Diskuze k článku

Kolik stojí místo pro Kosovo v OSN?

Příspěvků 25

22.2.2013 1:28

Kdo viděl film " Ukradené Kosovo", musí mít jasno

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Kosovo a jeho "krádež" albánskými zločinci v čele s Tahcim je jasnou obžalobou "západních demokracií" a jejich loupení a plenění v rámci rozšiřování "svobody a demokracie"!!!!
Dnes je na pořadu Mali, kde jsou opět v rámci francouzských tradic odpůrci mučeni k smrti, jako tomu bylo v Alžírsku!
Jenomže je trochu jiná doba, nic nelze utajit!
Každý v Evropě dnes ví, že je Kosovo centrálou prodeje drog a další kriminality, organizované prostituce,prodeje orgánů,obchod s kradenými automobily a mohl bych pokračovat!
Nesmí se o tom hovořit,ale všechny kriminální ústředny evropských států,mají zvýšený zájem a mají zde také své agenty, aby alespoň mohli sledovat kriminální aktivity albánské mafie operující z území Kosova,která sužuje celou Evropu!
Nájemní vrazi z Kosova jsou poměrně laciní a naprosto nelítostní!
V Kosovu je cca 70% nezaměstnanost, takže převážná část obyvatel provozuje kriminální aktivity po celém světě!
A zločinecká klika, která dnes ovládá EU, chce takový "stát" začlenit do EU,snad aby mohli mít páku na nějaké další neposlušné státy EU, kterým lze potom jenom naznačit, když nebude příslušná vláda dělat, co chceme , dostane "důraznou" návštěvu kosovské kriminální mafie a ta už je "přesvědčí", kde je norma!!!Bohužel, kosovské kriminální spodiny se dnes v Evropě už bojí i policisté, protože ta střílí na potkání, třeba i bez motivu!
Prostě si policajt, náhodou ses připletl, tak máš smůlu!!!
Kosovští kriminálníci se vysmívají i našim evropským kriminálům,protože to je pro ně dovolená a ozdravný pobyt před pácháním dalších kriminálních činů! Také v evropských kriminálech si s kosovskou kriminální "verbeží" neví rady,protože zde páchají další kriminální zločiny na spoluvězních!Jenom by pomohlo, střílet je na potkání, jenom co vytáhnou z Kosova paty, ale to zase kvůli lidským právům , moc nejde! Tak budeme zase jako ty slušnější a hloupější trpět a snášet, co nám některá hovádka z vedení EU a naší vlády, navařila!!!Třeba debílek "kníže" byl pro uznání Kosova!!!
Slováci jsou natolik rozumní, že dodnes Kosovo jako stát neuznali!Zřízení "samostatného" Kosova je veliký politický omyl a budeme za něj jako stát EU, ještě dlouho trpět! [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

285290

22.2.2013 6:39

RE: Kdo viděl film

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 285290

Bohužel, "zřízení Kosova není (a nebyl žádný) omyl", ale (d)úmyslný čin. Kosovská zločinecká lokální i mezinárodní scéna obklopuje a chrání emerickou základnu Bond Steel http://en.wikipedia.org/wiki/Camp_Bondsteel , která byla hlavním dosaženým cílem humanitárního bombardování Srbska. Camp BondSteel je jako překladiště plně zapojeno do mezinárodních tras narkomafie z Afghanistánu do EU a dále na Západ, plný "dýmů/krásy". Kdo to takto tvrdí, nemá ale rád punkového knížete Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberga, který za Čechy slavnostně Kosovo uznal a rád se setkává a nechává úkolovat od Hashima Thaci.

Vložený obrázek

Kosovo, resp. tamní kritickou infrastrukturu, nyní i pro sebe privatizuje slavná česká rodačka a pražská židovka Madlínka Allbright, na jejží podpis stojí Češi hodiny a hodiny okolo Václaváku.

Madlínku váže ke Kosovu a Srbsku neutuchající vztah - za WWII její židovské rodině poskytli Srbové v Bělehradu azyl před Hitlerem, tak se v neutuchajícím vděku zasadila v roce 1999 o humanitární bombardování Bělehradu a Srbska Paktem NATO.

Nad Srbskem, společně s humanitárními bombardéry Pravdy&Lásky kroužilo další létadlo, ze kterého Madlínka plynulou srbštinou na všemožných kmitočtech vyzývala zlé Srby, aby se už konečně vzdali hodnému Paktu NATO - a vydali ji a jejím spojencům z KosoWARs Kosovo.

Čiň ďáblu dobro - a peklem se Ti odmění[smích]

285295

22.2.2013 14:45

RE: Kdo viděl film

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Reakce na 285295

Je mozne, ze i Karel bude brzo potrebovat vymenit nejaky ten organ, nakonec i Havel utikal hrobnikovi z lopaty podezrele dlouho...

285307

23.2.2013 3:41

RE: Kdo viděl film

p. 113.?.?.?

Reakce na 285295

...Korbel dostal prepychove zarizeny byt od Benese po valce a kdyz prchali pres Srbsko vsechny ty nakradene drahocennosti veci tahli sebou , srbove se o ne starali a dostali za to "odmenu" !!! 6 nedel bombardovani a dalsich masakru od Krvemadly...

285319

22.2.2013 14:47

Koľko stojí Kosovo.?

T.Čierny 91.?.?.?

Nový srbský premiér Dačič vyhlasil,že pokiaľ bude vo funkcii on, Belehrad nikdy neuzná samostatné Kosovo.Rázne odmietol primitívne medové motúzy starobomyseľno-trúchliacej EÚ.Lacné vstupenky podmieňované takýmito úvahami hádže rázne do koša....Pre mňa je toto ten najväčší úspech v rokovaniach...Šéfka diplomacie Asthtonová je taký istý papagáj, ako naša diplomacia, ktorej sa roztriasli kolená, keď nám EÚ zdvihla prst,že váhame s uznaním Kosova...Vraj to nepôsobí dobre na morálku ďalších amerikanoidných papagájov.Hneď sme v zmätku začali poslušne uznávať pasy Kosova,štátu ktorý na našom území neexistuje..To je humor...čo? Vyjadrený slovami klasika našej literárnej drámy mi viac ako humor pripadá výraz vhodnejší....Tanec nad plačom.....

285308

23.2.2013 17:34

demokraticke investice a pomoc

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

uz jihoslovane dobre znaji

http://czech.ruvr.ru/2012_12_10/Tajemstvi-Borky-Vucicove/

285342

24.2.2013 23:51

ponižování Slovanů

disident 88.?.?.?

ponižování Slovanů patří k obvyklým nástrojům politiky Západu.
Vzpomeňme si na počátek 90-tých let,kdy jsme byli Západem vinou
Havla považováni za lidoopy právě slezlé se stromů.Západní noviná-
ři se tehdy celkem vážně ptali,zdali je u nás běžné mít v bytě
koupelnu a záchod.Jelikož Srbové se Západu postavili,novodobí
Mnichované po humanitárním bombardování chtějí Srby dále ponižovat
tím,že je nutí k uznání Kosova buď vyhrožováním nebo mlhavými sliby
vstupu do EU,která dnes oproti 90-tým létům ztratila mnoho ze své
atraktivity.Srbové to mohou vidět,co se děje v sousedním Bulharsku.
Dokonce se objevují názory,aby Srbsko vstoupilo do NATO a tak by
Srbové ospravedlnili vrahy vlastního národa.

285376

25.2.2013 8:45

RE: ponižování Slovanů

Fred 46.?.?.?

Reakce na 285376

Žiji od roku 1968 ve Švýcarsku a dávají mi to mnozí Švýcaři najevo. Měl jsem rodinu se švýcaskou ženou a tu mi rozbili díky předsudkům proti Slovanům. Mluvím jiným německým přízvukem tak si obzvlášt policajti na mně smlsnou. Mohl bych o to psát román.
Děti mi ukradli, neviděl jsem je už 8 let. Dětimají vymité mozky i když jsem je 14 let vychovával.

285388

25.2.2013 10:19

RE: ponižování Slovanů

raskolnikov 217.?.?.?

Reakce na 285376

hmm...
to zní skoro jak "ponižování židů"...
nechceš to rozvést v nějaký myšlenkový směr, něco jako "slovanismus obdoba judaismu"? vlastně námět už je hotov, stačí jen poslovanizovat biblický hrdiny a z utrpení žida udělat utrpení slovana a cesta k vyvolenosti je vydlážděna... [mrknutí jedním okem]

285393

25.2.2013 12:20

RE: ponižování Slovanů

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 285393

Slovania nie sú paraziti.
T.j.nemajú inštitucionalizovanú nejakú formu parazitizmu na rozdiel od tzv.židov.
Viď:
Biblia – St.zák. Deuteronomium 23:19 – 20, 28:12, Izaiiáš 60:10 — 12
Celosvetová nenávisť k židom je preto oprávnená, logická.

Každá kultúra, národ, človek tu má jedinečnú úlohu.
V zmysle pozitívnej vyvolenosti.
"Vyvolenosť" skupiny semitských kmeňov však nabrala z viac-menej známych dôvodov pred cca.3000 sociopatickú systematicko-genocídnu, parazitickú formu namierenú proti ľudskosti.
Navonok je zradne maskovaná ich pôvodnou úlohou..

Smutné je, že drvivá väčšina z nich samotných nie je schopná sebareflexie.
Ide o biorobotov s deforomovaným myslením(obriezka a ďalšie šokové kultové procedúry tejto šialenej fašisticko-eugenickej ideológie).

Sami žiaľ zatiaľ nie sú schopní identifikácie svojho odborne známeho parazita(tzv.vyšší Nadrabinát kolena levi-ho)..projektantov, a-sociálnych inžinierov podprahového otroctva.

Sám parazit ľudský má parazita, ak chápete.
Cyklus sa uzatvára tým, že slepé oko na Hore núti správať sa aj druh Homo sapiens sapiens ako parazit cez svoj riadiaci výpalnícky aparát(multietnických parazitov tzv.židov)
T.j.pokiaľ nie je slepé oko Kyklopa rozpoznané.
V dnešnej forme ide aj o zvrátenú sciento-lógiu a iné manažérske technológie, ideológie výkonu moci. Ba-sic Koncept zostal.

Bežní ľudia sú preto žiaľ z pudu sebazáchovy nútení tzv.židov dookola v dejinách vraždiť.

Presnejšie:
Podstata a-sociálnej doktríny korporátneho fašizmu formulovanej biblickými "kmotrami"(deformátormi pôvodného judaizmu, at-izmu, kresťanstva,..)

podľa Biblického Deuteronomia 23:19 – 20:
„Svojmu bratovi nebudeš požičiavať na úrok, na žiadny úrok ani za striebro, ani za pokrm, ani za čokoľvek, čo sa sa požičiava na úrok. Cudzincovi môžeš požičať na úrok, ale svojmu bratovi na úrok požičiavať nemôžeš, aby ti Hospodin(?), tvoj boh, požehnal vo všetkom, k čomu priložíš svoju ruku na zemi, ktorú ideš obsadiť“..
Biblia – St.zák. Deuteronomium 28:12
„..budeš požičiavať mnohým národom, ale sám si nebudeš musieť požičiavať. Hospodin(?) Ťa učiní hlavou a nie chvostom, budeš vždy stúpať vyššie a neklesneš nižšie, ak budeš poslúchať príkazy hospodina(?), svojho boha, ktoré ti dnes udeľujem, aby si ich prísne dodržoval. “
Biblia – St.zák. Izaiiáš 60:10 — 12:
„Cudzinci vystavajú tvoje hradby a ich králi ti budú k službám.. Národy a kráľovstvá, ktoré by ti neslúžili, zahynú. Takéto národy prepadnú úplnej skaze“

– krátka jednoduchá sociologická doktrína slúžiaca na koncentrovaniu k moci potrebných prostriedkov. Zabezpečenie zdrojov administrátorov procesu globálnej fašizácie spoločnosti.

Protokoly a iné "konšpirácie" fragmentov pravdy majú odviesť pozornosť od míny(mín) založených v najrozśírenejšej knihe sveta maskovanej za 99,9% Pravdy.

285398

25.2.2013 13:23

RE: ponižování Slovanů

raskolnikov 217.?.?.?

Reakce na 285398

ale no tak...
v jedné televizi (křesťanské) se vyjádřil nějakej "rozumnej" rabín k "ateistům" (tak nazývají věřící ty druhé), že se jedná o "parazity"... skutečně řekl "paraziti" a zdůvodnil to tím, že nepřináší nic civilizaci, která je vybudována "věřícími" a toliko z ní jen "těží"...
víš udo, on tím nepřímo myslel slovany, kteří institucionalizovali "bezbožnost" a víceméně vytlačilili židy ze svého bloku a v tichosti po nich zlikvidovali i stopy (včetně hřbitovů)...
je to prostě tzv. "úhel pohledu" [smích]
nicméně ty biblické pasáže jsou nedílnou součástí pravoslaví, víme? a slovanství vzniklo při pokřesťanšťování "barbarských pohanů" v rámci římsko-byznatského imperialismu, no a tak se nejspíš zažil i název "sklavini", což byl právě pojem, kterým byzantinci začali nazývat své pokřesťanštěné spojence, když odvrhli to pohanství, no a taky tu perskou verzi židovství, se kterou si zahrávali o něco dříve...

udo, dej pozor, ať si tu do něčeho nenaběhneš...[mrknutí jedním okem]

285399

25.2.2013 16:31

RE: ponižování Slovanů

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 285399

Kam by som si mal ako zabehnúť, či na(d?)behnúť?
Dnes sa skôr tzv.židia furt snažia dobehnúť vývoj spoločnosti.
Pritom ešte pár desiatok rokov stáli vďaka tzv.biblickému projektu ako výpalníci a temné hviezdy ničiace všetko nebiblické, tvoriace výlučne v rámci podprahových dogiem pseudonáboźenstiev a vedy, logicky na jeho čele.

Vlak však odišiel a ich zvrátená funkcia bola odkrytá spolu zámernými chybami biblického projektu simulujúceho po 3000 rokov "vôľu božiu". O akého "boha" išlo, vieme zrovna tak.
Každý si to môže selským rozumom poskladať z netu.
Rozobrali sme to tu spolu aj s Vami neraz.
V mnohých pohľadoch s Vami súhlasím.

Prajme teda tzv.židom, aby to sami pochopili a zhostili sa pre obecné dobro svojej pôvodnej úlohy svetlonosov, ak je to vôbec ešte možné.
Pre nich a čiastočne aj pre nás dúfam, že áno.
V prípade, že nie, by sa nám ostatným situácia čiastočne skomplikovala a ich budúcnosť si v tomto prípade radśej ani nepredstavujme.

re: uhol pohľadu
Ide o to, ktorý uhol pohľadu je najbližšie objektívnej realite(objektívnych, bezpečných socio-prírodných pravidiel postoja Vis Maior, či ak chcete Boha).
T.j. za podmienky, že neide o masochistu a psychopata.
btw..Príroda to spolu s podstatou Človeka sama dostatočne vylučuje.

Netvrďte prosím, že tomu nechápete.
Ste snád natoľko oddaný "veci", že nie ste schopný rozlíšenia?
Tomu sa už hovorí posadnutosť a tým smerom by ste snáď pri vašej inteligencii nerád, či?

re: rabin
Otázka akého svetla je synom ten Váš ra-bin?
Aj masový vrah sa subjektívne môže domnievať, že na vine jeho psychóz sú deti na ulici, či robotníci vo fabrike a nie a-sociálny manažment.

S ostatnými vašimi kombináciami sa dá opäť do istej miery súhlasiť.

Ps: Dúfam, že si to nevysvetlíte zasa dogmaticky v zmysle fašistického princípu, že
Ľudia sa "prirodzene" rodia zlí.
Tam totiž akákoľvek snaha o komunikáciu končí,
keďže ide o skutočný satanizmus a tolerancia prirodzene má svoje hranice.

285402

25.2.2013 18:02

RE: ponižování Slovanů

raskolnikov 85.?.?.?

Reakce na 285402

a stále to úporné ukazování prstem, tebe ten žid tak trápí, žes úplně zapomněl na sebe…jejich bůh je přeci i ten tvůj, ty přeci věříš, že je to ten jeden, nebo ne? a jestli skutečně souhlasíš, tak je v tom i to, že víra slovanů (a nemám zatím nic přesvědčivého, že by entita jménem „slovani“ byla přítomna před „pravoslavím“) je v širším smyslu totéž… jen jestli už neukazuješ do zrcadla, udo... proto jsem uvedl i toho rabiho, připoměly mi ho právě tvoje argumenty...
ty vlastně ani tolik nediskutuješ, přijde mi to spíš jako vytváření dojmu komunikace pod záminkou opět a jen ukázat na nějakého žida (dokonce takzvaného), v čemž tkví asi celý point těch traktátů…

285407

26.2.2013 11:29

RE: ponižování Slovanů

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 285407

Ok, máš pravdu.
V tejto fáze vývoja spoločnosti je možno jej úroveň chápania v otázke takzvaného "židovstva" dostatočná.

Pravda je aj to, že židia si svoj morálno-ideologický(najstaršej známej mafie) problém samozvaných Führerov apokalyptickej civilizácie musia vyriešiť sami.
..aj keď sme ako ich spoluobčania povinní upozorňovať ich v ich vlastnom záujme pri každej možnej príležitosti pre ich vlastné dobro na príčinno-dôsledkové vzťahy ich podprahovej činnosti.. ..samozrejme paradoxne väčšinou dobre myslenej, no výsledky, krízy(eko-nom-, eko-, bio-logické, sociálne, morálne,..)hovoria za seba.

Ak nechcú, príp.nemôžu riadiť zodpovedne, budú zasa raz zbytočne dôkladne masovo obrezaní, bude sa opakovať kvíkanie, histéria a tak dokola okolo stolalala ich Panov..
či ako sa to niekde po dedinách spieva..
..obávam sa, že ďalší holohoax a pokraćovanie jeho "priemyslu" bude "Untermenschami" pri dnešných informačných možnostiach nestráviteľný.

Ako teda správne navrhuješ, poďme ku nám, k "Untermenschom".
Slovania, Ari, Balti, Anti, či G-ar-mani, Kelti, Han-číňania, Zulu, Kečuovia..akýkoľvek kmeň, alebo sformovaný národ, kultúra má svoju genézu.
Ostatne aj medzi latinou pred- a Cézarovej doby a rečou zaalpskej, no hlavne predalpskej Galie, Keltov nebol zas podstatou až taký veľký rozdiel.
Aj hellénska koiné sa formovala dlhšie z tých istých logických jazykových konštrukcii.
Akurát napr.Chetitština sa diferencovala zo spoločného základu o nejakých 1000 rokov skôr.
Ako isto vieš, je jazyk jednou zo základných charakteristík národa, okrem ďalších kulturologických parametrov, spoločne obývaného územia a ekonomiky.

Faktom je, že voľajaké kmene na území dnes nazývanom Európa boli pred prijatím kresťanstva, pred Rímom.
Či tieto konkrétne nazveme Wána, Venedi, Viniti, Scaveoli, Sclaveoli alebo nejako inak, nie je z tohoto pohľadu dôležité.
Ostatne 3-4 tisíc rokov dozadu pravdepodobne neboli reči od Európy až po Indiu výraznejšie rozdielne.
5-6 tisíc rokov dozadu ani nehovoriac.
Pritom ide z hľadiská celých dejín ľudstva o okamih.
Síce z hľadiska vývoja druhu dôležitý, no pritom časovo zanedbateľný.

O vnímaní pojmu Slovania samotnými "Slovanmi" by sme mohli viesť dlhý etymologický rozbor, na ktorý tu zatiaľ asi nie je priestor a pri danej téme je skôr off topic.

Jou..a nehraj tu prosím furt divadlo ako by si nevedel, že dnešné formy "pravoslávia", "ortodoxie", či "katolicizmu" a pod. sú infikované podobným štýlom.
Oddeliť otroka od Pana bez zmeny myslenia oboch?
T.j. je za nimi rovnaký otrokársky koncept, akurát ide o verzie A, B, C, D,.. jeden má fialové sloníky, ďalśi je oranžový so žltými oslíkmi, zelenými ťavami a pod.
Zrovna tak judaizmus, či ak chcete "židovstvo".
Akurát je rozdiel v cieľových skupinách a im prideľovaných funkciách existujúceho, no verejne (ne)definovaného manažérskeho konceptu,

285449

26.2.2013 13:55

RE: ponižování Slovanů

raskolnikov 46.?.?.?

Reakce na 285449

asi svoje problémy považuješ za vyřešené, taže opět k židům...
aby bylo vůbec o čem diskutovat, je nutný určit, co myslíš tím "takzvaným židem"... dovedu si ještě představit žida, ale co je "žid"... to víš asi jen ty sám...
teď tohle: budú zasa raz zbytočne dôkladne masovo obrezaní, bude sa opakovať kvíkanie, histéria a tak...
co to je?
..obávam sa, že ďalší holohoax...
aha...
tak vlastně stalo se někomu něco, nebo vůbec nic a je to hoax, a jede se jakoby nic, nebo tu jen tak plácáš, aby řeč nestála a žid "nevychladl", nebo vlastně co?
poďme ku nám, k "Untermenschom"
co to je za blábol, udo, pokud je to ironie, pak možná sebe sama...
voľajaké kmene na území dnes nazývanom Európa boli pred prijatím kresťanstva...Či tieto konkrétne nazveme Wána, Venedi, Viniti, Scaveoli, Sclaveoli alebo nejako inak, nie je z tohoto pohľadu dôležité.
omyl, pojmy jsou důležité, jinak se není totiž jak a o čem bavit, takže ještě jednou, termín "slovan" a jeho obdoby je z nám až z doby křesťanské a je nejspíš z byzantského prostředí, a o to právě šlo...
Jou..a nehraj tu prosím furt divadlo ako by si nevedel, že dnešné formy "pravoslávia", "ortodoxie", či "katolicizmu" a pod. sú infikované podobným štýlom.
ale to divadýlko hraješ ty, já naopak tvrdím od počátku, že v principu je to totéž, a právě žid je toho součástí...
ty sice píšeš o jakémsi "takzvaném židovství" celé elaboráty, ale těžko říci, co si pod tim vlastně představuješ a koho tim vlastně myslíš...

285456

26.2.2013 21:42

RE: ponižování Slovanů

mtk 88.?.?.?

Reakce na 285456

>ty sice píšeš o jakémsi "takzvaném židovství" celé elaboráty, ale těžko říci, co si pod tim vlastně představuješ a koho tim vlastně myslíš...
Nemáš nastudovaný "biblický projekt", tak nevíš. A vo tom to je. [mrknutí jedním okem]

285479

26.2.2013 11:51

RE: Slovania, židia a spol.

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 285407

..zrovna tak judaizmus, či ak chceš "židovstvo"(rola kultových výpalníkov).
Akurát je rozdiel v cieľových skupinách a im prideľovaných funkciách verejne (ne)definovaného manažérskeho konceptu, pre ktoré sú jednotlivé programovo-adaptívne moduly koncipované.
Je hrubo naivné sa domievať, že technológie riadenia davu sú vynálezom len posledných 200-300 rokov.

Kľudne tu môžeš ďalej na spomínané ideológie nadávať,
akurát sa snaž pre dobro veci rozlišovať pôvodné dobré idei.
T.j.fázy pred a po infiltrácii lokálnymi,
resp.tzv.globálnou elitou.

Rozoštvávaním nikomu nopomôžete-me.
Na nezlučiteľnosť podstaty všetkých dnešných "náboženstiev" s vyššim morálnym princípom(či ak chcete Bohom) si aj ty už dostatočne upozornil a myslím, že aj väčšina diskutérov v tomto s Vami súhlasí. Tak aj ja.

Poďme ale ďalej vo formovaní, vylepšovaní alternatív, ktoré tu boli najmä v poslednej dobe predostreté.
Konkrétne napr. spomínanej od veľkoruských ideí očistenej a na naše podmienky prispôsobenej Koncepcii sociálnej bezpečnosti obohatenej o nemecké modely základného platu, postupných úprav daňového systému(pomerov inkasa dane z prijmu, dph,..), príp.návrhy foriem spolupráce s tými "cirkevníkmi", ktorí sú ochotní preformovať kresťanstvo, islam, judaizmus, budhizmus..do aktuálneho, celospoločensky, ľudsky prospešného vývoja.
Bolo by chybou zavrhnúť potenciál bývalých náboženstiev ako celok. Myslím, že chápete.

Žiadna apokalypsa nebude.
Negatívne matice treba cez net nulovať a pozitívne vytvárať.
Presnejšie:
Dávať existujúcim kulturologickým maticiam postupne stále lepšie a lepšie interpretácie z pozície postoja čo najbližšie možného postoju Vis Maior(či ak chcete spomínaného Boha).

Z pozície Vis Maior je z dlhodobého hľadiska vždy podporená najlepšia možná alternatíva pri danej úrovni morálky a chápania populu.
Preto u starých profesionálov infowars ide prvý útok vźdy práve na morálku a deformáciu vnímania(pojmov a dojmov).
Presnejšie:
Na oddelenie
1.obrazno-predmetného(vnímania 5.-7.zmyslami úroveň podvedomia) od
2.abstraktno-logického myslenia(kódovania=pomenovania= komunikácie na úrovni vedomia)
Závažná úloha, ktorú si kedysi dávno postavili seriózni ašpiranti na svetovládu(maximalizáciu dávok drogy moci):
Rozdelenie nie len kultúr, národov, kmeňov, ale samotnej prirodzenej funkčnosti mozgu jedinca do
"Vajca, alebo sliepky",
nabúranie, čo najväčšie zablokovanie
s-troja psychiky(1.formy, 2.in-formácie a 3."stvojeného" ),
interakcie mechanizmu
1.vedomie-podvedomie(hore-dole)
a 2.obraz-slovo(pravo-lavo)..
symbol kríža

1.Otazka klasika, na ktorej sa isto zhodneme:
Ako chápeš, nie čo chápeš?
Teda ako chápeš pôvodný a dnešný judaizmus atď.
A.Čo majú spoločne a
B.aký je medzi nimi rozdiel v základných parametroch..
To isté čo sa týka kresťanstva atď.,atď..

285451

26.2.2013 14:26

RE: Slovania, židia a spol.

raskolnikov 46.?.?.?

Reakce na 285451

Kľudne tu môžeš ďalej na spomínané ideológie nadávať, akurát sa snaž pre dobro veci rozlišovať pôvodné dobré idei.
je to nějak dopletené, které to tedy jsou, ty myšlenky "před infekcí" a "po infekci", když to, co tě tolik trápí, je tam furt...
Rozoštvávaním nikomu nopomôžete-me.
no a to se dělá jak... třeba tak, že na někoho dokola ukazuju prstem? třeba na "zlého žida", který vlastně není žid, ale "žid", takže to může jaksi bejt nikdo a všichni? zamysli se nad sebou ...[mrknutí jedním okem]
nemecké modely základného platu
s touhle děsivou blbostí na mě ani nechoď...
tohle je skutečná perla:
návrhy foriem spolupráce s tými "cirkevníkmi", ktorí sú ochotní preformovať kresťanstvo, islam, judaizmus, budhizmus..do aktuálneho, celospoločensky, ľudsky prospešného vývoja. Bolo by chybou zavrhnúť potenciál bývalých náboženstiev ako celok.
no a o co se katolíci asi tak celou svojí silou snaží, co myslíš? jenže jisté věci jsou principielní a tudíž nereformovatelné a sem patří i monoteismus jako celek...
Žiadna apokalypsa nebude.
nevidim, že by lidi brali rozum do hrsti, naopak, bohem zmagořelé stádo když má našlápnuto, tak se jen tak nezastaví a evidentně nějaká rovnováha člověka a okolí ho příliš nezajímá... no ale když myslíš, nechám tě u toho, že je to jěště a furt dobrý...[smích]

ty body a otázky hýří nejednoznačností a lavírováním mezi pojmy se snahou je donutit se stěhovat časem, místem i významem, těžko tu na cokoliv odpovídat, škoda, chtělo by to asi více odvahy jak ke skutečnému vyjádření názoru, tak i k jasné formulaci otázky...

285458

26.2.2013 16:42

RE: Slovania, židia a spol.

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 285458

V skratke:
Jednotlivé tebou popísané body a pojmy(včítane možných prirodzených benefitov základného platu pre túto fázu vývoja), čo by sa malo pod nimi chápať na definovaných úrovniach vnímania vývoja a ich súvislosti v odlišnotiach sme tu rozoberali.

Ak ťa to naozaj zaujíma(čo sa obávam len hráš) a úprimne hľadáš riešenia spolu s ostatnými zodpovednejšími, klikni na môj nik a prejdi si staršie diskusie na tebou spomenuté témy, no vedz, že tiež len hľadajúci slova grálu som.
Toť postoj, cestujúci svetom za svetlom.
Metodológia(spôsob hľadania)síce dominuje faktológii, no ide o nádoby spojené.

Zúfalo sa snažíš odviesť druhých od podstaty a hráš sa so slovíčkami s (pod?)vedomou snahou o deformáciu a nihilizmus ako fanatický demagóg.
Hladáš hlasnú a tichú lož medzi riadkami nevyslovenú namiesto objektívnej pravdy? Pozornosť rozptyluješ?
akože to bolo?
..Lstí a klamem?

V tom prípade nech ti je Boh milostivý.
Pre teba sa obávam, že dnes už tebe(a tvojim najbližším) nebude také jednoduché(ako predkom tvojim) hodiť vinu na prípadné obete tvojej(vašej) demagógie, aj keď si na to možno trúfaš(te).

Pripomínaš mi žiaľ stále viac našeho padlého Slováka Stevena Mushrooma, kašistu, sluhu krivých zrkadiel, snažiaceho sa (pod?)vedome umelým svetlom lampy jas hviezd a slnka miery prirodzenej prehlušiť, čim zúfalejšie javný opak deklaruje.

..jou..a na tvojom mieste by som sa nad tým radšej nesmial..
..bo Ten ťa prejde..
S fanatikmi(extrémistami) strata času a energie..miery..
Spomni v chvíli ťažkej Razkoľnik,
že svet sa netočí okolo teba a tak ani okolo mňa a nikoho z nás.
Bez pevného bodu kompasu svojho,
hodnotiť budeš podľa obrazu,
odrazu zrkadla tvojho..
miery pominuteľnej.

Nájdi v sebe ľudskosť, spojitosť miesto Rozkolu, či Ra-skolu, svetloborstva, simulácie Pravdy jedinej a v daný moment konkrétnej.
Muž múdry hľadá vodu v lese a nie na púšti.

Sein(Gottes) Wille geschehe..
(InšAllah)

285469

26.2.2013 22:01

RE: Slovania, židia a spol.

mtk 88.?.?.?

Reakce na 285469

>Nájdi v sebe ľudskosť
Za pár dní máme svolanou radu užšího výboru placených diskutérů, insiderů mossadu, nedaleko Tel Avivu. Navrhnu grémiu, aby doporučilo agentu Raskolnikovovi učiti se, ehm, jak jste to říkal? lidskosti? Bude to přetěžký úkol (je to totiž netvor, ten rozkol), ale je možné, že pár šekelů navíc dodá patřičnou motivaci. Myslím, že by to mohlo fungovat, nasadíme "lidskost", a touto lstí a klamem zmateme všechny bohabojné, kteří si budou myslet, že Bůh nás přemoh. Ale my zvítězíme! A to vše jen za pár šekelů navíc ... Díky za vnuknutí, pánbůh ti to zaplatí věčností (=navěky budeš honit žida nesrozumitelnými traktáty; ... no fuuuj! [chechtot] ..), ja jdu sepsat ten návrh ...

285481

26.2.2013 22:33

RE: Slovania, židia a spol.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 285481

no, taky bude úplněk, a tedy pro iluminátský rejdy naprosto ideální podmínky...[mrknutí jedním okem]

285482

27.2.2013 0:13

RE: ponižování Slovanů

disident 88.?.?.?

Reakce na 285393

podle nacistické ideologie byli Slované hned po Židech "untermensch" č.2(viz Heydrichův plán na likvidaci českého národa).
Jelikož dnešní Západ má uzákoněn zákaz jakékoliv diskriminace
Židů,na Slovanech se mohou dosyta vyřádit(viz akce v
90-tých letech "Češi kradou" v německy mluvících zemích nebo
"polský instalatér" ve Francii.Z Rusů má Západ strach,tak do
nekonečna mele o porušování lidských práv a nedostatku demokracie
v Rusku.Balkánští Slované jsou podle Západu primitivové,kteří
jsou na nízkém stupni vývoje a je nutno jich učit demokracii nej-
lépe humanitárním bombardováním.

285484

27.2.2013 15:23

RE: ponižování Slovanů

raskolnikov 217.?.?.?

Reakce na 285484

a to jako kdo?... na tom západě...
němci? - etnicky se nijak od nás nelišej
francouzi? - vždyť rusko a francie jsou jak kosí bratři
američani? - vždyť tamní sen si tam budovali i slovani, tvořili obrovskou část imigrace právě v době jejího vzniku i rozmachu

a snad každej má svýho "podlida", němcům se tu říká skopčáci, vždyť i "rusové a švábi" maji taky svuj druhotnej význam a co maj říkat mongolové, indové, černoši, hispánci a já nevim kdo ještě...
to jsou prostě jenom kecy...
že někteří češi a taky cikánští "češi" jezdili ven na lup, to neni nic tajůplnýho a novýho, a tak neni divu, že tam začali bejt ostražitý... a za rusy bych já ruku do ohně nikdy nedal, studujte tamní kulturu a pochopíte proč, a že z nich má kde kdo strach? to je docela pochopitelný, tato země disponuje obrovskym arzenálem a nikdo netuší, jestli se tam k moci dostane "zlej" nebo "hodnej", takže já zrovna dvakrát v klidu taky nejsem, i když si to zase nijak nedramatizuju...

co se týká němců, znám lidi, co tam žijou nebo jezdí a vesměs si na nic nestěžujou, spíš naopak, stejně tak se to týká britů, a zase znám některý, co sem často a rádi jezdí a ve vší slušnosti...
a co jsem sám měl možnost poznat americkou multikulti, tak dokud tam více fungovalo, brali čechy všema dvaceti a chovali se tam ke mě daleko vstřícněji, než tady a což je zase v kontrastu k tomu, jak se češi chovaj k jinejm, a to třeba i k ukrajinským "bratřím"... vždyť i češi se sami k sobě často chovaj jako hovada...

takhle ten problém totiž vůbec nestojí, je to daleko více problém ideologický a náboženský, kdy nábožensky zaujatý svět trpí jednak vnitřními rozpory (jako příklad můžu dát proněmecký katolický chorvaty a proruský pravoslavný srby), ale také fóbií navenek, kdy ti zbožní se ze všeho nejvíce děsí bezbožných (a to třeba zrovna na východě evropy)

s tim se dá teď hned těžko něco dělat, tohle může snad jen vyhnít, ale co však můžem udělat hned, to je podržet si vlastní důstojnost, a teprve když si někdo váží sám sebe, začne si ho považovat i okolí, a vynutit si nějakou úctu nářky, vztekáním se a prskáním okolo sebe - no tak právě tohle nikdy nefunguje, tak se dá docílit jenom opaku... [smích]

285500

27.2.2013 23:39

RE: ponižování Slovanů

disident 88.?.?.?

Reakce na 285500

"podržet si vlastní důstojnost"-s tím se dá souhlasit,ale to by se
naše polistopadové "elity" nemusely chovat poníženě a lokajsky vůči
Západu(snad kromě Klause)a tím dávat špatný příklad národu a
utvrzovat Západ v tom,že jsme jako národ cosi podřadného.Varováním
by nám měl být přezíravý postoj Západu podpisem Mnichovské dohody.

285510

28.2.2013 9:26

RE: ponižování Slovanů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 285510

představ si, že němci a francouzi za sebou měli válku, kdy v jediný bitvě zařvalo nebo bylo zraněno na na každý straně víc než 1mil. lidí... jeden kus země kompletně posetej mrtvolama - a to francouzi a němci vznikli z jediný říše - francký říše - která pokračovala jako západní řím - a to je ten vznik toho západu!
francouzi vyšli z první fáze velké války vítězně - v zabraných částech německa kopali němce do zadku, němci jim museli platit, a tak na tom mohli chtít těžko něco měnit, klidně by se zbavli kohokoliv, jen aby oni měli pokoj... jenže podstata toho konfliktu byla daleko hlubší, takže se i oni přepočítali...
že máme politiky jaký máme, to je do jisté míry i důsledek našeho stylu myšlení, který zrovna velkou důstojností neoplývá (klidně si stačí projít jen tohle fórum) a důsledky si musíme vyžírat, ovšem nikdo nezmění druhýho, jak by chtěl, to může udělat jen sám u sebe, pak se začne měnit i to okolo...

285529

Příspěvků: 25

22.02. 01:28  Kdo viděl film " Ukradené Kosovo", musí mít jasno
22.02. 06:39 MoUdrostrak  RE: Kdo viděl film
22.02. 14:45 Pavel -Čert- Němec  RE: Kdo viděl film
23.02. 03:41 p.  RE: Kdo viděl film
22.02. 14:47 T.Čierny  Koľko stojí Kosovo.?
23.02. 17:34  demokraticke investice a pomoc
24.02. 23:51 disident  ponižování Slovanů
25.02. 08:45 Fred  RE: ponižování Slovanů
25.02. 10:19 raskolnikov  RE: ponižování Slovanů
25.02. 12:20 udo1  RE: ponižování Slovanů
25.02. 13:23 raskolnikov  RE: ponižování Slovanů
25.02. 16:31 udo1  RE: ponižování Slovanů
25.02. 18:02 raskolnikov  RE: ponižování Slovanů
26.02. 11:29 udo1  RE: ponižování Slovanů
26.02. 13:55 raskolnikov  RE: ponižování Slovanů
26.02. 21:42 mtk  RE: ponižování Slovanů
26.02. 11:51 udo1  RE: Slovania, židia a spol.
26.02. 14:26 raskolnikov  RE: Slovania, židia a spol.
26.02. 16:42 udo1  RE: Slovania, židia a spol.
26.02. 22:01 mtk  RE: Slovania, židia a spol.
26.02. 22:33  RE: Slovania, židia a spol.
27.02. 00:13 disident  RE: ponižování Slovanů
27.02. 15:23 raskolnikov  RE: ponižování Slovanů
27.02. 23:39 disident  RE: ponižování Slovanů
28.02. 09:26  RE: ponižování Slovanů

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 52 čtenářů částkou 12 058 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 0

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 0

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 8

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Měnové kurzy

USD
21,09 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,62 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,28 Kč
Švýcarský frank
23,29 Kč
100 japonských jenů
19,25 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,14 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,47 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 432,00 Kč
1 unce stříbra
567,97 Kč
Bitcoin
1 039 551,46 Kč

Poslední aktualizace: 14.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 190