Diskuze k článku

Globální krize, hranice růstu a nerealizované možnosti

Příspěvků 16

3.11.2011 18:46

probuh, kdo to prekladal?

schatzi 50.?.?.?

probuh, kdo to prekladal?

256514

3.11.2011 19:09

doubleM

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Pokud budou mít „vyvolení“ právo vytvářet peníze ze vzduchu, jsou veškeré analýzy současného stavu na h…. A je jedno, od koho ta analýza je. Vítr fouká stále z jednoho směru. Autor mlží.

256515

3.11.2011 20:17

Šokující materiál!

Daniel Kváč 77.?.?.?

V souvislosti s tímto článkem bych si dovolil doporučit vynikající materiál z polského pramene s názvem: MÝTUS O
ODSTRANĚNÍ KOMUNISMU "SOLIDARITOU". Shodou okolností se dnes
objevil na internetové stránce Spiknutí proti církvi a lidstvu.
Materiál ukazuje pozadí procesu stahování bolševismu ze světové
politiky s cílem nastolení nové koncepce ovládnutí světa!
Materiál je evidentně zpravodajského rázu! Proto ho všem vřele
doporučuji!

256517

3.11.2011 22:10

Re: Co dál se Zvedavcem

te 84.?.?.?

Re: Co dál se Zvědavcem?

(Původně jsem to chtěl poslat emailem, ale možná bude lepší, když se k tomu vyjádří i jiní a pomohou oddělit významné od blbostí…)


KVALITA
Návštěvnost Zvedavce bude záležet na kvalitě jeho webu.

Průměrných webů s článků odhalující spiknutí různých skupin a blokování pravých informací jimi řízenými masmédii,... takových webů je dost (dolezite.sk, nwoo.org aj.)

Pokud chcete být čtivější než tyto ostatní weby (= i akceptovatelný příjem), musíte mít lepší kvalitu článků než tyto ostatní weby.

A donedávna jste byl lepší. Ještě nedávno čtení Vašeho webu bylo povznášející, jako ostrůvek pravdy, na kterém lze stavět. Dnes je to místo, ze kterého někdy člověk získává dojem, jak hodně je to NWO mocné a že se mu nelze ubránit a ani to nemá cenu zkoušet. Což není pravda.

(Z tohoto důvodu jsem přestal číst Blisty.cz - hodně o tom, jak je vše špatně, ale velmi málo příkladů, jak to lze lépe.)


PŘÍKLADY
Tady v ČR je spousta lidí, o kterých se v masmédiích nepíše, nejsou ani známí na alternativních webech. Přesto dokázali vyýznamně zatopit nwo/matrixu a pohnout nějakou oblastí "alternativy k současnému systému" (policie, politika, zdravotnictví aj.), a navíc s trvalým efektem.
Což třeba občas o takových lidech napsat? Ukázat, že když se člověk rozhodne, jde vytrvale, a pečlivě rozvažuje a medituje kroky, že dokáže mnohé. Lidé když vidí, že to lze, tak snáze vykročí také. Prostě obyčejná psychologická podpora.

Mezi politiky, policejními úředníky, soudci, lékaři, novináři je mnoho těch, co se neštítí velkých korupcí a zločinů proti lidskosti. Ale stejně tak jsou tam ti, kteří i přes překážky naopak hájí nestrannou pozemskou spravedlnost. A mají výsledky, třebaže se o nich nenapíše v novinách. Web zvedavec působí, jako by existovali pouze ti temní.

Co třeba nějaké články, které ukazují, že i v současném zkorumpovaném systému politici-firmy-soudci-policie najde spousta lidí z těchto organizací, kteří dokáží nějaký velký případ organizovaného zločinu rozkrýt a dotyčné sesadit z postů a dovést do vězení. To je dobrá podpora pro ostatní. Takové případy občas problesknou i v masmédiích, o kolik jich musí být víc těch nemedializovaných. Skutečně užiteční lidé se příliš nevystavují na odiv, ale vytrvale a systematicky pracují (obojí nelze většinou zvládat).

256519

4.11.2011 15:42

RE: Re: Co dál se Zvedavcem

Dan z Piesku 147.?.?.?

Reakce na 256519

Kvalita webu zníži počet čitateľov. O hlúpych autoroch sa hlúpi čitatelia vyjadrujú s dešpektom, pretože sú rovnakí ako oni, ale majú privilégium podieľať sa na mienkotvornom rozvíjaní vyššej pravdy, ktorá má mediálnu podporu, t.j. stoja za ňou peniaze a niečí konkrétny komerčný záujem. Naopak na kvalitnom webe je vysokožiadúce premýšľať, kým človek zaujme stanovisko. Na to musí mať vlastné informácie a systematicky sa udržiavať v kontakte s realitou. Takýchto ľudí je len niekoľko percent populácie a to ešte väčšina z nich nemá čas čítať a nieto reagovať. Horný limit kvalitného webu je oslovenie max. 2 % populácie, ale spravidla menej než 0,5 %. Ak chceme zvýšiť zásah populácie, musím znížiť náročnosť textu, dĺžku článku, pribaliť oveľa viac emócií a použiť menej faktov. Sorry.
Riešenia súčasného skorumpovaného systému sú dve:
1. osvietene revolučné spočívajúce a) v zrušení daňových rajov, b) zrušení dotácií, c) vyrovnaní práv fyzických a právnických osôb, d) progresívnej daňovej sadzbe a e) efektívnej dani z majetku (normalizujúcej akumulované bohatstvo). Štát je nástroj moci vládnucich elít (kľudne zo zahraničia) nad strednou triedou, ktorá ho platí.
2. Riešenie SOS – sociálne odkázané spoločenstvá – kde príslušníci istých sociálnych skupín sú si istí, že ich sa zákony netýkajú, že majú nárok na niečo za nič, a ak inak nie, vždy si niečo ukradnú. Je úplne jedno či ide o chudákov alebo bohatcov. Aj bohatí sú sociálne odkázaní na zachovávaní status quo. Stredná trieda žije v ilúzii, že zákony sú v ich prospech a preto ich treba dodržiavať.
Prvé riešenie je nereálne, Každého možno 1. Zastrašiť, 2, kúpiť, 3. Zlikvidovať.
Ide len o náklady.
Druhé riešenie je oveľa pravdepodobnejšie. S vyčerpávaním dostupných reálnych prírodných zdrojov a rastúcou polarizáciou spoločnosti narastá podiel SOS a klesá podiel nielen elít, ale aj strednej triedy. Vzdialený majetok s nedá efektívne chrániť a tak vám vykradnú chatu i byt, vyrúbu les, či ukradnú akcie (za posledný rok sa mi to stalo v Čechách dvakrát, t.j. akcie. Chatu vám vykradnú bezdomovci, les cigáni, záhradu vyvlastnia politici a akcie menežeri- síce vaši zamestnanci, ale v skutočnosti väčší majitelia než vy ako drobný akcionár).
PS: článok som prečítal len po 761 slov...

256555

3.11.2011 22:11

Re: Co dál se Zvedavcem (2)

te 84.?.?.?

SNÍŽNÍ kvality
Ještě nedávno byly na Zvedavci články, které
- byly originální (obsahovaly nějakou novou informaci, která na ostatních konspiračních webech ještě nebyla, byla to poctivě vydolovaná informace).
- A ta informace byla závažná, ne drobnost.
- A ta informace byla alespoň trochu ověřená.

Teď se tady objevují články, které
- jsem četl x týdnů předtím na jiných webech (inespravy.sk/old apod.).
- články obsahující spíše neověřenou senzaci/hoax než něco pořádného.
- články, jež informovaly o něčem, co se pak v reálu nepotvrdilo (tedy Zvedavec naletěl hoaxu, nedokázal rozpoznat pravdu). (To jen konstatuji pozorování, to není soud. Nemám právo vás pochopitelně soudit, dokud neukáži, že to umím lépe!)

Nedávno tu byl článek, jak obří vojenský koncern LockHead dostal mnohamiliardové zakázky, ačkoli se dopustil několikamilionových podvodů.
Každý člověk ví, že u státní vojenské zakázky (zvláště když firma je ze stejného státu) jde obchodní soutěž mnohem více stranou před jinými atributy.
Divil by se někdo, kdyby třeba ČEZ získal miliardovou zakázku, ačkoli před tím si při minulé miliardové zakázce ulil několik milionů? Divil by se tomu někdo v době, kdy naši politici si nedělají velkou hlavu, když se ukáže, že si na korupcích nahrabali miliardy?

Průser je, je když se Pentagonu někde ztratí a rozkrade mnoho miliard ve válce s Irákem. Ale že dal Pentagon mnohamiliardovou zakázku firmě, co byla přistižena, že si při minulé mnohamiliardové zakázce ušolichala desítky milionů?
Krást není správné. Ani to nemá být "normální". Ale... když takový článek člověk vidí a je mu servírován jako závažná informace, za kterou Zvedavci stálo zato o tom psát, tak nejspíš získá dojem, že Zvedavec chtěl čtenáře jen zdržet od skutečné práce a naštvat informací o nespravedlnosti.
Nebo na svoji práci kašle a myslí si, že opije čtenáře rohlíkem (to už zkoušel Osud.cz a nevyplatilo se mu to).
Chápu, že měl Zvedavec dost práce se soudy, ale takto to řešit nelze.

256520

3.11.2011 22:14

Re: Co dál se Zvedavcem (3)

te 84.?.?.?

ŽIDÉ
Možná že autor Zvedavce a skalní příznivci jste velmi vzdělaní a sečtělí ohledně tématu židovského spiknutí, jehož stopy lze nalézt všude. Ale uvažte, že jen málo návštěvníků má tyto znalosti nebo má možnosti je rychle a snadno získat. A když pak takový běžný člověk přijde na web a vidí, jak je tady vše navázané s despektem na Židy, tak prostě si řekně, že Zvědavec je zaujatý a jde pryč (protože kdo bývá zaujatý, většinou neumí vidět ani celou pravdu).

Navíc existují i Židé, kteří o totalitní světovládu či likvidaci Palestinců nestojí, dokonce proti tomu dlouhodobě protestují. Takže označování Židů je házení do jednoho pytle a toto je opět pro potenciální věrné čtenáře silný signál pro označení tohoto webu jako nevěrohodného.

Nedávno jsem jsem chtěl na jeden velmi navštěvovaný web dát odkaz na článek ze Zvedavce, ale když jsem viděl, jaký další článek za tím následoval, navíc s omezenými nenávistnými komentáři pod článkem, tak jsem si to rozmyslel, protože bych se na tom původním webu nejspíš sám zesměšnil a znedůveryhodnil.
A byla to škoda, o Zvedavci by se hned dozvedelo o pár tisíc lidí víc.


To stejné jako se Źidy je to o Romech. Každý inteligentnější člověk vidí, že romská otázka je velmi komplexní vícestranný problém. Takže pokud tady najde silně vyhraněné názory navíc s podtextem, jak s Rómy "tvrdě zatočit" či je vyhodit za české hranice (řešení?!), tak je to opět pro něj signál, že toto místo na internetu NEbude o hledání pravdy, natožtak řešení.
(Jen můj názor: Neřešenou romskou otázku jsme převzali z totalitních dob, a naši politici, aby ji nemuseli řešit, tak Romům zacpali hubu nadprůměrnými sociálními výhodami, což má svoje následky (pocit nespravedlnosti těžce pracujících bílých, návyk na nárokování si těchto výhod ze strany Rómů). Tedy máme na tomto problému svůj podíl, není to jen o "zlých Romech".)


EMOCIONALITA
To s přechozím tématem souvisí. Emocionalita v článcích je dobrá potud, že články jsou čtivější. Ale je otázka pro koho chcete psát. Jestli pro ty, co leda nadávají u piva, tak klidně buďte emocionalitu zvyšte (mám na mysli např. ty hněvivé narážky na Židy).
Pokud chcete psát spíše pro lidi, co mají moc, schopnosti a zodpovědnost měnit dění ve společnosti, tak s emocionalitou opatrně. Ta se může vysvětlovat těmito lidmi jako neschopnost sebevlády či zaujatost. Emocionalita v tomto případě nezvýší pravděpodobnost toho, že dotyční lidé si vezmou informaci k srdci.
Lidem, co jsou schopni a ochotni něco skutečně udělat, bývají schopni zpracovat a poskládat si dohromady informace bez emočního zabarvení.

256521

4.11.2011 10:45

RE: Re: Co dál se Zvedavcem (3)-Pravda o Židech je zločin!

M.X.M. 77.?.?.?

Reakce na 256521

Problém není vůbec v tom co tu popisujete. Problém je v tom,
že pravda o židovské moci a vlivu je zločinem. Vyslovit a napsat
tuto pravdu je zločin! A to už se židovské propagandě podařilo
implantovat do mozků tak, že když ten či onen zmanipulovaný
člověk čte kritiku Židů - automaticky ho to zarazí! Je to
psychologická záležitost! Čili, jestliže tu pan Stwora (občas,
je to málo) zmiňuje židovské mocenské praktiky a kritizuje je,
dělá velmi dobře. A neměl by se u toho kroutit a zvažovat, jestli
to čtenáři pochopí, či ne. Pokuď to člověk pochopí jako útok na
ubohé Židy, tomu není pomoci. A takový člověk nás nemusí zajímat!
V katechismu pro Židy v Rusku je psáno: "Taktika ubohého Žida je
prověřena staletími"!

Znovu zde doporučuji výše uvedený skutečně vynikající materiál:
MÝTUS O ODSTRANĚNÍ KOMUNISMU "SOLIDARITOU"

256543

3.11.2011 22:18

Re: Co dál se Zvedavcem (4)

te 84.?.?.?

(To mi připomíná, že bych doporučil před diskusi pod články dát text, že obsah komentářů nemusí vyjadřovat názor redakce. Aby omezenější komentáře neodrazovali nově příchozí, aby jim bylo pro jistotu připomenuto, že Zvedavec a diskuze jsou dvě různé věci.)


CO DÁL
Zatím Zvedavec v kvalitě vede před mnoha mnoha podobnými weby. Ale rychle klesá dolů.

8000 Kč/měsíc od čtenářů je sice málo, ale na druhé straně je to indikace, že by to mohlo jinak fungovat, pokud by se kvalita zlepšila. Lidé se rádi postarají o hlídací psy demokracie a skutečné bojovníky a povzbuzovače v těchto rozhodujících časech. Jsou k tomu nutné dvě podmínky:
1) lidé musí uvěřit, že ten člověk za ně skutečně kvalitně kope, nedělá to jen pro prachy či není falešný agent apod.
2) musí být někde na stránce stálý odkaz "Jak můžete pomoci", kde popíše, že se tomu rád bude věnovat na plný úvazek, ale je tím pádem závislý na dobrovolných příspěvcích či částečném předplatném.
A kde lidem také udělá představu, kolik Kč to v reálu znamená (pravidelné i mimořádné výdaje).

Ano, chtělo by to uvádět častěji konkrétní výdaje na soudy a letenky apod. Působí to mnohem důrazněji než jen pouhá informace, že "je to finančně vytežující". I lidé pak více reálně usoudí, že je nutné vám přispět.
A nestačí to uvést jen v jednom článku (ne každý čtenář je pravidelný návštěvník). Je třeba to uvést na stránce "Jak můžete pomoci", která je kliknutelná z odkudkoli na Zvedavci.


- Pokud Zvedavce zabalíte, hrozí, že to bude použito jako exemplární případ.
- Pokud jej nezabalíte i přes malý zájem, může hrozit, že budete utrácet svůj um a energii někde, ačkoli byste ji mohl více použít v užitečnějších projektech. To musíte posoudit vy.
- Lze kompromis: Ze Zvedavce odstraníte texty v rozporu se zákony, dále ošetříte diskusní forum (nezodpovědnost za příspěvky),
budete dělat něco jiného (pokud to tedy naznáte) a Zvedavce budete "udržovat" živého tím, že třeba 2x za měsíc tam napíšete nějaký článek.


Pokud máte na webu texty, které jsou v rozporu se zákony (rodná čísla, zaujatosti), tak jste sám proti sobě, a to dvakrát. Jednak dáváte systému snadnou možnost vám házet klacky pod nohy, jednak tím ztrácíte kredibilitu u čtenářů. Pochopitelně vím, že když vás systém popotahuje kvůli jednomu závadnému článku, ačkoli na webu jsou mraky závadnějších, že je to záměrný útok. Ale většina čtenářů (i ti na vaší straně) to přesto bude stejně chápat negativně jako vaši nedokonalost (tak to prostě je).Omlouvám se, pokud jsem nebyl v popisu přesný nebo jsem vám nechtěně křivdil.
Omlouvám se, že si vám dovoluji radit..., ačkoli jsem nezažil ani tisícinu toho, co jste musel zažít vy.
Ale mlčet jsem také nechtěl.

Přeji hodně úspěchů, nejen se Zvedavcem.org

256522

3.11.2011 23:02

Pustil jsem to, abyste neměl pocit, že se bráním kritice, ale...

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 256522

...jste totálně off topic a příspěvky jsou zbytečně velké. Kromě toho mám pocit, že pletete Zvědavce s nějakým jiným webem. Nevzpomínám si na žádný článek o LockHead zde.

Rovněž nářky, jak býval Zvědavec dobrý a teď to jde s ním z kopce poslouchám už 12 let. Vždycky mi to připomene jistou část ze Saturnina.

Snažte se nerozvíjet tuto větev zde, pokud se o tom chcete pobavit, pojďte na fórum Zvědavce.

256523

5.11.2011 0:52

RE: Pustil jsem to, abyste neměl pocit, že se bráním kritice, ale...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 256523

Se Vám divím Vladimíre, že jste to tomu zakuklenému realizátorovi Protokolů vůbec dal do placu. K článku tam neměl zhola nic.

Přitom ten článek vystihuje jak příčiny, tak jejich důsledky to i ve variantách, kdy se na vše nutně dívá z pohledu spíše hráče na place, než diváka na tribuně a navíc ani ne od počátku zápasu, ale notně až po poločase, což ty konečné závěry jistě ovlivnilo.

Absentuje právě ta složka role lidí na jim cizí a ne právě přátelské planetě, plné nesčetných životních forem v potravinovém řetězci, na jehož vrcholu se oni sami jen díky univerzálnějšímu HW a schopnosti autooptimalizace SW, uchytili. Teď však právě kvůli tomu stojí před dilematem, zda to byla pro ně setba, či kletba. [zmaten]

A zasloužit se o to čím to pro ně bude, musí sami. Je to pro jejich zachování rozhodující kriterium v experimentu, zda lze aplikovat na oživenou hmotu i rozum. [mrknutí jedním okem]

256588

5.11.2011 21:56

RE: Pustil jsem to, abyste neměl pocit, že se bráním kritice, ale...

te 46.?.?.?

Reakce na 256523

Děkuji, že jste to pustil.

Offtopic jsem byl proto, že se jednalo o reakci na dávnější článek "A co dál, Stworo".
Já však chtěl, aby vznikla diskuze, a proto jsem to dal pod nějaký současný článek. U originálního článku by už asi diskuze nevznikla, protože tam už pravidelně čtenáři byli a nebudou se tam vracet. (Stejně jsem ale zbrkle zvolil placený neúplný článek, takže to asi vyšlo skoro nastejno...)

S tím LockHeed máte pravdu, skutečně jsem si to spletl s jiným webem [zahanbení] https://srsen.wordpress.com/2011/10/25/vojenskym-kontraktorum-usvedcenym-ze-zpronevery-bylo-pentagonem-vypalceno-11-bilionu/

Pokud nářky, že to jde se Zvedavcem z kopce, posloucháte už 12 let, tak to je velmi pozitivní zpráva, protože ten kopec bude asi docela rovný [smích]


(V následujícím příspěvku kohosi souhlasím s tím "po poločasu zápasu".)

256653

4.11.2011 5:56

Naprava neni mozna ,svet je v rukach zlodeju kricicich chytte zlodeje!

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Creating Criminals and Government Paranoia
In the United States we have a lot of people in our Prison Systems, but are we creating criminals out of relatively normal good folks? It seems that we have too many ...ezinearticles.com/?Creating-Criminals-and-Government-Paranoia&id
Tough-on-crime government is too soft on tax crimes: internal report
OTTAWA An internal report on Canada’s efforts to catch and prosecute tax crooks says the federal government is letting too many criminals off the hook. The newly ...www.thespec.com/.../486223--tough-on-crime-government-is-too...report

Svet se nemuze hospodarsky postavit na nohy a dojit k nejake naprave,kdyz klubko kriminalniku, vetsinou s "bilymi limecky"rozkradaji penize danovych polatniku v evsech smerech,advokati,soudci, policie,politici,odbornici,obchodnici a tak dale je to jedna ata sama banda ,ktera zneuziva sve posice ,aby se sama obohacovala,zejmena,kdyz se do toho daly banky,jez kradou zcela legalne, jako uznavana cinnost bank.Zatimco,rezim techto zlodeju,kteri si sami sobe odsouhlasi pridano na plate a nebo pouzivaji vselijake vyhody,jako se provalilo v Anglii,kde si nechali platit i neexistujici majetky a veci,tak,jak muzou udajne MF-honit ztratu 700 milionu,kdyz jsou ozkradeny stovky trilionu,kdyz ani Pentagon "nevi",kam se podeli billiony dolaru, proste,"ryba smrdi odhlavy",takze,honit male zlodeje a nebo nevinne lidi,z nichz akon od techto lupicu dela kriminalniky,kdyz sami jsou temi nejvyssimi, ty , prece nemuzou chtit spravedlnost a poradek,kdyz by poskodili sami sebe!!!
Prikladem muze byt farmar,jez za svuj vyrobek dostane 3% prodejniceny a mezi nim a kupujicim je 129 jinych manipulatoru zijicich z jeho prace, nez to koupi zakaznik-takovy system nemuze prezit.

Too Many Laws Turn Innocents into Criminals
We are making and enforcing far too many ... the fundamental principles of his government ... org/Research/Commentary/2010/05/Too-Many-Laws-Turn-Innocents-into-Criminals?fb ...www.heritage.org/.../05/Too-Many-Laws-Turn-Innocents-into-Criminals -
Crime and punishment in America
America locks up too many people, some for ... is an excellent way to keep dangerous criminals ... the power of the state should give so many draconian powers to its government ...www.economist.com/node/16640389
Live: Qantas AGM | Qantas Boss Alan Joyce and Unions Face Off
... in the pay dispute with Qantas. TWU boss ... take on his Australian workforce while paying himself a 71 per cent pay increase ... that much money. It's fraud! Occupy QANTAS! ...

Stavka zamestnancu Qantas, jez chtelizvednout plat o 5% byla pro "bossa " neprijatelna ,nebot ,on sam sobe si pridal 71% zvyseni platu,ktery uz je sam o sobe sestimistny*

256532

4.11.2011 10:57

K možnému útoku ZioNacistů

Guru 78.?.?.?

V diskuzi k článku o možném útoku ZioNacistů a jejich přisluhovačů na Írán byla položena tato otázka:
"Indikator utoku (JL | 03.11.11 22:06)

Uz dlhsie premyslam nad tym, akym sposobom by sa dal, aspon v nejakom kratkom casovom predstihu, detekovat utok na Iran...
Vzhladom na to, ze to bude tah, ktory otrasie celou sachovnicou, sa financna elita urcite bude nejakym sposobom pripravovat na den D, co by sa malo prejavovat na financnych a komoditnych trhoch.
Otazka preto znie, ktoru komoditu/trh sledovat a ako spravne urcit ze ,,prave teraz ide do tuheho a o par dni/hodin to vypukne"?"
--------------------------------
Určit komoditu, která vyvolá největší zájem "investorů" (tj. gamblerů) v případě útoku není tak těžké: ropa. Konkrétně WTI zvaná též NYMEX oil a Brent. Před 44 léty ZioNacisté útočili ve dne, dnes díky pokročilé navigaci F-16I a F-15I lze předpokládat útok v noci lokálního časového pásma.

Půl roku před 9/11 se ředitelka CBOE (Chicagské opční burzy) vychloubala novinářům, že analytici CBOE mají k dispozici 40 různých software, které real-time vyhodnocuje podezřelé aktivity a přímo jmenovala terorismus. Jako příklad byl uveden: "jako že naše burza zaznamená několikanásobně větší nákupy Put Opcí na konkrétní vodárenskou společnost. Naše softwary to ihned vyhodnotí a na obrazovkách ihned blikají Alerty a automaticky je uvědoměna FBI, že hrozí otrávení vodních zdrojů teroristy."
Novináři ještě položili všetečné otázky jako: Jak zjistíte pachatele, pokud nákupy provádí anonymní offshore firma z Mauricia? Odpověď ředitelky: v rel-time máme jména a data všech osob spojených s firmou a převody financí do ní a z ní.
2 dny a 1 den před 9/11 "neznámá" osoba přímo z kanceláře na Wall Street zakoupila na CBOE 2700 a 2400 Put kontraktů (1 kontrakt = 100 opcí) na zhroucení aerolinek American Airlines a United. Všichni vědí, že analytický software na CBOE sleduje odchylky obchodovaného množství oproti dennímu průměru. Běžný denní průměr obchodovaných opcí na AA a United byl 24 kontraktů za den.
Ti samí novináři se proto odebrali opět za ředitelkou CBOE s otázkou: Kdo byl ten dobře informovaný, kdo si 2 a 1 den před útoky koupil 100 násobně více opcí na pokles oproti obvyklému objemu? Ředitelka odpověděla, že pachatele znají, věc předali FBI a ta nařídila mlčenlivost. Kauza je uzavřena. Tečka, Finito.

Novináři pátrali na vlastní pěst a zjistili IP a MAC adresu PC, ze kterého byly podány objednávky. Zjistili adresu na Wall Street a číslo kanceláře. Navštívili tuto kancelář, aby položili otázky pachateli. V kanceláři však již pracoval nový kádr a novinářům sděli, že dosavadní pracovník právě přijal funkci v CIA.

Indikátorem, který by pomohl určit čas může být:
každý večer když končí obchodování s WTI se podívat na WEB CME, kde zveřejňují denní objemy Futures na WTI (Texaskou lehkou ropu, zva...Automaticky kráceno

256544

4.11.2011 10:59

K možnému útoku ZioNacistů II.

Guru 78.?.?.?

Indikátorem, který by pomohl určit čas může být:
každý večer když končí obchodování s WTI se podívat na WEB CME, kde zveřejňují denní objemy Futures na WTI (Texaskou lehkou ropu, zvanou též NYMEX oil). Pokud za celý den bude zobchodovaný objem 2x větší než je obvyklé, může jít o signál. Mám však podezření, že ZioNacisté a jejich přisluhovači můžou své "obchody" rozprostřít např. do 3-4 předchozích dnů tak jako to udělali ZioNacističtí agenti z Kanadských účtů. Cca 6 týdnů před 9/11 silně shortovali akcie aerolinek a dokonce i akcie svých soukmenovců Carnival Cruises (Arison famílie) a Royal Caribbean (Pritzker famílie).

Další oblíbenou metodou např. při útocích Impéria na Srbsko bylo množství civilních aktivistů, kteří popíjeli espresso v barech poblíž startovací osy letišť, z nichž startovaly bombardéry Impéria. Aktivista viděl jak za soumraku startuje 24 strojů, přídavné spalování burácí, s nákladem bomb se stoupá pomalu.
Aktivista poslal SMS na patřičná místa a tam věděli, že za 47 minut přesně přiletí humanitárními úkoly pověřené osoby a obránci mohli spustit palbu naslepo do noci.

Tuto metodu je však obtížné použít v Chazarské říši v Exilu (na území Palestiny). Stíhací stroje mají základy v hustě obydlených částech, stíhací bombardéry mají základny z velké části v poušti Negev. Tzn. Sémitská osoba, zřetelně Sémitského vzhledu (tj. Palestinec) popíjející alko-drink v poušti 2 km od vojenské základny se 4 záložními bateriemi do mobilu by byl asi příliš nápadný.

Tajné služby různých mocností asi zvolí standardní průzkum pomocí satelitů, nějaký miliardář možná umístí svou jachtu s nejvýkonnějším Furuno radarem 300 metrů za hranici výsostných vod a bude monitorovat situaci. My prostí malí ale nemáme moc šancí.

Situaci navíc mimořádně komplikuje kauza eCAT a HephaHeat.
Na seznamu osob přítomných při předposledním testu eCAT byl přímo uveden oficír z US NAVY odd. Space and Naval Warfare Systems. Při posledním testu byli přítomni 4 vojenští pověřenci a po závěru Úspěch si celý 1MW eCAT rovnou odvezli. První použití bude velmi Low-Tech: vytápění odlehlých vojenských táborů. Nikdo neví hodiny a dne, kdy média prozradí ohromenému publiku, že již X měsíců existuje velmi výkonná, čistá a plně funkční LENR/Cold Fusion technologie. Na posledních testech byli přítomni i z EON, nejedná se tak onějaké čistě vojenské tajemství.
HephaHeat má ještě lepší parametry než LENR tech eCAT.
HephaHeat má takové výkony, že i nejhloupější analytici v poslední firmě pochopí, že celý trh s energiemi bude v těžkém průšvihu. Jedná se o OverUnity s CoE kolem 40:1, možná i víc. Kromě toho se jedná o Low Cost tech.
Video původně určené pouze pro přátele CEO zde:
http://pesn.com/2011/10/05/9501927_Steorn_CEO_Post...

V zájmu bezskrupu...Automaticky kráceno

256545

4.11.2011 11:00

K možnému útoku ZioNacistů III.

Guru 78.?.?.?

V zájmu bezskrupulózních spekulantů by asi bylo:
Nejprve útok ZioNacistů, který vyžene ropu na 140-180 dolarů za barel a pár týdnů poté celosvětové uvedení HephaHeat 3-4 velkými světovými výrobci (v licenci).
Mám však silnou obavu, že Satanisté a spol. zvolí opačnou chronologii:
Nejprve si počkají na uvedení HephaHeat, které je hodně blízko a které může způsobit chaos na trzích s energií (směrem dolů) a aby jejich zisky neklesly (protože mají velké podíly v ropných, uhelných atd. společnostech) poté "dají zelenou" útoku na Írán, jedno zdali jej provedou ZioNacisti nebo jejich Šábes Gojímové.

Ropa by tak nejprve klesla a za pár dnů zase vystřelila na 140-180 dolarů dokud by byl zablokován Hormuz - což může být dočasné asi jako přítomnost spřátelených vojsk v ČSSR nebo v Afghánistánu.

Závěr: sledujte večer objemy futures na CME zde:
http://www.cmegroup.com/trading/energy/crude-oil/l...

a přes noc a víkend zásadně neponechávejte otevřené "krátké" pozice, protože při obnovení obchodování po půlnoci může kurs tzv. gapem přeskočit vaše stop loss, přijdete o kalhoty a dobře informovaní ZioNaci gambleři si přivlastní vaše peníze.
Sledujte HephaHeat tech zde (zatím prázdno):
http://www.hephaheat.com/
nebo zde:
http://www.steorn.com/
a v případě uvedení na trh víte co dělat.

256546

Příspěvků: 16

03.11. 18:46 schatzi  probuh, kdo to prekladal?
03.11. 19:09  doubleM
03.11. 20:17 Daniel Kváč  Šokující materiál!
03.11. 22:10 te  Re: Co dál se Zvedavcem
04.11. 15:42 Dan z Piesku  RE: Re: Co dál se Zvedavcem
03.11. 22:11 te  Re: Co dál se Zvedavcem (2)
03.11. 22:14 te  Re: Co dál se Zvedavcem (3)
04.11. 10:45 M.X.M.  RE: Re: Co dál se Zvedavcem (3)-Pravda o Židech je zločin!
03.11. 22:18 te  Re: Co dál se Zvedavcem (4)
03.11. 23:02 Vladimír Stwora  Pustil jsem to, abyste neměl pocit, že se bráním kritice, ale...
05.11. 00:52  RE: Pustil jsem to, abyste neměl pocit, že se bráním kritice, ale...
05.11. 21:56 te  RE: Pustil jsem to, abyste neměl pocit, že se bráním kritice, ale...
04.11. 05:56 Robert Nohejl  Naprava neni mozna ,svet je v rukach zlodeju kricicich chytte zlodeje!
04.11. 10:57 Guru  K možnému útoku ZioNacistů
04.11. 10:59 Guru  K možnému útoku ZioNacistů II.
04.11. 11:00 Guru  K možnému útoku ZioNacistů III.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 271,88 Kč
1 unce stříbra
548,45 Kč
Bitcoin
745 434,95 Kč

Poslední aktualizace: 25.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 789