Diskuze k článku

Proč musel jít David Rath do basy

Příspěvků 32

16.6.2012 12:36

Já to říkám

pepan 217.?.?.?

Již delší dobu, jako ne zrovna příznivec komunistů, říkám je čas na nový Vítězný Únor. [naštvaný] [bliji]

270702

18.6.2012 4:25

RE: Já to říkám

p. 113.?.?.?

Reakce na 270702

...imperialisti /ktery to maj jisty...tak jako predttim to meli jisty komunisti/.../...na tom pracujou ze vsech sil...

270742

16.6.2012 12:48

Zajímalo by mne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

kdy taky zavřou někoho z ODS a TOP09, to se asi načekáme, že???
Ač takovej třeba Kalousek je na to zralej už léta...


Krysa

270704

16.6.2012 13:46

Dodám heslo, s kterým opruzoval Nečas na svých volebních bilboardech:

Barney 67.?.?.?

NEBUDU TRPĚT KORUPCI ANI VE VLÁDĚ ANI V ODS!

Tak uvidíme jestli se stejnou razancí budou vyšetřovat kauzy jako ProMoPro (domovní prohlídky už byly zakázány, proč asi), letadla Casy, IZIP (sněmovní vyšetřovací komise byla koalicí ODS a TOP 09 odmítnuta), Pandury (dvakrát předražené), Gripeny a další. Anebo policie koná jenom u opozičních politiků? V takovém případě navrhuji nové heslo - lhát, jak když Nečas na bilboardy tiskne?

270706

17.6.2012 10:46

RE: Dodám heslo, s kterým opruzoval Nečas na svých volebních bilboardech:

pepan 217.?.?.?

Reakce na 270706

To rčení aby bylo nadčasové by melo být "Lhát jak oddyž ODS na bilbordy tiskne", nebo skrácenou verzi "Lhát jak politik"

270719

16.6.2012 14:01

Jeden z názorů, kterému dal na fb prostor Karel Randák

Franta 81.?.?.?

"Nečas byl v Bruselu vyzván, aby učinil opatření proti rozkrádání dotací z EU a následně ihned odstoupil. A oč jde. Že ODS má kolem sebe stovky umělých firem, které jsou založeny za účelem organizovaného rozkrádání dotací z Evropské unie a praní špinavých peněz. Tyto firmy jsou vládními úředníky vybírány jakoby ve výběrovém řízení a pak jim vláda zaplatí výstavbu infrastruktury, budov, opravy nemovitostí, nákupy aut a IT technologií atd. Že skutečnou práci odvádí subdodavatel, zaběhlá firma s historií. Zmanipulované kontroly MF následně podpoří proplacení výdajů Bruselem. Vítězné firmy si účtují násobné ceny, než například v Německu. A poté, co Němci toto zjistili a tajné služby potvrdily návaznost ODS na tyto firmy a inkaso provizí za udělení státní zakázky, okamžitě prohlásili, že odmítají posílat do ČR peníze. Dokud u moci budou lidé Petra Nečase a Miroslava Kalouska, kteří mají na svědomí několik desítek miliard korun, uvízlých na soukromých účtech politiků ODS a dalších stran a představitelů těchto firem. EK tedy vysílá do ČR dva komisaře, aby vyzvala Nečase k odstoupení vlády a zajištění všech dotčených firem. Premiér toto arogantně odmítá, proto byl pozván na kobereček přímo k šéfovi Barrosovi s tím, že dotace jsou pro Česko tímto ukončeny až do odstoupení vlády."

Na tiskové konferenci s Barrosem byl Nečas celý pobledlý a blekotal něco ve smyslu, že když EU zastaví dotace, tak jeho "vláda rozpočtové odpovědnosti" (jenom za prvních 5 měsíců je deficit 79 mld., když na celý rok se počítá s 105 mld.) udělá více jak 6% deficit státního rozpočtu a že to jim přece EU nemůže udělat.

270707

16.6.2012 14:23

Zajímavé je nejen to, že zatčení nepohodlného odvedlo pozornost od

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

řady probíhajích brutálních deforem, ale umožnilo i okázalé pošlapání Ústavy tím, že poslanci není umožněno vykonávat mandát dle čl. 26 (Poslanci a senátoři vykonávají svůj mandát osobně v souladu se svým slibem a nejsou přitom vázáni žádnými příkazy).
Rád bych si přitom přečetl, jak by orli ústavního práva tuto jasnou větu pokroutili - dosud o tom nerozhodovali, "precedenční" (dle vzoru zámořských kroutičů, kteří mají v deformaci odkazu předků velkou praxi ?) případ Sládek řešil jen oprávnění jeho zadržení (coby již k stíhání vydaného) "náhodou" během prezidentské volby, samotné právo na výkon mandátu ponechal lišácky stranou, protože se jednalo jen o příležitostnou krátkodobou akci...
Ať už je dr. Rath vězněm zcela či jen částečně politickým, je toho hodně shnilého ve státě českém a začíná to nejspíš už u voličů, i když podivuhodné volební výsledky, k nimž došlo na Karlovarsku nejen v roce 1998, ale i 2010, dokládají, že jim občas někdo k dosazení té správné garnitury pomůže nejen mediální masáží ...

270708

16.6.2012 17:04

ouha - levicová touha - po moci

keduT 78.?.?.?

Co k článku dodat? V současné době oranžoví hejtmani ovládají krajské "banky" a vedou si opravdu zdatně. Rath je jen jeden z nich. Citovat Paroubka a jeho kvílení o Kubiceho zprávě je opravdu sranda. Paroubek jel v kdejakém svinstvu a v jeho případu bylo užito práva stejně, jako v případě Al Capona a to ještě velmi nedostatečně.
Levičáci u nás ostatně dělali to samé - stačí se podívat na několik desetiletí od konce světové války a je nutné říci, že pravičáci se zatím chovají mnohem distingovaněji[smích]
Konstatování, že se krade a že je velká snaha odpoutat pozornost veřejnosti, je o ničem. To ví přece každý a jen naivní lidé se mohou utěšovat tvrzením, že nevěděli... ostatně Rath ani pořádně nedořečnil v parlamentu a hned tam schválili přistoupení k ESM a neschvalovali to jen pravičáci.
V drtivé řadě správních rad, ve vedení drtivé řady firem, jsou zastoupené politické strany poměrně průřezově - mám na mysli ODS a ČSSD. Obě se navzájem obviňují kdo z nich je horší a myslím, že je již na čase říci a adresně i panu Blahovi, že špatné jsou obě a navrch i Top 09, VV (Lidem), KSČM a odpadlé strany typu KDU-ČSL, Zelení, a další dnes již neexistující strany jako byla ODA. Ti všichni mají plnou odpovědnost za to co se zde stalo, děje a bude dít. Odpovědnost hmotnou, trestní a morální. Svého času se dělalo vše proto, aby bylo možné potrestat vyníky, tak je například vykopali i z hrobu, vynesli nad nimi ortel a následně je potrestali [mrknutí jedním okem] Rath je jen jeden z dlouhé řady...

270709

16.6.2012 18:38

RE: ouha - levicová touha - po moci

kutra vainova (tečka) 937 (zavináč) seznam (tečka) cz 80.?.?.?

Reakce na 270709

na celé situaci je jasně vidět, že kdo chce s vlky žíti, musí s nimi víti a pokud kdokoliv z politické scény se pokusí nesouhlasit s tlaky různých nadnárodních vlivů, tak buď má máslo na hlavě, které se použije na to aby se pěkně rozmazalo a nebo se nějaké to máslo pro tyto účely na hlavu naplácá. Takže členové parlamentu a vlády sice mohou vést své žabomyší války o moc, ale na pokyny shora nemohou reagovat jinak než kýváním. Parlamentní systém západních demokracií je nefunkční a nereformovatelný.

270710

17.6.2012 10:46

RE: ouha - levicová touha - po moci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 270710

sorry ale některý formy "češtiny" mi dělají problémy. Co že to chcete s těmi vlky navinout???
Oni obyčejně vyjí, ale nic nenavíjejí - takže pochybuju že s vámi bude nějaký vlk "víti"....

Krysa

270720

18.6.2012 11:02

RE: ouha - levicová touha - po moci

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 270720

Kryso, slovo "víti" můžeš také vnímat jako "víti (uplést) věneček" - to pak už tolik neskřípe.
Nehledě na to, že navinování viny je zcela relevantní proces, který ti lidé dělají. To jsi poznal i sám.
..takže bych se asi tak "nevohnil" - být krysou.

270752

19.6.2012 15:19

RE: ouha - levicová touha - po moci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 270752

Pán je snad právník!? Takto pojímaným komunikačním prostředkem jímž je jazyk, lze tak visvětlit i nevysvětlitelné. To biblické babylonské zmatení jazyků pak není dáno mnohostí různých řečí, ale mnohostí různého výkladu řeči jediné. V současnosti obdoba to použití slova díky, ve spojení s něčím dle Bible, "zlým". Příkladně "díky jaderné katastrofě ve Fukushimě...", adt. a pod., kdy je jeden na pochybách o normální funkčností toho, co "dvoumoudří" mají mít mezi ušima, leč díky absenci této podivné materie jimi nejsou.

270789

19.6.2012 17:40

RE: ouha - levicová touha - po moci

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 270789

ano anonyme, zmatení jazyků v Babyloně vzniklo opravdu tím, že byl úředně nastolený nový jazyk - jazyk latinský - spolu s novou číselnou soustavou - matematikou desítkové soustavy.
Bohužel mocní tohoto světa vytvořili a zajistili "pravdivost" jinému příběhu, oni to tak dělali a dělají vždycky.
...proto jsou mocní, víš?

Schopnost ohýbat (tvarovat) jazyk myšlením dovedla zas naší mateřštinu k tomu, že postupně nahradí dnešní angličtinu. Tu už dnes nahrazují počítačové programy překladačů - angličtina je totiž matkou jazyka počítačů. Čeština pak jen dokončí okruh jazyků v indoevropské civilizaceï.
Jak? Čím? Proč?
...to si najdi na mých "ovčích" stránkách.

270796

16.6.2012 18:44

tak kdo z nich tedy netouží po moci ?

osa x 193.?.?.?

Reakce na 270709

Politické strany:
C
Česká strana národně socialistická (ČSNS 2005), Česká strana národně sociální (ČSNS), ČSSD (Volby 2010), ČSSD - Česká strana sociálně demokratická
D
Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS)
E
Evropský střed (ES)
H
Humanistická strana (HS)
K
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (KDU-ČSL), Klíčové hnutí (KH), Konzervativní strana (KONS), Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska) (KČ), Krajské volby 2012 - ČSSD v Pardubickém kraji, Komunistická strana Čech a Moravy, KSČM (Volby 2010)
L
Liberálové.cz, LIDEM, NS-LEV 21
M
Moravané
N
Národní prosperita (NP)
O
Občané.cz, ODS - Občanská demokratická strana, Občanská demokratická strana (Volby 2010)
P
Pravý blok (PB)
R
Sdružení pro Republiku - Republikánská strana Československa (REP)
S
Česká pirátská strana (ČPS), ČSSD (Volby 2010), Sdružení pro Republiku - Republikánská strana Československa (REP), STOP, Strana práv občanů - Zemanovci, Strana svobodných občanů (Svobodní), Strana zelených (SZ), Suverenita - Blok Jany Bobošíkové
T
TOP 09, TOP09 (Volby 2010)
V
Věci veřejné (VV), Věci veřejné (Volby 2010)
Z
Strana práv občanů - Zemanovci, Strana zelených (SZ)

[vyplazený jazyk]

270711

17.6.2012 19:11

RE: ouha - levicová touha - po moci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 270709

Já si myslím, že hlavní vina je na nás prostých lidech, kteří se necháme tahat za nos.

270731

16.6.2012 20:33

Kubica

jiri55ax 217.?.?.?

Pan Kubica,jestli si vubec zaslouzi tento bezne uzivany titul,by si za sve celozivotni dilo zaslouzil take nejakou cenu.No na Nobelovou to asi nebude,ale mohli by vymyslet treba cenu BERII.To byl za Stalina borec. [velký smích]

270712

17.6.2012 4:04

blbec roku 2012

p. 113.?.?.?

Reakce na 270712

...dobrej napad : dr. Rath dopadl o neco lepe nez Jan Hus , a znovu nam dokazal ze tyhle inteligenti daleko predci treba vesnicke idioty...../Prectou si neco v ucebnicich pak to vopakujou pri zkousce a dostanou z toho diplomovany dojem , ze jsou k neprechytraceni , cili podcenuji....okolnosti , ve stavu ohromeni svoji titulovanou inteligenci a neomezenou dulezitosti!!!....Dnes je pro kazde male dite samozrejmosti , ze kdyz si dovoli mluvit treba i castecnou pravdu a hlavne o tech druhych !!!/na schuzich lharu , pokrytcu , podvodniku a vrahu/ ,muze , spise musi ocekavat velkou okovanou botu za zady.....a tak se pousti voda v koupelne ,nebo radio, TV nahlas ,sypou smazene bramburky pod koberec , obcas zkontroluje a nebo si necha zkontrolovat skryte mikrofony ve svem /nebo taky konspiracnim/ byte... , jestli jich nepribylo..., nebo se obcas ohledne, co se deje za jeho zady/to vse najdete v kazdem i v tom nejhloupejsim hollywoodskem filmu...napr. !!!Zkratka kryje si ty zada...!!!atd....zvlaste , kdyz sam jede v necem nekalem... a rad a casto drazdi k nepricetnemu silenstvi cleny hlavne nepratelskeho sdruzeni demokratickych /a i jinych/ gangsteru.... a predevsim musel vedet do ceho se pousti....a ze existuje zakon schvalnosti , a tedy ze motyka spusti , kdyz se to nejmene ocekava....

270717

16.6.2012 21:30

Pravdivej clanek

Satanist 75.?.?.?

i kdyz se tam ke skode ctenaru neveslo co se tyce svindlu vsech tech zkorumpovanejch zmetku kteri zlodejnama pouze parazitujou na ceskym poplatniku dani vsechno. Uz by se lidi meli nasrat a ty zmetky kteri narodu tim ze republiku rozkradli, rozprodali a zadluzili jen skodi meli veset na kandelabry! [naštvaný]

270714

17.6.2012 12:33

RE: Pravdivej clanek

steve 174.?.?.?

Reakce na 270714

.. nerika se "kandelabry", .. rika se - "zabradli" !!
Jinak je cely text bez chyby. [mrknutí jedním okem]

270722

17.6.2012 14:46

RE: Pravdivej clanek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 270722

Ale to snad neeé! Tak trapná neznalost? [oči v sloup]

Kandelábr je přece to, co má něco umožnit. Tu pověšení lucerny, ondy zase oprátky a proto musí stoje na zemi bránit v působení gravitace trčením vzhůru. Kdežto zábradlí, jak už z názvu plyne, to má čemusi bránit. Třeba pádu do propasti, nebo i do zločinu a proto musí bránit působení dané gravitace svým trčením v dál; ale zase ne tak vysoko aby ho nešlo přelézt a ten pocit svobody z jeho překonání si dosytosti vychutnat, když to zakázané nejvíce chutná už od Ráje. [velký smích]

270725

17.6.2012 15:58

RE: Pravdivej clanek

Andrew Siddur 85.?.?.?

Reakce na 270725

On to steve myslel v dobrém, aby stát nezačal v panické hrůze preventivně demontovat lampy veřejného osvětlení. Hned by vzrostla kriminalita, atd.
Když bude demontovat zábradlí, tolik se toho nestane. Maximálně úmrtnost, a to je jedině žádoucí.

Nicméně doporučuji psát místo "oběsit na kandelábru" raději "prověšet se na západ". Někdo se tam musel prostřílet - a chválí ho.

270727

17.6.2012 18:43

RE: Pravdivej clanek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 270714

"Uz by se lidi meli nasrat"

A co proto konkrétně děláte Vy? Poslušně chodíte do práce s máslíčkem na hlavičce? Vy snad nejste lidi?

270730

18.6.2012 0:55

RE: Pravdivej clanek

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 270730

Vic nez Vy!

270739

17.6.2012 0:09

Jednou politik - navždy politik!

Andrew Siddur 85.?.?.?

Parkanová nehodlá odstoupit - jak by taky mohla, když už se jednou dala na politiku.
Co se týče kauzy d. D. R. - čistá objednávka vlády, kauza má vyrovnat ony věčné síly pravice vs. levice, aby politika byla pořád o víře v imaginární "lepší příští", a ne o - nedejbože, něčem jiném. Už se vžilo odéesák - korumpant a zloděj, tak teď holt musí být znemožněna i konkurence.

Kauzy Ratha a Parkanová mají spíše jen demonstrativní charakter - velké halo a nakonec se nad nimi zavře voda (tipuji, že nad s. Parkanovou se zavře víc). Buď mají lid upevnit v názoru "hurá - chytáme zloděje, demokracie vzkvétá!", možná ale spíš mají šťouraly odradit od tepání nešvarů v politice (stejně se nic nevyšetří a nikdo neodstoupí).

Povšimněme si paralely - komunisti hlásali, že jejich systém je nejdemokratičtější a nejlepší možný. Slova o nejlepším možném systému jsou vždy i v Klausových novoročních projevech, jen o té demokracii cudně mlčí.

Další paralela - v 1948-89 byli u moci lidé, kteří měli (byli ovšem i skuteční hrdinové z války) často jen nějaké pseudomorální zásluhy (přimotali se na poslední chvíli k partyzánům, atp.). Něco jako dnes (vlastně včera) V. H. A potom kariéristi. Něco jako dnes různí Bártové, ale ještě i horší politici-byznysmeni...

Po 20 letech se současný systém přestává osvědčovat na republikové úrovni, ale co hůř, a co je podstatnější, i na té globální (tzv. ekon. krize).

Můžu zemřít vztekem i smíchy, když čtu, jak řekové trpí kvůli tomu, že pro ně nejsou peníze (ne kvůli hladu a kvůli nemocem); stejně jako z toho, když někdo tvrdí, že "to tak na světě bylo vždycky - kdo neměl peníze, měl vždy méně nebo nic". Vypovídá to dost o tom, kdo takový výrok pronáší; o jeho sympatiích ke komusi a čemusi. Do jedné komory na pivo bych s ním asi nešel.

270715

18.6.2012 4:28

RE: Jednou politik - navždy politik!

.p. 113.?.?.?

Reakce na 270715

...snadnejsi je odehnat prase od koryta ...nez politika,politicku....

270743

17.6.2012 14:13

Dělají si srandu?

Borja Nešťastný 77.?.?.?

IZIP je mrtev, ať žije ePreskripce
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/ludek-cermak...

Správní rada VZP se znovu vrátí k projektu IZIP
http://domaci.eurozpravy.cz/politika/51569-spravni...

Lidé chodí k lékaři moc často, odůvodňuje Heger plán na zvyšování poplatků
http://www.novinky.cz/domaci/270714-lide-chodi-k-l...

270723

17.6.2012 16:25

Parta policejních plukovníků

Borja Nešťastný 77.?.?.?

Reakce na 270723

Parta policejních plukovníků
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=20120...

270728

17.6.2012 23:48

Trochu jednostranný pohled na lékaře poslance

Palo 85.?.?.?

Autor ve svém svatém nadšení napsal dobrý článek, ale s těmi lékaři v poslaneckých lavicích se trochu... no nechal svést na špinavou cestu dělení na „demokratické“ a „nedemokratické“ strany. Tvrdím a tvrdit budu, že daleko více práce stran boje za práva lidí na zdravotnickou péči vykonala Soňa Marková než Hovorka (ten se proslavil jen tím, že občas napínal pravicovou koalici na skřipec). Ale holt Soňa Marková je členkou té špatné strany a autor nedokázal překročit svůj stín. [smích]

270738

18.6.2012 8:23

RE: Trochu jednostranný pohled na lékaře poslance

StanOM 90.?.?.?

Reakce na 270738

Se Soňou Markovou mám osobní zkušenost, když nám rušili špitál. A mám na ni zcela jiný názor.

K té první připomínce - jestli jste si nevšiml, to "demokratické" je v úvozovkách. Slovo "nedemokratické" jsem nepoužil, použil jsem v závěru slovo radikální - a o KSČM mi nešlo, tu považuji za "demokratickou" a nepříliš radikální.

270748

18.6.2012 10:23

Tento systém již nelze ani popsat....

Stanislav Svoboda 90.?.?.?

Bohužel, dnes je tato zvláštní záliba ve lhaní a tunelování vlastních národů, ale nechtěl bych rozebírat nemocné typy všech národností - od Bushe počínaje a Havla konče, ale aspoň odkaz, který snad stojí za to.... http://www.youtube.com/watch?v=vZSjJ4QKjls - pokud, by to vevyšlo, stačí zadat na You Tube Dr.Koukolík a nebo přečíst jeho knihu Vzpoura deprivantů....

Přeji tomuto nemocnému národu, ale vlastně celému světu více pánů Koukolíků, Cílků, Petránků a dalších, kteří ještě používají vlastní hlavu a pracují s kritickým myšlením...

Stanislav Svoboda

270750

18.6.2012 10:31

Tady přidávám odkaz k další kauze "Parkanová"

leo69 89.?.?.?

Pár důležitých detailů, které ke kauze "Parkanová" asi zatím veřejně neuslyšíme.

posudek NKÚ k hospodaření na Ministerstvu obrany

m,[mrknutí jedním okem]

270751

21.11.2013 17:24

Všichni patří za mříže

Kurinaky 46.?.?.?

No nikdo z politiků není svatoušek. Těch kauz tu bylo tolik, že to nelze ani spočítat. Pokud není policie taktéž zkorumpovaná, měla by už s tím konečně pohnout. Ale kdyby zaráz pozatýkala všechny politiky, kteří se dopouštěj okrádání 10 milionů lidí, tak jsme ze dne na den bez vlády. http://davidrath.eu je názorná ukázka, co všechno se může stát.

299740

Příspěvků: 32

16.06. 12:36 pepan  Já to říkám
18.06. 04:25 p.  RE: Já to říkám
16.06. 12:48  Zajímalo by mne
16.06. 13:46 Barney  Dodám heslo, s kterým opruzoval Nečas na svých volebních bilboardech:
17.06. 10:46 pepan  RE: Dodám heslo, s kterým opruzoval Nečas na svých volebních bilboardech:
16.06. 14:01 Franta  Jeden z názorů, kterému dal na fb prostor Karel Randák
16.06. 14:23  Zajímavé je nejen to, že zatčení nepohodlného odvedlo pozornost od
16.06. 17:04 keduT  ouha - levicová touha - po moci
16.06. 18:38 kutra  RE: ouha - levicová touha - po moci
17.06. 10:46  RE: ouha - levicová touha - po moci
18.06. 11:02 janko  RE: ouha - levicová touha - po moci
19.06. 15:19  RE: ouha - levicová touha - po moci
19.06. 17:40 janko  RE: ouha - levicová touha - po moci
16.06. 18:44 osa x  tak kdo z nich tedy netouží po moci ?
17.06. 19:11  RE: ouha - levicová touha - po moci
16.06. 20:33 jiri55ax  Kubica
17.06. 04:04 p.  blbec roku 2012
16.06. 21:30 Satanist  Pravdivej clanek
17.06. 12:33 steve  RE: Pravdivej clanek
17.06. 14:46  RE: Pravdivej clanek
17.06. 15:58 Andrew Siddur  RE: Pravdivej clanek
17.06. 18:43  RE: Pravdivej clanek
18.06. 00:55 Satanist  RE: Pravdivej clanek
17.06. 00:09 Andrew Siddur  Jednou politik - navždy politik!
18.06. 04:28 .p.  RE: Jednou politik - navždy politik!
17.06. 14:13 Borja Nešťastný  Dělají si srandu?
17.06. 16:25 Borja Nešťastný  Parta policejních plukovníků
17.06. 23:48 Palo  Trochu jednostranný pohled na lékaře poslance
18.06. 08:23 StanOM  RE: Trochu jednostranný pohled na lékaře poslance
18.06. 10:23 Stanislav Svoboda  Tento systém již nelze ani popsat....
18.06. 10:31 leo69  Tady přidávám odkaz k další kauze "Parkanová"
21.11. 17:24 Kurinaky  Všichni patří za mříže

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 0

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 2

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 4

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 16

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
25,40 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,73 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,51 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 994,77 Kč
1 unce stříbra
487,52 Kč
Bitcoin
914 186,60 Kč

Poslední aktualizace: 24.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 325