Diskuze k článku

Ubohá Itálie…! Stejní lidé, stejná show

Příspěvků 33

4.5.2013 6:02

Seznam Hostu na Zidovskou Svatbu

coinageboy 98.?.?.?

Jenom by mne zajimalo proc jmana akteru v techto akcich vypadaji jako seznam hostu na Zidovskou svatbu...

289144

4.5.2013 7:12

RE: Seznam Hostu na Zidovskou Svatbu

Mnichov47 49.?.?.?

Reakce na 289144

Predpokladam, ze Vam nejaky mistni povolany a placeny zidoiluminat hbite vysvetli, ze to je jen nahoda, ze Rothschild vlastne neni zid, ale radny krestan a pouhy radovy zamestnanec banky, ze Rockefeller take neni zid, ale katolik, ze Bildeberg a Trilateralni komise neexistuji, apod.

289146

4.5.2013 14:52

RE: Seznam Hostu na Zidovskou Svatbu

Tandler 77.?.?.?

Reakce na 289146

Přesně tak, taky se divím. Zde na „Zvědavci“ jsem si toho také všimnul. Jakmile se zmíní židovský původ Rothschildů, Rockefellerů a jiných – ihned se tu objeví slinty typu: že tito jsou vlastně agenty Vatikánu (kat. Církve) a podobné zhovadilosti. Podle mě to nemusí být ani provokující Židáčci (a že jich na internetu provokuje kvanta), ale prach obyčejní zhlouplí nežidé, kteří ve své tuposti pindají zednářskou proticírkevní propagandu. Bezděčně tedy slouží Hebrejům!

289158

24.5.2013 21:45

RE: Seznam Hostu na Zidovskou Svatbu

Banco Etcheverría 178.?.?.?

Reakce na 289158

Hebreji boli Semitmi jazykom, aj tvárou, jazyk vymrel pradávno, niektorí Hebreji sa stali pravoslávnymi, iní prenasledovali kresťanov, aj spoluhebrejov, podľa miesta pôsobiska, predovšetkým v Egypte, Palestíne prijali islam. Skončilo semitské obdobie talmudizmu. Že árijci v Európe poznajúci výlučne árijské jazyky, majúci árijské mená a na talmude postavené náboženstvá znamená toľko, že sionisti vo svojej, od nemeckých nenávistníkov požičanej ideológie stvorili „židovský“ „národ“, presne s rovnakými túžbami ako sa oživotvorilo v 19. storočí Grécko. Nemecký prednacizmus inšpiroval sionizmus presvedčením o náboženskej zložke „židovského národa“. Náboženstvo tvorí národ bez ohľadu na úplne protichodné prvky čo sa snažili zlúčiť. Zdegenerovaní nacisti pomohli vytvoreniu Izraela vnútením sionistického zmýšľania pre talmuďákov o ich semitskom pôvode, teda odtrhnutiu od Európy. Sionisti a nenávistní protižidia vymysleli „židovský národ“, potomkovia tých intelektuálov na zvedavcovi stále vypisujú zdedené sionistické frázy.
Rockefeller nemá židovský pôvod, ale protestantský pôvod, Rockefeller je príslušníkom protestantského národa, presne v duchu náboženstva jeho predkov, ale ak by sme bádali hlbšie v dejinách, tak by sme objavili, že pôvodne patrili do pápeženeckého národa, od ktorého sa odrodili.
Rothschild síce náležal k synagóge, ale je ÁRIJEC, a jeho ponímanie vzťahu k financiám sa vymykalo od pohľadov iných náboženstiev. Že ľudia nenávidia druhých kvôli majetku, predovšetkým ak ho nemajú, vyvolalo zlobu voči židom, samozrejme aj voči iným. Neúspešný bankrotár obviňuje židákov, že ho okradli.
Užitoční idioti veria v židov, len ich vražedne nenávidia, sionisti si tupších gójov priať ani nemohli, nebyť ich, nedočkali by sa Izraela.
Ak si propagátorom Pinaya, ty sa naozaj nehanbíš opakovať sionistické lži o Hebrejoch? Vieš vôbec ako sa spoznajú Hebreji? Si doteraz nepochopil, že protižidia sú zároveň protikresťania? Prečítaj si o objektoch ich nenávisti, raz sa posmievajú tebe, hneď vedľa židom. Dnešní protižidovci sú protikresťanskí takmer všetci, závidia im prachy, musia na niekoho hodiť vlastné zlyhania. Azda si čo i len raz od nich čítal, že by vyčítali židovským sektám to základné východisko protitalmudizmu, odpoveď na Bohorúhanie? Nenávidia židov, nenávidia Nemcov, nenávidia všetkých, aj teba.

290163

4.5.2013 17:46

RE: Seznam Hostu na Zidovskou Svatbu

muhamar 212.?.?.?

Reakce na 289144

Prostě degenerátů a deprivantů schopných a ochotných sloužit zlu je mezi židy výrazně víc. Dle Grigorije Klimova je prý mezi nimi až 6x víc duševně postižených než mezi normální populaci, s tím že ona postižení jsou navíc takového typu, že by se za ně ve středověku okamžitě upalovalo jakožto za spolčení s ďáblem. Taky spolu dobře drží a vzájemně se kryjou, to vše napříč generacemi...

289162

7.5.2013 10:08

RE: Miesto národov v globálnej kultúre

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 289162

S posúvaním Klimova do guru-statusu by som bol opatrnejší.
Je síce pravda, že dnešní tzv. židia sú síce celkovo nebezpeční sociopati a celé tie ich organzácie budú snáď čoskoro zakázané, no treba ich aj pozorne študovať a to, čo je u nich celospoločensky prospešné, zachovať a použiť.

K článku..
U autorových vyjadrení by som hlavne doplnil(ad Peron a pod..), že politici musia rozlišovať a rozhodovať v rámci skĺbenia
1. tzv. korporátnych(klanových) a
2. celospoločenských(čisto ľudských a nie ani tak "národných" ) záujmov jedným, alebo druhým smerom.

T.j. či sú za skutočnú demokratizáciu spoločnosti, alebo urýchľovanie tichej fašizácie.
Kandidáti na dnešných politikov tzv.virtuálneho proxy zastupiteľstva korporácii sú však vyberaní klanmi jedného systému na základe kritérii
A. dostatoćnej politickej negramotnosti,
B. kompromitujúcich materiálov a v neposlednom rade
C. stupňa sociopatie(amorálnosti) ich psychologckého profilu.
Pod heslom "Čím horše, tým lepšie".

Stres a depriváca populácie sú totiž z manažérskeho pohľadu zabezpečenia efektivity rámca riadena biomasy "nevyhnutné".
Tzv. studené Info-wars operácie majú tento parameter spoločný so starými známymi spôsobmi vedenia tzv.horúcej vojny, väznenia, vypočúvaco-manipulatívnych technológii a pod.
Ide o "štandardné operačné procedúry".

Národy a lokálne kultúry(myslenia) sú veľmi dôležité.
T.j. ich zachovanie a čo najobjektívnejša optimalizácia rozvoja. Na tom je postavená aj tendencia objektívneho benefitu dnes zatracovaného multikulti, ktoré však zo socio-inžinierskeho hľadiska bolo centrálne nepriamo riadenými profi-tímami zahnané systematicky do pre spolocnosť deštruktívneho absurda.
V odb.terminológii:
Klasický manéver zámerného preregulovania, využitia pozitívnej tendencie v jej opak.

Dnes máme globalizovaný svet a preto je dôležité akcentovať viac konanie politikov pre
A. celkovú ľudskosť a menej pre
B. "národné potreby"
Neskôr, zároveň s ukľudneňovaním sa situáce je možné nehisterické znuvuzavedienie reinterpretovaných pojmov zdravých národných záujmov, zdravého "rasizmu"(mechanizmy kontinuálnej ľudskej aktualizácie rámcov primeraného a neprimeraného masového miešania kultúr) namiesto násilnej "mixérovej" homogenizácie a pod.

..a hlavne tzv.klanovo korporátne ciele presunúť v rebríčku chronologicky zoradených hodnôt cieľového vektora operácii na miesto POD celospoločenské záujmy.
Jeho tvrdá eliminácia by momentálne hrozila nežiadúcimi spoločenskými turbulenciami.

289253

7.5.2013 11:10

RE: Miesto národov v globálnej kultúre

raskolnikov 217.?.?.?

Reakce na 289253

S posúvaním Klimova do guru-statusu by som bol opatrnejší.
takže klimovovu samoprověrku máš asi za sebou, výsledek nejistý, opatrnost namístě [chechtot]
Je síce pravda, že dnešní tzv. židia sú síce celkovo nebezpeční sociopati a celé tie ich organzácie budú snáď čoskoro zakázané
pravda je, že sobě i okolí nebezpečnými pomatenci se to jen hemží...
co je to "tzv. žid", to je někdo, kdo není žid a vydává se za něj? nějaký převlečený křesťan? čí to potom jsou organizace, židů, nebo těch druhých, maskovaných za židy, hm...
no, zatím se to tu hemžilo Židy převlečenými za katolíky, tohle je nějaká inovace dle klimova? a jak má za takové situace vypadat "zdravý rasizmus", to bych rád věděl, já bych se ještě dokázal zorientovat ohledně cikánů, černochů, možná arabů, ale "jak poznat Žida" od "tzv. žida"... neříká k tomu něco grigorij, jestli je na to nějaká prověrka? [mrknutí jedním okem]

289257

7.5.2013 19:26

RE: Miesto národov v globálnej kultúre

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 289257

Ako prvé sa skús zamyslieť Rasko, na akých úrovniach myslenia by si mohol s mojimi(a mojich kolegov) vyjadreniami súhlasiť.
Tak by sme si mohli zadefinovať spoločné a rozdielne črty nami(tebou a mnou) preferovaných morálnych štandardov, ako komunikačnej úrovne s cieľom eliminácie cyklických nedorozumení.

Ak by tvoje zamyslenie sa nič významnejšie neprinieslo,
skĺzneme na chvíľu odborne o pár stupňov nižšie:

Za posledné roky sme tu spoločenský fenomén tzv.židov rozobrali spredu-zozadu a dokolčka -dokola..
Keď si teda naozaj novší, tak veľmi-veľmi skrátene:

Tzv."židia, kresťania, muslimovia, budhisti a pod.."
sú histórické verzie pôvodného monotestického svetonázoru, na objektívnu tendenciu ktorého populácia prichádzala v priebehu posledných tisícročí vždy znova a znova.
Prvý známy konštituovaný monoteizmus vyzerá byť staroegyptský Atonizmus.

Keďže však gramotnosť más nebola zrovna rozšírená, využívali lokálne elity tento objektívny dominantný proces vývoja sociálneho systému aj na svoje úzko klanové ciele.

Mechanizmy infiltrácie, imitácie a postupného(desiatky, až stovky rokov) vytvorenia následných komplexných imitáci monoteizmu(rôzne ad hoc deformovaných obrazov Najvyššieho princípu, Supersystému, či ak chceš "Boha" ) kontrolovaných klanmi kňažských kást a vojenských veliteľov tu nebudeme zasa podrobne rozoberať. Ostatne sú už zopár rokov čiastočne aj náplňou štúdia príslušných oborov nie len na tzv.elitných univerztách. Keď ťa to NAOZAJ zaujíma a trochu pogúgliš(UTFG[smích] ), nájdeš na uvedené témy isto množstvo publikácii. Tu bolo uvedených tiež "požehnane" aj pomerne zaujímavých linkov.

Je teda dôležité rozlišovať hypotézy o genéze

1.pôvodného judaizmu(mýtus o kmeňoch Hebrejov), kresťanoch, atď.
a
2.dnešný tzv.judaizme = multietnickú fašistickú klanovú ideológii "židov" skrývajúcej sa za virtuálny rasizmus. T.j.snažiacu sa o vytvorenie ilúzie "rasy nadľudí" pretavenej(aktualizovanej) do
3.množstva dnešných manažérskych ideológii postavených na rovnakom klanovom(fašistickom) kon-cepte.

Kresťanstvo bolo po postupnej infiltrácii a fakticko-symbolickom ošéfovaní pretavené do ideológie laissez-faire otrokov pod bičom úroku drábov("židov" )vlastnených tiež víťazným tímom sociálnych inžinierov riadiacich tento umelý systém bežnými nepriamymi štatistickými (odb.)konceptuálnymi technológiami.

Ide o konsenzuálnu HYPOTÉZU podľa hodnotenia mnohých kolegov pomerne funkčnú a vysvetľujúce mnohé javy(vývojové trendy) v dnešnej spolocnosti.
Neber to zasa pre Boha demonštratívne histericky ako niekým nanucovanú "Pravdu poslednej inštancie".
Na tú má právo snáď iba Boh, ak naozaj existuje.
Gramotnejšej človeku podobnej opici by malo ísť o hľadanie metód priblíženia sa tejto existujúcej objektívnej realite(pravde).

289288

7.5.2013 19:27

RE: Miesto národov v globálnej kultúre

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 289257

Jednotlivé metódy a mechanizmy kriteriálneho vyhodnocovania ich úspešnosti(auditing) sme tu rozoberali dokola tiež.

Ak by si sa ale snažil tak, ako poniektorí herci na vedcov, popierať existenciu objektívnej reality(hľadania objektívnych spoločensko-prírodných pravidiel), išli by sme do oblasti ezoteriky a absurdných nelogických, nefunkčných a tým pádom nevedeckých hypotéz.
Tam by náš dialektický dialóg skončil, keďže by prestával byť konštruktívnym.
Toľko k rámcu našej komunikácie.

Jou..a vidím, źe na ten háčik "zdravého rasizmu" si sa úspešne a na prvé nahodenie chytil.
Nič v zlom, ale..
Rešpekt! [velký smích]

289289

7.5.2013 21:47

RE: Miesto národov v globálnej kultúre

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 289289

I když naznačuješ, že ti „takzvaní“ jsou nějaké historické verze náboženství, tak z dalších hypotéz vyplývá, že ten „dnešní judaizmus“ už není „mýtus o Hebrejoch“, ale skrývá se ve svém přetavení za „virtuální rasizmus“...to se ten „mýtický Hebrej“ přetavil na virtuálního, a tím se stal takzavaný?…
jinak... je Slovák mýtus, rasa, nebo je to slovenská víra o Slovákovi z matky, nebo to rozhodnou na matrice na základě ideologie o virtuálním Slovákovi... [smích]

289292

8.5.2013 9:40

RE: Miesto národov v globálnej kultúre

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 289292

Tzv."židia" sa skôr hrajú na rasistov nejakej samovyvolenej okultnej sekty.
Isto vieš, že výraz rasa má mnoho definícii.
My sme ho tu rozoberali, no
ako ten výraz chápeš ty?

Národ okrem spoločnej kultúry, jazyka, ekonomického prepojenia spája aj (v neposlednom rade) spoločné prostredie, ktoré obýva min.2-3 generácie(dlhodobý štatistický odhad prepojenia bazálnych rodinných zväzkov).
Ak máš skupinu ľudí, čo kedysi žila na jednom území atď.., roztrúsenú, nejakými konkrétnymi spôsobmi z nejakých konkrétnych dôvodov nekontinuálne po definovanom území, alebo celých častiach planéty, ďalej ostávajúcu v prepojení na nejakých konkrétnych ideologických princípoch, ide o kult.

Podľa výsledkov ich činnosti logicky deduktívne o kult
najstaršej známej inštitucionalizovanej mafie.
Tá je postavená na jednoduchom a jasnom algoritme tu časo detailne citovanej sociálnej doktríny vedenia finančnej vojny popísanej z Pentateuchu:
tu v skratke.."Druhým dáš na úrok a svojim nie..a budeš vládnuť nad všetkými..monopol..atď..tak, ako ti vraví TVOJ obraz Boha"..btw.definujúci konkrétny (a)morálny štandard myslenia.

Inak mafia = obzvlášť nebezpečná forma fašizmu(teroru menšiny, voči väčšine, či v podstate otrokárstva)

Uvedená činnosť je v prakticky všetkých krajinách samozrejme mimo zákon a spravidla trestná.
Ni(e)kto teda vymyslel na obranu svojich klanových záujmov hmlu, fiktívnu kontinuitu mýtického národa, na akože rasistických princípoch inštitucionalizovanom výbere partnerov a kádrov(manažmentu), čo je ovšem znova prakticky všade tiež mimo zákon a trestné.

Ani z jednej a ani zdruhej strany neexistuje teda pre činnosť vyznavačov judaizmu právny rámec.

Otázkou je, prečo v ich prípade nie sú dostatočne uplatňované základné právne zásady celospoločenského spolužitia?

Aj preto je dnes v bežnom jazyku správne zaužívaný ekvivalent výrazu "žid" = podvodník, ojebabrávač a pod.

Kult judaistického obrazu Boha má isto aj pozitívne prvky tak, ako ich môźete nájsť aj v tzv.kresťanskom obraze Boha a derivátoch kresťanstva, no prakticky aj vo všetkých tzv.náboženstvách, filozofiách, ideológiách, za ktorými je však vždy vo viac-menej dobre maskovanom jadre jeden základný koncept pyramídovej hry.
Preto sa v pyramídovom koncepte riadenia hovorí:
"Čím lepší manažer, tým menej identifikovateľný a tým lepšia imitácia Boha"

..Boha v zmysle supersystému definujúceho objektívne socio-naturálne pravidlá.
T.j., ak ste konšpirátorom náhody a NEpodmienenosti štatisticko vyjadriteľných príčinno-dôsledkových vzťahov, tak by tu naša debata žiaľ mala končiť, keďže by nebolo zachované kritérium konštruktívnosti.

Čo sa týka Izraelu, je z pozície projektantov neprijateľné, aby sa výkonný aparát dozorcov globálnej ekonomiky(finančných žoldákov) koncentroval na jednom mieste.

289326

8.5.2013 10:21

RE: Miesto národov v globálnej kultúre

mtk 88.?.?.?

Reakce na 289326

>Čo sa týka Izraelu, je z pozície projektantov neprijateľné, aby sa výkonný aparát dozorcov globálnej ekonomiky(finančných žoldákov) koncentroval na jednom mieste.
Takže Izrael je "výkonný aparát dozorcov globálnej ekomomiky (finanční žoldáci)? Z Izraele se dnes dozoruje světová ekonomika? To je ovšem monstrózní odhalení. [překvapení] Máš představu, jak to funguje v praxi? [chechtot]

289328

8.5.2013 10:49

RE: Miesto národov v globálnej kultúre

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 289328

Zasa si všetko dokola schválne demonštratívne vysvetľuješ podľa svojho morálno-komunikačného štandardu. Ziaľ štandardu na tvoju škodu pomerne nelogického v základných parametroch..

..Čo sa týka Izraelu, je z pozície projektantov neprijateľné, aby sa výkonný aparát dozorcov globálnej ekonomiky(finančných žoldákov) koncentroval na jednom mieste..
pokračujovanie..
Toľko k snahe tzv.sionistov(napĺňajúcich hlavne podvedomé konrétne, tiež tu často diskutované ciele, v rámci celkového pyramídovho konceptu) o transformáciu mýtu multietnických(mnohonárodnostných) konvertitov do novodobého národa. Preto v tzv.Izraeli nemôže byť kľud.

Zároveň sa domievať, že tak komplexnú ideológiu vyvinuli nejakí negramotní púštni nomádi žijúc na úrovni doby kamennej, je z odborného hľadiska naozaj absurdné.
Z mnohých hypotéz na túto tému vyzerá momentálne najlepšie vysvetľovať uvedenú problematiku "židovskej otázky"(z hľadiska ašpirácie na v zmysle predikcie udržateľné radenie procesu globalizáce) tu často diskutovaná tzv.Egyptská hypotéza.
Ak máš lepší, funkčnejší model, sem s ním.
Ak ho protodialektická diskusia a čas preverí, máš právo na smiech.
Inak sa budú zasa raz na tebe ironicky smiať iní.

Na tvoju otázku ohľadom Slovákov,..Čechov, Maďarov, Nemcov.. si v zmysle horných definícii vieš najneskôr teraz už isto odpovedať aj sám.

Otázkou potom je,
1.Za koho sa považuješ ty a
2.Kým by si chcel byť?

289329

8.5.2013 11:16

RE: Miesto národov v globálnej kultúre

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 289326

Když mi za příspěvky budeš stále lepit sáhodlouhé nesourodé litanie na něco, co se ti nedaří ani pojmenovat, musíš se smířit s tím, že ti to nacpu zpátky.
Když budeš operovat s „tzv. židem“ a budeš tím myslet žida, dopouštíš se tím tý tvý židoviny, udo, a to je to, co si spojuješ s tou nemorálností (otázka je, od čeho se tu vlastně tvoje morálka vůbec odvíjí)
Toho žida (či tzv. žida, nejspíš je to teda prašť jako uhoď) tu stavíš předem mimo záklon, protože je bible z tvého pohledu nemorální… a protože je něco psáno v nějaký bibli, tak je někdo fuj? Prober se, 21.století snad dorazilo i k vám, v tomhle světě se lichvaří hromadně, mafie dělá kde kdo, kulty všeho možnýho i nemožnýho jsou všdypřítomné, Bůh furt nepoznatelný, otroci přežraní, tak o čem tu mluvíš? Ty tu chceš léčit nějakýho „tzv. žida“? Co takhle začít u sebe, udo. [mrknutí jedním okem]

289331

8.5.2013 19:15

RE: Miesto národov v globálnej kultúre

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 289331

Ja sa snažím liečiť seba a tak aj svoje okolie.
Asi vieš, že to je neľahké. [smích]
Zároveň treba však liečiť spolocnosť, ktorá nám je systémovo nadradená.
Nemôžeš v tomto zmysle začínať od podriadeného systému,
ale konať aspoň paralelne, ak chápeš.

Máš pravdu aj v tom, že žid a tzv.žid, či tzv."žid" sú v istom zmysle to isté,
no vždy na inej úrovni myslenia.
Ak ideš o úroveň ďalej, za všetky tri spomínané,
vtedy sa stávajú aj pre tvoju úroveň chápania
všetky tri výrazy naozaj rovnaké.
Otázka: Si tam? Ako by si popísal tú úroveň?
Presnejšie a v konkrétnom obraze:
V čom sa uvedené výrazy podľa teba zhodujú
a v čom je medzi nimi rozdiel?

re:biblia
Ja som nikdy na tejto úrovni chápania netvrdil, že biblia je celá zlá.
Ja hovorím, že jadro kulturologického operačného systému s názvom biblia, je amorálne svinstvo.
Ostatných 99,999% je krásnych a dobrých.
Slúžia však na maskovanie jadra.
U islamu a iných modulov je to v mnohom podobné,
no na iných úrovniach chronológie vnímania.
Zároveň majú všetky tieto profi diela mnoho parametrov spoločných.
No tu sa nebudem zasa opakovať, bo ma editor zruší,
keďže sme to tu toľko krát viacerí podrobne skúmali.

Ty však stále neodpovedáš ani na dve moje v podstate jednoduché otázky v hornom príspevku..

Jou,..ďalej..ty teda považuješ dnešný, aj tebou popisovaný stav spolocnosti
za normálny a príčinou je podľa teba onen Samosato?
Ľudia sa podľa teba rodia zlí a kultúra,
ktorá ich vychováva je dôsledkom a nie príčinou problému?
Pozri sa do zrkadla a zopakuj si to pri pohľade do vlastnych očí.
Neboj sa zrkadla. Čo vidíš?

289363

9.5.2013 8:23

RE: Miesto národov v globálnej kultúre

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 289363

asi takhle, já v tom zrcadle žádnýho žida (nebo snad tzv. žida) nevidim, proto taky netrpím snahou ho léčit [mrknutí jedním okem]

289395

9.5.2013 9:57

RE: Miesto národov v globálnej kultúre

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 289363

Pýtal som sa ale, čo vidíš, a nie, čo nevidíš.
to snad už není třeba (kdo se moc ptá...), důležité je, že ty víš, co vidíš, co tě trápí a co je třeba napravovat... důležité je si to také umět přiznat, udo, neboj se toho...

289403

10.5.2013 12:34

RE: Miesto národov v globálnej kultúre

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 289403

Ok, žida, či tzv.žida nevidíš.
Nemáš rád, nechceš,..atď.

Pýtal som sa ale, čo vidíš,
a nie, čo nevidíš.
Odlišnosť tú v súvislosti aspoň vnímaš?
Asi preto snahu liečiť, celiť nemáš,
no skôr ničiť, rozbíjať.
Chceš snáď zasa zapáliť ten Rím
a tak sa vpísať do dejín?

Aký by si chcel byť teda
a kým si teraz?
Pomni však, že svetu
nemá vládnuť bieda..
To sa týka aj spolocnosti,
ktorá je v každom z nás.

Klartext:
Hľadanie spoločného, celospoločensky prospešného, objektívneho pohľadu je veľmi efektívne práve v protodialektickej diskusii.
Presne..Pýtať sa..
Klásť objektívne čo najsprávnejšie otázky.
Každy má subjektívny pohľad, no len spolu, v diskusii dvojice si môžeme postupne vzájomne korigovať chybné, objektívnej realite neadekvátne stereotypy vnímania+pomenovania(=pochopenia, či uchopenia), hodnotenia a tak následne každý malými krôčkami v rámci svojich aktuálnych schopností a možností zlepšovať tento svet.
To sa javí byť s vysokou pravdepodobnosťou jednou z našich objektívnych úloh ako Ľudí..podrobnosti sme tu často rozoberali..

Preto sa ťa pýtam stále na tú základnú, zásadnu otázku, z ktorej sa ty stále pod(?)vedome snažíš vyvliecť.
Aby som vedel, či máme aspoň základné ciele spoločné.
Pri odlišnom pod-, alebo vedomom bazálnom morálnom štandarde nebýva takýto typ diskusie veľmi efektívny v zmysle vzájomnej korekcie chybných stereotypov myslenia(kolektívno-individuálnej algoritmiky spracovania in-formácii).
Možno je ale práve preto pre teba odpoveď na túto kľúčovú otázku, tvoje vlastné zrkadlo, morálne neprijateľná, ak chápeš. O dôvodoch by sme mohli špekulovať..

Napr.bezpečnostný blok systému(systémov), v ktorom(ktorých) žiješ. T.j.Ideológie, "náboženstva", filozofie..KONCEPCIE, a pod..
Ako hovorí staré vojenské porekadlo:
"Prvý útok profesionála vždy smeruje na morálku."
..profesionála projektanta systému samoriadenia(človeka, firmy, kultúry)

Morálny štandard je totiž TEN kľúč definície úrovne komunikácie v rámci systému(napr. vedomie - podvedomie), interakcie systémov pri výmene konkrétnych mier. S ohláseným, alebo neohláseným CIEĽOM zmeny foriem(in-FORMÁCIE).
..toľko k základom operačných štandardov tzv. in-formačného vojska..Nie, vôbec nejde o tzv. hackerov a antihackerov v bežnom zmysle ako v rôznych filmoch a seriáloch, vymýšľajúcich a odrážajúcich, trekujúcich a vyhodnocujúcich tzv.cyberútoky ..

Ide o skutočných sociálnych inžinierov globalneho a jemu podriadeného lokálneho myslenia, u ktorých sú protézovo-sieťové operácie iba doplnkom. Síce niekedy nie nevýznamným, no staĺe ba doplnkom. Sú schopní projektovať a realizovať k definovaným cieľom vyvinuté metodiky do veľkej miery aj bez "neživých protéz".

289469

10.5.2013 12:29

RE: Miesto národov v globálnej kultúre

mtk 88.?.?.?

Reakce na 289363

>Ja sa snažím liečiť seba a tak aj svoje okolie.Asi vieš, že to je neľahké. [smích]
No, misionáři to vždycky měli složité. Upozorňuji však, že pěstování mrkve je prokazatelně méně škodlivé pro tebe i okolí, než šíření víry (jakékoliv). To, že se tomu snažíš dát punc vědeckosti (určitě vědomě, budeš nějaký ten sofistikovaný klimovský špion!) neznamená, že jsi přechcal rozum věroučnou náhražkou.

289467

4.5.2013 7:42

To jen Trh - ten Tržíček:-) Vyzinkáno jest!

MoUdrostrak 90.?.?.?

To jen Trh - ten Tržíček[smích] Vyzinkáno jest!

Nerozumím nespokojenosti oVčanů - nejen v Itálii. Vždyť Trilaterálové získali a upevnili svoji moc v rámci a na hřišti "Dýmů/Krásy". Nenaveleli (prozatím) na zinkající oVčany do ulic tanky, nenahnaly je do Anglo-sasského "vynálezu" - Concentration camp.

The Random House Dictionary defines the term "concentration camp" as: "a guarded compound for the detention or imprisonment of aliens, members of ethnic minorities, political opponents, etc.",[citation needed] whilst the American Heritage Dictionary defines it as: "A camp where civilians, enemy aliens, political prisoners, and sometimes prisoners of war are detained and confined, typically under harsh conditions."

Ovčané přece fandí Trhu-tržíčku a jím docíleným "výsledkům", fandí silnějšímu nad slabším, bezohlednějšímu nad bezbranným...

„Osobně nesnáším kapitalismus, který za nejlepšího člověka považuje toho, kdo krade, podvádí a korumpuje,“ míní i frontman Elánu, hitmaker a kapitalista s nejúspěšnějším zastoupením motocyklův v ČR a SR Jožo Ráž s tím, že socialismus byl i s určitými chybami postaven na dobré myšlence. Vychází přece z křesťanských principů.
Zdroj: Jožo Ráž se zbláznil: Mám doma dvě bouchačky a oddělám 45 Číňanů, sebe a svou rodinu!

Když to tak jednoduše vidí uznávaný kapitalista a absolvent filosofické fakulty, P_R_O_Č to tak nevidí pravicující a zinkající pivní Pepík a/nebo lídlující Mařenk/ka, co za Zlého Bolševííííka hrdinně a undergroundově naslouchali Kocábu?! [překvapení] [oči v sloup]

Život vůbec není složitý, jak se nám jeví:
Toužili jsme po a zinkali jsme pro svobodnou J_U_N_G_L_I. Nechtěli jsme být krmemi a zabezpečeni v ZOO, nechtěli jsme být od Predátorů odděleni a chráněni ošetřovateli.

Nyní jsme vypuštěni a smícháni v rámci "dýmů/krásy" a Predátoři velice rychle vytvořili smečky a konzumují oběť po oběti.

Co se divíme?!

Svobo/DA - ta svobo/děnka = vyzinkána JEST[smích]

Vložený obrázek

289147

4.5.2013 10:43

RE: To jen Trh - ten Tržíček:-) Vyzinkáno jest!

bu_bak 188.?.?.?

Reakce na 289147

Já jsem NEZINKAL, a nebyl jsem rozhodně sám. Zincovalo se ve větší míře akorát v cajzlárně, v normálních městech se sešlo pár lidí /paradoxně hlavně komunistů/, a žádali vysvětlení jak si tu změnu jako režim představuje. OV tajemník měl už ale jasno: naše děcka vás lůzo naučí vážit si toho jak dobře jsme se o vás starali!!! a pak si šel balit kufry kdyby to náhodou dostalo válečný spád. Následoval triumfální příchod Havla od Gorbyho, lid dostal hry + (mafiánský) kapitalismus --systém založený na nejnižších lidských pudech, a začala největší rozkrádačka v dějinách. Konečné řešení se zatím oddaluje, ale patrně se italský a český model lišit nebudou.[naštvaný] To Vaše "vyzinkáno jest" příznačně popsal nedávno Karel Sýs tady. Jen dodám-jako bych slyšel sebe: že jsem se na to... [bliji]

289153

5.5.2013 9:36

RE: To jen Trh - ten Tržíček:-) Vyzinkáno jest!

Čen 89.?.?.?

Reakce na 289153

Co jsou nám platné názory rozumných lidí, když ta mlčící většina má stejné názory, jaké si vykládaly dvě paničky za mnou v autobuse"
K čemu referendum, když máme vládu a ta přece ví líp, než my obyčejní občané, co a jak se má dělat." Od té doby chápu, že na nás mohou štípat dříví a my budeme dál jako ovce v ohradě, protože těch ovcí je příliš. Včera mi dcera vyprávěla o velkém objevu jednoho novináře, jel do Řecka, aby vysvětlil Řekům, aby více pracovali a bude líp a jak byl v Řecku překvapený, že Řekové opravdu líní nejsou? Vůbec jsem nechápala, jak tohle vzdělaný člověk, jakým by snad novinář měl být, vůbec může vypustí z pusy, copak je tak zabedněný, že vůbec kdykoli mohl věřit těm kecům o líných Řecích, kteří si svou leností přivodili obrovské dluhy?
Žasnu, že je tolik lidí věřících mediálním tlachům a ani trochu se nesnažících hledat jiné zdroje odpovědí na to, co se děje?
Proto je mi jasné, že všechno, co tito pánové budou světu ordinovat, projde, stejně jako prošlo vraždění za druhé světové války. Oni moc dobře vědí, že ovce spolehlivě budou držet jako držely vždy a na ty, co se snaží vidět a poznat, budou vždy koukat jako na kverulanty a blouznivce.Jen si o tom zkuste popovídat se známými nebo sousedy. Nadávají na poměry, ale sotva se dotknete podobných témat, zmlknou a dívají se na vás úkosem.

289189

5.5.2013 10:33

RE: To jen Trh - ten Tržíček:-) Vyzinkáno jest!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 289189

Dobrý postřeh!

Jen s tím Řeckem je to trochu jinak: Přes Řecko skutečně se převalilo nemálo "inflačních" a "prožraných" investic. Naše Vrchnost (stanovená nám všem "KNIHOU"[mrknutí jedním okem] a její Shabes/GOJ/im si vybrali právě Řecko jako první Barák na odstřel.

Napumpovali ho půjčkami z ničím nekryté a natištěné měny, Řekové půjčky naivně prožrali a proflákali - a v potřebný okamžik Vrchnost zatáhla za páku a zařadila Revers.

A předvedla celému světu, co ho čeká, když bude dál chtít žít na dluhovém polštáři. Jako collateral efect získala Vrchnost v privatisaci (nejen přes české prostředníky) majetková práva k řeckým přístavům, infrastrukturám, nerostným bohatstvím atd. atd.

Každý, kdo zabrousil do Řecka za posledních 20-25 let musel na vlastní oči a úsudek si spočítat, že si Řekové skutečně žili nad poměry - stejně jako Emeričané, Portugalci, Italové a další PIGS[pláč]

Naše Vrchnost (ustanovená nám "KNIHOU"[mrknutí jedním okem] a její Shabes/GOJ/im zkopírovali tisíckrát známý recept z dobývání kolonií, i "suverénní" Jižní Emeriky = půjčka + vymáhání/collection.

Jen Řekové se dobrovolně stali prvními, kdo návnadu spolkli a bylo jim jako prvním "zaseknuto"

289190

5.5.2013 14:00

RE: To jen Trh - ten Tržíček:-) Vyzinkáno jest!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 289190

peněžní kabbala má přednostně spadeno na ortodoxně křesťanské národy: Srbové, Řekové a nakonec Kypr, Na Rusko si netroufá, méďa vyprášil hromadu kabbala-parazitů z kožichu

289193

24.5.2013 21:59

RE: To jen Trh - ten Tržíček:-) Vyzinkáno jest!

Banco Etcheverría 178.?.?.?

Reakce na 289193

Srbskí nacisti čo vyvolali vojnu za vyhladenie vlastných bratov boli kresťania? Vraždenie a nenávisť sú naisto kresťanské cnosti. Zločinci z USA, Havel a iná spodina ich vraždila, ale to nevykreše z nich svätých. Grécko a Cyprus je ortodoxný kresťanský národ? Prijali nový kalendár a ekumenizmus už v roku 1923, sú to antichristovskí apostatovia, duchovne na roveň kohokoľvek iného dnešného človeka. Grécko sa zadĺžilo a obyvatelia žili nad svoje pomery, ale keď dôjde účet tak sa búria, opäť neskromnosť, požívačnosť, chamtivosť ako najoceňovanejšie kresťanské zásady.

290164

4.5.2013 8:02

Itálie...

Emil Robot 90.?.?.?

Itálie je co se týče Židů a jejich vlivu na společnost ve stejné situaci jako my.Jejich vliv a možnost ovlivňování se den ze dne zvětšuje,k velké nevoli pouze malé části lidí,kteří tyto jevy pozorují a bedlivě sledují.Zbytek společnosti se nechá zavlékat do závodů v konzumismu,vnucovaném amerikanizací na každém kroku,ruku v ruce s cíleným odnárodňováním a likvidací historického povědomí Italů,jakožto následníků Římanů a potomků Leonarda da Vinci.
Osobní zkušenost mám takovou,že čím movitější Ital,tím víc prolezlý tím nanicovatým kosmopolitismem,téměř stydícím se že je Ital.Ve městech,zvlášť velkých už dávno Itálie není Itálií,za tou se musí na venkov,mezi prosté lidičky.Ti dnes o dějinách Itálie vědí paradoxně víc,i když mají jen nižší vzdělání,než ti úspěšní studiosové z velkých měst,připomínající naší mládež,produkovanou soukromými univerzitami a komerčními VŠ.
Profesor Sanquinetti říká tohle:"zaplať bánbů za tu posranou globalizaci,protože ta jediná je schopna těm pitomcům a ignorantům vysvětlit oč tu jde a přinutit je čelit jí...musí si ten svůj rypák do toho hovna strčit sami a pořádně,nestačí jim,že do toho jejic soused šlápl....".
Míra "ignorance"prostých Italů je stejná jak u nás.Každý Ital je fanda fotbalu a proto když přišel šejdíř Berluscone koupil provařený milánský klub,nakoupil nové hráče a vyhrál s nimi ligu a evr.pohár,všichni byli nadšeni a tu jim on slíbil,že když ho nechají vyhrát volby,udělá to samé s Itáli....jak to dopadlo,všichni víme.Tak špatně,jako dnes na tom Itálie nebyla ani po válce,když musela platit válečné reparace!!!!
Berlusconi kradl a podváděl a jeho voliči si mysleli,že když ho zvolí,že si nakradou taky....že to budou zrovna oni a nikdo jiný.Výsledek je ovšem ten,jako u nás,vše je rozkradeno,stát zadlužený a ti "bloudi"si nenakradli,ale byli okradeni...tak jak naši hloupí voliči pravice v zaměstnaneckém poměru..."Tutto mondo paese!"

289149

4.5.2013 10:14

Pohan

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Dle znamení na nebesích bozi určili že jednotní stát Itálie bude již jen do r. 2019/2020. Druhého května jsme sledoval bouři a Diuv blesk uhodil směřem na jih mezi pul sedmou a sedmou hodinou večerní. Rovněž v Římě ještě v únorní bouŕi udeřil blesk do hromosvodu baziliky sv. Petra. A kdo dovede Itálii zvyšných ani ne 7 let je snad celkem putna. Pak se rozpoutá ničivá občanská válka, nikoli mezi třeba levicí a pravicí jako v 1939 v Hispánii, ale mezi "Vyznavači víry" (libovolniho Pantheonu) a "ateistama". A jelikož mám ambici napsát dějiny Velké občanské války jenž ukončila existenci Říma, Vatikánu a jednotné Itálie z r. 1871 se již docela usilovně připravuji ať vznikne dílo hodné Thúkydidova následovníka. Ať mi Múzy pomáhají! [smích]

289152

4.5.2013 11:23

podobným hovadům zatrhl svého času rejdy Musolini a jeho fašisté

r.m. 80.?.?.?

byli to čistokrevní ultralevičáci.
Svět, který judotrilateráni chtějí mít nemůže existovat. Jsou to paraziti, co zabíjejí svého hostitele, čili čistokrevní debilové.
[bliji]

289154

6.5.2013 10:56

RE: podobným hovadům zatrhl svého času rejdy Musolini a jeho fašisté

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 289154

Ale může existovat. A velice snadno. A to díky pokračující nekonečné řízené debilizaci většinového stáda, které svému ožebračování ještě radostně zatleská. Já myslím, že se jim to bohužel povede. Jedině snad, že by banksteři ve své nenažranosti ty své "reformy" přehnali nebo uspěchali a způsobili masové hladové revoluce.

289204

4.5.2013 15:34

Evropa je ponížena...

Tandler 77.?.?.?

Dnes se to týká jakéhokoli evropského státu. Moc Židů je ve všech těchto státech výlučná. Ve všech těchto státech vládnou jejich lidé a jimi dosazené zednářské loutky. Všechny tyto státy jsou navíc uměle zadluženy u židovských bank a můžou být touto mocí kdykoli podle potřeby sraženy na kolena. Proto také vyvolávají finanční krize a vůbec jakékoli nepokoje přesně podle potřeb postupné destrukce Evropy.

Je ovšem také nutné zdůraznit, že tato moc si sama vytváří „proti sobě“ tzv. odpor – všechny ty odborářské demonstrace, atiglobalistické demonstrace, atd. Kupř.: v USA sama tato moc vytvořila tzv. hnutí odporu s názvem: „Okupujte Wall Street“. Zednářské lóže totiž ovládají tisíce různých organizací a ty jsou pak použity k těmto mystifikacím!

289159

4.5.2013 18:57

Feminacismus (tentokrát skutečný)

Andrew Siddur 77.?.?.?

V italské "vládě" je z 21 ministrů 7 žen. Celá jedna třetina.

Je to důkaz toho, že ve skutečnosti vládne někdo jiný.

Tyto ženské loutky mají úlohu jakéhosi hromosvodu, který případnou vlnu nespokojenosti s vládou a směřováním země přesměruje do země, kde se ztratí.

Na ženy se přece nikdo zlobit nebude, případně ani nesmí (viz Parkanová). Maximálně si aholdující a intersparující Giuseppové zanadávají u vína na ženské v politice, které jí vůbec nerozumí, to bude všechno.

Všimli jste si toho taky? I u nás, když se má krást ve velkém, případně když už je vše ztraceno a má být ještě hůř, jsou dosazeny na politické posty bílí koňové - ženy.

V. Parkanová, která "za nic nemůže", kdysi na Min. obrany.
A. Hanáková, která by ztěží ukočírovala školku na návštěvě v galerii, je na Ministerstvu kultury.
L. Müllerová, která zdárně Drábkem započatou katastrofu na MPSV.

(Všechny tyto ženy byly mimochodem nominovány judeonekřesťanskou Kalouskovou pobočkou – jedno jak se zrovna pro účely voleb jmenuje –, případně se k této pobočce samy hlásí. I to nasvědčuje, kdo to v tomto státe skutečně řídí, reps. táhne ke dnu.)

Ženský element nastupuje i tehdy, když je třeba zlehčit a změkčit současný neutěšený stav ve společnosti.

V budoucnu se to tu proto bude hemžit samými žalobkyněmi a exekutorkami. Poplatek (fuj, to zní mužsky tvrdě!) se přejmenuje na poplatečku. Bude se zženšťovat a zdrobňovat, aby realita vypadala líp.

Lidi pak budou říkat - to je chudák, on nemá na poplatečku (.) pro banku (ž.), ani na penzijní spořeničku (ž.), ale chlast (m.) si kupuje! Chudák paní želobkyně s exekutorkou, které se tím musí zabývat.

Vítejte ve světě hnusu, maskovaném nastrčenými ženami.

289163

4.5.2013 18:58

RE: Feminacismus (tentokrát skutečný)

Andrew Siddur 77.?.?.?

Reakce na 289163

*stěží [smích]

289164

4.5.2013 19:11

RE: Feminacismus (tentokrát skutečný)

Andrew Siddur 77.?.?.?

Reakce na 289163

Dívky budou už od mala chtít mít sex-appeal latimerie a být tak mocné (spíš po moci prahnoucí), jako Karolína Peake.

Psychologičky do nich budou hustit, jak je dobré se stát úspěšnýma manažerkama a právničkama ("věř mi, jsem právnička!"[mrknutí jedním okem]...

Atmosféra v republice bude za chvíli jako v Sexmisi, jen mnohem totalitnější a bez možnosti změny režimu. Režim bude ženy rád využívat - málokdo si proti nim bude dovolovat. Tedy aspoň ze začátku...

289165

Příspěvků: 33

04.05. 06:02 coinageboy  Seznam Hostu na Zidovskou Svatbu
04.05. 07:12 Mnichov47  RE: Seznam Hostu na Zidovskou Svatbu
04.05. 14:52 Tandler  RE: Seznam Hostu na Zidovskou Svatbu
24.05. 21:45 Banco Etcheverría  RE: Seznam Hostu na Zidovskou Svatbu
04.05. 17:46 muhamar  RE: Seznam Hostu na Zidovskou Svatbu
07.05. 10:08 udo1  RE: Miesto národov v globálnej kultúre
07.05. 11:10 raskolnikov  RE: Miesto národov v globálnej kultúre
07.05. 19:26 udo1  RE: Miesto národov v globálnej kultúre
07.05. 19:27 udo1  RE: Miesto národov v globálnej kultúre
07.05. 21:47  RE: Miesto národov v globálnej kultúre
08.05. 09:40 udo1  RE: Miesto národov v globálnej kultúre
08.05. 10:21 mtk  RE: Miesto národov v globálnej kultúre
08.05. 10:49 udo1  RE: Miesto národov v globálnej kultúre
08.05. 11:16  RE: Miesto národov v globálnej kultúre
08.05. 19:15 udo1  RE: Miesto národov v globálnej kultúre
09.05. 08:23  RE: Miesto národov v globálnej kultúre
09.05. 09:57  RE: Miesto národov v globálnej kultúre
10.05. 12:34 udo1  RE: Miesto národov v globálnej kultúre
10.05. 12:29 mtk  RE: Miesto národov v globálnej kultúre
04.05. 07:42 MoUdrostrak  To jen Trh - ten Tržíček:-) Vyzinkáno jest!
04.05. 10:43 bu_bak  RE: To jen Trh - ten Tržíček:-) Vyzinkáno jest!
05.05. 09:36 Čen  RE: To jen Trh - ten Tržíček:-) Vyzinkáno jest!
05.05. 10:33 MoUdrostrak  RE: To jen Trh - ten Tržíček:-) Vyzinkáno jest!
05.05. 14:00  RE: To jen Trh - ten Tržíček:-) Vyzinkáno jest!
24.05. 21:59 Banco Etcheverría  RE: To jen Trh - ten Tržíček:-) Vyzinkáno jest!
04.05. 08:02 Emil Robot  Itálie...
04.05. 10:14  Pohan
04.05. 11:23 r.m.  podobným hovadům zatrhl svého času rejdy Musolini a jeho fašisté
06.05. 10:56  RE: podobným hovadům zatrhl svého času rejdy Musolini a jeho fašisté
04.05. 15:34 Tandler  Evropa je ponížena...
04.05. 18:57 Andrew Siddur  Feminacismus (tentokrát skutečný)
04.05. 18:58 Andrew Siddur  RE: Feminacismus (tentokrát skutečný)
04.05. 19:11 Andrew Siddur  RE: Feminacismus (tentokrát skutečný)

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 52 čtenářů částkou 12 058 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 0

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 0

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 8

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Měnové kurzy

USD
21,12 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,63 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
23,29 Kč
100 japonských jenů
19,27 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,14 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 539,87 Kč
1 unce stříbra
569,60 Kč
Bitcoin
1 053 675,06 Kč

Poslední aktualizace: 13.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 925