Diskuze k článku

Plán evropské ekonomické vlády byl vypracován nacisty

Příspěvků 36

12.9.2011 3:09

Skutecny vyznam "Nazi"

Latinec 98.?.?.?

Bez zionismu, by zadny "nacismus" neexistoval.
Nemecti Narodni Socialiste byli 100% financovani antikrestanskym internacionalnim kartelem z Londyna a New Yorku, vedene samotnym Rothschildem, vyznavacem rabinickeho judaismu (tj. babylonskeho kultu Farizeju z doby Krista, tzv. "Traditions of Elders", ktere podle Krista udelaly zakony Mojzise a Boha neplatne).
Stejne sily, ktere financovaly smecky ztalmudizovanych Chazaru vychodni Evropy v jejich "revoluci" (tj. novodoby zacatek likvidace tzv. zapadni civilizace, byt to krestanstvi, kultura, etnicka a rasova pospolitost zeme, rozdilnost pohlavi, vnitrni tridni diversita, etc.), a nastoleni satanskeho Marxismu-Leninismu, tj. vrazedbneho a nicivsiho zidobolsevismu.
Pura vida.
================================================
The term "Nazi" was first applied to German National Socialists at the almost entirely Jewish Nuremburg Tribunal show trials. This was intended to deflect criticism of Jewish NATIONAL ZIONISM (i.e. 'Nazism'[mrknutí jedním okem] made throughout the 1930s by US Jews. The reality is that articles written in the 1930s and titled for example "Nazism Is The Greatest Threat To World Peace That Ever Existed" referred to JEWISH NATIONAL ZIONISM. Subsequent events have proved the authors right.

253130

12.9.2011 12:51

RE: Skutecny vyznam

sirmiax 92.?.?.?

Reakce na 253130

Syn Boží Ježíš Kristus nepřišel starou židovskou smlouvu (Starý Zákon) s Bohem zrušit, ale naopak doplnit, rozšířit o část, které se v křesťanském světě říká Nový Zákon. Je to asi tak, jako když u lidí je vydán zákon, který pak podléhá novelám (souvislost s vývojem společnosti skrze události v čase a prostoru). Jinými slovy řečeno, co Bůh ustanovil, nikdo jiný než zase On to nemůže zrušit !!! Ale poněvadž svou moc nad lidmi odevzdal do rukou Ježíšových, jsme proto závislí na Ježíšově vůli. A Jeho vůle se zase podřizuje vůli Boha jako jeho Otce, tudíž má Bůh opět a současně zpět vše ve svých rukou a pod svou kontrolou. Neboť vše, co je stvořeno, patří Bohu : On je jediným univerzálním Pánem a Vlastníkem všeho, co jest. Proto jsou a budou marné snahy globalistů si přivlastnit Zemi i vše, co je v ní, na ní i nad ní !!! A skrze různé události víme, že je globalistům a jejich satanskému knížeti dáváno stále častěji a zřetelněji na vědomí (zatím, než přeteče Pohár Boží Trpělivosti !!! ), kdo je tady skutečným Pánem !!! A vo tom to je !!! [smích] [velký smích] [oči v sloup]

253152

12.9.2011 18:21

RE: Skutecny vyznam

Latinec 134.?.?.?

Reakce na 253152

>Syn Boží Ježíš Kristus nepřišel starou židovskou smlouvu
>(Starý Zákon) s Bohem zrušit, ale naopak doplnit, rozšířit
>o část, které se v křesťanském světě říká Nový
>Zákon.
Zadna stara "zidovska" smlouva neexistovala. Zid a Israelita maji k sobe asi tak blizko jako ma Obama k Anglo-Saxonovi. Stara Smlouva byla PSANA, obdrzena Mojzisem pro 12 kmeny Israele. Zide maji sve Mishnah + Gemarrah, pred sepsanim v Talmud ustne predavany podvrh majici puvod v Babylonu, a odsuzovany Kristem coby "Tradice Staresinu, ktere udelaly Mojzisovy zakony neplatne".
Amen. Pochvalen bud Pan Jezis Kristus.

Po odchodu Krista Sv. Pavel, v 8. kapitole Listu k Hebrejcum (ne k zadnym "Zidum", tj. absolutni nesmyslny preklad v Bibli Kralicke ktery se nevyskytuje v zadnych jinych prekladech; opet, zide ma k Hebrejcum asi tak blizko jako maji US Afro-americane k US Anglo-Saxonum), jasne vysvetlil poslani Stareho Zakona a jeho odstraneni:
"Kdyby Prvni Smlouva (SZ) byla bezchybna, pak by nebylo misto pro Novou Smlouvu. Za porusovani Prvni Smlouvy, prijde den, kdy Buh vejde v Novou Smlouvu (tj. vira v Krista, KRESTANSTVI) s Domemem Israle (10 kmenu) a Domem Judah (2 kmeny). A Nova Smlouva (NZ) udela tu Prvni Smlouvu zastaralou, ktera ztrati na platnosti".
Jelikoz znacna cast Judejcu (ci Judeancu, podle zeme Judea, smesne prelozeno "Zide"[mrknutí jedním okem], vcetne vladnouciho politbyra Farizeju (mnozi z nich Edomite jako Herod a jeho kohorta, Babylonane jako Hillel a jeho kohorta, Assyrane, Egyptane, Ishmaelite, etc.), nenavideli Krista protoze sami nebyli ani z Domu Judah, ani z Domu Israel, tak Novou Smlouvu (a Jezise Krista coby Mesiase Israele) odmitli. To je sam dukaz o sobe, ze ti v te dobe, a ti kteri v jejich nenavistne doktryne zvane judaismus pokracuji az dodnes Israelity nebyli a nejsou, ale lzou, a jsou Satanovou Synagogou (Zjeveni Sv. Jana, 2.kapitola 9-ty odstavec, 3.kapitola 9-ty odstavec), a Svaotu Zemi zvanou Palestina ULOUPILI.
Pura vida.

253199

13.9.2011 10:31

RE: Skutecny vyznam

ltokar.sk 85.?.?.?

Reakce na 253152

Dle Bible Jezis sam rekl,ze prisel Stary Zakon naplnit a tim jeho platnost ukoncit. Duvodem byla jeho obet, ktera vykoupila lidi z hrichu. Samozrejme ale to neznamenalo, ze kdyz bylo receno nezabijes, ze pak mohli zabijet. Naopak .. Jezis rekl, ze nam dava jen 2 nove prikazani a to miluj sveho blizneho jako seba sama a o nejdulezitejsi, miluj sveho Boha celou svou dusi,telem,mysli a silou.

253238

13.9.2011 14:25

RE: Skutecny vyznam

Latinec 134.?.?.?

Reakce na 253238

>Dle Bible Jezis sam rekl,ze prisel Stary Zakon naplnit a tim >jeho
>platnost ukoncit. Duvodem byla jeho obet, ktera vykoupila lidi >z
>hrichu. Samozrejme ale to neznamenalo, ze kdyz bylo receno
>nezabijes, ze pak mohli zabijet. Naopak .. Jezis rekl, ze nam
>dava jen 2 nove prikazani a to miluj sveho blizneho jako seba
>sama a o nejdulezitejsi, miluj sveho Boha celou svou
>dusi,telem,mysli a silou.
Svata pravda. Amen.

To co jste rekl, to je psano v Novem Zakone, slova Krista.
Po odchodu Krista, jak je svedceno v "Listech Hebrejcum", kapitola 8, Sv. Pavel (jak je jiz uvedeno vyse) namaloval lajnu: Stara Smlouva, pro potomstvo 12 kmenu Israele (bud jiz fyzickeho puvodu, ci uz jen spiritualniho osviceni) je nahrazena Novou Smlouvou: Virou v Jezise Krista. To predevsim z toho duvodu, protoze po odvleceni 2 zbylych israelitickych kmenu (Judah a Benjamin) do Babylonu v 6. stoleti BC (z nehoz se vetsina Judahitu a Benjaminitu jiz do Palestiny nikdy nevratila), Stara Smlouva byla uloupena temi pro nez ani nebyla stvorena. Tj. uloupena a zneuzita NE-Israelity, pod vedenim Farizeju, a pro pouze jejich vlastni potrebu prekroucena tzv. ustne predavanymi "Tradicemi Staresinu" s puvodem v Babylonu, coz neni nic jineho nez Mishna ... Jezis sam tyto dablovy padelky napadal, a rekl ze udelaly zakony Boha neplatnymi (viz Matyas 15:6, Mark 7:13). A tyto podvrhy (Mishna), doplnene tucty nesmyslnych, uchylnych a nenavistnych vysplechu tzv. "mudrcu", tj. Gemarrah, je to co judaiste-zide nasleduji ve sve sepsane Magne Charte, tj. v TALMUDU. A tento dabluv podvrh, za ucelem oblbovani neznalych gojimu, judaiste/zide dnes nazyvaji "ustni Tora".
Pura vida

253249

12.9.2011 8:54

Řecko

Duanitta 62.?.?.?

Snad bych jen dodala k tomu, proč EU nechce dát raději Řecku svobodu s možností si vytvořit znovu svou měnu, což by pasovalo více k výčitkám vznášeným Řecku o tom, "něco" "někam" v Evropě stahuje dolů, asi svou "leností".

Škoda, že nikdo neřekne přesně CO to Řecko stahuje dolů. Myslím, že je to přesně naopak, Německo vydělává na Řecku a jiných slabších státech EU. Jsem ekonom ve firmě, která je závislá na vývozu v EUR a denodenně řeším problémy s posilováním měn a snažím se tomu čelit. Kurs je dán nabídkou a poptávkou po těchto měnách, a vím, že dokud bude země více vyvážet než dovážet, její měna musí sílit (pokud v tom nedělají bordel nějaké jiné finanční přesuny, ale v zásadě to platí). Posilování se zastaví až v momentu, kdy se export vývoz vyrovná s dovozem, vyváží se jen věci s komparativní výhodou. Německu se nikdy nevyváželo tak dobře jako nyní... čím to? Možná že je to Čínou, ale také tím, že mu pozitivně proexportně oslabuje kurs EUR právě Řecko a spol. Ti naopak mají velký problém, pro ně je EUR Německem příliš posíleno, nedokáží překonat levný čínský dovoz. Tedy, kdo si dokážete představit finanční toky, jsou to přímo hmatatelné peníze, které Řecko DARUJE Německu, formou více EUR, které obdrží Nemecký exportér, a méně EUR, které obdrží Řecký exportér (až zkrachuje)... jednoduchá matematika. A pak bude někdo dělat chytrého o tom, jak Nemecko prodělává, a dává "pomoc" [chechtot] pokud vím, tak půjčka není pomoc, půjčka je půjčka.

Je to tristní, jak dostává ekonomická věda v současnosti nafrak. Občas se ohlížím po době před listopadem, kde někdo tyhle věci řešit opravdu uměli. Mělo by se "z těch komunistů vymlátit" jak dokázali v rámci RVHP vyváženost, že dokázali přesunout některé výroby do jiných států tak, aby všichni něco dělali, nikdo se neflákal a všichni výměnou nakonec vydělali, neotročilo se na jiné za bezcenné papírky, jako to děláme my teď. Že dokázali "oběživu" dát jeho pravý význam, tj. aby to obíhalo.

253139

12.9.2011 12:49

RE: Řecko

RK 117.?.?.?

Reakce na 253139

Presne tak to je. Pred 30 lety bylo Recko exportni zeme, ovladalo velkou cast namorni prepravy. Vysledek pobytu v EU a uziti Eura je ten, ze podobne jako u nas skoncil maloobchod (vcetne tradicnich rodinnych firem), prakticky vsichni podnikatele odesli do zahranici za lepsimi podminkami. Takze nezamestnanost stejne jako u nas se resila zamestnavanim ve statni sprave, predcasnymi duchody atd. Nevim jaka jsou aktualni cisla ale v zemedelstvi tam myslim pracuje dnes pouze 4% obyvatel v prumyslu 17% a zbytek ve statnich sluzbach ci kvazisluzbach. Obrovsky obchodni deficit na kterem vydelava hlavne Nemecko, Francie a Italie. Nikdo nepochybuje o manazerskych schopnostech Nemcu, ale pracovitost uz i tam je minulosti a prosperita jde na ukor jiznich zemi a hlavne vychodnich kolonii. Recko muze zachranit pouze vystoupeni z EU, bankrot, zavedeni nove meny a jeji devalvace a hlavne zreknuti se nemravneho dluhu, ktery byl na ne uvalen. Misto toho navrhy na vytvoreni firmy Recko s.r.o. (Finsko - majitelem by byl kdo?) nebo navrhy Nemecka na vytvoreni uradu Protektora, ktery by hlavne dohledl na to, aby se dal nakupovaly nepotrebna nemecka vyzbroj pro nepotrebnou armnadu a aby Siemens neprisel o dalsi lukrativni zakazky. Nemecko je exportni sampion jen diky tomu ze zkorumpovalo s vladami nekolika dalsich zemi zbytek Evropy. Viz to jake vlaky budou jezdit nakonec i v Cesku, jakou vojenskou vyzbroj a za kolik pouzivame, kdo stavi dalnice a kdo mytne brany. Jeste ze to metro stihli udelat komunisti a Rusove, za tu cenu by dnes nespojili ani dve stanice.

253151

12.9.2011 14:15

RE: Řecko

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

Reakce na 253151

Pokud zkrachuje Recko, tak padnou i recke banky. A kdo pak ty recke banky bude sanovat, kdyz Recko nebude mit z ceho? A co teprv zapadoevropske banky, kterym Recko dluzi? Tim by se porusilo zakladni pravidlo neokapitalismu, ze zisky jsou soukrome a ztraty jsou verejne. Jak by k tomu chudaci bankeri prisli? [chechtot]

253160

12.9.2011 14:36

RE: Řecko

RK 117.?.?.?

Reakce na 253160

99% penez je na svete k nicemu - neslouzi k tomu k cemu maji penize slouzit tedy ke smene. Takze pokud se smaznou ekonomiku to spis nastreli nez poskodi. Problem je v tom, ze tohle neni prvni krize a i u te posledni pred 80 lety se skubalo zejmena obyvatelstvo o uspory a mejetek ve prospech bank. Ted do toho spadnou opet uspory a hlavne penzijno fondy. Co se tyce krachu bank, kluci si pred tim vyplati odstupne a za rok za dva si otevrou banky nove a zacnou znova s cistym stolem. Hlavni problem proc se vse oddaluje je mysllim v tom, ze vetsina planety vcetne statu je zadluzena ve prospech uzke skupiny lidi. Takze tentokrate to budou tito lide co na tom prodelaji a bojim se ze to jen tak lehce nevzdaji. A druhym podstatnejsim problemem je to, ze aktualne jaksi nejde zbankrotovat celou planetu coz muze mit pro tuhle partu lidi fatalni dusledky.

253165

13.9.2011 8:55

RE: Řecko

Duanitta 62.?.?.?

Reakce na 253165

Ale byla by to paráda, kdyby zbankrotovali všichni naráz... všichni by se navzájem pozavírali, a zpytovali svědomí v temných kobkách [velký smích] . Majetek by se naráz celý zabavil (sám) a sloužil již jen ke slávě. Vězni by na něm chodili na nucené práce... možná by to fakt nikomu nedošlo. Pár úspěšných by se nechalo. Nevím jistě, ale v temných dobách historie tomu tak třeba někde bylo, proč by se jinak lidé tenkrát klaněli až k zemi jako paka, nechávali se házet do hladomorny?

253225

13.9.2011 9:10

RE: Řecko

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 253225

No to by byla fakt paráda. A hádejte kdo by to odsral nejvíc- bankéři nebo dorbní střadatelé a daňoví poplatníci ?

253228

13.9.2011 9:36

RE: Řecko

Duanitta 62.?.?.?

Reakce na 253228

Jako beze srandy? [oči v sloup] Nedělejte, že nevíte. Bankéři by to od.. jak píšete. Přijde se na to, že peníze jsou nanic, že se nedají jíst. Do vězení se nepude, drobní střadatelé přijdou o drobné, ale získají budoucnost. Daňoví poplatníci jsou vítězové. Hlavní je ale nepřijít přitom o fyzický majetek, ten je třeba bránit třeba silou, čím více naráz krachujících bude, tím snáze se o ubrání. A začínáme nanovo...každý podle svých schopností.

253231

13.9.2011 9:41

RE: Řecko

Luxor 195.?.?.?

Reakce na 253231

Aha, tak peníze jsou podle vás nanic. Tak to je pak těžký. Přeji vám hodně úspěchu až ta doba nastane. Akorát nevím, čím vám potom bude zaměstanatel platit za vaši práci, za co si koupíte jídlo a věci denní potřeby atd.

253233

13.9.2011 9:56

RE: Řecko

Duanitta 62.?.?.?

Reakce na 253233

To se pouštíme do těžkých debat. Peníze mají být oběživo, v tom je jejich hluboký užitek. A do důchodu si raději schovejme soběstačnost ekonomiky, než hromadu dolarů. Nechci se s Vámi příti, musím makat, hezký den

253234

13.9.2011 17:51

RE: Řecko

abc 188.?.?.?

Reakce na 253234

Debaty sú ľahké, ťažká je realita, ktorú musíme žiť.
[urlhttp://dolezite.sk/SYSTEM_MOCI_jeho_ekonomickopoliticke_prejavy_suvislosti_197.html[/url]
http://dolezite.sk/Dolar_urcite_stracne_padne_85.h...

253255

14.9.2011 11:12

RE: Řecko

Duanitta 62.?.?.?

Reakce na 253255

.. tak nějak [smích]
ovšem zbývá otázka, co je záruka zajištění na stáří, když ne uložené peníze?
a)hodně dětí
b)sofistikované (či alespoň nějaké) technologie
c)soběstačnost ekonomiky.

Hlavně by mě zajímal ten bod a), jestli je to fakt nutné plundrovat Zemi za každou cenu.

253314

12.9.2011 9:41

Český manuál

fohat 88.?.?.?

http://hledani.gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2011090010 [cool]

253143

12.9.2011 10:04

"Prašť jak uhoď!"

abc 188.?.?.?

Ak peniaze prirovnáme k obehu krvi v ľudskom tele, tak ich nedostatok vedie ku kolapsu. Fiktívne peniaze, ktoré vznikajú obyčajným účtovným zápisom do virtuálneho účtovníctva v banke na základe hodnoty majetku, ktorým ručí dlžník, nikdy nie banka, sa peňažná hra dlhu + úrok, roztáča. Keďže však banky neručia peniazmi do výšky vkladov, dochádzajú peniaze a kríza likvidity sa mení na hrozbu systemických udalostí aké sa stali počas veľkej hospodárskej krízy v dvadsiatych rokoch 20. storočia. Nepoučiteľné ľudstvo smeruje k tomu istému stavu ak nie k horšiemu. Európske ani svetové banky nemajú dosť rezerv, aby mohli odpísať toxické dlhopisy bez toho, aby sami neskrachovali. A podobne ako nepodložené zvesti zamávali trhmi a vytvorili veľkú hospodársku krízu, tak aj dnes stále rastúci počet poplašných správ neveštia nič dobrého a sú jasnými signálmi, že banksteri nám chystajú krízu všetkých kríz, najväčiu zo všetkých, ktoré kedy postihli ľudstvo.

Banksteri sú vládami podporovaní zločinci, ktorí im umožňujú zadlžovať národné ekonomiky, bez toho aby politici niesli zodpovednosť pred voličmi. Deje sa to pred našimi očami vďaka demokratickým voľbám beztrestne. ECB a euro boli vytvorené preto, že starému systému hrozilo pod tlakom zadlženia národných štátov zrútenie. Vo svojom dôsledku prinesie ECB a euro na jednej strane vznik a vývoj centrálneho európskeho štátu blahobytu pre vyvolených a na druhej strane hromadenie dlhov v mene tohoto nového centrálneho štátu, ktoré zaplatia z daní ich zotročení chudobní poplatníci. Eurovaly sú európskou obdobou MMF. Je to teda EMF.Oba fondy dovedú skôr či neskôr ku kolapsu EU. Prečo? Pretože každé spoločenstvo tvorené smelými a prezieravými ľuďmi má mať založenie slobodného menového poriadku vo svojich rukách, nie v rukách banksterov.

V prípade odstúpenia Grécka od eura, to prinesie efekt domina, pretože to isté by čakalo PIIGS. Preto je taká enormná snaha o udržanie eura za každú cenu. Potom by to po totálnom zadĺžení eura znamenalo to isté. Krach eura. "Prašť jak uhoď!"Okultný plánovači, ktorí stoja za Cameronom a Rompuchom však sleduju niečo iné. Doviesť Európu ako SŠE /spojené štáty európske/ spolu s USraelom do svetového konfliktu z islamom na strane chazarstanu, krajinu ktorú založili chazari pre tento hlavný účel.

253145

12.9.2011 14:14

a co jako?Tak je to celé socialistké

Adrian Arcant 00 90.?.?.?

Stejně nikdy není kde brát jinak než ,že se to vezme vždycky někomu jinému at soutěží či válkou,takže je to uplně jedno na jakém základě se staví,ale Evropa má pouze 500.milionů a svět 7.miliard,takže holt to Německo i když dneska socialistické potřebujete jinak si sami nezaplatíte ani vlastní měnu i na tu vám švejnar musel půjčit a část uhradil státním pokladem tedy zlatem aby bylo jasno.

253159

12.9.2011 14:24

Stané právo

Kleptoman 213.?.?.?

Na takú vyhlášku, ak by raz bola u nás vyhlásená sa môžem zvysoka vysrať!!!! Aj tak nemôžem nič stratiť. Ja sa svojich vychádzok po meste nevzdám! Mne nebude nikto takto rozkazovať. Aj tak musím raz zomrieť. Všetci sme smrteľné bytosti. A je dôstojnejšie zomrieť zastrelením zo strany totalitného režimu, než na chorobu alebo starobu ako OTROK! [naštvaný]

253162

12.9.2011 19:32

Fašismus má tuhý kořínek

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Mussolini definoval fašismus jako propojení korporací s vládou země. Nechci být příliš velký skeptik, ale není to to, co vidíme na všech stranách? Ti co mají prachy, si kupují zákonodárce, pardon "lobují", a nechávají si vytvářet zákony na zakázku. Následně pak vydělají více peněz a můžou si zaplatit další a další zákony, můžou si také "koupit" veřejné mínění prostřednictvím ohlupujících kampaní ve sračkometech, pardon, v demokratických sdělovacích prostředcích.
Pokud je Evropská unie stavěna podle projektu nacistů/fašistů, tak by stát měl přestat stíhat lidi za hajlování, protože oni se jen hlásí k odkazu otce Evropské unie a poměrů v ní nastolovaných.
Vyvěsme tedy vlajky se slunečním znamením a budujme společně a nerozdílně ten náš úžasný evropský lebensraum!

253203

12.9.2011 20:40

Ono ani se čtvrtou říší to nebude tak horké.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Projekt eura byl finacovaný z expanze do prostoru po pádu východního bloku. To byl ekonomický impuls, který postavil západ zmítaný krizemi na nohy na konci 80-tých let. Mohl to být paradoxně impuls pro transformaci západní civilizace k neexpanzivnímu způsobu existecne, ale bohu6el došlo k opaku. Extra zdroje a čas, který z toho vznikl byl použit krátkozrace a hloupě na budování okázalé imperiální fasády. 11. září bylo jenom jedním z logických kroků rozhodnutí mocenské elity s jejich PNAC.

Momentálně není prostor pro expanzi, došlo k masivní redukci industriálního potenciálu v civilní sféře, který se přesunul do Asie. Logický důsledek napojení korporací na veřejné rozpočty s důrazem na tzv. bezpečnost. Na předražených kanónech se vydělává více než na civilní výrobě. Bezepčnost není nic jinéhpo než propagandistické krytí pro demontáž struktur republikového zřízení a občanských privilegií a svobod, spojené s vytvářením vojensko-technologické nadřazenosti a rabování zemí třetího světa v ještě tvrdší formě bez ohledu na sociální, politické a ekologické škody. Veřejné rozpočty jsou bankrot, fiat money neschopné bez neustále expanze existence končí. Merkelová se Sarkozym můžou poručit větru, dešti, ale euro končí. Jenom blbec by do Řecka mohl poslat modré přilby na "výběr daní", ale pokud modré přilby budou bundeswehr a jiné věřitelské státy, tak jak je libo. Východodoevropané to nebudou, nemají branou povinost.

Uvídíme jak dlouho takový výběr daní euro přežije? Němci pokud se nechají vést fašismem si koledají o další pořádnou po hubě a tentokrát je vyplatí evropské národy i bez Rusů. Soros jim sice radí, že mají evropě diktovat, ale na každé hře jspou odvážní diváci nejvíce, tedy v tomhle je můžou trumfnout spekulanti, halvně pokud větří velký zisk. Sjednotit Evropu silou nepůjde a na otevřenou totalitu v celeevropském měřítku nemají dosatečnou moc, sjednocující ideu ani čas. Ten korporatní fašistický finanční systém zkolabuje rychleji. Být Bruselskými panáky, tak bych s fašismem moc nekoketoval, poněvadž jsou v Evropě krajně neoblíbení a těžko hledat někoho, kdo by jim poskytl azyl. Když toiž nemají oblibu v Evropě a národních zemích, odkud pocházejí, tak kde by o ně vlastně někdo stál? Po humanitarní akci v Libyi, tak někde možná uprostřed Antarktidy by mohli mít pocit sucha bezpečí.[velký smích] [vyplazený jazyk]

Dovolím si malé srovnání s vojenskou silou západního impéria. V USA jsou pevné federativní strukury moci, centrální zpráva zatím bez problému vybírá centrální daně, mluví se jedním úředním jazykem. Californie neřeší nějaké národnostní ambice s NY, Texasem nebo Illinois. Ani v centru nemusí zvažovat, že někde vyšlou armádu jako do Řecko. Něco tak idotského se enodváží říct žádný člen Kongresu natož ministr fedrální vlády. O tak vhodných podmínkách pro vládu si central...Automaticky kráceno

253208

12.9.2011 20:42

RE: Ono ani se čtvrtou říší to nebude tak horké.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 253208

Dovolím si malé srovnání s vojenskou silou západního impéria. V USA jsou pevné federativní strukury moci, centrální zpráva zatím bez problému vybírá centrální daně, mluví se jedním úředním jazykem. Californie neřeší nějaké národnostní ambice s NY, Texasem nebo Illinois. Ani v centru nemusí zvažovat, že někde vyšlou armádu jako do Řecka. Něco tak idotského se neodváží říct žádný člen Kongresu natož ministr fedrální vlády. O tak vhodných podmínkách pro vládu si centralizovaná bruselská byrokracie i s korporacemi mohou může nechat zdát opravdu hodně vlhké sny. [velký smích] [velký smích]

A to kolaps USA smrdí občanskou válkou. Musí proběhnout rychle, aby nedošlo k větší devastaci chátrájící infrastrutktury. Pouze rychlá změna umožňuje transformaci a zachování komlexní civilizace s centrální mocí a vyhnout se válečným jatkám, ať ve formě občanské války nebo mezinárodnímu střetu, který neodvratně skončí nuklearní tečkou za lidskou civilizací. To, že dojde k oslabení centrální moci je nutnost pro efektivnější lokální využití dostupných zdrojů, ale furt lepší než archeologická vrstva do budoucna se zvýšeným výskytem radiace.
http://www.blisty.cz/art/60190.html
http://www.czechfreepress.cz/svet-kolem-nas/daniel...

253209

13.9.2011 6:36

Kolik platime?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Zajimalo by me, kolik rocne platime za clenstvi v EU a NATO, a jestli a jak financni problemy, ktere se snazi Kalousek likvidovat stezovanim zivota nejchudsim i stredni vrstve obyvatelstva, nejsou tim zadluzenim.
Nepozdava se mi veta u kdejake prace: je to castecne placeno z fondu EU... (s tim se setkavame, kam se otocime, a nejenom u nas, samozrejme), a pak taky se mi mota hlava nad vlastnim placeni aparatu EU...; vezmeme si kuprikladu jen platy vsech tech lidi, kteri se tam toci). Obe polozky, tedy kdejake placeni ruznych zakazek a chod aparatu EU musi stat strasne penize..., kde je EU bere?
Vi to tady nekdo?

253220

13.9.2011 9:59

MAASTRICHTSKÁ ZRADA - Destrukce národního státu

esw 109.?.?.?

Zradě se nikdy nedaří.
Z jakých důvodů?
Protože když se podaří, nikdo si netroufne nazvat ji zradou.
Sir John Harington, 1561 - 1612

MAASTRICHTSKÁ ZRADA
Destrukce národního státu
Rodney Atkinson
Norris McWhirter
Druhé upravené a rozšířené vydání 1995
Vybrané kapitoly
Z anglického originálu "Treason at Maastricht, The Destruction of the National State", second eddition 1995 vydaného nakladatelstvím Compuprint Publishing, 1 Sands Road, Newcastle-upon-Tyne, NE16 3DJ vybral a přeložil Jiří Šoler

http://jirisoler.wz.cz/maastrichtska_zrada.html

253235

13.9.2011 10:54

bububu z aktuane.cz

ix 77.?.?.?

http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/penize/clanek.phtml?id=713854

253240

13.9.2011 19:42

Krutá realita...

Zzi 94.?.?.?

všichni rozumní lidé můžou nesouhlasit, můžou se tohoto zjevně prosazovaného plánu, údajně nutného pod pláštíkem ekonomické krize děsit, bohužel realita je krutá. Podle ankety na www.idnes.cz existovalo (v okamžiku, kdy jsem sledoval průběžné výsledky), už cca 30% tupých a zpracovaných ovčanů, kteří by si něco takového přáli, ba dokonce by v tom snad viděli nějaký pozitivní přínos [pláč]

253266

13.9.2011 20:39

RE: Krutá realita...

jansmith1984 173.?.?.?

Reakce na 253266

A ty se jim divíš, Zzi??? Já se naopak divím, že při tom neutuchajícím brainwashingu a soustavném kosher ohlupování (kdy protiváhou je pouze, prozatím nezávislý, internet) jich není mnohem více.

jansmith[smích]

253269

14.9.2011 17:11

RE: Krutá realita...

jen tak 96.?.?.?

Reakce na 253266

Krutá realita? Jak pro koho... [smích]

http://dotsub.com/view/01ad2718-073c-474a-ac40-c7a...

253347

14.9.2011 8:12

Ekonomická vláda

Lot 93.?.?.?

Musím se přiznat, že tomuhle moc nerozumím. Už jsem pochopil, že většina čtenářů zde je nějakým způsobem ujetá doleva. Vpořádku. Budiž. Ale co vám tedy potom vadí na ekonomické vládě? Vždyť v tom s vámi táhne EU za jeden provaz. Bude se svazovat volný trh, provádět regulace monetární i regulace soukromého bankovního sektoru. Navíc se spojením více států a rozšířením území potlačí efekt konkurence a za to by jste měli být také rádi. Vždyť EU jde tím směrem kterým chcete i vy tak proč tak brojíte?
Ano. Nacisté měli podobný plán. Rozhodně byl podobný v tom, že odmítali volný trh a liberalismus. Ale to vy přece odmítáte také.

253303

14.9.2011 15:33

RE: Ekonomická vláda

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 253303

Protože je to utopická vize. Brusel si může nechat zdát krásné sny i federetivním uspořádání na způsob USA, třeba i více do leva, alůe ne moc. I když korporativnmí fašismus má s bolševickou totalitou společné všechno, kromě ideologie, tak úpořádek muší bejt, a lidi si během posledních let vyskakovali v rámci sociální státu, který vznikl díky soupeření dvou idologií a ekonomických koncepcí. To se demontuje.

V USA funguje ve mocenské a správní struktuře jedna řeč, federalní struktury mají legitimitu, k výběru daní se neodvaží žádný člen Kongresu nebo Senátu, či dokonce ministr federální vlády veřejně plácnout, že tam pošlou armádu. Nemluvím o nějakých podělaných modrých přilbách, které jsou pod OSN a s EU mají houby co společného. Někdo, kdo veřejně volá po cizí armádě, kterou chce vyslat do Řecka tedy člena EU, by měl být obviněn z velezrady, odsouzen a pověšen. Obvzlášť, když je v pozici eurokomiseře tedy ministra centrální vlády. Tam takový člověk nemá, co dělat. O důvěryhodnosti v takovou vládu?

Celý projekt EU i eurozóny v plné nahotě ukazuje, že je papírovým tygrem. Brusel nemá respekt a pouze formální legitimitu. Tedy bez síly a represe není schopen dosáhnout de facto nic, nemá efektivní funkční federalní struktury. Z toho důvodu veškerá rozhodnutí z centra jdou přes regiony. Naposledy tady byl clánek o vykácení zeleně na sídlišti v Liberci. Projekt prej EU. Nemluvím o primární zhovadilosti projektu, kde hlavní slovo hrála lidská bezohlednost, blbost a chamtivost. Už z hlediska účelu je projekt ztrátový a druhá věc je cena, poněvadž to mělo být cálováné z EU, stálo to desetkrát tolik. Třetí věc problém dohledat, že šlo o konkrétní projekt EU. Taková tečka za efektivitou, která ve skutečnosti představuje chlév v kterém korupce sežere většinu zdrojů, ať už ta cenztralní u mega koryt nebo ta málá v místě určení.

Tož asi tak na okraj Brusel nebude bolševická totalita, ale směřuje ke korporativnímu fašismu. Překvapuje mě, že takový trend uniká tzv. levici i tzv. konzervativcům. Přesněji řečeno, někdo by rád aby bruselská byrokracie vytvořila centralní fašistickou diktaturu v rámci Evropy, ale budou se nám muset probrat do reality. Poplakat si na nad málo uvědomělými evropskými národy, které jsou tou skutečností a zalézt zpátky do děr z kterých vylezli. Pravda můžou to zkusit silou, pak se stanou součastí lidového folklóru. Lidi k májkám začnou stavět symbolické kandelábry se symbolickými oběšenci.

253338

15.9.2011 0:09

RE: Ekonomická vláda

zzi 94.?.?.?

Reakce na 253303

já zase vůbec nerozumím vám. Jestli je něco neskutečně ujetého doleva, tak je to právě současná EU, která nemá s původními rozumnými pravicovými ideály volného trhu a volného pohybu pracovních sil moc společného. Jediným, hlavním a konečným cílem není nic jiného než totalitní levicové a centrální řízení našich životů do toho nejmenšího detailu, socialistický experiment, který nemá v historii obdoby. Copak to opravdu nevidíte ?

253372

15.9.2011 10:48

RE: Ekonomická vláda

Lot 77.?.?.?

Reakce na 253372

Myslím, že vám unikl smysl mého příspěvku. Já levicové přesvědčení nesdílím. Ani touhu eurofederalistů po zničení národního státu(právě proto, že nejsem ujetej doleva). Ale nechápu proč se levičáci vztekaj kvůli EU. Jestliže si přejí třetí cestu, která bude pomalu směřovat ke kontinentálnímu socialismu, tak není nic lepšího než EU.
Já bejt levičák tak tleskám hlubší a hlubší integraci, protože taková zamezí případným zvratům v politickém smýšlení na národní úrovni.

253390

15.9.2011 16:58

RE: Ekonomická vláda

zzi 212.?.?.?

Reakce na 253390

Ano, máte pravdu, poněkud jsme si neporozuměli. A opravdu, hlubší integrace v pojetí EU je velice nebezpečná, protože pokud se podaří zlikvidovat stávající státy a samostatné rozhodování na národní úrovni a vše se bude centrálně řídit úzkou skupinou eurokomisařů (kteří jediní můžou navrhovat nové zákony a nařízení, jejich změny případně rušení věcí nesprávných a nesmyslných) dojde tak i k centrálnímu řízení směrování politiky a smýšlení lidí. A jakákoliv změna "zdola", ze strany obyvatel původních států bude už navždy nemožná.

253416

11.10.2011 11:13

Předpoklady

Honza999 213.?.?.?

Z článku mám dojem, že autor apriorně předpokládá, že budoucí federace bude nedemokratická. Nynejší Unie není zcela demokratická, ale nechápu, kde se bere v lidech přesvědčení, že federace je nedemokratický typ státního zřízení. Federalizace by naopak znamenali i demokratizaci. Pokud ne, tak by to nebyla federalizace.

254987

Příspěvků: 36

12.09. 03:09 Latinec  Skutecny vyznam "Nazi"
12.09. 12:51 sirmiax  RE: Skutecny vyznam
12.09. 18:21 Latinec  RE: Skutecny vyznam
13.09. 10:31 ltokar.sk  RE: Skutecny vyznam
13.09. 14:25 Latinec  RE: Skutecny vyznam
12.09. 08:54 Duanitta  Řecko
12.09. 12:49 RK  RE: Řecko
12.09. 14:15 Pavel -Čert- Němec  RE: Řecko
12.09. 14:36 RK  RE: Řecko
13.09. 08:55 Duanitta  RE: Řecko
13.09. 09:10 Luxor  RE: Řecko
13.09. 09:36 Duanitta  RE: Řecko
13.09. 09:41 Luxor  RE: Řecko
13.09. 09:56 Duanitta  RE: Řecko
13.09. 17:51 abc  RE: Řecko
14.09. 11:12 Duanitta  RE: Řecko
12.09. 09:41 fohat  Český manuál
12.09. 10:04 abc  "Prašť jak uhoď!"
12.09. 14:14 Adrian Arcant 00  a co jako?Tak je to celé socialistké
12.09. 14:24 Kleptoman  Stané právo
12.09. 19:32 Sam Ting Wong  Fašismus má tuhý kořínek
12.09. 20:40 Rene Bartosek  Ono ani se čtvrtou říší to nebude tak horké.
12.09. 20:42 Rene Bartosek  RE: Ono ani se čtvrtou říší to nebude tak horké.
13.09. 06:36  Kolik platime?
13.09. 09:59 esw  MAASTRICHTSKÁ ZRADA - Destrukce národního státu
13.09. 10:54 ix  bububu z aktuane.cz
13.09. 19:42 Zzi  Krutá realita...
13.09. 20:39 jansmith1984  RE: Krutá realita...
14.09. 17:11 jen tak  RE: Krutá realita...
14.09. 08:12 Lot  Ekonomická vláda
14.09. 15:33 Rene Bartosek  RE: Ekonomická vláda
14.09. 18:31 abc  RE: Ekonomická vláda
15.09. 00:09 zzi  RE: Ekonomická vláda
15.09. 10:48 Lot  RE: Ekonomická vláda
15.09. 16:58 zzi  RE: Ekonomická vláda
11.10. 11:13 Honza999  Předpoklady

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 1

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 5

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Měnové kurzy

USD
22,53 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,57 Kč
Australský dolar
15,83 Kč
Švýcarský frank
24,48 Kč
100 japonských jenů
19,94 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,57 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 156,10 Kč
1 unce stříbra
506,55 Kč
Bitcoin
1 107 091,07 Kč

Poslední aktualizace: 6.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 930