Diskuze k článku

Proč musel Kennedy zemřít

Příspěvků 46

22.11.2011 2:29

Nejméně 80 % ovčanů nepříjemná fakta prostě vytěsňuje,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

jinak by se plutokracii tak nedařilo. Rovněž je jim dle Aristotelovy rady nakládáno tolik starostí a povinností, aby jim nezbývala energie na vzpoury (a taky nemálo toho TV rozptýlení).
Ostatně pracujícímu zbývá na vlastní vyžití denně něco kolem čtyř hodin.
Pak není divu, že v poklidu schroustá i takové boudy, jako Oswaldovu samojedinou vinu (přitom byl nevalný střelec a ta manlicherka nevalná zbraň). Teorie je pak náruživě podporována - třeba na Wiki se zdůrazňuje, že "přinejmenším" jedny noviny přinesly autentickou trasu prezidentova vozu (ovšem všechny ostatní udávaly odlišnou).
Rovněž úsměvné bylo tvrzení pí.Hasek-Coolidge, že dle vyprávění jeho ženy texaský guvernér postřelený zároveň s prezidentem byl pevně přesvědčen o tom, že ho ze šedesáti metrů zezadu určitě trefil Oswald...
O podobně monstrózním spiknutí se vyjadřovali současníci v případě Lincolnově, duchaři dokonce z Kennedyho dělají jakéhosi jeho převtělence.
K vraždě se přiznal šofér mafiána Giancany, který pro JFK zřejmě ovlivňoval volby v Chicagu (zvítězil jen malým celkovým rozdílem 0,1 % hlasů voličů ). Sám mafián prý střílel též, ale trefil jen tělo.
Své si o příčinách myslel i globalisty likvidovaný Muamar - týkalo se to jaderných zbraní a jisté nejmenované blízkovýchodní demokracie...

257472

22.11.2011 18:45

RE: Nejméně 80 % ovčanů nepříjemná fakta prostě vytěsňuje,

kubrt2 94.?.?.?

Reakce na 257472

Nevalný střelec s armádním výcvikem odstřelovače ? Ale no tak ... není třeba být při argumentaci křečovitý.

257496

22.11.2011 22:42

Rank ostrostřelce obržel jen o fous, ale to u maríny značí průměr

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 257496

"Even after weeks of practice and intensive training, Oswald barely managed to qualify at the level of "Sharpshooter", the middle of three rifle qualification levels in the Marines. He obtained a score of 212, two points above the minimum for the "Sharpshooter" level. In other words, even after extensive training and practice, and even though he was firing at stationary targets with a semi-automatic rifle and had plenty of time to shoot (even during the so-called "rapid-fire" phase), Oswald narrowly missed scoring at the lowest possible qualification level."
A to pálil svým tempem i krapet přesnější zbraní, než byla údajná vražedná manlicherka...
Zástupce šerifa Craig, spolupracující s Garrisonem, který v původně nalezené zbrani rozpoznal spolu s několika dalšími policisty mauserovku (na filmu z místa činu je pak zachycena i další zbraň tohoto typu), zahynul na následky několikrát opakovaného atentátu.
Podobně záhadně skonaly desítky dalších nepohodlných svědků, výpovědi dalších, kteří v oknech skladiště viděli nikoli Oswalda, ale blonďáka s kvérem a černocha, nebyly vůbec vzaty v úvahu, jiní se včas rozpomenuli na tu pravou realitu ...

257514

23.11.2011 2:06

RE: Rank ostrostřelce obržel jen o fous, ale to u maríny značí průměr

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 257514

Tady vo atentatu na JFK bezel kdysi porad na TV kde rikali ze na JFK se strilelo i odjinud nez z vokna. Na tom zaznamu z Dallas kterej ukazali zpomalene jsem si tez vsimnul jak se v ty votevreny limuzine JFK kdyz to koupil do hlavy jeste sklebil .... Myslim ze ten zaznam bude i na YouTube.

257525

23.11.2011 9:30

RE: Rank ostrostřelce obržel jen o fous, ale to u maríny značí průměr

hc 90.?.?.?

Reakce na 257525

Nedávno jsem viděl film složený z tehdejších televizních pořadů a rozhovorů. Tam jsem se třeba dozvěděl, že Ruby zastřelil Oswalda v přísně uzavřeném prostoru, kde byli jen policajti, tajní a pár prověřených novinářů. A Jack Ruby. [velký smích] Že by atentát na Kennedyho byla Oswaldova one man show, to snad nemůže nikdo brát vážně.

257537

23.11.2011 5:35

RE: Rank ostrostřelce obržel jen o fous, ale to u maríny značí průměr

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

Reakce na 257514

Garrison dulezite fakta ve vysetrovani zmanipuloval. Po nekterych jeho metodach zustava rozum stat - jako ta numerologie.

Jim Garrison's Fraudulent JFK Investigation :

http://www.youtube.com/watch?v=mzg0_462Pn8

257528

23.11.2011 7:15

RE: Rank ostrostřelce obržel jen o fous, ale to u maríny značí průměr

kubrt2 94.?.?.?

Reakce na 257514

Dáváte si záležet, ovšem nevyplývá mi ani ze smrti šerifa Craiga ani z blnďáka a černocha v okně že by Oswald byl nevalný střelec. Jestli na armádních testech střílel z poloautomatiscké pušky jak je uvedeno, mohla být i méně přesná než karabina Mannlicher-Carcano ... a byl z armády už nějaký čas pryč a divil byste se co dělá pravidelný tréning.
Navíc se objevily zprávy že odhadovaná doba střelby při atentátu nebyla 5-6 sekund ale 11 (nedovedu si představit jak by mohla ochranka tak katastrofálně zaspat) !!! Netrpím slepou důvěrou v oficiální verzi, ovšem argumenty postavené na prostém tvrzení "neuměl střílet a měl špatnou zbraň" jsou mi krapítek proti srsti.

257531

23.11.2011 20:44

RE: Rank ostrostřelce obržel jen o fous, ale to u maríny značí průměr

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 257531

Jeho bídná úroveň vyplývá právě z armádních testů, napoprvé slabý průměr a napodruhé dokonce málem propadák (chyběly dva body, poklesl na status marksman).
"The next time Oswald fired for record in the Marines, he barely managed to qualify at all, obtaining a score of 191, which was one point above the minimum needed for the lowest qualification level, "Marksman." To put it another way, he came within two points of failing to qualify."
Dle citovaného kolegy často úplně minul terč a péči o svou zbraň zanedbával. I dle tvrzení kolegů ze sovětského střeleckého klubu žádná sláva.
Navíc autentická zbraň měla závěr jdoucí dosti ztuha a nepřiliš spolehlivou spoušť, bylo třeba i upravit posunutou optiku ...
Italové testovali r. 2007 identickou pušku (rok výroby 1940) přímo u výrobce a na tři cílené výstřely potřebovali sekund devatenáct ... (ještě víc než Ventura ). Samozřejmě, špičkový střelec s lepším udržovaným typem téže zbraně by to při střelbě na stabilní terč časově zvládnout mohl, ale Oswald opravdu žádný čarostřelec nebyl, armádní kolegové to připisovali jeho nesoustředěnosti, která mu stála v cestě i v případě řidičského oprávnění.
Údajně přinejmenším čtyřicet dní před atentátem cvičně nestřílel, ale jak už to v takových ožehavých případech bývá, vyskytla se i opačná svědectví.
Přitom někteří svědci udávají rozestup mezi prvním a druhým výstřelem méně než dvě sekundy (znělo to prý spíše jako krátká dávka). Při italských armádou dozorovaných testech rovněž deformace kulek vypadaly přesně opačně než v Dallasu - první byla deformovaná a druhá, která se měla roztříštit v hlavě, by při udané vzdálenosti proletěla lebkou téměř bez deformace - roztříštění střely tedy odpovídá zásahu z větší vzdálenosti.
Pozoruhodný je i fakt, že agenti tajné služby znemožnili ohledání mrtvoly soudním patologem v Dallasu (jak se mělo stát dle zákona) a následně zničili i fotodokumentaci pitvy vedené lékaři bez zkušeností ze soudního lékařství. Kresby pitvy byly zničeny rovněž, prý z pietních důvodů, protože byly od prezidentovy krve ... a nakonec zmizel i Kenedyho mozek.

257576

8.12.2011 3:46

RE: Rank ostrostřelce obržel jen o fous, ale to u maríny značí průměr

p. 125.?.?.?

Reakce na 257531

..... nekolik dni predtim Oswald strilel na generala, ktery sedel za stolem a ze 30 metru a netrefil s tou samou flintou...neni nad pravidelny trenink ....mohl bejt slavnej na Olymp.hrach by vyhral vsechno....

258171

27.11.2011 7:51

RE: Rank ostrostřelce obržel jen o fous, ale to u maríny značí průměr

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 184.?.?.?

Reakce na 257514

>"Even after weeks of practice and intensive
>training, Oswald barely managed to qualify at the level of
>"Sharpshooter", the middle of three rifle qualification levels in
>the Marines. He obtained a score of 212, two points above the
>minimum for the "Sharpshooter" level. In other words, even after
>extensive training and practice, and even though he was firing at
>stationary targets with a semi-automatic rifle and had plenty of
>time to shoot (even during the so-called "rapid-fire" phase),
>Oswald narrowly missed scoring at the lowest possible
>qualification level."


-----------------------------------------------------------


Lpet na demagogii,ze Lee Oswald neumel strilet je vylozene komedie [smích])

Ne jenomze byl skvelim US Marine strelcem, byl i clenem klubu strelcu v Sovetskem Svazu.

Pokud tady nekdo naznacuje,ze 212 bylo skore pro neuspeneho strelce, povezme si toto:

US marinacky kurz ostrostrelcu je program od roku 1948 az do roku 2007.
Nejvetsi pocet bodu byl 250!
Program se skladal se strelby ve stoje, v klece a v leze na vzdalenost 200, 300 a 500 yardu.
190 bodu bylo dost aby clovek dosahl "marksmana"!!
210 bodu a vyse dosahl clovek "sharpshooter" - odstrostrelec!!

clovek dosahnuvsi bodu 220-250 byl "expert rifleman" - expert pistolnik!!

Nejdale vypalene strela na JFK byla 88 yardu.

| Delat s Lee Oswalda cloveka co neumel strilet je neuveritelna lez!!
Oswald byl sharpshooterem, co znamena skvelim strelcem!!!

257720

28.11.2011 0:09

RE: Rank ostrostřelce obržel jen o fous, ale to u maríny značí průměr

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 257720

odstřelovači (a ničím takovým LHO vážně nikdy nebyl) s dobrou zbraní dokáží - několika se to podařilo již napodruhé. Ale Oswald měl hypoteticky jen jeden pokus, [uOswaldovo skóre (marksmana i sharpshootera dosáhl jen o fous) odpovídá zhruba dostatečnému a dobrému na školním vysvědčení - zní to sice neurážlivě, ale o premianta se jistě nejedná.
Pokud byste četl celý odkaz, zjistil byste, že jeho kolegové od USMC i DOSAAF (nebo kde to ve velké zemi střílel) ho měli za střelce nevalného, což přičítali jeho velké roztěkanosti.
Rovněž jeho žena popřela jakoukoli jeho družbu se zbraní, než ji orgány vzaly "mezi sebe" - pak připustila, že možná se někdy o nějaké cvičné střelbě zmínil.
Pochopitelně, že opakovat Oswaldův údajný výkon (možná totiž byl v kritické době venku před domem) špičkoví rl=http://www.youtube.com/watch?v=iDWaOjFqgHk&feature=related]nalezenou[/url] pušku problematickou a navíc se nenašel ani zásobník, čili těch 19 sekund dosažených testujícími Italy odpovídá tempu ručního ládování.
Je tudíž pravděpodobné, že se činil (i ?) někdo jiný, v oknech skladiště svědci viděli černocha s blonďákem a přinejmenším jedním kvérem (peripetie s údajnou nalezenou mauserovkou a ne jednou, existuje film ukazující policistu odnášejícího další mauserovku bez optiky, jsou opsány výše). Sklad tvoří jedna místnost po celé délce zdi, takže by o sobě osoby v různých oknech musely vědět.
Oswalda ani nestihli obvinit, prý to byl slušňák a i LBJ říkal, že kdo ví, jak to vlastně bylo (pak prý interview na jeho žádost stáhli "z důvodu národní bezpečnosti" ) ...

257760

22.11.2011 15:50

toto vyšlo na outsidermedia

fohat 88.?.?.?

ale nějaký nick Laponder tam zmínil Kennedyho navštěvu AREA 51,kde viděl v akvariích ty zrudy pololidí,což ukázal jeden díl AKTA X a prezident prohlásil,že to zvěřejní,což ho stálo život.Také od té doby žádný US prezident není seznámen se světovou nadvládou REPTILI EBE A Iluminátu...to se hochum v outsidermedia nelíbilo a tento příspěvek zmizel.....

257482

23.11.2011 8:15

RE: toto vyšlo na outsidermedia

Alis 94.?.?.?

Reakce na 257482

To je zajímavé.. Prosím vás, v jakém díle to bylo? Díky.

PS: ale nějak se mi nezdá, že by jakýkoliv další prezident po Kennedym nevěděl něco, o čem se mluví víceméně veřejně. Na YTB jsou kvanta videí, kde moderátorům tzv. ReptyFox TV hrají oči všemi barvami atd..
Např. zde: http://www.youtube.com/watch?v=xFpes9qWMj4
Vtipné, že pod ním je psaná zpráva, že vojáci mají dostat mikročipy do těla.

257535

22.11.2011 16:25

doporučení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Kvalitu článku by zvýšily odkazy na původní zdroje (konkrétní projevy Kennedyho, atd.)

257486

22.11.2011 17:11

RE: doporučení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 257486

Pokud budete důvěřovat osobní zkušenosti, ten projev jsem několikrát slyšel a není problém ho nalézt na youtube

257492

22.11.2011 20:08

RE: doporučení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 166.?.?.?

Reakce na 257492

Na YouTube je plno odkazu, ale chybi tam dulezita vec a to je datum projevu a misto.
Prezidentsky projev neni 5minutovy jak je to na YouTube. Pokud je to opet vytzeno z kontextu, tak se opet jedna o klasickou manipulaci.

257505

22.11.2011 18:52

přečtěte si i jiný názor

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

http://www.blisty.cz/art/61116.html

Mimochodem Akta X je určitě věrohodný zdroj informací [velký smích]

257497

22.11.2011 19:25

RE: přečtěte si i jiný názor

RomanTička 178.?.?.?

Reakce na 257497

Koukám, že Blisty jdou s dobou.. [bliji]

257502

22.11.2011 19:01

Náhody a iné podobnosti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Tak nám na Slovensku zrejme padne Galko. Podobnosť s článkom je čisto náhodná.

257499

22.11.2011 20:22

blisty -Daniel Veselý

keduT 78.?.?.?

Proč BL publikují bulvární a konspirátorské texty s hromadou gramatických a faktických chyb?
Odstrašující případ bulvární novinařiny na BL. Autor Josef Vít napsal konspirátorský text o zavraždění Johna Fitzgeralda Kennedyho (navíc s řadou chyb - Rotchild, Martin Luter King, sověti...). Kdyby si pan Vít dal tu práci zjistit si něco o JFK, tak by nenapsal takový hloupý žvást. JFK byl ve skutečnosti válečný jestřáb, který de facto zahájil vietnamskou válku bombardováním Jižního Vietnamu už v roce 1961 poté, co se odklonil od podpory brutálního jihovietnamského režimu, jehož představitelé zavraždili 80 000 lidí. Kennedymu se málem podařilo vyhodil svět do povětří během kubánské krize, když odmítl ukončit teroristickou kampaň proti Kubě a stáhnout jaderné hlavice z Turecka. Chruščov mu samozřejmě zdatně sekundoval. Domnívám se, že publikací takových nesmyslů si BL dost škodí.
O Kennedyho prezidentství píše celkem otevřeně a detailně třeba historik Arthur M. Schlesinger Jr., blízký Kennedyho přítel, který v té době působil jako jeho speciální poradce, v publikaci nazvané A Thousand Days, která vyšla ještě dříve, než se začal vytvářet kult JFK. Mám ale zato, že asi nejlepší pramen týkající se působení JFK v prezidentské funkci je Chomskyho precizně zpracovaná publikace Rethinking Kamelot ZDE . Z Johna Fitzgeralda Kennedyho se koncem 60. let stala liberální ikona, k čemuž posloužila jeho gloriola mučedníka i konspirátorská paranoia týkající se jeho zavraždění. Jak vidno, maligní mýtus žije dál, ať už na pravici, nebo na levici. Nezajímá mě, jestli JFK zabila CIA nebo letka z Marsu, já osobně ho na základě jeho rozsáhlých a široké veřejnosti neznámých zločinů vnímám jako jednoho z nejhorších a nejnebezpečnějších amerických prezidentů vůbec.

257506

22.11.2011 21:47

RE: blisty -Daniel Veselý

Bagoun 89.?.?.?

Reakce na 257506

Vy jste tady ale vůbec nic nevyvrátil. Uvedl jste sice nějaká fakta o Kennedym, ale s tématem nemají nic společného. Dobrá profesionální dezinformační práce.

257509

23.11.2011 9:36

RE: blisty -Daniel Veselý

keduT 78.?.?.?

Reakce na 257509

Asi jste si nevšiml, že jde o citaci Daniela Veselého. Myslím si, že je vhodné vědět o reakcích lidí považujících se za zasvěcené do problematiky[smích] [mrknutí jedním okem]

257539

23.11.2011 10:29

RE: blisty -Daniel Veselý

RomanTička 94.?.?.?

Reakce na 257539

To je ale umění, citovat nechutný politicko-korektní blábol pisálka, který je dost možná taky "v žoldu." Držte hubu a krok a myslete si, co si za vás myslí noviny, ty přece v demokracii nelžou, vše ostatní je konspirace a ufologie. To je v kostce obsah jeho "sdělení."

Když už jsou tedy dohady o banksterském pozadí jeho smrti tak konspirátorské a ufologické, mohl by pan Veselý vysvětlit pár podivností:
1. Proč agenti, kteří při podobných příležitostech normálně klušou v kruhu kolem prezidentské limuzíny, chvíli před střílením nastoupili do auta, jedoucího před JFK. Jeden z nich se tomu docela dost divil a skoro bych řekl, že nesouhlasil. Že by se znali s Oswaldem a něco věděli?[chechtot]
2. Proč musel být ve Warrenově komisi přítomen bankéř Chase Manhattan a tedy i FEDu J. Mccoly, který o vyšetřování zločinů věděl asi tolik, co si přečetl v nějaké detektivce, pokud tedy někdy nějakou četl?
3. Proč bylo absolutně prvním prezidentským aktem L. B. Johnsona zrušení Keneddyho neFEDovských dolarů?

257543

23.11.2011 11:21

RE: blisty -Daniel Veselý

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 257543

Kupodivu celkem dobře je vše shrnuto na wiki:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Atent%C3%A1t_na_Johna...
A pro ty co ještě neviděli film JFK od Olivera Stone, tak samozřejmě doporučuji koupit legální DVD a upozorňuji, že např.server "ulozto.cz" je zlý, špatný a hlavně nelegální [mrknutí jedním okem]

257546

22.11.2011 22:08

RE: blisty -Daniel Veselý

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 257506

Zajímavé jsou vzpomínky Aristoteles "Ari" Onassise, který pojmul za choť vdovu po Kennedym - "božskou" Jackie[smích]

Okolo Kennedyů byly vždy vraždy jak na běžícím pásu. Už taťka J.F.K. Joška byl považováný za Mafiána par excellence: "...At the repeal of Prohibition, Kennedy and FDR's son James Roosevelt traveled to Scotland to buy distribution rights for Scotch whisky. In addition, Kennedy had purchased spirits-importation rights from Schenley Industries, a firm in Canada..."

Pikantní je, že nejen J.F.K. patřil mezi lamače ženských srdcí. Aristoteles "Ari" Onassis nikomu nevyvracel, že ještě za života J.F.K. byl obšťastňován na své jachtě ve švédských trojkách ženou J.F.K. "božskou" Jackie i s její sestrou "PrinceSS" Caroline Lee Bouvier Canfield Radziwillovou.

Vložený obrázek

Údajně se prokletí rodu Kennedyů (roz. snahy jejich mafiánských konkurentů vyřadit je ze hry nebo alespoň omezit jejich moc) se následně přeneslo i na do té doby opatrnickou rodinu Onassisů. Aristoteles "Ari" Onassis patřil do té doby mezi vyjímečné Predátory, který více lidi sbližoval, nežli rozděloval - či na život a na smrt popouzel proti sobě. Kennedyové však byli zvyklí jít až na dřeň - a stejně tak proti nim museli táhnout jejich rivalové.

J.F.K. byl předvtělením Billy/ho Clintona a agreSSivitou si s ničím nezadal s Georgem W. Bushem či HuSSejnem Obamou....

Jen ti zlí RuSSáci ho bohužel/bohudík tehdy drželi na uzdě...

257510

22.11.2011 23:56

Invazi do Vietnamu i na Kubu připravoval už Eisenhower,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 257510

který rozhodl o americké podpoře odděleného Jihu a konfrontačním kursu s VDR. Kennedy pouze posílal potají vojenské poradce, kterých do jeho smrti zahynulo cca 100. Ovšem celou vietnamskou kauzu notně pohnojil umožněním likvidace civilního prezidenta ("jejich darebáka"[mrknutí jedním okem] Ngo Dinh Diema a jeho nahrazením nepopulárními generály.
Rovněž invaze na Kubu byla již připravena předchůdcem a Kennedy pouze připustil její nedomrlé provedení (později toho litoval, řekl, že by raději vypadal jako agresor než jako břídil).
Byl to liberální hejsek, podobně jako FDR, ale zároveň mohl mít i naivní ideály (podobně jako třeba Carter) a tím se stát loutkářům nebezpečný, kdo ví ...
Pro prezidentský úřad by byl spíše vybrán jeho starší bratr Joseph, kdyby ovšem za války neexplodoval...

257519

23.11.2011 14:07

RE: blisty -Daniel Veselý

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 257510

Zdravím Mou,

takže írsky fešák J.F.Kennedy a grécky "fešák" Aristoteles(!) Sokratis(!) OnaSSis.
Prečo si vlastne ten škaredý "diabol" Onassis pojmul za choť "škaredú" Jackie s absolútne neženskou postavou,takmer žiadnymi prsiami, dlhými neženskými rukami (drápy), ktoré vždy schovávala do rukavíc, tenkými nohami, ktoré skrývala pod dlhou sukňou a bola určená len na splodenie určitých potomkov (podobne, ako Lady Diana...)?
Väčší predátor jednoducho prebral svoju korisť...
[velký smích]
A prečo si ju fešák J.F.Kennedy vôbec zobral? Pretože to dostal nariadené od svojho taťku Joea ( Jackie pochádzala zo starej šľachtickej rodiny po otcovi, ktorý v čase sobáša bol už totálny alkoholik a nedokázal svoju dcéru ani doviesť k oltáru a jej matka bola židovka Levyova).
J.F.K. je teda vlastne určitý SYMBOL degenerácie (trpel Addisonovou chorobou a niekedy sa nedokázal ani pohybovať a bol sexuálny maniak ). K jeho obetiam patrili vždy krásne ženy - napr. Ive Arvadova (nemecká špionka),Judith Cambellova (súložili ju aj mafiánsky boss Giancana alebo Sinatra ), či Marilyn Monroe (tú súložil aj jeho brat Bob).Mnohokrát poslúžili aj pekné prostitútky pre High society, aj v Bielom dome, kde Jackie bola len pár desiatok metrov od bazénu, kde si to John užíval...Agenti FBI, ktorí J.F.Kennedyho odpočúvali mali o zábavu postarané (obyčajne akt netrval dlhšie ako minútu, ale obdivovali jeho veľmi časté opakovanie...☺ ).

Trošku aktualít:
Dnes je v SR na pretrase odpočúvanie novodobých mafistov, ako riaditeľ TV TA3 (Gučík) alebo novinárov sionistických plátkov...
Odpočúvaní a sledovaní sme už dnes všetci!
Kto odpočúva a kto nakoniec padne - vždy len slabší článok reťaze!

Ak sa však vzoprieš skrytej ELITE, tak z teba urobíme prederaveného pajáca a tvoju manželku bude obšťasňovať ešte väčší SSatan [smích]
Nie je predsa možné tlačiť peniaze bez úroku! Nicht war?

Otec J.F.Kennedyho Joe zbohatol v časoch prohibície v USA na čiernom mafiánskom obchode s alkoholom a prestrelky medzi gangmi Kennedy a Al Capone bývali úplne bežné.
A mafistická parta Giancanu po dohovore s Joeom Kennedy umožnila vytvoriť amerického politika Nr.1 J.F.Kennedyho...

A RuSSaci - nebuďte niekedy smiešny MoU... [smích] Veľmi dobre viete, čo je vždy v pozadí...

257556

23.11.2011 17:31

RE: blisty -Daniel Veselý

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 257556

Takže JFK měl koule, souhlasím bez toho by se neodvážil nahradit FED a získat pod kontrolu zpátky dolar. A podle okolností za jakých byl zavražděn se odvážil hodně. Hromada týpku na horním levlu má problém s promiskuitou, DSK není ani první ani poslední. To máte tak velikost energetických center v Indii jim říkají čakry, v Číně velké akupuntkturní body..., povětšinou roste proporčně a máte přímou vazbu mezi Visuddhi čakrou ( krk ) ovlivňující myšlení na fyzickém levlu a sex čakrou. Umělci to dokáží transformovat do kreativity, ale pokud nevíte aspoň intuitivně jak s tím naložit, tak i lidé s železnou morálkou mají problém. Hlavní potíž je aktivovat srdce a propojení "nahoru", to jsou klíče na transformaci sexuální vitality. Jde to i intuitivně, takže i ideologicky čistí materialisté jsou taky ve hře.

Jestliže se dostanete vysoko v mocenské struktuře a nejste pouze užitečný idiot určený k oběti na šachovnici nebo degenerativní produkt pokrevní linie ( i to se semtam stane ), pak vám to myslí řekněme o něco lépe než běžnému průměru populace a z toho plyne vazba, buď si s tím umíte poradit jinak než fyzicky nebo neumíte.

Já nehodnotím JFK pouze podle jeho osobních slabostí a chyb. A není jednoduché rozvinout srdce, když jste vychovaný v rámci mocenského klanu, kde vám od mali4ka vtloukají do hlavy a rozdělují lidi na panskou rasu a podlidi. Dívám se na celkový součet plus a mínus. A pokud vezmu v úvahu, že narušením kontroly FED nad nekrytou měnou JFK strhl někomu masku a připravil tu samou skupinu mocenské elity o drahocený čas, který potřebují k zavedení globální fašistické totality právě teď, pak před Johnem Fizgeraldem Keneddym hluboce smekám a věřte, že je před někým jenom tak hlavu neskloním. Pro darebáky co chtějí hrát vabank mám pouze pohrdání a z hlediska spiritualního lítost. JFK nezemřel zbytečně.

257564

24.11.2011 23:06

RE: blisty -Daniel Veselý

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 257564

Zdravím René!

Nejsou koule, jako koule [smích]

Ja Vám nechcem brať J.F.Kennedyho, ako symbol odporu proti neviditeľnej sile v pozadí.
Čo to som o klane Kennedyovcov a zvlášť o JFK prečítal. V podstate sa to dá vyjadriť nasledovnou bipolaritou:

► Na jednej strane (tak ho aj prezentovali média) usmievavý, vtipný, inteligentný a charizmatický človek a politik, milujúci svoju ženu a deti, davmi oslavovaný prezident riešiaci s prehľadom viaceré krízové situácie.

► Na druhej strane fyzický chorý človek, často trpiaci veľmi silnými bolesťami, so silnou sexuálnou deviáciou, ktorý chcel posúložiť každú peknú ženu, ktorá sa okolo neho mihla (psychická choroba),nemilujúci svoju ženu, prezident, ktorý urobil veľmi veľa elementárnych chýb, čo sa mu nakoniec stalo aj osudným (postupne zbieral černé puntíky).

Čo myslíte René, ktorá verzia je bližšia k reálnej pravde?

A myslíte si vážne, že narušil kontrolu FED (ruky neviditeľnej bankovej mafie)? Greenback-y sa nedostali ani do obehu...

Mne osobne je tiež v niektorých veciach sympatický, hoci ako Človek zlyhal...

257623

24.11.2011 23:51

RE: blisty -Daniel Veselý

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 257556

Vážený pane Kysučane, nikdo nemá "jen" černé nitro... Ani já, ani Vy, ani Kennedy, ani např. Íčko Langerů...

Každý, kromě touze po majetku, po moci, po úspěchu, páchá/me i dobro. Nebo se o to (alespoň) snažíme.

Např. hodný J.F.K. chtěl povznést Střední a Jižní Emeriku a Caribic. Dílem ze strachu z kopírování Kuby na další territoria Západní Hemisféry, dílem pro část svých idealistických voličů. Proto např. byl Emeričany odstřelen dominánský Pinochet a megavrah Truchillo. A následně to od Kennedyho chráněnců a exekutorů na Trujilla po jeho smrti schytali i emeričtí latifundisté usazení v Dominikánské republice a emerická otrokářská filiálka United Fruits ...

Jen tahle část Kennedyho "zlo/činů" a "snažení" by stála za atentát na něj u bez/mozků a sociatů, obdobným těm "českým" z LehoŽumpa a.k.a. Nezvedavec.org.

Vložený obrázek

Už za Ceasera bylo řečeno, že i Císař Římský může ovlivnit jen max. 10% dění okolo sebe. V 90% je ve vleku událostí.

I proto mi Vaše poznámka ...A RuSSaci - nebuďte niekedy smiešny MoU... Veľmi dobre viete, čo je vždy v pozadí... připadá zbytečně jedovatá a nepatřičná.
Ale nezlobím se.

Božská Jackie byla taková chytřejší malo/česká a bakalovská Maláčová - zjevem, ambicema i plytkostí. A přesto ji svět klečel dlouho u nohou...

Ale to už jsou velice, velice, ale velice předloňské sněhy... I já jsem o někdejší Jackie jen slýchával od svých rodičů a až v dospělosti zaregistroval, že právě zemřela.

Nu což, stačí, že v nejčerstvější současnosti každý den mám lepší a lepší náladu - když se podívám na nyní se v přímém přenosu hroutící se JůYsEj... Velký Satan chcípá a kope okolo sebe, vySSávaný až do poslední kapky KhaSSary... Nelituju toho, že jsem kdysi vzal do ruky Žida SuSSe, Židovskou válku nebo shlédl Kupce Benátského... Dnešní svět mi připadá jako Božské Díííívadlo...

257627

25.11.2011 20:07

RE: blisty -Daniel Veselý

Kysučan 85.?.?.?

Reakce na 257627

Zdravím MoU!

>Vážený pane Kysučane, nikdo nemá "jen" černé nitro... Ani
>já, ani Vy, ani Kennedy, ani např. Íčko Langerů...

>
>Každý, kromě touze po majetku, po moci, po úspěchu,
>páchá/me i dobro. Nebo se o to (alespoň) snažíme.[smích] O tom absolútne nepochybujem!

A píšete:

"Už za Ceasera bylo řečeno, že i Císař Římský může ovlivnit jen max. 10% dění okolo sebe. V 90% je ve vleku událostí."

Osobne si myslím, že to bude ešte o niečo nižšie percento.A ak zoberiem do úvahy povedzme ČR, tak to budú možno už len promile.

A k nasledovnému:

" I proto mi Vaše poznámka ...A RuSSaci - nebuďte niekedy smiešny MoU... Veľmi dobre viete, čo je vždy v pozadí... připadá zbytečně jedovatá a nepatřičná.
Ale nezlobím se."

Som rád, že sa nehneváte, nebolo to ani cieľom (sledujem, že ste tolerantný MoU).
Ale podľa Vašej inteligencie sa nedivím, že ste moju možno štipľavejšiu (ospravedlňujem sa) poznámku U(SS)A versus U(SS)R pochopili veľmi dobre.

No a Jackie je len a len, ako mnoho ďalších "celebrít", iba mediálne vyfabrikovaný "polotovar", slúžiaci pre konzumáciu emócii davov, ktoré moc nepremýšľajú a konzumujú.
[smích]

A že dnešný svet je len Divadlo na provázku s.r.o.(Vy iste dobre tušíte koho), to s Vami plne súhlasím. Veď všetci tu na svete hráme nejakú rolu...Ale ja osobne tomuto divadlu príliš neholdujem.
Bez postavy hajzlbaby by sa napr. na SSvetovom SSummite žiaden prominent ani poriadne nevys.al...
Správne vylučovanie je totiž veľmi dôležité pre dobré fungovanie žliaz s vonkajšou i vnútornou sekréciou a je jedno, či sa to týka belocha, černocha, emeričana, žida(aj benátskeho), či rudocha... [smích]

257654

26.11.2011 2:45

RE: blisty -Daniel Veselý

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 76.?.?.?

Reakce na 257627

>Proto např. byl Emeričany odstřelen dominánský Pinochet

Moudra Strako, vam se to v hlave dost pomotalo. Pinocheta nikdo neodstrelil a zemepis se vam take plete. Pinochet pochazel z Chile.
Kam na tyhle zvesti chodite, to vi panbuh.

257665

26.11.2011 14:49

RE: blisty -Daniel Veselý

Vopice 173.?.?.?

Reakce na 257665

[chechtot] Nechci vám kazit radost, ale nepochopil jste text.

>Proto např. byl Emeričany odstřelen dominánský Pinochet a megavrah Truchillo.

Takže, nebyl zastřelen Pinochet, ale Truchillo.

Už vám docvakl smysl té věty? Je to takový příměr, jako že ti dva byli stejní, jen v jiné zemi. Ale nemám vám to za zlé, také jsem se nad tím musela zamyslet a pozeptat kolegyň, ale spíše nad slovem dominánský... [mrknutí jedním okem]

257675

22.11.2011 20:43

Projev prezidenta Kennedyho

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Projev prezidenta Kennedyho cz titulky
http://www.youtube.com/watch?v=GFvSWad4x4s

[překvapení] [naštvaný] [pláč]

257507

22.11.2011 23:54

všechno otočit

fohat 88.?.?.?

motto firmy http://www.youtube.com/watch?v=pzdykAR4Bt8&feature=player

257518

24.11.2011 3:33

Kennedy chtel vladnout a ne ,aby s nim manipulovali a to se neprehlizi.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Za prve, nechal natisknout "zelene dolarovky", coz byla rana pod pas, vyderacskym-ziovskym bankam,nebot tak zvana Reserve bank,je slozeni nekolika zidovskych bank, tudiz zamezil tisknout bankovky z cistehu vzduchu, takze,prevest silu statu od bank do senatu ke zkutecnemu vladnuti a tim temto zidovskym bankam neumoznil uvest USA do nesplatitelneho dluhu.Ukoncil moznost dalsi velke valky na ktere by vydelaly banky a zbrojni prumysl.Dal provest mnoho zakonu jez zrusili segredaci,coz Americka bila verejnost nechtela,svymi "rasistickymi" zakony si drzeli,tak rikajic "cerne od tela, rovnez verejnost vedela o spolupraci zide-cernosi,coz bylo videt v demonstracich,kde v predsednictvu cernych sedeli samy zide, multikulturarismus je zidovsky plan ,ktery neplati v Israelu, jinak se provadi kdekoliv na svete,Budapesky Rabbin v roce 1952 objasnil plan zidu proti krestanum."Svym zpusobem se postavil zidum na odpor a dal to verejne najevo,dalsi ranou bylo,ze zjistenim,ze Israel ma atomovou bombu, jej velice rozcililo a dal to Israelu na vedomi,timto projevem nad sebou vynesl rozsudek smrti, nebot uz mnozi kongresmani, bud zenaty s zidovkami a nebo zidi samotny zacinali ovladat americky kongres a zacali prosazovat svoji financni silu.Svym zpusobem vrazdou Rubisteinem, jez vlastne prerusil linku smerem k zidovstvu USA.Rovnez 11 Septembre je pilulka ,kterou americka verejnost jen tak nespolkla.
BS"D. American Jews. Can a Holocaust Happen . In the UNITED STATES? DO YOU KNOW THAT.... CLICK HERE . Contact Webmaster
shuva.net -American Jews

Can a Holocaust Happen (in America? )
Vložený obrázek
Occupying Wall Street - Blame the Jews Mluvci ADL dolova rekla zidum,ozbrojit se a nebo se prestehovat (utect) do Israelu.
At byl president Kennedy jakykoliv,tak si nezaslouzil byt odstrelen,tato vrazda ukazala svetu,ze Amerika neni ve sve podstate demokratickym statem, ze jejich konstituce je jen papir bez ceny.Knihy a ruzne filmy jsou jenom prostredkem k dohadovani,pravdu se lide nedozvedi ani za sto let, tak,jak o prekvapivem utoku na Pearl Harour a nebo Tonkyn incident a SS Liberty. 400 Billions of Lehman Brothers vanished overnight,
where did it go?

Elita dobre vi,jakmile lide vyjdou do ulic,budou hledat praveho vinika.Americane dobre odpozorovali,jak dalsi z Kennedyove zkoncili ,ze to nema nic spolecneho s nejakym prokletim.Heslo tohoto druhu nemuze zmenit mysleni lidi,ti dobre vedi,kdo pochoval americke hospodarsvi, takovy Greenstain by mohl vypravet.
HISTORY HAS PROVEN THAT WHEN THE ECONOMY OF A COUNTRY

FAILS...JEWS ARE BLAMED AND BECOME THE VICTIMS OF VIOLENT HATRED
SUCH AS THAT WHICH IS ADVOCATED BY THE NEO-NAZIS AND WHITE SUPREMISTS IN AMERICA TODAY.

Jak,zide muzou byt obeti,kdyz,vse bezi pod jejich taktovkou,Arian Sharon to rekl v roce 2001 My (zide) jsme Amerika a oni (Americane ) to dobre vedi.
Takze ,koho muzete vinit,kdyz lod najede na skaliska,posadku a nebo kapitana?
------------
SHUVA (The Israel Emergency Aliyah Movement)

website: www.shuva.net

is calling upon...Automaticky kráceno

257591

25.11.2011 12:29

RE: Kennedy chtel vladnout a ne ,aby s nim manipulovali a to se neprehlizi.

waterfall 80.?.?.?

Reakce na 257591

Ach jo, proč jsou vaše příspěvky vždycky tak NEČITELNÉ, dlouhé, plné balastu a prosté vašich názorů...??? Kdybyste přidal pár svých vět a nějaký ten jeden až dva odkazy, možná by vaše texty někdo četl. Takto je automaticky očima musíme přeskakovat...

257641

25.11.2011 13:26

RE: Kennedy chtel vladnout a ne ,aby s nim manipulovali a to se neprehlizi.

steve 166.?.?.?

Reakce na 257641

[chechtot], .. jak pro koho necitelne. Nebo snad radeji "Zavery dubnoveho plena" ?? Tomu asi lehce porozumite, je to "prudce citelne" ( jak pro koho ) ...

257642

24.11.2011 14:40

jo,a kde jsou záběry ze Severního polu?Ty budou odtajněné kdy?

Adrien Arcand 95.?.?.?

Když tam nic není?Tak asi stejným způsobem budou zveřejněné informace o úředníkovi všech úředníků-Kennedym.
Ten v podstatě jako každý úředník nedělal nic jiného než že se snažil opravovat a provozovat podnik USA a to se nesmí?

257598

24.11.2011 23:13

!! Archivy otevreny NIKDY NEBUDOU !!

steve 166.?.?.?

.. timto dekuji ctenarum za jejich trpelivost a cas venovany memu prispevku.

257624

25.11.2011 14:52

RE: !! Archivy otevreny NIKDY NEBUDOU !!

steve 166.?.?.?

Reakce na 257624

dodatek sam sobe: - odkaz na toto jsem zatim nenasel .., link probehl i zde na Zvedavci (zvidavy Zvedavec jiste najde ..)
--
.. archivy mely byt otevreny tento rok ! Soudruh Obama vsak zpristupneni archivu ODLOZIL o dalsich 40 let !! Cernousek je hodnej kluk a "tika jak tikat ma ..." Dela chlapcum jenom radost .. Svet bude jiste nadsen jeho dalsi Nobelovou cenou - "Smoke Pim" ( .. ve volnem prekladu - "Zacoudeny Tajtrlik"

257644

26.11.2011 0:26

RE: !! Archivy otevreny NIKDY NEBUDOU !!

hc 90.?.?.?

Reakce na 257644

Ten pan Obama bude asi trochu divnej. Ve slušné demokratistické společnosti se to přece dělá tak, že se ovčanům zpřístupní veškeré informace. Tedy veškeré povolené anebo skartovačku přeživší informace. Zavírat něco oficiálně do archivu na 40 let? No hanba. To snad ani nemůže být Amerika. [chechtot]

257661

26.11.2011 15:59

RE: !! Archivy otevreny NIKDY NEBUDOU !!

steve 166.?.?.?

Reakce na 257661

"Soukmenovce" hc 90.
..To snad ani nemůže být Amerika.
.. jiste vite, ze ona zeme se tak jmenuje. Mohla by se klidne jmenovat jinak, protoze jeji nazev dnes uz neni nijak podstatny .. Onen americky Kocourkov ma mnoho sourozencu ( spise - souparchantu ) .., pro priklad uvadim jednoho souparchanta, jehoz "informatika" je skutecnou raritou v novinarine a propagande vubec .., [smích] - poctete si a vychutnejte jiny Kocourkov .. http://zpravy.idnes.cz/kaddafi-znasilnil-desitky-d...
---
.. oba tyto Kocourkovy zosobnuji dve obycejne moralni kurviska, ktere slintajice touhou zavdecit se, cekaji az jim jejich pasak hodi ten tolik vytouzeny kondom prcajici lasky a pravdy, baleny v plastikovem pytliku s napisem Trojan. A pasak - majitel "Bordelu Demokracie" a nadrazni restaurace "Holokaust vsem" - pri rozdavani prcavych gum (ktere si kurvy samozrejme rady zaplati) - kazde ze svych uvedomelych stetek - otcovsky pripomene, ze ..http://www.mediamonitors.net/khodr49.html ..
.. takze se nedivte, ze to jedna z mnoha stetek (tentokrat cerna) - zamkla na dalsich 40 let .., i cerna stetka potrebuje papat a koupit si nove puncochy se svem - musi se prece volicum libit a mit "zvlastni charizma" - jak o teto flundre prohlasil dalsi pasak - Zbygniew Brzezinsky. [smích]

257679

27.11.2011 11:53

RE: !! Archivy otevreny NIKDY NEBUDOU !!

hc 90.?.?.?

Reakce na 257679

Já se nedivím, že to zamkli. Já se divím, že je vůbec ještě co zamykat. Vyšetřovací materiály z vraždy Roberta Kennedyho byly zpřístupněny už asi po dvaceti letech - ovšem důkladně proseté. Skartovačka je nejbezpečnější trezor.

257727

27.11.2011 22:37

RE: !! Archivy otevreny NIKDY NEBUDOU !!

Adrien Arcand 95.?.?.?

Reakce na 257644

Chtělo se říct "pimp

257754

25.11.2011 6:54

kennedy?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Kennedy rozpoutal válku ve Vietnamu, tato válka celkem měla několik milionů obětí, napadl Kubu, škoda ho tedy určitě nebyla

257633

Příspěvků: 46

22.11. 02:29  Nejméně 80 % ovčanů nepříjemná fakta prostě vytěsňuje,
22.11. 18:45 kubrt2  RE: Nejméně 80 % ovčanů nepříjemná fakta prostě vytěsňuje,
22.11. 22:42  Rank ostrostřelce obržel jen o fous, ale to u maríny značí průměr
23.11. 02:06 Satanist  RE: Rank ostrostřelce obržel jen o fous, ale to u maríny značí průměr
23.11. 09:30 hc  RE: Rank ostrostřelce obržel jen o fous, ale to u maríny značí průměr
23.11. 05:35  RE: Rank ostrostřelce obržel jen o fous, ale to u maríny značí průměr
23.11. 07:15 kubrt2  RE: Rank ostrostřelce obržel jen o fous, ale to u maríny značí průměr
23.11. 20:44  RE: Rank ostrostřelce obržel jen o fous, ale to u maríny značí průměr
08.12. 03:46 p.  RE: Rank ostrostřelce obržel jen o fous, ale to u maríny značí průměr
27.11. 07:51  RE: Rank ostrostřelce obržel jen o fous, ale to u maríny značí průměr
28.11. 00:09  RE: Rank ostrostřelce obržel jen o fous, ale to u maríny značí průměr
22.11. 15:50 fohat  toto vyšlo na outsidermedia
23.11. 08:15 Alis  RE: toto vyšlo na outsidermedia
22.11. 16:25  doporučení
22.11. 17:11  RE: doporučení
22.11. 20:08  RE: doporučení
22.11. 18:52  přečtěte si i jiný názor
22.11. 19:25 RomanTička  RE: přečtěte si i jiný názor
22.11. 19:01  Náhody a iné podobnosti
22.11. 20:22 keduT  blisty -Daniel Veselý
22.11. 21:47 Bagoun  RE: blisty -Daniel Veselý
23.11. 09:36 keduT  RE: blisty -Daniel Veselý
23.11. 10:29 RomanTička  RE: blisty -Daniel Veselý
23.11. 11:21 Luxor  RE: blisty -Daniel Veselý
22.11. 22:08 MoUdrostrak  RE: blisty -Daniel Veselý
22.11. 23:56  Invazi do Vietnamu i na Kubu připravoval už Eisenhower,
23.11. 14:07 Kysučan  RE: blisty -Daniel Veselý
23.11. 17:31 Rene Bartosek  RE: blisty -Daniel Veselý
24.11. 23:06 Kysučan  RE: blisty -Daniel Veselý
24.11. 23:51 MoUdrostrak  RE: blisty -Daniel Veselý
25.11. 20:07 Kysučan  RE: blisty -Daniel Veselý
26.11. 02:45  RE: blisty -Daniel Veselý
26.11. 14:49 Vopice  RE: blisty -Daniel Veselý
22.11. 20:43  Projev prezidenta Kennedyho
22.11. 23:54 fohat  všechno otočit
24.11. 03:33 Robert Nohejl  Kennedy chtel vladnout a ne ,aby s nim manipulovali a to se neprehlizi.
25.11. 12:29 waterfall  RE: Kennedy chtel vladnout a ne ,aby s nim manipulovali a to se neprehlizi.
25.11. 13:26 steve  RE: Kennedy chtel vladnout a ne ,aby s nim manipulovali a to se neprehlizi.
24.11. 14:40 Adrien Arcand  jo,a kde jsou záběry ze Severního polu?Ty budou odtajněné kdy?
24.11. 23:13 steve  !! Archivy otevreny NIKDY NEBUDOU !!
25.11. 14:52 steve  RE: !! Archivy otevreny NIKDY NEBUDOU !!
26.11. 00:26 hc  RE: !! Archivy otevreny NIKDY NEBUDOU !!
26.11. 15:59 steve  RE: !! Archivy otevreny NIKDY NEBUDOU !!
27.11. 11:53 hc  RE: !! Archivy otevreny NIKDY NEBUDOU !!
27.11. 22:37 Adrien Arcand  RE: !! Archivy otevreny NIKDY NEBUDOU !!
25.11. 06:54  kennedy?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 70 čtenářů částkou 13 017 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 2

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 1

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Analýza českého MZ : Nejvíc příznaků covidu a úmrtí tento rok na covid je u lidí po první dávce očkování!13.10.21 12:09 Česká republika 6

Námořní přeprava zboží kolabuje!13.10.21 08:19 Neurčeno 0

Češi žádají stovky milionů jako odškodné za očkování13.10.21 08:15 Česká republika 1

Brusel věří, že se jednota Visegrádu drolí12.10.21 14:54 Evropská unie 1

WHO chce být nejvyšší autoritou v oblasti veřejného zdraví!11.10.21 17:32 Neurčeno 3

Úmrtnost v Rusku je nejvyšší od rozpadu SSSR: země přišla za rok o více než 2 miliony lidí!11.10.21 09:24 Rusko 4

Za koho kope Ondřej Neff?10.10.21 21:03 Česká republika 7

Syndrom vodnatosti jater, kterým trpí pan prezident, je jeden z vedlejších účinků Pfizeru10.10.21 09:53 Česká republika 4

Společnost Pfizer vyzývá vládu USA, aby předala k očkování 28 milionů dětí ve věku od 5 do 11 let!09.10.21 15:43 USA 5

Australskému poslanci Craig Kellyovi zakázali v parlamentu zmínit Ivermectin09.10.21 12:29 Austrálie 2

Kanadský premiér: Do konce října musí být každý cestující vlakem nebo letadlem plně očkován09.10.21 12:21 Kanada 2

Měnové kurzy

USD
21,88 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
30,08 Kč
Kanadský dolar
17,69 Kč
Australský dolar
16,23 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,13 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,56 Kč
100 maď. forintů
7,05 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 678,96 Kč
1 unce stříbra
510,20 Kč
Bitcoin
1 335 483,88 Kč

Poslední aktualizace: 16.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 10 441