Diskuze k článku

„Vraždící okurky“ aneb po kom se hází „střevní bakterií“?

Příspěvků 22

21.6.2011 8:56

Potrestání Německa

luk 81.?.?.?

Více než 20 mrtvých je malý trest, chtělo by to razantnější akci, tak aby bylo Německo na kolenou a zatoužilo po vládě pevné ruky. Bude chtít následně po Německu i Evropa? Bude chtít celý svět? Jedna vláda, jeden svět, Nový věk....

Poselství Mayů: "Vaše ženy nemohou uplatňovat svůj tvůrčí talent, protože je navlékáte do oblečení u z umělých hmot, takže jejich póry nemohou dýchat. Ženy připravují bezcenné jídlo a místo životadárného žáru ohně používají paprsky, které zabíjejí vše živé. A náboženství jim říká, že mají mlčet. Ale pokud onemocní síla žen, onemocní celá společnost."

Větší akce: Berlín, 26.6.2011 18-19h Olympijský stadion, MS ve fotbale žen?
Na youtube: Mega Ritual 2011 - Komplett

Snad nejsou tak šílení....

246512

21.6.2011 13:43

Bohové musí být šílení

fohat 88.?.?.?

člověk má nesporný náskok ve vnímání současné ideologické diverze díky komunistické propadandě panu JAMBORA,KOJZARA apod.Takže jsem okamžitě zakoupil všechny ideologicky závadné pochutiny a rectum vyměšuje dle směrnic přírodního vývoje jedince..... [chechtot] [chechtot]

246519

21.6.2011 16:44

pamatuju Jamborovu hlášku

r.m. 94.?.?.?

Reakce na 246519

" z hlediska globálního konceptu nesmíme bazírovat na dané bázi" čekám, kdy to v normalizační čt24 někdo zopakuje.
[velký smích]

246526

21.6.2011 16:19

Přirozené příčiny.

J. Hruška 79.?.?.?

Pro úplnost je dobré říci, že není vyloučena možnost, že bakterie zmutovala ve střevech chovného dobytka. Má-li dobytek ve velkochovech přežít, musí být - a také už řadu let je - preventivně "vycpáván" nejrůznějšími antibiotiky. Jako všude, ani tady nikdo nemyslí na to, jaké důsledky by to mohlo v budoucnu mít. Takže je možné, že si bakterie v jeho střevech vypěstovaly odolnost proti všemu možnému. Na druhé straně střevní bakterie mimo střeva nemá velkou šanci dlouho přežít, ale jestli byla ekologická zelenina z úsporných důvodů hnojena čerstvým hnojem...
Jak je tato možnost pravděpodobná, to už posuďte sami.
J. Hruška

246524

21.6.2011 22:41

RE: Přirozené příčiny.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246524

Nejsem tedy genetik, ale bakterie mají poměrně krátkou dobu života a genetická výměna bude poměrně rychlá. Jaká je tedy šance, že nasbírá odolnost proti 8-mi druhům hlavních antibiotik? I když o superodolných virech a bakteriích se začíná mluvit v médiích v posledním pár měsících před nákazou v Německu. Nepochybně se to dá vyrobit.

246548

23.6.2011 15:21

RE: Přirozené příčiny.

J. Hruška 79.?.?.?

Reakce na 246548

Normální mechanizmus vzniku odolných kmenů je zhruba tento: Jestliže zásah antibiotikem není zcela likvidační, přežije v první generaci řekněme jedna bakterie z tisíce. Z jejích potomků ovšem už stejně silnou dávku antibiotika přežije tak jedna ze sta. A tak dál. Jestliže se to několikkrát opakuje, získá tento kmen dědičnou odolnost. Kdo používá antibiotikum nepravidelně, může si v sobě vypěstovat odolný kmen během jedné nemoci. Naštěstí tento kmen vyhyne při doléčení, naneštěstí se jím ještě dřív občas někdo nakazí. Tak ztrácejí antibiotika účinnost a je třeba nalézat stále nová.
No a teď si představte farmáře, který léčí svůj dobytek chaoticky tím, co má zrovna po ruce...

246655

23.6.2011 23:57

RE: Přirozené příčiny.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246655

A jak dlouho se ten gen na odolnost udrží v kódu. Baktérie určitě nemá schopnost geneticky fixovat odolnost na všecko s čím se během evoluce dostala do styku. A už vůbec si takhle jednoduchý organismus nemůže dovolit produkovat biochemicky různé protilátky na všechno. Ono si to nemohou dovolit i vyšší organismy, kde se dá očekavát sice daleko menší schopnost reagovat na novinky oproti bakteriím, ale daleko větší genetický a biologický potenciál uchovávat informace obraného charakteru. I tak imunitní reakce časem, když nepotká třeba tetanus oslabí. Během jednoho života nemluvím o obrovském množství generací.

246692

24.6.2011 0:35

RE: Přirozené příčiny.

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 246692

Pane Bartošku promiňte, ale Vaše výroky jsou zoufalé. A nutí mě reagovat.

1. Bakterie si nedrží žádné geny pro různé příležitosti. Je tomu právě naopak. Geny si stavějí a vydržují svou bakterii. Za jediným účelem. Aby je ta bakterie zreplikovala. V co nejvyšším počtu.

2. Takže bakterie opravdu nemá schopnost nijak zasahovat do svého genomu. Ona jej (třeba pod tlakem prostředí) může jen chybně zreplikovat. Což vede v drtivé většině případů ke zkáze replikanta i s jeho chybným genomem. Jen v neuvěřitelně malém počtu případů se stane, že replikační chyba vybaví nového jedince novou vlastností, která se ukáže být účelnou. Třeba rezistencí na antibiotikum.

3. Vyšší organismy jsou na tom se svým genomem naprosto stejně. Tvrzení, že mají
> daleko větší genetický a biologický potenciál uchovávat informace obraného charakteru
je s prominutím do nebe volající nesmysl. Takové bludy jste přece nemohl nikde číst. Proč je tedy píšete?

246693

24.6.2011 3:09

RE: Přirozené příčiny.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246693

Aha, takže jestli tomu dobře rozumím, když bakterie přežije, tak je schopná vytářet nějaký protein a je to zakodováno v genetickém kódu než se stane nějaká chyba, to se podívejme. Mno, to víte člověk se furt něco učí i u lopaty. Hmm, tak proč bakterie není velikosti aspoň jednobuněčného prasete? Tuhle otázku berte jako odpověď na svou otázku.

Tak 200 kilo proteinů za 2 miliardy let by měla být imunní proti všemu, když se ty proteiny osvědčili, tak proč si je nevydržovat na věky. A že by se něco jako 8 antibiotik co vynalezla nějaká opice, co slezla z hlediska evoluce bakterií nedávno ze stromu nevyskytlo? Hmm to mi přijde divné v přírodě se to toxiny jenom hemží, obvzlášť v imunitním systému, takový analyfatický šok může přizabít i to mnohobuněčné dvěstěkilové prase plné proteinů. De facto by to šlo považovat za sebevraždu. Já teda jak víte mám hromadu výhrad k teorii pernamentní evoluce. V každém případě získání přirozené imunity proti osmi hlavním antibiotikům povazuju za mnohem horší variantu než nějakou hodně špinavou operaci založenou na biologickém výzkumu. Jaký je v tomto punktě je váš názor?

246702

24.6.2011 3:24

RE: Přirozené příčiny.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246693

Neodpustím si svou lidovou filosofii a taky upřesním něco pro srozumitelsnost. Geny vytváří organismus a organismus vytváří geny, byť chybami ať už vyvolané nějakým vnějším talkem nebo pouze z toho důvodu, že žádný systém nemůže fungovat bezchybně. Čím složitější systém tím více chyb, přesněji řečeno změn, většina z nich neovlivní ani pozitivně ani negativně systém.Co bylo dříve slepice nebo vejce? Nepochybně v otázkách biologie mě převyšuje, co se týče fundamentálních i speciálních znalostí o několik úrovní. Máte myšlení specialisty, ale já přemýšlím poněkud jiným způsobem, i když mi chybí detaily dokážu jít k podstatě třeba na základě důsledků uchopených tím selským rozumem nebo i jinak.

246703

24.6.2011 12:50

RE: Přirozené příčiny.

Jiří Koubek 140.?.?.?

Reakce na 246692

Schopnost ztratit gen, či si ho zachovat, je čistě náhodná, nedá se určit, kdy se tak stane či zda se tak stane. Je to pouze otázkou selekčního tlaku (tedy zda takový gen poskytuje určitou výhodu vůči statním jedincům stejného druhu. A proč nemají geny na všechno? Protože to nepotřebují, příliš velký genom je taky na škodu (na jeho replikaci je třeba mnohem více energie, více času, atd.) Ale není možné určit, zda bakterie daný gen ztratí, anebo ne. Mnohem častější je ovšem potlačení dané subpopulace bakterií zbytkem v momentě, kdy selekční tlak pomine.
A imunitní reakce u obratlovců je zcela jinou otázkou, obrovská variabilita protilátek je daná alternativním sestřihem jednoho genu (což jsou ovšem vcelku neškodné proteiny). A imunitní systém musí pracovat nahraně, aby zabil případného vetřelce (ti se taky brání, mohl bych vám dát spoustu zajímavých příkladů takové molekulární války mezi parazitem a hostitelským organismem, pokud by vás to zajímalo), jen občas střelí vedle.
A co se týče oněch 8 antibiotik: pokud se podíváte na jejich strukturu, zjistíte, že se ve skutečnosti jedná pouze o tři antibiotika, 6 z nich patří mezi beta-laktamová, k jejichž degradaci stačí pouze jeden mechanismus, takže stačí správná mutace a máte zcela náhodou rezistenci hned ke všem. Ale osobně zatím pochybuji i o autentičnosti článku, musel bych vidět výsledky originálního výzkumu a ne jen "vědci zjistili".

246723

24.6.2011 14:17

RE: Přirozené příčiny.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246723

K tomu přesně směřuju pane Koubek k dynamice výměny genetického materiálu? Lze předpokládat, že u bakterie bude nejrychlejší v této výměně, ale taky lze předpokládat, že bude mít nejmenší kapacitu na udržení i prospěšné mutace v genetickém kodu jako potenciálu a v syntéze nějakého konkrétního proteinu jako využitého potenciálu. Jak říkate energetické důvody. Odhadoval jsem, že i těch osm antibiotik po chemický stránce z hlediska biologickém účinku, nebude osm. Jak píšete méně. Říkate tři, dobrá. Já potřebuju lidi jako vy a vojta, aby dodali potřebné detaily, které dokáže z obrovského množství informací dostat jenom specializovaný odborník. A já jsem z těch detailů schopen semtam vyhmátnout věci, které by mohli být i inspirací pro odborníka. Pravda nestává se to často.

246724

25.6.2011 19:13

RE: Přirozené příčiny.

Jiří Koubek 140.?.?.?

Reakce na 246724

Dobrá, pokusím se vám trochu vysvětlit tuto problematiku.
V bakterii máte genetickou informaci uloženou dvěma různými způsoby - na chromozomu a na plazmidech. Chromozom obsahuje ty základní informace, obvykle velikosti v řádech milionů nukleotidů (lépe řečeno párů, jelikož DNA je dvoušroubovice) a k tomu určité informace, které způsobí, že při dělení buňky dostane každá dceřiná buňka jednu kopii.
Plazmidy jako takové představují takovou extra genetickou informaci, ve velikosti jsou v tisících až desetitisících nukleotidů. Obvykle nesou to, co v určitém prostředí může přinést výhodu. Co je důležité si uvědomit, replikace těchto plazmidů je na replikaci buňky nezávislá a stejně tak je nezávislé rozdělení do dceřiných buněk, tudíž tato informace je hodně dynamická (snadno se může stát, že na dceřinou buňku žádný plazmid nezbude).
Plazmidy se přenáší velice snadno a to jak mezi jedinci stejného druhu, tak i mezidruhově, proto jsou právě ony tím nástrojem, jakým bakteriemi manipulujeme a to co je na nich napsané se ani neřadí do genomové informace a rozhodně plazmid jako takový nemůže dát vznik jinému druhu.
Ale je nutné si uvědomit, že se klidně může stát, že se plazmid zapojí i do chromozomu a z chromozomu se občas vyštěpí informace do plazmidu, i když s relativně menší frekvencí.
V daném článku (dá-li se mu vůbec věřit) je psáno, že se k tomu přišlo sekvenováním genomu, takže tyto mutace budou hodně stabilní.
A ještě, jak k tomu mohlo v přírodě dojít. K horizontálnímu přenosu genetické informace, je třeba tzv. kompetentních buněk - v laboratoři je to vcelku snadná záležitost (objednáme z katalogu a máme je [mrknutí jedním okem] - pochopitelně víme, i jak je připravit), v přírodě se z takové normální buňky stane kompetentní, pokud je pod silným stresem třeba z takových antibiotik. Její buněčná stěna je porušené, membrána může mít póry a tím se stává propustnou pro cizí DNA. Ještě k tomu, buňka se vůči tomuto brání a v jednom z posledních pokusů o záchranu vysílá do prostředí různé toxiny, které by mohli zabít i toho, kdo ty antibiotika vytváří (nezapomeňte, že jsou v přírodě taky hodně rozšířená). No a při tom se to může podařit a zničí třeba buňku, která měla proti takovému antibiotiku enzym. Gen, který tento enzym kódoval se může dostat do prostředí a tím i to oné kompetentní buňky. A jelikož má buňka spuštěné všelijaké opravné mechanismy, tak jeden z nich může tuto informaci uložit do genomu a přepis této informace eliminuje nebezpečí vzniklé z antibiotika.
Je to rozhodně fascinující svět a skutečně se v přírodě i bez zásahu člověka mohou odehrát úplné bizarnosti...

246788

26.6.2011 19:40

RE: Přirozené příčiny.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246788

Děkuju za selekci těch důležitých informací. [smích] Jak dlouho si tedy bakterie pamatuje nějakou takovou informaci, když se z plazmidu dostane do DNA? Chápu, že odpovědět bude obtížné, protože pokud se antibiotikum vyskystuje v protředí, tak tato informace vytváří selekční tlak na zachování této genetické změny. Možná by to šlo odhadnout nepřímo ze ztráty účinosti nějakého antibiotika v minulosti? Jestli to je dostatečně dlouho, tak vyskýt různých farmaceitických prepárátu i v relativně malém množství, třeba ve vodě při aglomeracích...

246852

21.6.2011 22:43

E. coli je uměle vyrobena

Dobroděj 88.?.?.?

Vynořují se lékařské důkazy, že evropská superbakterie E. coli byla vyrobena bioinženýrsky, aby zabíjela lidi

Hra s obviňováním zeleniny nadále pokračuje v celé EU, kde superodolný kmen e. coli postihuje pacienty a plní nemocnice v Německu, ale naprosto nikdo nemluví o tom, jakým kouzlem se e. coli mohla stát odolnou vůči osmi různým třídám antibiotik a pak se náhle objevit v potravinách.

Tato variace E. coli patří do kmene O104, a kmeny O104 nejsou normálně téměř nikdy odolné vůči antibiotikům. Aby získaly tuto odolnost, musejí být opakovaně vystavovány antibiotikům, aby na ně byl vyvíjen "mutační nátlak", který je donutí k úplné odolnosti proti lékům.
Jste-li zvědavi na původ takového kmene, musíte především sledovat, jak probíhala inženýrská změna e. coli a dosti přesně determinovat, kterým antibiotikům byla baktérie vystavena během svého vývoje. A tento krok byl učiněn (viz níže), a když se podíváte na genetické dekódování tohoto kmene O104, který nyní ohrožuje konzumenty potravy po celé EU, objeví se fascinující obraz, jak muselo dojít k jejímu vzniku.
Genetický kód odhaluje historii kmene
Když vědci v německém Institutu Roberta Kocha dekódovali genetickou stavbu kmene O104, zjistili, že je odolný všem následujícím antibiotikům a jejich kombinacím:
• penicillins
• tetracycline
• nalidixic acid
• trimethoprim-sulfamethoxazol
• cephalosporins
• amoxicillin / clavulanic acid
• piperacillin-sulbactam
• piperacillin-tazobactam
Navíc tento kmen O104 má schopnost produkovat speciální enzymy, které mu dodávají to, co by se dalo nazvat "bakteriální superschopnosti", technicky známé jak ESBL.
"Extended-Spcectrum Beta-Lactamases (ESBL) jsou enzymy, které mohou být produkovány baktérií a učinit je odolnou vůči cefalosporinům, jako ceufuroxim, cetofaxim a ceftazidim - to jsou nejužívanější antibiotika v mnoha nemocnicích", vysvětluje Agentura ochrany zdraví v UK.
K tomu má tento kmen O104 navíc dva geny - TEM-1 a CTX-M-15, před nimiž se "chvějí lékaři již od 90. let," jak píše The Guardian. Proč se lékaři před nimi chvějí? Protože jsou tak smrtelné, že u mnoha jimi nakažených lidí dojde ke kritickému selhání orgánů a oni prostě zemřou.
Jak se bioinženýrsky vyrábí superbaktérie
Jak tedy přesně dojde k tomu, že vznikne kmen baktérií odolný vice než tuctu antibiotik v osmi různých kategoriích léků, obsahující dvě smrtelné mutace genů plus schopnosti enzymu ESBL? Je skutečně jenom jeden způsob, jakým se to může stát (a jeden jediný) musíte vystavit tento kmen e. coli všem osmi třídám antibiotických léků. Obvykle se to nedělá najednou, samozřejmě: nejprve ji vystavíte penicilínu a vezmete přeživší colonie, které jsou odolné penicilínu. Pak je dále vystavíte tetracyklinu. Přeživší kolonie jsou nyní odolné jak penicilínu, tak tetracyklínu. Pak je vystavíte sulfaléku a posbíráte...Automaticky kráceno

246549

21.6.2011 22:45

E. coli je uměle vyrobena

Dobroděj 88.?.?.?

Reakce na 246549

Pak je dále vystavíte tetracyklinu. Přeživší kolonie jsou nyní odolné jak penicilínu, tak tetracyklínu. Pak je vystavíte sulfaléku a posbíráte přeživší kolini, a tak dále. Je to proces genetické selekce, prováděný v laboratoři, za účelem požadovaného výsledku. Takto vznikají některé biozbraně vyráběné americkou armádou ve Ft. Detrick, Maryland.
I když skutečný proces je trochu složitější, závěrem je, že vytvoření kmene bakterie e. coli, který je odolný osmi třídám antibiotik, vyžaduje opakované a vytrvalé vystavování těmto antibiotikům. Je sktuečně nemožné si představit, jak by k tomu mohlo dojít samo od sebe v přírodním světě. Například, kdyby tato baktérie pocházela z jídla (jak nám tvrdí), kde potom získala všechny tyto odolnosti vůči antibiotikům, když je faktem, že na zeleninu se antibiotika nepoužívají?
Když vezmeme v úvahu genetické důkazy, které nyní stojí před námi, je těžké si představit, jak by se toto mohlo odehrát "divoce". Zatímco resistence na jedno antibiotikum je běžná, vytvoření kmene a. coli odolného osmi různým třídám antibiotik - v kombinacích - prostě popírá zákony genetické permutace a kombinace v přírodě. Jednoduše řečenu, tato superbaktérie e. coli nemohla vzniknout přirozeně. A zbývá tedy jediné vysvětlení, odkud může pocházet: z laboratoře.
Kmen byl vytvořen uměle a pak vypuštěn do světa
Důkazy nyní ukazují na to, že tento smrtící kmen e. coli byl uměle vytvořen a pak buď uměle vypuštěn do potravin, anebo nějak unikl z laboratoře a vstoupil do potravin sám. Pokud nesouhlasíte s tímto závěrem, a to klidně můžete, pak musíte najít vysvětlení, jak se tato oktobiotická baktérie (imunní vůči 8 druhům antibiotik) vyvinula sama od sebe ...
A tento závěr je ještě děsivější nežli "bioinženýrské" vysvětlení, protože by znamenalo, že oktobiotické baktérie se prostě mohou objevit kdekoliv kdykoliv bez příčiny. A to by byla dosti exotická teorie.
Můj závěr dává lepší smysl: Tento kmen e. coli byl téměř jistě vytvořen uměle a pak vypuštěn do potravin se specifickým cílem. Jaký cíl by to mohl být? Zdá se mi, že je to evidentní.
Současně tu působí problém, reakce a řešení. Nejprve způsobit PROBLÉM (smrtící kmen e. coli v potravinách). Pak počkat na veřejnou REAKCI (obrovské pozdvižení, protože lidé jsou terorizování e. coli). Jako odpověď na to přijde žádoucí ŘEŠENÏ (totální kontrola nad globální zásobou potravin a postavení mimo zákon syrové potravy, syrového mléka a syrové zeleniny).
A o tom to celé je, samozřejmě. FDA (Americký úřad pro potraviny a léky) se spolehl na stejný jev v USA, když prosazoval svůj nedávný "Zákon o modernizaci bezpečnosti potravin", který v podstatě staví mimo zákon malé rodinné organické farmy, pokud nelížou holínky regulátorů FDA. FDA byl schopen zničit svobodu farmářství v Americe tím, že zahrál na...Automaticky kráceno

246550

21.6.2011 22:48

E. coli je uměle vyrobena

Dobroděj 88.?.?.?

Reakce na 246550

FDA byl schopen zničit svobodu farmářství v Americe tím, že zahrál na strunu široce rozšířeného strachu, který následoval po vypuknutí nákazy e. coli v amerických potravinách. Když se lidé bojí, samozřejmě, není obtížné přimět je, aby souhlasili s téměř každým stupněm regulační tyranie. A způsobit, aby se lidé báli svého jídla, je velmi snadné,stačí několik tiskových prohlášení vlády poslaných e-mailem mainsteramovým médiím a je to.
Nejprve zakážeme přírodní medicínu, potom zaútočíme na potraviny
Uvědomte si , že toto vše se děje vzápětí poté, co EU zakázala léčivé rostliny a potravní doplňky - zákaz, který staví mimo zákon nutriční terapie, které pomáhají udržet lidi zdravé a bez nemocí. Nyní, když jsou tyto byliny a doplňky zakázány, dalším krokem je způsobit, aby lidé měli strach z čerstvé potravy. To proto, že čerstvá zelenina je léčivá, a dokud má veřejnost právo koupit si čerstvou zeleninu, může vždy zabránit nemoci.
Ale pokud můžete způsobit, aby se lidé BÁLI čerstvé zeleniny - nebo postavit ji vůbec mimo zákon - pak můžete donutit veškerou populaci, aby žila z mrtvé stravy a předzpracované stravy, která podporuje degenerativní nemoci, a tak posílit postavení mocných farmaceutických společností.
To vše je součástí stejného plánu, jak vidíte: udržet lidi v nemocech, odepřít jim přístup k léčivým bylinám a doplňkům, a pak využít jejich utrpení prostřednictvím globálních farmaceutických kartelů.
Geneticky modifikované potraviny hrají samozřejmě podobnou roli: jsou vytvořeny k tomu, aby kontaminovaly naše potraviny genetickým kódem, který způsob širocerozšířenou neplodnost mezi lidstvem. A ti, kteří ještě budou schopni se rozmnožovat i po vystavení GMO, budou natolik trpět degenerativními nemocemi, že jejich "léčba" opět bude obohacovat lékové společnosti.
Vzpomínáte si, která země byla nedávno postižena hrozbou e. coli? Španělsko. Proč Španělsko? Vzpomeňte si na uniklé zprávy z Wikilieaks, které odhalily, že Španělsko odolalo zavedení GMO do svého zemědělského systému, i když mu americká vláda skrytě vyhrožuje politickou odvetou za jeho odpor. Falešné obvinění Španělska z rozšíření e. coli je pravděpodobně onou pomstou za španělskou neochotu naskočit do geneticky modifikovaného vagónu.
To je příběh, který stojí za ekonomickým zničením španělských rolníků pěstujících zeleninu. Je to jedna ze zápletek, které probíhají ve schématu událostí kolem e. coli.
Potraviny jako válečná zbraň vytvořená Big Pharmou
Mimochodem, nejpravděpodobnějším vysvětlením, kde byl vyvinut tento kmen e. coli, je, že farmaceutičtí giganti ho vytvořili ve svých vlastních laboratořích. Kdo jiný má přístup k veškerým antibiotikům a vybavení potřebnému k vytvoření cílených mutací potenciálně tisíců kolonií e. coli? Lékové společnosti mají jedinečné postaven...Automaticky kráceno

246551

21.6.2011 22:50

E. coli je uměle vyrobena

Dobroděj 88.?.?.?

Reakce na 246551

Lékové společnosti mají jedinečné postavení k tomu, jak provést tuto akci a mít z ní prospěch. Jinými slovy, mají jak prostředky, tak motivaci, aby se angažovaly speciálně v podobných akcích.
Mimo lékové společnosti jsou tu snad i regulátoři infekčních nemocí, kteří mají podobnou laboratorní kapacitu. Například CDC by to pravděpodobně mohla také provést, kdyby skutečně chtěla.
Důkaz, že někdo bioinženýrsky vytvořil tento kmen e. coli, je zapsán přímo v DNA baktérie, Je to lékařský soudní důkaz, a to, co odhaluje, nelze popřít. Tento kmen prošel opakovanými a dlouhodobými vystaveními osmi různým třídám antibiotik, a pak se nějakým způsobem objevil v potravinách. Jak jinak je toto možno provést, než důkladně naplánovaným schématem provedeným grázlovskými vědci? Není možno, aby vznikla "spontánní mutace" v kmeni tak, aby byl odolný nejvyšším osmi třídám značkových antibiotických léků, které jsou dnes prodávány Big Pharmou. Takové mutace musí být záměrné.
A opakuji, pokud nesouhlasíte s tímto tvrzením, pak to znamená, že říkáte NE, nebylo to uděláno záměrně … stalo se to náhodou! Což je, jak znovu říkám, ještě děsivější!
Protože to znamená, že antibiotická kontaminace našeho světa je na tak extrémním stupni, že kmen e. coli může být v přírodě nasycen osmi různými druhy antibiotik natolik, že se přirozeně vyvine ve smrtící superbaktérii. Pokud tomu lidé věří, tak je to ještě děsivější teorie než bioinženýrské vysvětlení!
Začala nová éra: Biologické zbraně v naší stravě
Ale v obou případech - nezáleží na tom, čemu věříte - je prostou pravdou, že svět nyní čelí nové éře globálních kmenů superbaktérií, které nelze léčit žádnými známými léky. Samozřejmě mohou být snadno zabity koloidním stříbrem, což je právě důvod, proč v posledních letech FDA a světoví regulátoři zdraví zuřivě napadali společnosti vyrábějící koloidní stříbro. Nemohou dopustit, aby veřejnost měla v rukou přírodní antibiotikum, které skutečně funguje. To by zničilo celý jejich záměr, aby všichni lidé byli nemocní.
Ve skutečnosti tyto kmeny e. coli mohou být snadno léčeny kombinací přírodních plnospektrálních antibiotik z rostlin jako je česnek, zázvor, cibule a léčivé rostliny. Navíc probiotika mohou pomoci vyrovnat flóru trávicího systému a "vytěsnit" smrtící e. coli, která by mohla být současně přítomna. Zdravý imunitní systém a dobře fungující trávicí trakt může zvítězit nad infekcí superbakterie e. coli, ale je tady ještě jedna věc, o které lékařská komunita nechce, abyste věděli. Dávají absolutní přednost tomu, abyste zůstali bezmocnou obětí ležící v nemocnici a čekající na smrt, bez jakýchkoli možných vyhlídek. Přesně to je "moderní medicína". Způsobují problémy a prohlašují, že je léčí, a pak vás nedokážou léčit ničím, co by skuteč...Automaticky kráceno

246552

21.6.2011 22:52

RE: E. coli je uměle vyrobena

Dobroděj 88.?.?.?

Reakce na 246552

Způsobují problémy a prohlašují, že je léčí, a pak vás nedokážou léčit ničím, co by skutečně fungovalo.
Téměř všem úmrtím, která se dnes přičítají propuknutí e. coli, se dá snadno a lehce zabránit. Jsou to úmrtí z nevědomosti. Ale ještě spíše to mohou být také úmrtí na novou éru biologických zbraní v potravě, vypuštěných buď skupinou šílených vědců, anebo systémovou institucí, která vyhlásila válku lidské populaci.
Zdroj, CZ preklad: http://orgo-net.blogspot.com/
Warfare.blog.cz

246553

21.6.2011 23:00

RE: E. coli je uměle vyrobena

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 246553

Proč nedáte pouze odkaz s vlastním komentářem? Bohatě to stačí, kdo si to chce přečíst si to přečte a kdo nechce číst, tak stejně nebude, ani když to komlet nakopírujete do diskuze.

246554

21.6.2011 23:54

RE: E. coli je uměle vyrobena

Dobroděj 88.?.?.?

Reakce na 246554

Bohužel, přesný odkaz již nemám a vlastního komentáře netřeba.
Uvedený materiál je tak obsažný, že s ním může polemizovat pouze odborník, specialista na mikrobiologii a to nejsem.

246556

22.6.2011 13:40

RE: E. coli je uměle vyrobena

martas300 68.?.?.?

Reakce na 246556

Tenhle clanek vlozeny do Vaseho komentare vysel uz 7.cervna na czechfreepressu....

http://www.czechfreepress.info/zdravotnictvi/vynoruji-se-lekarske-dukazy-ze-evropska-superbakterie-e-coli-byla-vyrobena-bioinzenyrsky-aby-zabijela-lidi

a o tyden pozdeji se to jiz svedlo na dobytek....

http://www.czechfreepress.info/zdravotnictvi/mike-adams-superbakterie-vznikla-naduzivanim-antibiotik-pri-chovu-dobytka

246601

Příspěvků: 22

21.06. 08:56 luk  Potrestání Německa
21.06. 13:43 fohat  Bohové musí být šílení
21.06. 16:44 r.m.  pamatuju Jamborovu hlášku
21.06. 16:19 J. Hruška  Přirozené příčiny.
21.06. 22:41 Rene Bartosek  RE: Přirozené příčiny.
23.06. 15:21 J. Hruška  RE: Přirozené příčiny.
23.06. 23:57 Rene Bartosek  RE: Přirozené příčiny.
24.06. 00:35 Vojta49  RE: Přirozené příčiny.
24.06. 03:09 Rene Bartosek  RE: Přirozené příčiny.
24.06. 03:24 Rene Bartosek  RE: Přirozené příčiny.
24.06. 12:50 Jiří Koubek  RE: Přirozené příčiny.
24.06. 14:17 Rene Bartosek  RE: Přirozené příčiny.
25.06. 19:13 Jiří Koubek  RE: Přirozené příčiny.
26.06. 19:40 Rene Bartosek  RE: Přirozené příčiny.
21.06. 22:43 Dobroděj  E. coli je uměle vyrobena
21.06. 22:45 Dobroděj  E. coli je uměle vyrobena
21.06. 22:48 Dobroděj  E. coli je uměle vyrobena
21.06. 22:50 Dobroděj  E. coli je uměle vyrobena
21.06. 22:52 Dobroděj  RE: E. coli je uměle vyrobena
21.06. 23:00 Rene Bartosek  RE: E. coli je uměle vyrobena
21.06. 23:54 Dobroděj  RE: E. coli je uměle vyrobena
22.06. 13:40 martas300  RE: E. coli je uměle vyrobena

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

81

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 114 čtenářů částkou 28 490 korun, což je 81 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Djokovič pomstěn!26.01.22 16:26 Srbsko 0

Muskova firma začne na lidech testovat implantování čipů do mozku26.01.22 16:23 USA 0

USA se dostaly do dluhu, který je nesplatitelný v normálních horizontech26.01.22 15:10 USA 0

Rusko tento týden rozhodne o rozmístění jaderných zbraní ve Venezuele25.01.22 21:08 Venezuela 0

Proč je česká elektřina pro Čechy tak drahá?25.01.22 18:06 Česká republika 2

Mluvčí ministerstva zahraničí Price: USA nebudou Rusku ustupovat v otázce bezpečnostních záruk25.01.22 07:41 USA 0

Jak Britové dodávají na Ukrajinu zbraně24.01.22 19:23 Británie 5

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 1

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 5

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 4

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 2

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
24,48 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,56 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,99 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,34 Kč
100 maď. forintů
6,80 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
27,11 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 768,27 Kč
1 unce stříbra
516,11 Kč
Bitcoin
830 258,70 Kč

Poslední aktualizace: 26.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 449