Diskuze k článku

NATO skrývá přípravy na vojenskou akci proti Sýrii

Příspěvků 28

27.11.2011 5:21

To vse jsou pripravy na rozpoutani svetove valky, po Syrii,ktera zeme bude dalsi.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Staci se podivat do internetovych stranek a nemusite byt odbornikem na politiku a nebo zpracovani svetovych zprav a dostanete ten spravny pocit,kterou cestou se ubirame.
IAEA Search For Iran Nukes - 'They Found Nothing, Nothing'
Nenasli nic a to je,jako za Saddam Hussejna rozcililo.Nakonec,proc se rozciluji,kdyz stejne zacnou valku,ktera uz je davno planovana,jenom je treba najit duvod,ale i ten duvod neni v podstate duvodem zacit valku.
Na valce se vzdy vydelavalo,bratri Warburgove platili obe strany vyvolaneho konfliktu, "americke"-Schiffovi banky platily Rusko-Japonskou valku, i napoleonske valky byly placeny bankama, takze,prikladu z historie je dost.
The key to Japan’s victory was its secret weapon of Jewish finance. Zionist Bankers such as America’s Jacob Schiff and the Rothschilds of Europe, provide massive amounts of easy financing for the Japanese military effort.
Vložený obrázek
Schiff's financial might weakened Russia, and funded Communism and Zionism.
Takze,rozumejte: Will World War III Be Between The US And China?'
US Declares Cold War With China
Iran To Hit Turkey if Israel Attacks It Nuclear Program
Pomalu nas psychicky pripravuji na to,abychom valku vzali,jako nutnou a neodkladnou vec,jako,zivotni samozrejmost, kdyz uz nas media krmi hrdinama ze vsech minulych valek cela desetileti a nove generaci se ukazuje ,hrdinstvi a ne hromady mrtvol,co jich jen bylo, ty by jen narusily konecny efekt v mysleni dalsich kanonfutru.
Busby Turns On His Attackers - Reveals New US Weapon
Vložený obrázek
Co neni,tak se naaranguje, v USA ma v tom dlouhou historii,zatimco president mluvil o miru,vojensky prumysl uz jel na plny vykon, 11 September je klasicky pripad,jako na USS Maine.
Vložený obrázek
America's first "false flag" operation drove the US into a war with Spain.
Spravne rekl jeden moudry muz,ze vsechny palace sveta stoji na mrtvolach.The Rothschild Family palace in Britain!!!
Vložený obrázek

257716

27.11.2011 5:44

RE: To vse jsou pripravy na rozpoutani svetove valky, po Syrii,ktera zeme bude dalsi.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 257716

[imd]http://www.tomatobubble.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/.pond/1maine.jpg.w300h258.jpg[/img]

America's first "false flag" operation drove the US into a war with Spain.
Spravne rekl jeden moudry muz,ze vsechny palace sveta stoji na mrtvolach.The Rothschild Family palace in Britain!!!
Dalsi palac v Rakousku.
Vložený obrázek
Penize,delaji penize,bankovni rodiny se zenily a vdavaly mezi sebou v ramci mocenskeho postaveni k jedne svetove vlade, pro kterou obetuji,kde, koho, tak,jak nalozili lod Lusatania strelivem,coz bylo kriminalnim aktem podle mezinarodnich zakonu,na ktere elita, 1% obyvatelstva,ktere zivi 99% ostanich lidi na svete, delaji zakony pro lidi,kterymi se sami nerideji.Ukazkou byl osud lodi Lusatanie,co by duvod k valce.
Vložený obrázek

257718

27.11.2011 5:58

Rothschilds & UK ?

Satanist 50.?.?.?

Mate pravdu! Britove neplatej dane statu ale platej dane Rothschildum uz dlouhou radku let a me by zajimalo jestli si takovej fakt vubec dokazou uvedomit?

257719

27.11.2011 16:27

RE: Rothschilds & UK ?

Johny525 88.?.?.?

Reakce na 257719

Da se tohle nekde dohledat a potvrdit ? ze to tvrdi par videi neznamena ze to tak je. Zaroven ale nerikam ze to tak neni [smích]

257738

27.11.2011 20:27

RE: Rothschilds & UK ?

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 257738

Treba clanek - Rothschilds Engineer Fire Sale Of UK Infrastructure To Offshore Corporations na www.prisonplanet.com/rothschilds-enginer-fire-sale- .... vono kdyz budete snazivej a hledat na internetu tech informaci najdete urcite hodne, mozna vic nez ja co tam toho je a ne jen vo Rothschildech. [smích]

257747

27.11.2011 8:49

Nebudou USA "zase napadeny"? :)

Saša 24.?.?.?

SSA (Spojené Státy Americké) budou tvrdit, že byly napadeny, což sjednotí nespokojené Američany a obchodníci se smrtí budou z krize venku.

Nejnovější letadlová loď spojených státu je ve Středozemním moři poblíž syrského pobřeží.

USS George HW Bush připlul ve středu 23. listopadu s osmi doprovodnými válečnými loďmi ke břehům Sýrie. V přístavu Tartus jsou 3 ruské válečné lodě a jediná ruská letadlová loď má dorazit ke břehům Sýrie v polovině týdne. Rusko varuje, že se nesmí opakovat scénář z Libye, válku však nechce a nemůže potřebovat.
Kanadská fregata má zůstat ve Středozemním moři do konce roku 2012, snad pro případ kdyby nenapadli Sýrii ještě letos o svátcích. Situace nevypadá zrovna růžově a možná se schyluje ke třetí světové válce.

257722

27.11.2011 10:39

RE: Nebudou USA

Magnus Maximus 88.?.?.?

Reakce na 257722

Obchodníci se srmtí že budou z krize venku ? Vážený pane oni nikdy žádnou krizi neměli. Jestli však má článek pravdu, tak se skutečně posouváme k válce, a to bud k velké regionální nebo světové.

257725

27.11.2011 10:31

válka

lucifuge 85.?.?.?

Jasně. Zbraně se vyvíjejí a vyrábí. Na sklad? Kdepak. Někde si je vyzkouší a získají současně to, co jinak jde těžko. Lidé jsou oblblí propagandou sdělovacích prostředků, takže tomu ještě zatleskají. Východisko žádné.

257724

29.11.2011 0:07

RE: válka

SPECZ 193.?.?.?

Reakce na 257724

Přípravy na válku jsou čas od času přerušeny.
Obvykle nějakou tou válkou.

257807

27.11.2011 12:54

NATO už nic neskrývá

Lin 85.?.?.?

Jede přesně podle plánu. Kdysi se tohle uskupení tvářilo jako protipól Varšavské smlouvy. Dneska, kdy už své opodstatnění dávno nemá, stále existuje a je jediným vojenským uskupením svého druhu na světě, s mnoha vojenskými základnami. Jeho účel je snad už také každému jasný. V tomto světle vypadají také úplně jinak všechny ty středoevropské barevné revoluce.
Rusko má v Sýrii svou jedinou vojenskou základnu na cizím území. Jinde už nic nemají (tedy - co vím). NATO si "revolucemi" získalo přístup do všech moří okolo Ruska a na území co nejblíž ruské hranici. Rusko nikdy nedostalo (a ani nedostane) právní záruku, že EuroPRO není zaměřené na útok na něj. Kdyby totiž nebylo, právní záruka by dávno mohla být daná. Jenže - pokud by existovala, bylo by v případě konfliktu jasné, kdo je útočník a kdo obránce, což NATO nemůže připustit.
O Sýrii Rusko říká, že je nepřípustné používat tzv. lidská práva jako záminku pro vojenský vpád do země. A já doufám, že po zkušenostech s Libyí si tentokrát bude trvat na svém.
Růžové časy nás nečekají. Z Ruska se budou snažit před světem udělat útočného "krvavého teroristu" a my, poskoci NATO, budeme nahnaní "bránit demokracii". No... nedělám si iluze, že spousta lidí s vymytou hlavou velice ráda půjde "bránit demokracii před rudým terorem". [oči v sloup]

257728

27.11.2011 13:20

RE: NATO už nic neskrývá

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

Reakce na 257728

prosim Vas, brzdete, oni Rusaci v Cecne nedelali nic jineho nez Amici a jejich poskoci v Iraku, takze ty reci o velke valce NATO s Ruskem me moc neberou.Rusaci maji sice ropu, ale jeji tezbu kontroluji oligarchove, kteri jsou mocensky sprizneni se Zapadem.Jedinym cilem je komunisticka Cina, ta uz vlastni tolik dluhopisu, ze si muze dovolit kupovat cele staty, cimz ohrozuje plany na celosvetove panstvi financni mafie.

257729

28.11.2011 21:37

RE: NATO už nic neskrývá

mt-svk 91.?.?.?

Reakce na 257729

Cecna ma byt vtip? Ze sa tam nahrnulo plno wahabistov, sponzorovanych uSA a Izraelom, ktorym neslo o Cecensko, ale o pristup k rope a obsadenie Kaukazu? Odhliadnuc od toho, ze Cecensko je sucastou Ruskej federacie.

Alebo sa kuknite na Cecnu dnes, aky to kontrast ku Iraku ci inym,demokraticky vybombardovanym krajinam.

257798

28.11.2011 22:38

RE: NATO už nic neskrývá

djb 90.?.?.?

Reakce na 257798

jo jo, už se tam pod taktovokou USA sestěhovávají přes 400 let.
Historie čečensko-ruských vztahů

257802

29.11.2011 15:35

RE: NATO už nic neskrývá

quido2 81.?.?.?

Reakce na 257802

Věty ze článku: Čečenci odmítli uznat bolševickou moc a dále proti ní bojovali.... Za druhé světové války okupovala Čečensko německá armáda...... V době rozkladu SSSR však Čečenci razantně vystoupili s požadavkem nezávislosti...... Čečenci vyhnáni do hor zahájili partyzánskou válku.....Ruský prezident V.Putin se netají tím, že by rád čečenskou otázku definitivně vyřešil. Dá se proto očekávat další útok proti Čečencům, který spirálu násilí jen roztočí. Dokud ruské vedení nepochopí, že řešení celého konfliktu nespočívá v tancích a kulometech....

Tento článek má podobnou hodnotu jako tvrzení, že barevné revoluce v poskomunistických státech byly dílem utiskovaných a nespokojených občanů. Je to opět dobře známá metoda matení a manipulace.

K první větě: Jaká byla příčina instalace bolševizmu v Rusku? Kdo za tímto zákeřným pučem stál? Zde je hlavní příčina nenávisti. Největší oběti tomuto experimentu však přinesli samotní Rusové. Za 2.sv. války Čečenci aktivně podporovali německé vojsko a v době rozpadu SSSR opět proti. Kdo Čečence podporoval finančně, metodicky i dodávkami vyspělé techniky je také známé.

Pak tady máme celou řadu nelidských teroristických útoků proti civilistům v Rusku a také vyjádření polního velitele Radujeva, který řekl: Kavkaz je náš, Rusové ať táhnou.

Vrchní velitel Čečenců Basájev tuto vize vyjádřil takto: Zbořená čečenská města postaví ruští zajatci. Takže to máme tak jako když nám Štětina, největší odborník na Čečnu vysvětloval, že zbraně ukořistili Čečenci v boji, včetně těch, které nebyly ani ve výzbroji speciálních složek ruské armády. Jedná se o rakety Stinger a spojovou techniku přes družice.

Mimoto,existovala tajná smlouva mezi zástupcem vedoucího Rady bezpečnosti Ruské federace Berezovským a Radujevem a Basájevem. Dle této dohody Čečenci plánovitě unášeli ruské rukojmí a Berezovský je vykupoval. Tak byla z velké části financována válka z ruského rozpočtu. A kde je dnes Berezovský? No přece v demokratické Anglii. I v rusko- čečenské válce nešlo a nejde o nic jiného než o energetické zdroje. Ne nadarmo pronesl H. Kissinger tuto větu: Veškeré energetické zdroje planety patří anglosaské civilizaci. Jde o energetické zdroje. To je celá pravda.

257828

29.11.2011 16:30

RE: NATO už nic neskrývá

Lin 85.?.?.?

Reakce na 257729

Mám brzdit? Ale...já nikam nejedu - stojím na místě a jen sleduju cvrkot. [smích]
Srovnávat Čečnu a Irák vůbec není vhodné. Zcela odlišné důvody. A pokud byste se povznesl nad "cíl ropa", zjistil byste, že ropa není cílem (a důvode), ale pouze příjemným bonusem.
A důvod "čínské dluhopisy" fakt myslíte vážně? [smích] Přeci... udělat z nich papír na podpal vůbec nepotřebuje "podporu" válečných raket. Na to mají jinší grify a nejednou je v praxi předvedli. Však Čína se jich zbavuje jak může a nezaregistrovala jsem, že by si koupila nějaký stát. A nesledujete, co se děje právě teď? Ze zámoří očekávají pohřeb eura do pár dní a "varují". Což o to, bylo by moc hezké varovat své bližní na jiném kontinentu, ovšem... Úplně v závěru je taková "nadějná" věta, která nabádá k návratu důvěry k dolaru (prý sice ošklivá, ale stále ještě živá sestra). Nic vás nenapadá? A ještě stále věříte "čínskému dluhopisovému nebezpečí"? [smích]
A že vás tyhle řeči o válce NATO x Rusko "neberou"? Však já vás přeci nepřesvědčuju - jen píšu, jak to vidím já.

257833

27.11.2011 15:04

RE: NATO už nic neskrývá

jen tak 96.?.?.?

Reakce na 257728

>Jede přesně podle plánu. Kdysi se tohle uskupení tvářilo
>jako protipól Varšavské smlouvy. Dneska, kdy už své
>opodstatnění dávno nemá, stále existuje a je jediným
>vojenským uskupením svého druhu na světě, s mnoha
>vojenskými základnami. Jeho účel je snad už také každému
>jasný. V tomto světle vypadají také úplně jinak všechny ty
>středoevropské barevné revoluce.
Ano, od samého konce SSSR toto sleduji a vidím jak systematicky se NATO dostává blíž a blíž k hranicím Ruska. Osel a naivka Gorbačov jim k tomu velmi dopomohl jednostranným rozpuštěním Varšavského paktu... V tu dobu mohl pro Rusko dosáhnout mnohem, mnohem víc. Tohle vypadá jako zrada Ruska.

>Rusko má v Sýrii svou jedinou vojenskou základnu na cizím
>území. Jinde už nic nemají (tedy - co vím). NATO si
>"revolucemi" získalo přístup do všech moří okolo Ruska a na
>území co nejblíž ruské hranici. Rusko nikdy nedostalo (a ani
>nedostane) právní záruku, že EuroPRO není zaměřené na
>útok na něj. Kdyby totiž nebylo, právní záruka by dávno
>mohla být daná. Jenže - pokud by existovala, bylo by v
>případě konfliktu jasné, kdo je útočník a kdo obránce,
>což NATO nemůže připustit.
Rusko se v první řadě nemůže vůbec spoléhat na právní záruky vydané útočnými zločineckými aliancemi. Právní záruky od takovýchto seskupení nemají cenu ani toaletního papíru. Rusko musí zbrojit a být iniciátorem sdružení s jinými zeměmi, jasně ukázat, popřípadě vojensky zasáhnout tam, kde je přímo ohrožováno. Jako tomu bylo např. v Gruzii. Jedině takové odpovědi platí na útočný pakt NATO.
>O Sýrii Rusko říká, že je nepřípustné používat tzv.
>lidská práva jako záminku pro vojenský vpád do země. A já
>doufám, že po zkušenostech s Libyí si tentokrát bude trvat
>na svém.
Všechno nasvědčuje tomu, že konečně Rusové prokoukli a začínají jednat ve svém zájmu.
>Růžové časy nás nečekají. Z Ruska se budou snažit před
>světem udělat útočného "krvavého teroristu" a my, poskoci
>NATO, budeme nahnaní "bránit demokracii". No... nedělám si
>iluze, že spousta lidí s vymytou hlavou velice ráda půjde
>"bránit demokracii před rudým terorem". [oči v sloup]
Co a jaké zprávy o Rusku šíří zločinecký pakt Nato, je podružné. Lež a překrucování faktů je jazyk zločinců!!! To jsme viděli v případě napadení Srbska. To samé v případě Iráku. Tolik lží prohlášených za pravdu - to překonává i Orwellovy představy.
Že jim na ty jejich lži skočí spousty vymytejch mozků je asi pravda, tak jen ať jdou bojovat, takovejch mi líto není.

257733

27.11.2011 15:57

RE: NATO už nic neskrývá

steve 166.?.?.?

Reakce na 257728

.. branit demokracii pred ....
----
.. pujde jich spousta, s radosti ..., idiocie stada je bezbreha ..

257736

27.11.2011 17:30

RE: NATO už nic neskrývá

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 257728

staré české filmy na You Tube
bez reklam a přestávek - celé
http://www.youtube.com/playlist?list=PL1F817BD432260895

Ted jsem doposlouchala - tohle neni film ale rozhlasova hra - VALKA S MLOKY
Kamaradi ten Karel Capek ale predvidal! [překvapení] $poslechnete si to....
muzete pritom hrat trebas karty nebo sachy, nebo plect puncochy a nebo delat jine "nemravnosti" :4: :5: :6: ale absolutne to popisuje dnesni svetovou situaci.... Misto Mloku, si kazdy muze domyslet....... [oči v sloup]

257741

27.11.2011 17:50

Válka bude. Už proto, že:

rem 89.?.?.?

Po mnoho tisíciletí, co Homo sapiens, tedy spíše Homo gregarius obývá tuto planetu, řežou se jedinci tohoto druhu mezi sebou takovým způsobem, jaký nemá u jiných živých tvorů a druhů obdobu. Nikoli z hladu, nutnosti přežít, zachovat rod. Řežeme se pro moc, slávu, bohatství a zajištění kontroly nad ostatními.
Nenechme se mýlit často zkresleným pohledem a pocitem, který pramení z naší poměrně velmi krátké osobní životní episody, ve které sbíráme své zkušenosti, znalosti a poznatky. Jsme ovlivněni z velké části těmi, kteří jsou právě u moci (u reálné moci). „Kdo ovládá minulost, ovládá budoucnost, kdo ovládá přítomnost, ovládá minulost“. Tím jsme všichni determinováni.
Nenechme se mýlit, že téměř celá jedna generace v Evropě nezažila válku. Ty předchozí si jich užily v pravidelných krátkých cyklech jednu za druhou, kam až zpět dohlédneme. Ta anomálie po WWII tu byla právě proto, že mocní a všehoschopní financovali, ovládali a zkoušeli oba systémy.
V dnešní době už je po zkouškách, doba pokročila, technologie se vyvinuly, finanční systém „zdokonalil“ a dluhy otrokům byly vnuceny. Nový systém, globální finančně-korporátní fašismus vítězí. Stále užší elita vyvolených vládců nad vším, spolu se svými zkorumpovanými poskoky, jistě už brzy dokáží pod těmi neušlechtilejšími hesly zase ovce poštvat proti sobě. Vždyť kolotoč válka-obnova-krize se nesmí zastavit. To je podle vyvolených hybná síla tohoto podivného homo-druhu, na takovém kolotoči se nejlépe vydělává.
A co takhle kolotoč zastavit a zkusit zařadit dlouhodobou prosperitu i pro většinu ostatních? Ne, nikdy, jednak by to neneslo zisky, oslabuje to moc a nějak nám to není, bohužel, dáno v genech. Ani té úzké, moc držící, „špičce vyvolených vládců“, ani té většině ovládaných otroků, kteří se nikdy v historii neuměli a ani dnes neumí proti svým otrokářům bránit.

257742

27.11.2011 18:08

než vylítneme komínem

fohat 88.?.?.?

trochu osvěty neuškodí http://cs.gloria.tv/?media=220297

257743

27.11.2011 19:59

RE: než vylítneme komínem

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 257743

Príjemné odľahčenie, na čom sa podiaľa hlavne tá moderátorka...akurát s tou energiou to nie je úplne tak, že je nezničiteľná, je nezničiteľná čo do množstva, ale nie čo do kvality, jej trvalej použiteľnosti, tá degraduje. Jej konvertibilita postupne klesá, pokiaľ sa s ňou manipuluje a prechádz reťazcom premien. Energia má 2 aspekty, množstvo a kvalitu, o samotnom množstve pojednáva zákon zachovania energie, a o kvalite hlavne 2.termodynamický princíp(veta).

257745

27.11.2011 22:54

RE: než vylítneme komínem

jnx 77.?.?.?

Reakce na 257745

Také není pravda, že to co tvrdil o zvířatech. Třeba antilopa v Africe nekráčí odevzdaně vstříc lvovi s vědomím, že je nesmrtelná. Pan Tolle by měl občas vylézt ze své pracovny, řekl bych, že ztrácí kontakt s realitou a vymýšlí ptákoviny.

257756

27.11.2011 22:29

Na válku je dobře zaděláno,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

ale stejně jsem přesvědčen, že případný střet se bude odehrávat jinak.
Co by kdo získal? Naprosto zničené celé kontinenty.Dost těžko lze odhadnout vývoj, ale "klasická" válka mezi supermocnostmi
nemá velkou cenu.
Velmi pěkný a obsažný článek k tématu:
http://outsidermedia.cz/Cesty-k-valce-a-hospodarsk...

257753

27.11.2011 23:25

RE: Na válku je dobře zaděláno,

Magnus Maximus 88.?.?.?

Reakce na 257753

Po druhé světové válce taky byly zničené celé země a elitám to zjevně nevadilo. V současné době už jsou zbraně, které se svoji ničivou silou vyrovnají A bombám a přitom nezamoří prostředí. Spíše mám obavy z toho, aby třeba v Rusku neproběhla kontrarevoluce, kdy strategické zbraně by byly pod vlivem prozápadních sil.

257758

28.11.2011 1:13

RE: Na válku je dobře zaděláno,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 257758

Ale to přece právě teď jsou !!! Kontrarevoluci začal už Gorbačov, přes opilce Jelcina, pak přišel trochu více vlastenecký a proruský Putin, který však dosadil prozápadního Medvěděva... Silné řeči, které Medvěděv v poslední době vede, směřují ne Americe a Západu, ale dovnitř, k ruskému obyvatelstvu. Až tahle Medvěděvovsko-Putinovská klika znova vyhraje volby, strýček Sam bude zase největší kamarád, bude se perezagruzovat o sto šest a americká protiraketová obrana bude vyjadřovat nejvlastnější ruské zájmy. Jak kdysi říkávali zajíci, s Mysliveckým svazem na věčné časy - a nikdy jinak!

257763

28.11.2011 7:48

Není to o informování

charon cmartin (zavináč) airnet-cz (tečka) info 85.?.?.?

, to mi připadá zřejmé. Nikdo přece nepředpokládá, že Ruská federace je závislá na informacích, které jí NATO oficiálně sdělí. Nikdo příčetný nemůže ani předpokládat, že se významně velké vojenské uskupení kdekoli v oblasti zájmu RF přemístí a ruské velení se to nedozví. Právě naopak, bude to vědět stejně brzy, jako kdyby to dostalo písemně od protistrany. Něco jiného se týká _záměrů_ přemísťování. Ale i v tomhle případě jsem si jistý, že pokud o nich NATO informuje někoho jinde, ta informace si do Ruska cestu najde a bude to velmi rychle.

Takže o co vlastně jde v tomhle prohlášení? IMO o nic víc, než diplomatickou formulaci typu "nejsme s vámi spokojeni, podívejte co můžeme říct aniž bychom něco reálně udělali". Ono ani NATO v tuto chvíli nestojí o vojenskou konfrontaci s Ruskem o nic víc, než samo Rusko.

257772

28.11.2011 17:48

sudlice a halapartny

fohat 88.?.?.?

nahradily atomové zbraně a kdo nemá třeba Haarp na ovládání počasí,nebo mysli,tak sáhne do tmy a Malého Hocha vytáhne.Ovšem,to se sakra nelíbí jistým pozitivním entitám,co galakticky dohlíží nejen na náš vývoj...oni jaksi nedopustí jadernou likvidaci Země,samozřejmě jinak,jako po staletí nám tu svobodnou vuli ponechají,at se pobijeme,náše volba...Robert Dean by mohl vyprávět,kolikrát SOL-TEC,jinak lidsky vyhlížející fešák zasahoval,že rozhodil ležerně počitačový program tak,že si jaderná raketka ani neprdla...dětem se ve vývoji musí holt ty sirky musí brát z rukou... [pláč]

257790

28.11.2011 21:41

RE: sudlice a halapartny

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 257790

Haarp v té forme, jak je prezentován je fiktivní strašák. Je fakt, že tahle fikce funguje i na dnešní nekteré vzdelané lidi stejne dobre, jako Divišuv bleskozvod na tehdejší katolíky. Na pochopení veci není treba začínat každému nový obor, ale z tech nekolik desítek vybrat ten správný, na stejném principu stojí i statistika tech, co jakoukoli záhadu prezentují.

257799

Příspěvků: 28

27.11. 05:21 Robert Nohejl  To vse jsou pripravy na rozpoutani svetove valky, po Syrii,ktera zeme bude dalsi.
27.11. 05:44 Robert Nohejl  RE: To vse jsou pripravy na rozpoutani svetove valky, po Syrii,ktera zeme bude dalsi.
27.11. 05:58 Satanist  Rothschilds & UK ?
27.11. 16:27 Johny525  RE: Rothschilds & UK ?
27.11. 20:27 Satanist  RE: Rothschilds & UK ?
27.11. 08:49 Saša  Nebudou USA "zase napadeny"? :)
27.11. 10:39 Magnus Maximus  RE: Nebudou USA
27.11. 10:31 lucifuge  válka
29.11. 00:07 SPECZ  RE: válka
27.11. 12:54 Lin  NATO už nic neskrývá
27.11. 13:20  RE: NATO už nic neskrývá
28.11. 21:37 mt-svk  RE: NATO už nic neskrývá
28.11. 22:38 djb  RE: NATO už nic neskrývá
29.11. 15:35 quido2  RE: NATO už nic neskrývá
29.11. 16:30 Lin  RE: NATO už nic neskrývá
27.11. 15:04 jen tak  RE: NATO už nic neskrývá
27.11. 15:57 steve  RE: NATO už nic neskrývá
27.11. 17:30  RE: NATO už nic neskrývá
27.11. 17:50 rem  Válka bude. Už proto, že:
27.11. 18:08 fohat  než vylítneme komínem
27.11. 19:59 ppppp  RE: než vylítneme komínem
27.11. 22:54 jnx  RE: než vylítneme komínem
27.11. 22:29  Na válku je dobře zaděláno,
27.11. 23:25 Magnus Maximus  RE: Na válku je dobře zaděláno,
28.11. 01:13  RE: Na válku je dobře zaděláno,
28.11. 07:48 charon  Není to o informování
28.11. 17:48 fohat  sudlice a halapartny
28.11. 21:41 ppppp  RE: sudlice a halapartny

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,97 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 272,33 Kč
1 unce stříbra
548,46 Kč
Bitcoin
733 204,41 Kč

Poslední aktualizace: 24.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 159