Diskuze k článku

Spletl se Stwora?

Příspěvků 46

6.2.2013 2:07

Vtipné

M.P. 194.?.?.?

„Volby proběhly jasně a transparentně, po organizační stránce jim nelze vytknout vážné pochybení, manipulace s hlasy zaznamenána nebyla, snad až na okrajové případy …“

Jako vtip je to dobré. Možná by stálo za to přidat tag „Apríl“.

Pominu-li dvojí metr, tedy že „přímá volba prezidenta“ znamenala, že občané jsou podlidé a prezident navržený občany musel mít 50 tisíc hlasů, zatímco prezident vzešlý ze stran měl výtah do kandidatury zcela snadnější.

Pominu-li fixlování s matematickým ověřováním platných hlasů pro kadidáty ála Kubice – to možná budoucí historikové ještě prohlásí za jeden z nějvětších podovodů.

Pominu následné prohlášení Ústavního soudu, který konstatoval na Kubiceho etudu s ověřování hlasů, že včasné volby jsou důležitější, než dodržování Ústavy.

Pominu-li, že stát věnoval Fischerovi zdarma reklamní plochy na všech poštách, případně je chtěl za pakatel – čímž porušil rovnost podmínek pro všechny kandidáty na prezidenty. A čímž poslal do nulové šance všechny kandidáty, kteří neměly na volební kampaň alespon 10 miliónů, protože museli přebít reklamu Fischera (kteoru dostal jako dárek od státu) a další propriety.

A pominu-li ještě asi 30 dalších pochybení, pak má pan Stwora úplnou pravdu.

Zejména má pravdu v tom, že volby proběhly transparentně, protože se nikdo nezatěžoval různá pochybení – včetně těch co jsem popsal i řadu dalších – nijak skrývat, ale průhledně se dávaly okázale najevo. A smál se občam přímo do obličeje, že stejně nic nemůžou.

K poslední části článku se nevyjadřuji, protože mám odlišný názor. Především ten, že daný hybatel v pozadí měl k dispozici hned několik kandidátů a bylo mu skoro jedno, který vyhraje. Zejména mu bylo jedno, zda to bude Schwarzenberk, nebo Fischer nebo Zeman. Své plány zrealizuje za každého z této trojice. A všichni tři byli financováni desetimilióny na volební kampaň. Tedy pan Stwora je příliš přízemní, pokud si myslí, že Schwarzenberk byl jediná karta a jediný kandidát na prezidenta, která byla z pozadí tlačena.

Miloslav Ponkrác

284341

6.2.2013 2:18

RE: Vtipné

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 205.?.?.?

Reakce na 284341

Vaše námitky uznávám. Když jsem použil výrazy "jasně a transparentně", měl jsem na mysli samotný akt sčítání hlasů, nikoliv celý volební proces.

>daný hybatel v pozadí měl k dispozici hned několik kandidátů a bylo mu skoro jedno, který vyhraje.

Souhlasím jen částečně. Nevěřím, že Zeman otevře Benešovy dekrety nebo začne řešit sudetské nároky. Pokud se stane prezidentem (což ještě není úplně jisté), bude spíše vzpurným hochem než hadrem na holi. V něčem bude hybatelům vyhovovat, ale nikdy na 100%.

284342

6.2.2013 2:42

RE: Vtipné

M.P. 194.?.?.?

Reakce na 284342

Samotný akt sčítání hlasů proběhl v pohodě. Zlé jazyky by řekly, že to kazí drobný fakt, že předtím byla několikrát hrubě porušena Ústava v rámci volby prezidenta.

Hlavní důsledek – a to ještě vyvstane – volby prezidenta bude ten, že Ústava se stane cárem papíru. Že tedy došlo už nikoli jen k finančním a tunelovacím excesům. Ale že nastává nová doba, kdy dojde k rozprášení principů státu i Čechů a češství jako takového. Tedy už se přokračuje k nové etapě, která se ještě projeví.

Ostatně pokud není Zeman idiot, tak bude držet ve vládě i v policii a v justici pod krkem koho chce. Protože pokud vláda a následně Ústavní soud udělal z Ústavy bezcenný cár papíru, který lze kdykoli (a ve volnách to nastalo několikrát) hrubě porušit – pak Zeman to udělá také. A získá tím mnohem větší pravomoci a moc, než by mu podle Ústavy náležela. A vláda i Ústavní soud bude muset držet basu.

Předtím varuji – protože tento směr nastane.

K druhému tématu, tady nejde o Benešovy dekrety. Tedy ne těm v pozadí. Benešovy dekrety jsou error ve volební kampani Schwarzenberka. Musíte to pochopit. Schwarzenberkova volební kampaň byla dělána PR a mediálními profesionálními týmy za Atlantikem. Tyto týmy neznají domácí půdu a tak dopustily error, který jim ušel. Tedy fakt, že Benešovy dekrety jsou pro Čechy citlivé téma. A tím potopili Schwarzenberka. Oni se poučí v příštích volbách a budou nám cpát nového prezidenta podle jejich gusta s tím, že se poučí o domácí půdě lépe.

Znovu říkám, Benešovy dekrety loutkovodiče nezajímají. Jim jde o jiné věci. A ty pro ně zajímavé věci zrealizují s libovolnou trojicí kandidátů.

Ne, Zeman nebude vzpurným hochem. Naopak, to deklaroval už v rozhovorech kdy kandidoval. Na vzpurnost zapomeňte.

Hybatelům bude Zeman vyhovovat na 100%. Jednak nepůjde do sporu. Jednak Zeman je strategický idiot bez intuice a citu pro to co dělat v daném kontextu, místě a čase. (Pro jistotu píšu, že jsem volil Zemana.)

Miloslav Ponkrác

284343

6.2.2013 9:05

RE: Vtipné

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 284343

Domnívám se, že globálním plánovačům za oponou naopak vše vyšlo přesně podle plánu, tak jak mělo. Zdejší Zvědavci vědí, že jsem několik let předpovídala, že se prezidentem po Klausovi stane Zeman. Vsadila jsem na něj i ve Fortuně a vyhrála 1200 Kč (žádná sláva). Tak teď předpovídám toto: Příští rok v parlamentních volbách zvítězí KSČM, ale tzv. pravice bude mít v součtu více poslanců. Teprve tehdy bude zúročena uměle vyrobená popularita KS. Bude zvolen premiérem a hned poté pravicová svoloč začne rozkrádat pohraničí a „daruje ho“ Sudeťákům. Stejně jako darovala majetek naší nebohé chudé církvi včetně Německých rytířů. Tzv. levice v čele se Zemanem zase pro změnu vyhoví každému přání totalitní EU.

P.S.: Vzkaz Slovákům- pokud máte na Slovensku také sázkovou kancelář Fortunu, vsaďte si na Mečiara, že bude konečným vítězem ve volbě na prezidenta. (ale pozor, mé předpovědi jsou přece jen bez záruky, takže vsaďte jen malou částku, která by vás při prohře nemrzela[smích]).

284354

6.2.2013 12:01

RE: Gratulujem k výhre, Jarmilka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 284354

- ale mýlite sa. Mečiar na Slovensku skončil, keď ľudia zistili, že politikou iba skvele zabezpečil svoju rodinu a svojich priateľov. Na úkor všetkých ostatných.
Slovenský volič je dlho trpezlivý, ale nie naveky.
Keď sa zobudí, vie ísť aj do ulíc a žiadať zmenu.
Čo sa týka českých volieb, oceňujem ich výsledok. Tak končia voľby, keď sa musí zohľadniť vôľa ľudu a skutočná osobnosť, s ktorou sa dokáže stotožniť väšina.
Mediálne "presstitútky" a "umelci" s kryptoboľševickými metódami a zmýšľaním zúria, lebo sú si vedomí, že tu vždy bude väčšina, ktorá sa nenechá obalamutiť.
Mnohé mená ma, priznám sa, šokovali aj zarmútili.
Čakala som od nich viac.

284366

6.2.2013 19:10

RE: Vtipné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 192.?.?.?

Reakce na 284354

K cemu vam to pohranici bude? Pristehujete tam dalsich sto tisic indies, protoze jste tak slepa, ze nevidite, jak dramaticky cesky narod vymira? Asie bude brzy soucasti EU a vy tu melete neco o sudetacich[smích]

284389

7.2.2013 0:58

RE: Vtipné

slak 77.?.?.?

Reakce na 284389

Ono je to spíš na 88, Jarmilu, nic málem jsem stratil nit po běžném styku s Dášou, ach ty baby tolik energie a kde nic tu nic abych nakonec rodil sám. Jo omlomvám se otevíral jsem okno abych se chytil a není mi to jasný i když alkohol spousty věcí zjednodužší, dnes jsem nezbyl dva boxery i když jeden poudal před chvílí, že nechápali monokl v zaměstnání tak mi spadnul hřebínek když není profi. Aha dramaticky jsme u toho, vlastně je to reakce a kdybych nečuměl na klávesnici, tak to mám nad svým elaborátem. No jestli jsem 16 v řadě starogermánsky slavný bohatstvým tak jako nositel jména starogermánsky Otomar pochybuji, o čem nepochybuji je to že J... světodějný a těch frajerů už plakalo tolik abych mohl spokojeně chcípnout.Vlastně božský Karel Gott, teď jsem stratil nit,fuj chlast povídal židi vyhnaní ze země zaslíbené, nesměli mluvit jidiš a ... němčina. Já se cítím čechem navzdory jménu, jiný jazyk pořádně neumím a vzhledem k superkategorii supersoňáku (džurgali prchající před džugašvili, blonďáci před tvamovlasými"stalin" a editor ví nebo je mu putna, nemám s ním o pravý nefalšovaný bouráky obavy, skoro bych řekl ať je co je, rádi se třeba i stanem a tradá. stvora je možná polsky nebo i spříznění nějak blbě možná a ať si dají pozor když s velitelem praporu(krocan) jsme řvali smíchy jako indiáni za keřem když na moskevském čase, posunuté hodinky na domovský dělali generálové pořádky na velitelském stanovišti. Při nejvyžším stupni poplachu z pěti před válkou, potom promítali neošizené letní kino"Postřižiny" v posádce, aby na to družicemi frajeři dobře viděli(z závistivé strany )že se pobaví a i tak stíhaji než je skousnou. Reál je kdyby pustila ponorka Darja termonukleární pá pá ameriko 17 milionů stupňů a ono to obživne časem bez plonkové radiace.

284414

6.2.2013 23:57

RE: Vtipné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 284354

Jarmilo,
pristi rok uz KS neudrzi nejenom otevrene oci na zasedanich vlady, ale dost mozna ani stolici, takze klid. P.S-ja vyhral na Zemanovi vo neco vic [mrknutí jedním okem]

284409

8.2.2013 2:10

RE: Vtipné

p. 113.?.?.?

Reakce na 284343

...neni vyhrano protoze Zeman je jen figurka a co se muze stat a je treba se branit je utvoreni pomoci von Schwarcenberga a jeho rozsahleho majetku ,dale podarovani cirkvi jeste rozsahlejsi majetek a dale darovani hitlerovskym sudetskym nemcum odskodne /majetek a cast zeme / a tak vlastne vytvoreni Protektoratu Schwarc-Vatikan-Sudetenland.... Odskodne sudetskym nemcu je jiste zajimave ....Vezmeme napr. predniho hitlerovskeho sudetskeho nemce Karla Hermana Franka spolu s Habsburkem nejvetsi reznik naseho naroda, ktereho zli cesi /komunisti/ popravili...Myslenka placeni odskodneho Frankove rodine , potomky cechu , kteri byli krvave masakrovani za jeho vlady, je zcela paradoxni a absurdni .....jeste jedna vec mnohokrat se vyskytlo v mediich slovo amnestie a chtel bych se zminit o amnestii , ktere nebyla nikdy vyhlasena...V r. 1945 okolo kvetna se vyprazdnila vezeni znacne zaplnena politickymi vezni-ceskymi vlastenci . Ti trpeli a byli fasisty ve vezenich , mucenim,ponizovani ,popravovani, vcetne jejich rodin atd ....jen proto ze byli cesti vlastenci a dlouhe roky trpeli a kdyz se nahle dostali z vezeni , bylo kolem mnozstvi zbrani a jiste pokuseni jit a zabit nemce fasistu bylo velke a neodolatelne a pochopitelne /zkuste si to predstavit/...dale vyslo z vezeni mnozstvi zlocincu , kteri se snazili zmocnit majetku zlocinem , casto kolaborovali s nemci za ucelem nelegalniho obohaceni , tito take se chteli mstit , tak zakryt svoji kolaboraci pripadnym zabitim tech co vedeli o nich , a dale videli ze majetek se da nejlip ukrast kdyz se spoji s Rudymi Gardami a zacnou loupit byty bohatych nemcu a jejich korist uloupenaou z vychodu.....odhad zabitych hitlerovskych sudetaku a nemeckych fasistu /vcetne valecnych zlocincu/ v Ceskoslovensku je kolem 15 tisic....

284478

6.2.2013 6:51

Co mají společného

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 204.?.?.?

Co mají společného taková Bára Tachecí, Monika Le Fay, Kateřina Jacques, Karolína Peake, Jana Smiggels Kavková a několik dalších?
... ŽIDOVKY.

284346

6.2.2013 10:07

RE: Co mají společného

Bekota 46.?.?.?

Reakce na 284346

Zdá se, že jste tu něco odhalil. Budou to zajisté i kabalistky a čarodejnice. Je to naprosto evidentní spiknutí proti církvi.
Pochybovat může už jen očarovaný a zmanipulovaný blázen.

284359

6.2.2013 13:19

RE: Co mají společného

mtk 88.?.?.?

Reakce na 284359

>"Na jedné straně je dobře, že se nepřátelé naší země demaskují, je lépe o nich vědět a nebýt později překvapen (bylo by dobré, kdyby někdo pořídil seznam)"
No po tomto vyhlášení muselo logicky přijít markování čarodějnic.
Je třeba být skutečně stále ve střehu, ikdyž (konečně) zvítězilo také jednou i dobro:
>"Zločinné snahy tzv. elit narážejí na přirozený odpor u všech slušných lidí světa, takže jim občas také něco nevyjde nebo vyjde později. To zřejmě byl i případ posledních prezidentských voleb v ČR"
Je to vlastně legrační. [mrknutí jedním okem]

284372

7.2.2013 1:26

Pro pravdu se i konfidenti nejvíc čílí a kahal stál za Khárlem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 284359

Možná Izraelci oceňují vytrvalou práci urozeného šábesgoje druhé generace, Zeman měl jen silné řeči, i když svůj angažovaný postoj neopomene zdůraznit i dnes.
Dokonce i poté, co plk.Vranský demaskoval Schlafenbilderberga coby bezectného připomínkou nesplněného slibu demise v případě návratu Čunka do vlády, mobilizovali vdovu po stíhači RAF židovského původu Wienerovi, která si byla jista, že by nebožtík určitě Trautenberka podpořil ....

284415

7.2.2013 21:02

RE: Pro pravdu se i konfidenti nejvíc čílí a kahal stál za Khárlem

Bekota 96.?.?.?

Reakce na 284415

Dobrý večer a děkuji Vám za odezvu. Jelikož jste podpořil svou odpověď množstvím odkazů, které již bohužel nestihnu rozebrat a konfrontovat do okamžiku archivace tohoto článku, tak raději prozatím budu souhlasit se vším.
Jenom bych se pro jistotu ještě raději optal, ten výraz "šábesgoj", to má být nějakým jednodušším vyjádřením toho, co se vyskytuje v těch odkazech? Proč se ptám, kdysi se stalo, že prominentní žid se stal prominentním právě ve službách imperiální šlechty, kde se obvykle sekularizoval, no a často i obrátil. Ale je zase celkem pravděpodobné, že nejste z těchto kruhů, a tak Vám spíš utkvěl v hlavě nějaký termín typičtější pro Vaše rodinné zázemí. To je dost možné, ale raději si to ještě jednou promyslete, abyste se někde nějak zbytečně neoklamával.

284461

6.2.2013 7:23

jen mne tak napadlo,

Erwin 91.?.?.?

zdali by nebyl unser Karl Ritter von Schlafenberg užitečnější jako ministerský předseda.
Rozkol v koalici kvůli TOP09 a jejich požadavek na fiskální pakt by mohl být důvodem k rozpuštění vlády a jmenováním Karla předsedou vlády. Klaus by to ještě mohl stihnout.

284348

6.2.2013 7:35

Rozzuřený talmudista Hřebejk se vybarvil

Erik Sedláček 178.?.?.?

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2597...

284349

6.2.2013 16:22

RE: Rozzuřený talmudista Hřebejk se vybarvil

fohat 194.?.?.?

Reakce na 284349

D-fensův článek z roku 2007 Hřevůl

284381

7.2.2013 15:56

RE: Rozzuřený talmudista Hřebejk se vybarvil

Reeh 109.?.?.?

Reakce na 284349

http://vtipy.netroof.eu/item/9976/kazdemu-podle-zasluh/

284450

6.2.2013 7:59

Karl fon ufon

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Já jsem se k tomu vyjádřil již pod článkem: "Tak tedy Zeman" Možná by si pisatelka mohla přečíst můj názor a pouvažovat o tom. Překopíruji ho ještě zde:
RE: další konspirace která vám nevyšla
Tak tak, také jsem začal pochybovat. Přečetl jsem si i článek odsuzující zvědavce a obviňujícího V. Stworu ze spolupráce s Israelskou tajnou službou. A vysvětliuje pravý záměr a manipulativní postoj zvědavce. Nicméně, i kdyby to tak bylo patří zvědavec k jednomu ze serverů, které často čtu a díky němu si obohacuji své vlastní pohledy a postoje. Nemůžu tvrdit, že tyto mé názory a postoje jsou správné, ale tak nějak mi pomáhá chápat některé detaily. A teď k věci. Píšete, že Stworovo "proroctví" nevyšlo. No já nevím dnes mě tak napadlo, že vlastně vyšlo. Vyšlo, ale my jsme si toho nevšimli. Vyšlo vlastně dřív než bylo proroctví vyřčeno. Tak trochu jsme již zaslepeni konspiračními teoriemi, že míříme hodně vysoko, ale ony vlastně ty "elity" potřebují podchytit svůj záměr na všech úrovních. Takže si to shrňme. Na Bilderbergu bylo více osobností světové politiky, než jen ti, kteří se měli stát nebo se stali prezidenty. Takže podívejme se zpět v čase a uvědomme si, že po roce 2008 kdy byl Schwarzenberg na bilderbergu se nenápadně zhostil role: Ministra zahraničí, předsedy TOP09, poslanec PČR, Místopředseda vlády ČR. Takže jsme si toho vůbec nevšimli, ale ta hra na volby prezidenta to bylo takové malé divadlo, dávno před tím už jsme byli v pasti. Tyto funkce kumulují daleko více možností než funkce prezidenta. A vzhledem k faktu, že pan Kníže již bude pravděpodobně velmi senilní, dává to šanci mnohým loutkovýv vodičům směřovat knížete, ministra, poslance, předsedu TOP09, místopředsedu vlády tam kam jsme se báli že se po zvolení prezidentem dostane. A on už tam je!!!!! Jen si vyzkoušel jaký má na lid vliv a ověřil si kolik ovcí čítá jeho stádo.!!!! SAKRA ŽE JSEM SI TOHO NEVŠIM DŘÍV!!!!!

284350

6.2.2013 8:47

RE: Karl fon ufon

dimenza 85.?.?.?

Reakce na 284350

Myslí, že máš naprostou pravdu. Rozhodnuto bylo a nikdo si nevšiml, jak se pomaličku Karel zabydluje a vystrkuje drápky i se svými chlebodárci. [smích]

284353

6.2.2013 8:37

Alenka v říši divů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Takže tady se vede dlouhodobá partyzánská válka tím, že se chodí k volbám a v nich se volí ZEMAN. Ten Zeman, který tady ruku v ruce s KLAUSEM vydrancoval sametově a samozřejmě zcela nedomluveně naši zem. Ten Zeman, který ji zavedl i do nato a když se ho na to reportér zeptá, tak mu zrovna vypadne zvuk ve sluchátku. Zeman z opoziční smlouvy. Zeman, kterého vidí Klaus na hradě tak rád.

Protože v naší zemi prezident mimo jiné určuje, o čem se mluví a jak se mluví. A také to, o čem se nemluví. A Zeman toho o uplynulých dvaceti letech určitě moc nového neřekne. Jenže bez toho se naše země nepohne z místa. Což zase někomu náramně vyhovuje, a to nejen Klausovi.

Nestačím zírat. Ale Sudeťáci, o ty ve volbách šlo především. Svatá prostoto.

284351

6.2.2013 8:40

I ja se obavam

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

>Mám trošku obavu z těch 40 podaných stížností na regulérnost voleb. Nedělám si iluze o objektivitě Ústavního soudu, své vlezdoprdelství ukázal soud jasně, když měl rozhodnout o ústavnosti Lisabonské smlouvy. Uvidíme, jak se zachovají tentokrát.
Ja taky. A dost velky. Jejich protesty miri na jakousi predvolebni nekalost. Hm. Zajimalo by me, ve ktere zemi se predvolebni podpasovky neuzivaji? Kdyz to nekterym bojovnikum nevyjde, sklapnou a uznaji, ze byli tentokrat kratci. Jen v CR, protoze se jednalo o novum, se kali povolebni atmosfera. Je to proste vybalancovavani. Nicmene z tech protestu jde strach, protoze pokud mezi soudci jsou take z porazeneho tabora, muze, jak se to umi v Cesku, dojit k nelegalnimu protiuderu.

Aby bylo jasno: Ja jsem Zemanovi nefandil, ale ani panu knizeti Ani jeden z nich mi nesedi jako reprezentativni persony. Nicmene rozdil, tedy vysledek, je jasny a akceptuji jej.

284352

6.2.2013 9:36

Překvapení

L.C. 194.?.?.?

Co překvapilo na těchto volbách mě, je ta absolutně nenávistná kampaň vůči všem, co nevolili Kódla. Rétorika kdo není s námi, je proti nám, je neskutečná, vezmeme-li v potaz, že ji používají lidé, kteří sami sebe považují za morální autority a co více, odpůrce totalitních praktik. Přitom z mého pohledu se neliší od těch nejtvrdších normalizátorů. Přečíst si výblitek takového Hřebejka je děsivé, ovšem nemusíme zase dumat nad tím, odkud se berou takoví lidé, jako byl kupříkladu nějaký pan Urválek, nebo jak je možné, že humanista Masaryk nechal střílet do dělníků.
Mimochodem filmy „Pelíšky“ a „Musíme si pomáhat“ jsou totální polopsychopatické slátaniny. Stačí se zamyslet nad tím, že v těchto filmech, není jediný mužský kvalitní vzor.

Nicméně vítězství Zemana ve volbách za vítězství nepovažuji. K volbám jsem nešel, abych volil menší zlo, protože opravdu nedokážu volit a v případě prezidentské volby ani rozlišit mezi menším a větším zlem. Zlo je z tohoto pohledu zkrátka jen a pouze zlo. Jeden kandidát stejně jako druhý nás prodají za mísu čočovice a ani se u toho nezačervenají. Je to zkrátka stejná volba, jako bych si, co by odsouzený k smrti, měl volit mezi oběšením, nebo zastřelením. V tomto případě to ale mírně kulhá, protože mám dojem, že ten skutečný konec tak snadný, jako jednoduchá a přímočará poprava, nebude.

284357

6.2.2013 9:36

Hřebejk

kristek 95.?.?.?

No, myslím, že Hřebejk jednoznačně dokázal, že deprivantem je. Pokud tam dříve nějaký kontakt mezi jeho duší a tělem byl, dnes už tam podle všeho není.

284358

9.2.2013 23:01

RE: Hřebejk

pietroo 178.?.?.?

Reakce na 284358

Ano, taky myslím, pokud někdo vyznává filozofii, kde alfou a omegou je moc, tedy moc židovské pokrevní sekty nad ostatními, tak podle definice deprivant je. Ale neviděl bych to černobíle: To že toužím po moci neznamená že neumím vytvořit hodnoty, protože nikdo nejsme jen jedno já, ale každý má v sobě ať chce nebo ne více já, prolíná se světlo a stín. A je to škála. Věda chce ať je všechno jednoznačné: deprivant je to a to a neumí tvořit hodnoty, nemá žádný cit... Ale tak to není. Proto jim taky tak dlouho trvalo, než si všimli, že deprivanti nejsou jen obyčejní kriminálníci z nejnižších společenských vrstev. Ve skutečnosti člověk, který by neměl žádné deprivantské rysy neexistuje.

284559

6.2.2013 10:07

PravdoLáska přišla o primáře Sovu ZU Bilderberg - vyhrál major Zeman od LukOilu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor by se neměl přespříliš vzrušovat: Nenávist Pravda&Lásky a pravicujících, zinkajících a lídlujících Pepíků i Mařen/ek je nasnadě:

Marketingový projekt primáře Sovy (Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg) se umístil na 2. místě za konkurenčním marketingovým projektem Majora Zemana.

Oba dokázaly svého času vyprazdňovat československé ulice, vzbuzovat emoce... Svědčil o tom Mistr Miloš Kopecký a.k.a. MUDr. StrossMayer , jak ho československé ženy a dívky zastavovaly po dlouhá léta od vysílání na ulici a požadovaly od něho diagnozy a recepty - a "osobní" vyšetření.

Pravdou ovšem nejspíše bude, že lidé vsadili nyní na Miloše Zemana, ač neskrýval nátělník a slipy v barvách LukOil.

Vložený obrázek

Na rozdíl od od Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg, který bezostyšně tvrdil, že je zamilován do svých oVeček v PodHradí stejně, jako jeho předci, kteří (společně z církví) si od oVeček své majetky v robotě a poddanství nadřeli.

V JůYsEj je LukOil moje nejoblíbenější síť čerpadel[smích]

(Nic neříkající obrázek zrušen z důvodu zaplevelování prostoru. Jestli vaši posedlost obrázky neukrotíte, rozloučíme se natrvalo. Editor.)

Je zbytečné tedy disputovat o Karl ZU v. Majoru Zemanovi - lid český se nechal vést intuicí, namísto obou marketingových projektů!

Pax Emericana čeká sestup na hnojiště dějin. Zatímco Ruská federace je ještě před svým zenitem - a má proto BUDOUCNOST!!! Proto nelídlující a nepravicující oVčané volili, jak volili. A je zřejmé, že dobře udělali[smích]

284360

6.2.2013 10:51

Technicka

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Stiznosti na regulernost voleb vyhodnocuje Nejvyssi spravni soud.

284364

6.2.2013 15:26

RE: Technicka

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 205.?.?.?

Reakce na 284364

Díky. Opravím. [zahanbení]

284378

6.2.2013 13:20

Zeman je podle mne v pohode

ppppp 95.?.?.?

poznámky pana editora mi sedí.. spíš mi nesedí, podle čeho vlastne byl Zeman dosud hodnocený. Jeho komentáre si všímám snad i 10 let, a prijde mi jako dobove docela konzistentní, vyjma treba nedávného ohybu smerem k požadavkum zvenčí, co možná muselo být účelové, a "menším zlem". Nejde mu pripsat jenom tak ruzné rozkrádačky. Rozjetý vlak nezastaví jeden človek, pokud nemá v ruce všechno, co k tomu treba.

Nesouhlasím s filosofií typu zlo je vždy jen zlo, jsou jiné filosofie, které tvrdí, že skutek nejde oddelit od okolností.

První formulace je také zneužitelná a zakládá nespravedlnost.

284373

6.2.2013 13:28

Další adept Bildrbergu na prezidenta

sido 37.?.?.?

Dalším adeptem na funkci českého prezidenta by mohl být Vladimír Dlouhý. Sice neúspěšně kandidoval, ale to nic, vešel ve známost. Je ještě mladý a za pět let bude mít příležitost. Zúčastnil se jednání Bildrbergu, takže ho mají lapeného.

284374

6.2.2013 14:35

podpásovky anonymu a tedy ZBYTEČNÝCH JEDLÍKU..

fohat 194.?.?.?

nějaký pan senátor Okamura povylezl ze stáda a ráčil se zviditelnit...netrvalo dlouho a již ruzní diskutéři se projevují podle a nizce vuči člověku,který ZA NĚ bojuje a má snahu něco změnit...Lidé s vyvinutějším čelem,třeba jako paní Tydlitátová již tedy ztratily s takovými reakcemi zbytečných jedlíku trpělivost a projevily to bez obalu svými protesty..Krátce,stručně,všichni tací se milerádi nechají očipovat a myslím že té minoritě podlidí ANONYMU to PATŘÍ...http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Slavna-vedma-cte-v-kartach-Zeman-Kalouskova-komedie-a-Necasova-smula-261959

284377

6.2.2013 15:53

Ve stejném duchu

levita 94.?.?.?

jsem psala článek do jiné diskuse i já, úmyslně jsem ho odlehčeně nazvala jako konspirační pohled:
http://www.diskuteri.eu/clanek/volby-vsechno-uz-tu-bylo-tak-jeste-trocha-konspirace-590-nqb
a i já jsem byla velmi, velmi překvapena, že to "neklaplo".
Nakolik moc v této volbě šlo o zahraniční zájmy (a jejich mediální tlak) se potvrdilo, když hned za dva dny po prohře přišla TOP 09 s fiskálním paktem (a národ skočil na to, že jde o zájem TOP 09!). Neboli - co nepůjde zařídit přímo podpisem, to se tlačí pro jistotu už teď. Z čehož mi plyne, že Zeman, ač je pro přijetí eura, není pro fiskální pakt takovou loutkou, jak se to mohlo jevit (což ale dost dobře nechápu, jak chce přijmout jedno a vyloučit druhé, když euro=fiskální pakt). Ale očividně se dnes dává nůž na krk Nečasovi, aby snad přemluvil k podpisu Klause...?
A další věc: i já moc pozoruji ty stížnosti na průběh voleb, opět se přidala i Čáslavská,a i já tedy ještě zcela klidná vůbec nejsem.... Oni se snad nebudou štítit ničeho a že to nevzdali, je očividné. No, uvidíme. Já to vidím stejně, jako pan Stwora.

284379

6.2.2013 23:50

RE: Ve stejném duchu

p. 60.?.?.?

Reakce na 284379

... pomalu ale jiste se situace vyviji u nas podobne jako zacatek obcanske valky v Srbsku kdy NATOIDI /a Havloidi/ museli prijit na pomoc islamskym teroristum....tato situace se vyvijela asi tak 10 let...My v Cesku mame uz vroubek za radar/a ted volby/...bylo jasne ze i kdyby radar instalovali protesty by neustaly...Podobne jako v Recku /Srbsku/zacatek je hospodarsko ekonomicky s tim spravnym zadluzovanim a zbidacovanim populace /Kalousek + vlada v Recku/ ,ktere slouzi k vvyvolani pocatecnich nepokoju ,a je mozne ze prijdou pokusy odtrhnout Moravu a tak snaze spolknout obet......Podrobny a presny popis vyvoje "obcanske" v pravde ale teroristicke valky v Srbsku je v clanku M.Parenti /v anglictine/...

284407

7.2.2013 0:14

RE: Ve stejném duchu

p. 60.?.?.?

Reakce na 284407

Pokracovani.....Novy zakon povolujici komukoliv z CELEHO SVETA , pobyvat dlouhodobe v CR !!!!...je z tohoto hlediska vice nez ....podezrely.

284412

6.2.2013 16:14

I Zeman je jejich

Bubo 94.?.?.?

I Zeman zřejmě patří mezi zednáře. Bylo to parkrát uvedeno v novinách. To, že sem tam něco kritizuje (amnestii, sudeťáky apod) ještě neznamená, že proti tomu něco udělá. I jeho odpovědi jak privatizoval banky,Unipetrol a Transgas byly vesměs lži. Já osobně v něj mnoho nadějí nevkládám. Bude dobrý poskok.

284380

6.2.2013 19:20

RE: I Zeman je jejich

Kílec 77.?.?.?

Reakce na 284380

Uvidíme na konci roku, jestli ho nezlikvidují. Potom se bude lépe
hodnotit. Je zbytečné psát, jaký bude.

284391

6.2.2013 19:04

Theorie her

haban 89.?.?.?

Oni hrají (asi, nejspíš) podle těchto pravidel
Teorie her

A mají na to matematické modely a simulace pro volbu nejvhodnější strategie a taktiky. A využívají výsledky sociologického výzkumu, který si financují.

Jdou za svou vizí plněním jednoltivých cílů. Které mi ovšem neznáme. Takže jen tušíme "wo co go", nebo jen částečně. (Díky serverům jako je Zvědavec)

Řešením je proti jejich vizi postavit naší vizi. Jenže jich je pár a nás moc, a každý to vidí trochu jinak. Takže oni to mají jednodušší. Prvním krokem je sjednotit se na společné vizi, jaká by měla být společnost, ve které chceme žít.

284388

6.2.2013 19:29

Tentokrát se spletla především média

smutnyklaun 217.?.?.?

Vsadila na nenávistnou, hysterickou a velmi agresivní kampaň vůči Zemanovi a jeho stoupencům, na naivní studenty bez existenčních starostí a na známé osobnosti, které se za účasti médií hlasitě postavili za milovaného Karla. Média jistě mají obrovskou moc, ale tentokrát podcenila stupeň znechucení většiny národa politikou a činy českých pravičáků. Když si zjistíme, kdo média v Česku vlastní, začneme leccos chápat.Jsou to především německy mluvící lidé.
Když někdo, kdo kandiduje za prezidenta, vytvoří stranu s Kalouskem a hlasuje s koalicí,na níž vyplouvá jeden obrovský skandál za druhým,s koalicí, v níž je strana, kterou nikdo při parlamentních nevolil,když udržuje tento slepenec ve stadiu klinické smrti celé dva roky,když hlasuje pro zákony, které jdou vyloženě proti slušným občanům této země a dělají z nich žebráky,pak lze jen těžko věřit slovům knížete, že by chtěl jako prezident pomáhat hlavně těm, kterým se moc nedaří. Výsledek prezidentských voleb ukázal, že pravicová politika v Česku už ztratila stoupence i mezi hodně naivními občany, přestože kníže nepochybně patří k těm slušnějším pravičákům. Média přesvědčila nerozhodnuté voliče, aby šli volit. Zemana.

284392

6.2.2013 23:21

RE: Tentokrát se spletla především média

p. 60.?.?.?

Reakce na 284392

... je jasny ze ovce nezvolili spravne...v tech pravych demokratickych zemich /us napr./ se to resi stylem divokej zapad....vyjadreni Hrebosveraku a Hrebomenclu a dalsich je jasne a ....skryva se za nimi pohrdani s ovcemi od tech hornich 1000...!!!!...elitnich slouhu a jejich rekce a zklamani, protoze meli meli ukoly volby dirigovat...

284404

7.2.2013 11:44

RE: Tentokrát se spletla především média

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 284404

Když si připočtete melodramatické výlevy o plačících holčičkách, počmárané fasády a protesty proti výsledkům voleb, já nevím, mně naskakují henleinovci... Ten modus operandi je obdobný, doufejme jen, že to nebude i obdobně gradovat.

284433

7.2.2013 11:54

RE: Tentokrát se spletla především média

Emil Robot 90.?.?.?

Reakce na 284433

Jak plyne z našich dějin,každá "panská jednota",ať je tvořena nenažranci,kulturními,vdělanostními,nebo jinými ýbermenši,je vždy hotova spojit se i s ďáblem,jen aby své prebendy uhájila a nemusela se o ně podělit s těmi,které o ně okradla....

284435

7.2.2013 13:22

RE: Tentokrát se spletla především média

haban 89.?.?.?

Reakce na 284404

No já bych ten výsledek voleb nepřeceňoval.

I když byl rozdíl enormních 500.000 hlasů, na opačný výsledek by stačilo aby 250.000 lidí volilo opačně!

Takže otázkou je jen to, jestli to neodhadli, nebo jestli jim nestačili fondy na chov ovcí !

Ale rozhodně se z toho poučili pro příště!!!

284444

9.2.2013 3:14

RE: Tentokrát se spletla především média

p. 113.?.?.?

Reakce na 284392

...ukazalo se jakou merou se podileji na vsem kolem nas internetovi "Zvedavci" a jejich cinnost jako demokratizatoru spolecnosti,naroda.....a ve stejnou chvili take ukazala se opravnena neduvera a ignorace oficialnich medii/zurnalistu , kteri jsou jiz dnes "odhaleni" jako propagandisticti lhari slouzici zajmum plutokratu.............snad by stalo za to zacit diskuzi /ve svetle nedavnych vyroku na adresu naroda/....o poslani umeni , o tom jakou ma umelec ulohu ve spolecnosti a jaky je rozdil mezi umeleci a pseudoumelci/posluhove pro elity a svoje kapsy/Havel napr./ a co vlastne vytvorili pro narod za poslednich 20 let...a jak je od sebe rozlisit a zacit bojkot tech nastenkaru/aktivistu...

284537

6.2.2013 19:46

ideologický slabikář

fohat 194.?.?.?

pro současné svazáky http://omed.cz/Vrteti-psem-II--1.aspx

284395

6.2.2013 23:24

Oni mají čas ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

... mají dost času, nikam nespěchají, světové dějiny a události se plánují hodně dopředu, mnohem více než územní plány nebo rozvoj města ... vždy přijde co má a když ne, tak nevadí, hold příště, jako by se nic moc nestalo. Hlavně umí vytřískat vše pro sebe i ze zdánlivě pro ně nepříznivé situace, nakonec i Milošek se jim bude hodit .... čas vše ukáže

284405

8.2.2013 8:26

Poznámka

Jana Hanzlíková 77.?.?.?

Srovnání iluminátských matraček typu Peake se zmijemi je urážkou zmijí.

284491

Příspěvků: 46

06.02. 02:07 M.P.  Vtipné
06.02. 02:18 Vladimír Stwora  RE: Vtipné
06.02. 02:42 M.P.  RE: Vtipné
06.02. 09:05 Jarmila  RE: Vtipné
06.02. 12:01  RE: Gratulujem k výhre, Jarmilka
06.02. 19:10  RE: Vtipné
07.02. 00:58 slak  RE: Vtipné
06.02. 23:57  RE: Vtipné
08.02. 02:10 p.  RE: Vtipné
06.02. 06:51  Co mají společného
06.02. 10:07 Bekota  RE: Co mají společného
06.02. 13:19 mtk  RE: Co mají společného
07.02. 01:26  Pro pravdu se i konfidenti nejvíc čílí a kahal stál za Khárlem
07.02. 21:02 Bekota  RE: Pro pravdu se i konfidenti nejvíc čílí a kahal stál za Khárlem
06.02. 07:23 Erwin  jen mne tak napadlo,
06.02. 07:35 Erik Sedláček  Rozzuřený talmudista Hřebejk se vybarvil
06.02. 16:22 fohat  RE: Rozzuřený talmudista Hřebejk se vybarvil
07.02. 15:56 Reeh  RE: Rozzuřený talmudista Hřebejk se vybarvil
06.02. 07:59  Karl fon ufon
06.02. 08:47 dimenza  RE: Karl fon ufon
06.02. 08:37  Alenka v říši divů
06.02. 08:40  I ja se obavam
06.02. 09:36 L.C.  Překvapení
06.02. 09:36 kristek  Hřebejk
09.02. 23:01 pietroo  RE: Hřebejk
06.02. 10:07 MoUdrostrak  PravdoLáska přišla o primáře Sovu ZU Bilderberg - vyhrál major Zeman od LukOilu
06.02. 10:51 Pavel -Čert- Němec  Technicka
06.02. 15:26 Vladimír Stwora  RE: Technicka
06.02. 13:20 ppppp  Zeman je podle mne v pohode
06.02. 13:28 sido  Další adept Bildrbergu na prezidenta
06.02. 14:35 fohat  podpásovky anonymu a tedy ZBYTEČNÝCH JEDLÍKU..
06.02. 15:53 levita  Ve stejném duchu
06.02. 23:50 p.  RE: Ve stejném duchu
07.02. 00:14 p.  RE: Ve stejném duchu
06.02. 16:14 Bubo  I Zeman je jejich
06.02. 19:20 Kílec  RE: I Zeman je jejich
06.02. 19:04 haban  Theorie her
06.02. 19:29 smutnyklaun  Tentokrát se spletla především média
06.02. 23:21 p.  RE: Tentokrát se spletla především média
07.02. 11:44 baba_Blažková  RE: Tentokrát se spletla především média
07.02. 11:54 Emil Robot  RE: Tentokrát se spletla především média
07.02. 13:22 haban  RE: Tentokrát se spletla především média
09.02. 03:14 p.  RE: Tentokrát se spletla především média
06.02. 19:46 fohat  ideologický slabikář
06.02. 23:24  Oni mají čas ...
08.02. 08:26 Jana Hanzlíková  Poznámka

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,51 Kč
Kanadský dolar
17,36 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,42 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 678,45 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 210 982,33 Kč

Poslední aktualizace: 7.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 110