Diskuze k článku

A co dál, Stworo?

Příspěvků 127

27.10.2011 0:49

zabalte to pokud neni pozde

vaclaus 84.?.?.?

Zabalte to, nemate sanci, nejlepe tu stranku nekomu prodejte, konec koncu je celkem znama.

256024

27.10.2011 20:56

RE: zabalte to pokud neni pozde

Martinus 88.?.?.?

Reakce na 256024

Mily pane Stworo,

zijeme ve svete, ve kterem vladne system lzi. Kdyz zacnete rikat pravdu, lzete. Vy uz nemusite nic dokazovat, vy uz jste dokazal. Je tu vyssi soud nez ten pozemsky a Vy, my (Vam podobni) a verte mi, ze i ta prolhana cast vi, ze jste vitez. Univerzalni zakony jsou neuprosne. Nema cenu bojovat, je dobojovano. Otevrel jste mnoha lidem oci, poukazal na pravdy a tim je osvobodil. Tohle je Vase nejvetsi odmena na kterou muzete byt pravem hrdy.

Vy a Vam podobni jsou novodobi Jezisove!

Vazim si vseho co jste pro nas udelal.

Buh Vam zehnej a opatruj...

Martin

256133

28.10.2011 23:28

RE: zabalte to pokud neni pozde

ja ja 213.?.?.?

Reakce na 256133

Pane Stworo, jsem Vašim čtenářem přes 10 let a od začátku vašeho soudního sporu se divím, že vyhazujete peníze za tento spor. Bylo přece od začátku jasné, že to nemůžete vyhrát (stejně jako nemohla vyhrát Milada Horáková). Buďte rád, že žijete v Kanadě, kde ještě nějaká svoboda slova existuje a zůstaňte tam i nadále a nevracejte se do toho ČEZostánu. Jestli jste se dosud nepoučil, tak Vás budu považovat za naivního ...
PS.: Nejsem žádný bankéř, abych financoval obě strany sporu. Ze svých daní platím jednu stranu a Vy chcete taky přispět? [smích]
Takže Vás i ve svém zájmu žádám, abyste už nepokračoval v tomto sporu.

256196

31.10.2011 16:33

RE: zabalte to pokud neni pozde

valda 212.?.?.?

Reakce na 256196

Srovnavat p.Stvoru s Miladou Horakovou je nechutne.Uz jen proto ze p.Horakova byla zidovka.Ze?

256290

27.10.2011 2:08

no hard feelings ...

Tom 24.?.?.?

Vložený obrázek

Mě to tak naprdlo ... totiž ... Mě tak napadlo, zda vám tento "perpeetuum móbilózní scénář" nemohl advokát sdělit předem? Ví přece, jak ono soukolí vorá, eh? A nevykládají-li si onen slavný výrok soudci:"A furt ho točit!"? Pokračování v tomto jednostranném sračkometu není otázkou financí. Není kam pokračovat. Zvítězil jste. Odejděte středem, s hlavou vztyčenou a - vyserte se na ně.

Zůstávám v hluboké úctě

Tom

256025

27.10.2011 3:38

RE: no hard feelings ...

Miloslav Junek 213.?.?.?

Reakce na 256025

Samozřejmě že nezvítězil, ale máte pravdu v tom, že není kam pokračovat, a o to přeci jde. Otrávit, znechutit a vůbec nejlepší je pošpinit stěžovatele, a zařadit ho do tzv. "socek", to je pak úplně ideální řešení. A to Vaše "vyserte se na ně" je přesně to, co oni chtějí - dát jasný signál, že nemá smysl něco zkoušet protože proti nim nemůžete vyhrát. A otázka financí to samozřejmě je, nebo si myslíte, že já jako důchodce, který živí dva lidi, protože manželka je dlouhodobě bez práce (jen proto, že jí je 55 let, a není už atraktivní), si mohu dovolit z našeho příjmu financovat soud?

256028

27.10.2011 12:33

RE: no hard feelings ...

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 91.?.?.?

Reakce na 256028

Okrem podania trestných oznámení na osoby známe a neznáme LPA(najlepšie je konkrétni predstavitelia Petr Jakeš,atď..), Jiri Bilina, predsedkyna senátu Milcová a štátny zástupca, žalobca Petr Bláha, prípadne kpt.Mgr.M.Ú. za verejnú a vedomú(?) obhajobu a propagáciu globálneho fašistického systému, genocídu, verejné obhajovanie trestného činu organizovanej krádeže a spiknutia, aktívnej role v organizovanej skupine vykonávajúcej trestnú činnosť s cieľom systematickej krádeže a ničenia majetku hlavne sociálne slabších skupín občanov, genocídy a likvidácie štátu, rasovej neznášanlivosti..atď..atď.. a napísania dole v príspevkoch spomenutej knihy, by som sa na Vladimírovom mieste sústredil na odstránenie skutočnej príčiny žalôb. On je totiž ľahkým a vyzývavým cieľom.
Prepožičiam si od kolegov [velký smích] heslo:
"Mám cieľ nebyť cieľ"

Skúste Vladimir hrať aj použiteľnými zbraňami(technológiami) spomínaných skúsených fašistických kolaborantov s vyššou úrovňou chápania systému, prípadne použitia mocnejších tu viac krát rozoberaných technológii za tu deklarované ciele smerom k Ľudskosti a hľadaniu a napĺňaniu optimálneho potenciálu čo najväčšieho počtu jedincov a globálneho kolektívu druhu HSS(Definíciu Homo sapiens sapiens=Človeka sme tu mali).

Nie bojovať proti nim. Naznačoval(možno nie dosť jasne) som Vám už dávnejšie, že s takýmto postojom tento Náš, Váš boj v zásade nemôžete-me objektívne vyhrať. Skúste na probléme vyrásť, naučiť sa, prehodnotiť svoje stereotypy, prípadne aj základné pohľady na prebiehajúce procesy v spoločnosti a vo Vás samých. Nebojte sa toho, nemáte sa tu trápiť a nebodaj obetovať.
Vyzerá, že ani Ježiš sa neobetoval, ako sa v koráne píše 4:157-158:
„...a za slová ich(dav knihy-tanah,biblie): 'Veru sme zabili Mesiáša Ježiša, syna Máriina, posla Božieho' Však nie, oni ho nezabili ani neukrižovali, ale sa im to len tak zdalo. A veruže tí, ktorí sú o ňom rozličného názoru, sú vskutku na pochybách o ňom. A nemajú o ňom žiadne vedomosti a sledujú len dohady; a nezabili ho určite naopak Boh ho k sebe pozdvihol, lebo Boh je mocný a múdry.“

1.Prenechať fiktívne(?) web niekomu inému,
2.spravovať ho anonymne a
3.model webu, portálu ako opensource, či
4.francise systéme zameraný(aj oficiálne) na analýzu a podporu hľadania riešení globálnych a lokálnych problémov(všeobecne prospešnej formy globalizácie)
- na tom a poradenstve pri inštalácii a prevádzke podobných portálov máte právo aj zarobiť pre svoju rodinu blízkych a seba. Za svoje dlhoročné úsilie by ste mali byť rozhodne aj finančne odmenený Vladimír [smích]

Určite sa tu nemáme trápiť. Vy Češi s tým máte min. od Husitov Moravského poľa, či aj skôr skúsenosti so systémom deklarujúcim okrem iných podprahových protiľudských zvrhlosti z nejakého(?) dôvodu masochisticko-otrockú potrebu utrpenia a "obety" na ni(e)koho oltár. Ame...Automaticky kráceno

256085

27.10.2011 12:37

RE: no hard feelings ...

udo1 udo321123zavinacazetbodkask 91.?.?.?

Reakce na 256028

pokračovanie 2..

..so systémom deklarujúcim okrem iných podprahových protiľudských zvrhlosti z nejakého(?) dôvodu masochisticko-otrockú potrebu utrpenia a "obety" na ni(e)koho oltár.
Amen, či Amon?

Š-pičky globálnej štruktúry určite musia poznať pravidlá im nadradeného systému. Preto hrajú z časti podľa neho a v istom zmysle, úrovni chápania z pravidla naozaj neklamú. Ak nechápete viac, ako oni, nemôžete sa na uvedené pravidlá odvolať.
Niečo ako slová rímskeho miestodržiteľa v Judei Festa:
Festus Pavlovi:
"CAESAREM APPELLASTI? AD CAESAREM IBIS"

Následne nadradený systém Vašich škodcov(ak je Vaša činnosť objektívne bližšie k Jeho úmyslu) sám eliminuje. Formy sú rôzne.
"Boh dal istotu(pravdu) života, ale nedal jej formy".
My, vy, ja in-formujeme.
Kto deformuje, nemá tu miesto a budúcnosť, pokiaľ niekto vie in-formovať lepšie.
Samozrejme sa aj toto (jedno zo základných pravidiel života=tvorenia=riadenia=manažmentu) dá rôzne pochopiť v závislosti od miery chápania štruktúry bežiacich objektívnych(a iných niet, tak, ako niet statiky v celom vesmíre a ani v nás samotných) procesov a technológii ich riadenia.

Skúste sa Vladimír postupne začať snažiť identifikovať a sústrediť na konanie(tvorenie) toho podstatného pozitívneho a ostatné sa samo vyrieši, resp. "zmizne". Skúste prosím nad tým ešte raz porozmýšľať. Nejde bojovať proti systému z uzavretým opačne cieleným kódom, ako je vonkajšia pekná maska, jednať vždy úplne otvorene a bojovať ním vlastnenými zbraňami. Viete predsa komu potichu patrí a vždy patril tento virtuálny systém a načo vždy slúžila a ďalej po x-tom odovzdaní tzv.ideologickej moci pri nemeniacom sa koncepte samo(?)riadenia spoločnosti, slúži tzv. súdna moc. Deklaratívne je oddelená, no v skutočnosti vždy nerozlučne spätá(lebo inak to ani nejde) s ostatnými jej nadradenými 4 formami moci.

Ak aj urobíte zo seba mučeníka a akože verejne poukážete na "neprávosť a nefunkčnosť" systému, myslíte, že to bude mať väčší efekt, ako by ste ďalej pozitívne pracovali a pomáhali pri koncepte ďalších podobných webov a vyškolení adminov, či ešte lepšie vypracovaných a stále optimalizovaných samoriadiacich, či komunitami autonómne spravovateľných algoritmov a zároveň si v kľude užívali život? Vaša tichá, možno aj hlasná sláva bude nepochybne väčšia a bude ďalej rásť bez trpkej príchuti.

Nespomínal Vám inak ešte prvú časť vety "úprimne" aj dotyčný kpt.Mgr.M.Ú.?
Pravdepodobne sa Vám to bude tradične snažiť v ďalších kolách naznačiť, ak budete pokračovať v nastavení Vášho úsilia.

Napriek všetkému sa Vám budem snažiť samozrejme nechať poslať ďalšie peniaze. Ciele máme myslím totiž spoločné..
Materiály, ktoré by sa Vám teraz obzvlášť mohli hodiť, s detailným popisom systému a technológiami máte už dávnejšie mailom k dispozícii ak si pamätáte.

u.do

256086

28.10.2011 5:16

RE: no hard feelings ...

Tom 24.?.?.?

Reakce na 256086

>Amen, či Amon?

Aton! [smích]

256150

28.10.2011 5:10

RE: no hard feelings ...

Tom 24.?.?.?

Reakce na 256028

>Samozřejmě že nezvítězil ...

Samozřejmě, že zvítězil.

Donutil českou justici, aby se odhalila v celé své nahotě, v nahotě prodejné děvky politického diktátu. Je snad, účelovost inscenovaných politických monstrprocesů z padesátých let, až zas tak nepodobná tomuto procesu?

Před čím utíkal, k tomu samému se teď stále vrací. Jakoby dosavadní lekce nestačila vědomí, s kým má tu čest. Nechat se soudit předpojatou justicí? České občanství? Není na co být hrdý ...

>A to Vaše "vyserte se na ně" je přesně to, co oni chtějí ...

? [mrknutí jedním okem] Chtít něco, co už dávno mají? Vždyť jen pohleďte na tu "českou veřejnost" kterou Stwora ohrozil zveřejněním soudem kriminalizovaného článku v ČEŠTINĚ! Reakce té české veřejnosti je nulová. Lid je ohrožen a lidi na to ... Kdyby článek zveřejnil aspoň v maďarštině, tak by ho semleli do uheráku, veřejnost by si pošmákla a justice by to mohla zabalit ....

>A otázka financí to samozřejmě je, nebo si myslíte, že já jako důchodce, který živí dva lidi, protože manželka je dlouhodobě bez práce (jen proto, že jí je 55 let, a není už atraktivní), si mohu dovolit z našeho příjmu financovat soud?

Máte pravdu. Kde není co sebrat, ani soud nebere.

256148

2.11.2011 10:43

RE: no hard feelings ...

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 256148

Ano. Zdiskreditovat, obvinit, unavit a jak to jen jde finančně vyčerpat, ala pro někoho podvržené Protokoly, tak fungují lokajové kosher Systému vůči těm, kteří ostatním lidičkám otevírají oči a je jedno jestli tak fungují podle zadání nebo "uvědoměle"..[smích]


Nějaký příklad ze života, kde to funguje podobně???

WikiLeaks a tlak tento server umlčet skrze vyčerpání fin.zdrojů za současné snahy dosáhnout vydání zakladatele (Juliana Assange) do Švédska a následně do USA k trestnímu stíhání. Ostatně, zdroj informací Bradley Manning si užívá americké kosher demokratické cely již nějakou dobu.


Takže, umlčet a odstranit z očí a vnímání zvědavého plebsu, to je to oč tu běží, protože podle NICH (a přítele hábečka) Pravda přeci-vá NENÍ pro všechny...[smích]

A Peace s nimi,

jansmith[smích]

256445

2.11.2011 13:04

RE: no hard feelings ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 256445

>A Peace s nimi
No way!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

256450

27.10.2011 9:59

RE: no hard feelings ...

abc 188.?.?.?

Reakce na 256025

Takto ako vy pán Stwora, dopadol pred totalitným súdom každý väzeň svedomia, bez výnimky. Každý sa preto radšej obhajoval sám. Prečo?Pretože nijaký obhajca nie je schopný výjsť zo súkolesia mašinérie, ktorá pohlcuje a šrotuje každého, kto jej vstúpi do cesty.

K presadeniu práva a spravodlivosti vám nepomôže ani napísať knihu, robiť prednášky o nespravodlivosti v českom kráteru, lebo každý vie o českej inteligencii, že sú to židia strednej európy. Možno, že by vás oslobodil európsky súd v Štrasburgu. Ale aj tam sa čas presýpa ako v pieskových hodinách. Nezabudnite,že NWO nám už klope na dvere. Slobodný internet onedlho skončí. Považujte preto vašu úlohu za splnenú. Ste morálnym víťazom. Nečakajte, že vás NWO omilostí.

Jedinú zásluhu za boj o slobodu slova máte hore u Najvyššej spravodlivosti. Tá odmeriava spravodlivo každému podľa jeho skutkov.Úbytok vašich podporovateľov vypovedá o jednom. Že vaši bývalí podporovatelia boj za právo a spravodlivosť vzdali. Zvíťazí preto len ten len ten kto vytrvá! Ale v čom? To je otázka bytia alebo nebytia.

256057

28.10.2011 17:52

RE: no hard feelings ...

Olas 78.?.?.?

Reakce na 256057

Jedinú zásluhu za boj o slobodu slova máte hore u Najvyššej spravodlivosti.

Nechci vám kazit iluze, ale za dobu existence lidstva na této planetě se tzv. "Nejvyšší spravedlnost" jaksi neprojevila. Pochybuji, že se najde někdo, kdo by mohl tuto existenci a hlavně její funkci potvrdit a doložit fakty.

Spíše mě připadá ohánění se a zaštiťování se "Nejvyšší spravedlností" jako jakési východisko z beznaděje. Je to stejné jako Bushova "Trvalá svoboda" která se hodí snad jen na brány hřbitova stejně jako dříve použité "Arbeit mach frei" nad jinými bránami. Trp kozáče, možná budeš atamanem.

Snad by bylo lepší pouvažovat v rámci diskuze nad nějakou reálnou aktivitou.

256180

30.10.2011 18:33

RE: no hard feelings ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 256180

Nechci vám kazit iluze, ale za dobu existence lidstva na této planetě se tzv. "Nejvyšší spravedlnost" jaksi neprojevila. Pochybuji, že se najde někdo, kdo by mohl tuto existenci a hlavně její funkci potvrdit a doložit fakty.

Opravdu? O tom projevování se jsou záznamy v Bibli i v archeologii, ale ty nemusíte brát vážně. Ovšem co uděláte s tím obsahem na http://web.iol.cz/jaroha po kliknutí na čs. vlaječku, s tím se nám nezapomeňte pochlubit... pokud ten šok ve zdraví přečkáte. [vyplazený jazyk]

Co se týče Zvedavce, tak jistě se najde někdo ochotný převzít jeho redakci jako štafetový kolík, pokud se o to projeví zájem. Je to už jeden z mála zdrojů s normální formou vcelku normální věcné diskuze a nepochybuji, že její vnucování přes "sociální sítě" a nebo jen za úplatu těm ostatním návštěvnost pořádně srazilo. A pokud jde o nějaký pocit zadostiučinění soudním výrokem, tak to snad ani není nutné, když odezva na obsah je od zdejší čtenářské obce jednoznačně kladná. To dovolání je proto rozumnější odvolat. Co je ale neobhajitelné, je postup toho obhájce, který to podstatné klientovi neřekne dokud ho nemá na lopatě. Ty pijavice si to vypijí, až přijde čas lámání chleba. Ono "nic netrvá v světě věčně..." jak se zpívá v té slavné odrhovačce. [naštvaný]

256251

31.10.2011 13:16

RE: no hard feelings ...

Olas 78.?.?.?

Reakce na 256251

Je mi líto, že jste nepochopil zásadní myšlenku toho co jsem napsal. Nespoléhejme se na nějakou "Nejvyšší spravedlnost". Žijme raději součastností. Až příjde "Nejvyšší spravedlnost" bude nám to smrtelně jedno. S realitou součastnosti to nemá nic společného.

Co se týká vašeho doporučení, Bibli psali a přepisovali lidé (viz. Kumránské svitky v Izraeli, a též tehdejší psavci - Řekové). O moje zdraví nemějte péči, pro vás asi platí to biblické "Blahoslaveni chudí duchem neb jejiž jest království boží."

Pokud v budoucnu chcete reagovat nezůstávejte v anonimitě.

Žijeme dnes a řešíme problémy dneška. Nespoléhejme se na to, že to bude řešit někdy někdo za nás. To byla ta myšlenka. Snad to pochopíte. Žádná "Nejvyšší spravedlnost" nevyřeší současnou justici.

256278

3.11.2011 0:24

RE: no hard feelings ...

abc 188.?.?.?

Reakce na 256180

Najvyšia spravodlivosť sa prejavila alebo prejaví :
- v spláchnutí nefilim a giborim v celosvetovej potope
- zničením faraónovho vojska spláchnutím v Červenom mori
- v zničení Sodomy a Gomory
-v zničeni Senacheriba a jeho 185 000 bojovníkov počas jednej noci jediným anjelom
- v zničení Jeruzalema v roku 607 p.n.l. a v r. 7O n.l.
- v zničení Herodesa počas prejavu k svojim obdivovateľom
- v zničení prostitutky falošného náboženstva
- v zničení v Armagedone proti politickým a obchodným prvkom sveta
- v zničení Góga z Magógu

256496

27.10.2011 18:04

RE: no hard feelings ...

Vanguard 195.?.?.?

Reakce na 256025

No, advokát mu všechno, pokud správně chápu text, sdělil předem...dovolání ještě podáno nebylo.

256117

28.10.2011 5:14

RE: no hard feelings ...

Tom 24.?.?.?

Reakce na 256117

>No, advokát mu všechno, pokud správně chápu text, sdělil předem...dovolání ještě podáno nebylo.

Sdělením předem, jsem měl na mysli okamžik, kdy si advokáta najímal.

256149

27.10.2011 3:17

Jako, vsude dnes ,jde jim jen a jen o penize a naprosto o nic jineho.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Je to tak ,dokud pan Stwora bude mit posledni cent v kapse ,tak soudy,ruka vecne hladove a nenasytne byrokracie,jej bude tahat od jedno stani k druhemu.Prekvapenim soudu by bylo,kdyby na toto,jakoby posledni stani prislo treb atisic lidi a oblehli soudni budovu a dozadovali se zprosteni funkce soudu.V podstate je to vse velka a pro pana Stworu nakladna komedie, nakonec z historickych zaznamu a dokumentu na Internetu si dokazete udelat obrazek o te pro pana Stworu nakladne saskarne,kde,byrokrat tezi ze sve neomezene a nikym nekontrolovane funkce.
Pan Stwora neco otisknul a soudni kolotoc se rozjel,z Kanady vime,ze po valce kanadska vlada upustila od kriminalniho stihani tak zvane valecne zlocince ,cleny "zidovske policie", "Judische Ordnungsdienst"kterym se podarilo mimo Palestiny utect do Kanady.Pripomenme si, ze jich ve sluzbach nacistu bylo jen v Lodzi 2500 muzu a ve Lvovskem ghetu jich bylo na 500-Paul Hilberg, The Destruction of the Europian Jews,1961,strana 310.
Jaka byla ta policie,co zide tloukly zidy?
Z dokumnetu muzem cist,ze mnozi zide ani nemeckeho vojaka nevideli,nebot na rampe byla jen zidovska policie-kolaboranti s Nemcema,ktera je na miste okradla o vse co melo nejakou cenu,od stribra ,prstenu ,penez ,proste cehokoliv, rovnez vime,ze se tak vyjadril i rabbin Moshe Shonfeld,ze to byl satanicky nacisticky plan vydat zidy zidum, kde tak zvany "Judenrat" rozhodoval o zivote a smrti,kde zidovska policie vynikala neobycejnou krutosti a byla v mnoha pripadech vinna smrti zidu,kolovali povesti,kterymi v gethu ucili deti,ze ujdete nemeckemu vojakovi,ale neutecete zidovskemu KAPO-zidovske policii-Israel Shahak.
Takze,tito kolaboranti, prakticky nikdy nikde nestali pred soudem za vrazdy zidovskych veznu,ani v Israelu,ani v Kanade protoze meli privilegium zidu a pravda nesmela vyjit ven,kdo vlastne organisoval rasie na zidy ve mestech a kdo vlastne vladl koncentracnim taborem, samozrejme,ze tito zide-kolaboranti-vrazi delali tu nejspinavejsi praci nikdy nestali za sve zlociny pred soudem,ale,stoji tam lide za uplne hovadiny, jen pro to, aby stale zidovska otazka byla na pretresu a pripadne lide neco znajici o zkutecnem holocaustu, musi byt umlceni a financne zrujnovani ve jmenu ceho?
Kolaborace zidu s dnesnim rezimem,jez je veden proti vlastnim lidem,ackoliv zkutecni kriminalnici zustali svobodni a bez postihu.Nikdo ze strany "prava" nevyslicha Israel Roitman, jez byl agentem specialni skupiny "Rude armady" SMRST_SMERSH-smrt spionum, a Anne McLellan za valecne zlocny, za vrazdeni ukrajinskych vlastencu, naopak uzivaji sve zidovske imunity protoze krestansky svet je ve svem smeru "uzitecnym hlupakem", ale ,pro ne vynosnym kseftem i tolik desetileti po valce,tok, penez nevysycha a tam ma pan Stwora prispet, prakticky s pocitem viny a odsouzeni za nic!!!
Israel Roitman nic nezamlcel ,jakozto i vsechna zidovska policie a Kapo,naopak, Roitman se pochlubil v casopise "Our View" in Thornhill,Ontario, vrazdeni ukrajinskych nacionalistu a take dostal beztrestnost za vrazdy a nelidske muceni veznu,ukrajinskych vlastencu.

256027

27.10.2011 6:06

RE: Jako, vsude dnes ,jde jim jen a jen o penize a naprosto o nic jineho.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 256027

-"Samostiynyks-indenpendents",kdo se vice zajimal o dejiny Ukrajiny,tak dostane predstavu,jak se asi Roitman choval v uniforme "Rude Armady".
Nakonec,nahlednete samy na ;
http://www.kaiwan.com/codoh/newsdesk/890519.HTML
Letter to the editor by Prof.Israel Shahak-19 May,1989 in Kol Ha`ir, Jerusalem-Falsification of the Holocaust. I,zde odesli zide z Ruska,kdo,take jiny by povoleni dostal,se octli na zapade,ktery soudi Demjanuka,ale ,nesoudi NKVD cleny ,jez vrazdili miliony lidi, ti rovnez u demokratickych politiku ,jsou immunni.
Takze, zaloba,za co?
Osoba -zalobce,by se mel sam presvedcit,jak zide -valecni zlocinci dostali na zaklade podpory zidovstva v ruznych zemi,imunitu, beztrestnost za vrazdy,okradani,sadismus,kriminalitu, vse v naproste pohode,bez nejakeho soudu, nestalo je to ani cent.
Pro mnohe je tak zvany holocaust "husou ,jez snasi zlata vejce ", v mnoha podobach, urcite si zastupci"prava" nemuzou v Cechach stezovat na nedostatek financi
Válečný zločinec Wesley Clark poukazuje na jiné válečné zločince. Zajímavá přednáška.
Stojí to za shlédnutí.
Former four star general and NATO commander Wesley Clark talks about the neocon plan to invade seven countries in five years. Included in the plan was an attack on Libya. There's nothing humanitarian about dropping bombs... Video:
http://www.brasschecktv.com/page/5509.html
Tak si to dejme dohromady s kdysi s tak zvanym spravedlivym soudem v Nurimbergu,kde ,tak zvana mezinarodni soudni komise odsuzovala nacisty,dle zakonu,ktere v dobe valecneho konfliktu neexistovali,ale,o to tu prece neslo,rozsudky byly drive urceny,nez soud zacal.Tak,tedy,zakon proti miru,zakon za vyvolani valky, podnecovani k valce a jine humanisticke nesmysli, nebot,jak bychom soudili byvaleho velitele NATA -letectva, ktery dnes podnecuje opet k valce, narusuje mir, jakpak by se chovalo 2500 zidovskych expertu v Nurimberskem procesu k zidovi Benjaminu Nemenovskymu,alijas ,Clark, jehoz otec nosil jmeno Kay-Nee,priblizne ke jmenu Cohen,rabinske jmeno,ktery chce valku, jez ma na rukou krev Jugoslavcu-Srbu a jez popouzel "Krvaveho Jacka " napadnout ruska vojska a tak zahajit treti svetovou valku.Nezapomenme ,ze zidovsti vysetrovatele,tlumocnici a jini vytloukli z Nemcu priznani za Katyn,za coz byli poveseni,vse dle talmud a slov rabbina,ze, Israel znici celou Evropu.

256030

27.10.2011 19:44

RE: Jako, vsude dnes ,jde jim jen a jen o penize a naprosto o nic jineho.

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 256030

Podrobny detaily u napsany pravdy pro sirokou verejnost jsou vzdycky tim nejlepsim prostredkem jak valecnym zlocincum a vsem tem co jim lezou do prdeli zavrit prolhany tlamy!

256128

27.10.2011 4:52

odvolat

kileros 71.?.?.?

Samozrejme, ze se musite odvolat...a rozhodnuti nejvyssiho soudu bude cely pripad jeste jednou prosetrit jelikos mate nekolik rozhodnuti soudu nizsi instance ve vas prospech...a ze Vas to bude stat maijlant...no ale Vy jste preci pravni zastoupeni nepotreboval toho jste si mel najmout az prave na toto odvolani zaprve Nejvyssi soud by prihledl k faktu ze jste se po celou dobu snazil branit sam(a jako osoba neznala prava jste se samozrejme dopustil mnoha chyb) a za druhe by ocenil snahu o napravu stavu prave najmutim oneho profesionala...vite ono totiz pravnici jsou jenom lide a jako lide chteji zit a mit se dobre...nejhorsi co se Vam jako pravnikovi muze stat je pokud vyhrajete stani a protistrana se rozhodne neodvolat jelikos vitezny klient je mrtvy klient a tak vsichni hraji hru na odvolani...Vzdyt jsme prece placeni od ukonu a zastupavat Vas budeme do roztrhani tela nebo dokud budete ochotny platit. Ma rada zni odvolat a s milym pravnikem ukoncit smlouvu vzdyt ho vlastne na nic nepotrebujete...Co takhle se mimosoudne dohodnout...vyte jake jsou podminky protistrany za kterych by byla ochotna stahnout zalobu??? Zjistil Vam Vas cteny pravni zastupce co protistrana pozaduje a pokusil se najit smir mezi Vama mimosoudne??? Samozrejme ze ne on totiz nekdo musi platit splatku na auto a milenku ony jsou holky cimdal tim drazsi [smích]

256029

27.10.2011 8:25

RE: odvolat

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 256029

Protistrana nema na naky dohode zadnej zajem a legalne to slovo ,,mimosoudne,, v ceskym krateru vubec nepripada ani do uvahy! Proc myslite ze furt pana Stworu chazari honili po ceskejch soudech a furt se vodvolavali jen aby byl vodsouzenej! Ja jsem si ty rozsudky soudu cekyho krateru co se tyce pana Stwory precet pro jistotu jeste jednou. I kdyz to pan Stwora v ceskym krateru vyhraje tak si zas neco vymyslej a zas ho budou znovu honit jak mu to jeho advokat uz dal vedet. Ja osobne bejt v kuzi pana Stwory bych pouzil taktiku ciganu ktery z kazdym prdem hned mazou do Bruselu a dal cesky justici takovej racetrack za tu prejudici tak jak ji praktikujou uz vod dob Klementa Gotwalda aby me hned tak nezapomeli! Na cesky paragraphs bych se pekne vysral, vopatril si vostemplovanej glejt vo tom 4 milionovym cisle primo vod polskyho eraru, v Oswetimi udal fotky jako evidenci toho 4 milionovyho cisla na tech cedulich a ve Strasburku jako Canadan bych je democraticky soudil za toho popirace holoucaustu a ujmu vo nekolik set tisic ale v eurech takovym stylem, ze by se z ty svobody slova az by uvideli Writ Of Summons ze Strasburku ti co ho soudili v ceskym krateru posrali! Ty cedule s 4 milionovym cislem jsou velice dulezite jako dukaz protoze je podepsal se souhlasem europsky unie polskej erar a tim padem jde pouze o technicalities a kazdej soud na zapade v EU se takovou evidenci musi a taky bude ridit!

256045

27.10.2011 12:33

RE: odvolat

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Reakce na 256029

Mimosoudne se muzete vyrovnat v obcanskopravnim sporu, treba kdyz vy jako fyzicka osoba zalujete nemocnici a ona vam ucpe hubu balikem penez. V tomhle pripade se muzete mimosoudne vyrovnat leda tak, ze podplatite soudce a statniho zastupce, tedy spravne po demokraticku a po kocourkovsku. Pan Swora nepatri mezi mistni zazobanou a zkorumpovanou smetanku, takze muze leda onomu zalobci podpalit dum a doufat, ze si to domysli, aniz by mel zaroven dostatek dukazu ho poslat za katr i za tohle, jinymi slovy nemuze nic...

256084

27.10.2011 15:39

RE: odvolat

kileros 71.?.?.?

Reakce na 256084

ale kdepak mily pane pan stwora vyhral prvni spor a bylo jenom na jeho pravnim zastupci pokusit se zjistit za jakych podminek je statni zalobce ochoten se vzdat prava na odvolani...on se totiz velice rad dohodne a v konkretnim pripade mu na konec ani nic jineho nezbyte. A ze se odvolavaji do roztrhani tela vzdyt prece to je jeho prace pokud by se neodvolal pak by jinymi slovi rekl ja jsem podal zalobu, ale ani nevim proc a soud to zamitl tak jdu od toho

256106

27.10.2011 18:54

RE: odvolat

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 256106

Na statniho zalobce se muzete leda tak vysrat, tomu krome eraru cpou ted do prdele penize ti kterejm se 4 to milionovy cislo nelibi. Jsou jen dve moznosti, vysrat se na celej pripad a nejezdit do ceskyho krateru a klidne psat vo Israelitech a jejich holocoustu dal. Druha moznost je se odvolat, nejdriv na nejvyssi soud v ceskym krateru a az pak do Strasburku aby ho nevyrazili, ze nevyuzil v ceskym krateru vsechny legalni moznosti. Ja osobne bych jak jsem uz psal nechal rozhodovat soud ve Strasburku kde bych na ne podal zalobu za ujmu, utrhani na cti a za persekuci a soudil bych je vo poradnej ranec. K tomu stacej jako dukaz jen noviny kde vo panu Stworovi jako popiraci holocoustu psali. Nakonec i cigani chapou, ze justice system v ceskym krateru stoji za lautr velky hovno a resej vetsinu soudnich a erarnich vejmrdu ceskyho eraru pokud jde vo spravedlnost tam jak jsem si na internetu zjistil. Je tu jeste jedna vec a to ze voni musej dokazovat, pan Stwora nemusi dokazovat vubec nic protoze mu bohate staci fotka ty cedule kde to je vod polskyho eraru cerny na bilym.....

256126

27.10.2011 18:07

RE: odvolat

Vanguard 195.?.?.?

Reakce na 256029

Proboha, proč se vyjadřujete k věci, o které NAPROSTO NIC nevíte??? STátní zástupce po p. Stworovi nic nechce a v trestním řízení žádný smír možný není...

256118

27.10.2011 6:44

Tezka rada.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 204.?.?.?

Vy osobne si musite uvedomit co chcete . Ja osobne bych se vykaslal na cele Cechy. Nechapu co Vas tam tahne ? Nebudme sentimentalni. Omezit Zvedace, ale byt stale politicky nekorektni i kdyz v mensim. Vasi popularitu nedelaji tak clanky jako komentare. Takze at se dari v rozhodovani .

256031

27.10.2011 6:44

co dal ?

zdenek j 99.?.?.?

pokud Vas budou podporovat lide jako Nohejl, tak uz nic

256032

27.10.2011 7:40

Panu Editoru se mi spatne radi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Uz jsem radil panu Editoru nekolikrat: cim vetsi by byl na mne ze strany shabes/GOJ/im v ceske soudni mafii tlak, s o to vetsi "pakou" bych reagoval = napr. vydavanim knih o svem PROCESU.

Kdyz kdekoliv - sebedale - ve svete o sobe prohlasim, ze mam neco spolecneho s Ceskem a Prahou, iHned vetsina vzpomina na zidovskeho Nemce ci nemeckeho Zida Kafku a jeho Proces.

Urcite by takova kniha byla hitem, pokud by se dobre sepsala - a VHODNYMI(!) kanaly celosvetove distribuovala. Panu Editoru by vydelala nejen na vedeni PROCESU, ale troufam si tvrdit ze i par jeho dedicum by zajistila spokojeny veget do budoucna.

Svetu stale chybeji silna "temata" v literature. Na druhou stranu naprosta vetsina clanku, co drive a nyni Zvedavec publikuje, je uz predstizena SKUTECNYM denim v celem svete.

Proto bych pretavil sikanu ze strany shabes/GOJ/im v Soudni mafii v nejlepsi cestu, jak si knihu/-y zpropagovat. A cim vice by mi sikanovali, tim vice bych produkoval. Produkoval tak, aby dilko/saga byla zkousnutelna nejen pro me sympatiSSanty, ale i pro sirsi publikum.

Co se tyka meho sponSSoringu Zvedavce, jsem stale pripraveny v nem pokracovat. Na druhou stranu si rikam, na kolik jsem ja (ci par podobne prispivajicich) zarukou toho, ze tech par tisicovek dohromady za mesic je schopno pana Editora pred shabes/GOJ/im a Soudni mafii ochranit?! Do toho prispiva i castecne fakt, ze mi v jednom momentu pan Editor vytykal i "vysoky pocet" prispevku v diskusich, ktere se rovnaly jednomu prispevku za 4-5 hodin. Pak sice pan Editor uznal svoji preunahlenost, ale horkost jeste ve me jeste pomalu dozniva.

A (nejen diky velkemu poctu delsich cest)v poslednich tydnech mi to znechutilo prispivani - jak diskusemi, tak zabihanim do ceskych bank k financnim prevodum (pulrocni predplatna asi zmenim na mesicni, protoze uz si chci vice drzet kontrolu nad chapanim sponsorstvi a poctem prispevku v diskusi...).

Domnivam se, ze praci na knize by pan Editor zkompenSSoval svuj vnitrni pretlak zpusobeny zaprodaneckymi ceskymi(?!) shabes/GOJ/im v Soudni Mafii, obstaral by si velice komfortni livelihood (nejde pak jen o prodej knihy, ale i o interview a popularitu a benefity za napr. prednasky a celosvetove turnee obecne...). A v neposledni rade mel vetsi klid na prime, ci pres nastrceneho prostrednika, zprostredkovane rizeni Zvedavec.org.

Domnivam se, ze pokud s tim (knihou a zmenou taktiky) nezacne asap, tak brzy vhodne okno a doba nadobro pomine. Deni okolo a rychly vyvoj stavu sveta a udalosti okolo nas, udela z clanku ve Zvedavec jen obsah pro badatele. Uz nyni si pan Editor stezuje na rostouci nezajem ctenaru. Uz je totiz nema moc cim sokovat. Soky za okny jsou dnes jiz silnejsi, nezli sebelepe koncipovane clanky na Zvedavec.... [oči v sloup]

Od této chvíle je K. procesem zcela pohlcen K. začíná dokonce přemýšlet o tom, jestli vážně něco špatného nespáchal...

256037

27.10.2011 7:41

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 256037

Naváže proto styk s Titorellim, který je soudním malířem a má mezi úředníky mnohé známé...
Titorelli zasvěcuje K. do vnitřních procesů soudu a vykládá mu, jak beznadějné je přání uniknout z koloběhu procesu...

Brzy poté dá K. advokátovi výpověď. ...


V předvečer narozenin dorazí do jeho bytu opět dva neznámí muži a odvedou K. za město, kde mu v kamenolomu probodnou srdce nožem a navléknou vše tak, že to vypadá jako sebevražda. ...

Dokonale zmanipulovaný K., který už naprosto uznává svoji vinu, i když neví, z čeho byl vlastně obviněn, se všemu podvoluje a umírá víceméně dobrovolně...

256038

27.10.2011 9:49

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

quido2 81.?.?.?

Reakce na 256037

Dovoluji si vstoupit do vašeho monologu s přáním, aby se proměnil v dialog. Napsat knihu by pan Stwora měl. Vy byste mu ale mohl vypomoci různými detaily a důkazy z historie 20.století. Na to by stačila internetová korespondence mezi vámi. Věřím, že taktéž pomocí internet pošty by vypomohli i další odborníci a znalci. Česká justice nadělala mnoho chyb a je toho třeba využít.

Zdraví Quido

256053

27.10.2011 10:47

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 256053

Vážený pane Quido, jistě víte, že si velice vážím Vašich hlubokých znalostí. Přesto si myslím, že pan Editor by neměl sepsat faktografii svého Procesu. Ale spíše absurdní pokračování/alegorii na tolik světem zbožňovanou Kafkárnu.

Zejm. když i strůjci Holocaust Indrustry BusineSSu si i na kafkárně přihřívají svoji nechutnou hamiždnost.

Viz. např. Marta Slánská/Železná/Davouze
http://revue.idnes.cz/zelezna-jsem-rada-ze-si-vybr...
či
http://www.svedomi.cz/aktuality/a2003/emv_030930_s...

256066

27.10.2011 13:18

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

quido2 81.?.?.?

Reakce na 256066

Pane MoUdrostarak, hluboké znalosti, které mi přisuzujete, mi nepatří. Patří Vedám. Já s potěšením konstatuji, že jste to pravě vy, kdo pohlédl za ohradu hmotné přírody a cítí nedostatky západního vzdělání. Ke škodě celé lidské společnosti. Je pošetilé popírat východní filozofii, která zde, na této planetě byla již v době, kdy Evropa byla neosídlená.

Je to také směřování společenského vývoje, které je celé lidské civilizaci velmi nebezpečné. O tom velmi fundovaně vypovídají vaše komentáře. Máte bezesporu konekce a přehled o současném dění ve světě.

Pokud se jedná o příští knihu pana Stwory, jistěže je potřeba zdůraznit absurdní pokračování celého procesu, zatímco faktografie by měla být stručná a sloužila by pouze pro orientaci. Podle mě by faktografie v této stručné podobě neměla chybět. To proto, aby i cizinci se snadno orientovali.

256090

27.10.2011 13:29

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 256090

Pánové, vy si vážně myslíte, že by tu hypotetickou Vladimírovu knihu někdo kupoval a četl ? Nechci vám brát iluze, ale otázka Zvědavce nikoho nezajímá (snad jen kromě hrstky intelektuálů). Lidi budou utrácet tisíce korun za nové kuchařky, 54 díl Harryho Pottera a knižní zpracování OVRZu. Kniha o Zvědavci by v lepším případě skončila ve výprodeji Levných knih za 5kč/kus.

256093

27.10.2011 15:42

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 256093

Vážený pane Luxore, nemusím Vás určitě přesvědčovat, že si Vás vážím. Ale v tomhle případě s Vámi souhlasit nemohu...

Největší díla kultury nevznikla od autorů, když leželi v pohodě na peci nebo v daňovém a tunelářském ráji. Obvykle nejlepší díla byla východiskem a výkřikem v nouzi a depresi.

Proč by absurdní společenský autentický román nemohl vzniknout ve zbídačovaném Česku z pera židovskou lobby a jejími shabes/GOJ/im v justičtní mafii šikanovaného Čecho-Kanaďana?!

Domnívám se, že pan Editor má velký vypravěčský talent. Kniha může např. zpočátku vycházet na Zvedavec.org a paralelně i v engličtině, ruštině, španělštině, arabštině, mandarínštině, perštině a francouzštině na globálních nekorektních serverech. Teprve až se oprubuje její čtivost, může její zbytek být nabídnut ve formě knihy či e-booku s předstihem oproti např. o rok posunutému dokončení publikování na serverech opět zdarma.

Vložený obrázek

Jde jen o dovypilování konceptu, dramaturgie tohoto projektu. Pokud bude nasměrován na globální záběr, tak ze 7.000.000.000 pozemšťanů nějaká ta zlatka vypadne. Určitě je nás tu pár, kteří bychom byli schopni pomoci s překlady z češtiny do některých jazyků. Nebo alespoň jako rodilí mlufčí s korekturami. A na nekorektních zahraničních serverech by se také pár ochotných rebelujících jedinců našlo.

Šikofné naklíčování s franz kafka, jewish, lobby, banster, fraud, prague, europe, tragicomedy, theatre of the absurd, pact nato, vaclav havel, toonneling, corrupt a zejména [cool]HOLOCAUST[cool] a holocaust industry by udělalo divy. Věřte mi!

256107

27.10.2011 16:18

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 256107

Děkuji milý příteli. Mohu jen opakovat to co už jsem napsal Quidovi. Nemějte mi to za zlé, život mne naučil být skeptický a od lidí už spíše čekám rány než pohlazení. Byť jsou otázky, ve kterých se lehce neshodneme, tak jsem vděčný za vaše slova. Měl by jste zmenit nick a to "U" psát malým písmem. Modrá straka mi k vám nepasuje, spíše ve vás vidím Moudrou sovu.
[mrknutí jedním okem]

256112

28.10.2011 14:22

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

fist.of.heaven 213.?.?.?

Reakce na 256107

bohužel teď je jiná doba. ti s kterými se de facto pan stwora soudí, mají samozřejmě i dominantní vliv v oblasti vydávání knih, potažmo jejich distribuci. pokud by si to nevydal sám a nedistribuoval samizdatově, tak by zřejmě nula od nuly pošla. nehledě na to, že by mohl někdo podat zdlouhavou žalobu na knihu a vydavatel by to zřejmě vzdal nebo tak něco. viz mein kampf nebo různé marihuanové kuchařky...

256170

29.10.2011 0:11

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

pje 193.?.?.?

Reakce na 256093

Pane Luxore, proč stahujete kalhoty, když brod je daleko? Vždyť kniha nebude o panu Stworovi, ale o stavu české justice a o těch, kteří tento stav pomáhají udržovat. Čtenáři nejsou hloupí, dobré tituly si ještě najít dokážou.

256199

27.10.2011 15:23

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 256090

Vážený pane Quido, samozřejmě s Vámi souhlasím, že by stručná faktografie k uvedení do děje neměla chybět. Ale kniha nesmí být snahou "o popis". Lidé dnes milují autentičnost - ich formu.
Jedině ta je dokáže strhnout a napnout. A pokud bude napojená na Kafku,

Vložený obrázek

Prahu, Havla, židofskou komunitu v Praze a obecně, tunelování prosperujících podniků a bank, prorůstání zločinu do džastis a politiky ... tak jen o to lépe. A musí být laděna absurdně, aby strhla i teenagery a jejich pedagóóógy.

256104

27.10.2011 16:38

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

quido2 81.?.?.?

Reakce na 256104

Pane MoUdrostrak. Já jsem technik. S literární činností jsem se nikdy nezabýval. Moje názory na literární činnost tedy berte s rezervou. Cítím ale, že máte pravdu v tom, jak oslovit čtenářskou obec. Takže, podle mě, byste byl schopný poradce. No a když se pohnou ledy a lidé pošlou panu Stworovi prachy, aby přežil, budeme schopni dalších kroků.

Vaše poslední věta: A musí být laděna absurdně, aby strhla teenagery a jejich pedagogy, mě pobavila. Je to tak, oni dnes už i teenegři potřebují silné kafe. V jednom příspěvku jste správně napsal, že z erotiky se stala žumpa, továrna na prachy, nebo tak nějak. Jakmile muž začně myslet třetí nožičkou, je konec. A je to právě stoka současné pornografie, která je k tomu vede. A není pochyby, že to má a dále bude mít i v budoucnu, přímé dopady na osobní život mnohých.

Mějte se tedy hezky, zdraví Quido.

256114

27.10.2011 21:23

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 256114

Vážený pane Quido, už od dětství mám hluboce zakódovánu mantru: ".......A na Počátku bylo Slovo...."

A proto Slovu (a vůbec síle Informace) věřím, že má čarovně neohraničenou moc. Během života jsem zažil stovky (možná i tisíce) neskutečně inteligentních lidí. Kterým ale chyběla schopnost self-promotion...

Na druhou stranu jsou určitě narcistní jedinci, kteří by s panem Editorem iHned a iDnes měnili - jen proto, že by se přes jeho causu a podobnost s Procesem od Dr. Franze Kafky okamžitě nesmrtelně zviditelnili.

Vložený obrázek

Co se týká "vejvaru", cokoliv, co jsem v životě podnikl naplno a důsledně, tak nakonec přineslo ovoce i ve finanční satisfakci. Někdy to trvalo, táhlo se to... Proto věřím, že pokud by se pan Editor začal podobenství s ProceSS ( http://de.wikipedia.org/wiki/Der_Process ) od Kafky věnovat naplno - poháněn představou vyřizování si účtů s židofskou lobby a jejími Shabes/GOJ/im v Soudní Mafii, určitě by zažil i finanční success. A doživotně se zbavil existenční tísně...

Kafka je téměř ve všech pozemských kulturách nevídaný POJEM... A proč toho nevyužít, když Shabes/GOJ/im nahráli na smeč?!

256135

28.10.2011 14:25

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

fist.of.heaven 213.?.?.?

Reakce na 256135

nic proti kafkovi, ale rozhodně to není jednoznačně přijímaný autor. s jeho genialitou se to má stejně jako s tou freuda či jiných podivínů, kteří nebýt židy, tak po nich neštěkne ani pes. takže argumentace kafkou mi nepřijde v tomto případě na místě, jestliže se někdo znelíbil židovské vrchnosti...

256171

30.10.2011 2:04

K vyvoleným veleduchům.

esw 109.?.?.?

Reakce na 256171

"Diabol nie je nič iné, ako zložitý súbor degeneračných procesov, ktoré sa prevažne skladajú z troch častí: pohlavných zvráteností, psychických chorôb a niektorých fyzických deformácií organizmu."

"Tu je jedna perlička z Lombrosa:
Práve medzi Židmi je množstvo vzdelaných a talentovaných ľudí, ale aj bláznov je medzi Židmi 4 – 6-krát viac, než medzi ostatnými ľuďmi."

"Ďalej Lombroso píše:
"Zvyčajne sa takéto osoby stavajú na čelo tajných spoločností, ktoré zasadajú v kaviarňach alebo politickom klube, stávajú sa z nich zakladatelia siekt alebo apoštolovia siekt... Politici by sa mali zamyslieť nad problémom geniotov, je treba ich liečiť, inak môžu spôsobiť spoločnosti veľa nepríjemností."
Naše 13. oddelenie KGB sa zaoberá práve tým, čo odporúča profesor Lombroso. Práve preto zatvárame našich psychopatov, geniotov a jednoducho idiotov do psychiatrických kliník a blázincov. Volá sa to špeciálny projekt Golem. Niektorých z týchto bláznov potom vyhadzujeme za hranice. Spravidla do Izraelu. A na Západe týchto bláznov vítajú ako nových prorokov."

Grigorij Klimov: Červená inkvizícia
http://www.chelemendik.sk/inkkvizicia.htm
http://www.chelemendik.sk/inkkvizicia2.htm

256225

27.10.2011 18:35

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Reakce na 256037

Psaní knihy je úplně zbytečná věc, protože mimo Zvědavce to nikoho zajímat nebude (musel by financovat její vydání, protože se to žádnému nakladateli nevyplatí) a ze čtenářů Zvědavce si to koupí 10 lidí, z nichž jeden to naskenuje a dá na ulož.to a pak už si to nekoupí vůbec nikdo. [smích]

256121

30.10.2011 16:12

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

rotor 199.?.?.?

Reakce na 256121

Alternativní modely distribuce, dobrovolné příspěvky, svobodné licence, komunita, e-book, virální marketing. Nevěřím, že by se nenašli dobrovolníci z výše zmíněných oblastí. Zbytek je už o motivaci a spolupráci.

256250

27.10.2011 8:06

ja to nechapu

jarda666 88.?.?.?

Nic proti Vam pane Stwora , ale otevrene hlasate a svyma strankama podporujete antisemitismus , publikujete clanky , ktere otevrene popiraji existenci plynovych komor a potom se divite , ze Vas nekdo soudi ?

Ty dukazy , ze se dela zverstva jsou nepopiratelne hlavne proto , ze jejich obeti dosud ziji a vy to vsechno popirate ?

Proc ? Abyste si tady vytvoril sektu pricmrndavacu , kteri se budou citit jako lide , kteri "vi" co ostatni ne aby se mohli vuci ostatnim vyhranovat ?

Vzdyt to naplnuje spoustu bodu sektarstvi a nakonec se stavite na tu opacnou fanatickou stranu .

Ja nejsem ani zid ani nemam problem se zvedavcem , ale moji prarodice byli v koncentracich a videli co se tam delo a v tomto smyslu jste lidska troska co se prizivuje na obrovskem utrpeni.

No asi Vam ty prispevky co od zdejsich lidi dostavate zarucuji dobre bydlo ze . Konec koncu o penize jde az v prve rade.

Vzdyt nejste nic noveho ani nic vyjimecneho pod sluncem tohle uz tu bylo/je a bude , zdejsi ovecky si to jenom pod dojmem sve vyjimecnosti neuvedomuji .

256040

27.10.2011 9:44

RE: ja to nechapu

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 256040

To by mě zajímalo, proč jste si dal za své jméno tři šestky (666)? Jste satanista, vyznáváte satanismus? Ale máte štěstí, kdybyste si za jméno dal dvě osmičky (88), mohli by Vás české soudy stíhat za propagaci nacismu a mohli by Vás vsadit dokonce za to i do vězení natvrdo. Takovou zde máme parádní demokracii, tak bacha na to!

256051

27.10.2011 9:53

RE: ja to nechapu

jarda666 88.?.?.?

Reakce na 256051

A co se tak bavit ve vecne rovine ?

Prikladate symbolum zbytecne velkou vahu , 666 proto , ze nejaky jarda uz je tu registrovany... Kdyby to bylo 333 tak to znamena co ? Nebo 111 ?

To je jak z Danikena : Vemem vysku pyramidy v palcech , vydelime ji bulharskou konstantou a vyjde nam , ze ji postavili mimozemstane...

Super tedy je, ze jsem ani necekal, ze to editor vubec uverejni , takze parada , nejaka zpetna vazba tu je . Proto zvedavce ctu , nekdy jsou tu zajimave veci i kdyz s valnou vetsinou nesouhlasim.

256055

27.10.2011 10:06

RE: Proc ? Abyste si tady vytvoril sektu

waterfall 80.?.?.?

Reakce na 256040

Nemyslím si to, co si sám odpovídáte. Myslím, že jde o to, aby téma holocaustu nezaniklo, aby o něm mohlo být diskutováno... aby se příběhy z holocaustu dále občas objevovaly a lidé si tu hrůzu připomínali... a to třeba i idskusí, zda-li bylo obětí 6 nebo 4 miliony... popřípadě i diskusí nad argumenty odpíračů...

Zavřít hubu někomu soudem a ne argumenty je ubohé... Tak proto!

256058

27.10.2011 10:21

RE: ja to nechapu

Klapiki 84.?.?.?

Reakce na 256040

Vaši prarodiče byli v koncentrácích a viděli tam zabíjet lidi v plynových komorách? Jste si jistý, že to je to, co Vám říkali? Zbytek příspěvku je o ničem.

256062

27.10.2011 10:48

RE: ja to nechapu

Destanov 87.?.?.?

Reakce na 256062

Myslím že je úplně jedno jestli těch obětí byly 4 mil. nebo 6 mil. Jenom z úcty k těm, kdo v příšerných mukách a ponížení umírali bychom neměli pochybovat-navíc je dostatek důkazů, tisíce a tisíce výpovědí, přiznání, svědectví. Je toho zkrátka hodně.
Jinak mě přijde přehnané soudit se o to jestli se může napsat že Židů zemřelo v lágrech 4 mil. Ale ten kdo by napsal, že plynové komory a zabíjení Židů je výmysl by měl sedět az zčerná! [bliji]

256067

27.10.2011 11:25

RE: ja to nechapu

Vopice 77.?.?.?

Reakce na 256067

>ten kdo by napsal, že plynové komory a zabíjení Židů je výmysl by měl sedět az zčerná!

A ten, kdo si prdne na veřejnosti, by měl být oběšen na místě. A ten, kdo řekne, že sluníčko je zelené, měl by být natahován na skřipec. A ten, kdo řekne, že Bůh není, měl by být upálen na hranici. A ten, kdo řekne, že někdo je hajzl, měl by být bez milosti utracen. A ten, kdo o něčem pochybuje, měl by být utopen v rybníce. A ten, kdo zpochybní šíření demokracie do všech států světa bombardováním civilního obyvatelstva, měl by sedět na ektrickém křesle.

Zajímavé je, že Destanov na jednu stranu kvíká, že by lidi měli tolerovat názory druhých, i když se týkají vyvražďování lidí po celém světě (rubrika ve zkratce), zato na druhou stranu chce za jiné názory lidi zavírat do vězení. Inu, jsou to demokrati, tihle Destanovové. A rozhodně měří všem stejným metrem. [chechtot]

256072

27.10.2011 11:25

RE: ja to nechapu

Klapiki 84.?.?.?

Reakce na 256067

Nechápu, proč reagujete ne můj příspěvek.
Jde v něm o "zabíjení lidí V plynových komorách". Kupodivu se vám to povedlo napsat špatně.
Čísla jsem neřešil vůbec.

256073

27.10.2011 14:03

RE: ja to nechapu

voyta 194.?.?.?

Reakce na 256067

Evidentně toho nechápete více. Jde o to, že člověk by měl mít(a má) právo říkat co chce. Slovo níkdy nikomu neublížilo. Dokud vás někdo nenapadne fyzicky tak se přeci nic neděje. Pokud tedy ten někdo neříká pravdu a ta se vám nehodí do krámu a máte moc toho člověka zlikvidovat. Nejde vůbec o to kolik lidí v koncetrácích zemřelo, ale to, že se o tom nesmí mluvit. Pokud vás to nezajímá tak ty články nečtěte, nediskutujte o těchto věcech a buďte spokojený ve své bublině.

256096

27.10.2011 10:32

RE: ja to nechapu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 256040

...v tomto smyslu jste lidska troska co se prizivuje na obrovskem utrpeni....
a nejsou náhodou spíše lidskými troskami ti židé, co si z holokaustu udělali výnosný obchod a díky tomu se bojí diskutovat o počtu zabitých ? Proč tedy nepředloží prostě a jednoduše důkaz - bylo to tak a tak ???!!! Proč není trestné diskutovat o tom, zda ve II. sv. válce padlo 22 nebo 28 miliónů občanů SSSR ? Proč je pár milionů židů zviditelňováno více než desítky milionů obětí války celkem.
Opravdu se mi z těch židů co tohle obhajují chce blít [bliji]

256064

27.10.2011 10:34

RE: ja to nechapu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 256040

Vazeny Jardo666, domnivam se, ze genozidou a terrorem, ktery potomci "holocaustniku" provozuji v raSSistickem statu USrael na domorodem obyvatelstvu i pachaji na sousednich a i vzdalenejsich statech, mnohonasobne prekrocili urpeni prisuzovane prezivsim ci neprezivsim holocaust.

Vložený obrázek

Panu Editoru a pritomnym na Zvedavec.org jde jen a jen o mereni jednim metrem. Padni komu padni. Nikde jsem na vlastni oci nevidel, ze by pan Editor zpochybnoval Holocaust ci bagatelizoval pocty mrtvych nebo postizenych.

Na druhou stranu uz dneska nikdo nepochybuje, ze se Holocaust zmenil v Holocaust Industry stejne, jako erotika se zmenila v pornograficky business. Obe provozovane zejm. (stejne jako caSSinovy kapitalismus) zejm. jednim vyvolenym narodem.

Holocaust provozovali i Britove vuci Indum, Britove vuci Burum/Afrikancum, Britove vuci AborigineSS, Britove vuci Maorum a zejm. Emericane vuci
Indianum...

Udajne i Turci vuci Armenum a Armeni zase pred nedavnem vuci Azerum... A Cesi vuci Markomanum i Kvadum... Ale zejm. zli Srbove vuci hodnym a mirumilovnym KosoWARs.

Nikdo si ale na tom nezalozil Holocaust Industry BusineSS. Jen jediny vyvoleny (udajne) Narod... A proto je Zvedavec.ORG tak pro premyslive ctenare vyjimecny a pritazlivy.

256065

27.10.2011 23:02

RE: ja to nechapu

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 256065

Už zase začínáte obtěžovat přemírou nic neříkajících obrázků?
První varování.

256139

27.10.2011 23:32

RE: ja to nechapu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 256139

Začínáte si opět koledovat o definitivní ztrátu sponsora?!

První varování...

256140

27.10.2011 23:55

RE: ja to nechapu

Neznami pritel z Ostravi 216.?.?.?

Reakce na 256140

Spravne MoUdrostrako, Stworovi patri nakopat do jeho komunisticke riti a zadny penize !

256143

28.10.2011 7:59

RE: ja to nechapu

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 256143

Off topic. Zrušeno včetně návazných příspěvků. Editor

256154

28.10.2011 15:14

RE: ja to nechapu

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 256140

Člověče o jakém sponzorování mluvíte? Naposledy jste přispěl 4. března 2011 částkou 100 korun nepočítaje v to zaplacené zlevněné (půlroční) předplatné za 499 Kč. A vy si troufáte mi vyhrožovat "ztrátou sponzorství"?

256175

28.10.2011 21:42

RE: ja to nechapu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 256175

Vidíte, jak pracujete usilovně pro to, abyste co nejrychleji snížil počet donátorů na minimum.

Na jednu stranu si stěžujete, že:

1) Klesá rapidně počet financérů
2) Už Vás nikdo nechce chodit ani podpořit k soudu

Web je dneska (oproti době, kdy jste uveřejnil článek, za který jste stále šikanován) zavalený ZDARMA články, informacemi a názory oVčanů, které by byly před rokem dvěma nevídané. A nemám na mysli jen podezřelé počiny typu Wikileaks apod. A samozřejmě je čím dál tím houšť rovněž i v českém a slovenském jazykovém prostředí...
Prudce roste i počet Čechů, pro které není problém pochopit text také v cizím jazyce. O možnosti Google Translatorů ani nemluvě.

A v tomhle prostředí hodláte přežít (a jestli správně chápu) tak se i uživit publikováním zejm. překladů zpráv do češtiny s několikatýdenním opožděním oproti originálu. A to na nemainsteemovém ryze českém webu...

Nezlobte se na mne, ale jako "podnikatelský záměr" Váš dnešní projekt opravdu nemá šanci Vás uživit. A navíc Vám materiálně pokrýt dvě domácnosti na obou březích Atlantiku. Buď jste opravdu velice naivní - nebo tady něco neštymuje - a je vše úplně, ale úplně jinak...

Opravdu, ale opravdu jsem Vám nepřispíval proto, abych si mohl dočíst Vaše články přeložené do češtiny do konce. Jsem schopný si je najít a přečíst v originálech. Anebo si vypomoci i Google Translatorem, když si nejsem příliš jistý v kramflecích.

Pokud jsem Vám přispíval, bylo to proto, abych Vás podpořil - a určitě ne proto, abych si "početl" v češtině.

Proto žasnu, jak se snažíte od sebe odkopat co nejvíce lidí, kteří Vás mohou podpořit.
Proto žasnu, jak se neustále snažíte mi okopávat kotníky.
Naprosto nerozumím Vaší povaze, kdy na jednu stranu chcete co největší podporu a pochopení - a na druhou stranu si znepřátelujete kde koho.

Věřte nebo nevěřte, ale osobně se vydat v pracovím dni do poboček Vaší banky a vyplňovat tam hotovostní příkaz je počin, který opravdu, ale opravdu konám velice vyjímečně. Částka je podružná. Ale to, že jdu někam do fronty dělat úkon, který jinak dělám více nežli desetiletí na pár kliknutí odkudkoliv, je u mne vyjímečná a duševně velice vysilující záležitost. Asi jako pro někoho, když jde k zubaři nebo si má před funkční automyčkou ručně umýt auto[pláč]

Na druhou stranu sponsoruju různé projekty nebo lidičky různě po světě. U některých jedinců ani nevím, jak se jmenují. Stačí, když se třeba snaží odehnat svůj nemilostivý osud někde na rohu či v pasáži hrou na nějaký nástroj apod. Proto jsem před více, nežli rokem poslal i Vám první "předplatné".

Je to Váš boj, jak (nejen s mojí) přízní zacházíte. A kam se chcete nyní proti záplavě dříve "zakázaných témat a zpráv", pršících nyní ze všech stran, dopracovat.
Ale opravdu, opravdu žasnu[pláč]

256186

29.10.2011 0:29

RE: ja to nechapu

pje 193.?.?.?

Reakce na 256175

Vladimíre, stává se z Vás slaboch nebo se mi jen zdá, že kopete do lidí, kteří vám kromě držení palců a hluboce lidské, byť finančně nesatrurjící peněžní podpoře? Já jsem jako finanční expert a vysokoškolský pedagog bez zaměstnání, ale píšu tři knihy a pravidelně podporuji drobnými částkami dobro a jeho lidské nositele. Koukejte se sebrat, pošlete report o své kauze AI a Soudnímu Dvoru EU jako informaci a ombudsmanovi jako podnět k prošetření soudní perzekuce. Začněte se pídit po možnostech žalovat jisté osoby ze stalkingu (jeho právní mutace). Sežeňte si někoho, kdo vám dodá kapacitní web a data server pro vlastní provozování Zvědavce, pokud máte kapacitní upload lajnu. A s Českem se nelučte, podržte si vlast a její dobré syny a dcery v srdci a na zbytek se prostě vykašlete, nestojí Vám za to. Hlavu vzhůru a hrr na ně!

256200

29.10.2011 0:32

Doplnění

pje 193.?.?.?

Reakce na 256200

...peněžní podpory dělají web zajímavější a hodnotnější?...

256201

27.10.2011 23:55

RE: ja to nechapu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 256139

To už tu jednou bylo, ne? Ty obrázky naopak hovoří jasně, ekvivalent jejich vypovídající hodnoty jsou minimálně odstavce textu, ne-li stránky, tedy je zde naopak šetřeno místem. Pokud je nechápete nebo nechcete chápat, tak to je váš problém, ne Moudrostrakův.

256142

28.10.2011 21:52

RE: ja to nechapu

djb 90.?.?.?

Reakce na 256139

Popravdě, pokud Vás ty obrázky tak štvou, nechápu, proč tu funkci jednoduše nevypnete. Používají to zhruba dva lidé. MoudroStrak a Tom.

Mě ty obrázky sice taky štvou, ale i bych se Moudrostraka zastal, obrázky od něj nejsou stokilové a nedělá nic jiného než, že používá nabízenou funkci. K čemu pak je.

Co třeba to upravit na "otevřít v novém okně" nebo zkrátka kdo chce odkázat na fotku ať vloží URL ?

Nerad do toho vstupuji, ale nedává mi to smysl...

256188

29.10.2011 11:49

RE: ja to nechapu

Klapiki 84.?.?.?

Reakce na 256188

Někde se to řeší třeba povinností postovat obrázky jako preview:

Vložený obrázek

Ale osobně bych preferoval ty linky, tohle není imageboard.

256210

27.10.2011 11:01

RE: ja to nechapu

Erika 52 91.?.?.?

Reakce na 256040

Zišlo by sa Vám, milý Jarda, otvoriť oči aj pre skutočnosti a utrpenie dnešného sveta a v kontexte týchto skutočností si položiť pár otázok. Napríklad k tomuto.

http://www.czechnewstv.cz/index.php?module=articles&c=filmy&
b=1&a=10

Ale možno patríte k tým vyvoleným, ktorí si otázky klásť nemusia, lebo už majú všetky odpovede.
V tom prípade mi je Vás ako človeka ľúto.

256069

27.10.2011 11:36

RE: Film DEFAMATION (Pravda o Antisemitismu)

haban drhaban (zavináč) email (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 256040

Vynikající film o tom Kdo a Jak vyrábí ten "antisemitismus". Natočil ho Žid, tak nejde nařknout z "antisemitismu" [smích] Asi nadzvedne ze židle i normálně myslící Židy žijící mezi námi.
http://www.youtube.com/watch?v=qEQw6wFAAlM

Česká pobočka štědře financované organizace zmiňované ve filmu zažalovala pana Stworu. Po shlédnutí filmu vám bude trochu víc jasné, o co tady jde.

256074

27.10.2011 14:13

RE: Film DEFAMATION (Pravda o Antisemitismu)

onkelwolf 178.?.?.?

Reakce na 256074

Vyšla i kniha:

http://www.knihkupectvi-bn.cz/prumysl-holokaustu/d-98937/

256097

29.10.2011 0:07

RE: ja to nechapu

pje 193.?.?.?

Reakce na 256040

Lžete nebo jste jen hloupý? Vy zatracený antisemito, budu vás žalovat!!!

256198

27.10.2011 9:23

Mozna by stalo za zvazeni, nakolik se da primknout pripad pana Editora k ocekavanym krokum krivohuba Vondry

MoUdrostrak 90.?.?.?

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/politika/vondra-celi-trestnim-oznamenim-kvuli-vyznamenani-masinu_215799.html

Podobnost "kauSS" vice, nezli nahodna...

256049

27.10.2011 9:35

vina-nevina

Pavel Pustina 90.?.?.?

Když soud rozhodne o Vaši vině stanete se tím skutečně vinným?
Odsoudí Vás společnost systém to je vše. Život jde dál.Ježíše taky odsoudili a ukřižovali a jakej to byl borec. Dnes ale na kříž není třeba lést ten si nese každý sám, už tak dost je těžký, že by pod ním jeden mohl upadnout...
Bojem nelze vyhrát nad temnotou a čím víc se člověk zabývá temnotou tím ta temnota dokáže člověka i na dlouhou dobu pošpinit a bere to vnitřní klid - vnitřní klid je zapotřebí v dnešní době ze všeho nejvíc najít v sobě smír a místo kde je harmonie.

256050

27.10.2011 10:16

"lebo je to sranda" -mocní si svet programovo menia na svoj obraz

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

"demokracia", "sudnictvo", "kultúra" ... všetko sa adaptuje podľa "univerzálneho receptu démonkratov" ...
celý návod, čo a ako treba robiť, riadiť ...
všetko je riadne precízne popísané v protokoloch mudrcov...
nachádzame sa v 1000 ročnej vojne deprivantov...

http://www.protiprudu.info/lebo_je_to_sranda.html
ja sám som toto osobne so súdmi pochopil pred rokmi...a vzdal vyslovene len pre "nedostatok" času, ale aj "financií" ...

v nesúdnych sporoch, napríklad iné "démonkratické inštitúcie, ako napr. poisťovne prirodzene taktiež vo vlastníctve mocných", tak tam mám "buldočiu výdrž" a e-mailovo + doporučené zásielky s prehľadom žiaľ až po doslova rokoch "komunikácie" vyhrávam.
Jednoducho nenechávam sa "oj....vať" ...
pán Stwora držim palce a prajem dobré nervy

256061

27.10.2011 10:32

Nebalte to.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Vždyť byste k těm soudům pokaždé snad jezdit nemusel. Bylo jasné, že krajský soud vinu potvrdí, když k rozsudku předtím v podstatě přinutil tu původní soudkyni. Tak proč tam chodit?

Podle mě by stálo za to vyčerpat všechny možnosti. Nenechat se znechutit těmi, kteří se tu najednou v diskuzi objevili a radí Vám to zabalit.

256063

27.10.2011 10:59

Neplýtvejte zdroji

21st_Century_Deviant 82.?.?.?

Neplýtvejte penězi na tyhle nesmyslné soudy, i kdybyste vyhrál, pak je to Pyrrhovo vítězství, zrujnuje vás to. A to ty kurvy chtějí. Být váma, tak založím společnost, vydavatelství, právnickou osobu a na tu tenhle Zvědavec s celým tím cirkusem převedu. A oni ať si trhnout. I když byste tenhle soud vyhrál, tak vezmou další náhodný článek z webu a jede se znovu. To je neverending story. Shoďte Zvědavce ze sebe, a dál pokračujte, ale ať je vydavatelem někdo jiný, na koho česká jurisdikce nemůže. Zvažte to. Smyslem přeci je POKRAČOVAT těm kurvám navzdory a né se nechat vykrvit soudama. Nepřistupte na jejich pravidla hry.

256068

27.10.2011 11:48

RE: Neplýtvejte zdroji

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 256068

Zcela souhlasím s Vaším názorem.

256076

27.10.2011 12:26

RE: Neplýtvejte zdroji

fist.of.heaven 213.?.?.?

Reakce na 256068

přesně tohle jsem už při jiné příležitosti říkal. naprosto souhlasím. je evidentní, že v tomhle sporu nejde o spravedlnost nebo právo (ono vůbec postavení státních zástupců u nás je od určité doby největší zásek pro vykonatelnost práva) a vy jenom zbytečně a paličatě bušíte hlavou do zdi. ale hlavou zeď neprorazíš! (čest výjimkám) [smích]

256081

27.10.2011 11:07

co dál ?

govind 81.?.?.?

Vladimíre, už to tu myslím někdo napsal.
S ČR tento web nemá nic společného a Vy jste udělal blbost, že jste s nimi na tuhle hru přistoupil. Tím jste dal najevo, že vlastně nevíte, zda jste něco spáchal, či ne. Rovnou to mělo být:
"Server je v USA a já jsem článek přeložil jako kanadský občan. Howgh"

256070

27.10.2011 12:14

Pane Stwora děláte to dobře, pokračujte

haban drhaban (zavináč) email (tečka) cz 94.?.?.?

Co kdybysme se spíš snažili generovat nápady jak Zvědavce udržet. Takový malý brainstorming podnětů, ze kterých by pan Stwora mohl vybírat ty nejlepší [smích]

Například
- Někam nahoru dál zvýrazněný odkaz Stworagate, Zvedavecgate", apod. s odkazy na všechny články o téhle šikaně a vlastní diskuzi.
- Rozesílat odkazy na články všem známým, aby se zvedla návštěvnost a povědomí o tom, co se tady děje. Aby všem došlo, že se tady skutečně bojuje o "svobodu slova" a že to není jen prázdná fráze. Že se někdo snaží likvidovat nezávislá media. Hlavně to posílat mladým lidem!
- Vpravo přidat další sloupeček se sekcemi například "Komerční oznámení", "Akce", "Inzerce" s možností zadat na týden nebo na měsíc placený inzerát, odkaz, pozvánku na akci, na demonstraci... Placený rychle pomocí sms.
- Případně tam vložit i kód nějakého reklamního systému
- Přidat možnost zaplatit si měsíční předplatné pomocí jedné sms.
- Přesunout všechny komerční aktivity do tohoto sloupečku. I prodej knížek, filmů, triček, čepic... - zavést model "sponzoring skrz shoping" [smích]
- Pokud by to fungovalo, tak snížit roční předplatné. 1000 korun za rok je v česku asi moc.
- Dělat to jako Wikipedie, když dochází peníze, vložit nahoru baner s žádostí o příspěvek.

Pomocí brainstormingu se dají vymyslet úžasné věci. Nekritizovat, nenapadat. Blbý nápad může někoho inspirovat k jinému, geniálnímu [smích]

256080

27.10.2011 12:32

RE: Pane Stwora děláte to dobře, pokračujte

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 256080

Vaše nápady jsou sice dobré, ale není v silách jednoho člověka toto všechno realizovat. Hlavním problémem je nedostatek peněz- čtenářů hodně, ale přispěvatelů málo. Já na účet zase něco pošlu, ale stačit to nebude. Většina čtenářů má plnou hubu řečí o prolhaném mainstreamu,ale když mají přispět na provoz Zvědavce, tak jdou všechny ideály stranou

256083

27.10.2011 13:55

RE: Pane Stwora děláte to dobře, pokračujte

quido2 81.?.?.?

Reakce na 256083

S tím finančním příspěvkem máte pravdu. Přitom se jedná o čásky, které by kupř: Pro Sorozovu nadaci byly zcela zanedbatelné.To je rozdíl mezi "nimi" a námi.

Pokud se jedná o knihu, myslím si, že pár tisíc by ji koupilo. Měla by však významný dopad osvětový a také legislativní. Podobně jako plní osvětovou funkci články a komentáře ke článkům, zveřejněné na Zvědavci.

256095

27.10.2011 14:29

RE: Pane Stwora děláte to dobře, pokračujte

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 256095

Jste idealista příteli. Lidi jsou otroci konsumu a problémy druhých je nazajímají. Pro nás by kniha určitě význam měla, já bych byl mezi prvními, kdo by si ji koupil. Ale kolik by nás bylo ? A kniha se nenapíše sama, zabere to hodně času, pak taky sehnat nakladatele a hlavně prachy na vydání.
Já si myslím, že než úkolovat Vladimíra psaním knih atd. by bylo lepší, kdyby se v každém hnulo svědomí a poslal prachy...

256098

27.10.2011 16:00

RE: Pane Stwora děláte to dobře, pokračujte

quido2 81.?.?.?

Reakce na 256098

Jistě že by bylo mnohem lepší, kdyby se v každém hnulo svědomí a poslal prachy. S tím 100% souhlasím. Já sám jsem důchodce a také jsem mu již dříve přispěl. Ale když pan Stwora napsal, že nechce finanční podporu od důchodců, tak jsem ji přerušil, myslel jsem, že je dost úspěšných a prachatých, kteří přispějí. No - mýlil jsem se.

Jinak v mém věku mi už moc ideálů nezbývá, jsem však přesvědčen, že nejhorší je beznaděj! Rezignovat není, především pro pana Stworu, prospěšné.

256109

27.10.2011 16:11

RE: Pane Stwora děláte to dobře, pokračujte

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 256109

Mne Váš idealismus povzbuzuje. Vážím si Vás pane Quido, Vaše historické exkurzy čtu s velkým zájmem.
Přeji hezký den

256111

31.10.2011 23:33

RE: Kniha

haban drhaban (zavináč) email (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 256095

A co třeba do knihy vybrat nejlepší, "nadčasové", články?

A za každý článek přidat pár zajímavých myšlenek z diskuze? Co na to autorské právo?

Taková kniha by mohla mít svoji historickou hodnotu. Mohla by být dobrým zachycením naší doby. Před velkou krizí nebo před další velkou válkou. Čert ví co nás čeká. [smích]

256339

31.10.2011 23:38

RE: Kniha

haban drhaban (zavináč) email (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 256339

Nazval bych to Dvacet let svobody. Od počáteční EUforie až po tuhle kauzu [smích]

Těch zajímavých témat se tady probralo dost.

256340

27.10.2011 15:05

RE: Pane Stwora děláte to dobře, pokračujte

21st_Century_Deviant 82.?.?.?

Reakce na 256080

Zvědavec a komerční zadávání reklamy nejdou dohromady. Žádný komerční subjekt se nebude chtít "umazat". Vezměte problémy s Google Ads, Paypalem, placení SMSkama v minulosti tady na Zvědavci (najdete v archivu). Je třeba spolehnout se na vnitřní zdroje.

256101

1.11.2011 9:56

RE: Záleží na cílové skupině

haban drhaban (zavináč) email (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 256101

Bohužel asi nepůjde udělat průzkum kdo jsou návštěvníci. Tipoval bych na čtenáře knížek. Zajímavé by to mohlo být pro vydavatele. Někteří mají provizní systém a platí se za proklik nebo za koupenou knihu.

256362

27.10.2011 12:40

The Catch 22

jan26 195.?.?.?

Yossarian tiež bojoval, až na koniec odplával na malom člnku z leteckej základne... Obdivujem Vás pán Stwora, pre Vašu odvahu bojovať s monstrkraciou politicky korektných súdov a systémom na potláčanie slobody prejavu odvodených z Protokolov (mám, samozrejme, na mysli protokoly z technických a emisných prehliadok vozidla [smích]).
Súkolie politicky korektných dozorcov nad mediálnym svetom a štátnych orgánov je vynikajúcim lisom na odšťavovanie energie z nepohodlných jedincov...
Mimochodom, viete mi poradiť, ako Vám zaslať nejakú tú skromnú podporu anonymným spôsobom z územia Slovenska? Nedisponujem síce síce Rothschildovými zdrojmi, ale aspoň niečo...

256087

27.10.2011 13:00

ešte mimochodom

jan26 195.?.?.?

na margo II.WW. Môj starý otec bol počas vojny zavlečený na nútené práce do Reichu. Musel podpísať, že tam ide dobrovolne, hoci ho tam poslali za trest, že nechcel vstúpiť do HSĽS a ešte na nejaké udanie dobromyselného suseda... V podzemnej továrni plnili bomby. Bolo tam niekoľko poschodí akejsi ubytovne v podzemí. Malo to 6 podlaží, na najvyšších bola najlepšia ventilácia, najschopnejšie ubykácie i najlepšia strava. Tam boli ubytovaní zajatci briti a američania. Nižšie boli Francúzi, podmienky tam už boli pod psa. V nižších poschodiach boli slovanskí untermenschen (čiže aj môj starký..). Bývali v akýchsi klietkach a dostávali každý deň špecialitu nemeckej kuchyne - varenú kašu zo zmrznutej burgyne, niekedy s trochou margarínu. Na posledných 2 poschodiach boli zajatci zo ZSSR, ktorí nemali ani prične a hádzali im vidlami surovú burgyňu. Mreli po desiatkach, bol tam strašný smrad... Starký to prežil, telo mal posiate hnisavými vredmi a z nemeckej kulinárskej školy mal žalúdočné vredy. Nikto nikdy jemu ani nám nevyplácal žiadne odškodné...
Po príslušníkoch kmeňa Abrahámovho však ani slychu. Nuž, možno práve tam neboli, mohli trpieť v iných lágroch, nie je to vylúčené. Keď však napíšete niečo v tom zmysle, že v II.W.W. nezahynulo 20 mil., ale iba 10 mil. príslušníkov slovanských národov, nikto vás žalovať zrejme nebude...i keby to bola bohapustá lož. O niekom sa to môže, o iných nie.

256088

27.10.2011 22:01

RE: ešte mimochodom

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Reakce na 256088

Uvedomte si, ze byste pak mohl snadno podlehnout zle a osklive propagande, ktera tvrdi, že vetsina rudych bolseviku s krvavymi paraty byla prislusniky tehoz vyvoleneho kmene Abrahamova.
Takze byste se zase bavil o milionech, tentokrat s opacnym vyznamem, tedy o jejich zlocinech a obetech, a to proste nejde.
Vasi povinnosti je tento kmen milovat, obdivovat a klanet se mu, jako v kralovstvi nebeskem na zemi.
Ne nadarmo je dnesni krestanstvi spojene s zidovstvim pevnym poutem.

256137

28.10.2011 4:47

RE: ešte mimochodom

ugh-1 77.?.?.?

Reakce na 256137

Doporučoval bych si ujasnit rozdíly mezi židobolševiky, komunismem, stalinem...
Hezky vysvětleno např. tady: http://tinyurl.com/6cud4ff

256147

1.11.2011 12:31

RE: 6

haban drhaban (zavináč) email (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 256088

Ten zakopaný žid bude asi v tom pro ně magickém čísle 6. Asi to pro ně má nějaký symbolický význam, jako ta 6-cípá hvězda. Je to stejně děsivé jako magie hákového kříže.

Jiné logické vysvětlení té fobie z bádání historiků mě nenapadá.

256379

1.11.2011 14:21

RE: Pokračování

haban drhaban (zavináč) email (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 256379

Aby to nevypadalo jako kecy nějakého tlučhuby. Během vojenské služby, v roce 1989, nás dvakrát po několik dní připravovali na střílení do lidí.

Později jsem se v době války na Balkáně toulal stopem po Chorvatsku. Jednou v noci mě našel opilý voják, tloukl do mě pažbou samopalu a vyhrožoval, že je válka, že mě zastřelí, a pak se mi celou noc zpovídal, že je "zločisty", protože musí zabíjet lidi.

Proto je mi líto i těch německých vojáků, které do toho za druhé světové války nahnali a kteří by to normálně nedělali. Dělali to ze strachu z velitelů a ze soudců.

Ten soud s panem Stworou je prvním krokem k pěstování takového strachu v lidech, který vede ke genocidám a holokaustům! Za holokaust nemůžou vojáci v táborech, kteří ho realizovali, ale ti soudci nad nimi! A naše justice se právě vydává tím špatným směrem!

Když čtete tuto diskusi, hodně příspěvků vyjadřuje strach z autorit. Strach, který v budoucnosti povede k dalším genocidám. Strach který brání různým skupinám ve společnosti si to "vyřikat" a sjednat nápravu, a k hromadění negativních emocí.

256393

27.10.2011 14:41

Dotaz

Slain 193.?.?.?

jarda666 88.?.?.? - Zkusím další z mých naivních pokusů se zeptat někoho jako vy na jednoduchou otázku, můžete mi říci, o kterém důkazu to mluvíte? Poskytněte mi některý z vašich důkazů, který máte na mysli a který dokazuje vraždění v plynových komorách. Mluvíte o svých prarodičích, to je ten důkaz a oni to viděli? Máte něco konkrétního? Děkuji.

--

Při této příležitosti si dovolím dát link na nedávnou diskusi jejíž smysl založení jsem také v tématu vysvětlil, otázky zněly jasně, závěr je na každém, každý může vidět jaké "důkazy" byly předloženy a jak mi bylo odpovídáno a které nálepky jsem měl tu čest dostat. Mohu jen říci, že jsem byl na jednu stranu v šoku a na druhou jsem si potvrdil svou teorii o holokaustovém náboženství a o tom, že téma Holokaustu dokáže stejně jako peníze odkrýt charakter.

PC tuning a diskuse o třech bodech Holokaustu

Nutná je bohužel registrace, jinak je sekce nedostupná, ale je rychlá, téma za to stojí si myslím, diskuse vydržela celé 4 strany než byla neopodstatněně zamknuta, ale ne z důvodu porušení zákona nebo pravidel, ale z obav Moderátora. S jedním člověkem, který se jako jediný snažil celkem na úrovni diskutovat a měl svůj postoj jasně vymezen, jsem pak vedl soukromý rozhovor, jeho závěry byly šokující. Bohužel rozhovor ukázat nemohu, nemám svolení druhé strany, lépe řečeno nezeptal jsem se na něj, takže by to nebylo košér.

--

Pane Stwora, chápu vaše pocity, tedy snažím se, ale jestli dovolíte jednu vtíravou otázku, která neni absolutně myšlena neuctivě. Vy máte tuto stránku jako jediný zdroj příjmů a jinak nepracujete? Chápu to správně? Pokud je to tak, musím říci, že mi to přijde trochu divné, web, který by byl schopný člověka uživit si představuji úplně jinak a praxe mi dává za pravdu, tento web je takového charakteru, že by si měl vydělat maximálně na svůj provoz a i to bude úctyhodný počin, nemůžu moc dobře pochopit, že to máte jako zdroj příjmů a logicky to pak musí znamenat, že peníze budou probémem. Přiznám se, že toho skutečně moc nevím o provozu takového webu, ale myslím si, že se jedná spíše o volnočasovou aktivitu vedle hlavního pracovního poměru resp. hlavního zdroje příjmu. Pokud je to náročné než jak si já myslím, pak mohu pouze doporučit změnu přístupu a zvolení cesty, která vydělá více peněz, nemohu tak úplně souhlasit s vaším přístupem i když bojujete u soudu v podstatě i za ostatní. Já vím, mně se to povídá, za měsíc jsem vložil už 24 příspěvků a nezplatil vám spoléhajíc se pouze na vaši vůli je uveřejnit a prakticky všechny se týkají vašeho soudu a tématu velkého H., tedy jsou o to citlivější. Dokážu si představit, že vám to možná vadí a otázka je moc osobní, ale i tak bych byl zvědav na vaši reakci. Děkuji.

256099

27.10.2011 15:28

Dotaz 2

Slain 193.?.?.?

Ještě si dovolím jeden názor, který neni od vystudovaného právníka. Vy nebo váš právník jste udělali chybu hned na začátku v tom, že jste přijali vysvětlení soudu potažmo obžaloby o tom, jaký je význam těch dvou citovaných vět, které jsou neustále zmiňovány a jejich podsunutý význam jste bohužel přijali. Výklad těch vět je takový, že nejsou trestné do doby, dokud někdo přesně neurčí jejich význam a úmysl ať už v kontextu článku nebo samostatně.

Jde o tyto věty z prvního odstavce odůvodnění.

http://www.zvedavec.org/images/zvedavec/3-kolo/3-usneseni-krajskeho-soudu-1.jpg

Věty mají tolik možných významů a vysvětlení a chybí v nich tolik důležitých informací, že ani článek jejich význam neurčuje a je čistě subjektivní jak je kdo vyloží. Můj názor je takový, že měl být nejdřív prokázán jejich význam a to co skutečně sdělují, to jste bohužel neudělali a nechali si podsunout význam přeložený obžalobou a teď už je hádám pozdě.

Ještě malý dotaz, je možné se hájit sám? Zdroje jsem našel rozporuplné a většina říká, že u nás je ze zákona povinné být zastoupen u soudu.

Nechám se velice rád opravit, nejsem vystudovaný právník nebo expert, uvítám kohokoli kdo mě vyvede z omylu.

256105

27.10.2011 18:13

RE: Dotaz 2

Peptalkin 62.?.?.?

Reakce na 256105

Ano, je mozne hajit sa sam, aj ked presne neviem, ako to riesi legislativa v CR. Na Slovensku ak Vam hrozi nepodmienecny trest odnatia slobody, tak mate pravo na bezplatne prideleneho obhajcu, ak si nemozete dovolit s financnych dovodov nejakeho "svojho". Osobne by som nikdy ziadnemu advokatovi nedal ani halier, pretoze ich povazujem za pakaz a hydru priamo napojenu na mafiu. A co som dva krat stal pred sudom, dva krat som sa hajil radsej sam a usetril spustu penazi.

Uz davnejsie som pisal, ze Stworov obhajca je k nicomny neschopak a dostava bubaky od Vladimira za nic. Vpodstate je mu aj u prdele, ci Vladimir vyhra, alebo nie. On sa pozera len na svoju odmenu.

"Dr. Matzner: Jsou tři možné závěry: (a) soud se odmítne případem vůbec zabývat, například pro nesplnění podmínek dovolání nebo nejasně či špatně formulovaného dovolání, (b) soud potvrdí rozhodnutí krajského soudu a za (c) soud vám dá za pravdu."

Ak nastane scenar podla bodu A, mal by dotycny doktorko vycalovat odmenu naspat, pretoze ak sud sa odmietne zabyvat dovolanim len preto, ze nesplna predpisane nalezitosti, je to len chyba toho, kto ho komponoval. Lenze vsetci vieme, ze ta mafia nenesia vobec ziadnu zodpovednost za svoje ciny.

256119

27.10.2011 18:44

RE: Dotaz 2

Vanguard 195.?.?.?

Reakce na 256105

Případ p. Stwory na nutnou obhajobu podle českého práva není, dovolání k nejvyššímu soudu ovšem musí být podáno pouze prostřednictvím obhájce (= advokáta). V samotném řízení před nejvyšším soudem už opět obhajoba nutná není, ovšem vzhledem k tomu, že nejvyší soud obvykle rozhoduje bez jednání, je to v podstatě jedno.

256122

27.10.2011 15:51

JEDNODUŠE VÁM POŠLEM KAŽDÝ ASPOŇ 100,- Kč

Juraz 192.?.?.?

z toho neschudnem a Vám se uleví !

Děkujeme za zvědavce, ať ty soudy brzy definitivně vyhrajete !


p.s. ...a když by ne, pak taktický ústup nejen z finančních důvodů by po dlouhých tahanicích zvolil každý. Nemusíte se stydět. Když se jim časem po dohodě "vzdáte", zvědavce třeba i prodejte, mohl by být klid.
Holt, proti Těm o kterých se nemluví, se nedá otevřeně stavět na zadní. Však to znáte, nemají jenom dost peněz, konexe, vliv, oni mají ve svých v rukách svět. Chce to se s nima rozumně domluvit, vyjednat výhodný ústup. Oni chtějí konec Zvědavce. Dejte jim ho, pokud skončí soudní tahanice. A posléze můžete začít jen s malilinko politicky korektnějším novým, třeba "Zvědavým rebelem"... Reálný život jsou zřejmě samé kompromisy, absolutně neústupní rebelové se obvykle netěší dlouhému a spokojenému stáří. A vás by bylo škoda, lidi se dnes bojí přednášet své co i jen lehce alternativní názory v té dnešní finanční totalitě kapitalismu. I když vlastně většina národa (hop, ovčanů ČR) je prozatím kapitalismem a konzumem neskutečně "mainstreamově" zhypnotizovaná.

256108

27.10.2011 17:03

třináctýho beru, tak něco pošlu

leogator 212.?.?.?

často sem nechodím, ale přesto zkusím pomoci

256115

27.10.2011 18:46

Server Zvědavec jak ho neznáte Mnoho lidí na internetu dříve či později nalezne odkaz na server nazývající se Zvědavec.

Sanyasi 200.?.?.?

Preberám z linku:
http://zvedavec.nazory.cz/
Server Zvědavec jak ho neznáte

Mnoho lidí na internetu dříve či později nalezne odkaz na server nazývající se Zvědavec. Po seznámení se s texty publikovanými tímto serverem a s názory jeho čtenářů v diskuzích pod nimi leckoho napadne otázka: Co je to zač tenhle server? Jaký je jeho účel, proč byl zřízen a kdo platí jeho provoz?

Pokusíme se kladené otázky zodpovědět:

Hlavním smyslem existence tohoto serveru je: Monitorovat v internetovém prostoru jednotlivé osoby protižidovského zaměření.

Zjišťovat identitu těchto osob. Toto se děje zaznamenáváním IP adres čtenářů, umísťováním tzv. coockies do jejich počítačů pro lepší sledování s eventuelní možností umisťování sledovacího software do jejich počítačů (tím mají zainteresované osoby přístup k souborům na vašem počítači a mohou s nimi libovolně nakládat). Pro tento účel jsou také archivovány jejich příspěvky pro eventuelní širší analýzu osobnosti sledovaného čtenáře.

Pro účely vytvoření psychologického profilu návštěvníka serveru je také na spodní části titulní strany Zvědavce odkaz na pornografické fotografie. Střídají se pravidelně fotografie nahých žen a nahých mužů, aby se ze sledovacích záznamů zjistilo, kdo jaké fotografie prohlížel a jak dlouho tu kterou konkrétní fotografii.

Prostě jsou zaznamenávány veškeré činnosti návštěvníků na serveru Zvědavec. Z těchto záznamů se dá například snadno vyhodnotit, zda návštěvník není homosexuál, nebo třeba zda se orientuje na snímky velmi mladých dívek, či zda má jinou odchylku. Třeba i drobná úchylka v iritaci spodním ženským prádlem se dá vysledovat, když si návštěvník z výběru fotografií volí pro detail na tyto konkrétní snímky.

Sledováním četnosti návštěvnosti jednotlivých článků a sledováním aktivity v diskusních fórech jsou zjišťovat zvyky, koníčky, způsob života, ekonomická situace a intelektuální úroveň čtenářů tohoto serveru.

Články se na Zvědavci proto pravidelně tématicky střídají, aby se z "respondentů" vytěžilo co nejvíce. Jejich vztah k Izraeli, USA, náboženství, sexu, přírodě atd. Aby se zjistilo, čeho se obávají a naopak to, jaké jsou jejich záměry či ambice.

Proto dalším účelem tohoto serveru je provokovat.

To za účelem vyvolat u čtenářů akci a tuto zaznamenat a následně vyhodnotit. V této souvislosti je naprosto patrné, že šéfredaktor Stwora vyhazuje a cenzuruje ty osoby, které věrohodně vyvrátí tyto cílené provokace. Tím totiž škodí jeho "úkolu" a tímto úkolem je shromažďovat informace o těch, kdo mají antisemitské projevy.

Dalším účelem serveru Zvědavec je vyvolávat u odpůrců Izraele a jeho nepřátel systematicky strach.

To provádí Zvědavec tak, že neustále dokola odkazuje na události vyvolávající strach. Neustále poukazuje na nebezpečí omezení svobody s...Automaticky kráceno

256123

28.10.2011 5:40

RE: Server Zvědavec jak ho neznáte Mnoho lidí na internetu dříve či později nalezne odkaz na server nazývající se Zvěda

Tom 24.?.?.?

Reakce na 256123

>Třeba i drobná úchylka v iritaci spodním ženským prádlem se dá vysledovat, když si návštěvník z výběru fotografií volí pro detail na tyto konkrétní snímky.

Rád bych autorovi tohoto třesku otevřel lebku a nechal se iritovat detaily jejího obsahu.

256151

30.10.2011 11:59

RE: Server Zvědavec jak ho neznáte..............Všecko je jinak

Robin 89.?.?.?

Reakce na 256123

Sanyasi
Taky jsem o tom Chazarovi Vladimirovi četl....psal to na svém webu Vladimir Sonka z Frankrajchu, bylo to zajimavé čtení, všechny Sonkovi weby byly zrušeny, pravdě podobně Sonka již zemřel.
Nicmémě kdyby to o tom Vladimirovi byla pravda tak by ho nevlačeli po soudech. Vladimir je první obět švindlkaustového zakona v CZ.
A zdá se že to prohraje PRO VYSTRAHU ostatním.
Nebo je to jinak ???

256242

27.10.2011 18:48

Pokračování

Sanyasi 200.?.?.?

To provádí Zvědavec tak, že neustále dokola odkazuje na události vyvolávající strach. Neustále poukazuje na nebezpečí omezení svobody slova, vymýšlí si neuvěřitelné způsoby sledování obyvatelstva kýmsi mocným. Třeba čipy zabudovanými v penězích, nebo implantovanými pod kůži atd.

Dále Zvědavec neustále vyhrožuje válkou, která nás údajně nemine za špatná rozhodnutí státníků, omílá dokola chyby politiků a předvídá ekonomickou katastrofu lidstva, ekologickou katastrofu lidstva, biologickou katastrofu z uniklých vojenských projektů (pochopitelně armády USA nebo Izraele) a všechny možné i nemožné katastrofy. A tak dále a tak podobně. Optimistické a pozitivní články se na Zvědavci opravdu nevyskytují často, ale to je účel.

Činnost tohoto serveru je určena pro český a slovenský jazykový prostor a má za úkol přitáhnout pozornost a mapovat názory obyvatel jak obou zmíněných zemí, tak i názory osob, které z obou zemí emigrovaly do zahraničí. Podobné servery jako Zvědavec jsou vytvořeny prakticky ve všech významnějších jazycích za stejným účelem jako má Zvědavec a jaké byly výše zmíněny. Tyto servery si mezi sebou navzájem přebírají texty, které jsou stwořeny přímo za účelem výše zmíněných skutečností.

Vladimír William Stwora je krycí jméno dobrovolníka Mossadu českého původu, který se do Čech dostal podle jeho vzhledu z chazarské oblasti. Jeho hlava je na temeni plešatá od nošení jarmulky - takzvaného šábesdeklu.

Podle toho, jakým způsobem plní svůj úkol je nepochybné, že spadá přímo pod jedno z osmi oddělení Izraelské tajné služby Mossad.

Jde o Oddělení sběru informací. Toto oddělení je největší ze všech. Zodpovídá za špionážní operace, řídí operační důstojníky a agenty. Speciálně oddělení LAP (Lohamah Psichologit) zodpovídá za psychologické operace, propagandu a krytí operací. Podobných dobrovolníků jako je Vladimír William Stwora využíval Mossad po celou svou historii. V době před příchodem internetu využíval Mossad nastrčených novinářů a spisovatelů. S rozšířením internetu vznikly požadavky monitorovat i tento prostor a tak byla pomocí židovských dobrovolníků vytvořena síť serverů, jako je Zvědavec v různých zemích.

A proč je hlavní organizátor dislokovaný v Kanadě? To proto, že získat kanadské pasy bylo pro Mossad vždy nejjednodušší. To popsal přeběhlík od Mossadu agent Hoy Ostrovsky ve své knize "Lstí a klamem" velmi přesně a podrobně.

Výsledky této "operace" Mossadu jsou však darebné. Za celé trvání akce po několika letech došlo vedení Mossadu k závěru, že tato akce je naprostým fiaskem. Monitoring názorů čtenářů Zvědavce nepřinesl žádné výsledky. Neodhalil žádné aktivity, které by směřovaly k nějaké akci. Naopak se potvrdilo, že naprostá většina čtenářů se omezuje jen na verbální útoky proti Izraeli a proti Židům a to ještě neval...Automaticky kráceno

256124

1.11.2011 11:05

RE: Pokračování

haban drhaban (zavináč) email (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 256124

Něco podobného co píšete mne taky napadlo [smích]
Ale

Osobně jsem se o témata publikovaná na Zvědavci začal zajímat až po jejich přečtení zde, a odkazy na články rozesílám známým. Kteří v kategoriích antisemitismu také neuvažují. Takže tahle strategie by od Mossadu a různých Defamation lig byla dost kontraproduktivní.

I když co jsem se od té doby dozvěděl spíše naznačuje, že se ten antisemitismus snaží šířit a pěstovat oni. Zřejmě jim to pomáhá prosazovat jejich politické a ekonomické cíle.

O čemž by lidi měli vědět, protože to vysvětluje nelogické chování našich politiků a médií. Například jak je možné, že předseda celosvětové židovské organizace a majitel TV Nova nás všechny drze okrade o 10 miliard, a dál u nás vesele podníká a vydělává další miliardy. V normálně fungující společnosti by ho za to česká media tak roznesla, že by u nás skončil! Jediné logické a čestné řešení je bojkot TV Nova jak od diváků tak od zadavatelů reklamy. To, že se tak nestalo, je hodně velké varování! Proto jsou důležíté servery, jako je Zvědavec!

A to, že se někdo snaží zlikvidovat nejčtenější české "alternativní" medium je taky hodně velké varování. A pokud za tím stojí čeští židé, tak by se to mnělo vědět! A ti z nich, kteří s tím nesouhlasí, by se od toho mněli veřejně distancovat.

Navíc ty články na Zvědavci mi nepřipadají "antisemistické". Možná antisionistické, ale určitě ne "antisemistické". To je jen nálepka, kterou tomu dali ti jejichž jméno se nesmí vyslovit.

256372

1.11.2011 11:38

RE: Doplnění

haban drhaban (zavináč) email (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 256372

Tedy antisionistické jsou možná jen některé články. Určitě ne celý web! Ten je skutečně spíš o "zvědavosti".

A pan Stwora není autorem článků ale majitelem a šéfredaktorem webu. Zkusit ho odsoudit a zavřít za publikování článku je asi jako odsoudit ředitele České televize za nějakou odvysílanou reportáž! V obou případech je to dost vážné ohrožení "demokracie" a "svobody slova".

A pokud se toho účastní náše soudy, tak je to hodně velké varování!!!

Jedna marketingová poučka říká, že jeden spokojený zákazník přivede jednoho nového zákazníka, jeden nespokojený zákazník odradí deset dalších. Tady se dá očekávat podobná analogie. Jeden spokojený žid, a deset nových "antisemitů". (Žalobcem je židovská organizace).

Otázkou tedy je, o co těm soudcům jde?

256373

28.10.2011 1:36

Myslím, že nyní by za nás měly

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

hovořit činy a ne slova...myslím že dnes více než kdykoliv před tím potřebuje pan Stwora i morální podporu a tu mu nyní můžeme vyjádřit především posíláním finančních příspěvku dle svých možností....

256145

28.10.2011 8:21

RE: Myslím, že nyní by za nás měly

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 256145

Ano,s tím souhlasim.Jenomže to je pouze taková záplata.
Systémové řešení neexistuje.To má tento mstivý a newtotalitní systém dobře pojištěné.
Nad ním nikdo,opakuji nikdo,žádný jednotlivec,či malá skupina nemůže zvítězit .A ani s ním uhrát plichtu.Pokaždé si s každým vytře,víme co.
Zatím.
Ale je pravdou ,že tak,jako každý jiný i tento systém jednou padne.A možná že se toho i my dožijeme.Ale než se tak stane,obávám se, semele ještě hodně stworů.

[bliji]

256155

28.10.2011 1:53

Zvedavec akého sme poznali

abc 188.?.?.?

Vladimír, je mi ľúto ale chápem vás. Ak ste dospel do štádia, že neviete čo ďalej so Zvedavcom pre nedostatok financií na jeho udržanie, tak ho predajte. Poznáte to známe „Vox populi, vox dei“? Ak ste zistili, že máte stále menšiu podporu na súdoch od verejnosti, pretože ľudia majú stále existenčné problémy, a radšej predajú svoju slobodu za svoje hmotné zabezpečenie, nie aby chodili po súdoch, je čas skončiť a odísť so vztýčenou hlavou ako morálny víťaz.

Nezabúdajte, že doterajšou činnosťou ste si urobili virtuálny pomník, ktorí vám zostane na internete, dokiaľ bude internet existovať v podobe ako po poznáme dnes. Zoberte si príklad zo slovenského Propu, ktorý skončil z podobných dôvodov. Nový majiteľ, z úcty k Propu, preto čo urobil pre šírenie slobody slova ho zakonzervoval ako živý pamätník doby a archív v podobe v akej ho kúpil. Pre poučenie všetkým, ktorí hľadajú pravdu a chcú pochopiť zmysel doby. Podobne aj váš Zvedavec, sa môže stať mementom pre každého kto je zvedavý, lebo len zvedavci si kladú otázku prečo, aby sa dopátrali zmyslu všetkého. A vy sa venujte inej Bohu príjemnej činnosti, písaniu, rozhovorom s ľuďmi alebo len tak relaxujte. S pozdravom váš čitateľ abc.

Posledná stránka Propu. [url]http://www.protiprudu.info//[ url]
Príhovor nového majiteľa. [url] http://www.protiprudu.info/prihovor.html[ /url]

As

29.11.2010
www.prop.sk
www.protiprudu.info
Prinášame príhovor nového majiteľa a posledný komentár majiteľov starých. Stránka zrejme aktualizované nebude, ostane však na internete aj s diskusiou.

Priatelia,
kúpil som stránku prop ako investíciu do dobrej veci a do nasej spoločnej lepšej budúcnosti.
Chcem aby zostala ako jedna z mála iskričiek slobody prejavu na Slovensku. Obyčajnej, ľudskej slobody pre nás všetkých v mediálnom mori poloprávd a klamstiev.

podnikateľ

256146

28.10.2011 18:21

Dal nic

.. 88.?.?.?

Nemuzete nikdy zvitezit nad moci, ktera ovlada system, soudy a ekonomiku... Ne podle pravidel.

Znici vas drive nebo pozdeji dusevne a ekonomicky. Je to jen otazka casu a vasi vydrze, je to nestoji nic a obavam se ze to nedelaji ani pro radost, je to proste system, vedle ktereho jsou zli komunisti amateri...

Znici kohokoliv si umanou. Uvedomte si ze jsme zili ve lzi a ted zijeme v pravde a lasce.

Takova je realita. A je to jen zacatek. Bude hur a vsem.

256181

28.10.2011 21:06

RE: Dal nic

fohat 88.?.?.?

Reakce na 256181

bude huře tomu,co ležící,spící si nasugeruje,že bude huře všem,ovšem zase bude huře jemu a podobným,co si to tvurčí myslí nadrobili. [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

256184

1.11.2011 11:46

RE: Power of vision

haban drhaban (zavináč) email (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 256181

Hledejte na webu videa na téma Power of vision [smích]

256375

28.10.2011 22:39

a proč jim nevmetete do xichtu volně šířený film s pětimiliónovou variantou?

r.m. 62.?.?.?

a řízení bych prohlásil za zmatečné, neboť není předepsaná žádná x-miliónová varianta počtu židovských obětí
http://movie-library.cz/film/229021-adolf-eichmann/
Adolf EichmannZnění: cz
Drama / Historický / Válečný
2007, 100 min
Natočeno na základě závěrečného vyznání Adolfa Eichmanna mladému izraelskému vyšetřovateli Avner Lessovi. Eichmann, který byl hlavním hitlerovským architektem konečného řešení židovské otázky, tak činí těsně před svou popravou v Izraeli. Chycen zpravodajskými agenty v Argentině 15 let po druhé světové válce je nejhledanější muž světa pokořen a pravda odhalena. (oficiální text distributora)
5 000 000,- v celém filmu, podle mne to musí NS shodit ze stolu
kurva Stwora myslej trochu po jejich ))) [zmaten] [zmaten] [zmaten]

256194

29.10.2011 4:58

pan Stwora ma pouze maly problem

ivan_fojta 64.?.?.?

Problem jest , jak by? pan Stwora ziskal vice penez a lehceji vzdoroval souzeni. Otazka jsou opet penize , a to je spise ostuda maleho ceskeho cloveka zajimajiciho se o televisi a pivo nez co bude zitra.
Myslim ze Jezis to taky nemel lehke dostat od lidi penezni podporu i kdyz byl schopen znacne ovlivnit celou civilisaci.

Problem neni v systemu , ale problem je v nas. A pan Skwora by mel Americky se zamyslet a vytvorit rychle silnejsi penezni fondy.

256203

29.10.2011 19:25

Každá rada drahá

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Dovolil bych si taky napsat několik potřehů.
Prvně si myslím, že je naší morální povinností panu Stworovi ještě jednou pomoci. Copak se zde nenajde třeba 100 lidí, co by poslali 500-1000,- Kč? To není v dnešní době nic moc a dá se nasbírat cca 50-100 000,- Kč, což by snad na dobu, než se věci vyjasní, mohlo stačit.
K soudu - řekl bych, že jsou dvě cesty - cesta Jana Husa - za svou pravdou stát a skončit na hranici. Nebo cesta G. Bruna (a přece se točí..) a sklonit hlavu, i když morálním vítězem bude pan editor. Nebo třetí, vyčkávací, s nadějí, že se v příštím roce stane něco, co tuto kauzu přehluší (velká krize, válka, občanské nepokoje atd.). V každém případě bych doporučoval si promluvit s panem Bartošem, ten to tady zná nejlépe a možná dokáže poradit. Viz. článek http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-domova/berkovo-....
Pak, i když to asi vzbudí posměšky, doporučuji poradu s panem Baudyšem, co on v budoucnu vidí. Protože vše, co se ma stát, se nejprve projeví v astrální rovině a on to snad dokáže zjistit..
Ke Zvědavci - stalo by se něco, kdyby skončil?? Konec světa by nebyl, přešli bychom někam jinam. Je bohužel pravdou, že už není jediný, který odhaluje věci za oponou. Nejcennější je zde opravdu diskuze, jak bylo již výše uvedeno, zejména stálic (pan UDO, Kysučan, Nohejl, Moudrostrak, Janko a další..). Na každý pád bych ale prosil, zda by šel archív i s diskuzemi převést do PDF a dal se stáhnut (zakoupit..). Toho by bylo strašná škoda.. Pokud bude rozhodnuto, že se pojede dál, opět doporučuji udělat mezi čtenáři průzkum, co by zde chtěli-nechtěli. Má-li být atraktivní pro čtenáře, měl by být podle jejich přání. Pak mi připadá, že i článků je zbytečně moc, klidně stačí 3-5 týdně. Informací je tolik, že se zprávy i dublují na vícero webech.. Pak třeba přejít i na systém, že se zde dá jen odkaz na jiný web, kde si článek přečteme, a zde bude jen diskuze o tématu.
Pak oprášit i některé články z minulých let, třeba mají svou hodnotu, resp. co se psalo v diskuzi a co se pak doopravdy stalo.
To je snad vše, snad něco z toho bylo inspirující.. [cool]

256220

30.10.2011 1:44

RE: Každá rada drahá,sbirat penize na soudy,to je krmeni drave zvere.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 256220

CCHR International • 6616 Sunset Blvd • Los Angeles, CA • 90028
Prevzit tento "pripad n amezinarodni forum, zejmena Amnesty International,Zenevskou komisy pro lidska prava a Mezinarodni organisaci pro lidska prava- cchr.org
v Evrope, to je jedine reseni,sbirat penize a davat je advokatum,to je krmmeni drave-byrokraticke zvere, to by ten soud trval deset a mozna vic roku,dokud by penize "tekly", tam vubec nejd eo pravdu a spravedlnost,tahle masinerie preziva vsechny rezimu za velkeho pohodli a jejich pramen financnich hodnot nikdy nevyschnul.Nejlepsi je vse organisovat pres Zvedavce i s temi mezinarodnimi agenturami pro to vse lidske, vzit pripad za hranice Ceske republiky.Mimo toho nenechat veci,tak dojit, aby pan Stwora nebyl dolsova ozebracen o posledni cent.Jisty clovek znaly dnesnich problemu,byl zapojen take do verejnych otazek, a udelal nekolik spravnych veci,predevsim byl svobodny neohrozoval svou aktivitou rodinu,vsechen majetek,nez zacal nechat prepsat na rodinne prislusniky, veci v bance,rovnez zabezpecil,prakticky nic nemel, aby mu nic nemohli vzit, nevlatsnil auto,nevlastnil barak,nic nemel na vkladni knizce, potom se s takto vyzbrojenym bojovnikem tezko bojuje,kazdy zalobce riskuje ,ze on zaplati soud, soudnic neprotahuje, neni,kde brat a o to tu prece v podstate jde,ze ano?
Nakonec rusky nejvetsi mysletel Solzenicin to rekl,pokud clovek o vsecno prijde,tak je zase svobodnym.
Ve svete zacina hnuti,kde lide vseuz ztratili a uz nemuzou ztratit vic,v radach elity zacina vznikat strach,mnozi politici uz uvazuji,v pripade jakekoliv nejistoty,kam se na svete vrtnou do bezpeci,ale,zjistuji,ze takovych mist uz moc neni.
Nakonec historie ma krvavou minulost od pogromu,revoluci a obcanskych valek, jako dusledku "neslysici a nic nevidici elity sveta".Spravedlnost neni spravedlnosti a pravda neni soucasti obhajoby,at je sebe vetsi,loupezne jednani podporovane zakonem pravnich zlocincu vede jen ke katastrofe,jak uz mnohokrate pred tim, staci se kouknout do historickych zapisu.
Takze v kazde zoo zahrade mate ceduli;"Nekrmte zvirata!"
Jedinym prostredkem se domoci spravedlnosti, je vyhnat certa s dablem!
Ulice evropskych mest a mest Ameriky se zacinaji zaplnovat,jak kdysi rikali Lump, proletariatem a zde zacina podhoubi odporu,jez muze prerust v celosvetovou anarchii,ale i tridni arasovou nenavist a "oni" to dobre vedi, ze na jejich standart "Spravedlnosti a zakonu"normalni obcan nema penize,jeho financni prijmy jsou takove,ze na jejich spravedlnost proste nema a tak se vyhyba kde to jen jde vsem advokatum,expertum a soudum kde to jen jde,nebot Bill Of Rights a Magna Carta uz ztratila svuj vyznam a funkci,byla prave znemoznena temi soudy jez ma lidstvo dnes,prav aobcanu se staly nepritelem zastancu Prava byrokracie.Moderni clovek jednadvacateho stoleti ma mene prav ,nez nevolnik za vlady britskych kralu,kde,kral rucil prava obcanu,byt ozbrojen,pravo lovit,pravo podnikani, byt svobodny pred soudem az do dokazani viny a ochrana syrotku a vdov od vydriduchu.

256222

2.11.2011 9:39

RE: Každá rada drahá,sbirat penize na soudy,to je krmeni drave zvere.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 256222

http://loveforlife.com.au/files/tob_shebbe_goyim_harog_first6_0.pdf
Zde se i krestansky ,nezidovsky soudce muze dozvedet ,ze jemu nakonec,"zakrouti krkrm take"oni na to maji gilotinu ,jak rikaji "Noahide law"-zakon,ktery schvalil prosidet Bush a dal jej do americkeho zakonodarstvi.Mala knizka s programem pro krestany byla venovana:
REAR ADMIRAL JOHN G. CROMMELIN, USN.
“Now, there was a man!”
+ + +
John Geraerd Crommelin, Jr., Rear Admiral, USN, served in
the Pacific Theater during WWII, as Executive Officer, and Air
Officer, aboard the USS Enterprise, CV-6 (the most decorated ship
in naval history).
“KILL THE BEST GENTILES!”
or
“Tob Shebbe Goyim Harog!”
(THE TALMUD: Sanhedrin 59)
THE RACIALIST GUIDE
FOR THE PRESERVATION AND NURTURE
OF THE WHITE GENE POOL
by
JAMES W. VON BRUNN
This is the free abridged version containing the first six of twelve
chapters. Please purchase the entire book at our website:
http://www.holywesternempire.org

Zde se dozvite,co hostite ve svych zemich,kteri si stale stezuji,jak jim je ublizovano.Rovnez muzete dobre zhodnotit politku svych politiku i s elitou a take se dozvite co je antikrestanstvi a co je nenavist, jez nema konce.
http://whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/motherofallscandals.php
Zde mate dukazi o podvratne cinnosti v USA.
That it was never Pollards job to decide what documents Israel should have was apparently irrelevant. Pollard arrogated that authority to himself. From his position of trust within the US Navy, Pollard delivered over 1000 classified documents to Israel for which he was well paid. Included in those documents were the names of over 150 US agents in the Mideast, who were eventually “turned” into agents for Israel.

256439

30.10.2011 13:11

anonymní sponzoring

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Měl jste, pane Vladimíre, už dávno zapracovat na možnosti anonymního financování vašich aktivit. Bez peněz to dál nepůjde. Myslím, že dost čtenářů by rádo přispělo, ale bojí se. Teď poznáváte na vlastní kůži, jak funguje v česku "spravedlnost" a to že jste nevinný v tomhle státě nikoho nezajímá. Za takové situace má málokdo odvahu octnout se na listině dárců.

Pokud vím, tak lze anonymně posílat peníze složenkou v rámci ČR (respektive pod vymyšleným jménem), ale nikoliv do ciziny. Ale určitě musí existovat i jiné způsoby. Co třeba islámské bankovnictví?

Pokud se vám podaří najít způsob jak přispívat anonymně a přesto nebudou čtenáři tohoto webu přispívat, tak je jasné, že si nezaslouží, abyste za ně bojoval a je čistě na vás, jak se rozhodnete dál.

Ale kdyby každý ze čtenářů přispíval jen 50-100 kč měsíčně (což utáhne i důchodce nebo student), tak by se to mohlo roztočit ve velkém, klidně u evropského soudního dvora a dalších institucí.

256245

30.10.2011 13:26

No....

Pentagram666 85.?.?.?

Pan Stwora je nepochybně inteligentní tak by si měl konečně uvědomit, že proti tomuto systému nezmůže zhola nic a stáhnout se do ústraní, nebo přejít k "nepříteli". Proti Moci která vládne světu nezmůže zhola nic, tohle není Mordor kde stačilo vhodit prsten moci do hory osudu, tenhle systém nejde porazit.

256247

31.10.2011 11:14

RE: No....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 256247

a ty si v ustrani, alebo so systemom, ked takto radis?

256273

31.10.2011 14:51

RE: No....

Pentagram666 85.?.?.?

Reakce na 256273

Já nejsem s nikým.. vaše černobílé vidění světa já/oni vám nezávidím...

256285

31.10.2011 15:00

RE: No....

Vopice 77.?.?.?

Reakce na 256285

>že proti tomuto systému nezmůže zhola nic a stáhnout se do ústraní, nebo přejít k "nepříteli"

>vaše černobílé vidění světa já/oni vám nezávidím...

Vždy, ale vždy mě dostanou lidi, kteří nejdříve něco řeknou a vzápětí to popřou. Fascinující. [chechtot]

256286

31.10.2011 18:23

RE: No....

Pentagram666 85.?.?.?

Reakce na 256286

to bylo myšleno jinak...

256297

20.11.2011 15:43

RE: No.... že by další satanista

F&T 78.?.?.?

Reakce na 256247

S těma třema šestkama se nějak roztrhnul pytel. Pokud si k tomu někdo přidá ještě slovo "pentagram" tak asi praktikuje satanismus i aktivně.

Proto bych příliš váhy tomu nepřisuzoval.
#Proti Moci která vládne světu nezmůže zhola nic,
už proto, že tohle je typické zastrašování a to je jejich typický přístup.

http://beherit666.bloger.cz/MOUDRA-KNIHA/SATANISTE
Vložený obrázek

257360

Příspěvků: 127

27.10. 00:49 vaclaus  zabalte to pokud neni pozde
27.10. 20:56 Martinus  RE: zabalte to pokud neni pozde
28.10. 23:28 ja ja  RE: zabalte to pokud neni pozde
31.10. 16:33 valda  RE: zabalte to pokud neni pozde
27.10. 02:08 Tom  no hard feelings ...
27.10. 03:38 Miloslav Junek  RE: no hard feelings ...
27.10. 12:33 udo1  RE: no hard feelings ...
27.10. 12:37 udo1  RE: no hard feelings ...
28.10. 05:16 Tom  RE: no hard feelings ...
28.10. 05:10 Tom  RE: no hard feelings ...
02.11. 10:43 jansmith1984  RE: no hard feelings ...
02.11. 13:04  RE: no hard feelings ...
27.10. 09:59 abc  RE: no hard feelings ...
28.10. 17:52 Olas  RE: no hard feelings ...
30.10. 18:33  RE: no hard feelings ...
31.10. 13:16 Olas  RE: no hard feelings ...
03.11. 00:24 abc  RE: no hard feelings ...
27.10. 18:04 Vanguard  RE: no hard feelings ...
28.10. 05:14 Tom  RE: no hard feelings ...
27.10. 03:17 Robert Nohejl  Jako, vsude dnes ,jde jim jen a jen o penize a naprosto o nic jineho.
27.10. 06:06 Robert Nohejl  RE: Jako, vsude dnes ,jde jim jen a jen o penize a naprosto o nic jineho.
27.10. 19:44 Satanist  RE: Jako, vsude dnes ,jde jim jen a jen o penize a naprosto o nic jineho.
27.10. 04:52 kileros  odvolat
27.10. 08:25 Satanist  RE: odvolat
27.10. 12:33 Pavel -Čert- Němec  RE: odvolat
27.10. 15:39 kileros  RE: odvolat
27.10. 18:54 Satanist  RE: odvolat
27.10. 18:07 Vanguard  RE: odvolat
27.10. 06:44  Tezka rada.
27.10. 06:44 zdenek j  co dal ?
27.10. 07:40 MoUdrostrak  Panu Editoru se mi spatne radi
27.10. 07:41 MoUdrostrak  RE: Panu Editoru se mi spatne radi
27.10. 09:49 quido2  RE: Panu Editoru se mi spatne radi
27.10. 10:47 MoUdrostrak  RE: Panu Editoru se mi spatne radi
27.10. 13:18 quido2  RE: Panu Editoru se mi spatne radi
27.10. 13:29 Luxor  RE: Panu Editoru se mi spatne radi
27.10. 15:42 MoUdrostrak  RE: Panu Editoru se mi spatne radi
27.10. 16:18 Luxor  RE: Panu Editoru se mi spatne radi
28.10. 14:22 fist.of.heaven  RE: Panu Editoru se mi spatne radi
29.10. 00:11 pje  RE: Panu Editoru se mi spatne radi
27.10. 15:23 MoUdrostrak  RE: Panu Editoru se mi spatne radi
27.10. 16:38 quido2  RE: Panu Editoru se mi spatne radi
27.10. 21:23 MoUdrostrak  RE: Panu Editoru se mi spatne radi
28.10. 14:25 fist.of.heaven  RE: Panu Editoru se mi spatne radi
30.10. 02:04 esw  K vyvoleným veleduchům.
27.10. 18:35  RE: Panu Editoru se mi spatne radi
30.10. 16:12 rotor  RE: Panu Editoru se mi spatne radi
27.10. 08:06 jarda666  ja to nechapu
27.10. 09:44 Jarmila  RE: ja to nechapu
27.10. 09:53 jarda666  RE: ja to nechapu
27.10. 10:06 waterfall  RE: Proc ? Abyste si tady vytvoril sektu
27.10. 10:21 Klapiki  RE: ja to nechapu
27.10. 10:48 Destanov  RE: ja to nechapu
27.10. 11:25 Vopice  RE: ja to nechapu
27.10. 11:25 Klapiki  RE: ja to nechapu
27.10. 14:03 voyta  RE: ja to nechapu
27.10. 10:32  RE: ja to nechapu
27.10. 10:34 MoUdrostrak  RE: ja to nechapu
27.10. 23:02 Vladimír Stwora  RE: ja to nechapu
27.10. 23:32 MoUdrostrak  RE: ja to nechapu
27.10. 23:55 Neznami pritel z Ostravi  RE: ja to nechapu
28.10. 07:59 Luxor  RE: ja to nechapu
28.10. 15:14 Vladimír Stwora  RE: ja to nechapu
28.10. 21:42 MoUdrostrak  RE: ja to nechapu
29.10. 00:29 pje  RE: ja to nechapu
29.10. 00:32 pje  Doplnění
27.10. 23:55  RE: ja to nechapu
28.10. 21:52 djb  RE: ja to nechapu
29.10. 11:49 Klapiki  RE: ja to nechapu
27.10. 11:01 Erika 52  RE: ja to nechapu
27.10. 11:36 haban  RE: Film DEFAMATION (Pravda o Antisemitismu)
27.10. 14:13 onkelwolf  RE: Film DEFAMATION (Pravda o Antisemitismu)
29.10. 00:07 pje  RE: ja to nechapu
27.10. 09:23 MoUdrostrak  Mozna by stalo za zvazeni, nakolik se da primknout pripad pana Editora k ocekavanym krokum krivohuba Vondry
27.10. 09:35 Pavel Pustina  vina-nevina
27.10. 10:16  "lebo je to sranda" -mocní si svet programovo menia na svoj obraz
27.10. 10:32  Nebalte to.
27.10. 10:59 21st_Century_Deviant  Neplýtvejte zdroji
27.10. 11:48 Jarmila  RE: Neplýtvejte zdroji
27.10. 12:26 fist.of.heaven  RE: Neplýtvejte zdroji
27.10. 11:07 govind  co dál ?
27.10. 12:14 haban  Pane Stwora děláte to dobře, pokračujte
27.10. 12:32 Luxor  RE: Pane Stwora děláte to dobře, pokračujte
27.10. 13:55 quido2  RE: Pane Stwora děláte to dobře, pokračujte
27.10. 14:29 Luxor  RE: Pane Stwora děláte to dobře, pokračujte
27.10. 16:00 quido2  RE: Pane Stwora děláte to dobře, pokračujte
27.10. 16:11 Luxor  RE: Pane Stwora děláte to dobře, pokračujte
31.10. 23:33 haban  RE: Kniha
31.10. 23:38 haban  RE: Kniha
27.10. 15:05 21st_Century_Deviant  RE: Pane Stwora děláte to dobře, pokračujte
01.11. 09:56 haban  RE: Záleží na cílové skupině
27.10. 12:40 jan26  The Catch 22
27.10. 13:00 jan26  ešte mimochodom
27.10. 22:01  RE: ešte mimochodom
28.10. 04:47 ugh-1  RE: ešte mimochodom
01.11. 12:31 haban  RE: 6
01.11. 14:21 haban  RE: Pokračování
27.10. 14:41 Slain  Dotaz
27.10. 15:28 Slain  Dotaz 2
27.10. 18:13 Peptalkin  RE: Dotaz 2
27.10. 18:44 Vanguard  RE: Dotaz 2
27.10. 15:51 Juraz  JEDNODUŠE VÁM POŠLEM KAŽDÝ ASPOŇ 100,- Kč
27.10. 17:03 leogator  třináctýho beru, tak něco pošlu
27.10. 18:46 Sanyasi  Server Zvědavec jak ho neznáte Mnoho lidí na internetu dříve či později nalezne odkaz na server nazývající se Zvědavec.
28.10. 05:40 Tom  RE: Server Zvědavec jak ho neznáte Mnoho lidí na internetu dříve či později nalezne odkaz na server nazývající se Zvěda
30.10. 11:59 Robin  RE: Server Zvědavec jak ho neznáte..............Všecko je jinak
27.10. 18:48 Sanyasi  Pokračování
01.11. 11:05 haban  RE: Pokračování
01.11. 11:38 haban  RE: Doplnění
28.10. 01:36  Myslím, že nyní by za nás měly
28.10. 08:21  RE: Myslím, že nyní by za nás měly
28.10. 01:53 abc  Zvedavec akého sme poznali
28.10. 18:21 ..  Dal nic
28.10. 21:06 fohat  RE: Dal nic
01.11. 11:46 haban  RE: Power of vision
28.10. 22:39 r.m.  a proč jim nevmetete do xichtu volně šířený film s pětimiliónovou variantou?
29.10. 04:58 ivan_fojta  pan Stwora ma pouze maly problem
29.10. 19:25  Každá rada drahá
30.10. 01:44 Robert Nohejl  RE: Každá rada drahá,sbirat penize na soudy,to je krmeni drave zvere.
02.11. 09:39 Robert Nohejl  RE: Každá rada drahá,sbirat penize na soudy,to je krmeni drave zvere.
30.10. 13:11  anonymní sponzoring
30.10. 13:26 Pentagram666  No....
31.10. 11:14  RE: No....
31.10. 14:51 Pentagram666  RE: No....
31.10. 15:00 Vopice  RE: No....
31.10. 18:23 Pentagram666  RE: No....
20.11. 15:43 F&T  RE: No.... že by další satanista

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 2

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
910 676,64 Kč

Poslední aktualizace: 1.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 10 113