Diskuze k článku

Den oživlých mrtvol

Příspěvků 31

22.1.2014 6:53

Do riti,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 147.?.?.?

ako sa to tým podliakom vždy podarí? Všetci predsa nemôžu byť padnutí na hlavu!
Alebo to je len divadlo, a aktéri v klube sa potľapkávajú po pleci?

302956

22.1.2014 9:24

RE: Do riti,

Lin 85.?.?.?

Reakce na 302956

Všichni na hlavu padlí nejsou. Většina země je PROTI takovým "praktikám" a moc dobře si uvědomují, že jde o vyprovokování občanské války. Ofic média ukazují jen Kijev, ale neukážou, že v jiných městech hlídkují domobrany (složené hlavně z kozáků), aby nedošlo k podobným provokacím jako v Kijevě.
Mám tu jedno takové prohlášení . Bohužel, jen pro ty, kdo rozumí rusky. Jde o Jevgenije Žilina, šéfa občanské organizace OPLOT (což jsem si musela zjistit - znamená cosi jako baštu, záštitu), která se na naše podmínky dá přirovnat možná tak ke Skautu. Kličko hned na začátku "majdanu" posměšně vyzval Janukovyče do ringu k volnému zápasu. A tento Žilin byl jedním z těch, kdo na výzvu odpověděl (a Kličko už zas zápasit nechtěl).
Žilin se obrací na obyvatele Kijeva - "...vidíte, litovali jste je, nosili jim jídlo i oblečení - a teď to máte. Vykašlete se na ně, nepomáhejte jim v čemkoliv." Obrací se k účastníkům "majdanu" - "... všichni jste zločinci, kteří se staví za cizí zájmy a proti svému národu a chováte se přesně tak, jako vaši předci, kteří jako menšina otevřeli zemi nepříteli." Pak se (mj.) obrací i k cizím zemím, které se v majdanu "angažují" - "...nemyslete si, že jsme hloupí a nevíme, o co jde. Nelezte k nám, neděste nás sankcemi a nepokoušejte se vměšovat se do našich domácích záležitostí. Raději si řešte vaše vlastní věci u vás doma. U nás pohoříte." Obrací se také k vládě, vojákům a policii - "máte naši podporu, stojíme za vámi."

302966

22.1.2014 10:17

RE: Do riti,

steve 70.?.?.?

Reakce na 302966

Inu - jak s oblibou pravi "pejzaty ajcik z Manhattanu": dobra vec se podarila - na ukrajine prave zacina obcanska valka ! Hitlary - lehej a nohy od sebe ! Jdeme vyrobit dalsiho "mirotvurce" !!
---
.. chudaci slusni, hodni ukrajinci, tatove, mamy, postaci, pekari ... a jina fasisticka svoloc napojena zcela jiste na zlocince Putina. Ted jim ta deemograzyje ukaze svuj pravy ksicht - a budou plakat a plakat az doplacou ...

302971

22.1.2014 10:53

RE: Do riti,

Lin 85.?.?.?

Reakce na 302971

Tak... smutné, protože ta možná občanská válka už má svou sakrální oběť. Je to jakýsi Arménec - "bojovník", který byl zabit odstřelovačem. Ten druhý byl jen nešika, co sám nešťastně spadl. A už je řev... přesně na to se čekalo po ty dlouhé dva měsíce (nejméně). Americké MZ již vydalo "tvrdé prohlášení o nepřípustnosti použití síly proti mírumilovným demonstrantům za svobodu". Přitom to dle amíků "vládní podkopávání demokracie", které bylo zákony schválené v pátek (a za hrozných podmínek - rvačka Pravého bloku v parlamentu a doslovná okupace vládní budovy - nepustili nikoho ven, aby schválený zákon nemohl být vydán tiskem - a stejně se to povedlo, jeden poslanec sešplhal oknem), neobnáší nic jiného, co v USA již dávno neexistuje a v mnohem tvrdší podobě. A nejen v USA, ale i v Evropě. "Běžné věci" jako že každá demonstrace musí být nahlášená a povolená, že demonstranti nesmějí chodit v maskách a kuklách, že nesmějí nosit zbraně atd.
Mějte se pěkně, Steve... a jsem ráda za váš přístup. [smích]

302978

22.1.2014 11:25

RE: Do riti,

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 302978

Že by to byl další "student Šmíd/Šmejd"....To chce trochu víc studené vody a slzáku a okamžitě sheftnout hecíře a vypakovat zahraniční radílky.
Jinak na venkově vzniknou opravdu lidové milice a s kozáky přijdou do města udělat pořádek....Slyšel jsem jednoho takového už před rokem,že něco takového zorganizovaného Západem "visí ve vzduchu" a oni se prý preventivně na to připravují,jestliže stát selže....
Snad to zvládnou,jinak se bude "hejbat" půl Evropy.

302981

22.1.2014 21:56

RE: Do riti,

Janika 83.?.?.?

Reakce na 302971

OT, jestli zde mohu - Steve, Vaše komentáře tady mě už dávno zaujaly a byla bych potěšená, kdybyste se mi nezávazně příležitostně ozval na mail jessie9@seznam.cz [smích].

303030

23.1.2014 6:43

RE: Do riti,

Erwin 91.?.?.?

Reakce na 303030

A máš to, drzý, prostořeký Steve. Ty Tvé hnusné vulgární kecy a urážky prvního prezidenta zachránce už někoho tak zaujaly, že se máš ozvat a identifikovat. To nemístné a sprosté hanobení naší milé, pravé a skutečné demokracie nemůže pro Tebe dopadnout dobře. Urychleně opusť planetu nebo brzo skončíš v šuplíku.
(omlouvám se za tykání, toto nelze napsat v množném čísle)

303057

22.1.2014 13:26

RE: Do riti,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 302966

jasně ultrakonzervativní kozáci jsou zárukou budoucnosti a prosperity ukrajiny
a kecy o boji za cizí zájmy proti vlastnímu národu jsou ještě lepší
vždyt co je to národ? maximálně imaginární statistická jednotka nic víc sounáležitost s jinými lidmi vzniká na základě úplně jiných podkladů než je spadání do stejné národnosti
ostatně i tady kdo je největším nepřítelem ukrajinského národa? nejsou to náhodou prašiví ukrajinští politici v čele s janukovičem kteří kradou jako straky? a vy je tady obhajujete jen protože jste přesvědčeni že někdo podle vás špatný proti nim kuje pikle
jsem na zdejších diskuzích na leccos zvyklí ale že zrovna ty budeš nabízet plesnivé shnilé rohlíky coby prvotřídní alkohol bych nečekal

302999

22.1.2014 14:23

RE: Do riti,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 302999

Pořád nám zde vylézají podivná individua z lehožumpy.
Na Ukrajině je zvolená v demokratických volbách legitimní vláda, která si dovolila odmítnout podmínky zkrachovalé a předlužené EU, která má sama takových starostí, že by se do Ukrajiny neměla vměšovat. Zrovna tak farizejské,předlužené a zlodějské USA, by si měly zamést před vlastním prahem.
Dívám se na přímý přenos z Kyjeva a tam vidím, že "demonstranti" neustále útočí na policisty, kteří se pouze brání!!!
Tak nevím, kde je to násilí, o kterém hovoří západní vlády EU a USA! Zase lžou jako už je to obvyklé!
Nechci se záměrně vyjadřovat k politice na Ukrajině, tam jenom vím, že po právu sedí v base "plynová královna" Tymošenková a na západě se mohou pominout,že zavřeli ultrazlodějku!!!
K Janukovyčovi se vyjadřovat nebudu, to bude jistě také dobrý týpek, ale ,co je pro Ukrajinu dobré? Určitě to není za pochybných podmínek vstup do EU, která sama stojí nad pomyslným hrobem a která už nemůže být pro Ukrajinu seriozní partner k jednání.
Rusko je dnes pro Ukrajinu daleko přijatelnější.V Rusku je kapitalismus, za to v EU a USA už vládne ekonomický fašismus a možná ještě něco horšího! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

303002

22.1.2014 14:35

RE: Do riti,

lcc 195.?.?.?

Reakce na 302999

http://rafzen.wordpress.com/2013/12/03/kliczko-lubawicz-kaczynski-and/

...aby bolo jasné ako sa veci majú [smích]

303004

22.1.2014 16:07

RE: Do riti,

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 302999

Aááá,pán ráčí být ten dnes tak moderní kosmopolita,humanoid-havloid,pohrdající tím anachronismem jako je národ a společná řeč a dějiny a vyznává vyšší principy sounáležitosti jako je "společné úsilí jak s někým vyjebat a o něco ojebat",jejichž společným poznávacím znamením je "kupírovaná oháňka"....Jak je vidět,tak své užitečné idioty,/i pro které platí:"Tob shebe goyyim harog"/ si najdou v každém národě,i k naší škodě v tom našem.V tom se od těch Ukrajinců moc nelišíme.Jenom,aby nás i ty obřezance,kteří se zas jak mouchy na hovno slétli na Ukrajinu,ještě nepřekvapili..... [velký smích]

303009

22.1.2014 21:32

RE: Do riti,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 303009

pán ráčí bejt liberál a anarchista a tobě je po tom úplné hovno [mrknutí jedním okem]

303025

22.1.2014 17:34

RE: Do riti,

Lin 85.?.?.?

Reakce na 302999

Chápu, že slovo "národ" si můžete vysvětlovat i takhle - zvláště po mnohaleté masáži, kdy je cílem úplně setřít a "vyměnit" jeho význam. Pro vizi "globálního světa" je totiž pravý význam toho slova na překážku.
A největší hrozbou pro ukrajinský národ nejsou ti "prašiví politici", ale občanská válka, kterou se tam "někdo" pokouší vyvolat. Politici přicházejí a odcházejí a i Janukovyčovi se jeho období krátí. Nehledě na to, že touto "revolucí" se přeci korupci či korumpovatelnosti politiků nijak nezabrání. Kdo podle vás nahradí Janukovyče a spol, pokud by "revoluce" byla úspěšná? Jací že to "čistí a bezúplatní", když "vůdci revoluce" jsou všichni už dneska na výplatních páskách cizích zemí či podivných neziskovek? Jaký prospěch bude mít Ukrajina z "vítězství revoluce"? A jaký "prospěch z revoluce" má už dneska obyčejný kijevský občan, který se bojí vylézt na ulici nejen pro hory bordela a nemůže ani otevřít okno pro ten dusivý smrad z pálených chemikálií, zapálených aut a domů? V noci se nedá spát pro rámus a výbuchy, nedá se v centru města ani projít - natož žít. Kijev býval nádherným městem - a stejně Damašek, Bagdád nebo Tripolis. Dá se ničením a terorem vůbec dosáhnout nějaké "lepší budoucnosti"?
A dobře... Pokud by Ukrajinci sami chtěli touto cestou měnit své životní podmínky, tak proč je jedna strana financovaná "bůhvíodkud"? Proč? Jen tak - "z dobroty srdce a bratrské pomoci"? Nebo ti "revoluční mecenáši" dobře vědí, že se jim jejich "investice" stonásobně vrátí?
A poznámka k "mrtvým". Hned ráno se i u nás objevilo, že mrtví jsou dva a oba zastřeleni odstřelovačem. Jenže - je to jinak. Mrtvý je jen jeden a nebyl zastřelený, nýbrž "utrpěl traumatická zranění" - vypadá to, že byl ušlapaný. A ten druhý "mrtvý" blbec, co lezl na střechu zničeného stadionu, aby urval anténu, je živý. Sice jsou jeho zranění "středně těžká", ale žije. Tak jak mohla zahraniční média tak jistě tvrdit, že "oba zastřeleni odstřelovačem", když ukrajinské úřady vydaly prohlášení až odpoledne a od rána tvrdily, že jejich pořádkové sbory stříleli jen gumovými projektily, že "ostré" k dispozici neměly? V čím zájmu se šíří "zastřelení mrtví"? Určitě pro "nezkorumpovanou Ukrajinu"...
Ad kozáci. Je tam více "občin" a jen velmi málo jich je ultrakonzervativních. Ti spíš mají blízko k banderovcům a nacionalismu, založeném pouze na nenávisti k Rusům a Polákům (a dá se říct že ke všem ostatním národnostem). Takže tito opravdu žádným přínosem pro národ nejsou a v současné době se spíš hromadí na majdanu než by hlídaly ulice měst před terorem.

303017

22.1.2014 17:44

RE: Do riti,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 303017

Omlouvám se za pravopisné chyby...nějak jsem v tom "zápalu" přestala kontrolovat shodu podmětu s přísudkem. [oči v sloup]

303018

22.1.2014 18:50

RE: Do riti,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 303017

Pokud anglická univerzita vydedukovala se statistických dat miliardy lidí, že je 17% agresivních psychopatů (proběhlo to tiskem tak před dvoumi lety a logicky to mainstreamově zapadlo, tak nemohu sloužit která) tak mají podhoubí na pěkný virvál který si přejí a chaotici s náturou zla nadělají bordel a že se k nim přidají debilové které jde přesvědčit o čemkoliv je scénář který mají vyzkoušený a je vodou na mlýn kořistníkům kterým připravují půdu na vyrabování do mrtě a asi si tam koledují o stejné úchyláky jako v minulosti kteří jim tam dali vymařit i s konečnou.

303021

22.1.2014 21:02

RE: Do riti,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 303021

tých psychopatov / sociopatov bude asi viac, viď Milgramov experiment a Standford prison experiment:

https://www.youtube.com/watch?v=W1zlCybdvdg
https://www.youtube.com/watch?v=sZwfNs1pqG0

303023

22.1.2014 21:31

RE: Do riti,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 303017

národ je výtvor státu který si tímto unifikoval obyvatelstvo do jednoho pytle bavit se o národech a národnostech v předmoderní společnosti je naprosto irelevantní protože žádné národy neexistovaly vždyt jaký je rozdíl mezi rusem a ukrajincem kromě trošku odlišného jazyka což je ale také výsledek práce různých jazykových reformátorů nejčastěji z doby pozdního novověku kdy taky dnešní národnosti vznikaly
když se domluvím plynně například italsky budu cítit sounáležitost s jakýmkoli italem se kterým se shodnu na nějakém způsobu života mnohem víc než s čechem se kterým se na tomto neshodnu a národnost v tom nebude hrát roli
co se týče keců o masáži to je příznačné pro místní diskuze kdo má jiný názor podlehl masáži strč si prosím podobné kecy někam
na zbytek nebudu reagovat protože jde o vysvětlování tvého subjektivního postoje se kterými nesouhlasím nebo mě jejich vysvětlování nezajímá

303024

22.1.2014 22:58

RE: Do riti,

hugo23 88.?.?.?

Reakce na 303024

Ostatní poučí o tom co kde přečetl, ale aby nechal poučit sebe tím, co přečetli ostatní, to ne ! Dělá si totiž všechno sám. S Italem v kuchyni ! Ještě mi tam chybí zmínka o té jediné pravé víře pro mladého evropana švihlého velvet disentem 90.let, o budhismu a změně sama sebe v neljlepší možnou bytost pod sluncem, čtenáře Reflexu odebírajícího TAJNĚ a A KONTRA a Halo noviny... jste prostě skvělý ! A vaše odpověď mě sice nezajímá, ale rád si jí pro motivaci k nejlepší - a tudíž jediné možné - odpovědi na ní, přečtu. Děkujeme , statečný anarchisto. Patria o muerte ! [chechtot]

303032

22.1.2014 21:38

RE: Do riti,

Lin 85.?.?.?

Reakce na 303017

Upřesnění o mrtvých - dnes už jsou prokazatelně dva a jeden nepotvrzený. Ten včerejší (informovala i naše média, ale o dvou) je Arménec - člen ASALA. Tato organizace (osvobozenecká armáda Arménie) je v USA na seznamu teroristických organizací.

303027

23.1.2014 3:02

RE: Do riti,

petesv 89.?.?.?

Reakce na 302956

Lidi, koukejte na to a šiřte všemožně.
http://rafzen.wordpress.com/2013/12/03/kliczko-lubawicz-kaczynski-and/

Další VŘSR, tentokrát na Ukrajině, stejní revolucionáři. Čtěte Klimova, ať chápete voč go.

USA anulovaly víza ukrajinským občanům, spojeným s použitím síly proti demonstrantům. Já bych to na místě činitelů nepřežil. Pokud ovšem zkorumpovaný činitel vlastní něco v USA, to může zamrzet. Úder po kapse nejvíc bolí. Proto by se měly zabavovat majetky havloidům a lidem jako ti z odkazu.

303050

22.1.2014 10:40

Číše ještě není naplněna?!

Aleš Krejčí / Brno 89.?.?.?

Myslím si, že už nazrál čas, dokumentace a důkazů je dost, dát Berkutu volnou ruku. [smích]

302976

23.1.2014 0:14

RE: Číše ještě není naplněna?!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 302976

Jeste ne, to musi vygradovat, sami zasahujici policiste si o to reknou, taky bych rad dostal do ruky aspon tomfu v praci a vyradil se, ale jeste neni cas [smích]

Kdyz nad tim tak uvazuji, je potreba izolovat agresora, aby byl jasne oznacen, aby o tom vsichni vedeli a chteli zasah. Potom dostane Berkut rozkaz k utoku. Jako vojak dost vydrzi i psychicky, nebojte.

Zasah prijde .... uz ted horej policiste

303036

22.1.2014 11:29

Ten muž

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

v jehož očích autor vidí hrůzu, je přece Kličko, když ho okasrovali práškovým hasicím přístrojem. Je to vidět i na videu a taky nášivka na rukávu bundy to potvrzuje. Je mi divné, že ho autor nepoznal.

302982

22.1.2014 12:30

RE: Ten muž

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 302982

Možno i poznal - a je to hrôza z toho, čo pomohol odštartovať...

302988

22.1.2014 17:18

RE: Ten muž

Janika 83.?.?.?

Reakce na 302982

Jakožto autorka se omlouvám a kajícně přiznávám, že jsem Klička nepoznala. Ten práškový hasící přístroj v očích mu dodal takový oduševnělý, lidský výraz, na rozdíl od jeho obvyklého výrazu...

303016

22.1.2014 14:31

Tak už máme i požadované mrtvé

michalll 82.?.?.?

Jako by se člověk vrátil v čase a zavzpomínal jak začala například Libyjská či Syrská importovaná "Revoluce".

Vzpomínám si jak tehdy v ulicích začali střílet nájemní střelci na vše co se pohlo a tím rozpoutat absolutní chaos.

Je s podivem, že se ukrajinské pořádkové síly zatím drží defenzivního postoje. Nechávají se řezat jako žito, podpalovat od importovoaných radikálů atd.
Moc nevím čeho se ukrajinská vláda bojí. Má za sebou Rusko a scénář humanitárního bombardování nepřipadá v úvahu. Dokonce i vyzbrojovaní případné "opozice" ze zahraničí by nebylo tak jednoduhé jako ve zmiňované Libyi či dnes v Syrii. Nevím ale trochu si říkám, že se čeká až se tenhle dav radikálů utrhne uplněze řetězu a rozpoutá v Kyjevě skutečné peklo. Až zlynčují pár policajtů, podpálí pár baráků a z Kyjeva udělají válečnou zónu. Pak se možná probere ona většina ukrajinců která jasně rozhodla o své vládě v legálních volbách a bude požadovat rázný zásah proti lůze která ted řádí v ulicích hlavního města.

Faktem taky je, že i přes masivní propagandu a newspeak už převážná část populace v Evropě prohlédla skutečnou podstatu těchto barevných revolucí. Kdo dnes věří, že v Lybii nebo Syrie se bojuje za "demokracii či svobodu". Vždyť už tomu kromě preestitutek nikdo nevěří. Stejně jako už nikdo nevěří v růžovou budoucnost Eurokolchozu. Král je nahý a všichni to vidí, akorát se o tom zatím bojí nahlas mluvit.

303003

22.1.2014 16:50

další online tv z Kieva

r.m. 94.?.?.?

Espreso TV Live from Ukraine:
http://wwitv.com/tv_channels/b6702-Espreso-TV-Ukraine.htm

303015

22.1.2014 20:25

Zajímavá adresa, automatické titulky, jinak orgonet, skáká to jinam.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=Cuzlyu4czYs

303022

22.1.2014 21:35

A co raneny policiste?

grants1 81.?.?.?

Nejhorsi natom je ,ze ukrajinci si opravdu mysli ze cini neco dobreho,vubec nevydi ten zamer jak s nimy manipuluji.Jestli z toho vznikne obcanska valka,tak se mame naco tesit,teda nasi bratri slovaci,z tech videii je opravdu videt ta obrovska agresivita tech lidi,policajtu je vazne mnoho ranenych,ale to uz media neuvadeji,to se nehodi [pláč]

303026

23.1.2014 0:24

Satan ma preeee!!!

ludy 78.?.?.?

Zidi si nedaji pokoj a nedaji, porad vsude po svete roznest krev.
Proc to delaji, proc ma byt zidovske loby tak desive mocne. Ja vam to reknu.

skurvene protokoly jsou uz asi zase u posledniho bodu a Klicko ma sanci se tim bodem stat, Hitlera taky hledali az nasli ze...

doufam ze ne, jenze moc rozumu nepobral....

303037

23.1.2014 0:27

RE: Satan ma preeee!!!

ludy 78.?.?.?

Reakce na 303037

clovek si rika ze uz konecne dostanou rozum a budou hledat hodnyho krale, ne nedostanou

Generala Sisiho na vymastenyho Klicka to by vam sklaplo raz dva

303038

Příspěvků: 31

22.01. 06:53  Do riti,
22.01. 09:24 Lin  RE: Do riti,
22.01. 10:17 steve  RE: Do riti,
22.01. 10:53 Lin  RE: Do riti,
22.01. 11:25 Emil Robot  RE: Do riti,
22.01. 21:56 Janika  RE: Do riti,
23.01. 06:43 Erwin  RE: Do riti,
22.01. 13:26  RE: Do riti,
22.01. 14:23  RE: Do riti,
22.01. 14:35 lcc  RE: Do riti,
22.01. 16:07 Emil Robot  RE: Do riti,
22.01. 21:32  RE: Do riti,
22.01. 17:34 Lin  RE: Do riti,
22.01. 17:44  RE: Do riti,
22.01. 18:50  RE: Do riti,
22.01. 21:02  RE: Do riti,
22.01. 21:31  RE: Do riti,
22.01. 22:58 hugo23  RE: Do riti,
22.01. 21:38 Lin  RE: Do riti,
23.01. 03:02 petesv  RE: Do riti,
22.01. 10:40 Aleš Krejčí / Brno  Číše ještě není naplněna?!
23.01. 00:14  RE: Číše ještě není naplněna?!
22.01. 11:29  Ten muž
22.01. 12:30  RE: Ten muž
22.01. 17:18 Janika  RE: Ten muž
22.01. 14:31 michalll  Tak už máme i požadované mrtvé
22.01. 16:50 r.m.  další online tv z Kieva
22.01. 20:25  Zajímavá adresa, automatické titulky, jinak orgonet, skáká to jinam.
22.01. 21:35 grants1  A co raneny policiste?
23.01. 00:24 ludy  Satan ma preeee!!!
23.01. 00:27 ludy  RE: Satan ma preeee!!!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,51 Kč
Kanadský dolar
17,36 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,42 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 678,45 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 210 982,33 Kč

Poslední aktualizace: 7.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 098