Diskuze k článku

USA a Francie chystají pro Sýrii libyjský scénář

Příspěvků 30

26.6.2012 1:48

osobně

Mirra 85.?.?.?

mi to přijde jako další testování obranyschopnosti Ruska. Libyjský scénář bude pravděpodobný až v Sýrii nebude ruské vojsko, protože na velký konflikt se necítí, tak se je pokusí vypudit. Až pak to bude reálné. Dále je zřejmé že podobné "unikající" informace o možném útoku jsou psychologického charakteru hlavně pro samotné syrské vojsko za účelem podlomení morálky. Mnohdy má samotná zastřená hrozba větší efekt než reálná akce.
Ale docela mě udivuje jak se Francie stala poslušným vazalem kvůli pochybné slávě a pár stříbrným [bliji]

271131

26.6.2012 5:30

RE: osobně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 64.?.?.?

Reakce na 271131

To je dobra myslenka , ale kdyz premyslim nad celym scenarem tak se mi zda, ze jde spise o snahu vytvorit silnou islamskou silu v Arabii , ktera nedopusti aby se naftove zdroje dostaly do jinych rukou. Pripomina mi to scenar jako Ayatola Khomeini a Reza Pahlavi a Islamska revoluce pred 30 ti lety. Pred tim byl prechod moci Mozadek do rukou Reza Pahlavi, kde Mozadek byl liberal. Tady je hra udrzet naftu v rukou skupiny s kterou muze Evropa jednat a dohodnout se a bude dosti silna zabranit prechodu do chybnych rukou, coz by bylo tvrde pro celou zemekouli. Rusove na tom vytloukaji kapital politicky a finacni investice a politicky kapital a snazi se dohodnout s Amerikou co za to jako Bulharsko , Rumunsko....

271143

26.6.2012 10:28

RE: osobně

Saša 24.?.?.?

Reakce na 271131

Osobně jsem přesvědčen, že vše je organizováno ze Spojených Států. USA je za ta léta expertem ve vytváření revolucí. Podobně nejdříve podporovaly Talibán s kterým dnes bojují, nedávno Albánce v Srbsku atp. Podporují Saudskou Arábii s otřesným režimem, za prachy a pro ovládnutí světa se spolčí se i ďáblem [chechtot]. EU hraje druhé housle a jsou to vazalské režimy, které se spokojí s drobky pro svoji elitu.

USA vedou informační nebo desinformační válku. Často citovaný americký New York Times, dnes přináší článek o důležitosti Turecké hranice se Sýrií, přes kterou jde rozhodující materiál, včetně zbraní, komunikačního vybavení a dokonce i platy pro vzbouřence. „Aktivisté“ vyplácí minimum $ 200 každému ozbrojenci a více velitelům a dokonce „stipendium“ rodinám zabitých. „Aktivisté“ jsou v kontaktu s americkými poradci ohledně vojenské taktiky, pokračuje článek.

V Sýrii je současná nezaměstnanost 30% a jediným cílem článku bude demoralizovat syrskou populaci a získat nějakého „revolučního“ blba. Jinak by přece nepřiznali financování revolucí.

Článek vyšel současně http://www.nytimes.com/2012/06/26/world/middleeast...
A snad Libanonu http://www.yalibnan.com/2012/06/26/turkish-border-...

271150

26.6.2012 18:53

RE: osobně

Mirra 85.?.?.?

Reakce na 271150

Mám takové neblahé tušení že v USA si myslí že stejný recept funguje všude - klasická chyba velmocí. Jenže islámské státy nejsou žádná poměrně poklidná a disciplinovaná Východní Evropa. Plná obroda středověkého islámu může mít nedozírné následky. Zatím zápaďákům jdou emírové na ruku, ale až z nich bude velmoc tak se tón rychle změní.... Je to hra s ohněm, a jak je známo oheň je dobrý sluha ale zlý pán.

271172

27.6.2012 1:56

RE: osobně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 64.?.?.?

Reakce na 271150

A zamyslel jsi si Saso, kdo vlastni v Americe noviny , a koho pravdu kazou?????? Americka vlada nevlastni Americke noviny a teda co pises je spise naruby bez pochopeni, precti si neco o tom v kniznim vydani.

is

271187

27.6.2012 5:52

RE: osobně

Saša 24.?.?.?

Reakce na 271187

> kdo vlastni v Americe noviny , a koho
>pravdu kazou??????

Možná narážíte na článek od Johna Whitley Seven Jewish Americans Control Most US Media, popřípadě heeconomiccollapseblog.com/archives/who-owns-the-m...

Domnívám se, že to jejich židovství je ponejvíce v přeneseném slova smyslu. Ideologie ano, ale „víra“ asi nebude rozhodujícím faktorem. Peníze/zisk a moc jsou zaměnitelné jak synonyma, tito miliardáři chtějí svět oblbnout ve svůj vlastní prospěch. Sionizmus se některým může hodit do krámu, ale v principu by prodali bratra a nejsou to jen Židé.

271197

28.6.2012 3:41

RE: osobně

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 271131

docetl jsem na Internetu ze v Syrii budou velke vojenske manevri Ruskych, Cinskych a Iranskych jednotek.90000 vojaku, 900 tanku a 400 letadel. Jsem dost neduverivy, ma nekdo potvrzeni teto "zpravy/", paklize ano zminte se o tom a odkud to prislo

271240

28.6.2012 5:32

RE: osobně

Saša 24.?.?.?

Reakce na 271240

Hypotetická zpráva vznikla v Iránu a v různě přežvýkané formě byla opakována médii. Sýrie prohlásila, že je to nesmysl. Rusko to rovněž vyvrací. http://www.theglobeandmail.com/news/world/syria-de...
http://www.alarabiya.net/articles/2012/06/19/22158...

271241

2.7.2012 11:46

RE: osobně

steve 174.?.?.?

Reakce na 271241

.. skoda. A ja se tak tesil, ze budou manevry ..., a po tech povstalcich nezbude humanitarne ani fusekle ..
Obzvlaste ti Cinane by se mi tam zamlouvali, .. "jsou mali a rychli" .. [mrknutí jedním okem]

271386

4.7.2012 4:10

RE: osobně

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 271386

Steve, tak to nejak bude muset skoncit, protoze Amerika je zbankrotovana a jak rikaji Rusove "pes zahnany do kouta kouse", jenze jim to moc nepomuze.Tentokrat budou mit proti sobe pres polovinu lidi na teto planete. Lidi s kterych trhali kuzi po desetileti. Podivej se na Pakistan, podivej se na historii Argentiny, Chile Uruuqvaje, Bolivie a mnoha jinych. Lide zacinaji mit plny krk tech nestvurnych surovosti pachane Americkou smetankou a tentokrat se i obcane Ameriky kteri jsou terrorisovani establismentem se pripravuji na velmi vazny odpor. Pristi dva roky budou nesmirne zajimave.

271460

5.7.2012 1:30

RE: osobně

steve 174.?.?.?

Reakce na 271460

..nesmirne zajimave.
--------
.. doufejme!
---------
.. pro osvezeni a zabavu .. [smích] , nedavno se mi sverila jedna americka turistka jejiz rodice pochazeli z Recka, ze navstivila zemi svych predku ..., v jedne restauraci si objednala jidlo, dostala ho a kdyz dopapala - rekl ji majitel - .."zaplat a tahni".
Dama v letech to povazovala za utok na americkou svobodu ( nebo tak nejak) a zacala drskovat. Majitel si vzal sve penize z jeji penezenky, lapnul ji za perut a vyrazil ji ven .. A to pry mu mistni, pritomni recti hulvati - jeste tleskali !!
[chechtot]
.. pro priste jsem ji poradil sedet doma na prdeli a nechodit mezi slusne lidi, jinak to dopadne stejne ...

271517

5.7.2012 2:38

RE: osobně

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 271517

Byl jsem nekolikrat na Filipinach,na Nove Quineji jsem stravil tri roky, byl jsem v Indonesii na Novem Zealandu na Fiji v Malajsku v Thajsku, Indii, Pakistanu vsude meli velmi radi Australany ale meli velmi malo respektu pro Americany, jak jsem rekl dreli z nich kuzi za ziva. ovsem musim optet podotknout ze se to nemuze ztotoznovat s obycejnymi Americany pouze s tou svoloci to jedno a pul procenta kteri okradaji cely svet.

271525

26.6.2012 9:06

Varovanie

Ambroz 95.?.?.?

Posolstvo 467
17.06.2012 - 20:15 hod
Ich zlovestné plány zahŕňajú aj nové globálne očkovanie, ktoré po celom svete vyvolá nemoc
Viac tu: http://jezis-kristus-varovanie.webnode.sk/news/posolstvo-467/

Moja vrúcne milovaná dcéra, plány slobodomurárskych skupín ovládnuť svetové meny sa blížia k zavŕšeniu.
Ich zlovestné plány zahŕňajú aj nové globálne očkovanie, ktoré po celom svete vyvolá nemoc v doposiaľ nevídanom rozsahu.
Vyhnite sa každému takémuto náhle vyhlásenému celosvetovému očkovaniu, pretože vás zabije.
Ich zlovestné projekty by šokovali všetky tie nevinné duše, ktoré nemajú ani potuchy o tom, akí sú títo ľudia mocní.
Hnaní túžbou po moci, bohatstve a v snahe pripodobniť sa Bohu vo všetkom, čo robia, sú presvedčení o tom, že sú nepremožiteľní.
Majú pod kontrolou banky, vlády a sú zodpovední za vyvolávanie teroru na Blízkom východe (namiesto anglického "Stredný východ" slovenčina používa pojem "Blízky východ" - pozn. prekl.).
Ovládajú mnohé svetové médiá a pravda o ich hanebnosti sa ukrýva za takzvanými humanitárnymi organizáciami.
Žiaľ len veľmi málo Božích detí vie o ich plánoch.
Vedzte teda, že ruka môjho Otca dopadne náhle a rýchle na tie národy, ktoré chránia takýchto zlovestných vodcov.
Budú postihnutí tsunami a zemetraseniami takej intenzity, že budú zmetení z povrchu zeme.
Tí, ktorí veria, že sú takí mocní, uvidia krátko pred mojim Druhým príchodom padať oheň z neba.
Z morí sa stanú ohnivé jazerá a bude pre nich ťažké, aby sa skryli pred rukou trestu, ktorý sa vyleje na tie zlé duše, ktoré odmietnu môj kalich.
Kladúc odpor až do konca budú bojovať s mojim Večným Otcom a so silami nebies.
Po boku antikrista a skupín, z ktorých on vzišiel, si až vtedy uvedomia nesprávnosť svojich počínaní, keď už bude pre nich príliš neskoro.
Mnohé z týchto skupín, vrátane predstaviteľov bánk, vlád a šéfov veľkých korporácií, z ktorých všetky sú navzájom prepojené a vedno spolupracujú na tom, aby z obyčajných ľudí spravili žobrákov, sa po Varovaní obrátia, čo je potešiteľné.
Už nie je ďaleko čas, kedy oddelím tie duše, ktoré Ma milujú, od tých duší, ktoré stoja na strane Zlého.
Nech je to pre vás výstrahou, keďže na obrátenie bude vymedzený už len určitý čas. Tie duše, ktoré najviac potrebujú moje milosrdenstvo, patria k tým zlovestným skupinám, ktoré nemajú žiaden rešpekt k Božím zákonom.
Musíte sa modliť, aby uvideli pravdu.
Musíte sa modliť za to, aby prestali spôsobovať utrpenie pomocou ohavných zákonov, ktoré zamýšľajú uviesť v platnosť.
Musíte sa modliť za zastavenie genocídy, ktorú plánujú a ktorá by bola horšia ako tá, ktorú prevádzal Hitler v čase 2. svetovej vojny.
Táto skupina, početne najväčšia od jej vzniku v stredoveku, je satanovou armádou. Budú vedení antikristom. Po desaťročia plánovali zaviesť svoju kontrolu nad bankami.
...Automaticky kráceno

271147

26.6.2012 11:21

RE: Varovanie

voyta 194.?.?.?

Reakce na 271147

Pozdrav Pandu! Čoveče neděste nás tady. Satanova armada, padající oheň, tsunami, zemetresení. To jsem zvědav jak to ten váš taťka zvládne vyselektovat. Ona taková tsunami nebo zemetřesení moc nedbají na to kdo je svatý a kdo prokletý a berou to jedním vrzem. No hlt když se kácí les, létají třísky. Jen mi prosím dejte vědět kde můžu toho vašeho taťku kontaktovat. Stačí e-mail, nebo telefoní číslo a já už se s ním dohodnut jako že jsme s ním, tak aby tu spoušť nějak zkusil tegulovat. Předem díky a že taťku pozdravuju.

271155

26.6.2012 11:40

RE: Varovanie

steve 174.?.?.?

Reakce na 271155

.. s tim uz "tatka" nema nic spolecneho ..., ceska cirkev ho medialne presvedcila na "fosni s kyblem vody", - ze ma tvorit pravicove, - takze "tatka" ted chlasta jako havel, chodi s buzerantama na majalesy a v nedeli kouka na exkurzi v koncentraku do komina.
V tom ma prsty nekdo mocnejsi. Parkanova se svoji "letadlovou" rodinou v izraelsku ..... [cool]

271156

27.6.2012 0:31

RE: Varovanie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 271155

Když byl taťka schopen pro své potěšení stvořit čas, prostor, hmotu i energii a něco z toho prachu ještě uplácat k obrazu svému, tak se jistě nekochal představou, že si s tím obrazem rozumně pokecá o burzovních derivátech. Jako obraz byl ten uplácanec sice krásný, ale jen dokud neotevřel hubu. No a ti dnešní modří dvoumoudří pitomci, sakra překlep; potomci jeho obrazu, ti už nemusí ani tu hubu otevírat. To co mají mezi ušima, to jim z těch hub po internetu smrdí až na druhý konec světa. Takže tu selekci taťka zvládne levou zadní. Prostě nechá všechny dvoumoudré navzájem se očichat a ti co smrdí si rovnou můžou za všechny svý prachy koupit lístek do očistce, kde je bez namáčení odsmradí. Tedy vlastně jim jen dají mezi ty uši něco rozumu. Kdo je skrblík a lístek si nekoupí, nebude... přestane být... a ještě blbej... Jak prosté [vyplazený jazyk]

271180

27.6.2012 2:45

RE: Varovanie

non 85.?.?.?

Reakce na 271155

No, asi tak, ja jsem realista, verici, ovsem s radosti bych kazde cirkvi nakopal zadek.

Takze neco, o cem pise Slovensky kolega vim.

Ovsem, neni to z nebe, neni to samo sebou, ale vse je peclive naplanovano tady na zemi a nachystano na rok 2012. Zda se to jako blbost, sleduji ekonomickou a politickou situaci uz nejaky ten rok a porovnavam.

Priblizne od r. 2005 je nam predstiran Maysky kalendar, dokumentarni stanice sili, predhaneji se "vesvetkovaci" Bible.
Media si vzpomely take na Nostradama, Delphi a ostatni proroky.
Vzpomeli si take na web-bot, matematiky, ruzne astrology a jinou haved.

Prvni dokument, ktery o r. 2012 v souvislosti s Mayskym kalendarem jsem videl na zacatku 2006, druhy 2008. Oba strasili a strasili...

Pomerne podstatnejsi dokument ma nazev Nostradamus 2012. V nem si banda blbcu vysvetluje (jako ostatne u vsech prekladatelu Nostradamova proroctvi) ctyrversi tradicne jak se to zadavateli hodi. V USA neni problem si zaplatit nazor a k prezentaci posadit nejakeho sympataka, nebo i znamou osobu. Za penize tam udela kdokoli-cokoli.

V zminenem dokumentu se rika, ze budou v Evrope velke socialni nepokoje, konflikty, Evropa bude v plamenech a lide budou trpet hladem. Ano, sedi to...
Az na to, ze po roce 2006, kdy si Bush usmyslel PVO v CR a Polsku, byla postupne do cele Evropy dosazena do vlad pravice. Byl UMELE VYTVOREN SILNY RUST, jen proto, aby se pravice lehce dostala k moci. Kde to nemohlo byt jednoduche, pouzili jine metody (Kubiceho zprava). K prasknuti pomohla Recka vlada, ktera pod tichou kontrolou kula pikle, nabidnute od Goldman Sachst.

Pravice umi cokoli, jenom nikdy ne dobre. To, ze se nechala USA nalakat do pasti a nyni pomoci ratingovych agentur toci s celou Evropou je jejich chyba. Jak pisu, pravice se dostala zazrakem do vlad temer vsech zemi EU. A temer v jeden moment.

Krize, jako takova se preklopila na Evropu, USA ma jine paky jak krizi zvladnout, m.j. silnou rezervni menu a zakladny ve 130-ti zemich sveta.

Vedel jsem uz techto a jinych dokumentu, ze neco neni v poradku a neco nesedi, resp. se neco chysta. Pote, co do vykladu zamichaly vytazky z Bible, znovuobjevili "nanebevzeti", jsem si byl jist. Jen jsem nevedel presne co.

S pocetim "Arabskeho jara" jsem si byl jist. Vzpomel jsem si na jeden dokument (mimochodem, stejna stanice History - konecny majitel americky zid), s nazvem "Buh vs Satan". Tento dokument musi brat clovek s rezevrou, uz kvuli majiteli stanice, ale jsou tam nektera fakta a OPET SE AUTORI RYPOU V BIBLI - systemem, nehodici se skrtnete. A z Iranu se dela zly satan. Tato stanice je americka, vysila do X-zemi sveta. Tedy neo jako "Svobodna Evropa", take s premalovanou historii.

Kdyz jsem to vse porovnal s denim od r. 2005 a s urcitou nutnou pripravou k uvedenym dokumentum, vychazi mi jedine. Vse bylo peclive pripraveno a bude to kolosalni podivana, mozna posledni.
Zadny Buh, zadne UFO (ktere je pouze dalsim bezpilotnim strojem, nutno rici s mnohem kvalitnejsim pohonem), zadne Nostradamovy blafy, ani Mayska poselstvi.

pokr.

271189

27.6.2012 2:46

RE: Varovanie

non 85.?.?.?

Reakce na 271155

2.
Minuly rok, kdyz umiral jeden Nemecky vehlasny ekonom, pred smrti rekl "Uz nam pomuze jenom vyssi moc". Kapitalismus kazdou krizi resi bud valkou, nebo "otevrenim novych trhu/investicnich moznosti". Nyni uz neni situace tak jednoducha, jako v minulem stoleti, ale i tak je reseni ke globalnimu konfliktu hned nekolik. Vzdy plati, ze cokoli se nam zda, ze cini blbe, nebo dokonce proti sobe (napr. povest USA), cini promyslene a zamerne. Taky je jiste, ze ta 3.svetova valka bude. Pod jakoukoli zaminkou, i kdyby se meli Belosi premalovat na rudo a vydavat se za zesnule Maye.

Na Blizkem vychode se odehrava v soucasnosti jedine - chaos. Zadna cetralizace moci, koneckoncu, radikalizace muze v Arabskem svete zpusobit pouze jedine - boj Sunitu proti Situm. Je jedno, kdo zacne, staci silna radikalizace obou skupin, provokace prijdou samy. Pote bude pro zapad jednoduche pod hlavickou OSN zasahnou. Opet rychle, dokud nekdo nema jadernou zbran... Ne, ze by je to ohrozilo, ale zaneradilo by se uzemi, kde chteji tezit. USA uz davno, i diky zbranove vyhode, nebere ohled na Rusko, vi, ze bud se prida, nebo konci. A take uz davno nehlida, jak je kdo ma ve svete rad. Na tom uz nezalezi, je dulezita kontrola zdroju a otevreni islamskych trhu. Uprimne receno, nemusim islamske praktiky, az na zakaz lichvy, ktery tam paradoxne stejne neni dodrzovan, naopak kazdy kseftar tam odira chudinu jak muze.

I kdyby se jim nejak podarilo otevrit cely blizky vychod, v soucasnem tempu nevydrzi to bohatstvi ani 10 let. Potom - konecna. Kapitalismus bez rustu obrovskou rychlosti umira. A uderzovana stagnace ani v EU, ani v USA neni mozna. Japonsko je cisarsky stat, stat nejposlusnejsi ovci na svete. Tam to tak fungovat pohopitelne muze i diky platum a silnym narodnim rezervam, o kterych se nepise (pozn. Japonsko ma vetsi miru zadluzeni k HDP, nez USA).

Kdyby se melo stat cokoli, trpajzlici obleceni do UFO oblecku, nejaka jina vesmirna podivana - koneckoncu - na svete 3/4 lidstva nejakemu nabozenstvi veri!!! My si vyberem, jake nam bude vyhovovat a to budou bozi vsech. A my budem vzdy ti vyvoleni, nas budou poslouchat.

Staci zapnout mozek shlednou ty dva dokumenty, porovnat se soucasnoti a snad to docvakne i mene premyslivym.

Jeste k Jezisovi, mrknete na Google, kdo letos objevil Barnabasovu Bibli (asi nejstarsi dochovane pismo a hodne hledane). A take o cem se v ni pise. Mimochodem, v soucasnosti zada Vatikan o zapujceni - asi ma malou sbirku starych knih v tajnych archivech.

271190

27.6.2012 15:42

RE: Varovanie

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 271190

None, světová válka být nemusí. Už je dost lidí, kteří vnímají i světy rozvinutějších civilizací.
Je pro nás i pro ně (MZ) jedna docela šikovná cesta. Stačilo by převzít satelitní vysílání a z archivů nám pouštět všeliká videa, usvědčující naše pány ze lží.

Každý "největší" (dobově) růstový systém se totiž rozpadá tím, co jej formovalo. Pomocí "zpětného úroku" dnes končí řízení skrze finance a přichází řízení strašením (o práci, o rodinu, o zdraví.....) - a kdekdo jim to žere i s navijákem.

Mocní nás už pěkných pár let masírujou pomocí TV a dalších medií. Tak proč by vysílání nemohli řídit ti, co už naší etapu mají za sebou???
Možná to pro pár lidí bude překvápko, že civilizace na bázi spolupráce "uhlíku" a "křemíku" jsou v Mléčné dráze "domácí". Ale zvyknete si, taky mě to překvapilo, už asi před dvaceti lety.

...takže se zřejmě čeká na hraniční události + na pokrytí celé planety satelitním signálem. I MZ mají své "šéfy", nejvyšším je ale vždycky hledání dynamické rovnováhy v "sebeorganizaci sil v prostoru" = vytváření hierarchie nerovnováh a rovnováh ve stále složitějších systémech a podmínkách. Před jednou velkou etapu teď stojíme, ale nebude to asi žádný poprask, semínko už je zaseté.
I většina sněhových koulí začíná tím, že se v dlaních uplácá "základ" - a další sníh už se nabaluje.

Kdo zná seriál "Krajní meze" - tak tím nás Příroda na tuhle situaci trénuje. Mnozí ani nepoznají, že díly seriálu třeba postupně přejdou do reality....., i my potřebujeme "pár facek" za to, co děláme s přírodou a lidskou morálkou.
..tak proč ne od mimoušů....

271211

26.6.2012 13:29

RE: Varovanie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 271147

ad. Musíte sa modliť, aby uvideli pravdu.
Musíte sa modliť za to, aby prestali spôsobovať utrpenie pomocou ohavných zákonov, ktoré zamýšľajú uviesť v platnosť.
Musíte sa modliť za zastavenie genocídy, ktorú plánujú a ktorá by bola horšia ako tá, ktorú prevádzal Hitler v čase 2. svetovej vojny.

----

Ale kokota a ne modlení! Potřebujou těžce po držce!!

Vyserte se na "modlení" a zabijte ty hajzly co to tohlei jinýá věci připravují dokud je čas!!

TO je JEDINY a zcela efektivní řešení!

Krysa

271159

26.6.2012 13:34

Presne tak ako sa píše v článku. Tu je nejaké doplňujce info to tom:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Presne tak ako sa píše v článku. Tu je nejaké doplňujce info to tom:
http://www.ezoterika.szm.com/usama.html

271160

26.6.2012 14:59

Turecká provokácia

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Už sa to varí ako guláš ešte prisoliť a a
okoreniť:
Turecká provakácia:
http://www.sme.sk/c/6434226/erdogan-turecko-bude-reagovat-na-vojenske-provokacie-syrie.html

271163

26.6.2012 16:08

Kolonie Židovstva - USA a Francie chystají pro Sýrii libyjský scénář!

ARGOON 77.?.?.?

Řekněme to naprosto přesně a po pravdě - židovské vlády USA a Francie chystají Sýrii libyjký scénář!! Jsou to pouhé kolonie mocenského Židovstva a jsou používány jako nástroj ve světové židovské politice. Libye (ale v podstatě i Egypt) byli zruinovány a na řadě je zakošerování Sýrie…atd..

271168

26.6.2012 16:24

ako začať?

erve 213.?.?.?

že by sa našiel spúšťací mechanizmus? Síria (alebo niekto iní) zostrelí lietadlo ktoré naruší jej vzdušný priestor a použije sa článok číslo 5 aliancie, ktorý uvádza, že útok na akéhokoľvek člena NATO je útokom na celú alianciu.

271170

27.6.2012 14:51

Najnovšie info:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Najnovšie info:
http://spravy.pravda.sk/na-spionov-pomahaju-syrcan...

271210

27.6.2012 18:46

Práve sa uskutočnil Bombový útok na sýrsku televíziu :

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Práve sa uskutočnil Bombový útok na sýrsku televíziu :
http://spravy.pravda.sk/pri-utoku-na-provladnu-syr...

271219

28.6.2012 13:51

Turecko dneska t.j. štvrtok ráno prisúva obrnené vojenské vozidlá a iné kanóny na HRANICE SO SÝRIOU:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Turecko dneska t.j. štvrtok ráno prisúva obrnené vojenské vozidlá a iné kanóny na HRANICE SO SÝRIOU:
http://www.sme.sk/c/6437249/turecko-rozmiestnuje-vojensku-techniku-pri-hraniciach-so-syriou.html

271260

28.6.2012 18:23

Smutné mrtvy civilisti.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Al kajda úraduje:
http://www.sme.sk/c/6437655/hlavnym-mestom-syrie-otriasol-mohutny-vybuch.html

271269

29.6.2012 15:53

Klicove uzemi

oskarek 88.?.?.?

Jde jim o to, aby odstrihli rucnikare od Stredozemniho more. V tuto chvili, kdyz Egyptu vesele vzkveta demokracie, Turecko kouka smerem k zapadu a Israel si hlida uzemi, Syrie je posledni misto, kudy se z vychodu dostat k mori.

http://www.youtube.com/watch?v=By7qZBCJnu8

271289

Příspěvků: 30

26.06. 01:48 Mirra  osobně
26.06. 05:30  RE: osobně
26.06. 10:28 Saša  RE: osobně
26.06. 18:53 Mirra  RE: osobně
27.06. 01:56  RE: osobně
27.06. 05:52 Saša  RE: osobně
28.06. 03:41 lindsay  RE: osobně
28.06. 05:32 Saša  RE: osobně
02.07. 11:46 steve  RE: osobně
04.07. 04:10 lindsay  RE: osobně
05.07. 01:30 steve  RE: osobně
05.07. 02:38 lindsay  RE: osobně
26.06. 09:06 Ambroz  Varovanie
26.06. 11:21 voyta  RE: Varovanie
26.06. 11:40 steve  RE: Varovanie
27.06. 00:31  RE: Varovanie
27.06. 02:45 non  RE: Varovanie
27.06. 02:46 non  RE: Varovanie
27.06. 15:42 janko  RE: Varovanie
26.06. 13:29  RE: Varovanie
26.06. 13:34  Presne tak ako sa píše v článku. Tu je nejaké doplňujce info to tom:
26.06. 14:59  Turecká provokácia
26.06. 16:08 ARGOON  Kolonie Židovstva - USA a Francie chystají pro Sýrii libyjský scénář!
26.06. 16:24 erve  ako začať?
27.06. 14:51  Najnovšie info:
27.06. 18:46  Práve sa uskutočnil Bombový útok na sýrsku televíziu :
28.06. 13:51  Turecko dneska t.j. štvrtok ráno prisúva obrnené vojenské vozidlá a iné kanóny na HRANICE SO SÝRIOU:
28.06. 18:23  Smutné mrtvy civilisti.
29.06. 15:53 oskarek  Klicove uzemi
10.07. 01:29 hera  Qaqa Brigade

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,56 Kč
Libra
29,72 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 686,02 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 220 968,99 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 523