Diskuze k článku

Židé v izraelském museu holokoustu: Děkujeme, Hitlere!

Příspěvků 28

12.6.2012 0:45

Napsali přesně to, co se již delší dobu všeobecně po světě povídá!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Jenom bude problém,jaké nalézt řešení bez násilí,protože toho bylo už dost.Sionisté mají silně pozice v USA,ve světových médiích,ve světovém bankovním sektoru a nebudou se chtít svých pozic dobrovolně vzdát.
Jenomže jejich pozice se každým měsícem ve světě hroutí a mnoho lidí již prohlédlo.
Nechci vyvolávat nějaká očekávání,ale aby nakonec neskončili jako Čaučesku v Rumunsku,který si také myslel, že jeho stromy rostou do nebe a potom nestačil "chytat" kulky ze samopalů!
Prostě platí taková stará rovnice,že každé "kurestvo", je dříve nebo později,po zásluze potrestáno! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

270516

12.6.2012 7:15

RE: Napsali přesně to, co se již delší dobu všeobecně po světě povídá!

anonym 87.?.?.?

Reakce na 270516

existuje aj príslovie "prepínaný luk praskne". Dúfam, že je už aspoň naštiepený.

270526

16.6.2012 2:22

RE: Napsali přesně to, co se již delší dobu všeobecně po světě povídá!

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 270516

bylo a doufam ze bude to Cauceskovo reseni jednoho dne uplatneno.Ty milliony zavrazdenych lidi po cele planete volaji po velmi opravnene a spravedlive pomste.

270696

12.6.2012 2:16

Proc by nemohli bejt

Satanist 50.?.?.?

vdecni a napsat na israelsky museum holokoustu Dekujeme, Hitlere? Nakonec kazdej narod by Fuhrerovi dekoval dostavat tolik penez i pomoci.

270519

12.6.2012 7:40

je vysloveně odporné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

jakkoliv se politicky zvýrazňovat na hrobech, památkách na mrtvé a navíc na zmasakrované mrtvé, je to opravdu hnus a není žádná omluva, ani nenávist ke státu Izrael by ani láska k Hitlerovi

270528

12.6.2012 10:45

RE: je vysloveně odporné

Saša 24.?.?.?

Reakce na 270528

> politicky zvýrazňovat ?

Do musea obětí jistě patří důvod jejich nešťastného obětování, a kdo z toho měl a stále požívá prospěch. Nikomu jinému to neprospělo než náboženskému státu. Již ze samého principu, náboženský stát nemůže být demokratický. V tuto chvíli Izrael urychluje stavbu pěti koncentračních táborů pro až 100 000 „Afrických emigrantů“, (kteří budou střeženi pod širým nebem v 25000 stanech za ostnatými dráty) a v časných ranních hodinách hledá a vytahuje z postelí kolem 4500 Súdánců vládou „odsouzených“ k okamžitému deportování. Deportují se i děti narozené v Izraeli pro zachování židovské identity.

270538

12.6.2012 12:25

RE: je vysloveně odporné

jjj 213.?.?.?

Reakce na 270538

Zrovna dnes ráno jsem četl v Sarazinově "Německo samo sebe likviduje" větu:
"Každý stát má právo rozhodnout o tom, které lidi přijme a smějí v něm bydlet a které ne."

Na první pohled naprosto rozumná a jasná věta. Ale jen do té doby než se zapne politicko-korektní algoritmus, že?
[chechtot]

270548

12.6.2012 15:22

RE: je vysloveně odporné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Reakce na 270538

Ve skutecnosti Izrael neni nabozensky stat ale sionisticky.
Prave verici Zide se stavi proti sionismu.

270555

13.6.2012 2:08

RECo by melo bejt tak asi vodporny?

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 270555

To ze othodoxni veri vede, statistikam i dukazum revisionistu a knesset se z toho muze posrat?

270583

12.6.2012 11:14

RE: je vysloveně odporné

haban 178.?.?.?

Reakce na 270528

No větším zneuctěním je ten "Holocaust industry" a "Holocaust politics".

A souzení a zavírání lidí, kteří si myslí něco jiného, než je "vítězi napsaná oficiální verze dějin", je cílené pěstování "antisemitismu". Všichni jejich přátelé pak už celý život Židy nenávidí a svoje postoje už nezmění. To můžou dělat jen "sociální idioti".

Takže pokud to dělají soudci, kteří by měli znát alespoň základy psychologie a sociologie, tak je to zcela určitě úmysl, který prospívá nějakému jejich skrytému cíli.

270540

12.6.2012 14:20

RE: je vysloveně odporné

gjc 46.?.?.?

Reakce na 270540

To není vůbec nic nového, protože zánikem židů by nejvíce utrpěla ideologie a politika křesťanství, protože křesťan vznikl obětováním „Žida Židem“, proto židy si křesťané od jakživa prefabrikují, a na tom pak stojí ty náboženské historky, ve které pak věřící věří.
Ta oběť židů, která opravdu vedla ke vzniku státu Izrael, není vydupaná z ničeho, ale žije to svým životem v křesťanském způsobu myšlení. V Německu to nebylo cizí luteránům a katolíkům už vůbec ne. To se pak potkalo v tzv. „pozitivním křesťanství“, což je snaha vyrobit kulturně specifického Ježíše, který spasí tu svou rodinu, zde to jsou Němečtí křesťané . To znamená, že Ježíš byl např. nordické rasy, která je tím pádem nadřazená. Rozvíjení této doktríny (Alfred Rosenberg - hlavní ideolog NSDAP) vedlo k zavržení všeho starozákonního a k očišťovacím tendencím a konečným řešením, která pak byla použita již pragmaticky a strategicky – kdo měl být ve vyšším zájmu okraden, tak se to na něj vztáhlo, proto taky vadili i Češi a Poláci (drang n.o.). Tohle samozřejmě bylo odsouzeno později k porážce, ale posloužilo to právě tomu univerzálnímu rozměru křesťanství, a tam patří ta nutná oběť, aby došlo k naplnění nějakých cílů. Absurdita očišťovacích snah byla patrná už od počátku, kdy sami protagonisti této filosofie občas naráželi na svůj nejistý původ a museli někdy sami sebe certifikovat (čestný árijec apod.).Navíc protagonisti říše byli vesměs frustrovaní veteráni a katolíci z lidu, soustředěni právě do prostředí katolického Bavorska.
Tohle nemohlo v žádném případě probíhat mimo pozornost univerzalistů ve Vatikánu a je zřejmé, že tyto tendence nějak využívali a kalkulovali s nimi. Dokonce to vypadá, že takové to poválečné rojení se tzv. židovských původů nacistických protagonistů je v jejich režii a slouží to už poválečné politice Říma. Katolické církvi se také nebývale uvolnili ruce, protože válkami a převraty nejvíce tratily silné monarchie a monarchisté, tedy největší rivalové papežství.
Existence státu Izrael je výsledek především křesťanských zájmů, což samozřejmě mnoho židů ví, ale více bude těch, kteří to neví a raději ani nechtějí vědět, protože se zcela jednoduše bojí a raději mlčí stranou, nebo kolaborují, protože to, co se teď děje okolo Izraele a v jeho okolí, je součástí globální hry o moc a židi nejspíš tuší další exodus.

270552

12.6.2012 23:36

RE: je vysloveně odporné

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 270528

Mate to trosku pomotany, tak to neni! Nakonec lidi na cely planete za tak dlouhej cas se uz mohli presvedcit kdo primo i neprimo profituje z mrtvejch a z masakru ktere nevomluvi nic! Sionismus a stat Israel! Staci se podivat treba na mapu Palestiny z padesatejch let a na mapu Israele dnes aby si clovek uvedomil kdo je agresor! Neni tajemstvim a vi to kazdej, ze takova agrese Israelitu aby se mohlo vokupovat cizi uzemi stoji spoustu penez ktery se nekde musej vzit. Uz jste se podival do statistik (jsou kazdymu volne k nahlidnuti) kolik miliard dollaru stal american taxpayers napriklad holocoust nebo ruzny americky invaze do statu s ropnym a dalsim nerostnym bohatstvim z kterejch vzdycky profitoval pouze sionismus a ne jen v Israeli. A to nejsou jen USA z kteryho sionisti cpou do parazitniho Israele penize ziskany z profitu v ruznejch valecnejch konfliktech ktery zase vyvolali Sionisti! Ja jen aby jste si uz konecne vedel co je hnus , proc v celym svete dnes existuje nenavist vuci statu Israel a proc na cely planete tak dlouho po valce kterou Nemecku vyhlasilo zidovstvo jeste dnes stale vic a vic lidi vobdivuje Adolfa Hitlera. [smích]

270575

12.6.2012 9:24

Ja si myslím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

myslím že problém s Izraelom bol v tom že európania mali špinavé svedomie za holokaust cez 2 sv. vojnu ktorý sa udial a jednu neprávosť vyrobili ďaľšou neprávosťou.
vymysleli si štát Izralel / čo je veľmi dobrá vec čo aj ja schvaľujem že Izrael je/ ale čo je zle že ho urobili ho na územiach kde už tisíce rokov žijú iní ľudia a to moslimskí a kresťanskí arabi.
Akoby Keltov napríklad v roku 1945 začali sústreďovať umelo z celého sveta napríklad do obladsti Modry a Pezinka ale s tým že tu už pôvodné obyvateľstvo žije. toto mohol vymysleť len šialenec.
Kto si myslel že z toho nebudú boje bol blázon.
Prečo neurobili Izraelský štát napríklad v Austrálii napríklad v málo obývaných severných teritóriách? Všetko by bolo v pokoji mieri a kľude. Ale niekto chcel asi konflikty a boje. na blízkom východe.
Celý problém je teda v tomto.
teda autorov tohoto plánu buď viedla hlboká nevedomosť a hlúposť v danej problematike Blízkeho východu alebo naopak boli až príliš múdri a viedol ich zlý zámer. vyvolať medzi muslimským arabským obavytreteľstvom a európskymi prisťahovalacami juadistického náboženstva živnú pôdu na konflikty.

Veď OSN v roku 1948 schválila existenciu štátu Izrael v oblasti bývalého Britského mandátneho územia Palestína čo bol aj je fatálny omyl pre LUDSTVO a kvôli ktorému trpia milóny Izraelcov a milióny Arabov.
Na druhej strane kkeby OSN išlo o skutočné riešenie problému tak v roku 1948 bola určila hranice Izraela na príklad v Západnej alebo Severnej Austrálii všetci by boli šťastní a spokojníaj izaraelci aj arabi aj celý svet. Ale malá skupina vojnových štváčov huckala židov na takú somarinu aby išli na výbušný blízký východ. Totálne šialenstvo.
Nechápem ale čo je ťažké na pochopenie že keď sa idem sťahovať do paneláku kde je napríklad 50 bytov z toho niektoré sú obsadé niektoré sú poloprázdne a niektoré sú prázdne pečo sa idem sťahovať na nabitého , t.j. natrieskaného bytu PALESTÍNY?
Austrália je prázna podporuje prisťahovalectvo. To isté Kanada aj iné krajiny.

270531

12.6.2012 14:17

Zřízení státu Izrael v OSN protlačil Stalin!!! Británie a nejenom ona byla proti!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 270531

Poválečné uspořádání na Středním východě, ale hlavně v Evropě samotné bylo "výsledkem" dohod mezi vítěznými mocnostmi!
Jaká parita sil tam panovala, je jasné. Nevím, proč se třeba dnes rozčilují sudeťáci na Beneše,když o jejich odsunech z ČSR a Polska bylo rozhodnuto na konferenci v Postupimi!!! Drzost Němců nezná hranic a to si dovolují jenom na Čechy,na Poláky ani nepípnou,to by dostali jinak přes držku a tam odsud jich "mazalo" do říše cca 8 milionů!
Musíme si ještě celou válečnou a poválečnou historii trochu osvětlit,protože jsme stále v zajetí různých ideologických záměrů a porůznu pokroucených výkladů,jak se komu hodí do krámu a se skutečnými "pravdivými" dějinami to nemá nic společného!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

270551

12.6.2012 15:26

RE: Ja si myslím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Reakce na 270531

"myslím že problém s Izraelom bol v tom že európania mali špinavé svedomie za holokaust cez 2 sv. vojnu ktorý sa udial a jednu neprávosť vyrobili ďaľšou neprávosťou.
vymysleli si štát Izralel"

Myslite chybne. Izrael byl planovany dlouho pred druhou valkou.

270556

12.6.2012 9:37

žeby pěstírna?

fohat 88.?.?.?

holt se muže trochu pěstírna nesnášenlivosti trochu oživit,on ten not-war,peace je trochu mimo program...že.

270534

13.6.2012 13:20

RE: žeby pěstírna?

fohat 88.?.?.?

Reakce na 270534

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/1874...

Je nějaká šance, že se někdy naučíte vkládat odkazy klikací, nebo to budu muset dělat do skonání za vás? Editor

270610

12.6.2012 9:38

Pravda je ako olej - nakoniec sa vzdy objavi navrchu.

Longy 193.?.?.?

Dam k lepsiemu jednu story tradovanu v okruhu mojich znamych. Ich dedo, ktory pred fasistami zachranil cca 2000 slovenskych zidov, tym ze ich schovaval po majeroch (farmach) ako nevyhnutne nutnu pracovnu silu - dokazal neuveritelnu vec. Sprostredkoval tajnu obchodnu schodzku nitrianskeho rabina Weissmandla a nacistickeho velitela pre odsun zidov na Slovensku - (kata) Wislicenyho. Slovensko je male, kazdy kazdeho pozna - dohodli kseft, ze deportacie sa zastavia, ked Wisliceny dostane za kazdeho zida 1,5 USD a amnestiu po vojne. O.K. deal plati!. Lenze Svetovy zidovsky kongres v Zeneve, ktoremu cez nacisticke uzemie Rakuska poslali tajneho kuriera, ze potrebuju este 50.000 USD, aby zachranili 70.000 zidov pred deportaciami - odpovedal jednoznacne: dolare nedame, potrebujeme, aby bola preliata zidovska krv, aby sme mohli vytvorit stat Izrael.

Toto iste potvrdzuje aj judaisticky server www.jewsnotzionists.org/minhametzardomb.htm

Treba rozlisovat medzi sionistami a judaistami - je to asi taky rozdiel ako medzi KSC a PTPakmi.

270535

12.6.2012 10:56

Vladimíre

baba_Blažková 89.?.?.?

Nechci být za hnidopicha, ale nikde nevidím doušku, že názory uvedené v článcích se nemusí vždy nezbytně shodovat s názory redakce...

270539

13.6.2012 4:04

RE: Vladimíre

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 270539

To podle myho nazoru mila babo vubec neni potreba! Vysel jak v Israeli za holocoust dekujou Hitlerovi clanek taky na Idnes i na Aktualne CZ. Von nakonec kazdej erar zrovna tak jako israelitama vovladana media prece vi, ze na nazorech debatujicich ,,gojimu,, kterejm israelskej knesset tak rad nadava do fasounu , neonazis i antisemitu presto ze jako chazari nemaj z biblickejch zidu na kruponu semitickej ani chlup vubec nic nezmeni ani vyhruzkama nebo nasilim .... Fakt je pouze ten, ze z pravdy a navic verejne rozsirovany maj v sionistickym knessetu nejvetsi strach jinak by kvuli napsanymu israelskymu podekovani Hitlerovi na muzeu holocoustu tak nervali.

270587

12.6.2012 12:01

Je-li pak to pravda nebo ne

drzá držka 78.?.?.?

Zdroj Wikipendie
Nebo se dá dočíst v knize Rudolfa Vrby - Utekl jsem z Osvětimi

Se spoluuprchlíkem Alfrédem Wetzlerem nadiktovali v dubnu 1944 zděšeným židovským představitelům v Žilině na Slovensku 32 stran výpovědi, která se stala známá jako Vrbova a Wetzlerova zpráva.[15][16] Ta je považovaná za jeden z nejdůležitějších dokumentů 20. století[17][18], neboť poprvé poskytla spojencům podrobné informace o koncentračním táboře a byla označena za věrohodnou. Ačkoliv uvolnění zprávy pro veřejnost bylo kontroverzně pozdrženo [19] a zpráva byla zveřejněna až po zahájení masových deportací maďarských Židů do Auschwitzu (15. května 1944, celkem 437 000 osob), bývá jí připisována záchrana mnoha lidských životů.[20][21] Informace ze zprávy byly publikovány prostřednictvím British Broadcasting Corporation 15. června 1944[22] a 20. června v New York Times. Papež Pius XII., americký prezident Franklin D. Roosevelt a švédský král Gustav V. následně žádali maďarského admirála Miklóse Horthyho o zastavení deportací. K tomu došlo 9. července 1944 a odhaduje se, že tak bylo zachráněno asi 200 000 Židů.[23]

270546

12.6.2012 13:26

Toto je len politický aspekt

pilgrimdou pilgrimdou (zavináč) seznam (tečka) cz 84.?.?.?

celej tzv. "židovskej" problematiky. Mám za to, že zákerné a deštruktívne pôsobenie židovskej nadradenosti (a ich neprirodzene zvrátených pohľadov na život) ako aj systematické rozbíjanie najmä Bielej civilizácie spočíva vo viacerých oblastiach. Financie, kultúra a umenie (Holywood), masmédia, pornografia...
Zrejme je toho ďaleko viac, v čom sa môžeme našim chazarským spolubratom poďakovať za tony (zbytočného) utrpenia a preliatej krvi. Memento mori alebo karma sa postará aj o vaše skutky chazarskí diabli!

270549

12.6.2012 18:42

Nacionální socialismus - výtvor sionismu!

Lukeš 77.?.?.?

Konec konců nacionální socialismus si vytvořili sami nejvyšší
židovské kruhy prostřednictvím zednářstva!! Takže....
K tomu doporučuji vynikající práci Dr. J. Příhody; Adolf Hitler -
studie vyvolencovy krycí legendy.
Je volně ke stažení na stránkách: Spiknutí proti Církvi a lidstvu

270565

12.6.2012 19:19

související

fohat 88.?.?.?

aneb v duchu bojových tradic http://www.voltairenet.org/NATO-preparing-vast-dis...

270569

12.6.2012 21:35

NATO připravuje rozsáhlou dezinformační kampaň

Saša 24.?.?.?

Reakce na 270569

V několika dnech může CIA nahradit programy Syrské televize a zaměnit je za svou propagandu. Záběry ze studia ukáží masakry, za něž budou vinit Syrskou vládu, shromažďování vzbouřenců ve velkých městech atp.

Tato desinformační kampaň je připravována a řízena přímo z Washingtonu poradcem pro strategické komunikace a národní bezpečnost panem Ben Rhodes. USA/NATO chce připravit půdu pro státní převrat. Bez ohledu na to jaký máte pohled na události v Sýrii, převrat ukončí naděje na demokratizaci v zemi.

Podobné akce CIA nejsou novinkou, obdobně se stalo v Libyi v roce 2011.

Podrobněji na směrníku od pana Fohat http://www.voltairenet.org/NATO-preparing-vast-dis...

270571

13.6.2012 6:21

Celata diskuse je michanim pateho pres devate,unika Vam podstata veci

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Kolik je to mesicu,mozna roku kdy jsme v prispevku na Zvedavci mohli cist zasadni body,tykajicich se tak zvanych zidu.
Prvim bodem je to ,ze v 8 stoleti Chazarove,mongolsko-tureckych kmenu, prijmuli zidovske nabozenstvi,takze, z techto utocnych krvelacnych kmenu pod vladou Chana se prijalo zidovstvo a dnes se nazyvaji Askenazi a je jich v Israelu na 95%, ctete Koestlermana,Trinacty kmen.
Za druhe,tito,tak zvani zide nikdy nebyli doma v Palestine,ale,nachazeli se v povodi reky Volga,mezi Cernym a Kaspickym morem,jeste mnoha mista nesou puvodni chazarske nazvy, Aralske more-Chazarske more.
Za treti,kdo neveri, tak,at tam bezi,stat Israel zarazil tisicilete oslavy Chazarske rise v Israelu,ale, Israel ma Chazarske museum,kde najdete vse dopodrobna.
Za ctvrte,dnesni tak zvane zidovstvo nema nic,co by Chazarove, spolecneho se smrti Krista, puvodni zide,dnes,mensina na zaniknuti,z historie vime,ze mnozi zide pod tlakem prijali dle prani panovnika zidosvke nabozenstvi a mnozo zide pod pranim muslimskeho panovnika,viru muslimskou.V samotnem Rusku,archeologove odkryvaji pozustatky Chazarske,po rozpadu rise,mnoho Chazaru uteklo do uzemi dnesniho Madarska a je zde naznak obnoveni Chazarska v Madarsku.
Rozpadem Chazarska od Kijevskych knizat v ramci odplaty za najezdy se dosahlo odplaty v ramci,tak zvane Rijnove revoluce a nasledkem 100 milionu obeti,teto msty.
Dnesni mluvuci hebrejsky,nasledovali rozkazu prejit z reci jidis na hebrejstinu,jeste vice zahladit stopy sveho puvodu z Chazarska,rovnez k tomu slouzi i stale zmeny jmen, na jmena uzivana v mistnim okruhu jejich pusobeni.
Tudiz,Talmud si "Chazari" privlastnili,jako sve nabozenstvi, coz je cini opravnenymi za vsechny zlociny-Rabin,zabijte i dve roky stare deti.Takze v poslednim bodu o tak zvanem antisemitismu nemuze byt rec,nebot dnesni zide nejsou semiti a nikdy jimi nebyli.Jedini,kdo se hlasi, co by pravoverni zide jsou Askenazi,jez nejsou v zadnem pratelskem chovani k Askenazim zidu.Antisemitisti,podle jnich,jsou vsichni lide ,jez nejsou,tak zvani zide.
------------
Vsechny uvedene body,jiz drive sepsane,jen ukazuji na nevzdelanost krestanskych politiku,byrokratu a historiku,jsou obrazem krestanske hlouposti a i kazani mnohych kostelu ukazuje nemoznost krestanske viry,kdyz prohlasuje ,ze Kristus byl zidovskeho puvodu,coz historicky neni pravda,tak,jak neni pravda o nejakem exodusu,nebot tam, kde udajne "zide" se osvobodili z egypskeho poddanstvi bylo stale uzemi Egypta,povidani o Mojzisovi nema vubec historickeho opodstatneni,coz priznali i historikove z Israelu,coz,ovsem rabini ignoruji,tim by ztratili svou moc nad ostatnimi.
Zidovska propaganda v ohledu k treti risi-Nemcku staci vysvetlit nasledujicim:1879 Wilhem Marr publish book"The Victory of Jewry over Germany,timto byly polozeny zaklady antisemitismu a ublizovani, tak zvanym zidum<jednou zidem,navzdy zidem!
Takze,krestansky svet se ma hodne co ucit,aby nebyl vodeny za nos, bohuzel se i ukazuje,ze tak zvana inteligence krestanstva zadnou neni.
CHAZARS - JewishEncyclopedia.com
The Capital of Chazaria. .... maintaining...Automaticky kráceno

270589

14.6.2012 16:52

ted zrovna kradou peníze ve velkém ze Čvícarských bank !

Adrian Arcant1 95.?.?.?

Byl tady ohledně toho ředitel CIA Petronius aby to mohlo proběhnout.

270665

18.6.2012 6:42

Politika Israelu ospravedlnuje Nurimberske rasove zakony-svym prikladem.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Prominent Rabbi Rejects African Workers
“Catholics could be utilized to help Israel fight a war against fundamentalist Islam,” Yisrael Rozen also said

Ne,ctenari to neni rok 1935, to je v Israelu,co se deje dnes,rasove zakony israelskym stilem a zadny z tak zvanych obhajcu proti antisemitismu neprotestuje.To Nemci byli na vine,kdyz chteli deportovat zidovstvo,ktere preslo polsko-nemecke hranice a zaclo se shromazdovat v Nemecku a prosazovat sve vyjimky z mnoha nemeckych zakonu, mimo jineho i oznameni,ze celosvetovy kongres vyhlasil valku Nemecku uz 24 brezna, v roce 1933, to znamena,ze,kdekoliv na svete jakmile vznikne zidovska komunita muze pres tento kongres vyhlasit valku jakekoliv hostujici zemi.Pokud se domaci obyvatelstvo bude branit,tak jsou antisemitiste a rasiste a svetovy zlocinci a jine.
The main report on the event was made by the Israeli website Maavak (“struggle” in Hebrew; www.maavak.org.il). I almost forgot to mention that the victims were black people; the attackers were Jews.” The attacks displayed two characteristics that showed they weren’t sporadic events. Attacking a kindergarten at midnight showed planning in the choice of the target; the use of Molotov Cocktails also proved premeditation. These weren’t attacks performed by a redneck running amok and seeking for a suitable victim. The Hebrew media hardly reported the event, and the Israeli administration didn’t investigate the attacks properly
http://www.roytov.com/articles/yisraelrozen.htm
Vložený obrázek
Shapira Neighborhood Kindergarten after Attack
Israel a jeho rabinat si prisvojuje pravo ridit si Israel podle sveho,ackoliv Nemcum bylo toto pravo proti ani ne 1% zidovstva v Nemecku odmitnuto a Nurimbersky tribunal byl konecnou teckou za osudem Nemecka.Jestlipak dnes zasedne tento tribunal spravedlnosti k udalostem v Israelu,kdyz uz prehlizi vsechny udalosti v okupovane palestine.Co ,tomu rika mezinarodni soud pro stihani valecnych zlocincu,ten je jenom na Milosovice a jine,ale neni na rasisticky rabinat.
Vložený obrázek
Anti-African protests in Tel Aviv
Shodou okolnosti v Nemecku probiha tazeni proti Islamcum,doufejme,ze s plnym porozumenim ze strany Israelu
I waited. On Friday, June 15, 2012, Rabbi Yisrael Rozen wrote an article named “Africa is Here!” The racist piece was published by Arutz Sheva (Channel 7) Israel National Radio
They replaced the Palestinians, who are not welcome anymore in Tel Aviv. In this precarious and rather violent condition, Sudanese workers face deportation back to war and death.
Vložený obrázek

270747

Příspěvků: 28

12.06. 00:45  Napsali přesně to, co se již delší dobu všeobecně po světě povídá!
12.06. 07:15 anonym  RE: Napsali přesně to, co se již delší dobu všeobecně po světě povídá!
16.06. 02:22 lindsay  RE: Napsali přesně to, co se již delší dobu všeobecně po světě povídá!
12.06. 02:16 Satanist  Proc by nemohli bejt
12.06. 07:40  je vysloveně odporné
12.06. 10:45 Saša  RE: je vysloveně odporné
12.06. 12:25 jjj  RE: je vysloveně odporné
12.06. 15:22  RE: je vysloveně odporné
13.06. 02:08 Satanist  RECo by melo bejt tak asi vodporny?
12.06. 11:14 haban  RE: je vysloveně odporné
12.06. 14:20 gjc  RE: je vysloveně odporné
12.06. 23:36 Satanist  RE: je vysloveně odporné
12.06. 09:24  Ja si myslím
12.06. 14:17  Zřízení státu Izrael v OSN protlačil Stalin!!! Británie a nejenom ona byla proti!!!
12.06. 15:26  RE: Ja si myslím
12.06. 09:37 fohat  žeby pěstírna?
13.06. 13:20 fohat  RE: žeby pěstírna?
12.06. 09:38 Longy  Pravda je ako olej - nakoniec sa vzdy objavi navrchu.
12.06. 10:56 baba_Blažková  Vladimíre
13.06. 04:04 Satanist  RE: Vladimíre
12.06. 12:01 drzá držka  Je-li pak to pravda nebo ne
12.06. 13:26 pilgrimdou  Toto je len politický aspekt
12.06. 18:42 Lukeš  Nacionální socialismus - výtvor sionismu!
12.06. 19:19 fohat  související
12.06. 21:35 Saša  NATO připravuje rozsáhlou dezinformační kampaň
13.06. 06:21 Robert Nohejl  Celata diskuse je michanim pateho pres devate,unika Vam podstata veci
14.06. 16:52 Adrian Arcant1  ted zrovna kradou peníze ve velkém ze Čvícarských bank !
18.06. 06:42 Robert Nohejl  Politika Israelu ospravedlnuje Nurimberske rasove zakony-svym prikladem.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 3

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 2

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 4

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 3

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
22,78 Kč
Euro
25,68 Kč
Libra
30,36 Kč
Kanadský dolar
17,87 Kč
Australský dolar
16,26 Kč
Švýcarský frank
24,60 Kč
100 japonských jenů
20,05 Kč
Čínský juan
3,57 Kč
Polský zloty
5,46 Kč
100 maď. forintů
6,95 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 843,93 Kč
1 unce stříbra
532,51 Kč
Bitcoin
1 306 012,33 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 771