Diskuze k článku

Opovrženíhodná je Hillary Clinton

Příspěvků 18

9.3.2012 6:26

prehnany clanek do extremu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 96.?.?.?

Ja bych si rad precetl jasny a kriticky clanek o politice pani Clintonove lec toto mi pripada zbytecne. Mne vubec neni jasne jakou roli hraje Hillary Clintonova v dnesni Americke politice a na kolik je za ni odpovedna. Ekonomicka struktura sveta se meni , ale tento clanek mi bohuzel nepomohl v pochopeni zmeny.

264934

9.3.2012 7:09

RE: prehnany clanek do extremu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 264934

Prečo jasný a kritický? Jasnejší s kritickejší ani nemôže byť. Tá prezidentká americká čvarga - to všetci sú posluhovači diabla, ilumináti vysokého stupňa.
The devil is running this country. Tento výrok pochádza od poloindiána v štáte New Mexico z roku 1988. Myslíte si, že toto by sa im darilo len ľudskými silami?
A Hillary? Možno len vracia dlh, ktroý zasekol Bill, možno ho chce predbehnúť.

264937

10.3.2012 1:06

RE: prehnany clanek do extremu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 96.?.?.?

Reakce na 264937

Ja osobne nemam rad pani Clintonovou, ale na zaklade toho co chapu a co mi jasne , ne jake urazky kdo blaboli ve svem clanku. Ja osobne jasne vidim, ze pani Clintonova si vydelala politikou pres $300 milionu, ktere si nemohla tzv poctive vydelat, ze sveho mesicniho platu. To ma ale malo s politikou spolecneho, ktrou nyni obhajuje , a na kterou mozna nestaci. A tak je to vlastne tragicke pro vsechny.

264970

11.3.2012 0:26

RE: prehnany clanek do extremu

p. 113.?.?.?

Reakce na 264970

...volby jsou volby a podvod je podvod...a tak pisti a tepe do zloradu volebnich soudruzka Clintonova smerem k Rusku....to ze miliony krestanu nemohou volit papeze , ktery je volen bandou kardinalu a nechceme ani vedet jak se kardinaly stali a potom vrhnou dymovnici do komina misto oznameni....V S.Arabii voli kral sam sebe ale to Hitlery nejak nevidi a S.Arabii tu us.vrchnost miluje velice ,a kdyz 18 teroristu prave ze S.A. udelali 9/11 ...odskakal to Irak a Afganistan to stale odskakava...President Kennedy byl zvolen mafii a to bez podvodu , tatinek byl mafioso a tak mafie usoudila ze jim presidentsvi nejak oplati...na to se kvalifikoval orgiemi s prostitutkami a panickami ktere prijdou levneji atd...predtim jeste byl zenat ale to se ututlalo protoze jako katolik se nemel rozvadet...a predtim za nej napsali zaverecnou praci na ukonceni studia na universite jini....Jeho bratr Edward na studiich na Harvardu posilal na zkousky za sebe sve pratele a kdyz to prasklo byl vykopnut...potom opily naboural nechal svoji milenku zahynout a skryval se dlouho pred policii/jeden by dostal peknej flastr za to/ a tim se kvalifikoval .. lide ho nezmerna za to zacali milovat a tak se dostal/pardon byl zvolen mnohokrat/ jako senator kreslo dozivotne ....Jeho bratr Robert take "studoval"prava /zname to studovani v tehle rodine....a protoze se bratr president stal Attorney General i kdyz bez praxe...a tak uskutecnovali americky sen v Us kde je vse mozne....pokracovani

265028

11.3.2012 0:47

RE: prehnany clanek do extremu

p. 113.?.?.?

Reakce na 264970

...Martin Luther King/nikde nikdy nevolen/ mel take us.sen a take vyznamenal orgiemi s prostitutkami alkoholem a rozvracel manzelstvi rad a casto az se to dozvedel papez /Pavel6./a pozval Kinga na navstevu /kam se zadnej poctivej krestan nedostane , snad se papez chtel lecos priucit// ...King byl komunisticky orientovan a vskutku dokazal to co Lenin/ze s penezi a ve vhodnem okamziku/ , se vlady muze zmocnit mensina nad vetsinou jako v kazdem poradnem komunistickem rezimu a maji v us.dnes i RSDR/rozhodnutim strany doktor/ kdy na ziskani universitniho diplomu neni treba vedomosti nebo znalosti ci schopnosti pro jedny a vseobecna diskriminace pro dalsi......Samotna soudruzka Hillary se kvalifikovala pro amer.sen /a hlavne pro pytel penez a moc/v prvni rade manzelem ...potom majetkovymi podvody v Arkansasu , nekolik pratel vhodne zemrelo aby se vse na ne mohlo shodit a pozdeji proslula velice nepovedenou zdravotni reformou... a zrejme to nezustalo tajemstvim a tak nahle v New Yorku , kde nikdy nebydlela a ani ji neznali zdejsi volici k ni zahoreli velkou neutuchajici laskou a tak ji nezbylo nez se nechat jimi zvolit za senatorku tamtez a odtud uz byl jenom krucek k dnesni funkci a tak se kvalifikovala k tomu ze vsechno vi a vsechny podvody oznamuje do sveta /opravdu vsechny/???....Putin ma se porad co ucit jak se nechat SPRAVNE zvolit....a pak nebudou stiznosti...

265031

11.3.2012 2:27

RE: prehnany clanek do extremu

steve 166.?.?.?

Reakce na 265031

,, a to by se dalo pokracovat a pokracovat - az do uchradnuti ! [mrknutí jedním okem] . A verte-neverte, - i po nem ... [smích]

265034

9.3.2012 9:24

Theater Mundi

Antagoras 213.?.?.?

Realita je krutá ale jasná. Čína a Rusko - obrovské ázijské štáty síce nikdy si nepotrpeli na dodržiavaníe ľudských práv. Vždy boli baštami monarchizmu, feudalizmu, či totality, ale s pribúdajúcim blahobytom a časom sa v našom storočí snažia zachovať si tvár a dekórum. Čína je v meradlách rozmaznaných Európanov totalitné peklo, v porovnaní s čínskym cisárstvom je to v skutočnosti obrovský spoločenský pokrok! Rusko detto, má problémy, korupciu, strašnú mafiu, ale cárske samoderžavie, či diktát KSSZ bol oveľa brutálnejší režim ako ten dnešný Putinov! Fakty nepustia, vývoj k pozitívnemu je zrejmý, aj keď prebieha doslova slimačím tempom! Ale U.S.A ? Okolo roku 1900 politický ideál, ale teraz,akoby degenerovala, vlastné problémy si nerieši, má najväčší štátny dlh na svete, cca 40 000 000 Američanov žijú pod hranicou chudoby, ale to nebrání ich vládam presadzovať záujmy finančnej a zbrojárskej lobby, viesť agresívnu zahraničnú politiku, míňať nepredstavitelné finančné čiastky na vojenských vedcov, zbrojenie a represívny aparát.
Kým "Veľká ríša v mori" ako prezývali Veľkú Britániu v 19. storočí bola akousi novovekou obdobou starovekého Kartága, (politika motivovaná výhradne záujmami obchodníkov - trhy) tak Američania sú zo všetkého troška - u elít je zastúpená bohorovnoosť despocie staroperzských veľkokrálov, u ozbrojených síl prepracovanosť výzbroje nad úrovňou svojej doby (ako svojho času u Rímskych légií), časté a početné volebné rituály či už na predzidnetov, alebo guvernérov jednotlivých štátov - pripomínajú demokraciu kupeckých a oligarchických republík ako boli antický Rhodos či Syrakúzy, a pri neuveriteľnej rôznorodost vierovyznaní - z celého sveta od ateistov cez katolícku menšinu až po mormonských fanatikov- sú nie nepodobný Ptolemaiovskému Egyptu. Žiaľ táto agresívna komunita, ktorá už pri svojom zrode páchala genocídu (na indiánskych kmeňoch - a teda i krádež pôdy!) disponuje zbraňami tak širokého spektra, že vyvoláva svojimi činmi obavy u všetkých rozumných ľudí. Prečo? Pretože ak sa USA zásadne občiansky a politicky neobrodia k lepšiemu, tak behom krátkeho času strhnú celé ľudstvo do kvázidemokratického pekla, v ktorom platí právo silnejšieho a súdy dávajú miernejšie tresty bohatým a chytrým...

264939

12.3.2012 20:24

RE: Theater Mundi

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 92.?.?.?

Reakce na 264939

Pan Dugin by při této příležitosti nejspíš pronesl něco ve smyslu 'ostatně,Kartágo musí být zničeno'. [smích]

265124

14.3.2012 2:00

RE: Theater Mundi

p. 113.?.?.?

Reakce na 264939

... narody jako Rusko Cina a dalsi /ty nevyvolene/ nikdy NEPREDSTIRALY ze jsou zarny priklad pro vsechny ostatni narody....ve vsem ....a opravnene delat cokoliv !!!a komukoliv!!!

265202

9.3.2012 10:40

Ale ano, dopustili, a ked nie tychto, tak inych....

Osel 213.?.?.?

"Abych svůj názor dokázal, tak kolika výše zmíněných porušení lidských práv se dopustilo Rusko a Čína?"

Tak nad touto poslednou vetou (a v podstate celym clankom) som sa dobre zasmial[smích]

Nepochybujem, ze zmienenych poruseni sa dopustili, a ked nie tychto tak inych.

Nech si autor zajde do Tibetu, alebo k Ujgurom, alebo k Falun -- alebo v podstate kdekolvek vo vaznici v Cine... alebo este lepsie, nech sa tam da zavriet, alebo nech o sebe prehlasi, ze patri k Falunu, a nepochybujem, ze zmeni nazor.

Co sa Ruska tyka, tam su tie rukavicky momentalne o nieco zamatovejsie, ale... dokedy? A vlastne, vieme vobec podrobnosti?

A podporovanie hnusnych rezimov robi Cina (barmski generali) ako Rusko (to momentalne menej, lebo je este stale trochu oslabene)...

Ked hrate futbal, tak musite dodrziavat pravidla futbalu, ked velmocensku politiku, tak musite dodrziavat pravidla velmocenskej politiky, inac vypadnete z hry.

264945

9.3.2012 14:28

O tom jaka je to svine by mohl rict sve Peter Paul

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

(1/2) The Shocking Video Hillary Does NOT Want You To See!
(2/2) The Shocking Video Hillary Does NOT Want You To See!
Takhle se dela (nejen) v USA politika. Cloveka, ktery vam vydela 1.2 milionu na volebni kampan, prohlasite za lhare a vse poprete. Zkorumpovana media a soudy se postaraji o zahlazeni stop a kampan nerusene pokracuje. Za par let jako by se nic nestalo a podvodnik muze klidne kandidovat na prezidenta. A zatim dukazy nelezi nikde v trezoru, ale patri mezi hity na youtube...

264948

25.3.2012 16:17

RE: O tom jaka je to svine by mohl rict sve Peter Paul

Ondřej Dvořák 89.?.?.?

Reakce na 264948

Důkaz toho nakolik je Amerika právním státem. V americe už je to jistě několik dekád, co moudří lidé rezignovali na nějaké poukazování na tu či onu nezákonnost. Americký národ je doslova ZFETOVANÝ do nepříčetna mediálním obrazem ameriky a důsledným filtrováním toho, čemu se dá publicita a čemu ne. Přehlížení, zavírání očí nad normami platného práva je samo normou, jelikož právo není to, co je napsané, nýbrž to, co je v souladu s faktem, že jsou u moci stále titíž lidé, tatáž jednolitá mocenská struktura, která se jen natáčí tak, že jsou nějakou dobu vidět jiné tváře, což tvoří veškerou iluzi změny. Amerika je přitom několik desetiletí a dost možná déle Absolutistickou Oligarchickou Diktatůrou.

265827

10.3.2012 9:17

Clintonova

jozef sako 195.?.?.?

Keď sa lepšie pozriem na fotografiu H.Clinton tak vidim jednu beštiu ktora ma chuť vraždiť.Nech to zhodnoti objetivne akykolvek psycholog tak pravdepodobne mi da za pravdu.Teraz sa Bilovy nečudujem že lasku,nežnosť,ženskosť,sex hľadal niekde inde.

264991

10.3.2012 16:05

to bude omlazovací hormonální léčba, doprovodná medikace

r.m. 94.?.?.?

k jejím plastickým operacím,
USA je to vzor na tohle mít, potvrzuje to statut nesmrtelné a neměnné autority. Co jsem viděl její fotky za mlada, pořád nechápu jak vidí bez svých brýlí tlustých jak popelníky v RaJi na to co podepisuje v zahraničí.
Jim ale je flastně fuck, co do těch smluv píšou. Osudy jejich spojenců za posledních 50 let nejsou radostný. [velký smích]

265003

11.3.2012 11:06

Pani Clintonova dosud neobevila sve zidovstvi,jako Korbelova.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Takze, podle statistik dotazu na "americke zidy" , ktera jejich statni prislusnost je prvni,coz z 99% byla odpoved ,ze zidovska,anebo,lepe receno Israelska,coz dosvetcuje spionaz proti USA ve prospech Israelu a stale akce dostat spiona z kriminalu ven.Takze Marenka Korbelova se projevila ,ze obevila sve zidovstvi,kdyz ziskala funkci ministra zahranici, u pani Clintonove si musime trochu pockat s otazkou,az se projevi,tak, pro koho pracuje,pro Israel a nebo pro USA?
Americka ustava rika ,ze presidentem musi byt obcan Ameriky,ale, jak je to s tak zvanymi zidy,kteri se i v USA narodili,ale jezdi slouzit vojenskou sluzbu do Israelu,zastreli par Palestincu a potom se zase vrati zpet,jak by v opacnem pripade,nejaky muslim odjel z USA zastrelit par zidu a potom se spokojene vratit domu.Zeptejte se pani Clintonove,ktere vadi situace v Libiy a nebo Syrii, jak to bylo za presidnstvi Clinton a,kde vlada pouzila ve WACO tanky proti krestanske skupine Korese, pouzili otravneho plynu,ktery na zaklade rakety explodoval a zahynuli cele rodini s detmi i s temi ani jeste nenarozenymi, ze manzelevi nedomluvila,co by se znalosti mezinarodnich zakonu o zakazu jedovatych plynu,stat,vlada,pouzila zakazane zbrane proti svym vlastnim lidem.
A,tak, nebudem cekat,k jake prislusnosti se hlasi,Americane,ta 98% nic neznamenajici vetsina do vi podle toho kam se strkaji penize,zatimco doma v USA jsou miliony nezamestnanych a lidi bez domova v atmosfere stale rostoucich bezpecnostnich slozek.Vložený obrázek
The Davidian Massacre page (Waco Tragedy)
... dedicated to the 82 men, women and children killed by federal agents outside of Waco ... to the Davidian prisoners who spent more than a dozen years in prison, victims of ...
www.carolmoore.net/waco
., gas grenades, into the underground tornado shelter. FBI agents alleged Davidians began firing on the tanks. FBI opted to speed up delivery of gas and began launching first of 400 gas grenades into the building. CS gas FBI pumped into the room.
Vložený obrázek
I was one of millions of Americans who, after seeing the April 19, 1993 burning of the Branch Davidian church outside of Waco,

265044

11.3.2012 18:42

...

P.K. 94.?.?.?

Colin Powell...toho bych mezi ně rozhodně nezařadil: ten člověk byl vystaven obrovskému tlaku a lži odmítal. Od začátku akce "Iraq" bylo zřejmé, že se do administrativy G.W.Bushe nehodí. Převědčili ho, že "důkazy" jsou pravdivé a v podstatě byl zneužit.
Hillary? To je "poslední prototyp typického US politika": další generace již budou androidi.

265065

14.3.2012 2:09

RE: ...

p. 113.?.?.?

Reakce na 265065

....urcite ten /Powell/lhal jako kdyz tiskne vsude kde se dalo za odmenu dostal funkci a penize a za dobre placenou praci pro synacka.....atd/..Byl presvedcen to se mi libi !!!!, kazdej idiot na ulici vedel /i on sam/ ale dobre placene lzi jsou pro ne vyhodnejsi nez pravda!!! .... za moc a penize a pochvalu se divali vzdy jinam....

265203

12.3.2012 20:28

díky za emotivní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

a velice pravdivý článek

265125

Příspěvků: 18

09.03. 06:26  prehnany clanek do extremu
09.03. 07:09  RE: prehnany clanek do extremu
10.03. 01:06  RE: prehnany clanek do extremu
11.03. 00:26 p.  RE: prehnany clanek do extremu
11.03. 00:47 p.  RE: prehnany clanek do extremu
11.03. 02:27 steve  RE: prehnany clanek do extremu
09.03. 09:24 Antagoras  Theater Mundi
12.03. 20:24 micha  RE: Theater Mundi
14.03. 02:00 p.  RE: Theater Mundi
09.03. 10:40 Osel  Ale ano, dopustili, a ked nie tychto, tak inych....
09.03. 14:28 Pavel -Čert- Němec  O tom jaka je to svine by mohl rict sve Peter Paul
25.03. 16:17 Ondřej Dvořák  RE: O tom jaka je to svine by mohl rict sve Peter Paul
10.03. 09:17 jozef sako  Clintonova
10.03. 16:05 r.m.  to bude omlazovací hormonální léčba, doprovodná medikace
11.03. 11:06 Robert Nohejl  Pani Clintonova dosud neobevila sve zidovstvi,jako Korbelova.
11.03. 18:42 P.K.  ...
14.03. 02:09 p.  RE: ...
12.03. 20:28  díky za emotivní

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

14

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 23 čtenářů částkou 4 874 korun, což je 14 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 1

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 2

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Češi dávají Rusku ultimátum! Trapnost už nemůže být větší21.04.21 19:29 Česká republika 7

Policista Chauvin shledán vinným ve všech třech bodech obžaloby21.04.21 14:51 USA 2

SÚKL hrozí Právu pokutou až půl milionu za články o ivermektinu21.04.21 11:15 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,50 Kč
Euro
25,80 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
23,52 Kč
100 japonských jenů
19,66 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
28,73 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 480,97 Kč
1 unce stříbra
570,25 Kč
Bitcoin
1 223 183,24 Kč

Poslední aktualizace: 6.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 612