Diskuze k článku

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

Příspěvků 39

9.6.2011 8:18

Nejvetsim nepritelem elit/Vrchnosti

MoUdrostrak 88.?.?.?

Nejvetsim nepritelem elit/Vrchnosti jsou po pravu zbidaceni oVcane JuYsEj. Zpitomeli, naivni a zpohodlneni. Pritom potomci nasilniku a vyvrhelu z Evropy.

Vrchnost/Elita jim vuci Cine uz neni schopna zajistovat na ukor CELEHO SVETA nezaslouzeny blahobyt. JuYsEj jiz temer nic (krome zbrani) nevyrabeji a neexportuji-jen dluhy a nekrytou menu.

Podil AngloSaSSu v JuYsEj se rozpada na ukor Hispanos a Asiatu. Vrchnost/parasite uz ztraci pudu pod nohama.

245701

9.6.2011 14:50

RE: Nejvetsim nepritelem elit/Vrchnosti

martas300 68.?.?.?

Reakce na 245701

Pane moudrostraku,jen mam takovy dotaz.Proc pisete ze ovcani US jsou zbidaceni po pravu,zpitomeli,naivni a zpohodlneli ?
Myslite si,ze kdyby byli kterekoli jine zemi dany prigigelia,jez meli americani,ze by lide te dane zeme nebyli na tom podobne ?Je velmi lehke usnout na vavrinech,a jeste jednodussi kdyz vas v tom od malicka vychovavaji.A jestli dle Vas jsou lide v US jen potomci nasilniku a vyvrhelu z Evropy ( to byl pripad myslim Australie) jak pisete,tak na to jak jste zcestovalej mate dost zkreslenej pohled na tuto zemi.To je jako bych posuzoval Cesko podle Chanova,Ostravy,apod.

245726

9.6.2011 15:56

RE: Nejvetsim nepritelem elit/Vrchnosti

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 245726

Tak-tak, tiež pevne verím, že amíci dokážu zvrátiť svoj nateraz nepriaznivý osud a budú schopní sa zamyslieť nad hlbšími príčinami dnešného stavu. Zrovna tak muslimovia, či dokonca prívrženci judaistickej ideológie(psudonáboženstva). Moc by to pomohlo aj nám..

Aké sú teda z dnešnej situácie možné cesty von a kam -
a)z pohľadu Ľudí a
b)z pohľadu j"elity"?
Že by naozaj prišli až v 19.stor na v článku ďalej spomínané metódy finančnej, mediálnej, ideologicko-filozoficko-"náboženskej" kontroly a možností formovania a riadenia kultúry ako celku?
Prof. Kamran má asi trochu medzeru vo vzdelaní, považuje predchádzajúce generácie občanov a j"elít" za neinteligentné(lat.nechápajúce), prípadne zavádza.
Inak zastavme sa pri výraze neinteligentný = nechápajúci..

ČO nechápajúci?
Globalizáciu, ako objektívny dejinný proces koncentrácie moci a možnosti jej ovplyvnenia vo svoj prospech. Záznamy sa našli z pred cca.5000 rokov v Egyptských hrobkách-(Viď tu neraz spomínané tématické hieratické záznamy v Ägyptisches Museum Berlin).
Zrovna tak porovnanie procesov stabilnej zmeny genofondu populácie a zmeny kultúry podmienenej v 1.rade zmenou technológii, ktorých dôsledkom je dnešná turbulentná doba a zrýchľujúci, linearizujúci sa čas.

Niektorí histerici pseudodejepisci, či h-is-tórici odkazujú prvé záznamy na tému globalizácie a zmeny logiky sociálneho správania(linearizáciu času = postapokalypsu) na Tóru, resp. Tanah. Sú však omnoho staršie a ich pôvodom sa podľa spomínaných analýz a dokumentov javý byť Egypt. Tak ako vyzerajú byť jeho kňažské kasty aj pôvodcom judaistickej fascoideológie, projektu.

Ak by R&R Rotschild & Rockefeller a co. mali reálnu moc, neboli by v médiách. Nikto, kto chce dlhodobo robiť reálnu politiku(meniť názory a osud ľudí), nemôže byť verejne známy. Proste sa to vylučuje. Toľko staré politologické pravidlo..

Čím ďalej ideme do dejín a študujeme príčiny dnešných dôsledkov, tým bližšie sme k chápaniu objektívnej reality prebiehajúcich dominantných spoločenských tendencii. Môžeme tak predpovedať budúcnosť, osud a aj ho reálne meniť. Inak zostaneme v ilúzii so všetkými dôsledkami a zbytočnými snahami o zmenu. Vytriezvenie však bude v tomto prípade žiaľ reálne. Každý by mal chápať základné dlhodobé spoločenské trendy a metódy ich kontroly. Len tak sa totiž dostane mimo patológii dnešného spoločenského systému a bude schopný zmeniť aj svoj osud.

Raz sa základy BOZP Sociálnej bezpečnosti v rámci etiky, či "náboženstva"budú učiť aj na ZŠ, ako je to v niektorých krajinách už nejaký čas realitou.
Aby to ale pre naše krajiny neprišlo neskoro!

245731

12.6.2011 23:55

RE: Nejvetsim nepritelem elit/Vrchnosti

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 245731

To, co píšeš, udo1, cituji: "Ak by R&R Rotschild & Rockefeller a co. mali reálnu moc, neboli by v médiách." je parametrický omyl. I kdybych se nedivil, kdyby tě hábečko v tomto názoru přiběhl podpořit..[smích]

Lidé s reálnou mocí byli vždy v médiích (nebo se o nich dobře vědělo) a to už za dob Egypta. Důležité vždy bylo, aby jejich "mediální" obraz byl v očích zblblého, zneužívaného plebsu, i lokajů a kolaborantů, maximálně pozitivní, byli řádně uznáváni, adorováni nebo zbožšťováni nebo v případě potřeby byl jejich obraz dostatečně odstrašující... Týká se i veleknězů, kteří žili čas od času ve stínu faraonů, ale někdy také naopak, jako v případě Ramesse XI. a velekněze Hrihora.


I R&R Ltd. mafie mají skrze své šábesgojím lokaje a Systém reálnou MOC, jen se změnila doba a přestože mají zájem nebýt tolik v hledáčku plebsu a užívat si více v ústraní, v nových informačních podmínkách to nefunguje, není jim to přes jejich velké úsilí, dáno. O utajení se pokoušeli i "kluci" z Bilderbergu, ale po určité době ostrouhali.
Navíc zde funguje faktor sebedůležitosti, kdy Egu lidem s jejích přístupem dělá zájem a možnost se pochlubit svými možnostmi a vyvoleností, dobře.

Pro zajímavost: Ve filmu "Muž z prvního století" s Kopeckým jedna replika o něčem názorně vypovídá, cituji:

Akademik: "Věřte mi, každá sobecída je časem vyléčitelná".
Muž z 1.st: "Co z toho budu mít?"
Akademik: "Všechny možnosti, které unesete."
Muž z 1.st: "A co z toho budu mít? K čemu jsou mi vaše možnosti, když je mají všichni"
.


jansmith[smích]

245890

13.6.2011 16:54

RE: Nejvetsim ne-pritelem elit/Vrchnosti

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 245890

re:Jansmith..
A kde podľa teba zostal druhý veľkňaz?

Ak poznáš trochu reálie a politiku starého Egypta, vieš, že boli vždy 2.veľkňazi. Tak, ako v neskoršom S-al-amon-ovom chráme v Jeruzaleme..
Herihor vládol starému Juhu z Téb.
Ramses XI. z Pi-Ramzes z delty, kde sa pred exodusom zdrziavali aj starí Hebreji. Faraóni boli väcsinou z knazských kást a aj ich rodiny, no nebývali veľkňazmi.

Po snahe zvyškov neeliminovaných zástancov Atonovho svetonázoru o rozšírenie pôvodne Achnatonovho monoteizmu cez Mojžiša pomocou Hebrejov sa podarilo Amonovmu kultu dostať tento projekt pod kontrolu. Počas 40 rokov zombifikovali kmeň Hebrejov a cez neho a psudomonoteistickú ideológiu obsadili vtedy globálno strategický Kanaán.

Tandemných 2+(2x11)=22 sa schovalo v kolene Lévy. Aby si chápal vtedajšiu expanzívnu globalistickú geopolitiku Jan: Z vnútrozemských Téb bolo ťažko kontrolovať úrodný polmesiac, karavánne cesty a následne z tradičných prístavov(Fenícia) lodnú dopravu a politiku v Stredomorí. Jeruzalem je v strede a preto bolo po chybe a prvých úspechoch ťaženia prevráteného projektu hebrejských biorobotov(a eliminácii At-on-Moseho) na najvyššej inštancii rozhodnuté migrovať zo strategických dôvodov.

V Egypte zostala periféria bez znalostí oka pyramídy (okrem iného aj udržateľného tandemného a polytandemného dialektického systému riadenia krajiny) a nastal postupný úpadok obdobia Ramzesa XI., Herihora,..až po Ptolemaiovcov. GPP sa koncentroval postupne viac na vplyv na vzmáhajúcu sa bývalú kolóniu Egyptskej kultúrnej spolupráce(vojny) - Grécko(delfský kult - až po elimináciu P-ar-zskej hrozby Alexandrom cez Aristotela školeného v stále ešte napoly funkčných Domoch života-vtedajších High-end univerzít v Egyptskom zázemí) a potom na Rímsku politiku snahy o kontrolu objektívneho procesu globalizácie.

Toľko z dejín modernejšej politológie(Dejiny globalizácie).. odhliadnuc od konštrukcii Freuda, Sellina, Meyera, Breasteda,..

Jou..nazad k pôvodnej sekundárnej téme..
2.Otázka:
Ak myslíš, že ten, kto chce reálnu moc, si môže dovoliť byť ľahko identifikovateľný..
Predpokladám, že vieš, že tzv.politici a CEO manažéri majú v rámci im systémom udelených funkcii veľmi obmedzené možnosti reálne ovplyvňovať kľúčové politické záležitosti kontroly kultúry a trhu.
Prečo myslíš že by admin spravil na vyšších pozíciách výnimku? Aké výhody by podľa teba z toho pre neho mohli plynúť v dlhodobom horizonte?
Myslíš, že je vôbec možné dlhodobo robiť reálnu politiku z oficiálnej pozície?
a posledné..
Myslíš, že kto ašpiruje na globálnu moc, sa zaobíde bez (rozumu)hlbokého chápania prebiehajúcich spoločenských a prírodných procesov a bez(vôle)=disciplíny správania sa a hlavne myslenia?

Či R&R a co. chápu, pre koho pracujú?
Úprimne: Neviem.
No, tu neraz z dejín spomínané citácie mnohých "vrcholových" politikov by to dosvedčovali.

245910

13.6.2011 20:41

RE: Nejvetsim ne-pritelem elit/Vrchnosti

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 245910

Máš pravdu, udo1, ani s těmi velekněžími to není tak jednoznačné, jak by se mohlo zdát a to i proto, že je velmi obtížné jen z ústního podání, hieroglifů nebo NĚKÝM psaných svitků dnes rozhodnout, jak to vlastně tehdy s účastí ovčáků na podílu na reálné moci opravdu bylo. Stačí naše současná zkušenost, kdy už pár dní, měsíců a let staré události jsou podle potřeby překrucovány a falšovány (tj. historie se kosher způsobem přepisuje a některé pochyby lokaji vyvolených E/elit dokonce kriminalizovaný) a tudíž jeden musí být velmi obezřetný, jak interpretuje události několik tisíc let staré. Jinak, v tom mém příkladě šlo spíše o to upozornit, že velekněží nebyli vždy jen nenápadnými stíny oficiálních reprezentantů MOCI...


Nicméně potěšitelné je, že dilema, jak to vlastně s těmi Ovčáky vlastně bylo, je i tématem mnoha debat a rozborů zde na Zvědavci, ale i celosvětově. Problém je, že CO a JAK se (vzhledem k výše napsanému) přesně dělo nikdo s určitostí nemůže rozhodnout a většina analytiků se jen s větší, či menší přesností pouze domnívá... Teorií o oku pyramidy/pyramid, tajných spolků, řádů, lóží apod. je hafo a většina je lokaji Systému mediálně dehonistována jako konspirační. Proto je podle mne dobré se držet zdravého rozumu a intuice, a to se týká i polemiky ohledně podílů na MOCI námi zmiňovaných R&R Ltd. mafií.

Rád bych ale připomenul, že jsme se nebavili o stupni postavení R&R Rotschild & Rockefeller mafií v Pyramidě, ale o tom, zda-li mají nebo nemají REÁLNOU MOC, v návaznosti na jejich profláknutost v médiích.

A zde, ať se souhlasíš nebo ne podle mne platí premisa, kterou jsem vyjádřil prve. Tyto struktury mají skrze hebrew náboženské krytí a kosher naakumulované "oběživo" podíl na MOCI obrovský a jediný problém k diskuzi je JAK VELKÝ a JAK VYSOKO. Těžko explicitně prohlásit, že žádnou reálnou MOC nemají (protože reálně mocní se v mainstreamu nebo jinde neobjevují), když siomafie má svoje lidi takřka na všech (pro politiku, bankovnictví nebo světovou ekonomiku) důležitých postech a nejen mnoha světových vlád států a korporací, ale i takových organizací jako FED, MMF, SB atd. atd. atd. Podle mne to nástroje REÁLNÉ MOCI a VLIVU jsou, udo1 a těžko přijmout hábečkovu kricí teorii, že jsou pouhými zneužitými poskoky nebo bílými koni. Tady se se svým přítelem a kamarádem neshodnu..[smích] Hlavy mafií a jejich organizace fungují na mafiánském principu bílých límečků a "zblblí" bílí koně jsou až v úrovních daleko pod nimi (viz. CEO). A Peace s nimi i všemi ostatními,

jansmith[smích]

245922

14.6.2011 11:09

RE: Nejvetsim ne-pritelem elit/Vrchnosti

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 245922

re:jansmith
Ide o to Jean, čo chápete pod reálnou mocou.
Moja tvrdenie týkajúce sa toho, že reálnu moc R&R a co. nemajú, je formulované v rámci chápania možnosti pracovať egoisticky objektívne nezávisle od globálneho otrokárskeho fašistického systému. To základný problém každého egoistu. V zlobe vždy bude niekto lepší ako ty, v globálnom merítku viac chápajúci ako ty a tým ty budeš nevyhnutne pracovať podľa základného algoritmu informačnej pyramídy na neho-nich. Na tomto tvrdení aj zostávam.

Máš však plnú pravdu, že tzv.faktov a variánt minulosti, jej interpretácii je mnoho. Čo som napísal je samozrejme len konsenzus mnohých špecialistov v tejto oblasti a príbuzných odboroch. Bol zameraný na analýzu príčin dnešného stavu vzhľadom na najpravdepodobnejšiu variantu vývoja objektívnych(subjektívne ovplyvňovaných) tendencii. Bol vypracovaný cca.20 rokov dozadu, no sú aj kus staršie podobne zamerané publikácie vypracované, či už jednotlivcami, alebo autorskými kolektívmi z akademickej obce, štátneho aparátu(polície a vojenskej rozviedky) a niektorých organizácii. Zdroje som tu uvádzal.

Vzhľadom na schopnosť identifikácie veľa krát spomínaných základných spoločenských trendov, prognóz ich vývoja (a tým automaticky možností ich ovlivňovania), hierarchii a vzťahov spoločenských a prírodných systémov nie je pri primeranej kapacite(schopne vyškolený tím ľudí, financie, čas, skúsenosti, odhodlanie..) vôbec až taký problém rekonštruovať najpravdepodobnejšiu variantu dejín s určitou prijateľnou neistotou, odchýlkou. Dokonca aj chápavý jednotlivec dokáže pomerne presne hodnotiť a rekonštruovať. Relativizácia v dnešnom ponímaní v práci na tejto úrovni nemá miesto, ak chápete. Nezapadá medzi Ľudské atribúty. Všetko so všetkým PRIMERANE súvisí.

Ak HHBB tvrdil v tejto oblasti niečo podobné, tak mi s ním ostáva súhlasiť. Je naozaj pravda, že R&R a co. proste nespĺňajú základné parametre top j"elity". Sú bez pochýb z vyššieho pohľadu hlavne Výkonnou mocou, aj keď sa montujú tiež do klasickej Ideologickej(dnes hlavne mediálnej), Zákonodárnej a Súdnej. Na Konceptuálnu moc však priamo nedosahujú, nerozhodujú o nej. Môžu byť vnímaný maximálne tak ako neoficiálni faraóni.

Faraón, ako možno viete bol zasvätení v syna Boha RA. Veľkňazi však v samého Boha RA, ak chápete Jan. Sú to poväčšinou egoistickí okultisti s veľmi vysokou mierou chápania princípu chodu socio-naturálnych procesov. Dnes však už našťastie nie je pre ľubovoľného ovčana až taký problém dostať sa na úroveň ich inteligencie. Je to ale samozrejme dlhodobá záležitosť zvyšovania chápania svojho okolia a disciplíny myslenia, no efekt stojí za to. Homo sapiens sapiens. Ostatne aj preto sme tu na zemi. Javí sa byť jednou z úloh každého.

245969

12.6.2011 22:53

RE: Nejvetsim nepritelem elit/Vrchnosti

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 245726

Martasi300, Jožo Ráž (frontman Elánu) to řekl přesně: "Pitomci jsou všude, ale v Americe je jich nejvíc.".

Češi se odmala učili v rodinách nenávidět Němce a Rusy - a milovat Angličany a Emeričany. Bohužel/bohudík, každý, kdo víc musí cestovat, si časem srovná všechny výše uvedené národnosti podle svého žebříčku hodnot a vlastních zážitků a zkušeností.
Naštěstí jsem se nikdy nesetkal v JůYsEj s naprostým póvlem. Na to jsem dobře vycvičený se ghettům a problémovým čtvrtím včas vyhýbat.

Máte pravdu v tom, že národ, který se etabluje jen tím, že VYVRAŽDÍ 99% domorodců a roztáhne se na jejich násilně vyvlastněném území, je pak velice specifický. Platí to jak o Emeričanech, tak o Australanech. Australané se liší jen tím, že stačí vyvézt dostatek surovin na to, aby mohli za stržené devizy pak VŠECHNO náročnější dovážet - a žít a přežívat jako Emeričané.

Proto Australané zase (skoro!) až tak neválčí a neokrádají násilím ostatní národy, jako Emeričané. Na druhou stranu, pokud člověk v JůYsEj potká Emeričana alespoň s nějakým rozhledem, tak je to bývalý veterán, který alespoň z Emeriky vytáhl paty. Hodně mých kamarádek EUropanek, co odcházely na stáže nebo studia do JůYsEj ze mne tahaly rozumy před cestou. A pak mi vždy přísahaly, že je to daleko horší, nežli jsem je strašil. Ani jedna se tam nikdy nevdala. A pokud randily, tak vždy s jinými studenty, cizinci. Emeričané jsou partnersky, díky tuposti a buranství, nepoužitelní. Obráceně (vztah s Emeričankou) existují čestné vyjímky - ale obvykle jde o slečny pocházející ze Středozápadu či z Texasu, které ještě jakž takž byly doma vedeny na uzdě - a váží si světa a lidí okolo sebe. Ostatní (nejen na mne) působí antikoncepčně, sotva jen promluví. Shoda s polystyrenovými naleštěnými californskými jahodami je více, nežli jasná...

Vložený obrázek

Emeričané se ponořují do bahna vyžilosti a stagnace. Hroutí se jim mosty, ZDRAVOTNÍ PÉČE, sociální sítě, nejsou schopni nejen vytopit a uchladit papundeklové kůlny, ale ani za ně táhnout hypotéky. Ronnie Reagan je nastartoval dobře: Nic nevyrábějmě, ani nevyvážejme - jen se všichni obluhujme... Ještě před 3-4 rokama to byla MATRA i pravicujících českých politiků a pravicujících oVčanů. Pak přišlo Irsko, Island, Maďarsko, Pobaltí... a bylo po Ronnieho ZARUČENÝCH rezepisech na American Dream [mrknutí jedním okem]

245887

13.6.2011 23:42

RE: Nejvetsim nepritelem elit/Vrchnosti

martas300 68.?.?.?

Reakce na 245887

Moudrostaku,pouze jsem reagoval na Vas komentar,jez byl na Vas vkus napsan ponekud primitivne.Nerikam,ze s Vami ve spoouste veci nesouhlasim,ale Vy dost zvelicujete.
Znovu opakuju,zkuste si predstavit ze by jste se narodil do prumerne americke rodiny,od malicka vam rikali jak jste dobrej,plus medialni brainwashing,apod. taky by jste podlehnul,aniz by jste si to uvedomil.

Nedavejte me za priklad Jozu Raze,protoze i presto ze ho mam rad i a ma dobre nazory,nikdy tady trvale nezil.Dejte me priklad nekoho kdo tu zil min. 10 let,aby mohl skutecne posoudit.A zkuste kritizovat neco ze soucasnosti,ne jak vyvrazdili puvodni obyavtele,protoze ty co to delali uz asi nepotkate.

Zkratka,v Americe se musi nejaky cas zit,aby mohl clovek rict,ta zeme je takova a makova.Je zde spousta duvodu,proc jsetady a ne v CR.Kdybych mel pred 13 lety dnesni mozek,byl bych radeji na Novem Zelandu,nebo mozna nekde v Jizni Americe.Ja si nezastavam ani USA ani americanu,jen me stve kdyz to tu kritizuje nekdo,kdo tu byl jen kratce na navsteve,ci na studicjnim pobytu.Zalezi prece dost na tom,s kym prijdete do styku.

V jednom ale s Vami souhlasim na 100%.Za tu dobu co jsme se zenou tady,jsme poznali dva typy lidi,kteri se provdali za americany - nky.Jedni kvuli papirum,takze zoufalci.A ti druzi,uplni idioti ( omlouvam se vsem,kteri tak ucinili) kteri se vdali - ozenili,rovnez pro zvyseni zivotniho standartu.Ti kvuli papirum byli vetsinou chlapi cizinci,kteri si vzali americanky,a znam spooustu pripadu kdy si potom rvali vlasy,z toho ze to neslo s nema vydrzet.
ti druzi,kteri se chteli mit lepe a snad se i zamilovali,byli zase vetsinoi zeny - holky,tady hlavni motiv myslim vsichni vime.Jenze zatimco ti chlapi si to uvedomuji,a koukaji z tech vztahu co nejdrive zmizet,ty holky se vetsinou uplne zmeni,a to k horsimu.Je smutne,ze jsem takto potkal spoustu cesek,dokonce i svou spoluzacku ze skoly,ktera si vzala amika,jez byl v Nemecku u armady.Dnes s nim ma 3 deti,a modlej se k fotce G.W.Bushe.

Neni to pouze muj poznatek.Kdyz jsem prisel na Floridu,mel jsem moznost poznat ceskou komunitu,od ktere se dnes radeji drzim dal..Tam zaznivali stejne nazory.

245936

9.6.2011 12:02

opačná strana mince

fohat 88.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=W9XqBd8Pvjg

245719

9.6.2011 22:33

RE: opačná strana mince

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 245719

Na Aktualne CZ, dnesni clanek ,,Spekulanti nasli vynosny byznys, skupuji pudu v Africe. A OSN jak je psany v tom clanku ktera ma plnou hubu humanismu vubec ty cernousky kteri prijdou vo policka nelituje ........

245752

11.6.2011 20:46

RE: opačná strana mince

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 245752

OSN je v té Africe právě proto, aby ty černoušky bylo snazší okrást nejen o půdu ale zejména o suroviny.

245841

12.6.2011 15:23

Ano, 3. světová válka je nevyhnutelná

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

245874

12.6.2011 15:33

Ano, 3. světová válka je nevyhnutelná

Leerss 77.?.?.?

Světové mocenské - kabalisticko sionistické Židovstvo jí
rozpoutá (stejně jako dvě předchozí) - protože se domnívá, že
po této válce bude lidstvo natolik zdecimované, že samo poprosí
o světovou vládu. Bude jim totiž představena jako jediné východusko z krizí jímž dosud lidstvo procházelo. Nutno poznamennat, že všechny tři světové války do detailů naplánoval
v 19. století Žid Albert Pike - tehdejší nejvyšší hlava
světového zednářstva.

245875

13.6.2011 22:17

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 245875

Jestli se nepletu, mal A.Pike len 33.stupeň. Do 66. stupňa môže byť len judaisticky "(ne)vychovaná" osoba. 66.- 99. stupeň len rabín(ako napr."náhodou" obaja Marxovi dedkovia). Vyššie stupne sa v zásade z objektívnych dôvodov prísne taja. 33.(a A.Pike sa tak ešte aj fotil) nie je ani pešiak. Všeobecne sú neslobodní sl(a)oboši principiálne neschopní samostatného myslenia, kvôli vnútorným zákazom, dogmatickej hierarchickej poslušnosti a agregátnej okultistickej manipulácii ich podvedomia. Sú to psychické zombi-kaliky.

Netreba však nikoho, kto si ich úlety vyskúšal, principiálne odsudzovať. Mnohí si tým prešli a pochopili tuposť pyramídového združenie zásteriek, stužtičiek a odznačikov. Kedysi slúžili na presadzovanie siofašistických myšlienok do vznikajúcich národných demokratúr počas anihilácie odžitej formy otrokárskeho feudalizmu a problematickej aristokracie. Dnes v zmenenej logike soc. správania zlinearizovaného času nie je ich hierarchia schopná pružne reagovať a preto základy (nie)ich pyramídy prudko erodujú. Algoritmy ich rigidnej stavby nie sú dimenzované na to, aby odolali postapokalyptickým sociotraseniam.

Rozsiahlejšie války sú vždy tímovou prácou a serióznym rozhodnutím riešenia pre j"elitu" kritickej situácie. Idú nad rámec možností ich konceptuálnej prípravy jednotlivcom.

245932

15.6.2011 20:06

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

Kysučan 89.?.?.?

Reakce na 245932

Zdravím udo,

môžete sem hodiť nejaký link alebo odkaz na vyššie stupne, ako je to u 33. rangových pešiakov? Tie od 34. do nekonečna by boli veľmi zaujímavé... [smích]>Rozsiahlejšie války sú vždy tímovou prácou a serióznym
>rozhodnutím riešenia pre j"elitu" kritickej situácie. Idú nad
>rámec možností ich konceptuálnej prípravy jednotlivcom.

Veľmi sa mi páči to "seriózne" tímové rozhodnutie...
V akej kritickej situácii boli Elity pred 1. a 2. svet. vojnou?
A čo dnes? Sú v pohode? Alebo im stačia len menšie regionálne konfliktíky na podkurovanie pod kotlíkom?
No byť na ich mieste, pri linearizácii virtuálneho času, keď už strácajú kontrolu (ako ste viackrát písal), no neviem, neviem , čoho sa ešte dožijeme...
Alebo zasiahne ten škaredý, zabijácky TATO (VHNR) a omilostí tie ľudské ovečky? Ale veď tie si za svoj osud môžu samé...

246111

15.6.2011 23:49

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 246111

re:Kysučan
Murári 99
V materiáloch z tých knižníc, čo som tu uvádzal, by to malo byť v základnom súbore. Nespomínam si presne v ktorej publikácii. Ubehol od vtedy už dáky čas a nie som robot [smích] Ja si to pamätám hlavne z prednášok zo školy SPbU - Teória riadenia, Katedra praktickej matematiky, odbor Metodológia psychológie riadenia. Podobná je aj na Agrárnom GU(SPb). Prednášky sa tiež dajú stiahnuť v MP3 formáte a aj vo video formátoch. Tak ako napr. na ČVUT. Je to aj na torrentoch. Choďte podľa príbuzných hesiel z knižníc, keď chcete nájsť konkrétne túto problematiku. Vyhodí Vám to toho spústu.
Okrem toho bol môj strýko slobodomurár a pár ľudí z našej rodiny robilo vždy v politike. Aspoň podľa dokumentov už od čias K&K monarchie.

Inak asi ste ma plne nepochopili.. Nie nekonečno, ale 99 stupňov. To je fakt. Neviem, prečo by si to vymýšľali. Je to aj celkom logické, ako to odôvodňovali. 33-99 musí mať judaistické ideologické pozadie a 66-99 rabínske "vzdelanie" smerom ku kaste Lévi. Tam je potom pri najvyšších stupňoch previazanie priamo na Lévi-čata. Od starého Egypta sa kasty Amona-ra sa v tomto zmysle za posledných 5000 rokov moc nezmenilo.

Murári nie sú architekti, projektanti, ani investori. Hrali svoju rolu, ako aj iné organizácie. Teraz nastala ale zásadná zmena situácie. Preto prestávajú byť aj lehátkové kluby funkčné. V 1.pol 20.stor. prišla zmena logiky soc.správania, rezonančný sociálny stav = všetky masové revolúcie a 2.svetové vojny = ich Apokalypsa, nie naša. Neverím, že sa odvážia reálne plnou silou tlačiť na globálny jadrový konflikt. Išli by tiež do kytek. Taký idiotos nie sú. Inak sa môžu pokúšať už len brzdiť prirodzený vývoj. GPP a Ni(e)ktoši v novej logike nemôžu fungovať po starom a vyzerá, že inak to proste ani nevedia.

Bolo samozrejme viacero dôvodov rozpútať 1. a 2. svetovú vojnu z pohľadu Globálne Prediktora(parazita). To je na dlhšie, no aspoň pár..
Riziko spojenia Nemeckej samostatnej ekonomiky a Ruskej. Ani v jednej, ani v druhej krajine nemali plnú kontrolu a hrozilo opakovanie situácie vo feudálnej a osvieteneckej Európe, ked sa proti ním pravidelne pár panovníkov postavilo. USA mali v podstate plne pod kontrolou od začiatku. Boli v princípe od začiatku projektované GPP. Použitie Británie ako generátora reštartu biblického projektu po eliminácii Templárov Filipom 4.Pekným, nevyhnutnosť genocídy domorodcov v U.S. z agregátych dôvodov riadenia kultúry budúceho spoločenstva, modulové formovanie ústavy U.S.francúzskymi klubmi,..
Ak by sa spojilo Nemecko a Rusko, ovládli by Euroáziu a de-facto automaticky z hľadiska geopolitickej stratégie aj Ameriku.

Ďalej.. problém hroziacej asimilácie judaizmu ako výkonného aparátu GPP v Európe a Rusku od konca 19.stor. Podľa talmudu je za nesplnenie direktív rabinátu v takýchto prípadoch trest smrti. Vykonal Adolf Shi(e)kelgruber. Odovzdanie dane, šekela rabinátu. Graben=do...Automaticky kráceno

246135

16.6.2011 20:51

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

Kysučan 89.?.?.?

Reakce na 246135

Zdravím udo,

ďakujem za informácie.Pokúsim sa vyhľadať 99 stupňov ku zlatému levíčaťu.Google vypotí len známych 33, taktiež je to pre mňa novinka.
A čo Vám prezradil strejda, alebo bol len taký na stužkovej so zásterou? Teraz už chápem Vaše tvrdenia, že politici to myslia dobre a úprimne, keď máte rodinnú zbierku CK polních maršálkov a asi politicky úprimných bojovníkov za práva slovenského národa a ľudu... [smích]
Kedy stratili Levie čaty nad Ruskom kontrolu po r. 1917? A v Nemecku Adolf Šekelgruber and Co. to tiež nemal pod kontrolou?
Dávnejšie som čítal celú story vývoja života Adolfa Šakalgrubera a bolo to veľmi zaujímavé, ako dokázali urobiť z homosexuálneho niemanda šéfa Nemecka...Ľudia sú fakt len ovce... [smích]
Ale podľa Vašej teórie, on to tiež myslel dobre a úprimne pre nemecký národ.Aj heslo Arbeit macht frei! je veľmi výstižné a má pre tú čeliadku hlbokú myšlienkovú sondu do ich duše...
Lepšie je sa živiť úrokom, ako oraním a mozoľmi... [smích]Přemysl Otakar Oráč sa musí v hrobe obracať!
A čo náš rabín Baruch Myers,kde sa na rebríčku 99 nachádza ?
Ale je veľmi potentný...12 detí,to na Slovensku dokáže uživiť asi len horných 10 000 a ešte im aj platiť súkromné školy po svete...hmmm.Adolf sa nezmohol ani na jedno...Presne v duchu ortodoxných pokynov rozšírenia vhodného genotypu medzi otrockú majoritnú komunitu.
Dúfam, že to nebudú novodobí Marxovia, lebo Baruch má podobnú bradu. [smích]

246211

17.6.2011 22:16

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 246211

re2:Kysučan..

Konkrétne číslo 99("zasvätení"murárov) nemám od strýka, ale zo školy. Sociálna psychológia politického marketingu elitológia(sociológia elít)- základné parametre globálnych politických organizácii. Ako som spomínal, vo viacerých krajinách je to súčasťou VŠ sylabov, v niektorých aj na SŠ a ZŠ v rámci etiky, náboženstva a sociálnej bezpečnosti(BOZP).

Inak opatrne Kysučan s tými urýchlenými paušálnymi hodnoteniami a odsudzovaním. Nerobí Vám to dobre. Hodne ľudí to tu číta a tým rastie proporcionálne Vaša(a Vašej rodiny a blízkych) zodpovednosť a následky(choroby, nehody,..). Preto toľko "prominentov"-hercov, CEO, manažérov, novinárov, umelcov, politikov,.. končí tragicky. Žiaľ nechápu pravidlá a nevedia sa poučiť. Osobné a rodinné tragédie berú ako nešťastné náhody nesúvisiace s ich možno aj nie zle myslenými, no neadekvátnymi verejnými vyjadreniami. Aby ste to zase nepochopili nesprávne: nejde o vyvýdzanie dákych "mafiánov, tajných, či ufónov". To len pravidlá systému boli takto nastavené. Sú to len prejavy spomínaných mat(r)íc = štruktúr miery, objektívnych pravidiel. Bavili sme sa o tom neraz..

re:CK polní maršálci..
Maršálci tam neboli [velký smích]
Snažím sa hodnotiť a obhajovať činy.
Aj vy si kľudne vyskúšajte dáku lóžu, klub.
Členstvo vôbec neznamená, že musíte byť zlý človek.
Ide o to, prečo ste tam. Aké sú Vaše ciele.
Ako som povedal, je veľmi hlúpe takto paušálne niekoho odsudzovať. Pravdu máte v tom, že nastavenie týchto organizácii ľudstvu zrovna neprospieva, no podstatou je celý dnešný GPP systém takto nastavený: t.j.školstvo, zdravotníctvo, finančníctvo, zákonodárstvo, súdnictvo, "náboženstvo"..Treba vedieť rozlišovať a mať vôľu konať. Ísť do akejkoľvek oblasti hospodárstva, či politickej strany, organizácie a konať ako Človek.

re:Rusko 1917..
Vyzerá, že Levia čata strácala kontrolu obratne proporcionálne so stúpaním moci Stalina. Preto tá dlhodobá denunciácia tejto osoby. Celkom dobre totiž chápal globálnu politiku. Nebyť jeho, Rusko by pravdepodobne naozaj dávno neexistovalo. Určite urobil však aj mnoho chýb, no bola ťažká doba.

re:Hitler..
Neviem, či Schekelgruber vedel, pre koho pracuje.
Je ale obecne známe, kto ho dlhodobo podporoval.
Najlepší otrok(alebo agent, či vrah) je vždy ten, kto nevie, že je otrok. A ešte lepšie, keď to myslí úprimne.
Či bol ne-tradične sexuálne orientovaný neviem.
Na tejto úrovni to nepovažujem za natoľko podstatné.

re:Mayers..
Spýtajte sa sám Mayersa, či je u murárov. Ja neviem a úprimne ma to nezaujíma. Mám dosť dôležitejších vecí. H-is-tórický judaizmus nemá nič spoločné s Bohom, zrovna tak H-is-tórické kresťanstvo, či h-is-tórický islam.
Samozrejme nemám problém pokecať s ľudsky zmýšľajúcim judaistom, kresťanom, muslimom, budhistom,.. a ani nič proti ním nemám.
No dogmatických hierarchicky založených atei...Automaticky kráceno

246296

18.6.2011 14:12

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

Kysučan 89.?.?.?

Reakce na 246296

Zdravím udo,

súhlas - paušálne hodnotenie a odsudzovanie nie je na mieste.No veď sme len nedokonalí ľudia so svojimi chybami.Nie som profesionálny pisateľ, takže musím urobiť sebareflexiu.
Troška mi však nesedí, že hoci to myslíte dobre, ale zle to prezentujete na verejnosti, tak do ...Tartaru.Ale tí čo to myslia zle a dobre to prezentujú, tak tí sa tešia dobrému zdraviu...

[smích]

Ako príklad by som spomenul tragickú rodinu Kennedyovcov a celkom dobre si užívajúcu rodinu Bushovcov.Žeby chyba v matrixe?
Poznáme aj veľa novinárov,či politikov,ktorí vedia o čo kráča a tiež sú v poho...Ale beriem to vážne, trináste komnaty sú toho dobrým príkladom.

Ad lóže, kluby, strany...môžete konať ako Človek,ale v tom prípade ste člen tlupy, ktorá obyčajne v prospech človeka moc dobrého nekoná, napriek snahe mnohých v tlupe...Ako píšete, nastavený systém to ani veľmi neumožňuje.Do čele systém vyberá tých "správnych", a tak potom máte obmedzené prvky voľnosti.

Ad Rusko...Všímam si, že rád glorifikujete ruských načalnikov(Putin, Stalin) a na druhú stranu nemáte problém napísať, že Merkel, Sarky a Obama sú len bábky.Žeby v podvedomí účinkovala tá ruská škola?
Alebo Stalin a Putin sú majiteľmi úradu a ostatní nie ? Nemyslím si to.Hovorí sa o Stalinovom kulte.Kto ten kult tvoril a kto sedel v oválnej pracovni sa moc nepíše.Ale šedá eminencia Lazar Kagan Kaganovič sa dožil 98 rokov, hoci mal na svedomí spolu s celým kultom desiatky miliónov zavraždených Rusov! Žeby tiež na neho TATO pozabudol?

>re:Mayers..
>Spýtajte sa sám Mayersa, či je u murárov.
Zajtra mu skúsim zavolať... [smích] Ale asi nepochodím.Pred nejakým tým rokov sa jeden môj známy, ktorý bol CEO nemenovanej akciovky snažil dostať tovar do Izraela a potreboval kosher certifikát.Skoro pol roka sa snažil dopracovať k Baruchovi, ale nepodarilo sa mu to.Spomenul to vtedy môjmu bradatému šéfovi a ten mu to vybavil za 2 dni.Hold, bradatí si všade vo svete výjdu v ústrety... [smích]
Tu sa máme ešte veľa čo učiť o spolupatričnosti, a preto sa to jelitári snažia všetkými spôsobmi nabúrať a rozbiť!

246332

21.6.2011 19:10

RE: Ano, 3. světová válka(informačná) beží

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 246332

re:Kysučan..
Nemyslím, že by som písal do bútlavej vŕby.
Určite si pár ľudí z mojich príspevkov čo-to do života vezme. A o to ide. Snažím sa ich zlepšovať a pracovať aj na sebe. Nejde všetko naraz. Skús pomôcť aj ty Kysučan. Ako som ti vravel, pošli mi mail a pošlem ti pár ucelenejších vecí, na ktoré si sa pýtal.
Alebo aj jednoducho pozitívne chápavo, podľa vlastnej selskej gebule konaj[smích].
Fórum je hrnčiarsky kruh a husle dokopy, ak chápeš..
Realizuj sa ako Človek a pomôž realizovať sa druhým.
Vlado a jeho blízki tu vytvorili fajn priestor so slušnou návštevnosťou..

re Kennedyovci..
Tými by som sa radšej moc neoháňal ako krištáľovým príkladom. Je to síce v podstate jediný známejší klan-rod v USA, no majú hodne za ušami. Asi vieš, ako a s kým začínali..Chceli robiť politiku po svojom, no možno sami nevedeli s kým majú tú "česť" a že Ni(e)ktoši srandičky ohľadom bánk, MAKING(not earning) money a globál-fascobiznisu moc nepoznajú..

Otázka je:
Prečo GPP fragmenty Kennedy-family vôbec po tom všetkom nechali žiť?
Predpokladám, že tak, ako aj niektorých ďalších mediálne kastrovaných prominentov, zrejme na výstrahu pre tých, ktorých by napadlo niečo podobné. Pravidlá sú známe a r-evolúcie sa proste zvrchu a štýlom snahy o náhradu globálnej elity sebou samým, robia ťažko..

Jo, a myslíš si, že Bushovci, Habsburgovci, Windsorovci, Romanovci, Rotschildovci a iné rodinky a klany sa budú každú svoju rodinnú tragédiu snažiť vytrúbiť na verejnosť? Tých známych je aj tak viac, než dosť. O evidentnej genetickej degenerácii ani nehovoriac..Chudáci ich potomkovia..Je to proste tragédia. GPP to robí inak šikovne, keď rozkladá zodpovednosť(vinu) za to strašné dielo z veľkej časti na svoju perifériu, aparát. Hlavne na judaistov. Jedno z pravidiel v rámci priamych klanov GPP je aj incest, aspoň v Egypte vždy bol. Ako aj Alexandrov Ptolemaios pochopil, že ak chce vládnuť Egytu, musí nazvať svojho syna Filadelfom(pozrite si etymológiu..).

Inak asi sa plne nerozumieme, čo sa týka pravidiel systému. Matrix nerobí "chyby". Vzhľadom na situáciu a morálny štandard, svedomie danej osoby, sa vždy odohrá najlepšia možné varianta. O to sa nebojte a skúste sa vyvarovať zloprajnosti. Tiež s tým mám občas problém, ako som spomínal, no amíci vravia, že to je výzva a v tom majú pravdu [smích]
HNR s každým komunikuje osobne a v skrytosti.

Choďte ku Komančom, KDH, HJ, Murárom, do SMERU, cirkvi, polícii, MVSR, do školstva,.. to je jedno. Ak nebudeš ovčan a Tvoja Miera chápania bude vyššia, ako u Vášho lokálneho vedúceho, či top Sturmbandobergruppenführera a z vášho zodpovedného neagresívneho konania to bude evidentné, pôjdete v danej organizácii s najväčšou pravdepodobnosťou hore. Napriek všetkému. Ako sme sa tu neraz bavili, aparát, bežní zamestnanci nie sú zlí. Je tam ešte časť zábavného tupého egoistického stádovitého davu a naozaj ib...Automaticky kráceno

246533

21.6.2011 22:34

RE: Ano, 3. světová válka(informačná) beží

Kysučan 89.?.?.?

Reakce na 246533

Zdravím udo,

>Nemyslím, že by som písal do bútlavej vŕby.
>Určite si pár ľudí z mojich príspevkov čo-to do života
>vezme. A o to ide. Snažím sa ich zlepšovať a pracovať aj na
>sebe. Nejde všetko naraz. Skús pomôcť aj ty Kysučan. Ako som
>ti vravel, pošli mi mail a pošlem ti pár ucelenejších vecí,
>na ktoré si sa pýtal.

Jasne, že evidentne nepíšeš do vŕby, ani do pařezu...☺
Dosť si mi pomohol pootvoriť oči, ako aj zaiste mnohým, čo tieto diskusie čítajú.Každý máme nejaké klapky, ktoré sme nazhromaždili vo svojom živote s obmedzeným priestorom na videnie,vnímanie a chápanie vecí a súvislostí, ktoré sú "neviditeľné", resp. idú pomimo...Preto si myslím, že kto chce na sebe pracovať a nemá komplexy prijať aj iný názor a porozmýšľať o mnohých veciach medzi nebom a zemou, tak tu je na dobrej pôde.Samozrejme aj tu sú nasadení troglodyti,ktorí sa snažia zabrzdiť posun vedomia ľudí, resp. ho aspoň negatívne ovplyvniť. Zmenu skutočne, v takýchto veciach, nie je možné očakávať veľmi rýchlo, keď je človek moderovaný a oblbovaný niekoľko tisícročí.Hold perestrojku je možné zrobiť,ale s gebulami je to horšie...Kennedyovci určite nie sú krištáľovým príkladom. Joe K., ako starý mafista a pašerák mal iste u TATU veľké vroubky a mladí si mysleli, že sú už dostatočne silní, aby boxovali 1. ligu.A dolarmoney bez earningsu boli zase neprijateľné pre ringových promotérov.Tak prišlo K.O.

>
>Otázka je:
>Prečo GPP fragmenty Kennedy-family vôbec po tom všetkom
>nechali žiť?

Iste, mediálne dostali ďalší potenciálni boxéri na vedomie, že s Čertem nejsou žádne hrátky... A zbytok famílie bol nezaujímavý na priťahovanie ďalšej zbytočnej pozornosti.
>
>Jo, a myslíš si, že Bushovci, Habsburgovci, Windsorovci,
>Romanovci, Rotschildovci a iné rodinky a klany sa budú každú
>svoju rodinnú tragédiu snažiť vytrúbiť na verejnosť? Tých
>známych je aj tak viac, než dosť. O evidentnej genetickej
>degenerácii ani nehovoriac..Chudáci ich potomkovia..Je to
>proste tragédia. GPP to robí inak šikovne, keď rozkladá
>zodpovednosť(vinu) za to strašné dielo z veľkej časti na
>svoju perifériu, aparát. Hlavne na judaistov.
Súhlas, tu degeneráciu je vidieť aj "voľným" okom. Keď sa pozriem na Charlesa alebo mladého Busha, nemusia ani zobák otvoriť.A judaisti majú 6x viac duševných porúch, ako bežná populácia(Klimov)...No jo...TATO pracuje asi v inom horizonte věku.

Incest a iné úchylky od normálneho ľudského správania sú v tej sebranke veľmi bežné.Aj J.F.K. bol sexuálny robot,taktiež Rothshildov klan je incestom v starších érach známy a potom vyplodia napr. takého Shekelgrubera. A staré hebrejské texty sa tým len hemžia, ako aj sexom so zvieratami a podobné zhovadilosti hoväd...

Pokračovanie pre únavu až zajtra [smích]

246546

21.6.2011 19:17

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 246332

pokračovanie re3:Kysučan..

Je tam ešte časť zábavného tupého egoistického stádovitého davu a naozaj iba pár naozaj psychopatických cvokov(+- cca.5%). Problém je, že ostatní sú nepriamo presviedčaní a udržiavaní v pasivite. To je proste stratégia. Potom má tých 3-5% "zázračne" navrh. Viď základy podprahového manažmentu a staronové "vudu-manažérske" školenia.

Treba pozitívne využiť existujúce štruktúry, nie ich ničiť a budovať desiatky rokov nanovo. Veď v podstate sú naše. Ide o to, aby slúžili svojmu účelu. Ak to urobíš Ty osobne a pár ďalších chápavých ľudí, máme budúcnosť, ak nie,..nebude mať HNR, čo podporiť. Pochop už prosím Ťa, že tzv.politici to jednoducho z princípu za nás nemôžu urobiť. Je hlúpe a hlavne generačne nezodpovedné nechať si nahovoriť j"elitami" cez fascomédiá niečo iné. Zodpovednosť je na každom jednom.
Každý neegoisticky v rámci svojich možností.
Aj od toho sme tu.

re Putin a Stalin..
Áno, možno som trochu zdeformovaný školami a prácou [smích]
No hovorím, obaja urobili aj kopec chýb.
Západ, či deklaratívne, alebo neoficiálne, považuje tzv. Biblické hodnoty, za "jediné ľudské hodnoty". Hodnoť podľa skutkov. Cirkev, marxisti, freudisti,či ľavopravíkonzervoliberáli,.. a celá západná "biblická kultúra" má snáď zlé heslá a ideály? Dôležitý je výsledok. Pričom uchýliť sa k tvrdeniu, že človek sa rodí zlý, či dokonca, že inklinuje k zlu je čistý satanizmus. Boh nie je masochista.

Ako o P. a S. píšu Siomédiá?
Cez ne sa môže ovčan nechať gumovať a chápavý občan vidí cez ne, ako cez Perzeov štít do očí Gorgony a tým priamo do jej gebule?
Bola Gorgona týmito PS: postavičkami nadšená?
Zachránili v istom zmysle našich východných susedov?
Mali plnú kontrolu nad svojim riadiacim aparátom?

Re Kaganovič..
Ak náhodou tiež nie je zneužitý ako symbol..
Vraj aj dosť Stalinovi pomohol pri logistickej organizácii prípravy na Veľkú vlasteneckú vojnu(2.svetovú).

Poloficiálne je však vraj zodpovedný nielen za milióny zavraždených Rusov. Ako lokaji vykonávajúci dlhodobé lokálne a globálnymi zámermi GPP s červenou plachtou toreádora s vyšitým obrazom Stalina dali siofašisti Kaganovič a spol. povraždiť milióny Ukrajincov + hladomor.. Následky vo forme takto vytvoreného umelého národnostného napätia vidíme na východe a aj u nás doteraz. Kvôli dogmaticky oddaným a posadnutým osobám, ako Kaganovič a mnohým ďalším judaisticky vychovávaným osobám tu máme už takmer 3000 rokov dokola priemerne každých cca.50 rokov pogromy na ich vlastných rodinách a ideových súputnikoch. Nie a nie sa poučiť. To si ale tzv. Židia musia vyriešiť medzi sebou a nie sa tupo vyhovárať na ostatných. Je to veľká tragédia bývalého národa a dnešnej zvrátenej pseudonáboženskej multietnickej ideológie. Pár chápavých a spravodlivých medzi nimi, ktorí sú takmer zúfalí, možno občas uvedené osoby a...Automaticky kráceno

246535

22.6.2011 11:48

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

Kysučan 195.?.?.?

Reakce na 246535

pokračovanie udo:

Zdravím udo,

na úvod musím oceniť aj zmenu Tvojho štýlu písania.Tak nejak zľudštel, a hneď sa dostavila pochvala od janaS (ale to len na okraj).Samozrejme je to tým, že Tvoje príspevky sú pre mnohých netradičné,evidentne sú podopreté širším spektrom vedomosti a idú k podstate vzťahov problému a deja.

Píšeš:"GPP to robí šikovne, keď rozkladá vinu za to strašné dielo z veľkej časti na svoj aparát".
Otázka je, prečo vlastne konajú to strašné dielo, čo ich k tomu vedie, a prečo je TATKO k ním pomerne zhovievavý? Byť na jeho mieste, tak už kotúľajú sizyfovský kamienok [smích]
Nemôže za tým byť len chorá snaha o svetovládu!
Ale asi to tak má byť, že ZLO musí byť porazené DOBROM,pretože samo sa nezničí.

>Treba pozitívne využiť existujúce štruktúry, nie ich
>ničiť a budovať desiatky rokov nanovo. Veď v podstate sú
>naše. Ide o to, aby slúžili svojmu účelu. Ak to urobíš Ty
>osobne a pár ďalších chápavých ľudí, máme budúcnosť,
>ak nie,..nebude mať HNR, čo podporiť. Pochop už prosím Ťa,
>že tzv.politici to jednoducho z princípu za nás nemôžu
>urobiť. Je hlúpe a hlavne generačne nezodpovedné nechať si
>nahovoriť j"elitami" cez fascomédiá niečo iné. Zodpovednosť
>je na každom jednom.

>Každý neegoisticky v rámci svojich možností.

Mne je jasné, že zmena nemôže prísť zhora pyramídy (to by bolo naivné očakávanie ), podpora a tlak musí prísť zdola. Teda aj politici musia konať v rámci svojich možností a neegoisticky... To žiaľ nebýva častým javom a u niektorých to ego a materiálno prevyšuje (tých príkladov je požehnane).

>>ľavopravíkonzervoliberáli,.. a celá západná "biblická
>kultúra" má snáď zlé heslá a ideály? Dôležitý je
>výsledok.
Heslá a ideály sú krásne, len ten výsledok je biedny.A tak pod pláštikom lásky,humanity,mieru sa konajú najväčšie zverstvá.


> Kvôli
>dogmaticky oddaným a posadnutým osobám, ako Kaganovič a
>mnohým ďalším judaisticky vychovávaným osobám tu máme už
>takmer 3000 rokov dokola priemerne každých cca.50 rokov pogromy
>na ich vlastných rodinách a ideových súputnikoch. Nie a nie
>sa poučiť. To si ale tzv. Židia musia vyriešiť medzi sebou a
>nie sa tupo vyhovárať na ostatných. Je to veľká tragédia
>bývalého národa a dnešnej zvrátenej pseudonáboženskej
>multietnickej ideológie.
Obzvlášť signifikantné však u judaistickej gambit-periférie GPP je, že im ich "výchova" na báze krutej programovej zombifikácie od útleho detstva prakticky neumožňuje nejakú retrospektívu, prehodnotenie ne-životného fašistického pseudorasistického postoja.

Žiaľ je to tak, poznám to z vlastnej skúsenosti. Čo s tým je možné urobiť? Ako to vidia filozofi?
Je to len na nich, alebo je im možné aj nejako pomôcť? Samozrejme nemyslím tým nejaké posedenie pri lágrovom táboračiku [smích]

246595

22.6.2011 14:43

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 246595

re4:Kysučan..

re motivácia..
Áno moc a peniaze sú obrovská droga, motivácia. Oddanosť, posadnutosť u skupiny GPP tisíce rokov tradovanou myšlienkou globálnej svetovlády, kde by im všetky zdroje a životy boli k dispozícii. Sú to proste psychopati.
Pravdu však majú v tom, že raz svetové koordinačné centrum naozaj bude, resp. už existuje. Otázkou je, či nám budú šéfovať otrokárski s prepáčením kamikadze psychopati, alebo Ľudia z Ľudí.
No pokušenie, ako v pánovi prsteňov, tam bude existovať vždy.

re judaisti..
So židmi, ako so zástancami psychotickej schyzofrenickej otrokárskej fašistickej myšlienky zosnovanej GPP, sa treba v osobnom živote pokúšať ľudsky komunikovať. Obzvlášť ľúto mi ich je, keď sú to blízki ľudia, kolegovia, spolužiaci, či dokonca nejaká časť vzdialenejšej rodiny.. a vieme čo ich čaká. Ak sa nezmení vážnejšie trend, židia neprehodnotia svoju ideológiu a chybu na púšti, budú pogromy a holokaustíky nevyhnutne pokračovať. Problémom je, že projekt ich zombifikácie je takmer dokonalý a je preto veľkou výzvou pre všetkých, no hlavne ich samých. Násilím ich však ťažko zmeníme a krv nevytvára dobré predpoklady pre budúcnosť ďalších generácii.

Všetko je naozaj zas a znova o miere chápania. Tá ťa z časti pred ich svinstvom ochráni. Rozprávaj sa s druhými, vysvetľuj a keď bude o trochu viac chápavých ľudí, bude možné zasa postupne postaviť úročenie a fiat money mimo zákon, realizovať pozitívnu alternatívu, čím prídu o zdroje a budú nútení uvažovať.

Ovčania sú dnešnou situáciou motivovaní zaujímať sa o veci verejné, spoločnosť, ekonomiku,..
Negatívnou alternatívou je zotročenie a smrť, lebo lévo-judaistický systém nemá mieru v pyramídovom upírstve. On je podstatou apokalyptický. To je fakt. Nič iné osoby so psychikou démona nepoznajú. D´amon-a, či d´a-em-on -a, viď inak st.gr.etymológiu slova démos, ako otrokárskej elity, keďže Kréta a Grécko(s indoeurópskym! v dnešnom ponímaní jazykom) boli viac ako tisíc rokov len kultúrnou kolóniou Egypta.
Asi najviac judaistom(židovsky uvažujúcim osobám) pomôžeme, keď im vedome zmeníme situáciu, prostredie a medzi nimi samými prebehne proces sociálnej hygieny, mutácie psychiky k lepšiemu. Mnohí z nich takto znova stanú Človekom.

Ľudové príbehy v mnohých kultúrach po celom svete o zombi a upírstve,..ani zviera, ani človek, ani živý, ani mŕtvy.. majú mnohé čo-to do seba. Naši predkovia naozaj neboli blbí. Ide o to, ako realite adekvátne interpretovať dejiny. V tomto zmysle pravda vždy nevyhnutne vyjde na povrch. HNR systém je jednoducho takto parametricky defaultne nastavený ak chápete[smích]
Nie je až taký problém z rôznych h-is-tórických skreslených mýtov zrekonštruovať dejiny adekvátne realite(dominujúcim objektívnym prírodným a sociálnym procesom).
Problematiku školstva a prečo sa k tomuto zatiaľ v širšom meradle u nás nedospelo, sme tu rozoberal...Automaticky kráceno

246605

22.6.2011 14:52

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 246595

pokračovanie..
re4:Kysučan..

Ľudové príbehy v mnohých kultúrach po celom svete o zombi a upírstve,..ani zviera, ani človek, ani živý, ani mŕtvy.. majú mnohé čo-to do seba. Naši predkovia naozaj neboli blbí. Ide o to, ako realite adekvátne interpretovať dejiny. V tomto zmysle pravda vždy nevyhnutne vyjde na povrch. HNR systém je jednoducho takto parametricky defaultne nastavený ak chápete[smích]
Nie je až taký problém z rôznych h-is-tórických skreslených mýtov zrekonštruovať dejiny adekvátne realite(dominujúcim objektívnym prírodným a sociálnym procesom).
Problematiku školstva a prečo sa k tomuto zatiaľ v širšom meradle u nás nedospelo, sme tu rozoberali.

Ako povedal v jednom starom protoegyptskom príbehu pred prichádzajúcou katastrofou v príhovore k j"elite", taktiež davu, veľký kňaz Mu:
Nič ste nepochopili. Zomriete všetci a po vás prídu ďalší. Keď ani oni nepochopia, to čo prišlo pochopiť vám, zomrú ako vy.

Čo sa dnešného vývoja týka, som však optimista.
Je neporovnateľne ťažšie kontrolovať dominantne technokratickú, ako dominantne duchovnú okultno-agregátnu spoločnosť. Druhá sa v tzv.ezoterike nazýva aj egregoriálnou. Z tohoto pohľadu prežívame logický pragmatický vývoj z pohľadu HNR. Aj keď má technokratická spoločnosť isté úskalia. Hlavne v jej dnešnej forme. Technológie sú barličkou skutočným ľudským schopnostiam a ezoterika, či mystika(z gr."nepoznateľné", či utajené) v zmysle algoritmu zvyšovania miery chápania, neexistuje.
Ako sa zvykne hovoriť:
"Keď niečo nespadá do okruhu tvojho chápania, ešte neznamená, že to neexistuje."
Všetko popísané sú len plne reálne metodiky práce s ľudským podvedomím. Sú fyzikálne polia a taktiež biopolia, ako forma hmoty. V neskorom stredoveku boli fyzikálne polia iba preradené do oblasti"matéria" a biopolia do oblasti "duchovna". Pritom pre toho, kto má aspo%n trochu poňatia o tzv. prírodných vedách je evidentné, že biopolia logicky musia existovať. Príroda totiž v tomto zmysle nie je diskrétna.

Otázky typu: Myšlienka, alebo hmota, idealizmus, alebo materializmus, kura, alebo vajce a pod. svedčia o hlbokom nepochopení, skreslení, chybe v rámci chápania podstaty bytia. Cieľovou alternatívou v globálnom projekte HNR sa javí byť nejaká forma snemu, zboru vedomia Ľudí, kde každý je Človekom(popis Človeka sme to formulovali).
Nie spoločnosť pyramídového davu otrokov riadených adminami agregátneho podvedomia cieľovej skupiny(nejakej formy globálneho egregoru=kolektívneho podvedomia a tým aj vedomia ovčanov).

246606

21.6.2011 19:18

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 246332

pokračovanie
re3: Kysučan..

Pár chápavých a spravodlivých medzi nimi, ktorí sú takmer zúfalí, možno občas uvedené osoby a mnohé ďalšie podobné, aj preklína..

Sú inak mnohí, ktorí si povedia, že by sa radšej neboli dožili vysokého veku. Aj keď každý psychicky zdravý človek, tak ako Boh, život miluje.
Obzvlášť signifikantné však u judaistickej gambit-periférie GPP je, že im ich "výchova" na báze krutej programovej zombifikácie od útleho detstva prakticky neumožňuje nejakú retrospektívu, prehodnotenie ne-životného fašistického pseudorasistického postoja.

re TATO..
TATO nezabúda a jeho zásahy určite nikdy nie sú myslené zle. No cháp aj ty Kysučan, že v istom zmysle sme vraj jeho obrazom, deťmi a čo z toho vyplýva..
Aby sme lepšie pochopili Boha, treba sa snažiť vyjsť za isté hranice, respektíve posúvať hranice svojho chápania..
A ako si povedal.. od najstaršej mafie sa máme aj hodne čo pozitívneho učiť. Ak by neboli nastavení a nešli podľa objektívnych pravidiel, nemohli by svoju "prácu" takú dlhú dobu z pohľadu admina=Globálneho prediktora-parazita dostatočne spoľahlivo vykonávať.

246537

21.6.2011 22:11

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 246537

Právě jsem tě, udo1, vzhledem k tvým ve velké míře velmi zajímavým až brilantním příspěvkům, definitivně zařadil do (jak o něm v jiné debatě psala Lin), elitního klubu zdejších Zvědavců...[smích] Doufám, že nespychneš kamaráde, tento čestný titul máš pouze propůjčený, [smích] ale nemyslím že se tak stane, protože mi něco říká, že u člověka tvého způsobu vnímání to nehrozí..


Hodně dobře si to napsal a nedá mi, abych nepoznamenal, že náš kamarád hábečko, by se od diskutujících jako ty mohl hodně poučit.

Žádné sofi klouzání, blahosklonnost nebo bonmoty, ale férovost a rovnováha i v rozborech příčin a následků, a to i co se týče siomafií nebo jejich živých štítů obyčejných židů. Obě skupiny jsou "oděny" do nemlich té samé OCHRANY silového pole judaistického-talmudismu a Boží VYVOLENOSTI (Protokoly to zrcadlí - alelujaaaahve) a pokud má KC na hlavě rohy a na nohou kopyta, tak tyto skupiny je nemají o nic menší. A to je jasné sdělení, které mi v HHBB sioadvokátních reakcích chybělo.

Většinoví židé jsou ovčáckými E/elitami stejně manipulovaní pitomci, jako kterýkoli průměrný křesťan, muslim, pohan nebo ateista a debaty na Zvědavci by měly měřit všem stejně, i co se týče, jak si to nazval "j-elit" nebo klidně jen těch s tzv. "výkonnou mocí".

Ve věci R&R a co. jsem opatrný nejen vzhledem k faktům, ale i proto, protože vztahy mezi j-elitami a těmi, kteří mohou mít z pocice "výkonných" o jejich post zájem je dynamický. Reálná MOC (a souhlasím, ta se musí správně definovat) je velmi vrtkavá záležitost a jak to bývá v případě burzovních analytiků, kteří se v odhadování trendů pro potřeby ovcí málokdy trefí, tak stejně mohou být v těžkém omylu i specialisté, které jsi jmenoval ty...

A diky všem, kteří "jdou" po rovnováze a Peace s nimi i všemi ostatními,

jansmith[smích]

246543

22.6.2011 15:46

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

HHBB 46.?.?.?

Reakce na 246543

Když do každého vlákna nasadím otravného brouka o "pochybení jansmith1984", buď si budeš muset změnit nick, nebo začít na dotyčného poukazovat, že je podvratný kecal a zamořovat tak fórum vynucenými OT reakcemi. No, je to fakt otravné, ale zmiňuješli jakési "sioadvokátní reakce", najdi je (stačí jedna konkrétní), pak se o tom lze skutečně bavit.
Ale jinak. To si tu, dle tebe, hrajeme na soudce, nasazující rohy a kopyta, a to jako spravedlivě všem bez rozdílu? [smích] I ty "rovnováho"... hádal bych, kde jsi tuhle teologii pochytil, ale to ty víš asi sám nejlíp.

246609

23.6.2011 7:29

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

jansmith1984 192.?.?.?

Reakce na 246609

Ať tak či onak se v duchu obhajoby katolíky zneužitých židů a přesouvání odpovědnosti nese 90% tvých reakcí a zdaleka nejen v polemikách s jendou, ale i s mnoha dalšími zvědavci, kamaráde. Opravdu se v tom mám zpětně hrabat? Za Gazu, holokaust industry, popotahování editora, za vše mohou zakuklení katolíci a když v tom mají náhodou prsty Vyvolení a jejich lokajové, tak jen jako zneužíté oběti...[smích] Tak dobrá, úplnou námatkou a na blind par výstřižků z tvých nicků HBBB, BN, <nic> apod. A to nemám prostor na ukázky z polemik kolem tebou podporované teze: Pravda není pro všechny: [smích]

>>To je iluze tvořená katolickými legendisty>>Ročildové se dostali do úřadu>>A co když je i ten Murdoch dobrý katolík?>>obvykle katolíků ve službách věci věčného impéria>>Co když i ti tví tajní rokefeleři jsou vyznavači "ježíšova křesťanství">>Finanční pyramida" není rozhodně dílem>>proto na to good boys používají bad boys>>Stejně tak Morgan a většina spolku>>Židovský stát" je obnovené Jeruzalémské království,a protože je tam na špinavou práci, tak ti hodní dělaj mrtvýho brouka. Skutečnou hlavou je však Juan Carlos Bourbon>>kde jste ty "židoviny" nasbíral>>jsou tu Rockefellerové, Morgani, Rothschildové.Ale proč židi?>>FED je jen zlomeček financí>>Já ve svém okolí prakticky žádného žida neznám, natož Žida>>Často jsou stále prezentováni jako židé, ale zpravidla jimi již nejsou>>Některé (možná i většina) z uvedených rodin byly proti založení FEDu>>

Je toho mraky hábečko a Peace s tebou,

jansmith[smích]

246633

23.6.2011 9:11

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

HHBB 46.?.?.?

Reakce na 246633

Nějak tam nemohu nalézt to „soiadvokátní“...
Když chceš používat něčí výroky jako argument, budeš si muset tu námahu s tím hrabáním asi dát. Ano, psal jsem, že Rockefeller, Murdoch, někteří Rothschildové, Morgani a jiní, jsou (byli), vyznáním křesťané, nebo katolíci. Nebyl jsem sice u jejich křtu, ale oni se tím zase nijak netajili. A je to psáno nejspíš jako reakce na jiná, dle mě pochybná, tvrzení a argumenty. Nic „sioadvokátního“.
Ano, psal jsem, že J. C. Bourbon je hlavou Jeruzalémského království. Je to jeden z jeho titulů, který rovněž není tajný. Také není neznámé, že Izrael vznikl jako údajný židovský stát v hranicích historického Jeruzalémského království, tedy projekt je to starý a je-li sionistický, pak je sionismus historický katolický zájem. Co z literatury vím, tak výpravy do „svaté země“ židi nepořádali a už vůbec nad nimi nejásali. A opravdu, znám ve svém okolí jen velmi málo židů a žádného Žida. Obvykle se hlásí k národnosti jiné. A lze se dočíst, že někteří zazobaní židé byli proti založení FEDu. Co je na tom „sioadvokátního“? Že se nepřidám ke sborovému blábolení?
Že tu nehýkám „za vším je zlý žid“? Že říkám, že katolíci jsou legendisté? Ani to „nasazování kopyt“ to není, totiž oni na to byli vždycky pyšní, vždyť je to jejich tradice. Zrovna ty že bys to nevěděl? Vždyť přeci vytrvalé opakování vytvoří tu pravdu pro všechny! [mrknutí jedním okem]

246638

23.6.2011 11:09

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 246638

S tebou je to složité hábečko. Brojíš proti KC, na jednu stranu ji dáváš za vinu i skutky siomafií (banksterský mamon, lichvu, siozločiny v Gaze nebo vadný source-code judaismu, který "příhodně" ovlivnil i jeho dcery křesťanství a islám, NEVIDÍŠ). Než sis začal dávat pozor, tak si obhajoval stejný slogan, jaký používá KC a světoví Ovčáci obecně: Pravda není pro všechny, ale na druhou stranu varuješ před pogromy a v tvém okolí dokonce takřka žádného ž/Žida nemáš..[smích]

To je tedy akademický guláš, řeknu ti. Možná bys ty ž/Židy neměl hledat ve svém okolí, ale v Izraeli, ve světových finančních institucích, ve vládě a zákonodárných sborech bojovníka za pravdu, lásku a kosher demokracii USA (coby pitbula Izraele a dokonce i brainwashista Murdoch je podle tebe katolík), mezi chlapci a děvčaty z Bilderbergu atd. atd. atd. Na to, že jich je na světě v porovnání s jinými (kolik?) 2%?, tak mají ty důležité posty pod kontrolou opravdu důkladně. A výsledek toho, kam se náš svět žene???? Na to si odpověz sám, milý sofisto a kamaráde..[smích]

Těch důkazů a co se za jejich přispění děje se svět.ekonomikou a politikou bylo zde na Zvědavci (i jinde) uvedeno tolik, že jen slepý by v nich viděl jen louky katolíků. Mají pod palcem lichvu a zadlužování celých států, ale vina je podle tebe samozřejmě KC, která je chudáčky (málo inteligentní a jen maličko od Boha chamtivé) zneužívá jako sluhy a živý štít. No není to legrace? A vvoooooooo tom je celá naše pře, kamaráde. O rovnováze, férovosti (není třeba si měnit nicky a pak to kosher šikovně obhájovat) nebo o tom Pravdu šířit a nikoli její překrucování nebo odpírání prezentovat jako jistou nutnost k ochraně ovcí před sebou samými (samozřejmě, než dostatečně nepopracuje na sobě).


To jsou důvody, proč tvým konstrukcím a příspěvkům nevěřím a žádný sofismus mě o opaku nepřesvědčí.

A protože mám tento měsíc ohledně kvóty slovíno, tak do 30tého Peace s tebou i všemi ostatními,

tvůj přítel a kamarád, jansmith[smích]

246644

23.6.2011 11:42

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

Saša 74.?.?.?

Reakce na 246644

>je to složité
>křesťanství a islám, NEVIDÍŠ).
>Pravda není pro všechny
>demokracii USA (coby pitbula Izraele
>uvedeno tolik, že jen slepý by v nich viděl jen louky

Nizozemský soud osvobodil pravicového politika Geert Wilderse, jeho projevy nenávisti vůči Islámu a muslimům prý byly v mezích legitimní politické diskuse.
Bývalý návrhář Diora John Galliano zřejmě odejde od soudu s pokutou deset tisíc eur za své antisemitské a rasistické výroky vyřčené v opilosti a relativním soukromí. Dle Hospodářských novin se Galliano hájí pominutím smyslů. Prý v hospodě několikrát nazval svou společnici ve 45minutovém rozhovoru (slovo nelze napsat bez porušení zákona) kurvou.

Jsem trochu mimo mísu, ale vše je relativní.

246646

23.6.2011 12:30

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

HHBB 46.?.?.?

Reakce na 246644

To jsou všechno tvrzení, která si momentálně cucáš s prstu, jak tě napadne. Kde "brojím", kde "dávám za vinu", kde "obhajuji"? Nic, než tvoje nahodilé výmysly, či dojmy. I ten slogan je tvůj výmysl, který tu donekonečna opakuješ, aniž bys tušil, co tím můžeš mínit. [mrknutí jedním okem]

Ano, přepisování životopisů je tu sport, Murdocha nevyjímaje. Ale i ten Bilderberg je projekt iniciován katolíky. Organizován byl přes Jozefa Jeronýma Retingera, který zapojil prince Bernharda, a ten to rozjel dál, včetně zámoří, kde kontaktoval dalšího katolíka, Bedella Smithe, hlavu CIA, který zařídil to další. A tak vznikla ona setkání. Ty máš nějakou svojí story, kterou tu chceš opakovaně a vytrvale šířit jako „pravdu pro všechny“? [smích]

246648

23.6.2011 16:54

RE: Ano, 3. světová válka není nevyhnutelná

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 246543

re: Ďakujem Jáne Kováči [smích]

Súhlasím, že pravdepodobne aj v samotnom oku pyramídy a min. v jeho blízkej periférii bez pochýb prebieha vlčí boj. Keď nejakú oblasť, systém ovládnu, v momente sa začnú trhať na kusy medzi sebou ako besné zvery. Ani zdravý predátor sa takto nechová. Myslenie GPP sa javí byť principiálne patologické. Snažia sa neúspešne simulovať otca a pritom chcú byť pánmi prsteňa.

Súhlasím aj s tým, že spomínaní špecialisti z rôznych oblastí, tak ako aj ja, alebo Vy, sú tiež iba ľuďmi. Každý sa môže a má právo mýliť. Netreba sa báť robiť chyby. Ak však zistíme, že naše chápanie a postoj sú na základe tu neraz spomínaných kritérií neadekvátne objektívnej realite, je zdravé prehodnotiť jedno a podľa potreby aj druhé. Inak prichádza pre toho, kto prestane napĺňať svoj potenciál, milosť vo forme smrti.

Pozdravte HHBB..
Nádej, že to naozaj nemyslí zle, zomiera posledná.. [smích]

246663

17.6.2011 22:24

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 246211

pokracovanie..
re2:Kysučan..

re:Mayers..
Spýtajte sa sám Mayersa, či je u murárov. Ja neviem a úprimne ma to nezaujíma. Mám dosť dôležitejších vecí. H-is-tórický judaizmus nemá nič spoločné s Bohom, zrovna tak H-is-tórické kresťanstvo, či h-is-tórický islam.
Samozrejme nemám problém pokecať s ľudsky zmýšľajúcim judaistom, kresťanom, muslimom, budhistom,.. a ani nič proti ním nemám.
No dogmatických hierarchicky založených ateistických zombi, ktorí sú ešte aj presvedčení o svojej nadradenosti, naozaj nemusím.

Stále platí, že bližšie je Bohu ten, kto v neho neverí, ako ten, ktorí verí v boha, ktorého niet.
Preto sú všetky tieto pseudo-naboženstvá v zásade ateistické.

Ďalej:
Veriaci Človek verí jemu, nie v neho.
Z tohoto pohľadu je potom akákoľvek viera v Boha ateizmom.

246298

15.6.2011 23:53

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 246111

pokračovanie..
re: Kysučan..

Ďalej.. problém hroziacej asimilácie judaizmu ako výkonného aparátu GPP v Európe a Rusku od konca 19.stor. Podľa talmudu je za nesplnenie direktív rabinátu v takýchto prípadoch trest smrti. Vykonal Adolf Sche(i)kelgruber. Odovzdanie dane, šekela rabinátu. Graben=dolovať, vykopať,.. Judaistický plebs platil za neposlušnosť životmi, aby mohla byť dnešná kampaň nepochybovačov pretavená do reálnych šekelíkov - zabezpečenie priamych Nemeckých príspevkov, U.S.každoročné rozpočtové príspevky a hlavne zaručenie kontinuity "legálnosti" úročenia ako hlavného zdroju prijímov šekelíkov a významného zdroja kontroly populácie. V staroveku a stredoveku bolo opodstatnene väčšinou absolútne neprípustné v bežnej spoločnosti a mimo zákon. Naši predkovia vedeli dobre prečo sa trestalo smrťou, vyhostením celej rodiny, alebo v zmysle stupňa závažnosti nebezpečenstva pre danú komunitu oprávnene aj pogromom.

Ďalej..problémy z priemyselnou revolúciou a nedostatkom zdrojov pre top životnú úroveň pre všetkých ašpirantov kvôli obmedzeným zdrojom a následné dôvody pre pokusy o tzv. svetovú pseudosocialisticko-komunistickú permanetnú revolúciu smerom ku globálnemu fašizmu pre plebs a socio-komunizmu pre j"elitu". Marxova rola ako špeciálne "vzdelaného" vnuka 2. rabínov a celé okamžité PR publikácii Kapitálu,..
Ďalej..atď, atď..

Všetko so všetkým PRIMERANE súvisí.
Tato HNR je v poho, len musí mať čo podporiť. Inak môže mať naozaj Houston problém. Na to jediné GPP v podstate zostáva hrať. Na pasivitu ovčanov. Vzhľadom na situáciu však nemám až také obavy. Treba proste chápavo pracovať. Rozum(rozlíšenie-pôvodná dialektika v zmysle hľadania súvislostí v rôznorodosti, nie Hegelovského psychotického tupého boja protikladov) a vôľa(disciplína myslenia)! To je metodológia poznania. Nie pravda poslednej inštancie, či nebodaj dogma, ale algoritmu. V linearizovanom čase je možné myslieť jedine metodologicky, nie faktologicky. Preto staré školstvo, politika, kultúra,..stráca funkčnosť.

246136

13.6.2011 0:08

3tí válka

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

bude válkou slov. Budeme se učit znát trochu jiné významy slov. Situace je na tuto válku už připravená, začínáme se učit oddělovat pravdu a lež. Manipulační techniky díky internetu nachází svoje omezení - a naštěstí jsou i elity s internetem tak svázané, že je jeho zastavení problematické.

Válka slov je na stole proto, že POJMENOVÁVÁNÍ jevů a předmětů bylo v Evropě nastavené latinou, do které byly ÚČELOVĚ přepsané dějiny planety. ....a to se v nejbližších letech bude patrně opravovat. Jedním z nástrojů pro opravy našich asociačních řad je i "moje" Abeceda lidštiny zahrnuje popis významů každého symbolu "latinky", kterou používáme k zápisu informací, plynoucích z našeho myšlení.
Je dobře, že se konečně dostávají na veřejnost informace o těch, kteří kdysi ve svém rodokmenu měli potomky císaře Konstantina. Vyjmutím stati o reinkarnacích z bible se urychlil vývoj úpadku ve společnosti. A musí se zřejmě dostat až na hladinu, kdy i největší pitomec pozná, že nám vlády lžou proto, aby si udržely svou moc.
Zdá se, že i v Česku se ledy pohnuly. Uvidíme, jak se čtvrteční stávka vyvine.

245891

23.6.2011 11:42

RE: 3tí válka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 245891

>Vyjmutím stati o reinkarnacích z bible se urychlil vývoj úpadku >ve společnosti.
BINGO! BINGO! BINGO!
Ani se nezdá, jak moc tahle sviňárna poznamenala onu "křesťanskou" civilizaci...

246647

Příspěvků: 39

09.06. 08:18 MoUdrostrak  Nejvetsim nepritelem elit/Vrchnosti
09.06. 14:50 martas300  RE: Nejvetsim nepritelem elit/Vrchnosti
09.06. 15:56 udo1  RE: Nejvetsim nepritelem elit/Vrchnosti
12.06. 23:55 jansmith1984  RE: Nejvetsim nepritelem elit/Vrchnosti
13.06. 16:54 udo1  RE: Nejvetsim ne-pritelem elit/Vrchnosti
13.06. 20:41 jansmith1984  RE: Nejvetsim ne-pritelem elit/Vrchnosti
14.06. 11:09 udo1  RE: Nejvetsim ne-pritelem elit/Vrchnosti
12.06. 22:53 MoUdrostrak  RE: Nejvetsim nepritelem elit/Vrchnosti
13.06. 23:42 martas300  RE: Nejvetsim nepritelem elit/Vrchnosti
09.06. 12:02 fohat  opačná strana mince
09.06. 22:33 Satanist  RE: opačná strana mince
11.06. 20:46 jean.laroux  RE: opačná strana mince
12.06. 15:23  Ano, 3. světová válka je nevyhnutelná
12.06. 15:33 Leerss  Ano, 3. světová válka je nevyhnutelná
13.06. 22:17 udo1  RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná
15.06. 20:06 Kysučan  RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná
15.06. 23:49 udo1  RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná
16.06. 20:51 Kysučan  RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná
17.06. 22:16 udo1  RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná
18.06. 14:12 Kysučan  RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná
21.06. 19:10 udo1  RE: Ano, 3. světová válka(informačná) beží
21.06. 22:34 Kysučan  RE: Ano, 3. světová válka(informačná) beží
21.06. 19:17 udo1  RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná
22.06. 11:48 Kysučan  RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná
22.06. 14:43 udo1  RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná
22.06. 14:52 udo1  RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná
21.06. 19:18 udo1  RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná
21.06. 22:11 jansmith1984  RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná
22.06. 15:46 HHBB  RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná
23.06. 07:29 jansmith1984  RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná
23.06. 09:11 HHBB  RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná
23.06. 11:09 jansmith1984  RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná
23.06. 11:42 Saša  RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná
23.06. 12:30 HHBB  RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná
23.06. 16:54 udo1  RE: Ano, 3. světová válka není nevyhnutelná
17.06. 22:24 udo1  RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná
15.06. 23:53 udo1  RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná
13.06. 00:08 janko  3tí válka
23.06. 11:42  RE: 3tí válka

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,51 Kč
Kanadský dolar
17,36 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,42 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 678,45 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 210 982,33 Kč

Poslední aktualizace: 7.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 565