Diskuze k článku

Západ versus Čína: Nová studená válka začíná na libyjské půdě

Příspěvků 13

19.4.2011 6:47

Tak dlouho se bude provokovat ,az svet zkonci ve velke nuklearni valce.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Vložený obrázek
Az studena valka prejde v horkou,tak,uz to nikdo nezastavi.
Cina nebude to,na co si Washington a jeho kolaboranti troufnou dnes,proti narodum, jez se jim technicky nemuze rovnat.Cina dobre vi,ze jim jde "o krk", ze tak zvana zapadni demokraticka diplomacie je diplomacii imperialismu-valky.
An article in the Communist Party of China's official magazine said countries like India were 'trying to join the anti-China group because they either had a war or a conflict of interest with China.'"Throughout the history of the new China (since 1949), peace in China has never been gained by giving in, only through war. Safeguarding national interests is never achieved by mere negotiations, but by war," it said.

The piece said countries like Japan, India, Vietnam, Australia, the Philippines, Indonesia, and Korea are trying to join the anti-China group because they either had a war or a conflict of interest with China.

"What is especially unbearable is how the US blatantly encourages China's neighbouring countries to go against China. We cannot completely blame the US, as flies do not stare at seamless eggs.
"They are attempting to gain benefits by using US," it said.
It suggested that China should use its economic clout and trade as a weapon to rein in neighbours.
Pentagon Report Shows that China Is Ready for War 27 Aug 2010 ... As I've said many times, the U.S. could be at war with China tomorrow over Taiwan. Thus, China's seven “red lines” listed above are also red ...*
bigpeace.com/.../pentagon-report-shows-that-china-is-ready-for-war/ -
Tady se ,uz mluvi otevrene o pristi valce, proste,lide zapomeli na vybombardovana mesta Evropy a koncentracni tabory.
Libya: U.S, Germany, China and Russia not ready for war ... 16 Mar 2011 ... Like the Obama administration, Russia and China also remain cautious about the prospect of military intervention. British however is ready ...
newsessentials.wordpress.com/.../libya-u-s-germany-china-and-russia-not- ready-for-war/

242180

20.4.2011 1:59

RE: Tak dlouho se bude provokovat ,az svet zkonci ve velke nuklearni valce.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 242180

Jak, se dela takova valka, je recepis velice jednoduchy, prvnim bodem je nepritele dobre vyzbrojit a potom pomoci lzi a triku vyvolat konflikt,za,ktery nasi politici a prumyslnici a bankeri naprosto nenesou zadnou zotpovednost,kolik zbrani Ceskoslovensko dalo Hitlerovi z armadnich skladu ,kdyz nas "Anglie a Francie " "opustila?
Nakonec i o Pearl Harbor pahlim prepadenim koluji zvesti plne slz,zkutecnost je ta ,ze zidovsky prasident Roosvelt obetoval tisic evojaku a namorniku,aby dostal od kongresu souhlas ke vstupu do valky,kdyz valecny prumysljel na plne obratky.Nakonec,posudte sami,co psali noviny na Havaji o pripravovanem "prekvapivem" utoku-to da rozum,ze takova prvni stranka novin nebude otistena v ucebnici dejin Ameriky a druhe svetove valky, jako tak 11 September ,kdy 4000 zidu proste neprislo do zamestnani.
Vložený obrázek
ROOSEVELT KNEW ABOUT PEARL HARBOR BEFORE IT HAPPENED!
On December 7, 1941, the Japanese navy and air force attacked the United States army, navy and air force units at PEARL HARBOR, HAWAII in what was called "A SURPRISE ATTACK."
Takze,lziva propaganda o prekvapivem utoku papouskuji ve vsech krestanskych zemi,aby nekdo neposkodil umele utvorenou svatozar kolem Roosveltovi hlavy.
Zidovsky Churchil septal zidovskeho Roosvelta,kdy napadne Japonsko a ten odpovedel,kde pak,my je donutime, aby oni napadli nas,proto David Irwing byl znemoznen, nebot lidem rekl skutecnou historickou pravdu,jakou,my,dostanem zpravu, az studena valka prejde k horke, uz bude asi v nuklearni valce zbytecne, "panaci"vseho druhu se uz zahrabali a zahrabavaji pod zem ,to je ted v USA a v Israelu nejvice zasmestnana spolecnost v delani bunkru.
Elderson CoachesThe nuclear bunker at Hack Green was a Regional Government headquarters, a vast 35000 sq. ft bunker .... complete with blackout masks and anti blast netting on the windows. ... from early charabancs to London double deckers to the very newest luxury coaches. There are also a wide selection of trading stalls selling ...
www.kenwardmotors.co.uk/excursions.html
For UndergroundBombShelter.com, which sells portable shelters, underground shelters, and bomb shelters, the sales increased by 400 percent, said the report. Hardened Structures told the news agency that its anti-radiation tents and nuclear, chemical, and biological air filters have become more popular.
Vivos, which sells massive, 200-person bunkers, has received a significantly larger number of inquiries regarding its products. Reservations and applications increased by around 1,000 percent.
Israelis Build Nuclear Bunkers | Drudge Retort29 Oct 2006 ... No one is paying for nuclear bunkers except the wealthy Israelis who .... a hallmark of conspiratorial anti-Israel propaganda since 1967. ...
www.drudge.com/archive/86994/israelis-build-nuclear-bunkers - Cached
UN Declared War on Libya, Now Offers Aid *
Radioactive Fallout Will be The Killer
Like the more than 160 million Americans who live within the danger zones, your greatest concern following a nuclear attack comes from ...Automaticky kráceno

242256

19.4.2011 7:10

Co s tím ...

Dan13 85.?.?.?

My to víme - "oni" vědí, že my to víme - ostatní ale nevědí nebo dělají, že nic nevědí. A co tedy s tím ? Nenaděláme s tím nic, protože masy zajímá výhradně TV program a slevy v shopech. Škoda ! Pokud ovšem někdo najde způsob, jak masy zaujmout, možná prohlédnou. Takže se hledá Mesiáš nebo zručný manipulátor davu ?!

242182

19.4.2011 9:45

RE: Co s tím ...

Evropan 835 (zavináč) seznam (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 242182

netřeba dav spasit nebo manipulovat. K čemu je dobrý takový dav? Odpovím si sám: Je k ničemu. Dav je šedá, bezbarvá hmota konzumentů, která jen žere a s... Dějiny tvoří osobnosti, dav je bez tváře, bez duše, jeden jako druhý..

242191

19.4.2011 21:47

RE: Co s tím ...

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 242191

Vcera jsem byl v Seattle a jsem se tam zastavil v shoping centre. Uz tam maj taky tech Dollar stores s cheap junk za 1$us vsude jak nasranejch a nakupujou tam davy americanu. Zastavil jsem se ve Waterfront Park - ten je jen kousek od aquarium abych videl co tam lita a jsem tam klofnul studentku z Haifa v Israeli - taky cumela na Rock Sandpipers (Calidris ptilocnemis) a tak jsem se v jednom Dollar store cestou do cinsky restaurace protoze bylo jisty ze u ni prespim taky zastavil a koupil jsem si tam condoms Made in China 6 kusu za 2 $us............

242247

20.4.2011 3:51

RE: Co s tím ...

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 242191

Určitě. Třeba v ČR a jinde je to ve vládě a v parlamentu samá velká osobnost a myslitelé, hodně právníků někerý studovali v Plzni a někerý na stejný způsob jinde. Akorát se minuli s dobou, holt mají smůlu, že dole je ten dav, lůza, atomizovaní jedince bez funkční rodiny. Bejt dole občanská společnost, s fungujícími komunitami,rodinami... mohli to naši nepochopení géniové s velkým egem dotáhnout daleko. Už Seneca napsal. Nedopusťte, aby se lidé dali cestou dobytčat.

Skutečná elita tahá lidi vždy na vařené nudli, ale zajistí aby fungovalo, co má fungovat. Dokud totiž systém funguje, tak lidi zajímají ty hry a chleba. Ale skutečná elita nedopustí, aby došlo k rozbití základních elementů lidské pospolitosti rodinou počínaje. Stádo se dá sice jednoduše řídit, ale pouze do chvíle než se ztrojčí před prázdným žlabem. A holt někdo musí makat, aby v tom žlabu něco bylo. Když ne, tak to putuje všechno do kytek. Lidská společnost se řídí obtížněji, ale funguje to bez problémů dlouhodobě. Skutečná elita je schopna řídit společenství lidi, jelita se obávám by měli problém uhlídat stádo ovcí.

242258

19.4.2011 7:41

brrrr

lubbeno 77.?.?.?

brrr no hroza pomysliet co sa na nas moze chystat. ako to tak vidim robim si zbrojny preukaz a zaistujem sa.( treba sa riadit heslom: byt pripraveny na najhorsie, ocakavat to najlepsie)

242183

19.4.2011 8:51

CONSUMmatum EST!

MoUdrostrak 88.?.?.?

CONSUMmatum EST!

Vložený obrázek

Vložený obrázek

242188

19.4.2011 9:39

nezdá se mi to

Evropan 835 (zavináč) seznam (tečka) cz 90.?.?.?

ČÍNA mohla využít svého prava veto v RB OSN.

242190

19.4.2011 13:38

RE: nezdá se mi to

čěf 94.?.?.?

Reakce na 242190

OPAKOVÁNÍ, MATKA MOUDROSTI. Opakuji svůj příspěvek z jiné diskuse.
... Pro přijetí rezoluce je nutná jednomyslnost velmocí, nikoli neuplatnění tzv. "práva veta" (to jsou dvě rúzné věci). Ale on už Chartu nikdo ani nečte, politici nejmíň, natož, aby ji dodržovali.
Charta OSN:
Hlasování
Článek 27
Každý člen Rady bezpečnosti má jeden hlas.
O věcech řízení rozhoduje Rada bezpečnosti kladnými hlasy devíti členů.
Ve všech ostatních věcech Rada bezpečnosti rozhoduje KLADNÝMI hlasy devíti členů, v tom hlasy VŠECH stálých členů; rozumí se však, že se při rozhodnutích podle kapitoly VI a podle odstavce 3 článku 52 strana ve sporu zdrží hlasování.

242200

19.4.2011 14:48

RE: nezdá se mi to

Ursus 78.?.?.?

Reakce na 242190

To je pravda, ale tady jde o mirne postraseni lidi. Vykreslit USA jako spolecneho nepritele ktery muze za vsechno zlo, vsechny prikori a neuspechy...proste trochu prifoukat antiami ohnicek

242202

20.4.2011 4:05

RE: nezdá se mi to

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 242190

No, jo no. Ti fikání Číňani jsou připraveni své právo veta použít za podpory Kremlu a Indie. Nedávno bylo zasedání BRICS. Mimochodem se dohodly na užívání vlastních měn ve vzájemném obchodě. Velmi silný a přitom vynucený tah. Kolaps dolaru-euro je pouze otázka času, a potom zachování ekonomické směnitelnosti ve 40% světové ekonomiky bude mít svou váhu. Víceméně to otevírá Číně možnost poslat k čertům dolar, pokud se jí něco bude velmi nelíbit. Mnohem účinější než vetovaní nějaké rezoluce, která se dá porušit nebo si s ní rovnou vytřít pozadí. S tím mají bohaté zkušenosti např. v Izraeli s vytíráním zadku rezolucemi OSN, ale mohli by se velmi rychle naučit vytírat prdelku ceným papírem emitovaným centralními bankami a nebyli by v tom zdaleka sami. Klíč k úspěchu je o správném načasování. Papíru má oligarchie nadbytek, ale čas není něco, co by se dalo vytisknout. A kdo je v časové tísni, ten si musí vystačit s časováním, které na něho zbyde. Většinou to bývá velmi podřadný materiál.
http://www.zvedavec.org/vezkratce-5098.htm

242260

23.5.2011 13:38

libye,libye

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 201.?.?.?

Reakce na 242260

“Benghazi is awash with weapons. Streets are still mostly patrolled by volunteer militias, rather than uniformed policemen. Gun battles between rival gangs, criminal, even rebels, are routine.".....
...In a further nod to the supposed legitimacy of the Benghazi puppet regime, the European Union has opened a diplomatic office there and has pledged its support for a Libya in which Muammar Gaddafi “will not be in the picture.” Only France and Italy, among the 27 EU nations, have so far recognized the TNC as the government of Libya....

...At a ceremony marking this event Sunday, TNC leader Mustafa Abdul-Jalil—a former top official of the Gaddafi regime—declared that those powers backing the rebels would receive an economic reward through preferential access to Libya’s oil resources. “Our friends who support this revolution will have the best opportunity in future contracts in Libya,” he said.
http://www.wsws.org/articles/2011/may2011/liby-m23.shtml

244572

Příspěvků: 13

19.04. 06:47 Robert Nohejl  Tak dlouho se bude provokovat ,az svet zkonci ve velke nuklearni valce.
20.04. 01:59 Robert Nohejl  RE: Tak dlouho se bude provokovat ,az svet zkonci ve velke nuklearni valce.
19.04. 07:10 Dan13  Co s tím ...
19.04. 09:45 Evropan  RE: Co s tím ...
19.04. 21:47 Satanist  RE: Co s tím ...
20.04. 03:51 Rene Bartosek  RE: Co s tím ...
19.04. 07:41 lubbeno  brrrr
19.04. 08:51 MoUdrostrak  CONSUMmatum EST!
19.04. 09:39 Evropan  nezdá se mi to
19.04. 13:38 čěf  RE: nezdá se mi to
19.04. 14:48 Ursus  RE: nezdá se mi to
20.04. 04:05 Rene Bartosek  RE: nezdá se mi to
23.05. 13:38  libye,libye

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,01 Kč
Švýcarský frank
23,72 Kč
100 japonských jenů
19,75 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,60 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 368,06 Kč
1 unce stříbra
550,65 Kč
Bitcoin
832 680,87 Kč

Poslední aktualizace: 26.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 155