Diskuze k článku

Skutečný důvod amerického strachu z íránských atomovek: mohou odvrátit americké útoky

Příspěvků 62

16.10.2012 11:17

Titulek

hell 188.?.?.?

V politice se s Vámi silní baví jen pokud máte svaly. Jen tak si získáte respekt. Jinak vás přehlíží a ani si vás neváží.
Íránu jde v prvé řadě spíše o prosperitu a nasycené íránce a k tomu je potřeba proud.
Na druhou stranu by jim k tomu stačily i paroplynové elektrárny, když je Írán druhou největší zásobárnou plynu na světě a ve chvíli, kdy se i Německo vzdává jaderných elektráren a buduje paroplynové. Navíc Írán je seizmicky mnohem aktivnější oblastí než Německo a to jak při přírodním zemětřesení či HAARPovém.
Takže patrně Írán o bombu usiluje ale ta je nezbytná k přežití jejich suverenity a svobody v rozhodování o jejich budoucnost.
Strach z bomby ze strany západu je nemístný. Íránská bomba může mít pouze odstrašující charakter. Pokud nějakou bude mít tak nějakou uranovou to se nedá s americkými vodíkovými srovnávat. Jsou až 1000x ničivější.
Problém pro USA je jen v tom, že napadený Írán může ve chvíli, kdy nemá co ztratit vyslat jadernou bombu do vesmíru a elektromagnetický impuls vyřadí elektroniku satelitů. USA příjdou o vojenské oči, svět závislý na přenosu dat přes vesmír zkolabuje a válku by vyhrál ten početnější.
USA sice se snaží zodolňovat elektroniku alespoň vojenských satelitů ale Čína podporuje Írán hrozbou skrz následky takového kroku, kdy pro takový případ má připravenou i nově před asi dvěma lety vybudovanou jednotku 10.000 poštovních vojenských holubů.

277267

16.10.2012 18:19

RE: Titulek

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 277267

Haarpové zemetresení existuje tak v hlavách ducharu, takový mobil je haarp jako prase proti tomu aljašskému.

Haarp je obyčejný vysílač s výkonem zhruba 3MW. Podobným výkonem haarpují všechny TV a radiové vysílače v naší republice dohromady. Ani na tom výkonu se neumejí dohodnout, není ale až tak podstatný, i kdyby šlo o 3GW. Neco sežere ionosféra, dost velká část uteče do vesmíru, "kde se mohou divit, co to deláme".
http://www.chelemendik.sk/Co_presne_je_HAARP_SK_d...
http://dolezite.sk/HAARP_a_Slovensko_125.html
http://www.aktuality.sk/clanok/183981/video-sposo...
http://tvnoviny.sk/spravy/svet/zahada-moze-za-pek...

Účinkum Haarp je pripisována hromada nesmyslných schopností. Je to hlavne zarízení na svedení pozornosti na falešnou kolej. S Teslem ani Afghánistanem, nebo Japonskem nemá prakticky nic společné. Počasí si kazíme jiným zpusobem.

Rekl bych, že počasí nám kazí Buh. Proč bych Haarpu mel verit více. Ale pardon, Haarp umí témer všechno, skoro jako Buh, už chybí jen kousek. Stejne jako nám ten "Buh" servíruje vojny, však si je zasloužíme. Jenom my neviňáčkové nejsme za nic odpovední.

Príšte kdo se chce k tomu vyjádrovat, ať nepapouškuje po ostatních, ale postaví a vyzkouší experimenty s nejakým vysílačem s výkonem aspoň 10W. Pak mu muže svítit v ruce malá doutnavka, nebo úsporka, a nemusí otvírat hubu pri čtení o Teslovi, nebo akceptovat každou pitomost. Neznám radioamatéra, který by se nad Haarpem "soucitne" nepousmál.

Spíše mi ty linky a pisatelé podávají obraz o kvalite jejich informací, jak dobre a ochotne umí psát o tom, o čem prdlajz ví.

277281

16.10.2012 20:24

RE: Titulek

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 277281

V mene HAARP je auroral reaserch, ergo vysiela v pásmach na ktoré sú citlivé elektróny ( a iné nabité častice) v ionosfére, druhé pásmo kde dokáže vysielať sú je dlhé pásmo (extrémne nízke frekvencie okolo 1 až 8 Hz sa používajú na komunikáciu s US ponorkami, lebo prenikajú cez väčšinu prostredí aj keď stratami). Krátke vlny sa samozrejme sa dajú ľahšie zamerať ako dlhé a tým vytvoriť "dieru" do ionosféry.
Druhá vec je, že všetko fyzikálne má svoju rezonančnú frekvenciu, či to je atóm, väzba, molekula (toto sa využíva pri spektrálnych metódach ako NMR/MRI, infračervená/UV VIS absorbčná/emisná spektrometria) či sklenená tabuľa.

Slnečná aktivita ovplyvňuje frekvenciu zemetrasení, je to empiricky potvrdené, kto hľadá nájde o tom štatistiku. Málo známa teória to vysvetľuje tým, že rôzne horniny majú rôznu vodivosť, rôzne piezoelektrické vlastnosti a správajú sa ako polovodiče. Táto teória ďalej predpokladá existenciu podzemných elektrických prúdov.

Takže teória hovorí, že prítomnosť väčšieho množstva kladného náboja v blízkosti zemského povrchu spôsobí cez tranzistorový jav odklon a zmenu v podzemných elektrických prúdoch (to by vysvetľovalo zmeny v zložení spodných vôd, správanie hadov a pravdepodobne i morských medúz), spôsobí narušenie rovnováhy a vypuknutie zemetrasenia. Keďže posun v zemskej kôre na jednom mieste spôsobí posun na inom mieste, tak to vyvolá sériu ďalších zemetrasení.

Keďže vieme že všetko má svoju frekvenciu, HAARP vysiela v určitých vlnových dĺžkach a pravdepodobne existujú podzemné elektrické prúdy tečúce v rôznych typoch hornín a minerálov.
Tak sa pýtam nezaujatého a uvažujúce čitateľa je také ťažké vyvolať zemetrasenie s tým HAARP-om?

PS: Zem je vodivá a v akej miere to záleží od mnoho faktorov, takže prinajmenšom existujú medzi miestami potenciálové rozdieli.

277287

16.10.2012 22:40

RE: Titulek

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 277287

Oracle, ty si iba napísal, že všetko so všetkým súvisí, ale sa vyhýbaš stanoviť aspoň približnú mieru typu málo/veľa, týmpádom sú tvoje výroky prakticky nepoužiteľné.

"Haarp vysiela na frekvenciách, na ktoré sú citlivé elektróny" - to je vyjadrenie ako z beletrie, opäť bez kvantitatívnej miery.
Elektrón nie je "citlivý" na žiadnu frekvenciu, ale na veľkosť elektrického, alebo magnetického poľa od nulovej frekvencie, až po ťažké GHz. Výrok je preto nelogický - nie Haarp využíva nejakú citlivosť.

Ak sa niečo používa na komunikáciu pri frekvencii povedzme do 100Hz, tak ide o protiklad lokalizácie, pre prípad takto nízkych frekvencií, vrátane indukčných účinkov. Vlnová dĺžka je v desiatkach tisíc km, takže o lokalizácii ani reči. A výkon 3MW, či 3GW na štvorci so stranou 10000km(vlnová dĺžka 30Hz) nič nespôsobí, keby tam just práve celý vliezol. To je fakt diskusia o beletrii.

Anténna sústava neumožňuje efektívne vyžiarenie EM výkonu v Hz pásme, najnižšie frekvencie sú s ohľadom na rozmer celého poľa minimálne v desiatkach kHz, aj pri špeciálnych materiáloch nanajvýš v jednotkách kHz.
Aby ionosféra svietila, tak taký výkon musí byť rozptýlený na ploche štvorca povedzme 10km x 10km. Na tento účel sa hodia najskôr stredné, alebo krátke vlny.
Na svete je hromada tisícov ručných scannerov/prijímačov pre servisné účely, pokrývajúcich celé pásmo od dlhých vĺn, až po UHF, ak by niekde robil Haarp výkonovú paseku, už by sa o tom dávno vedelo. Tie scannery majú neuveriteľné možnosti, sú voľne predajné, stoja okolo 1000E, mal som taký aj v ruke. Jednoducho výkon Haarpu sa v pohode schová medzi výkony hromady vysielačov, ktoré používame. Z obyčajného vojenského radaru ide oveľa väčší strach, ako z haarpu, pri haarpe by som nemal problém bývať, pri takom radare v zábere isto.

PantheraLeo - vy jste asi nestudoval žádnou specializaci, kde se rádio bere alespoň okrajove, ani to nezkoušel. Takže nepište, že svetelné zdroje rozsvecují jenom nekteré frekvence. Od určité minimální je rozsvítí prakticky všechny. Nechápu, co podceňuju na mobilu, z ničeho, co jsem psal to nevyplývá.
Z videa jenom vyplývá, že Fulford se vyžívá v konspiracích 5/9.

Také slovo "frekvence" se s oblibou používá jako moderní zaklínadlo.

277292

17.10.2012 22:00

RE: Titulek

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 277292

Ako sa podáva odborný text laikom? Použijete slová ktorým rozumie, nutno dodať predchádzajúci príspevok nebol určený priamo pre Vás, keby som použil "vysielanie vo frekvencií cyklotrónovej rezonancie voľného elektrónu", tak väčšina čitateľov má temnotu pred očami.

Takže k veci, každý pozná pokus s kryštálovým pohárom a ako sa rozbíja pomocou zvukových vĺn, na to stačí 40 W reprosústava, otázna je intenzita a trvanie zvuku, ale rozbije sa.

Druhá vec je HAARP je séria vysielačov (od Aljašky, cez Kanadu až do Grónska), ktorá dokáže vysielať od 20-1800 KHz, a na to namodulovať 1-8 Hz signál nie je problém. Výkon najväčšej stanice kľudne môže byť viac než 3 MW (3 MW vysielač na obrázku zmestí do kontajnera), koľko je súhrnný výkon nevieme.

Tretia vec je, Zem "zvoní" pri frekvencií okolo 7,8 Hz, blesky vytvárajú EM vlnu, čo odráža od pôdy a ionosféru a tím vytvára konštantnú rezonanciu. Manipuláciou ionosféry dá sa meniť lokálne túto frekvenciu, naladiť túto sústavu na frekvenciu nejakého zlomu a tým vyvolať zemetrasenie nie je problém. Takže tvrdenie že HAARP je na mozog nie je od veci, ale tiež nie je pravda.

Štvrtá vec, vysielač s iskriskom, pár "ton" feritu a 10 m vysoká anténa (či jedno 100km dlhé vedenie-"pár" stĺpov tváriace sa ako elektrické vedie a je to) stačí na vysielanie 1-8-16 Hz vysielania, síce nie je nutné aby to bolo rádovo MW, ale stačí na vyvolanie problémov aj menší výkon.

Podľa všetkého HAARP má tieto funkcie:
-komunikácia na extra dlhých vlnách
-za-horizontový radar na detekciu balistických rakiet
- ochranný protiraketový štít (ohreje sa správne miesto ionosféry a hlavica sa buď odrazí alebo zhorí)
-geofyzikálna zbraň
Pozrite na tento patent, a hneď to nebude až tak od veci.

277360

18.10.2012 1:06

RE: Titulek

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 277360

Oracle, mal som k tým tonám feritu radšej dopísať nejakú predponu ako "kilo", čiže kiloton, keďže na jednotku gigagram Gg nie sme zvyknutí.
Ale ťažká je s tebou reč, keďže si mýliš modulačnú frekvenciu s nosnou. Keď to nemáš zažité, tak je ti ťažko vysvetľovať, prečo taká sústava nefunguje v pásme Hz. Ak si myslíš, že tým, že nosnú namoduluješ, a získaš efekt v modulačnom rytme, tak by si ju musel najskôr detekovať, čiže efektívne prijať na frekvencii nosnej a usmerniť. Potreboval by si neďaleko podobnú sústavu prijímacích antén, aby šlo vôbec hovoriť o prenose výkonu.

277369

18.10.2012 1:34

RE: Titulek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 277369

Neberte to ve zlým, když už čtu od Vás ty příspěvky v různých vláknech nedá mi to abych se nevmísil poznámkou. Vaše znalosti jsou rozsáhlé ale nestrávené, proto se výsledek nedostavuje. Vám by se ani jídlo v mikrovlnce neohřálo bez cívek a diod zabudovaných do jídla. Oni tam už totiž jsou, ale jen někde a někdy. Měl byste začít louskat rébusy poněkud jednodušší, ty složitější se pak podají samy. Třeba ty 9/11 mrakodrapy začít tou sedmičkou...

277371

18.10.2012 10:04

RE: Titulek

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 277371

Je mi jasné, že je zde hromada lidí, která nechápe o čem píšu, tak si to vykládá jako karty.

Takže na absorpci energie z mikrovlnky nejsou potrebné žádné elementární diody, nebo cívky. Strídavé pole taky ohrívá. Jde o ztrátovou rezonanci, nebo rozptyl energie, viz nejaká fyzika, nebo wiki.

Pokud ale nekdo chce použít modulační frekvenci pomocí nosné, tak tam ty diody, nebo neco usmerňovací potrebuje. Jinak tam má opet jenom modulovanou nosnou, a ne usmernený účinek modulační frekvence. Modulovanou nosnou lze použít akorát k modulované produkci tepla, pri kterém na frekvenci vetšinou nezáleží.
Nelokalizované (príliš dlouhé vlny) injekce tepla v rádu MW, nebo GW se neprojeví jako cílené zemetresení, nebo podobne. Časová konstanta takových objemu nedovolí primerene rychlé zmeny pri pokusu o rezonance takových hmot.

Neberu vám žádnou víru na "duchy", pro mne je to jen strašák. Já zde na nejakých výsledcích závislý nejsem. Spíš me prekvapilo, jak krátká doba nekterým lidem stačí, když není po jejich, tak pustí do kalhot invektivy, nepíšu o vás. Vecná stránka jakoby je nezajímala.

277395

18.10.2012 12:17

RE: Titulek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 277395

>Je mi jasné, že je zde hromada lidí, která nechápe o čem píšu, tak si to vykládá jako karty.
Svatá pravda, ale ne všichni.
>Takže na absorpci energie z mikrovlnky nejsou potrebné žádné elementární diody, nebo cívky. Strídavé pole taky ohrívá. Jde o ztrátovou rezonanci, nebo rozptyl energie, viz nejaká fyzika, nebo wiki.
Dost jste to mikrovlnné ohřívání odbyl, takže zkusím podobně. Ale to teplo z mikrovlnky bylo jen jako příklad, kde hmota zastupuje poměrně komplikované obvodové zapojení, pokud rovnou nepřistoupíme k představám o částicích či kvantech.
Co píše teta Wiki o tom, že střídavé pole také bručí, mručí, vrní za určitých okolností? A když to pole indukuje proud ve smyčce, a ta je v jiném poli, co bude se smyčkou (anténou)? No a to může být základem pro elektromagneticko - mechanickou rezonanci, která nepotřebuje žádné jiné usměrnění ani MW ani GW-aty, stačí když trvá "dlouho" a má vhodnou frekvenci.
>Neberu vám žádnou víru na "duchy", pro mne je to jen strašák. Já zde na nejakých výsledcích závislý nejsem. Spíš me prekvapilo, jak krátká doba nekterým lidem stačí, když není po jejich, tak pustí do kalhot invektivy, nepíšu o vás. Vecná stránka jakoby je nezajímala.
Pesimismus je základ zdravého poznání, to Vám chválím, ale to ego tlumte. To, že něco Vám nejde do souladu s Vašimi znalostmi, by Vás mělo předně vést k hledání chyby ve vlastní úvaze a snažit se "vcítit" do argumentace jiných. Ne každý umí převést argumentaci do všem srozumitelného tvaru.
Příklad: všichni si všimli pádu trojčat do vlastního půdorysu "skoro na cihlu přesně". Tomu pádu lze tak přiznat osovou symetrii. Když má vzniknout něco osově symetrického, těžko ponechat "iniciativu" silám asymetrickým, to už jsou na tom lépe vlivy náhodné, kterých ale musí být hodně aby se navzájem "potloukli". Letadla, palivo, přívod kyslíku - asymetricky. Ohřívání či tavení ocelí proběhlo nutně symetricky...
Našinci stačí pouze tato úvaha, a hned ví kde jsou duchové a víra v ně.

277413

18.10.2012 16:18

RE: Titulek

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 277413

krátce
- mikrovlnka ohrívá tím, že voda se chová jako ztrátové dielektrikum. V potravinové praxiprakticky nenastává prípad, že by ohrívala ztrátové dielektrikum, ztrátový vodič, nebo ztrátové magnetikum, jako treba ferit. S tou frekvencí je to ruzné, voda má nekde své optimum, ale nejde o ostrou rezonanci.
Taktéž mikrovlny svým účinkem nejsou totéž co dlouhé, nebo krátké vlny. Haarp nemá s mikrovlnama vubec nic, antény jsem studoval, a pokud nekdo namítne, že to nemohu vedet, tak mohu namítnout, že vyzarovat muže i koňská hlava. Jenom nereknu jak efektivne, a nejde o rozdíly v procentech, ale o pomery v rádech odlišných o koňskou hromadu nul.

Jedno z dvojčat, co jsem videl na videu nespadlo do pudorysu, část šla vedle, ty mystifikace jsou zbytečné. Pokud jste dusledne četl mé príspevky, nemohlo vám uniknout, že nic a-priori netvrdím, pouze vyrazuju "návody", které selhávají v prvním kole na základe zjevných neobjektivit. "Normální" sesuv prehrátím nosné konstrukce nikdo primerene nevyvrátil, namísto toho jen čtu nesmysly o teplotách. Když teda verí, že to spadlo jinak, proč zároveň jako protiargument uvádejí nesmyslné teploty, když je jasné, že ocel má pri 600C problém? Pak se nedivte, že tyhle nelogické konstrukce vyrazuju.

277423

18.10.2012 20:51

RE: Titulek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 277423

moc krátce na to, aby byly vidět možnosti hmoty.
Hmota v mikrovlnce nepropustí mikrovlny skrze sebe jako vakuum, nýbrž tímto vlněním rozrezonuje molekuly, a odebere tak energii z pole. Kdybychom si to představili jako model v bezeztrátovém vakuu, tak bychom museli sestrojit anténu pro příjem vln a energii získanou anténou "utratit" v rezistoru proměnou v teplo, to umí ten kus žvance v mikrovlnce sám. To jsou poněkud složitější děje, které taky lze odbýt pojmem ztrátové dielektrikum. Takže máte pravdu, že i koňská hlava může být anténou.
Antény jsem přímo neštudoval, ale konstruoval a ladil, někdy podle cizích návodů, jindy i vlastní konstrukce.
Haarp opravdu nic nemá s mikrovlnama, ale to jsem snad netvrdil.
Ten příklad jsem zvolil schválně k demonstraci vlastností hmoty, hlavně pro Vás, když z Vámi napsaného vidím příliš nedůvěry v "hmotu". Bohužel nemám čas na expandující diskuse (o přesnosti pádu do půdorysu či o oceli při 600C). Tak komplexní problém jako je ohřev oceli na oněch 600C je příliš složitý pro laika. Srovnávání teplot plamene leteckého benzínu s teplotou měknutí oceli je pro děti z mateřské školky. I hořlavý obklad ocelových nosníků ve stádiu zpopelněném dokáže velmi účinně bránit v ohřevu oceli nad úroveň přirozených ztrát ochlazováním vedením v samotné oceli do míst mimo ohřev kerosinovým "hořákem". Představa, že se explozí sestaví jakýsi jakostní hořák "namířený" na každý ocelový nosník s dostatečným přísunem kyslíku (v prostoru odkud se valí hustý kouř - nejspíše z dýmovnic) je spíše pro zasmání.
Protože jste zcela ignoroval moji argumentaci o NEMOŽNOSTI symetrie důsledků při asymetrii příčin, je i toto moje psaní pro Vás nejspíše zbytečné.
Že modulované elmag. pole může najít vhodnou anténu-rezonátor(byť nízké jakosti) v pouhém hmotném objektu pro tu nižší frekvenci a dokonce ji převést na mechanickou v magnetickém poli Země, to taky nebude nic pro Vás. A nakonec aspoň ty trouby u hradeb Jericha. To by snad šlo?
Ale nemám to ještě odzkoušené, až na ty trouby...[mrknutí jedním okem]

277438

18.10.2012 23:31

RE: Titulek

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 277438

Co tak uvažovat, že ten čas také nemusím mít zaplacený.

- značnou část vlnení potraviny propustí, energie se pohltí vetšinou až po více odrazech.

- horák - palivo mohlo natéct kdekoliv i do šachet. Interiérové tepelné izolace to nejakých 15 minut jen zpozdí.

- vaši "symetrii" jsem neignoroval, ale uvedl, že nejméne 1 barák spadl na videu nepríliš symetricky, vrch se zklátil. Možností je tam stejne víc.

- nedemodulovanou energii (modulovanou nosnou) težko prevedete v mechanickou, spíše jen v tepelnou, a ta už bude dále zárit jen teplo rozptylem, žádná další koncentrace nejakého účinku. Tepelná kapacita v pidimnožství.
Nedemodulovaná namodulovaná nosná prechází mechanicky v praxi tak v pidi piezokeramických filtrech, prípadne pres ultrazvukové budiče, jiste víte, pokud jste delal do rádií. Takže jenom pidivýkony, žádné keramické Montblanky a co hur s maxianténami nenavršili.

Trouby v Jerichu fungovaly spíše lidem na nervy, než by jejich akusticko-mechanická rezonance nadelala príliš škody.

277445

19.10.2012 11:33

RE: Titulek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 277445

S těmi troubami můžete mít i pravdu, to ale nic nemění na tom, že akustická a subakustická rezonance umí divy při zanedbatelných nárocích na výkon. Viděl jsem, řešil jsem a zvítězil jsem. Popisovat to pro Vás nebudu, Vy by ste mi tam jistě přičinil něco podobného jako ty šachtičky ke každé traverze s distribučními kanálky, které zajistí rovnoměrné rozložení paliva k traverzám, a nazval by jste ony šachtičky hořákmi. Do bezedných výtahových šachet se palivo nemohlo dostat, že?
Kyslíkovou bilanci neřešíte vůbec, ten je všude, že? Ba stačí i na přidružené pozvolné čoudění (nízkoteplotní)?
Obklad traverz a jeho vliv neřešíte vůbec, přitom to může být to nejdůležitější pro energetickou bilanci ohřevu.
Abyste získal alespoň nějakou konkrétní praxi s ohřevem oceli doporučuji opatřit si hřeb dvoustovku (200x7,1 nebo podobný) a zkusit ho ohřát nad plynovým hořákem (2-3kW) kuchyňského sporáku alespoň do červeného žáru. Hřebík umístit na rošt pro hrnce. Možná se potom dostaví alespoň mlhavá představa o energetické bilanci, a účinnosti prostorové konfigurace. Je jasné, že k ohřevu prakticky nedojde vůbec, bude-li plamen od hřebíku vzdálen více než 10 cm, svářeči vědí že optimum je v milimetrech od vrcholu plamene. Takže k ohřevu od plamenů jiných vzdálených byť silnějších hořáků na sporáku či v patře mrakodrapu prakticky vůbec nedojde. To vše vede k tomu, že hoření leteckého benzínu v prostoru celého patra zhoršuje energetickou bilanci až na nulu. Jediná schůdná představa jsou účinně umístěné hořáky s přísunem a optimálním dávkováním nejen paliva ale i kyslíku. Protože taková sestava hořáků nemůže vzniknout explozí z nahodilého materiálu v místě, je tato cesta ohřevu naprostý nesmysl. Ale někomu se ten hollywoodský scénář tak zažral pod kůži, že mu není pomoci.
Upozornění: Hřebík po zahřátí přemísťovat až po vychladnutí!!! Barva červená, či červenohnědá se pochopitelně nekoná ani na 3kW (PB) hořáku po půlhodině ohřevu. Konce přesahující hořák ochlazovány vzduchem stačili k odvádění tepla do hřebíku hořákem dopraveného tak, že teplota zůstala pod 600C. Teplota plamene je něco málo pod 2000C. Celý výkon hořáku se ale na ohřevu nepodílel, ovšem takový hřebík nemá ani dost místa pro absorpci většího výkonu. Nějaké konce musíme nechat volné neb v reálu by traverzy měly pokračovat do prostoru bez hoření s přirozeným chlazením.
To elmag. modulované vlnění v praxi není jen jakási superpozice sínusovek...a demodulaci stejně nic jiného než "hmota" neumí. Ona to tak nejspíše dělá od nepaměti,jen někoho napadlo to zneužít.
Končím, neobohatil jste mne mezioborovými vhledy, musím na vinici Páně, listí padá...

277476

21.10.2012 4:19

RE: Titulek

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 277476

Pane s tema horáky nenoste dríví do lesa. S ohrevem oceli mám dostatečnou praxi.

Akustická rezonance samozrejme divy umí, ale také není všemohoucí jako haarp. Pojem "subakustický" je trochu otázný, je treba rozlišovat, zda jde pod slyšitelným pásmem vubec o akustiku. Jde o tentýž zvuk, jenom už neslyšitelný.

277556

21.10.2012 8:28

RE: Titulek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 277556

>Pane s tema horáky nenoste dríví do lesa. S ohrevem oceli mám dostatečnou praxi.
To připouštím, bohužel na Vašich příspěvcích to vidět není. Možná jste řídil tu ocelárnu v níž jsem pracoval. Takových expertů s dostatečnou praxí běhá po světě,jako třeba nějaký Kalousek přes finance. Ten pořád tvrdí že ušetří a nakonec opak je pravdou.
Nebudu Vás déle trápit, ale ten hřebík si určitě opatřte, pokus proveďte. Je to vlastně takový ohřev traverzy z mrakodrapu 9/11 ve zmenšení za ideálních podmínek. Ohřívaný bez obkladů a jiných přirozených překážek, hořák optimálně zásobený palivem i kyslíkem skoro ideálně umístěný. To je vlastně nízkonákladová rekonstrukce jedné mainsteamové fámy o měknutí traverz požárem.
Ač na pravdu od soudů moc nevěřím, možná přece jen došlo k průlomu: Italský soud rozhodl, že je zcela nepostačující zjednodušená interpretace mikrovln jako ohřívače hmoty skrze ztrátové dielektrikum (jak to děláte nejen Vy), a že nejspíše jiný model by vzniklý nádor pomohl lépe vysvětlit. Teta Wiki Vám s tím taky nepomůže, je nahluchlá a doví se to jako poslední...

277559

22.10.2012 14:10

RE: Titulek

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 277559

Pane, pokud by jste se šel podívat, kde pracuju, a reknete "Možná jste
řídil tu ocelárnu v níž jsem pracoval", tak by jsem se nejspíš smál reakci
lidí kolem na vás. Nedáte si ríct. Proste "praxi" máte jen ti, "co
pracujete", doufám tím nemyslíte jen "mechanicky".
S tím hrebíkem jste absolutne mimo, mel jsem v ruce ruzné horáky, nebo
kovárskou vyhni, do červeného žáru 600C lze dostat ocel i horkým vzduchem
a "kotlíkem na guláš".

Interpretace Italského soudu mi nedelá potíže a s témou vubec nesouvisí.
Mobil má EM výkon 1 až 2W, s tímhle výkonem lze uživit mikrovrtačku, nebo
pretížit nervová vlákna a cévy, zpusobit lokální ohrev. Pokud si sáhnete
na odpor o tomto výkonu, tak to popálím, a lokálne muže na pár mm uškvarit
kuži. Že se popáleniny a podobné pretežovačky občas zvrhnou na rakovinu je
známo.

Vám je ale neznámo, že EM výkon se šírí plošne podobne jako po povrchu
koule (intenzita pole ubývá zatím na každém vysílači na svete kvadraticky,
protože jde o geometrii koule a ne o technické rešení), a pokud bych mel
mít u hlavy výkon 1W, jako z mobilu, tak by ten zdroj ve vzdálenosti 1km s
rozmerem antény treba 10m musel mít zhruba 10kW, pri 100km, a rozmerech
antény treba 100x100m tedy haarp jakobychom meli v nedalekém meste by
potreboval výkon 1MW.
Zároveň by lidé rekneme v 10km vzdálenosti od vysílače pekli na prádelní
šnure kurata na anténe s výkonem 10kW, a každý by hledel elektrinu získat
z antény zdarma.

To by se snad neututlalo. Tolik matematika geometrie plochy koule, pro
ostatní plochy teles to vyjde nastejno, pokud se neuvažuje s odbytem EM
vln do vesmíru, co by výkon jen snížilo.

277605

22.10.2012 16:43

RE: Titulek

O kolečko méně 77.?.?.?

Reakce na 277605

Nedá mi to, ale jelikož zde již delší dobu prezentujete šílené bludy jako svatou pravdu a jako argumenty používáte tvrzení "lidi, co znám, by se smáli, kdyby...", rád bych se vás zeptal, zda ve WTC byly ocelové nosníky rozžhavené odshora až dolů. Byl bych velice rád, kdybyste místo svých "argumentů", které tu používáte, provedl jednoduchý výpočet, kolik energie by bylo potřeba na rozžhavení celé ocelové konstrukce, neboť tu neustále tvrdíte, že se jakýmsi zázrakem celá tato kontrukce roztekla (nebo změkla tak, že byla jako modelína) a tím pádem nedošlo k jejímu prohnutí a tím pádem zhroucení budovy mimo její základy.

Až si to spočítáte, pochopíte, že tu plácáte totální krávoviny a nezachrání vás ani váš oblíbený "argument" "smějících se lidí kolem vás". Vaše příspěvky jsou vaše osobní dojmy a vaše diskuse není diskuse, ale obhajování vašich soukromých bludů, pokud vám někdo předhodí skutečný argument, začnete svou obvyklou písničku s označováním druhých za hlupáky. Přitom ti lidé poskytli daleko přesvěčivější argumenty, než vy. Vždy mě fascinovali lidé, kteří rozumí všemu (ačkoliv opak je pravdou) a dokáží své nesmysly obhajovat tak, jako by to byla objektivní pravda.

277609

22.10.2012 19:52

RE: Titulek

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 277609

Pane, když se ptáte, tak si predem neodpovídejte. Je v tom pak zmatek. Nač se me ptáte, kolik tepla je treba na rozžhavení, když jste si položil nesmyslný predpoklad o rozžhavení celé konstrukce. Nebudu prece počítat vámi naservírovanou pitomost.
Kdyby jste vedel, jak se chová ocel, a že ji stačí ohrát treba jen na jednom míste aby toho hromada spadla, tak by jste se ptal jinak. Vaše otázka by treba znela, kolik tepla, nebo výkonu lokálne potrebuju, aby mi ho dotyčný nosník neodvedl po své délce nekam ven z ohrívané zóny.
Takhle me jenom utvrzujete, že tímhle stylem nemá smysl vám delat kurs nečeho, co jste treba nestudoval, nebo zanedbal na strední škole.
Deláte obecné závery, a posmešky, ale kdyby jsem se vás zeptal, jaká je zhruba tepelná vodivost oceli, tak mi je jasné, že bez googlu nezvládnete ani její jednotku. Jinak by vaše reč byla k veci.

277620

23.10.2012 13:13

RE: Titulek

O kolečko méně 96.?.?.?

Reakce na 277620

Děkuji za "odpověď", která mě zcela utvrdila v tom, co jsem si již o vašich příspěvcích myslel.

Jakmile nedokážete argumentovat, začnete vytahovat nesouvisející věci a napadat IQ a EQ diskutujícího.

Nějaký chytrák tu onehdy napsal:

>Bych do toho prasečáku počítal VŠECHNY príspevky nesoucí výhradne "osobní" informace. Na "verejnou" diskusi tohoto typu není treba chodit práve na zvedavce.

Myslím, že tento výrok dokonale charakterizuje tento váš příspěvek. Nebo jsem si snad nevšiml nějaké smysluplné informace mimo vašich osobních dojmů?

Takže znova. Ta ocel, která nebyla zahřátá (počítám, že tak o 3 patra níže byla zcela studená) má tendenci mizet působením tlaku? Nemá tendenci se ohýbat?

277664

23.10.2012 21:56

RE: Titulek

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 277664

Pro porádek. Když už, tak by se spíše hodilo :

"Děkuji" za odpověď.

Další podsunutí a nekorektne položená otázka:

"ocel, která nebyla zahřátá (počítám, že tak o 3 patra níže byla zcela studená) má tendenci mizet působením tlaku? Nemá tendenci se ohýbat"

To, že ocel mizí psali snad "všichni" krome mne. Takže má tendenci se ohýbat. Rozprášení nosníku je nepodložené, a podle mne nanejvýš nepravdepodobné. Je treba spíše hledat, kam se poskládaly. Pokud jste to z mého textu predtím nepochopil, je to vaše chyba, príliš jste odbočil. Nepište v jinotajích, zdržuje to a už mi s tím "lezete na nervy", práve to je to zmínené chytráctví.

277696

23.10.2012 12:57

RE: Titulek

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 277609

Zabúdate na jednu vec, 5p je "moderný vedec", to je jedno aký veľký blud je to, pokiaľ je to "matematicky potvrdené" (ako matematické potvrdenie paralelných svetov), "moderným vedcom" to stačí. Pokiaľ kritizujete nimi podporovanú teóriu ste "idiot" (alebo antisemita), ktorý nechápe tú genialitu; pokiaľ pozorovania nesúhlasia nesúhlasia s "ich" predpokladmi tak nastanú 23 situácie:
-prehlásia, že pozorovania sú zlé a tvrdošijne trvajú na svojom
-"jemne modifikujú" svoju teóriu
- modifikujú "upresnia" svoje dáta

Na všetky typy chovaní môžem uviesť príklad, žiaľ:
-Einstein okrem toho, že plagizoval teóriu relativity (preukázateľný fakt-napr. neuvádzal zdroj Lorentzovej transformácie), kritikov svojej teórie umlčoval tým, že ich ohováral z antisemitizmu (a bolo ich dosť)
-červený posun niekoľkých kvazarov mení niekedy až 5krát za deň a u niektorých aj do modra-pre tých čo nevedia pokiaľ svetlo ide do červena, tak to znamená, že zdroj sa vzďaľuje, pokiaľ ide do modra, tak zdroj svetla sa približuje-stále trvajú na tom, že červený posun je znakom "relativistického červeného posunu", kvôli tomu zaviedli aj špeciálne koeficienty
-hviezdy sa nesprávajú ani podľa Newtonovskej ani podľa relativistickej fyziky, preto astronómovia prišli s temnou energiou (antigravitácia) a s chladnou temnou hmotou, ktorá interaguje len gravitáciou a svetlom nie, nakoniec museli tú temnú hmotu ohriať, lebo to neodpovedalo pozorovaniam mini-galaxií v okolí Mliečnej cesty
- okrem toho tvrdenie, že hodiny idú pomalšie na rýchlo idúcich sa prostriedkoch je nelogické, z hľadiska pozorovateľa na dopravnom prostriedku tie na zemi idú pomalšie (Einšteinov príklad s dvojčatami je preto hlúposť), je aj nepreukázané, dáta z experimentu s lietadlami majú relevantnosť len 30%-po analýzy dát, dodávam niektoré dáta boli pozmenené bez udania dôvodu

To sú len vybrané príklady produktov "modernej vedy/fyziky", a to som ani neobul do čiernych dier a neutrónových hviezd.

Veda už nie je hľadanie pravdy ale podpora byznisu a divné náboženstvo.

277662

21.10.2012 8:47

RE: Titulek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 277556

>Akustická rezonance samozrejme divy umí, ale také není všemohoucí jako haarp.
Akustická rezonance může být ale spouštěčem uvolnění velkých energií, které jsou přírodního původu a jsou "předpřipraveny". Všemohoucno přimalují nevědoucí...

277560

21.10.2012 12:52

RE: Titulek

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 277560

Vážne? A kde, pri nebezpečí vzniku lavin? Co zakázat diskotéky, hlučná auta, letadla, lode, nejlépe celou dopravu, prumysl, protože všechno toto je akustická rezonance s opravdu velmi širokým spektrem včetne infrazvuku. No a samozrejme príboj na pobreží, který je tomu spektrem hodne blízko, a kde nejaké MW výkonu nejsou vubec problém. Nemluve o sopkách.

Pak si "spočítejme", že EM rezonance je neco úplne jiného, než akustická rezonance, a že EM jako vlna v pásmu Hz s hmotou prakticky vubec neinteraguje. Když si nekdo zameňuje vlnu (jako ve vakuu) s proudem v materiálu, tak buď nech se nevyjádruje, nebo nech si otevre encyklopedii, nebo "dokonce" nejakou jednoduchou fyziku na kolene pro laiky.

Nakonec dojdeme k tomu, že ty spoušteče existují v prírode nezávisle na haarpu, a haarp delá jenom jako.

Podobná diskuse bývá ve velké vetšine jenom dusledek ne ani tak neznalosti fyziky, jako schopnosti logicky uvažovat a porovnávat.
Pokud se chcete dopátrat konkrétní informace, tak je treba konkretizovat, informace trídit, a ne míchat.

277562

18.10.2012 21:21

RE: Titulek

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 277369

Vyjadril som síce nejasne, ale neviem čo mi vytýkate.

Nevadí, budem vecný:

- Ktovie aké nekomerčné feritické materiály boli vyvinuté, pre US armádu, čiže tie zatiaľ tajné materiály nielenže nie sú dostupné verejnosti, ale sú pravdepodobne výkonnejšie ako komerčné materiály, tým pádom potreba kilotonové množstvo nie je potrebné.
- Čo sa týka HAARP-u, skutočne si myslíte že HAARP je len ten "les antén" čo sa verejnosti prezentuje (projekt je financovaný priamo či nepriamo ministerstvom obrany USA)? Keď áno, tak ste naivka.
-Viem čo je nosná vlna a čo je modulačná frekvencia, pre Vás žiaľ. Modulovať Hz signál nie je problém,
stačí mať niečo na tento spôsob.

Dokonca môžete nájsť aj animáciu ako funguje Marconiho vysielač (a ostatné vysielače s iskriskom vysielajúce Morseovým kódom).

Samozrejme na vysielanie a príjem správ okrem vysielača a prijímača potrebujete aj počítač, ručne vyklepať a dekódovať morzeovkou správu pri takej prenosovej rýchlosti by bolo týranie telekomunikačných dôstojníkov. [mrknutí jedním okem]

Samozrejme ten "les antén" nevyzerá na to, že je schopný vysielať v Hz pásme (ale ktovie ako ju upravili), ale
okrem priameho vysielania v Hz pásme je ešte aj možnosť nepriameho vysielania, mám na mysli tento mechanizmus (fyzikálne to nie je nemožné, len je to technicky komplikované):
-ohreje sa časť ionosféry, tá časť sa stane plazmou (v akom móde to je otázka sily žiarenia/nosnej frekvencie), dokonca sa to môže rozžiariť polárnou žiarou v závislosti od zemepisnej šírky-HAARP to dokáže
-ohrievacie žiarenie sa začne modulovať tak, aby vzniknutá plazma vysielal v Hz pásme, buď tú správu alebo nemodulovaný signál na vyvolanie zemetrasenia (asi sa použije nejaká FM modulácia nosnej frekvencie)

HAARP je vojenský projekt, celistvé pravdivé informácie na verejnosť ťažko preniknú.

Prestaňte ma považovať za hlupáka, ktorý nevie čo hovorí.

277440

18.10.2012 22:51

RE: Titulek

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 277440

Nemiešaj sa do rádiotechniky, kým jej aspoň trochu nerozumieš. Krátko som polopate vysvetlil, prečo modulácia nerozšíri spektrum výkonu do pásma Hz, nepochopil si to ani trochu, nestačilo. Tu nie je základná škola, kde ide žiakom nakukať hocijakú blbosť z encyklopédie. Aby plazma vysielala v Hz pásme a ešte aj mala lokalizovaný účinok ... to je fakt ukážkový blud na n-tú.

Okrem toho si veľmi nevšímaš, o čom píšem. Napísal som, že v uvedenom pásme by sa to dávno všade zistilo, scannerov je more, a keby také niečo bolo, tak by som si to v pohode uložil do batérií.

277444

19.10.2012 15:44

RE: Titulek

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 277444

Najjednoduchšia modulácia EM signálu je zapnutie a vypnutie rezonančného obvodu (morzeovka pre fach idiotov), čo je podstate vysielač s iskriskom- to používal aj Marconi. Čo zhodu okolností funguje prakticky pre každé vysielanie. Pre Hz pásmo sú značné obmedzenia čo sa týka prenosovej rýchlosti, preto ododsielanie správ v takomto pásme môže trvať aj niekoľko hodín a musí sa použiť morzeovka.

Takže trepete úplné nezmysli keď tvrdíte, že sa nedá vysielať modulovane v Hz pásme.

Čo sa týka plazmy, plazma je EM aktívna (v závislosti od podmienok od tepelného žiarenia až po gama žiarenie), potvrdí to každý rádioastronóm, ba dokonca aj Vy, keď vyjdete von a pozriete na Slnko.

Plazma je dobrý vodič, hoci má určitý odpor (je ďaleko od supravodivosti).
Ďalšia vec je ionosféra má oproti zemskému povrchu (a vrstvám pod ním) kladný náboj, záporný oproti van Allenovým pásom, pekných zopár kV (analógia cibule vonkajšie vrstvy sú kladnejšie ako tie vnútorné, tým pádom medzi každou vrstvou je potenciálový rozdiel).
Stačí vytvoriť vysoko-vodivý vodivý kanál nad príslušným miestom pomocou HAARP, a vhodnou moduláciou meniť vodivosť toho kanála. Týmto spôsobom mení sa napätie a pretekajúci prúd, zmena pretekajúceho napätia a prúdu indukuje EM žiarenie. Keďže HAARP vysiela v na frekvenciách cyklotrónovej rezonancie (píše sa to v patente z predchádzajúceho príspevku) tak vhodnou moduláciou tohoto signálu sa dá docieliť aby plazma vysielala v Hz pásme. Samozrejme má to vedľajší efekt, vytvára sa polárna žiara nad daným miestom, ako na tomto videu (nie je to dúha, neodpovedá tomu ani tvar ani poloha Slnka).
Miestny efektom je to povestné zemetrasenie, EM vlna v Hz pásme sa nešíri za horizont len preto, že okrem okolia 7,8 Hz, nie sú na to vhodné podmienky.

Čo sa týka vysielania HAARP-u (je jedno ktoré pásmo), každá vláda ktorá to detekovala, buď o tom mlčí z pochopiteľnej priposranosti a robia všetko aby civilistov umlčali (záznamy s online dostupnými dôkazovým materiálom miznú-a občas aj ich autori), či to pripíšu napr. signálom z Jupitera (v podstate každý plynový obor vysiela nejaký signál kvôli úderom blesku z tamojších búrok), alebo vyjadruje hmlisto a bez konkrétnych detailov napr. Putin.

277493

21.10.2012 4:50

RE: Titulek

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 277493

Keď ja trepem nezmysly, tak ty sa nauč čítať technický text, prípadne aj gramatiku, ak učíš v škole. Nevieš sa ani poriadne rádiotechnicky vyjadrovať, citujem "že sa nedá vysielať modulovane v Hz pásme". Takže tak ako si to napísal znie odpoveď, že prakticky nedá, lebo píšeš o Hz pásme. To by si takto aj rozhlasové vysielače dostal do Hz pásma, lebo tam je modulačná frekvencia zvuk. Shannon-Kotelnikov teorém na mňa neskúšaj, lebo by si najprv musel naštudovať súvislosti.

Nikde som nenapísal, že nemožno nosnú s frekvenciou viac kHz modulovať signálom v HZ, aj som to vysvetlil, ale ty si nepochopil. Napísal si niekoľko príspevkov o svojom, bez toho, že by si pochopil ten prvý. Tá nosná v kHz opakujem nezdedí vlastnosti modulačného signálu v Hz, ako to miešaš dokopy.

O morzeovke mi tiež nič nehovor, mal som rádioamatérsku licenciu aj so skúškami z teórie, vrátane tej modulácie.

Takže haarp podľa foto vysiela najmenej na desiatkach kHz, podľa rozmerov antén však najskôr v MHz. To o tom pásme v Hz a lokalizácii je absolútna báchorka, ionosféra sa nevie chovať ako anténa, iba ako odrazná prípadne absorpčná plocha, a aj to až pre vlny s frekvenciami v MHz prípadne vyššie kHz, a nie v Hz.

Ako môžeš šíriť na verejnosť fámy, ktoré nie si schopný ani encyklopedicky posúdiť.

Koľkokrát ti mám ešte vysvetliť, že žiadni civilisti nie sú umlčaní, na Slovensku má scanner odhadujem niekoľko sto ľudí, aj ja som ho používal, dá sa kúpiť, a ničím nebol zahltený. Dlhé vlny by okamžite namerali na drôtoch k osciloskopom. To by nikto neutajil, okamžite by si to technici medzi sebou rozniesli. Tak už s tými fantáziami skonči. Vraj cyklotrónová rezonancia a ešte k tomu v Hz, EM vlna v Hz, "zožerieš" každú blbosť. Nemusíš chodiť ani na Jupiter, ionosférou sa šíria hvizdy a impulzy z pozemských búrok.

...hrozné, ako to oberá o čas iba preto, že namiesto poctivého prístupu "žerieš" reklamné letáky

277557

21.10.2012 16:43

RE: Titulek

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 277557

Stále trepete nezmysli, lebo sa dá vysielať modulovane v Hz pásme. A to spôsobom ako to robil Marconi pri prvom vysielaní cez Atlantik, a tiež som povedal, že prenosová rýchlosť je značne obmedzená, pokiaľ ide o Hz pásmo.


Cyklotronická rezonancia je v kHz pásme, to som vybral z toho patentu, čo som tu uviedol. Vysielanie HAARPu je zhodou okolnosti smerovaný na ionosféru nad Pacifikom a USA. Mimochodom opísal som možný postup ako pomocou ohrevu ionosféry vysielať v Hz pásme. Len tak dodávam lúč z HAARP je smerovaný a sústredený, takže na to aby ste zaregistrovali vysielanie musíte stáť v ceste toho lúča (námietku, "že prezentované zariadenie nie je schopné vysielať smerované lúče" neberiem, lebo to čo sa prezentuje verejnosti a čo je skutočnosť môže značne líšiť). (Ešte raz to napíšem aby ste to pochopili, HAARP vysiela modulovaný signál v kHz pásme, ohriata ionosféra-vzniká plazma čo je vodič/vysielacia anténa-produkuje EM vlny v Hz pásme.)

Koho zaujíma Slovensko, a čo USA, tam sa situácia rádioamatérov značne sťažuje, tuším to už podlieha tvrdým federálnym reguláciám.

Ad hvizdy (Jupiter som použil len ako príklad), HAARP nemusí bežať neustále a na plný výkon, a čo zabráni "dobrým chlapcom" aby svoje vysielanie kamuflovali ako hvizd z búrok.

...Vás vycvičili na tej vysokej škole na fach idiota, ktorý žiaľ už nie je schopný rozmýšľať v širších súvislostiach.

277567

19.10.2012 9:55

RE: Titulek

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 277440

Stat,pod jehoz jmenem se delaji valecne zlociny lide,jez vykrikuji do sveta",jak trpeli,jak umirali,ackoliv zahajili valku,tak,jak USA s timto druhem lidi donutil Japonsko k valce,jak to zkousi dnes s Iranem a vyzkousel si to s Afganistanem a Irakem,tak,tezko muzem verit,ze lidstvu ,jako takovemu,bohem nevybranemu, neco uzitecneho prinese."spolecnost=klan" Opemhauer a spol si vyzkouseli svuj vynalez na lidech a to rychle,aby je konec valky o tuto prilezitost nepripravil, Japonci se pro ne stali pokusna "morcata",nic vic,nic min,kdyz tito lidi ridi dodnes Ameriku,tak se muze stat mnohem vic,nez na konci druhe svetove valky, ted se mluvi o rizeni pocasi a zbrani na vyhubeni urcitych ras pomoci genetickych kodu,kdyz media zduraznuji "uspech" v evyzkumu,tak 4/5 vyzkumu jsou delany na zabijeni lidi.
The American and British Governments Knew – Down to the Day – of the Coming Japanese Attack on Pearl Harbor … And Let It Happen to Justify American Entry Into WWII →
The U.S. Strategic Bombing Survey group, assigned by President Truman to study the air attacks on Japan, produced a report in July of 1946 that concluded (52-56):
Based on a detailed investigation of all the facts and supported by the testimony of the surviving Japanese leaders involved, it is the Survey’s opinion that certainly prior to 31 December 1945 and in all probability prior to 1 November 1945, Japan would have surrendered even if the atomic bombs had not been dropped, even if Russia had not entered the war, and even if no invasion had been planned or contemplated.
General (and later president) Dwight Eisenhower – then Supreme Commander of all Allied Forces, and the officer who created most of America’s WWII military plans for Europe and Japan – said:
The Japanese were ready to surrender and it wasn’t necessary to hit them with that awful thing.
Newsweek, 11/11/63, Ike on Ike

V roce 1976 vysel dokument "Prohibition of weather modification as a weapon of war,to se ustanovilo a otisklo 8 unora 1976 v eslyseni "Subsomittee on international organization" rovnez vysel clanek "Unnatural Disasters?
Using the weather as a weapon.10 Unora 1990,takze ,lide vedi,na cem chytre hlavy pracuji ve jmenu vedy a pokroku.
Rovnez si lide pamatuji vyrok atomovych ucencu z roku 1947,kdy ve svem casopise doslova rekli,bud bude jedna svetova vlada a nebo nebude nic.Golden Maierovo,rovnez rekla,kdyz by mel Israel padnout(na ceste jedne svetove vlady,jejich vlady),tak sebou vezme cely svet.
"Israel has `hundreds' of tactical and strategic nuclear weapons, including more than 100 nuclear artillery shells, nuclear landmines in the Golan Heights and hundreds of low-yield neutron warheads."Zaznelo prohlasni,ze Israel ma vic jak, 700 atomovych hlavic.
Neni divu,ze ve verejnem vyzkumu lide v Evrope povazuji Israel za nejvetsi svetove nebezpeci.
US soldiers arrive in Israel for war game-Some 1,000 US troops are expected to arrive in the Occupied Territories to take part in the largest ever joint military drill with Israel, while 2,500 more American forces would...Automaticky kráceno

277462

19.10.2012 10:11

RE: Titulek-dokonceni

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 277462

would participate remotely from the US and Europe.
A field filled with opium poppy plants can be seen April 11, 2012, in Marjah, Afghanistan. Heroin is derived from raw opium gum, which comes from opium poppies. (U.S. Marine Corps photo by Sgt Michael P. Snody)
A field filled with opium poppy plants can be seen April 11, 2012, in Marjah, Afghanistan. Heroin is derived from raw opium gum, which comes from opium poppies. (U.S. Marine Corps photo by Sgt Michael P. Snody)
Vložený obrázek
Tak zvani verici,veri,ze prijde messiash-posel,jez ustanovi vladu nadvsemi goyimi.
Vložený obrázek
In 1999, the US Supreme Court accepted a death penalty brief based wholly on Talmud law. The advocates say the Talmud has a better way. Does it? *

277464

17.10.2012 22:33

RE: Titulek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 277292

No, máte sice asi 5 pé pohromadě, ale zeptám se takto - Vy jste osobně měřil výkon Harpu a jste ochoten se svým životem zaručit za to, že má výkon jen 3 MW?? [překvapení] Asi ne, přebral jste údaj od někud. Vzhledem k tomu, že Harp je vojenský systém, pravdivých údajů se nedopátráte.. Takže výkon může být klidně x GW (stačí třeba omezenou dobu..) a vy o tom prd víte. Prostě nesmíte věřit všem pohádkám, protože mnohé je nám utajováno. Už chápete?? [cool]

277364

18.10.2012 1:11

RE: Titulek

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 277364

Pokud by Haarp mel podstatne vyšší výkon, jak se uvádí, tak tím topím doma v baráku pane, nebo tím krmím domácí elektrickou síť. Jinak je to neškodné. Já se mám zaručovat, ale vy mužete pritom vesele plácat.

277370

17.10.2012 3:10

RE: Titulek

meloun 217.?.?.?

Reakce na 277287

[smích] a jak by jsi chtěl těch 1 až 8 hz donutit, aby se proměnili v elektromagnetickou vlnu? [oči v sloup]

277304

17.10.2012 9:23

RE: Titulek

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 277304

možná nakoupit pár tun feritu [velký smích]
...to je ale zase ve sporu s fotkama haarp, dneska se to trotluje s tím internetem, lépe je asi konfrontovat "umelce" s umelci [velký smích]
http://www.youtube.com/watch?v=xLuqXVhGWdA

277314

16.10.2012 20:40

RE: Titulek

PantheraLeo 82.?.?.?

Reakce na 277281

To jsme rádí že známe Váš názor. Nejsem radioamatér, jsem elektrotechnik. Mobilní telefon má výkon do 1W. Je vidět, že to dost podceňujete. Prozatím nikdo pořádně nezdokumentoval co se vlastně s atmosférou(či jinými sférami ) pokud do nich napereme rádiové signály. Pokud chcete vidět, co umí rádio, dejde si do mikrovlky hrnek s vodou na 2 minuty. Rozsvěcení doutnavek, zářivek a jiných světelných zdrojů na podobném pricipu taky nenastane vždy, ale jen při určitých frekvencích. Já bych ten HAARP nezatracoval ...

277288

16.10.2012 22:20

RE: Titulek

leicester196 86.?.?.?

Reakce na 277288

jj cca 15 let zpet jsme pri ceste z hospody (na cundru) pouzivali v lese malou zarivkovou trubici izolackou pridelanou k rucce (CB Alan -model uz nevim, ale vysilaci vykon do 5W) normalne na sviceni kdyz dosly baterky ve svitilne. Normalne stacilo podrzet klic na vysilani a fungovalo to!

277291

17.10.2012 7:53

RE: Titulek

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 277291

Fakt zajimavy s tou zarivkou pri tech 40 frekvencich na 2.2 watt LO a 5 watt HI ... 26 565 az 27 405 kdyz nepocitam sidebands. Vlastne jen jedno CB Alan handheld melo jeste sideband a bylo to pro nepouzitelnost uplne k hovnu kdyz to porovnam se serii PRO z Radio Shack v USA ...... Celkem se vyrabeli 4 zakladni typy Alan handheld CB a vsechny to byli mizerny kopie serii PRO z Radia Shack nez je koupil Midland. Jednalo se vo typy Alan 36 , Alan 38, Alan 98 kterej mel sideband a Alan 95. A zadnej klic na tech CB fakt nebyl, ten se pouziva mezi amatery jen na HAM transiever vetsinou na frekvencich nad 7 metrovy pasmo a vejs , nejlip na 11 az 14 metrech nebo v 22 az 29 metrovym pasmu . Na Dixie pokud jedete key se necha nacpat i mezi frekvence ktery pouziva erar a muzu prohlasit, ze se z takovejch praktik uplne bezmocni fedi muzou posrat. By the way, do nemodifikovanyho handheld CB se muze napichnout pouze auxiliary mikrofon a auxiliary antena , a navic jen nektery Alan handheld CB vod meli plug na 12 volt power ... Modifikovany CB je uz lepsi kdyz je vic watts k dispozici ale tady je za to je satlava a v EU asi taky. A za morse key napichnutym v modifikovanym CB transiever by jste v USA vyfasoval aspon pet life sentences ..... By the way, na 5 wattech se me v USA pri idealnich podminkach podarilo nekolikrat navazat spojeni na velkou vzdalonost , jednou to bylo spojeni s ridicem kamionu na vzdalenost asi 1800 km vzdusnou carou - ( vlastne radio signal coz se nekdy stava se pri tech jistejch podminkach vodrazi vod ionosfery) , pro nej to byl sok kdyz sem mu rek ze jsem na camping side ve state Utah. Vo takovym provineni kteryho jsem se dopustil tak vedet hajzlici z Fedu , to bych asi podle americkejch zakonu prisel vo radioamatera a mozna bych si tam za to CB spojeni na takovou vzdalenost i kdyz jsem v tom byl uplne nevinne nakej patek asi vodsedel. PS. V USA si zjistete zakony kazdyho statu pokud chcete pouzivat CB nebo CFRM, protoze ty se menej v ty zemi svobody posledni roky dost casto a vetsinou k horsimu - v nekterejch statech USA na Citizen Band Radio i kdyz se to zda pro europany neuveritelny musite dnes uz mit radiamater licence jinak putujete do satlavy. Psali vo tom dokonce pred casem i v casopise pro radio amatery Monitoring Times.

277310

17.10.2012 13:28

RE: Titulek

leicester196 86.?.?.?

Reakce na 277310

uffff moc info najednou! Je to uz desne dlouho. Antenu mela cca 15-20 cm dlouhou. Model nevim ale mela v zakladu asi 40 frekvenci ktere se jeste dali prepinacem rozdelit nejak na tretiny (?). Klic jsme rikali tlacitku pro uskutecneni hovoru. Bylo to v CR a ja si uz jen pamatuju, ze 9 kanal byl nouzovy, 10 kamiony a 16 (?) opakovac). Ale s tou zarivkou to opravdu fungovalo, nemam vubec zadny duvod si vymyslet. [mrknutí jedním okem]

277336

18.10.2012 0:06

RE: Titulek

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 277336

Tomu tlacitko na CB se rika ,,Microphone momentary pusch to talk switch,, ve Vasem pripade asi R-PTT 4 DPDT ,- pochybuji ze v ty dobe na ty mizerny kopie Radio Shack Rady PRO montovali neco lepsiho jako napriklad WEB-RKS DPDT Astatic 521 , 531, 636 nebo TMD 107. Existuje jeste lepsi kvalita a to super fast skoro neznicitelnej switch firmy Turner 350/360M+2 RK56, samotnej switch stoji US$ 5 a kdyz je na nem nalepka for us only s extra pin pro morse code key kterej se tezko schani chtej za nej i $20 i kdyz je pouzitej. V Radio Shack meli dva za $6 a protoze na CB jich je skoda tak moje ne zrovna levny mikrofony na Kenwood TS 480HX a na Icom IC7000 jsou upgrade .

277365

17.10.2012 1:06

RE: Titulek

slak 77.?.?.?

Reakce na 277281

Naprosiá většina hmoty je prázdný prostor A KAŽDÁ HMOTA MÁ SVOU REZONANCI,UŽ JSI SE PŘEDVEDL JAKO CHEMIK,a já jako opilec,běž se zakopat,jestli jsi atlet tak se kopneš do palice,já si lehnu a s nevnímavými nehodlám konverzovat ani ve střízlivém stavu,a už vůbec né na věčnosti naučených blábolů nazpaměť bez kritického myšlení a hledání chyb v tom co takzvané vědecké zhovadilosti učí,protože veškerá prezentace znalostí je s odpuštěním nácvik náboženství a nechci být ani sprostý,zlý kacíř.ÁNO,jinak dydluj,jako většina lidí ale já se dydlacím směji i když je dělám taky,ale je to v rámci omylů,protože dokonalý nejsem a ani by mne to,pozor nebavilo.Ať je každý šťastný ve svých omylech,zvlášť když hovadiny ho naučily nazpaměť a další fakta se nemají o u nás omezených kam vejít,kromě neskutečně nadupaných kompů,já už do hlavy klíny nechci.dobrou a 3 dny hodlám nekompovat a vracet se,radši se vožeru a né že by bych byl zásadně proti všemu ale takzvaným vědcům už z důvodů jejich systemizace věřit nikdy nebudu.báj

277301

17.10.2012 9:42

RE: Titulek

hell 188.?.?.?

Reakce na 277281

Podle vás jsou geofyzikální zbraně nesmyslem, určitě věříte že je nemožné ovlivňovat tektonickou činnost Země. Ono jak by to taky v dnešní době všemožných technických vymožeností mohlo být vůbec možné. Potom toto prosím vysvětlete představitelům 60ti států, které podpsaly v r. 1976 smlouvy o zákazu používání environmentálních zbraní http://www.scribd.com/doc/3436120/UN-1976-Weather... Vysvětlete to taky ruským vědcům, protože poté co platnost smlouvy skončila v roce 2002 ruská Duma připravila memorandum doporučující zákaz tzv. geofyzikálních zbraní. Zatím se k jeho řešení např. USA ani nepřihlásili.
Ovšem patenty vynálezů popisujích skalární technologie, které patří jednomu z největších zbrojních koncernů na světě - BAE Systems, který koupil původního provozovatele HAARP, APTI (původně ARCO Power Technologies, Inc., později Advanced Power Technologies)mluví samy za sebe http://www.patentstorm.us/patents/4686605/fulltext.... Víte, pro někoho je představa že se dá ovlivňovat počasí či hýbat tektonickými deskami nepřijatelná, ale to byla i představa, že naše Země je kulatá, že se dá pohybovat rychlostí větší než 32km/h, či dokonce že je možné létání!!

277316

17.10.2012 13:51

RE: Titulek

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 277316

Nejedlé omáčky je všude dost i v našich zákonech. Možností enviromentálních útoku je dost, jaderné, chemické biologické vlivy. Haarp tam rozhodne chybet nebude. Jsou ale EM zbrane s jasne funkčne vymezeným účinkem, které tam patrit také mohou. Na tom nic není. Co odmítám je všemohoucnost Haarpu srovnatelného s božím zázrakem. To snad ne.

Tektonické/geofyzikální zbrane jsou hlavne nekteré druhy jaderných a jim podobných výbuchu. Jsem nekde tvrdil, že jsou nesmyslem? Kde? Jenom tvrdím, že Haarp není taková zbraň, krome jistého "rozesrání" ionosféry, tvorby EM smogu, a psychologického monsterstrašení nic svetoborné neumí.

Skalární šírení vln se zatím nepotvrdilo, není vubec podstatné, kdo co a od koho koupil. Pokud by neco takové existovalo, tak by se to leckde hned projevilo, nejenom v nejakém tajném výzkumáku.

277337

17.10.2012 21:00

RE: Titulek

hell 188.?.?.?

Reakce na 277337

Skalární či jíné bůh ví co vám nikdo nepotrvdil. Proč by vám to měl někdo potvrzovat? Jste jejich nadřízený nebo majitel?
Já sám nevím přesně zda co je možné ale význam slova možné jiný než nemožné. Nevím, kde se bere jistota ve vás. Zavání to trochu hraním si na Boha.
Ale co mi je divné proč se v Číně půl hodiny před zemětřesením na obloze objevily kruhy v barvách duhy za jasného počasí.
Hodně neobvyklá podíváná a nebojím se říci, že to nemá obdoby.
Podle vás jsou v ruské dumě blázni i přesto, že oni mají přístup k informacím, o kterých vy ani já nemáma ani ponětí.
Podle vás jsou prostě všechny informace veřejné, nikdo nelže a politici či vojenští pracovníci už vůbec.
Vlastně žijeme v krásném pravdomluvném a upřímném ráji.
Není to spíše u vás na psychiatra a nebo jste placený dezinformační diskutér?

277356

17.10.2012 21:17

RE: Titulek

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 277356

Ke mne pane na rozdíl od placených anonymu má každý slušný človek prístup. Vubec se vašemu zmatku nedivím, je to logický následek dezinformací a zaseté neduvery. Pár podvodníku je schopno paralyzovat celé mesto.

Mít trochu filipa v hlave, tak počkám na nejaké zemetresení, a v dobe, kdy nastartujou seizmografy sepnu nejaké to svetélkování atmosféry. Stojí me to skoro nic energie, a mohu prohlásit, že to zemetresení jsem zpusobil já. Minimálne polovina na to skočí, a druhá polovina pak ať se s prvou hádá. A voo vo tom to je.

Máte nejisto, protože mou "bohorovnost" zameňujete za "boží všemohoucnost" ruzných maškar.

277358

18.10.2012 8:57

RE: Titulek

hell 188.?.?.?

Reakce na 277358

Fakt to je vo tom to, jo? Aha, a jak mě přesvědčíte, že nejde jen o vámi sknutlovanou konspirační teorii?? Na argumenty neodpovídáte, ale jednu zpovšechňující a nic neříkající teorii za druhou z rukávu tahat problém nemáte.
To, že člověk nad něčím váhá a mluví o nejistotě kázat co je pravda, neznamení že je nejistej. Právě naopak. To si právě pletete jen vy pojmy s dojmy. A stáváte se tak tou vaší maškarou, ať už bohorovnou nebo hovnorovnou.

277384

18.10.2012 11:33

RE: Titulek

hell 188.?.?.?

Reakce na 277384

Světélkování zařízené během půl hodiny po pohledu na seizmografy?
Tak takovou konspirační teorii jsme tu ještě neměli.
To co nazýváte mou nejistotou je jen pokora, že jsou věci, kterým nemusím či nemusíme rozumět a přesto to neznamená, že nejsou.
Obecně "vím, že nic nevím" se bere spíše za projev moudrosti.
Vemte si, že dnes vzduchem létají obrázky do televize. Není to neuvěřitelné? A přes to to funguje. Kdybych vám o takovém vynálezu vyprávěl před víc jak sto lety. Patrně byste to odsekl s tím, že jde o víru v duchy.
O jiných vynálezech nemluvě.
Já co vím je, že technologii, kterou využívá HAARP vlastní zbrojaři.
Já pokud sleduji cestu pravdy, tak sleduji tok peněz, protože to je to co řídí, ovládá a mění svět. Ideály, dezinformace či nečí neomezenost, která si ještě nedove něco představit není určující.
Určující je tok peněz.
Ano mohou to využívat ke špionáži či komunikaci, jak se tak tvrdí.
Taky vím, že loni bylo dvojnásobné množství pojistných událostí způsobených přírodními katastrofami. Ano měli jsme Fukušimu. Jenže předloni to byl trojnásobek proti roku předchozímu. A to taky budí dost podezření. Přirozené by bylo něco v rámci několika desítek či do sta procent. Nyný je to během dvou let o 600%.
Možná někdo ví o fyzice víc než vy a vy to neumíte připustit.
Nehledě na to, že i v izraelských novinách se chlubili už před časem, že v negevské poušti se konaly za spolupráce s USA pokusy s tektonickými zbraněmi.
Když při projektu Manhattan bouchla v Nevadě bomba, tak ani v Las Vegas nevěděli proč jim praskla nějaká okna a taky to neznamenalo, že projekt Manhattan neexistuje.
Vy byste mi tenkrát patrně řekl, že atomová bomba je nesmysl, protože vám ji ještě nikdo nepřiznal.
I atomová bomba byla kdysi duchařinou včetně televize, telefonu apod.
Víte, že vám podobní věřili před pár set lety, že vynález kola už nemůže překonat? Nebo, že člověk nemůže přežít jízdu vlakem, protože se pohybuje rychlostí vyšší než 34 km/hod.
Einstein řekl, že jeho genius je z 99% v jeho představivosti. Vy genius nebudete, vy si nedovedete představit, že by lidstvo mohlo poruzumět novým fyzikálním jevům a máte z vaší jistoty pocit, že lidstvo je patrně opět asi po milionté na vrcholu všeho poznání.
Každá doba se v tomto projevila omezenou právě díky takovým, jako jste vy. Máte prostě pocit, že vaše vědomosti jsou konečné a neměné. Je to hodně omezený pohled.

277405

18.10.2012 11:39

RE: Titulek

hell 188.?.?.?

Reakce na 277405

K tomu světélkování, kdyby i někdo byl toho schopen, tak by se toho snažil využít v agendě propagandy pro, kterou by to patrně využil. Proč to v Číně nevyužili v propagandě proti USA?

277406

18.10.2012 12:03

RE: Titulek

Dobrý katolík 86.?.?.?

Reakce na 277406

Snažíte se zbytečně. Vysvětlovat tyhle věci někomu, jako je pan pětipéčko, který je schopen tvrdit, že se ocel tlakem mění v prach (WTC), je zbytečná práce. Pan pětipéčko tu má za úkol svými dlouhými elaboráty vnášet zmatek a dezinformace.

Místo toho, aby jednoduše vysvětlil, jak zmizí ocelový nosník pouhým tlakem, raději napíše deset dalších elaborátů, kde znovu do omrzení opakuje své domněnky a na jednoduché a základní otázky z něj odpověď stejně nedostanete.

Ale raději do něj nebudu rýpat, má pak tendenci začít fňukat a urážet se, že mu nikdo nerozumí a že člověk není nadšen z jeho elaborátů, nad kterými tráví hodiny svého času denně.

277409

18.10.2012 22:24

RE: Titulek

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 277409

neuvádejte mým jménem vaše fikce, které jsem nenapsal, pište si za sebe.

Pokud máte problém s tím, že jsem "placený", tak to napište editorovi, ať mne vyradí.

Normální človek než vpadne do diskuse se svými 11 príspevky se aspoň trochu zorientuje, než začne ukazovat prstem.

277443

18.10.2012 12:55

RE: Titulek

leicester196 86.?.?.?

Reakce na 277405

Ac ne vzdy s Vasim nazorem na politiku souhlasim, v jednom se shodneme. V logickem posuzovani okolniho sveta.
Kdysy hodne davno, jsem se s kamaradem uchazel o misto u jedne organizace. Na neformalnim pohovoru se kamarad "vytasil" se vsemi dany ze vsech sportu co ovladal a naborar se mu velice slusne "vysmal" ze v dnesni dobe je to prace z 90% u PC, vyhledavani informaci a skladani a jejich skladani do nejakeho obrazu. Ze prace v terenu je jiz minulost. Mel pravdu.

277415

18.10.2012 13:26

RE: Titulek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 277405

Logicky si protirečíte, na jedné strane mi vykládáte, že nemohu všechno vedet, na druhé strane vy víte, že svetélkování behem pulhodiny je nemožné. To zase já vím, že je možné, prípadne i neškodné.

Omezuju se na to, o čem si podle psaných projevu (možná i mylne) myslím, že má informace muže nekteré diskutující posunout dále, než je posune encyklopedie. Jak s tím naloží je jejich vec.

Na zbytek nejde reagovat, je toho moc najednou.

277416

19.10.2012 10:33

RE: Titulek

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 277416

to výše jsem byl já, ppppp nerovnáse 5p
zapomel jsem se podepsat

277467

19.10.2012 10:43

RE: Titulek

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 277384

Krome toho vás mám o nečem presvedčovat, když se neptáte, ale jasnovidecky vysmíváte?
Žádné teorie nevytahuju a nekonspiruju, delám praxi v oboru, a nemohu se dívat na to, jaké koniny a konspirace se vytrubují na verejnost. Nechci kolem sebe tuhle špínu.
Nevystupuju nikde jako anonym, mé práce a má práce je prístupná verejne. To by snad mohlo na rozdíl od jiných stačit.

277469

19.10.2012 17:13

RE: Titulek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 277469

Příteli, to že máte zkratku ppppp neznamená, že nejste anonym. Kdyby jste napsal celý email, jak pan Janko nebo Nohejl či Aristokrat, to je něco jiného. Takto jste stejný anonym jako já, jen o dost drzejší.. A pokud můžete, dejte mi odkaz na Vaši veřejně přístupou práci, rád si to přečtu.. Jinak (pokud nemáte dvojníka či náhradníka v zaměstnání), jak to, že píšete spisovně česky i slovensky?? [cool]

277502

20.10.2012 12:23

RE: Titulek

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 277502

zrejme jste nick "hell" podle referenčního čísla
Napsal jsem mail do textu, a nekdy odklikl pod príspevkem. Krome toho se mohl každý zeptat jako vy. Občas to nekdo i udelal.
ur@stonline.sk
jmenuju se Peter Rzyman

Česky udelám nejakou chybu navíc, jinak mám český pravopis odkoukaný jenom ze čtení. Umím relativne dobre i česky mluvit, rodinná vazba. Českou klávesnici nepoužívám, protože jde v mém prípade o softverovou, nebo vizuálne/pozične/klávesnicovou komplikaci.

ppppp puvodne neznamenalo "mít všech 5p pohromade". Myslel jsem si, že by to nekoho mohlo popudit, ale ať se vidí, koho, prece popudlivých jmen nicku je zde až až.

"Čas" nemám, nejsem placený, je za tím jen duslednost a další kolemjdoucí duvody, zmínil jsem zhruba v textech.

Psal jsem spíše o své praxi, na netu prakticky žádná má práce není krome hromady príspevku na 2-3 fóra v oblasti fyziky, elektrotechniky, prípadne zdroju energie a jejich promen.
Nechci to rozpitvávat všechno, je toho príliš moc, aby šlo jednoduše vytežit komplexní informaci o človeku. Optimální je reagovat jen na konkrétní otázku.

Politicky se navenek neangažuju. Nejaký pitomec se občas musí najít, co posune nejaké informace dál i v odbornejší rovine. Skuteční odborníci málokdy pujdou na podobné fórum, protože vedí, že budou rozcupováni "názory z ulice" vycucanými velmi často z prstu.

277537

17.10.2012 21:10

RE: Titulek

hell 188.?.?.?

Reakce na 277337

A vůbec. Je mi podezřelé, jak bez pořádného argumentu shrnete úmluvy, které vznikly na základech jednání Nixona a Chruščeva a kterým se přidalo na 60 států, jako nejedlé omáčky. Pro někoho omáčky, pro někoho dost zásadní smlouvy, o jejichž ratifikace velmi důrazně nyní stojí právě Rusko a Amerika se k tomu staví více méně jako mrtvý brouk... Shrnout nějaká fakta jako nedůležitá není argumentace a zavání to snahou odklonit se od podstaty tématu.

277357

16.10.2012 22:09

RE: Titulek

Mato 109.?.?.?

Reakce na 277267

http://video.google.com/videoplay?docid=-1693589497574708201

277290

16.10.2012 15:07

Proc strasite lidi ? :))

Mirec001 165.?.?.?

Vypada to na smesne divadilko?:

First of all please note that President Ahmajinedad of Iran works for the Khazarian Satanists and is an integral part of their plan to start WW3.
http://benjaminfulford.typepad.com/benjaminfulford/2012/02/israel.html


Iranian President Mahmoud Ahmadinejad said Tuesday that a new world order needs to emerge
http://www.video.theblaze.com/shows/index.jsp?content=wilkow

277273

17.10.2012 0:53

Cíl ovdetného útoku

brasol 88.?.?.?

Pokud by Írán měl jaderné zbraně (je celkem jedno jestli jednu nebo pět) tak USA přímo zasáhnout nemůže. Jak raketa tak propašování jsou velmi nejisté cesty jak dostat atomovku na půdu USA a šance, že by se podařilo ji úspěšně odpálit, třeba v New Yorku je dost malá.

Co by ovšem Írán v případě útoku USA mohl udělat je to, že by ji odpálil na nějaké americké základně v třetím státu. A nejlépe jiného než Izraele. To by sice USA nezpůsobilo žádné přímé škody, ale zcela jistě by to brutálně poškodilo zahraniční politiku USA a dovedu si představit, že by většina zemí chtěla vystěhovat US základny ze svého území a to by pro USA mělo závažné důsledky. Takže jedna stačí.

277299

17.10.2012 3:13

RE: Cíl ovdetného útoku

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 277299

ja se ani tak mnoho nebojim atomovych zbrani. Nepouzijou je pro velmi logicky duvod atomova bomba znici nemovitosti, to by Rostchild rval jako tygr vzdyt ty nemovitosti vlastni a somozrelmne jeho kumpani rovnez. Ceho se obavam jsou bakteriologicke a chemicke zbrane pred 15 lety napsal byvaly sef sovetske chemicke obrany knihu o vyrobe chemickych a bakteriologickych zbranich v SSSR.Hruza Vam bude litat po zadech. Americane maji to same a Britove a Francouzi za nimi nebudou prilis daleko a samozrejme Israelci v tom maji prsty take. Jsou to doslova vsichni nebezpecni silenci kteri nemaji naprosto zadny respekt pro lidskou spolecnost pouze pro sve kapsy asve psychopaticke vidiny.

277305

18.10.2012 0:59

Írán hodlá budovat flotilu jaderných ponorek

JPG 77.?.?.?

to je zase žvanění o ničem..
větší smysl mi dává toto
http://atominfo.cz/2012/07/iran-hodla-budovat-flotilu-jadernych-ponorek/

277368

18.10.2012 5:53

RE: Írán hodlá budovat flotilu jaderných ponorek

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 277368

Zni to moc hezky a uz aby je meli ......, takovy rakety s atomovejma hlavicema na flotile iranskejch jadernejch ponorek by israelcum propotily jarmulky , kloboucky, kaftany a myslim ze i krusky. [chechtot]

277374

Příspěvků: 62

16.10. 11:17 hell  Titulek
16.10. 18:19 ppppp  RE: Titulek
16.10. 20:24 Oracle  RE: Titulek
16.10. 22:40 ppppp  RE: Titulek
17.10. 22:00 Oracle  RE: Titulek
18.10. 01:06 ppppp  RE: Titulek
18.10. 01:34  RE: Titulek
18.10. 10:04 ppppp  RE: Titulek
18.10. 12:17  RE: Titulek
18.10. 16:18 ppppp  RE: Titulek
18.10. 20:51  RE: Titulek
18.10. 23:31 ppppp  RE: Titulek
19.10. 11:33  RE: Titulek
21.10. 04:19 ppppp  RE: Titulek
21.10. 08:28  RE: Titulek
22.10. 14:10 ppppp  RE: Titulek
22.10. 16:43 O kolečko méně  RE: Titulek
22.10. 19:52 ppppp  RE: Titulek
23.10. 13:13 O kolečko méně  RE: Titulek
23.10. 21:56 ppppp  RE: Titulek
23.10. 12:57 Oracle  RE: Titulek
21.10. 08:47  RE: Titulek
21.10. 12:52 ppppp  RE: Titulek
18.10. 21:21 Oracle  RE: Titulek
18.10. 22:51 ppppp  RE: Titulek
19.10. 15:44 Oracle  RE: Titulek
21.10. 04:50 ppppp  RE: Titulek
21.10. 16:43 Oracle  RE: Titulek
19.10. 09:55 Robert Nohejl  RE: Titulek
19.10. 10:11 Robert Nohejl  RE: Titulek-dokonceni
17.10. 22:33  RE: Titulek
18.10. 01:11 ppppp  RE: Titulek
17.10. 03:10 meloun  RE: Titulek
17.10. 09:23 ppppp  RE: Titulek
16.10. 20:40 PantheraLeo  RE: Titulek
16.10. 22:20 leicester196  RE: Titulek
17.10. 07:53 Satanist  RE: Titulek
17.10. 13:28 leicester196  RE: Titulek
18.10. 00:06 Satanist  RE: Titulek
17.10. 01:06 slak  RE: Titulek
17.10. 09:42 hell  RE: Titulek
17.10. 13:51 ppppp  RE: Titulek
17.10. 21:00 hell  RE: Titulek
17.10. 21:17 ppppp  RE: Titulek
18.10. 08:57 hell  RE: Titulek
18.10. 11:33 hell  RE: Titulek
18.10. 11:39 hell  RE: Titulek
18.10. 12:03 Dobrý katolík  RE: Titulek
18.10. 22:24 ppppp  RE: Titulek
18.10. 12:55 leicester196  RE: Titulek
18.10. 13:26  RE: Titulek
19.10. 10:33 ppppp  RE: Titulek
19.10. 10:43 ppppp  RE: Titulek
19.10. 17:13  RE: Titulek
20.10. 12:23 ppppp  RE: Titulek
17.10. 21:10 hell  RE: Titulek
16.10. 22:09 Mato  RE: Titulek
16.10. 15:07 Mirec001  Proc strasite lidi ? :))
17.10. 00:53 brasol  Cíl ovdetného útoku
17.10. 03:13 lindsay  RE: Cíl ovdetného útoku
18.10. 00:59 JPG  Írán hodlá budovat flotilu jaderných ponorek
18.10. 05:53 Satanist  RE: Írán hodlá budovat flotilu jaderných ponorek

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 87 čtenářů částkou 15 402 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 3

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 4

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,88 Kč
Euro
25,53 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,79 Kč
Australský dolar
16,49 Kč
Švýcarský frank
23,82 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,89 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 093,43 Kč
1 unce stříbra
534,30 Kč
Bitcoin
1 423 327,31 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 418