Diskuze k článku

EU připravuje pozemní invazi v Libyi

Příspěvků 59

30.4.2011 0:10

Ja si myslím, že USA zbankrotuje.

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Keď do Líbye vstúpia pozemné jednotky OSA, Francúzska a Británie tak to vyvolá protesty a Čína a Rusko urobia určité kroky. Totiž BRICS sa dohodli na tom minule že budú postupovať spoločne proti ekonomicko-politickým zájmom "elít" USA, síce nič také sa v médiách neblyslo (a ani nemohlo) ale dá sa odtušiť o čom bol summit BRICS-u v meste Sanja.

Pravdepodobne BRICS nielen nebudú obchodovať medzi sebou v USD ale sa jej celkom zbavia, zbavia sa zásob a nebudú prijímať platby v ňom.

V konečnom dôsledku USA ide ku dnu, to spôsobí že Izrael stratí svojho jediného "priateľa" a podporovateľa, to oslabí židovskú lobby v celom svete, po tomto každý ich krok bude monitorovaní a bude sa hľadať zámienka zo strany Arabských štátov na to aby mu "osladili" takým spôsobom ako im to "osladzoval" on im, možno dôjde k zrušeniu štátu.

242876

30.4.2011 4:19

Vim velice malo

IVANFOJT 98.?.?.?

Reakce na 242876

Vzdy peclive sleduji projev Zbygniewa Brzezinskeho, jenz je asi jeden nejsilnesjsich strategu v dnesni americke vlade. On vzdy rika pravdu, ci polopravdu, ale clovek musi vzdy myslet kde je hacek v jeho poznamce. Pan Brzezzinski rekl, ze Evropa bude muset pomoc Americe v ovladnuti nafty z Arabskych zemi, jinak zadnou nedostanau v budoucnu. Tudiz je to silny tlak. Jediny problem je mozny konflikt s Cinou a Ruskem, ale nemyslim, ze si z toho dela tzvana Americka elita tezkou hlavu, neb se na toto pripravovali 30 let plus a mysli si ze to preziji bez nasledku .A jak je znamo , jejich cil je OLIGARCHIE ( jak opet prohlasil pan Brzezinksi do slova "at se nam to libi ci nelibi a ze to bude nebzpecna cesta" kterouz se ubiraji. Z jejich hlediska nemaji na vyber, jsou to oni ci Cina. Ja na tom vsem nechapu proc lidi tak strasne nenavidi Zidy, ktere je vidim jako lidi , kteri v tom plavou a snazi se prezit , i kdyz obcas asi ne hladkou cestou, ale maji na vyber??

242881

30.4.2011 5:16

RE: Vim velice malo

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 242881

Jednym dechem mluvite o tom ,jak Brezinsky tlaci Evropu do valky,jakozto drive i Kissinger, na druhou stranu se divite proc lide nenavidi zidy, (oba jsou zide)coz je nespravny vyraz, nebot lide ocenuji politicky terrorismus, jez vede k valkam, Brezinskeho a Kissingera, tudiz podrobuji je spravne kritice,proc nenapisete, ze 60 milionu padlych v druhe svetove valce je antikrestanske jednani a nebo nenavist zidu ke krestanum,to Vam uniklo?
Pan, Plevris napsal knihu, která není podle jejich předlohy “politické správnosti”,” Jews-The whole truth” a to je kámen úrazu, pravda , to je zlý sen každého, tak zvaného žida, pravda, to je zlé slovo, za pravdu v prvním soudním jednání si pan Plevris odseděl v žaláři na 14 měsíců vězení, podle, tak zvanou “rasovou urážku”, ačkoliv, židé nejsou naprosto žádná rasa ani národ, ale bratrstvo sehnané ze všech možných končin světa, což je tištěno i v těch semitických=židovských linkách na internetu, kde sami přiznávají, že i biblické příběhy nejsou pravdivé, natož, aby byly přisouzeni, těmto Chazárům.( vis, práci pana Kosnera, židovského historika. )
Jewish Nation, Diaspora Are Myths
Even Jews are used by the Zionist Jew’s dont forget there are two types (Zionist Khazar) and (real Jew’s) and Remember Ben Gurion Israels first prime minister a ccepted that the Palistinians are the real Jews who converted to Islam even DNA is now proving this case.
V dobe bolseviku,zide,co by "rudi" strileli 12 lete deti ,kdyz chteli ukojit hlad a vymnuli klas psenice na druzstevnim lanu,strileli cele rodiny za vlastneni Talmud a rovnez strileli za projev "Antisemitismu",ktery byl dle jejich zakonu kriminalnim precinem.Dnes opet v mnoha zemi trestaji zase za tak zvani antisemitismus.Odporovat valce bude za chvili take kriminalnim cinem,nebot Vam vysvetli,ze vlastne podporujete terroristy a nespravnou stranu konfliktu,presvectese sam.
http://www.biblebelievers.org.au/bushlist.htm
Vložený obrázek
Pani Helen Thomas, sama zidovka, verejne prohlasila,ze Bily Dum je v rukou zidu.
Jewish Telegraphic Agency, November 6, 2002
[As 2.5% of the American population Jews constitute 11% of the U.S. Senate] "U.S. Senate: Barbara Boxer (D-Calif.) Dianne Feinstein (D-Calif.) Joseph Lieberman (D-Conn.) Carl Levin (D-Mich.) Norm Coleman (R-Minn.) Frank Lautenberg (D-N.J.) Charles Schumer (D-N.Y.) Ron Wyden (D-Ore.) Arlen Specter (R-Pa.) Russell Feingold (D-Wisc.) Herb Kohl (D-Wisc.)

242883

30.4.2011 6:31

RE: Vim velice malo

IVANFOJT 64.?.?.?

Reakce na 242883

Proc pisi o Zidech ? protoze nechapu 180 stupnu obrat v Americke politice z Bushe k Obamovi, kdy za Bushe byla osa USA_SAUDI_ISRAEL k dnesni situaci, kdy tato osa uz neexistuje?? Taky nechapu komplikovany pomer Arabove -Israel, neb Arabove , co jsem osobne znal, nemilovali Israel ale nikdy nemluvili o zniceni statu Israele a potrebe zahnat Zidy do more. A tak nechapu scenu plne o situaci Israele a nafte nemluve, zrejme se jedna o ovladnuti naftovych zdroju velmocemi, ale jak v tom se pohybuji Zidi??? nevim. Ja jsem zatim nepotkal krute Zidy, spise jsem mel dojem, ze byli vynikajici profesionalove a ze jsou schopny delat "white colar crime". Ovsem nejzajimavejsi je trojuhelnik Israel_USA_China, kde mi unika podil israelskeho kapitalu v Cine a boj o Cinu mezi Israel financnimi kruhy a AngloSaxon kruhy a tak verim, ze snaha o kontrolu Arabskeho oleje ma neco delat s timto trojuhelnikem, ale jak to funguje je mimo moji predstavu.

242886

30.4.2011 9:02

RE: Vim velice malo

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 242886

Po 1. niečo ako anglo-saská elita neexistuje, v Euro-Atlantickej civilizácie (okrem členov BRICS a ďalších "neposlušných" krajín) je len jedna elita, a to je tá sionistická čvarga (na to aby ste boli sionista nemusíte byť židom, a to povedal jeden Američan pred AIPAC a zožal za to búrlivé ovácie).

Po 2. židia nerobia len "white colar crime" viď situácie v Izraeli, okrem toho roznecujú vojny, unášajú civilov a vraždia civilov v zahraničí a v medzinárodných vodách.

Po 3. veľmoci nevládnu sebe ale vládnu v nich sionisti cez lobing, a väčšina sionistov má dvojité občianstvo, druhé je to Izraelské.
Všetci vieme že nafta je dosť výnosná, takže vyvoďte z toho záver.

242890

30.4.2011 9:07

RE: Vim velice malo

Oli63 88.?.?.?

Reakce na 242886

Úryvok z knihy Synagoga Satanova od Andrewa Carrington Hitchcocka
strana 27

1871 : Americký generál Albert Pike, kterého zlákal k Iluminátum Guissepe Mazzini,
dokončuje svoj plán tří světových válek a světových revolucí.
Kulminující proces posouvá konspiraci do finálního stavu.
Podrobnosti následují:

První světová válka bude mít za cíl zničit ruského cara, jak přísahal Nathan Mayer Rothschild v r.1815. Monarchie bude nahrazena komunismem, k vyprovokování války poslouží konflikty mezi britským a německým impériem.

Druhou světovou válku rozdmýchá kontroverze mezi fašismem a politickým Sionismem, s pronásledováním židu jako základním pilířem, který zaseje nenávist mezi Němce. Fašismus (který Rothschildové stvořili) bude zničen a vliv politického Sionismu zesílí. Válka také posílí vliv komunismu do úrovně , srovnatelné s Křesťanstvím.

Třetí světovou válku vyprovokuje zášť muslimského světa, která proti sobě postaví Islám na jedné a politický Sionismus na druhé straně . Během toho budou ostatní národy přinuceny mezi sebou bojovat až do stavu mentálního, fyzického, duchovního a ekonomického vyčerpání.

242891

1.5.2011 11:04

Tento udajný výrok generála Pike je pravdepodobne vymyslený

jozefjozefovic 88.?.?.?

Reakce na 242891

K tomu listu generála Albert Pike, jeho existencia je spochybnená somotným British Museum Library, kde by mal byť katalógovaný. Prvý mne známy odkaz s rovnakým znením je z knihy W.G.Carr, Pawns in the game z 50tych rokov 20.storočia. On odkazuje na starší zdroj z roku 1920 The Cardinal of Chile, The Mysteries of Freemasonry Unveiled,
ovšem tu už nie je rovnaký text iba pojednanie na tému zničenie katolicizmu v Itálii. Tu je to celé rozobraté do detailu ak máš záujem: http://www.conspiracyarchive.com/Articles/Pike-Mazzini_Three-World-Wars.htm

skrátka, Pikeova predpoved je momentálne neoveritelná a spochybnitelná, každopádne, ak v roku 1958 (najneskôr) - posledné známe vydanie Carrovej knihy, nekto predpovedal III.svetovú vojnu, tak je to na zamyslenie.

242958

2.5.2011 6:56

RE: Tento udajný výrok generála Pike je pravdepodobne vymyslený

Oli63 88.?.?.?

Reakce na 242958

Ď. za link.
Predpovedať III. svetovú vojnu nebolo až také ťažké. Ale mechanizmus vzniku je už iná káva. A práve to je na tom najdesivejšie. Ak sme len pol storočia za nimi je jasné, že nám ušiel vlak .....
Bez ohľadu na nepresnosti, omyly alebo zavádzajúce informácie sa skladačka zjavuje ako celok a dáva zmysel. A ruku na srdce, ak sú texty iluminátov len z 50% pravdivé (čo som ako osoba náchylná veriť) neostáva nám veľa času.

243033

30.4.2011 18:55

RE: Vim velice malo

hc 90.?.?.?

Reakce na 242886

Na frontě se situace mění každým okamžikem, jak se říká. Strategický cíl může být stejný a jenom se mění taktika. Mimochodem také nevěřím, že by stratégové jako Kissinger nebo Brzezinski trpěli nějakými sentimenty. To by byli jako šachista, který má oblíbenou figurku, kterou není ochoten obětovat.

242916

2.6.2011 17:51

RE: Vim velice malo

Skumateľ 87.?.?.?

Reakce na 242886

skús toto, možno ti niečo objasní

http://www.magnificat.sk/dokumenty/protokoly.pdf

245337

1.5.2011 17:59

RE 1. maj byl lasky cas ......

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 242883

Kdyz uz jsme zas u tech zidu, dnes rano Sunday 1 Kvetna jsem obratil stranku v kalendari (-! tady v CDN a v USA prodavaj vsude uz jen ten zidovskej protoze tejden v nem zacina nedeli -) a nestacil jsem se divit protoze Israeliti zmenili 1.Maj - Svatek Prace na Holocaust Remembrance Day! Ja jen jestli si to Israeliti v Europe a v USA nespletli treba s 30tym Dubnem a neudelali si z nas April vo mesic pozdeji. [velký smích]

242974

1.5.2011 7:59

presne,nebezpeci prichazi z komunisticke CINY

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 64.?.?.?

Reakce na 242881

Cina bude pro Zapad velikym problemem,o tom nemuze nikdo pochybovat.

242950

1.5.2011 0:01

RE: Ja si myslím, že USA zbankrotuje.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 187.?.?.?

Reakce na 242876

do valky kvuli libyi brics nepujde. s usa ma brazilie velkou obchodni dohodu.
prede dvermi jsou volby v peru, druhe kolo, zdanlive bezvyznamna lokalni zalezitost, ale jen zdanlive. a vite, ze v peru byl jeden ministersky predseda,kaczynski zvany el gringo, ktery byl soucasne obcanem usa? take ted kandidoval v prezidentskych volbach usa, ale neuspesne. manzel kandidatky fujimori, je take obcanem usa, ale prijal take peruanske obcanstvi navic .

242938

1.5.2011 0:54

RE: Ja si myslím, že USA zbankrotuje. Peru zohráva kľúčovú úlohu v stratégii hegemonickej kontroly zo strany upadajúcej

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 187.?.?.?

Reakce na 242938

sorry, preklep, ma byt ...take ted kandidoval v prezidentskych volbach ......samozrejme, ze v peru
Pedro Pablo Kuczynski
zvaný PKK(1938), bývalý ministerský předseda, muž z Wall Streetu, bankéř a technokrat, občan USA, také pro své evropské rodiče přezdíván El Gringo, kandidoval za Alianza por el Gran Cambio , zisk 2 605,514 tj. 18.512 procenta, některé zdroje uvádějí 21%
do dalsiho kola postoupili
Ollanta Moisés Humala Tasso, (1962), označen za Lula peruano, kandidoval za Alianza Gana Perú, počet hlasů 4 466,275 tj. 31,733 %, někde uvedeno neoficiálně 29,3 procenta)

Keiko Sofía Fujimori Higuchi (藤森 恵子) (1975), Fuerza 2011, zisk 3 307,369 tj. 23.499 %
Její manžel je Mark Jules, občan USA, který v roce 2009 získal také občanství Peru. Volby v Peru coby možnost nebanálního střetu civilizací
http://www.literarky.cz/svet/amerika/3434-volby-v-peru-coby-monost-nebanalniho-stetu-civilizaci-

Peru zohráva kľúčovú úlohu v stratégii hegemonickej kontroly zo strany upadajúcej veľmoci USA. V poslednom polstoročí – až na krátke obdobie vojenského režimu Juana Velasca Alvarada (1968 – 1975), ktorý sa priklonil k ZSSR a vyhlásil poľnohospodársku reformu – je prítomnosť USA v Peru neochvejná a trvalá. Peru predstavuje jedno z najdôležitejších území pri prístupe k Tichému oceánu v danej oblasti, prepája karibské krajiny s regiónom Cono Sur (Argentína, Čile, Paraguaj, Uruguaj), umožňuje prístup k „nestabilným" krajinám ako je Bolívia, k Amazonskému pralesu, a predovšetkým a nadovšetko má dlhú hranicu s Brazíliou. Pentagon zriadil v Peru viaceré vojenské základne, ktoré sú súčasťou prstenca základní obkľučujúcich práve Brazíliu.
Peru je zároveň kľúčovým ohnivkom v stratégii globálneho brazílskeho mocenského vzostupu. „Budovanie strategického prístupu k Tichému oceánu je zásadným prvkom zvyšovania našej schopnosti exportu", zdôraznil pred tromi rokmi Aloizio Mercadante (brazílsky ekonóm a politik, pozn. prekl.) na jednom strategickom stretnutí. Mercadante je súčasný minister pre vedu a techniku vo vláde Dilmy Rousseffovej, jedna z najvýznamnejších postáv Strany pracujúcich (Partido dos Trabalhadores) Inácia Lulu da Silva, syn popredného vojenského veliteľa a brat plukovníka Oswalda Olivu Neta, jedného z hlavných strategických plánovačov Lulovej vlády.Veľké projekty plánované iniciatívou Integrácia regionálnej infraštruktúry Južnej Ameriky IIRSA (Integración de la Infraestructura Regional Sudamericana) predstavujú desiatky hotových nákresov mnohofunkčných komunikačných sietí medzi Atlantickým a Tichým oceánom, ktoré sú vrcholným dielom toho druhu integrácie, ktoré zvýhodňuje obchodný pohyb do Ázie a z Ázie a z ktorého má hlavný osoh vysoká buržoázia v São Paule. Viaceré z podmorských ciest, ktoré sú súčasťou IIRSA, sa zbiehajú v prístavoch na juhu Peru a distribuujú brazílsku produ...Automaticky kráceno

242941

1.5.2011 1:00

RE: Ja si myslím, že USA zbankrotuje- brics pokracovani

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 187.?.?.?

Reakce na 242938

Viaceré z podmorských ciest, ktoré sú súčasťou IIRSA, sa zbiehajú v prístavoch na juhu Peru a distribuujú brazílsku produkciu obrovským oblúkom klenúcim sa od povodia Amazonky až do prístavov a miest na juhu a juhovýchode Brazílie, kde sa sústredí výroba tejto siedmej najväčšej priemyselnej mocnosti sveta.Konflikt záujmov Washingtonu a Brazílie je dnes celkom zrejmý a veští aj silné napätie v peruánskych voľbách.
Peru v bráne geopolitických zvratov
Raúl Zibecchi http://utopia.sk/liferay/article/-/journal_content/56_INSTANCE_b8AZ/16892/216301 [velký smích]

242942

1.5.2011 9:24

RE: Ja si myslím, že USA zbankrotuje- brics pokracovani

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 242942

Zabudli ste na to, že BRICS nie je len Brazília ale (hlavne) aj Čína a Rusko, jeden má dolárové rezervy ktorého sa pomaličky zbavuje druhý má suroviny. Tí dvaja môžu urobiť 2 veci potopiť dolár a pomôcť si navzájom a ostatným členom BRICS v nadchádzajúcich ťažkých časoch.

Čo som prečítal o Peru (ďakujem za článok), mi hovorí (medzi riadkami a vo svetle terajších udalostí), že nová politická špička sa pripravuje na možnosť, že budú musieť zaobísť bez USA a pripojiť sa k BRICS.

242954

1.5.2011 16:31

RE: Ja si myslím, že USA zbankrotuje- brics pokracovani

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 190.?.?.?

Reakce na 242942

Nechcem sa do toho moc miesat ,ale vyzera to tak, ze v druhom kole volieb vyhra v Peru presvedcivo lavica, ak ovsem do konania volieb media, pravica a vsetci zainteresovany vratane CIA a USA nevymyslia nieco ako to zvratit. Ono, ludia si vsade postupne zacinaju uvedomovat ze demokracia nie je vysadou kapitalizmu, a Venezuela jasne ukazuje ze je mozne zit aj inak. Ta chudoba v Latinskej Amerike postupne ludi tlaci k lavici ci sa to niekomu paci,alebo nie. Takze Peru vidim ako dalsieho clena do spolku.Ci im to vydrzi, ci sa neudeje, nejaka nehoda a podoben to uz je ina vec

242970

30.4.2011 12:15

Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

Nemyslím si že nějaké války jsou v pořádku ,ale myslet si naivně ,že muslimové nás s ropou nepodvedou do budoucna je asi tak k ničemu . Takže pokud bude libye dobyta našími vojsky ,tak to znaméná ,že dokud se bojuje na nepřatelském území ,tak se nebojuje u nás doma . A pochopte muslimové nepotřebují ani židy a ani nevěřící a žádné jiné naboženství tolerovat nebudou !! Oni v koránu mají psané ,že jenom oni přinášejí pravdu atd. Tyhle války nejsou ani tak útočné než spíše radikalně obrané a je to chyba naší západní spol. že se neuměla zaopatřit sama než být zavislá na arabech ,kteří se nám serou všude se svymi ŠARIA Humusem [bliji] Takže jestli se někde děje válka Zapad vs arabove a je to vyvolané nami Mám jednu otázku Jak dlouho si myslíte že by trvalo než by arabové zautočili na nás !?! Jedete proti izraeli ok ,ale v momenty kdy ho tam mít nebudete budou vám klepat koránem na dveře vaše ženy budou bité za to že si dali řasenku! A ten kdo zna araba je pouze arab protože pokud je to váš kamarád on vám klidně bude lhát je to podle koránu ok! http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Q5Z3y9J-5gM k tumuhle není snad ani co dodat . Takže pokud ještě nenávidite židy a jejich světovládu tak se teším až vás všecky uvidím až budou vladnout muslimove a vy budete popravovaní a nebo chodit do mešit jako ty ovce .. GOOD NIGHT

242898

30.4.2011 13:27

RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně

AlA777 ali (tečka) 3n777 (zavináč) gmail (tečka) com 109.?.?.?

Reakce na 242898

Co muslimove, ti jsou jeste v pohode, ale pockejte az sem napochoduje miliarda cinanu.. [velký smích] Ne ted vazne, zasevat tady neustale zast proti narodum, ci nabozenstvim je presne to co elity chteji. Odvest nasi pozornost v hledani nepritele jinam, nez k nim. Problem je ta ropa, to je cesta do pekel, ptejte se po ciste energii, ktera tady evidentne funguje uz dekady, ale my jsme nuceni porad pouzivat fosilni a atomovou. To imho zvrati stav veci na celem svete. Jeden zajimavy dokument na toto tema.

242900

1.5.2011 8:02

a Cinani jsou vsude

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 64.?.?.?

Reakce na 242900

Snad neni zeme na teto planete,ktera by nebyla dokonale infiltrovana Cinany.Cinske restaurace najdete snad i na polarnim kruhu.Komunisticke zlute nebezpeci ciha za kazdym rohem a Cinani jsou pevne oddani Pekingu.

242951

30.4.2011 15:33

RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 242898

Zkuste si odpovědět na otázku - tu ropu od Arabů kupujeme nebo ji spíše krademe, ev. měníme za bezcenné bankovky. Pokud by existoval oboustraně výhodný obchod, muslimové nemají důvod být na Evropany zlí (aspoň myslím..). Jenže Evropa a USA moc často v politice a obchodní politice používá více nebo méně metody nátlaku, vč. ozbrojeného. V tom vídím důvod, že muslimové západní státy moc v lásce nemají - opět nevím, nikdy jsem v arabských zemích nebyl. Prostě západní civilizace se chová povýšeně a to není v pořádku.

242903

30.4.2011 15:42

RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně

Antiseptik 174.?.?.?

Reakce na 242898

A zkusil jste si s nějakými promluvit nebo jenom opakujete co Vám omílali celou historii, jací jsou krvelační a nebezpeční. Oni to omílat musí, jinak byste do té války nešel. Vytváření konkrétní války aby se předešlo teoretické válce je asi tak chytrý jako si podpálit barák aby Vám ho nikdo nemohl zapálit. Možná by bylo lepší se domluvit než po sobě střílet, ale to my neumíme, my raději preventivně vraždíme v rámci zabraňování krveprolití. Magořina prvního kalibru.

242905

30.4.2011 16:19

RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně

fist.of.heaven 213.?.?.?

Reakce na 242898

to je nesmysl.mohamad a islám označuje židy a křesťany za "lid knihy" a nepovažuje je za nevěřící v tom zprofanovaném a překrouceném smyslu koránu o nevěřících.navíc ježíše počítají za jednoho ze svých proroků.sám mohamad údajně prohlásil, že jak judaismus,respektive jeho obdoba v jeho době, tak křesťanství, stojí na dobrých kořenech, ale potom se to nějak zvrtlo a že obě sešly z cesty...kromě toho špatně skrytého antiislamismu z vás čiší i hloupost a zášť.

242908

30.4.2011 18:49

RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 242898

"vy budete popravovaní a nebo chodit do mešit jako ty ovce .. GOOD NIGHT"

He, he, vy vtipalku.A katolici chodici do kostela, ti nejsou ovce?Proc ma Ceska zoldacka armada najednou opet feldkuraty jako kdysi?

242915

30.4.2011 23:42

RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně

valda 212.?.?.?

Reakce na 242898

Soudruhu,ne muslimove ale vy se serete vsude.Vy chcete ropu co lezi na cizim uzemi,vy se snazite importovat zapadni "demokracii" tam kde ji nechteji.Proto mel by jste se vyblyt pri pohledu do zrcadla.Vase krestanske,homosexualni hodnoty jsou davno poslapane,zadne hodnoty krome mamonu nemate.Jen MAMON,tomu se modlite.Podpora Kaddafimu i je prave snaha v klidu sat ropu odtud .Zaprodali jste se dablovi a porad ho hajite.Skoncite ve vlastnim vnitrnim rozpadu,zadny muslim na tom nebude mit podil.Hledate vnejsiho nepritele ,pritom jste preplneny zplodinama vlastniho tela.

242937

1.5.2011 9:47

RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně

Žižka 85.?.?.?

Reakce na 242898

Aha. Takže aby nás nepovraždili ,tak musíme povraždit dřív my je...... Opravdu zajímavá myšlenková úvaha. Už se těším až něco podobného vyplodí v hlavě jiné národy v souvislosti s náma. A já se divím,že se např.Arabové ještě pořádně na "bílého muže" nenasrali. Na mne pořád někdo bezdůvodně útočit jako my na ně ,tak už dělám pořádný vitr.....

242955

1.5.2011 11:16

RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 242955

Arabové už jednou v Evropě byli a zrovna moc velkou oblibu si nezískali... Kdyby se tehdy Arabům jejich expanze podařila, tak by na tom teď Evropa asi byla jako severní Afrika, která také kdysi nebyla arabská. Takže si je raději neidealizujte.

242960

1.5.2011 19:44

RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně

erich 217.?.?.?

Reakce na 242960

Moslimovia vtedy v Europe boli na území dnešného Španielska a vytvorili tam civilizáciu ktorá po všetkých stránkach prekonávala vtedajšiu Europu. Napríklad aj v otázke náboženstva tam bola velká tolerancia a všetky tri náboženstvá na územiach pod vládou kalifou žili v mieri, na rozdiel od kresťanskej Europy. Tak isto boli daleko pred kresťanmy(ako celkovo vtedajší islamský svet) v matematike, lekárstve, filozofii, astronomii a pod. Na ich smolu ale jednotlivé emiráty neboli jednotné a a tak ich španieli v rámci reconquisty postupne dobily. Pre zvyšok Europy to ale bola výhra, lebo po získaní moslimských centier ako Cordoba a pod., sa z ich univerzít a knižníc začali šíriť vedomosti a myšlienky o ktorých zadubená Europa nemala ani poňatia. A práve tieto prispely k ukončeniu obdobia známeho ako "temný stredovek" a pohli Europu tam kde sme teraz.
Toto nie je idealizácia, ale historické fakty, ktoré sa ale radšej v našej spoločnosti príliš nespomínajú.

242992

1.5.2011 20:04

RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně

Antiseptik 174.?.?.?

Reakce na 242992

No ono je holt pro nás bílí přirozenější je vidět jako barbary, protože jinak bychom poznali že těmi barbary jsme my. [chechtot]

242995

1.5.2011 20:12

RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 189.?.?.?

Reakce na 242995

demagogie je tezkeho kalibru http://karelkrchnak.blog.idnes.cz/c/189622/A-staci-tak-malo-odstavit-davky.html#t2 [naštvaný]

242996

1.5.2011 20:15

RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně

erich 217.?.?.?

Reakce na 242995

Zobral si mi to z úst. Je zaujímavé počúvať reči "bielich" na všetky ostatné rasy na zemi. Všetky sú zlé, lenivé, zákerné, nebezpečné pe nás a tak ďalej. A keď sa potom pozrieme do historie, že to boli bieli ktorý všetkých tých ostatných kolonizovali(alebo aspoň skúšali) a následne využívali, prípadne ak boli nepoužitelný tak rovno vyvraždili(ako napr.Tasmáncov), tak tie tvrdenia znejú dosť čudne..

242997

2.5.2011 14:21

RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně

valda 212.?.?.?

Reakce na 242955

Koho je?? Kaddafi neni cela Libye.Vy se ridite kaddafovskou agitatkou:Libye jsem ja.Ze? To se podoba hitklerovsko-stalinske agitce.Takze jste tak trochu bolsevicka zruda co kvici kdyz ji nekdo slape na ocas ,ale sama mlati kolem sebe vidim-nevidim.

243081

1.5.2011 22:44

RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně

erich 217.?.?.?

Reakce na 242898

Váš príspevok som pochopil tak, že podla vás treba "naše" vojny proti arabským krajinám ospravedlniť, lebo ak by neboli tak by oni došli k nám s Koránom a šariou.
Len mi potom vysvetlite vojny proti Iraku a Líbii, ktoré boli a sú sekulárne štáty a práve za vlády Sadáma a Kaddáfiho boli a sú islamský extrémisti držaný na uzde. Terajší extrémizmus prišiel do Iraku iba po "oslobodení" a odstránení Sadáma. A v Líbii to bude to isté ak padne Kaddáfi, veď už teraz vrabce čvirikajú že medzi tzv.povstalcami je Al-kajdá a ostatný.
Na druhej strane najfanatickejšia časť islamu - vahábizmus, je štátnym náboženstvom Saudskej Arábie, s ktorej pochádza nielen Bin Ládin ale aj väčšina ostatných fanatikov kaziacich meno islamu a čuduj sa svete, na tú neútočíme! Ona je dokonca náš najväčší a najvernejší spojenec v regione. Veď nám verne pomáha v boji proti režimom, ktoré tých extrémistou skúšajú brzdiť!
Nie je to tak slušne povedané, postavené celé na hlavu?!

243017

30.4.2011 19:20

Vondra má teď hexnšus,

esw 109.?.?.?

ale jistě příkladně naběhne na ty "teroristy" M. Kddafiho.

242918

30.4.2011 22:23

K válčení

Aeternitas 89.?.?.?

Válčení je boj o životní prostor, tragédií společné pastviny je dostat co nejvíce svých oveček na pastvinu a omezit ostatní v pastvě. Srovnatelné je to ve strategických hrách, kde jde o ovládnutí zdrojů surovin, vytěžit suroviny, zabrat ornou půdu a dokola stavět armádu, vybojovat nová území, těžit a těžit a tak stále níčit dokola až dokud ostatní nepadnou, egoismus, dravost, zákeřnost. Jak pravil italský generál R. Montecuccoli: "Na válku potřebuji tři věci, za prvé peníze, za druhé peníze a za třetí peníze". Nic není zadarmo, přináší se oběti pro cíl vyvolených. Ve válce generalita sedí v bezpečí v krytu a neurození umírají na bojišti, ti co přežijí dostanou ve výsledku drobounko ani řádné výsluhy nedostanou, hrady, zámky a lány je pro vyšší stav, kde se jim poddaní klaní a dobře slouží svým vrahům do roztrhání těla pro pár pencí na skromné živobytí. Pěkně se ožebračuje národ, jaké štěstí pro vůdce, že národ nemyslí, též zvyšování odchodu do důchodu, jen pro ty co mají tvrdý kořínek. Plaťte daně a pánstvo si bude žít, vy nic nečekejte. A kdy se pánstvo zdaní majetek? Například banky jakožto akciové společnosti neplatí daně z příjmů právnických osob a vykazují multimiliardové zisky. Budou někdy zdaněny pro zalepení státních dluhů, které má lid nést na svá bedra?

242928

1.5.2011 13:46

RE: K válčení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 242928

Bohuzel, pokud mate hospodarsky system zalozen na dluhu, tedy na stavu, kdy zitra musite mit vic nez dnes, protoze musite splacet bankovnim lichvarum urok, tak je loupezeni a vrazdeni nezbytne k udrzeni hospodarske urovne.Evropa, USA, Kanada se topi v obrovskych dluzich a vyprodukovavat vic a vic nestaci uz ani Cinani.Brzy po Lybii budou nasledovat dalsi staty s malymi dluhy a bohate na zdroje.Predluzena Evropa je lidove receno v prdeli, ovsem podstatne je, ze ma pendrekove zakony proti popiracum a tzv. extremistum.

242966

1.5.2011 18:09

RE: K válčení

Aeternitas 89.?.?.?

Reakce na 242966

Ano, až budeme mít brzy cca 6,756 bilionu dluhů, pokryjeme kompletně celé území ČR o rozloze 79000 km2 jednotisicovými bankovkami o rozměru 158 a 74 mm, pak si ty tisícovky můžeme stavět do sloupců při dalším zadlužování a budeme se topit v moři dluhů.

242977

30.4.2011 23:28

dalsi zklamani

valda 212.?.?.?

Driv jsem povazoval uverejnovane clanky ve Zvedevci za solidni a mozna i vic pravdive.Ted vim ze i zde je to trochu jinak.O situaci v Libyji vim toho dost a to nejen s medii ale od primych svedku .Ted jsem presvedcen,ze ze Zvedavece se stal protiamericky paranoidni internetovy platek. Kdyz ctu tento clanek,tak mam pocit ze NATO utoci na beranka co se stal objeti mezinarodniho spolceni.O soucasnych valecnych zlocinech Kaddafiho zadna zminka,a takovych je kazdy den vic nez dost.

242933

1.5.2011 0:35

RE: dalsi zklamani

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 187.?.?.?

Reakce na 242933

The Libyan War, American Power and the Decline of the Petrodollar System

By Prof. Peter Dale Scott

www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=24542

....O situaci v Libyji vim toho dost a to nejen s medii ale od primych svedku ... [překvapení]
podelte se o sve znalosti... . je to od zapadu samozrejme velka obet....nezistnost je kazdemu jasna. [velký smích]

242940

1.5.2011 19:04

RE: dalsi zklamani

Jan Vítek vyfukove (tečka) systemy (zavináč) seznam (tečka) cz 88.?.?.?

Reakce na 242933

Já jsem třeba zase zklamaný z lidí, kteří používají Vaši rétoriku. Když to přeženu, tak říkáte něco ve smyslu, "co je na tom, že jsem mu vyvraždil rodinu? on mi taky rozšlápl bábovičku, když jsme byli malí". V každé válce se děje bezpráví, to už k těm emocem během bojů patří. V žádném případě to ale není ospravedlnění pro agresi. Jde o příčiny a následky. Možné zločiny Kaddáfího jednotek jsou následkem, nikoli příčinou, tedy jdou zase a jen k tíži agresorů a jsou jen a pouze jejich vinou.

242986

1.5.2011 21:11

RE: dalsi zklamani

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 173.?.?.?

Reakce na 242933

Ty prime svedky bych chtel videt, staci jim dobre zaplatit a budou tvrdit, ze Kaddafi zere male deti.Mi treba vrta hlavou, proc letadla NATO neutocilo nikdy na Severni Irsko, kdyz IRA zabijela civilisty v Anglii.Ty vase reci jsou smesne ve svetle toho, co vidime poslednich dvacet let.Valecne zlociny, hahaha, videl jste zasah agentu FBI ve Waco?

243006

1.5.2011 5:42

Stanou se z nas take okupanti?Mame nejspis kratkou pamet..

DanVlk 68.?.?.?

Neni to tak davno,kdyz doslo k okupaci Ceskoslovenska armadami Varsavske smlouvy..neni to tak davno,a presto nejspis sami budem brzy soucasti okupantskych vojsk.Nechapu,jak je mozne,ze politici zeme,kteri si bezmocnost tech srpnovych dni musi dobre pamatovat,poslou vojaky CR,aby se podileli na okupaci svobodneho statu.Nechapu ani,jak je mozne,ze miliony lidi v Evrope,vlastne na celem svete,mlci,neprotestuji v ulicich, a nechaji NATO,aby bombardovalo zemi,ktera zadny stat z tohoto uskupeni nenapadla.Staly se z nas zrejme uz ovce..

242947

1.5.2011 11:44

RE: Stanou se z nas take okupanti?Mame nejspis kratkou pamet..

calimero 84.?.?.?

Reakce na 242947

to je tiez trochu aj o tom, ze nie je okupacia ako okupacia. Ja by som teda tu nasu z 68 s tou Irackou, Afganskou, Srbskou, a onedlho Libyjskou veru rozhodne nemenil.

242963

1.5.2011 6:57

NATO dobývá ropu a Libyi

Saša 74.?.?.?


NATO “hrdinně” zavraždilo 3 Gaddafiho vnoučata a jeho syna Saif (29let).


Bombardování z letadel není vraždění? „Povstalci“ neloupí a nevraždi? Ach, musíme přesvědčit svět o našem dobru a tak Velvyslankyně USA Susan Riceová v OSN tvrdí, že Kaddáfího síly "dostávají Viagru".

242949

1.5.2011 11:38

RE: NATO dobývá ropu a Libyi

MoUdrostrak 88.?.?.?

Reakce na 242949

Bomby a vrazdeni
'
je Pravda a Laska

Vložený obrázek

Alespon pravicujici a cinkajici pivni Pepici,
co poslouchali hrdinne a undergroundove Kocaba, vidi,
pred cim je zli communiste za Zleho Bolsevika chranili.

Vložený obrázek

242962

1.5.2011 19:21

RE: NATO dobývá ropu a Libyi

Saša 74.?.?.?

Reakce na 242962

Reuters: NATO zbombardovalo školu pro děti s Down's Syndrom. „Humanitárně“ zbombardovaná škola pro postižené děti.

242988

1.5.2011 15:18

pročpak důvěřujete nosatýmu chazarovi

r.m. 94.?.?.?

co naletěl Mossadu a ten ho nechal vydávat Zvědavce s příslibem peněžní podpory, podpora došla, zvědavec začal klopýtat...
Tápal jsem proč si musíte nechat profízlovat počítač, aby bylo možný se přihlásit a číst to tady bez omezení...
zdá se, že chazarská Stvora je obyčejný háček s udicí........... [chechtot]

242967

1.5.2011 17:35

RE: pročpak důvěřujete nosatýmu chazarovi

calimero 84.?.?.?

Reakce na 242967

mohol by si sa prosim rozpisat trochu viac? a hlavne po lopate pre nas co technikou zas tak nevladneme... sustred sa prosim na tu pasaz o fizlovani.

242973

1.5.2011 18:25

RE: pročpak důvěřujete nosatýmu chazarovi

Andrew Siddur 85.?.?.?

Reakce na 242967

Ať v pozadí Zvědavce stojí třeba CIA a Dalajláma, nezajímá mě to.

Celou dobu tu píšu tak, aby to, co chci říct, bylo srozumitelné jakékoli tajné službě (snad kromě Mossadu – zde musím zapracovat na židovských přirovnáních a vtipech, zatím ve svých příspěvcích používám česká ustálená spojení, která nemusí mít v hebrejštině vhodný ekvivalent, a těžko se tak překládají) a zároveň tak pozitivní, aby měl radost i Láma.

Jestli je to srozumitelné a pozitivní i pro všechny ostatní, budu jedině rád.

242980

1.5.2011 15:45

Pravý důvod fašistického útoku NATO na Libyi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Dnes na RT sdělili příčinu. EU USA dluží Kaddáfímu 200 mld USD!!! A příští rok vyprší kontrakty na těžbu černého zlata. Kaddáfí jim vzkázal, že zaplatí nebo skončí! Svižně se domluvil s Ruskem, Čínou a Indií. Tam, je prapůvod všeho zla, které naše skvělá vyspělá Evropa, spolu s velkým bratrem, spáchala.

242968

1.5.2011 18:27

RE: Pravý důvod fašistického útoku NATO na Libyi

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 242968

United States Of America jsou zadluzeny vsude kam se podivaj a tak neni divu ze US $ kterymu se tam uz zacina rikat americky peso jde pomalu a jiste srat! Jedina vyhoda je, ze s canadskejma $$$$ je v USA levne.

242981

1.5.2011 18:06

NATO napadne Libyi a pak se diví, že málo chrání její diplomatické mise

Saša 74.?.?.?

Dav zvandalizoval Italské velvyslanectví v Tripolis a residenci britských diplomatů. Prý je to porušení mezinárodních závazků, která snad absurdně platí, když se tyto mocnosti pokouší o atentát na Kaddáfiho a popravují mu malá vnoučata.

Zloděj křičí "chyťte zloděje".

242976

1.5.2011 18:30

Začíná invaze nebo zbombardují další zemi do doby kamenné?

Saša 74.?.?.?

Po pro-Kaddáfi demonstraci, při které byly poškozeny budovy Italského vyslanectví a Britské mise, Britské úřady odvolávají své diplomaty z Tripolis. Mise OSN je prý připravena také k evakuaci.

242982

1.5.2011 19:19

RE: Začíná invaze nebo zbombardují další zemi do doby kamenné?

Lin 80.?.?.?

Reakce na 242982

Na a platí to i obráceně - Británie vypověděla libyjského velvyslance. Nežádoucí osoba. Docela dobře rozehraná partie... [oči v sloup] Nejdříve vybombardují obytnou čtvrť, kde umře syn a vnuci Kaddáfího - a pak je pro ně nepřijatelné násilí, páchané "davem" na ambasádách "spojenců".
Vypadá to, že divadelní scéna pro invazi je připravená.

242987

1.5.2011 20:46

To je asi spatne...

el Pastinak 46.?.?.?

To je urcite nesmysl,podle mistnich myspulinu ta akce proti Libyi byla pripravovana pres rok..[smích])
PS: Vsak vy se dockate jednou sveho osviceneho diktatora jako je Kaddafi a preju vam to,jiste budete chrochtat blahem a budete chodit plukovnikovi mavat na namesti k jeho narozeninam..[smích]) Zijete si v zapadnim svete jak prasata v zite a vychvalujete neco o cem nemate ani paru...Nikdo z vas by do Ciny nesel a nikdo z vas tam nikdy nebyl a presto tu pejete chvalu a spinite USA kde dost z vas zije....
To fakt neni normalni,nekam si s tim zajdete,to antiamerikanstvi vas uplne oslepilo a dokonce nevidite zlociny jinych a hledate pro ne omluvy..Takovy paka jako tady se fakt nedaj jinde videt..Myslite ze normalni lidi muzou stat za vama kdyz vychvalujete totalitni rezimy jako Cinu a Libyi??
Kdyby aspon nekdo z vas v ty Cine byl,ale vy burani si jenom predstavujete jak je to tam super a vite kulovy

243001

1.5.2011 21:56

RE: To je asi spatne...

martas300 68.?.?.?

Reakce na 243001

Vy musite byt neuveritelne vzdelany a moudry clovek,je videt ze mate prehled.A na rameni mate urcite vytetovanou americkou vlajku,jako spravnou prislusnost.
Takovym jako Vy nema ani smysl predhazovat nejake argumenty [chechtot]

243011

2.5.2011 10:49

RE: To je asi spatne...

el Pastinak 46.?.?.?

Reakce na 243011

ja tu vlajku mam vytetovanou i na prdeli,..na jedny pulce Americkou a na druhy Izraelskou.."[smích])o jak lehke je nekomu prilepit nalepku a pak zvatlat,zvatlat a zvatlat..[smích])

243045

1.5.2011 23:24

RE: To je asi spatne...

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 243001

Právě, že tu žiju tak mám k týhle zemi osobní vztah. USA jsou globální impérium s republikovou strukturou, které řeší dilema, zda se naučí žít v tom novém multipolárním světě nebo se serve o svou pozici čílso jedna, která je neudržitelná. Ono pozice číslo jedna je dána především silnou ekonomickou základnou. Mno, pokud se to serve, tak tady dojde k občanské válce, protože dobře ozbrojení Američané si nedají vnutit totalitu doprovolně. Ale s tím já si při počtu svých vroubků nemusím dělat starosti, určitě mi někdo bude chtít za vše poděkovat osobně.

A vo to právě gou v Libyi. Čína natvrdo řekla, že třetinu svých dolarových rezerv smění za zlato. Jinak řečeno ta multipolární část světa prostřednictvím Pekingu sdělila oligarchii, že na hlavu si dělat nenechá. A oligarchii ztrací svou moc a lidi mají pud sebezáchovy i do třetí světové války musíte elitu velmocí jako USA a evropských mocností vmánévrovat.

Když vytvoříte na šachovnici pozici s vynucenými tahy, tak to začne jet podle scénáře vynucených tahů. Na druhé straně nejsou samozřejmě žádní blbci, jinak by se z bídné pozice nedostali v rámci glopbálního světa nahoru. Podstatné u tohodle nuklearního šachu je, že si nemůžeme dovolit žádného blbce u nuklearních rachjtlí a když se dívám na dění kolem sebe, tak štěstím zrovna nezářím.

Kadáfí je pěšec na mnohem vyšší hře. Někomu jde o zachování status quo, ale to je šílená myšlenka, protože není udržitelná s realitou. S expanzivním systémem je konec. Jako civilizace jsme se dostali do bodu, kdy si luxus expanze nemůžeme dovolit. Musíme se naučit fungovat jako rozumem nadaní tvorové nebo končíme zpátky u luku a šípů. Základ je změna finančního systému a to radikalní změna, musíme opustit nekrytou měnu. Extrémně nastavený expanzivní finanční systém totiž tlačí do expanze veškeré lidské dění.

243023

2.5.2011 17:18

chválihodný

djb 90.?.?.?

se skutečně píše s ypsilon chvályhodný, ať google říká co chce[smích]

http://www.slovnik-synonym.cz/web.php/slovo/chvalyhodny

a nedám pokoj [smích]

243111

Příspěvků: 59

30.04. 00:10 Oracle  Ja si myslím, že USA zbankrotuje.
30.04. 04:19 IVANFOJT  Vim velice malo
30.04. 05:16 Robert Nohejl  RE: Vim velice malo
30.04. 06:31 IVANFOJT  RE: Vim velice malo
30.04. 09:02 Oracle  RE: Vim velice malo
30.04. 09:07 Oli63  RE: Vim velice malo
01.05. 11:04 jozefjozefovic  Tento udajný výrok generála Pike je pravdepodobne vymyslený
02.05. 06:56 Oli63  RE: Tento udajný výrok generála Pike je pravdepodobne vymyslený
30.04. 18:55 hc  RE: Vim velice malo
02.06. 17:51 Skumateľ  RE: Vim velice malo
01.05. 17:59 Satanist  RE 1. maj byl lasky cas ......
01.05. 07:59  presne,nebezpeci prichazi z komunisticke CINY
01.05. 00:01  RE: Ja si myslím, že USA zbankrotuje.
01.05. 00:54  RE: Ja si myslím, že USA zbankrotuje. Peru zohráva kľúčovú úlohu v stratégii hegemonickej kontroly zo strany upadajúcej
01.05. 01:00  RE: Ja si myslím, že USA zbankrotuje- brics pokracovani
01.05. 09:24 Oracle  RE: Ja si myslím, že USA zbankrotuje- brics pokracovani
01.05. 16:31  RE: Ja si myslím, že USA zbankrotuje- brics pokracovani
30.04. 12:15  Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně
30.04. 13:27 AlA777  RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně
01.05. 08:02  a Cinani jsou vsude
30.04. 15:33  RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně
30.04. 15:42 Antiseptik  RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně
30.04. 16:19 fist.of.heaven  RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně
30.04. 18:49  RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně
30.04. 23:42 valda  RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně
01.05. 09:47 Žižka  RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně
01.05. 11:16  RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně
01.05. 19:44 erich  RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně
01.05. 20:04 Antiseptik  RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně
01.05. 20:12  RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně
01.05. 20:15 erich  RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně
02.05. 14:21 valda  RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně
01.05. 22:44 erich  RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně
30.04. 19:20 esw  Vondra má teď hexnšus,
30.04. 22:23 Aeternitas  K válčení
01.05. 13:46  RE: K válčení
01.05. 18:09 Aeternitas  RE: K válčení
30.04. 23:28 valda  dalsi zklamani
01.05. 00:35  RE: dalsi zklamani
01.05. 19:04 Jan Vítek  RE: dalsi zklamani
01.05. 21:11  RE: dalsi zklamani
01.05. 05:42 DanVlk  Stanou se z nas take okupanti?Mame nejspis kratkou pamet..
01.05. 11:44 calimero  RE: Stanou se z nas take okupanti?Mame nejspis kratkou pamet..
01.05. 06:57 Saša  NATO dobývá ropu a Libyi
01.05. 11:38 MoUdrostrak  RE: NATO dobývá ropu a Libyi
01.05. 19:21 Saša  RE: NATO dobývá ropu a Libyi
01.05. 15:18 r.m.  pročpak důvěřujete nosatýmu chazarovi
01.05. 17:35 calimero  RE: pročpak důvěřujete nosatýmu chazarovi
01.05. 18:25 Andrew Siddur  RE: pročpak důvěřujete nosatýmu chazarovi
01.05. 15:45  Pravý důvod fašistického útoku NATO na Libyi
01.05. 18:27 Satanist  RE: Pravý důvod fašistického útoku NATO na Libyi
01.05. 18:06 Saša  NATO napadne Libyi a pak se diví, že málo chrání její diplomatické mise
01.05. 18:30 Saša  Začíná invaze nebo zbombardují další zemi do doby kamenné?
01.05. 19:19 Lin  RE: Začíná invaze nebo zbombardují další zemi do doby kamenné?
01.05. 20:46 el Pastinak  To je asi spatne...
01.05. 21:56 martas300  RE: To je asi spatne...
02.05. 10:49 el Pastinak  RE: To je asi spatne...
01.05. 23:24 Rene Bartosek  RE: To je asi spatne...
02.05. 17:18 djb  chválihodný

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 2

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 2

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 4

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 3

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,23 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 225 153,48 Kč

Poslední aktualizace: 28.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 336