Diskuze k článku

Hysterie Pussy Riot nabírá v Rusku nebezpečné formy

Příspěvků 38

31.8.2012 8:48

usama

usama 213.?.?.?

Ty holky nejsou punkerky... Podíváte se na jejich vzhled jsou to docela kočky [smích]. Moc pěkný na to aby se dali na punk. Osobně se v muzikantských svérách pohybuji, takže hledna poznám kdo k jakému směru patří, ale tohle mě k jejich vizáži naprosto nesedí...

274176

31.8.2012 8:53

RE: usama

vodnik007 69.?.?.?

Reakce na 274176

A tomu jejich chrchlani rikate zpev? A jeste k tomu v pamatne budove? [oči v sloup]

274177

31.8.2012 9:05

RE: usama

usama 213.?.?.?

Reakce na 274177

To co předvání nemá s uměním vlastně nic společného. A to ani s uměním Punkerů! [smích])) Jde o to že takhle hezký holky se nebudou producírovat někde v kostele protože jejich životní šance a možnosti jsou jine. [smích] Je to celé zřejmě hra zpravodajských služeb... Holky dostanou zaplaceno a hlavně buduje se podhoubí disentu. [smích]))

274178

31.8.2012 11:01

RE: usama

Saša 24.?.?.?

Reakce na 274178

To jejich jméno je holt největší šlágr, lze to přeložit všelijak, ale představa v anglicky mluvícím světě bude „nepokojná kundička“. Není ani divu, že se kolem toho svět točí, s takovým sloganem lze vyhrát válku. To nemohly vymyslet punkerky, název je prostě trhák na budování disentu.

274187

31.8.2012 12:36

RE: usama

dvjv 46.?.?.?

Reakce na 274187

a nebo taky "nezbedná kočička", prostě angličtina nemá obvykle tak jednoznačné termíny jako čeština, "dick" cheney může být také vyložen celkem nelichotivě... [mrknutí jedním okem]

274195

31.8.2012 21:20

RE: usama

l.leimas 90.?.?.?

Reakce na 274195

ta nejednoznačnost překladuje právě to cool jak hlásila madona. Něco jako by v češtině byl název tvrdý šulek pro pánskou kapelu, každý ví co se tím myslí, ale oficiálně by to byl tvrdý váleček, dívčí kapela Mokrý kočičák by se taky formálně překládala jako namočený kocour, ale 96% populace ví, že kočičák není obyčejný kocour. Když chce Angličan říct kočka je s výraze pussy hodně opatrný. A když se řekne pussy riot tak ví svoje, mezi námi, nejvýstižnější překlad by byl "pí*čky výtržnice" Takových slov má každý jazyk dost. Nazveme-li v našich končinách policistku útočnou puškou, jen stěží ji přesvědčíme že ostrost jejího zákroku srovnáváme se samopalem. [chechtot] . Takže pussy rijot jsou úplně obyčejné "pušky" a netřeba o ních mluvit. Navíc za problémy s nimi si Ruské úřady mohou samy. V každé zemi na sever od afriky by už dávno byly za výtržnictví v lápáku. U nás by stačilo jít si veřejně a hromadně vrznout kamkoli, kde mají přístup nezletilí a je vymalováno. Nedej bože, aby si v Lídlu Mekce českých Mařenek, zkusila nějaká Dorota veřejně cpát kuře (spíš křepelku [smích] ) do díry. [chechtot] . Mastná pokuta a tři roky basy by byly téměř jisté. Řekl bych, že se Rusové mají už moc dlouho dobře a chtějí si zopakovat 17 rok, podobně dementně a bezzubě se Rusové a ruské úřady chovaly i za Alexandra II a pak dál, až do bolševické revoluce. Také to, že se vystoupení odehrálo právě v tomto chrámu není evidentně náhoda. Vyhodit do vzduchu ho nechal Stalin, ten jednal v duchu závěrů politbyra a kdo ho ovládal v roce 31 se tu už řešilo, je tedy taky jasné komu jeho obnovení v 90 letech pije krev. Když si prohlédnete fotky z muzea všimnete si zajímavě ustrojené postavičky v pravo u dveří. Nevypadá, že je tam náhodou. Drží transparent

274219

2.9.2012 16:46

RE: usama

vodnik007 69.?.?.?

Reakce na 274219

Takze zakony a trest neni nic jineho nez udrzovani poradku a ne nejaka totalitni cenzura.
Pochybuji, ze sexualni provokaci, vcetne jmena skupiny mohou svrhnout vladu. Spis naopak.

274235

3.9.2012 11:23

RE: usama

valda 212.?.?.?

Reakce na 274177

O tom to je,ze hudba s zpev byly nahrany dodatecne.V cem byla urazka cirkve?Pro mne jako vericiho(v Boha,ne cirkev)je "divne" kdyz pop je obleceny jako sasek na predstaveni a vsude se leskne zlato.Zadna cirkev neni prostrednikem mezi clovekem a Bohem.Jezis jima opovrhoval.Co si prejete vic?Holky to prehnaly,to ano,ale cirkev mnohonasobne.

274271

8.9.2012 3:34

RE: usama

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 274177

Ja jsem Rimsky Katolik a rozhodne zemru jako Rimsky Katolik, ale do kostela urcite kazdou nedeli nechodim a nikomu bych si nedovolil vnucovat Krestanske dogma, ale kdybych videl nejake cubky znesvetsovat pudu kostela anebo toho hajzle ktery podrezal elekrickou pilou krestnsky kriz pred tim kostelem tak bych jim a jemu zprerazel ruce a nohy. byli bi neschopni to opakovat podruhe a ostatni bi meli vystrahu. Pan Putin a jeho soudci byli tentokrat prilis soucitni.

274574

31.8.2012 10:03

Vy máte opravdu smysl pro černý humor!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Pokud se projeví odpovídající tlak, dokonce i ty nejkomplikovanější případy se stávají jednoduché a zjevné.

[chechtot] [chechtot] [chechtot] Boblig z Edelstadtu v pekle spokojeně přikyvuje...

274180

7.9.2012 6:44

RE: Vy máte opravdu smysl pro černý humor!

p. 113.?.?.?

Reakce na 274180

...tady vidite jake meli nasi predkove problemy ; pochopit a pokusit se vysvetlit a posoudit silenstvi a zvrhlost pri procesech s carodejnicemi v minulosti....zrovna takove ,jako my mame dnes. S rozdilem tim , ze ty dnesni maji podporu nekterych medii......"vlad" a "statniku"...

274526

31.8.2012 10:34

.......

lol 89.?.?.?

''Clanek'' ma hodnoceni 1,1

To je zvlastni...kdyz se neco podobneho stane na Zapade, tak je zdejsim frustrovanym a neschopnym levicakum, socialnim inzenyrum a paranoidnim soudruzkam hned jasne, ze jde o provokaci tajnych sluzeb.

274182

31.8.2012 16:32

RE: .......

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 89.?.?.?

Reakce na 274182

Na jednej strane sú podobné akcie v týchto bývalých pseudonáboženských chrámoch z pohľadu oprávnene protestujúcej mládeže čiastočne pochopiteľné, no na druhej strane, prečo ich politicky nevyužiť..prihnojiť..pristrihnúť..potrebne profesionálne do(de)formovať s príslušným PR..

Otázkou by potom bolo, preco to pussys neurobili v
symagóge, alebo v mešite..najlepšie nejakej wahhábistickej [velký smích]?
Čo by asi nasledovalo? [velký smích][velký smích]

Asi tak, ako je logická otázka, prečo tzv."teroristi" nezvyknú napádať výkonnú perifériu jadra západnej temnej moci-oficiálnych majiteľov bánk?
Prečo občas namiesto detí na ulici neexploduje nejaké auto, či sídlo R&R Rothschild, Rockefeller, Warburg, Lehmam, Kohn a kos&ser spol..?
Že by boli bin Aladinovci pri tej sofistikovanej logistike tak zásadne politicky negramotní, alebo je tam iný "neznámy" problém?
Že by sa tam záujmi(poly-tikos) preplietali, alebo išlo dokonca o záujmovú deriváciu?
..huš-huš..kacírska to mys-tická nekos-ser myšlienka [vyplazený jazyk]

274210

31.8.2012 11:52

Sorry, Pussy Riot...

sxg 178.?.?.?

"Pussy Riot" je jedným z výrastkov z organizácie "Voina". Je dokázané ich napojenie na americkou vládou sponzorovanu organizáciu NED (National Endowment for Democracy),ktorú na Slovensku reprezentuje levantska IVO na cele s Meseznikovom.

Napriklad Oksana Chelysheva, jedna z vodkýň, je tiež "zástupkyňou výkonného riaditeľa" Spoločnosti rusko-čečenskeho priateľstvo, veľmi zvláštnej skupiny financovanej cez NED. Chelysheva má tiež široké napojenie na americkú vládu cez svoju vedúcu úlohu v iných organizáciách financovanych NED a Georgom Sorosom. Spomeniem Fínsko-ruské forum občianskej spoločnosti alebo Fórum občianskej spoločnosti Rusko-EU.

Vsetky stopy vždy vedu do Jedného Centra.
(o punku i "dobrých správach" pre ruských neonacistov)
http://www.indymedia.sk/index.php/blog/zahraniie/1...

274190

31.8.2012 12:29

Rusko vadí!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Pro některé západní kruhy je Rusko jako vytažený červený hadr na býka!
A ptám se proč? Vždyť dnes Rusko "šlape" v mezinárodních vztazích jako hodiny. Teď už vstoupilo i do WTO a dodržuje všechny mezinárodní dohody a úmluvy.Dodává do celého světa suroviny ze svého obrovského nerostného bohatství.
V Rusku je pořádek a prosperita, země není zadlužená,nehrozí žádným kolapsem.
Pokud není v Rusku všechno úplně v pořádku, co se týče "demokracie a svobody", Rusko nic nezastírá!
Ještě není možné pustit tak obrovskou zemi se zničujícím jaderným potenciálem do bezbřehé "svobody"!
O tom se také v Rusku široce diskutuje, že jde stále ještě o přechodné období! Pokud by nebyla moc v Rusku centrálně tvrdě vymáhána, mohlo by dojít třeba ke "vzbouření" nějakého regionálního "cara" a potom k vyvolání občanských válek!
Na takový vývoj by mohl tvrdě doplatit celý svět a především Evropa!Především pro Evropu je bohaté a prosperující Rusko jednoznačným stabilizujícím prvkem především do budoucnosti!
V Rusku už nejsou u moci žádní "komunisté" je zde rozvinuté tržní hospodářství a Rusko se účastní běžné světové ekonomické soutěže jako všichni ostatní!Rusko pro nás není žádným nebezpečím, jak nám zde nafukují hlavy naše dobře zaplacené presstitutky!!! Zrovna do takové protiruské mediální kampaně zapadají tyhle blboučké "pankerky" ! Co to může být za hovádka boží, když si v nějakých kuklách vylezou na oltář v kostele a tam hýkají jako osli!!! Je škoda se takovým lidským odpadem vůbec zaobírat! Myslím, že máme ve společnosti u nás a ve světě mnohem závažnější problémy, než jsou tyhle zaplacené blbkyně! [smích] [smích] [smích]

274193

31.8.2012 14:05

RE: Rusko vadí!

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 274193

>Pro některé západní kruhy je Rusko jako vytažený červený
>hadr na býka!

>A ptám se proč? Vždyť dnes Rusko "šlape" v mezinárodních
>vztazích jako hodiny. Teď už vstoupilo i do WTO a dodržuje
>všechny mezinárodní dohody a úmluvy.Dodává do celého
>světa suroviny ze svého obrovského nerostného bohatství.

Ale to je přeci jasné. Protože si Putin nenechal ukrást ruské nerostné bohatství, hlavně ropu a plyn. Rockefeller a spol do toho za Jelicna dost investovali, nastrčili tam Chodorovského a všechno šlo jako po másle. Pak přišel Putin a zatnul jim tipec. Copak se to dělá? Kam bychom přišli, kdyby se země stavěly na zadní a neodevzdávaly radostně všechno, co mají, kdykoliv na ně pohlédne vlídné oko mezinárodních korporací a bankéřů? Taková zrada se neodpouští.

274204

31.8.2012 20:21

RE: Rusko vadí!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 274204

Chodorkovský je agent Domu Rotšildů, né Rokefelera

274218

31.8.2012 16:19

RE: Rusko vadí!

mkadlec 62.?.?.?

Reakce na 274193

země není zadlužená

no prave

274208

31.8.2012 17:35

RE: Rusko vadí!

Korutan 37.?.?.?

Reakce na 274193

Rusko je tím pomyslným rudým hadrem před očima Rudého štítu již dlouhou dobu. Bohatství Carského Ruska a postoj cara k snahám voldemordí party byly již za Napoleona důvodem, proč byl prcek tak hojně finančně podporován a veden k útoku na Ruského medvěda. Jenže ten mu dal na prdel a tak Napoleon nesplnil svůj úkol a finanční toky se odvrátili. Takže posloužil alespoň Hlavnímu voldemordovi ke koupi všeho, co tehdy mělo v Anglii cenu. Za to ho nechali dožívat na ostrově Elby. Od té doby bylo těch pokusů bylo mnoho, nejznámější je implantace komunistické ideologie Rusku pomocí cepínysty Trockého a Lénina. Za peníze voldemordů udělali revoluci a přichystali porážku Ruska. Jenže zase jim to nevyšlo. A tak nastolili voldemordí vládu a teror, dnešními slovy genocidu pravoslavného obyvatelstva. Sice je odhadováno, že tehdy bylo zavražděno okolo 40 mil., což je 6 x tolik co později o holocaustu, ale protože vraždili ti správní voldemordi; popisuje dobře Solženicin, tak se okolo toho žádné glorifikování nedělá. Tehdy selhali němci s rakušákama, nesplnili úkol a tak to odskákali v plné parádě, že platili reparace až do 90 let minulého století! Dostali druhou šanci, kterou známe jako II. světovou válku. Zase nic. Tak jim po válce ještě dobili vojáky, odhaduje se 1,2 mil., a použili existenci války pro opodstatnění vzniku Israele. Jako bonus získali nyní v Německu všechno, co mělo nějakou cenu. Takže už dlouho Německo nepatří Germánům. Mezi tím voldemordi ovládli USA, Anglii mají od doby Napoleona, a mohutně zapracovali na Evropě. Dá se říci, že jí mají, díky vlastizrádcům, dnes plně pod kontrolou. Poslední prostor, který jim nepatřil dobili nedávno a hrdinný Srby by nejraději viděli všechny tuhý. Takže suma sumárum, je uklizeno a připraveno na další kolo útoku na Rusa. Je tu sice jeden problém, který se jmenuje Čína. Ale voldemordi se vyznačují uměním pletich. Jen si vzpomeňme na prvního voldemorda, biblického Jákoba.

274214

31.8.2012 12:48

Amerika se trvalou kampaní snaží destabilizovat Rusko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

http://outsidermedia.cz/Amerika-se-trvalou-kampani...

Střelba a bombové útoky v Ingušsku a Dagestánu tento týden znovu rozdmýchaly trvalou brutální kampaň násilí a terorismu v kavkazské oblasti Ruské federace – je to ta samá kampaň, jež měla velký podíl na teroru, který se táhne už od dob čečenského „povstání” v 90. letech. Při zkoumání nedávných útoků však nicméně vychází najevo, že v zákulisí jsou politické a geopolitické zájmové skupiny, které aktivně pracují na destabilizaci Ruska a jejichž nejsilnější zbraní je násilí. Tyto útoky nejsou jen izolované teroristické akce, ale spíše cynické akce prováděné dobře organizovanou zločineckou sítí, jejímž cílem je rozdmýchat konflikt a držet se protiruské podvratné strategie vedení amerických tajných služeb...

Více na odkazu

274198

31.8.2012 12:54

Trapné...

JaJa 212.?.?.?

Nevím, asi jsem hluchý, ale zvláštní škola hluchoněmých by to zazpívala lépe. Tohle "umění" nemá s uměním (nedejbože punckem) nic společného.
A co by se asi tak stalo, kdyby s takovým "uměním" někdo vlezl do chrámu Sv.Víta a zazpíval Kalouskovi/Klausovi/komukoliv? Téma by se vždycky našlo (vykradená/vyžraná republika by překypovala různými ´šťavnatými´ tématy). Vyvedli by je a nebo nechali, když je ta "svoboda" projevu? Nemá cenu se tím vůbec zabývat... [oči v sloup]

274200

31.8.2012 13:05

tak nebezpecne to neni

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Zdaleka to v Rusku neprozivaji tak, jako eurohujeri a selektivne lidskopravni aktiviste v Evrope a USA. Ti chteji mrtve tema udrzovat pri zivote do nekonecna. Pro Rusy je to ale minulost, pokud na to jiz uplne nezapomeli.

274203

31.8.2012 16:54

situace pokračuje podle plánu

brasol 88.?.?.?

Dění okolo Pussy Riot se podle mě dá označit i za "učebnicové" využití tajných služeb pro destabilizaci vlády/regionu.

Myslím, že tajné služby byly zapojeny dávno před tím, než šly holky na kuřata do supermarketu. Řešit jestli za vraždami a řezáním křížů stojí tajné služby přímo nebo nepřímo je irelevantní.

274212

31.8.2012 17:02

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wLtUcl4i-qY#

fohat 88.?.?.?

tanec opryčniku s maskami.....

274213

31.8.2012 22:10

RE: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wLtUcl4i-qY#

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 274213

jj, exaktní - ale lepší, nežli v titulcích je si to přečíst uceleně.

V podstatě nic nového pod sluncem - podprahová reklama a ovlivňování/manipulace mysli je tu s námi více méně od počátku věků.

Jsou jedinci, kteří se nechávají snadněji ovlivnit a jsou i ti, kteří jsou více odolní. Pokud by to fungovalo na 100%, nemohlo by se sejít 120 (jednostodvacet) států na Teheránské konferenci v roce 2012 na just těm, které nesmíme autocensurně jmenovat.

Proto pravicujme, tunelujme, jumanitárně druhé bombardujme a podvědomě se ukájejme, např. zde:

Vložený obrázek

274223

31.8.2012 18:48

je mi smutno

washex 92.?.?.?

hmm, tenhle clanek mi prijde dost putinovsky... nechapu, jak nekteri z vas tady v diskuzi, muzete s takovym mafiansko-fasistickym stylem vladnuti souhlasit... zapad neni dokonaly, ale dnesni Rusko dokonalejsi urcite neni...

274216

31.8.2012 21:45

RE: je mi smutno

Dale Coper 84.?.?.?

Reakce na 274216

Je zajímavé srovnat případ Pussy Riot s kauzou Larryho Flinta. I když je možné že část zdejších diskuterů považuje rozhodnutí amerického Supreme Court v té druhé věci za chybné. I to je názor i když já jej nesdílím.

274222

6.9.2012 2:35

RE: je mi smutno

p. 113.?.?.?

Reakce na 274216

...Putin od te doby co je presidentem zvedl platy lidem trinactkrat !!!...13x to mluvi samo za sebe , dale zavedl nezavisle soudnictvi atd......a proto to ma nahnuty jako Gadaffi...demokracie se jeste nikdo nikdy nenazral..../mimo nekolika protokol-bilionaru/.....

274432

11.9.2012 19:35

RE: je mi smutno

washex 92.?.?.?

Reakce na 274432

Plukovníkuv případ je jiného rázu, podle mého názoru se to tu moc nehodí. A argumentovat násobením, taky není super argument... kolikrát se zvedl plat v ČR/SR po roce '89?! nebo za posledních deset let...to je dost absurdní srovnávání... Mám dva švagry, kteří pocházejí z Ruska a z jejich vyprávění a mých sester mi jde husí kůže...

..nebo se můžeme ptát jinak, proč tolik Rusů přichází v tak velkém počtu do střední/západní Evropy za prací, když ty platy teda mají 13x větší?!?

274679

12.9.2012 14:47

RE: je mi smutno

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 274679

A co Vám přesně vyprávěli? Máte pozoruhodnou schopnost napsat spoustu písmenek a teček a hlavně otazníků a vlastně vůbec nic nesdělit ...

Ono lecos asi bude ruskou mentalitou. Kdejaký američan vám popíše SSA jako zemi snů s nejdokonalejší demokracií a nejsvobodnější svobodou, vzor celému světu - ale vypovídá tím především o americké mentalitě tak mluvit, těžko z toho budete dělat závěry o tom státu.

Kolik Rusů tak asi přichází do střední Evropy za prací netuším - a moc jich nebude. Jestli si to nepletete s Ukrajinci.

274701

31.8.2012 23:35

česká republika:podpoříme heroický boj"Pussy Riot"za demokracii

disident 88.?.?.?

Česká republika,která se poslušně zapojila do hysterické kampaně ohledně "Pussy Riot" by měla přemýšlet o tom,jak si ještě více šplhnout u Hillary Clinton.Záslužná akce by bylo provedení plastiky,která by zobrazovala "Pussy Riot" v životní velikosti s tradičními maskami,jedna z dívek by mohla být z důvodů atraktivity
zobrazena s kuřetem ve vagině.Tohoto úkolu by se mohl zhostit autor
plastiky,která byla vystavena v Bruselu v době předsednictví ČR v
EU.Plastika by byla umístěna před chrámem sv.Víta(katolická církev
přeci ústy pátera Malého a teologa Halíka obdivovala čin Pussy Riot).Případný nesouhlas presidenta Klause by byl odmrštěn tvrzením
že je Putinův agent.

274227

2.9.2012 14:04

dopis schwambergovi ohledne pussy riots

te 85.?.?.?

http://www.jetotak.sk/europa/otevreny-dopis-karlu-schwarzenbergovi

274231

2.9.2012 19:49

Zbytečná hysterie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Ať je to jak chce, ať už jsou Kundičky Výtržnice řízeny CIA nebo ne, reakce ruského establishmentu byla zbytečně hysterická, stejně jako údajně dotčených věřících. Bez ohledu na to, že by Riotky dopadly třeba i hůř v zemích západní Evropy.

Za jejich aktivity není na místě několikaletý flastr, adekvátní je úsměv, případně výsměch, pokuta, nucené práce nebo dvojka z chování. Jejich vystoupení by nebylo možné proti Rusku zneužít, bylo by-li ignorováno či bráno s rezervou a úsměvem. Pokud bych viděl v Lídlu masturbovat holku s nožkou od kuřete (jak tu někdo napsal), koupím si nedotčený vedlejší balíček, a policajty jistě volat nebudu. Bude mi zcela jedno, jestli holka masturbuje pro CIA nebo KGB. Nezadaný chlap by se možná ještě zeptal, nechce-li slečna posloužit něčím lepším, snad na k tomu vhodnějším místě. Reakce oficiálních míst a části ruské veřejnosti byla hysterická a tedy zranitelná, a je jedno, jestli takto reagovali především tzv. "krojovaní pravoslavní" (obdoba to českých "krojovaných katolíků", co mají v kostele vysezený nebo spíš vyklečený důlek), nebo za komančů proslulé "frontové bojovnice" (pamětník ví, že se takto neoznačovaly reálné příslušnice Rudé armády nebo partyzánských jednotek, ale byl v tom jistý ironický podtón, v němž šlo o jiný druh fronty).

274242

2.9.2012 21:19

RE: Zbytečná hysterie

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 274242

Soudruhu pravicující demokrate, jak jste se v tom případ zastával nebezpečného českého arci-terroristy:

Řidič Tykadlo musí zpět za mříže! Soud se bojí, aby nečmáral dál

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/180535/...

Vložený obrázek

I soudruh Professor Býk Tunnel v tom má po komsomolsku přeci-vá jasno:

Vložený obrázek

Přísnost přeci-vá musí být - a v Česku a v Ruské federaci zvlášť!

274248

2.9.2012 23:26

RE: Zbytečná hysterie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 274248

Soudruhu pravicující demokrate? To jste se soudruhu MoUdrostraku poněkud splet... Momentálně jsem spíše příznivec soudruhů Lenina, Stalina a Brežněva, kteří by po zásluze a správně po sovětsku zatočili se současnou verbeží, okrádající pracující lid [velký smích] [velký smích] [velký smích].

Ne, nemyslím si, že by byl režim za komančů ideální a heavy-metalovou kapelu soudruha Brežněva jsem v roce 1968 nevítal, ale teď by se dost hodila. A Kundičky Výtržinice by možná taky šly do polepšovny, ale pánové Kalousek, Nečas, Vondra a spol. by za vytunelovanou a rozkradenou zemi prstíčkem hrabali a špendlíčkem kopali v uranových dolech, což je přesně ta zábava, která by jim svědčila. Případně by si již notovali s neznámým vojínem, čichaje ke kytičkám zespoda. Nebyla by jich škoda, národ by si oddechl.

274254

2.9.2012 21:32

No a co se divíte

Robin 89.?.?.?

V SSSR měly ženy právo pracovat v dolech a chlastat vodku, po převratě za Jelcina měly ženy právo konzumovat omamné jedy a provožovat prostituci, a toto všecko jim Putin vzal.
[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

274250

6.9.2012 2:40

RE: No a co se divíte

p. 113.?.?.?

Reakce na 274250

..preju vsem co kvicej jako prasy riot do microfonu s prazdejma ksichtama a jsou pathologicky posedly si strkat vsecko mozny i nemozny do vsech JEJICH telesnych der , aby se nemohli pri nejmensim vysrat....i prasata by se z nich poblila.

274433

3.9.2012 14:28

Sexuální politika západních farizejů

František Stočes 94.?.?.?

Sex se stává významným politickým artiklem prohnilých západních elit. O jejich zvrácenosti svědčí osudy libyjských pannen, Pussy Riot a Juliana Assangeho.
http://stoces.blog.idnes.cz/c/285814/Sexualni-poli...

274280

Příspěvků: 38

31.08. 08:48 usama  usama
31.08. 08:53 vodnik007  RE: usama
31.08. 09:05 usama  RE: usama
31.08. 11:01 Saša  RE: usama
31.08. 12:36 dvjv  RE: usama
31.08. 21:20 l.leimas  RE: usama
02.09. 16:46 vodnik007  RE: usama
03.09. 11:23 valda  RE: usama
08.09. 03:34 lindsay  RE: usama
31.08. 10:03  Vy máte opravdu smysl pro černý humor!
07.09. 06:44 p.  RE: Vy máte opravdu smysl pro černý humor!
31.08. 10:34 lol  .......
31.08. 16:32 udo1  RE: .......
31.08. 11:52 sxg  Sorry, Pussy Riot...
31.08. 12:29  Rusko vadí!
31.08. 14:05 Vladimír Stwora  RE: Rusko vadí!
31.08. 20:21  RE: Rusko vadí!
31.08. 16:19 mkadlec  RE: Rusko vadí!
31.08. 17:35 Korutan  RE: Rusko vadí!
31.08. 12:48  Amerika se trvalou kampaní snaží destabilizovat Rusko
31.08. 12:54 JaJa  Trapné...
31.08. 13:05  tak nebezpecne to neni
31.08. 16:54 brasol  situace pokračuje podle plánu
31.08. 17:02 fohat  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wLtUcl4i-qY#
31.08. 22:10 MoUdrostrak  RE: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wLtUcl4i-qY#
31.08. 18:48 washex  je mi smutno
31.08. 21:45 Dale Coper  RE: je mi smutno
06.09. 02:35 p.  RE: je mi smutno
11.09. 19:35 washex  RE: je mi smutno
12.09. 14:47  RE: je mi smutno
31.08. 23:35 disident  česká republika:podpoříme heroický boj"Pussy Riot"za demokracii
02.09. 14:04 te  dopis schwambergovi ohledne pussy riots
02.09. 19:49  Zbytečná hysterie
02.09. 21:19 MoUdrostrak  RE: Zbytečná hysterie
02.09. 23:26  RE: Zbytečná hysterie
02.09. 21:32 Robin  No a co se divíte
06.09. 02:40 p.  RE: No a co se divíte
03.09. 14:28 František Stočes  Sexuální politika západních farizejů

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

87

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 148 čtenářů částkou 30 409 korun, což je 87 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 1

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 2

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 2

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
898 808,49 Kč

Poslední aktualizace: 31.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 357