Diskuze k článku

Zemský škůdce prezidentem?

Příspěvků 28

22.1.2013 0:43

O Kosovu

karel4u 201.?.?.?

Dostal jsem starou knihu, ve ktere Americky velvyslanec Vopicka pise prave o Kosovu. Je z roku 1921. Zajimave je, jak je velmi aktualni a popisuje takrka stejne problemy ktere vyvrcholily prave uloupenim Kosova.

283049

22.1.2013 0:50

RE: O Kosovu

karel4u 201.?.?.?

Reakce na 283049

Kniha se jmenuje Secrets of the Balkans a jak jsem videl na internetu, tak je jeste k dostani. Velmi zajimave cteni.

283055

22.1.2013 7:57

RE: O Kosovu

Vašek 82.?.?.?

Reakce na 283049

Před měsícem jsem měl možnost mluvit s člověkem , který sloužil v tz. mírových silách-to co mi během měsíce naší spolupráce stačil povyprávět o situaci v Kosovu mi stačí,více vědět nepotřebuji,ani nechci-nemám na to žaludek.
Nejhorší pro něj prý bylo tz.NEZASAHOVAT-cituji-když vidíš v dalekohledu bandu,která jde vraždit,znásilnovat a loupit do prostoru kde nemá co dělat a stejně nesmíš vystřelit ani varovnou dávku,je to k zbláznění.
Tyto rozkazy jdou od politikú jako je Schlafenberg a spol.-vojáci jso jen figurky na šachovnici

283085

22.1.2013 17:40

RE: O Kosovu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 283085

Vojáci jsou figurky na šachovnici jen když nejsou profíci. Žoldnéři, ti ne. Těm je zabíjení obživou a ne projevem lásky k bližnímu. Že se k tomu později nehlásí, to je jen útěk před svým svědomím, má-li kdo z nich vůbec jaké. Mezi Cizineckou legií a legiemi z jednoho etnika, nebo z jedné národnosti, není rozdílu. Všichni jsou ochotni za žold zabíjet, koho jim jejich chlebodárci určí. [bliji]

283135

22.1.2013 1:04

Tupá a hloupá propaganda Šláfenberka mě přesvědčila toho ušišlaného kašpara nevolit!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Nemám žádné vyhraněné mínění k oboum dědkům,jde o podobné zlo na prezidenstském postu - Zeman především jako oposmlouvista s Klausem a další másla ,co na něm ulpívají!
Šláfenberk je posledních 6 let v naprosto nestoudné vládě,která má za sebou jeden průser za druhým - dnes má podporu 8% obyvatel, to hovoří za vše!Šláfenberk je stařec nad hrobem,mekta, který když mluví v cizině v němčině a angličtině,jdou na obrazovkách titulky,protože jeho šišlání nikdo nerozumí!Je ostuda národa!
Nejvíce mě však popudila jeho propaganda,která je úplně otřesná,lživá a zavádějící! Ze dvou zel je Zeman to menší,takže budu volit Zemana a myslím,že se podobně rozhodne více lidí - už dnes má Zeman slabý náskok v průzkumech, ale na ty nelze dát!
Kníže podporoval radar a potom se vůbec ani neomluvil,prostě Šláfenberka nechci ani vidět!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

283056

22.1.2013 4:48

Zrádce České republiky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

je nutno likvidovat stejně jako to dělal Žukov u Moskvy. Všichni, kdo tvrdili, že nemá cenu dále bojovat proti takové přesile a že Němci jsou už u Moskvy a že nejrozumější je utéci a zachránit ještě co se dá, byli popravováni jako zrádci a kolaboranti.

283074

22.1.2013 18:04

RE: Zrádce České republiky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 283074

Ten Žukov by nemohl uspět, kdyby těch zbabělců byla většina. Že tomu tak nebylo, k tomu musela být příčina. A jaká? Stalin. Ti, kteří neváhali položit i život, ty k tomu hrdinství vedly idee lepšího světa, podpořené projevy vlastnectví. U nás to jde s vlastnectvím od plyšáku z kopce. A idee lepšího světa? Ty pohřbil konzum.... Holt nemáme soudruha Stalina, zato máme Jeho jasnost monarchu. [vyplazený jazyk]

283137

22.1.2013 7:41

síla práva

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Každá argumentace plyne ze znalosti problému. Pan Dvořák vidí uplatnění práva v kauze Kosovo tak, že je pravda na straně Kosova, že krást je spravedlivé.
A zapomíná - i v ostatních kauzách na to, kdo pojem "PRÁVO" vymyslel - a která skupina lidí jej naplňuje. Tak mu pomůžu.
Právo naplňují je vždy ti, kdo mají SKUTEČNOU MOC. A ti píšou dějiny.
Pan Dvořák ví, že za uznáním Kosova je stejná banda, ve které SEDÍ A SPÍ i Schwarzenberg, ale proč také nedodá to, co ví každý ženatý člověk a vdaná žena - když je moc nade mnou větší (anebo pitomá), než sám zmůžu, tak radši mlčím a nechám, ať se znemožní sama.
Pro partnerské problémy si kšeft našli psychologové a samozřejmě "práškaři" - na mezinárodní právní problémy mají mocenské skupiny své pomocníky v ekonomickém a vojenském "tlaku na pravdu".

..to, že někdo v manželství drží hubu je stejné jako když drží hubu ve vládami lumpů, se kterými ho kdysi daný slib svázal.
Teď má šanci ukázat, jaký kdo je doopravdy.

Jiný pohled na bandu "lumpů" okolo Bilderbergu jsem tu už uvedl. Víte, je to jako s fackou, někdy jich člověk musí dostat několik, aby se na zlo podíval ne ze své stránky, ale ze strany těch, kdo jej aplikují. I když jsou v jedné bandě (ve stejném partnerství), tak osobní sympatie přesně určí na KAŽDÉM Z NÁS, kdo tíhne spíš k lumpům a kdo sice vědí, co trpně přihlížejí, ale nemají sílu (mandát) sami změnit situaci.

...nebo jste snad od Zemana slyšeli, že chce vrátit Česko mezi ty slušnější země? A nebo jste si nikdo nevšimli, že už jsme jediní, kde hajzlové mají větší pravdu než ti slušní?
Copak nedovedete rozlišit rozdíl, kdy někdo k majetku přichází postupně v řádu staletí - a někdo si ho prostě ukradne (komunisti) a vede ho od desíti k pěti za pomoci "práva" i "ekonomiky".

Zbraní nás všech jsou slova a náš cit pro pravdivost.

...tak prosím pana Dvořáka, aby si ohlídal svojí ROZLIŠOVACÍ SCHOPNOST. Poznat v hejnu lumpů toho nejmenšího - to je , o co tu jde. http://www.nejsmeovce.cz/posts/superview/26
(pane Stwora, vím, že link kopíruji už po několikáté, nebudu se zlobit,když příspěvek smažete. Každý máme kousek té svobodné vůle mnohdy i v nechtěném partnerství)

..a ještě k videu: na pochopení stavu v součsnosti je třeba znát cestu, která k němu vedla z hlubší historie. To oponenti nechtěli slyšet, operují s fakty VÝSLEDKU historickéHo VÝVOJE, našli nejbližší, nikoliv POTŘEBNÝ klacek. je to jako když jdete na koncert, odložíte kabát - a pod ním jste nazí.

..ale někomu úlohu historie vztahů nevysvětlíš, zrovna jako pitomé manželce nebo blbému manželovi....

283083

22.1.2013 9:46

RE: síla práva

Václav D. 77.?.?.?

Reakce na 283083

To pan Janko/karao:
Nevím, kde jste v textu vyčetl, že jsme na „straně Kosova“. Jsem na straně Srbska a mezinárodního práva a proti krádeži území suverénního státu, to je snad z textu jasné. Schlafenberg pro mne představuje živý důkaz, že imperiální politika je přítomna i u nás a že jde proti zájmům našeho národa, naší společnosti, proti těm co stojí vlevo stejně jako proti těm, co jsou na pravici. A k té skutečné moci. V den voleb ji budeme mít my, co přijdeme k hlasovacím urnám. Na pár vteřin, ale budeme ji mít. Tak ji využijme a nenechme se ještě víc zotročit a zblbnout! Volme menší zlo, raději Obludu z Vysočiny než Schwarzenberg-Bilderberg!

283089

22.1.2013 14:40

RE: síla práva

kyticka 88.?.?.?

Reakce na 283083

k řečnické otázce:
...nebo jste snad od Zemana slyšeli, že chce vrátit Česko mezi ty slušnější země?

Ano slyšel!!! Jasně srozumitelně a zřetelně. Také jsem jasně slyšel Schwarzenberga. Tak si to prosím poslechněte!!!

http://www.youtube.com/watch?v=pYn20SBN6vw

Zemana naleznete v druhé polovině, knížete na začátku.

283121

22.1.2013 7:46

Schwarzenberk je vlastizrádce !!

patriot 109.?.?.?

Lidé, prosím, položte si otázku, co pro nás Karl von Schwarzenberg za těch 20 let, co je v české politice udělal dobrého. Pokud si ji
poctivě zodpovíte, tak zjistíte že naprosto NIC.

Pak si položte otázku, co tu udělal pro sebe sama, pro cizáky, pro šlechtu, pro církev a pro sudeťáky.........a zjistíte, že je to opravdu VLASTIZRÁDCE !!!!!

Proč nám ho tak podstrkují naše média vlastněná židovskými a německými vlastníky ? Proč asi .....

283084

22.1.2013 10:41

RE: Schwarzenberk je vlastizrádce !!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 283084

Ale ano, určitě něco udělal ......

http://www.mediafire.com/?9dfrbpbbbdms047

Pravda, je to trapně dojemné, když se to objeví až teď, ale co už, že?

283097

22.1.2013 18:20

RE: Schwarzenberk je vlastizrádce !!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 283097

Trapné je spíš poukazovat na cosi, k čemu je zde před pár dny celý článek, v němž ten pamflet roztrhala diskuze na cucky. [oči v sloup]

283140

23.1.2013 1:10

RE: Schwarzenberk je vlastizrádce !!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 283140

10 hodin není pár dnů. I když z Vaší reakce se dá vyčíst ledacos. Fandíte Kárlovi? Děláte dobře. On tu agónii ukončí mnohem rychleji než objímač stromů. [mrknutí jedním okem]

Řečnická otázka:

Co je lepší? Česká zaprodaná krysa a nebo krysa z ciziny?

S odpovědí nemusíte spěchat, stačí za "pár dnů".

[mrknutí jedním okem]

283168

22.1.2013 11:01

Možná by bylo dobré

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2.?.?.?

se zeptat kandidáta kam se přelévají zisky z restituovaných nemovitostí.
Roky 1996-98 nájemné na Praze 1 bylo pravidelně zasíláno na jeho nadační fond v Lucembursku. Přímo nájemci to platili do zahraničí.
Otázka by měla znít kde se daní příjmy z pronájmu z restituovaných nemovitostí.

Jako Cech daňový rezident v CR, pobývá zde více jak 183 dní v roce, tak by měl danit v CR veškeré své celosvětové přijmy...


Tím by měla začínat kandidatura na prezidenta....v civilizovaný zemi....

283100

22.1.2013 14:51

RE: Možná by bylo dobré

abc 89.?.?.?

Reakce na 283100

Prečo nepošlete tieto otázky na Šlafenbildeberga Moravcovi do predvolebnej debaty??? Snáď by sa český národ zobudil, a tak ako slováci by ste si zvolili menšie zlo!!! Lebo to čo tu čítam, to je národna tragédia nielen pre vás ale aj pre nás. Vieme veľmi dobre, čo by sa stalo aj so Slovenskom, keby sa Šlafenbildebergovi podarilo prelomiť Benešové dekréty...traurig
Geschichte na spôsob Kosova u vás a u nás szomorú ištória ! Potom by vám nepomohlo ani plakať ani protestovať proti lživým múdiám, plne v rukách vieme koho....Toto vás čaká po voľbách o týždeň...
Blokáda verejnoprávnych médií - 103 minútové svedectvo o stave slovenskej spoločnosti http://dolezite.sk/Blokada_verejnopravnych_medii_103_minutove_svedectvo_o__191.html

283123

22.1.2013 13:29

Schwarzenberg je loutkou Kalouska.

rejža 109.?.?.?

Všichni víme, že pan Schwarzenberg je jen loutkou v rukou ministra Kalouska, podržel všechny podlosti a podrazy současných mocenských skupin. Vždy se sice tváří, že s tím jakoby nemá nic společného, ale jeho skutky jsou zcela jiné. Navíc jde o Čecho-Švýcara, jenž se sám v minulosti označil za sudetského Němce… Lze se tak obávat i toho, že by v případě jeho vítězství mohla být prolomena restituční hranice roku 1948 a zintenzivněly by útoky na tzv. Benešovy dekrety. Po vyvedení sta miliard korun z rozpočtu ve prospěch církví by hrozila další podobná rána ve prospěch sudetských Němců.

No, a jestli tady někdo chce nějaké důkazy, jen pár poznámek k panu Schwanzenbergovi:
- podpořil nezávislost mafiánského „státu“ Kosovo;
- angažoval se za americký radar v Brdech;
- aktivně podporoval okamžité zavedení školného;
- politicky kryje aktivity ministra financí Kalouska.
- je místopředsedou vlády, která navrhla, prosadila nebo schválila asociální a naprosto ekonomicky kontraproduktivní „reformy“ vlády, například důchodovou reformu, která zvýhodní jen bohaté, včetně zvýšení DPH,
- tzv. církevní restituce, které jsou začátkem nevídaného majetkového přesunu a bezprecedentního posílení vlivu katolické církve;
- ostudnou lednovou amnestii prezidenta republiky, která připraví velké množství ožebračených občanů o oprávněné odškodnění a současně porušením demokratických principů a spravedlnosti ohrožuje fungování právního státu.

Mýlíte se všichni, Karel není ani pravičák, ani levičák, on je prostě FEUDALISTA. Krásně to vystihl Jan Keller, který přesně toto o něm nastínil, kníže je protagonista neofeudalismu, který se těší, až se mu podaří prolomit Benešovi dekrety. Spoléhá v jeho kampani na naprostou VYŠINUTOST jeho příznivců, kteří ani vlastně nevědí, proč ho budou volit. Budou ho volit jen tak, mnozí prý z recese, ano, z recese dáme hlas tomu šušňalovi, i to jsem slyšel za přístupy k volbě… Kníže ze sebe rád udělá idiota, má opravdu promakaný sociálně psychologický marketing a umí působit uhrančivě. Přitom v jádru sebe sám pohrdá těmi, kteří se snižují ke stupidním a šaškárenským podporám jeho osoby. Doublespeak je tu do očí bijící! Tyhle volby vyhraje MAGIE, která působí uhrančivě a strhává velmi průměrné a zejména podprůměrné mozky do davů vytvářejících naprostou mánii. Zeman to bude mít hodně těžké. Proti magii se vážně těžce bojuje……Proto se proti tomu postavme a volme Zemana. STOP KARLOUSKOVI !!!

283110

22.1.2013 19:18

RE: Schwarzenberg je loutkou Kalouska.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 283110

"Všichni víme, že pan Schwarzenberg je jen loutkou v rukou ministra Kalouska"

Největší majstrštyk Satana je v tom, že se v jeho existenci nevěří. Kníže to od něho odkoukal a je ve svých zločinech pro mnohé neviditelný. Takže nenechme se zmýlit. Kalousek je jen na scéně viditelným eskamotérem knížecích přání, bez nichž by byl ničím, ale ta jsou přáními sekty samotného Satana, zdravící se gestem Bafometa. A z toho pramení i ta do očí bijící jistota Kalouska ve vlastní nepostižitelnost, za činy jimiž se dnes a denně diskredituje. Takže pozor! Pokládat Kalouska za loutkovodiče knížete, to je fatální omyl. Je tomu přesně naopak a záměna těch jejich rolí je jen k oblbnutí publika! Bude zajímavé pozorovat, co to udělá s tou obskurní partají, pokud se kníže usadí na trůně českém a nebude ji moci veřejně vyjadřovat svoji náklonnost. Může si ji sice nadále vydržovat, ale nemůže si dovolit být při tom přistižen.

283145

22.1.2013 13:35

K odsunu Němců z ČSR

Kropáč kropac20 (zavináč) seznam (tečka) cz 90.?.?.?

Do pravomocí prezidenta ČR náleží rovněž ratifikace mezinárodních úmluv. Česko-německá deklarace o vzájemných vztazích a jejich budoucím rozvoji byla podepsána 21.ledna 1997. Za německou stranu ji podepsali Helmut Kohl a Klaus Kinkel, za českou stranu Václav Klaus a Josef Zieleniec.
V části IV je uvedeno:
Obě strany se shodují v tom, že spáchané křivdy náležejí minulosti, a že tudíž zaměří své vztahy do budoucnosti. Právě proto, že si zůstávají vědomy tragických kapitol svých dějin, jsou rozhodnuty nadále dávat při utváření svých vztahů přednost dorozumění a vzájemné shodě, přičemž každá strana zůstává vázána svým právním řádem a respektuje, že druhá strana má jiný právní názor. Obě strany proto prohlašují, že nebudou zatěžovat své vztahy politickými a právními otázkami pocházejícími z minulosti.
Podotýkám, že uvedená úmluva je dosud účinná.

283111

22.1.2013 14:13

Výzva hrdiny generála Beera, veterána WWII Karlu Schwarzenberkovi.

marsipán 109.?.?.?

Výzva československého vojáka, veterána 2. sv. války:

Já brigádní generál Alexander Beer, veterán II. světové války, který po boku generála Svobody bojoval za svobodu národů proti fašismu u Sokolova, Kyjeva, Buzovky, Žaškova, v tankové bitvě u Kurska a v těžkých podmínkách v Dukelském průsmyku, osvobozoval Ostravu a na tanku dojel až do Prahy, nositel Řádu Bílého lva a řady dalších vyznamenání, vyzývám Karla Schwarzenderga k odstoupení z kandidatury na post prezidenta České republiky. Svými výroky , které prezentoval v přímém přenosu televize, kdy prohlašoval že Benešovy dekrety, které se týkají odsunu Němců po válce již dvě desetiletí v ČR neplatí, a že československá vláda z roku 1945 včetně prezidenta Edvarda Beneše by se dnes za jejich přijetí asi ocitla v Haagu u Mezinárodního soudního dvora hrubě degradoval hrdinství českých vlastenců a nás vojáků, kteří na frontách II. světové války, ale i dalších formách boje dávali v šanc své životy za naši vlast, za naši Československou republiku.Ze svých zkušeností mohu potvrdit, že není pravda, že všichni Němci do jednoho nastoupili při mobilizaci do armády. Naopak v pohraničí docházelo ke konfliktům, které v některých případech končili i smrtí českých celníků. Mohu potvrdit, a potvrzují to i němečtí antifašisté, kteří po válce dobrovolně odešli do budoucí NDR, že většina Němců v pohraničí tvořila pátou kolonu, hanebně se zachovala k své vlasti – Československé republice a tak jejich odsun v souladu s mezinárodními smlouvami vítězných mocností byl po II. světové válce opodstatněný a spravedlivý.
Vaše názory a postoje, pane Karle Schwarzenbergu jsou neslučitelné s funkcí prezidenta České republiky. Tyto postoje svědčí o tom, že nemůžete a nebudete prezidentem všech, že nebudete spolehlivě chránit zájmy České republiky a jejího lidu.
Ještě jednou Vás žádám – VZDEJTE SE KANDIDATURY NA POST PREZIDENTA ČESKÉ REPUBLIKY.

283117

22.1.2013 16:49

Zemský škůdce a tlupa poddanských masochistů....

Emil Robot 90.?.?.?

Pokud ta zkamenělina opravdu vyhraje volby a usadí se na Hradě,spíš na nějakém jeho hajzlu,"protože ho tam budou muset držet zavřenýho,aby jim neposral celej šémbrun"slovy vachmajstra z Putimské strážnice.Horší je to poznání,že de fakto není na co si hrát(demokracie,svobodu slova,státní zájem,vlastenectvíatd).Skupina prodejných kejklířů a některých akademiků jen potvrdila to,že jsou lokajové opravdu a sami se k tomu hlásí,trapný Mencl a Svěrák.Teď můžou knížeti pro obveselení metat kotrmelce a plešatej bítmen Janda,mu může přitom brnkat na citéru.Tahle pakultura mi už dávno nic neříká a doufám,že nebude těm šaškům na granty.Mladí a hloupí,kteří nevěří vlastním rodičům,si toho ještě za život užijí dost.Jak budou dnes hlasovat,tak budou zítra žít.Jedno je jisté:krom ostatního kníže jako bludný kámen naší pol.scény nadělal spoustu dluhů např.v ODA je sekyra 57 miliony,měli by se poučit z minulosti,aby si nenadělali do budoucna problémy,oni je budou muset řešit.Ti komedoši jim v tom nepomůžou.Jako správní kejklíři a kolotočáři půjdou parazitovat o vesnici dál a pitvořit se někomu,kdo peníze ještě bude mít.V politice platí že"svěží vítr ze starých prdelí nezavane"a to už vůbec ne z těch knížecích.Iluze které o knížeti mají,je jistě rychle opustí,zbylo-li jim ještě trochu mozku k přemýšlení a nemají jej příliš prouzený THC.

283129

22.1.2013 18:46

RE: Zemský škůdce a tlupa poddanských masochistů....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 283129

Nějak se neodbytně vkrádá pocit, že ti roboti jsou inteligentnější, než ty mnohé "dvoumoudré" nahé opice. [chechtot] Jak jen jim to sdělení ale dostat do toho, co mají mezi ušima?.. Pokud tam ovšem nemají hovno, jak zde padlo v jedné diskuzi. [pláč]

283142

22.1.2013 20:38

Tak trochu odlehčíme

rem 89.?.?.?

Schwarzenberga podpořilo 1200 vědců !
Petice zde:
http://www.petice24.com/signatures/prohlaeni_vdc_leka_a_v_uitel_k_volb_prezidenta/start/360
č.364 - Mirra Callousec, Blowhard (Austalia), Gunk-Sledge University, Professor of booze chemistry
Tak to nemá chybu, pane Professore [smích][smích][smích] [chechtot]

283155

23.1.2013 10:12

Volba prezidenta

Fred 46.?.?.?

Zvolením Karla Schwqarzenberga prezidentem mi toto připomíná nástup nového protektora do Českých zemí jako za říše byl Reinhard Tristan Heydrich. Dneska si Český národ asi zvolí nového protektora tak zvanou demokratickou cestou, což je asi už předepsáno z USA. On bude tedy vlastně novým protektorem říše USA a bude prosazovat jejich zájem. Konec konců jsme se o tom už dávno přesvědčili jako byl radar v Brdech, což by umožnilo cizý armádě vstup na České území. Nakonec když budou USA žádat,aby se Čechy připojili jako další stát k USA, tak pan Schwarzenberg bude zaručeně pro to. Jinak co mohou Češi očekávat od nového protektora, to je utahování opasků, čili je třeba jím dát cukr a bič, tak jak si to Heydrich představoval.

283215

23.1.2013 13:03

RE: Volba prezidenta

Emil Robot 90.?.?.?

Reakce na 283215

Taky mi to tak připadá a Menzel a spol.už provolávají loajalitu nové Říši,tím že podporují toho šmejda.
Před lety,kdy ve vládě byla ODA,jejíž byl Schwarzenberg zakládajícím členem a po které zbyl dluh 57 mil.Kč,byl ministrem zahr.věcí jistý bezvýznamný Bratinka,rozdávající česká občanství s Rumlem "na potkání"zrovna takovým zmetkům,jak je kníže a to kvůli restitucím.A tento zmrd Bratinka se jednou vyjádřil v tom smyslu"že si dovede představit Českou republiku jako jednu zemí spolkového Německa".To mluví za vše.Už ta idiocie,když Havel se Žantovským chtěli za místodržící "Krvavou Madlu",tu jednou byla.
Nevidím mezi nimi rozdíl.
Představme si,že by Husák,když už věděl že to "má za pár" přišel s nápadem,že by to za něj měl vzít Gromyko,bývalý ministr zahr.věcí Sovetského svazu.Jsem přesvědčen o tom,že by jej do 20 minut jeho vlastní spolupartajníci z ÚV zavřeli do toho nejtužšího blázince v zemi.A jak je vidět,část českého národa s některými umělci a dokonce akademiky do toho blázince patří taky,hlavně ti z Havlova fanklubu.

283234

23.1.2013 15:39

Není tam uvedeno na který hrad. Předpokládám, že Mírov !!!

Reeh 109.?.?.?

http://vtipy.netroof.eu/item/9838/c-e-s-t-o-u-n-e-c-e-s-t-o-u/

283253

23.1.2013 23:34

Média a obdivovatelé dělají pro Karla vše, co můžou...

smutný klaun 217.?.?.?

Není divu. Vlastníci v Česku vydávaných tiskovin jsou vesměs německé, rakouské a švýcarské mediální koncerny. Karla podporují bohatí,kteří se klidně spojí i s čertem, aby nepřišli o majetky získané za naprosté právní tmy, mladí bez zkušeností, kteří se snaží být "in" a žijí svůj americký sen,sebevědomí intelektuálové a umělci, kterým imponuje jeho bohatství, žoviálnost a šlechtický původ. Přitom tito jeho často fanatičtí a vzdělaní stoupenci zcela vědomě ignorují a bagatelizují to, že vrátil do vrcholné politiky chemika Kalouska, hlasoval pro všechny zákony, které z chudých udělaly žebráky a bezdomovce, pro církevní restituce, které naprostá většina společnosti odmítá a udržuje při životě vládu, která by ve všech slušných zemích musela pro nekonečné průšvihy odstoupit již dávno. Jeho zpochybňování Benešových dekretů, silně proněmecké a asociální postoje musí nahánět hrůzu všem slušným Čechům. Jeho fanatickým a agresivním stoupencům rovněž nevadí, že zde žil až po roce 89,že nemá vysokoškolské vzdělání, že je ve velmi pokročilém věku,má tři pasy, že mu při řeči téměř není rozumět, že jeho otec byl ve Vlajce,že v rodině jeho manželky byli aktivní nacisté, že obrovské majetky na území Česka získal podle rakouských zákonů a že pro obyčejné lidi této země neudělal za dvacet let v politice prakticky nic. Stoupenci Karla se ještě podivují nad tím, že některým Čechům toto může vadit. Tím jasně prokazují, o co jim vlastně jde a na čem a na kom jim naopak vůbec nezáleží.

283299

25.1.2013 1:03

milé

bojo 78.?.?.?

http://img.janforman.com/550445258596710911309268701839nrxna.jpg

[překvapení]

283416

Příspěvků: 28

22.01. 00:43 karel4u  O Kosovu
22.01. 00:50 karel4u  RE: O Kosovu
22.01. 07:57 Vašek  RE: O Kosovu
22.01. 17:40  RE: O Kosovu
22.01. 01:04  Tupá a hloupá propaganda Šláfenberka mě přesvědčila toho ušišlaného kašpara nevolit!
22.01. 04:48  Zrádce České republiky
22.01. 18:04  RE: Zrádce České republiky
22.01. 07:41 janko  síla práva
22.01. 09:46 Václav D.  RE: síla práva
22.01. 14:40 kyticka  RE: síla práva
22.01. 07:46 patriot  Schwarzenberk je vlastizrádce !!
22.01. 10:41  RE: Schwarzenberk je vlastizrádce !!
22.01. 18:20  RE: Schwarzenberk je vlastizrádce !!
23.01. 01:10  RE: Schwarzenberk je vlastizrádce !!
22.01. 11:01  Možná by bylo dobré
22.01. 14:51 abc  RE: Možná by bylo dobré
22.01. 13:29 rejža  Schwarzenberg je loutkou Kalouska.
22.01. 19:18  RE: Schwarzenberg je loutkou Kalouska.
22.01. 13:35 Kropáč  K odsunu Němců z ČSR
22.01. 14:13 marsipán  Výzva hrdiny generála Beera, veterána WWII Karlu Schwarzenberkovi.
22.01. 16:49 Emil Robot  Zemský škůdce a tlupa poddanských masochistů....
22.01. 18:46  RE: Zemský škůdce a tlupa poddanských masochistů....
22.01. 20:38 rem  Tak trochu odlehčíme
23.01. 10:12 Fred  Volba prezidenta
23.01. 13:03 Emil Robot  RE: Volba prezidenta
23.01. 15:39 Reeh  Není tam uvedeno na který hrad. Předpokládám, že Mírov !!!
23.01. 23:34 smutný klaun  Média a obdivovatelé dělají pro Karla vše, co můžou...
25.01. 01:03 bojo  milé

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

30

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 40 čtenářů částkou 10 502 korun, což je 30 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,05 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,70 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
23,24 Kč
100 japonských jenů
19,34 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,34 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 465,93 Kč
1 unce stříbra
575,12 Kč
Bitcoin
1 218 273,45 Kč

Poslední aktualizace: 12.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 123