Diskuze k článku

Co nám západní média neřekla

Příspěvků 32

19.7.2011 7:48

média

arne69 109.?.?.?

Média fungují tak, že nejdříve zjistí co jejich diváka/posluchače/čitatele zajímá respektive co chce slyšet. Tak zjistí, že má rád makové buchty. Novináři tedy jezdí po světě a shánějí mouku, vodu, mák a další přísady a pak z toho upečou makové buchty, které předloží ve své nabídce. Čím jsou chutnější, tím větší sledovanost. Tím si média měří svou úspěšnost a plácají si po ramenou: "to jsme to zase dobře upekli!"

Prostý člověk je jednoduchý, chce mít svět rozparcelovaný na dobro a zlo stejně jako v pohádkách. Nechce mít kontroverzní nejednoznačné informace, které ho nevedou za ručičku určitým směrem. Toho se bojí, to v skrytu duše odmítá...

248326

19.7.2011 10:53

RE: fascomédia

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 248326

Dovolím si poopraviť..
Pár osôb má rado makové buchty každý deň celý život. Ráno na obed aj večer. Že sa postupne pokazia zuby, dostanú cukrovku a iné choroby a nakoniec zomrú? To tu teraz nerozoberajme.. Predstavme si hypoteticky, že niektorým Führerom dnešných fasconovinárov môže vyhovovať ako potrava pre ovčanov trocha chemikálie a fetu z makovíc.
Jedna bonusová: Prečo asi?

Tichou, neoficiálnou PRVOU Úlohou mediálnych žoldnierov teda bude zvýšiť v populácií percento buchtárov, či už latentných, alebo presvedčených. Nebuchtárov proste nepodporíme, prípadne začneme paradoxne označovať za extrémistov, či nejakých iných -istov. Je jedno akých..
..teda..nájsť v spoločnosti globálnemu fašizmu vyhovujúce tendencie.
Pomocou "slobodných" mienkodeformných fascomédii ich propagovať a vytvárať ilúziu jedinej správnosti týchto tendencii. Ostatné diskreditovať, prípadne cielene preregulovať do absurdného extrému, či priamo likvidovať(výnimočne aj fyzicky).

Tupé proaktívne(taktiež zväčša zaúverované)novinárske stádo teda behá po svete, propaguje a zháňa fet a potrebné toxické chemikálie do továrne na buchty pre stádo.
Že je z toho zisk. Ta to je super. Ešte sa aj účtovnícke oddelenie poteší a zostane pár kostí pre Šéfredaktorkov a ostatných (ne)dôstojníckych poskokov.

Klartext:
1.Sledovať v spoločnosti objavenie sa nových informácii, informačných prúdov, tendencii.
2.Zhodnotenie ich použiteľnosti vzhľadom na (samo?)kontrolované spoločenské stereotypy a momentálny stav.
3.Pripomenutie si vlastného vektora(hierarchie) definovaných cieľov(globálna fšistická svetovláda úzkej "elity" a ich pornoférie) vo vzťahu k spoločnosti a vhodnosť identifikovanej informácie, tendencie vo vzťahu ku nim.
4.Koncept dosiahnutia týchto cieľov a mieru zapadania a váhy daného čerstvo identifikovaného informačného toku(sociálneho javu-procesu-tendencie). Egoistický, alebo neegoistický..

Za tieto prvé 4 body vytvárania verejenej mienky zodpovedá autoritatívna principiálne nedemokratická Konceptuálna moc(Polyfémov ni(e)kto). Tiché neoficiálne globálne strategické centrum dávajúce nepriame a priame inštrukcie organizáciám majúcim na starosti tzv.metodický dozor nad šéfredaktorkami. Tí v zásade dostávajú príkazy nepriamo z ich okolia, klubov a musia ich tak, ako politici a CEO-s hádať [smích]

Nasledujú ďalšie body, za ktoré je postupne viac a viac zodpovedná hierarchická periféria tzv.Konceptuálnej(1.z 5.foriem moci)= (ne)dôstojníci a obyčajní žoldáci=papagájonovinárikovia
najstarší známy vojenský systém riadení nepriamymi direktívami, hádaním:
podľa algoritmu..
"Kto vie, ten pochopí, čo sa od neho zásadne dvojzmyselne žiada a kto nevie, nemá na svojej pozícii, čo hľadať"

5.Vektor riadiaceho pôsobenia
6.Bezštruktúrny spôsob riadenia(vytváraním zmien v informačných poliach=situáciách, kde sa so štatistickou pravdepodobnosťou ...Automaticky kráceno

248352

19.7.2011 11:02

RE: fascomédia

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 248326

takže..pokračovanie s výcucom základov z tu neraz uvedených odborných príručiek politického marketingu, na záp. nazývaného kultúrny inžiniering (ovplyvňovanie, kontrolovanie a projektovanie tzv. kultúrnych stereotypov=podvedomia spoločnosti, cieľových skupín a jednotlivcov)..

5.Vektor riadiaceho pôsobenia(spektrum metodík riadenia spoločnosti a kultúry=ideológie, filozofie, „náboženstvá“, médiá, úrokové sadzby, burzy, školstvo, prepisy h-is-tórie..atď)
6.Bezštruktúrny spôsob riadenia(vytváraním zmien v informačných poliach=situáciách, kde sa so štatistickou pravdepodobnosťou jednotlivé cieľové skupiny budú chovať tak a tak..)
7.Štruktúrny spôsob riadenia(veľmi zriedka používaný, no za istých okolností nevyhnutný-rôzne známe a menej známe organizácie)
8.Reorganizácia štruktúr a algoritmov slúžiacich na dosiahnutie daných cieľov
9. Kontrola týchto štruktúr a ich koordinácia
10.kontrola rovnovážneho režimu v rámci jeho priebehu medzi danými referenčnými hodnotami
(silné a slabé riadiace manévry)
11. Likvidácia vytvorených štruktúr v prípade straty kontroly nad nimi, alebo ich udržiavanie s perspektívou použitia na ďalšie ciele.

Proste dokolečka-dokola..

PS: Inak ja dobré buchty rád.. [velký smích]

248354

19.7.2011 13:13

RE: fascomédia

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 248354

A kdo by náhodou chtěl výrobu mediálních buchet s jakoukoliv "dobrotou" uvnitř sabotovat, tak spáchal "sebevraždu". Prachy a s nimi spojená moc nesmrdí. Po téhle sebevraždě bude obtížné získat svědky. Náš drahý Rupert je figura Mossadu a dost policajtů v Británií za několik let bylo v tomhle namočeno, ale i tak ucpat všechny díry, kterýma tečou sračky nebude jednoduché. Britské policajty čekají zajímavé časy a velký průvan na chodbách. Přece jenom lidi z Mossadu zas tak nezajímá fotka koz nebo vytahaných slip nějaké médii uplácané celebrity a dost lidí nahoře bude na pana Ruperta aspol. skutečně pěkně..... Jinde to nebude jiné. Pouze figura bude patřit jinému družstvu než Mossad, a zkorumpovaní policajti a jiní lidičkové budou nosit jinou uniformu. Akorát někde si aspoň nehrajou na svobodu a demokracii, a bývá v tom více amaterismu, přece jenom Mossad kope nejvyšší ligu.
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/239379-nov...

248363

19.7.2011 16:32

RE: fascomédia

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 248363

Ak pod Mossadom nerozumiete výhradne izraelskú bezpečnostnú službu, tak máte pravdu. Ako všetky ostatné "služby" je v zásade krížom-krážom infiltrovaná dvojitými, trojitými a kadejakými inými agentíkami. Veľmi dlho existuje totiž istá forma Globálnej (ne)bezpečnej služby GPP. Často o tom sami agentíkovia nič nevedia v zmysle starého známeho hesla:"Najlepší agent je agent, ktorý nevie, že je agent".
Detto vrah, novinár, politik, manažér,..
Najlepšie, keď to sám myslí úprimne a s oddaným postojom je presvedčený, že koná tú "správnu" nevyhnutnú vec..
To sme už ale zasa u systémov kolektívneho podvedomia a metódach ich riadenia.

V diskusii k príspevku: Cíl:zničit svobodný internet od A.B.Bartoša
informačné polia
ste tvrdili, že informačno-emočné polia(kolektívne osobnosti=egregory) sú ťažšie ovládateľné, respektívne neovládateľné oproti napr.internetu..
Navyše ich radíte k "nehmotným" útvarom.
Tzv. telepatia v tej či onej forme vždy existovala. Väčšina čitateľov sa s nejakou jej "formou" určite už počas života stretla. T.j."nadprirodzený" pocit, že sa nejakému blízkemu niečo stalo, čo sa aj potvrdilo, rôzne deja-vu, "nadprirodzené" "náboženské" zážitky "dokazujúce" "vieru", meditatívne stavy..atď..
Počas celých známych dejín bezpochýb existovali osoby a skupiny ašpirujúce na zvládnutie týchto technológii. Tisíce, desiatky tisícov rokov,..
Skúsenosti stoviek generácii vládnucich klanov koncentrované za jedným cieľom.. Neobmedzené nahromadené prostriedky, čas, odhodlanie.

Naozaj sa vzhľadom na dnešnú situáciu domnievate, že boli neúspešní? Dali by to azda do novín? [smích]
Myslíte, že dnešná situácia je naozaj dôsledkom "prirodzenej neschopnosti" ľudí, že je chybou v tomto zmysle?

Nie len podľa môjho skromného názoru a skúseností je oveľa ľahšie ovládať podvedomie ľudí, ako diskrétne umelé komplikovane štruktúrované, až chaotické decentralizované logickým vedomím kontrolované informačné systémy, ako je napríklad spomínaný internet.

Ako ste spomínali René..
Človek vníma, myslí spojito a zároveň diskrétne. Spojitosť vnímania dominuje viac podvedomiu(z hľadiska paralelného spracovania informácii prakticky neobmedzné) a diskrétnosť vedomiu, sústredeniu sa na riešenie jednotlivých konkrétnych problémov, na priame zásahy. Informácie vo veľkej miere prichádzajú predspracované z podvedomia, kde sa dostávajú cez vedomie, ktoré ich buď zachytí a roztriedi(dobre, nedobre, neurčito), alebo nie. O to horšie, ak je algoritmus, spôsob spracovania informácii vedomím a podvedomím daným jedincom narušený(napr. programovo=spomínané drogy, ideológie, "náboženstvá" ). Informácie(aj kľúčové), myšlienky sa na pevnom disku=podvedomí uložia chybne. Najbezpečnejšie informácie pravdepodobne prichádzajú v rámci osobného dialógu s HNR(Hierarchicky najvy

248372

19.7.2011 16:35

RE: fascomédia

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 248363

pokracovanie re: René..

Najbezpečnejšie informácie pravdepodobne prichádzajú v rámci vždy osobného nesprostredkovaného dialógu s HNR(Hierarchicky najvyšším riadením, systémom=Boh) na základe osobného morálneho štandardu na riešenie konkrétnych situácii. Alebo z kolektívnych informačných samo?riadených polí. V tomto zmysle bez informácie, myšlienky niet človeka. Sú samozrejme kritéria rozlíšenia pôvodu informácie v rámci bezpečnostných pravidiel riadenia uvedených agregátnych osobností.

Ak metódami kultúrneho inžinieringu=mat(r)íc kolektívneho podvedomia(dominujúcich príbehov náboženských, pseudoľudových danej kultúry, skupiny indivíduí; vytvorením dlhodobých h-is-tórických mýtov, umením, filmami,.. s pre pôvodnú kultúru charakteristickými symbolmi=dynamickými sériami obrazov) ovplyvním vo svoj prospech spôsoby myslenia=skladania a hodnotenia informácii určenej skupiny, som o krok ďalej k takmer absolútnej moci nad osudmi vybranej skupiny.. Ďalej identifikujem pravidlá najvyššieho systému a začnem ho simulovať vo vzťahu k danému objektu,..Nasledujú hry s disciplínou myslenia a mierou, mágiou čísel na princípe usporiadávania informácii, myšlienok=tvorenia,zhmotňovania..hry mat(r)íc.

Jednotlivec a jeho emócie sú baterkou, energiou=hmotou samo?riadeného informačného poľa.

Koncept dominuje Kultúre(podvedomiu masy a jednotlivca) tak, ako metódy jej riadenia dominujú ideológiám a náboženstvám.

Všetci existujeme, vnímame a tvoríme na princípe mat(r)íc..
Čo si ráno predstavíte s dostatočnou emóciou=energiou(vôľou, koncentráciou myslenia), to aj počas dňa zrealizujete, zhmotníte okolo seba. Zmeníte svet, pretvoríte ho na iný. Podstatou je to veľmi jednoduché. Pravda vždy bola a je na povrchu. "Elity" sú pomerne šikovné a máme sa od nich učiť. Nie je totiž vôbec jednoduché skryť tak evidentné základné veci pred masou "oviec"..

Od 3000r.starej "elitou" vyprojektovanej, resp.ovládnutej judaistickej mafiánsko-vymahačskej ideológie, zabezpečujúcej zdroje"elity" a žijúcej pre fiktívnu prítomnosť, sa tiež môžeme hodne čo učiť, no nie je múdre ju preceňovať. Detto pseudokresťanskú-otrockú, žijúcu pre fiktívnu budúcnosť.

248373

20.7.2011 1:28

RE: fascomédia

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 248373

Mluvíte o egregorech. Zkoncentrovaná energie mas nabývá inteligentní formu, jakákoliv ideologie, náboženství, kult, národ, dokonce ateismus nebo marxismus... Není jednoduché vytvořit egregor, ale jak jednou vznikne, pak existuje dlouho, tisíce let. Existují s negativním i pozitivním znaménkem z hlediska morálky. Ale je to naprosto odlišný proces jako diferenciace energie shora z Nejvyššího bytí. Nejmocnější egregor na planetě Zemi a já myslím i ve vesmíru je víra v Boha, a přestože to bylo nespočněkarát zneužitu, tak tento egregor je pozitivní. Rozumějte prostý člověk bude umírat pro víru, netuší že je zrnkem písku ve hře mocenských zájmů a to se počítá. Vemte si Spojené státy, jsou taky egregor a velmi silný. A věřte, když jsem věnoval 4.července meditaci tomuto egregoru a v duchu jsem řekl, ať žije republika. Byl jsem překvapený velmi silnou energetickou odezvou. Spirit republiky je v tomto egregoru dominantní, a ti co se ho otevřeně pokusí zlomit to ještě poznají. Lidé umírají za impérium, ale věří, že umírají za svobodu a republiku. 100 let vymývaní mozků pomocí propagandy je pro silný egregor jako když plivne do oceánu.

248422

20.7.2011 12:27

RE: fascomédia

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 188.?.?.?

Reakce na 248422

re: rené a egregory(agregátne osobnosti)..

Ako sme sa tu neraz bavili, egregory ako forma informačných polí, majú okrem iných zatiaľ problematicky technickými protézami merateľných parametrov aj parametre pomerne ľahko merateľné. Nimi je napríklad čas ich existencie a z časti aj miesto. Spomínali sa tu príklad časovo a miestne obmedzené egregory ľudí v električke, či večernej zábavy s alkoholom, atď..
Keď si vezmete už len napríklad fajčiarsky egregor. Jeden základný parameter, chtíč mysle, stereotyp meniaci stav vedomia spája tieto osoby..

Vôbec teda nie je také zložité aj nevedome vytvoriť egregor(kolektívnu osobnosť) a riadiť ho..napr. dominantná osobnosť nejakého výletu do hôr, alebo v práci,..
To všetko sú evidentne egregory(informačné polia so svojou spektrálnou hustotou, frenkvenciou-stupeň aktivity-"stresu", zmenou intenzity vnímania a funkčnosti=amplitúdou objektívne vnímateľnou baterkami=členmi a riadiacim jednotlivcom, alebo štruktúrou, fázová rýchlosť..kód prístupu=morálne štandardy=hierarchia životných cieľov, priorít,..). Zapadajú do nich samozrejme aj zvieratá a iné útvary.. Psík, mačka žijúce vo Vašej spoločnej domácnosti..

Agregátne, spoločné osobnosti majú tiež svoje vzťahy, prípadne hierarciu. Počas života ste v zásade členom viacerých a máte v nich rôzne funkcie. Rodina, práca, "náboženstvo", dovolenkový výlet so známymi,.. Pre každého je zdravé si to uvedomiť, vedome ich selsky hodnotiť na adekvátnosť životu a pracovať s nimi. Prestať byť zombim.

Egregor a "viera v Boha"..
Rozoberali sme tu, že adekvátnejšie pomenovanie je VIERA BOHU.
Je to oproti prvému slovnému spojeniu obrovský rozdiel. Viera v Boha má na podvedomie jednotlivca a kolektívu prakticky jednoznačne fatálny ateistický účinok.
Zamyslite sa, či keď sa radíte so svojím otcom, veríte jemu, alebo v neho?

V tomto zmysle má pseudokresťanská "modlidba" Verím..
rozhodne satanistickú tendenciu.
Okrem toho je bližšie k Bohu úprimný ateistický komunista, ktorí prirodzene neverí spektrom ateisticko-hierarchických "náboženstiev" prezentovanému obrazu boha, ktorého niet, ako fanatický "veriaci" ochotní zomrieť, či zabiť za nejakú úchylnú fikciu bez toho, aby používal nielen slobodnú vôľu, ale aj rozum, ktorý mu skutočný Boh daroval. Čo mu asi Všemocná Nadmierna Reálnosť, najvyšší Egregor po smrti povie?
No.. možno ho ešte nechá vykúpať sa aj po smrti v ovcou zvolenom egregore ako post-mortem duch-baterku..
Keď totiž človek niečo moc chce, Boh mu to na základe slobodnej vôle dá, no ak to, čo človek chce nezodpovedá záujmom, cieľom(poly-tike) Hierarchicky Najvyššieho Systému, niečim vždy za dosiahnutý cieľ zaplatí.
Tento efekt sa považuje za jeden z nepriamych dôkazov existencie Boha.
V top politickom marketingu sa volá občas aj efektom Aladínovej Lampy, zlatej rybky, či opičej labky..

Btw. pre info: Ďalším z praktick...Automaticky kráceno

248458

20.7.2011 12:34

RE: fascomédia

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 188.?.?.?

Reakce na 248422

pokracovanie2 re: René..

re: rené a egregory(agregátne osobnosti)..

Btw. pre info: Ďalším z praktických kritérii identifikácie agregátneho biologického informačného komplexu je okrem vnímavého sledovania zmien svojho okolia a situácie, aj klasická z klinickej psychológie známa práca so snami. Opakujúce sa, farebné(zmena vnímania) príbehy s príslušnými symbolmi,.. a odhady ich pravdepodobného vzťah k svojmu životu + príslušný feedback, ako jedna z najbezpečnejších metód identifikácie napojenia na príslušný informačný systém.. Nie však si sny nechať vykladať a vzdať sa kontroly nad svojim osudom=niekomu oddať programovanie svojej budúcnosti. Systém práce ľudskej psychiky, vedomia a podvedomia, podstaty a funkcie snov a princípov zásahov HNR a iných n-tít do uvedených procesov sme tu už tiež neraz podrobne rozoberali..

Re: Kubrick..
Neviem sa k nemu momentálne vyjadriť. musel by som sa naňho bližšie pozrieť. Všade však platí v rámci Gaussovej krivky Normálneho štatistického rozdelenia prakticky akýchkoľvek zákonitostí známe sedlácke "Výnimka potvrdzuje pravidlo" namiesto tupej samovražednej nihilistickej "relativizácie". Na tom sa tiež určite zhodneme René [smích]

re:US a rumpublika..
Presne ako hovoríte(ak som Vás dobre pochopil), neznalosť neospravedlňuje. Ak človek nechápe situáciu a myslí to dobre, neznamená, že následky sú pre neho a jeho blízkych o moc menšie, ako keby robil zlobu zámerne. Samozrejme tam istý, MIERNY rozdiel je.

Jou ešte jedno upresnenie.. Asi ste myslel nie americké impérium, ale impérium globálnej "elity", kde američanov používajú a nechajú zomierať ako policajtov globálneho fašistického systému.
No ideológiu, myšlienky silou nenaviažeš. Ak to skúšajú už aj hrubou silou, ako poslednou možnosťou, javí sa globálna "elita"(GPP) konceptuálne mlieť z posledného.
Treba jednoznačne alternatívny koncept a netreba sa ho báť.

Ľudia, spoločnosť totiž nemôže žiť bez ideí adekvátnych reálnemu životu, na ktorých je postavený systém zabezpečenia základných materiálnych potrieb a napĺňania duchovného(psychického) potenciálu.

248459

20.7.2011 22:47

RE: fascomédia

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 248459

Pokud by člověk nikdy neviděl duhu, tak by někdo věřil nebo nevěřil třeba sepsané informaci o ní. Jakmile duhu zažijete, byť z velké dálky, tak otázka víry a nevíry ztrací smysl. Prostě víte. Já osobně jsem věřil v Boha, vím že Nejvyšší jsoucno existuje a nemám nejmenší pochybnost, o tom že jsem služebníkem, součástí, "dítětem" Nejvyšší energie..... Máte pochybnosti o něčem, z čeho vychází a s čím je spojena vaše skutečná vnitřní podstata? Já nemám nejmenších pochybnosti ve smyslu víry Nejvyššímu Absolutnu.

Egregor nějakého okamžiku je velmi pomíjívý. Nezapomínejte, že člověk ale i zvířata mají individuální vůli. Podívejte, silnější bude třeba egregor tvrdého jádra sportovního fanklubu, ale i tak na lokální úrovni ovlivní nepatrný zlomek lidí. Většina se prostě členem fanklubu nestane.

S tím "spiritem" státu jsem to myslel v jiném smyslu. Je pravda, že člověk který se nechová správně z důvodu nevědomosti bez toho, že by do konání vmíchal něco osobního, dostane daleko menší karmický flastr než ten, kdo stojí za masovým propagandistickým zpracováním, ale mě šlo o jiný úhel pohledu. Spojené státy se změnili v impérium, ale většina Američanů si to neuvědomuje. Přestože umírají fyzicky nevědomě za impérium, tak oni vnitřně umírají za svobodu, republiku, rovnost, spravedlnost... Z toho důvodu egregor Spojených států má charakter republiky a ne impéria. Když se pro nějakou myšlenku obětujete dějou se velké věci, když se obětuje za stovky let mnoho lidí, pak... Člověk s pevnou vůlí a silným spiritem nemůže být nikdy obětován někým jiným. Ani v nějakém temném rituálu, protože vždy zemře pro ideály za kterými stojí. Stav fyzické mysli v okamžiku smrti je důležitý!! Ti co vědí, že nejsou tělo, emoce, fyzická mysl... jsou v takové chvíli ve výhodě.

248511

21.7.2011 11:24

RE: fascomédia

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 195.?.?.?

Reakce na 248511

Re:René..a Boh(HNR)..

Tiež som prirodzene toho názoru, ako väčšina ľudí na zemi, že pravdepodobnosť, že HNR(Boh) existuje, je neporovnateľne väčśia, ako tá, že neexistuje. Nasleduje otázka osobného vzťahu s Ním a kritérii posúdenia a bezpečnosti tohoto vzťahu. Spoliehať sa totiž LEN na emócie, či tzv."intuitívny" pocit, sa javí byť neprimerane rizikovým, aj keď bezpochýb má v źivote svoje nezastupiteľné miesto.

Ide teda o to, ćo chápete pod výrazom "zažiť Boha". Zažil som kadećo, kadejaké "vudu" a "nadzmyslové mystické" príhody u rôznych "kresťanov", na jóge, meditáciách.. Také, že aj nejaké silnejśie drogy, psychofarmaká sa môžu schovať. Je to naozaj otázka používaných sociálno-psychologických technológii, prípadne na koho-ćo sa napojíte. Bol by som teda veľmi opatrný v danom hodnotení. "Zázraky" sú iba niežo nepoznané. Neznamená to, samozrejme, źe nepoznané je nepoznateľné.

re..U.S. a damokratúra..
Myslíte, že dnešný "úprimne hlboko veriaci kresťan" naozaj skončí v egregore pôvodného učenia Issu Krista, resp. blízko Bohu a jeho cieľovým stavom, keď žil a zomrel v silno zdeformovanej otrockej ilúzii?
Boh dal Človeku nie len slobodnú vôľu(konať dobro, alebo nedobro), ale aj rozum (slobodu rozlíšenia)=identifikácie HNR(Bohom, nadmiernou reálnosťou) preferovaných cieľov a optimálnych tendencii a metodológii vedúcich k nim.

Nie je teda rozhodne natoľko nepodstatné, v akej ilúzii žije mnoho občanov USA. Podstatná je objektívna realita z pozície pravdepodobných cieľov HNR. Dôsledky pre uvedenú krajinu a jej obyvateľov a vytriezvenia z ilúzie či počas života na zemi, alebo po smrti, bude plne reálne, ako pre kaźdého iného.
Ako sa nenadarmo u nás na dedine hovorí:
"Cesta do pekla býva dláźdená dobrými úmyslami"
(samozrejme pri neznalosti situácie a pravidiel, tendencii v spoločnosti a v prírode)

Vyzýval by som teda v tomto zmysle k uváźenosti, disciplíne myslenia, rozlíšenia a preobrazeniu vlastnej osobnosti na Človeka schopného identifikovať a korigovať tendencie nie len ovonkajšie, ale aj vo svojom podvedomí. Pri neegoistickom životnom postoji.

248553

21.7.2011 15:50

RE: fascomédia

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 248553

To máte tak, když člověka pošlete na valéčná jatka a on zemře, tak se dostane do stavu, kdy vidí nekompromisně pravdu. Co myslíte když bojujete za republiku, svobodu... a pak jste po smrti konfrontovaný s touto pravdou se všemi důsledky osobní karmy, které z toho plynou? To musí být něco a vyvoláva to po akci reakci. Egregory jsou mocné, ale většina z nich není věčná, jsou pomíjivé. Ani egregor víry v Boha není nic než mihotavým stínem proti realitě Nejvyššího bytí. To v co pevně věříte vytváří sílu egregoru, má to mnohem větší váhu než "víra" zmanipulovaná propagndou. Protože jestliže fyzicky zemřete, tak propaganda přestává fungovat.

Ve fyzickém těle je nemožné přímo vnímat Boha, při meditacích se člověk dostává blíže a blíže s rostoucí praxí. Tělo není stavěné na takovou koncentrovanou energii Božské existence, ale mysl si může přinášet zpět jisté zkušenosti. Netvrdím, že jsem se dostal v této inkarnaci blízko k Bohu, asi jsem hodně "zdaleka zahlédl" jenom nepřímé důsledky, nemusíte dojít do nitra slunce, aby jste věděl, že existuje. Stačí, když ho začnete vnímat třeba kůží, někomu se podaří otevřít oči, někdo se vydá na cestu v "komické lodi", někdo...

248578

21.7.2011 17:38

RE: fascomédia

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 248578

Re:René a psychický agregát "viery v boha"..

Egregor "viery v boha" sa vźdy vzťahuje na konkrétnu ideológiu, niekým vytvorený obraz boha. Emócie(hmota s energiou=energohmota tohoto egregoru ) nahromadené a riadené v rámci daného informačného poľa slúźia vźdy správcovi, správcom daného konkrétneho egregoru.

Pravdu teda máte v tom zmysle, že všetci veriaci v rôzne fiktívne obrazy boha slúžia ako baterky jedného globálneho ateistického hierarchického konceptu.. resp.jeho globálne nadradenému adminovi a projektantovi, skupine v rámci sociológie "elít" odborne nazývanej Globálny prediktor, alebo parazit. Bola (podľa akademickej verzie)identifikovaná na základe spomínaných vonkajších príznakov charakteru vývoja spoločnosti a výkonnej štruktúrnej periférie(nadnárodné tajné a verejné organizácie vypĺňajúce rôzne čiastkové funkcie-judaizmus, h-is-tóricky vyformované kresťanstvo, slobodomurári, sionistické a scientologické organizácie, MMF, Svetová banka, FED,..)

Riadené sú samozrejme tiež na cca. 95% nepriamo, ako celý plebs a často sú gambitovo obetovaní v rôznych formách. Drvivá väčšina tohoto výkonného aparátu si nie je vedomá svojej skutočnej funkcie v rámci procesu globalízácie a veľmi často úprimne verí svojmu "poslanie", funkcii. Často sú to úprimní dobromyseľní, no obmedzene realitu chápajúci politici, novinári, manažéri, cirkevní a iní "náboženskí" hierarchovia. V jednoduchosti riadiacich mechanizmov je proste "krása", efektivita..

Na druhý pohľad teda slúžia "veriaci" v daný obraz Boha správcom tohoto obrazu a na tretí, podrobnejší, uvedenému globálnemu neľudskému konceptu odrezania Človeka od svojho Otca.

S každým Otec hovorí výlučne osobne na základe životných okolností vnímaných každým špecificky, čo však vˇžiadnom prípade neznamená relativizáciu postojov, ak chápete..

re:"mystické" skúsenosti..
Opakujem..Naozaj je otázkou s kým, resp.čím ste mali vlastne "mystický" kontakt?..
Na základe čoho usudzujete že Váš obraz boha sa pribliźoval skutočnému Bohu a nebol jeho bohužiaľ tak častou simuláciou, falošným obrazom..
V skoro každom poly, ći monoteistickom "náboźenstve" existujú totiź "mystické" zážitky, ako iste viete..

Naozaj treba byť opatrný. Ak sa už aj dáte na experimenty, sú základné pravidlá psychohygieny, ako sa vyhnúť zbytočným problémom, prípadne sa z nich dostať. Je to ale veľmi nebezpećná pôda. Technológii je mnoho a nemusíte byť schopný identifikovať ich, brániť sa. Vykopávať sa z marasmu, keď zaćínajú byť problémy evidentné, môže byť hodne komplikované a dlhodobé aj pri snahe obrátiť sa priamo na Boha(Všeobecnú Nadmiernu Reálnosť).

Kritériá hodnotenia zdrojov "mystických" záźitkov sme tu neraz podrobne rozoberali. Nie sú samozrejme okamžité. Sú to skôr metodické analytické a syntetické procedúry aplikovávané počas celého života.

Nao...Automaticky kráceno

248589

21.7.2011 17:41

RE: fascomédia

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 248578

pokracovanie Re:René a psychický agregát "viery v boha"..

Naozaj teda znova navádzam k opatrnosti.
Podobné experimenty sa môžu stať pre vaše podvedomie one way tiketom do nevedomého otroctva daného egregoru, teda vlastne jeho správcov.

248590

19.7.2011 17:22

RE: fascomédia

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Reakce na 248354

Ono už samotný termín "mínkotvorná média" je tak trochu ošemetný. Média by měla informovat, podávat informace a nikoli tvořit veřejné mínění. Pokud tvoří veřejné mínění, tak jejich účel je jednoznačně manipulativní a nikoli informativní. Tzv. demokratická média zde žalostně selhávají a věnují se především účelové manipulaci s fakty. Čili pozice médií jako "hlídacího psa demokracie" se nám tak nějak převrátila a pes hlídá stádo namísto demokracie.

248378

20.7.2011 0:19

RE: fascomédia

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 248378

re: Sam Tim..

Zasa obligátna otázka:
V čom majú fascomédiá a retroprofasorkovia na odbore masmediálnej komunikácie pravdu?
Každé "médium", človek, akýkoľvek zdroj informácii, myšlienok ovplyvňuje mienku jednotlivca, cieľovej skupiny, či verejnosti. V tom objektívne je mienkotvorný. Či už vedome, alebo nevedome, to je druhá vec. Väčšinou nevedome, v rámci zaužívaných a meniacich sa samo?riadených stereotypov analyzovaného jednotlivca, kolektívu, spoločnosti, alebo kultúry.

Konkrétny príklad zo života:
Presne ako tupý, literárne a obrazovo nadaný scenárista v Hollywoode pri tvorbe nejakého významného block-busteru..
V klube mu na základe vyhodnotených spoločenských tendencii a rozhodnutia propagácie niektorých z nich predloží poskok periférie Globálneho prediktora(odb.používaný termín pre konsenzuálnu riadiacu štruktúru globálnej top "elity" ) "vhodnú" tému plnú príslušných primerane poprepájaných kultúrno determinovaných podprahových symbolov..
Scenárista "intuitívne" vhodne interpretuje "trendy" príbeh do davom ľahko stráviteľnej podoby. Režisér, ak chápe situáciu a tuší, čo sa od neho očakáva(inak by nebol "slávnym" režiserom), realizuje spolu s vybratými hercami-predajnými opičkami(tvárami príbehu) celú inscenáciu..
PR mašinéria spustí gigapropagandu a pozitívna "kritika" fascomédii prileje benzínu do vatry tera-eventu.

Štatisticky predurčene vieme po skúsenostiach a príslušných analýzach veľmi presne určiť, že z miliardového stáda 800 000 000 ovčanov zareaguje tak a tak, 150 000 000 tak a tak a zvyšok je zanedbateľná odchýlka, resp. ho môžeme ošetriť inými metódami masového riadenia podvedomia. A voilá, máme podporený trend..

Tupá rovnako stádovitá mašinéria od scenáristu, režiséra, hercov, až po novinárov a ovečky pritom zostanú pri ilúzii, že ide v prvom rade o loove a zábavu, či dokonca informovanie a "vzdelanie" [velký smích]
Proste srááándy kopec. "Úspešná" megazisková produkcia, veľká žúrka, bla bla, bla bla, bla bla.. ešte dlho sa o filme, alebo dokonca seriáli bude "odborne" debatovať..

Nazad do reality(aj keď v spomínanom block-busteri bola realita strašná [smích]..Inak komu asi tak môže prospievať zobrazovať realitu ako zlú mat(r)icu? Aby sa ľudia z dnešného obecného sna, ilúzie nechceli prebudiť do reality a mali z nej strach? )..

Vždy je teda otázkou, na aké informácie, vplyvy sme napojení? Kto, alebo čo je našim radcom, informátorom, sekundatom?
Existujú jednoduché bezpečnostné kritériá hodnotenia zdroja informácii.
Napr.: Ak konám podľa prichádzajúcich informácii, myšlienok a moja životná situácia a situácia môjho okolia sa dlhodobo vo všetkých ohľadoch zlepšuje, znamená to, že informácie interpretujem správne a mám dobrý zdroj.
Na tomto princípe môžem potom nazrieť aj do tváre smrteľnej Gorgony(napr.denník SME) a vytiahnuť odtiaľ dôležité informácie(hodnotenie loká...Automaticky kráceno

248418

20.7.2011 0:25

RE: fascomédia

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 248378

pokračovanie re:Sam Ting Wong a mienko-tvorenie..

Existujú jednoduché bezpečnostné kritériá hodnotenia zdroja informácii.
Napr.: Ak konám podľa prichádzajúcich informácii, myšlienok a moja životná situácia a situácia môjho okolia sa dlhodobo vo všetkých ohľadoch zlepšuje, znamená to, že informácie interpretujem správne a mám dobrý zdroj.

Na tomto princípe môžem potom nazrieť aj do tváre smrteľnej Gorgony(napr.denník SME) a vytiahnuť odtiaľ dôležité informácie(hodnotenie lokálnej situácie z pohľadu miestnej periférie Globálneho parazita).

Ak sa dostávam do problémov, je nevyhnutné prehodnotiť zdroj informácii, svoje stereotypy spracovania informácii a životné ciele(hierarchicky zoradený vektor životných zámerov od najdôležitejších po najmenej dôležité, ktorých som ochotný vzdať sa ako prvých=zrkadlo svojej duše, psychiky).

Znova teda ide o metodológiu práce s informáciami. Ak ju ovládate, nachádzate sa mimo dnešného iluzórneho fascosystému a môžete začať budovať to, čo dnes ľudia chápu pod výrazom "demokracia", namiesto v dnešnom fiktívnom svete budovanej demokratúry a tak reálne formovať svoj osud, osud svojich detí a spoločnosti. Dostávate sa osobne na úroveň Konceptuálnej moci(kde sa nedá miesto kúpiť, zdediť, zvoliť ani vynútiť, iba dostať Mierou svojho chápania chodu dominantných procesov spoločnosti a prírody), t.j. mierou chápania nad "vrcholovými" politikmi, CEO, novinármi a GPP...

Potom samozrejme nasleduje otázka osobnej morálky..

248419

20.7.2011 2:38

RE: fascomédia

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 248419

Když bude dobré to o čem myslíš, bude dobré i to co dostaneš, ale to je velmi stará klasika.

Hmm, slavní režiséři? Ale jsou i vyjímky takový Stanley Kubrick, ale ten prý uzavřel velký kšeft, že za něco bude moct do konce života točit, co chce. Pravda jistě si uvědomoval, že by mohl umřít i o něco dříve. Muselo to být jako balancovat na ostří. Ale Kubrick byl prostě génius.

248430

19.7.2011 16:57

RE: média

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 248326

Dnešní média informují jen o tom, co se jim hodí. Proto spoustu informací nezveřejňují a když se pak diváci diví, proč danou informaci česká média nezveřejnila, přijde někdo z televize s odpovědí, že je demokracie a každý si může zajít na japonský nebo belgický zpravodajský server a tam si v originále přečíst zprávy [chechtot] Viz diskuze na ČT24, kde diskutoval pan Cibulka a paní Bobošíková o médiích.

Jinak když se tady píše o tom, co nám média říkají a neříkají, tak bych upozornil na článek o současném dění v Sýrii:
http://militaryrange.blogspot.com/2011/07/koser-revoluce-v-syrii.html

248376

19.7.2011 12:03

Zdviha se hnuti odporu na obou stranach

Coollomboss 80.?.?.?

Jedna, pro-Gaddafiho strana, zrejme silnejsi a pocetnejsi v Tripolisu. Zde jsou video zabery http://re-volution.org.uk/?page_id=157 z 1. cervence z Tripolisu. A ta druha "rebelska" take nemene pocetna, alespon co se tyce medialni kampane, z Benghazi http://www.youtube.com/watch?v=1K4u1pSw_uM. Otazka je, nakolik jsou oba tabory spontanni ci podporovane (placene) Gaddafiho rezimem v Tripolisu resp. temi co podporuji rebely v Benghazi.

Uvidime zda budou oba tabory ochotni "investovat" jeste vice (na podporu pravdy, prava a svobody), nez jenom mavanim praprory na namestich. A jestli budou ochotni vyrazit jeden tabor na druhy. Otazka je, jestli to bude se zbrani v ruce nebo s diplomatickou taskou pod pazi.

248358

19.7.2011 13:51

RE: Zdviha se hnuti odporu na obou stranach

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 248358

Samozrejme, ze se pripravuje vojenska intervence spratelenych armad NATO, to je jasne uz od sameho pocatku.Akcie italske UniCredit a spol. klesaji, hrozi financni kolaps krizacke Evropy, takze se vse musi jeste vice urychlit...

248365

21.7.2011 0:27

RE: Zdviha se hnuti odporu na obou stranach

cef 94.?.?.?

Reakce na 248358

Tady je celá půlhodinová manifestace 1.7.2011 s Kaddafiho projevem. Fascinující. Kdyby ho tak nějaký arabista chtěl přeložit, abychom se taky jednou dozvěděli, co říká druhá strana "sporu".

248523

19.7.2011 22:11

Zapadni media lzou ........

Satanist 50.?.?.?

Nedavno na jednom prebranym clanku z USA na Aktualne CZ drze tvrdili, ze Khadafi chce znicit celej Tripolis a celej Libyjskej ropnej prumysl.... Zkratka a dobre cim dal tim vic si media zacinaj delat z huby (_!_) a nenechaj ctenare na debatech vo Libyi vubec diskutovat. Proc asi?

248410

20.7.2011 3:41

RE: Zapadni media lzou ........

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 116.?.?.?

Reakce na 248410

S vasim nazorem vydite co za "vzdelanou svoloc" Murdoch a spol. zamestnava. Jsou daleko horsi nez dr Josef Goebbels. Nektere lzi uz jsou tak nehorazne ze se slusnemu,mu slusnemu cloveku chce zvracet. V mnoha pripadech nejvetsi benefaktor je Israel

248431

20.7.2011 21:51

RE: Zapadni media lzou ........

Satanist 50.?.?.?

Reakce na 248431

Mate recht! Joseph Goebels oproti teto svoloci byl uplnej amater!

248503

20.7.2011 0:48

Milionova demonstracia nema velku vypovedaciu hodnotu v totalite....

Osel 77.?.?.?

Vzhladom na to, ze som zazil komunizmus - aj ked uz len jeho upadkovu formu po 68 - tak nepochybujem, ze v Tripolise, naviac pri vojenskom napadnuti zvonka, nie je problem takuto demonstraciu zorganizovat. To vsak nevypoveda nic o realnej podpore... aj 1. maj v 89tom roku prebehol "normalne".

Vzhladom na to, ze z ropy plynuce zisky umoznuju viacej korumpovat obyvatelstvo, nez mali moznost komunisticki papalasi, nepochybujem, ze dost velka cast ucastnikov to s podporou Kaddafiho myslela uprimne.

Je to vsak len moja domnienka, Libyu az tak velmi nesledujem...

248420

20.7.2011 2:34

RE: Milionova demonstracia nema velku vypovedaciu hodnotu v totalite....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 50.?.?.?

Reakce na 248420

To jste rarita. Napiste o tom knihu. Ono vetsina Cechoslovaku zila v socialismu. A proc by mel byt problem organizovat demonstrace pro Kadafiho ? Jo a co je to korumpovani obyvatelstva? Jako to ze se maji dobre? Osle pokud nevis nepis.

248429

20.7.2011 18:10

RE: Milionova demonstracia nema velku vypovedaciu hodnotu v totalite....

Osel 78.?.?.?

Reakce na 248429

Vy viete velmi dobre, AKY REZIM som mal na mysli, takze na slovickareni nezalezi....

Neprecital ste si poriadne co som napisal, pretoze "hnev clouma Vasim Majestatem"[smích] Pisal som naopak, ze v libyjskej situacii NIE je problem zorganizovat take demonstracie; pretoze si kazdy dvakrat rozmysli vzopriet sa Kaddafimu.

Tym korumpovanim obyvatelstva myslim situaciu, ked nej nedostatok slobody vyvazovany zvysenymi porciami gulasu.

248483

20.7.2011 11:53

RE: Milionova demonstracia nema velku vypovedaciu hodnotu v totalite....

Olas 78.?.?.?

Reakce na 248420

Opravdu děláte svému jménu čest.

Nevím, ale osobně budu raději vládou korumpovaný než zadlužovaný a ožebračovaný.

248456

20.7.2011 18:13

RE: Milionova demonstracia nema velku vypovedaciu hodnotu v totalite....

Osel 78.?.?.?

Reakce na 248456

Aj ked s vasou poslednou vetou mozno suhlasit ([smích] ), nie kazda vlada ma stastie na prijmy z ropy. A maloktora dost sudnosti, aby sa nezadlzovala.

Ostatne povazujem za ad hominem, nepresiel ste testom [smích] (nick pouzivam zamerne, aby som vyfiltroval takych ako vy)

248486

20.7.2011 1:25

Bavorsko právě prožívá zásah klimatickou zbraní

r.m. 94.?.?.?

Bavorsko právě dostává zásah klimatickou zbraní
http://portal.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/sat/data_jsmsg
view.html
http://www.wetteronline.de/radar.htm

nechtěj válčit a ničit, aby se krize zažehnala ničením a výrobou zničeného, s takovými malými kolaterálními ztrrrátami, že.

248421

20.7.2011 14:13

RE: Bavorsko právě prožívá zásah klimatickou zbraní

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 248421

Promiňte, ale to je blbost nejvyššího řádu. V této době tam byly zcela obyčejné srážky, jako všude kolem - viz. náš radar v 01.30. Jsou to jen běžná oblaka, nic víc.. Nebo se podívejte na Slovensko včera v noci, třeba 19.7. - 20,00 - 20,30 (dá se to stáhnout), jak tam měli kroupy - bílá barva..
http://portal.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/rad/...

248468

Příspěvků: 32

19.07. 07:48 arne69  média
19.07. 10:53 udo1  RE: fascomédia
19.07. 11:02 udo1  RE: fascomédia
19.07. 13:13 Rene Bartosek  RE: fascomédia
19.07. 16:32 udo1  RE: fascomédia
19.07. 16:35 udo1  RE: fascomédia
20.07. 01:28 Rene Bartosek  RE: fascomédia
20.07. 12:27 udo1  RE: fascomédia
20.07. 12:34 udo1  RE: fascomédia
20.07. 22:47 Rene Bartosek  RE: fascomédia
21.07. 11:24 udo1  RE: fascomédia
21.07. 15:50 Rene Bartosek  RE: fascomédia
21.07. 17:38 udo1  RE: fascomédia
21.07. 17:41 udo1  RE: fascomédia
19.07. 17:22 Sam Ting Wong  RE: fascomédia
20.07. 00:19 udo1  RE: fascomédia
20.07. 00:25 udo1  RE: fascomédia
20.07. 02:38 Rene Bartosek  RE: fascomédia
19.07. 16:57  RE: média
19.07. 12:03 Coollomboss  Zdviha se hnuti odporu na obou stranach
19.07. 13:51  RE: Zdviha se hnuti odporu na obou stranach
21.07. 00:27 cef  RE: Zdviha se hnuti odporu na obou stranach
19.07. 22:11 Satanist  Zapadni media lzou ........
20.07. 03:41 lindsay  RE: Zapadni media lzou ........
20.07. 21:51 Satanist  RE: Zapadni media lzou ........
20.07. 00:48 Osel  Milionova demonstracia nema velku vypovedaciu hodnotu v totalite....
20.07. 02:34  RE: Milionova demonstracia nema velku vypovedaciu hodnotu v totalite....
20.07. 18:10 Osel  RE: Milionova demonstracia nema velku vypovedaciu hodnotu v totalite....
20.07. 11:53 Olas  RE: Milionova demonstracia nema velku vypovedaciu hodnotu v totalite....
20.07. 18:13 Osel  RE: Milionova demonstracia nema velku vypovedaciu hodnotu v totalite....
20.07. 01:25 r.m.  Bavorsko právě prožívá zásah klimatickou zbraní
20.07. 14:13  RE: Bavorsko právě prožívá zásah klimatickou zbraní

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

81

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 114 čtenářů částkou 28 490 korun, což je 81 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Djokovič pomstěn!26.01.22 16:26 Srbsko 0

Muskova firma začne na lidech testovat implantování čipů do mozku26.01.22 16:23 USA 0

USA se dostaly do dluhu, který je nesplatitelný v normálních horizontech26.01.22 15:10 USA 0

Rusko tento týden rozhodne o rozmístění jaderných zbraní ve Venezuele25.01.22 21:08 Venezuela 0

Proč je česká elektřina pro Čechy tak drahá?25.01.22 18:06 Česká republika 2

Mluvčí ministerstva zahraničí Price: USA nebudou Rusku ustupovat v otázce bezpečnostních záruk25.01.22 07:41 USA 0

Jak Britové dodávají na Ukrajinu zbraně24.01.22 19:23 Británie 5

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 1

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 5

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 4

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 2

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
24,48 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,56 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,99 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,34 Kč
100 maď. forintů
6,80 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,11 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 768,27 Kč
1 unce stříbra
516,11 Kč
Bitcoin
830 258,70 Kč

Poslední aktualizace: 26.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 638