Diskuze k článku

Exkluzivní rozhovor s Jeho Eminencí pravoslavným arcibiskupem v Sebastíji Theodosiem Hannou

Příspěvků 42

8.6.2012 5:44

Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

dnes
Hezky rozhovor zustane jen hezkym rozhovorem,ale ,zkutecnost je jina.
Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?
Je to,jako s lidskym telem,jez behem casu prochazi s problemy ruznych nemoci,ktere se daji lecit a nebo telo vyvine imunitu,nejhorsi z nejhorsich jeli telo zasazeno rakovinou,to potom uz se odpocitava cas jez telo vede ke svemu konci,zde uz pomuze,jen v pocatcich rychli skalpel vzducneho operatera,ale i tak nekdy byva pozde,to same je s Palestinou,ktera odpocitav asvuj cas,nez dojde ke konci.Jeho Eminenci zije ve svem ovzdusi a nevidi ostatek sveta,nevidi konec lIbye a jinych statu,jez jsou anebo byli nakazeny rakovinou nasili,vykradani a likvidovani vsech,kdoz stoji v ceste mamomu,mamon je sprave pojmenovani teto rakoviny.Karel Marx,synacek zidovskeho rabina rekl,ze krestansky svet znici materialismem,kolik krestanskeho pozemku a jineho se odprodalo do zidovskych rukou v Palestine?
Krestansky svet,jez je zastoupen bohate ve vsech moznych byrokratickych instituci nedokaze rici jasne NE Israelu a mezinarodnimu zidovstvu,staci se jen podivat na USA,o nichz Arian Sharon v roce 2001 verejne rekl,ze jsou pod kontrolou Israelou tak zvanych zidu,jak dlouho budou cekat americti obcane na to nez se veci zmnei tam,kdyz se veci nezmeni tam,tak,jak semuzou zmenit v honosnem UN a Evropskem spolecenstvi a jinde,kde vlady si jezdi pro "rozumY-instrukce" do Israelu.Takze,nedavam mocnadeje Eminenci,zlodeje lze vyhnat jen vskutky,ne slovy a doufanim,ze se veci zmeni, asi,"samy od sebe".Kazdy,kdo leci lidi s rakovinou Vam rekne,ze tito lide maji sve dny spocitany,nakonec to vidime ve statistice sveta ,jak rakoviny pribyva cim dal tim vice a zde slova nejsou vhodnym nastrojem uzdraveni.Palestinci jsou ve svem boji o svoji vlast sami,i kdyz vsechny "canci"hlasovani a rezoluce,prohlaseni z UN ,rikaji, kdo kolik ma prava.
Pripomina mi to dobu ,kdy Cina varovala po 1,679 US o nezakonem preletu spionazniho letadla nad uzemim Ciny,potom stacil jeden sestrel letadla a veci se pres noc zmenily, ackoliv veskera varovani Cinanu bylo v USA pro smich.
Jeho Eminence mozna ani nevi,jak v krestanskych kostelech sveta se krestanstvi hlasi k zidovstvu a bibly povazuje za zidovskou knihu, ackoliv se z bible uci jen to ,co se hodi,jine veci se v tichosti v kostele nectou,ktery knez by dnes rekl:Jana -44Vy zide otce dabla jste a zadosti otce sveho chcete ciniti.On byl vrazebnik od pocatku a v pravde nestal-Stat Israel vznikl na vyvrazdovanim PalestincuDeir Yassin Tragedy - History of Massacre ... by Menachem Begin, and the Stern Gang attacked Deir Yassin, a village with about 750 Palestinian residents.
grupjilsaladin.blogspot.com/2011/04/deir-yassin-tragedy.html
Krestanska zeme Ceskoslovensko pomohlo Israelu!
Pomaha dodnes,mnozi,ovsem neznaji ani vlastni bibly.
A,co ostatni krestanske zeme,jak oni pomahaji "detem dabla" prikladne delanim atomovyvh ponorek a jinym,co tak zvana "krestanska " Amerika, celkove se mi zda,ze osvobozeni Palestiny v ramci Velkeho Israelu a stalou novou zastavbou domu nikdy nedojde Palestina svobody.

270357

8.6.2012 9:04

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

Saša 24.?.?.?

Reakce na 270357

> Karel Marx, synacek zidovskeho rabina

Ale pane Nohejl, ten snílek Karel Marx to ještě myslel dobře, holt neuvážil, že lidé nejsou andělé. Židé jsou obětí lži a zvrácené ideologie. Měli bychom je chválit, jak to jen jde, on ten křesťanský svět není bez chyby a dle pověsti byl založen před dvěma tisíci lety na myšlenkách jiného židovského snílka, který neznal lidskou povahu a neměl ani zdání co z toho pojde.

Tady jsou dobré zprávy a důkaz, že nejsou všichni Židé stejní.
Poslanci izraelského parlamentu proti vůli velkého Netanjahu a zbožnému přání židovských osadníků, nařídil vyklidit domy, které prokazatelně stojí na pozemku, který jim nikdy nepatřil. Benjamin Netanjahu nejdříve vládě pohrozil, že vyhodí z parlamentu všechny ministry a náměstky, kteří by hlasovali pro zákon, který by nedovolil jen Židům postavit si dům na cizím pozemku. Dle něj a jeho vládnoucí strany Likud, všechny pozemky patří Židům, alespoň v “zemi zaslíbené”.

CDC snad varuje před mutilací genitálií, při židovské obřízce vysává rabín ústy krev z chlapcova penisu a dva chlapci zemřeli.

270364

8.6.2012 9:45

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 270364

Naozaj to myslel dobre?

Celé chování Marxe a jeho řeč měly démonický charakter. Přesto, že byl Žid, napsal otevřeně protižidovskou knihu, nazvanou "Židovská otázka". Avšak on nenáviděl nejen Židy. Jeho přítel Weitling napsal: „Běžná témata rozhovorů u Marxe byla „ateismus, gilotina, Hegel, provaz a kinžál.“ Mluvil o hloupém německém lidu... Rusy pokládal za lidi nižšího druhu, podlidi, za „barbarskou rasu“, Slovany nazýval „etnickým odpadem“.


Marx i Engels kao rasisti i šovinisti [uredi]Postoje brojne znanstvene publikacije koje dokumentiraju rasizam Karla Marxa. Primjerice Nathaniel Weyl u dijelu Karl Marx, Racist dolazi do zaključka da se primjerice i Hitlerov nacionalsocijalizam temelji na rasističkim tezama Marxa. Postoje izjave Marxa koje upućuju na njegovu netrepeljivost prema Slavenima, koja seže još iz 1849., kad je nakon vojne pobjede bana Jelačića izjavio "u Beču su Hrvati, Panduri, Česi, Serešanci i slično smeće ugušili germansku slobodu" [3]

270368

8.6.2012 14:31

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

noneo 85.?.?.?

Reakce na 270368

A vy jste u toho byl, znate Marxe osobne, nebo pouze prepisuje, co jiny zaslech o jinem.

Me staci fakta. A uuuplne mi ke srovnani staci Kapital a poslednich 60 let, kde jeste jakz-takz dohledam objektivni fakta, ne nazory, zalozene na ideologii jednotlivce a vlastnika medii.

270385

9.6.2012 9:01

Lévi-Marx si ze všech udělal prdel, sloužil bankéřům, finanční internacionále

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 270385

Záznam výslechu NKVD z 26. ledna 1938. Vyslýchán byl zakladatel komunistické Internacionály Christian G. Rakovský. Narozdíl od Sionských protokolů" tyto nebyly hystericky zpochybňovány.
http://ulozto.cz/xC5q694/landowsky-rakovskeho-prot...

270415

9.6.2012 10:43

RE: Lévi-Marx si ze všech udělal prdel, sloužil bankéřům, finanční internacionále

gjc 64.?.?.?

Reakce na 270415

Je zcela jisté a nade vší pochybnost, že trpaslíků bylo sedm, neboť ta samá skupina zpochybňující červenou karkulku si počíná neurvale vůči matkám s dětmi.
Stačí? S trochou nadsázky je to vlastně analogická argumentace. Co napsal Makow, evidentně z pozice jakéhosi křesťanského fundamentalisty, o tom, co sepsala NKVD o tom, co měl vypovědět Kristo Stojčev, má asi takovou věrohodnost, jako to, co předhodila do oběhu tajná policie, na základě spisku klevetících novinářů vycházejících z jiného vyprávění postaveného na motivech starších povídek.
Co říkáte, kde jsou divoké představy, temné síly, paranoia a hysterie. Ale rozumím, když nevidíte, že po vás jdou, ještě to neznamená, že po vás nejdou... [mrknutí jedním okem]

270419

10.6.2012 2:02

Co si o nás myslel tehdy třicetiletý novinář, filosof a ekonom-samouk Karl Marx

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 270419

„Teď víme, kde jsou nepřátelé revoluce – v Rusku a ve slovanských provinciích Rakouska… Nesmiřitelný boj, válka až do posledního dechu proti Slovanům, zrádcům revoluce, vyhlazení, terorismus! Ne v zájmu Německa, nýbrž v zájmu revoluce.“ On nás ten pán fakt neměl rád.
Nejsou všechno jen samé bajky...

270441

13.6.2012 1:43

RE: Co si o nás myslel tehdy třicetiletý novinář, filosof a ekonom-samouk Karl Marx

p. 123.?.?.?

Reakce na 270441

...je otazkou KOHO mel Marx rad....mimo sama sebe...

270580

8.6.2012 17:02

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 270368

Marx vyrůstal v rodině křesťanského konvertity a je to patrné z celého díla. Křesťanství je duševní mor našeho věku.

Křesťan – věří a čeká na spasitele
Žid – zavržený křesťan
Katolík – univerzální křesťan
Protestant – odpadlý křesťan
Muslim – jakokřesťan
Pravoslavný – univerzální carokřesťan
Říman – univerzální papokřesťan
Sunita – pouštní jakokřesťan
Šíita – stepní jakokřesťan
Materialista – křesťan naruby

Šance, že se dohodnou = 0. Musí to vyhnít.

270392

8.6.2012 21:17

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

pje 193.?.?.?

Reakce na 270392

Myslím, že byste měl najít v pivu správnou teplotu a míru...

270399

8.6.2012 21:53

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

gjc 64.?.?.?

Reakce na 270399

Ještě něco si myslíte, kromě toho, co v pivu nalézt by se mělo?
Zahajte řeč a námitkou svou, já připraven jsem obhájit každičký bod... [smích]

270400

9.6.2012 2:47

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

steve 174.?.?.?

Reakce na 270399

.. proc prave " o pivu" ? Ta "skatulizace" je docela zajimava a inspirujici ...., .. proc ne !?
.. [smích]
------
.. a kde by jste Vy osobne zaradil tento pohled na ...., na co .. !?
http://kultura.idnes.cz/koller-a-polakova-nazpival...

270405

9.6.2012 11:23

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 270399

Znovu si důkladně přečtěte poslední řádek - "šance, že se dohodnou = 0". Zda-li se Vás to výše dotklo jako křesťana, tak popřemýšlejte, pročpak se nemůžete dohodnout. Že křesťanství v mnoha podobách chová se jako infekce je méně odstrašující než skutečnost, že postižený na tuto hypotézu nikdy nepřistoupí. Sklony člověka k víře doslova nabízí - "zneužij mě!"

270423

9.6.2012 23:01

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 270399

Mate recht, vsude kde zid tocil a roznasel pivo host dostal podmiraka a pivo nebylo vychlazeny! [naštvaný]

270438

11.6.2012 17:20

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 270399

Tak si dej deset zdrávasů, ať se dáš do kupy.

270504

9.6.2012 7:49

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

Saša 24.?.?.?

Reakce na 270368

>kao rasisti i šovinisti [uredi]Postoje brojne
>znanstvene publikacije koje dokumentiraju

Citujete nějakého Chorvata – než jsme poznali vrchol přirozeně sobeckého kapitalismu, Marx a Engels byli nepopulárními autory….

Tehdy (r.1840) nebyli v Německu Židé považováni za plnoprávné občany a dle většiny výkladů právě Marx (ve zmiňované Zur Judenfrage/ Židovská otázka) usiluje o jejich emancipaci. Esej byla napsána jako obrana Židů proti stereotypnímu vidění Židů jako obchodníků, jejichž bohem jsou peníze. Výkladů je mnoho a skutečně někteří obviňují Marxe z antisemitismu, ale v jeho době všichni jeho soudobí filosofové vyjadřovali stejný pohled a nebyli si vědomi žádných předsudků proti Židům, byl to pohled té doby. Svým způsobem je to anachronismus, tehdy ještě neexistoval „antisemitismus“.

Než se někdo zeptá, nestuduji po volných chvílích Marxe [smích], ale zdroj je z angl.. Wikipedie [cool] :http://en.wikipedia.org/wiki/On_the_Jewish_Questio...

270412

9.6.2012 15:20

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 270412

Kdyby všichni světoobčané drželi pospolu jako drží židé, byl by na světě ráj. Tunelujícím Pepíkům a lídlujícím Mařen/kám vadí ta zlá EU, přesto, že by bez zlé EU skončili rychle na životní úrovni srovnatelné s Moldávií nebo Ukrajinou.

Marx je jediný z filosofů a proroků (kromě Mohammeda), jehož odkaz roste s dobou, která uběhla od jeho učení. Kdyby Marx nebyl žid, patrně by umřel hlady ještě dříve, nežli svá díla vydal.

Dnes by ho pravicující ministr Drábek navlékl do oranžové vesty a žádné filosofické dílo by nevydal. Skončil by pod mostem anebo by na illegální klinice musel darovat svoji krev či ledvinu židovskému objednateli, aby židovskému bankéři či domácímu zaplatil nájem a židovskému privatisátoru energií a vodních zdrojů mastné vyúčtování.

Vložený obrázek

Naštěstí židé drží pospolu. Takže židé zachránili před osudem drábkových nevolníků i žida Marxe.

A žid Marx stvořil dílo a theorii, která židovskou lichvu, keťasung i exekutorství - a honbu za ZISKEM - navždy spolehlivě detekuje a demaskuje. Stejně, jako Kupec Benátský zatím židy a shabes/GOJ/im nezcensurovaného Williama Skakespespeara - či Žid SüSS Liona Feuchtwangera.

270430

10.6.2012 13:45

Rakovského protokoly

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 270430

Marx byl jen "ghost writer". Jeho dílo je ve skutečnosti kolektivní výtvor "sionských mudrců". Kam komunizmus vkročil, tam v první řadě likvidoval tradiční křesťanskou společnost. O nějakou utlačovanou dělnickou třídu tam vůbec nešlo.

Přečtěte si Rakovského protokoly, ty vám změní pohled na věc.

270453

11.6.2012 10:12

RE: Rakovského protokoly

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 270453

pokud křestanské sekty považujete za sionisty, tak pak to sedí - právě odtud to totiž pochází...
materialistická dialektika jde hlavně z hegela, vlastně ve všem podstatném a celé učení navíc staví na biblickém lineárním pojetí dějin, vše zakončeno apokalypsou a konečným božím královstvím - u marxistů bude sveden celosvětový třídní boj s konečným vítězstvím komunismu (prakticky totéž)...
"protokoly" jsou původně beletrie, ani golovinskij není tak docela autorem, pouze předělal jolyho "rozhovory" (což je celkem evidentní) a zase joly vyšel z románové předlohy jiného autora - což byla celkem ostrá a trefná satira na křesťanský způsob zacházení s mocí (viz ještě dávno předtím třeba machiavelliho "vladař" ) a na neuvěřitelné pletichaření a podlé praktiky okolo evropských dvorů - kdy jednotlivé katolické (ale i protestantské) frakce zcela běžně poti sobě bojovaly podvrhy a osočovaly jedna druhou ze všech možných spiknutí a spolčování s temnými silami...
vždyť už sám papežský úřad vzikl podvodem - tzv. konstantinovou donací - dnes prokazatelným padělkem a na základě tohoto podvrhu si papež nárokoval vládu nad Západem, což skutečně začali evropské trůny uznávat...
a nic moc se nezměnilo - příkladem budiž překrucování práva a nároků při církevních restitucích - opět podvod za podvodem ukrytý za zbožnou křesťanskou fasádou - stejně jako před staletími...

270486

10.6.2012 3:23

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 270364

Je nesmirne hloupe az bych rekl sebevrazedne prijimat jakoukoliv ideologii od koraly Marxe a jeho kriminalniho kumpana nejvetsiho vydriducha detske prace v Britanii Engelse. Tahle socialisticka ideologie paklize je podporovana Britanii, Nacistickym Nemeckem Ci komunistickym Sovetskym Svazem a jeho satelity , Cinou ATD.nas stala stovky millionu zavrazdenych lidi vsech ras a barev.Je na case zacit s necim rozumnym necim co pachne lidskosti a respektem jeden pro druheho. Nejake nabidky???

270442

8.6.2012 14:25

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

noneo 85.?.?.?

Reakce na 270357

No, Hitler byl take synem zida. To Vam ale evidentne nevadi. Kdybyste byl trochu v obraze, davno vite, ze jsou "zide a zide...". Stejne jako "krestane a krestane...". Tim samozrejme neobhajuji okupovani Palestinskeho uzemi, prave naopak. Kalousek, Necas, Drabek - praktikujici katolici. Bibli videli leda v americkem filmu. Stejne jako Duka a spol.

Je to pouze narazka na Marxe, kterym je kazdemu xenofobnimu pravicovemu telatku trnem v oku.

Izrael je statem s nejvetsi nerovnosti na svete (!!!), kde zid klidne proda zaziva organ druheho zida a ani pritom okem nemrkne. Judaismus nikdy nemel nic spolecneho se socialni politikou, prave naopak. A Marx ten opak plne prosazoval z duvodu, ze moc dobre vedel, kde jednani, zalozene na predstavach tehdejsich zidu smeruje. Byl to perfektni ekonom, statistik a vizionar. Proc se asi jeho Kapital vyucuje na vetsine prestiznich VS na celem svete. A proc se do posledni kapitoly presne to, co Marx popisoval.

V soucasne dobe zadny zid, ktery ma nejaky vliv na globalni deni neprosazuje levicove teorie, stoji na strane radikalnich rasistu a cely svet se snazi zatohnout do konfliktu proti nepriteli, ktereho si sam urcil. Mimochodem, uz Kral David byl magor k pohledani a zadny filantrop. Takze z Vaseho pohledu, Anti-Marxistu, bych byl opatrny. Mate se zidy stejne nepratele, stejne cile i stejnou retoriku, ktera je velmi lehce rozpoznatelna. Vasim nepritelem je cokoli, co prezentuje rovnost a lidska prava.

Mezi temi, kteri chteji vladnout pravicovou ideologii globalne probiha "vnitrni boj", ktery si muzete uzivat do libosti, ale netahejte jine do smyslenych demagogii za cenu zamlcovani faktu.

270384

8.6.2012 23:57

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 270384

O tom jestli Adolf Hitler podle rodokmenu byl synem zida jak se muzete docist treba na www.odpor.org se jeste dnes vede spor. Furt je zde nazor na vec vetsiny expertu ze A.H. ze zidu nemel ani chlup tak ze bych si s tim zidovstvim Fuhrera 3 Rise jak se to lidem snazi vsugerovat zidovska propaganda nebyl az tak jistej.

270403

9.6.2012 3:58

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

p. 113.?.?.?

Reakce na 270403

....jedno je jiste ze se sionisty obklopil.....zrovna tak jako Goering ...ktery prohlasoval..."Ja rozhodnu kdo je zid z kdo ne...!!!

270407

9.6.2012 22:06

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 270407

Ja bych Goeringovi vubec nezavidel. Von to tenkrat nemel lehky kdyz mel tak tezkej ukol rozhodnout kdo je zid a kdo neni i kdyz i na to jak nas ucili na skolach v dejepisu uz tenkrat meli sablony. Urcite to letecky eso z prvni svetovy valky musela z toho rozeznavani zidu vod chazaru bolet hlava. [velký smích]

270436

8.6.2012 16:33

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 270357

Myslím, že tam máte nějaké nesrovnalosti.
V jakýchsi křesťanských rukách byla celá široširá oblast do té doby, než se křesťané dobili k smrti s perskými předkřesťany, z čehož vzešli mohamedáni – tedy i ti Palestinci. Pak se křesťané dobíjeli dále mezi sebou navzájem a byli by se málem dobili, kdyby si toho nakonec nevšimli a nezaměřili se na někoho jinýho, teda na ty mohamedány, což jsou ti novější tmavší křesťani. A pak se ti křesťani dobíjeli nejen mezi sebou, ale i s těmi novějšími křesťany (mohamedány). Z toho vyplývá, že se jedná o velmi mírumilovná vyznání. Mezi tím si všimli, že potřebují někoho zvlášť zainteresovaného na všem svaté zemi. Těm se říká Židi. A ti mají za úkol držet pozice do té doby, než si to všichni křesťani mezi sebou ujasní. Pak si tam všichni padnou kolem krku – na tom spáleništi. Mezitím ale všechny křesťany začali nesnášet materiální nekřesťani, kteří nesnáší samozřejmě i hlídače všem svaté země. Tím vznikl nový stav a problém se přenesl i mezi křesťany a nekřesťany – přesněji – idealistické křesťany a materialistické bývalé křesťany. Ti střídavě nesnáší sebe navzájem, a také hlídače všem svaté země, podle toho jak jsou zrovna rozdělené pozice. Společně pak nesnášejí mohamedány (tmavší křesťany). Všechno to jsou však předkřesťani, křesťani, jiní křesťani a novější křesťani, tedy ti skvělí zapálení humanisté se svým mírovým poselstvím co chtějí mírový svět.

270390

8.6.2012 22:01

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

Aleš Krejčí / Brno 84.?.?.?

Reakce na 270357

- Zneužít se dá cokoliv, tím spíš to podivné křesťanství.
- Není-li chybou Nobela, že se zneužil Dynamit, nemůže být chybou Marxe, že se zneužil Kapitál.
- Diskuse o míře zneužitelnosti je relativní: Je vinen ten, kdo vymyslel lopatu tím, že druhý s ní někomu usekl hlavu?
- Když se jedná o majetky křesťanů, tak najednou jeho eminence mluví věcně?
- A co tam ti křesťani vlastně hledají, vzpomínají na udatné masakry svých prapředků křižáků?

Na kecy byli křesťani vždycky machři. Ale skutek utek. [cool]

270401

9.6.2012 4:04

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

p. 113.?.?.?

Reakce na 270401

...nejvetsi podvody lzi a vymyvani mozku /ovsem v prisne tajnosti/ se odehravaly se a stale se deji pod rouskou ideologie katolicismu ,ktery byl velmi vhodny /jeden z nejlepsich/ nastroju pro ovladani vsech a pochazel z pra podivne postavy a podivneho jednani a vystupovani.....

270408

8.6.2012 9:33

Ja si myslím

Salman 85.?.?.?

myslím že problém s Izraelom bol v tom že európania mali špinavé svedomie za holokaust cez 2 sv. vojnu ktorý sa udial a jednu neprávosť vyrobili ďaľšou neprávosťou.
vymysleli si štát Izralel / čo je veľmi dobrá vec čo aj ja schvaľujem že Izrael je/ ale čo je zle že ho urobili ho na územiach kde už tisíce rokov žijú iní ľudia a to moslimskí a kresťanskí arabi.
Akoby Keltov napríklad v roku 1945 začali sústreďovať umelo z celého sveta napríklad do obladsti Modry a Pezinka ale s tým že tu už pôvodné obyvateľstvo žije. toto mohol vymysleť len šialenec.
Kto si myslel že z toho nebudú boje bol blázon.
Prečo neurobili Izraelský štát napríklad v Austrálii napríklad v málo obývaných severných teritóriách? Všetko by bolo v pokoji mieri a kľude. Ale niekto chcel asi konflikty a boje. na blízkom východe.
Celý problém je teda v tomto.
teda autorov tohoto plánu buď viedla hlboká nevedomosť a hlúposť v danej problematike Blízkeho východu alebo naopak boli až príliš múdri a viedol ich zlý zámer. vyvolať medzi muslimským arabským obavytreteľstvom a európskymi prisťahovalacami juadistického náboženstva živnú pôdu na konflikty.

Veď OSN v roku 1948 schválila existenciu štátu Izrael v oblasti bývalého Britského mandátneho územia Palestína čo bol aj je fatálny omyl pre LUDSTVO a kvôli ktorému trpia milóny Izraelcov a milióny Arabov.
Na druhej strane kkeby OSN išlo o skutočné riešenie problému tak v roku 1948 bola určila hranice Izraela na príklad v Západnej alebo Severnej Austrálii všetci by boli šťastní a spokojníaj izaraelci aj arabi aj celý svet. Ale malá skupina vojnových štváčov huckala židov na takú somarinu aby išli na výbušný blízký východ. Totálne šialenstvo.
Nechápem ale čo je ťažké na pochopenie že keď sa idem sťahovať do paneláku kde je napríklad 50 bytov z toho niektoré sú obsadé niektoré sú poloprázdne a niektoré sú prázdne pečo sa idem sťahovať na nabitého , t.j. natrieskaného bytu PALESTÍNY?
Austrália je prázna podporuje prisťahovalectvo. To isté Kanada aj iné krajiny.

270367

8.6.2012 19:15

náboženské uctívání čehokoliv

fohat 88.?.?.?

je projev slabosti jednotlivce,který díky své nevědomosti si EXKLUZIVNĚ nakládá na hřbet otroctví závislosti na věrchušce,která s ním náramně cvičí....trvá to stovky let a je to NUDNĚ stejná obehraná písnička...http://www.youtube.com/watch?v=1DgPaoObetE

270395

10.6.2012 1:21

RE: náboženské uctívání čehokoliv

baba_Blažková 90.?.?.?

Reakce na 270395

Víra je dobrá pro ty, kteří nejsou schopni poznání.

270440

10.6.2012 18:12

RE: náboženské uctívání čehokoliv

Vodník 83.?.?.?

Reakce na 270440

>Víra je dobrá pro ty, kteří nejsou schopni poznání.
Nevím, jestli si uvědomujete hloubku tohoto protimluvu. Neexistuje žádné poznání bez víry. I Vy věříte tomu, co jste napsala. Struny nebo kvarky jsou také jen modely, ve které se pracovně věří, tak jako předtím v protony, neutrony nebo elektrony nebo ve hmotu vůbec, než přišli na to, že je s energii zaměnitelná (částice = vlna). A tak je to se vším... [mrknutí jedním okem]

270462

10.6.2012 19:59

RE: náboženské uctívání čehokoliv

fohat 88.?.?.?

Reakce na 270462

Dannion Brinkley byl lotr,který svého času neznal slitovámí.Po injekci bleskem dostal POZNÁNÍ bez nějaké VÍRY...to byla otázka milosti...Takže,věřit,neznamená VĚDĚT.Blíže vysvětlí Američan Vojtěch Jasný...

270464

11.6.2012 9:03

RE: náboženské uctívání čehokoliv

osa x 193.?.?.?

Reakce na 270462

věřím, že jste trouba, ergo poznal jsem, že jste trouba , tak takhle ne Vodníku, Blažková tentokrát pregnantně a stručně skóruje. Víra je náhražka poznání - a dokonce největším zlem je nevědomost , přeberte si to .

270480

11.6.2012 15:34

RE: náboženské uctívání čehokoliv

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 270480

Povídání o víře mě zajímá. Proto se s dovolením připojím k diskuzi.

1. Když rodič varuje své mladé, TOTO NEJEZ, BUDE TI ..., TADY JE PŘÍLIŠ HLUBOKO, ..., TAM NELEZ, SEŽERE TĚ ...! Které z mláďat spíš přežije? To které uvěří? Nebo skeptik, který si raději všechno odzkouší sám? Které z mláďat spíše předá své geny budoucím generacím?

2. Když ještě lidské skupiny lovců a sběračů vzájemně tvrdě soupeřily a jejich příslušníci se vraždili na potkání. Co bylo příčinou toho, že se některé z nich začaly spojovat do větších společenstev? Nebyla ona to náhodou společná VÍRA, která z CIZÍHO NEPŘÍTELE udělala mávnutím proutku NAŠINCE?

3. Znalosti a vědomosti jsou obecně považovány za největší lidské bohatství. Který člověk získá více tohoto bohatství? Ten, který UVĚŘÍ autoritám, že π = 3,14? Nebo skeptik, který si hodnotu π zjišťuje sám? Ten který UVĚŘÍ, že je Země kulatá nebo ten, který si to potřebuje sám ověřit? Komu z těch dvou zbyde více energie na získávání dalších vědomostí?

4. Když mladým matkám v době neolitu pomřela většina dětí na epidemii záškrtu. Která z nich se dokázala snáze se svou ztrátou smířit? Ta, která v nic nevěřila? Nebo ta, která uvěřila starému šamanovi povídání o tom, že její krásné nevinné děti jen přešly do ochrany vyšších mocností? A že se s nimi po své smrti určitě setká.

Ve všech uvedených příkladech mi vychází, že VÍRA, jinými slovy lidská schopnost přijmout poznatek od druhých bez nutnosti ověření jeho správnosti, BYLA A JE PRO LIDI VELMI UŽITEČNÁ. Mýlím se?

270499

11.6.2012 17:16

RE: náboženské uctívání čehokoliv

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 270499

Abych to shrnul. Asi nemá cenu znovu hovořit o tom, že starého psa novým kouskům nenaučíš, ale budiž.

1. Když rodič varuje své děti: Pracuj, nebo skončíš špatně, poslouchej autority, věř tomu, co říkají v televizi, věř tomu, co říká Vojta49, vydělávej peníze, věř historii, kterou tě učí ve škole.

2. Nemá cenu rozebírat, čistá spekulace. Ale možná tam Vojta byl, stáří by odpovídalo.

3. Ten, který uvěří, že je Země placatá? Komu zbyde více energie na získávání dalších bludů?

4. Opět je zajímavé, jak si Vojta pamatuje své mládí... Spekulace nemá cenu rozebírat.

Ve všech případech mi vychází, že přesně této víře Vojta uvěřil a pak to vypadá, jak to vypadá. Spokojeně by žil s vědomím, že Země je placatá a měl by spoustu energie na sbírání podobných nesmyslů.

270503

11.6.2012 22:00

RE: náboženské uctívání čehokoliv

osa x 193.?.?.?

Reakce na 270499

Pod všemi vašimi 4 body lze povrchově vidět potvrzení mého výroku " víra je náhražka poznání" , nicméně není víra jako víra, odlišujme logické myšlení a hodnocení pravděpodobnosti ve vztahu do budoucna tzv. dedukci od víry , potom vaše 4 příklady spadají do dedukce typu " lepší vrabec v hrsti, než-li holub na střeše" , přijmu-li změřitelný poznatek od druhých, není to víra, je to vážené riziko, přijmu-li nezměřitelný ( např. tzv. esoterický ) poznatek , pak lze hovořit o víře .

270512

12.6.2012 11:23

RE: náboženské uctívání čehokoliv

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 270499

Asi se vám takhle dobře žije, Vojto, ale dobře vám tak. Ujišťuji vás, že ano, já jsem si ověřila platnost veškerých vzorců, které jsme se ve škole učili. Prostě mě to zajímalo. Ano, i Ludolfovo číslo lze do jisté míry prověřit za pomoci krejčovského metru, můžete se tomu smát, ale směšný pak budete sám se svým slepým přijímáním obecně vyslovovaných dogmat. Je pravdou, že třeba u veličin jako je dynamická viskozita platnost obecně přijímaných vzorců dost dobře bez laboratoře prověřovat nejde, ale pokud mám nějaký způsobem propočítáno, že se mi v těchto věcech obecně nelže, je velmi pravděpodobné, že v případě podobných veličin mi také nikdo kecat nebude, zejména jde-li o záležitosti ověřitelné kdykoli kterýmkoli jiným hnidopichem, který naopak tyto možnosti má. Toto bych tedy do kategorie s názvem víra nikdy nezařadila.

Víra je ta věc, která např. vede bigotní křesťany k přesvědčení, že kosti dinosaurů stvořil kdosi zázrakem jen proto, aby prověřil jejich víru. Jde tedy o přesvědčení navzdory důkazům. To je ta pravá víra.

Jsou samozřejmě záležitosti, které ověřit nelze, a věda z těchto důvodů v těchto oblastech vyslovuje hypotézy. Můžeme si v mnoha oblastech vybrat ze spousty hypotéz podle toho, kam až nás dovedlo naše vlastní poznání.
S tímto bych se obrátila i na Vodníka, já znám mnohé hypotézy o těch jeho oblíbených kvarcích etc., to ovšem neznamená, že budu volat po upálení kohokoli, kdo se odváží tyto hypotézy zpochybňovat. Říká se tomu otevřená mysl. I já sama přijímám různé tyto teorie jen coby hypotézy.
A dále bych si ještě "filozoficky" troufla připodotknout, že poznání není totéž co pochopení.

K těm dětem - když se malé dítě učí například chodit, tak ze začátku si může zkušeností ověřit, že s největší pravděpodobností si natluče. A ví to i rodič. Přesto dítě znova vstává na nohy, přesto je rodič podporuje. Viděla jsem to na vlastní oči nesčíselněkrát a vždy mě to fascinovalo. Kdyby tato touha dokázat to, co se v dané chvíli jeví nemožným, v lidech nebyla, nemuseli jsme vůbec opustit stromy.

270542

12.6.2012 15:09

RE: náboženské uctívání čehokoliv

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 109.?.?.?

Reakce na 270542

Díky všem za názor, dámo a pánové. Pan Osa x má pravdu v tom, že víra nahrazuje poznání. Otázkou zůstává, zda je to dobře nebo špatně? Talent VĚŘIT mají totiž téměř všichni lidé. Na rozdíl od talentu hudebního. Ano. Je to geneteticky potvrzeno. My, jako lidé, máme skoro všichni "gen víry". Proto drtivá většina lidské populace v něco věří.

Evoluce vybavila všechny živé organismy pouze ÚČELNÝMI VLASTNOSTMI. Ty organismy, jejichž vlastnosti byly jen o chloupek méně účelné, už mezi námi nejsou. Proto soudím, že sklon k víře přináší svému nositeli nějakou konkurenční výhodu. Spočívající třeba v tom, že nemusí vynakládat obrovské množství energie a času na objevování toho, co už bylo objeveno. Ale je schopen přejímat zkušenosti druhých. Z tohoto pohledu je sklon k víře velmi účelný.

Na druhou stranu neznám větší tragédie, než ty, spáchané ve jménu nějaké militantní víry. Ať už náboženské, nebo jiné. Mám na mysli ty "víry", které podněcují svého nositele k nenávisti. Obvykle k nenávisti k nějaké lidské skupině. Lhostejno, zda jsou tou skupinou "nevěřící psi", "méněcenná rasa", "třídní nepřítel", "bankéři", "pejzatí" nebo "óbrboháči". Takové víry, zneužité mocí posedlými psychopaty (Stalin, Hitler, Mao, ...), za sebou zanechaly v dějinách největší počty nevinných obětí. Stupidní militantní víra je dle mého soudu tou nejzávažnější příčinou zla, páchaného jedněmi lidmi na druhých.

Proto soudím, že víra není černobíle dobrá ani špatná. Jako všechny civilizační výdobytky člověka má i ona svůj líc a rub. Může být dobrým sluhou. Nebo zlým pánem. Záleží jen a jen na tom, kdo a k jakým cílům přirozený lidský sklon věřit využije či zneužije.

Na závěr ještě malý šťouchanec do paní Kateřiny. Vím, že dítě se učí chodit dlouho a pracně. Učil jsem jich to postupně šest (bóže ta záda!). Na rozdíl od dětí ptačí mládě chodí hned po vyklubání ze skořápky. Nemusí se tomu pracně učit. Uměla byste vysvětlit, proč? A jak jste na to přišla? Když už si tedy všechny své poznatky sama ověřujete? [mrknutí jedním okem]

270554

13.6.2012 2:20

RE: náboženské uctívání čehokoliv

baba_Blažková 89.?.?.?

Reakce na 270554

Pozor, Vojto, jak které ptáče [mrknutí jedním okem] (Ťuknu trošku - krmivá/nekrmivá atd). Myslete si, co chcete, ale mně pár let po sobě hnízdili na balkóně holubi, neměla jsem to srdce je zlikvidovat, tak jsem je alespoň sledovala. (Zvykli si natolik, parchanti jedni, že si vůbec nedělali násilí a lezli za mnou do bytu, musela jsem pak balkón pořád zavírat, protože mi všude srali. A přebírat nepomohli.) Tihleti teda po vyklubání fakt nechodili. Až tak za týden.
A samozřejmě, že vím, proč je tomu u dětí tak, jak tomu je. Získané teoretické znalosti lze často ověřit prostým pozorováním věcí kolem sebe. [cool]
Muchomůrku zelenou ovšem ochutnávat neplánuji. Na takové a podobné blbosti jsou jiní kádři.

270584

9.6.2012 11:57

Církve

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

církve počínaje tou katolickou to myslí dobře. Samozřejmě PRO SEBE, že.
S ostatníma a hlavně "nevěřícíma" klasicky vyjebávají.
A nevrátil bych jim ani HOVNO! Za tu dobu se lidí už naokrádly dost a totálně mne vytočil pořad v TV kde vlastně prohlásili, že mužem byt rádi, že jim vracíme jenom love za majetek a ne i za posledních x-set let za jeho pronájem a za jeho využití!
Kurvy zasraný, prej jim to tehdy lidi dávali "z vlastní vůle", jo pěknýho kokota, oni si tak mohli vybrat, ŽE??

Já bych jim -po zvláště zkušenostech s katolickou církví- dal tak po držce a ne majetek!!!

Když pominu podělaný jehovisty a jejich "strášnou věž" tak největší svině co jsem kdy potkal byla fanatičtí katolíci!

Jedna věc je víra, a uplně jiný bordel jsou CÍRKVE!

Nota bene, když věříte v Boha, neznamená to nutně že musíte být za kokota a věřit i církvi!

Krysa

270426

10.6.2012 5:37

Mnoha lidem ,at ,uz v jakekoliv funkci utika svetova realita zivota.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Svet bude koncit v tom vychvalovanem svetovem poradku-OWG-tedy jedne svetove vlady,ktera bude poslouchat,jednoho ze vsech bohacu,nejbohatsich,nebot uz ted si koupite jakehokoliv politika a jakoukoliv tak zvanou ,politickou stranu,vsichni maji natazene ruce, do jednoho!
Takze, svet bude jen bohaty a na druhe strane chudy a bohati urci,jak mame zit,kolik deti a kolik k jidlu na stul a jine.
Vložený obrázek
"Wealth Inequality:
Where Does All the Money Go?"

Pokud se jednotlivec vzepre,tak bude prohlasen odborniky na psychicky naruseneho a v ramci isolace od verejnosti zlikviduji,pomoci odborniku, ovsem, celou rodinu, coz se uz dnes deje na mnohych mistech sveta,kde vlada ajeji byrokrati zashnou do rodiny.
Nasi ekonomove a obrovske koncerny na potraviny takto budou zakaznika drzet,jako rukojmiho, jinak by umrel hlady,vlada-System da lidem jen tolik penez,aby mohli pracovat a neumrit hlady,vse bude kompjutrovou technikou zpocitano do posledniho centu ve vasi kapse.
Vložený obrázek
Tak,jak "sest rodin" ovlad a 95% svetoveho tisku,tak ,jinych sest rodin,ovlada veskerou dodavku potravin, zrovna tak "sest rodin"ovlada leciva a tim kontroluje Vase zdravi, tim,bude kontrolovat i "zdravi" Vasich deti,jejiz pocet bude urcen elitou-vladou, jez se sama pomoci penez zvoli.
The latest example is the prison in Corinth where after the supply stoppage from the nearby military camp, the prisoners are at the mercy of God because, as reported by prison staff, not even one grain of rice has been left in their warehouses. When a few days earlier the commander of the camp announced to the prison management the transportation stoppage, citing lack of food supplies even for the soldiers, he shut down the last source of supply for 84 prisoners. The response of some Corinth citizens was immediate as they took it upon themselves to support the prisoners, since all protests to the Justice ministry were fruitless.
When we see red, we want to cry,” Mavrou said. “The situation is worsening day by day.”
The 12,000 pharmacies that dot almost every street corner in Greek cities are the damaged capillaries of a complex system for getting treatment to patients. The Panhellenic Association of Pharmacists reports shortages of almost half the country’s 500 most-used medicines. Even when drugs are available, pharmacists often must foot the bill up front, or patients simply do without.
Mozna,ze prijde cas ,ze povidani o Hitlerovi nam bude znit,jako pohadka pred spanim a mnohym se o tom bude zdat,jako nejkrasnejsim snu, tak,jak uz dnes mnohym se znova zda o komunismu,jaky to byl kdysi bajecny zivot, v ramci,odstupu,casu.Clovek ma kratkou pamet.

270444

11.6.2012 12:05

Zaujímavá správa z Izraela

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Zaujímavá správa z Izraela

http://www.sme.sk/c/6413021/v-jeruzaleme-zneuctili-pamatnik-holokaustu-jad-vasem.html

270494

Příspěvků: 42

08.06. 05:44 Robert Nohejl  Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.
08.06. 09:04 Saša  RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.
08.06. 09:45  RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.
08.06. 14:31 noneo  RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.
09.06. 09:01  Lévi-Marx si ze všech udělal prdel, sloužil bankéřům, finanční internacionále
09.06. 10:43 gjc  RE: Lévi-Marx si ze všech udělal prdel, sloužil bankéřům, finanční internacionále
10.06. 02:02  Co si o nás myslel tehdy třicetiletý novinář, filosof a ekonom-samouk Karl Marx
13.06. 01:43 p.  RE: Co si o nás myslel tehdy třicetiletý novinář, filosof a ekonom-samouk Karl Marx
08.06. 17:02  RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.
08.06. 21:17 pje  RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.
08.06. 21:53 gjc  RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.
09.06. 02:47 steve  RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.
09.06. 11:23  RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.
09.06. 23:01 Satanist  RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.
11.06. 17:20 hestroy  RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.
09.06. 07:49 Saša  RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.
09.06. 15:20 MoUdrostrak  RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.
10.06. 13:45  Rakovského protokoly
11.06. 10:12  RE: Rakovského protokoly
10.06. 03:23 lindsay  RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.
08.06. 14:25 noneo  RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.
08.06. 23:57 Satanist  RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.
09.06. 03:58 p.  RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.
09.06. 22:06 Satanist  RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.
08.06. 16:33  RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.
08.06. 22:01 Aleš Krejčí / Brno  RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.
09.06. 04:04 p.  RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.
08.06. 09:33 Salman  Ja si myslím
08.06. 19:15 fohat  náboženské uctívání čehokoliv
10.06. 01:21 baba_Blažková  RE: náboženské uctívání čehokoliv
10.06. 18:12 Vodník  RE: náboženské uctívání čehokoliv
10.06. 19:59 fohat  RE: náboženské uctívání čehokoliv
11.06. 09:03 osa x  RE: náboženské uctívání čehokoliv
11.06. 15:34 Vojta49  RE: náboženské uctívání čehokoliv
11.06. 17:16 hestroy  RE: náboženské uctívání čehokoliv
11.06. 22:00 osa x  RE: náboženské uctívání čehokoliv
12.06. 11:23 baba_Blažková  RE: náboženské uctívání čehokoliv
12.06. 15:09 Vojta49  RE: náboženské uctívání čehokoliv
13.06. 02:20 baba_Blažková  RE: náboženské uctívání čehokoliv
09.06. 11:57  Církve
10.06. 05:37 Robert Nohejl  Mnoha lidem ,at ,uz v jakekoliv funkci utika svetova realita zivota.
11.06. 12:05  Zaujímavá správa z Izraela

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 0

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 7

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 7

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 2

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 6

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,22 Kč
Kanadský dolar
17,72 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 236 937,03 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 166