Diskuze k článku

Zprávy z tiskové konference Dr Mousa Ibrahima

Příspěvků 22

23.8.2011 21:52

A další zpráva :)

Lin 85.?.?.?

Chci reagovat jen na bod, kde se píše o "mrtvolách v ulicích". Jo... někde jsem včera četla (už nevím kde), že při tom "zázračném" útoku rebelů bylo tolik zraněných (a mrtvých taky), že lékaři jsou zoufalí. Nemají místo, navíc jsou nemocnice pod palbou, dost zařízení bylo zničeno a díky "výchovným sankcím" nemají už ani zdravotnický materiál. Prostě - katastrofa... a o tom se vůbec nepíše. Dokonce dochází už i jídlo.
No...tak hlavně,, že si tam spojenci "testují" ta svá pěkná letadýlka bez pilota... a s bombičkou pod bříškem... To se to pak rebelům postupuje, když jim čistí cestu takováhle hračka.
To je stejně na hlavu... Tak rebelové vítězí a sami si "osvobozují" zemi, v LIbyi probíhá "revoluce" (žádná válka) a za nimi stojí ten černý vzadu, dodává hračky a bouchátka - ale - on přeci NIC! On to jen z povzdálí sleduje a je "překvapen", jak se ti kluci rebelský najednou zmohli na "velkolepou akci"... [oči v sloup]
Docela mě pobavilo, že prý se dneska Bílá chaloupka trošku otřásala... a ty otřesy vzbudily slušnou paniku. Jako kdyby se to "někomu" přestalo líbit, co provádějí. [velký smích]

251694

23.8.2011 22:09

Czech News TV

Peptalkin 62.?.?.?

http://www.czechnewstv.cz/index.php

251697

24.8.2011 11:40

RE: Czech News TV

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 251697

Dobrý link.Díky.

251731

24.8.2011 12:37

RE: Czech News TV

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 251731

Hrdinský čin a skvělý link, taky díky!

251737

23.8.2011 22:33

Ruske stranky o Lybii

mt-svk 91.?.?.?

http://9e-maya.ru/forum/index.php/topic,8.msg1002327.html#msg1002327

http://za-kaddafi.ru/

http://stalin-ist.livejournal.com/212749.html

251700

24.8.2011 0:29

dny secteny?

Tsignotschka 90.?.?.?

nikoho nemaji a vy uz pohrbivate? nadeje umira posledni ne? No coz, v tom pripade jsou Vase secteny taky. Se divim, ze vubec jeste neco delate

251703

24.8.2011 2:35

RE: dny secteny?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 251703

Je to skutečně otázka času pokud se to nestalo. V ulicích Tripolisu máte speciální jednotky jako SAS, chlápky z legie, bojové vrtulníky Apache si tam litají jak se jim zachce, na požadání on-line raketové útoky. Pak jsou tam dobře vycvičení žoldáci ze soukoromých agentur, kteří si hlavu s nějakými konvencemi nelámou a na hrubou špinavou práci sebranka, které říkají al-Kajda. K nim se přidají i místní, s kterými si režim nemazlil. I u nás ve svobodné společnosti by se našli lidi skřípnití jakýmkoliv režimem, co asi tak po 40 let vlády diktátora.

Jediná možnost odvrátit vojenskou porážku je všeobecná mobilizace, příliš mnoho cílů i pro vysokou technologickou a vojenskou převahu. Co si budem povídat, který režim si může dovolit dát hromadně do rukou lidem zbraně? Švýcaři mají třeba automatické kvéry doma. Jistě je snem každého Napoleona zabojovat si v guerilové válce ve švýcarských Alpách. Zničit centrální složky švýcarské obrany jako letadla, radary a jiné technické blbůstky to není zas tak velký problém, horší to bude s těma stovkama tisíc nasraných Švýcarů během okupace. Dávám Bonapartemu tak rok maximálně dva, na to aby měl toho vítězství plné zuby.

Co jsem četl, tak Kadáfí zmizel a pročesává se prej jeho opevněný komlex. Jistě to vyvolává nervozitu, protože se plukovník nevzdal, nevýlízal nikomu prdel ani nevykouřil ptáka a neškemral poníženě o azyl. Takže pravda s láskou nám zase jednou vyhrála nad lží a nenávistí. Důsledky tohoto velkého vítězství? Malá země se směšnými 6 milióny obyvatel vzdorovala půl roku NATO. I s plnou letckou podporou, výzvědnými informacemi tajných služeb, operacem i korumpující špičky Kadáfího režimu... to trvalo půl roku než se bojůvky podporované propgandou dostali do Tripolisu a bez specialních jednotke jako SAS by stejně neuspěli.

Časový faktor je v tomto případě problém. Žádnou propagandu mimo tuhou totalitu nelze vést důvěryhodně půl roku. Měsíc dva, pak vystřídání režimu a z toho vzniklý chaos to je propagandisticky únosné zahrát, ale v Lybii to trvalo moc dlouho. Dále bez ohledu na ideologii jsou režimi stojící na síle připraveny použít jakoukoliv brutalitu jen, aby zůstali u moci. Jistě dění v Libyi sledovali a analyzovali velmi pečlivě v Damašku, Rijádu, KLDR, ale taky v Londýně, Pekingu... Speciální je postavení Washingtonu, protože Američané jsou poslední početný dobře individuálně ozbrojený národ. Geopoliticky to způsobí nástup extremismu nejenom v islámském světě, ale i jinde.

Ekonomické dopady. Za prvé expanzivní finanční systém fraktalních rezerv to nemůže ani zpomalit v jeho probíhajícím krachu. Za druhé otázka věřitelů. Vypadá to, že požadovat splacení dluhů může být nebezpečné. Silové řešení povede k destrukci důvěryhodnosti a zdražení úvěrů, to v případě že by FED považoval za optimální ůrok, tak mín...Automaticky kráceno

251707

24.8.2011 2:35

RE: dny secteny?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 251707

Ekonomické dopady. Za prvé expanzivní finanční systém fraktalních rezerv to nemůže ani zpomalit v jeho probíhajícím krachu. Za druhé otázka věřitelů. Vypadá to, že požadovat splacení dluhů může být nebezpečné. Silové řešení povede k destrukci důvěryhodnosti a zdražení úvěrů, to v případě že by FED považoval za optimální ůrok, tak mínus 5% je jistě zajímavá zpráva. Venezuela požaduje 210 tun zlata, byl návrh natisknout papírky a nakoupit. Co vím, tak Rusko minimálně 10 let vykupuje veškerou těžbu na svém uzemí a možná i venku. Nepochybně země s velkými dolarovými aktivy nakoupily velké množství zlata, podobně investoři. Sehnat dneska do přímého fyzického držení 200 tun zlata za potištěný papír?... Ron Paul jistě ví, proč chce revizi FED a DSK prej měl důvěrnou informaci, že zlato ve Fort Knox je v trapu. Včetně německého, ale to je irelevantní, poněvadž jsme někde četl, že Německo je de jure stále protektorátem. A protektorát nemůže ani uzavírat mezinárodní smlouvy, na tož vlastnit zlatý poklad.

251708

25.8.2011 6:26

RE: dny secteny?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 251708

Došlo k propadu zlata, prej je nadhodnocené. To bude mít Chavez radost. Teď když je zlata dost, tak mu jistě bez problémů těch 200 tun hezky fyzicky vrátí. [velký smích] [velký smích] Jsou pře námi volby v Egyptě, už přišlo varováni z USA o poskytování pomoci. Situace v Libyi je chaotická, investoři s nadějí v oku věří v lepší časy.

To znamená loutková vláda, žádná občanská válka, nadšení Libyjci bez vody elektřiny, plynu, zdravotní péče a jiných blbostí, kterými si je Kadáfí kupoval. Sbohem tolerantní státe, nastoupí tvrdé pojetí islámu s právem šária, ženská patří do pytle od brambor a ne na universitu. Teď budou za tyhle odporné úplatky Libyjci končně mít hromadu svobody. Samozřejmě uvědomělé demokratické svobody a kdy by byl neuvědomělej, tak s tím co? S tím zatočíme. Ve jménu pravdy a lásky. Pokud by neuvědomělost měla masový charakter, tak bude humanitarně zbombardována ochuzeným uranem a přivedena k rozumu. Konečně ten hladký průběh známe z Iráku. Otázka pouze zní kdo poslytne okupační armádu? Podle toho lze véste spekulativní útok na bankrot Francie, Británie nebo USA.

Ještě malá poznámka. Spojené státy nejsou jediné ve vesmíru, kdo může poskytnout finanční, ekonomicko-investiční, technologickou a vojenskou pomoc. Mám pocit, že Muslimské bratrstvo to chápe dostatečně. A Egypt je vzhledem na svou polohu velmi zajímavý partner. 100 miliónovou zemi jde sice zbombardovat, ale nejde ji bez několika miliónů pěšáků na hodně dlouho okupovat. Taky je pře námi zima jeden z velkých nepřátel právdoláskokracie.

251801

25.8.2011 7:20

RE: dny secteny?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 251801

>Teď budou za tyhle odporné úplatky Libyjci končně mít
>hromadu svobody. Samozřejmě uvědomělé demokratické svobody
>a kdy by byl neuvědomělej, tak s tím co? S tím zatočíme. Ve
>jménu pravdy a lásky.
Nastane demorazie. Doslova a do pismene. [pláč]

251809

25.8.2011 12:56

RE: dny secteny?

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 251801

Vypíchnu jednu věc.
Hugo z Venezuely požádal o vrácení zlata a bum! Najednou klesne jeho cena. Ale to je samozřejmě jen náhoda, finanční trhy jsou přísně tržní, ničí zájmy se za to neschovávají, manipulace s cenami komodit (a potažmo ekonomikami států) jsou výplody paranoidních "socek", viďte TMO, DĚLNÍKU a spol.

251824

25.8.2011 1:38

Nějaké to železo Kadáfí lidem rozdal,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 251707

ne že ne. Vcelku výstižný je článek rádoby hanobící "ruskou propagandu", rebelové by bez bratrské intervence demokratů a šejků zcela určitě nezvládli ...

251796

25.8.2011 5:56

RE: Nějaké to železo Kadáfí lidem rozdal,

Saša 74.?.?.?

Reakce na 251796

Zprávy z Ruska potvrzují kanadská média chlubící se Jak miniaturní bezpilotní kanadské letouny pomohly libyjským povstalcům nebo How high-tech Canadian drones gave Libyan rebels a boost
Vložený obrázek
video

251799

25.8.2011 6:06

RE: Nějaké to železo Kadáfí lidem rozdal,

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 251796

Pokud rozdal skutečně takové množství zbraní lidem, tak NATO bude čelit občanské válce v daleko tvrdší formě než v Iráku. Dobytí Kadáfího pevnosti speciálními jednotkami má v tomto případě pouze taktický význam. Kadáfí zmizel, pozice najatých "revoluciónářů" i jejich poradců už zeď stojí za .... a bude hůř. Navíc to vypadá, že Kadáfí se nemá v úmyslu nechat hloupě zabít. Mullu Omara se snaží odstratnit skoro 10 let, jemomže ten má taky jméno. Nevím kolik je aktualní odměna na jeho hlavu, ale k čemu jsou mrtvole peníze? Jsou lidé, kteří myslí, že za peníze lze pořídit všecko. Jak kde? Ještě jsou místa, kde jméno, jisté pojetí cti, odvaha, krev a k ní patří msta... Pokud nějaký pohůnek použije v takovém místě peníze v nevhodnou chvíli, převážně končí jako velmi nešťastný pohůnek. Za dva milióny naši "obchodníci" mnoho nepořídí, tak možná použité fusekle se vzorkem DNA. [velký smích] [velký smích]

251800

24.8.2011 1:57

Days are numbered?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

nesmysl autore, Muammar se ukryl a ceka.Co mel jako delat, branit se a nechat vrazdit nevinne civilisty stejne nelitostne jako obyvatele Drazdan, Hirosimy, Nagasaki?Zvolil taktiku, ktera na tu zlodejskou bandu plati nejucinneji, rozptylil svoje jednotky po meste a az se napakuji a ztrati ostrazitost, necha je vystrilet jako krysy.Kdyby mel SCUD s vetsim doletem a nuclear warhead, to by bylo ine kafe.

251706

24.8.2011 2:58

Nedívej se na prst, dívej se na co ukazuje.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Naše civilizace je skutečně šílená. Pokud se na ni dívá nějaký nestraný nezávislý pozorovatel, tak musí být fascinovaný. Narazili jsme na limity expanze a vytrvale se držíme expanzivního systému na všech myslitelných levlech.

Ať jde o moc, kde se vedou geopolitické kroky směřující na počátku k lokálním rvačkám o ztenčující se zdroje, což nemůže skončit jinak než globálních konfliktem s užitím všech druhů zbraní. V sociální rovině převládá neuvěřitelný důraz na konzum, na honbu za lovením dalších a dalších fyzických prožitků. Vždy to chce něco silnějšího, aby to vytvořilo nový pocit uspokojení. Ekologická devastace a pludnrovaní obnovitelných přírodních zdrojů přesahuje dávno všechny meze zdravéhno rozumu... Systém fraktalních rezerv, raději bez komentáře.

Paradoxní na materialně-technologickém rozvoji je fakt, že naše civilizace stojí 100 let na spalovacím motoru. Změnila se spousta věcí, ale prohloubila zavíslost na tekutých uhlovodicích. Naprosto absurdní, dostali jsem se k nanotechnologiím, do vesmíru...a zůstali v masovém měřítku energeticky fatálně zavislí na spalování benzínu a nafty.
http://www.czechfreepress.cz/blizky-vychod/kenneth...

251711

24.8.2011 3:46

mam dotaz ohlede blokovaneho paketu

bobangold 77.?.?.?

firewall mi hlasi podezrely paket z teto adresy:
Name: nike.webzdarma.superhosting.cz
IP Address: 88.86.113.152
Location: PRAHA (50.078N, 14.433E)
Network: 88-RIPE
Registrant contact information is not available.
Pravidlo marketah.mysteria.cz

samozrejme me vubec nepusti na stranky marketah.cz, zrejme ta adresa je v mem blocklistu ve firewallu (Oupost), co si jinak mam o tom myslet, ze z vasich stranek se nekdo pokousi zjistit o mem pripojeni a ziskat tak nejake udaje?

251712

24.8.2011 5:13

143.8 tun zlata .to je lakadlo pro mezinarodni ganstery.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Predstavte si to,ze rebelove nakonec vyhraji s pomoci NATA a "Americanu".Ted,prijde otazka co se ziskanym zlatem,ozve se NATO,ze do tohoto podniku vlozily investice pomoci veskere valecne techniky,rakety,bezpilotni letouny az po palne zbrane a jine, to prec enekdo musi zaplatit a tady "vitezove" budou doslova sedet na hromade zlata, ktere bylo a nebo stale jeste je majetkem vseho libyjskeho lidu. Co, libyjsky obcan,dostane to ,co mel za Kadafiho,to je voln eskolni potreby pro deti,voln astudia aplaceni jejich ubytovani,co takhle ,volne zdravotnictvi, nemocny nemuze letet k vitezne strane,jak USA,tak Britanie,Francie, vsichni maji drahe zdravodni osetreni,takze,kde to mel libyjsky obcan lepsi,za vytezu a nebo porazenych,to bude velky otaznik.Hospodarsvi je rozvraceno,mnoho veci nebude pro obcany k dostani,samozrejme,ze demokrati z tech nejdemokratejsich,jinak svobodny "zapad"nabidne pomoc,kolik nabidnou k placeni za olej,tak,aby Libye dostala potrebn eveci ke svemu dalsimu zivotu a tak bude zajimave,za kolik olej prodaval Kadafi a za kolik to budou prodavat "rebelove", jez mnozi se nikdy nepodileli na tom,co budoval Kadafi.Mnoho rebelu,bylo drivejsich uredniku Kadafiho, i jeho ministr vnitra a jini budou svetcit,nebo zalovat Kadafiho a pri tom zapomenou na svou dlouholetou karieru pod jeho diktaturou,jez postavila jeden z divu sveta, umelou reku, zatimco rebelove to vse chteji dostat jako "svatebni dar"",jinymi slovy nici mnohe a neni jistota zda jsou schopni neco vybudovat. Dozeme jez byla hospodarsky sobestacna a hlavne nezavisla se vrhnou zahranicni monopoly a zacne drancovani zeme,tak,jak to delaji vsude jinde v jinych zemych,budou schopni "rebelove" tomuto drancovani zabranit a nebo budou muset mlcky prihlizet,jak zapadni pomoc se zmeni v drancovani zeme,kde nezamestnanost pokvete,tak,jak v Britanii a USA, ktere ve valce hledaji svou spasu.Co bud es kadfim,z ceho jej obzaluji,kdyz desitky roku,uz byl bombardovan na zaklade vylhanych zprav a jedno z jeho deti prislo o zivot,jak jej obvini z valecnych zlocinu,kdyz dokazal zarazit vyrobu atomovych zbrani, tudiz prispel ke svetovemu miru.Proste otazek je mnoho, ale pohledem na jednani "rebelu" si mysilim ze nova cesta Libye nebud ecestou demokracie v tom spravnem slova smyslu, spise to bude docasna bonanza mezinarodnich gansteru na ukol celeho libyjskeho lidu,tedy i mnohych dnes bojujicich "vitezu",kteri mozna pozdeji zjisti,ze bojovali na spatne strane,nakonec ,pohled na dnesni Evropu dava odpoved na otazku,kdo je vlastne vitezem druhe svetove valky,byl Hitler v pravu a nebo Winston Churchil,jez by dnes svou Britanii tezko poznal,zejmena po nasilnostech,ktere budou cim dal silnejsi,takze nakonec Britanie bude mit nejake rebeli,co budou chtit v Britanii zavest jiny,novy rad,doucham ,ze jine staty povstalcum poskutnou nalezitou pomoc,mozna,ze i v USA jednoho dne budou take rebelove volat o pomoc, jen vzpomenu pochod milion muzu pochod na Bily Dum a Los Angels rasovou revoluci.

251713

24.8.2011 16:59

RE: 143.8 tun zlata .to je lakadlo pro mezinarodni ganstery.

dub 94.?.?.?

Reakce na 251713

víte ona je otázka, jestli je to zlato ještě v libyi.
on má kaddáfí s hugem dost dobré vztahy[smích]
a pak bude teprve sranda, až tam najdou jen pozlacený wolfram (čína by ho jistě ráda dodala ze zásilky, kterou dostala od humanistů).
ještě bude sranda[smích]

251756

24.8.2011 11:28

PS

Denver 212.?.?.?

Ja mam len jednu otazku kto dal NATO mandat aby utocila na suverejne staty?

251730

24.8.2011 12:04

je jen otázkou času, kdy tato malá země podlehne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

NEPODLEHNE.

251734

25.8.2011 13:44

RE: je jen otázkou času, kdy tato malá země podlehne

steve 96.?.?.?

Reakce na 251734

.. jak to, ze NEPODLEHNE ? Prece - musi ! Alespon v novinach a televizi ... jinak bychom meli ve Svobode bordel ..

251825

Příspěvků: 22

23.08. 21:52 Lin  A další zpráva :)
23.08. 22:09 Peptalkin  Czech News TV
24.08. 11:40  RE: Czech News TV
24.08. 12:37 MoUdrostrak  RE: Czech News TV
23.08. 22:33 mt-svk  Ruske stranky o Lybii
24.08. 00:29 Tsignotschka  dny secteny?
24.08. 02:35 Rene Bartosek  RE: dny secteny?
24.08. 02:35 Rene Bartosek  RE: dny secteny?
25.08. 06:26 Rene Bartosek  RE: dny secteny?
25.08. 07:20  RE: dny secteny?
25.08. 12:56 baba_Blažková  RE: dny secteny?
25.08. 01:38  Nějaké to železo Kadáfí lidem rozdal,
25.08. 05:56 Saša  RE: Nějaké to železo Kadáfí lidem rozdal,
25.08. 06:06 Rene Bartosek  RE: Nějaké to železo Kadáfí lidem rozdal,
24.08. 01:57  Days are numbered?
24.08. 02:58 Rene Bartosek  Nedívej se na prst, dívej se na co ukazuje.
24.08. 03:46 bobangold  mam dotaz ohlede blokovaneho paketu
24.08. 05:13 Robert Nohejl  143.8 tun zlata .to je lakadlo pro mezinarodni ganstery.
24.08. 16:59 dub  RE: 143.8 tun zlata .to je lakadlo pro mezinarodni ganstery.
24.08. 11:28 Denver  PS
24.08. 12:04  je jen otázkou času, kdy tato malá země podlehne
25.08. 13:44 steve  RE: je jen otázkou času, kdy tato malá země podlehne

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

9

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 21 čtenářů částkou 3 039 korun, což je 9 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 1

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 5

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Měnové kurzy

USD
22,54 Kč
Euro
25,43 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,63 Kč
Australský dolar
15,87 Kč
Švýcarský frank
24,35 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
6,96 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,33 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 183,82 Kč
1 unce stříbra
503,90 Kč
Bitcoin
1 107 459,20 Kč

Poslední aktualizace: 6.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 441