Diskuze k článku

Zákon na ochranu dětských obětí aneb proč v USA zuří

Příspěvků 26

14.2.2013 9:20

co za sila co

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

ovlada elitu v Americe,kdyz terorizujou celej svet,podle rozhovoru s Nerudou je to A minus,sila ktera ovlada pres cakrovej system cloveka,pry je to videt na ocich cloveka,Ramsfeld,Olbrajtova atd

284829

16.2.2013 8:59

Крайняя плоть мальчика - Předkožka chlapec

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

Reakce na 284829

http://www.fondsk.ru/news/2012/12/30/zakon-protiv-...
"... Например, сердце на «рынке органов» стоит 160 тыс. Печень от 60 до 150 тыс. Поджелудочная железа - 45 тыс. Почка – 10 тыс. Крайняя плоть мальчика – 20 тыс. долларов…"
Překladač google:
Крайняя плоть мальчика - Předkožka chlapec
O adopcích dětí degeneráty také zde:
http://ulozto.cz/x3AbtPS/klimov-bozi-narod-e-book-...
Ale vypadá to, že kosher je teď v jewesej předkožky přišívat a né amputovat. No co, židovky už si dávno nechají zkracovat nosy a kupírovat uši.
[chechtot]

284963

16.2.2013 12:29

RE: Крайняя плоть мальчика - Předkožka chlapec

Lin 85.?.?.?

Reakce na 284963

No...tak...v tom článku to skutečně je uvedené. A já se přiznávám, že jsem to do překladu neuvedla, protože mě nenapadl jediný účel, k čemu by se taková "část lidského těla" mohla při transplantacích používat. Máte dobrý postřeh... [mrknutí jedním okem]

284972

14.2.2013 11:27

To je humus

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Tak jestli se takové věci opravdu dějí, tak tento svět je mnohem horším místem než jsem byl doposud ochoten připustit.
Jinak: vůbec nechápu, jak je nějaká adopce mimo státní hranice možná. Tuším že u nás v ČR to ale funguje také v rámci EU. Nejsem si ale jistý. Ale případ utýraného cikánského chlapce ve švédské adoptivní rodině by tomu nasvědčoval. Jak asi potom "stát", či jeho kontrolní orgány vůbec můžou ochránit adoptované děti, nebo děti v pěstounské péči pokud ta nějak selže? V devadesátých letech jsem se bavil s ředitelkou kojeneckého ústavu v Karlových Varech. Říkala mi, že jí běhá mráz po zádech z toho, co někteří poslanci navrhují. Už tehdy mluvila o snahách ukončit činost kojeneckých ústavů. Říkala, že odborníci ze Švédska jezdí k nim do kojeňáku a říkají:"Co bychom dali za to, kdybychom mohli mít to co tu máte." A říkala, že jediné k čemu to povede bude obchodování s dětmi. Dnes se obávám, že paní ředitelka měla pravdu.
PS:Článek skvělej, ale pro mně opravdu hrůzostrašnej.

284840

14.2.2013 13:22

Trh s deťmi sa presunul na Ukrajinu...

abc 89.?.?.?

Jeremiah: Pěstounské rodiny neboli byznys s dětmi?http://sk.gloria.tv/?media=390647

284847

14.2.2013 13:34

Tenhle svět,tahle euroatlantická,židokřesťanská "civilizace"je jeden velkej Horor!!!

Emil Robot 90.?.?.?

Dnes je,jak je vidět,na "západě"a blízkém okolí,možno pro peníze všechno,ale úplně všechno.To,čeho jsme se děsili už jen při pouhém pomyšlení,se dnes děje naprosto běžně.
Mainstream nás denně zasypává stupiditami o tom,jak někdo hodil psa do popelnice a přitom se tu za tichého vědomí vlád a spících poslanců ignorantských parlamentů,sirotci rozebírají na náhradní díly po tisících,aby se zachránily zbytky života nějakým celebritám s kokainem prožranými játry...

284848

14.2.2013 17:08

Vzpomínám si na případ

petesv 2.?.?.?

hned po 1990 došlo k vraždě dorostence. Příbuzní trvali na tom, že jde o odebrání orgánů, nikoliv sadistickou vraždu. Ročně zmizí v ČR množství lidí včetně dětí, není to téma pro demokratický tisk. Stejně tak se nemluví o sebevraždách upálením, po 1990 již půjde o stovky. Snad aby nezastínili ten palachův ůčin"

284857

14.2.2013 18:23

Toto je jen zlomek hrůz

hell 188.?.?.?

které se v Západním světě skutečně odehrávají. Jeden ze způsobů jak se to dělá shlédněte zde http://nwoo.org/view.php?nazevclanku=sokujici-prib...
Západ ovládají šílení devianti, kteří se nezastaví před ničím. Kdo byl silný a shlédl snímek Saló aneb 120 dnů Sodomy si myslel, že se dívá na ad absurdum vykonstruovanou fantazii o nacistických Italech. Jak ale později zavražděný Pasolini řekl, nešlo o vyobrazení nacistické společnosti, ale o společnost dnešní moci. Ve filmu byli bankéři, politici...Údajný vrah Pasoliniho po 30ti letech promluvil a sdělil, že šlo o politicky objednanou vraždu. To co Pasolini natočil je skutečnost. Vemte si devianta Sevila. Ten organizoval "párty" pro královskou rodinu. Západu prostě vládnou sadističtí pedofilové. Apokalypsa - řecky Odhalení se blíží a to co ukáže, bude naprosto odporné, jako pravá tvář pekla je.

284862

14.2.2013 20:47

Drang nach Osten nikdy neprestal

Malý a zvedavý 84.?.?.?

Obchodovanie s deťmi a s otrokmi alebo predaj detí na orgány je síce zrejme skvelý kšeft, ale je tu ešte jedna príčina, prečo sa globálny parazit zameriava práve na deti z Ruska. Jedným z cieľov je podľa môjho názoru pripraviť ruský národ a celkovo Slovanov o čo najviac detí, čo najviac nám znížiť demografický rast, či už priamou alebo nepriamou likvidáciou alebo cielenou asimiláciou, a dosiahnuť naše vymretie. Inými slovami tichá genocída Slovanov.

284880

14.2.2013 22:31

RE: Drang nach Osten nikdy neprestal

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 151.?.?.?

Reakce na 284880

souhlas,již sef CIA alan dulles o tom mluvil v padesati letech,USA
davaji miliony na zniženi populace Slovanu,ja držim palce Putinovy,
on v podstate zachranuje rusky narod pre vychubenim.
Posledni Papež na byt tmave pleti,ono to bylo myšleno jako nejmocnejsi muž planety,ale muže to byt i Obama,pripravme se na drasticke zmeny,ale musi prijit novy začatek pro cloveka,zmena.
Tohle co se deje,je cesta do pekel.

284889

15.2.2013 11:09

RE: Drang nach Osten nikdy neprestal

Emil Robot 90.?.?.?

Reakce na 284889

Nedávno jsem na YOU TUBE narazil na asi 1 1/2 hod.trvající video,zabývající se tím poválečným Dullesovým plánem na postupný rozklad Ruska,rozdělení po odpadnutí periferií jako Kavkaz,Pobaltí,Ukrajina,Bělorusko a jeho zbylou hlavní část rozdělit na 3 díly.V podstatě tento proces se začal naplňovat
a v době ožralýho Jelcina zbývalo jen plán dorazit do konce.Velmi tomu napomáhala 1.čečenská válka organizovaná CIA přes Saudi.Arábii,penězi a její tajnou službou řízenými AL-Kajdovci a ruskými Židy,hlavně Berezovským,financovanými z USA a v té době opanovavšími skoro celé hospodářství úmyslně rozvracené země.Jak to dopadlo víme.Putin majíc nejlepší přehled o věci,jako šéf FBS de fakto udělal státní převrat a tím Rusko zachránil.Je kolem toho hodně zajímavých detajlů,jako např.smrt gen.Lebedě,kterého si mermo mocí přál západ za Jelcinova nástupce,dále pak průběh 2.čečenské války a vypovězení podjabávacích agentur jako je "Člověk v plísni"atd.a vznik zákona o nevládních agenturách.Ty došly za Sorosovy peníze tak daleko,že zásobovaly chudé ruské školy všech stupňů učebnicemi,překrucujícími dějiny a dehonestujícími ruský národ.
Dále podporovaly "liberální výchovu"s cílem rozmělnit význam vzdělání,roli rodiny,propagovaly promiskuitu a homosexualitu a šířili s tímto kvanta antikoncepce.A ten hromadný vývoz sirotků byl součástí toho plánu.Něco podobného,co dnes vidíme každý den i u nás.Rus je naštěstí jiná nátura a včas se tomu postavil.V kontextu s tím si uvědomuji,"jak hluboko jsme klesli"my a hlavně ti Hřebejci a Menzelové,patolízali,jenž na národu vždy parazitovali a žili jako Menzel z děl,jako byli Hrabal,nebo nacisty popravený komunista Vančura.
Ten film stojí za shlédnutí,jsou tam fakta doložená důkazy a každý,kdo vládne ruštinou se velice poučí a udělá si daleko objektivnější názor,než je mu předkládán našimi sděl.prostředky.
"Ruská problematika"je vejice obšírná a k získání uceleného pravdivého obrazu,je potřeba znát víc faktů,než jen to,co jednou za čas řekne "specialista na Rusko Petránek.

284921

15.2.2013 21:12

RE: Drang nach Osten nikdy neprestal

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 284921

Velice dobre jste to vyjadril,co se tyče Ceskoslovenska,tak rozdeleni bylo taky dilo Zapadu a pak se rozhodovalo jestli
bude Slovensko vubec v E.U.Nakonec padlo že jo ale musi byt
zavedeno Euro,aby mohli regulovat životni uroven a vše kontrolovat.Podstate otrocka poddanost zapadnim skrukturam.

284948

14.2.2013 23:16

RE: Drang nach Osten nikdy neprestal

slak 77.?.?.?

Reakce na 284880

Každopádně to cítím tak že, že středověk neskončil a přes proklamace pro naivní, se doba kromě neskutečně nadupaných kompů, které pro zvídavé minimálně otevírá možnosti chápat, prostě moc nemění. Reál je, když blonďáci prchali před tvamovlasýmy z gruzie, kterou tam opanoval a posleze i sajuz- známý stalin. Jo, jsou věci, které nikdy děti učené nebudou vědět, protože prostě si vítězové píšou historii a mladí to koneckonců předvedli z jihočech s kchárlem na hrad a teď k vůli nezaměstnanosti ti samí chtějí urazit česko odchodem do zahraničí, k vám bratia se obtěžovat nebudou, ale co kdyby něco z hospodářského růstu na západě evropy ještě po úspěšných 80 letech uzobli. Sice ještě nebyli na světě, ale setrvačnost je prostě základ podvodu politiků nad národy. No, ze mě padaj moudra, fakt je ten že jsem pochválil Alču že roste do krásy a 19 nechal zdát i když takhle kukadlovat vysmátou jsem ji superkategorii a ať se jdou s modelkami vyfotit, šperk, neviděl a jdu do peřin, protože se nehodlám dřít v jednapadesáti, stačí pocit nikoli výkon a dřina,ne? [mrknutí jedním okem] Proč mám ten pocit že děcka s ní by byli blonďáci, fakt nechápu, kdyby byli po mě, tak je to blbě s průměrem promile nejmíň životně [smích]

284891

15.2.2013 13:52

Vítejte v "dýmů/krásy" - dobre došli do demokracie

MoUdrostrak 90.?.?.?

Demokracie nikdy nebyla ničím jiným, nežli džunglí s proměnlivými pravidly a neustále překreslovaným hřištěm.

Predátoři od věky věkův rychle našli způsob, jak si včas ochočit nebo nasadit lajnovače.

Mediální přestřelka mezi zlými Rusy a hodnými Emeričany není jen "o dětech", ale o podstatě společnosti.

Pro zinkající pivní Pepíky a/i lídlující Mařen/ky jde ale o "mrtvého stjůůůdenta" Martina Šmída http://cs.wikipedia.org/wiki/Martin_%C5%A0m%C3%ADd, který jim "umlácený na Národní Třídě" stál K_O_N_E_Č_N_Ě za vydání zlých všelidových nemocnic, všelidových podniků, všelidových universit a infrastruktůůůry

a proto konečně od hltání Havla, Klause, Kočárníka a dalších věrozvěstů "dýmů/krásy" pozvedají rypáky...když jde (P_R_O_B_O_H_A!!!) o děti (ač zlých rudých širokolících okupanstkých Russáků...).

Když šlo o zlé Srby, přes 30% Čechů a Češek fandilo bombardérům NATO a "dýmů/krásy". Fronta na podpis Madlejn Korbel se ještě před pár měsíci linula okolo Václaváku - ač patří mezi největší privatisátorky Uloupeného Kosova - hlavně že je Češka, proto jsme na ni hrdí!

Že se kupčí s dětskými orgány, si šuškají vrabci na střeše odjakživa. Vždy je "nějaké řešení" - tu v Kostarice, tu v Emirátech, tu v Luganu - kdo solí, ten nad dětskou rakvičkou předčasně slzy neroní. Stačí chtít a na kontě mít - a "...brzy se Vám někdo ozve...".

Nyní se Češi rozeštkávají nad páranými dětmi zlých ruských okupantů. Brzy si budou muset hlídat i ty své. "Dýmů/krásy" už konečně s lídly, exekutory, zastavárnami, transfuzními stanicemi dorazilo i do Vašeho města a na Vaše vesnice.

Dobro došli - na nekončící mejdan s "dýmů/krásy"!

284928

16.2.2013 15:08

RE: Vítejte v

fohat 194.?.?.?

Reakce na 284928

ožralý bareták se zásahu na Národní třídě porušil Omertu a sdělil,že z té hromady krvavých hadru a bot odvezly falešné sanitky dvacet mrtvol na prosekturu pod hotel Forum...propojená s věznicí Pankrác... [oči v sloup]

284976

16.2.2013 19:58

RE: Vítejte v

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 284976

Známý se v ten den nemohl ulicemi dostat domů, protože na národní třídě bydlel, ale jako pražák se přes dvory domů dostal a prý napočítal 23 těl naházených na kbelík jak se sklápěcí vejtřasce říkalo a potom rychle skončil sledování protože ho přejel paprsek zaměřovacího laseru. [oči v sloup]

284988

15.2.2013 17:44

Nesmyslny clanek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

V Americe je mnoho zen a rodin , ktere chteji adoptovat deti a docela s poctivymi umysly. Mnoho Americanek se hnalo za penezi a karierou a zustali bez deti , ktere jim chybi a tak adoptuiji. Ze se v tom pohybuji penize a advokati je pravdou, pak druhy socialni a politicky tlak je ze strany "New World Order", kteri chteji v podstate vytvorit globalni system s minimalni politickou silou narodnostniho charakteru a kteri podporuji proto adoptovani deti.
Ale charakterizovat adoptovani deti jen negativne mne pripada typicka primitivni propaganda.

284936

16.2.2013 1:56

RE: Nesmyslny clanek

petesv 2.?.?.?

Reakce na 284936

Dohoda o adopci USA-Rusko z časů ožraly, ale "vzorného demokráta" Jelcina, co málem definitivně zničil Rusko, výslovně uvádí, že ruská strana má právo kontrolovat jak se zachází s adoptovanými. K některým přes veškerou snahu se nemůžou dostat. 6 adoptovaných bylo zavražděno novými rodiči. Pozoruhodné jsou rozsudky amerických soudů - od pokárání po symbolický trest. Samozřejmě jde řeč o adopci oficiální cestou, kolik mezitím bylo vyvezeno neoficiálně, nebo i sprostě uneseno, převážně v devadesátých - ví snad bůh. Orgány mimochodem odebírali zločinecké organizace přímo v Rusku a na Ukrajině, a to předem vytipovaným obětem, nejlépe mladým sportovcům, není no žádná novinka. Kde skončili tisíce sirot po čečenském řádění, když vyháněli všechno nečečenské? Možná to ví senátor Štětina? Hlavně mi nejde do hlavy ten zájem o adopci postižených dětí - na co? Snad jedině pro prachy a darování orgánů.

284960

16.2.2013 13:32

RE: Nesmyslny clanek

steve 174.?.?.?

Reakce na 284936

.. nikdo tady necharakterizuje adopci negativne, clanek je o zneuziti adopce.

284975

18.2.2013 23:52

RE: Nesmyslny clanek

disident 88.?.?.?

Reakce na 284936

dnes(18.2.)zveřejnila ruská media další případ k smrti utýraného osvojeného ruského chlapce v USA(stát Texas).Případ se udál již
v lednu t.r.,ale americké úřady to vůbec neohlásily ruským konzu-
lárním úřadům v USA(tak jak by to mělo podle dohody probíhat),celá
věc se dostala na veřejnost díky mediím.Dle sdělení lékařů byly
na těle dítěte nalezeny známky násilí a chlapci byly ordinovány
psychofarmaka ve velké míře.Znovu musím připomenout naše totalitní
media,která toto vůbec nezveřejňují a někteří pisálkové a lokajové
USA se podivují nad tím jaký je to ten Putin vůl,že zakázal adopci
dětí do takového ráje jako jsou USA.Tito debilové ani neví,že to
byla Státní duma(ruský parlament),kdo tento zákaz inicioval.Tyto
články v našich mediích pochází od "kulturní fronty",která se
aktivně podílela na před-i povolební kampani ve prospěch našeho
milovaného velkoknížete a vzhledem k debilní formě kampaně dopad-
li jak dopadli.

285143

15.2.2013 22:45

Podekovani prekladatelce clanku.

steve 174.?.?.?

Lin, - dekuji za preklad clanku. Nemohu a nemam silu najit slova k tomuto zverstvu ...

284956

16.2.2013 12:37

RE: Podekovani prekladatelce clanku.

Lin 85.?.?.?

Reakce na 284956

Milý Steve, je to trochu jinak, takže díky mi tak docela nenáleží. Protože ten článek byl pro mě co do obsahu dost hnusný, nějak jsem se "zasekla" a nedokázala to dotáhnout do konce. Takže - překlad je dílem ještě dalšího člověka, který mi pomohl dokončit.
A proč jsem se vlastně do takového tématu pustila? Delší historie... Nemohla jsem totiž pochopit, proč se někdo tak staví na odpor té naší od letoška platné novele zákona - té, co ustanovuje pěstouny jako "nové povolání". Takže jsem dostala odkaz na několik souvisejícíhc materiálů, abych pochopila, co to vlastně hrozí. No - a to pochopení bylo pro mě dost krutým vystřízlivěním...

284973

16.2.2013 13:25

RE: Podekovani prekladatelce clanku.

steve 174.?.?.?

Reakce na 284973

.. takze platny zakon. Povolanim "pestoun" investuje do nakupu komodity "deti" a proda jako "srot" k recyklovani ....
.. tohle uz neni ani zrudnost, na to neexistuje slovo ! Ja se vam nedivim, ze jste se zasekla, ja uz dale take nemuzu ..

284974

16.2.2013 21:05

RE: Podekovani prekladatelce clanku.

Lin 85.?.?.?

Reakce na 284974

Steve, u nás pěstou za děti nic neplatí - ten naopak pobírá dost vysoké částky jak od státu, tak z různých dotací (protože je jen pěstoun, díke právně není jeho, ale jen svěřené k výchově). Něco jiného jsou adopce = když získáváte k dítěti statut "rodič". A tam nevím, jestli se u nás něco platí, ale v cizině úplně určitě.
Ta šílenost v našem zákoně spočívá v tom, že pěstouni (cizí lidé) pobírají jak příspěvek na dítě, tak svůj měsíční plat a ještě navrch peníze na potřeby dítěte. Platí se mu i mimoškolní činnost pro dítě, tábory atd. Profesionální pěstou navíc pobírá svůj plat i v době, pokud zrovna nemá k výchově žádné dítě.
Oproti tomu třeba příbuzný, který si dítě na výchovu vezme, pobírá jen ten příspěvek na dítě, tj. cca 3000,- Kč (podle věku, ale maximum je tuším 3500,-) a nic víc. Takže když třeba váš potomek tragicky zahyne a vy si vnouče vezmete k sobě, dostanete pouze ty cca 3000,- a nic víc. Oproti tomu cizí pěstoun si za stejných podmínek příjde asi na 23000,-.
Takže - z pěstounství se stává docela slušný byznys i přesto, že musejí projít nějakými testy a školeními a být v kontaktu se sociálkou. Hrozné na tom všem je ale i další, související okolnost = že u nás se neposuzuje způsobilost k výchově prioritně podle sociálních vazeb (emoční vztahy v rodině, způsobilost rodiče dítě vychovávat = jednoduše jestli rodiče dítě milují, jestli tam jsou dobré vztahy), ale podle "sociální situace rodiny" = podle hmotného zajištění dítěte. Takže - prohřeškem je pro sociálku třeba i to, že vaše dítě nemá vlastní "pracovní plochu" a píše si úkoly třeba na kuchyňském stole.
To je Steve to, co mě vyděsilo = že i u nás je našlápnuté oběma nohama třeba k takové situaci, jako je ve Finsku. Že vám mohou dítě vzít pouze podle posouzení vaší "hmotné stránky".
Fungující rodině stát ničím nepomáhá - ale pěstouny podporuje štědrou náručí (a to nemám vůbec nic proti pěstounům, protože - zatím - jde většině skutečně o dítě).

284991

16.2.2013 21:11

RE: Podekovani prekladatelce clanku.

Lin 85.?.?.?

Reakce na 284991

... a omlouvám se za překlepy a chybějící písmena...

284992

Příspěvků: 26

14.02. 09:20  co za sila co
16.02. 08:59  Крайняя плоть мальчика - Předkožka chlapec
16.02. 12:29 Lin  RE: Крайняя плоть мальчика - Předkožka chlapec
14.02. 11:27  To je humus
14.02. 13:22 abc  Trh s deťmi sa presunul na Ukrajinu...
14.02. 13:34 Emil Robot  Tenhle svět,tahle euroatlantická,židokřesťanská "civilizace"je jeden velkej Horor!!!
14.02. 17:08 petesv  Vzpomínám si na případ
14.02. 18:23 hell  Toto je jen zlomek hrůz
14.02. 19:03 N  juvenilna justicia
14.02. 20:47 Malý a zvedavý  Drang nach Osten nikdy neprestal
14.02. 22:31  RE: Drang nach Osten nikdy neprestal
15.02. 11:09 Emil Robot  RE: Drang nach Osten nikdy neprestal
15.02. 21:12  RE: Drang nach Osten nikdy neprestal
14.02. 23:16 slak  RE: Drang nach Osten nikdy neprestal
15.02. 13:52 MoUdrostrak  Vítejte v "dýmů/krásy" - dobre došli do demokracie
16.02. 15:08 fohat  RE: Vítejte v
16.02. 19:58  RE: Vítejte v
15.02. 17:44  Nesmyslny clanek
16.02. 01:56 petesv  RE: Nesmyslny clanek
16.02. 13:32 steve  RE: Nesmyslny clanek
18.02. 23:52 disident  RE: Nesmyslny clanek
15.02. 22:45 steve  Podekovani prekladatelce clanku.
16.02. 12:37 Lin  RE: Podekovani prekladatelce clanku.
16.02. 13:25 steve  RE: Podekovani prekladatelce clanku.
16.02. 21:05 Lin  RE: Podekovani prekladatelce clanku.
16.02. 21:11 Lin  RE: Podekovani prekladatelce clanku.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 58 čtenářů částkou 13 108 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 6

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 3

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 11

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 2

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 13

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Měnové kurzy

USD
20,98 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,27 Kč
Švýcarský frank
23,26 Kč
100 japonských jenů
19,19 Kč
Čínský juan
3,26 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,34 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 850,97 Kč
1 unce stříbra
579,66 Kč
Bitcoin
906 676,78 Kč

Poslední aktualizace: 17.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 821