Diskuze k článku

Obama oznámil plán vládnout pomocí prezidentských dekretů

Příspěvků 19

17.1.2014 3:15

Možná se pletu,

bigi25 78.?.?.?

ale já mám ten dojem, že spolupracuje s "elitami" nedobrovolně.
V době první prezidentské kampaně byl opravdu nadějí na změnu (tedy aspoň se tak jevil) a věřím, že to myslel upřímně, jenže po nástupu do úřadu byl konfrontován s realitou, kdože to vlastně vládne USA.
Nejspíš mu řekli něco jako: "Víš, kdo ti zasponzoroval kampaň? A víš, kdo na tebe má svinstvo včetně rodného listu? Tak sekej latinu a budeš se mít dobře!"
Mně připadá Kongres a Senát jako mnohem větší semeniště bezcharakterních zm.dů a větší nebezpečí pro demokracii.
Možná, že tohle je Obamův pokus, jak se vymanit zpod vlivu svých chlebodárců a zároveň věznitelů a prosadit si pár věcí podle svého bez toho, aby mu diktovali, co dělat anebo vetovali, co dělá a nemá dělat.
Já bych tedy nepředjímal, že to vládnutí pomocí dekretů bude mít zaručeně negativní dopad na občany. Uvidíme. Jestli mám pravdu, tak Obama tohle funkční období nedokončí - pravděpodobně ho potká nějaká nehoda...

302704

17.1.2014 8:00

RE: Možná se pletu,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 302704

ne z vlivu chlebodárců se nevymanil, jen urychluje jejich agendu. Nehoda se mu nestane, dokud nesáhne na jejich uzurpované právo vytvářet peníze. To zabilo Lincolna i Kennedyho.

302706

17.1.2014 20:56

RE: Možná se pletu,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 302706

správně je padělat peníze

302734

17.1.2014 8:21

RE: Možná se pletu,

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 302704

Ano, je to možné..
Na mieste samovyvolencov by som ho to možno spraviť nechal,
potom nejaká forma spomínanej nehody, či diskreditácie
a dosadenie svojej, lojálnejšej osoby.

I keď, vždy v dejinách, keď sa im autokrat vymkol zpod kontroly,
bolo ťažšie situáciu "skorigovať", ako spraviť krízičku v parlamemente, či v senáte.

Viď Filip, Napoleón, Dolfi, Stalin, Kennedy.. atď.
..keby sme menovali len zopár "precedensov".
Ono skoro každému to skôr, či neskôr v tej funkcii docvakne, že kto sa tu snaží byť pánom..

Ako sa hovorí:
"Múdry blbec skôr či neskôr k pravde príde.
Je to len otázkou času"

T.j. zdravý(psychicky i fyzicky) nechápavý.
.alebo
"Keď sedliaka na pokoji necháte,
preberie vám vráta."

Preto fasci začali protežovať parlamenty, zhromaždenia, demokraciu. Ak je dostatočne nechápavá, debilizovaná populácia, ľahšie sa totiž vládne skutočnej, "hlbokej moci"(der tiefe Staat)..thief

Proste asociálni inžinieri zasa len šikovne využili, zneužili objektivnu tendenciu
"A government form the people by the people"
..objektívny proces optimalizácie spoločenského zriadenia..
..samozrejme spolu s ďalšími identifikovanými objektívnymi procesmi..
..pri nevyhnutnom odstraňovaní konkurujúcich "osvietených" samovládcov..

302707

17.1.2014 8:29

RE: Možná se pletu,

Kadlik 109.?.?.?

Reakce na 302704

Ano opravdu se pletes staci shlednout dokument Obama deception
http://www.youtube.com/watch?v=CvyNhZMb1Bs zde.
Ktery jeho autor tocil jiz pred a v prubehu prezidentske kampane a vydal nedlouho po inauguraci jasne ukazuje ze obama byl v postely s globalnima banksterama davno predtim nez kandidoval na prezidenta, dokonce se ukazuje ze je to jejich kun kteryho si vychovavaj uz od detstvy viz jedna z poslednich kinh Dreams from My Real Father. http://www.obamasrealfather.com/

302708

17.1.2014 6:32

lenže

timur 85.?.?.?

Montesquie a jeho Duch zákonov je to čo kedysi postavilo VUSA nad iné štáty, zrejme je koniec všetkého, čo sa počas stovky rokov dokázalo v oblasti vládnutia naakumulovať a vtesnať do zákonov pre ľudstvo samé, lebo príklad, ktorý by bol vzorom zanikol.

302705

17.1.2014 11:34

Obama

michalll 82.?.?.?

Obama nikdy žádnou nadějí nebyl.
Vždyť začínal svoje politické myšlení formovat s takovými lidmi jako byl Bill Ayers, který založil Weather Undergorund a chystal se v Americe uskutečnit komunistickou revoluci, povraždit přes 20milionu američanů v koncentračních táborech atd.
Stačí se podívat jací lidé se kolem Obamy od začátku pohybují. Ať už jde o zástupce Wall Street a megabank které ho od začátku financují, po takové exoty jako byl John Holdren nebo Rahm Emanuel, který volal po zákazu střelných zbraní v USA atd.
Opravdu si někdo myslí, že Obama je nějaká naděje?

Po Bushově vládě byla americká veřejnost na pokraji zlomu. Musel tak přijít někdo kdo lidem zacpe hubu tím co chtějí slyšet. A tak se objevil černý "Ježíš" Obama. Nasliboval toho opravdu hodně.
Jenže když se podíváte co všechno nasliboval a následně udělal tak zjistíte, že téměř nic nesplnil, co víc, kolikrát udělal naprostý opak toho co slíbil.

Obama jenom pokračuje v tom, kam jsou Spojené Státy směrovány. To je destrukce Ústavy a nastolení jakési socialisticko-korporátní(fašistické) diktatury, která v EU už defacto existuje.
Přesto ještě mají američané šanci něco změnit. My v Evropě už jsme to dotáhli bohužel do bodu, ze kterého bude velmi těžké se dostávat. Neomarxistická EU a eurosocialistické vlády v národních guberniích to tady totálně zpervertují dřív, než se stačí zvednout aspoň nepatrná vlna odporu.

302719

17.1.2014 18:55

RE: Obama

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 302719

Tak nějak to je,ale nepletl bych korporátní fašisty dohromady s komunisty a socialisty,těm jde o to aby zestátnili výrobní prostředky a výsledky hospodaření mohli maximálně přerozdělovat,zatímco korporátní fašisti-majitelé výrobních prostředků si chtějí zprivatizovat stát,aby nebyli nuceni přerozdělit vůbec nic....takže jak se zdá,tak jejich vzájemné snažení je jaksi vzájemně naruby a pouze demagogickou masáží jsou nesmyslně házeni do jednoho pytle,ančto jsou si tyto dvě skupiny "antagonistické",což nám dokládá dění v celém minulém století.To,že spousta ehemalige tzv.levičáků vyššího rangu hlavně v EU dnes podporuje korporace a buduje ruku v ruce se svými původně "třídními nepřáteli"korp.-fašismus,kdy mohutně přerozděluje daně,hlavně placené občanem,nikoli velkými podnikateli,jen dokládá kvalitu jejich charakteru....Toto přerozdělování budí na první dojem "sociálnosti",ale po zjištění,že většinou skončí u korporací,nebo "pátých kolon",svědčí o "asociálnosti" systému,přelévající peníze do kapes korporátníků....
Lidi chudnou,jsou soustavně tvrdě ožebračováni,stěhují se pod mosty,ale z peněz EU se jim staví předražená zábavní centra a aquaparky.....omezují se prostředky na zdravotnictví a školství,ale dotuje se jim pokleslá zábava a debilizace národa...a vše se podřizuje korporacím.Z obyvatel se postupně stávají jen"hospodářská zvířata",zapojená do "produkce kapitálu".Ne,že by to tak nebylo už po staletí,jen dnešní doba se svou vyspělou technologií toto posunula výš a zefektivnila a nejdůležitější je nesmyslný "růst růstu"a tomu se musí vše podřídit!!!....Jak řekl Zbyg Brzezynski "dřív byl problém milion lidí zabít,ale nebyl problém je kontrolovat,dnes je problém milion lidí uhlídat,ale není problém je pozabíjet"... [překvapení] [oči v sloup]

302731

18.1.2014 9:51

RE: Obama

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 302731

Ste si istý Emil, že u

A. korporátneho fašizmu a
B. marxizmu

naozaj nejde o to isté?

O dve strany jednej mince..
Akurát jedna trochu viac s ideologickým nádychom
a druhá kreditno-finančným.

Samozrejme by som to neplietol dokopy
so štandardne riadeným trhom a komunizmom(resp.socializmom),
čo samozrejme tiež sú svojou podstatou identické záležitosti,
či?

Ostatne treba, ako vždy, aj u Ubamu hodnotiť jeho jednotlivé konkrétne kroky. Myslím, že tak, ako aj iným v jeho pozícii mu známa "kacírska" myšlienka odpílenia konáru svojho bývalého stromu tiež občas nedá spať..ostatne podobne, ako J.W.Bushovi. Otázkou by potom bolo, či už jeho konár dostatočne "prirastá" vo výške k inému stromu, alebo si uvedomil, že sa hompáľa na liane prirastenej z oboch strán, ak chápete..

hmm Ubsama..furt sa mi z nejakého dôvodu pletie Usama s Obamom [velký smích]

..len aby KKK nemal problém s nejakou nocou dlhých nožou, či padajúcimi krištáľovými lustrami. I to je možná varianta internacistov. Obávam sa, že marxizmus a fašizmus sa ale vôbec nevylučuje. Čo keď má rovnaký PôVOD? Ups..

302749

18.1.2014 10:41

RE: Obama

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 302749

Jsem si jistý a rozdíl jsem uvedl.
To"házení do jednoho pytle"dnes tak velice rozšířené a velice vítané hlavně konstruktéry NWO,svědčí o povrchnosti a nepochopení podstaty.Tímto házením je prakticky nasazována "psí hlava "celé levici a ta je de facto dnes paralyzovaná natolik,že to vypadá,že není jiné cesty ,než NWO.

Nebylo občánkům v Evropě líp,než když ta dnes proklínaná levice nedokopávala své vlády a korporátníky aby trochu mysleli nejen na sebe!!??

"Levičáky"typu Barosso,Mussolini,studentský revolucionář z r.68,původně "Zelený",postupně "Khaki s odstínem hnědé" Joschka Fischer-min.zahr.věcí Německa při agresi proti Jugoslávii,nebo náš normalizační "komunista"Fischer,dnes kamarád veskrze zhovadilého Johna McCaina,nebo býv.předsedu "Strany práce"a imperialistického agresora Tonyho Blaira,kamaráda neokona Bushe,nebo Hollandeho rozhodně nemůžeme nazívat a to ani ze srandy a na základě nich odsuzovat celou tzv.levici,protože oni jsou dnes služebníky sion-korporací a budovatelé NWO,bez ohledu jak začínali a pod jakou vlajkou dělali politickou kariéru.....snad mi,vy pošetilci,nechcete říct,že např.mezi Che Guevarou a Janem Fischerem,nim.financí v demisi není rozdíl??!! Pokud ano,nic nechápete...... [oči v sloup]

302751

18.1.2014 15:24

RE: Obama

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 302751

Myslíte, že existuje "pravica" a "lavica"?
Nejde náhodou o jeden otrokársky koncept
v dvoch z jeho rôznych farbách?

Marx predsa pochádzal z najvyšších bankových(fašistických) kruhov a dobre poznal korporátny terorizmus. Hlavne tzv. judaistickej proveniencie.

Prečo nepoukázal na úrok a monopolné falšovanie peňazí ako jedny z hlavných nástrojov zneužívania trhu a "vynašiel" na ich skrytie sprostosti ako "nadhodnota", "nadprodukt" a pod..?

"Pravda a lož.
Lož 1 a 2.
I naháňať budete ich medzi oboma lžami,
že by pravdu obete vaše nikdy nespoznali"

Spýtajme sa radšej gramotne a bez emócii Emil:
V čom v oboch pravda je a kde v nich temna Pani?
Inak dokola opakovať budeme tie chyby,
čo z nás za štyri rýnske vani,
robia tupé ovce, v sieti ryby.

Isto, myslíte to dobre,
no predýchať sa treba,
že by mozog zapracoval,
keď emócia ho zviera.

Bo kto mocný,
ten emocie riadi,
a ostatní prach hltajú,
ako hlúpi hadi.

On, veľkráľ, hroznýš,
z mäsa a kostí,
totiž rád pozve si,
na večeru hostí.

Oká stavia cez tých svojich Panov,
čo slúžia mu hlúpou obmedzenou hlavou.
Cieľ jeho? Svet a päť percent k tomu,
len to vŕta mu chválou,
keď obeť prah.. jeho prejde domu.
Bo kto rozlíšenia pre detail vážny nemá,
len toho čaká.. pokolení bieda.

Odklon ten, od daru Otca,
chytajúci na prút zvodca,
veľhad rodu motivátor,
slučku stiahne ako gáfor.

Preto ryba múdra na súš nejde
i zaprvé pravdu hľadá,
a až potom na chybu prejde.
Kto všade hneď problém vidí,
ten topí sa aj v piesku..
presne, jak tie tupé ryby.

V čom mal teda podľa Vás pravdu Che
a kdeže chybky zrobil
alebo sa nazdávate,
že bol neomylným,
ako toten Emil?

..ospravdelňujem sa za miernu provokáciu..
nie je zle myslená, len apeluje rácio

302763

18.1.2014 17:36

RE: Obama

dub 89.?.?.?

Reakce na 302763

když necháme stranou "logie" a další a podíváme se na to ze systémového hlediska, tak mezi těmito systémy vládnutí je jeden zásadní a podstatný rozdíl:

socialismus a jeho variace je charakteristický společenským vlastnictvím výrobních prostředků
fašismus soukromým
(zkrátka vlastní-li něco občané republiky není to totéž, jako když to vlastní korporace a soukromé subjekty, což pochopí každý s iq aspoň 30)

a protože společenské vlastnictví nikde na západ od číny již neexistuje, nelze u této diktatury mluvit o žádném socialismu/komunismu, ale výlučně o fašismu.

to, že to mnozí zaměňují, svědčí o jejich blbosti a ignoranci, nebo o záměrném matení pojmů a odvádění pozornosti od podstaty věci.

a je-li bordel v chápání podstaty problému, nelze jej vyřešit (což je důvodem záměrného matení pojmů zmrdy a jejich poskoky).

302765

18.1.2014 18:10

RE: Obama

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 302765

To si o tom myslím i já,Čína se dostala skoro tam,kde byla v době svého největšího rozkvětu 3.říše a ač mi Udo nadhodil na přímo několik smečů,nemíním se v tom dál brodit,neboť jak jsem se přesvědčil i zde mají někteří problém vymanit se z všeobecných "klišé" prosazovaných pravdoláskaři o tom že "voda teče do kopce" a o "nepolitické politice"a proto by to bylo mlácení prázdné slámy s lidmi,kterým uniká smysl spousty slov a ignorují historické vazby a souvislosti....Ta debata by byla nekonečná....a naprosto zbytečná....navíc to jaksi míjí "podstatu problému",jímž je Obama.

302767

19.1.2014 2:21

RE: Obama

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 302767

Pre oboch(D&E):
Bol azda u nás v predošlom režime socializmus, alebo dokonca komunizmus?

Mohli ste ako deklarovaní "majitelia rumpubliky" odvolať vedúcich politrukov vo firme?
Odpoviem rovno za vás oboch: Asi ťažko.

Štát vlastnili tí istý čo na západe.
Vlastníctvo bolo síce deklarované spoločné,
no reálne bolo korporátne-klanové.
Toho-ktorého klanu, čo bol u moci.
Len sa na to hrali akože "bez peněz".

Aktuálny klan si dosadzoval svoje "osobitne dôveryhodné osôbky" na potrebné miesta, aby mohol moc vykonávať.
Keď zlikvidujú konkurenciu, začnu sa vždy vraždiť podľa toho ich biblického "DEI" princípu medzi sebou. Ako "highLanderi", feťoši moci.
Po ´89 to prešlo akurát postupne k prakticky otvorenému fašizmu dnes.

Pred 50 rokmi to iba volali komunizmus a socializmus a dnes demokracia. Ide ale samozrejme znova len o fašizmus. Tí hajzlíci si ani nič iné predstaviť nevedia. Majú to v podstate svojej ideológie, maskujúcej sa kedysi za náboženstvá a dnes za trh, burzu, gender fašizmus a pod. Znova ide ale o rovnaký otrokársky koncept 1000 a 1 varianty, noci.
Furt to budú skúšať, pokúšať. Ako blchy..komáre..aj aby sme na vavrínoch nezaspali. No keď je bĺch príliš a ešte aj roznášajú životu nebezpečné infekčné choroby..

S komunizmom a socializmom mal spoločnú iba masku.
Tak, ako s kresťanstvom a úplne pôvodným judaizmom, či islamom.
Všetky uvedené výrazy sú inak identické.
T.j., popisujú rovnaký spoločenský ideál, ktorý tu raz reálne bude. Taký je plán a aj v tzv. kapitalizme je trh plánovaný tvrdšie, ako pri tunajšom bývalom "plánovanom" hospodárstve.
V tomto zmysle sa znova hádate o vajci a sliepke.

Dnešná Čína je dnes samozrejme ešte o kus fašistickejšia, ako EÚ.
Ostatne preto nám ju pomaly, potichu..medzi riadkami.. začínajú pre-dávať, podsúvať upíry za príklad.
Vždy, keď fašisti(židia) vo svojich mééédiách ospevujú, každý triezvy prirodzene spozornie, že sa niečo chystá. Keď nadávajú, tak je dobre. Ako keď pozriete na príšeru v rozprávke cez lesklý štít. Pozorujete spoza rohu, aby na vás siahnuť nemohla a keď zviete dosť, šmyk jej hlavu dole. A potom max. Toxidermia pre deti, potomkov [velký smích]

302777

18.1.2014 4:53

RE: Obama

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 203.?.?.?

Reakce na 302719

Z tohoto clanku vydite zcela jiste co to je za socialistickeho/komunistickeho kriminalnika. neni naprosto zadny rozdil mezi socialistou a komunistou. Prvni nici lidske zivoty legislaturou, druhy to chce dosahnout rychlejsi cestou takze pouziza AK-47. Konec koncu i Adolf Hitler byl socialista.NSDAP Nacionalne Socialisticka Nemecka Delnicka Strana.Do te doby co bude lidstvo podporovat tyto zrudy lidstva bude terror, hlad, reky krve a nesmirne utrpeni. To je dnes naprosto viditelne, hmatatelne. Prevazna vetsina lidi prevazne ve vyspelych zemich trpi Marx-Eengelsovskou zlocineckou ideologii. Musite se poucit kdo za touto ideologii skryva kdo ji privadi do praxe ktere "university" a "Vysoke Skoly"tyto lumpy "vzdelava".Je na case s timto banditismem skoncit

302745

19.1.2014 6:55

RE: Obama

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 302745

Mnozi Americane se chytaji za hlavu,mnozi poznavaji,ze mit doma zbran ve skrini,nema vliv na udrzeni tak zvane demokracie,Obama je v ramci svetovych zmen pro elitu,tim nejlepsim,koho mohli sehnat,on ma bratra zidovskeho puvodu,jeho zena ma rovnez v rodine cerneho rabina,takze,posudek,je velmi dobry,kdyz tomu pripocteme podplaceny senat a treb ajen ukazka,ze 10 lidi muze vlastnit 33 milionu akru pudy, samozrejme nezapominejme na ty rodiny jez celosvetove vlastni vice jak 60% vsech mineralnich hodnot,coz ,ted poznava Afrika a opet jsou tam pritomni byvaly kolonisatori, pod hlavickou a nebo bez hlavicky OSN,nebo UN,vzdyt je to v jadru veci jedno.
*PEOPLE HAVE SO MANIPULATED THE CONCEPT OF FREEDOM,THAT IT FINALLY BOILS DOWN TO THE RIGHT OF THE STRONGER AND RICHER TO TAKE FROM THE EWAKER AND POORER WHATEVER THEY HAVE LEFT.
PHILOSOPHER THEODOR ADORNO.
Proc se lide neuci filosofii zivota,usetrili by si mnoho problemu a Obama by nikdy nebyl zvolen,penize by ztratily svou moc.At se tak zvani pseudohistorikove zlobi,jak chteji,tak,nemuzou minout to,ze Hitler neco o tom vedel,vic,nez dnesni politici, proto i dodnes se media stale zabyvaji timto politikem, pod jehoz rukou Nemecko silolo,to priznali i Britove,proto ta nenavist.
USA je pro mnohe umirajici zeme,kde jedine "reseni: by byla valka,ale,jak zarucit tem chytrym hlavam,ze nepreroste v nuklearni konflikt,kde nikdo nevyhraje a vsichni budou obeti,Obamuv rogram s trilionem dolaru obnovit nuklearni park, v sedmnacti trilionovem narodnim dluhu a jeste mit "na krku vydrzovani Israelu"nedava Americanum zadne vyhlidky na desitek roku novym generacim,nove narozeni dluznici,budou pristi obcane USA,uz jako otroci a ne svobodni lide, ve spolecnost dvou trid ,nesmirne bohaty a nesmirne chudi.Co bude "dobre" ze nebudou nabozenske rozdily,nebudou rasove rozdily,vsichni budou chudi,elita se domluvi mezi sebou,tam v ramci penez ,nebud etake zadnych rozdilu,at budes cerny,bily ,zluty,rudy,na penezich se vzdy dohodnou,coz se neda rici dobudoucna ohudych,tam se budou mezi sebou rvat o kazdou"spatne obranou kost" cospadne na podlahu z bohateho stolu.
Obama je figurka,vladnou jini,ale ty nechodi se ukazovat na svetove podium.

302782

17.1.2014 12:48

A je to.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Hurá a černý Fýrer je tu. A pak,že se neonacismus v USA nedostane k moci.

302723

17.1.2014 23:55

RE: A je to.

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 302723

V USA citizens az na ty z KKK nebo z WhitePower nezvednou ruku aby ukazali jak vysoko dokaze vyskocit jejich pes. Von ten cernej Fuhrer v Bily Chajde v DC je ve vsech statech Ameriky cim dal tim vic popularnejsi a tak to universalni gesto quenelle ktery by mohli pouzivat i pejskari by mohlo v USA i zdomacnet ......

302738

18.1.2014 17:54

Co se vlastně dnes děje?

Croix 178.?.?.?

Dovoluji si upozornit na výstižnou analytickou část Prognózy na rok 2014 Michaila Chazina- volnou českou rešerši a odkaz na celý originální text - http://kaliyuga0.webnode.cz/news/michail-chazin-prognoza-na-rok-2014/ ---- http://worldcrisis.ru/crisis/1338948

302766

Příspěvků: 19

17.01. 03:15 bigi25  Možná se pletu,
17.01. 08:00  RE: Možná se pletu,
17.01. 20:56  RE: Možná se pletu,
17.01. 08:21 udo1  RE: Možná se pletu,
17.01. 08:29 Kadlik  RE: Možná se pletu,
17.01. 06:32 timur  lenže
17.01. 11:34 michalll  Obama
17.01. 18:55 Emil Robot  RE: Obama
18.01. 09:51 udo1  RE: Obama
18.01. 10:41 Emil Robot  RE: Obama
18.01. 15:24 udo1  RE: Obama
18.01. 17:36 dub  RE: Obama
18.01. 18:10 Emil Robot  RE: Obama
19.01. 02:21 udo1  RE: Obama
18.01. 04:53 lindsay  RE: Obama
19.01. 06:55 Robert Nohejl  RE: Obama
17.01. 12:48  A je to.
17.01. 23:55 Satanist  RE: A je to.
18.01. 17:54 Croix  Co se vlastně dnes děje?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 599,78 Kč
1 unce stříbra
578,54 Kč
Bitcoin
1 236 263,04 Kč

Poslední aktualizace: 9.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 402