Diskuze k článku

25 nejlépe placených ředitelů vydělalo více, než zaplatily jejich firmy na daních

Příspěvků 10

1.9.2011 4:36

Nemoc tohoto sveta ,hladovost po mammonu a zit bozskym zivotem

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Clanek,ktery uvedu odpovida me theorii a svetove revoluci, pokud se tak nestane,tak bohati stahnou z chudaku i jejich kalhoty,az umrou hlady.Jsou mezi nami lide kteri ziji zcela jinym zivotem nez vetsina nas,ziji nehumalnim zivotem,jinak se to neda nazvat.
Quango bosses double their pay‎
Telegraph.co.uk - Heidi Blake - Raf Sanchez - 2 days ago

Britain's highest-paid quango bosses are almost doubling their salaries with ... figures omit hundreds of thousands of pounds in additional payments. ...
Clovek po precteni takoveho clanku se nedivi revolucnim bourim v anglickych mestech,rabovani obchodu a projev nasili proti zastancum a ochrancum elitni tridy naroda,jez si zije nad pomery a navic,jeste stale krade,jak se obevilo v mnoha skandalech Britanie s poslanci a lordy.Propast mezi chudymi a bohatymi se zvetsuje,stredni vrstva mizi,nove se rodici populace zira do neradostne budoucnosti,roste anarchie a zmena zakona na zlocinnost mocnych, zakon uz neslouzi verejnosti,ale k upevneni posice tech 300 svetove nejbohatsich,co jim patri vice jak 70% veskereho prirodniho bohatstvi.Vladnouci elita ji ze zlatych taliru,zatimco lidem pocitaji suche brambory na taliri,aby se neprejedli.

Vložený obrázek
Demands: Communities Secretary Eric Pickles had been pressing council chiefs on more than £200,000 to take a pay cut
Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2030205/Qu...
Britain's highest-paid quango bosses are almost doubling their salaries with ... figures omit hundreds of thousands of pounds in additional payments. ...
Quango bosses earning as much as £700,000 a year despite the Coalition’s promise to have a “bonfire of the quangos” and freeze public sector pay.
Svetu se ukazuje luxusni letadlo Gaddafiho,ale,kdo svetu ukazuje vladnouci tridu, kde kazdy z nich je Gaddafim, nakonec jeho letadlo,ktere ma kazdy politicky predstavitel na celem svete je sisditkem pro miliony zakryt vlastni bohatstvi.
State fat cats' £250,000 payoff: 800 axed quango staff share £23m redundancy bonanza
Sir Merrick is one of the local councillors estimated to have made more than £100,000 in a single year in allowances paid by various local government bodies of which he has been a member.

Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2030205/Qu...
But far from imposing a reduction on its chief executive, the LG Group is understood to be ready to pay £190,000 a year, nearly £50,000 more than the salary of the Prime Minister.

Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2030205/Qu...
Penez "habadej" jenom nejsou pro kazdeho.Mnozi z techto samovyvolencu,nepostradatelnych odborniku a obchodniku sedi v nekolika spravnich radach,kd...

Automaticky kráceno

252325

1.9.2011 7:19

Z tohohle článku by author Pouček radost rozhodně, rozhodně, ale rozhodně neměl...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kdo sem ten článek v/pustil? [zmaten] [překvapení] [zmaten]
Vždyť je plný levicující touhy po "přerozdělování"!!! [bliji]

Jak někde ve zlé socialistické Skandinávii, která by se měla dneska zmítat v kriSSi - a ona, mrška, místo toho drze drtí prima rate ve finančnictví...

Copak je sexy, ABY SE MĚLI VŠICHNI DOBŘE?! [oči v sloup]

K čemu/ke komu by pak oVčané vzhlíželi?!

Ke konci zlého Bolševíííka v Česko/slovensku dostávali Pepíci a Mařenky, co hrdinně a undergroudově naslouchali Kocábu, od zlého přerozdělujícího Bolševííííka 150.000 Kčs prémii za vytvoření jedné bytové jednotky, 300.000 Kčs prémii za vytvoření jednotek "d/vouch".

A Pepíci a Mařenky raději volili zinkání, pravicování, Poučky, hypotéky, Úřady práce, zastavárny a exekutorské návštěvy! Undergroudové hrdinství se cení!

Díky tomu mohli již BauMax/ijící Pepíci i Lídl/ující Mařenky fandit Kocábu při prodeji Fondů TREND, při love story Kocáby se se/x/retářkou - i při smiřovačkách Kocáby se zbídačujícími a bobtnajícími ghetty nepřizpůsobivých...

Vložený obrázek

Kampak s rovnostářstvím! Každý by budoval SVÉ 1-2 bytové jednotky, bydlel ve svém, neměl by ani na 40.000 bytů, ani na doly - ani na MiSSku [pláč]

Nevyhánějme nejmilejší všeho/schopné bydlet se svými rodinami AŽ do Švýcarska! Počkejte, až na pana Editora za otisk takovýchto socializačních, pro/taxačních a rovnostářských článků přijdou fanouši autora Slavných Pouček!

Vložený obrázek

Peníze nesmrdí - ani v množství větším, nežli malém!

Zapáchá vždy jen rovnostářství a přerozdělování jednotky budujícím Pepíkům a Mařenkám - bez jekotů Kocáby!

252332

1.9.2011 22:35

RE: Z tohohle článku by author Pouček radost rozhodně, rozhodně, ale rozhodně neměl...

r.k. 188.?.?.?

Reakce na 252332

Mam premluvit Marenku aby nechodila do Lidlu (Premluv babu II.) [oči v sloup] , nebo mate v rukavu i nejaky matny navrh na debordelizaci ceskeho prostoru? Tem vasim prispevkum pres duvtipne provedeni furt nejak chybi to hodne podstatne a to navod co s tim vsim.. Predpokladejme ze v roce 2014 levice (mozna) zvitezi (osobne je mi to jedno ale co). Je to sance na svetle zitrky? Pak by se totiz mohlo zacit vic prerozdelovat a min pravicovat.. [cool]

252382

1.9.2011 23:45

RE: Z tohohle článku by author Pouček radost rozhodně, rozhodně, ale rozhodně neměl...

dub 94.?.?.?

Reakce na 252382

nic složitého. co takhle vykopat všechny darmožrouty z agrární komory a nahradit je normálními lidmi a obnovit výrobně-spotřební družstva? postavit obchoďák, v podstatě temperovanou králíkránu, tak drahé není. pokud bude slouži jako obslužná (nikoliv ziskově zaměřená) realizační podpůrná jednotka, dostanou lidi levnější kvalitní potraviny a sedláci slučný peníz, jen šmelináři a překupníci utřou hubu.
pokud se do toho podaři zakomponovat i zpracovatleskou složku (nákup nebo leasing zpracvovatelksých kapacit), utřeli by mezinárodní zloději hubu a včechách by zase bylo o něco líp a víc práce.

není to tak těkžé, jen najít ty lidi...

252387

2.9.2011 0:25

RE: Z tohohle článku by author Pouček radost rozhodně, rozhodně, ale rozhodně neměl...

r.k. 188.?.?.?

Reakce na 252387

Tak to souhlasim ale asi se shodneme ze tohle neni realizovatelne pokud/dokud bude CR clenem sekty zvane EU. A i kdyby, Kaufland Lidl a dalsi palace na zradlo si sezenou ty svoje, ty nejlepsi, (v prekladu tedy nejlevnejsi) dodavatele, a to urcite nebude ceskej sedlak. A lidl/ujici Marenka jen tak lidlovat neprestane - penize jsou vzdycky az na prvnim miste a u tech co je nemaji (Pepici a Marenky) jeste vys..

252388

2.9.2011 3:06

RE: Z tohohle článku by author Pouček radost rozhodně, rozhodně, ale rozhodně neměl...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 252388

>>>Tem vasim prispevkum pres duvtipne provedeni furt nejak chybi to hodne podstatne a to navod co s tim vsim.. Predpokladejme ze v roce 2014 levice (mozna) zvitezi (osobne je mi to jedno ale co). Je to sance na svetle zitrky?
Uz jsem to tady napsal. Zustaneme cleny EU a NATO. Bude otazkou, kdo by mel konecne rozhodnuti..., jestli mensinova socdemacka vlada za tiche podpory KSCM anebo ta venkovni spolecenstvi.
>>co takhle vykopat všechny darmožrouty z agrární komory a nahradit je normálními lidmi a obnovit výrobně-spotřební družstva? postavit obchoďák, v podstatě temperovanou králíkránu, tak drahé není. pokud bude slouži jako obslužná (nikoliv ziskově zaměřená) realizační podpůrná jednotka, dostanou lidi levnější kvalitní potraviny a sedláci slučný peníz, jen šmelináři a překupníci utřou hubu. pokud se do toho podaři zakomponovat i zpracovatleskou složku (nákup nebo leasing zpracvovatelksých kapacit), utřeli by mezinárodní zloději hubu a včechách by zase bylo o něco líp a víc práce. není to tak těkžé, jen najít ty lidi...

>Tak to souhlasim ale asi se shodneme ze tohle neni realizovatelne
>pokud/dokud bude CR clenem sekty zvane EU. A i kdyby, Kaufland
>Lidl a dalsi palace na zradlo si sezenou ty svoje, ty nejlepsi,
>(v prekladu tedy nejlevnejsi) dodavatele, a to urcite nebude
>ceskej sedlak.
Myslim si, ze zadna reseni uz nejsou mozna. Vsechny mensi zemicky to prohraly ve chvili, kdy dovolily nadnarodnim kseftarum vtrhnout do vlastnich zemi - ti nejdrive pokoupili fabriky i pudu a pak odtahli vyroby do chudsich zemi (pamatujme, ty budou existovat porad, protoze spolecnym vybombardovanim pod NATO vzdy nejakou vzpupnou zem privedeme na mizinu a potom pod hlavickou EU ji bohumile zamestname vyrobou) a my, upozadeni Cesi i Slovaci bez proradnych ambici pridat se k posluhovacnym krivakum, diky nasi v minulosti vycepovane zdatnosti, budeme schopni nejak si v nouzi poradit - zahumenkarsky docilenym stavem budeme jeste v porovnani s ostatnimi zememi jakousi svetlou vyjimkou...
Jedinou nadeji, ktera nam jeste zustava, je mezinarodni revolta, neco jako deni v roce 1848. Ta se vsak nemuze zrodit v nejake male zemi, ta musi vzplanout v zemi velke. (Kez by se kuprikladu islandsky model uchytl ve Francii ci Spanelsku.) Takze nam zbyva jen vroucne vzhlizet k bourim ve vetsich zemich a mezitim pripravovat obdobnou atmosferu doma. A hlavne zaznamenavat, abychom potom rozeznali mezi sebou koukol od psenice.

252389

2.9.2011 8:06

RE: Z tohohle článku by author Pouček radost rozhodně, rozhodně, ale rozhodně neměl...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 252382

Milý r.k., důležité je se řídit Počkami a také číst Hayek/a (Friedrich August von...).
O tom je to celé!
Nejde zinkat (nebo Lídl/ovat) jen trochu...

Hrát si na Capitalism ...a přitom nechat při živote zlý sociální stát!

Např. takové Hollandsko - obdivuhodně pravicuje/bombarduje...ale zakazuje hodným řetězcům na svém territoriu stavět hypoše (hypper/markety)![zahanbení]

Vložený obrázek

Pfuj!

Nebo ta zlá socialistická přerozdělující Scandinávie ... hřeje na svých prsou zlá družstva![zahanbení]
Mladé konSServativce na ně!

Kdyby četli pozorně Poučky a také Hayek/a ((Friedrich August von...)...měli by dávno jak zlé ne/hypermarketující Hollandsko, tak zlá socialistická, přerozdělující a družstvující Skandinávie skvělou a zářivou životní úroveň, jako Země Prof. Big Toonnela...autora Pouček a horlivého čtěnáře Hayeka ((Friedrich August von...) [mrknutí jedním okem]

A o TOM to JE! Poučky se mají plnit bez držkování! [vyplazený jazyk]

252397

11.9.2011 2:00

RE: Z tohohle článku by author Pouček radost rozhodně, rozhodně, ale rozhodně neměl...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 252397

Asi si myslíte, že jste svou Češtinou vtipný a originální, že? Asi tak stejně, jako obsahem těch grafických znaků. Smrdíte zakomplexovaností i přes monitor. Běžte se vzdělávat nebo dělat něco užitečného.

253028

1.9.2011 15:41

Mno, tady máme to správné tržní přerozdělování.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Napojení privatního subjektu na veřejný rozpočet, vůbec nejméně efektivní způsob. A dělá to prej konzeravativní ministr a konzervativní strana s naším konzeravtivním knížepánem. Dálnice už asi málo sypou, pandury jsme nakoupili a nějaký nový líznutí stíhaček se teprve chystá. A vo to bude boj, jak v předehře předvedli Vondra s Kalouskem.
http://www.novinky.cz/domaci/243350-drabek-navzdor...

252358

1.9.2011 19:46

RE: Mno, tady máme to správné tržní přerozdělování.

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 252358

Opět jde o to vymezit pojem. Tentokrát pojem konzervatismu. Když má hlavní slovo feudál kníža, tak jakýpak asi význam má konzervatismus jeho? Jo, Mici Rézi byla příliš pokroková, nemluvě o Josefových patentech. Vzhůru do středověku, vzhůru do nevolnictví!

252372

Příspěvků: 10

01.09. 04:36 Robert Nohejl  Nemoc tohoto sveta ,hladovost po mammonu a zit bozskym zivotem
01.09. 07:19 MoUdrostrak  Z tohohle článku by author Pouček radost rozhodně, rozhodně, ale rozhodně neměl...
01.09. 22:35 r.k.  RE: Z tohohle článku by author Pouček radost rozhodně, rozhodně, ale rozhodně neměl...
01.09. 23:45 dub  RE: Z tohohle článku by author Pouček radost rozhodně, rozhodně, ale rozhodně neměl...
02.09. 00:25 r.k.  RE: Z tohohle článku by author Pouček radost rozhodně, rozhodně, ale rozhodně neměl...
02.09. 03:06  RE: Z tohohle článku by author Pouček radost rozhodně, rozhodně, ale rozhodně neměl...
02.09. 08:06 MoUdrostrak  RE: Z tohohle článku by author Pouček radost rozhodně, rozhodně, ale rozhodně neměl...
11.09. 02:00  RE: Z tohohle článku by author Pouček radost rozhodně, rozhodně, ale rozhodně neměl...
01.09. 15:41 Rene Bartosek  Mno, tady máme to správné tržní přerozdělování.
01.09. 19:46 baba_Blažková  RE: Mno, tady máme to správné tržní přerozdělování.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,51 Kč
Kanadský dolar
17,36 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,42 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 678,45 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 210 982,33 Kč

Poslední aktualizace: 7.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 794