jiných národů, které zrovna vlastní něco, co Západ chce, polévají napalmem. V těchto zemích se také vlastní obyvatelstvo bez mrknutí oka obětuje v sutinách mrakodrapů, aby bylo možné odůvodnit ještě mnohem větší vraždění v zahraničí. Na nevinné ženy a děti tyto země útočí bezpilotními letadly a aby na pár let zachránily svůj způsob života, mění tzv. demokratické země jiné země v ruiny, pomocí tzv. humanitárního bombardování. Tyto vyspělé a demokratické země přivedly celé lidstvo do obrovského morálního úpadku a jeho většinu i do obrovské materiální bídy. Prakticky všechny krvavé režimy, ostatně i ten sovětský, byly původně instalovány za asistence Západu jako způsob zotročení národů a boje se svými protivníky. Západ může i za fašismus a miliony mrtvých po celé Evropě, za vypalování vesnic především slovanských národů a koneckonců i za tzv. holokaust, který je teď používán jako štít nekritizovatelnosti jedné úzké skupiny lidí, kteří ovládají západní svět.

Rusko, jako jedna z největších a permanentních obětí západní politiky, reaguje stále především nabídkou přátelství, na zlo odpovídá, s výjimkou obrany při bezprostředním ohrožení, především dobrem. To je projev síly a morální vyspělosti, a nic s tím nenaděláte, i kdyby čert na koze jezdil.

304291

8.2.2014 10:48

RE: Vaše nevzdělanost musí být bez hranic - ve stalinském SSSR mizely beze stopy tisíce dětí,

Tonic 78.?.?.?

Reakce na 304291

Víte - takový je plán - spojených Východo-Západních tajných - rozdělit na oko figurky po šachovnici - Hra na hodného a zlého policajta. Ruský režim dostal za posledních pár let dárkem několik přihraných příležitostí ukazovat se v lákavém (mediálním) světle. Jen Vás to zmátlo.

304299

8.2.2014 13:28

RE: Vaše nevzdělanost musí být bez hranic - ve stalinském SSSR mizely beze stopy tisíce dětí,

slak 77.?.?.?

Reakce na 304299

Koho co mate? Rukou pevnou a spravedlivou. Nebo soutěž vítěz bere vše? Nějak asi zmotaným tržníkům připadá že nejlepší obrana je útok, ale jejich veškeré aktivity jsou ve výsledku takřka ve 100% slabomyslný výsledek s vlastní čím dál větší dodrbaností a to už v jakémkoliv směru. Takže nenažraný loser se sebechválou pochybných efektů a zmarů vzorem? [chechtot] [velký smích] [cool]

304304

8.2.2014 13:32

RE: Vaše nevzdělanost musí být bez hranic - ve stalinském SSSR mizely beze stopy tisíce dětí,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 304299

Ale houbelec. Tady nejde o žádný režim. Rusové jsou nám blízký národ, stejní lidé jako my, Češi a Slováci a ostatní Slované, které Západ od sebe odlišuje jen tehdy, když je potřeba poštvat malé slovanské kmeny proti tomu největšímu - jinak jsme pro ně všichni stejný "póvl" a "rusáci" z Východní Evropy. Stejně, jako to praktikovali u severoamerických indiánů, kde jim ta taktika vyšla. A všichni slovanští kritikové Rusů jim to baští i s navijákem, a za cetky a pozlátko by prodali vlastní krev. Je zajímavé, že na tragédii původních amerických obyvatel to každý vidí a je mu to jasné, ale když jde o vlastní osud, zase chceme raději "korálky" ?

To, že jsou Rusové "naši" a my pro ně taky, nezáleží na žádném režimu, bylo to tak za SSSR a je to tak za kapitalismu a bude to tak pořád. Jako jsou u nás lumpové, jsou i v Rusku a všude ve světě, ale na blízkosti našich národů to nezmění nic.

304305

8.2.2014 15:47

RE: Vaše nevzdělanost musí být bez hranic - ve stalinském SSSR mizely beze stopy tisíce dětí,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 304299

"Víte - takový je plán - spojených Východo-Západních tajných - rozdělit na oko figurky po šachovnici - Hra na hodného a zlého policajta. Ruský režim dostal za posledních pár let dárkem několik přihraných příležitostí ukazovat se v lákavém (mediálním) světle. Jen Vás to zmátlo."

No určitě jim Západ nepřihrál aktivní ekonomickou spolupráci s Čínou, Brazílií, Indií, Argentinou, Sev. Afrikou, Iránem ...A sám sebe ukazovat jako válečné rabiáty...

Jen Vás to zmátlo.

304308

9.2.2014 20:57

RE: Vaše nevzdělanost musí být bez hranic - ve stalinském SSSR mizely beze stopy tisíce dětí,

D@ve 85.?.?.?

Reakce na 304240

tě tipuju na jednoho z těch idiotů "Člověk v tísni" nebo spíš "Dostaneme člověka do tísně!". Tu blbou propagandu o Rusku si nechej na volební sraz ODS, ale je pravda, že tady si to přečte víc lidí. V sále ODS vás bude asi jako strany LIDEM - vejdete se do výtahu [smích])

304353

10.2.2014 20:54

RE: Vaše nevzdělanost musí být bez hranic - ve stalinském SSSR mizely beze stopy tisíce dětí,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 304240

vy pletete dohromady klevety a fakta, sovětská moc spolu se státem převzala taky statisice dětských potulných skupin, dětských bezdomovců Kdyby nebylo komunistů, v Rusku by na vsi dosud svítili loučemi, ale panstvo by se prohánělo ve svých trojkách krajem . Domící násilí je i u nás palčivým probklémeme a nechybí ani ubité ženy. Že se v Rusku hodně pije je asi pravda a je pěkné, že to kritizuje příslušník národa známého maximální konzumací piva, po kterém, jak je vidět , se vážně hloupne.

Každopádně nechápu, jakou to má souvislost s praxí, kdy jsou děti pod falešnými záminkami odebírány rodičům, pokud taková praxe někde panuje, je to vážně zvěrstvo a je třeba proti tomu bojovat.

304409

6.2.2014 5:55

Novy celosvetovy otrokarsky system na ceste,ackoliv si mnoho lidi mysli,ze ne!

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

To musi jednou dojit tak daleko,ze nekdo vezme zbran a dojde na kancelare techto nelidskych zvirat a vsechno tam vystrili do jednoho a potom byrokracie vezme tento pripad v uvahu.Pred roky,pravo-soudci delali srdcevrouci soudni rozhodnuti o rozvodech a komu pripadnou deti,matky pouzily osvedceneho feministickeho triku,ze manzel pije,nestara se o deti,je homosexualni a podobne,nasledek byl v sebevrazdach muzu,takto odstrcenych muzu od rodiny,feministky jasaly az do chvile,kdy prisla otresna zprava,ze manzel vzal tri deti ze skoly do lesa, tam je v aute postrilela sam nakonec spachal sebevrazdu,nasledek projevu matky,ktera rekla,ze zadne deti uz nikdy neuvidi,vse se zmenilo,ze on rekl,kdyz ne ja,tak ty je neuvidis take.Potom,prisla zprava,ze panu souci,jez mel na starost rozvody,vybuch urazil nohy a zabil manzelku,dalsi,utok nasledoval jinde a soudi zauvazovali a zmenili zakon,kde bude moznost,aby muzi videli sve deti.Tlak provadi proti tlak.
Byrokati a politici neberou verejnost vubec na vedomi a vysledek je,ze nektere zakony jsou proti lidem,takove zakony nejsou lidmi odsouhlaseny,ale,provadeny lidmi,jez nejsou vetsinou nikym voleni a jejich osobni postaveni je neotresitelne,takze si mohou dovolit,co chteji.Mnoho doktoru si rovnez mysli,ze pacienta vlastni a ze pacient nema pravo zasahovat do "odbornosti-znalosti" doktoru-nemocnice, to same i financni instituce,naposled banky,jez si uctuji vsechno,co chteji,ackoliv,nekdy padne "kosa na kamen",jako v pripade ANZ banky,kde, skoda a podvody na zakaznikach dosla az 230 milionu dolaru a banka bude nucena odskodnit zakazniky,pokud se proti rozsudku neodvola, kazdopadne si pravnici prijdou na sve,tak v pripade italske zeny na navsteve v Anglii,kolik,je podobnych pripadu,co verejnost nevi.Novodobe otroctvi muze byt tim poslednim,pred zanikem lidstva,chytry clovek,kdysi rekl,ze "Demokracie je poslednim stupinkem k diktatorskemu rezimu!".Feminismus napomohl k rozkladu rodin,mnoha kulturni politika je tou posledni teckou za lidskou civilisaci,je to hrob demokracie a sebevrazda kazdeho statu,tak,jak se vyjadril Guillaume Faye.Recti filozofove vedeli dobre, o cem mluvi.
Marx vedel,ze mamon-konzumni spolecnost, znici krestanskou spolecnost,Ema Goldman,ze feminismus znici rodiny, znici jeji zasady pro zivot,proto bylo desatero odstraneno na mnoha mistech sveta.Feminisace cirve je rovnes navod na sebevrazdu,ackoliv,knezi sami prispeli k teto situaci tez,vsude kvete korupce a jedinec,neznamena nic.Homosexualni hnuti je rovnez bitvou o dalsi generaci.Outernet.MDIF-spolecnost, chce celosvetove internetove vysilani,proc asi?
http://govtslaves.info/money-confiscation-martial-law-unavoidable-us-point/
Nasili,plodi,zase,jen nasili.

304158

6.2.2014 18:22

RE: Novy celosvetovy otrokarsky system na ceste,ackoliv si mnoho lidi mysli,ze ne!

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Reakce na 304158

Na Slovensku vyšla vynikající kniha:

G L O B Á L N A...S E X U Á L N A...R E V O L U C I A

Ztrata SLOBODY v mene SLOBODY

http://www.martinus.cz/?uItem=157134
http://afinabul.blog.cz/1212/zhrnutie-prednasky-gl...
http://www.youtube.com/watch?v=87N0Q1t_eog
http://cs.gloria.tv/?media=492952

Jde o knihu německé socioložky Gabriele Kuby „Globálna sexuálna revolúcia“ (Lúč, Bratislava, 2013), která mrazivě popisuje dlouhodobý útok nadnárodních organizací (EU, OSN) na institut rodiny a jejich propagaci homosexualismu a ideologie gender. Na Slovensku už konzervativci knihou moudře obdarovali všechny zákonodárce.

Zhrnutie prednášky: Globálna sexuálna revolúcia
15. prosince 2012 v 7:02 | afinabul | Ponerológia
Kamarátka sa zúčastnila seminára - Globálna sexuálna revolúcia - v mene slobody strácame slobodu, ktorý viedla nemka Gabriela Kuby, rozvedená 68 ročná žena.


Šla tam s tým, že vlastne vie a vidí ako to dnes ide dole vodou a čo sa deje, takže si myslela že ju nič neprekvapí. Nuž nebolo to tak. Vlastne ani netušila ako to na západe už beží a čo všetko sa tam postupne (salámovou metódou) začalo akceptovať. A preto sa nám o tom rozhodla "v stručnosti" napísať. Čítala som to s otvorenými ústami, tak sa chcem s tým podeliť ďalej.

V roku 2001 sa v Nemecku uzákonili registrované partnerstvá. Od vtedy sa postupne deti začali učiť, že si môžu vybrať akú majú orientáciu a ak si tým nie sú isté (čo sa v tak sexualizovanej spoločnosti pod vplyvom takejto výchovy stáva čoraz častejšie), tak sa nemajú hanbiť prihlásiť sa k lesbičkám a gayom. Je tam silne propagovaný gender mainstreaming a postupne sa stáva pre ľudí akceptovateľným - to zmanená, že deti sa už nerodia ani ako chlapci ani ako dievčatá. Chlapcov a dievčatá (mužov a ženy) z nich vyrobí spoločnosť - a tomu treba zabrániť - a preto by deti mali mať právo vybrať si nie len ich sexuálnu orientáciu, ale aj ich vlastné pohlavie. Rovnako spoločenské pojmy mužský a ženský by sa mali zrušiť. Sexuálna orientácia a partnerské pojmy by sa mali oslobodiť od akýchkoľvek noriem, napríklad vzťahy kde sú viac než dvaja zúčastnení.

Povinne sa zaviedla sexuálna výchova a stretávajú sa s ňou už deti v škôlkach. Teda 3 - 5ročné deti. Bežné sú hry na doktora, kde sa deti navzájom vyšetrujú aj na intímnych miestach - aby sa spoznali, aby bola uspokojená ich zvedavosť a dostali odpovede. Učia sa ako sa navzájom hladkať. V detských knižkách sú po novom príbehy o tom ako princ išiel hľadať princeznú, ale stretol pri tom iného princa, ktorý tiež hľadal princeznú, zaľúbili sa do seba, bola svadba a žili spolu šťastne až kým nepomreli. Doniesla nám ukázať útlu knižočku pre deti: Detský lexikón tela, kde sa vysvetľujú etorogénne zóny, že dievčatám je veľmi príjemné, keď ich bozkávajú na krk a vnútornú stranu stehien, keď im/si hladka...

Automaticky kráceno

304203

6.2.2014 18:24

RE: Novy celosvetovy otrokarsky system na ceste,ackoliv si mnoho lidi mysli,ze ne!

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Reakce na 304158

Povinne sa zaviedla sexuálna výchova a stretávajú sa s ňou už deti v škôlkach. Teda 3 - 5ročné deti. Bežné sú hry na doktora, kde sa deti navzájom vyšetrujú aj na intímnych miestach - aby sa spoznali, aby bola uspokojená ich zvedavosť a dostali odpovede. Učia sa ako sa navzájom hladkať. V detských knižkách sú po novom príbehy o tom ako princ išiel hľadať princeznú, ale stretol pri tom iného princa, ktorý tiež hľadal princeznú, zaľúbili sa do seba, bola svadba a žili spolu šťastne až kým nepomreli. Doniesla nám ukázať útlu knižočku pre deti: Detský lexikón tela, kde sa vysvetľujú etorogénne zóny, že dievčatám je veľmi príjemné, keď ich bozkávajú na krk a vnútornú stranu stehien, keď im/si hladkajú genitálie a podobne (áno stále rozprávame o 3-5 ročných deťoch). Tieto deti sú dokonca podporované v tom, aby masturbovali. Rodičia by im mali ukázať ako sa to robí a v niektorých škôlkach sa tiež majú možnosť dozvedieť tieto informácie s odôvodnením, že od narodenia sú to sexuálne bytosti, ktoré majú právo aj na sexuálny život. Čo úplne odporuje výskumom, ktoré skúmali hladinu hormónov a zistili, že typicky mužský hormón testosterón u malých chlapcov po narodení na krátko stúpne (pár týždňov) a potom sa až do puberty udržiava na veľmi nízkej úrovni, kedy začne postupne stúpať až dosiahne hladinu hormónov dospelého muža. Rovnako to funguje u dievčat so ženským hormónom estrogénom a progesterónom.

Tieto veci pokračujú na základných školách (v Nemecku prvé 4 triedy). Deti robia projekty o sexe, pohlavných orgánoch, ktoré prezentujú pred celou triedou (aby pre ne v budúcnosti nebolo nepríjemné o tom rozprávať), navliekajú kondómy na umelohmotné makety a podobne. V švajčiarskych školách sa presadzuje a zavádza pornografia do vyučovania. Rodina sa už nemá zakladať na príbuzenských vzťahoch, ale na sociálnej sieti bez daných noriem, napríklad jedno dieťa by mohlo mať aj 4 rodičov. Účasť na tomto vyučovaní je povinná a ak s tým rodičia nesúhlasia hrozí im až väzenie (napríklad tam na 40 dní skončili rodičia - baptisti, ktorí odmietli, aby sa ich dieťa tohto vyučovania zúčastňovalo)

Problematika homosexuálne orientovaných ľudí je tu tiež veľmi rozsiahla - máme právo vybrať si či budeme homo, ale zakazujú sa terapie (ktoré boli úplne bežné pred tým ako sa homosexualita vyškrtla zo zoznamu chorôb), ktoré by ľudom s homosexuálnou orientáciou pomohli byť hetero.

Momentálne sa v Nemecku presadzuje adopcia detí homosexuálnym párom. Aj napriek tomu, že podľa štúdií majú tieto deti oveľa vyššie riziko, že tiež budú homosexuálne orientované (ale to homo-lobby nepovažuje za problém), vyšie riziko, že sa pokúsia o samovraždu, že budú trpieť psychickým ochorením aťď (Gabriela Kuby má v jej knihe - ktorá by budúci rok mala vyjsť aj po slovensky - všetky odkazy na štúdie a žiadne údaje tam nemala nepodložené)...Automaticky kráceno

304204

10.2.2014 21:01

RE: Novy celosvetovy otrokarsky system na ceste,ackoliv si mnoho lidi mysli,ze ne!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 304204

sexuální výchova je zcela v pořádku, je dokonce zjištěno, že vzdělané děti později zahajují svůj intimní život a to ostatní - to jsou vaše intimní fantazie Skutečnost, že existují i lidé přitahovaní stejným pohlaví před dětmi těžko utajíte a možná to bude i vaše dítě. Takže i to je v pořádku. Pouze přehnaný zájem o sex z hlediska výuky by byl podivný, ale vzdělat děti o funkcích jejich těla je správné. Souhlasím i s adopcemi dětí homosexuály. Lidé nemají volbu - být homo nebo hetero. už se takoví narodí - to nevíte?

304412

6.2.2014 18:24

RE: Novy celosvetovy otrokarsky system na ceste,ackoliv si mnoho lidi mysli,ze ne!

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Reakce na 304158

Momentálne sa v Nemecku presadzuje adopcia detí homosexuálnym párom. Aj napriek tomu, že podľa štúdií majú tieto deti oveľa vyššie riziko, že tiež budú homosexuálne orientované (ale to homo-lobby nepovažuje za problém), vyšie riziko, že sa pokúsia o samovraždu, že budú trpieť psychickým ochorením aťď (Gabriela Kuby má v jej knihe - ktorá by budúci rok mala vyjsť aj po slovensky - všetky odkazy na štúdie a žiadne údaje tam nemala nepodložené). Pritom na 10 prirodzených rodín, ktoré chcú dieťa pripadá jedno voľné dieťa. V Anglicku boli zatvorené všetky kresťanské agentúry (a charity) ktoré sprostredkúvali adopciu detí - pretože jednou z podmienok, ktoré mali bolo, že to musia byť heterosexuálne páry.

A tiež začínajú tlaky, ktoré sa snažia o presadenie pedofílie - s odôvodnením, že deti majú právo na sexuálny život.

Celá táto homo-lobby je veľmi inteligentná a presadzuje veci už spomínanou salámovou metódou: Vždy sa pretlačí len toľko, koľko vie spoločnosť práve zniesť . Napr. my nechceme adopciu ani žiadne špeciálne práva, len uzákonenie partnerstva osôb rovnakého pohlavia (koliesko salámy). Keď je toto už schválené, odrazia sa odtiaľ a majú ďalšie požiadvaky (ďalšie kolieska salámy), až nakoniec zatvoria v Anglicku kresťanské agentúry (to už chýba zo salámy poriadny kus). Presadiť menšie požiadavky je oveľa ľahšie (jedno odrezané koliesko si nik nevšimne) a tiež sa proti tomu oveľa ťažšie bráni. V Nemecku sa to podarilo dotiahnuť takto ďaleko práve preto, že kresťania a ľudia ktorým na tom záleží celú situáciu ignorovali a považovali ich malé požiadavky za akceptovateľné. Aj preto je potrebné bojovať už od začiatku a proti každej aj zdanlivo malej požiadavke.

Týchto vecí tam bolo oveľa viac. Spomenula som tie, ktoré boli pre mňa najviac šokujúce. Znie to hrozne. Ale Ježiš nás varoval, že prídu hrozné časy. A tak nechcem, aby sme teraz vešali hlavy a zúfali si... naopak... chcem vás povzbudiť, aby sme vytrvali, aby sme zdravo rozmýšľali a nenechali sa zlákať a oklamať týmto svetom. Aby sme videli pravdu a tešili sa z nej. Ostaňme verní a tešme sa z toho krásneho čo nám Boh dal, že nás stvoril ako muža a ženu. Modlime sa za tých ľudí a žehnajme im. Radujme sa z toho, že všetko čo sa deje nám slúži na dobré a buďme pevne zakorenení v našom Pánovi.

A ako aj Kuby povedala: bdejme a nedovoľme, aby to dosiahlo také rozmery aj na Slovensku.

304205

7.2.2014 1:50

RE: Novy celosvetovy otrokarsky system na ceste,ackoliv si mnoho lidi mysli,ze ne!

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 203.?.?.?

Reakce na 304158

Je bez jakych koliv pochyp jasne ze soudci, pravnici,clenove socialnich sluzeb Evropskych statu jsou zceeela nebezpecni jednotlivci a entity.Je to v takovem stadiu ze mj zapotrebi sebeobrany na kterou ma kazdy na svete Svate pravo. bylo by zajimave znat nazory jejiho Velicenstva Britske kralovny, Norskeho krale a kralovny a dalsich z Evropskych aristokratickych rodin, jak je mozne ze dovoli takove zlociny pachat v jejich zemich. Jak pan Nohejl pise nemuze to skoncit jinak. Je to smutne ale je to skutecnost. Svoloc vladne.

304245

6.2.2014 8:46

Likvidácia klasickej rodiny - politický cieľ.

jan26 195.?.?.?

Rozvrat a depopulácia pôvodného etnického obyvateľstva Európy je dôležitým bodom politického programu vyplývajúceho zo "Siamských" Prot.kolov. Stabilita spoločnosti významne závisí od funkčnosti základnej stavebnej organizačnej jednotky - rodiny. Ak sú väzby v rodine stabilné a silné, profituje z tohoto stavu obvykle každý jedinec. Silné rodinné zväzky podržia člena rodiny v zložitej situácii, ochraňujú a zveľaďujú život svojich príslušníkov. Vedomie príslušnosti k rodine vedie následne k vlastenectvu a preto musí byť zničené. Cieľom samozvaných vládcov našeho sveta je vytvorenie beztvarého etnického guľášu bez identity. Takémuto ľudstvu sa najlepšie vládne. Preto berú rodinám deti, podporujú rozvody a likvidujú ekonomickú základňu rodiny, topia mladých v dlhoch a podporujú "single" životný štýl.

304164

6.2.2014 9:23

RE: Likvidácia klasickej rodiny - politický cieľ.

timur 85.?.?.?

Reakce na 304164

no a preto sme my slováci takí nedôverčivý k cudzincom

304167

6.2.2014 9:43

RE: Likvidácia klasickej rodiny - politický cieľ.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 304167

Naproti tomu česká servilita vůči cizincům přesahuje všechny meze. Multikulturalismus - ó jaká úžasná věc.

304169

6.2.2014 9:35

Kdo má právo vychovávat vlastní dítě?

Sokrates 89.?.?.?

Tento článek mě nepřekvapuje a podobné jsem slyšel a zažil i v jedné komunitě tady v ČR. Komunita, která je tady u nás je i v zahraničí. V Německu této komunitě odebrali přes 40 dětí. Dlouho úřady hledali jak potopit tuto komunitu a tak tam šel jako host německý novinář. Lidé v komunitě jsou otevření a tak měl volnost pohybu po komunitě. Lidé v komunitě byli k němu velmi vstřícní a co udělal tento německý novinář? Nainstaloval skryté kamery po komunitě a šmíroval. Na jedné kameře bylo vidět jak rodiče vychovávají své děti. Dají jim výchovně proutkem na zadek když zlobí. Žádné násilí, žádné modřiny, jen výchova. Nikdy netrestají děti v afektu. Nikde jsem neviděl tak šťastné, chytré a spokojené děti jako v komunitě v ČR. Věřím, že to samé bude i v ostatních komunitách za hranicemi. Viděl jsem několik videí z těchto komunit a hovořil s mnoha lidmi z nich. Oni nepotřebují lékaře, ani nikoho kdo jim nařizuje co je dobré a co ne. Žijí v souladu s přírodou a o tom jak jsou zdraví se "normálním" lidem v západní společnosti může jen zdát. Nemoci jako je rakovina a podobné výdobytky západního způsobu života tam nenajdete. Žijí partnerský život a svazek mezi mužem a ženou je pevný. V této komunitě si ženy mohou dovolit být ženy a muži se rádi chovají jako muži. Je na lidech zda se združí do např. občanských sdružení a budou hájit své děti. Rodiče mají právo rozhodovat a vychovávat své děti a ne nějaká zakomplexovaná sociální pracovnice či pracovník.

304168

7.2.2014 2:14

RE: Kdo má právo vychovávat vlastní dítě?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 304168

Jak,dopadla komunita krestanskych vericich,Koresova skupina?
Jen si vzpomente,jak si na nich udelala FBI a jini vojenske cviceni,pouzili tanku a plynu,coz,ani Hitlerneudelal,aby pouzil proti svym lidem plynu,"americka" vlada ma na svych rukach krev jeste nenarozenych,malych deti a zen,jez tam v bunkru uhoreli,vlada nemela naprosto zadny duvod zautocit,den pred tim lokalni serif kontroloval zbrane a vse bylo dle zakona v poradku."Krestanska vlada",zabijela krestany.
Ma vycitky politicka elita,Clinton a nebo Bush,naprosto ne ,ozvaly se organizace za lidska prava a prav ditete,nebo,reklo neco vedeni Spolecnosti Narodu,naprosto ne ,dnes je to zapomenuta udalost,ale,pouceni je zde,zadna skupina neprezije ,pokud "oni" rozhodnou ,ze je zlikviduji,tak je zlikviduji.Oni,chteli jen zit po svem,zit dle sve viry,ucit sve deti podle sveho,v jejich farme VACO a co se stalo-doslova je vyvrazdili ohnem a plynem.
Na druhem konci sveta,v Iraku,umrelo na 500 000 detihladem na nasledky blokady,Marenka Albrichtova se vyjadrila ,ze to odpovida jejich pranim.Mluvil nekdo na TV a jinde o holocaustu irackych deti,ktery je zcela na dalsim pokracovani,dnes ,uz se Syrskymidetmi a Afganskymi,radost pohledet na tu zapadni demokracii.
---------
THE WACO MASSACRE - ASTOUNDING BIBLE PROPHECY
www.pacinst.com/terrorists/chapter9/waco.htmlTHE WACO MASSACRE. A religious group ... There are many questions in the Waco tragedy that have never been answered. Why did Bill Clinton go to such extremes at Waco?
-------------
Nase slavne Spojene Narody vydali prirucku pro devcata vsexu se zviraty,podporovane i mnoha "intelektuali"Singler a spol
Videos of UN book for yeang girls have sex with animals
bing.com/videos
News about Un Book For Yeang Girls Have Sex With Animals
News about United Nation Print Book For Young Girls Have Se…
bing.com/news

304247

10.2.2014 21:05

RE: Kdo má právo vychovávat vlastní dítě?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 304247

tam měli úřady zakročit mnohem a mnohem dříve, zneužívání dětí pedofily je a bude trestné

304415

10.2.2014 21:04

RE: Kdo má právo vychovávat vlastní dítě?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 304168

asi nějaká podivná sekta - kontrola těchto skupin státem je prospěšná vždyť možná je jich pár, které děti nezneužívají, ale kolik jich i ve světe bylo, že děti zneužívali, týrali, kontrola to omezí

304413

6.2.2014 12:17

To je naprosto správné

Eurokomisař 82.?.?.?

Stát, chceme-li dnes Superstát EU má zcela nezpochybnitelné právo na život každého svého euro-občana.
Uvědomělý euro-občan by měl bez zbytečného přemýšlení plnit každé nařízení své demokratické vlády která pracuje pro jeho blaho.
Pokud úředník rozhodně o tom, že dítě nemá správnou výchovou evropského standartu, je zcela na místě toto dítě odebrat rodičům a tuto správnou výchovu mu poskytnout.
Naprosto optimální by bylo, aby takto odebrané děti byli umisťovány k homosexuálním či lesbickým párům, z nihž jeden rodič je asiat, černoch či arab, nejlépe s multi-kulturním náhledem na svět bez prvků rasismu, xenofobie či antisemitismu.
Původní rodičovský pár by měl být sterilizován, aby již nebyl schopen plodit občany druhé kategorie s proti-evropským myšlením které je nebezpečné pro naši demokracii, svobodu a prosperitu. Takto vychované děti jsou nachýlně i k teroru a mohou se stát nebezpečnou zbraní v rukou různých proti-evropských extrémistických a rasistických uskupení.

Jednou se nám snad i v naší malé zemi podaří naplnit nadčasové vize takových světových ikon jako byl například Václav Havel, pan Kocáb či Karel Schwarzenberg a podaří se nám tu vybudovat plnohodnotnou proevropskou společnost založenou na zdravých základech demokratických principů, lidských práv a tolerance.

[velký smích] [cool]

304187

6.2.2014 21:37

RE: To je naprosto správné

steve 70.?.?.?

Reakce na 304187

.. konecne HODNOTNY a MILY prispevek. Jsem HRD na Vas a v duchu odkazu Velkeho cecha oteviram tubu indulony. Manzelka Karel se vraci z Majdanu obtezkan stinitky z kuze hnusnych putinovcu a brezi! Nase deti - syflem a pravdolaskou prolezle - radostne krauluji ve svych flaskach s formaldehydem a nase vserodinna radost z dosazenych vysledku v budovani deemograzyje je nezmerna ...
Vzhuru ! Ke zvoobode a brozberyte ! havel na Hrad !

304218

6.2.2014 21:49

RE: To je naprosto správné

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 304218

Ano,ano,ale zapomněli jste obáá "a k tomu nám dopomáhej Bůh!!!" [naštvaný] [naštvaný]

304220

6.2.2014 22:00

RE: To je naprosto správné

slak 77.?.?.?

Reakce na 304218

Ó ho hoó. [chechtot] Skvělíř [velký smích] [mrknutí jedním okem] Mimorozsahoví začínají tušit že jsou nižší bezrozsahový vývojový stupeň, nechci být krutý a poudat rovnou omezenci dělající, engeneringující až sekající programované omezence i když je to více než možné [smích] a tak se skrz demogracilkůrák nezachrání a zrovnoprávějo zvencnou a kdyby to mohlo pomoc tak jen víc a houšť. [cool] Dík

304225

6.2.2014 21:56

RE: To je naprosto správné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 304187

a budete srát eurohovna, chcát euromoč a souložit podle euronorm...

304224

7.2.2014 2:07

RE: To je naprosto správné

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 203.?.?.?

Reakce na 304187

Boha Jeeeeeeehova co jste to za VOLA, vy jste nebezpeci kazdemu s kterym mate styk. Kde jste s tyto nesmysly ucil ktera "universita" Vam nalila tyto "znalosti" do Vaseho mozku , paklize to chcet tak nazyvat? Tohle j Havlova filosofie Vubec mne to neprekvapuje pachne to Talmudem.

304246

7.2.2014 9:24

RE: To je naprosto správné

steve 70.?.?.?

Reakce na 304246

.. lindsay - Vy kluku jeden skotacivy - [chechtot] , Pan "Eurokomiser" to s Vami mysli dobre, snazi se Vam otevrit ty - "obzory". Abyste se dival na zivot pravicove prolustrovane, tudiz - "talmudisticky" ! A proti tomy smradu ... - humanitarni smernice EU rika - .. "nepicovat a byt buzerantsky stastny" !!
Omluvte se panu Eurokomisari a zaslete sve ledviny a znacne vysokou financni castku prezivsim holokaustu (hlavne tem, kteri prezili uz 3x a je jim mezi 30-40 lety. Ti trpeli obzvlaste talmudisticky ..). Hotovost muzete odnest osobne na "tydliinstitut", ledviny odlozte v satne do mrazaku ....
Uvidite jak Vas Vas humanitarni skutek rozradostni !

304256

7.2.2014 10:51

RE: To je naprosto správné

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 304256

Steve, tohle mi nedělejte. Chechtám se tu nad vaším komentářem jako blázen. [chechtot] [chechtot] [chechtot] Máte úžasnou schopnost několika správně zvolenými slovy uhodit hlavičkou o hřebíček (jak říkávali Šimek s Grossmanem).

304259

8.2.2014 18:30

RE: To je naprosto správné

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 304256

Pravdu kterou jste s humorem napsal by si mel uvedomit kazdej. Pasuje to jak (_!_) na hajzl a lip bych to nenapsal! Mojim vroucnym pranim je aby kazdej tak jako Vy vo vecech spravne uvazoval.

304312

6.2.2014 21:46

kdo je za tim

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

http://uogcc.org.ua/cz/actual/article/?article=752...

304219

6.2.2014 22:49

z reálneho života

Malý a zvedavý 84.?.?.?

Známa má rodinu v Británii. Keď sme túto tému rozoberali, povedala mi, že deti z východnej Európy každý deň učitelia prezerajú, či nemajú modriny. A jej 11-ročná neterka je vraj neuveriteľne drzá a stále sa rodičom vyhráža sociálkou, ak nevyhovejú jej nezmyselným vrtochom. Možnosti výchovy a usmernenia nulové.

304231

6.2.2014 22:52

Jakých 66 českých rodin?

nikdo 89.?.?.?

Snad 66 cikánských rodin, kteří říkají, že jsou Češi. Cikány nikdo nepředělá. Už jsou zde 400 let a zatím nás nijak neobohatili jejich multikulturou. Spíš naopak, okradly kde mohli a kdyby mohli zabíjet a vraždit, už by jsme zde nebyl ani jeden. Kdo je slušný, pracuje a stará se o své děti, tak se nemusí bát ničeho. Slušný člověk se nemusel bát ani za okupace, ani komunistů. Bohužel dnes, za svobody a demokracie se bojí každý. Dnes každý úchyl, trestanec, podvratný živel a demokrat má navrch, nad obyčejným, slušným pracujícím člověkem. Heslo demokracie: práci se živý pouze hlupáci, skvěla to společnost...

304232

9.2.2014 16:15

RE: Jakých 66 českých rodin?

Letec 178.?.?.?

Reakce na 304232

Kdo je slušný, pracuje a stará se o své děti, tak se nemusí bát ničeho. Slušný člověk se nemusel bát ani za okupace, ani komunistů.

A pak jste se probudil a měl ruku v nočníku, že?

304340

6.2.2014 23:33

Pěkný článek..

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

o změně přístupu k výchově německých imigrantů v Rusku + další zajímavé komentáře na toto téma..
http://leva-net.webnode.cz/products/oni-vybrali-ru... [cool]

304235

7.2.2014 7:08

ohromne demonstrace ve Francii

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

http://www.blisty.cz/art/72023.html

Ha ha ha [mrknutí jedním okem]

304251

10.2.2014 23:01

Juvenilní justice lov na děti

rudolfhruska ruda (tečka) hruska (zavináč) yahoo (tečka) com 95.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=2UXoRhyTCXo

304416

Příspěvků: 44

06.02. 05:16 timur  No -
06.02. 07:56 jan26  RE: No -
06.02. 10:58 steviolin  RE: No -
06.02. 19:44  RE: No -
06.02. 22:46 fwd  RE: No -
07.02. 05:21  RE: No -
07.02. 21:44  RE: No -
07.02. 00:26 Mejla  Vaše nevzdělanost musí být bez hranic - ve stalinském SSSR mizely beze stopy tisíce dětí,
08.02. 02:30  RE: Vaše nevzdělanost musí být bez hranic - ve stalinském SSSR mizely beze stopy tisíce dětí,
08.02. 10:48 Tonic  RE: Vaše nevzdělanost musí být bez hranic - ve stalinském SSSR mizely beze stopy tisíce dětí,
08.02. 13:28 slak  RE: Vaše nevzdělanost musí být bez hranic - ve stalinském SSSR mizely beze stopy tisíce dětí,
08.02. 13:32  RE: Vaše nevzdělanost musí být bez hranic - ve stalinském SSSR mizely beze stopy tisíce dětí,
08.02. 15:47  RE: Vaše nevzdělanost musí být bez hranic - ve stalinském SSSR mizely beze stopy tisíce dětí,
09.02. 20:57 D@ve  RE: Vaše nevzdělanost musí být bez hranic - ve stalinském SSSR mizely beze stopy tisíce dětí,
10.02. 20:54  RE: Vaše nevzdělanost musí být bez hranic - ve stalinském SSSR mizely beze stopy tisíce dětí,
06.02. 05:55 Robert Nohejl  Novy celosvetovy otrokarsky system na ceste,ackoliv si mnoho lidi mysli,ze ne!
06.02. 18:22 Aleš Krejčí / Brno  RE: Novy celosvetovy otrokarsky system na ceste,ackoliv si mnoho lidi mysli,ze ne!
06.02. 18:24 Aleš Krejčí / Brno  RE: Novy celosvetovy otrokarsky system na ceste,ackoliv si mnoho lidi mysli,ze ne!
10.02. 21:01  RE: Novy celosvetovy otrokarsky system na ceste,ackoliv si mnoho lidi mysli,ze ne!
06.02. 18:24 Aleš Krejčí / Brno  RE: Novy celosvetovy otrokarsky system na ceste,ackoliv si mnoho lidi mysli,ze ne!
07.02. 01:50 lindsay  RE: Novy celosvetovy otrokarsky system na ceste,ackoliv si mnoho lidi mysli,ze ne!
06.02. 08:46 jan26  Likvidácia klasickej rodiny - politický cieľ.
06.02. 09:23 timur  RE: Likvidácia klasickej rodiny - politický cieľ.
06.02. 09:43  RE: Likvidácia klasickej rodiny - politický cieľ.
06.02. 09:35 Sokrates  Kdo má právo vychovávat vlastní dítě?
07.02. 02:14 Robert Nohejl  RE: Kdo má právo vychovávat vlastní dítě?
10.02. 21:05  RE: Kdo má právo vychovávat vlastní dítě?
10.02. 21:04  RE: Kdo má právo vychovávat vlastní dítě?
06.02. 12:17 Eurokomisař  To je naprosto správné
06.02. 21:37 steve  RE: To je naprosto správné
06.02. 21:49 Emil Robot  RE: To je naprosto správné
06.02. 22:00 slak  RE: To je naprosto správné
06.02. 21:56  RE: To je naprosto správné
07.02. 02:07 lindsay  RE: To je naprosto správné
07.02. 09:24 steve  RE: To je naprosto správné
07.02. 10:51 Vladimír Stwora  RE: To je naprosto správné
08.02. 18:30 Satanist  RE: To je naprosto správné
06.02. 21:46  kdo je za tim
06.02. 22:49 Malý a zvedavý  z reálneho života
06.02. 22:52 nikdo  Jakých 66 českých rodin?
09.02. 16:15 Letec  RE: Jakých 66 českých rodin?
06.02. 23:33  Pěkný článek..
07.02. 07:08  ohromne demonstrace ve Francii
10.02. 23:01 rudolfhruska  Juvenilní justice lov na děti

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

33

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 47 čtenářů částkou 11 385 korun, což je 33 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 1

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,20 Kč
Euro
25,60 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
16,37 Kč
Švýcarský frank
23,32 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,16 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 524,66 Kč
1 unce stříbra
573,14 Kč
Bitcoin
1 059 740,56 Kč

Poslední aktualizace: 13.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 372