Diskuze k článku

Vysoký vládní insider: Bin Laden zemřel v roce 2001

Příspěvků 49

16.5.2011 3:02

Je kolem hodne stebetani a sili

n.z. 99.?.?.?

Tenhle take ma nejake originalni napady:
http://www.veteranstoday.com/2010/03/19/22329/
Shodou okolnosti jsou oba zidi. Jako by jenom oni mohli takhle mluvit, neni to zajimave?

Faktem je, ze ocividnym lzim uz nejen ze nikdo neveri, ale si jich nevsima. Je to jako by si to mluvili sami k sobe. Lidem jde o neco jineho: o to za co a jak budou zit zitra a zda vubec do toho 'zitra' preziji.

Jo a jeste neco: Ron Paul je oficialnim kandidatem na presidenta. Snad se ten smrad z presidentskeho uradu vyvane nez on tam usedne.

244157

16.5.2011 5:49

RE: Je kolem hodne stebetani a sili

Saša 74.?.?.?

Reakce na 244157

>Snad se ten smrad z presidentskeho uradu vyvane

V to všichni doufali, když volili Obamu. Zatím nesplnil jediný předvolební slib. Vláda není jen president a ona je to jen taková hra na demokracii. Vláda zcela jistě zaměstnává psychologické poradce, kteří radí jak docílit cílů lobbistů a jak to presentovat tupému davu. O Bushovi se dalo s čistým svědomím říci, že je blbec. Obama se zdá být chytřejší, o to je však jeho chování trestuhodnějším. Oblbnout dav, který chce dát branku jak v hokeji, který chce vidět Ameriku vítězit (bez ohledu na počet mrtvol a možné lži). V každém případě prostinký Američan byl podveden. Teď se musíme bát ještě víc (možné odvety), abychom se dobrovolně zřekli základních práv a byli „šťastnější“. Orwellova permanentní válka – válka proti „teroru“ musí pokračovat! Lobbisté ji chtějí, na válce a smrti pár lidí sakra dobře vydělává.
Čeho bylo dosaženo: We did exactly what bin Laden said he wanted us to do: Give up our freedoms (like the freedom to be assumed innocent until proven guilty), engage our military in Muslim countries so that we will be hated by Muslims, and wipe ourselves out financially in doing so. Done, done and done, Osama. You had our number. You somehow knew we would eagerly give up our constitutional rights and become more like the authoritarian state you dreamed of. You knew we would exhaust our military and willingly go into more debt in eight years than we had accumulated in the previous 200 years combined.

244164

16.5.2011 3:44

Za sto roku a nebo mozna tisic a nebo vubec ne, neodtajni dokumenty 11 September

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

FBI "odtajnila"dokumenty z prvni svetove valky,tedy, vse ve jmenu zakona "svoboda k ziskani informaci",takze,povazte pomalu sto let od konce prvni svetove valky,kdy uz ucastnici a i organsatori prakticky neziji a presto nektere dokumenty jsou zacerneni od zhora dolu a nebo jen castecne,takze nedavaji smysl,proc asi,ze nektere valecne korporace na valce zbohatli a jsou tu dodnesa zbohatli i z druhe svetove valky a zbohatli abohatnou na zaklade korejske,vietnamske a nakonec 11 Sptember akci vedouci k valce v Iraku a Afganistanu,Jugoslavii a Libye.Lide,vedi,ze president Wilson zvoleny za slib ,ze uSA nepujd edo valky na evropske bojiste ,uz zbrojila cvicil armadu v ramci"pripravenosti"Druha svetova valka,ktera ma jeste pametniky ,co stastne z milionu prezili,sami se nemuzou ze zaskrtanych dokumentu dozvedet pozadi ,oproti kazdodenni propagande, ucel, jejich ucasti na techto valkach, to torzo dokumentu seskrtanych opet chrani prave puvodce valek a vydelku z nich.Jedinym prinosem je to,jak valku podporovali zionistickeorganisace a jak vybirali penize na pristi stat Israel a jeho vyzbrojeni,cehoz se proti mandatu UN zucastnilo i povalecne,demokraticke Ceskoslovensko,takze valka vedla k ustanoveni statu Israel v ramci celosvetoveho zidovskeho-zionistickeho hnuti a tak se ptejme pri pohledu odekorovanych duchodcu,kdov lastne valku vyhral a jaky byl jeji ucel s 60 miliony obeti.Kazdoapdne se vedelo ,ze obetovali bezpravne Palestinsky lid.
http://vault.fbi.gov/Zionist%20Organization%20of%20America/Zionist%20Organization%20of%20America%20Part%204%20of%2010/view
Jak,je videt,moc se z odtajnenych archivu FBI nedozvime ,pokud nemame po ruce mnohem vetsi arsenal jinych dokumentu,kde napriklad i bez FBI se dozvime,jak Saddam Hussejn dostal od americkych firem chemicke a bakteriologicke zasilky,jez mohl snadno prevest ke zbranim hromadneho niceni.Takze,i v dnesnich dnech urcite nenajdem dokument,jak si,takzvani zide z USA,jdou na dovolenou zastrilet na Palestince v ramci odbiti si sve vojenske sluzby pro stat Israel, mozna,to bude dokument k nahlednuti opetne za sto roku.
Takze,kde najdem pravdu o II Sepembru,kdyz elitou ovladana media nam budou do nasich hlav a hlav nasich potomku vtloukat lzi,kterym ta Elita sama neveri,nebot sama byla zucastnena na tragedii obetovani krestanskych zivotu,zatimco,tak zvani zide se do zamestnani nedostavili.
Zmeny v USA v ramci "bezpecnosti" vzaly obcanske svobody a nahradily je svymi zakony, jez podepsali za oponou svetovych zprav.
Bush knows he must enforce the Noahide Laws by the power of Homeland Security. Bush knows he has to fight their wars of their g-d hashem for Bush knows the UNITED STATES os a kingdom of Chabad Lubavitch. When the wars were prolonged they tightened the grip of wall street, when the wars began they relinquished that grip.
Jaky, je to stat,jez obetuje zivoty svych vlastnich obcanu,jez touto vrazdou dokazal,ze to nejsou vlastni obcane o ktere stat udajne "pecuje".Zajimave je to,jak cely svet reagoval na
11 September a zejmena staty drivejsiho "Vychodniho bloku".

244159

16.5.2011 7:17

RE: Za sto roku a nebo mozna tisic a nebo vubec ne, neodtajni dokumenty 11 September

p. 125.?.?.?

Reakce na 244159

...pane Svejk tak nam zabili Ferdinanda..... no jo ...ale von vam zase obziv...tak ho museli zabit jeste jednou....To mate jedno pani Milerova..povida Svejk... ...valka musi bejt to holt jinac nejde.....

244165

16.5.2011 8:11

Kdyz zemrel v roce 2001

ursus 78.?.?.?

tak s kym tam v tom baraku zily jeho manzelky a cela jeho rodina? Koho tam hlidali, proc by o tom mlceli?

244169

16.5.2011 8:36

RE: Kdyz zemrel v roce 2001

Karel2 212.?.?.?

Reakce na 244169

To Ursus:

Jako, ze v TV obama rekl, zila tam snim manzelka deti atd. Tedy rekli nam, je to jeho manzelka jeho deti. A timto mam brat je to tak? Nezapomels co uz nemlzi ani sami, tj. zbrane hromadneho niceni v Iraku, ty tam take byli...

Chlape dospelost je, ze si udela clovek usudek sam a neveri v semu co mu kdo nevyklada. Jsi dospeli nebo Ovcan?


P.S. Mam proti oztazku na tovji proc by o tom mlceli, vrteti psem znas? Afgan, tam nic neni tak jako v te zemi ve filmu. Ale hodi se na odvedeni pozornosti, na vystrileni bomb aby se do skladu mohli nakoupit nove, hodi se generalum aby meli kde ziskat frcky atd. Proste potrebovali valku. Tak jak bylo v clanku protoze ani Ladik neni nesmrtelne, tak museli najit vhodne okamzik a ne oznamit ze ho trefil slak. Proste hrdinny americky vojak ho dostal [velký smích]

244170

16.5.2011 9:50

RE: Kdyz zemrel v roce 2001

Aeternitas 89.?.?.?

Reakce na 244169

Manželky žily ukryty v Pakistánu před světem, když Američané každého by mučili či popravili, byť jen sloužil Usamovi. Aspoň ho 1. května oficiálně a mediálně pohřbili, stejně by s nelečitelným Marfanovým syndromem do dnešních let bez lékařské pomoci nepřežil.

244171

16.5.2011 10:17

zemrel a kdy je snad jedno?

Saša 74.?.?.?

Reakce na 244169

Ono je zcela jedno, kdy zemřel. Dle selského rozumu, kdyby opravdový Bin Laden byl zabit prvního května, tak by nebylo třeba podvodných obrázků a různého sledu událostí z úst samotného presidenta, který nejdříve tvrdil: hlídáme ho již od září, stalo se to se souhlasem Pakistánské vlády, byl po zuby ozbrojen a sledoval popravu v přímém přenosu, po několika dnech vše bylo jinak, ozbrojen zas nebyl a nebyla tam dokonce žádná zbraň. Kolik vlastně těch manželek Osama měl, zastřelena byla jedna žena a 3 muži. Nejdříve se chlubili, co materiálů našli a pak přiznají, že mají nějakou pornografii. Pokud ho zabili, pak mohou za to sami, že jim nikdo nevěří a na americkém internetu jsou konspirační teorie . Jakého úspěchu bylo dosaženo? Dokázali, že jsou Američané stejní fanatici jako jimi vypěstovaná Al-Káida, že již neplatí do odsouzení presumpce neviny, že Americký „lid“ jásá a raduje se z mrtvoly, „vyhrál“, když jejich president se hlásí k roli kata.

USA chce předčít i v „ochraně žen“ Islámské státy. Zřejmě si to chtějí prohodit a vnutit tu „demokracii“ jim a převzít jejich systém v US. Všude samý sexuální provinilec, tedy i ženy.

Multimilionář a socialista [chechtot] Strauss-Kahn (šéf MMF) vylez ve svém pokoji za 3000 na noc nahý ze sprchy a uviděl pokojskou, jak se přehrabuje v jeho věcech. Dle jejího obvinění se jí zeptal jestli ho chce vykouřit. Věříte, že si myslel, že "Got answered his prayers" nebo a spíš ji přistihl jak krade? New York Times ho již odsoudili neb již dříve měl nemanželský sex s podřízenou a prostě je to děvkař. Pak by snad mohl vědět, že to pořídí za 30 babek a nemusí „nutit“ pokojskou? Hrozí mu 15 až 20 let, že ho rovnou neukamenují. [zmaten] Jó ta Amerika s těmi manýry se stěhuje do Čech.

244172

16.5.2011 13:17

RE: zemrel a kdy je snad jedno?

R. 213.?.?.?

Reakce na 244172

Ve veci Strauss-Kahn.
At to prevracim tak jako tak, nemuzu prijit na duvod "popravy" toho pana. Co muze jenom byt za obvinenim sefa MMF, zidovskeho puvodu (mozna i VolnoMezonetaka) a navic v NY?

244180

16.5.2011 18:05

RE: zemrel a kdy je snad jedno?

Saša 74.?.?.?

Reakce na 244180

>Ve veci Strauss-Kahn.
>At to prevracim tak jako tak, nemuzu prijit na duvod "popravy"
>toho pana. Co muze jenom byt za obvinenim sefa MMF, zidovskeho
>puvodu (mozna i VolnoMezonetaka) a navic v NY?

Taky nechápu, snad malý Sarkozy se syndromem Napoleona ho nemá rád. Multimilionář měl v příštích volbách kandidovat za socialistickou stranu proti Sarkozymu. Byl to takový „ideální“ kandidát a oni mu nevěří. Historka nabývá na pikantnosti, teď již píší, jak ho pokojská ve sprše vykouřila a před 9 lety se marně pokoušel o jinou a ta se cítí dotčená. Proti podobným nařčením není v Americe obrany a tak právník zkouší dokazovat, že tam Strauss-Kahn v inkriminovanou dobu ani nebyl.

244192

16.5.2011 19:30

RE: zemrel a kdy je snad jedno?

alca 94.?.?.?

Reakce na 244192

Myslím, že nejste daleko od pravdy. Onen podezřelý měl vyšší volební preference nežli Šarko. Podezřelý už měl jeden incident, za který se musel manželce veřejně omluvit. No a co udělá Šarko, aby se zbavil vážného oponenta? Politicky ho zlikviduje tím nejpřízemnějším způsobem. Může to být samozřejmě jinak, ale být v roli Kahna, tak si na podobný zálety nechám zajít chuť a tím více v usa. No vzpomeňte na Juliana z Wikileaks..

244199

16.5.2011 21:24

RE: zemrel a kdy je snad jedno?

fist.of.heaven 213.?.?.?

Reakce na 244192

no pokud by ho vykouřila tak mi to dává smysl. protože jinak to je postavené na vodě.a protože mě se to jednoznačně jeví spíše jako připravená provokace, tak tohle by uhráli, prostě by jí vypumpovali žaludek (určitě to musela polykat potvůrka)a měli by důkaz. jenom je zase těžký někoho orálně znásilnit, ale asi jsou v nějakém tom us státě, kde to není legální... [smích]

244211

16.5.2011 19:22

RE: Gambit

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 244180

Re: R..

Vy by ste R..ako šachový hráč nevyužil možnosť gambitu?
Zvlášť, keď ste v komplikovanej situácii, musíte odpútať pozornosť od oveľa nebezpečnejšej rysujúcej sa situácii. Veď snáď na to tí v článku o demokracii spomínaní idiotos naletia.
Keď je-sú LEVI-ČATA pod stresom, pravidelne robia obetu, prípadne zorganizujú "samo"holokaustík.
Tiež sme tu rozoberali jedno z hlavných hesiel dnes tzv. politického marketingu reálnej globálnej politiky:
"Poslúžil nám ako živý a ešte viac nám poslúži ako mŕtvy!"
a "Ach jo, škoda ho" so slzou v krvavom očku.

Každý, čo i len trochu skúsenejší prominentík z dejín tuší,vie, že sa mu môže stať to isté.
Uhádnuť, vyhovieť, prežiť platí, no niekedy nestačí..[smích]
Žiaden politik, manažér, novinár, celebriťka, či náboženský "hodnostár",.. ktorého ste kedy videli, či poznáte jeho meno, nie je majiteľom svojej funkcie, má veľmi obmedzené právomoci a kontrolu nad svojim "osudom".
Či už je dôvodom vážnejšia "chyba" v zmysle adminov, alebo to žiaľ vyžaduje situácia.
Príkladov konkrétnej "chyby" je bezpočet..
napr. Napoleon, Adolfík, Stalin, J.F.K., Lincoln, ..
Otázka, čo ich spája?

V poslednej dobe prominentíci napr. J.Rabin, Chodorkovsky, Rockefellerov syn, Madoffov syn, Strauss-Kahn..
Príp.A.Sharon..tzv.blízkovýchodný mier by bol totiž logicky pre Leviu čatu nepríjemný.

Judaizmus:
Predstavte si, že je vojna, bojuje sa po celých USA, alebo v Čechách - to je jedno.. Väčšina vojenských dôstojníkov sa dáko dohodne a uvelebia sa na nejakej horskej chate pri jazierku s pipinkami na poľovačke(dnešný Izrael). Vojaci na jednotlivých frontoch tiež začnú špekulovať, čo to vlastne robia, proti komu a za čo bojujú,atď.. Čo urobí generálny štáb(LEVIČATA)?
Ja by som na ich mieste a pri ich chápaní a postoji asi poslal helikoptérku a zasypal tú chatu slzákom a občasným ohňostrojíkom, nech sa láskavo "dôstojní" pekne vrátia do určených funkcií a pozícii..
Zvoní?

Kto ma-jú reálnu moc, logicky nebudú chcieť byť terčom. Okrem toho u Lev-ej čaty tzv.rasa, národnosť, či "náboženstvo" nehrajú rolu. Ide o mieru chápania reálneho chodu vecí, procesov. Judaizmus je ideológia vykonávateľskej ne-dôstojnej čaty. Tzv. cirkvi zasa združujú v ich ponímaní kastu otrokov-podzvierat. Hocikedy obetujú, či judaistu, biskupa, immáma, muftiho, scientológa, či proaktívneho presvedčeného brainwash aparatčika=káder(dnes tzv.politici, manažéri, CEO, a pod.).

Navyše sú nižšie kasty dnešného globálneho skryto-otrokárskeho(fašistického) režimu programované likvidovať sa navzájom medzi sebou v horizontálnom a aj vertikálnom hierarchickom zmysle. Slúžia na to staré známe metódy eufemisticky nazývanej tzv.kultúrnej spolupráce vnímanej ako formy informačnej vojny.

V záp.ang.term. je to tzv. cultural engeneering, t.j. kontrolované formovanie kolektívneho podvedomia cieľových sku...Automaticky kráceno

244197

16.5.2011 22:34

RE: Gambit

Kysučan 89.?.?.?

Reakce na 244197

Zdravím udo,

musím uznať, že máte zas na cca 95 % Studentovho rozdelenia pravdepodobnosti pravdu(neviem posúdiť, nakoľko objektívnu)!
Dosť dlho mi trvalo kým som pochopil, že ako píšete...rasa, národnosť, náboženstvo,môžem k tomu pripojiť - akékoľvek spoločenské, či politické postavenie,USA štátna príslušnosť,či bohatstvo, nezaručuje, že sa ktokoľvek nestane štvancom alebo obeťou.Tu si treba uvedomiť, že "smradi" na piedestáli svetovej,politickej alebo náboženskej komunity sú nedotknuteľní, pokiaľ šlapú v intenciách skrytých elít...tak ako to udo popísal.
Udo to bohužiaľ píše jazykom VŠ motrokov silne filozofického smeru ...Nič v zlom udo...Ak chceme, aby to pochopili davy, musíme sa k ním priblížiť.Ale aj tak kvitujem, že ste svoju rétoriku už troška zľudštil...
Ak Vás tí bežní čitatelia nepochopia, alebo Vás chápu len tu vysoko inteligentne píšucí agenti, tak veľa vody nenamútite...
Viem...budete namietať, že nepíšete na nejakom PSwebe...a kvalita je zárukou úspechu,alebo pochopenia...S tým kalkulujú všetci tí, ktorí Vás ignorujú...
[smích]

Takže,jednoduchá a vysokopravdepodobná pomôcka orientovania sa v dnešnom informačnom marazme:

1)Sledujeme hlavné média, ktoré sú hlasnou trúbou elít.V dnešnej dobe sú média mimoriadne klamlivé, pretože elitám pomaly tečie do topánok...
2)Prehodnoťte všetky správy, ktoré Vám predkladajú a chápte ich ako pravý opak!
Napr. aktuálne:Usamu sme zabili - klamstvo
Oliver s. Kahn znásilnil chyžnú - klamstvo
Obama má ďaleko vyššie preferencie - klam
Globálne otepľovanie - klam

atď.
3)Všetko čo ste sa doteraz naučili pokladajte za zbierku klamov a poloprávd ...
4)Neverte akýmkoľvek humanistickým,rakovinovým,proeurópskym,greenpeacovým,ekologickým a rasovo založeným pseudoligám - predstavujú predvoj skrytého fašizmu za pláštikom humanizmu...
5)Neverte vrcholovým politikom - sú len predĺženou rukou globálneho fašizmu...

Otázkou je čomu veriť...Tu poprosím uda, keďže je to jeho parketa, aby to posunul ďalej...

244216

17.5.2011 14:46

RE: Gambit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 15.?.?.?

Reakce na 244216

Dobrý den,
ač chápu důvody, které vás vedou k Vašemu 5ti bodovému doporučení, nesouhlasím s ním.
Pokud by se někdo skutečně řídil vaším doporučením, pak se z něj snadno stane osamocená a vykořeněná osoba, neschopná spolupráce či jakékoliv empatie.
Navíc tím tvrdíte, že jakákoliv veřejně organizovaná pomoc, je určitě předvojem fašismu. S tím nechci souhlasit. Přišel bych tak o veškerou naději na změnu.

Snažíte se najít jednoduché řešení, které by šlo aplikovat kdykoliv a bez přemýšlení. Bohužel taková řešení bývají obvykle špatná. Nezvládnutý strach z omylu vede často ke škodám větším, než by způsobil ten omyl. U všeho se musí myslet.

Pokud bych sám měl cokoliv doporučit (abych jen nekritizoval), pak by to bylo něco ve smyslu:
1) Hrajte šachy, GO, Bridge nebo jinou hru, která bude rozvíjet vaše uvažování dopředu (hrajte to alespoň občas s lidmi ne s počítačem)
2) Čtěte klasická díla o vládnutí a ovládání davů - získáte představu o tom, jak se hraje hra "na vládu"
3) Rozvíjejte své rétorické dovednosti = ověřujte si významy slov (jak je chápou druzí), snažte se přesně a srozumitelně vyjádřit své myšlenky v diskuzích (nikoliv hádkách) s přáteli, učte se chápat jejich myšlenky ...
4) Rozvíjejte své vztahy s rodinou a přáteli (lidskými) - neuzavírejte se před okolním světem
5) Jděte do přírody (nebo kde to máte rádi) a vyčistěte si hlavu - alespoň občas

Těchto pět bodů je mnohem náročnějších, ale věřím, že ani "blbec", který by se jimi řídil rigidně, nedopadne tak zle. Pokud se totiž sám nenaučí myslet, alespoň zvýší svou šanci spřátelit se s lidmi, kteří to umí.

Michal

244260

17.5.2011 20:44

RE: Gambit

Lin 85.?.?.?

Reakce na 244260

Líbí se mi, jak jste to napsal. Hlavně ta poslední věta, kterou i já mám za nejdůležitější, co dneska můžeme udělat. [smích]

244282

17.5.2011 21:10

RE: Gambit

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 244282

Tiež súhlasim [smích],
len ja sa vyjadrujem občas trochu zložitejšie [mrknutí jedním okem]

244285

18.5.2011 13:21

RE: Gambit

Kysučan 195.?.?.?

Reakce na 244260

Zdravím Michal,

očakával som kritiku a tá prišla.Od Vás taká veľmi ľudská a od uda silne filozofická.
Pochopiteľne nevidím všetko čierno-bielo, ba som optimista do ďalšieho obdobia,a to že viacerí precitnú a posunú ďalší vývoj ľudského stáda do lepších hladín.
Ak však sledujeme tok energie(peňazí) do rôzných pseudohumanistických, verejných a dobročinných spolkov tak je zrejmé, kto stojí obyčajne v pozadí.Tí nižší vykonávači to zaiste myslia úplne úprimne...

Jednoduché riešenia neexistujú, nad všetkým treba porozmýšľať, to máte úplnu pravdu.Veď, aby ste oddelil zrno od pliev, pravdu od lži musíte naklonenú rovinu dostať do nejakej polohy. Zrejmé lži, ktoré sú už pomaly na dennom poriadku, nevylepší však ani udova filozoficko-elitárna definícia pravdy... [smích]

Tých Vašich 5 doporučení sa mi veľmi páči.Vrele každému doporučujem.

"Těchto pět bodů je mnohem náročnějších, ale věřím, že ani "blbec", který by se jimi řídil rigidně, nedopadne tak zle. Pokud se totiž sám nenaučí myslet, alespoň zvýší svou šanci spřátelit se s lidmi, kteří to umí."

Tu len malý dovetok: Tí, ktorým to myslí, sa obyčajne nezvyknú priateliť s tou druhou polaritou.
Ale ináč dobré...

[smích]

244318

19.5.2011 23:46

RE: Gambit

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 244318

re:Kysučan..
a "filozoficko-elitárna definícia pravdy".

Lepšie taká definícia, ako nijaká [smích]
Chcel som pokryť čo najširšie aspekty pravdy,
no možno by bolo fakt lepšie dáke prirovnanie, či príbeh..
Skúste dať teda lepší a jednoduchší obraz pravdy Kysučan.
Trochu poľudštiť moje vyjadrovacie schopnosti..
Myslím to úprimne [smích]

Inak filo(láska)-sofia(múdrosť).
Láska k múdrosti, chápaniu.
Čo je na to zlé?
a (j)elitárna?
To ma chcete v dnešnom ponímaní uraziť Kysučan? [smích][smích]

el-it
v zmysle je Boh(el), vznešený, či ako Boh?
To si pravdepodobne myslí o sebe Levia-čata alias Globálny prediktor-parazit.

Ja som tak ako aj vy a všetci ostatní iba(alebo až [smích] ) božie dieťa, ktoré by sa malo snažiť byť a konať ako námestník Boha na zemi. Tak aj vy a všetci ostatní včítanie Levíčat. Tie to však trochu prestrelili, bo chcú sa hrať na Boha samotného a to môže byť trochu problém. Spadajú totiž pod Jeho pravidlá a ciele, nie On pod ich.
Tož..Nenehajme sa nimi ojebabrať, bo Tato sa bude hnevať.
Dal nám predsa gebulky aj s obsahom! Ta ňe?

244397

20.5.2011 11:58

RE: Gambit

Kysučan 195.?.?.?

Reakce na 244397

Zdravím udo,

definícií "pravdy" je veľmi veľa.Skoro každý lepší filozóf s dierkou v riťke nejakú vymyslel... [smích]
Mne sa páči tá jednoduchá Aristotelova:"Pravda je zhoda rozumu s vecou, myslenia so skutočnosťou."
Príklad:
11.september 2001
Elity nám pripravili svoju pravdu a poskoci(napr. média a politici na celom svete ) horlivo prikyvovali...
Čo sa stalo(skutočnosť):
-2 lietadla narazili do dvojičiek, ktoré následne spadli takmer voľným pádom,pričom budovy boli konštruované na zvládnutie nárazu dopravného lietadla ai.
-spadla aj budova WTC 7 ako po riadenej demolácií, hoci do nej žiadne lietadlo nenarazilo
-lietadlo, ktoré narazilo do Pentagonu vytvorilo len malú dierku
atď.
Rozumovým zhodnotením veci je, že niečo nie je v poriadku.Čiže človek mysliaci, po dávke ďalších upresňujúcich informáciach, vyhodnotí túto skutočnosť.Dospeje k poznaniu, že ho média a politici kŕmia nepravdou... [smích]
Čo myslíte koľko % dospelých ľudí na našej matičke Zemi ešte verí rozprávkam?

Aktuálna je povedzme aj tá o Bin A-ladinovi.Ako píšete inde.Slúžil, keď bol živý a poslúži ešte lepšie, keď je na onom svete.Skvelá réžia...
Ale, ako vykvikoval jeden z protagonistom jelitárskej pravdy: "Pravda vždy zvítězí nad lží a nenávistí"
Žeby on a jemu podobní mali iné (deformované) videnie pravdy???
Tomu sa mi nechce veriť ani vo sne.

"To ma chcete v dnešnom ponímaní uraziť Kysučan?"

Udo, keď Vás je ťažko uraziť.Vás neurazí dokonca ani taký Vojta [smích] Vy ste pravdepodobne, ako sa hovorí - silne nad vecou.

"Tož..Nenehajme sa nimi ojebabrať, bo Tato sa bude hnevať.
Dal nám predsa gebulky aj s obsahom! Ta ňe?"

Škoda je, že Taťka už dávnejšie nevytiahol remeň a nevyprášil im kožúšky, až by z nich chlpy lietali!Nejaký je moc tolerantný...

[smích]

Kysučan

244412

21.5.2011 15:22

RE: Gambit

udo1 udo321123zavinacaet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 244412

re3: Kysučan..
"Žeby Havel a jemu podobní mali iné (deformované) videnie pravdy???"

Ok, trochu z inej strany..
Ako sme sa bavili, rozum(intelekt) je algoritmus spracovania informácii.
Býva, ako ste správne podotkli, rôzny v závislosti od dominujúcich stereotypov myslenia a správania sa danej osoby. Stereotypy(podľa typu psychiky) zasa závisia od miery chápania a postoja(morálky). Preto som Vám vysvetľoval, že novinári(=dnešní mágovia, kňazi), umelci a politici svoje vyjadrenia a činy vo všeobecnosti v rámci ich vlastného zmanipulovaného podvedomia myslia naozaj úprimne. Samozrejme ich to nechráni od objektívnych dôsledkov ich činnosti aj čo sa týka tzv. kolektívnej viny(dopadu na ich rodinu a blízky okruh známych).

Vyjadrenie:
"Neznalosť zákonov neospravedlňuje"
platí totiž plne aj v najvyššom zmysle.
Dobrý úmysel teda rozhodne nestačí, aj keď je lepší ako nedobrý.
Dostali sme predsa rozum a tým možnosť myslenia, spoznávania, hodnotenia = výberu.

Aj tzv. prominenti sú teda riadení stádovito podprahovo zrovna tak, ako ostatní. Na princípoch základných zdedených a obecne po generácie "výchovou" vyprojektovaných psychologických charakteristík, ktoré majú osoby typu ovčan(inak nazývaný aj biorobot, zombi, či konzument) spoločné. Popisovali sme si ich tu neraz dostatočne podrobne..

Pre lepšiu predstavu, obraz:
Globálny Prediktor sú ako záhradník. Ovčanov vnímajú ako zvieratá, resp. rastlinky v sade. Stovky, tisíce rokov tu pohnoja, tu pristrihnú(tendencie vývoja). Svoju záhradku a rastlinky v nej poznajú veľmi dobre. Mali tisíce rokov času. Minimálne z dôb starého Egypta a prvých snáh o svetovládu ešte pred Alexandrom, Rímom, USA, Ruskom, či tzv. sionistami.
Môžeme a máme od nich naučiť. Ich chybou je že evidentne nedostatočne zohľadňujú ciele HNR(Boha), ako im nadriadeného systému.

Kto vie stereotypy(tendencie) vo vývoji jednotlivca a spoločnosti vedome identifikovať a pomenovať, prestáva byť v tomto zmysle ovčanom a dostáva sa za hranice systému. Zároveň sa pre neho takmer automaticky akoby čarovným prútikom začnú otvárať metódy ovplyvňovania, riadenia týchto procesov a možnosti z nich plynúce. Tieto osoby sa môžu následne rozhodnúť ísť smerom k psychologickému profilu typu Homo sapiens sapiens(Človek-sme tiež rozoberali), alebo využiť vyskytnuté sa možnosti egoisticky na úkor druhých..

HNR(Boh) dalo človeku slobodu výberu a vôle a už mu ju nikdy nevezme, no proporcionálne s Mierou chápania rastie aj Miera zodpovednosti a obratne proporcionálne jej časový prejav.

Systém nepriameho riadenia podvedomia a tým riadenia celej ne-našej kultúry je podstatou veľmi jasný, jednoduchý a preto tak efektívny. Navyše si ho stále naozaj neveľa ľudí plne uvedomuje. Zároveň sa dlhodobo zámerne vytvára chiméra, že riadenie kultúry ako celku, alebo jednotlivých fragmentov jej mozaiky, či trhu je komplikované ba až nemožné.

244454

17.5.2011 16:41

RE: Gambit

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 244216

re2: Kysučan..
Pravda je chápaná z pohľadu dominujúcich tendencii, nie z pohľadu rôznych úrovní vnímania indivíduií masy.
Najlepšie z pohľadu cieľov j-elít-y a ich metód ovládania objektívnych trendov.
Dominujúcou j-elitou sa javi-a byť z h-is-tórických dôvodov Levi-čata.
Im zasa dominujú záujmy a tendencie podporované HNR(Boh).

V médiách je mnoho pravdy. Slúžia na testovanie, riadenie verejnej mienky a nabíjanie vytváraných mat(r)íc emóciami plebsu. Sú postavené tak, ako "náboženstvá" a iné ideológie, či ľudové rozprávky na koncepte myslenia v symboloch a obrazoch akcentovaných umením. Hlavne hudbou.

Keď čítate Sme, Pravdu, Hn, Trend, FAZ, NYT,..
ste Perseom hľadiacim do štítu, v ktorom je Gorgona(Levi(a)čata). Priamo im pozerať do ksichtu bolo v bájke nezdravé, jestli se nepletu. Vidíte im takto v pootočenom zrkadle cez ich oči do ich mysle. Ako hodnotia situáciu..

Poznáte ich ciele a metódy, ktoré sme tu toľko podrobne rozoberali. Ergo viete odhadnúť najpravdepodobnejšie varianty vývoja, ktoré podporia, alebo rozdrvia všetky podriadené vysoké frekvencie u bačov Fera a Joža na chalupe na lazoch v Hornej-dolnej. Cink?

Príbeh:
Dežo sa pýta kamoša Pištu, poslaca z miestneho zastupiteľstva.
Ta Pišta, keď už si tam, kedy nám ty, alebo nejaký iný politik konečne poviete Pravdu?
Pišta mu na to:
Joj, Dežko môj a ako ty a chlapi v dedine zistíte, že niekto z poslancov, či Miki, Ivča, Robo, alebo Gašpi hovoria pravdu?
Veď všetci sú poväčšinou úprimne presvedčení, že hovoria pravdu!
Dežo na to:
Aha! A ako rozlíšiť pravdu od lži?

Teda Kysučan.. GOTO prvé riadky odpovede o definícii Pravdy.
Rovnako tak sme si tu hovorili, že kritériom pravdy je umenie predpovedať budúcnosť a reálna schopnosť meniť osud na perspektívny pre seba, svoje okolie a spoločnosť. Egoista je max. tak decko, nie je človek.

Naučte sa teda rozlišovať pravdu od lži vy sám.
Návod máte. Uvažujte. Pracujte. Nebudte lenivý. Myslenie bolí, no tuposť má horšie následky a bolí viac. Nemyslím to osobne..
Vyberajte a hodnoťte sám. Dostali ste pri narodení rozum a slobodnú vôľu. Ak chcete, aby Vám niekto hovoril, čo máte robiť a koho počúvať, nie ste človek a ani ním nebudete.

Aj širšie materiály soc.security koncept máte k dispozicii, dačo aj v slovenčine. Všetko tu bolo uvedené, príp. môže niekto niečoďalšie preposlať ak chcete. Neberte to však ako poslednú inštanciu. Je to návrh. Všetko sa preveruje skúsenosťami a časom.
Skúste inak dávať trochu viac chápavé otázky a nie stále to isté.

V mnohých krajinách sa tieto veci učia na VŠ, no už aj na strednej a ZŠ v rámci etiky, sociálnej bezpečnosti, resp. branno-bezpečnostných cvičení pre ešte mladšie budúce generácie. Vlády poväčšine týmto cca.15 rokov dozadu začatým privátnym akademickým iniciatívam nebránili. Dnes je to aj v sylaboch. Je snahou o prevenciu problémov spojených so zák...Automaticky kráceno

244270

17.5.2011 16:47

RE: Gambit

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 244216

pokračovanie..
re2:Kysučan..

V mnohých krajinách sa tieto veci učia na VŠ, no už aj na strednej a ZŠ v rámci etiky, sociálnej bezpečnosti, resp. branno-bezpečnostných cvičení pre ešte mladšie budúce generácie. Vlády poväčšine týmto cca.15 rokov dozadu začatým privátnym akademickým iniciatívam nebránili. Dnes je to aj v sylaboch. Je snahou o prevenciu problémov spojených so základnou sociálnou psychohygienou v prebiehajúcej globálnej informačnej vojne.

Aj preto sa inak občas tu a tam bombarduje. Niektorí občania už totiž prestali byť ovčanmi, nefunguje mind control a cultural engeneering, tak zostáva iba drugs&bombs. Mienko-deformné média musia už len poslušne držať mentálne embargo svojich zverených jatočných teliatok.

Usrael hot-war style:
Malý Džony ako na playstation odbombuje kde treba, dojde ku kase, dostane love, ide do mekáču a na ďalší block-buster..občas dostane legal-či ilegal aj dáky fet, aby bol v poho..

V zmysle hesla:
"Otrok, ktorý vie viac ako ja, je potenciálne nebezpečný"
..a vlastne už nie je otrokom, ovčanom..
Potom Oberstrmbandgruppenfuehrerom zostáva snáď už len snaha o tak, či onak maskovanú genocídu.
cink, cink?

244271

16.5.2011 19:24

RE: zemrel a kdy je snad jedno?

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 244180

pokracovanie..
re:R..

V záp.ang.term. je to tzv. cultural engeneering, t.j. kontrolované formovanie kolektívneho podvedomia cieľových skupín, inak nazývaného aj spoločenskými stereotypmi, či jednoducho mind control. Prostriedky:ne-kultúrne mat(r)ice, prepisy dejín, médiá a infiltrované"náboženstvá", úrokové sadzby,chémia a narkotiká až po občasné konvenčné vojny. Poprípade rôzne kokteily a odvary uvedených základných odvetví.

Toť veľmi v skratke k pravdepodobným klasickým dôvodom popravy D.Strauss-Kahna. Nie je prvý a ani posledný.

244198

16.5.2011 20:54

RE: zemrel a kdy je snad jedno?

Lujza 95.?.?.?

Reakce na 244180

Blisty píšu:

Za prvé, DSK coby šéf MMF nedávno odstartoval vlnu velice ostré kritiky rozpočtové a měnové politiky Spojených států, které jeho úřad odsoudil za neudržitelnost deficitního financování. Takto radikální kritika ze strany MMF byla některými vnímána jakožto začátek konce poválečného postavení amerického dolaru coby světové rezervní měny.

Za druhé, skandál DSK prospěje Sarkozymu. Pokud bude tento kandidát z květnových voleb 2012 vyřazen, může se politická soutěž scvrknout na duel mezi Sarkozym a pravicovou populistkou Le Penovou - a řada těch, kdo by jinak hlasovali pro DSK, může nakonec přece jen zvolit "menší zlo".

Za třetí, jak si všimla například BBC, DSK se měl v pondělí v Bruselu zúčastnit schůzky ministrů financí EU věnované sanaci Řecka a Portugalska. Jeho zatčení může vážně zkomplikovat stabilizaci financí postižených členů Unie.

Nevím, zda se Dominique Strauss-Kahn skutečně dopustil sexuálního útoku na pokojskou. Co je však jisté je fakt, že existuje velmi početná a vlivná skupina těch, kdo by si určitě přáli, aby se takového útoku dopustil, nebo aby z něj byl alespoň obviněn...

244204

16.5.2011 21:22

RE: zemrel a kdy je snad jedno?

fist.of.heaven 213.?.?.?

Reakce na 244180

myslím, že se to nabízí a že stačí hledat, hned po zatčení se o tom psalo.jednak byl velmi horký kandidát na prezidenta a sarkozy by ho spíš neporazil.potom se opřel do us hospodaření. a pak ještě nějaký třetí důvod, který jediný bych nedal sám dohromady, ale na to si teď nevzpomenu [smích]

244209

16.5.2011 21:41

RE: zemrel a kdy je snad jedno?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 244209

Nahoře je horko a "diskuze" je natolik bouřlivá, že to jde ven. Co myslíte. Mohl někdo takového hlavouna jenom tak šoupnout do vazby bez požehnání shora? DKS je už teď politická mrtvola, i když bude zproštěný obvinění. Vypadá to, že přes fiasko v Libyi nechce nikdo Sarkozyho odepsat,a zkouší "politické vúdúú a nekromancii" na oživení. Všeobecně plattí, že při užívání negativních sil se platí hodně vysoká cena.

Přece jenom šlo o měnu pro Afriku krytou na úvod zlatem a lybijskou ropou. Zásluhy by tedy byli. Ale došlo k ostřejšímu průběhu partie na velké šachovnici, a některý figury holt budou muset jít ze hry. Dolar s eurem je provázáný, ale když se něco zahraje hodně špatně, tak to stojí materiál. Bankéř z toho jistě radost nemá, ale myslím si že tomu rozumí velmi dobře.

Druhá varinata je, že ma jít o exemplární případ pro ostatní proti demoralizaci. Titanic nekryté měny se sice potápí, ale je zákaz nastoupit do záchraných člunů, kterých je po čertech málo i pro velení. To víte my si tady můžeme při návštěvnosti pár tisíc dovolit i luxus pravdy, ale ti nahoře musí být opatrní. Všechno je o načasování, předčasně řečena pravda ve velkém může zlomit vaz. Mno, všecko vypadá,že na nás masově zbyde načasování do budoucna tuv. do posledního okamžiku. Jinak řečeno, pěkně na hovno, poněvadž to dopadá dobře jenom v tom houli wúúdu. Většinou ten dramtický happy end musí točit vícekrát, aby to klaplo.

244212

16.5.2011 22:34

RE: zemrel a kdy je snad jedno?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 244209

A tady jeden potencionální kandidát ohlásil veřejně, že nemíní bojovat o post presidenta USA. Zajímavé. Zpackaná Libye, negativní neočekáváné dopady v podobě Egypta, rodný list, bin Ládin, šéf MMF ve vazbě, zpochybnění zabití bin Kádina 1.5. 2011, odstoupení Trumpa z kandidatury, ten ale nedělá příliš často nic zbytečně. Situace se nám mění každou minutou.
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/233564-mi...

244215

16.5.2011 10:33

Zoufalství vyžilého Pax Americana

MoUdrostrak 88.?.?.?

Zoufalost vyzileho, bankrotujiciho a neoddluzitelneho PAX AMERICANA je natolik palciva, ze uz fabulace a agreSSe se ani nesnazi si zachovat tvar a na ni masku "dýmů-krásy".

Vložený obrázek

Pravicující cinkající pivní Pepíci,
co za Zlého Bolševííííka hrdinně a neohroženě undergroundově poslouchali hodného Kocába,
už vědí, před jakým SVINSTVEM a KATASTROFOU jungle,
kde člověk je člověku vlkem,
je chránili Zlí Communisté.

Vložený obrázek

PRAVICUJME / TUNELUJME - HUMANITÁRNĚ non-stop BOMBARDUJME!

244174

16.5.2011 11:59

RE: Zoufalství vyžilého Pax Americana

Kadlik 90.?.?.?

Reakce na 244174

You control our world. You’ve poisoned the air we breathe, contaminated the water we drink, and copyrighted the food we eat. We fight in your wars, die for your causes, and sacrifice our freedoms to protect you. You’ve liquidated our savings, destroyed our middle class, and used our tax dollars to bailout your unending greed. We are slaves to your corporations, zombies to your airwaves, servants to your decadence. You’ve stolen our elections, assassinated our leaders, and abolished our basic rights as human beings. You own our property, shipped away our jobs, and shredded our unions. You’ve profited off of disaster, destabilized our currencies, and raised our cost of living. You’ve monopolized our freedom, stripped away our education, and have almost extinguished our flame. We are hit… we are bleeding… but we ain’t got time to bleed. We will bring the giants to their knees and you will witness our revolution!

Sincerely,

The Serfs.

244177

16.5.2011 22:47

RE: Zoufalství vyžilého Pax Americana

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 244177

Vložený obrázek

244217

16.5.2011 12:27

False flag operation je velké barbarství

eda521 193.?.?.?

Učil jsem dočasné přerušení a operace pod falešnou vlajkou na akademii národní války ...

Provádění operací pod falešnou vlajkou nemůže být nástrojem demokratického státu, je to čistokrevné zlo vypuštěné do světa. Komukoliv jde skutečně o mírové soužití lidí na této planetě nemůže žádným účelem posvětit takový prostředek k jeho dosažení. Pan Pieczenik může být dnes rozzuřen i na sebe, protože byl součástí mechanismu, který tyto prostředky uvedl v život. Je samozřejmě pravda, že kdyby to odmítl, byl by nalezen někdo jiný.
Jsou si vůbec schopni Američané (příp. jejich loutkovodiči) představit rovnoprávné soužití národů bez "nutnosti" vlastní dominance? Budou někdy ochotni se trvale vzdát takových prostředků manipulace?

244178

16.5.2011 13:18

Lidé, probuďte se!

Kries 85.?.?.?

Syn Velkého bratra dospěl a složil maturitu. Nový Světový řád pokročil na cestě ke světovládě.
http://cs.gloria.tv/?media=74372

244181

16.5.2011 15:30

RE: Lidé, probuďte se!

Libcin 78.?.?.?

Reakce na 244181

Stačí IPhone, který budou lidé nosit dobrovolně!

244187

16.5.2011 18:57

RE: Lidé, probuďte se!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 244181

To už je přímo státnice fantasmagorů. Jak zpívá Dan Landa: "Je čas odejít..."

244195

16.5.2011 21:24

RE: Lidé, probuďte se!

Rejpal 184.?.?.?

Reakce na 244181

Tomu neverim ani ja a to jsem velkej pesimista [mrknutí jedním okem] [zmaten] [překvapení]

244210

16.5.2011 22:06

Mně to zase ani tak nepřekvapuje.

Frank51 89.?.?.?

Američané jsou grázli a lháři.

244213

17.5.2011 3:17

RE: Mně to zase ani tak nepřekvapuje.

Rejpal 184.?.?.?

Reakce na 244213

To myslis jako vsichni a nebo jen politici [zmaten] [mrknutí jedním okem]

244219

17.5.2011 9:28

Dočasné přerušení

JaJa 212.?.?.?

Netuší někdo, co to je operace "dočasné přerušení"? Pod cizí vlajkou to je jasné, ale to "dočasné přerušení" neznám. Nejsem zpravodajec... [mrknutí jedním okem]

244235

17.5.2011 15:36

RE: Dočasné přerušení

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 244235

Re: dočasné prerušenie..
nemlátom?
malý synonymický, politologický..
"odklad", prehodnotenie situácie, metód priblíženia sa nezmeneným cieľom.
Zrovna tak sa poradie cieľov mení veľmi zriedka..
Metódy a ich komplexy(metodológie) sa vyvýjajú.
Posledných zaznamenaných cca.3-4000 rokov sú však principiálne + - rovnaké.
Mená sú z tohoto pohľadu nepodstatné. Ťahajú a topia sa v sude (ako sa v kluboch otvorene zvykne hovoriť)podľa momentálnej potreby, odhadu situácie.
DSK, Šarky, Merkel, Ob-sama,Trump, Bush, Soros, Gates..

244263

17.5.2011 17:20

RE: Dočasné přerušení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Reakce na 244235

v originále je "stand down":
stand-down - (military) a temporary stop of offensive military action

244272

17.5.2011 16:17

Mně se to nezdá důvěryhodné

Vodník 94.?.?.?

Ohledně 9/11 nebo "zabití Usámy" neříká nic nového, těm officiálním versím věří jen naivové a ženy v domácnosti. Ale pokud by měl jméno nějakého generála, který v tom byl namočený, byl by už dávno mrtev - on i ten generál. Tohle se skutečně hned tak neodtajní, ne před totálním zhroucením Ameriky a Západu.

244268

17.5.2011 17:58

RE: Mně se to nezdá důvěryhodné

Jollyjoker 87.?.?.?

Reakce na 244268

No ako dlhodobý a asi ešte stále aktívny spravodajec sa určite poiztil a v prípade "nehody" za nechal dostatok dôkazov, ktoré by nielen usvedčili jeho vrahov ale i ich činy. Nezabúdajte, že sám ten systém roky vytváral, takže ako systémový inžinier pozná aj slabiny tohto systému...

244275

17.5.2011 22:07

RE: Mně se to nezdá důvěryhodné

Rejpal 184.?.?.?

Reakce na 244268

Vodniku, asi by jsi byl prekvapeny, jak nekteri lide v USA a nebo Kanade mysli [pláč]
Vetsina lidi veri tomu, ze za vse muzou teroristi. Spatne je i to, ze se o jine alternative nesmi verejne mluvit [zmaten]
Doma si muzes rict co chces, ale nedej boze ze by tvoje reci pak vykladali deti ve skole [naštvaný]

Nepripada ti to trochu jako komunismus [bliji]

244286

17.5.2011 21:03

Chudák alLádin

Lin 85.?.?.?

Asi v hrobě rotuje (v případě "pohřbu do moře" může způsobit i další cunami)...
Při čtení stále nových a překvapivých upřesnění o jeho "odlovení" se směju, až mi tečou slzy (možná i zoufalství, ale je to jedno). Nejprve se zuřivě bránil a střílel jak o posvícení, pak zas se tak moc nebránil, ale nevzdal se - a teď už, že se nejen nebránil, ale ani nehodlal použít zbraň. Zásahové komando bojuje jak lev - i přes potíže "z horka", kdy se jim zřítí vrtulník na zahradu domu. Ten vrtulník... já tedy nevím, nejsem technik... ale připadá mi jak maketa, těžko si představuju, jak se do něj nasoukala celá "zásahová skupina" a ještě i se psem. Hrdinný Obama prohlásí, že "nejsou jako oni", takže drastické fotky mrtvoly alLádina neuveřejní - a hned vzápětí jsou servery plné fotek ostatních zabitých "kořistí" (mj. - neumím posoudit, ale žádná rána zepředu, všechni krvácejí "pod sebe" ).
Dost blbá hra pro ještě blbější "lid".
Obama+team, sledující soustředěně "něco" - to se klidně mohli koukat na fotbal, hokej nebo ragby - nebo třeba na Harryho Pottera.
Podle mého je to celé jen zoufalý pokus dostat "hráče" na svou stranu a odůvodnit před občany (amíky) neustálé zvyšování výdajů za války (už začínali reptat) - a před celým světem své stále troufalejší a právem nepodložené "zásahy".

244284

18.5.2011 8:27

RE: Chudák alLádin

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 244284

>Dost blbá hra pro ještě blbější "lid". Obama+team, sledující soustředěně "něco" - to se klidně mohli koukat na fotbal, hokej nebo ragby - nebo třeba na Harryho Pottera.
----
Samá voda, samá voda, paní Lin. Na porno koukali, pacholci. Ano, na porno. Nemusím snad zabíhat do podrobností, stačí si jenom všimnout to napětí s pocity soucitu na tvářích diváků a jistě se každému vybaví, jaká scénka se jim odehrává před očima? Nehledě na to podvědomé svírání držáků hýžďových svalů.

Já v tomhle divadelním představení černého klauna v Bílém domě naopak vidím úžasný pokrok. Už to není jenom rozdávání demokracie státům, které o ni nestojí, ale je to především (jako z udělání) respektování islámského náboženského zvyku - "pohřbívání do moře", pokud takový zvyk vůbec existuje? Tomu snad už nikdo neuvěří? Myslím si, že se to stalo úplně JINAK. V odkazu je krátké video. Znalost angličtiny není nutná. Je to skutečný příběh, jak "dopadl" Osama Bin Ládin a v závěru pilot upozorňuje, jak je důležité používat bezpečnostní pásy.
[mrknutí jedním okem]

244299

18.5.2011 20:28

RE: Chudák alLádin

Lin 85.?.?.?

Reakce na 244299

No vidíte... to mě nenapadlo...
Klidně by to tak mohlo být... že sledovali třeba čerstvě ukořistěný soukromý archív nahrávek ředitele MMF - DSK. Jejich výraz by tomu odpovídal. [vyplazený jazyk]

244338

19.5.2011 5:44

RE: Chudák alLádin

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 244338

>Klidně by to tak mohlo být...
----
Ano, mohlo. [chechtot] [chechtot] Asi se to tak skutečně i stalo? Proč by potom Arnold Schwarzenegger oslavoval zažehnané nebezpečí mezinárodního terorismu? Když už sranda, tak veliká.

244362

18.5.2011 3:53

Bin Ladin ?

Satanist 154.?.?.?

Vono tech lzi vo terrorismu s kterejma nam vsem chtej jeste dnes vymejvat mozky ohledne Bin Ladina, Pentagonu nebo WTC uz tu bylo za ty roky od US eraru az do prdele!

244291

Příspěvků: 49

16.05. 03:02 n.z.  Je kolem hodne stebetani a sili
16.05. 05:49 Saša  RE: Je kolem hodne stebetani a sili
16.05. 03:44 Robert Nohejl  Za sto roku a nebo mozna tisic a nebo vubec ne, neodtajni dokumenty 11 September
16.05. 07:17 p.  RE: Za sto roku a nebo mozna tisic a nebo vubec ne, neodtajni dokumenty 11 September
16.05. 08:11 ursus  Kdyz zemrel v roce 2001
16.05. 08:36 Karel2  RE: Kdyz zemrel v roce 2001
16.05. 09:50 Aeternitas  RE: Kdyz zemrel v roce 2001
16.05. 10:17 Saša  zemrel a kdy je snad jedno?
16.05. 13:17 R.  RE: zemrel a kdy je snad jedno?
16.05. 18:05 Saša  RE: zemrel a kdy je snad jedno?
16.05. 19:30 alca  RE: zemrel a kdy je snad jedno?
16.05. 21:24 fist.of.heaven  RE: zemrel a kdy je snad jedno?
16.05. 19:22 udo1  RE: Gambit
16.05. 22:34 Kysučan  RE: Gambit
17.05. 14:46  RE: Gambit
17.05. 20:44 Lin  RE: Gambit
17.05. 21:10 udo1  RE: Gambit
18.05. 13:21 Kysučan  RE: Gambit
19.05. 23:46 udo1  RE: Gambit
20.05. 11:58 Kysučan  RE: Gambit
21.05. 15:22 udo1  RE: Gambit
17.05. 16:41 udo1  RE: Gambit
17.05. 16:47 udo1  RE: Gambit
16.05. 19:24 udo1  RE: zemrel a kdy je snad jedno?
16.05. 20:54 Lujza  RE: zemrel a kdy je snad jedno?
16.05. 21:22 fist.of.heaven  RE: zemrel a kdy je snad jedno?
16.05. 21:41 Rene Bartosek  RE: zemrel a kdy je snad jedno?
16.05. 22:34 Rene Bartosek  RE: zemrel a kdy je snad jedno?
16.05. 10:33 MoUdrostrak  Zoufalství vyžilého Pax Americana
16.05. 11:59 Kadlik  RE: Zoufalství vyžilého Pax Americana
16.05. 22:47 MoUdrostrak  RE: Zoufalství vyžilého Pax Americana
16.05. 12:27 eda521  False flag operation je velké barbarství
16.05. 13:18 Kries  Lidé, probuďte se!
16.05. 15:30 Libcin  RE: Lidé, probuďte se!
16.05. 18:57  RE: Lidé, probuďte se!
16.05. 21:24 Rejpal  RE: Lidé, probuďte se!
16.05. 22:06 Frank51  Mně to zase ani tak nepřekvapuje.
17.05. 03:17 Rejpal  RE: Mně to zase ani tak nepřekvapuje.
17.05. 09:28 JaJa  Dočasné přerušení
17.05. 15:36 udo1  RE: Dočasné přerušení
17.05. 17:20  RE: Dočasné přerušení
17.05. 16:17 Vodník  Mně se to nezdá důvěryhodné
17.05. 17:58 Jollyjoker  RE: Mně se to nezdá důvěryhodné
17.05. 22:07 Rejpal  RE: Mně se to nezdá důvěryhodné
17.05. 21:03 Lin  Chudák alLádin
18.05. 08:27 Mirda  RE: Chudák alLádin
18.05. 20:28 Lin  RE: Chudák alLádin
19.05. 05:44 Mirda  RE: Chudák alLádin
18.05. 03:53 Satanist  Bin Ladin ?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 0

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 2

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 4

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Měnové kurzy

USD
21,49 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,11 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 944,02 Kč
1 unce stříbra
547,92 Kč
Bitcoin
855 618,85 Kč

Poslední aktualizace: 2.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 507