Diskuze k článku

Rukojmí glorioly holokaustu

Příspěvků 146

22.11.2012 8:01

úspech a neúspech

ppppp 178.?.?.?

sory, nechci být první, ale nejak to fičet potrebuje:

Nejsem príznivec Tokia Okamury, protože o sobe tvrdí neco, co není úplne pravda, ale zaujal me jeho výrok "komunismus je nejlepší demokracie". Sice také nebude pravdivý, ale dobre vystihuje nemoc současné demokracie. Zvrácený trh a respektování vyvolenosti tech, o kterých se neví, co vlastne chtejí.

Mohu se ptát, která skupina chce být ta vyvolená. ta sio, nebo ta nesio, ortodoxní. Podle míry kriku by ze zdálo, že ta sio. Podle toho, že ta nesio sotva má co lidem ríct, co by lidé nevedeli také. Prípadná jejich duševní síla a kymácející projev budiž, ale podobné projevy mají i jiné náboženství.

Nevychází pocit jejich vyvolenosti spíše z toho, že se v té dobe ješte neumeli podívat za humna, a trošku obejít zem? Chodili jen 40 let sebestredne v kruhu, a je otázka, zda vlastní neschopností, nebo umanutím, až pak by prišlo na radu neco jako iterace, približování k cíli. Mojžíšuv prístup je mnohdy alibistický a zduvodňovací, všechny jevy chce za každou cenu promenit ve strategickou výhodu. Tam nekde je počátek boje. Nekde je míra, kde nekoho strategická výhoda muže zpusobovat ostatním lidem značné škody, protože nás je na planete opravdu dost.

Dále se ptám, jak je možné, že politikové žerou nekoho vnucenou filosofii? Buď jsou vydíráni, a je to podmínka jejich úspešné kariéry, nebo jsou o tom presvedčeni, ale nevidím, že by to dávali navenek najevo v jiných souvislostech, a nedávají si práci nic vysvetlit. Takhle se obvykle presvedčený človek nechová. Pri tom velkém počtu politiku by se snad nekdo trpelivý našel, co to trochu osvetlí.
Nejblíže se mi zdá alibismus a vyhýbání se odpovednosti. Nekomu stačí, aby se maličko ohnul pro velkou výhodu. A nekomu jinému stačí, aby pres maličké ohnutí všech získal výhodu ješte vetší. Dost pochybuji, že s nečím takovým by "Buh" souhlasil, to je seshora vzato dekadentní postup, okupace. Je snad ta okupace pozitivní? Ptám se, jaká je vize? Proč bych mel na nekoho povel šlapat mimo zatím nalezený smysl své existence? Proč nekdo chce být kormidelník, kdo mu dal ridičák? Na boží vyvolenost by se prece mohl vymlouvat každý. Kresťanství vytýkám, že v sobe nemá dostatečne propracovaný institut primerené obrany, a nereší dusledne ekologii. Pak se nedivme, že na radu pricházejí peníze a lidi, co si myslí, že k nim patrí.

279448

22.11.2012 8:41

Tak nějak to bylo

Petr S 78.?.?.?

Tak nějak to bylo a je. Vzpomínám si na svého strýce, který se dlouho před před druhou světovou válkou dostal pracovně do USA. Strýc v USA zůstal protože vypukla válka. Někdy v roce 1970 přicestoval na návštěvu do své rodné vlasti. Já byl tehdy kluk co k němu vzhlížel, když dovezl balíky žvýkaček a pár angličáků. Vzpomínám si, jak jsme pak seděli a dospělí si vykládali. Strýc říkal zajímavé věci. Říkal, že kolem Nového Yorku kde žije, většina lidí kupuje byty a domy na splátky (hypotéky).
Jelikož měl strýc i větší rozhled ve světě finančnictví tak již v té době říkal, že Amerika je zadlužená a většinu dluhu má u židovských věřitelů. To bylo v roce 1970.
Dnes se ukázalo jak to je s hypoteční bublinou v USA. A politika USA je ovlivněna i dluhy a věřiteli. Takže je jasné kdo je spojenec a koho je USA vazal. Možná, že současný stav mezinárodní politiky vyhovuje politice USA více než si dokážeme uvědomit. A možnost války na blízkém východě a zničení židovského státu by USA pomohlo zbavit se vazalství židovského státu. Proto možná tajné služby Ameriky podporují militantní skupiny arabského světa. A potom prohlášení o spojenectví neochvějném jako skála by bylo narušeno vodou ohněm a mrazem. To vše ukáže až čas. No uvidíme.

279451

22.11.2012 12:09

total

slak 77.?.?.?

Církevní zlodějina je politiky trupely kapitálu protlačena,kikina nechtěl patrně za obulus zneužít protokolární pero.Zástupci občanů přes jejich 80% nesouhlas je ujařmily do područí nikým jiným než vlastní zlovůlí do dalšího dluhu namířeného proti nim a podle některých otevírají cestu k prolomení Benešových dekretů,možná budou vracet moravu lichtštejnům a další překvapení mohou od elity(koho?) čekat.

279463

22.11.2012 14:08

na téma financování snad jen jeden citát :

osa x 193.?.?.?

... máme uherák, olejovky, lososa, a budeme mít smažená vajíčka, to se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou peníze ...

279468

22.11.2012 14:30

zločinec Netanjahu

Jarmila 88.?.?.?

Zde je video co řekl nedávno zločinec Netanjahu:
http://dolezite.sk/Video_Izraelsky_premier_Netanya...
Jistě jsou všichni tito nenávistní psychopati v Knessetu ve skutečnosti řízeni jezuity, katolickou církví a maltézskými rytíři.[oči v sloup]

A ještě jeden zajímavý link: http://der-stuermer.org/slavic/zivot-zida.pdf
Je to zpověď prostého, obyčejného amerického občana židovského původu, jak dopadl, když se přestěhoval do zločineckého rasistického státu Izrahell. Napsal to na počátku osmdesátých let- a již tenkrát prorokoval, že bude někdy v budoucnu opět vyvolána umělá celosvětová krize. A taky prohlásil, že Izrael jednou velmi špatně dopadne, protože tak hrozný stát, žijící jen z podpory amerických daňových poplatníků, svou falešnou existenci prostě neudrží.

279469

22.11.2012 16:26

RE: zločinec Netanjahu

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 24.?.?.?

Reakce na 279469

je to zlocinec, pravda

279473

22.11.2012 18:25

RE: zločinec Netanjahu

LL 217.?.?.?

Reakce na 279469

je to pravda co píšete. Blíže se dočtete zde: http://www.b-a-n.cz/tdj2-uvod.html Je zde celá historie o jezuitech až po dnešek. Fantastická kniha. Byla nabízena pro zveřejnění i zde na Zvědavci, ale jaksi pan Swota na to nereagoval ani jednou když mu byla zdarma tato vědecká práce nabízena...

279478

22.11.2012 20:51

RE: zločinec Netanjahu

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 279478

Nejprve ze všeho vznikla židovská víra, kde církevní manipulátoři (rabíni) si vytvořili ke své potřebě judaistické otroky, kterým namluvili, že jsou bohem vyvolení- ale jedině tehdy, když budou své „bohy“ na slovo poslouchat. Tyto své oddané vyvolené otroky používali ke svým špinavým cílům po celá staletí. Jenže si časem uvědomili chybu, že těmhletěm vyvoleným otrokům se nechtělo makat, když na světě existovalo tolik nevyvolených normálních otroků. A tak vymysleli promptně další jiný typ věřících otroků- křesťany, kterým by mohli být ti judaističtí otroci nadřazeni a vládnout jim coby „panstvo“. A tak rozšířili křesťanství (lépe řečeno pseudokřesťanství), kde křesťani měli jen tiše pracovat a pokorně držet hubu a krok. Byl to od nich chytrý tah- ti přihlouplí křesťani skutečně celá staletí věřili, že se jim ta nemístná pokora vyplatí, protože jim bylo po smrti slíbeno nebe, když budou pořád hodní, budou tiše trpět a všechno si nechají od vrchnosti líbit. Později to manipulátorům stále ale ještě nestačilo, potřebovali ještě další monoteistickou víru, která by v případě neposlušnosti židovských i křesťanských otroků je zdecimovala válečnými akcemi- proto vymysleli do třetice islám.

Vy tvrdíte, že pseudokřesťanská církev nakonec zvítězila nad tou „panskou“ vládnoucí judaistickou vírou, že nakonec ovládla nejen křesťanské otroky, ale i ty „panské“ judaistické. Já si to nemyslím. Nejzločinnější rodinný klan všech dob, rodina Rothischildů ovládla dnes již majetkově a bankéřsky celý svět (Chci celý svět a pět procent navíc) a nemyslím si, že by vůbec kdy zavadila o trapnou umělou hierachii poskoků jezuitů či katolíků. Naopak si myslím, že všechny tři monoteistické, velmi výdělečné církevní korporace (viz. současná církevní stamiliardová rozkrádačka v Česku) jsou jejím soukromým majetkem a v jejím tvrdém područí.

279484

22.11.2012 21:22

RE: zločinec Netanjahu

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 279484

Jarmilko, mrzí mě, že se mýlíte ve svém pohledu na historii židovstva. Snad se někdy sejdeme a povíme si jinou, která lépe odpovídá realitě dnešních dnů.
Beru to sice "zgruntu", ale jinak historii ani brát nejde, aby zapadlo těch několik málo velkých událostí, které naše sluneční soustava zažila, musíme se vrátit daleko před Atlantidu....
http://www.nejsmeovce.cz/posts/view/21

Muslimové vytvořili jen zrcadlo ke křesťanství, postavili život po smrti nad ten, který se projevil v "honbě za zlatým teletem". Je toho víc, co si budeme o historii opravovat.

279486

23.11.2012 10:04

RE: zločinec Netanjahu

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 279486

Já se z toho Vašeho dílka zaměřím jen na jediný aspekt. A sice: Píšete že v současnosti v pozadí vše řídí „šedá eminence“ finančního světa, potomci egyptských kněží, zastánci říše Sionu, představitelé negativní větve hebrejské/židovské kultury/ – rodiny Rotschildů, Morganů a dalších.

Dnem i nocí jsem přemítala nad globální pyramidou moci- až jsem na konečně přišla. Ty pyramidy moci jsou totiž dvě. Jedna je tajná, neviditelná, ale opravdová, skutečná- založená na dědičných vědomostech a majetku. A druhá je umělá, viditelná, netajná, zaměstnanecká, loutková, založená na poměru: nadřízený-podřízený.

Nejprve popíšu tu viditelnou zaměstnaneckou hierarchii:
Je bez skutečné moci, je to jen takový papírový čert. Celá tato hierarchie je řízená odshora až dolů zednáři (1 až 100 stupeň), kteří jsou její vnitřní osou. Zednáři, kteří dosáhli 33 stupně- tak ti mají dovoleno stát se prezidenty malých státečků (např. TGM, Beneš, Havel). Zednáři vyšších stupňů (dejme tomu 60) mají dovoleno stát se prezidenty mocností (třeba Obama). A zednáři nejvyšších stupňů (100) jsou již hodně zasvěcení, takže mají dovoleno stýkat se s ilumináty a je jim dovoleno zastávat ředitelská místa v korporacích, v MMF, Světové bance, ve FEDu, či se mohou stát třeba papežem.

Neviditelná, tajná, ale skutečná, opravdová pyramida moci:
Je založená na rodinných příbuzenských vztazích sahajících až snad do toho starověkého Egypta. Je podložena obrovským dědičným majetkem, který se předává z generace na generaci- a neustále se zvětšuje. Tahle pyramida je malá- je to ten známý useknutý vršek s okem, protože ji tvoří jen asi 300 nejbohatších rodin světa, které jsou všechny vzájemně propojené příbuzenskými vztahy, protože se jen mezi sebou několik staletí ženili a vdávali.Celá tato mocná pyramidka je odshora až dolů řízená ilumináty, kteří tvoří její osu. Nejnižší ilumináti rozdávají rozkazy nejvyšším zednářům. Nejmocnější ilumináti jsou rothschildovci, protože dnes už snad vlastní celou zeměkouli. Dejme tomu, že je to asi tak 150 mužů, kteří jsou všichni v příbuzenském poměru. Tito muži tvoří radu starších, která ze svého středu volí vládce světa, to znemená hlavu 22, čili „dvě fotbalové jedenáctky“, jak by řekl Kysučan.[smích]. Tyto dvě jedenáctky spolu zápolí, hrají šachy, jsou to vysocí hráči a kdo nad soupeřem vyhrává, tak jeho řešení problému se přijímá a uplatní ho pak ve světě- třeba že někde vyvolají válku, aby na ní neskutečně opět zbohatli.

Čili abych to uzavřela, jaký je rozdíl moci v tom, když umře papež ze zaměstnanecké hierarchie nebo někdo z Rothschildů ze skutečné hierarchie moci. Zatímco papež zemře s holou řití, tak Rothschild je ihned nahrazen dědicem s ještě větší mocí a s ještě větším nahromaděným majetkem.

279500

23.11.2012 10:50

RE: zločinec Netanjahu

raskolnikov 46.?.?.?

Reakce na 279500

že má vojín na vrcholu pyramidy generála, to se dá pochopit, pyramidu mu vtloukali do hlavy, ale že si někdo pyramidu pěstuje v hlavě dobrovolně, to už je asi nemoc, a že si ještě na vrcholu pěstuje žida, tak to už je pro mě záhadná porucha…
no, on ročild jde do hrobu s holou prdelí taky, navíc jejich dynastie je stará pár generací, než je křesťani otitulovali, přibrali do řádů a tu dynastii z nich udělali tak, jako se to přihodilo jiným dvorním židům – dvorním proto, protože sloužili na křesťanském dvoře a ti jim udělili křesťanská privilegia – tzn., že je plácli do pyramidy – což je právě systém a v systému je už každý nahraditelný, tedy se s jeho smrtí (odchodem, kašláním na pyramidu) v systému nic nemění, protože tam v pyramidě je jen stavební prvek (s výměnou se nový prvek stává identickým - plní stanovenou funkci), a dokonce i ty skutečně staré dynastie se podřídily systému ideologickému právě ve snaze nezaniknout…

279504

23.11.2012 12:57

RE: zločinec Netanjahu

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 279504

Raskolnikove, mýlíte se, v systému pyramidy není nahraditelnost ve stejné vrstvě možná, pyramida funguje na "spádu funkce" (systém padajícího hovna po česku..). A že se jedná o pyramidu, to asi víte. Jediná možnost změny je v rozpadu všech!!! vrstev, vedoucích k vrcholu.
Lidi jsou jen nástrojem, vrcholem je vždy jen informace. Přesněji informace, utajovaná právě všemi vrstvami pyramidy.

Cykličnost, daná propojením informační základny (my, ovečky) a vrcholu (vznik vesmíru a úloha člověka v něm) je postavená buď na sdílení podobných množin (fraktální struktura) anebo na "spádu funkce" (pyramidové struktury podílnictví na řízení).

K likvidaci pyramidových struktur je třeba prolomit informační barieru, která je dobovým axiomem (vznik, podstata a úloha gravitace a elektřiny). Jakmile se toto prolomí v podobě technologie, je rázem pasé veškerá moc řízení lidstva skrze "kasíno" s energiemi a potravinami.

Mocní nevědí kudy kam, tak čekají, jestli nadace Keshe opravdu má technologie pohybu v řádu 20-30 Mach.
Otázku mentálních technologií (sluchové a hypnózou řízené zbraně)za nás vyřešili ti, co vlastně pro většinovou populaci neexistují - rozvinutější civilizace v Mléčné dráze.
...čeká nás v příštím roce asi dost zásadních překvapení, ale všechno musí dozrát, i naše zamrzlé, dokola se točící myšlení.

279510

23.11.2012 15:04

RE: zločinec Netanjahu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 279510

Jediná možnost změny je v rozpadu všech!!! vrstev, vedoucích k vrcholu.
to je ale o koze, já psal o voze, kde o změnu nejde, ale naopak o stavbu trvalého řádu...
a co na to mléčnodrážné civilizace? to netuším, ale ony se jistě nemýlí, to by byli nějací popletové, a to tyhle civilizace určitě nemohou být, to by byl trapas ... [smích]

279513

23.11.2012 11:26

RE: zločinec Netanjahu

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 279500

Jarmilko, mile překvapujete. Ano, kořeny vedou ještě mnohem dál, tím majetkem jsou ale informace. Informace o skutečném původu osídlení planet v naší soustavě. Informace nám do hlav přicházejí v míře, jako vložíme do rozklíčování - z přítomné situace do historie. Odměnou je míra kvality vhledu do událostí, které mohou nastat. Vždy mi vrtalo hlavou, kudy informace proudí a odkud.
Je doba, kdy všechna tajemství praskají, kdy se s rozpadem jedné formy civilizace vytváří "buňky" pro civilizaci jinou, snad i lepší, poučenou o chyby těch předchozích.
Vím, že mám co nabídnout těm, kdo používají rozum nejen k aplikování naučeného, ale i ke spojování "nesmyslných" událostí. Synchronicity mají svůj referenční systém, nazval jsem ho "abecedou lidštiny". Ale k věci:
To, že v naší civilizaci je vždy zlo o krok rychlejší, to mě dovedlo až k chápání "hlubších informačních vrstev" v seriálech Hvězdných bran a podobných. A pochopení funkce informačních polí prostoru pak vedlo k formulaci jiného pohledu na fyziku.
Až budete mít chvilku na pohádky, tak zkuste tuhle: http://www.nejsmeovce.cz/posts/superview/21 , najdete tam taky upravený váš návrh pro referenda a volby. Cpu ho, kam to jde - a uvítám, když se o případnou realizaci postaráte sama. Peníze snad odněkud přijdou, lidi poznají, co může a co nemůže fungovat.

279506

2.12.2012 2:44

RE: zločinec Netanjahu

p. 113.?.?.?

Reakce na 279486

....a hlavne ty vasi zrcadlici muslimove v Saudi Arabii....ty to opravujou vsechno a opravdu ...

279843

23.11.2012 8:30

RE: zločinec Netanjahu

raskolnikov 46.?.?.?

Reakce na 279484

vymysleli křesťany... [chechtot]. tak to by byl fakt geniální nápad, udělat ze sebe padouchy, odpadlíky a zkažené vyvrhele a postavit na tom náboženství, které si ze mě bude dělat už na věky fackovacího panáka.... no to jsou prostě židi, divní a záludní, všehoschopní a utajení... kdo se v nich vlastně vyzná. [mrknutí jedním okem]

279497

23.11.2012 10:31

RE: zločinec Netanjahu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 279497

..kdo se v nich vlastně vyzná?? Ke stažení:
http://ulozto.cz/x3AbtPS/Klimov-bozi-narod-e-book-
Kniha má 476 stran

279501

23.11.2012 10:51

RE: zločinec Netanjahu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 279501

hm, bible jich má více, pane quido...

279505

23.11.2012 11:54

RE: zločinec Netanjahu

steve 174.?.?.?

Reakce na 279505

.. to proto, aby se s ni lepe podkladal "sifoner". Ja pouzil jeden a pul bible a dva porno magaziny "jak tam sukaji v tom koncentraku" ..., a "sifoner" stoji pevne jako venduv odkaz narodu. Bible je dobra vec, meli by na ni davat i hypoteku ...

279507

23.11.2012 12:35

RE: zločinec Netanjahu

Mám strach 109.?.?.?

Reakce na 279484

Máte samozřejmě ve všem pravdu, paní Jarmilo. U nás na oddělení s tímto příběhem sklízím veliké úspěchy. Dokonce i náš Budha, který je v pokoji vedle, řekl, že je to zajímavá hypotéza, než šli s Napoleonem hrát šachy.

Ještě bych to doplnil, neboť sleduji delší dobu vaše podnětné přemýšlení. Myslím, že byste se hodila do naší dobré party, kterou zde na oddělení máme. I pan doktor je dobrák, elektrošoky používá jen ve výjimečných případech.

Takže nejdříve vznikla židovská víra, pak tma, světlo, voda, bakterie, z nich prvoci, z nich se evolucí stali židovští rabíni, ti si další evolucí vytvořili židy, pak Židy, z nich pak další evolucí křesťany, Rotšildy, z nich pak muslimy, protože i křesťanům se již přestalo chtít pracovat. Tak to alespoň říkal kolega Darwin, který je zase v pokoji naproti.

Samozřejmě, že celý svět ovládá zlý Znachar Lev Žid Heger, ovládá naprosto všechno, dokonce i mozky některých lidí. My v ústavu ovšem máme speciální alobalové kapuce, kterými se před zlým internacionálním židem Znacharem chráníme a i díky tomu jsme schopni vymýšlet další rozšíření vaší baječné teorie o strašlivém evolučním židovsko znacharovském spiknutí.

Pište, pište, je to velmi dobré!

279508

23.11.2012 17:58

RE: zločinec Netanjahu

anonym 46.?.?.?

Reakce na 279508

skvelý príspevok od človeka, ktorý asi nevidí ďaleko od nosa. ono tento svet je dokonale ovládaný pomocou finančného systému, a finančný systém je ovládaný jednoznačne FEDom - majiteľom dolára, a FED je jednoznačne ovládaný svetovými bankami, ktoré sú akcionárom FEDu. A to sú presne tie staré bankárske rody, ktoré majú židovské korene. Či sú to doteraz židia nie je podstatné, lebo to nie je určujúca hodnota ale len dôvod ako využiť slovo antisemitizmus proti tým, ktorí sú pre elitu nepohodlní.

279514

23.11.2012 23:55

RE: zločinec Netanjahu

taky anonym 66.?.?.?

Reakce na 279514

no dobrá, tak se na to podivejme
>tento svet je dokonale ovládaný pomocou finančného systému
tak pojďme hezky jeden na jednoho
- klacek proti peněžence
- chytrost proti peněžence
- záludnost proti peněžence
- znalosti proti peněžence
- protřelost proti peněžence
atd.
věř mi, že to je o penězích, si mají myslet hloupé ovce (těch je ale bohužel masa)...
>a finančný systém je ovládaný jednoznačne FEDom
jak, tím že si tiskne? oni ale mohou jen s mocenským souhlasem, jinak ne, pokud to dělají svévolně, bez regulí a sami od sebe, tak kdy a jak? a nedělá to s mocenským požehnáním potom kdejaká banka? a kde je vlastně největší množství bank a obrátka peněz... v USA?
> FED je jednoznačne ovládaný svetovými bankami, ktoré sú akcionárom FEDu
kdo je největším akcionářem FEDu? není to Bank of America?
které jsou tam "staré bankárské rody", a které tam mají "židovské korene"?
a proč to vůbec řešíš, když
> Či sú to doteraz židia nie je podstatné
tak je, nebo není... a když není, tak nejsou potom ty židovýlevy přece jen k smíchu?

279520

24.11.2012 13:00

RE: zločinec Netanjahu

mtk 88.?.?.?

Reakce na 279484

takto naivní černobílé vidění obrazu světa může vyplodit jen dítě anebo senilní stařec. Jinak to snad ani není možné. [zmaten]

279524

24.11.2012 14:37

RE: zločinec Netanjahu

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 279524

Vraťme se na samotný začátek: Je Netanjahu zločinec nebo není? Je řízen katolickou církví nebo spíš pevně věří tomu, že je žid, čili bohem vyvolený načlověk, kdežto Palestinci jsou zvířata, která je třeba všechny pozabíjet?

Nemá náhodou černobílé vidění světa i většina řadových Izraelců? Přečetl jste si to vyprávění toho amerického žida, který prchal z Izraele jako když je nakažený leprou?

279526

25.11.2012 19:06

RE: zločinec Netanjahu

mtk 88.?.?.?

Reakce na 279526

A proč by jako měl být Netanjahu řízen katolickou církví? V tom, že to je zločinec, není vůbec sám. Když už máte potřebu hledat kdo koho jak řídí, tak mi odpovězte, kdo řídí Kim čong-ila? Žeby nějakej žid či jezuita? V histori Číny nebo jihoamerických indiánů by se taky nalezlo spousta zločinců, ale jen trouba z toho bude vinit jakýsi neexistující národ (a jeho ideologii)z blízkého východu. Podle mě, ti vaši zločinci, jsou naši bílí bratři, a jestli se schovávají (či neschovávají) pod nějaký ideologicko-náboženský pláštík, je mi šuma putna. Když vidím klerofašistickou snahu udělat žida i z Hitlera či Stalina, tak je jasné, odkud vítr fouká - "bledá tvář" si myje ruce.

279555

26.11.2012 8:02

RE: zločinec Netanjahu

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 279555

To je zajímavá otázka s tím Kim čong-ilem. Nad tím jsem také přemítala. Můj názor je ten, že kdyby ho globální elita (rothschildovci, vyznávající nikoliv křesťanskou nebo muslimskou víru, ale víru, že jsou vyvolení nadlidi) chtěla zničit, tak by ho zničila levou zadní. Čili oni si ho z nějakého důvodu pěstují k použití na pozdější dobu.

Napsala jsem na orgonetu takovýto komentář: Na celém světě je zaokrouhleně asi 200 států. Když globální „elita“ zjistila, že do vesmíru utéct nemůže a žít celý život v podzemních městech se jí také nechce- tak by člověk předpokládal, že si tato zločinecká „elita“ zachová alespoň některé oblasti planety čisté, bez chemtrailsu, kam by se později přestěhovala a žila v čistém prostředí. Přirodní nemodifikovaná semena si již zajistili do budoucna v bance semen v Norsku, ale dodnes jsem neodhalila, zda existují na planetě oblasti, kde se vůbec nesprejuje. Dodnes se snad nesprejuje na Kubě- ale to je malý ostrov, to by jim nestačilo. Pak jsem na YouTube objevila tvrzení, prý se sprejuje i Rusko, Čína, Irán a Severní Korea: http://www.youtube.com/watch?v=fYQZJc2zi-M
Pokud je to pravda, pak se divím, jak je možné, že jim to tyto země, údajně nezávislé na amerických banksterech, dovolí? U Ruska mě na YouTube překvapilo velmi málo videí o chemtrailsu, které vidělo nanejvýš pár tisíc lidí. Připadá mi to celé jako kamufláž, která má zakrýt tu skutečnost, že ve skutečnosti Rusko sprejované příliš není. To proto, že až by „elita“ vyvraždila většinu lidstva, tak by pak jako kobylky přeletěli ze všech koutů planety do čistého Ruska, plného přirody a nerostných surovin. Odtud by pak vládli celému zdevastovanému světu, perfektně kryti a chráněni mnoha vybudovanými moderními americkými základnami, obkličujícími celé Rusko. Čínští mravenečci- očipovaní otroci by jim nadále sloužili v moderních továrnách a vyráběli výrobky pro celé lidstvo. Zbylý zbytek lidstva (nanejvýš miliarda) na celé planetě by byl také očipován a byli by to totálně poslušní otroci, kteří by odklízeli poválečné trosky a pečovali o znovubující přírodu v NWO.

Je to příliš velká fantasmagorie? Možná že ano- jenže až příliš dobře zapadá do současného chování zločinecké elity světa. Tím Vám odpovídám i na Váš dotaz, kdo je v současnosti vládcem celé planety a kdo řídí i Kim čong-ila: jsou to zločinní banksteři, všichni pokrevně vzájemně spříznění, dodnes bláhově věřící tomu (protože jsou to zdegenerovaní zhomosexualizovaní psychopati), že jsou bohem vyvolení nadlidi.

279574

27.11.2012 2:12

RE: zločinec Netanjahu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 279574

Ve svem prispevku jste rekla jednu myslenku,jednu velkou pravdu a to,ze Elita sveta zatim nema misto kde by se bezpecne ukryli pred nuklearni valkou-katastrofou,kdyby,nasli ve vesmiru planetu na kterou by bezpecne odlitli,premistili se vcas pred nuklearnim uderem,tak by nuklearni valka, uz zacla vcera.Protoze i se svym sluzebnictvem nechteji byt hluboko v podzemi a cekat na desitky roku,nez by pokleslo radiovy zareni a svet by se zacal regenerovat k opetnemu zivotu,tak,to je pro ne dloha doba,zejmen a,kdyz vi ,ze svet ma celkove k dispozici vice jak 21.000 nuklearnich zbrani,nepocitam chemicke zbrane a bakteriologicke,jinymi slovy,zivot na zemi by mozna uz nebyl mozny,nakonec si clovek s uzasem precte vetu,jez vyslovil Adolf Hitler,jez rekl,pokud se zidovstvo dostane do vedeni sveta muze zmenit tuto planetu v mrtvou planetu,jako je mesic.
Proto slova rabina vezmeme s plnou vaznosti,kdyz rekl,ze Israel se svymi 200-300 nuklearnimi bombami muze znicit celou Evropu.
Israeli Professor - 'We Could Destroy All European Capitals'
"We possess several hundred atomic warheads and rockets and can launch ... Asked if he was worried about Israel ...
rense.com/general34/esde.htm

The Palestinians should all be deported. The people who strive for this (the Israeli government) are waiting only for the right man and the right time. Two years ago, only 7 or 8 per cent of Israelis were of the opinion that this would be the best solution, two months ago it was 33 per cent, and now, according to a Gallup poll, the figure is 44 percent."
40% Dotazanych zidu v Israelu odpovedelo,ze se boji noveho holocaustu,asi,dobre vedi proc.
Creveld argued that Israel wouldn't care much about becoming a rogue state.

"Our armed forces are not the thirtieth strongest in the world, but rather the second or third. We have the capability to take the world down with us. And I can assure you that that this will happen before Israel goes under."

Dalsim nazorem byl vyrok:pokud by mel Israel prohrat,tak strhn ecely svet do nuklearni katastrofy.Dalsi vyrok z brozury tak zvane atomov ekomise,slozene prevazne z zidu rika uz v roce 1946:bud bude jedna svetova vlada(mysli,jejich zidovska)a nebo nebude nic!
Kazdy ctenar si to muze,tento posledni vyrok,vysvetlit po svem, ale strach zidu z noveho holocaustu mluvi sam za sebe.

279632

2.12.2012 2:51

RE: zločinec Netanjahu

p. 113.?.?.?

Reakce na 279574

...Conga je pravda maji v zaloze , kdyby byl treba zase neco na nas usit...ale na sprejovani klidne zapomente , to by sprejovali svoje deti a jejich a cele rodiny atd. , zatim tady musej bejt s nama ....

279844

26.11.2012 9:39

RE: zločinec Netanjahu

raskolnikov 46.?.?.?

Reakce na 279526

když skutečně věří tomu, že je žid, tak už je nějakým způsobem ideově masírován...
samozřejmě i ta představa, že je všechno nějak někým odněkud řízeno, už je sama o sobě náboženský produkt, to, že to nejde, teď nehodlám řešit, ale zase určitě jsou tu patrné vlivy, což není to samé...
i zde v článcích zaznělo, že silný vliv na to, co vláda v izraeli dělá, má právě zpravodajská agentura a vojenská klika a obojí vzniklo v návaznosti na poválečné uspořádávaání světa, včetně vývozu zpravodajské služby za atlantik (vznik CIA) a také do izraele - a tady jsou zajímavá jména jako Casey, Philby, Dulles, a také bývalý generál Abwehru Gehlen
Vložený obrázek
no a zajímavé je, že všichni měli blízký vztah k římskokatolické církvi (stejně jako všichni náckové v reichu, itálii, španělsku, slovensku, maďarsku, chorvatsku atd.)
a jak je to se současnou generalitou v usa? Panetta, Petraeus, Tenet, Gates atd. ... no, všichni katolíci z elitních jezuitských škol... zvláštní, že...
a mohl by izrael vůbec nějak existovat, kdyby neměl podporu této agendy? a co se naopak stane, když ho pustí k vodě? [mrknutí jedním okem]

279580

28.11.2012 17:58

RE: zločinec Netanjahu

mtk 88.?.?.?

Reakce na 279580

>a co se naopak stane, když ho pustí k vodě? [mrknutí jedním okem]
Izrael lehne popelem i s proradnými židy, za padesát let bude odhalen pomník 6mil holokaustu, a hned na to vyrukuje Nohejl, že židé se opět zmocnili světovlády. Prostě "za-stav-te-ten-bu-char... [smích]

279715

29.11.2012 15:30

RE: zločinec Netanjahu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 279715

to je jistý, protože kdo škodí, musí být žid a jak všude škodí, tak škodí i sobě, proto je podle toho logický, že eichmann, ač měl mozoly na kolenou od klečení pod křížem, když škodil, musel automaticky spadnout to kategorie "žid" (viz příspěvek nohejla dole), takže až se někde něco semele, stačí vymezit oběti a viníky, pak je označit za židy, a je to... "tak to vidíš, zase ti židi"...

279758

30.11.2012 2:59

RE: zločinec Netanjahu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 279758

front-line.blogspot.com/2008/07/zionist-nazi-medal-ii.html
Vložený obrázek
Vložený obrázek
incerely,

Rivka Cohen
Frankfurt,
Germany

more info about this medal:
www.mail-archive.com/cia-drugs@yahoogroups.com/msg07968.html
Medaile,kterou udeloval Eichman zaslouzilym zionistum,nezapominejte , ze naborov astrediska na emigraci byla otevrena do posledniho dne "treti rise" a zionisticka vlajka byla Hitlerem povolena k vyvesovani.Mylim,ze by Vam to melo stacit,co byli Nemci a co Zionisti a jak spolupracovali navzajem.
Nakonec nacisti byli zionsty pozvani do Palestiny k vypracovani obchodnich planu a pristi utvoreni Israelu,coz je velmi znama vec,ke ktere se ovsem tak zvane zidovstvo nehlasi,jakozto se nehlasi k popravam a muceni britskych vojaku v Palestine.

279777

30.11.2012 8:38

RE: zločinec Netanjahu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 279777

roberte, opět a znova, proč by se mělo "židovstvo" hlásit k "sionismu", když se jedná o různé věci, dále je jasný, že se asi židům jít do pouště a dělat tam rozbroje zrovna dvakrát nechtělo (důvod vzniku izraele s židy souvisí až druhotně, vysvětloval sem to jinde) a pak, existence medaile, která na sobě nese symboly používané v imperiálním římě (třeba v chrámu jupitera), to přeci neznamená, že eichmann byl žid, byli to luteráni, tedy odpadlí římani, a jak byl na tom luther s židy je celkem známo...

279781

2.12.2012 19:06

RE: zločinec Netanjahu

hc 193.?.?.?

Reakce na 279580

Ten chlápek na fotografii uprostřed (Reinhard Gehlen) byl rozhodně zajímavá figura. Za války velitel Abwehru na východní frontě, po válce zakladatel a dlouholetý šéf západoněmecké demokratistické BND. Jeho jmenování prý tehdy v Německu i ve světě vyvolalo poprask a nakonec ho musel autoritativně prosadit sám Adenauer. Uvádí se, že Gehlena do funkce protlačili Američané, se kterými po válce spolupracoval. To je celkem jasné, ale já bych se klidně vsadil, že s nimi spolupracoval už za války. On celý Abwehr byl zřejmě víc službou anglo-americkou než německou.

279868

3.12.2012 16:15

RE: zločinec Netanjahu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 279868

to je i ten na barevný foto... mimo jiné se podílel i na výcviku prvních agentů mossadu a všichni, co jsem uváděl a vůbec ti, co se podíleli na založení moderní zpravodajské agentury po válce, byli členy katolického řádu, který se považuje za ochránce křesťanstva...

279911

3.12.2012 0:34

diskuse

p. 60.?.?.?

Reakce na 279526

...p.J , diskuse je hlavne hledani pravdy a syntezou potom mnoha nazoru vyustujici do pravdy , z prispevku ktere jsou vetsinou jen z casti pravdive , ovsem ti co to nevi , nevi a nehne se s nima...

279882

3.12.2012 0:30

diskuse

p. 60.?.?.?

Reakce na 279484

...p. Jarmilo nenechte se zviklat a opravovat od tech co nevedi ani desetinu toho co vy a hlavne nepremysli o tom co pisou/a tak vynaseji soudy jim priznacne/..... ze spravna diskuse ma sva pravidla a teprve kdyz mate spolehliveho diskutujciho vydate ze sebe to nejlepsi......"Teprve kdyz jsme drceni davame to nejlepsi , jako olivy" /zidovske prislovi/...

279881

22.11.2012 16:22

Zamyšlení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Ano, Izrael v mnohém kašle na mezinárodní právo. Ano, Izrael svou politikou působí utrpení lidí v pásmu Gazy. Ano, Izrael se dopustil teroristických činů. Ano, Izrael má jadernou výzbroj, kterou upírá svým nepřátelům.Ano, Izrael sobecky prosazuje své zájmy a využívá k tomu to, že má větší páky na USA a západ než arabové. Ano, Izrael se snaží využívat USA jak je to možné a to i v jeho neprospěch.

Jenže to z něj nedělá satana a jediný zlý stát na světě.

Izrael a mezinárodní právo

Snad každý stát, který si to může dovolit, do určité míry kašle na mezinárodní právo. Dělá to USA, dělá to Čína, dělal to Sovětský Svaz, dělala to Velká Británie.. Mezinárodní právo bylo vždy o tom, zda ho na agresorovi mohlo vynutit okolí a zda se lidé v té zemi sami zajímali o jeho dodržování.

Izrael a pásmo Gaza

Podobně s pásmem Gazy. USA vs Latinská Amerika, Mexiko, Kuba. Sovětský Svaz vs Čečna a různé další státy kolem. NATO vs Jugoslávie. Čína vs Tibet. Dříve Francie vs Maroko. Belgie vs Kongo. Velká Británie vs prakticky všechny provincie. Turecko a Sýrie vs Kurdové. Ale třeba i Česká Republika vs Sudety v menším měřítku. Vždy jsou zde pro silný celek nějací slabší, nepohodlní nebo naopak vykořisťovaní sousedi, menšiny nebo cokoli jiného. Je to hnus, ale v mezinárodní politice běžná věc.

Kromě toho s pásmem Gaza je ta situace velmi složitá. Bylo součástí Egypta pěkně dlouho (do roku 1967) a samostatnost také nezískalo. Irán přeci ví, že pro lidi v pásmu Gaza nebudou ty vystřelované rakety na Izrael zrovna přínos. A stejně tam rozdmýchává konflikty, jak jen může. Protože poštvávat proti nepříteli někoho třetího a zbrojit ho, to se prostě vyplatí. A tak to dělají prakticky všichni, kdo mohou.

Kromě toho Izrael je opravdu reálně ohrožen svými sousedy, takže má i bezpečnostní motivaci držet pásmo Gaza, Golanské výšiny a východní Jeruzalém pod kontrolou. A samozřejmě snad mimo toho pásma Gaza jde především i o území a zdroje.

279471

22.11.2012 16:24

Zamyšlení 2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Izrael a terorismus / válečné činy

Tak jako mnoho jiných celků, i Izrael byl do značné míry vybudován s pomocí lží, zrad, násilí a teroristických činů. Zni to strašně, ale podívejte se na to, jak bylo třeba kdysi sjednoceno Japonsko. Jak bylo budováno a udržováno impérium Velké Británie. Jak vznikaly USA na úkor původních obyvatel. Nebo co se dělo ve střední Americe. Jak byl budován Sovětský Svaz. Jak bojovalo o nezávislost Irsko. Obvykle je to s použitím lží, násilí a vražd. Jen málokdy se objeví osobnost jako Gándhí a další.

Dá se říct, že pod tlakem mezinárodního společenství a s tím, že má Izrael výraznou převahu, se momentálně chová celkem civilizovaně. Nespustil v pásmu Gazy žádnou cílenou genocidu. A zřejmě si to ani nebude moct dovolit (doufám). Je sice prolhaný, dělá operace pod falešnou vlajkou a podobně, ale to naneštěstí dělají zřejmě všechny strany. Protože prakticky všude se k moci dostanou svině a téměř všude, jsou to právě bezohledné svině, které dokáží dobře bojovat.

Izrael a jaderná výzbroj

To samé s jadernou výzbrojí. Základní princip je přeci získat náskok před soupeřem. Jasně, že by si každý přál, aby on měl jaderné zbraně a soupeři ne. A jasně, že to bude propagovat pod jakýmkoli heslem a vynucovat jakkoli bude možné.

Izrael a manipulace západem a USA

Ano, dělá to. Protože naštěstí pro něj do určité míry může. Jenže právě USA a státy západní Evropy byly a jsou v celé historii jedni z největších a nejproradnějších lhářů a manipulátorů. Když vezmeme v úvahu jak zacházíme s Afrikou a jejími zdroji, jak jsme zacházeli s každou zemí třetího světa, kterou jsme kdy podrobili. Jak se prosazovala katolická víra na úkor pohanství. Jak mezi sebou jednaly jednotlivé státy Evropy. A jak přímo v rámci těch států jednají ti, kdo mají moc s těmi, koho ovládají. Je to odporné a smutné. Izrael ani v tomto není výjimka.

Mimochodem velmoci vždy odporným způsobem manipulovaly se slabšími státy. Války v zastoupení, které mezi sebou hrají, jsou hnus.

Shrnutí

Izrael se dopouští mnoha špatných věcí. Částečně z nutnosti. Částečně protože zrovna může. Ale není nijak výjimečně špatný stát. Nechová se hůř než ostatní. Naopak, zdá se, že se třeba poučil z roku 2009 a z toho, kolik problémů ho stálo nasazení bílého fosforu na mezinárodní scéně a tak to teď neudělal.

Nemá smysl řešit, kdo je v té oblasti na vině. Kdo začal a kdo komu oplácí. Stejně tak to nemá smysl řešit u deset let rozhádaných manželů. Všichni na sebe dělají podrazy, všichni ty ostatní ohrožují. Všichni chtějí přežít a všichni manipulují i jsou manipulováni.

Jediné co se snad dá, je poukazovat na konkrétní velké porušení práva a utrpení a dávat tak najevo, že nám to není lhostejné.

279472

23.11.2012 1:28

RE: Zamyšlení 2

Osel 89.?.?.?

Reakce na 279472

Pekne zhrnute, konecne vidim na tuto temu jeden triezvy prispevok.

Možno by som este dodal, ze aj taka vynimocna osobnost, ako Gandhi musi mat stastie, a narodit sa v spravnom case, ked kolonialna mocnost je vycerpana II. svetovou vojnou, ohrozena komunizmom a celkove znechutena vojnovymi hrozami, takze jej chyba moralna i vojenska sila.

Ked taka osobnost nema take stastie, tak dopadne ako Tibetania s dalajlamom, ktory moze recnit o nenasili a porozumeni kolko chce, nema to absolutne ziaden (pozitivny) dopad na Cinu.

279491

26.11.2012 8:48

RE: Zamyšlení 2

raskolnikov 217.?.?.?

Reakce na 279472

Izrael a manipulace západem a USA
tady bych si ale vůbec nebyl jistý...
izrael vznikl tak, že jeho obyvatelstvo tam bylo doslova vyvezeno, aniž by většinu kdy napadlo, že se tam vůbec mohou ocitnout, a právě proto existuje kult holocaustu - tím se říká, „všude vás nenávidí, proto teď musíte bojovat“
proč to?
trochu historie
Vložený obrázek
to je řecko, když ve věčném konfliktu s persií ji zrovna polklo (tohle ale nikdy neprošlo žaludkem) a úporné boje vedl alexandr právě v gaze a právě s peršany (žádní židi nebyli, ti jsou jen v bibli a ani ta tenkrát nebyla)

Vložený obrázek
termín žid je odvozen od římské kolonie vytvořené z jižní sýrie -palestiny, kdy byla za cézara nazvána "judea" a stala se strategickou součástí impéria

Vložený obrázek
a tohle je už středověk a jeruzalémské království... to zase židi? divil bych se, kdyby se kdokoliv v té době tak vůbec nazýval, šlo o znovuzískání strategické imperiální kolonie, východní impérium (byzanc) se hroutilo a ztratilo tam vliv a opět a znovu pro impérium věčné - římské, které je prodloužením právě impéria řeckého, takže nic nového...
proč nazývá americká agentura svá tažení "krusádami"? protože by to tak chtěli židi? už jen symbolika toho slova tomu odporuje... tak kdo tedy...a komu jde o "provincie" především
určité vodítko je i meziválečný klérofašismus, který byl průvodním jevem atmosféry, která rozhodně židům neprospívala, a byla předzvěstí toho co muselo znovu přijít - přesun... a jak by tam vůbec mohla ta nově navezené populace přežít, a jak by se vůbec dostali ke zdrojům, k penězům, ke zbraním, k jaderným zbraním a technologiím vůbec? to je celkem jasná agenda trvající už věky, dnes to má vyvěšený prapor sionismu, jenže co za tím skutečně je, nelze pochopit bez kontextu dějin, což osvětlí, i proč jsou některé vztahy nenápadné, ale za to intenzivní
http://en.wikipedia.org/wiki/Holy_See%E2%80%93Isr...
http://www.angelfire.com/pa3/holytestament/vatican...

279578

1.12.2012 4:56

RE: Zamyšlení 2

p. 113.?.?.?

Reakce na 279578

...i kdyby se nekdo snazil sebevic tak tezko vzbudi takovou nevrazivost a strach /jinym jmenen antisemitismus/ lidi na celem svete jako to delaji zide jiz po stoleti , jejich vlastni buh proklel je mnohokrat /bible/ , Jezis K. to same , da se rict , ze vynalezli terorismus /sicarii/,a jejich Mojzis byl vrah a musel utect z Egypta a zbuntoval dalsi aby uprchli z egyptskeho otroctvi a potom si odlili velke zlate tele na ktere si vydelali jako otroci !!!???..Mojzis prines desatero prikazani a hned to prvni NEZABIJES blizniho sveho vyplnili tak ze vtrhli do zeme Cannan/dnesni Izrael/ a zmasakrovali vse zive , a dalsi prikazani NEPOKRADES tak take splnili...ukradli vse vcetne uzemi ,ktere jim nikdy nepatrilo, jako to delaji dodnes , a palestinci kdyz si strileji rachejtle na svem uzemmi,ktere jim patri, jsou masakrovani denne i kdyz to uzemi je jejich .!!! pravo na uzemi , s tim ze tam nekdy kdysi byli tisice let nazpet se nemuze uplatnovat vubec , to by americani museli odejit z Ameriky ,cesi z ceska atd...Spolu s jejich piratstvim na mori , hledame nejaky skutek zidu v cele historii , kdy udelali neco dobre a pro lidstvo....

279801

1.12.2012 10:42

RE: Zamyšlení 2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 279801

za celej život jsem nepotkal nikoho, kdo by se "bál židů" (proboha, to už je opravdu paranoia jak prase, pane p.), naopak, to slovo má v mnoha jazycích posměšný a pohrdavý význam... proč?
no to je vypěstováno přesně těmi bláboly, který jsi tu použil jako superargument, a který jsou vycucaný z náboženství
>hledame nejaky skutek zidu v cele historii , kdy udelali neco dobre a pro lidstvo....
"lidstvo"... co to je? ten židůprostý zbytek? termíny jako "lid", "lidstvo", zavání ideologií "jednoho těla" = církve, a ty se hlavně ptej, kdo tu historii takhle napsal... židi? [oči v sloup] histori píšou vždy vítězové, a zrovna ti se jich tak bojej, že je takhle vykreslujou...
dej se do kupy, čoveče...

279807

1.12.2012 23:09

RE: Zamyšlení 2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 279807

Vaše znalosti jsou víc než bídné, jsou fanatické. Přečtěte si knihu Klimova s názvem Boží národ. Klimov se zabývá vyšší sociologií,vědou o degeneraci. Také cituje celou řadu význačných vědců, sociologů,státníků a jejich studií o židech. Dále popisuje některé dokumentované masakry, které se udály v Rusku a které byly řízeny židy. Cituje též celé pasáže ze židovského časopisu NRS, který se některými masakry taktéž zabývá. Odkrývá se nám tedy pohled ze dvou stran. Ze strany židů a gojů.Mezi 2000 rudých komisařů a vedoucích pracovníků první sovětské vlády bylo 1830 osob neruských. Drtivou většinu tvořili židé.

Pak tady máme svatou knihu židů Talmud. Zde Klimov píše: Desatero podle židů platí pouze směrem k vyvolenému národu. Nezabiješ žida,ale nejlepšího z gojů zab. Neokradeš žida,ale co vlastní gój patří tobě. Nesesmilni,ale s gojkou žid smilnit může,neboť gójové jsou dvounohý dobytek a zoo sexualita nenarušuje boží zákon atd.

Vyvracet celoživotní díla význačných osobností zabývajících se židovskou otázkou lze pouze seriozní vědeckou prací. Vašim ubohým spekulacím, může věřit pouze rozumově omezený člověk.

279831

3.12.2012 9:31

RE: Zamyšlení 2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 279831

Už jsem na tebe jednou dal, pane Quido a nahlédl jsem do dílka o Kaganovičem ušlápnutém Stalinovi. Nehodlám tu snůšku manipulace tady rozebírat, snad jen, že tohle vydávají a šíří nějaké nábožensky pomatené sekty.
Já to polopaticky shrnu, možná to bude jasnější.
Dle křesťanské doktríny je člověk prvotně hříšný a dle biblické geneze jsou už ti první vyhnaní z ráje Židi. To mění až jejich spasitel a vykupitel, tudíž Židi nejsou teprve až ti jeho následovníci. Označení žid (nebo Žid) tu má smysl jen z pohledu křesťana a ozačuje se tím "prvotní zlo" a každý "odpadlík".
Jestli je tu čeho se bát, tak vůbec toho, že je ochoten tomuhle někdo věřit a na tomhle základě pak vytvářet historicky se tvářící legendy a děsit tím stáda věřících. A jaký to má smysl je snad zřejmé.

279899

3.12.2012 13:58

RE: Zamyšlení 2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 279899

Co to tady meleš. O mně se tady vůbec nejedná. V knize Klimova:Boží národ jsou ověřitelná a nezpochybnitelná fakta. Zkus je vyvrátit. Máš snad vzdělání ve vyšší sociologii? Pokud ano tak s chutí do toho.

Pokud se jedná o VŘSR v Rusku roku 1917 platí to samé. Klimov píše. Veškeré načálnictvo NKVD bylo sestaveno z židů. 80% revolučních lídrů a předáků sovětského režimu byli čistokrevní židé. Ostatních 20% smíšená krev: položidé, 3/4židé, 1/4židé a místní degeneráti ženatí se židovkami. Těch pár Rusů co bylo jmenováno do vlády byli homosexuálové. Mezi 2000 rudých komisařů a vedoucích pracovníků první sovětské vlády bylo 1830 osob neruských.

V politbiru které mělo 388 členů bylo pouze 16 Rusů. Židé si dávali ruská jména. Tady máš ta nejznámější:
Černov (Von Gutman), Trotský (Bronstein), Martov (Zederbaum), Kamkov (Katz), Menšikov (Goldenberg), Zagorskij (Krochmal), Suchanov Gimmer), Dan (Gurvitch), Parvuss (Geldfand), Kradek (Sebelson), Zinovjev (Aplevbaum), Stěklov (Nachamkes), Larin (Lurye), Rjazanov (Goldenbach), Bogdanov (Josse), Gorjev (Goldman), Zvjezdin (Wanstein), Lieber (Goldmann), Ganezkij (Furstenberg ), Rushal (Solomon),

O jakých legendách tady píšeš? Vyvrať zhora uvedené!

279905

3.12.2012 15:59

RE: Zamyšlení 2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 279905

uklidni se, zatím tu hadry meleš právě ty.
Klimov píše. Veškeré načálnictvo NKVD bylo sestaveno z židů. 80% revolučních lídrů a předáků sovětského režimu byli čistokrevní židé. Ostatních 20% smíšená krev: položidé, 3/4židé, 1/4židé a místní degeneráti ženatí se židovkami. Těch pár Rusů co bylo jmenováno do vlády byli homosexuálové. Mezi 2000 rudých komisařů a vedoucích pracovníků první sovětské vlády bylo 1830 osob neruských.
celá věta je nesmysl
1) nic jako "čistokrevný žid" neexistuje
2) položidé, 3/4židé, 1/4židé je pustý a holý blábol (ty znáš 1/4 křesťana?)
3) místní degeneráti ženatí se židovkami se stali degenerátama sńatkem? uvědomuješ si, co to plácíš?
4) Rus není vyznání, proto do toho nelze plést židy

Vyvráceno. Prostě bláboly míchající náboženství absolutně do všeho.

279909

3.12.2012 17:41

RE: Zamyšlení 2

dub 89.?.?.?

Reakce na 279909

teda nějak sem si nevšim, že by třeba solženicin míchal do své dvojdílné knihy "200 let pospolu" náboženství.
zato jsem si všiml těch jmen, co tam uvedl, i informací, které o dotyčných uvedl...
a katolík z nich teda nebyl ani jeden.

čímž se i vysvětluje, proč za současné mojžíškovské inkvice a vlád tato kniha již od svého prvního vydání nikdy nevyšla a nevyjde.

stejně jako nešlo nepostřehnout, že zatímco popové a ortodoxní kostely mizeli jak úroda po nájezdu kobylek, tak rabínů se to nijak netýkalo a všechny synagogy zůstaly nedotčeny.

279918

3.12.2012 18:09

RE: Zamyšlení 2

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 279918

>tak rabínů se to nijak netýkalo a všechny synagogy zůstaly nedotčeny.

Nějaký zdroj? Ne že bych chtěl nějak mírnit tvé protižidovské nadšení... Ale tato informace se objevuje zejména na náckovských webech, kde je kopírována z per nacistických autorů viz např.


Cituji: "The fact that the Bolshevist war in Spain was a Jewish war was made evident in some striking events: Christian churches were set afire, priests murdered, and the bones of holy nuns were removed from their crypts and given over to the scorn of subhumans. But the synagogues were saved from destruction and no rabbi lost his life in the Bolshevist mass slaughters."

A co o pogromech po revoluci v Rusku píše Wikipedie?

"Many pogroms accompanied the post-1917 period of the Russian Civil War: an estimated 70,000 to 250,000 civilian Jews were killed throughout the former Russian Empire; the number of Jewish orphans exceeded 300,000. In his book 200 Years Together, Aleksandr Solzhenitsyn provides these numbers from Nahum Gergel's 1951 study of the pogroms in Ukraine: out of an estimated 1,236 incidents of anti-Jewish violence, 887 mass pogroms occurred, the remainder being classified as "excesses" not assuming mass proportions."

V každém případě poslední synagoga po VŘSR byla postavena v roce 1920 v Moskvě. Státní "náboženství" pak kupodivu nebyl judaismus, ale ateizmus.

No, myslím, že to asi nebude tak jednoduché, jak to vypadá. Po splnění své úlohy byli židi "po zásluze" potrestáni.

279920

3.12.2012 18:28

RE: Zamyšlení 2

tonocoté 178.?.?.?

Reakce na 279920

Panovať svetu by mala wiki, na rozdiel od médií, ktoré znepríjemňujú voličom sa správne zorientovať, uverejňuje čistú pravdu. Ty veríš aj 6 melónom, Vendée „genocíde“, arménskej „genocíde“? A presne ktorému číslu obetí maoizmu? Či ti postačí hrubý odhad?
Nielen židia, ale aj ty budeš podľa zásluh potrestaný.

279921

3.12.2012 19:33

RE: Zamyšlení 2

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 279921

Uklidni se. To z tý wikipedie jsem dal kvůli tomu Solženicinovi, ale to sis asi nevšiml. Já to tedy nečetl, ale asi by nelhali, že psal o pogromech na židy, nebo jo? Ty jsi to četl? Tak psal to tam?

>Ty veríš aj 6 melónom, Vendée „genocíde“, arménskej „genocíde“? A presne ktorému číslu obetí maoizmu? Či ti postačí hrubý odhad?

Věřil bys tomu, že čísla jsou mi u prdele? Genocidy probíhaly a probíhají, jestli máš důkaz, že ne, tak sem s ním.

>Nielen židia, ale aj ty budeš podľa zásluh potrestaný.

No, tohle komentovat nebudu, bláznům se nemá odporovat.

279925

3.12.2012 19:54

RE: Zamyšlení 2

tonocoté 178.?.?.?

Reakce na 279925

Máš pravdu, wiki zverejnila, že Solženicyn uviedol výskum niekoho iného, ale ak židia nie sú, tak aké protižidovské násilie prebehlo? treba aj tento poznatok zohľadniť.
Čísla sú najdôležitejšie, počet obetí a počet vinníkov, priebeh a dôvod a nie to či vraždičku nazveš genocídou alebo etnocídou.
Ty si prišiel s tým, že židov potrestajú, ja som upozornil, že aj teba, aj mňa, alebo žeby nie?

279927

3.12.2012 18:50

RE: Zamyšlení 2

tonocoté 178.?.?.?

Reakce na 279918

Solženicyn premiešal všetky dohľadateľné komponenty, čo by sa mohli aspoň obtrieť o jav súvisiaci so židmi, do jedného celku, podľa nevedomosti jeho doby, zopakoval po milióntý krát sionistické výmysly, že vraj príslušníci judaistických siekt tvoria židovský národ. Sionisti, nacisti, solžo a ostatní verili v židov, čím umožnili následné hladké vytvorenie Izraela. Neskúmali rasovo tváre, ani jazykové prvky, podľa nich náboženstvo tvorí národ, a ten národ sa vraj niečoho dopúšťal. Takisto je obľúbená iná lož, po roku 1945 americkými nacistami a neskôr predovšetkým sionistom Köstlerom hlásaná, že novovymyslení židia nie sú semiti, ale chazari, a že chazari nesmeli zabrať Palestínu lebo ich k nej nič neviaže na rozdiel od islamu.
Solženicynova kniha nevyvovalala nijaké znepokojenie, ale už ju nikto nevydá, lebo súdruh Rybár–Mojžiš tomu zabráni.
Solženicyn verí v podvrhnutosť protokolov, verí v židov, verí v revolúciu, áno, napalmonicyn bol priveľmi nebezpečný.

279922

6.12.2012 16:03

RE: Zamyšlení 2

mtk 88.?.?.?

Reakce na 279922

>Solženicyn premiešal všetky dohľadateľné komponenty, čo by sa mohli aspoň obtrieť o jav súvisiaci so židmi, do jedného celku
Jak to víte? Vy jste to po něm všechno dohledával? Houbeles, žejo? Napodobovat kvákání žáby svede leckdo. Opravdu tak zoufale potřebujete k přemýšlení Solženicyna?

280137

3.12.2012 20:52

RE: Zamyšlení 2

raskolnikov 85.?.?.?

Reakce na 279918

jelikož po převratu bylo celkem zasolženicinováno, tak jsem pojal mírnou averzi a nijak zvlášť jsem tohoto nositele nobelovy ceny nestudoval...
já jsem sice nositel toliko odřených kalhot neruského střihu, ale jedno vím jistě, jakmile někdo dělá z židů národ, není to samo sebou (solženicin je v tom důsledný) a je jisté, že jeho pohled je tak determinován nábožensky (dle něj je tak i tak za vším "ztráta boha" )... osobně mi přijde zvláštní, že by ho národy "ztratily" během sezóny, takže tím bych "příčinu" za sebe uzavřel, ovšem ani solženicin nikde neviní židy z iniciace revoluce, dokonce je tady i vlažně obhajuje, ale na druhou stranu ryze v katolicky ortodoxním stylu jim neváhá přišít všeobecné podvracení od pití počínaje, kabalismem a módními manýry konče...
jistá nostalgie po ortodoxním carismu je cítit i z jeho analýzy příčin pogromů, které jdou odněkud "z podzemí", i když připouští, že represivní chování ruského impéria proto vytvořilo "jaksi bohužel" ty správný podmínky...
tím jsem odpověděl, ano, solženicin staví na ruské imperiální náboženské tradici...
...
ale proč, sakra, tu mám polemizovat s nějakým klimovem, solženicinem a tak, když ti se tu k tomu nikdy nevyjádří, kde je tu vlastně názor?
kde má ruský žid nějaké národní atributy? má zemi a jazyk? vždyť mnoho potomků z kdysi židovských rodin se považovalo a považuje za ruské vlastence, mluví rusky, rusko berou za svůj domov a sousedy za své bližní bez ohledu na to, jak se jejich prabába modlila (sám sem takový potkal)...
já naprosto chápu, že mnoho soudných lidí považuje vyhrabávání prvotního hříchu žida za nebezpečnou hru, a taky že nebezpečná je, a to ne kvůli "zlýmu židovi" (žid děsí akorát sektáře), ale kvůli již globálnímu křesťanskýmu zatemnění mozku, které se ve snaze o "očistu" není schopno nikde zastavit, a to ani před hromadami vlastních "obětí"...
...
ještě dodatek ke kvídovi níže... copak tě nutím reagovat? jenže ty ani nediskutuješ, ty tu předhazuješ cizí argumenty a chceš abych tu polemizoval s nějakými romány... a ještě jednou, náboženská geneze je náboženství a nehodlám se na to dívat jako na racionální argumentaci...

279931

3.12.2012 19:40

RE: Zamyšlení 2

tonocoté 178.?.?.?

Reakce na 279909

Adam a Eva neboli Židmi, ale stvorení na Božiu podobu a obraz, ich tváre a vlasy museli byť svetlé a jasné a plavé. Pod babylonskou vežou Boh zmiatol ľudí, aby si jazykovo neporozumeli a rozfúkal ich po svete, ale aby nezabudli na Neho, tak im pripomenul, že ich príde vyslobodiť a ľudia na úplne celom svete oslavovali Najsvätejšiu Trojicu bez toho, aby im vtedy Boh oznámil vnútorné vzťahy medzi 3 Osobami. Ako plynul čas, ľudia podľa okolností a nepriazne prostredia pomaly odpadávali od pravej oslavy Boha, nasledovali diabolské nahováranie, vytvárali si nových bôžikov, novým bohom prisudzovali ľudské vlastnosti a vlastné hriechy až upadli do úplnej hniloby a zdivočenia modloslužieb. Naplnili sa časy a narodil sa Boh medzi Hebrejmi, vstal zmŕtvych, aby spasil každého tvora. Kresťania prvej doby vyčítali Hebrejom ich neústupné odmietanie Christa, boli proti sektám, ktoré pôvodne sa medzi Hebrejmi bohorúhačmi zrodili, ale šírili sa aj medzi iným obyvateľstvom.
Hebreji, ani židia, ani Židia, ani judaisti nemajú žiaden zmysel z pohľadu kresťanstva, ako to vnucuješ. Sú jednou zo siekt nepriateľov Boha, nijako zvlášť početní, ale veľmi odhodlaní proti pravde. Jedine u nich je základom ich lživiery ohovoránie Christa, preto boli spravodlio ničení.
Ako to býva u bezbožníkov a nepriateľov pravdy, zo sektárov sa stal národ, árijec čo nepoznal jediné hebrejské slovo sa sionistickým, ale aj nacistickým snažením či chcel, či nechcel musel pridať k židom, ak by tú túžbu v sebe nepocítil, tak mu to náckovia pripomenuli, obvinili ho, že je židovskou kolónou, čo sa snaží zakrývať temné chúťky.
Ak proti židom, nech už ich nazvali akokoľvek, používali anathémy, tresty, tak pre ich bohorúhanie, boj proti židom bol náboženským, nedopustiť zhubný vplyv židov na nevedomé obyvateľstvo. Popritom aj iné nemravnosti ako úroky, šaľby, ale tie sú príliš svetské.
Neskôr došli predchodcovia náckov, ak oni sami nenávidia Boha, nebudú židákom vyčítať zločiny proti Bohu, tak ostali pri márnostiach, že talmudskí židkovia, teda židovský národ majú príliš okaté bohatstvo, na úkor nežidkov, ktorí mimoriadne trpia, že židovský „národ“ má vplyv v spoločnosti nezodpovedajúci ich počtu. K čomu sa pridružili veľmi vďačne sionisti. Prednacisti, sionisti a nacisti zrodili židovský národ, ale to nie je kresťanská bájka, ale nekresťanského pôvodu.
Síce dnes môžeš machrovať, že čistokrvný žid nejestvuje, ale kedy si na to prišiel? Ja sám pred dlhými rokmi som veril na štvrtinových židov z dôvodov zmiešaných manželstiev, ty nie? Úplne všetci, aj nacisti, aj sionisti verili v židovský národ, písali v tom duchu, ktoré seriózne knihy poznáš čo potvrdzujú to čo píšeš? Len na internete sa objavujú jednotlivci, čo neveria v židovský národ, ani v judaistov ako semitov, ani v judaistov ako chazarov.

279926

3.12.2012 20:06

RE: Zamyšlení 2

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 279926

Aha, tak tak to je. [chechtot]

Dobrý katolík a opět ze Slovenska. To je velká líheň nejen národovců, ale hlavně křesťanských fanatiků...

Dobrý, fakt dobrý. Už dlouho jsem se tak nezasmál... [chechtot]

279928

3.12.2012 21:30

RE: Zamyšlení 2

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 91.?.?.?

Reakce na 279928

To je v poho Hestroy, vyzerá tieź skôr ako provokatér.
Tak, ako ten Osol v iných diskusiách.
Aspoň je trocha srandy [smích]
Dnes už fakt ťažko stretneš osobu, čo by také dristy mienila vážne.
Aj tí akožehlbokoveriaci už sú postupom doby našťastie schopní akej-takej diskusie..

U nás je viac pseudokresťošov a u vás viac pseudoateistov.
Jedni veria vo falošný obraz boha, ktorého niet a druhí neveria Bohu, ktorý je.
Pravdu máś v tom, že tí vaši sú Bohu bližšie.
Jedni a aj druhí sú adeisti.
Ostatne ako fanatici každého "náboženstva", či ideológie.

Národovectvo, ako aj internárodovectvo, pokiaľ je všeobecne prospešne primerané, je super vec.
Našťastie ich umelé, Ni(e)kým po Hádovom plyšši masívne(cez zámerne narkomanmi vypustených basistov a asociálov vytvorené) extrémne formy trvali len krátko a nebolo kvôli všeobecne nevyhnutnej Zmene logiky sociálneho správania vytvoriť spoločenský stereotyp.

Hľadajme tak, ako aj s Maďarmi, etc. radśej to spoločne prospešné, čo zároveň zatieni nepodstatné Ni(e)kým tradićne vyprovokované imitácie nedorozumení.

Smejeme sa teda úprimne spolu s vami He-stroj [velký smích]

279933

4.12.2012 19:14

RE: Zamyšlení 2

tonocoté 178.?.?.?

Reakce na 279933

počuj u–d–o, koho pro–vok–uješ ty? Si príkladom mediálne vypláchnutých, čo opakovanie nimi tebe podstrčených lží pokladáš ako vymedzenie sa voči hlavám systému, vyplakávaš, hoci všetko vo svete beží podľa tvojich predstáv, ťažký je údel otroka, teší sa a je nespokojný, lebo nemá čoho by sa uchytil, preto urážaš mňa, lebo chcem vyvetrať tvoju myšlienkovú zatuchnutosť, ale o svetovej vláde, eú píšeš, že treba hľadať v nej niečo prospešné, a to zlé a neužitočné, ak si také všímaš a vieš posúdiť zrejme vykupuješ do zberne surovín.

279989

4.12.2012 23:15

RE: Zamyšlení 2

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 31.?.?.?

Reakce na 279989

Kľud Tono Mier.
Možno to fakt myslíš dobre.
Chodí tu občas s cieľom rozoštvávať hodne provokatérov používajúcich slovenčinu a extrémne naivné emócie s podobným profilom ako ty.

Z kontextu sa mi dokonca zdalo, že považuješ v rámci nejakej individuálne neprekonanej kolektívnej psychózy Ježiša za Boha, nebo tak něco. Mnohé tvoje kombinácie by sa isto dali pozitívne chápavo interpretovať na rôznych úrovniach a dokonca by sa v tvojom myslení mohla črtať istá kontinuita vnímania..
Snažil som sa len predísť potenciálnemu konfliktu s menej emotívnymi diskutérmi systematicky hľadajúcimi objektívnu realitu v rámci danej témy, ak chápeś.

Emócie sú super, no v protodialektickej aproximácii objektívnej Pravdy nemajú moc miesta. Neboj, ja tiež občas uletím.
Ak klikneš na môj nik, nájdeš pár možno použiteľných metodológii. Ak máš lepšie, pošli mi ich prosím na mejl.
Dyik.

Tož prajem mimo toho obecne veľa šťastia v hľadaní.
..jou a tuposť a zákernosť je v zmysle suroviny dobrá možno akurát tak ako jednorázová skúsenosť, ktorej sa tí rozumnejší radšej preventívne vyhnú.
Asi fakt nemusíme "vyskúšať všetko".
Máme predsa od Boha s narodením rozum a slobodnú vôľu, aby sme chybné stereotypy našich predkov od narodenia korigovali.
Aj zvieratká sa dokážu poučiť z chýb tlupy a blízkych.
Správne cítia, že degradácia poteciálu prevdepodobne nebude to pravé orechové. Prirodzený výber(objektívne zákonitosti) netreba ignorovať.

..inak povedané..ako u nás na dedine:
"Proti Bohu neradno.."
..a z tlupy autoritiek sme snáď už tiež vyrástli..
Poučme sa navzájom a dumajme spolu, že by aj deťom krajše bolo.

brú
u.

280013

3.12.2012 20:21

RE: Zamyšlení 2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 279909

Toto jsou podle tebe důkazy: Celá věta je nesmysl. Uvedl jsem 20 jmen židů politbira, kteří přijali ruská jména. Nevyvrátil si ani jedno. Jinak, genealogii židů popsal nejen Klimov, ale i další sociologové a vědci. Odbýt jejich existenci frází:Nic jako čistokrevný žid neexistuje, to nestačí. Ještě jednou: Vyšší sociologie je věda o degeneraci a o tom pojednává kniha Boží národ. Musíš to tedy vyvrátit přímo Klimovovi- ne mně.Takže se bav se svou krevní skupinou. Dál na tebe reagovat nebudu.

279930

2.12.2012 1:37

RE: Zamyšlení 2

p. 113.?.?.?

Reakce na 279807

....diky za odpoved , ale na svoji omluvu bych uvedl , ze napr. cely Iran /mnoho milionu lidi,zen,deti a rodin/ se dnes vice nez boji , Iranu je vyhrozovano po mnoho let /Iran je mirumilovna zeme , ktere nikdy nikoho nanapadla a nevalcila /s vyjimkou stare Persie ovsem/,vyhrozovano je vsim moznym i holokaustem a nejen Iranu a moznost vyjednavani , ktery by zabranilo valce ...zadna...ja sam za sebe se bojim a pravdepodobne nejsem sam /i kdyz to zni ideologicky ,jako my lidi se bojime a jsme tedy paranoici dle vas /..ze Izrael s velkym mnozstvim atomovych zbrani vystartuje novou svetovou valku....a znici tak nas svet..., treba jen aby se vyplnila proroctvi jejich proroku napr. v Apokalypse /Revelation/... ja jsem zadne nabozenstvi nikdy nevymyslel ani neuvedl v zivot , ale byli to prave zide , kteri rozsirili pomoci dalsich jejich jedinou spravnou viru i kdyz ponekud nasilnou a fanatickou... a casto prave zase s pouzitim nasili ...nemit strach asi neni na miste...bible / a je vyhradne zidovska sbirka udalosti a zidech , udalosti prevazne nasilnych a krvelacnych ....a kdo s cim zachazi s tim take schazi....

279836

3.12.2012 0:49

RE: Zamyšlení 2

p. 60.?.?.?

Reakce na 279807

,,kdyz do kupy tak do kupy , napr, vetsina vedcu okolo vynalezu atomovych zbrani ,a kteri to byli co propasovali atomove tajemstvi do SSSR zalozene na ideologii K.Marxe a Engelse provedene Leninem Trockym a financemi od koho??? , . proc se opakuje stale ta sama skupina lidi....v klicovych momentech historie , ilegalni vyroba velkeho mnozstvi atomovych a chemickych a biologickych zbrani v Israeli....historii vzdy pisou vitezove , ale vzdy prevezmou politiku a kulturu a mnoho dalsiho od tech porazenych , Rim z Recka , Izrael z nemecka , Amerika vitez studene valky od prohravajiciho SSSR...atd....klise jsou jen klise a nic jineho...a nema cenu je prezvykavat stale dokola...

279883

26.11.2012 11:14

RE: Zamyšlení 2

mkadlec 62.?.?.?

Reakce na 279472

Myslim, ze Izrael je predpokladany cassus belli, ohnisko napeti v regionu, ktery doslova plave na rope. Prakticky trvaly duvod, proc tam kdokoliv muze vtrhnout a r~vat "Tak jsme tady s tou mezinarodni pomoci."

279585

26.11.2012 11:31

RE: Zamyšlení 2

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 279472

Kdesi jsem četl následující myšlenku:

"Pokud by Arabové složili zbraně dnes, neexistovalo by žádné další násilí. Pokud by Židé odložili své zbraně dnes, neexistoval by už Izrael."

Myslím, že autor těchto vět udeřil hřebíček ...

279587

26.11.2012 12:37

RE: Zamyšlení 2

Úplný debil 204.?.?.?

Reakce na 279587

Jo, to jste řekl moc hezky. Je to vlastně úplně stejné, jako kdybyste řekl, pokud by nacisté odložili své zbraně, nebylo by nacistického Německa. Velmi správně jste totiž pochopil, že násilné deportace, zavírání lidí za ostnatý drát, krádeže půdy, ponižování, zabíjení, mučení a mnoho jiných svinstev opravdu nejde dělat beze zbraní. Beze zbraní by nacistický a rasistický stát Izrahell skutečně neexistoval.

279589

26.11.2012 23:12

RE: Zamyšlení 2

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 279589

> násilné deportace, zavírání lidí za ostnatý drát, krádeže půdy, ponižování, zabíjení, mučení a mnoho jiných svinstev

Těmi násilnými deportacemi myslíte odsun 2,2 miliónů Němců z poválečné ČSR? A zavíráním lidí za ostnatý drát myslíte železnou oponu, která u nás vznikla po roce 1948? Krádežemi půdy myslíte znárodňování a násilnou kolektivizaci u nás? Ponižování, zabíjení a mučení? To myslíte komunistické lágry nucených prací a jednotky PTP u nás?

A teď to důležité. To vše se u nás dělo v daleko větší míře, než "ubohým" Arabům, odsunutým z území Izraele. Ti se zázračně namnožili z původních 800 tisíc v roce 1948 na dnešních 11 milionů! Takový populační boom ukazuje na jejich stráááášlivé útrapy, že? [chechtot]

279622

27.11.2012 7:25

RE: Zamyšlení 2

Úplný debil 173.?.?.?

Reakce na 279622

Promiňte, zapomněl jsem, s kým mluvím. Očekával jsem, že když reaguji na váš příspěvek, budete si ještě pamatovat, na co reaguji.

Mluvím například o tomto:

Když britské úřady odmítly tento incident vyšetřovat, požádali Arabové z Jeruzaléma Mezinárodní červený kříž, aby incident vyšetřil. Švýcarský zástupce Jacques de Reynier vedl první skupinu, která na místě nalezla 150 těl vhozených do studně a dalších 40 nebo 50 mrtvých na jednom místě. Napočítali celkem 254 mrtvých, z toho 145 žen, z nich 35 těhotných. Pod hromadou mrtvol nalezli šestiletou dívku, která ještě žila. Očití svědkové později vyprávěli, že nebylo možné přiblížit se k vesnici, aniž by se jim neudělalo špatné od žaludku.

Ve svém deníku se zástupce Mezinárodního červeného kříže zmiňuje o tom, že když dorazil na místo, teroristé ještě svoje dílo nedokončili. O této hrůzné noci napsal: "Nejprve jsem spatřil, jak všude pobíhají lidé, vcházejí a vycházejí z domů, ověšeni automatickými zbraněmi, pistolemi, a dlouhými noži s ornamenty.. . vypadali, že jsou pološílení. Viděl jsem krásnou dívku, která měla dýku ještě pokrytou krví. Slyšel jsem výkřiky. Německý člen Irgunu vysvětloval: ,Ještě stále čistíme.' Jediné, na co jsem mohl v té chvíli pomyslet, byly jednotky SS, které jsem viděl v Aténách." 9/

Potom ke svému zděšení uviděl Reynier mladou ženu, jak bodala starého muže a ženu, kteří stáli před svou chatrčí. Když vstoupil do jednoho z prvních domů, spatřil všechno vzhůru nohama. Všude ležela těla. Své "čištění" teroristé prováděli zbraněmi a granáty a práci dokončovali noži. Zástupce švýcarského Červeného kříže převezl raněné do nejbližší nemocnice.


Mohl byste sem hodit nějaký podobný příklad, jak tohle Židé dělali v ČSSR? I když většina vysokých komunistických pohlavárů byli oni?

Ale jinak v klidu, váš cynismus, pokud se týká podřadných lidí, je tu všeobecně znám. No nic, já jen doufám a přeji vám, že se vám a vaší rodině povede stejně jako Palestincům, když se jim vede tak dobře. Smějte se dál. Smějte se hromadám mrtvol, vraždění, smějte se. Jednou to dotáhnete na kápa koncentráku.

279633

27.11.2012 23:15

RE: Zamyšlení 2

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 279633

> Mohl byste sem hodit nějaký podobný příklad ...

Mohl.

Na konci května a v červnu 1945 tak Československá armáda v Postoloprtech soustředila a internovala tisíce civilních obyvatel německé národnosti z Postoloprt a nedalekého Žatce.[5] Internovaní byli rozděleni – muži ve věku od 13-65 let byli odvedeni do kasáren, zatímco ženy, děti a starci byli soustředěni v lágru v bažantnici.[5] Tam byl původně výcvikový tábor Hitlerjugend.[6] Následně bylo nejméně 763 z nich bez soudu zastřeleno. Popravy probíhaly přímo v bažantnici, u školy, v kasárnách, u trati, na vinici a v pískovně.[7] Mezi popravenými bylo i pět chlapců z Hitlerjugend ve věku od 12 do 15 let, kteří chtěli z internačního tábora utéct či si natrhat ovoce. Chytila je hlídka a na příkaz Bohuslava Marka je brutálně zmlátila. Poté je před zraky ostatních internovaných demonstrativně popravila.[5]

Stačí? Ne? Tak si vygooglujte další sám. Třeba ústecký masakr.

Stále Vám ještě není jasné, proč jsem Vaše původní litanie nad oběťmi židovského běsnění přesunul k nám, do Čech? V každém národě se najdou bestie, schopné hrozných činů. V ČSR stejně, jako v Izraeli.

Aniž bych chtěl snižovat utrpení palestinských Arabů. Fakta říkají, že v posledních několika dekádách se počty jejich obětí ročně pohybují v průměru níž, než činí počty smrtelných dopravních nehod v ČSR. Nebylo by z tohoto pohledu účelnější, brojit proti "hromadám mrtvol" vzniklých v důsledku dopravních nehod u nás? Tedy když už jsou ty naše "hromady" větší, než ty arabské? [velký smích]

279657

29.11.2012 21:52

RE: Zamyšlení 2

Úplný debil 80.?.?.?

Reakce na 279657

Cenzurováno. Osobní útoky. Editor

279775

3.12.2012 23:26

RE: Zamyšlení 2

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 91.?.?.?

Reakce na 279657

Uškodili azda Arabi pred sio-fašistickou židovskou inváziou na územie Palestíny niekedy uvedenej pseudorase(alebo mafii) tak, ako Nemci počas WWII(a viac krát v dejinách) Čechom?

Je známe, že ni(e)kým vyprovokovaní Nemci špeciálne v tom období predsa aj oficálne vyhlasovali a systematicky praktizovali genocídu Českého národa tak, ako aj iných národov.

Neporovnávajte radšej zasa neporovnateľné Vojta49, aby ste sa ešte viac nezatiahli do víru udalostí..
Teror je verejnou doktrínou fašistickej elity tejto blízkovýchodnej oligarchickej demokratúry.
Bežní izraelčania tým samozrejme ako výkonný nástroj trpia prevedením zodpovednosti na svoje hlavy, no ak si to so svojim nadrabinátom urýchlene neporiešia, budú proste nepochybne v dohľadnej dobe poväčšine masovo vyvraždení tak, ako aj inde vo svete.

Buď sa poslední jedinci zablúdeného mafiánskeho "übermensch"kolektívneho parazita asimilujú s prebúdzajúcim sa popul(v)árom a pomôžu zvyšku Človeku podobných opíc stať sa Ľuďmi, alebo sa na úrokovej bárke so zvyškom fasci-novaných fanatikov utopia.
Proces sociálnej hygieny nepočká.

Je to tragédie, no osud majú židovsky zmýšľajúci členovia klanu mono-hýkánov vo svojich rukách.
Život pôjde ďalej aj keď ich ich Führeri definitívne obetujú na krvavom oltári svojho šialeného D´ucha kráľa púšte(Ka-Leo-Patros).

"Každý, kto nepochopil to, čo mal pochopiť, zahynie zbytočne predčasne."

..a všetci nesieme v tej-, či onej miere zodpovednosť za dôsleky činnosti tých spoločností, v ktorých žijeme.
Že sa to niekto de-magógicky snažil vyškrtnúť z oficiálneho práva, objektívne vôbec nič neznamená.

279945

26.11.2012 12:59

RE: Zamyšlení 2

steve 174.?.?.?

Reakce na 279587

.. myslite blbe. Tedy - "organizovane blbe".

279591

2.12.2012 1:41

RE: Zamyšlení 2

p. 113.?.?.?

Reakce na 279587

...to prave udelali palestinci v letech 1945-48 , nemeli zbrane a jak dopadli...

279837

22.11.2012 18:06

Nechutna zalezitost

N.Z. 99.?.?.?

Israelsko-palestinsky conflikt, da-li se to tak nazvat, je nechutna zalezitost o ktere se cloveku nechce ani mluvit. Cela vec ma ale vice tvari a 'koutu', o ktere bezna verejnost nestoji nebo ji to nezajima. Jednou z techto zajimavych casti jsou take technicke schopnosti Hamasu, zvlaste pokud jde o ostrelovani israelskeho uzemi.

Nevedou si tak zle a jejich schopnosti se stale rozsiruji; dokonce se jim podarilo sestrelit druhy den israelsky F-16. Uzili k tomu udajne SAM-8, prenosnou protileteckou strelu. Hodne se mluvi o tom, ze Hamas a sdruzene skupiny maji nyni k dispozici pomerne moderni strely iranskeho puvodu s doletem 75km se znacnym ucinkem v tercove oblasti. Tim se dostavaji do pozice kdy mohou celkem volne postrelovat obe hlavni mesta Jeruzalem a Tel Aviv. Tady je clanek ktery pochazi z roku 2008, tedy trochu zastaraly nicmene pro ty, kteri se zajimaji o technicke prostredky zajimavy: http://www.defense-update.com/newscast/1208/analys...

Je-li pravdou co se v nem pise, pak jiz v r.2008 meli Palestinci k ruce pomerne mocnou techniku - ty cinske strely jsou sice puvodne kopirovane z ruskych Katusi (Grad), nicmene tyto typy jsou jiz daleko dokonalejsi a s pomerne vetsim ucinkem. Otazka ktera se naskyta je samozrejme jak se dostavaji tyto prostredky do pasma Gazy; vime z tisku, ze tam byly vykopany desitky tunelu na egyptskou stranu, ale presto - souhlsi(l) s tim Egypt ci priznal oficielne tu znalost? Dostaval se tim asi do trochu neprijemneho postaveni. Rovnez tak, tim ze IDF tentokrat nevstoupily na uzemi Gazy, nemely moznost likvidovat tyto prostredky (s vyjimkou leteckych zasahu). Techto prostredku (raket kratkeho doletu) musi byt na uzemi Gazy notna zasoba. Umyslne se vyhybam moralnim a politickym souvislostem.

279477

22.11.2012 18:55

RE: Nechutna zalezitost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 279477

Ty rakety jsou Palestincum k hovnu, protoze Zid ovlada v Gaze naprosto vsechno, ani destovou vodu nedovoli zachytavat do rezervoaru. Kdykoliv muze vypnout elektrinu, plyn nebo zavrit kohout s privodem benzinu. Zid v podstate ceka, az se najde v Gaze blazen, ktery na organizovane nasili odpovi take nasilim a dostane duvod k tomu, aby svetu ukazal, jaci jsou Palestinci teroristi. Proc by mel nechat Gazu pomalu umirat zizni, kdyz by z toho nic nevytezil, ze?
Bohuzel, cely arabsky svet je dokonale rozbity, to je dilo sionistickeho poskoka Obamy, ktery svoje chlebodarce posloucha na slovo.

279480

23.11.2012 3:09

RE: Nechutna zalezitost

N.Z. 99.?.?.?

Reakce na 279480

Nemyslim si na rozdil od vas, ze rakety Hamasu jsou k "vykalu", i kdyz na ne maji protizbran a tou je ten Zelezny Dom. Dle verejmych zprav za jeho pomoci zachytili 9 z 10ti strel. V kazdem pripade, neustale poplachy (a obcasne ulety a zasahy) zpusobuji znacne 'nepohodli' obyvatelstvu.

Je treba si uvedomit, ze ty strely jsou vypousteny bez konkretni geodeticke navigace, tudiz randomne(osobne by me zajimalo, jak to delaji - asi jen odhadem za pouziti kompasu a mapy.) Zde je jeste hodne volneho pole k vylepseni. Dale, samozrejme i proti onomu Domu existuji protiopatreni jako je ruseni radaru; s tim by ale asi musel pomoci Iran. Nejsem si jist zda Iran ma nahore jiz telekomunikacni druzici(e) ale je jiste ze o to usiluje; to je v pripade stretnuti s Izraelem nezbytne.

Pokud jde o tu zavislost, ta je kupodivu vzajemna. Kdykoli vidite nejake pracanty na vystavbe novych osad a dokonce i na one neslavne zdi, vzdy to byli Palestinci kdo na tom prilozil ruku k dilu. Zide jak znamo na manualni praci nejsou, je pro ne ponizujici. Takze, kdyz se na to clovek podiva, najednou si uvedomi, ze v te koexistenci-nenavisti je urcita symbioza. To je jeden z duvodu proc si myslim, ze my 'nesemite' do toho nikdy nebudeme dostatecne videt a meli by jsme byt patricne reservovani ve svych naklonnostech.

279492

2.12.2012 2:41

RE: Nechutna zalezitost

p. 113.?.?.?

Reakce na 279480

...sem si tak myslel... a kdo ze strili ty rakety /spise okapove roury bez nadeje neco poskodit ci zasahnout// na Izrael.... po leta v Gaze peclive utajovane,udrzovane, predtim tajne do Gazy dopravene !!! atd. atd ...aby v pravy cas byly pasaky ovci na misto profesionalnich odborniku namirene a vystrelovane...ja vim pasaci velbloudu take nedavno z niceho nic mistrovsky ovladali obrovska tryskova letadla......

279842

22.11.2012 21:40

Dvojitý agent Obama

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Kdo studoval Protokoly sionských mudrců, ten ví o úloze "Černého krále", který měl dokončit projekt pro dva tisíce let, postavený na vnitřním vztahu trojice jazyků (hebrejština, latina a matematika desítkové/oktávové/ soustavy).
Klíčovou se stala informace o výši podpory pro Obamu a trojnásobná pro Romneyho. Ti za oponou zjistili, že míšenec Obama není tak poslušný jak potřebovali, tak chtěli "vyměnit koně".
To se nepovedlo.
Tož spustili oblíbenou štvanici na obyvatele Gazy. A ejhle - přilítla Klingtonka (ale ne ta ze StarTreku) a srovnala do latě vzpurného Netanjahveho.
Však i v mediích se pani Evropa divila, jakým fofrem ten tyjátr skončil.
Inu, uvidíme, co mají "stvořitelé dějin" na programu pro příští období. Moc času jim už nezbývá. Bod zlomu se odvíjí od prezentace technologií, postavených na gravitačním (mentálním) principu. I náš pan prezident dostal informace o "iránském atomovém programu", který je ale o zcela jiné formě využití energie, která "atomy" drží pohromadě.
http://www.nejsmeovce.cz/posts/view/20

279488

23.11.2012 8:25

RE: Dvojitý agent Obama

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 279488

Janko, delat po vojne generále, nebo jasnovidce z toho, co už probehlo, tak na to se najde dost lidí. V dobe saní "protokolu" byla trojice jazyku a matematika rekl bych verejne známa, vždyť už i stará bible píše o jazycích, a používá dosti pravdepodobne i desítkovou soustavu, i když s divnými čísly (nejsem takový znalec, abych vedel jiste, zda se prípadná konverze uskutečnila pri prekladu).

Tak laskave nekonspiruj s "černým králem" protože premíra konspirace vede jen k tomu, že človek si nahradí snahu o hledání pravdy svým vlastním dojmem, nebo loterií.

Alternativne konspirace vedou k falešnému "programování", podobne, jako pocit "nevyhnutnosti osudu", nebo "Buh to tak chtel", co považuju za nesmysly, a neuvážené uplatnení príčinnosti. Logicky se napríklad vylučuje "Buh to chtel" a "máme svobodu myšlení". "Buh" mohl chtít/dát nanejvýš tu svobodu myšlení. Nebo ješte méne, a zarídit pro to jen "podmínky".
Podobne obvykle nechápeme, jak se postavit k boží všemohoucnosti. Ta by mohla mít spíše univerzální charakter, než lokální, nejsme nikdo na provázku. Buh sotva rídí, kudy mají lézt mravenci, nebo jak se množit bakterie.

...jinými slovy, bežte všichni s tema falešnýma jasnovidci do prdele, "jasnovidectví" na rozdíl od pokusu o rozumnou prognózu pokládám za základní neúctu k životu a pokusu o manipulaci, obírání o duševní svobodu.

...nejsmeovce, abychom jimi byli

279496

23.11.2012 10:46

RE: Dvojitý agent Obama

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 279496

ppppp, když nejsi znalec, tak mlč. Že nechápeš, jak se postavit k nějaké té všemohoucnosti - to je na tvém příspěvku vidět.
Nejdřív si sežeň fakta a potom piš.
Černý král, černý papež, černá díra , to jsou zkrátka užívané názvy pro něco, co v určité době existuje. ¨
Fakt, factum - něco, co existuje. A existuje to, co už má jméno/název, to bys měl vědět. Proces od pojmenování do věcné existence bys měl také znát (nápad, skica, projekt prototyp výrobek...)Pro nové nápady pak nacházíme nová slova, je to takhle prosté. A čemu uvěříš, to ti za nějaký čas vydá výsledek.

Že něco existuje je jedna část procesu, že se to násilím anebo dobrovolně "nabídne" lidem - je část druhá, kterou ne vždy ovlivní ti, kdo ji musí akceptovat.

.."con spiro" je o spojování, logika je o propojování postupných kroků. Lidé operující entitou "bůh" by si měli nejdřív zjistit, jak ten jejich bůh FUNGUJE. Mě stačí selský rozum a myšlení, formované češtinou, na mých stránkách si můžeš třeba i doplnit vzdělání.

Výtok emocí ve tvém posledním odstavci nevypovídá o rozumném člověku, spíš o někom, komu se šláplo na "kuří oko".

279503

25.11.2012 4:04

RE: Dvojitý agent Obama

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 279503

"na mých stránkách si můžeš třeba i doplnit vzdělání"
"Výtok emocí ve tvém posledním odstavci nevypovídá o rozumném člověku"

Tyto výroky snad mluví za všechno. Zbytek by byl podezrelý už detem v materské školce.

279537

23.11.2012 8:51

ale to se dělá jinak - nikoliv vládám , ale lidem

osa x 193.?.?.?

Reakce na 279488

vámi zmiňovaní kesheovci dělají dojem svědků jehovových , když chci něco dát lidstvu, tak mu to dám a nepletu do toho ty loutky zla, kterým říkáme vlády , bo jinak jsem s nimi na stejné úrovni hňupství [mrknutí jedním okem]

279499

23.11.2012 12:36

RE: ale to se dělá jinak - nikoliv vládám , ale lidem

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 279499

..oso x, můžeš mít taky dojem, že ten chlápek, na kterého koukáš do zrcadla - že jsi ty, ale je to jen tvůj OBRAZ, navíc stranově převrácený.
Cit pro hledání pravdy se holt musí trénovat, spoustu obrazů lidi považují za skutečnosti a spoustu skutečností vidí jen filtrem toho, co jim někdo do hlavy nacpal.
Pochopení klíče ke gravitaci a elektřině je sakra výbušná směs, nedivím se, že "Keš" je opatrný, čeká na vhodně "zralou dobu".
Projdi si jeho rozhovory a vnímej kvality emocí - jestli to teda umíš.

279509

25.11.2012 14:42

RE: ale to se dělá jinak - nikoliv vládám , ale lidem

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 279499

Souhlas. Keshe je inteligentní trotl a podvodník, jako hromada jemu podobných včetne jeho zástancu, zneužívají svou inteligenci více na oblafnutí nepripravených, než na hledání cest, stavejí se do role spasitelu.
"Čekají" jen proto, protože hovno mají, a koukají, kdo by ho koupil v obrousku.

279548

23.11.2012 7:27

USA , jako politicka velmoc,rizena

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Je to tak,USA se vzdy daval a za priklad ostatnimu svetu,zejmena se mluvilo vzdy o demokracii a svobode,jak rekl president Bush,ze jim to ostatni zavidel,proto USA nemaji radi.Arial Sheron rekl,ze Amerika,to jsme my v zide a Americani to dobre vedi,cili,jinymi slovy USA je soucasti pate kolony casti Israelu, takze,Israel vlastne neuznava americke zakony,nebot tam neprimo vladne.Jak by Israel a nebo zkoruplovany kongres dodrzoval tyto zakony:*
For example, the U.S. Army’s Law of Land Warfare (Field Manual 27-10) states:
498. Crimes Under International Law Any person, whether a member of the armed forces or a civilian, who commits an act which constitutes a crime under international law is responsible therefor and liable to punishment. Such offenses in connection with war comprise:

a. Crimes against peace.

b. Crimes against humanity.

c. War crimes.

Citizen response: Under the 1st Amendment, Americans should act:

Congress shall make no law… abridging the freedom of speech, or of the press; or the right of the people peaceably to assemble, and to petition the Government for a redress of grievances.
Lawful Americans have a grievance: unlawful US Wars of Aggression and illegal threats for more mass murder and war in Iran. Americans with legal authority should arrest those involved in their origin and continuance. Those who have sworn to protect and defend the US Constitution from all enemies, foreign and domestic, should take all legal action consistent with their oath (the US Constitution explicitly gives US treaties the same power as US law, which includes the UN Charter and London Charter [Nuremberg principles])
Proto USA odmitl soudit americke vojaky za vojenske kriminalni ciny,mezinarodni soud pro valecne zlociny,nema pravo soudit Americany,ale,nema pravo postavit pred soud i Israelske vojaky,jez jsou stale v UN oznaceni,jako okupacni armada,ackoliv Israel jim rika obranna armada- IDA.Proste,mezinarodni soud muze soudit za valecne zlociny,kde koho,jenom ne priviligovane valecne zlocince,coz je nespravedlive k tem ,jez stoji pred soudem pro valecne zlociny.Takze,curat na tela postrilenych Afgancu se projena doma,ne pred soudnim tribunalem Haagu,rovnez vystrileni rodiny a znasilneni,je rovnez vnitrni problem USA.Nemluvim o americkych obcanech slouzici v IDA v Israelu,jez prijeli zastrilet si na Palestince a odject domu do USA,jako z dobre dovolene.

(Vzhledem k tomu, že Izrael je náboženským státem, vyznání a víra má snad minimální souvislost, ovšem překlad a výklad citátů „svatých knih“ je diskutabilní a opakované zveřejňování na hraně zákona. Citace Sanhedrin 59a s a Sanhedrin 57a vypouštím, kdo chce, ať si to najde. Zůstaňte prosím u politiky a v mezích zákona. Díky – moderátor)

279494

23.11.2012 8:50

RE: USA , jako politicka velmoc,rizena

raskolnikov 217.?.?.?

Reakce na 279494

Arial Sheron rekl,ze Amerika,to jsme my v zide a Americani to dobre vedi,cili,jinymi slovy USA je soucasti pate kolony casti Israelu,
politici toho napindaji opravdu hodně, něco z toho přeci musí bejt pravda, že jo, zvlášť když to tvrdí žid... no to je pak tutovka... [mrknutí jedním okem]

279498

25.11.2012 1:03

RE: USA , jako politicka velmoc,rizena

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 279498

Presne 3 October-Rijna v roce 2001 Arial Sheron toto prohlasil pred novinari z celeho sveta,aniz by se bal ,nejake reakce americke verejnosti,proste zadna odezva,jeste jinymi slovy,kdyz nekdo prohlasi o nekom,ze jej znici a ten clovek na to vubec nereaguje,jakoby se to tykalo nekoho jineho ,ne jeho,ackoliv je to adresne receno na nej.Senator William Fulbright to same rekl v americkem senatu v otevrene reci,ze Israel kontroluje Ameriku,tedy pouhe 2% z celkove americke populace,takze ,rozumni lide zacinaji premyslet,jak je tohle mozne ,ze 98% populace se necha "tahat za nos"od tech 2%.
Okolni svet na to reaguje rozdilne od Americanu a je to vystihnute v tomto projevu:"Palestinci nemuzou driv dostat svou svobodu a nezavislost dokud Amerika nedostane svou svobodu a nezavislost zpet!"Tady na teto veci je dobre si uvedomit,kam muzou sili cizizch vlivu zavest Ameriku a jaky dopad muze byt na cely svet,doufam,ze si ctenari nepredstavuje,ze dle Americkeho prikladu se cely krestansky svet prispusobi a stane se zcela apaticky,bez zajmu o svou budoucnost-politika "mouchy snezte si mne!"
Nyní se však objevil v americkém časopise Playboy velmi zajímavý rozhovor s Helen Thomas,(zidovskou) novinářkou a proslulou korespondentkou z Bílého domu, podle níž Židé ovládají Bílý dům, Kongres, Hollywood a Wall Street.
PLAYBOY: Vraťme se k něčemu, co jste nedávno řekla. Ve svém projevu v Detroitu, loni v prosinci, k arabské skupině jste řekla, že “Jsme vlastněni propagandisty ženoucími nás proti Arabům. O tom nemůže být sporu. Kongres, Bílý dům, Hollywood a Wall Street jsou vlastněny sionisty. Opět o tom podle mě nemůže být sporu. Svými penězi protlačují svou agendu. Jsme tlačeni zcela špatným směrem.” Stojíte si za tímto svým prohlášením?
THOMAS: Ano, stojím. Vím, zní to strašně, ale je to pravda. Řekněte, že to není pravda a já budu ráda vyvedena z omylu. Pouze říkám, že mají používají svou moc. Moc, kterou mají všude možně.
PLAYBOY: Tato stereotypní představa židovské vlády nad světem koluje už více než století. Skutečně si myslíte, že existuje skrytá židovská konspirace pracující v této zemi?
THOMAS: Nikoli skrytá, je velmi dobře vidět. Co myslíte skrytým?
PLAYBOY: No, například vysvětlete mi spojení mezi Hollywoodem a tím, co se zrovna děje Palestincům.

THOMAS: Moc nad Bílým domem, moc nad Kongresem.

PLAYBOY: Jakým způsobem?

THOMAS: Všechny je má v kapse izraelská lobby, která je financovaná bohatými podporovateli, včetně těch z Hollywoodu. To samé platí o finančních trzích. Zcela nás ovládají.

PLAYBOY: Koho konkrétně myslíte? Kteří Židé mají největší vliv?

279534

26.11.2012 9:07

RE: USA , jako politicka velmoc,rizena

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 279534

roberte, ortodoxní katolička a židovka se může jevit jako totéž, ale ní to to totéž, stejně jako sionista a žid vypadá jako totéž, ale není to totéž... i když se dá předpokládat, že někdo chce, aby to aspoň takhle nějak vypadalo, nemůžeš všemu tak věřit... [smích]

279579

25.11.2012 1:00

Hamas vs. židé

Thud 88.?.?.?

Vím, že všichni tu nenávidíte židy potažmo Izrael, nicméně pravda je taková, že Hamas (podporovaný většinou Palestinců, které si bere jako živé štíty) "raketuje" Izraelské civilisty několika tisíci raketami ročně. A to si to mají nechat líbit? Nenechte se vysmát! Vy byste teroristy, kteří na vás útočí ještě poplácávali po zádech? Ať si říká kdo chce co chce, Hamas je špína a ti kdo Hamas podporují jsou stejní a zaslouží si likvidaci.

279533

25.11.2012 5:18

RE: Hamas vs. židé

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 279533

Odpovez na tuto otazku,proc za cela staleti zide byli odevsad vyhosteni,vice jak stokrat!

279540

25.11.2012 11:45

RE: Hamas vs. židé

steve 174.?.?.?

Reakce na 279540

.. pane Nohejl, - zbytecna ztrata casu .., .. pripadna odpoved se ponese ve smyslu - .." to neni pravda !, zid vzdy odesel sam aby rozseval deemograzyi i v jinych zemich a Hamas vyhazuje zidovske deti z inkubatoru !! - saak to psali na "novinkach" ..", [chechtot]
.. ten chlapec je stastne uvedomelej, toz mu ty piskove babovicky nebourejte. Nadela s nimi mene skody, nez se svymi odusevnele rozevlatymi "argumenty" . [mrknutí jedním okem]

279546

25.11.2012 17:27

RE: Hamas vs. židé

Brookes 78.?.?.?

Reakce na 279540

Vykopli židovských sektárov, pretože sa potrebovali chrániť pred ich zhubným vplyvom. Je skôr zarážajúce, že mnohí „protižidia“ nasledujú židov v protikresťanskej zúrivosti, hoci v minulosti by ich uškvarili spolu v jednom lavóre. Sú nerozluční, pokým nepríde reč na nimi milovaných moslimských teroristov.

279552

25.11.2012 19:11

RE: Hamas vs. židé

mtk 88.?.?.?

Reakce na 279540

A už jste si odpověděl na otázku, kdopak je tak mocný, že může všemocné židy vyhostit, a kdo tak vždy v minulosti udělal, když to začalo jít od 10 k 5? Kdo vždy v minulosti hodil vinu na tyto poskoky?

279556

26.11.2012 2:58

RE: Hamas vs. židé

steve 174.?.?.?

Reakce na 279556

..na tyto poskoky? ..
--------
.. prosiiim, - soudruh jeziisek .. [smích]

279570

3.12.2012 1:27

RE: Hamas vs. židé

p. 60.?.?.?

Reakce na 279556

...z velke casti zase zidi , s.Madoff vyhosten byl do basy na dlouho ....kdyz je okradal , a naopak jini kteri neokradali zidy , ale nas a dalsi co ty kradeze a podvody kryli , ti jsou tam stale a v pozicich vysokych financi a moci...tak jako drive...a navic dostavaji za odmenu biliony zase od tech jako Paulsen a dalsi.....!!!..furt dokola...

279887

25.11.2012 21:50

RE: Hamas vs. židé

Osel 89.?.?.?

Reakce na 279540

Na to je pomerne jednoducha odpoved. Werichovymi slovami: "scasti z blbosti, scasti za penize".

Ta druha cast je uplne priehladna: Zidia odisli, majetok zostal... a pripadol komu? Je to analogicka situacia, ako ked sa Bobling neblahej pamati obohatil na procesoch s carodejnicami...a v pohode dozil vysokeho veku.

Na prvu cast je trochu zlozitejsia odpoved. Blbost tu zodpoveda tomu, ze ani v jednom pripade neprebiehali trasparentne (sudne) procesy, ktore by vierohodne dokazali alebo vyvratili obvinenia. A ked nahodou prebehli (povedzme, co si spominam, v pripade hilsneriady)tak sa obvinenia minimalne nepodarilo dokazat. A prave pocas hilsneriady vidiet ako prebiehali -- pokial vobec prebiehali -- ine podobne procesy. Len nie vzdy sa nasiel nejaky Masaryk alebo Zola.

Nenavist proti Zidom je podla mna analogicka, ako ked v skole prebieha sikana: obetou su ti, ktori su najslabsi, a nemozu alebo sa nedokazu branit.

Urcite opodstatnenie tohto pohladu vidim i v tom, ze vo svete zdaleka nie vzdy su obetami podobnej nenavisti len Zidia: obetou su v podstate vzdy mensiny, ktore sa maju ekonomicky relativne dobre, ale nemaju vojensku ci politicku moc: napr. Armeni, alebo dnes krestania medzi Arabmi, ale dokonca i Cinania v niektorych azijskych krajinach. Jednoducho voci mensine je relativne jednoduche postvat ludi. A Zidia boli v Europe vzdy mensinou, dlhy cas dokonca (okrem Ciganov) mozno jedinou mensinou.

Zo strany Zidov vidim problem v urcitej uzavretosti -- a vsetko uzavrete byva podozrive; ale myslim, ze toto posledne uz pochopili a uz sa az tak velmi neuzatvaraju... ono v dnesnej dobe sa to uz snad ani neda...

279563

26.11.2012 9:54

RE: Hamas vs. židé

raskolnikov 217.?.?.?

Reakce na 279563

odpor k židům je iracionální a odjakživa nábožensky živený... mají k nim odpor i ti, co je nikdy nepotkali a nemají s nimi žádnou osobní zkušenost (jak by mohli, je jich vlastně jen hrstka)...
pramení to z toho, že židi jsou vlastně hereze náboženského mejnstrýmu, a z jistého důvodu se stalo výhodné se vůči nim vymezovat (ve středověku přeci trávili studny a roznášeli chroby, lichvařili a kazili peníze, zrazovali a paktovali se snepřítelem atd.), protože nezdary mocenského, a tedy ideologického mejnstrýmu měly své oddůvodnění, křesťansky zcela přirozené (dnes "pro změnu" sypou chemtrails a banksteří)...
většina populace světa jsou křesťani, a to proto, protože věří, že je to spasí, a že je vede bůh, a že tak je to správně - no a jak by tedy mohli dělat něco špatně - proto tu musí být přeci někdo další, kdo to kazí... to dá přeci rozum... [velký smích]

279581

26.11.2012 16:38

RE: Hamas vs. židé

dub 89.?.?.?

Reakce na 279581

sakra vy už musíte být hodně zoufalí a spodní prádélko hodně posraté strachy, když jste poslední dobou schopni plodit takovéhle bláboly v tak hojném množství, jen abyste svalili zodpovědnost na kohokoliv a odvedli pozornost kamkoliv, hlavně pryč od vás...

tolik blábolících sayanim jako se objevilo pod posledními třemi články o zločinech izraele se tu jinak neobjeví za celej rok.

279598

26.11.2012 17:11

RE: Hamas vs. židé

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 279598

kdo "vy", pane dube... mě jsou nějací "oni" na háku...
jen abyste svalili zodpovědnost na kohokoliv a odvedli pozornost kamkoliv, hlavně pryč od vás...
ale tohle jsi pochopil dokonale, jenže má to háček, tohle se chápe takto snadno jen do té míry, pokud se to týká "tam těch druhých", to je pak jasný, ale když bych se měl podívat na sebe, to raděj budu nekonkrétně žvanit o blábolení...
a to jsi tím snad chtěl naznačit, že kdo neukazuje na žida, sám je židem? no to je logika (fakt borec)... měl jsem tě za více při smyslech, ale ta stádní paranoia je asi silně nakažlivá...
už ses prolustroval? máš předky v pořádku? víš jak to ale někdy bývá, nejvíc ukazujou prstem právě ti "všelijací", a tady tenhle prostor není výjimkou, o čemž už jsem se tu několikrát přesvědčil... [mrknutí jedním okem]

279600

26.11.2012 17:39

RE: Hamas vs. židé

dub 89.?.?.?

Reakce na 279600

hm, sem si nějak nešim, že bych páchal válečný zločiny, prováděl genocidu, vlastnil banky atp.
ale je evidentní, že ti "oni" tak činí... a rozhodně je k tomu nikdo nenutí, činí tak dobrovolně, velmi rádi a s velkým nadšením, protože i po těch 1,000 letech po zničení "říše" je pomsta tím jediným, co drží chazary při životě. (a to je jediná etnická souvislost s judaismem)
a zbývající, starší klika se činí ještě mnohem déle.

a co se týká předků, tak tento blábol mluví snad sám za sebe - anšto žid není etnikum, žid je vyznavač filosofie. takže etnický původ je naprosto u prdele, podstatná je filosofie a činy. a pokud se někdo k takové filosofii hlásí a koná podle ní, tak se halt těžko může divit, že se bude zodpovídat.

279601

26.11.2012 20:04

RE: Hamas vs. židé

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 279601

takže když jsi psal, "že musíme být zoufalí, když blábolíme" tak jsi měl na mysli koho: chazary, židy, judaisty nebo prostě jen "je", kam nějak spadám i já (chazar, staroklikař, nebo judaista...to stále nevím...)? a to mě (ještě nevím pořád proč zrovna mě) má jako držet "pomsta za říši" při životě? jak tě to proboha napadlo? no a ještě by mě zajímalo, kde se hlásím k nějaké "závadné filosofii", a pak by mě zajímalo, kdybych spadl někam tam (mezi chazary, judaisty, nebo staroklikáře) "závadným filosofováním" (ještě nevím , které to bylo), komu "sparvedlivému" bych se jako měl zodpovídat... nějakým " jim"? a mezi "nimy" jsi i ty, že víš přesně, kdo se má někomu z něčeho někde zodpovídat?
"a co se týká předků, tak tento blábol mluví snad sám za sebe - anšto žid není etnikum, žid je vyznavač filosofie"
no a jsi si jist, že nejsi zkažen třeba "krví chazara", to o tom "zodpovídání" má takový jakoby mstivý nádech, nebo co...
a ještě... čím je "zločin izraele" ozvláštněn oproti jiným, že tě objasňování okolností dohnalo k výše uvedeným závěrům ( "musíte být hodně zoufalí a spodní prádélko hodně posraté strachy" ), to proto, že to neodpovídá nějakému modelu, nebo se nesmí vynechat spojení "zlý žid", nebo proč?
"hm, sem si nějak nešim, že bych páchal válečný zločiny, prováděl genocidu, vlastnil banky atp."
no a to mají být ti židi, izraelci, chazaři, bankéři, judaisti a s nimy...já?
tohle by mě docela zajímalo, a byl bych rád, kdyby ses vyjádřil ke konkrétnímu mému tvrzení... soudit svoje předpoklady samozřejmě můžeš, ale tím mě přesvědčuješ jen o tom, že to, co označuješ za blábol, je prostě jen to, cos lautr nepochopil...[smích]

279607

26.11.2012 20:53

RE: Hamas vs. židé

dub 89.?.?.?

Reakce na 279607

pokud někdo napíše toto: "odpor k židům je iracionální a odjakživa nábožensky živený", tak je evidentní, že se snaží popřít, že židi vůbec existují a že oni nic, oni muzikanti. a to je v evidentním rozporu se skutečností a tím, co vidíme. a snaží se podprahově lidem vnutit, že kdokoliv to kritizuje, je vlastně náboženský fanatik bez mozku. - krásná ukázka manipulace.

a pokud někdo popírá zjevné s cílem lidem nabulíkovat, že nic takového neexistuje, tak to dělá s nějakým úmyslem. a tím úmyslem je vytvořit iuzi, že nic takového neexistuje, a kdyby náhodou ano, tak jsou židi vlastně hodní kluci, a kdo tvrdí něco jiného, tak nikdy žádného neviděl.

a takto se může chovat jen příznivec této psychicky nemocné sekty. takže ano, chováte-li se tak, činíte tak cíleně a jste její součástí.

279611

26.11.2012 21:28

RE: Hamas vs. židé

Dobrý katolík 74.?.?.?

Reakce na 279611

No, osobně bych řekl, že se někdo zmocnil dubova nicku, protože v poslední době tu dub psal velice rozumně, ovšem toto je něco jiného, vyděšené kvákání malého dítěte, zoufalá snaha někoho někam zařadit, hodit veškeré zlo světa na oblíbené "viníky". Zajímavé. Pokud toto psal dub, pak zřejmě skutečně zrovna dopil nějakou ošklivou flašku, nebo je prostě v regresu.

279615

26.11.2012 23:19

RE: Hamas vs. židé

mtk 88.?.?.?

Reakce na 279615

přesně toto mě napadlo také, ale kliknete-li na ip 89 a na nick dub, je tam jistá kontinuita. Poslední dub s ip 89 má 33 příspěvků do teď. Je tu někde ten dub před tím? Halló, dube?!?

279623

27.11.2012 16:30

RE: Hamas vs. židé

dub 89.?.?.?

Reakce na 279623

copa vás trápí pánové?

třeba to, že budeme mít opět nového "českého" pejzidenta, který bude opět sloužit všemožným zájmům, jen ne těm českým, bez ohledu na to, kterýmu z nadekretovanej šašků to bude nakonec přiklepnuto?

a nějak sem si nešim, že by proti tomu protestovali nebo sdělili, že s tím nechtějí mít nic společného. naopak se na to těší, a někteří z nich již dokonce slintají a nemůžou se dočkat, až budou moct svobodu slova a projevu okleštit ještě výrazně víc, než jak je tomu za stávající mojžíškovské inkvizice.

ale aha, to je vlastně haculinace, nic z toho neexistuje, že...

teď už tu jen chybí viagra john, alias silák vstavač, zde známý jako jansmith, aby nám sdělil, že když se půjde volit, budeme vládnout, protože nám ho postaví. a bude to dokonalé.

279644

27.11.2012 19:51

RE: Hamas vs. židé

jansmith1984 173.?.?.?

Reakce na 279644

Nechybí, dube, kamaráde, nechybí...[smích] Viagra john, alias silák vstavač, občas na Zvědavce zaskočí, koukne na cvrkot a i bez steveho replik se docela baví.....[smích]

Baví se tím, jak "každý" něco shání...Kamarád mtk shání tebe, ty sháníš mě, Vladimír shání chechtáky na provoz webzinu a zástupce kosher servisní elity Kubice shání dostatek poddajných lokajů na Ředitelství odboru všeobecných správ MV, kteří pro věrchušku bryskně překroutí matematiku a tak pro sichr vyřadí nepohodlné kandidáty z kampaně...


Ono je to ale vlastně jedno, jestli se štika a pro svou nezávislost těžce nepohodlný (a pro kupčíky svými názory kontroverzní) Okamura mezi kandidáty dostane, protože se stejně mezi běžnými občany najdou kvanta pitomců (hrdinných volebních disidentů), kteří, přes jeho případnou účast, k volbám hlavy státu nepůjdou.

A to zejména proto, aby někteří z nich později na Zvědavci hořekovali, jak jim z Hradu káže Fischer nebo bombometčík Zeman, jak stejně nic nemááááá cenu (maximálně onanie při sepisování bezzubých stížností k vrchnosti viz. DPP), jak to s tím zvolením Zemana nebo Fischera předpovííííídali nebo jak byl Nietzsche vlastně skvělým filozofem...viz: Velikost člověka je v tom, že může hrdě vzdorovat a bezohledně prosazovat svoji „vůli k moci“, jejímž cílem musí být překonání člověka čili nadčlověk...[smích]


No není to bžunda, co říkáš? A Peace se všemi,

jansmith[smích]

279647

27.11.2012 20:29

RE: Hamas vs. židé

dub 89.?.?.?

Reakce na 279647

no vida, a pak že není zvědavec čteným médiem[velký smích]

určitě, a největší sranda je ta naivita víry, že okamura není jejich.
obzvláště pro ty, kteří ho viděli v akci v jakémsi pořadu, kde fungoval jako klasický kupčík, ehm "investor" do nových nápadů... nemluvě o dalších aktivitách ne tak zjevných.

a japa to náš milý watsone vyřešite, když vám do chlívku prasátek určených na krmník byli připuštěni opět jen vejlupci? budete hořekovat, že volby byly nespravedlivé a podvodné? hm, těžko, když to přeci byly volby, a v těch jak známo lid rozhoduje a vládne...

inu co člověk nadělá, někteří jsou nepoučitelní a nevěří, i když je to fackuje do xichtu[smích]

jinak joo, sranda bude. jen bojim, že pouze pro ty, kdo mají smysl pro hodně černej humor.

279648

27.11.2012 21:58

RE: Hamas vs. židé

jansmith1984 62.?.?.?

Reakce na 279648

S tebou je teda rozprávka, dube, kamaráde.. Asi jako s vlajkonoškou volebního disidentství pí. Jarmilou...[smích]

Mimochodem, jak s probíraným tématem souvisí tvá věta o Zvědavci, jako čteném médiu???...[smích] To jako, že sem, coby Viagra john, alias silák vstavač, zaskočí jendasmith??...[smích] Ty mu teda fandíš.. Díky...[smích]

No nic. Mnoho psů, zajícová smrt a o hadicích a maticích se zde už taky mluvilo.


Takže ti přeji hodně úspěchů při boji s kosher Systémem metodou hrdého volebního disidentství a prsení se při sepisování různých stížností a Peace s tebou,

tvůj kamarád a velký učitel,

jansmith[smích]

279651

28.11.2012 8:31

RE: Hamas vs. židé

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 279651

dub sice možná požil "draka", ale ty snad čucháš čistidla...
[oči v sloup]

279674

26.11.2012 22:38

RE: Hamas vs. židé

raskolnikov 85.?.?.?

Reakce na 279611

"je v rozporu s tím, co vidíme" ... no a co vlastně "vidíme"...
zde je tedy polopatický příklad
Vložený obrázek
tak který z nich páchá tu genocidu, který je válečný zločinec..., a ten první zleva vlastní nějakou banku? (třeba opravdu spravuje nějakou kasičku, těžko říci, a i kdyby, má být za to kýmsi popoháněn? nesou snad na hrbu "zločiny izraele"?
nejspíš těžko, proto můžu jen s obtížemi považovat takovou argumentaci za racionální, a proto jsem napsal, co jsem napsal...
a taky proto to ani neznamená neexistenci židů, zblblých sekt, genocidy atd., pouze to znamená obecnou přítomnost po staletí živeného odporu k jedné odpadlé sektě, což má náboženský (iracionální a svatými žvásty podepřený) základ...
proto i ty další vývody jsou jen, lituji, blábolení...

279618

26.11.2012 18:08

RE: Hamas vs. židé

mtk 88.?.?.?

Reakce na 279598

>tolik blábolících sayanim
Dube, nedal sis někde ruma od Draka? Já myslel, že tě všudypřítomné oko žida už dávno opustilo...

279602

26.11.2012 20:04

RE: Hamas vs. židé

Lin 85.?.?.?

Reakce na 279581

Chci reagovat na váš poslední odstavec a možná vás tím rozladím. Pravda - většina populace světa je křesťanská, také celá ta naše slavná civilizace si tak říká, dovolává se "tradičních" křesťanských hodnot, morálky atd. Jenže... Jak níže píše Dub o židovství, že jde o vyznávání určité filosofie, to samé platí i pro křesťany. Odpovězte si, proč je nedílnou součástí křesťanské Bible Starý zákon a možná vám nebude připadat tak ujeté mé tvrzení, že křesťanství jako filosofie vzniklo na objednávku a že mezi ním a židovstvím jsou sice vnější rozdíly, ale také skryté vnitřní vazby. Abych nepsala tak "tajemně", lidštinou se věci mají tak: Staří Judejci jsou prvními oběťmi - otroky. Byli zotročeni "bohem" jim danou filosofií - tzv. "božími zákony". Projekt se však nesetkal s úspěchem a tahle filosofie byla většině dosud svobodných "pohanů" přímo odporná (odtud také pochází onen tisíciletý odpor k židům). Takže nastoupilo křesťanství, další "stvořená boží filosofie" a jeho úkolem bylo zničit původní rodovou správu společenství, připravit cestu "instalaci" feudalismu. Tam už byla mocenská správa zcela jasná a dostala do otroctví nejen národy, ale i celé civilizace. Vznikly státy, jejichž systém řízení je po staletí stále stejný. Mění se jen forma, obsah zůstává stejný. Navazující kapitalismus, socialismus a demokracie - to už jsou jen upgradované formy vlády, soustředěné do "božích" rukou. A upgradované kvůli čemu - no přeci kvůli "lepšímu toku peněz a ruce trhu". A jak se dopídil i D.Solis, 1.sv.válka měla za úkol definitivně odstranit "staré", leč pevné monarchie, které odmítaly převzít "demokratický správní model" .

279606

26.11.2012 20:18

RE: Hamas vs. židé

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 279606

naopak, jsem tím naladěn dobře, je to zhruba tak... až na maličkost...
křesťanství nastoupilo "pak" dle tohoto projektu, který, zdá se, má své "mouchy" i z hlediska posloupností... to, že to bylo v tomto pořadí, tvrdí opět ti, kteří drží v rukách veškeré klíče k této globální agendě a mimo ni, není nic, co by potvrzovalo právě takový sled věcí... [smích]

279608

26.11.2012 22:49

RE: Hamas vs. židé

Lin 85.?.?.?

Reakce na 279608

Hm... a kdo ty klíče drží a jak dlouho? [smích] Berte, že jsem to popsala ve zkratce, ne celý děj. A důkazy najdete, když hledáte. [smích]

279620

27.11.2012 9:27

RE: Hamas vs. židé

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 279620

důkazy o čem? o "starých judejcích"? [smích]
už jsem se to dříve pokusil několikrát načnout, ale nejde to tu, tento prostor je nějakým způsobem idelogicky zakonzervován, vždy se do toho vloží někdo, kdo již nediskutuje, ale jen přebíjí nepohodlné souvislosti osvědčenými "pravdami"... už jsem tu narazil na zdejší limity (a to několikrát) ani ne tak ze strany moderátorů diskuze, jako spíš na únosnost toho, kam se to potom začne odebírat... ale za fakt považuju to, že je to tu tematicky víceméně již vymezeno a místní publikum má určitý profil a občas do toho rejpnout mi přijde jako dobrý nápad... [smích]

279636

26.11.2012 21:45

RE: Hamas vs. židé

Dobrý katolík 78.?.?.?

Reakce na 279606

>Odpovězte si, proč je nedílnou součástí křesťanské Bible Starý zákon

Výborná otázka. Ovšem další vývody odpovídají "přání otcem myšlenky".

Jen v rychlosti. Odkud čerpáte? Z katolických pramenů? No vida. A co když ty "židi" jsou prostě jen výmysl katolíků, aby bylo koho v pravou chvíli lynčovat? Bez zlovolného skrytého nepřítele se říše formují těžko.

>Takže nastoupilo křesťanství, další "stvořená boží filosofie" a jeho úkolem bylo zničit původní rodovou správu společenství

Aha. A Řím tyto kroky před křesťanstvím neprováděl? Podporoval původní rodové civilizace, nebo je snad vyhlazoval a nahrazoval svým zřízením?

>(odtud také pochází onen tisíciletý odpor k židům)

Tohle je vaše dedukce, která je ovšem zcela postavená na vodě. Víte, milá Lin, kolik "hezkých" věcí o židech řekli různí papežové? O židech do té doby nikdo nic ani nevěděl.

> A jak se dopídil i D.Solis, 1.sv.válka měla za úkol definitivně odstranit "staré", leč pevné monarchie,

Které se obvykle snažily seč mohly, aby se vymanily z vlivu Vatikánu.

No, je vidět, že přemýšlíte, ovšem občas si musíte vypomáhat katolickými pohádkami, což je celá zachovalá "historie". Nevadí. Ono se to poddá, až si uvědomíte ty "historické zdroje". Již delší dobu si všímám toho, že jedete dobře zaháknutá v tomhle systému, který dobře znáte a který se vám zřejmě protiví. To vám ovšem nebrání v tom, používat jeho data a z nich si pak vytvářet "vlastní" teorie. Chlapi za oponou si mohou mnout ruce, jak se jim jejich dílo podařilo. Je škoda, že nedohlédnete dál.

279616

26.11.2012 23:07

RE: Hamas vs. židé

Lin 85.?.?.?

Reakce na 279616

Katolické prameny? Hm... Tam bych se tohohle asi nedopátrala...
A zbytku, co mi píšete, moc nerozumím, zvláště tomu o židech - tam vůbec netuším, co jste tím chtěl říct nebo aspoň naznačit. "Zaháknutá" v protivném systému, ač se mi neprotiví jeho data? Ta "systémová data" jsou totiž dohledatelná - i pro vás. Odkud mám čerpat? Z vesmíru nebo akáši, či z kávové sedliny? Jak byste se na takovou argumentaci tvářil? [smích] Už takhle mě podezíráte, že si vytvářím "vlastní teorie" - a ono tomu tak není... Čerpám ze zdrojů "protistrany" , které pak porovnávám s těmi "systémovými" a hledám kamufláže, používám vlastní myšlení a úsudek.

279621

26.11.2012 23:38

RE: Hamas vs. židé

mtk 88.?.?.?

Reakce na 279621

>Odkud mám čerpat? Z vesmíru nebo akáši, či z kávové sedliny?
nejlépe z vlastní hlavy, a pokud to nejde (tak jako u mě), zaměřím se na ty, co zásadně čuraj proti větru v zájmu toho, aby si to uspořádali podle "svého". A jsou zde tací, pravda, nicky nehrají roli, je třeba sledovat myšlenkový tok, sledující souvislosti (=pravdu?) tam, kde ji takřa nikdo jiný nehledá. Spousta věcí Vám uniklo od jistých dob. Nicky se mění, postoje revidují, poctivá snaha zůstává = myslet sám.
P.S. Katolické prameny jsou i ty, které se tak zjevně vůbec netváří. Jako příklad bych uvedl ty neonacistické, zásadně liší se jen v detailech (např. že pan Adolf byl takyžid, dokonce ročildovej, což náckové pochopitelně odmítají)

279625

27.11.2012 22:12

RE: Hamas vs. židé

Lin 85.?.?.?

Reakce na 279625

Emtékáčko, je moc dobré myslet hlavou, ale já mluvila o čerpání informací, které dají "rozběhnout" myšlenkovým pochodům ohledně souvislostí a vlastního úsudku. Ale prvotně se nějaké informace (podněty) musí do té hlavy odněkud dostat...
A určitě mi spousta věcí unikla (a uniká), třeba to, že "dobrý katolík" je alias pan Křivý, čímž se mnohé vysvětluje. Jinak fakt nevím, jaké "jisté doby" máte na mysli.
Svým vstupem do diskuse jsem chtěla "naznačit", že přít se o levici, pravici, židy, křesťany, volby, nevolby - to je nanic, protože všichni jsou "v plánech" naší předrahé západní civilizace předurčeni jako kanonenfutter a voli do chomoutu. Znáte tu "psychologickou hru" na hodnýho a zlýho policajta? No a o tom to je...

279654

28.11.2012 9:08

RE: Hamas vs. židé

raskolnikov 217.?.?.?

Reakce na 279654

on ten vstup byl přecijen trochu o něčem jiném, zastala ses duba, kterého značně popudil můj výrok o iracionálním původu zlýho žida...
já jsem samozřejmě předpokládal, že to tu popudí kde koho (negativa sionismu a izraele jsou tu pilířem témat), proto mám i celej podpůrnej arzenál argumentů, ale má to málokdy smysl, protože je to o víře, kde v jádru je "křesťan - neúplatný spasitel" a "zrádce - úplatný žid" - a to je náboženství
pokud by to nebylo "o levici, pravici, židech, křesťanech, volbách, nevolbách", pak to přeci nemůžu používat ani jako výmluvu a ani jako argument a přesně toho se týkal můj výrok o iracionalitě univerzální židoviny, protože to je primárně křesťanský pohled... pokud to takto nestojí, tak nemůže být ani primárním viníkem žid... a on také není, neboť ani neplatí "pravda a provotním judaismu", neboť i to je náboženství, který žid nepsal, ale je jeho produktem...
a teď je tu ta otázka, kdo to teda je, no a to ti dávám za pravdu, že to neni o "nich a jich", ale o nás, protože tzv. "křesťanská civilizace" je o katolicismu, tedy všeobecné víře, syntéze kultů postavené na rituálu snad z doby kamený (opravdu) a imperiální kontinuitě (babylon, řecko, řím, globalizace) a tam židi mají skutečně až druhotnou (nelichotivou) roli a "bohoviny a židoviny" by nikoho z nás neměly neopravňovat se zříkávat vlasní odpovědnosti, a pokud ji chci na sebe vzít (jinak bych stejně nemohl nic řešit), pak tím musím přestat argumentovat, jinak se nehnu z mentální ohrady - jak ta ovce... [smích]

279675

28.11.2012 17:37

RE: Hamas vs. židé

mtk 88.?.?.?

Reakce na 279654

> ale já mluvila o čerpání informací, které dají "rozběhnout" myšlenkovým pochodům ohledně souvislostí a vlastního úsudku. Ale prvotně se nějaké informace (podněty) musí do té hlavy odněkud dostat...
A já mluvil o těch čurajících proti větru, pokud to potřebujete sesumírované, vyzdrojované a na stříbrném podnose předložené na nějakém webu, tak nemohu sloužit. Precizně zmáklé to mají právě ty nejobskurnější stránky: Spiknutí proti bla bla bla...
> že "dobrý katolík" je alias pan Křivý, čímž se mnohé vysvětluje.
Nemá smysl se pídit v identitách, když pominu krávovinu o nasazených agentech mossadu, tak anonymita má zřejmě pro někoho svůj význam. Ale vzala jste to za správný konec. Petr Křivý je ohromný sympaťák.
>Svým vstupem do diskuse jsem chtěla "naznačit", že přít se o levici, pravici, židy, křesťany, volby, nevolby - to je nanic, protože všichni jsou "v plánech" naší předrahé západní civilizace předurčeni jako kanonenfutter a voli do chomoutu.
No prosím. Já bych do toho ovšem zahrnul celou kristovu civilizaci (tím ji odděluji od civilizace žluté a černé). "Západ" je sice motorem, ale aby ta celé kára byla schopná pohybu, je třeba i zadních ojnic. Rozhodující ale je, že na to nekoukáte tak, že nám nějací zlí židobankéři kazí naši skvělou společnost.

279712

2.12.2012 23:53

RE: Hamas vs. židé

p. 60.?.?.?

Reakce na 279616

...takze ven s tim zadna tajemstvi co rekli ti papezove napriklad i tech vyvolenych.... A do ktereho data nikdo o zidech nic nevedel...snad nekolik prikladu je po ruce ???...mebo jen blabla... ziznime po vedeni zde...

279878

2.12.2012 3:00

RE: Hamas vs. židé

p. 113.?.?.?

Reakce na 279581

...jsem taky iracionalne odporujici zvlaste kdyz navstivim jejich banku /zadna jina neni/, ktera musi dostat moji vejplatu nejdrive , moji vejplatu ne jejich a z te vejplaty uz mi cast chybi ponevadz racionalne ukradeno...bankou...

279845

3.12.2012 9:00

RE: Hamas vs. židé

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 279845

Opět fikce, tak třeba u nás rozlezlá a hojně využívaná poštovní spořitelna je ve vlastnictví ČSOB, ta ve vlastnictví vlámského konglomerátu KBC, dříve se jmenovala Catholic Volksbank van Leuven, která se rozmáchla za Ferrnada Collina (také profesora katolické univervizity Leuven, kde studoval i transformátor a obdivovatel katolíků V. Dlouhý)… kde máš ty židy? neschovali se v třeba ECB? Je M. Draghi žid? Jo, možná ten Nohejlův převlečenej, ta se snad raději budeme bát... [mrknutí jedním okem]

279896

25.11.2012 15:57

RE: Hamas vs. židé

dub 89.?.?.?

Reakce na 279533

zajímavé, že jakékoliv příměří uzavřené mezi palestinci a izraelem, a to ve 100%, vždy jako první porušil izrael ozbrojeným teroristickým útokem.
tak kdo je tu ten terorista? že by vám rabín při mentální lobotomii v ješivě lhal?
ale jinak máte pravdu, každý kdo podporuje terorismus je sám terorista a měl by nést zodpovědnost. tak doufám, že jste na to připraven (případné neznámé termíny najdete ve slovníku, kdybyste netušil, o čem se tu mluví)...

279550

3.12.2012 22:13

RE: Hamas vs. židé

Thud 88.?.?.?

Reakce na 279550

Kamaráde (můžu ti tykat? Kdyžtak já jsem Tomáš, těší mě.), nikdy jsem nebyl ani v Izraeli ani u Arabů. Ale protože mám pár známých, kteí se do daných končin vypravují docela často vím, že Hamas na Izrael odpálí denně minimálně někoik raket. Tomu by se asi dalo říkat porušení příměří, ně? A nebo co ty civilní autobusy plné lidí zlikvidované Hamasem? To taky není porušení příměří? Nevím, ale přpadneš mi trochu ujetej s tvojí nenávistí k židům. Možná by bylo zajímavý s tebou pokecat v hospodě, protože na diskuzích vše vyznívá trochu jinak, ale tady se fakt projevuješ jako nemocnej člověk. Možná tolik nehul, pomáhá to (mám to vyzkoušený [mrknutí jedním okem] ).

279935

25.11.2012 18:07

RE: Hamas vs. židé

Brookes 78.?.?.?

Reakce na 279533

Hizballáh som vždy obdivoval a nezmenil som názor, nepamätám sa, že by som Izraelom vypestovaný hamas niekedy podporil. Bol som rozhorčený, keď hamas zaslal v roku 2007 nadšený liebesbrief víťazovi tureckých volieb, zadúšali sa moslimským priateľstvom, hoci proamerická, navonok moslimská strana spravodlivosti a rozvoja vládla aj predtým, tak prečo toľko radosti, ak už mohli aj zhodnotiť a ukázať čo ich kamaráti dokázali.
Hamas sa bratríčkuje s americkými špicľami moslimským bratstvom v Egypte a všade inde, stavia sa na stranu vzbúrencov v sýrii, sú to džihádnickí, nacistickí a sebeckí šialenci.
Nie je možné smokliť kvôli jednaniu Izraela proti Palestínčanom a pritom si nevšímať spojencov hamasu, ktorí vraždia kurdov ešte aj za hranicami v iraku. Moslimskí teroristi v gaze majú pre nich vyššiu hodnotu ako úbohí kurdi, alebo vyvražďovaní Sýrčania.
Majú pre teba nepochopiteľné dôvody pre svoju dvojtvárnosť, odmietajú aby sa Izrael bránil, ale sami ťažko znášajú príkazy vlády, eú, sami žiadajú pre seba všetko to čo židákom upierajú. Islam im zrejme väčšmi imponuje ako talmud.

279553

28.11.2012 10:45

RE: Hamas vs. židé

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 279533

Myslim,ze s tou nenavisti moc daleko nedojdete nakonec zide,tak zvani nenavidi jine zidy,ze s nimi nesouhlasi avidi svet jinyma ocima,za to jsou zionisty zatraceni a neni jich malo.
Nekteri jsou i fysicky napadani pro sve presvedceni,pro ktere se jim dostane te nenavisti,protoze odmitnou nenavidet jine lidi,goyimi a nebo Amalky.

Vložený obrázek
Judenrats working for the Nazis during the 1930s & 1940s
Vložený obrázek
Judenrats working for the Arab- Muslim- Islamic Nazi murderers of Jews during the 1980s, 1990s & Today
[Top, L-R] Adam Shapiro, Amira Hass, Noam Chomsky, Yossi Beilin
[Bottom L-R] Michael Lerner, Stanley Cohen, Chaim Seidler-Feller
Definition of Judenrat "The Jewish councils appointed or elected to carry out Nazi orders in the Jewish communities of occupied Europe."

Some people say it's hard to judge their actions due to the abnormal circumstances. Others say these Judenrats were trying to gain time and save as many Jews as possible. Bullcrap! These Judenrats, also called kapos, betrayed the Jews by organizing the shipment of fellow Jews to the death camps to gain favor with the Nazi butchers in order to save THEIR OWN skins!

279677

29.11.2012 1:32

RE: zločinec Netanjahu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Nakonec si pripomenme i druhou stranu tehdejsi sili v rizeni evropskych zalezitosti,Canaris ,vedouci spionaze byl zid ,take Aichman prohlasil otevrene ,ze je zionista ,dodnes nejsou jeho dokumenty z procesu plne pristupne verejnoesti,lide,by moc vedeli,take nezapomenme na Milstejna ,generale stabu nemeckych vojsk ,ktery vedl do valky miliony nemeckych vojaku,s malym prirovnanim Swarzkof zidovsky general USA, jez vedl vojaky USA,krestanske zeme ,proti Saddam Hussejnovi dvakrate,Jugoslavia byla bombardovana na prikaz NATA generala "Nemenovskeho",ktery si necha rikat Clark,ten chtel zacit treti svetovou valku utokem na ruska vojska v Pristine. Nakonec, doma v Cechach po Sametu prvni veci bylo projednani zidovskeho majetku,jeho vraceni,ted,opetmame na poradu vraceni zidovskeho majetku,ale,nikdy neni na poradi vraceni krestanskeho majetku ukradeneho komunisty-zidy,nevraci se majetek emigrantu, nemaji narok a nikdy narok nebudou mit,pokud zadatel o navraceni nema "dobre pozadi" a znamosti, soudy jsou stale komunisticke. Uznate ,ze to jsou zajimave zkutecnosti,monulost se moc nelisi od pritomnosti,generak Eisenhauer,velitel vsech spojeneckych vojsk si vyslouzil prezdivku "hrozny,svedsky zid".Takze,kdyz mluvime o prstech Vatikanu,katolicke cirkve a jezuitech,tak si pripomenme papez,Paul II mel matku zidovku,parizsky arcibiskup Lustinger,vzdy mluvi o holocaustu a rika,ze judaismu sje u nej prvni zalezitosti,tech katoliku-zidu nebylo malo v rizeni teto cirkva. Nakonec kniha Ratlines rika,kdo byl cim v dobe druhe svetove valky,po valce,kolik zidu bylo v Nurimberskem procesu,jez "vysetrovalo" Nemce,kolik zidovskych kolaborantu,juderant a kapo stalo pred soudem, kolik rudych komisaru stalo pred soudem,pripomenme Katyn. Zahranicni politika USA Kissinger,Rumsfeld,Korbelova-Clintonovaa a udalosti 11 September 2001, take ma co rici lidem.Jesuite-Torgua,spanelsky zid byl vedoucim jesuitu,jak ucinkovali si dobre pamatujem z dejepisu, takze posledni myslenkou je,kdo vlastne vladne tomuto svetu?

279738

29.11.2012 9:30

RE: zločinec Netanjahu

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 279738

No tak pan MTK by Vám vysvětlil, že všichni tito vrahouni ve skutečnosti nikdy nebyli a nejsou žádní židé, nýbrž jsou to pouzí nemouhoucí otroci, sloužící odjakživa jezuitům- hlavním to globálním bídákům. Jaksi ale pan MTK stále nechce pochopit, že když se někdo dopouští vraždění a zločinů, neomlouvá ho jeho případné otroctví, protože se těch zločinů dopustil přímo on- je tedy za ty činy odpovědný on.

Tak si vysloužila židovka Korbelová přezdívku Balkánská řeznice a rozhodně ji neomlouvá to, že jen poslouchala něčí příkazy shora- ať již vyšších židáků nebo jezuitů. Mohla se svého vysokého koryta vzdát a být bezvýznamným občanem s čistou myslí a s čistýma nezakrvavenýma rukama. Ale to ona ne, ona se ještě veřejně objímá s vrahounem Thacim, veřejně vykládá, že těch 500 tisíc mrtvých iráckých dětí stálo za to, a její židácká drzost nezná mezí, když jde podepisovat knihu o svých zločinech v Kosovu do Luxoru v Praze. Pak si ještě za pět prstů „odkoupí“ podniky ve zničeném Kosovu.

279744

29.11.2012 12:28

RE: zločinec Netanjahu

Evoluční zmetek 80.?.?.?

Reakce na 279744

Paní Jarmilo,

je vidět, že to máte v hlavě opravdu "srovnané". Je škoda, že nerozumíte psanému textu. Pan Mtk se vám naprosto marně snažil vysvětlit podstatu věci. Takže jelikož naprosto odmítáte vidět věc takovou, jaká je, nezbývá, než to s vámi opět rozebrat bod po bodu.

>všichni tito vrahouni ve skutečnosti nikdy nebyli a nejsou žádní židé

A jsou? Vyznávají jejich náboženství? Prdlajs. Pokud ovšem, nechcete mluvit o Židech, kteří byli definováni teprve Norimberskými zákony. Je křesťan, který zabíjí ostatní stále křesťanem? Zde bychom se mohli shodnout, že jelikož porušuje základní pravidlo křesťanství, tak zřejmě ne. Takže by mohl být Křesťanem, členem národa křesťanů? Je to možné? I debil by odpověděl ne. Takže ve skutečnosti to žádní židi ani Židi nejsou. Kapišto? Židi s malým ž jsou ti fešáci s klóbrci a licousy. Ti ovládají Izrael? Vy víte sama, že ne, že tam dostávají pěkně na prdel.

>Jaksi ale pan MTK stále nechce pochopit, že když se někdo dopouští vraždění a zločinů, neomlouvá ho jeho případné otroctví, protože se těch zločinů dopustil přímo on- je tedy za ty činy odpovědný on.

Plácáte kraviny. Tohle pan Mtk nikdy nikde nenapsal. Ten, kdo se dopouští zločinů je prostě zločinec.

Ale mohli bychom se dostat k zajímavému přirovnání. Dejme tomu, že byste měla dítě, které byste od malička indoktrinovala nenávistí k židům. Až by to dítě vyrostlo, pověsilo by na sloup žida, aby se učinilo "spravedlnosti" za dost. Proč by to udělalo? Protože by vám chtělo udělat radost. Samozřejmě že by neslo za své jednání plnou odpovědnost, ale pokud bychom měli být opravdu spravedliví, tak byste na tom měla nejvyšší podíl stejně vy.

>Tak si vysloužila židovka Korbelová přezdívku Balkánská řeznice

No, vidíte, pro vás je stejně nejdůležitější, že je to "židovka". Čím konkrétně je to židovka? Vyznává jejich víru? Asi ne. Takže je Židovka, ano? No, už jsme si řekli, že je to pí.ovina. Takže to slovo, které jste použila, a které je pro vás naprosto podstatné, je ireleventní.

>Mohla se svého vysokého koryta vzdát a být bezvýznamným občanem s čistou myslí a s čistýma nezakrvavenýma rukama.

Samozřejmě, že mohla. Ale to je úplně stejné, jako byste vy mohla dělat to, co dělá ona. Děláte to? Asi ne. Možná proto, že nemáte mozek vymytý stejně jako ona z těch náboženskejch škol, co absolvovala, ano i jezuitskou.

>Pak si ještě za pět prstů „odkoupí“ podniky ve zničeném Kosovu.

Jo, to dělají i dobytci u nás. Jsou to židi? Samozřejmě, že nejsou. Jsou to hlavně dobří "křesťané", kteří okrádají jiné "křesťany", přičemž nikdo z nich ve skutečnosti křesťan není.

Takže klid a zkuste konečně zapojit mozek.

279754

29.11.2012 17:05

RE: zločinec Netanjahu

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 279754

Pane Evoluční zmetku tak ještě jednou na vysvětlenou:

Až do listopadové pseudorevoluce jsem netušila, co je to žid či Žid- a také mě to vůbec nezajímalo. Neb v socialistické společnosti se tyto kraviny neprobíraly, protože nejdůležitějším životním krédem bylo Vpřed k světlým zítřkům a Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak. Až teprve samotný mainstream (kontrolován „nadlidmi“, nevím jakého původu) po listopadovém podvodu se těmito podle Vás neexistujícími lidmi židovského původu neustále zaobíral. Pořád jsem si četla o spisovatelích židovského původu, vědcích židovského původu, umělcích židovského původu, atd, až mě z toho přecházel zrak. A tak právě především díky mainstreamu mám dneska přehled, kdo je židovského původu a kdo nikoliv. Dokonce i zde díky panu Vojtovi se mi ten přehled rozšířil, neb zde sám kdysi pyšně uvedl přehled lidí židovského původu, kteří se stali v životě velmi úspěšní. Dokonce tvrdil, že i Kolumbus byl židovského původu, ba i Masaryk. Sice dodnes netuším, proč je ten židovský původ pro tak velké množství lidí tak obrovsky důležitý, že se tou bezvýznamnou pitomostí pořád donekonečna tak zaobírají- snad byste mi tu záhadu toho tajemného židovského původu, mohl vysvětlit Vy coby velký odborník?

279764

29.11.2012 18:45

Já také žasnu, jak je všude "přežidováno"!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 279764

Milá Jarmilo,
hovoříš mně z duše! Nějací "židé" mně před rokem 1989 vůbec ani moc nezajímali! Jenom jsem chodil rozjímat na starý židovský hřbitov v Praze, co je na Starém městě, kde bylo celé hodiny krásné ticho a přemýšlel jsem jak to bylo s Golemem a co rabi Lev - zdali nechodí v noci po Starém městě! To byla krása a poetika, dnes jsou tam zástupy turistů a natažené šňůry, prostě fuj,fuj!Nový židovský hřbitov na Vinohradech je také krásný,celý porostlý břečťanem a je tam Kafka a také další moji oblíbení autoři,o kterých jsem dříve vůbec nevěděl,že jsou židovského původu,třeba Ota Pavel a vynikající srandista Lustig!!! Jehudové jsou dnes fakt ale "nasraní" všude! Otevřu televizi, nejsou jediné Události, kde by nebyli jehudové,Izrael je pupek světa,prostě fuj,fuj! To by jim snad mohl někdo říci, že někdy méně je více! Uznávám, že trpěli za války, ale dnes je to tak, že za války trpěli jenom oni! Hnusná a blbá propaganda je kontraproduktivní! Prohlašuji, že mně nikdy židé ani Židé nic špatného neprovedli,necítím k nim žádnou zášt, ale ta jejich současná propaganda je úplně blbá a těžce nesmyslná! Jako kdyby to někdo dělal schválně a chtěl nasrat lidi proti židům! To je nějaký záměr vymytých kedluben sionistických hlupáků, kteří nemají žádnou úctu ke staré kultuře a tradici a udělají všechno proto, aby rozeštvali lidi proti sobě!Potom se nechají lépe ovládat!
Prostě neviditelná hnáta trhu,nám nakonec zničí všechno! Všechno prodat, zašmelit, co se nedá prodat,nemá cenu!Fuj,fuj!

279770

30.11.2012 2:44

RE: Já také žasnu, jak je všude

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 279770

Ale pane, vy mi pridete ako nejaky vcerajsi. S tym ako trpeli.. to je podla vsetkeho akurat tak loz. Aj moj dedko. Clovek, ktory prezil obe svetove vojny mi jasne povedal, synu daj si pozor, na svete je zlo a maj sa na pozore pred zidmi, pretoze ti nas nepekne zneuzili na svoje ciele. Ono stari ludia, ti pekne slovo na zida nepoznaju. preco asi? Je usmevne ako sa terajsia sebranka nosateho razenia snazi navodit dojem, ze ten kto nema v laske tychto lumpov, tak je divny a zakonite musi byt iracionalny. Az neskor som prisiel na to, ze zidov hnali vsade prec len preto ,ze s nimi boli problemy a nie z nejakej zabavy. Proste darebacka sebranka, ktora parazitovala na ludoch, co vytvarali hodnoty. A zial, je to tak. Kde je smelina, podvod, spinavstvo, lichva, tam je rukopis zida. Chcete ma za tuto pravdu nahanat? Posluzte si! Kludne sa Vam postavim na odpor. Ste odporna svoloc!

...peptalkin....

279776

29.11.2012 17:43

RE: zločinec Netanjahu

Lin 85.?.?.?

Reakce na 279754

Tak a jdu na to... [smích] Příspěvky mám sice limitované, ale tenhle mi stojí za to. To, co jste popsal, by se dalo shrnout jednoduše: dresy nejsou důležité, řídit se podle nich je zavádějící (protože jdou snadno převléct), nikdy se nedobereme shody. Soudit se dá podle existence či neexistence svědomí a odpovědnosti.
Vaše tvrzení, že "křesťanem není ten, co zabíjí" (atd) je dost zoufalé, přitom zásadní v tomhle "sporu". Zažil jste snad někdy, že by se ten váš "křesťanský národ" (či židovský nebo jiný, to je jedno) kdy zřekl vrahů a násilníků? Nebo zlodějů? Myslím to tak, že by veřejně prohlásili "pan XZ, skupina jménem YZ, se proviňuje proti naší filosofii a tím mezi nás nepatří" ? Já ten případ neznám, ba naopak - mají "problém" odsoudit i pedofily či jiné grázly z vlastních řad. Múžete namítnout, že to nejsou praví křesťani. Ano, jenže proč tam tedy mezi nimi ti "neposkvrnění" jsou? Však ke katolíkům se hlásí i takový prohnanec, jako Kalousek. No - on vlastně i samotný "primas" Duka je "křesťan" za všechny prachy...
Takže paní Jarmilu jste sice dostatečně "umravnil", ovšem naběhl jste si na vlastní hrábě. Vrah a podvodník VŽDY zůstane vrahem a podvodníkem, ovšem všechny ty jejich manšafty jsou na vině úplně stejně, protože je mezi sebou nejen trpí, ale také mlčí, dokonce je i oslavují. Co si myslet o papežsky posvěcených zbraních s biblickými nápisy - jak těch nacistických, tak amerických? A ovce k tomu mlčí, některé i souhlasí a "blahořečí" je společně s jejich guruem. Plně si zaslouží být hozeni do stejného pytle - a je to jedno, jestli se plazí po kostelních schodech nebo mlátí hlavou o zeď. Každý ten spolek, pokud by měl být brán jako nevinný, by si musel v prvotním případě vzkřísit své svědomí a odpovědnost za činy těch, kterými jsou prolezlí. Nebo se s nimi rozloučit. Nikdo je nenutí "ve spolku" být.
A vy takto prezentovanými "vývody" diskusi jen rozmělňujete a rozbředáte, až se skutečný problém kamsi vytratí. Jestliže vám jde o předávání informací či překonávání zde zažitých stereotypů, pak je nutné inspirovat - ne "zmlátit" oponenta.
PS: Tenhle můj emotivní "výplod" nepatří jen vám, "zdravím" i emtékáčko a Raskolnikova (i když oceňuji jeho dobrý pozorovací talent a u všech pánů obstojnou znalost problému).
PPS: Tímto zdravím paní Jarmilu i paní Kateřinu, jejíž nádherný článek jsem si přečetla dneska na OM. Bravo - řekla jste jedním pojednáním všechno, co jiní nedokážou v tuně traktátů.

279767

29.11.2012 18:29

RE: zločinec Netanjahu

mtk 88.?.?.?

Reakce na 279767

>Nebo se s nimi rozloučit. Nikdo je nenutí "ve spolku" být.
To každopádně, jen bych dodal, že leckteří ve spolku nejsou, ale zato jsou na seznamech těchto spolků. Asi si doplníte, kdo je na seznamech, a kdo ty seznamy vytváří.

279769

29.11.2012 21:39

RE: zločinec Netanjahu

Evoluční zmetek 2.?.?.?

Reakce na 279767

Vážená a milá Lin,

s vaším příspěvkem by se dalo souhlasit. Nicméně tu mám nějaké připomínky:

>Každý ten spolek, pokud by měl být brán jako nevinný, by si musel v prvotním případě vzkřísit své svědomí a odpovědnost za činy těch, kterými jsou prolezlí. Nebo se s nimi rozloučit. Nikdo je nenutí "ve spolku" být.

No, tam je právě ten problém nějak ten spolek nejdříve definovat. Jelikož ti "křesťané" z valné většiny žádnými křesťany nejsou, těžko mohou ze svého "spolku" někoho vytěsnit. Nebo vy víte, kdo jsou ti správní křesťani, kteří by mohli někoho vyloučit? Je to snad pan Udo, který tu píše o tom, že pogromy jsou spravedlivým trestem od Boha? Nebo je to pan Nohejl, který slovo křesťan použije v každém svém příspěvku a nezapomene dodat, kdo stojí za jejich utrpením?

Oni i ti židi nejsou žádný homogenní spolek. A tak se stává, že jedni židi se snaží vytěsnit jiné židy, ale opět není jasné, kdo koho může či nemůže vytěsnit a čí ten spolek vlastně je.

>proč tam tedy mezi nimi ti "neposkvrnění" jsou?

No, osobně se domnívám, že pokud je někdo v takovémto spolku, tak to nemá v hlavě v pořádku. Takže racionálně vám to vysvětlit nedokážu.

>A vy takto prezentovanými "vývody" diskusi jen rozmělňujete a rozbředáte, až se skutečný problém kamsi vytratí.

Tomu nerozumím. Těžko můžu "diskutovat" s někým, kdo má v hlavě naprosto jasno a opakuje neustále to samé, po mnoho, mnoho let. Například pan Raskolnikov zde předkládá FAKTA. Ale tato fakta jsou rychle označena jako krycí manévr.

Nicméně by mě velmi zajímal ten skutečný problém, o kterém mluvíte. To bychom se mohli třeba někam posunout, dále než k pohádkám pro stádo.

Ale jestli vám jde o to, nerušit zde slibně se rozvíjející teorii o vedoucí úloze zlého Žida, tak prosím, nebudu to sabotovat. A paní Jarmila může v klidu spát s neochvějným přesvědčením, že za vše zlé může prvotní rabín. [mrknutí jedním okem]

279774

30.11.2012 9:33

RE: zločinec Netanjahu

raskolnikov 46.?.?.?

Reakce na 279767

oceňují ocenění [smích], ale jak psal kolega evoluční zmetek, k čemu je dobrá kompaktní diskuze, když je založená na ujišťování se v hloupostech, které nikdy ani nemohou vést k rozumným řešením...
> Zažil jste snad někdy, že by se ten váš "křesťanský národ" (či židovský nebo jiný, to je jedno) kdy zřekl vrahů a násilníků? Nebo zlodějů?
slyšelas někdy o "exkomunikaci, hereticích, čarodejnicích, očištění" apod.? jak začala poslední válka... masy zblblé propagandou se šly očistit od "židobolševizmu", což začalo, světe div se, "revizí ježíše" (očištění rasy) od jakéhosi "židovskýho dědictví"
o čem vlastně vůbec bylo posledních tisíc let válčení? nechtěli se náhodnou ti "lepší" zbavit těch "zlých"? proč vlastně katolíci bojují s odpalíky? proč roznesli po planetě síť misií, (znáš nějakýho žida-misionáře? já tedy o ničem takovym neslyšel) a snaží se veškerenstvo obrátit? co bude pro jejich vidění světa lepší, když to nejde "obrátit" a předělat - nechat být a ležet, nebo to raději zlikvidovat, co myslíš...

279783

2.12.2012 1:47

RE:činec

p. 113.?.?.?

Reakce na 279767

LIN...jiste budete se mnou souhlasit a nesouhlasit s moderatory /,prevlecenymi censory /, ze pocet prispevku by mel byt OMEZOVAN zasadne jejich kvalitou a nikoliv kvantitivne.... nemluve o zlepseni urovne diskusi zde...

279838

2.12.2012 2:11

RE: zločinec Netanjahu

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 205.?.?.?

Reakce na 279767

>Tak a jdu na to... [smích] Příspěvky mám sice limitované, ale
>tenhle mi stojí za to.

Lin, vaše příspěvky nebudu omezovat tak, jako obecně neomezuji inteligentní příspěvky k věci. Omezují pouze nekonečné tlachaly a tlučhuby. Vy mezi ně určitě nepatříte.

279839

2.12.2012 2:26

RE: zločinec Netanjahu

Peptalkin 190.?.?.?

Reakce na 279839

tak co Vladimire, ide sa na to? Vlastny server uz nachystany a mozu sa opustit nepriatelske vody reklamnych podvodnikov z tzv. firmy SINGLE/HOP ???

SINGLE: (jednotný, slobodný, samostatný, jedinečný, nezávislý)

HOP: (skok, poskok, výskok)

Tá ich cenzúra je strasna. Clovek aby sem liezol cez proxy a prihlasoval cez VPN.

279840

2.12.2012 2:39

Už běžíme na novém serveru

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 205.?.?.?

Reakce na 279840

Už běžíme na novém serveru. Zatím dobrý. Ale jak dlouho?

279841

2.12.2012 3:07

RE: Už běžíme na novém serveru

Peptalkin 62.?.?.?

Reakce na 279841

No parada! [smích] Inak mrknite na hushmail...

279846

3.12.2012 0:01

cenzura

p. 60.?.?.?

Reakce na 279839

...pane Stwora , ruku na srdce tim jste se doznal / pisete nebudu/!!! , ze jste provozoval tyranskou /arbitrary/ CENZURU , a vrele diky ze jste me zaclenil mezi TLUCHUBY !!!, ktere je nutno omezovat.....a to bez vysvetleni a definice co Tluchuba jest. ???..vase uprimnost je opravdu dojemna i kdyz arogantni jak se patri , tusil jsem to jiz davno...a ted se jiz nepretvarujete !!! Zdravi Vas hlavni tluchuba Pavel. A diky za uverejneni nekterych mene tluchubovskych prispevku , a slibuji ze s vycitkami svedomi jiz to vicekrat neudelam...

279879

29.11.2012 21:18

RE: zločinec Netanjahu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 279744

>Tak si vysloužila židovka Korbelová přezdívku Balkánská řeznice

Albrightová: Srbové jsou vynikající lidé

279773

29.11.2012 10:56

RE: zločinec Netanjahu

raskolnikov 217.?.?.?

Reakce na 279738

tohle je už snad klasický manipulativní guláš psaný přesně podle schématu, kdo není aspoň františkánský mnich, tak je žid... to jsi nasál od ultrakatolických maniaků, kteří všechno "heretické" hážou do židovskýho pytle, podle nich smrdí židovinou dokonce všechno "světské" (tedy i ty i jarmila), navíc si tímto přebarvováním na židy dokazují, že všechno zlo světa je fakticky od židů, ostaně o náboženský podstatě iarcionality týhle věci jsem tu už někde psal...
schwarzkopf, clark, eisenhower atd. byli nebo jsou křesťani, (u eisenhowerů se dokonce scházeli jehovisti, vysvětli pánovi abc, co tu občas píše o "chazarstvu", že sám je taky žid )
a pokud žid konvertuje k římským katolíkům (a navíc je třeba biskup), už není žid, ale katolík, pokud vstoupí ještě do jezuitskýho řádu, váže ho celá řada přísah, kde je potom jeho "židovská víra" a vůbec pravidly svázaný "život žida"... asi nejspíš v pr...
když je někdo "žid kolaborant", tak s kym pak vlastně kolaboruje, zase se s židy? to dává nějaký smysl? (fanatikům možná)
zahraniční politika USA je kompletně v režii georgetownské fakulty pro zahraniční vztahy, která to zásobuje svými odchovanci, a ta je plně ve službách římský církve a pod patronátem jezuitskýho řádu a jenom tahle jedna škola má více studentů, než všechny ty louskárny talmudu dohromady... odkud myslíš, že vylezla třeba ta madla, od těch obskurních talmudistů, nebo z jezuitský fakulty... vždyť ji celej život masírovali hlavu křesťani, jestli je z ní tedy "žid", tak patrně proto, že ji právě takhle zmasírovali...
a on by nějakej "žid generál" dal svýmu synovi jméno "christian"? [velký smích]
tak si to zase obrať zpátky z hlavy na nohy, protože ani přes Žida prostě vlak nepojede, to je past právě na ně (řiká se mu sionismus), což už vůbec není to samý, co židi, ti tomu tak akorát slouží...

279748

Příspěvků: 146

22.11. 08:01 ppppp  úspech a neúspech
22.11. 08:41 Petr S  Tak nějak to bylo
22.11. 12:09 slak  total
22.11. 14:08 osa x  na téma financování snad jen jeden citát :
22.11. 14:30 Jarmila  zločinec Netanjahu
22.11. 16:26 stefan  RE: zločinec Netanjahu
22.11. 18:25 LL  RE: zločinec Netanjahu
22.11. 20:51 Jarmila  RE: zločinec Netanjahu
22.11. 21:22 janko  RE: zločinec Netanjahu
23.11. 10:04 Jarmila  RE: zločinec Netanjahu
23.11. 10:50 raskolnikov  RE: zločinec Netanjahu
23.11. 12:57 janko  RE: zločinec Netanjahu
23.11. 15:04  RE: zločinec Netanjahu
23.11. 11:26 janko  RE: zločinec Netanjahu
02.12. 02:44 p.  RE: zločinec Netanjahu
23.11. 08:30 raskolnikov  RE: zločinec Netanjahu
23.11. 10:31  RE: zločinec Netanjahu
23.11. 10:51  RE: zločinec Netanjahu
23.11. 11:54 steve  RE: zločinec Netanjahu
23.11. 12:35 Mám strach  RE: zločinec Netanjahu
23.11. 17:58 anonym  RE: zločinec Netanjahu
23.11. 23:55 taky anonym  RE: zločinec Netanjahu
24.11. 13:00 mtk  RE: zločinec Netanjahu
24.11. 14:37 Jarmila  RE: zločinec Netanjahu
25.11. 19:06 mtk  RE: zločinec Netanjahu
26.11. 08:02 Jarmila  RE: zločinec Netanjahu
27.11. 02:12 Robert Nohejl  RE: zločinec Netanjahu
02.12. 02:51 p.  RE: zločinec Netanjahu
26.11. 09:39 raskolnikov  RE: zločinec Netanjahu
28.11. 17:58 mtk  RE: zločinec Netanjahu
29.11. 15:30  RE: zločinec Netanjahu
30.11. 02:59 Robert Nohejl  RE: zločinec Netanjahu
30.11. 08:38  RE: zločinec Netanjahu
02.12. 19:06 hc  RE: zločinec Netanjahu
03.12. 16:15  RE: zločinec Netanjahu
03.12. 00:34 p.  diskuse
03.12. 00:30 p.  diskuse
22.11. 16:22  Zamyšlení
22.11. 16:24  Zamyšlení 2
23.11. 01:28 Osel  RE: Zamyšlení 2
26.11. 08:48 raskolnikov  RE: Zamyšlení 2
01.12. 04:56 p.  RE: Zamyšlení 2
01.12. 10:42  RE: Zamyšlení 2
01.12. 23:09  RE: Zamyšlení 2
03.12. 09:31  RE: Zamyšlení 2
03.12. 13:58  RE: Zamyšlení 2
03.12. 15:59  RE: Zamyšlení 2
03.12. 17:41 dub  RE: Zamyšlení 2
03.12. 18:09 hestroy  RE: Zamyšlení 2
03.12. 18:28 tonocoté  RE: Zamyšlení 2
03.12. 19:33 hestroy  RE: Zamyšlení 2
03.12. 19:54 tonocoté  RE: Zamyšlení 2
03.12. 18:50 tonocoté  RE: Zamyšlení 2
06.12. 16:03 mtk  RE: Zamyšlení 2
03.12. 20:52 raskolnikov  RE: Zamyšlení 2
03.12. 19:40 tonocoté  RE: Zamyšlení 2
03.12. 20:06 hestroy  RE: Zamyšlení 2
03.12. 21:30 udo1  RE: Zamyšlení 2
04.12. 19:14 tonocoté  RE: Zamyšlení 2
04.12. 23:15 udo1  RE: Zamyšlení 2
03.12. 20:21  RE: Zamyšlení 2
02.12. 01:37 p.  RE: Zamyšlení 2
03.12. 00:49 p.  RE: Zamyšlení 2
26.11. 11:14 mkadlec  RE: Zamyšlení 2
26.11. 11:31 Vojta49  RE: Zamyšlení 2
26.11. 12:37 Úplný debil  RE: Zamyšlení 2
26.11. 23:12 Vojta49  RE: Zamyšlení 2
27.11. 07:25 Úplný debil  RE: Zamyšlení 2
27.11. 23:15 Vojta49  RE: Zamyšlení 2
29.11. 21:52 Úplný debil  RE: Zamyšlení 2
03.12. 23:26 udo1  RE: Zamyšlení 2
26.11. 12:59 steve  RE: Zamyšlení 2
02.12. 01:41 p.  RE: Zamyšlení 2
22.11. 18:06 N.Z.  Nechutna zalezitost
22.11. 18:55  RE: Nechutna zalezitost
23.11. 03:09 N.Z.  RE: Nechutna zalezitost
02.12. 02:41 p.  RE: Nechutna zalezitost
22.11. 21:40 janko  Dvojitý agent Obama
23.11. 08:25 ppppp  RE: Dvojitý agent Obama
23.11. 10:46 janko  RE: Dvojitý agent Obama
25.11. 04:04 ppppp  RE: Dvojitý agent Obama
23.11. 08:51 osa x  ale to se dělá jinak - nikoliv vládám , ale lidem
23.11. 12:36 janko  RE: ale to se dělá jinak - nikoliv vládám , ale lidem
25.11. 14:42 ppppp  RE: ale to se dělá jinak - nikoliv vládám , ale lidem
23.11. 07:27 Robert Nohejl  USA , jako politicka velmoc,rizena
23.11. 08:50 raskolnikov  RE: USA , jako politicka velmoc,rizena
25.11. 01:03 Robert Nohejl  RE: USA , jako politicka velmoc,rizena
26.11. 09:07  RE: USA , jako politicka velmoc,rizena
25.11. 01:00 Thud  Hamas vs. židé
25.11. 05:18 Robert Nohejl  RE: Hamas vs. židé
25.11. 11:45 steve  RE: Hamas vs. židé
25.11. 17:27 Brookes  RE: Hamas vs. židé
25.11. 19:11 mtk  RE: Hamas vs. židé
26.11. 02:58 steve  RE: Hamas vs. židé
03.12. 01:27 p.  RE: Hamas vs. židé
25.11. 21:50 Osel  RE: Hamas vs. židé
26.11. 09:54 raskolnikov  RE: Hamas vs. židé
26.11. 16:38 dub  RE: Hamas vs. židé
26.11. 17:11  RE: Hamas vs. židé
26.11. 17:39 dub  RE: Hamas vs. židé
26.11. 20:04  RE: Hamas vs. židé
26.11. 20:53 dub  RE: Hamas vs. židé
26.11. 21:28 Dobrý katolík  RE: Hamas vs. židé
26.11. 23:19 mtk  RE: Hamas vs. židé
27.11. 16:30 dub  RE: Hamas vs. židé
27.11. 19:51 jansmith1984  RE: Hamas vs. židé
27.11. 20:29 dub  RE: Hamas vs. židé
27.11. 21:58 jansmith1984  RE: Hamas vs. židé
28.11. 08:31  RE: Hamas vs. židé
26.11. 22:38 raskolnikov  RE: Hamas vs. židé
26.11. 18:08 mtk  RE: Hamas vs. židé
26.11. 20:04 Lin  RE: Hamas vs. židé
26.11. 20:18  RE: Hamas vs. židé
26.11. 22:49 Lin  RE: Hamas vs. židé
27.11. 09:27  RE: Hamas vs. židé
26.11. 21:45 Dobrý katolík  RE: Hamas vs. židé
26.11. 23:07 Lin  RE: Hamas vs. židé
26.11. 23:38 mtk  RE: Hamas vs. židé
27.11. 22:12 Lin  RE: Hamas vs. židé
28.11. 09:08 raskolnikov  RE: Hamas vs. židé
28.11. 17:37 mtk  RE: Hamas vs. židé
02.12. 23:53 p.  RE: Hamas vs. židé
02.12. 03:00 p.  RE: Hamas vs. židé
03.12. 09:00  RE: Hamas vs. židé
25.11. 15:57 dub  RE: Hamas vs. židé
03.12. 22:13 Thud  RE: Hamas vs. židé
25.11. 18:07 Brookes  RE: Hamas vs. židé
28.11. 10:45 Robert Nohejl  RE: Hamas vs. židé
29.11. 01:32 Robert Nohejl  RE: zločinec Netanjahu
29.11. 09:30 Jarmila  RE: zločinec Netanjahu
29.11. 12:28 Evoluční zmetek  RE: zločinec Netanjahu
29.11. 17:05 Jarmila  RE: zločinec Netanjahu
29.11. 18:45  Já také žasnu, jak je všude "přežidováno"!!
30.11. 02:44  RE: Já také žasnu, jak je všude
29.11. 17:43 Lin  RE: zločinec Netanjahu
29.11. 18:29 mtk  RE: zločinec Netanjahu
29.11. 21:39 Evoluční zmetek  RE: zločinec Netanjahu
30.11. 09:33 raskolnikov  RE: zločinec Netanjahu
02.12. 01:47 p.  RE:činec
02.12. 02:11 Vladimír Stwora  RE: zločinec Netanjahu
02.12. 02:26 Peptalkin  RE: zločinec Netanjahu
02.12. 02:39 Vladimír Stwora  Už běžíme na novém serveru
02.12. 03:07 Peptalkin  RE: Už běžíme na novém serveru
03.12. 00:01 p.  cenzura
29.11. 21:18  RE: zločinec Netanjahu
29.11. 10:56 raskolnikov  RE: zločinec Netanjahu

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

33

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 47 čtenářů částkou 11 385 korun, což je 33 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,18 Kč
Euro
25,57 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
23,30 Kč
100 japonských jenů
19,34 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,44 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 631,55 Kč
1 unce stříbra
556,33 Kč
Bitcoin
1 198 398,59 Kč

Poslední aktualizace: 12.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 919