Diskuze k článku

Za koho kope Ondřej Neff?

Příspěvků 89

8.9.2011 1:48

Super!

Vodník 94.?.?.?

"Děkuji za nenávistný plivanec, od vás je to vyznamenání."
Výborně jste to vystihl. Mám z toho naprosto stejný pocit. Formování totalitou se u Neffa nezapře. Není nic směšnějšího než když člověk s evidentně fašistickým postojem nadává jinak smýšlejícím do fašistů!

252682

8.9.2011 2:04

Kdo je Ondřej Neff?

keduT 78.?.?.?

V prvé řadě jde o člověka, kterému na výsluní pomohl komunista, voják, lékař a spisovatel Ludvík Souček. Neff měl možnost se ke svému mentorovi později přihlásit, ale nejen že to neučinil, ale ani neměl pocit, že někoho tím jménem dříve znal...
Druhá rovina jeho osobnosti dostala možnost se projevit při privatizaci Mladé fronty, kdy jednal naprosto stejně jako svého času Miroslav Macek v souvislosti s Knižním velkoobchodem - tedy obohacením se v rámci zákonných možností, byť s akcentem na nemorálnost takového počínání - v rozporu s dobrými mravy.
Sám se hlásí k propagandě proizraelské, proamerické. Na svém webu Neviditelný pes - zajímavé a podnětné je si přečíst tiráž - vytváří prostor poměrně rozmanitý a daří se mu minimálně udržovat iluzi jisté plurálnosti. Úzká spolupráce s Lidovkami mnohé signalizuje - ideové cíle Lidovek jsou totožné s ideovými cíli Neffa a Mafry...
Je to typický grafoman, který mnoho píše a velmi málo sděluje. Je zaměřen na edukaci digitální fotografie a vytvořil zdání, že problematice opravdu rozumí.
Při osobním jednání velmi neoosobní a podezíravý. V momentu, kdy má pocit, že je ohrožena jeho osobní integrita přechází na arogantní notu.
V debatách se vyhýbá konfrontacím - raději píše.
Fanouškovská základna je hlavně mezi lidmi zabývajícími se SF literaturou. Jako novinář by rád byl považovaný za enfat terrible, ale to by se nejprve musel stát novinářem.
Intrikář, pletichář, zákulisní hráč, bez zjevného etického kodexu - nahlíženo z úhlu Západního křesťanství a jeho normativů.
[mrknutí jedním okem]

252683

8.9.2011 9:42

RE: Kdo je Ondřej Neff?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 252683

Chtěl jsem podobně reagovat, ale napsal jste to elegantněji....myslím není co dodávat...

252713

9.9.2011 19:38

RE: Kdo je Ondřej Neff?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 252713

Souhlasím, jen ale podceňujete jeho schopnost manipulovat českým jazykem.

252885

9.9.2011 8:06

RE: Kdo je Ondřej Neff?

Kropáč kropac20 (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 252683

Doplnil bych, že Aston se u Součka nejen "vyučil", ale aby si posílil antikomunistické image, tak si na něho vymyslel, že ve válce v Korei dělal (Souček) pokusy na amerických zajatcích. Víc se k tomu nebudu vyjadřovat. Mohl by mne žalovat pro urážku své neexistující cti.

252834

10.9.2011 18:38

RE: Kdo je Ondřej Neff?

smutnyklaun 109.?.?.?

Reakce na 252683

Pokud někdo spolupracuje s LN,MF Dnes či HN, je to jasný signál, za koho kope.Za slušné občany této země to rozhodně není.V této zemi se v médiích objevují pouze účelově selektované a specificky komentované zprávy a komentáře, téměř vždy z pohledu bohatých pravičáků.K pravdě a důležitosti mají často velmi daleko.

252971

27.9.2011 22:31

RE: Kdo je Ondřej Neff?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 252683

Na uvedenou otázku stačí pouze jednoduchá odpověd´.
Zase jeden člověk, který se dal snadno koupit, neboť
je nevyrovnaná osobnost s potřebou moci, obdivu a peněz.
To je ale už zastaralé a většina mladých si to nemyslí!
Lidé musí změnit své myšlení od základu a přehodnotit
priority. Berme ohled na přírodu, její zákony a potřeby.
Chce to více skromnosti pokory a lásky k bližnímu.
Dagmar

254042

8.9.2011 3:29

Pan Neff je především Žid

Janeček 69.?.?.?

Takže se hlavně ptejte za koho jako Žid kope. Navíc je to žid militantní. Takže se ptát zda kope za český národ je zcela scestné, to od něho nelze očekávat neb je to proti lidské přirozenosti. Problém je ovšem v to, že je českému národu nebezpečný.

252685

9.9.2011 0:53

RE: Pan Neff je především Žid

Mareš 217.?.?.?

Reakce na 252685

Pokud je Ondřej Neff Žid, pak jedině že by se dal ryze oportunisticky pokřtít... tedy pardon, požidit. Protože Neffové ani Stuchlíkové nikdy Židy nebyli, jsou to původní české rody. Je pravda, že Jan Neff (slavný obchodník, český vlastenec a praděd O.N.) s Židy čile obchodoval - ale konečně, s kým také jiným měl úspěšný český obchodník obchodovat, než právě s podnikavými a obchodně nadanými Židy. Nebude přece kupovat zboží od Němců. [mrknutí jedním okem]
Je zajisté možné podědit židovství po matce, ale to bych v případě O.N. rovněž vyloučil. Vlasta Petrovičová (matka O.N.) zní sice podezřele chazarsky, ale je to pouze pseudonym, vlastním jménem byla Horáková a za války pracovala jako skriptka na Barrandově.

Nebuďme zbytečně paranoidní. Na to, aby byl člověk užitečný židovským zájmům, nemusí být nutně Žid, stačí k tomu dostatečně pružná páteř a dostatečně volné morální mantinely. [velký smích] [vyplazený jazyk]

252816

9.9.2011 8:01

RE: Pan Neff je především Žid

Kropáč kropac20 (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 252816

Nebudeme paranoidní. Pokud to není morbidní, vraťme se k dokumentaci týkající se vraždy dcery dotyčného. Tam Neff sám uvádí informace o svém židovském původu.

252833

9.9.2011 11:38

RE: Pan Neff je především Žid

Mareš 217.?.?.?

Reakce na 252833

"Židovský původ" je široký pojem, a "mít židovský původ" neznamená totéž, co "být Žid". Já mám taky z jedné strany rodiny vzdáleně židovský původ (ve smyslu genetickém), a troufám si tvrdit, že takových je nás tu víc. Ale Židy ani židy to z nás nedělá. Doufám. I když kdo ví - já někdy mívám takovou chuť na šoulet, že bych z toho vraždil křesťanské panny. [velký smích]

252857

8.9.2011 4:10

Tak jsem se vás, pane Stworo, zastal

Arkan 74.?.?.?

(Text vymazán. Prosím, ozvěte se mi na email. Děkuji. Editor)

252688

8.9.2011 8:05

RE: Tak jsem se vás, pane Stworo, zastal

keduT 78.?.?.?

Reakce na 252688

Arkan se Vás zastal? To zní jak polibek smrti...

252701

8.9.2011 5:57

Pane Vladimíre,

Střelec 77.?.?.?

tituluji vás tak proto, že se tak v emailech podepisujete. Poděkoval jste Neffovi za jeho plivanec, ale stejně si myslím, že vám jeho urážky nemohou být příjemné. Proto vám zde chci projevit vděčnost. Za vašeho bezvadného Zvědavce a za to, že útokům svých nepřátel stále odoláváte. Držte se, prosím, kvůli českému národu, který tolik za posledních dvacet let ztratil a jehož stav se dá přirovnat ke stavu po Bílé hoře.

To, že je Neff uváděn v ČRo je jedním ze svědectví v jakém stavu se naše sdělovací prostředky nacházejí a čemu slouží. Téměř jsem jim přestala věnovat pozornost a orientuji se ve velké míře na internet, kde stojí Zvědavec spolu s Outsidermedii na prvních dvou místech. Děkuji vám za všechno co pro probuzení lidí děláte.

252693

8.9.2011 9:08

RE: Pane Vladimíre,

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 252693

Také se připojuji k velkému poděkování za to, že existuje Zvědavec. Až teprve Zvědavec mi otevřel oči a teprve díky němu jsem pochopila, jak funguje svět. Před Zvědavcem (asi před 7 lety) jsem chodila na Neviditelného psa, kde v podstatě nicneříkající a falešné zavádějící Neffovy články už tenkrát nestály za nic. Nic neobjasňoval, nic neobjevoval, jenom prázdně mlžil a žvanil. A v dnešní době se Neviditelný pes proměnil s prominutím na úplnou sračku. Ještě k tomu s tvrdou cenzurou, kterou kdysi, když s Neviditeným psem začínal, vůbec neměl. [bliji]

252707

8.9.2011 20:05

RE: Pane Vladimíre,

Lin 85.?.?.?

Reakce na 252693

Jo, paní Střelče. [smích] Taky mám v oblibě "autsajdry" a dost často si tam chodím číst (a to díky vám, protože jste sem onehdá dala odkaz s článkem, já ty stránky neznala).
Jen ten stav čekého národa mi příjde tisíckrát horší, než po BH. Tenkrát se lidé ohnuli ze strachu, ale své kořeny moc dobře znali, drželi se jich a schraňovali je v posvátné úctě k dědictví od předků. Dneska zná své kořeny jen málokdo, ještě míň jich je má v úctě a předává je coby posvátné dědictví. Podle mého jsme v situaci, v jaké jsme nikdy nebyli - nebo až tam naše rodová paměť nesahá.
Nevím, kde má národ své dno. Ale asi je "nádoba" hodně hluboká, protože zatím se ode dna neodrážíme (ač nám to mnoho esoterických webů tvrdí). Mně zatím příjde, že teprve nyní si národ uvědomuje, že padá. Teď mluvím o kolektivním duchu, ne o jednotlivcích.

252783

8.9.2011 20:31

RE: Pane Vladimíre,

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 252783

Ano, vidím to podobně. Skutečně se jim v jedné generaci daří pohřbít národ a vykořenit nás. Je to tím, co jsem tady už psal o čtyřech pilířích našich životů a soustředěnému útoku na ně. Nikdy v historii nebyl podniknut tak široký, koordinovaný a promyšlený útok na vše, co z nás dělá lidi.

Ale přesto existuje malá naděje. Totiž v tom, že nás to nutí bojovat. Národ, který musí bojovat o své přežití, paradoxně sílí. A naopak, ten, který to má jisté a bezpečné, degraduje. Takže si myslím, že čím více budou útočit, tím více lidí si to uvědomí, a tím budeme nakonec silnější.

Uvidíme, třeba ještě není vše ztraceno. Totiž tohle přesně ONI chtějí. Abychom si mysleli, že je, a rezignovali. Nedělejme jim to snadné.

252786

8.9.2011 20:56

RE: Pane Vladimíre,

Lin 85.?.?.?

Reakce na 252786

Nevidím to jako ztacené. Bez naděje by se mi asi těžko žilo. [smích] Naději vidím v podobném, jako vy. A není zas tak moc malá. [smích] Když se rozhlédnete po dnešní situaci, tak oni se nám všichni ti "elitní" vybarvují sami. Opilci, burani, slizouři, tupci, kteří duní až odtama, co sedí. Obyčejný člověk najednou zjišťuje, že s takovým týpkem by si ani v hospodě čtvrté cenové k jednomu stolu nesedl. Čím víc tlačí na nás, tím jsou ve větším tlaku i oni (spojené nádoby) - a zapomínají na své mimikry. Podle mého dobře vědí, že jsou...kdesi..., takže vrozená parazitická hrabivost zůstává jedinou a sebezáchovnou vlastností. Když umírá hostitel, snaží se nasát do sebe co nejvíc, v naivní víře, že snad nějaký čas přežijí, než si najdou hostitele jiného. Jenže... nějak zapomínají, že právě umírající hostitel se může ještě v posledním tažení vzchopit a toho přepitýho klišťona prostě vytrhnout a rozmáčknout. A bude mu jedno, jestli to bude to poslední, co před svou smrtí udělá.

252791

8.9.2011 22:01

RE: Pane Vladimíre,

Stela 78.?.?.?

Reakce na 252786

Ano pane Stwora souhlasím s váma, vždycky jsem byla přesvědčena, že za tím je Sionisticko-zednářská mafie která totálně ovládá Českou republiku (stejně jako všechny státy v Evropě, a většinu i na celém světě) přešla do fáze zastrašování, aby odpor proti
ní co nejvíce zeiliminovala a zároveň získala na svojí stranu
desorientovanou věřejnost, která ale z 99% nemá nejmenší
tušení kdo jí vládne.
Nenecháme se zastrašit, vždy jsem si považovala vaší odvahy, a ta mě na mojí cestě velice posiluje.
Proto říkám, vaše slova potřebují podporu větší části společnosti.
Děkuji

252797

9.9.2011 10:17

RE: Pane Vladimíre,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 252786

Vy máte pozoruhodný talent se v jednom odstavci dostat až na dřeň. Z té věty >Skutečně se jim v jedné generaci daří pohřbít národ a vykořenit nás< úplně mrazí. Je to přesně to, co cítím i já. Celé jsem si to uložil, i když Váš optimismus z dalších dvou odstavců nesdílím. Podle mě řešení je útěk, jenže kam? I to Rusko se podle všech známek nějak kurví. Zbývá jen vnitřní útěk...

252850

9.9.2011 16:24

RE: Pane Vladimíre,

Střelec 77.?.?.?

Reakce na 252783

Paní Lin, doufám, že i na OM tak kvalitně diskutujete jako tady. Nechcete se tam virtuálně zviditelnit na Fóru? Budu tam nahlížet, zda se tam něco neobjeví. Zdravím Vás.

252869

10.9.2011 10:04

RE: Pane Vladimíre,

Lin 85.?.?.?

Reakce na 252869

Také moc zdravím... a sděluju, že se tam "nezviditelňuju". Stačí mi, že čtu. Moc vás zdravím... [smích]

252926

10.9.2011 15:25

RE: Pane Vladimíre,

Střelec 77.?.?.?

Reakce na 252926

Ach, škoda paní Lin. Měla jsem asi na mysli něco jiného než bylo možno z mého vzkazu vyčíst. Nevadí. Nechci využívat zdejší diskusi k osobnímu poselství, ale snad mi to pan Vladimír pro jednou odpustí. Dám na Fórum, to je ta poslední rubrika na OM, vzkaz pro vás a když se vám bude chtít, najdete jej tam.
S pozdravem S.

252948

8.9.2011 7:19

Fašistické chování

Jéňa 85.?.?.?

a vyjádření!Co kdyby občanské sdružení Zvědavec podalo na Neffa žalobu?Občanská sdružení nemusí platit soudní poplatky a žalobu Vám napíše můj známý zdarma!Věřte,Vladimíre,kdyby jste Vy se takto fašisticky vyjádřil o Neffovi,máte okamžitě na krku další žalobu!

252696

8.9.2011 7:35

RE: Fašistické chování

p. 125.?.?.?

Reakce na 252696

...soudruh nekdy take podruh Neff ...zalezi u koho a kdy.... je typickej fasista....kterymu vzdy a za kazdych okolnosti nenavidi... kdyz se diskutuje o vecech tykajicich se nas obycejnych lidi a tito obycejni lide maji sve nazory !!!.... to je mysli si ... velmi nebezpecne a vola po zasahu tolik typickem pro SD ...Gestapo a nebo NKVD....nebo kteroukoliv tajnou vrazednou organizaci... urcite je take pro sametove hadrovou taskarici jmenem demokracie......povsimnete si ze sam se zbabele dovolava zasahu kanadske vlady a zaluje tamtez misto aby jako chlap prisel a rekl me se tohle a tohle nelibi a nebo napsal Zvedavci prispevek...kdyz se vzdy nekdo takovej objevi je asi mnoha lidem nejen me nahle na bliti....

252698

9.9.2011 19:51

RE: Fašistické chování

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 252696

To je zajímavý nápad.

252888

9.9.2011 20:23

RE: Fašistické chování

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 252888

Víte, uvažoval jsem o tom. Ale co by mi to přineslo? Možná bych vysoudil omluvu, ale stálo by to spoustu peněz, času, musel bych tam jezdit... Konečně Martin Michal je jenom jeden. Nechci se mu podobat. [smích]

Já si totiž pořád myslím, že Neff není v podstatě špatný chlap. Je jenom poněkud pomýlený, trošku natvrdlý na některé věci, chybí mu rozhled. Možná má špatné přátelé. Možná je i malinko zbabělý a malinko prospěchář. Ale není v něm ta skutečná zloba a nenávist, ta arogantní nadřazenost jistých skupin. Ne každému je dáno, aby věkem zmoudřel. Někdo se zasekne a není schopen vidět, že svět se mění. Neff je mentálně pořád v roce 1988, kdy Sovětský Svaz byla hrozba a k Americe jsme vzhlíželi jako k zemi svobody a naděje.

Tento článek má slušnou návštěvnost, nepochybuji, že se mu donese. Myslím, že to je pro něj dostatečný trest. [smích]

252894

9.9.2011 21:04

RE: Fašistické chování

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 252894

No co by vám to přineslo: Vy jste ten, koho si můžou lidé z mainstreamu dovolit žalovat, když vás označí některou z osvědčených nálepek a teď byste najednou rozvířil opačný precedens tím, že byste zažaloval vy OPAČNÝM směrem a měl byste pro to opodstatněný důvod. A nerozumím tomu, jak se můžete porovnávat s Martinem Michalem a s Helenkou. Snad jste měl na mysli, že by se vás mainstream v takovém případě snažil snižovat tím, že by Vás srovnával s Martinem Michalem, ano, to je třeba možné.

Omlouvám se za anonymní komunikaci z mé strany[smích]

252899

10.9.2011 15:49

RE: Fašistické chování

fohat 85.?.?.?

Reakce na 252894

Pane Editore,třeba ta anekdoda má pravdivou příchut...ale pro uklidnění..Praotec ČECH byl ŽID a mluvil NĚMECKY.... [chechtot]

252949

8.9.2011 7:35

Neff kope za dnešní zloděje

Bubeník 94.?.?.?

Sám se totiž podílel na privatizaci (ukradení) deníku MF a získal tak několik milionů díky Klausově zlodějně. Proto ta podpora pseudoreformy a všech hochů, kteří Klause velebí a podporují navzájem, včetně médií.

252697

8.9.2011 8:46

Neff sedí s kriminálníky, defraudanty, tuneláři, humanitárními bombardéristy a PravdoLáskaři na vzájemném hnoji

MoUdrostrak 90.?.?.?

Neff vždy horoval pro tunelování, defraudace, megarozkrádačky (sám se aktivně účastnil rozkrádání majetku Socialistického svazu mladých). Neff je ryzím příkladem českého ex-komsomolského pravicujícího sociopata par excellence.

Neff vykřikoval orgaSSmy během humanitárního bombardování Jugoslávie Paktem NATO. Psal komsomolské častušky pro odtržení Kosova coby-vá daru pro/emerické albánské narkotrafikantské sběři.

(Cenzurováno. Tohle byl nevkusný útok. Editor.)

Přesto, nebo možná díky tomu o to silněji, zůstává Neff plamenným opiniomakerem zlodějen, vraždění, ničení, dobývání, válek a morální devastace.

Vložený obrázek

Není tedy divu, že takové (Cenzurováno. Neurážejte. Editor) Neffovi není Zvědavec.org po chuti. A může se zcvoknout vzteky, že na Zvědavec.org pařáty jeho kriminálnických kumpánů a živitelů nedosáhnou.

Pro každého, kdo ví, co je Neff zač, musí Neffovy plivance na Zvědavec.org být tou nejlepší satisfakcí, že Zvědavec.org má smysl podporovat!

252702

8.9.2011 9:04

RE: Neff sedí s kriminálníky, defraudanty, tuneláři, humanitárními bombardéristy a PravdoLáskaři na vzájemném hnoji

fohat 88.?.?.?

Reakce na 252702

je smutné,že ani rodinná tragedie nezměnila určitý druh zarytého myšlení...od toho jsme tady,abychom karmicku výukou změnili sebe k lepšímu a kdo to nezvládá,lekce přitvrdí... [oči v sloup] [oči v sloup]

252705

8.9.2011 9:38

RE: Neff sedí s kriminálníky, defraudanty, tuneláři, humanitárními bombardéristy a PravdoLáskaři na vzájemném hnoji

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 252705

musím s Vámi souhlasit (Zbytek příspěvku cenzurován jako nevkusný a hrubý. Editor)

252709

9.9.2011 20:42

RE: Neff sedí s kriminálníky, defraudanty, tuneláři, humanitárními bombardéristy a PravdoLáskaři na vzájemném hnoji

rony r.k. 188.?.?.?

Reakce na 252709

Zrovna od pana MoUdrostraka tam byla urcite nejaka ladna perliczka, hi hi. Ale zas nie-jestesmy prasata, jak se rika vodsad-podsad. Pane Stwora, si Vas vopravdu vazim ze ste vopravdu paka, pac napsat --příspěvek cenzurován-- to mi pride jako rana do moji kebule, ja uz ji mam tou politickou kkotrektnosti tak zdeformovanou je sem si zprvu rikal ze spatne vidim kdyz sem to videl. Obcas uz mam mysleni zpatky jak za totace, tyy vado......[pláč]
+ + + Smekam pred Vama! + + +

252896

9.9.2011 19:58

RE: Neff sedí s kriminálníky, defraudanty, tuneláři, humanitárními bombardéristy a PravdoLáskaři na vzájemném hnoji

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 252705

Prosím vás, ta rodinná tragédie v první řadě nezměnila jeho jako válečného štváče ani o píď. Na druhý den poté zase agitoval jakoby se nechumelilo.

252889

8.9.2011 9:10

O.N. fašista?

L.C. 194.?.?.?

Je pravděpodobné, že se mýlím, ale vyhnul bych se termínu fašista v souvislosti s O.N. Ať se na toto hnutí dívám jak chci, tak mi totiž stále vychází sice jako mimořádně autoritářské, které klade blaho státu vysoko nad blaho jednotlivého občana, ale také "silně, někdy možná až absurdně pronárodní". U pana O.N. ovšem pronárodního nespatřuji abslutně nic. Opět jej, nemohu označit ani jako vlastizrádce, či kolaboranta (protežování US linie, podpora radaru apod.), protože tento člověk Čech zkrátka není. Rovněž podpora výše zmíněného má pochopitelně s blahem státu pramálo společného.

Nechci, aby to vypadalo, že fašismus obhajuji. Chci jen říci, že mezi námi zkrátka žijí lidé, kterým je víceméně jakákoli ideologie cizí do okamžiku, kdy jim může přinést výhody. Že jsou fašisté o nich můžeme říci stejně, jako že jsou komunisté, kapitalisté, socialisté, demokraté, autokraté, či cokoli jiného a nejlépe je dokáže charakterizovat staré známé rčení "Kam vítr, tam plášť". Jsou to zkrátka lidé, kteří se budou mít dobře za jakéhokoli režimu.

252708

8.9.2011 12:03

RE: O.N. fašista?

Kadlik 88.?.?.?

Reakce na 252708

ANO vystizeno naprosto presne nas problem je vtom ze timto syndromem je postizena veseka vladnouci luza v tomto state a vsichni rektalni alpiniste nabaleni kolem.

252732

8.9.2011 9:40

Neff jen plní příkazy

JR 90.?.?.?

Zamyslete se nad tím, proč ten člověk vypouští takto účelová tvrzení. Všichni víme, že Zvědavec není ani fašistický, ani hnusný... Ví to i Neff.
Uvědomte si, že on pracuje pro lidi, kteří chtěli prosadit radar, proto ho Neff propagoval. Nyní chtějí cenzuru Internetu. Svobodu slova nenávidí, protože z ní mají strach. A tak nyní Neff mluví o "nebezpečí" svobodného Internetu. A především o tom byl jeho výstup. Zvědavec mu leží v žaludku, neboť je mnohem zajímavější a kvalitnější než jeho opravdu neviditelný Neviditelný pes. A tak využil příležitosti a pomluvil při své propagandě úspěšnější konkurenci.
PS: I když ve skutečnosti N.P. a Z. žádnou konkurencí nejsou. Kdybych použil říšskou argumentaci, napsal bych, že podle statistik N.P. čtou především lidé se základním vzděláním, zatímco Z. vysokoškolsky vzdělaní.

252711

9.9.2011 20:10

RE: Neff jen plní příkazy

Diotallevi 94.?.?.?

Reakce na 252711

Správná úvaha. A můžeme to domyslet dál: pokud bude cenzura zavedena a možnost publikovat budou mít jen někteří co myslíte, dostane Neff licenci? [smích]

252891

10.9.2011 18:52

RE: Neff jen plní příkazy

sirmiax 92.?.?.?

Reakce na 252891

Nebojte, lidi si zase až tak do internetu nasr.at nedají.Pokud bude cenzurován nebo silně omezen a znepřístupněn, už se nyní kují plány různých netových komunit, jak to zařídit, aby fungovalo pirátské na oficiálních kanálech netu nezávislé spojení a vysílání nezávislého internetu.Prostředky a technologie na to jsou celkem dostupné. Pak ti šupáci jistě sáhnou k represím,označí nezávislé netové vysílání pirátů za terorismus, a budou je mobilníma radarama (jako za 2.sv.války nebo za komančů) vychytávat, aby mohli zabavovat nebo rovnou na místě ničit jejich zařízení i počítače. Čekejme spíš další sviňárny, než jen pouhé spoléhání se na naivní myšlenky, že to ONI přece nemůžou. Můžou, už jo, a cokoli se jim zamane, a navíc beztrestně. Vy za drobnou krádež dostanete natvrdo kriminál, a ONI za humanitární bombardování suverénního státu bez vyhlášení války(Lybie) metály, povýšení a další miliony doláčů !!! Jo,jo nenažraná svině zůstane zase jenom hladovou sviní !!!

252976

10.9.2011 18:40

RE: Neff jen plní příkazy

sirmiax 92.?.?.?

Reakce na 252711

Neviditelný a proto tedy i chcíplý pes... to dá rozum, že se na chcíplotiny koukat nebudu !!! [chechtot] [chechtot] [chechtot] [bliji]

252973

8.9.2011 9:57

Vlastně ani nevím proč

Avocas 90.?.?.?

se mi vybavila veřejná omluva Marka Twaina: Odvolávám tvrzení, že pan X. Y. není hoden toho, aby si před ním člověk odplivl, a tvrdím pravý opak...
[mrknutí jedním okem]
Ano, Vladimíre, je Vám stoprocentně ku cti, když na Vás někdo takový zaútočí.

252719

8.9.2011 10:59

Skvělá reakce,pane Stworo!

synkopa 90.?.?.?

Nejen čtenáře Zvědavce by určitě zajímalo,kdo je vlastně Ondřej Neff.Lze se vůbec dopátrat pravdivých informací o jeho osobě?

252726

8.9.2011 11:35

typickej demograt

r.k. 188.?.?.?

Server je v USA, to se panu Neffovi ale nehodi do kramu, ackoliv je mu to velice dobre znamo. Uz jenom s tim mlzenim ukazuje co je zac. Pane Stwora, nesledovanim Ceskeho rozhlasu pripadne jeho audiovizualniho klonu Ceske televize neprichazite vubec o nic, tydle informacni media jsou tak ceske jako je mlada fronticka mlada. CRoz, CTv pramalo reflektuji mysleni normalniho ceskeho naroda, co z lidi delaj je uhlazene idioty, mozna z nich nakachlikuji i nejake dalsi nove "Neffy" a sliznete dalsi "spravedlivy" hnev lidu. Podpora vseho pravicoveho, paradoxne s vyjimkou tzv.pravicovych extremistu (Delnici,Popiraci,casem snad az budem mlit drzkou v zemi i Rolnici). U sledovani zahranicnich zprav mi bylo trochu lito hlasatelky, mozna by si stejnou cinnosti za rohem vydelala vic za min klientu. Neco se sledovat da, ale je to propaganda formatu Rudeho prava akorat zabalena do cokolady jako kindrvajicko takze je s nema vic srandy, na druhou stranu Rude pravo dobre poslouzilo pod brambory ci jako nahrazka wc papiru. Jo, a taky melo casto treba v oblasti zahranicnich zprav nedocenenou pravdu.

252728

10.9.2011 19:00

RE: typickej demograt

sirmiax 92.?.?.?

Reakce na 252728

No to už je známo, že mnoho zpráv o Západu vydaných za komančů mělo často pravdu. Jen Hlas ameriky apod.šovinističtí západní psi to zpochybňovali, vyvraceli a překrucovali, a disidentská a rádoby undergroundová česko-slovenská pakáž jim v tom docela úspěšně pomáhala. Takže sionistický brainwashing domorodých obyvatel tu byl docela silně v kurzu...

252979

8.9.2011 11:43

J

AlA777 ali (tečka) 3n777 (zavináč) gmail (tečka) com 109.?.?.?

Kdysi jsem mel rad O.Neffa a rad jsem chodil na jeho stranky, ale to uz je davno. Hned jak jsem zjistil co je zac, zacal jsem bojkotovat jeho stranky a jeho nazory me dal nezajimaji. Mel zustat u fotaku a psani chabeho sci-fi. [bliji]

252729

8.9.2011 12:06

RE: J

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 252729

I s těmi foťáky je to sporné - mrkněte se například na tento odkaz (myslím, že stačí přečíst poslední odstavec a podpis [smích]

http://paladix.cz/clanky/odpoved-neffovi.html

252733

8.9.2011 15:57

RE: J

AlA777 ali (tečka) 3n777 (zavináč) gmail (tečka) com 109.?.?.?

Reakce na 252733

muehehe, precetl jsem si to cele, nemene zajimava je i diskuse pod clankem. Je videt, ze tam pan Neff moc priznivcu nema.
PS: diky za link tento web jsem doted mijel. [mrknutí jedním okem]

252756

8.9.2011 12:01

Kdo je neff?

Loreai Killmorová 193.?.?.?

Neff je jen slunickoekofa­sistickobolse­vickofeministic­kobuzerantomul­tikulturní idiot.

Smutné je, že má prostor kydat svůj hnůj na ostatní.

252730

8.9.2011 12:29

pruzračný pan Neff

fohat 88.?.?.?

v pořadech Stanice Praha se prezentují ruzní glosujcí lidé v pořadu Jak to vidí.Je tam též Tána Fischerová,kde člověku,který je v Matrixu, nepřipadne nic podezřelého,kdo ale CÍTÍ intuicí,tak tam cosi skřípe....pan Bartoš jednou zveřejnil sáhodlouhý seznam Pravdoláskařu a u jména Tána Fischerová byla noticka...členka CFR...Děkuji touto cestou panu Neffovi,že se tak pruzračně odkopal,někteří jsou mnohem sofistikovanější....

252737

8.9.2011 18:15

RE: pruzračný pan Neff

fohat 88.?.?.?

Reakce na 252737

mladé Američanky,náš vzor v pruzračném světě http://movie-library.cz/film/11113-prizracny-svet/ [cool]

252773

9.9.2011 7:06

RE: pruzračný pan Neff

esw 109.?.?.?

Reakce na 252737

„Miluji kavárny. A víte proč? Žid do kavárny prostě patří,“ vzkazuje všem Táňa Fischerová.
http://www.maskil.cz/5771/5.pdf

V poslední době tuto nebezpečnou osobu (a další) vystrkují pravdoláskaři jako "hlásnou troubu" nespokojených občanů. Její "image" dobro konající nezištné herečky-poslankyně je vyrobeno s velkou pečlivostí,

252829

8.9.2011 12:35

Kdo platí psa?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Není náhodou Neff živ z různých grantů "nevládních" organizací achipelagu Soroš?

252738

8.9.2011 12:57

Karel Kryl

MMMX 90.?.?.?

Vyrok cloveka, ktereho si nesmirne vazim, zni: "Je to vždycky tak, že staré struktury, nebyla-li provedena revoluce do konce - ztratilo se tempo - staré struktury posléze revoluci zaškrtí, nastane nové císařství, tak jak to bylo ve Francouzské revoluci. V císařství se udělá nová šlechta, stará šlechta se z části postíná nebo odstraní, aby se znovu renovoval rod této šlechty a sešvagřil se s císařskou šlechtou. Vždycky tomu tak bylo a nastává to i v této zemi. To je můj názor. To znamená: nebudou tady žádné staré struktury, jsou tady dneska už staronové struktury a nedomnívám se, že komunistická strana je nebezpečná. Právě staronové bolševické struktury - bolševickokapitalistické - se bojí komunistické strany. Dneska - jak to zní směšně - aby jim náhodou ty nakradené prachy nesebrala."
Po precteni celeho rozhovoru se neni cemu divit, ze jsou u moci v mediich lide, kteri tam jsou.
http://jark.wz.cz/nejsemnaprodej.htm

252743

8.9.2011 14:34

Směšné, co si ten ubožák dovoluje

Vopice 90.?.?.?

Nejdříve by se měl zamyslet nad sebou, co publikuje na tom jeho nenávistném, rasistickém, fašistickém a sionistickém webu. To je takový hnus, že se to nedá číst. Jen samá nenávist. Ale už přeci víme, že čistokrevní soudruzi si nevidí do huby, neboť mají pokrytectví v krvi už od dob farizejů.

252752

9.9.2011 12:51

RE: Směšné, co si ten ubožák dovoluje

esw 109.?.?.?

Reakce na 252752

Na diskuzích kolem israele a sionismu v NP je to síla. Na to je třeba silný žaludek. Třeba jistá Hana Lukešová, fanatická "křesťanská sionistka", navíc blbá jak vidle. Teď různě přetřásají Turecko, a israelskýma atomovkama se to tam ježí...

252858

8.9.2011 16:04

co to je Neff?

clarc 188.?.?.?

co je to ten Neff? nejaka nova znacka lednicek? vubec to neznam, ale podle toho co jsem si ted mohl precist, to musi byt nehorazny smejd

252757

8.9.2011 16:15

RE: co to je Neff?

dub 94.?.?.?

Reakce na 252757

hm, bude to spíš nějaké bělidlo, co vyčistí dočista dočista.
zřejmě na to dělal reklamu a omylem to použil jako šampon...

252762

8.9.2011 17:35

Svetoobcan Ondra Neffu ...

steve 96.?.?.?

.. je obycejna kanalie. Velice nebezpecna kanalie ..., proto ..

252768

8.9.2011 22:14

RE: Svetoobcan Ondra Neffu ...

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 252768

Dekuju Vam za vysvetleni, ja jsem si az do dnesniho dne myslel, ze to je naky dalsi exoticky plemeno kvicaka......

252800

8.9.2011 18:39

Tady je videt,

Kysela 99.?.?.?

jak ksou lide rozestvani. Nikdo, ani ti nekteri v politice vubec nechapou nejake souvislosti. Jenom byt schovan za PC a stvat. Proti zidum, amikum, Rusakum, CSSD, ODS, policajtum, proti lidem, kteri uz maji dost cikanskych manyru. Vsechno spatne a nikdo si neda praci se trochu zamyslet a se zaverem ci nadavkou chvilku pockat. Strany oblbuji, stejne jako kazde nabozenstvi a ovcane se perou za neco, na co stejne nedosahnou. A tak tob bude co lidstvo bude hloupe. Mamon, money, mit lepsi auto nez soused. Ze ziji v dobe ustvane mi nevadi. Sakra prace.

252776

8.9.2011 19:47

Hehe...

Lin 85.?.?.?

... já se tu fakt směju. [velký smích]
Čekal snad někdo od pana Neffa jinou reakci? Však tenhle český brouk Pytlík byl vždy průhledný asi jako Doležal z Reflexu. Spíš by mi upadla brada až na zem, kdyby zareagoval jinak. Povídají si s ním o nešvarech internetu - a on se zrovinka otře (jen tak mimochodem, vybere "jen" příklad) o Zvědavce. A tryská to z něj jak z prasklýho sudu. Jako kdyby na netu existoval jen Zvědavec, Pes a Lidovky...[velký smích] A čemu se nejvíc směju? No přeci... když tak zasvěceně a odborně hodnotí tyhle stránky, není jiná možnost, než že je častým návštěvníkem a čtenářem (ale asi vám, Vladimíre, na web nepřispívá [oči v sloup] ).

252781

8.9.2011 20:07

radio leonardo je propagadisticky hnus + cenzuruje diskusiu

ka58 88.?.?.?

Radio uvernilo propagadistcku relaciu na geneticky modifikovanu ryžu ktora obsahuje beta karoten. ( beta karoten sa rozklada pri tepelnej uprave-kto je surovu ryzu?)
http://www.rozhlas.cz/leonardo/priroda/_zprava/873900

Naivne som sa chcel zapojit do diskusie, ale cenzor moj prispevok neodsuhlasil. pod clankom je iba jeden hulvatsky s komentarom.

Dovod cenzury: zvířata, která jsou krmena GM-krmivy, ztrácejí ve třetí generaci schopnost rozmnožování.
http://czech.ruvr.ru/2010/04/16/6522834.html

252784

8.9.2011 20:22

Že by existoval ještě jeden Zvědavec?

jezírkář 81.?.?.?

Zdravím,našel jsem na FB profil Zvědavec,ale nejsem si jist a nějak se mi to nezdá,že by pan Editor šel do FB.Nebo se pletu?

252785

8.9.2011 22:31

Pravdu povediac,

Osel 213.?.?.?

hlavny problem Zvedavca nie je priamo v clankoch (aj ked maju kolisajucu uroven, a obcas su na hrane) ale v diskusnych prispevkoch: tie mu kazia image. Zial, s tym sa ale neda nic robit...

252802

9.9.2011 19:02

RE: Pravdu povediac,

Vopice 77.?.?.?

Reakce na 252802

Ano, to je pravda. Kdejaký osel tu ničí diskusi. Ale co se dá dělat. Vždycky se nějaký osel najde.

252878

10.9.2011 8:33

RE: Pravdu povediac,

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 252878

Máte samozřejmě pravdu, ale jste drzej jak vopice. [smích]

252921

8.9.2011 23:02

Zvědavec vs, ČRo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Pane Stworo, Neff je sice nímand, ale dostal prostor ve veřejnoprávném médiu pošpinit Váš web, kterému jste věnoval a věnujete množství času a energie. Nelze po ČRo žádat odvisílání "obhajoby", případně jej žalovat?

252805

9.9.2011 20:12

RE: Zvědavec vs, ČRo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 252805

Tohle je velmi správný návrh

252892

9.9.2011 3:27

Židovská tradice a svoboda projevu nejdou přiliš dohromady,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

jak připouštějí i sebekritičtí vyvolenci. A své zkušenosti s tím mají i "popírači", občas i před žalářováním unesení za asistence imigračních úředníků pod malichernými záminkami od svých žen z USA, našeho pochybného současného "vzoru" (stejným orgánům ovšem mnohem méně vadí mestická invaze v řádu milionů)...

252823

9.9.2011 7:33

Kopaná

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Nevím za koho kope ale je jasně vidět do kohop kope a podle toho se dá odvodit i za koho asi kope [smích]

252831

9.9.2011 8:32

Spywork Neviditelného psa

Kropáč kropac20 (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Web je "přátelský" s webem Lidové noviny. To znamená, že zájemce o diskuzi musí nejprve vyplnit dotazník (jméno, příjmení, adresa bydliště). Poté redaktoři zašlou poštou zájemci o diskuzi jeho idetifikační číslo, kterým se do diskuze musí přihlásit.
Co takový režim zavést na Zvědavci? Dohlížitelům nad čistotou myšlenek by to ulehčilo práci s identifikací pouze podle IP. Lze též zblbnout a napsat: čisté cíle = čisté myšlenky. Pravda pravdoucí, jenže čisté myšlenky tak trochu připomínají Hitlerovo "Jeden Bůh, jeden vůdce, jeden národ". A jsme u té víry Astona, pouze se záporným znaménkem oproti Hitlerovi.

252835

9.9.2011 11:12

RE: Spywork Neviditelného psa

r.k. 188.?.?.?

Reakce na 252835

Na druhou stranu ti uzitecni idioti co tam na tech srackach "svobodne" diskutuji si na sebe muzou uplist slusny bic. Trebas nejaky jedinec tam v dobre vire nam vsem o nejakem jarmulkovem svatku pripomene zakonem stanoveny pocet milionu obeti holokaustu, ted si vemte ze to tam bude vypisovat numericky, a nechtejc se sekne vo jednu nulu min. A ani znudeny cenzor si toho nevsimne jak na potvoru protoze uz nema skoro co cenzorovat. A ted to tam bude treba den, dva, tri, a pak to bouchne. Tomu rikam pruser! A kdo mu na fizlarne uveri ze to nebylo umyslne? A bude to vubec nekoho zajimat jestli to bylo umyslne nebo neumyslne? V kriminale sice hlady neumre, no ale ruku na srdce, neni to na "svobode" lepsi? [překvapení]

252855

9.9.2011 18:36

RE: Spywork Neviditelného psa

Kropáč kropac20 (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 252855

Kdyz jsme u toho, bylo by to lepsi v kriminalu, nebo v domove duchodcu?

252876

9.9.2011 19:04

RE: Spywork Neviditelného psa

r.k. 188.?.?.?

Reakce na 252876

Ohledne pece o klienty to prvni. To je jeden z nespoctu paradoxu vitezstvi tzv. pravdy lasky....

252879

9.9.2011 10:47

STVORO,Stvoro...

valda 212.?.?.?

p.Stvoro,opakuju se ale zkuste uverejnovat na vasem webu i jine ruske (!!) autory,treba Nikolae Svanidze.Proto ze to nedelate tak p.Neff ma pravdu:vyhledavate konflikt a rozdmychavate ho.Ano,je to vas web a muzete si delt co chcete ale pak se nedivte ze se o vas takto vyjadruji jini.p.Neff neni rusofobni ale antibolsevicky ladeny clovek.To by jste mel byt taky.Nebo jaky ze jste,spravedlivy?

252854

9.9.2011 16:33

RE: STVORO,Stvoro...

dub 94.?.?.?

Reakce na 252854

můžete mi sdělit, proč si myslíte, že je tento gruzínský chazar ruský autor? proto, že pořádá v ruské televizi besedy?
stačí si je poslechnout a i blbec pozná, že toto individuum nemá s ruskem příliš společného[smích]

252870

9.9.2011 18:39

RE: STVORO,Stvoro...

valda 212.?.?.?

Reakce na 252870

Co bych ja vam mel neco dokazovat?Vy tvdite ze je zid,tak vy dokatujte ze je to tak.I kdyby ,teoreticky byl,tak mluvim o jinem nazoru ktery ma hlavu a patu.Vam se tento nazor nelibi(i kdyz ho neznate),tak se schylujete nekoho oznacovat za zida jako by to melo byt ohavna vlastnost.Kdo jste vy,supermane s ceske kotliny?

252877

9.9.2011 20:39

RE: STVORO,Stvoro...

dub 94.?.?.?

Reakce na 252877

a na to jste přišel jak, že tohoto hurvajze neznám?
máte snad pocit, že ruská televize a zdroje jsou tu nedostupné?
tak z tohoto omylu byste se měl okamžitě vyvést.
názory tohoto jedince znám dost dobře, ať diskutuje ve svém pořadu o čemkoliv, vždy se snaží prosadit, nebo aspoň podsunout, názory svých siobratří na západě.

halt lidi nejsou takový gojim blbci, jak byste soudruzi rádi[smích]

252895

10.9.2011 9:56

RE: STVORO,Stvoro...

steve 96.?.?.?

Reakce na 252877

.. pise se - z ceske kotliny
----
.. jelikoz je to tzv. "prechodnikova vazba", stejne jako "bychme" (napr. - .."bychme-li Vas navstiviti radi vybombardovali" ..
---
.. S se pise pouze ve slovech - vyjimkach, a to "Shori" a "Shnije"
---
... obe pismena S i Z se mohou libovolne pouzit ve slove Sionista/Zionista - vizaz zkurvysyna bude vzdy zachovana .
---
Radostny okamzik pro cesky jazyk je ocekavan po navratu Necase + 4 z Izraele. Knesset odsouhlasil dalsi ceske slovo, ve kterem budeme pouzivat S i Z !! A to v pouziti napr: .."On, Ona, ONO, Oni - byli Zdemokratizovani, popr. Sdemokratizovani .. Knesset zduvodnil uvedeni tohoto pravidla do ceskeho jazyka zcela logickym argumentem: .." V kafilerce jim to bude jedno .."

252925

9.9.2011 22:31

RE: STVORO,Stvoro...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 252854

1. Prznit někomu jméno je nechutné.
2. Říkat někomu, jaký "by měl být" je krajně samolibé.

ale hlavně

3. Svanidze je podle všeho bývalý komunista, který si v nové době udělal jméno na zapřísáhlém antistalinismu a proamerikanismu. Prostě ruský Štětina. Proč by tohle mělo být na Zvědavci, když je toho plná Mladá fronta a mainstream obecně (včetně Neviditelného psa).

Sem lidé nechodí, aby si přečetli to, co se nevešlo do Mladé fronty z důvodu, že je tam podobných věcí od jiných autorů habaděj. Sem se chodí za tím, co se do Mladé fronty vejít nesmělo.
Váš návrh nedává smysl.

252905

9.9.2011 19:17

Neff je podvodník

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Ondřej Neff je především velký podvodník, už jen tím, jak kombinuje "dobrácký" projev svého vystupování a to, že se nazývá "spisovatel" s tím, že se prokazuje otevřeně jako válečný štváč. K tomu ještě můžeme přičíst jeho podporování Lisabonské smlouvy. Neff ale (ne moc šikovně) nařeďuje sem tam svůj aktivistický program názory jakoby jinými, aby vyvolal zdání plurality svého webu.

A je to obrovský manipulátor s českým jazykem. Podívejte se na jeho logo: "První český ryze internetový deník". Jsem paranoidní když si myslím, že mu jde o to, aby čtenářovi utkvělo v mysli: "...ryze český internetový ..."? Z toho vyplývá obrovská snaha infiltrovat se do českého národa a interpretovat cizí politickou agendu jako českou agendu.

252881

9.9.2011 19:35

Mediální mafie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Je to skutečná propojená mafie.

Propojení Nev Psa s Lidovkami (potažmu s Lidovými novinami).
Pořad "Jak to vidí Neff" v rozhlase.
Propojení Neffa s MF Dnes (ještě z minulosti)
Občasné komentáře Neffa v ČT.

Specifické zájmy se tak opakují v několika masových médiích a dostávají tím punc "všeobecně akceptovaných pravd".

252883

10.9.2011 9:10

RE: Mediální mafie

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 252883

A těží z toho všeho i jeho manželka, jeho syn i jeho manželka. Je to zkrátka úplně stejné jako kdysi za komunistů. Jen dobře prokádrovaní lidé, patřičně poslušní a patřičně bezpáteřní, mají dovoleno vykládat své názory v mainstreamu.

252924

10.9.2011 11:58

RE: Mediální mafie

jansmith1984 192.?.?.?

Reakce na 252924

Ještě bych připomenul bývalého člena KSČ a spolupr. STB, dnešního kosher senátora, pana (odznáčka) Štětinu...[smích]

Po převratu se briskně převlékl a nyní je zarytým antikomunistou. Dříve společně s knížetem pravdoláskou za stranu Zelených, dnes za HOP-09 a jen se vyskytla příležitost nelenil a společně s pravdoláskovcem Vondrou(ODS) vyrazili letecky za peníze daňových poplatníku do USraele a za účasti velvyslance Gandaloviče(ODS) předali odznáček "hrdinným" hrdlořezům Mašínům.


Je dobré si tyto lidi a vazby ve kterých figurují (stejně jako v případě Neffa) opakovaně připomínat a všímat si, jak se kroutí a tváří při vědomí toho, že to o nich veřejnost ví.

jansmith[smích]

252937

10.9.2011 16:33

Ondrej Neff kope uz len za seba

Gibi z Wilsonova 195.?.?.?

Jeho zivot sa prehol v dramatickom obluku. Z oblubeneho spisovatela
sci-fi sa stal pisalek sionistickych kecov a ich fasistickej pro-
pagandy. Ak je pravda, ze ukradol znacnu cast majetku SZM, potom za tuto moznost musi "niekomu" platit. Takyto clovek uz bol v ceskych dejinach, volal sa Emanuel Moravec a tento je jeho sionisticko-
fasisticka obdoba. Nakoniec vsimnite si ako sa meni fyziognomia
Neffa. Ako sa zlo, ktore pacha na nom podpisuje. Este chvilu a budu s Emanuelom Moravcom ako rodni bratia. On si je dobre vedomy zla, ktore kona, preto tie jeho nenavistne clanky. Vie o svojej vine a preto sa jej snazi svojim "pisalkovskym" hulakanim
zbavit. On je len dusevna troska a ked ho jeho sponzori nebudu potrebovat, tak sa ho zbavia. Nakoniec mam pocit, ze jeho cesta na dno zumpy uz zacala. Zamerne pisem ON, je to vlastne moralny clovek alebo iba generator sionfasizmu?

252960

11.9.2011 8:03

Zvědavec a Neviditelný pes - prašť jako uhoď

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

no, čtu-li příspěvky zde, na Zvědavci a na Neviditelném psu, nevidím markantní rozdíl, jen hru se slovy. Všude jsou - my a oni, je nepodstatné, že na NP je drak Palestina a princezna Izrael a na Zvědavci je to obráceně, oba servery bych považovala za pomalu hnědnoucí, v žádném případě nikoliv mnohonázorové. NP to vyřešil nutností přihlásit se do diskuse neanonymně,, sever Zvědavec není tak přísný, nicméně příspěvky cenzuruje.NP má větší čtenářskou základnu samozřejmě díky panu Neffovi. Nevím, jak dalece se on znal s Ludvíkem Součkem, ale v mých očích není zdaleka tak dobrý autor, jako byl Souček, nicméně je celkem slušný autor, co jinak dělá zdejší majitel serveru, to opravdu nevím ale myslím, si, že to není nijak důležité, podstatné je, že oba servery zobrazují názory, doufejme jen menšiny společnosti, nehledají porozumění, ale čtemě zde články o tom, jací my jsme báječní a oni příšerní. Nicméně dozvídáme se v obou i jiné informace, jiné pohledy, které nám bohužel média veřejné služby nikdy nenabízejí, proto je čteme

253039

11.9.2011 15:28

RE: Zvědavec a Neviditelný pes - prašť jako uhoď

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 253039

No, drobné rozdíly tady přece jenom jsou. Editor Zvědavce nenálepkuje Psa, nenazývá ho "fašistický", "rasistický", "hnusný", nehovoří o něm s despektem před národem, nežádá, aby česká vláda vtrhla do Neffova domu a konečně ho umlčela.

253062

19.12.2011 18:23

na to má v hlavě, se Neff celkem úspěšně živí

Max Well allberto (tečka) armor (zavináč) yahoo (tečka) com 95.?.?.?

Například jeho fotky jsou otřesné, ale vesele vydává knížky o tom, jak se má fotografovat. A lidé si to kupují.Možná mu přeskočilo po té nešťastné události s dcerou.
Já ho ani neberu vážně.Má už 66 a asi senilní.
I v jeho případě je na místě otázka, co je horší, či Alzheimer, či Parkinson.
Když budete mít Alzheimera a půjdete si nalít štamprdli, tak po 2 krocích zapomene, co jste chtěli vykonat. Když máte Parkinsona, vylejete si tu štamprdli na košili,dřív, než ji dostanete k ústům. Co má asi Neff? Možná jedno i druhé...
Stačí si vybrat: http://www.solen.cz/pdfs/psy/2004/06/13.pdf

Ještě k tomu "psovi". Pokud vím, on ho prodal a jen tam píše svoje bludy.

258933

Příspěvků: 89

08.09. 01:48 Vodník  Super!
08.09. 02:04 keduT  Kdo je Ondřej Neff?
08.09. 09:42  RE: Kdo je Ondřej Neff?
09.09. 19:38  RE: Kdo je Ondřej Neff?
09.09. 08:06 Kropáč  RE: Kdo je Ondřej Neff?
10.09. 18:38 smutnyklaun  RE: Kdo je Ondřej Neff?
27.09. 22:31  RE: Kdo je Ondřej Neff?
08.09. 03:29 Janeček  Pan Neff je především Žid
09.09. 00:53 Mareš  RE: Pan Neff je především Žid
09.09. 08:01 Kropáč  RE: Pan Neff je především Žid
09.09. 11:38 Mareš  RE: Pan Neff je především Žid
08.09. 04:10 Arkan  Tak jsem se vás, pane Stworo, zastal
08.09. 08:05 keduT  RE: Tak jsem se vás, pane Stworo, zastal
08.09. 05:57 Střelec  Pane Vladimíre,
08.09. 09:08 Jarmila  RE: Pane Vladimíre,
08.09. 20:05 Lin  RE: Pane Vladimíre,
08.09. 20:31 Vladimír Stwora  RE: Pane Vladimíre,
08.09. 20:56 Lin  RE: Pane Vladimíre,
08.09. 22:01 Stela  RE: Pane Vladimíre,
09.09. 10:17  RE: Pane Vladimíre,
09.09. 16:24 Střelec  RE: Pane Vladimíre,
10.09. 10:04 Lin  RE: Pane Vladimíre,
10.09. 15:25 Střelec  RE: Pane Vladimíre,
08.09. 07:19 Jéňa  Fašistické chování
08.09. 07:35 p.  RE: Fašistické chování
09.09. 19:51  RE: Fašistické chování
09.09. 20:23 Vladimír Stwora  RE: Fašistické chování
09.09. 21:04  RE: Fašistické chování
10.09. 15:49 fohat  RE: Fašistické chování
08.09. 07:35 Bubeník  Neff kope za dnešní zloděje
08.09. 08:46 MoUdrostrak  Neff sedí s kriminálníky, defraudanty, tuneláři, humanitárními bombardéristy a PravdoLáskaři na vzájemném hnoji
08.09. 09:04 fohat  RE: Neff sedí s kriminálníky, defraudanty, tuneláři, humanitárními bombardéristy a PravdoLáskaři na vzájemném hnoji
08.09. 09:38 MoUdrostrak  RE: Neff sedí s kriminálníky, defraudanty, tuneláři, humanitárními bombardéristy a PravdoLáskaři na vzájemném hnoji
09.09. 20:42 rony r.k.  RE: Neff sedí s kriminálníky, defraudanty, tuneláři, humanitárními bombardéristy a PravdoLáskaři na vzájemném hnoji
09.09. 19:58  RE: Neff sedí s kriminálníky, defraudanty, tuneláři, humanitárními bombardéristy a PravdoLáskaři na vzájemném hnoji
08.09. 09:10 L.C.  O.N. fašista?
08.09. 12:03 Kadlik  RE: O.N. fašista?
08.09. 09:40 JR  Neff jen plní příkazy
09.09. 20:10 Diotallevi  RE: Neff jen plní příkazy
10.09. 18:52 sirmiax  RE: Neff jen plní příkazy
10.09. 18:40 sirmiax  RE: Neff jen plní příkazy
08.09. 09:57 Avocas  Vlastně ani nevím proč
08.09. 10:59 synkopa  Skvělá reakce,pane Stworo!
08.09. 11:35 r.k.  typickej demograt
10.09. 19:00 sirmiax  RE: typickej demograt
08.09. 11:43 AlA777  J
08.09. 12:06  RE: J
08.09. 15:57 AlA777  RE: J
08.09. 12:01 Loreai Killmorová  Kdo je neff?
08.09. 12:29 fohat  pruzračný pan Neff
08.09. 18:15 fohat  RE: pruzračný pan Neff
09.09. 07:06 esw  RE: pruzračný pan Neff
08.09. 12:35  Kdo platí psa?
08.09. 12:57 MMMX  Karel Kryl
08.09. 14:34 Vopice  Směšné, co si ten ubožák dovoluje
09.09. 12:51 esw  RE: Směšné, co si ten ubožák dovoluje
08.09. 16:04 clarc  co to je Neff?
08.09. 16:15 dub  RE: co to je Neff?
08.09. 17:35 steve  Svetoobcan Ondra Neffu ...
08.09. 22:14 Satanist  RE: Svetoobcan Ondra Neffu ...
08.09. 18:39 Kysela  Tady je videt,
08.09. 19:47 Lin  Hehe...
08.09. 20:07 ka58  radio leonardo je propagadisticky hnus + cenzuruje diskusiu
08.09. 20:22 jezírkář  Že by existoval ještě jeden Zvědavec?
08.09. 22:31 Osel  Pravdu povediac,
09.09. 19:02 Vopice  RE: Pravdu povediac,
10.09. 08:33 Jarmila  RE: Pravdu povediac,
08.09. 23:02  Zvědavec vs, ČRo
09.09. 20:12  RE: Zvědavec vs, ČRo
09.09. 03:27  Židovská tradice a svoboda projevu nejdou přiliš dohromady,
09.09. 07:33  Kopaná
09.09. 08:32 Kropáč  Spywork Neviditelného psa
09.09. 11:12 r.k.  RE: Spywork Neviditelného psa
09.09. 18:36 Kropáč  RE: Spywork Neviditelného psa
09.09. 19:04 r.k.  RE: Spywork Neviditelného psa
09.09. 10:47 valda  STVORO,Stvoro...
09.09. 16:33 dub  RE: STVORO,Stvoro...
09.09. 18:39 valda  RE: STVORO,Stvoro...
09.09. 20:39 dub  RE: STVORO,Stvoro...
10.09. 09:56 steve  RE: STVORO,Stvoro...
09.09. 22:31  RE: STVORO,Stvoro...
09.09. 19:17  Neff je podvodník
09.09. 19:35  Mediální mafie
10.09. 09:10 Jarmila  RE: Mediální mafie
10.09. 11:58 jansmith1984  RE: Mediální mafie
10.09. 16:33 Gibi z Wilsonova  Ondrej Neff kope uz len za seba
11.09. 08:03  Zvědavec a Neviditelný pes - prašť jako uhoď
11.09. 15:28 Vladimír Stwora  RE: Zvědavec a Neviditelný pes - prašť jako uhoď
19.12. 18:23 Max Well  na to má v hlavě, se Neff celkem úspěšně živí

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 5

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,46 Kč
Euro
25,48 Kč
Libra
29,81 Kč
Kanadský dolar
17,15 Kč
Australský dolar
15,81 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,64 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,39 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 861,34 Kč
1 unce stříbra
543,32 Kč
Bitcoin
828 556,31 Kč

Poslední aktualizace: 3.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 11 124