Diskuze k článku

Hollande schválil sňatky gayů, aby uspokojil lobby, která ho financovala

Příspěvků 18

30.5.2013 11:59

Filozofická otázka

Filozofická otázka 46.?.?.?

zničiť morálku, zničiť rodinu, zničiť podstatu dvojpohlavného princípu človeka, zničiť identitu malých detí a vychovať podriadených elite otrokov, ktorí sa nedokážu s ľudskou podstatou identifikovať, zároveň znížiť populáciu.
Ja začínam mať dojem, že sme postupne podriaďovaní nepozemskej rase, lebo tieto postupy a ciele nevypadajú ako potrebné pre ľudskú/človečiu elitu. Ak by sme boli ticho ovládaní nejakou mimozemskou rasou, tak by som tieto ciele chápal. Ak sme ovládaní iba ľudskou elitou, tak ich nechápem. Lebo na ovládanie ľudí miestnou ľudskou elitou stačí iba obyčajný islam, a ľudia sú podriadení úplne miestnej náboženskej elite. Načo všetky ďalšie kroky, ak stačí náboženské ovládanie - nechápem. A pritom elita ide aj proti náboženskému ovládaniu más otrokov.
Je tá elita čo nás ovláda iba ľudská alebo už čiastočne mimozemská?
Prosím skúste sa zamyslieť, berte to ako filozoficko-fakticko-psychologickú besedu a skúste ma nevysmievať. Dopustite tieto moje slová ako možnosť (nezávisle od toho či sú vám smiešne alebo ich tiež dopúšťate túto možnosť) a skúsme rozšíriť besedu na spôsob "pre a proti".
Určite budú všetky vaše názory zaujímavé, tak miestni trolovia nech netrolujú, lebo na túto tému určite nemajú žiadne pokyny ako reagovať. Tak trolovia reagujte úplne uvolnene, táto téma nie je riadená a máte právo na svoj osobný názor (v intenciách môjho príspevku).
Samozrejme téma LGBT je riadená, takže aspom uvidíme, kto ju podporuje je zjavne zaplatený. Lebo ani žiadny normálny homosexuál neplatený elitou nemá určite záujem o zbytočný humbuk okolo témy. Ja ako hetero tiež nemám záujem o túto tému, ak by nebola využívaná proti heteroseuálom.
Takže návrh :
Označte svoje príspevky ako
1. Príspevok k článku
alebo
2. Odpoveď na Filozofická otázka
nech sú jasne viditeľné obe rozdielne témy príspevkov

290486

30.5.2013 19:05

RE: Filozofická otázka

murkoslav murkoslav (zavináč) gmail (tečka) com 188.?.?.?

Reakce na 290486

Tiez som rozmyslal nad niecim podobym ako ty.

Ved ked si clovek uvedomi ze tie kroky panov sveta su neuveritelne cielavedome, su premyslene. Daju sa vysledovat mozno az na niekolo storoci dozadu, tak si naozaj mozeme mysliet ze to riadi nejaka neludska entita. Ci uz je to nieco nepozemske alebo neludske, alebo dokonca satanske, nieco to riadit a usmernovat musi. Neviem ci si pani sveta uvedomuju ze ked to Nieco dosiahne pomocou nich absolutnu moc, tak To znici aj ich.

290510

30.5.2013 22:48

RE: Filozofická otázka

anonym 46.?.?.?

Reakce na 290510

ak si trochu pozrieš Tóru, tak u nás všetkých sa hovorí ako o zvieratách, nie ako o ľuďoch. Jediní ľudia na planéte sú Židia. Ak si pozrieš štatistiku Nobelových cien, Židov je tam obrovské množstvo, vysoko prevyšujú percentuálne ako malý národ všetky ostatné väčšie rasy/národnosti.
Možno naozaj sú Židia "ľudia" a my ostatní sa na tejto planéte delíme na zvieratá a budúcich ľudí.
Ak sa pozrieš okolo seba, vela takzvaných inteligentných bytostí sa správa ako tupý dobytok. Ešte vypuklejšie je to vidieť v parazitických menšinových osadách - tam sa správa ako dvojnohý dobytok väčšina. Možno naozaj majú Židia pravdu, že na planéte prebieha vývoj dobytka na inteligentnú bytosť, ale podarí sa to iba malej časti dvojnohých tvorov. Väčšina ostane podľa vyšších zákonov dobytkom/zvieratami. Potom by som chápal všetky tieto vyhranené problémy - lebo sú natolko vyhranené, že k nim musíš prijať nejaký postoj. No a namaľovaní zmrdi v tangáčoch na gayparádach ostávajú dobytkom a nepokračujú vo vývoji.
Jednoducho neustály nútený výber a nasledovné delenie dobytok a bytosti - aby osobná morálka bola neustále pod tlakom a osobný výber prístupu/riešenia/cesty musel nastať.
A následne "vyššia entita" má uľahčenú prácu, lebo ľahšie vie oddeliť kto ostal zvieraťom a kto postúpil na ďalší level.
Ale predpikladám, že tento výber postupujú aj Židia, len si to neuvedomujú. Alebo "vyššia entita" ich o tom zámerne dezinformuje. Lebo ak niektorá "elita" patrí k pedofilom a znásilňuje malé deti, tiež predsa robí osobný výber napriek tomu, aké má informácie alebo je sama dezinformovaná.
Neustály výber na všetkých úrovnich rozvoja a následný postup alebo pád - lebo podľa Biblie existujú predsa aj padnutí anjeli. A ak dopustím ako možnú realitu padnutých anjelov - tak tiež mali nejakú im prístupnú informáciu/dezinformáciu a urobili prešlap.

290520

31.5.2013 15:30

Otázka přístupu k vedení

Sirt 15.?.?.?

Reakce na 290486

Aniž bych chtěl diskutovat o existenci mimozemské entity, zkusím naznačit pár myšlenek, které by mohly pomoci pochopit úskalí vedení lidí. Ale mnohem více o tom psali jiní a mnohem moudřejší, než jsem já.
1) Pokud máš vládnout lidem, pak máš v zásadě dvě základní strategie. Můžeš je vést nebo ovládat.
Vést (v mém názvosloví) znamená vytvořit společný cíl nebo následováníhodný model (idol), ale ponechat lidem svobodnou vůli. V nejjednodušší podobě to znamená jít příkladem a nabídnout své hodnoty a cíle.
Ovládat (opět v mém názvosloví) odpovídá využívání lidí k mým osobním cílům a potřebám bez respektu k nim samotným. V nejjednodušším případě jde o ovládání s pomocí síly.
Při vládnutí velkému počtu lidí je potřeba použít komplexnějších strategií. Jde většinou o kombinací vedení a ovládání, aby se Ti podařilo oslovit-usměrnit co největší procento lidí. Vlastně je to něco jako cukr a bič. Na někoho funguje cukr, na jiného bič.
2) Tebou zmíněný Islám (stejně jako mnoho jiných věrouk) pouze vytváří idol a model chování, který je hodný následování. Ale sám o sobě by dnes nemohl stačit k řízení dostatečného procenta lidí. Navíc stačí, aby se našel charismatický vykladač islámu, a část lidí Ti uteče pod jeho korouhev. Srovnej třeba s husitským hnutím.
Obdobné jako s boží přízní je to s penězi. I když jejich odejmutí může být nátlakem, většina lidí je prostě chce a pro jejich získání se celkem dobrovolně podřizuje vůli vydavatele peněz (stejně jako jiní se podřizují vůli vykladače víry). I proto je tvorba vlastních peněz (nemyslím padělání) postihována obdobně přísně jako dříve hereze.
3) Ani peníze ani jiná víra však nestačí k absolutnímu vládnutí. Stačilo by dostatečně schopné společenství, které se odtrhne a vydá vlastní cestou. A tady přichází na řadu ovládání. Jakmile se někdo vydá pro Tebe nežádoucím směrem, potrestáš ho. Odepřením boží milosti či peněz nebo zapůsobíš silou (pozor viditelné projevy Tvé síly mohou vyvolat nežádoucí reakce lidí).
4) Když chceš vládnout opravdu velkému množství lidí, pak nemůžeš hlídat všechno. Pak se Ti hodí vytvářet v prostředí určité napětí. Uvolnění, klidní a vyrovnaní lidé nejsou ideální materiál k vládnutí. Mají svou hlavu a své vlastní představy. Zároveň se díky napětí mezi sebou celkem efektivně eliminují radikálové všeho druhu. Tvým cílem tedy je udžet napětí, ale nenechat ho příliš eskalovat. Toto není ani tak strategie vládnutí, jako spíš udržování věcí v chodu a sebe u moci.

290548

31.5.2013 15:32

Otázka přístupu k vedení - pokračování

sirt 15.?.?.?

Reakce na 290486

5) Pokud přijmeš mnou nastíněný model uvažování, pak mnoho jinak nepochopitelných jevů se dá celkem snadno vysvětlit jako a) Udržování napětí, b) dotváření systému, c) vnější projevy upevňování moci nebo boj o moc (mezi jednotlivými skupinami elit) a zřídka též d) vnější projevy dosahování cílů, které elity sledují.
6) Jaké jsou vlastně ty cíle elit? Přiznám se, že nevím. Předpokládám, že jde o určitou podobu společenského uspořádání. Možná už jde jen o udržení systému v chodu. A možná je tu opravdu vnější (mimozemská) síla. Slyšel jsem už mnoho vysvětlení i od lidí údajně čerpajících z různých vyšších sfér (vědění či energie). Stále se však domnívám, že pozemské elity mají k dispozici mé tělo a mohou občas okupovat mou mysl. Ale o mou duši jim nejde. A tam jsem volný.
Snažíš se vědět a chápat? Chvályhodné. Ale kladeš si opravdu ty správné otázky? Osobně si myslím, že cesta k poznání vede od pozorování běžných věcí a sledování souvislostí. Pak se Ti snáz podaří najít odpovědi i na velké otázky, které Tě přesahují. Hlavně se Ti budou lépe formulovat otázky. A pokud mohu doporučit, pak odstup od zkoumaného tématu by neměl být ani příliš malý (osobně citlivé téma) ani příliš velký (téma bez kontaktu s poznanou realitou).
Poznání zdar.
Michal

290549

31.5.2013 19:47

RE: Otázka přístupu k vedení - pokračování

slak 77.?.?.?

Reakce na 290549

To je jak manuál dělání blbců. Tak jedna skupina má sionské protokoly i když se tváří že je to podvrh. [překvapení] [mrknutí jedním okem]

290561

31.5.2013 19:53

RE: Filozofická otázka

Adam... 79.?.?.?

Reakce na 290486

Hmota jako taková se zahuštuje tedy lidé sklízí zlato pro jim nadřazenou rasu.Zlato se zahuštuje v bankách a skrz židovské organizace známé jako banky putuje rovnou k jejich vlastníkům mimo oběžnou dráhu Země.
Není na tom nic neobvyklého trvá to...pár týdnů jim a u vás několik desítek let...stačí se jen dost rychle pohybovat není třeba žádná rychlost světla.
Stačí dávat trochu měkkých kovů do jídla a uvidíte co to dělá s populací...nikdo na nic nepřijde.

290562

1.6.2013 1:22

Také jsem si často říkal, zda ty zrůdy pracují pro čerta či pro ufona

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 290486

Nepojmenovatelní šesticípí jsou pochopitelně v prvních řadách kulturní i ekonomické destrukce, ale mohou být jen velice výkonným nástrojem. Zdá se, že by se ta tajemná síla spokojila s přinejmenším omezením vlivu bílých křesťanů, zřejmě ani netrvá na jejich fyzické likvidaci (obavu z této posměšně podsouvají "bílým nacionalistům" hlavně v žloutnoucích a hnědnoucích USA).
Ovšem při svém nepopiratelném vlivu by nejspíš byla schopna se s námi vypořádat i bez pomoci bezpáteřných politiků, kteří jsou zřejmě nuceni utápět své svědomí v lihu či drogách. Napadlo mne tudíž, zda nepožíváme jakési ochrany ještě vyšší moci, přinejmenším po dobu, než nabudou "globálně" vrchu pečlivě množené a zuřivou multi-kulti šířené poněkud zaostalejší ( a zločinnější) etnika a kultury. Pak možná důvod oné vyšší ochrany pomine a entita, která tu uplatňuje svůj claim, přistoupí třeba k té inserované redukci lidstva na 0,5 miliardy, aby byla zachráněna unikátní planeta pro budoucnost (a pro ni)...
Ale možná, že si jen člověk nechce připustit, že jeho spoluobčané klesli tak nízko, že jim imponují hrátky geniálního chemika, žbrblání gerontů, humanitární bombičky ...
Třeba jsou ti teplí jen dobře organizovaná zámožná tlupa, kdo ví ...
„Ti pederasti se začínají sčítat a zjistili, že jsou v našem státě mocnou skupinou. Jediné, co jim schází, je organizace, ale zdá se, že nějaká již existuje, byť skrytá.“
Z dopisu Friedricha Engelse Karlu Marxovi

290572

30.5.2013 15:21

Konspirační teorie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Celé to dokonale zapadá do konspiračních teorií o dnešních mocných - jde jen o to, jak rozeštvat a postavit proti sobě lidi. Jednotnost je pro ilumináty a spol. noční můrou.

290497

30.5.2013 16:40

Francúzi a "sloboda"

vepřík 46.?.?.?

Francúzov si nevážím a ani si ich nie je prečo vážiť. A už vôbec nie tú sprostú a zbabelú sviňu, čo v chráme NotrDam spáchala minulý týždeň samovraždu. Keby najprv zavraždil prezidenta - uzákoniteľa zla, tak ano, dole klobúk a pocta tyranobijcovi. Ale zbabelosť na kvadrát tá jeho samovražda (nejaký spisovateľ tuším). Ak by za niečo stáli, tak obetujú v masovom merítku svoje životy a v MILIONOCH vyhlásia regulérnu OBČIANSKU VOJNU a premenia Francúzsko v krvavé jazero, lebo radšej každý občan 10x zomrie pod guľkou FR armády, či polície, než by dopustil, že ona a jeho národ bude pošpinený sodomickým zákonom. REGISTROVANÉ PARTNERSTVA = OK, ale manželstvo - u ž názov ukazuje že LEN PRE muža a ženu!!!!! A to nie som veriaci!
Ak nenájdu nikdy žiadnu hodnotu, za ktorú pôjdu na barikády a nasmrť, (ako napr. v r. 1789, 1790, 1830 či 1871) BEZ OHĽADU na výsledok, tak sa zákonnou cestou svet okolo nic premení na peklo. By ma fakt zaujímalo, čo tí policajní ťažkoodenci sú tiež homosexuály...za 1000 životov totiž psychicky zdravý človek nepochopí, že ak nie sú homošmi, prečo sa nepostavili proti vlastizradnému rozkazu hájiť vládu a zákon (v Paríži) ktorí ponižuje aj ich ako ľudí. Pretože kto sa vyhýba konfliktom , pretože sa bojí smrti, si ju zasluhuje skôr! Apropo francúzski prezidenti v tomto storočí - to je ale cháska! Najprv Nicolas S. - ktorý pošliapal medzinárodné právo neakceptovateľným zosnovaním dobytia Líbye a nastolenia "vlády" chaosu, teraz Holladnde F. - úchyl a čo po ňom? [velký smích] [bliji]

290503

1.6.2013 16:03

RE: Francúzi a buzerantská prasata

Adam... 79.?.?.?

Reakce na 290503

Tleskám Vepřík [překvapení]
Když to člověk spočítá koupě kuše a 10 ocelových šípů je zatím povolené a v bitvě u Kresčaku byla pobita prakticky celá Francouzská aristokracie...
To máme tisíc těžkooděnců VS řekněme 1000 občanů X dva šípy v průměru za minutu=2000 pršících ocelových šípů za 1 minutu..kolik těžkooděnců zbude?..?
Kdo nastoupí pak?Několik "politických bankéřů,zlodějů a politiků typu grose..ti budou tvořit druhou linii?A holande jistě nebude chybět,nebude chybět ve vrtulníku směr USA,tam se ty zloději shromaždují.

290592

30.5.2013 16:57

uvažujem...

Malý a zvedavý 84.?.?.?

Uvažujem, ako asi vyzerá dieťa, ktoré sa narodí ako následok análneho styku dvoch "mužov", aký má IQ a v akej inštitúcii sa asi tak zamestná... Nejaké tipy?

290504

31.5.2013 17:44

RE: uvažujem...

Respirateur 31.?.?.?

Reakce na 290504

Zde je názorná odpověď na vaši otázku.
http://www.youtube.com/watch?v=uhG3NjVJeBw

290554

1.6.2013 14:49

mrkněte na mladýho Klause a máte odpověď

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 290504

toho zplodili dva chlápci - Miščina a Pružinský [velký smích] určitě z takovýho potomka bude elitář na drahý soukromý škole ))))))))))

290588

31.5.2013 22:02

a tady jsou fotky svatby těch, co financujou tu lobby )))

r.m. 80.?.?.?

ty neuvěřitelné turkotatarské papachy a drahé kaftany, jsou úžo
http://zpravy.ihned.cz/svet-blizky-vychod/c1-59937... [velký smích]

290569

1.6.2013 3:50

Ani bych se nedivil

Satanist 75.?.?.?

,ze erar povoli lidem se vozenit i se zviraty ......

290576

1.6.2013 12:37

Jsou i země, kde jsou fízli rádi, když teplometům zachrání život

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Ne vše se v Šišlou milované Gruzii odehrává v intencích NWO ...
Na průvodu na tbiliském Náměstí Svobody se 17. května sešlo několik desítek gayů a leseb, proti nim ale vyrazilo více než 10 tisíc homofobů a v čele agresivního davu šli duchovní. Při následných potyčkách bylo zraněno 28 lidí, mezi nimi i policisté a novináři. Rozzuřený dav požadoval fyzickou likvidaci gayů, a tak je policie musela vzít pod ochranu a autobusem vyvézt z centra města.
Duchovní vůdce gruzínské církve patriarcha Ilja II. posléze prohlásil, že „ač jsou ideje, které chtěli zatáhnout do Gruzie, zcela nepřípustné, je velmi smutné, jak se duchovenstvo zachovalo“.
U nás naopak jednotná presstitutská fronta aplaudovala i v reálu homoregistracím, protlačených Buldozerantem za pomoci dvou zapůjčených hlasů z "nepřátelské" ODS ...

290584

2.6.2013 18:17

Straight from horses mouth :

pipsqueek 74.?.?.?

WEDNESDAY, MAY 22,2013 ••• THE NEWS JOURNAL A3
NATION
Biden: Jews drove gay marriage changes
WASHINGTON - Vice President
Joe Biden is praising Jewish leaders
for helping change American
attitudes about gay marriage and
other issues.
Biden said culture and arts
change people's attitudes. He cited
social media and the old NBC TV series
''Will and Grace" as examples
of what helped changed attitudes on
• gay marriage.
Biden said, "Think - behind all
of that, I bet you 85 percent of those
changes, whether it's in Hollywood
or social media, are a consequence
of Jewish leaders in the industry."
Biden said the influence is immense
and that those changes have
been for the good. He spoke Thesday
at a Jewish American Heritage
Month reception hosted by the
Democratic National Committee.
He said Jewish values are an essential
part of who Americans are.

290645

Příspěvků: 18

30.05. 11:59 Filozofická otázka  Filozofická otázka
30.05. 19:05 murkoslav  RE: Filozofická otázka
30.05. 22:48 anonym  RE: Filozofická otázka
31.05. 15:30 Sirt  Otázka přístupu k vedení
31.05. 15:32 sirt  Otázka přístupu k vedení - pokračování
31.05. 19:47 slak  RE: Otázka přístupu k vedení - pokračování
31.05. 19:53 Adam...  RE: Filozofická otázka
01.06. 01:22  Také jsem si často říkal, zda ty zrůdy pracují pro čerta či pro ufona
30.05. 15:21  Konspirační teorie
30.05. 16:40 vepřík  Francúzi a "sloboda"
01.06. 16:03 Adam...  RE: Francúzi a buzerantská prasata
30.05. 16:57 Malý a zvedavý  uvažujem...
31.05. 17:44 Respirateur  RE: uvažujem...
01.06. 14:49 r.m.  mrkněte na mladýho Klause a máte odpověď
31.05. 22:02 r.m.  a tady jsou fotky svatby těch, co financujou tu lobby )))
01.06. 03:50 Satanist  Ani bych se nedivil
01.06. 12:37  Jsou i země, kde jsou fízli rádi, když teplometům zachrání život
02.06. 18:17 pipsqueek  Straight from horses mouth :

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,47 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 599,78 Kč
1 unce stříbra
578,54 Kč
Bitcoin
1 223 989,73 Kč

Poslední aktualizace: 8.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 177