Diskuze k článku

Syrští ozbrojenci plánují chemický útok na Izrael z Assadem kontrolovaných území

Příspěvků 38

10.9.2013 5:52

.. nadeje na klidny zivot.

steve 70.?.?.?

.. pokud budou dychat - srovnaji Syrii se zemi. Je pouze jedina cesta jak je zastavit - srovnat je drive ..

295849

10.9.2013 6:35

Začali vymývanie mozgov.

Definitíva 87.?.?.?

Američania začali masové vymývanie mozgov aj u tak bezvýznamných štátov, ako je Slovensko. Predpokladám, že na pokyn z hora sa včera uskotočnil rozhovor v Slovenskej rádiotelevízii s US veľvyslancom. Ten predložil hovorené dôkazy o vine Sýrie, počúval som ho len krátko, boli to nepočúvateľné drísty.

Americká strana, vláda, má nevyvrátiteľné dôkazy overené aj spravodajskými informáciami, ako aj iné podobné slovné tvrdenia militantov, ktoré majú mať platnosť dôkazov. Ale nebol povedaný jediný fakt, žiaden listinný dôkaz, nahrávka, overiteľná skutočnosť. US dôkazy majú hodnotu klepov na tržnici, kde dve baby ohovárajú tretiu.

Ako keby sa US prezident už v minulosti neospravedlnil celému svetu za to, že mal nesprávne spravodajské informácie, ktoré viedli k vojne v Iraku. Ríša zla obludných rozmerov bude vládnuť svetu aj vtedy, keď ekonomnicky zbankrotuje, lebo má zbrane, proti ktoým sa nevieme brániť. Vid chemtrails, lietajú, robia na nebi bordel, mám fotodokumentáciu o mrakoch a len sa bezmocne prizeráme. Sú dni, keď nelietajú a to je na nebi božský kľud, sem tam ojedinelé civilné lietadlo a žiadne mraky po chemtrails, tie sú typické a nezameniteľné s prirodzenou oblačnosťou.

Aj naše Mig 29 lietajú súčasne s chemtrails, vždy dve, tretia má pohotovosť pri obrane východných hraníc, každý deň je tu riziko útoku, ale zatiaľ iba nacvičujú útok nad našimi hlavami, asi sú pokazené, že vyššie letieť nemôžu. Hlavne že platíme dane a demokraticky môžeme rozhodnúť o ich spôsobe použitia.

295850

10.9.2013 8:35

RE: Začali vymývanie mozgov.

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 295850

Dneska jsem byla mile překvapena, že mi přišla mailová odpověď tohoto znění:

Vážená paní Kubátová,
Úřadu vlády ČR byl doručen Váš e-mail s dotazem na postoj vlády ČR ohledně případného vojenského zásahu v Sýrii.

Dovolte mi, abych Vás informovala o stanovisku Ministerstva zahraničních věcí ČR, ve kterém se uvádí: „Ministerstvo zahraničních věcí ČR je znepokojeno zprávami o nasazení chemických látek. Považujeme užití chemických zbraní za nepřípustné a v přímém rozporu s platnými mezinárodními úmluvami bez ohledu na totožnost pachatele a okolnosti útoku. MZV považuje za kriticky důležité, aby inspekčnímu týmu OSN na místě byly poskytnuty veškeré podmínky k co nejdůkladnějšímu vyšetření události.

Situace v Sýrii zůstává značně nepřehledná a dynamicky se vyvíjí ze dne na den. MZV se soustředí na aktivní získávání všech možných informací, které podrobuje neustálému ověřování a kritickému vyhodnocování. Podrobně monitorujeme vývoj jak uvnitř Sýrie, tak i na mezinárodní scéně.

Vzhledem k panujícím spekulacím o možnosti mezinárodního vojenského zásahu proti ozbrojeným silám či objektům syrského státu Česká republika znovu připomíná, že nadále považuje za jediné účinné řešení vnitrosyrského konfliktu řešení diplomatické a mírové – tj. co možná brzkou dohodu obou stran na příměří a zahájení jednání o politické transformaci země.“
 
S pozdravem

Mgr. Jitka Vodrážková, v.r.
vedoucí oddělení styku s veřejností

295853

10.9.2013 9:04

RE: Začali vymývanie mozgov.

Saša 24.?.?.?

Reakce na 295853

>Vzhledem k panujícím spekulacím o možnosti mezinárodního
>vojenského zásahu proti ozbrojeným silám či objektům
>syrského státu Česká republika znovu připomíná, že
>nadále považuje za jediné účinné řešení vnitrosyrského
>konfliktu řešení diplomatické a mírové – tj. co možná
>brzkou dohodu obou stran na příměří a zahájení jednání o
>politické transformaci země.“

Paní Jitka dovede psát hezky, ale jakápak "mezinárodní možnost vojenského zásahu"? Je to jen a pouze vláda USA bez podpory veřejnosti a dokonce i většiny politiků. Za bukem lobuje Izrael a král Abdullah co vlastní Saudskou Arabii [zmaten] a ani ten Benjamin s Abdullahem nemají za sebou veřejnost.

295856

11.9.2013 8:30

RE: Začali vymývanie mozgov.

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 295856

Právě jsem paní Vodrážkové odepsala toto:

Vážená paní Vodrážková,
moc Vám děkuji za odpověď, velmi jste mne potěšila, že jste mi na můj dotaz odpověděla. Jsem velmi ráda, že MZV dává přednost řešení mírovému a diplomatickému. Pevně doufám, že k mezinárodnímu vojenskému zásahu nikdy nedojde, vždyť pro válku horuje pouze vláda USA bez podpory veřejnosti a dokonce i většiny politiků. Prostě velmi úzká skupina globálních válečných zločinců se rozhodla, že zatáhne svět do 3.světové války, aby se pak po ní zmocnila celé planety jako svého soukromého majetku i se všemi lidmi na ní žijící.
Nepřestávám se divit, že zločinci Obamovi, nositeli Nobelovy ceny míru, není stydno za tyhlety civilní oběti v Sýrii:http://www.youtube.com/watch?v=5D2V-4RHdWA
S pozdravem všeho dobrého
Jarmila Kubátová

295919

11.9.2013 10:10

RE: Začali vymývanie mozgov.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 295919

to jste napsala moc hezky, Jarmilko, takto zostra psával náš kolektiv Bohuslavu Chňoupkovi...

295927

11.9.2013 1:19

RE: Začali vymývanie mozgov.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 295853

"Vzhledem k panujícím spekulacím o možnosti mezinárodního vojenského zásahu..."

Tak spekulace? Jo? Takže v OSN se nejedná, ale spekuluje? Takže v tom Rusku se nejednalo, ale spekulovalo? Takže vyjádření vojenské podpory Obamovi jeho arabskými vazaly i částí NATO jsou spekulace? Takže... a dalo by se pokračovat.

No tak to má to naše MZV dost originální poznatky o světovém dění. Nebo si ho vyhodnocuje poněkud neotřelým způsobem.

A co takováto spekulace - Izrael vlastní jaderné zbraně i jejich nosiče schopné je dopravit kamkoliv v Evropě a zato že Evropu jimi neohrozí, požaduje svoji ochranu od NATO. Kdyby i přesto přece jen došlo k jeho ohrožení, pak požaduje umístění uprchlíků ze své země do zemí EU a za tím účelem již ČR uzavřela, při ne tak dávné návštěvě Izraelského předsedy vlády u nás, dohodu o přijetí milionu jejich obyvatel jako uprchlíky a ty urputné snahy o církevní restituce mají zakrýt pokrytí jejich potřeb. Jsou to přece jen bratři ve víře v téhož Boha. Tak co, milé MZV ČR? Je to spekulace, či holý fakt? [zmaten] [překvapení] [oči v sloup] ... [mrknutí jedním okem]

295912

11.9.2013 2:47

RE: Začali vymývanie mozgov.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 295912

Tak to vypadá na zcela jiné nastavení podmínek v bývalé domovině a škrtla s trautrnbergem budou mít konečně svou elitu a stranu která to tu ovládne bývalí občané, druhořadí potenciální bezdomovci a remake palestinců. [oči v sloup]

295913

12.9.2013 4:08

RE: Začali vymývanie mozgov.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 295853

MZV ziskava informace,ale ,jakeho druhu,aby je nekdo nevyhazel z jejich zidli,co treba toto:"
CIA document indicates Israel likely to have chemical weapons

Israel is believed to have secretly developed a range of chemical weapons in the 1960s and 70s as further defense against an attack by surrounding enemy states, according to a report in Foreign Policy, which quotes a "secret 1983 CIA intelligence estimate."

It is almost universally believed in intelligence circles in Washington that Israel possesses a stockpile of several hundred fission nuclear weapons and perhaps even some high-yield thermonuclear weapons. Analysts believe the Israeli government built the nuclear stockpile in the 1960s and 1970s as a hedge against the remote possibility that the armies of its Arab neighbors could someday overwhelm the Israeli military. Nuclear arms however are not the only kind of weapon of mass destruction that Israel has constructed.

Reports have circulated in arms control circles for almost 20 years that Israel secretly manufactured a stockpile of chemical and biological weapons to complement its nuclear arsenal. Much of the attention has been focused on the research and development work being carried out at the Israeli government's secretive Israel Institute for Biological Research at Ness Ziona, 20 kilometers south of Tel Aviv.

"While we cannot confirm whether the Israelis possess lethal chemical agents," the document adds, "several indicators lead us to believe that they have available to them at least persistent and nonpersistent nerve agents, a mustard agent and several riot-control agents, matched with suitable delivery systems."

According to Foreign Policy, work on the project was stepped up following the near disaster of the Yom Kippur War of 1973, when attacking Arab armies caught the state by surprise on the holiest day of the Jewish calendar.

Ordinarily this 30-year-old intelligence estimate would have attracted only passing interest from researchers because much of the report, which dealt primarily with unproven allegations of Soviet use of chemical and biological weapons in Afghanistan and Southeast Asia, had been largely declassified in 2009 and can now be found in the CREST database of declassified CIA documents at the College Park, Maryland research facility of the National Archives.

The estimate shows that in 1983 the CIA had hard evidence that Israel possessed a chemical weapons stockpile of indeterminate size including, according to the report, "persistent and non-persistent nerve agents." The persistent nerve agent referred to in the document is not known, but the non-persistent substance in question was almost certainly sarin.

The US intelligence community was paying an extraordinary amount of attention to Israel in the 1970s, according to a retired CIA analyst. The possible January 1976 Israeli chemical weapons test occurred a little more than two years after the end of the 1973 war, an event that had shocked the Israeli political and military establishment because it demonstrated for the first time that ...Automaticky kráceno

295972

12.9.2013 4:16

RE: Začali vymývanie mozgov.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 295972

the Arab armies were now capable of going toe-to-toe on the battlefield with the Israeli military.

The CIA report, however, provides no further elucidation about the size or production capacity of the newly discovered Israeli nerve agent production facility near Dimona, or even where the so-called "Dimona Sensitive Storage Area" was located.

This all may be a tempest in a teacup. It is possible that at some point over the past 30 years the Israelis may have disposed of their stockpile of mustard gas and nerve agents. These weapons need constant maintenance, they require massive amounts of security and the cost for the upkeep of this stockpile must be extraordinarily high. Still, the Israeli government has a well-known penchant for preserving any asset thought to be useful for the defense of the state of Israel, regardless of the cost or possible diplomatic ramifications.

Voice of Russia, Haaretz.com, Foreign Policy, The Jerusalem Post
"Testimonie Prove Israel Tortutes Palestinian Children".Co,takhle si ozivit pamet jak na israelskem prechodu dustojnik vyprazdnil cely zasobnik do palestickeho 12 leteho devcete s trestem domaciho vezeni v trvani jednoho dne.To,urcite MZV zapomelo,nebo nikdy necetlo,co takhle pouziti bileho fosforu.
Co,takhle se poohlidnout,kam se mohli ztratit seznamy zidovskych udavacu za komunismu, s tim i jak se mohli ztratit,to by byla zasluzna prace pro MZV,aby nemuseli tak daleko za more a hory do zemi muslimskych,hledat pravdu,kdyz samy ji doma nemame.Nakonec "snaha" Israelu vstoupit do evropskaho spolecenstvi by znamenalo i pro Ceskou republiku,ze by se nijak nenudila,ze by stale bylo neco,kam by "Pepik" v maskacich sel branit demokracii,za jidassky zold.
Democracy passes into despotism-PLATO

295973

10.9.2013 8:39

RE: Začali vymývanie mozgov.

ROMAN1 85.?.?.?

Reakce na 295850

Nepochybně plánují nějakou velkou operaci pod "false flag", minimálně kalibru 11-09-01, když jim ta malá 21.8. nevychází. Většina veřejnosti i států je zatím proti, takže je musí přesvědčit. Protože do čeho se jednou zakousnou, to nepustí, leda by jim někdo vylámal zuby.
Chemtrails.
Nějakou dobu teď nepráškovali a bylo nádherné počasí. V neděli odpoledne, když byla obloha "čistě vymetená", jsem pozoroval 4 velká letadla, letící souběžně od západu na východ, v poměrně malých rozestupech. Dvě zanechávala klasickou kondenzační stopu, jenž se na modré obloze po několika stech metrech rychle rozplývala. Jedno letadlo letělo o něco níže (bylo opticky větší) a nezanechávalo za sebou nic. Asi "to zavřeli" a šli někam na přistání. To čtvrté, obrovské čtyřmotorové hovado letící ve značně vysoko, vypouštělo husté proudy jakési mlhy, která se příliš nechtěla rozpustit. Takže brzy byla čtyřnásobná čára přes celou oblohu, od západu na východ. Za chvíli letělo ještě jedno takové, o něco jižněji, ale souběžným směrem. Koukali jsme s příbuznými na sebe a říkali: "Hele, už zase práškují!" [naštvaný] Za půl hodiny se od západu přihnala mohutná oblačnost, bylo to téměř jako když ukrojíte, a bylo po počasí. Původní předpověď ještě z pátku byla, že minimálně do čtvrtka následujícího týdne má být krásné babí léto. Dnes je úterý a je už dva dny hnusně a předpověď do konce týdne je ve stejném duchu. Náhlá změna. Sakra, je tohleto náhoda??? [zmaten]
Omlouvám se za lehké OT.

295854

10.9.2013 14:16

RE: Začali vymývanie mozgov.

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Reakce na 295854

Pan Stwora nemá téma chemtrails na svých stránkách rád.
Máme prý jít Maškovi na Osud [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

295875

10.9.2013 18:24

RE: Začali vymývanie mozgov.

AlA777 88.?.?.?

Reakce na 295875

Ano tomu rozumim, muze to totiz srazet duveryhodnost Zvedavce v ocich lidi, kteri pred podobnymi tematy strkaji radeji hlavu do pisku.
Nebo je primo zlehcuji, ci radi do oblasti esoteriky, paranormalna a podobnych oboru, kterym nerozumi, coz pochopitelne vzbuzuje opravnene obavy a pochyby.
Mnoho lidi ma totiz tendenci videt veci ktere si pak z nedostatku informaci spatne vysvetlujou, nebo prejimaji cizi nazory bez vlastniho vyzkumu a tyto dalo by se rici bludy a paniku pak s chuti siri dal.

295886

10.9.2013 7:32

Rusko hodilo

brbla 90.?.?.?

Assada přes palubu? Beze zbraní přece dopadne jako Husain!

295851

10.9.2013 8:45

RE: Rusko hodilo

Saša 24.?.?.?

Reakce na 295851

>Assada přes palubu? Beze zbraní přece dopadne jako Husain!

Ale nehodilo. Naopak zachránilo svět před 3. světovou válkou. Celkem elegantně nechává Putin vycouvat Obamu jen s malou ostudou. Ten šílený nápad nevěrohodně a nedostatečně zdůvodňované napadení Sýrie, nemá nikde podporu veřejnosti, ani v USA a zdá se, že ani kongres by to neodklepl. Tedy jen a pouze ta vládnoucí "elita" v US a Izraeli budou vymýšlet dál, ale to je snad zas příští kapitola. [oči v sloup]

295855

10.9.2013 9:31

RE: Rusko hodilo

Igric 178.?.?.?

Reakce na 295855

Začínam veriť tomu, že ten pôstny a modlitbový deň, čo vyhlásil v sobotu pápež František, mal nejaký zmysel. Viď Rusko a jeho návrh...

295858

10.9.2013 10:24

RE: Rusko hodilo

Saša 24.?.?.?

Reakce na 295858

>Začínam veriť tomu, že ten pôstny a modlitbový deň, čo
>vyhlásil v sobotu pápež František, mal nejaký zmysel. Viď
>Rusko a jeho návrh...

Poděkujte Rusku. Dalo možnost Obamovi z toho vycouvat.
Totéž si myslí nějaká paní Soraya Sepahpour-Ulrich v rozhovoru nadepsaném Obama ‘should be grateful’ for face-saving chance to backpedal on Syria /Obama by měl být vděčný za šanci couvat bez ostudy
Putin papeže a věřící vyslyšel [chechtot]

295864

10.9.2013 15:19

RE: Rusko hodilo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 295851

Myslím, že ne. V současné situaci mu jsou ty chemické zbraně spíš na obtíž, měla to být původně protiváha jaderných zbraní Izraele. Kdyby je náhodou potřeboval, vždycky může mezinárodní inspektory vyhodit a zbraně použít. Ne ovšem dokud tam inspektoři budou.

To samozřejmě neplatí, pokud by byly chemické zbraně zničeny nebo ze Sýrie odvezeny, ale v dané chvíli Asada tyto zbraně proti americkému útoku nijak neochrání. Na to jsou lepší ruské pobřežní protilodní rakety, které, doufejme, Rusko Sýrii dodalo a dodává. A systémy protivzdušné a protiraketové obrany.

Na druhou stranu, USA mohou tvrdit, že si Asad nechal něco mimo mezinárodní kontrolu a stejně bombardovat. Nejspíš je to tedy jen zdržovací taktika, dávající Rusům možnosti dále posilovat sýrijskou obranu a svoje loďstvo v oblasti. A jistá možnost ústupu pro Obamu - možnost zachovat si zdání zachování tváře.

295877

10.9.2013 15:41

RE: Rusko hodilo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 295851

Pokud vzdání se chemických zbraní zabrání válce, tak splnily svůj účel lépe, než kdyby byly použity. Kdyby Asad chemické zbraně nikdy neměl, USA by hledaly jinou záminku k napadení Sýrie. Takhle Asad může ukázat dobrou vůli, ochotu k jednání a čisté úmysly. USA musí znovu vymýšlet další false flag operaci, což je stojí obrovské peníze a politický kredit, zatímco jiné velmoci v klidu posilují. Pokud válka nebude, znamená to, že Voldemorti oslabili a nemohli realizovat svůj záměr. Pokud se Rusku podaří válce zabránit, bude to obrovské posílení jeho vlivu ve světě, důkaz, že se USA lze postavit, dokonce bez jediného výstřelu. Naopak USA strašlivým způsobem ztrácí důvěru dokonce i v to jediné, co ještě má - vojenskou moc a schopnost ji nějak efektivně použít. Prostě šíleného bosse, mafiánské kápo, i když je stále ještě obávaný, přestávají všichni poslouchat, což znamená jeho konec.

295881

10.9.2013 18:35

RE: Rusko hodilo

leo69 176.?.?.?

Reakce na 295881

Možná to bez jediného výstřelu nebylo, někde proběhla informace, že jim už zhruba tuším kolem 30.8. Sýrie sestřelila letoun F-22 a 4 Tomahawky. Docela by to i vysvětlovalo ten obrat/zdrženlivost US zhruba od této chvíle (začátek září)...

m, [mrknutí jedním okem]

295888

11.9.2013 13:55

RE: Rusko hodilo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 295881

Myslím si přesně totéž. Kdyby Rusko nic konkrétního nepodniklo a veřejně se nepostavilo proti US-Israel zájmům, nerozmístilo svá vojenská plavidla poblíž, určitě by už létaly bomby na syrské území. To úsilí Ruska, přestože moc nevěřím, že by do bojů přímo zasáhlo, pomohlo odvrátit tuto vojenskou agresi proti Sýrii.

295943

12.9.2013 0:46

RE: Rusko hodilo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 295881

Tak po necelých dvou dnech mi tento ruský krok už nepřipadá tak skvělý. USA jsou příliš spokojené a vydávají ruský návrh za výsledek svého tlaku. Zatímco donedávna Obama před světovou veřejností málem musel chodit kanálem, jako neúspěšný prezident a nositel Nobelovy ceny války (protože válka je přece mír), dneska už zase hýří úsměvy, natřásá se jako holub na báni a sklízí ovace. Američané jsou mistři lži, zvlášť John Kerry, Joseph Goebbels dnešní doby, válečný štváč, o němž i Putin nepokrytě prohlásil, že je lhář. Američané rozumí jedině síle, věrohodné hrozbě, a sílící ruská flotila jim jistě dělá starosti, ačkoli politici neustále ubezpečují veřejnost, že Moskva válčit nehodlá. Ale zbraně mluví jinou řečí, kdyby to byla pravda, mohli by Rusové nechat své námořnictvo doma. Naopak ve vytáčkách, dvojsmyslných výkladech a nesplněných slibech rozeklaný jazyk Američanů málo kdo překoná. Rusko zachránilo Obamovi tvář, ale vděku a vstřícného kroku se nedočká. Obávám se, že slušný a poctivý Lavrov na Kerryho lžiplomacii nemá. Jediný z ruských politiků, který ví, jak s Američany jednat, je Putin, který strávil dětství mezi pouličními gangy a ví, čemu takové kápo rozumí.

295970

10.9.2013 9:06

Kontrola nad chemickými zbraněmi

xxxJirka nemam (zavináč) nic (tečka) cz 88.?.?.?

V televizi říkali, že US tajný služby mají důkaz, že to Assad použil ten plyn, ale bohužel ty důkazy nám nikdy neukážou, protože "takhle tajný služby nefungují". Takže si mohou vymyslet cokoliv... Ale chtějí po nás, abysme tomu věřili. To fakt myslí vážně, nebo si jen dělaj legraci? Mimochodem, stejně jenom debil si myslí, že důvodem útoku je použití chem. zbraní. Takže lžou, lžou a zase jenom lžou.

Z článku jsem nepochopil jednu věc. Co vlastně Rusové chtějí? Mezinárodní kontrolu nad chem. arsenálem, nebo jeho zákaz a likvidaci? To jsou dvě zásadně odlišné věci. V prvním případě totiž armáda může zbraně použít, pouze existuje kontrola, zda to udělala, nebo ne.

Možná by to byl dobrej politickej tah, aby se tak zabránilo budoucím obviněním, že je armáda tajně použila, ale pro případnou obranu proti agresorům by je měla k dispozici. Na druhou stranu by museli odtajnit strategicky důležitý informace - kde, kolik a co...

295857

10.9.2013 9:42

Taktika USA

woxow 94.?.?.?

Psychologicky obrat a odvrácení pozornosti od otázky důkazů na volbu Sýrie. Když nám Asad odevzdá všechny chemické zbraně tak nezautočíme. Když je Asad nevinný a žádné nemá... zaútočí... když nějaké sežene a odevzdá tak to bude považováno za důkaz toho že je má a že je patrně i použil... a proto máme důvod zaútočit, protože on nám lhal a určitě nám neodevzdal všechno. A opakuje se situace s Husajnem.

295861

10.9.2013 10:12

RE: Taktika USA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 295861

Syrie chemicke zbrane ma, to nikdo nepopira. Ani Syrie. A dlouha leta. Ovsem je to jejich jedina minimalni ochrana proti jadernym zbranim z Izraele. Takovy pidistrasak.

295863

10.9.2013 10:05

Nemyslim, ze je dobry napad, zlikvidovat chemicke zbrane v Syrii

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Pokud se Syrie podvoli, tak zustane naha vuci 300-500 odhadovanych jadernych hlavic Izraele. Chemicke zbrane v Syrii byly tolerovany prave z duvodu souseda, ktery vlastni jaderne zbrane a nemusi je ani svetu priznavat.

Ale jako tah ke ziskani casu a shromazdeni skutecnych dukazu proti lharum z Francie, USA a Izraele to ujde. Snad.

Jiste je jedno, padne jedna zaminka, objevi se jina kamuflaz atd. atd. Pochybuji, ze ty lode z blizkosti Syrskych zmizi.

295862

10.9.2013 10:53

Uvaha

PeterM 84.?.?.?

Čo keď tie sporné chemické zbrane vymenia za zmluvu o ochrane s Ruskom. Ziskali by tak ochranny atomový dážnik.

295866

10.9.2013 18:30

RE: Uvaha

kosk 93.?.?.?

Reakce na 295866

To by bylo hezké. Ale musela by následovat okamžitá pomoc ruské armády, která by nekompromisně v řádu dní až týdnů max. zlikvidovala teroristy a uzavřela hranice. Pak by se mohl život v Sýrii vrátit k normálu a asi i Asad by byl přemluven/donucen na nějaké ústupky. Jinak vím od známých Syřanů že v Sýrii bylo za Asada mnohem lépe, nežli teď a i nežli za jakékoliv budoucí vlády těch, které podporuje US a spol.

Asi se to ale nestane,

Nicméně něco mi říká, že to asi nebude zrovna ten pravý výsledek, který by si přál strýček Sam, takže... [mrknutí jedním okem]

295887

10.9.2013 18:36

putin je borec

JuSt 87.?.?.?

Rusove navrhnuli genialni reseni, valka nebude, Obama mu musi byt do smrti vdecny, Putin ho vytahl z nejvetsiho pruseru jeho zivota.

Pane Putine a pane Lavrove, skladam klobouk, a klidne si i kleknu.

SAN

295889

10.9.2013 19:07

RE: putin je borec

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 295889

Souhlasim,Putin je borec,je to car kterej zachranil Rusko pred vyhladovenim MMF,Svetovou Bankou,Soukromima duchodovejma fondama.
Ted začina společne s Brics ničit dolar.Mužeme čekat do budoucna jine provokace,elita nechce prijit o svou moc.Borec Putin ktery se postavil Rotschildum,jiste mu nabizeli miliardy,nedal jse podplatit.

295892

10.9.2013 20:07

RE: putin je borec

Adrien 172.?.?.?

Reakce na 295889

>Rusove navrhnuli genialni reseni, valka nebude...
>Pane Putine a pane Lavrove, skladam klobouk, a klidne si i kleknu.

Ale? To jsou mi noviny. Pokud je mi známo, Kerry si včera zase pustil hubu na špacír a dal Assádovi "mírový návrh."
Sure, he could turn over every single bit of his chemical weapons to the international community in the next week - turn it over, all of it without delay and allow the full and total accounting, but he isn't about to do it and it can't be done."
http://rt.com/usa/kerry-assad-weapons-week-617/

Jenže Kerry nevěděl, že se ta jeho politická fikce zalíbí Rusovi a ten se rozhodne přitlačit na Assáda. Rusové totiž stále bojují za mír; oni holoubkové ze setrvačnosti nevědí jinak. Kdyby nebylo prozíravého mírotvorce soudruha Brežněva, tak by se Československo dostalo po roce 1968 do sféry kapitalistického zlořádu a bůhví jak by toho zlovolný imperialista v USA nekale využil, že?
Musíme si zazpívat: "Póóóóóslednííííí bíííítva vzplááááála..."

295900

10.9.2013 20:44

RE: putin je borec

fohat 194.?.?.?

Reakce na 295900

Aha,Jiři Pehe,Jan Urban,Jaromír Štětina ŽÁDÁ,RADÍ,INFORMUJE.Uslzeně,dojatě složím zažloutlého Volkischer Beobachter,Der Landser,atd. a dám Ti milý ADRIENE za Pravdu.... [oči v sloup]

295903

10.9.2013 18:45

Stále stejný scénář

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Komando placené v dolarech lépe či hůře provede naplánovanou provokaci a vyvolá záminku k napadení suverénního státu.O masáž mozků ve prospěch agresora se postarají "objektivní" média vlastněná mediálními magnáty, koupení odborníci a další přisluhovači. Zjistit skutečné viníky je přitom velmi snadné. Jsou to stále stejní loutkovodiči, kteří z naplánované provokace, následných vojenských zásahů a především z instalací poslušných vlád a režimů mají obrovské zisky a posílení již tak obrovské moci.Ostatní obyvatelé planety na tyto ďábelské hry mocných totiž více či méně doplácejí,nejvíce pak vlastními životy a utrpením ti nevinní a bezbranní. Scénář, který se v různých modifikacích stále opakuje a viníkům beztrestně prochází, svědčí o tom, že většina lidstva není schopna či ochotna přemýšlet a rezignovala před mocí velkých peněz.

295890

10.9.2013 19:31

aano...

fohat 194.?.?.?

vše se jednomyslně schválí a posléze v duchu BOJOVÝCH TRADIC se vyštěkne pokyn- IZRAEL TRHEJ...aale,až se to lehce uklidní a pamět ovcí bude zemdlena výsledkem Gambrinus ligy... [oči v sloup] [oči v sloup] [chechtot]

295897

11.9.2013 0:10

nevim

jard 188.?.?.?

bejt assadem moc bych jim neveril zalezi jak ma izrael dobrou protiraketovou obranu [mrknutí jedním okem] a leteckou to je vec odborniku syrske armady

295909

11.9.2013 0:18

jard

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

uz ti sem nikdy nenapisu prispivat neumim mas to slozity zrejme jepravda co se o vas povida jste pro urcity lidi pruhledny a to kompletne system fungovani mej se schvalovately

295910

11.9.2013 20:13

Mimo mísu?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

http://www.czechfreepress.cz/#&panel1-2 [překvapení]

295969

14.9.2013 7:06

Chemicke granaty rebelu

Pepe 80.?.?.?

odkaz na blog s fotkama a videama granatu pouzitejch v Syrii
http://brown-moses.blogspot.sk/2013/04/links-between-alleged-chemical-attacks.html
http://brown-moses.blogspot.sk/2013/07/more-on-gas-grenades-linked-to-chemical.html

296104

Příspěvků: 38

10.09. 05:52 steve  .. nadeje na klidny zivot.
10.09. 06:35 Definitíva  Začali vymývanie mozgov.
10.09. 08:35 Jarmila  RE: Začali vymývanie mozgov.
10.09. 09:04 Saša  RE: Začali vymývanie mozgov.
11.09. 08:30 Jarmila  RE: Začali vymývanie mozgov.
11.09. 10:10  RE: Začali vymývanie mozgov.
11.09. 01:19  RE: Začali vymývanie mozgov.
11.09. 02:47  RE: Začali vymývanie mozgov.
12.09. 04:08 Robert Nohejl  RE: Začali vymývanie mozgov.
12.09. 04:16 Robert Nohejl  RE: Začali vymývanie mozgov.
10.09. 08:39 ROMAN1  RE: Začali vymývanie mozgov.
10.09. 14:16 Jana Hanzlíková  RE: Začali vymývanie mozgov.
10.09. 18:24 AlA777  RE: Začali vymývanie mozgov.
10.09. 07:32 brbla  Rusko hodilo
10.09. 08:45 Saša  RE: Rusko hodilo
10.09. 09:31 Igric  RE: Rusko hodilo
10.09. 10:24 Saša  RE: Rusko hodilo
10.09. 15:19  RE: Rusko hodilo
10.09. 15:41  RE: Rusko hodilo
10.09. 18:35 leo69  RE: Rusko hodilo
11.09. 13:55  RE: Rusko hodilo
12.09. 00:46  RE: Rusko hodilo
10.09. 09:06 xxxJirka  Kontrola nad chemickými zbraněmi
10.09. 09:42 woxow  Taktika USA
10.09. 10:12  RE: Taktika USA
10.09. 10:05  Nemyslim, ze je dobry napad, zlikvidovat chemicke zbrane v Syrii
10.09. 10:53 PeterM  Uvaha
10.09. 18:30 kosk  RE: Uvaha
10.09. 18:36 JuSt  putin je borec
10.09. 19:07  RE: putin je borec
10.09. 20:07 Adrien  RE: putin je borec
10.09. 20:44 fohat  RE: putin je borec
10.09. 18:45  Stále stejný scénář
10.09. 19:31 fohat  aano...
11.09. 00:10 jard  nevim
11.09. 00:18  jard
11.09. 20:13  Mimo mísu?
14.09. 07:06 Pepe  Chemicke granaty rebelu

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 82 čtenářů částkou 13 445 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 2

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 4

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Měnové kurzy

USD
21,69 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,60 Kč
Kanadský dolar
16,95 Kč
Australský dolar
15,70 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
19,81 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,50 Kč
100 maď. forintů
7,21 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,74 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 552,38 Kč
1 unce stříbra
494,37 Kč
Bitcoin
913 748,04 Kč

Poslední aktualizace: 22.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 594