Diskuze k článku

Útok na média v Americe

Příspěvků 16

22.6.2012 6:05

-

Franki 76.?.?.?

vzhledem k tomu, ze uvedena web stranka zdroje sidli v Moskvě, mám dojem, že tento plátek se brzy srovná kvalitou s Rudým Právem nebo Moskevskou Pravdou. Je zvedavec placen z Moskvy?

270926

22.6.2012 12:46

RE: -

steve 174.?.?.?

Reakce na 270926

.. "samooooosebooou" - , a Elwis Presley lovi perly na Balkalu. S Putinem ! Ten je taky z Moskvy ... [smích]

270940

22.6.2012 14:00

RE: -

Pindos 94.?.?.?

Reakce na 270926

Každý názor nevelebící strýčka sama pochází z Moskvy. Správně. Mně zase zajímá kým je placen Völkischer idnes/lidovky Beobachter?
Zdravím do usa

270942

22.6.2012 17:02

Opět názor jednoho ideologického "zamrzlíka",který přemýšlí prizmatem studené války!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 270926

Ruská média jsou dnes objektivnější,než současné "sračkomety" v ČR a USA!!!Nejodpornější je snad Česká televize,která si opravdu ve svém štvavém tónu nezadá s televizí před rokem 1989!!!!
Když si opravdu dám práci a přečtu si všechny dnešní ruské noviny a média a srovnám je se "světovým" tiskem,mohu konstatovat,že se docela obdivuhodně ruská média snaží o nezávislé a objektivní zpravodajství!
Nezapoměňte, že dnes převážná část Rusů umí anglicky,takže v čase internetu není možné příliš "ohýbat" média na stranu vlády, Putina,nebo nějaké ideologie!!!!
Proto také příspěvek pana "Franki" pokládám za nějaký omyl - ten člověk není schopen reflektovat skutečnost, že se píše rok 2012 a dávno skončil bipolární svět,takže vést bláboly o "Rudém Právu",či o "Moskevské Pravdě",jsou přinejmenším jenom směšné.
Také poznámka o tom, že je Zvědavec placen Moskvou,je už spíše na psychiatrickou diagnózu! [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Je smutné zjištění,že po 23 letech po sametovém kotrmelci, hledáme objektivnější zprávy o světovém dění právě na ruské mediální scéně a nemůžeme se spolehnout na média, která u nás lžou a píšou zcela tendenčně! Také je známo, že je u nás převážná většina "novinářů", takzvaných presstitutek!!!!
Presstitutka je krásné nové slovo,které přesně postihuje stav mysli "českého novináře"!!!! Nejsou úplně všichni stejní, někdo je menší kurva, ale lžou dobře všichni! Především v televizi! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

270951

22.6.2012 17:30

RE: -

qwe 89.?.?.?

Reakce na 270926

spíš jde o to, zda víte konkrétně o nepravdách, uvedených ve článku.

270954

22.6.2012 8:36

Desinformační kampaň začíná

Saša 24.?.?.?

Velkou novinkou je Syrský zběh, který přistál v Jordánsku. Nejdříve AFP (Agence France-Presse) citovala Jordánskou vládu, že MiG-21 byl přinucen přistát v Jordánsku. Pak se to upravilo na nouzové přistání a posléze na zběhnutí. Pilot neví kde je jeho pěti členná rodina nebo odkud je - uvedl dvě různá místa, ale Toronto Star uvádí podstatnější, že „řekl, jeho rodina je pod ochranou vzbouřenců“. AP dokonce uvádí „jeho rodina je známá opozicí k Asádovu režimu.

Jeho rodina je pod ochranou vzbouřenců. Nebyla jeho rodina unesena vzbouřenci? A není jeho rodina rukojmím USA/NATO vzbouřenců? Bez pochyb vzbouřenci jsou neúprosní , lze snadno uvěřit, že zběhl, aby zachránil rodinu.
http://pennyforyourthoughts2.blogspot.ca/2012/06/d...

270927

22.6.2012 9:18

Po prečítaní niekoľkých odstavcov som vedel kam tento článok smeruje.

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Začnem trochu mimo, žiadne médium (noviny, web stránky či televízia) nemôže byť objektívny, dôvod je jednoduchý reportér, redaktor a vydavateľ je postihnutý subjektivitou, reportér je subjektívny, redaktor je subjektívny a vydavateľ má svoje obchodné záujmy.

Čo sa týka americkej tlače, ten zas kvôli zlučovaniu vydavateľstiev a televíznych staníc na začiatku 90. rokov 20. storočia sa vytvoril monopol niekoľkých firiem na informácie.
Z tohoto vyplýva, že redaktori sú je prekádrovaný na na n-tý stupeň (majiteľ mediálnych firiem-majiteľ kontrolných baličiek firiem a zadávateľ lobingov- sa uisťuje, že sa do novín/televízie sa nedostane informácia ktorá by poškodilo jeho obchodné záujmy) a jednak pokiaľ robí (investigatívny) novinár problémy na základe nejakej výhovorky ho vyhodia a dostane sa na čiernu listinu, a nielenže nedostane nikde prácu ale nepublikujú ani jeho články, preto z existenčných dôvodov musí osvojiť novinárske maniere z bývalého východného bloku (v našich končinách nemusí osvojovať také maniere, lebo to už majú osvojené).
Toto je tá slávna sloboda slova a slobodné média v nielen americkej praxi, preto treba hľadať objektívnu pravdu na "konšpiračných" weboch a na Ruských stránkach.

270928

22.6.2012 10:00

Svoboda slova, jen když se podřeknou

Saša 24.?.?.?

Reakce na 270928

Čas od času se mainstreamová media podřeknou, pravda je někdy mezi řádky. Možná je to češtinou, ale česká media se mně zdá lezou Spojeným Státům do prdele co nejdále. Omlouvají neomluvitelné. Třeba tady: CIA rozděluje zbraně syrským povstalcům, píše New York Times.

Jiný článek na těch New York Times je (mezi řádky) možná kritičtější. Secret ‘Kill List’ Proves a Test of Obama’s Principles and Will
Článek pojednává o nositeli Nobelovy ceny míru, presidentu Obamovi, jak rozhoduje a dává příkaz k atentátům a zavraždění podezřelých z nějakého spojení s „Al Káidou“. Nemá slitování ani s nezletilými dívkami a státní příslušnost je pro něj zcela nedůležitá.

Včera Obamova vláda zakázala každou zmínku o počtech atentátů CIA a pochopitelně i o jeho osobním schválení budoucích mrtvol. Obama Moves To Conceal Drone Death Figures.

To je ta „svoboda slova“ a Obama je ze dvou kandidátů na Amerického presidenta ještě ten „lepší“/mírnější. [zahanbení]

270931

22.6.2012 21:04

RE: Svoboda slova, jen když se podřeknou

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 270931

Ono som to aj napísal, novinárske maniere z bývalého východného bloku, len to obdobie sa rôzni, u "nás zúria" 50. roky 20. storočia, u nich "zúria" 80. roky. [cool] [velký smích]

270963

26.6.2012 5:14

RE: Svoboda slova, jen když se podřeknou

p. 113.?.?.?

Reakce na 270931

...spise jsou to veci vychazejici najevo ktere tyto deniky "provali" za ucelem udrzet zdani a potvrzeni o svobode slova pro kazdeho/nekdy jde o vyrizovani uctu/...rekl bych ze podreknuti v tisku dnes nepripada v uvahu !!!!!...Autor clanku poucen nevi ani netusi o vecech o kterych poucen nebyl/nejdrive jsem myslel ze jde o nejakou diplomovanou vsemi universitami protrelou a deserci od varecky proslavenou feministkou/......a tak stale opakuje pitomosti o jakesi nezavislosti monopolniho tisku !!! v USA v dobe Nixonovy diktatury...takovych zvanilu je dost a dost a nasleduje vycet stiznosti , ze to co se deje dnes se nemohlo v tech drivejsich "zlatych'dobach svobody slova stat...HA,ha..Svrzeni Nixona byl prevrat se zamerem zasadniho obratu a vedoucim k zotroceni a ovladnuti sveta za kazdou cenu a tedy zasadni obrat od pseudodemokracie k nezakrytemu semifasismu.......Svrzeni Nixona"obstarali" dva zidovsti reporteri bohate odmeneni...a platek Washington Post a dale jednu z hlavnich roli zahral z nebe spadnuvsi "Deep Throat"!!!???...ktery z niceho nic zacal podvracet vladu a dodavat tajne informace...beztrestne ovsem...Nixon byl v politice 30 let a byl to darebak/a tak nebyl zadnou vyjimkou mezi us politiky/ a vedelo se to davno nez se stal prezidentem, coz je bezne ....jen se o tom nesmi mluvit ani psat ve svobodnem a nezavislem tisku a jinych mediich tamtez bez povoleni shora!!!!! Povoleni udeleno ...pres noc byl z dobraka Nixona vyroben bezprecendentni Padouch,Nicema a Satanas/neschopny vubec cehokoliv lidskeho ale ktery byl pri nedavnem jeho zvoleni do nebe vynasen, oslavovan a cela USA jasala hodne a dlouho/../pripomina to osud Stalina/!!!.....Prevrat odehral se za ucelem dostat neocons k rizeni veci coz se stalo a dnes mame nasledky toho "svobodneho" radeni medii coz vedlo ku svrzeni velkou demokratickou vetsinou podruhe zvoleneho Nixona a jeho vlady.....Za pozornost stoji jmeno jednoho z organizatoru Howard Hunt ,jiz se vyskytujici pri vrazdeni Kennedyho.... a nasledovnem zatloukani pravdy , znemozneni vypatrani pravych vrahu prave s vydatnou pomoci autorovych "nejsvobodnejsich medii"..../Historie se stale opakuje zatloukalo se predtim casto pri vrazdeni dalsich us osobnosti a hlavne presidentu/... amaterska skupina kubanskych idiotu/dnes jiz vhodne zapomenuta / vloupavajicich se do kancelare ...je pri nejmensim priklad jen pro budouci lupice jak se veci nemaji delat...

271142

22.6.2012 11:55

A zase ty korporace...

Mr.freedom 90.?.?.?

Pokud nebudou jednoznačně odsouuzeni nadnárodní zločinci typu Bushe a Blaira, přes Albrightovou až ke Clintonové, nemá tato civilizace nárok na jiný a důstojný vývoj, než na onen NWO a to znamená nejhorší totatitu a otroctví, které si možná ani sám Orwell nedokázal představit. A to nás ještě čeká přejmenování letiště, podle jejich přisluhovače Havla....
Nevím, kdo by ještě mohl tento zdegradovaný mediálně konzumní svět zachránit, ale historicky to přimomíná konec velkého Říma. Bohužel, z dalekosáhlými důsledky, z důvodu globalizace.
Ale i Americe se začíná něco dít, viz.např. www.AE911Truth.org nebo www.infowars.com případně http://tarpley.net
Přeji Všem návštěvníkům, těchto minoritních stránek pevné zdraví a zachování si kritického myšlení - což jak říká dr.Koukolík, je proces na celý život...
Mimochodem - doporučuji jeho přednášku na You Tube - Vzpoura deprivantů nebo Debilizace společnosti.... Stanislav Svoboda

270938

22.6.2012 14:35

A tak sme opäť objavili Ameriku

pilgrimdou pilgrimdou (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

a predpokladám, že bude horšie. Divím sa ako môžu vytvoriť rebríček slobody slova, keď prakticky celý tzv. civilizovaný svet leží v područí sionistických mafiánskych magnátov. To rátajú koľko necenzúrovaných článkov vyjde za týždeň na verejnosť? (V tej ktorej krajine a v tom ktorom médiu?)
Noviny nekupujem pekných pár rokov takže viem len z reakcií ľudí na nete, že (aj) na česko slovenských územiach je cielená dezinformovanosť bežnou praxou. Hoci mi nedá podotknúť na margo českej TV, ktorá sa mi vidí o niečo viac otvorenejšia ako napr. STV. (Zas to ale posudzujem len na základe internetových odkazov na jednotlivé programy keďže priamo nesledujem ani jednu). No a keď si sporadicky pozriem British Brainwashing Corp. ergo BBC, tak ma to len upevní v presvedčení, že toto nemusím.
Čo sa trochu divím, že v SŠA sa tých pár odvážnych reportérov a novinárov nespojí a nesúdia sa tiež, napr. za porušovanie ústavných práv na slobodu prejavu a slova. Často a vo veľkom.

270946

22.6.2012 16:06

RE: A tak sme opäť objavili Ameriku

dub 89.?.?.?

Reakce na 270946

asi proto, že viděli ceník šábesprávníků[smích]

270949

22.6.2012 20:12

otakza ale zni

Oldis 81.?.?.?

co s tim americane budou delat?
Jejich zeme se pozvolna meni v diktaturu. A vetsina novinaru vymenuje profesionalitu za klientelismus, tedy radsi se s mocnymi mrouskaji, nez aby si udrzeli cest a profesni moralku. Aleneni se cemu divit, moralka jde v cele spolecnosti davno stranou, hlavni jsou prachy.

270961

22.6.2012 22:10

...

Mirra 85.?.?.?

Americká společnost se dost nepěkně zvrhává do pravého opaku svobodné společnosti. Ale ani minulost USA po získání nezávislosti nebyla růžová jak si někteří myslí. Důvodem pro povstání nebyl jen diktát z Londýna, ale také to že Anglie alespoň trochu ctila právo a snažila se uzavřené smlouvy s indiány dodržovat, což se mnohým osadníkům nelíbilo. Po získání nezávislosti se stala situace pro indiány přimo tragickou. A tenhle styl Američanům zůstal - dokud je příliv levných peněz a zdrojů tak se chovají kultivovaně, ale jak se situace zhorší tak slupka padá a požírají se i sami navzájem. Situace se dost blíží různým ponurým scifi kde lidem vládnou magnáti a jejich společnosti a stát je jen bezvýznamnou servisní organizací. A pokud vyhrají republikáni tak ta doba nebude daleko, protože ekonomika půjde do kytek tak místo US vlajky budou na domech vlát prapory s logy vlivných korporací...

270965

23.6.2012 9:16

Propaganda

valecnik 70.?.?.?

Nedavno jsem se dostal k archivnim zpravam Treti rise v kterych je ospravedlnovan utok na Ceskoslovensko,Polsko etc.No a ted si staci pustit BBC ci jine demokraticke media a poslouchat zpravy o Lybii,Syrii etc.Prijde mi to jako hledejte deset rozdilu.Noam Chomsky ve sve knize Power and Terror pise jasne ze by tezko hledal totalitni rezim v kterem je medii dosazena takova uroven poslusnosti jako v USA.Nicmene dodava ze do ted se kazde imperium Mongolove,Rimane,Anglicane-chovaly naprosto stejne.Propaganda je stara jako lidstvo samo,a nepratele se proste netoleruji coz ostatne pred 10 lety Bush prohlasil celkem jasne

270974

Příspěvků: 16

22.06. 06:05 Franki  -
22.06. 12:46 steve  RE: -
22.06. 14:00 Pindos  RE: -
22.06. 17:02  Opět názor jednoho ideologického "zamrzlíka",který přemýšlí prizmatem studené války!
22.06. 17:30 qwe  RE: -
22.06. 08:36 Saša  Desinformační kampaň začíná
22.06. 09:18 Oracle  Po prečítaní niekoľkých odstavcov som vedel kam tento článok smeruje.
22.06. 10:00 Saša  Svoboda slova, jen když se podřeknou
22.06. 21:04 Oracle  RE: Svoboda slova, jen když se podřeknou
26.06. 05:14 p.  RE: Svoboda slova, jen když se podřeknou
22.06. 11:55 Mr.freedom  A zase ty korporace...
22.06. 14:35 pilgrimdou  A tak sme opäť objavili Ameriku
22.06. 16:06 dub  RE: A tak sme opäť objavili Ameriku
22.06. 20:12 Oldis  otakza ale zni
22.06. 22:10 Mirra  ...
23.06. 09:16 valecnik  Propaganda

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 58 čtenářů částkou 13 108 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 6

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 3

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 11

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 2

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 13

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Měnové kurzy

USD
20,98 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,27 Kč
Švýcarský frank
23,26 Kč
100 japonských jenů
19,19 Kč
Čínský juan
3,26 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,34 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 850,97 Kč
1 unce stříbra
579,66 Kč
Bitcoin
906 676,78 Kč

Poslední aktualizace: 17.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 423