Diskuze k článku

Ako USA používajú Európanov na útoky proti Kube

Příspěvků 23

11.5.2011 0:51

paranoia..

r.k. 188.?.?.?

Kuba je zeme kde lide v neco veri a pro to neco ziji. Pochopitelne ze USA delaji, a vzdycky delat budou prasarny vsech moznych variant, a vsude na svete, ale zmenit rezim na Kube by mohly jedine vojenskym utokem (coz u tech americkych kurev bohuzel neni uplne vyloucene). Nejakych par set tisic zelenych hajzlpapirku nemuze zlomit rezim, ktery ma dobrovolnou podporu naproste vetsiny lidi, a kde neexistuje mafie, bez ni se takovyto typ taky-politiky totiz dela tezko. Uprchlici z ostrova jsou stejny typ uprchliku jako z cele Latinske Ameriky, proste jdou za lepsim (resp.za relativne lepsim), na severu jsou to zatim porad jeste bankrotujici USA a na jihu zas prosperujici Brazilie. Kazda postrelena nestvura nez zdechne kolem sebe mrska hlava nehlava a tak i ta v tech deravych bilo-cervenych pruhovanych trenkach s bilo-modrejma hvezdickama na prdeli.. [oči v sloup]

243877

11.5.2011 12:04

RE: zdravá nedôverčivosť..

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 243877

Najväčšia sranda je, že bývalí študenti-SSameťáci a tzv. Antifa pracuje, bojuje v prvej línii pre globálnych fašistov. Viacerých z nich poznám osobne a oni fakt celú tú "srandu" nechápu a myslia to, čo robia úprimne. Je to niekedy až smiešno zúfalé, ako majú po mnohých brainwash školeniach a neustálej kolektívnej profimasáži podvedomia nasekané v gebulkách psychobloky a ni(e)kým kontrolované emócie znemožňujúce pripustiť pohľad zvonku, alternatívny názor-koncept, pričom sami sa považujú za "alternantívnych"..

Toreádor im dal pred ksichtík opitých babyskins. Našťastie sa im postupne začínajú zasväcovať žiarovky v tekvičkách. Prechod zo zombi stavu davovej psychózy tejto subkultúry je síce bolestivý, no nie nemožný. Podobne sú samozrejme používaní aj protagonisti virtuálne opačného smeru tzv.politických národovcov a iných.

Keď spolu tí z nich, čo im zapína, rokujú, sú skalnými fašistami (funkcionármi a rádioaktivistami "neziskoviek" ) paradoxne pomenovávaní ako nacipankáči, internacisti, extrémisti, či dokonca fašisti. Profesionálny bandita a masový vrah kričí: "Chyťte toho hladného vreckára, je to zlodej".
A on potrebuje samozrejme skryto podporovať volavky. [velký smích]

Na nižšej úrovni sa samozrejme Pontis, Človek v ohrození, tísni rôzne tzv. "demokratické, občianske, fair play, blabla inštitúty", či firmy ako Soza a spol. maskujú bohulibou činnosťou. Ako by inak aj mohli. Aj strejda Adolf, a ďalší podobní vystupovali pre svojich ako ľudomili a pre ostatných bolo PR.
Presne podľa hesla:
"Oficiálne deklarovať humanizmus(hlavne pre seba a "svojich" ) a pre ostatných dlhodobo reálne tiché zotročenie a totálna genocída"

Keď to úprimne mysliaci zamestnanci týchto organizácii ospravedlňujú tým, že môžu aspoň trochu niekomu takto pomôcť, vidím to ako problém aj pre nich samých, aj pre ich okolie. Zodpovednosť, dôsledky sa maximálne tak jemne oneskoria. Dôvodom je disproporcia v celkovom pozitívnom a negatívnom efekte ich ako Členov, zástupcov týchto organizácii, súčasti daného zvráteného subsystému a vyplývajúcej kolektívnej objektívnej viny.

Dostali totiž nie len vôľu konať dobro, ale aj rozum rozlišovať. Kto ho nepoužíva, nesie nevyhnutne následky, aj keď na začiatku to občas klamlivo vyzerá ako známe "No brain, no pain". Neznalosť chodu vecí, tendencí v spoločnosti neospravedlňuje a nechráni pred následkami! To je zdravé si uvedomiť.

Mnohí totiž minimálne tušia, že niečo s ich materskou organizáciou nie je tak úplne kóšer, ako sa zvykne hovoriť. No je to celkom dobre maskované. Mali sa od koho učiť.. Inak aj za strejdu Adolfa si takmer všetci Nemci úprimne mysleli, že koncentráky neexistujú, resp. že naozaj slúžia len na prevýchovu, aj keď niektorí niečo občas tušili..

Ach jo, tá dnešná mládež, ty buditeľka rána [smích]
Som však optimista. Trend a nastavenie nie je až tak chybné. Asi ešte pot...Automaticky kráceno

243895

11.5.2011 20:14

RE: zdravá nedôverčivosť..

Kysučan 89.?.?.?

Reakce na 243895

Zdravím udo,

>Najväčšia sranda je, že bývalí študenti-SSameťáci a tzv.
>Antifa pracuje, bojuje v prvej línii pre globálnych fašistov.

Veľmi smutné, ale je to tak...(pochopiteľne, každé kura hrabe, aby niečo vyhrabalo).Utajené psychologické výskumy ľudskej psychiky tak slúžia novodobým "demokratickým" fuhrerom.

>Viacerých z nich poznám osobne a oni fakt celú tú "srandu"
>nechápu a myslia to, čo robia úprimne.

No v peknej čeliadke sa pohybujete...[smích]

>Na nižšej úrovni sa samozrejme Pontis, Človek v ohrození,
>tísni rôzne tzv. "demokratické, občianske, fair play, blabla
>inštitúty", či firmy ako Soza a spol. maskujú bohulibou
>činnosťou. Ako by inak aj mohli. Aj strejda Adolf, a ďalší
>podobní vystupovali pre svojich ako ľudomili a pre ostatných
>bolo PR.

Humanita ala Bill Gates,Rockefeller,Open Society...vždy slúži humanoidom! Otázkou je len, kto je tými donormi považovaný za vhodného akceptora "humanitnej" pomoci.Dávnejšie bola spracovaná v SR celkom dobrá analýza...Má to názov "Kto za koho kope". "Demokratickí donori a demokratickí sluhovia" sú tam dobre popísaní(google to bez problémov vyhľadá).Napr. pani Radičová a pán Mikloš tam vystupujú v celkom slušných roliach...aká náhoda, že sme im zase zverili veci verejné...

>Dostali totiž nie len vôľu konať dobro, ale aj rozum
>rozlišovať. Kto ho nepoužíva, nesie nevyhnutne následky, aj
>keď na začiatku to občas klamlivo vyzerá ako známe "No
>brain, no pain". Neznalosť chodu vecí, tendencí v spoločnosti
>neospravedlňuje a nechráni pred následkami! To je zdravé si
>uvedomiť.

Stále čakám, kedy to tých " demokratických politikov a novinárov " postihne...Zatiaľ len Dzurinda spadol z bicykla...
Hríb je naďalej satanistický,vypapkaní biskupi a iní hodnostári sa tešia taktiež dobrému zdraviu,pani Radičová tiež vyzerá chrumkavo.Bradatí súdruhovia z IVO alebo OKS vyzierajú ako zo sovietských propagandistických týždenníkov...Veď ONI sú asi tými, čo bežným ľudkom chcú vrátiť ráj na Zemi...[velký smích]

Empiricky - Čo je v médiach prezentované ako dobré (konkrétni politici, hypotéky a banky, nezávislé média, policajti, vojaci, lekári-medicimbali,vrcholový šport,herci a celebriti) je pre drvivo väčšinovú populáciu úplne negatívne!

Allah akbar

243911

12.5.2011 12:39

RE: zdravá nedôverčivosť..

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 243911

re: Kysučan:

Naozaj prosím neberte oficiálne mediálne divadlo príliš vážne a taktiež masky, ktoré majú celebriťky povinne z vlastnej podvedomej iniciatívy na tvárach. Reálna situácia je rozhodne úplne iná, než aké je papagajinármi vytrubovaná. Je to len virtuálny svet ktorý stráca baterky.

Štádium a priebeh postihnutia periférie Globálnych parazitov sa Kysučan s najväčšou pravdepodobnosťou nikdy nedozviete a to má svoje dobré následky aj pre Vás. Nesústreďte sa na škodoradosť a zloprajnosť, ale na život. Snažte sa stať človekom. Bavili sme sa tu o tom, čo to znamená. Utrpenie a smrť každého človeka je tragédiou. To sa týka aj j-elít a ich vedomej a nevedomej periférie. Keď sa na to budete sústrediť a snažiť sa to vedome privolávať, budete súčasťou tohoto procesu a bude on bude mať aj pre Vás osobne negatívne následky.

Buďte si však istý, že najvyššie zákony ich neobídu. Kedysi sa postihnutie prejavilo tiež priamo, no z časti aj s oneskorením niekoľkých generácii. Bolo časovo viac rozptýlené. Spomínali sme si, že dnes je čas zrýchlený a zrýchľuje sa vďaka stále sa zväčšujúcej frekvencii obmeny technológii, ktoré podmieňujú zmenu kultúry a tým podvedomia spoločnosti a jednotlivca. Táto zmena predbehla genetickú obnovu spoločnosti a tým linearizovala čas na tejto úrovni vnímania.

Dôsledky sa dnes prejavujú v plnej váhe takmer okamžite. Nechápanie situácie spôsobuje momentálne len mierne oneskorenie. Rádovo v týždňoch, mesiacoch, maximálne niekoľkých rokoch podľa stupňa chápania, aktivity a hlavne viditeľného spätnoadresného vplyvu, tzv."popularity"(preto sú najrizikovejšou skupinou práve herci, politici a novinári). Tí rozumnejší, ktorí poznajú pravidlá a reálne rozhodujú za oponou sa snažia aj z týchto dôvodov vždy a za každú cenu byť "neviditeľný". Nebyť na verejnosti tvárou, ani menom.. Okrem toho je hlúpe byť cieľom, to vie každý bojovník..navyše ostatných nepovažujú za ľudí a ani nie za dobytok..

Prejavy postihnutia na dotyčných osobách a v rámci objektívnej kolektívnej viny vo forme zvýšenia deformácie optimálnych tendencií rozvoja ich domovských systémov (rodiny a blízkych) sú následne väčšinou najprv ako upozornenia rôzne ochorenia, menšie "náhodné nevysvetliteľné" nehody,atď.. Pri neexistencii korekcie v správaní dotyčných sa situácia zhoršuje do formy veľkých osobných a rodinných tragédii - ťažkých psychicky, či fyzicky bolestivých ochorení ako rakovina, alzheimer a pod.., ťažké mentálne a fyzické postihnutie potomkov, samovraždy, tragické fatálne nehody, atď..

U lojálnych prominentov je v paranovinách len krátka správa, ak vôbec. Poprípade sa objaví nejaká zaujímavá propagačno-denunciačná "story" podľa hesla:
"Dobre nám poslúžil ako živý a ešte viac nám poslúži ako mŕtvy."
Obetný baránok, mučeník,..
Nepripomína Vám to náhodou niečo? [smích]

Väčšinou ...Automaticky kráceno

243940

12.5.2011 15:11

RE: zdravá nedôverčivosť..

Kysučan 195.?.?.?

Reakce na 243940

Re:udo

Musím uznať, že ste to pekne zrozumiteľne napísal.Niekedy ma to mediálne celebriťné divadielko trošku vytáčalo, ale teraz je mi tých falšovaných i nefalšovaných klamárov aj trošku ľúto.Predsa len to musí byť značná psychická záťaž u tých, ktorí vedia...a tvária sa ako vypulírovaní pajáci.

>Je to len virtuálny svet ktorý stráca baterky.

Mám len obavu, že tá virtualita je všade okolo nás (virtuálni politici,ktorí sú vlastne len zakúpenými papagájmi,virtuálne peniaze, ktoré majú len virtuálnu hodnotu,virtuálne mediálne správy,filmy...atď.).Takže treba už veľmi silne rozlišovať, kde je reálny horizont. Možné je i to, že žijeme,ako tvrdia niektorí ezoterici,vo vlastnom matrixe a len máloktorí si to uvedomujú.

Závisť, škodoradosť, zloprajnosť...neboli, a ani nie sú mojimi vlastnosťami (i keď nejaká tá troška sa nájde u každého primáta).
Na čom musím ešte popracovať je eliminácia negatívnych averzií voči tomu "dobytku", aj z medzioperačnej pamäte.


>Dôsledky sa dnes prejavujú v plnej váhe takmer okamžite.
>Nechápanie situácie spôsobuje momentálne len mierne
>oneskorenie. Rádovo v týždňoch, mesiacoch, maximálne
>niekoľkých rokoch podľa stupňa chápania, aktivity a hlavne
>viditeľného spätnoadresného vplyvu, tzv."popularity"(preto
>sú najrizikovejšou skupinou práve herci, politici a
>novinári).
Tie týždne, či mesiace sa mi nezdajú...Viacerých deformovaných tu máme už nejaké tie desaťročia a nič. Asi ich chráni časopriestorový diablík [smích]

Píšete: "Vždy sa vzhľadom na mieru chápania a postoj jednotlivca a spoločnosti udeje najlepšia možná varianta".
Aj keď to niekedy vyzerá kruto a ja sám s tým mávam problém..

No neviem,neviem... Ale je dosť možné, že ten dnešný maras nevieme doceniť,pretože možno príde ešte aj väčší...
Hold,zvalíme to na kolektívnu vinu Adama a Evy.Nicht wahr?
[smích]

243946

12.5.2011 20:56

RE: zdravá nedôverčivosť..

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 243946

re2: Kysučan..

Re: "týždne a mesiace a časopriestorový diablík.."

To je práve to..
Predstavte si Kysučan, že ste na mieste Mikiho, Robka, či Ivetky a zrazu Vám začne dochádzať vo co go. Z náznakov, dobrých a "dobrých" rád kamarátov, rôznych známych, "opozičníkov", školení, netu atď. Proste berme, že nie ste úplný idiot. Začne sa Vám postupne skladať mozaika. Porobili ste už nevyhnutne minimálne pár rozhodnutí, ktoré boli, ako sa hovorí na hrane zákona, poprípade mierne za ňou.. Či už z nevedomosti, davovej proaktívnosti, snahy aspoň trochu zabezpečiť rodinu v ťažkých a veľmi neistých časoch..

Či veríte, alebo nie, väčšina ľudí naozaj neide do politiky so zlým úmyslom. Naozaj chcú, aby tu bolo lepšie a narazia na nejednoduchú (dlhodobo schématicky riadenú)situáciu. Chcú byť samozrejme aj primerane svojej snahe honorovaní. Slovensko je dedina a tak sa občas vyskytne dáka tá rodinka(vlastná skúsenosť). Problémom je "skupinkou" prešpikovaný riadiaci úradnícky aparát. Max. však cca. 5% všetkých pozicii(hlavne kľúčových). Vždy to tak v dejinách bolo. Títo grázli držia spolu a keď dostanú pod dostatočnú kontrolu akýkoľvek systém, začnú sa hašteriť a vraždiť medzi sebou. Ako vlci.

Bežní ľudia nie sú idioti, aj keď si to "Skupinkáči" o nich myslia. Všetko vnímajú, občas zašomrú, zanadávajú, no sú v zásade ticho. Keď voda v kotli prevre a para musí von, dojde obligátny pogrom. Za posledných 3000 rokov každých cca.50 rokov. Situácia sa v tomto moc nezmenila.. No jo. Potom jačia ako kóšer prasce a obetujú pár svojich. Majú tiež kasty. Tož, krátky výlet, no nazad k téme..

Zrazu Vám to teda celé dojde a možno ste dokonca aj člen jednej zo "skupiniek". Poznáte už ako tak mechanizmus a viete, čo Vás čaká, ak v pozadí vášho konania bude ne-správny názor. Ak sa Vám náhodou aj podarí s menšími stratami vycúvať, aké občasné verejné denunciácie a novinárske "kačice" budú čakať Vás a Vašu rodinu. Čo s možnosťami ďalšieho zamestnania, keď ste ste náhodou omylom poukázali na nejaký kľúčový nedostatok systému?

Čo by ste teda robili na mieste týchto politikov Vy, Kysučan?

Navyše si treba uvedomiť, že že ste vo funkcii úplne odrezaný. Máte reálne blokované akékoľvek "nekonformné" vyjadrenie cez noviny, televíziu. Po skúsenostiach viete, že aj live bude min.následne tvrdo skreslené a prevrátené. Možno tak vlastný blok, u ktorého však začnú občas vznikať technické problémy. Majiteľom všetkého je systém a jeho admini-paraziti. Ak máte nejakého známeho novinára s aspoň trochou skúseností iste Vám medzi 4.očami potvrdí, že sú témy a spôsoby o ktorých a ktorými nie je profesne perspektívne sa pokúsiť písať.

Výhodou tzv. východu je že väčšina populácie je psychicky očkovaná z bývalého režimu a proste médiám plne neverí a prirodzene ich podvedome berie podozrievavo. Na západe ...Automaticky kráceno

243958

13.5.2011 23:28

RE: zdravá nedôverčivosť..

Kysučan 89.?.?.?

Reakce na 243958

Zdravím udo,

beriem mnohé Vaše tvrdenia. Majú hlavu aj pätu, ale aj tú Achilovú.
Z Vašich príspevkov je cítiť, že máte k politikom blízky vzťah.
Robíte im PR?
Napr.:

>Predstavte si Kysučan, že ste na mieste Mikiho, Robka, či
>Ivetky a zrazu Vám začne dochádzať vo co go. Z náznakov,
>dobrých a "dobrých" rád kamarátov, rôznych známych,
>"opozičníkov", školení, netu atď.
Má to niekoľko veľkých otáznikov???
Zoberme si povedzme Mikiho.Ak ešte behal okolo Havla vo vyblednutej vetrovke, tak nemusel zaiste vedieť vo co go...
Ale ako odštiepenec od KDH s finančným sponzoringom Sorosových rozmanitých vymývacích demonkratických agentúr mu zaiste bolo plne jasno!
Koho si vyberiete, ak ste jelitom určeným na okupáciu určitej oblasti? Akého človiečika, koho dosadíte na čelo novej avandgardnej strany? Veľmi dobre viete, aký býva výber na určité pozície. Veď sa tým vlastne živíte.Ktorý človek býva ľahko ovládateľný a predá aj svoje svedomie je tiež filozófom jasné. Jasné je aj to, že modrá je dobrá (rovnako napr. aj v ČR )...
Modré lóže...inaugurácia...postup...zasvätenci...a potom výkon...
Chápem, že keď vstúpite do mafikrúžku, už je ťažké vycúvať. Tí kostlivci a sviečka, ktorá horí nad Vašou rakvou Vám zaiste utkvejú v pamäti! Niečo podobné zažívajú mafistickí novici,ktorí idú sslúžiť kmotrovi.Kto vymyslel mafiu ??? Koho mafia všetkými spôsobmi presadzovala do politiky ...Kresťanské strany...Hmmm...KDH♀SDKÚ♀ODS♀KDÚ♀...Prečo sa v ČR hovorí o kmotroch? Ok, môžeme to nazvať aj Mojžišová skupinka...
Madam Radicz je len podobný príklad, ktorý je ešte vehementne podporovaný Sorosovýmí bratmi, ktorí sídlia na Kozej(asi aby aj Baphomet mal radosť),globalofašounmi zo SME a všetkými PR TV.
Tiež si myslíte, že v Open Society súdruha Sorosa nedostala ako šéfka , už v ranných fázach adekvátne školenia? Postava novembra 89 a veľká aktivistka proti rozbitiu federácie...Veľmi dobre viete, že veci a udalosti sa nedejú náhodne.Ak niekto už vtedy vehementne vystupoval, musel mať už prípravu za sebou...
Takže ani Ivetka nie je čistý kvet, ktorý by sme mali voňať. Mne osobne smrdí,cítim z nej zlú energiu...

>Či veríte, alebo nie, väčšina ľudí naozaj neide do
>politiky so zlým úmyslom.

Pán Bárta z VV to povedal na plnú hubu...Určite aj takí multimilionári ako Kaliňák,Počiatek alebo šéf-pašerák od "jednoduchých ľudí" nevedia vo co kráči...A ide im len o prospech bežných ľudí. Chce se mi blít velebný pane...>Čo by ste teda robili na mieste týchto politikov Vy, Kysučan?

Ja ich vnímam ako predajné "ss-vine"( česť výnimkám, ale tých je bohužial málo), a tým je povedané všetko...Systém si jednoducho nevyberá ľudí, ktorí budú slúžiť ľudu, systém si vždy vyberá ľudí, ktorí budú správne slúžiť IM...Preto sa ani nedočkáme odsúdenia akéhokoľvek popredného politika, ako nás ...Automaticky kráceno

244021

14.5.2011 10:25

RE: zdravá nedôverčivosť..

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 244021

Pěkně a výstižně napsaný příspěvek, Kysučan. Více takových, blahopřeji.

244038

15.5.2011 15:27

RE: zdravá nedôverčivosť..

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 244021

re:Kysučan3..

Politici sú tiež ľudia. Ako vy, alebo ja. Čím dlhšie pracujú v tzv.politike, tým viac čo-to chápu. Určite za tie roky na pár vecí došli. Takmer nikdy v dejinách sme nemali možnosť vlastnej politiky a preto momentálne naberáme skúsenosti. Posledné 3-4 generácie slovenských politikov boli globálnymi udalosťami zlikvidované.

Češi majú v tomto možno ešte horšie skúsenosti s globálnou politikou, t.j. s procesom koncentrácie výkonnej moci prebiehajúcou od začiatku dejín. Od 2.pol.19.stor sa používa pre tento objektívny jav termín globalizácia. Bola dominujúcim procesom, hnacím motorom udalostí Slávnikovcov, na Moravskom poli, husitov, Bielej hory, Sudet,..Podobne aj u nás.

Ak sa chcete fundovane vyjadrovať ku konkrétnym politickým udalostiam, mali by ste ovládať schopnosť identifikácie základných dlhodobých (tisíceročných) sociálnopolitických procesov a ich vzájomných vzťahov a dôsledkov. Skúste sa nad tým zamyslieť. Inak sa tu budeme donekonečna na smiech ni(e)koho doťahovať na podstatou fiktívnych kauzičkách jednotlivých neexistujúcich strán.

Nemám záujem obhajovať činy tých, ktorých voláte politikmi, no zároveň nechcem-e, aby sa vlastní blízki ľudia medzi sebou ni(e)kym nechali rozoštvávať. Pracujme radšej na riešeniach. Preto moja otázka, ktorú ste nezodpovedali:
Ako by ste na mieste napr.Radičovej, či Fica konal vy Kysučan, príp.Mirda?

244106

16.5.2011 14:03

RE: zdravá nedôverčivosť..

Kysučan 195.?.?.?

Reakce na 244106

Zdravím udo,

sledujem, že vnímate každý cvrkot z videnia globálneho a dlhodobého procesu.Cez prizmu toho potom hodnotíte aktuálne dianie.Vôbec nič voči tomu - ale my predsa len žijeme v určitom časovo zanedbateľnom okamihu.Preto neberiem Vaše tvrdenie..."Inak sa tu budeme donekonečna na smiech ni(e)koho doťahovať na podstatou fiktívnych kauzičkách jednotlivých neexistujúcich strán."
Vôbec mi nejde o nejaké doťahovanie, každý si po prečítaní predsa utvára názor sám a ozrejmenie daných vecí rozširuje obzor každého.Ozaj, chodíte voliť niektoré(-ú)tie fiktívne straničky?


>Nemám záujem obhajovať činy tých, ktorých voláte
>politikmi, no zároveň nechcem-e, aby sa vlastní blízki ľudia
>medzi sebou ni(e)kym nechali rozoštvávať.

Dúfam, že to celé nechápete ako rozoštvávanie, to by som nerád.Ja sa z Vašich príspevkov naďalej učím poznávať svet cez iný uhol pohľadu.


>Ako by ste na mieste napr.Radičovej, či Fica konal vy Kysučan

Odpovedať je veľmi hypotetické, pretože za prvé ma nikdy nič neťahalo byť politikom, za druhé neviem, aká je spojitosť toho ktorého s príslušným jelitkovým kmotrom,za tretie neviem kto im radí a odkiaľ tí radcovia pochádzajú a za štvrté neviem klamať bez toho, aby som mrkol brvou, a to je jedna z hlavných podmienok vstupu na piedestál politiky.
Čiže, asi sú len 3 možnosti:

1)Odísť z politiky po zistení, že táto hranica je už neprekročiteľná (asi môj fiktívny prípad).
2)Pokračovať v úspešnej politickej kariére, klamať ľudí, ktorí Ti verili a čakať,kedy ma postretne
- božie nešťastie za moje fauly voči ľuďom, v prospech elít, ktoré si ma vybrali.
3)Robiť politiku pre bežných ľudí a nie pre bohatých a čakať kedy príde Murder Inc. [smích]

244183

12.5.2011 20:59

RE: zdravá nedôverčivosť..

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 243946

pokračovanie..
re2:Kysučan..

Výhodou tzv. východu je že väčšina populácie je psychicky očkovaná z bývalého režimu a proste médiám plne neverí a prirodzene ich podvedome berie podozrievavo. Na západe dokonca sami novinári veria, že majú slobodu slova.

Jedného rakúskeho novinára, ktorý mi s evidentne úprimným presvedčením tvrdil, že u nich neexistuje cenzúra a môže napísať v podstate čo chce, som sa následne spýtal na pár politických tém, či by o nich mohol niečo napísať.
Zháčil sa..
Asi mu to aspoň na chvíľu zaplo..
Oni sú fakt tak dlhodobo zblbnutí, že nevidia tú ich pozlátenú klietku z ostnatého drátu. V tom im môžeme pomôcť.

No aj u nás sú politici od bežných ľudí fascorporátne
podprahovo ovládanými mediami úplne odrezaní a pokiaľ plebs nebude ochotný spoločensky AKTÍVNE používať gebulu, bude naďalej platiť tienistá stránka porekadla:
"Aký ľud, taká vláda!"
Toto objektívne pravidlo je však aj slabinou fascorporácii a to si j-elity uvedomujú.

Aj vrcholoví politici nie sú teda často takí zlý a nemajú s celkovou situáciou naozaj v skutku moc dočinenia. Ich kľúčové právomoci sú evidentne minimálne a slúžia skôr ako volavky-hromozvody. Tá zodpovednosť je preto v istej miere obmedzená a tým aj okamžité dôsledky.

Keď však budete mať trochu času Kysučan, pozrite si podrobnejšie osudy prominentných umelcov, politikov, novinárov, známych "šľachtických" rodov, alebo čo i len nevyhnutné cyklické kolektívne osudy toľko krát spomínaných protagonistov rôznych foriem fascojudaistickej a iných neľudských ideológii..
Koľko medzi nimi nájdete šťastných osôb, osudov?

Niekedy naozaj zarazí nad neuveriteľnou neschopnosťou sebareflexie týchto skupín a u pár ich chápajúcich jedincov až samovražednú ochotu podstupovať dokola následky takejto šialenej profesionálne sytematizovanej a inštitucionalizovanej činnosti.

re: maras a Adam a Eva..
To sme sa asi nejako nepochopili..
Tak som to rozhodne nemyslel..
Ako sa hovorí:
"10. ľuďom povieš to isté a každý to pochopí inak".
Podľa osobného morálneho štandardu a chápania..
Je informácia, ktorá ku Vám príde a je informácia, ktorá z nej po spracovaní algoritmami Vášho intelektu(rozumu) vznikne.
Možno by nebolo zlé na Vašom mieste preanalyzovať a prehodnotiť niektoré Vaše zaužívané algoritmy. Ja som tiež nezriedka k tomu okolnosťami donútený, takže žiaden strach.
C´est la vie mon amie. [smích]

Adam a Eva sú predsa len myslím trochu časovo ďaleko na hľadanie rodových súvislostí [smích]
Inak, kto boli podľa Vás tieto dve postavičky?
Könnte die Fabel, Ihrer Meinung nach, etwa einen reelen Ursprung haben?
Resp. čoho by mohli byť oni symbolom(dynamickou premennou podvedomia záp.kultúry)? Prípadne čo s "Genezis" a jej ekvivalentami v Achnatonovom a Mohamedovom zjavení? To by bolo zasa na dlhšie..

Re: ezoterika, exoterika..:
Vami spomínaná ezoterika, je v podst...Automaticky kráceno

243959

12.5.2011 21:01

RE: zdravá nedôverčivosť..

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 243946

pokracovanie..
re2: Kysučan..

Re: ezoterika, exoterika..:

Vami spomínaná ezoterika, je v podstate mystika a bavili sme sa, že mystika v tomto zmysle neexistuje. Ide zasa len a len o mieru chápania, okruh poznania danej osoby. Jeden je väčší a iný menší. Ostatné je (zatiaľ) nepoznané. Na tom je založená mocenská pyramídka.. [Sokrates - voľ.cit.výroku]

u.

243960

12.5.2011 12:41

RE: zdravá nedôverčivosť..

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 243911

pokračovanie..
re:Kysučan..

Väčšinou to však promis berú ako nešťastný, surový zvrat "osudu". Obrátia sa do seba, k rodine, ku niektorému s "náboženstiev". Mnohí nie sú schopný prehodnotiť príčiny. Všetky dôsledky majú nejakú predohru na tomto svete. Všetko spolu navzájom PRIMERANE súvisí. Akurát časové sklzy sú rôzne, no tiež majú svoje dôvody a Boh ku každému hovorí vždy osobne aj cez uvedené životné okolnosti. Je zdravé načúvať. Sú to základy psychohygieny a sociálnej bezpečnosti.

Ako sa hovorí:
"Vždy sa vzhľadom na mieru chápania a postoj jednotlivca a spoločnosti udeje najlepšia možná varianta".
Aj keď to niekedy vyzerá kruto a ja sám s tým mávam problém..
Pravidlo platí v rámci cieľov HNR(Hierarchicky najvyššieho riadenia=Boha). Rozvoja a naplnenia potenciálu jednotlivca a spoločnosti,..

Ak dotyčný pochopí situáciu, takmer do poslednej chvíle je nádej na zmenu. No čím je tendencia dlhšia, vychýlenejšia a mocnejšia, tým je oprava náročnejšia. Obzvlášť pri extrémne deformovanom podvedomí dotyčných, veľmi zťažujúcom efektívnu rýchlu nápravu. Korekčné skutky musia byť zvlašť výrazné, aby skorigovali paseku narobenú zodpovedným.
Tiež je o tom jedna ľudová rozprávka, no tú snáď nabudúce..[smích]

243941

11.5.2011 12:06

RE: paranoia..

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 243877

pokracovanie..

Ach jo, tá dnešná mládež, ty buditeľka rána [smích]
Som však optimista. Trend a nastavenie nie je až tak chybné. Asi ešte potrebujeme pár poučení. Hádam nebudú zase raz fatálne.. J-elity však rátajú zo zábudlivosťou.. Vedomá kolektívna pamäť sa ráta rádovo v týždňoch a h-is-tória sa vždy periodicky prepisovala. Preto to bývalo s poučením sa a vypracovaním domácich úloh zadaných dejinami také problematické. Teraz je však net, aj keď tam tiež trochu občas rádí krtek..

243896

11.5.2011 1:53

Hmm,

Rene Bartosek 75.?.?.?

to se dost prodraží jestli to jde přes východní Evropu. Takový Člověk v tísni spustil strašnej mediální řev, když ho chtěl zkontrolovat pár let zpátky berňák a motá se kolem toho pár lidí, takže slušnej vejvar. Vono nějaká modelka, co kouká často na bondovky se dycky najde. Není to zas tak špatnej výběr, když Kubánci zavřou do basy starého vetrána CIA, tak to vypadá jinak, než když zabásnou, sice s hezkým ksichtíkem, prdelí a kozama, ale jinak blboučkou husu. Holt starej páprda byť intelegintní a zkušenoj špión to nemá lehký, ten při výslechu dojde k úrazu lehce jak na Kubě tak v tej pravdoláskokracii nebo kdekoliv jinde.

243880

11.5.2011 11:27

Skusal som na google

Smoker 46.?.?.?

ale nic ani v podobnom zneni som nenasiel. Cize nerad, ale hodnota clanku je nulova. Keby tam dal zdroj, je to ine, mysliet si to mozme, ale ked nemam fakty, nemam nic.

243892

11.5.2011 14:51

RE: Skusal som na google

tanakil 217.?.?.?

Reakce na 243892

skús v archíve na prop.sk

243905

11.5.2011 14:54

RE: Skusal som na google

AlA777 ali (tečka) 3n777 (zavináč) gmail (tečka) com 109.?.?.?

Reakce na 243892

Ja Kubu sleduju jenom velmi okrajove, ale nemohl jsem si nevsimnout, kdyz medii obcas probleskne nejaka zprava o kubanskem disentu a o jeho podpore. Nebo znama kauza Pilipa a Bubenika.

243906

12.5.2011 2:46

RE: Skusal som na google

r.k. 188.?.?.?

Reakce na 243906

Kubansky disent je pro Kubance okrajova zalezitost, je to par lidi kteri jsou proti zrizeni ktere neni uplna cochcarna, ale rozhodne je to zrizeni lepsi, nez kdyby jim tam American implementoval korporatne-fasistickou verzi americkeho bankrot-kapitalismu. Na Kube se od dob zminovane kauzy udalo hodne, namatkou - F.Castro uznal urcite chyby jez se v minulosti staly; do role sefa statu byl jmenovan jiny clovek; bylo umozneno soukrome podnikani; Kuba ziskala jeste vetsi podporu Latinsko-americkych zemi (otevrene Venezuela, Bolivie) a u dalsich ma minimalne respekt (na rozdil od USA ktere zadny respekt nemaji). Na Kube se deji velke zmeny a tahle zeme bude potrebovat s provadenim zmen pomoc, a jak jsem se dozvedel nebude se branit nechat si pomoci od kohokoli, pouze Americana ke stolu opravdu za zadnou cenu nepusti, a to je jenom dobre.

243918

12.5.2011 12:15

RE: Skusal som na google

AlA777 109.?.?.?

Reakce na 243918

Ano souhlasim s Vama, ja znam situaci akorat z toho co mi rikali kamaradi co tam byli, jeden kubanec co tady utekl "za lepsim" a z jednoho pekneho dopkumentu. V podstate se to shrnout, ze to tam neni zadna slava z pohledu nasi konzumni spolecnosti, ale lide tam nezijou alespon v jedovatem prostredi, nejedi jedovate potraviny a maji tam habana cigarilos za par drobnych.. [smích] Jsou tam asi hladovi po novych zbytecnostech, tak jako jsme byly my za komara a kratce po nem, ale velice rychle jsme se probudily z toho poblouzneni(aspon nekteri), abychom zjistily, ze nejni o co stat.

243936

6.6.2011 3:51

RE: Skusal som na google

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 243936

Mojim dvema cyclistickejm kamaradum (jeden je Canadan a druhej American) s kterymi jsem jezdil vloni v lete delsi vandry po British Columbii a Washington state a rok pred tim v Californii, v New Mexico a v Arizone prdlo v zime v bednach a vyrazili do vysnenyho cyclistickyho raje na Kubu. Lakali me jenze ja s nimi nejel kvuli domluvenymu cyclovandru s dalsim kamosem po Mexiku. Razitka do pasu nedostali - dali jim misto nich do pasu jen vorazitkovanej papir a ten pry dostane kazdej kdo si o nej rekne aby nemel problemy pri navratu ...... Videl jsem z toho jejich cyclovandu po Kube fotky a vypada to OK. Najezdili tam za ty 2 mesice skoro 2500 km na MTB coz je malo a omlouva je jen to ze se flakali po plazich a venovali se snorkeling. Kubanci jsou pry edukovani, pohostinni a maji svou hrdost. Nikdo je jako v USA nebuzeroval, jidlo i ubytovani se tam sezene, zkratka a dobre meli se tam za dolary fain a neutratili ani tolik co my v Mexiku.

245575

11.5.2011 20:07

njn :(

fist.of.heaven 213.?.?.?

člověk v tísni to je fakt hnus. lobistická, zájmová, militantní a zaujatá proamerická a proizraelská špína.fakt hnus. a ještě to je dokonce v alianci s čt. dělá nám to ostudu a ještě to všichni platíme. ale struna je už vážně napnutá. problém je, že tihle chlápci jsou v zásadě zbabělci a když to začně skřípat, tak povolí šrouby. ale myslím si, že protentokrát už to nebude tak jednoduché a vážně za chvíli už to půjde ručně stručně, žádné řečičky...

243910

12.5.2011 16:34

Velice múdro píšete.

lebleu 212.?.?.?

(Ale naozaj.)
Prihodím len, čo mi zhodou okolností predvčerom napísal kamarát.
„tot som sa dostal k odpovedi isteho kubanca, velice spontannej bo to bolo na ulici, na provokacnu otazku ceskeho novinara na cube: ako si predstavuje nastolenie slobody po castrovi, clovek odpovedal pry cuba sa po castrovi urcite zmeni, a otvori sa svetu este vacsmi nez teraz, ale nechceme prist o vydobytky socializma a hlavne sa musia vyvarovat anarchii a zlodejstvu ake bolo a je vo vychodnej europe. myslim ze v ct to neodvysielali, lebo novinar to potom hned stopol a schytil kameru.
a tak o nas, pupku kultury a demokracie zmysla neborak zotroceny, hladovy kubanec"

243950

Příspěvků: 23

11.05. 00:51 r.k.  paranoia..
11.05. 12:04 udo1  RE: zdravá nedôverčivosť..
11.05. 20:14 Kysučan  RE: zdravá nedôverčivosť..
12.05. 12:39 udo1  RE: zdravá nedôverčivosť..
12.05. 15:11 Kysučan  RE: zdravá nedôverčivosť..
12.05. 20:56 udo1  RE: zdravá nedôverčivosť..
13.05. 23:28 Kysučan  RE: zdravá nedôverčivosť..
14.05. 10:25 Mirda  RE: zdravá nedôverčivosť..
15.05. 15:27 udo1  RE: zdravá nedôverčivosť..
16.05. 14:03 Kysučan  RE: zdravá nedôverčivosť..
12.05. 20:59 udo1  RE: zdravá nedôverčivosť..
12.05. 21:01 udo1  RE: zdravá nedôverčivosť..
12.05. 12:41 udo1  RE: zdravá nedôverčivosť..
11.05. 12:06 udo1  RE: paranoia..
11.05. 01:53 Rene Bartosek  Hmm,
11.05. 11:27 Smoker  Skusal som na google
11.05. 14:51 tanakil  RE: Skusal som na google
11.05. 14:54 AlA777  RE: Skusal som na google
12.05. 02:46 r.k.  RE: Skusal som na google
12.05. 12:15 AlA777  RE: Skusal som na google
06.06. 03:51 Satanist  RE: Skusal som na google
11.05. 20:07 fist.of.heaven  njn :(
12.05. 16:34 lebleu  Velice múdro píšete.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 0

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 7

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 7

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 2

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 6

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,22 Kč
Kanadský dolar
17,72 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 236 937,03 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 749