Diskuze k článku

Krajský soud podruhé zrušil osvobozující rozsudek

Příspěvků 84

11.4.2011 5:45

...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Ľudia preboha, toto už nie je normálne!!! V 21. storočí!!! Stredoveká inkvizícia stále žije...Pán Stwora, stále je na Vašej strane viac ľudí ako by sa mohlo zdať...Musíte vydržať! EPPUR SI MUOVE!

241484

11.4.2011 11:17

RE: ...

Soudce Lynch 81.?.?.?

Reakce na 241484

Ano, stredoveka inkvizice stale zije. Lide se se NEMENI, pouze veci okolo nas, ale lide zustavaji porad stejni.

241493

12.4.2011 13:38

RE: ...

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 241493

Z časti mi je ľúto Milcovej ale ostatných vykonávateľov. Aby sme situáciu chápali správne:
Súdna moc podstatou neoficiálne chráni tzv.Moc Konceptuálnu. Tá, ako vieme neslúži ľuďom, národu, národom tejto a iných zemí.

Možno trochu natvrdo povedané:
Judaizmus, ako najpropagovanejšia protiľudská "nadradená" pseudorasistická a hlavne podstatou fašistická ideológia by potom mal byť, ak zákonodárstvo slúži ľuďom, tiež zakázaný..
Judaizmus je nadnárodný, multietnický spôsob myslenia.
On je totiž jednou zo zvrátených ideológii(Ideologickej moci-"náboženstvá", médiá,..) sprostredkujúcich egoizmus Konceptuálnej moci elít smerom k moci Zákonodárnej. Výkonná moc "štátu" v tomto zmysle už ani defacto žiadnou mocou nie je a Súdna moc len robí špinavú robotu dozorcu otrokárov(pseudokresťanská ideológia a jej rôzne variácie-t.j.aj napr.marxizmus,..), ktorá je v prípade problémov obetovaná takmer vždy ako prvá..

No platí staré známe: "Miera komplikovanosti zákonodarstva je vlastne Mierou nedôvery spoločnosti v samú seba".
Prípadne nedôvery ne-našej elitky v nás, ako v spoločnosť občas mysliacich indivíduii [smích]

Príbeh zo života..
V bývalej práci som mal kolegu, s ktorým sme spolu nastupovali do firmy. Bol celkom fajn človek, veľmi inteligentný(preklad z lat.chápajúci) a šikovný. Oženil sa, prvé dieťa, druhé dieťa, trochu finančne komplikovaná žena, byt, pôžičky,.. Jeho plat začal byť nedostatočný. Keďže v nie len súkromnom sektore sú ideologické podmienky v dominujúcich nadnárodných korporáciách poslednú dobu už + - rovnaké, rozhodol sa prijať ponuku vo forme "kariéry" a perspektívy exponenciálneho zvyšovania platu. Bol z dôvodu kritérii, spomínaných hlavne v 3.vete tohoto odstavca, vybraný už dlhšie, ako aj mnohí iní. Pár školení, oddanosť a "správny" názor na svet mu umožnili raketovú kariéru. Samozrejme ostatní kolegovia a bývalí kamaráti sa mu na chodbe prestali pozerať do tváre, zdraviť ho a niektorí si občas aj odpľuli.. Keď som sa potom raz s ním kvôli pár organizačno-pracovným problémom medzi 4 očami rozprával, nezostalo v ňom síce moc ľudského, no po pár jeho nepriamych naznačeniach som si uvedomil, že ho vzhľadom na celkovú situáciu odsudzovať nemôžem. Za to, že dal funkcii svoju tvár, dostal strieborniaky, ktoré však potreboval aj pre svoje deti.
No na druhej strane postavenie zaväzuje, inak zabíja. Doslovne. Za všetko sa totiž platí a máme nie len slobodu vôle, ale aj výberu. Máme rozum. Keď dôsledky svojej činnosti niekto ignoruje, neprehodnotí svoje správanie, nezmením príčinu, jeho situácia sa zákonite zhorší.

Ak si to
a)neuvedomí, "získa" akurát čas. T.j.dôsledky sa prejavia z časti s oneskorením a hlavne na jeho blízkych, na jeho deťoch. Ak si situáciu
b)uvedomuje(z väčšej časti), a napriek tomu pokračuje v spoločensky sebevražednom konaní, cíti dôsledky takmer okamžit...Automaticky kráceno

241590

12.4.2011 13:42

RE: ...

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 241493

pokracovanie..

Ak si to
a)neuvedomí, "získa" akurát čas. T.j.dôsledky sa prejavia z časti s oneskorením a hlavne na jeho blízkych, na jeho deťoch. Ak si situáciu
b)uvedomuje(z väčšej časti), a napriek tomu pokračuje v spoločensky sebevražednom konaní, cíti dôsledky takmer okamžite. Napr.depresie, zvýšený dlhodobý stres, choroby, nehody, ..smrť.
Kam patrí Milcová a ostatní "aktivisti"?

Možno sú len donútení situáciou, správcami systému. Možno sa len ako ostatní nepriamo bezštruktúrne podprahovo(médiá, filmy, úrokové sadzby, "náboženstvá", atď..) riadení ovčania snažia prežiť, prípadne z okolností niečo pre seba a svoje okolie vyťažiť.
Alebo sú vo globálnej a lokálnej fašistickej hierarchii trochu vyššie a pracujú už na báze vyššieho 2.riadiaco-bezpečnostného algoritmu informačnej pyramídky:
"Kto vie, pochopí(čo sa od neho vyžaduje) a kto nevie, tomu niet ani čo vysvetľovať".
Západný systém funguje so zakrytím kódom. V zásade vždy deklaruje opak toho, čo sú jeho ciele. To treba mať s mierou na pamäti pri kontakte s ním a jeho zástupcami.

Drvivá väčšina ľudí v štátnej správe sú dobrí ľudia Vladimír. To mi môžete veriť. Chcú aby sme takto zároveň sami zavrhli Naše štáty. Aj na to má slúžiť Váš proces, ak chápete. Naozaj "zasvätenými" grázlami sú obsadené len niektoré kľúčové posty ministerstiev, strategických firiem a niektorých organizácii. Ďalej existujú ešte tzv. dôverníci("osobitne dôveryhodní spolupracovníci"-napr.tichý vedúci(skrytí mienkotvorní tajomníci) klubov,atď.). Týka sa to v podstate všetkých krajín tzv. západnej(niekde nazývanej aj Biblická) civilizácie.

Či však pod spomínanú kategóriu vedomých aktívnych spolupracovníkov patrí predsedkyňa senátu Milcová, neviem. Existujú v podstate vyššie spomínané možnosti s uvedenými nevyhnutnými dôsledkami pre ňu, jej blízkych a ostatných zaangažovaných do Vášho prípadu. Určite niektorí z nich občas zbehnú na toto fórum a aj pre nich som to sem napísal. Každý človek sa narodí dobrý. Nemôžeme im brať právo na sebareflexiu. Najneskôr od momentu, keď si prečítajú tieto riadky, budú sa musieť vedome rozhodnúť.

Príčiny a možnosti riešenia Našej celospoločenskej a globálnej situácie sme tu rozoberali.

Nejaké peniaze v rámci svojich možností Vám pošlem hneď ako to bude možné.

U.do

241591

13.4.2011 10:29

RE: ...

esw 109.?.?.?

Reakce na 241591

"Drvivá väčšina ľudí v štátnej správe sú dobrí ľudia Vladimír. To mi môžete veriť."

Až na to, že jich je tam jako blech a zpravidla se jedná o strejčky, tetičky, neteře, dcerušky, kamarády. atd. Na ouřednické teplé a pohodlné a dobře placené místečko se nikdo přes inzerát nedostane. A nemluvě ještě o navázaných firmách strejčků a tetiček, atd. Státních úředníků je v ČR půl milionu - pozor, nejde o všechny státní zaměstnance, jen o byrokracii. To množství je šílené. Jinak nic ve zlém, samozřejmě. [smích]

241702

17.4.2011 13:17

RE: ...

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 241702

re:esw
Na druhej strane treba priznať, že toto komunitné, rodinné, z časti uzavreté správanie pomohlo našim národom prežiť posledných min.1000 rokov v područí západnej biblickej civilizácie.
..a nedôvera k autoritiam [smích]
Samozrejme má aj svoje negatíva, no ako sa hovorí:
"Všetko s mierou".

242055

11.4.2011 7:06

Pojdme vsichni

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

preposlanim tohoto clanku zasypat ministra spravedlnosti a soucasne i patricny department EU. Kdo znate adresy tech uradu, uvedte je tady.

241486

11.4.2011 7:22

podpora

Kájík 90.?.?.?

Vladimíre vyjadřuji svou podporu především takto, jelikož nepatřím mezi ty, kteří mají stále nějaké peníze "navíc", nicméně přispívám alespoň předplácením nebo vouchery, podle toho, na kolik mi zbude...

Držte se a neztrácejte naději, myšlenka je silná

241487

11.4.2011 7:41

proč se tím zabývat?

PejsekAK_ 89.?.?.?

Ok, možná tomu nerozumím.... ale proč jednoduše nezůstanete v kanadě a nehodíte na české "soudy" bobek? Zvědavec je hostován mimo ČR, vy máte předpokládám kanadské občanství... mají vůbec české soudy jurisdikci rýpat do zvědavce ??

241488

11.4.2011 7:56

RE: proč se tím zabývat?

Esmate 90.?.?.?

Reakce na 241488

Vidite to spatne. Dnes nejsou ceske nebo kanadske nebo jake si predstavujete soudy. Dnes vladne vsude sionisticka mafie. Vyhrat se neda, jenom se snazit branit.
Ten moloch je prilis velky a kdyz mu dojde trpelivost nebo se bude citit vazneji ohrozen, nebude vahat pouzit fysicke likvidace.
Nedelejte si iluze. Normalni evropane nemaji v sobe takovou zakernost a schopnost se pretvarovat jako asiate.

241489

11.4.2011 10:45

RE: proč se tím zabývat?

Petr Řehák 194.?.?.?

Reakce na 241488

Me by spis zajimala jina vec.
Jak to je s proplacenim vyloh na soud.
Pokud se nepletu, tak az tenhle proces jednou skonci (pokud vubec), tak pokud pan Stwora vyhraje mel by soud naridit nahrady.
Bude to zrejme peknej balik penez vzhledem k tomu kolikrat se to divadlo jiz konalo. Bohuzel to asi bude platit i obracene.
Mozna placam uplne kraviny .. pravnik nejsem. Jenom by me tohle zajimalo.
Jestli to totiz dobre chapu tak krome samotneho trestu u takovehleho vlekleho procesu vznika jeste problem s naklady na vlastni obhajobu ktere rostou a rostou a rostou .....
Pricemz pokud se obhaji tak mu budou se znacnym prodlenim proplaceny ... na druhou stranu .. radsi ani nemyslet.

241492

12.4.2011 3:28

RE: proč se tím zabývat?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 116.?.?.?

Reakce na 241488

protoze ho Kanadske soudy poslou do Ceskoslovenska v zelezech. Kanada neni svobodnou zemi jako pred ctyriceti lety.

241561

13.4.2011 15:51

RE: proč se tím zabývat?

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 241561

Souhlasím s tím, že Kanada už není tak svobodnou zemí jako před čtyřiceti lety. Je to způsobeno částečně tou "nákazou", která se k nám šíří z USA. Bývaly doby, kdy Kanaďané přejížděli hranice na řiďičský průkaz, rodný list, či na studentský průkaz.

Ty doby jsou jako v tom románu "Gone with the wind" (Jih proti Severu) po 9/11 nenávratně pryč. Dnes bez pasu nebo speciálního provedení řiďičského průkazu (ale jenom v případě pozemního přejezdu) vás do USA nepustí. Navíc si vás před aktuálním přejezdem vždy vyfotografují, osoby v autě, SPZ a pokud jde o nákladní vozy, pro ty mají nějaké rentgenové zařízení, které zjistí, zda nepřevážíte ilegální emigranty apod.

Nicméně nevěřím, že by kanadské úřady poslali pana Stworu do Česka v klepetech, vždyť nic nespáchal. Než by k něčemu takovému došlo, všechna ta odvolání by zabrala řadu let. Stačí se jen podívat na nekonečné průtahy, odvolání u příslušníků Al Kajdy, kteří se opravdu dopustili trestných teroristických činů.

Česká republika by žádné soudní výlohy nemusela platit, kdyby - po tom prvním osvobozujícím rozsudku - na to hodila bobek. Ani dva osvobozující rozsudky nebyly pro ČR dostatečné a tak budou Stworu tahat k soudu, dokud se jim a České obci židovské, Eretz.cz a jiným židovským organizacím, nepodaří ho dostat do "lochu". A ptám se znovu za co?, že uveřejnil na Zvědavci článek, který sám nenapsal a navíc ani sám nepřeložil. Zvědavec "visí" v USA, kde něco podobného dosud trestné není (ale v budoucnosti určitě bude).

Já bych je osobně úplně ignoroval, jako jsem ignoroval rozsudky z ČSSR za trestný čin nedovoleného opuštění Československé socialistické republiky, později i urážky soudu ČSSR (napsal jsem jim dopis, jistě si dovedete představit asi jaký, požádal jsem je, aby mi zaplatili letenku - první třídy - když už mě tak zoufale chtějí vidět, musel jsem soudruhy strašně nasrat, protože mi můj původní trest zdvojnásobili) atd. Pak mi to (těch l8 měsíců na Bytizi ve třetí "cenové" skupině) pan prezident Vejklef Hejvl v amnestii odpustil a vše bylo v pohodě.

To je jeden z důvodů, proč mám rád pana ex-prezidenta Havla, ačkoliv ho mnoho lidí nenávidí. Ze stejného důvodu jsem měl rád paní učitelku češtiny,"že aby ze mne nebyl blbec" (viz kniha Čtení o psaní) a nepsal příspěvky jako pologramotný brodánek, Krakatit, TM či Ben die Hure na Nezvědavci.

Uvědomuji si, že ignorování českých soudů není tak lehké, přece jenom Vladimír se chce do ČR občas vracet a tam by ho mohli při nějaké návštěvě chytit. Ale i to se dá vyřešit, namísto přímého letu do Prahy, letět do Vídně, Frankfurtu, Berlína a odtud autobusem či vlakem do ČR. Na hranicích žádná kontrola dnes není a on je navíc kanadským občanem stejně tak jako já. České občanství už léta nemám.

241729

11.4.2011 9:53

Knihu

MoUdrostrak 93.?.?.?

Už jsem Vám několikrát,vážený pane Editore, navrhoval, abyste o Procesu (a tomu, co mu předcházelo) napsal knihu. Tu dal k disposici na internet a kolportérům v okolí soudu nejen v den Vašeho opakujícího dehonestování účekovou a prodejnou soudní mafií.

Knize opatřil i anglickou/fracouzskou (příp. i další) mutaci. Upoutávka/bannery na tuto knihu by šla šířit weby, facebooky...

Těm, které nesmíme mimo ZVEDAVEC.ORG autocenSSurně jmenovat, by přidělala odhalováním jejich podlosti a podlostí víc starostí, nežli osnování Procesu proti Vám. Zároveň by posloužila později, až půjdete/budete nucen jít do StraSSburgu jako fakt, že jste se stal obětí zákulisní maSSinérie.

Pro média (i aurocenSSurní a zaprodanecká) by kausa okolo knihy byla trvanlivým headlinem ( = kapitalista rád prodá kvůli-vá svému ZISKu i oprátku, na které bude o chvíli později po zásluze oběšen).

Už odmala nás učili o George Dimitrovovi, který attack proti sobě kvůli-vá Reichstagsgebäude obrátil v palčivou obžalobu nastupující diktatury v Německu. Prostředky se nezměnily - ani na straně Predátorů, tak proč je měnit i na straně štvaného oVčana v prozatím mlčícím pravicujícím voličském stádu?!

241490

11.4.2011 11:44

RE: Knihu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 241490

Napsat a sirit, sirit a sirit!!!

241496

11.4.2011 23:34

RE: Knihu

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 241496

Mate recht, Holocoust zidu na papire uz nejde na odbyt ani v Israeli. Fakt by neskodilo sesbirat a sepsat veskerou fantasmagorii vo Holocoustu zidu kterou odsoudil i Rabinat v Israeli protoze to by jeste dokazalo vydelat penize!

241552

12.4.2011 2:51

RE: Knihu

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 241552

Tady nejde o holocaust,tady jde o velke penize,kdyz Germany-Nemecko odskodni 4 miliony neexistujicich zidu,tak je to dobry obchod ,ze ano? Kdo jiny ve svete na lzi vydela tolik penez a na vic ,soudy soudti lidi ,ze jsou neverici na holocaust na ktery neveri ani ti zide,takze ,do vezeni jdou i ti,co Mathausen a Dachau nikdy nemeli plynove komory, ale ,penize a majetek takto odsouzenych jde zase na zidovske konto ,vis proces s Davidem Irwing, ktereho financne zrujnovali,jde jim vzdy o penize ,ne o pravdu.takze ,ctete:http://rense.com/general93/z.htm
Excerpt from the FBI Files - A 'Zionist Organization of America' 1943 memo with Dr Heller being Chairman of the Zionist Organization of America.

I can't claim any great talent for mental arithmetic but I am fairly sure you can't get 6 million out of 2 million.
Vložený obrázek
Excerpted From:
Ten PDFs Of FBI Memos On Zionist Organization Of America

Takze i kdyz to bude cerne na bilem ,tak zide pres zkorumplovany politiky a Sayanim-pomahaci Mossadu ,budou stale brat penize od odsouzenych krestanu,krestanskymi soudy a na pravde vubec nezalezi,tady jde ciste o mamon,vydridusstvi a to plati i s procesem s panem Stworou, tem vubec nejde o spravedlnost, vsem i tem pricmrndujicim byrokratum jde predevsim o koryto v estinu celosvetoveho zidovskeho vedeni,vzdyt konkente, Francie, anglie a jine staty-krestanske-jsou v rukach zidu a podle toho svet vypada,ze se budem vybijet navzajem, odsuzovat navzajem a popravovat se navzajem.Dnes,pres tak zvany holocaust,terrorisuji krestany a vsechny ostatni ne-zidy.
Co je valka v Libyi,valka zidovskych senatoru a prumyslovych monopolu z Washingtonu,jasne rikaji media v USA ,ze Washington je pod kontrolou tak zvanych zidu.
http://disc.yourwebapps.com/discussion.cgi?disc=149495;article=124669;

Jesus Christ was ordered EXECUTED by the Jewish Pharisees for declaring he WAS THE SON OF GOD after His arrest. They called His admission "BLASPHEMY" and sentenced Him to death.

And now the Jews in America seek to use their Noahide Laws to discriminate against and finally execute CHRISTIANS for THEIR "blasphemy" of calling Jesus "The Son of God" and worshipping Him as GOD WITH US, "Emmanuel." Jewish writers of this legislation even mandate CAPITOL PUNISHMENT BY BEHEADING for those who violate 3 of their 7 Noahide laws!

This is FORCED RELIGIOUS CONVERSION AT THE THREAT OF DEATH! Is this a NEW INQUISITION and new DARK AGES coming to "AMERIKA"???

What if JEWS IN AMERICA were given the mandate to renounce their Judaism and CONVERT TO CHRISTIANITY, or be BEHEADED!!!

President Bush,sam zidovskeho puvodu,podepsal Noahide zakon vtelit do americkeho zakonodarstvi, to znamena ,ze vidal krestany do rukou zidu.Takze ,pristi svetove soudy budou soudit podle techto zakonu a poprava gilotynou tech ,jez se nevzdaji krestanstvi bude beznou veci.Kdo neveri,tak, at se presvedci sam z linek Internetu a prispevku americkych dokumentu.
The End of The World — Alexandra, Mon Sep 13 14:00
The bible says - Rev 20:4 ...Automaticky kráceno

241559

12.4.2011 10:22

RE: Knihu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Reakce na 241559

Vložený obrázek

241569

12.4.2011 10:37

RE: Knihu

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 241552

Apokalypsa v starovekej gréčtine má význam zjavenie, odhalenie.
Odhalenie tých lží a zlomyseľne vyrieknutých poloprávd ktoré držia tento systém a umelý svet pohromade (preto strašila katolická cirkev viac než tisícročie apokalypsou vedeli že ich pravda zničí, hoci pravdu už dávno zabudli) a ktokoľvek s ním príde je perzekuovaný heretik a kacír.

Ale keďže žijeme v časoch apokalypsy pravdu sa skryť nedá akokoľvek sa o to snažia vyjde najavo a skôr než v tom mocní dúfajú viď. pravda o septembri 11.
Môj názor je, že ktokoľvek podporuje vedome tieto lži bude zmetený zo sveta.

Svoje tvrdenie zakladám na tom že:
1)rastie informovanosť ľudí
2)rastie politická angažovanosť ľudí
3)rastie nasranosť ľudí (na tieto veci poukázal Brezynsky)
4)zrýchľuje sa sociálny čas vďaka sociálnym sieťam a internetu- hoci mocný urobili protiopatrenia vo forme impéria Google, ale aj tak je internet dvojsečná zbraň, ktorá seká hlavne ich a nie nás
5)slnko zvyšuje aktivitu- toto sa cez rôzne mechanizmy ovplyvňuje ľudské správanie.
Ľudia sa zbavujú marazmu, pasivite a stávajú sa viac aktívnym a uvedomelým, hoci to nie je nad-kritické množstvo na to, aby sa to prejavilo signifikantne v sociálnych systémoch- hoci všetko sa nasvedčuje tomu že prejav bude výbušný spontánny a tým pádom nezvládnuteľný pre hocijaké "elity" hocijakými metódami (vytvorenie umelej opozície, infiltrácie atď) a tohoto faktu obáva v skutočnosti Brezynsky.

Vyzývam hlásateľov náboženských právd (abc a spol.) aby na tento príspevok nereagovali a prosím moderátorov a editora aby ich prípadný príspevok zmazal.

241571

12.4.2011 11:27

RE: Knihu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 241571

Přece jen si něco z náboženství půjčím (až na konci).
...vím, že jsi to mylslel pozitvně, ale asi bych k tomu něco měl
>1)rastie informovanosť ľudí
informovaní je utváření (forma - tvar), z toho něco vyleze vždy a někdo to nazývá i pravdou

>2)rastie politická angažovanosť ľudí
tím se udržuje tyjátr v chodu, a kde kdo ví, že bez politiky se byznys dělat nedá

>3)rastie nasranosť ľudí (na tieto veci poukázal Brezynsky)
to ano, ale nasraný nemá šanci něco udělat dobře

>4)zrýchľuje sa sociálny čas vďaka sociálnym sieťam a
to umožňuje urychlovat veškeré plány, ale ne těm, kteří jsou nasraní, ti obvykle žádné nemají

> a tohoto faktu obáva v skutočnosti Brezynsky.
jediné, čeho by se mohl obávat, je alzhajmr, je už starý pán...

> Vyzývam hlásateľov náboženských právd aby na tento príspevok nereagovali
No nějakou pravdu bych tam našel, v souvislosti s tím soudem a atmosférou tady v diskuzi...
tak teda cituji:
"Židovští vrchní kněží Pilátovi namítali: "Nepiš `Židovský král´,
ale `Tento říkal: Jsem židovský král.´" "Co jsem napsal, to jsem napsal," odpověděl Pilát."


Jinými slovy... kdo se jim vysmál, byl římský prokurátor [vyplazený jazyk][cool]
(jestli to tak nějak bylo, tak se toho zas tak moc nezměnilo, soudu je to jedno, hlavně když se někdo soudí, a ještě si to zaplatí, mašinku to udržuje namazanou a v chodu)

BN

241576

12.4.2011 15:48

RE: Knihu

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 241576

>
>>2)rastie politická angažovanosť ľudí
>tím se udržuje tyjátr v chodu, a kde kdo ví, že bez politiky
>se byznys dělat nedá

Síce pravda bez politiky to predstavenie nejde, ale rastie množstvo ľudí ktorý hovoria "takto nie" a to sú hlavne ľudia ktorý sú členmi politicky angažovaných hnutí ako Vymente politikov atď a mlčiaca väčšina.

>
>>3)rastie nasranosť ľudí (na tieto veci poukázal Brezynsky)
>to ano, ale nasraný nemá šanci něco udělat dobře
>

Ani náhodou som nepovedal že to bude dobré. Myslel som to tak že sa to rozbije a ľudia potom prídu k rozumu a postavia niečo nové a vo všeobecnosti lepšie.

241612

12.4.2011 17:11

RE: Knihu

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 241612

Re: Oracle..

Oracle, asi fakt nemá zmysel BN niečo vysvetľovať.
Vyzerá, že to nerobí čisto proaktívne z dôvodov viazanosti na báze jeho komunitnej integrity.
Antisociálna prevýchova od mala a klub takmer úplne vymleli to,
čo mu bolo dané pri narodení z vyššia.
On je jeden z mála patologicky oddaných.
Už aj vlastnému klubu robí hanbu.
Normálne by mal ísť na koberček, no problém je v tom,
že jeho Führer čaká na impulz ako ďalej od svojho Führera atď..
a ten nemá nič ďalšieho v príručkách.
Proste ťažký prúser.

Sloboši, judkovia, scientici a spol. sú ako klony.
Hierarchický tupci neschopní samostatne Ľudsky uvažovať.
Proste hoviadka, resp. zblbnutí neurotoxicky infikovaní psíkovia,
snažiaci sa strašiť stádo, ktoré zistilo,
že to celé nie je tak úplne kóšer,
ako sa to na prvý zbrklý pohľad možno zdalo.
Pričom pastier sa ožral mocou, doba mu ušla
a leží holý v delíriu na hnojisku v strede dvora
a vybľakuje posledné nezmyselné príkazy lesu, vode,
slnku a sviežemu horskému vzduchu.
Psíkovia chudáci kukajú raz na seba, potom na neho, na ovečky,
potom znova na seba.

Cicero raz myslím povedal o herauspikoch
(manipulátoroch- starorímskych kňazoch veštiacich z vnútorností zvierat):
Mirabile videtur, quod non rideat haruspex, cum haruspicem vederit.
"Čudné, že sa nesmeje haruspik, keď uvidí druhého haruspika."
(alebo seba v zrkadle)

Teraz sa BN iba snaží prevrátením každej
(čo i len trochu rozumnej) myšlienky blbnúť gebulu,
podľa jeho názoru väčšine ovčanov,
alebo jemu pridelenej cieľovej skupine.
Je to proste presvedčený fašista, skrytý obhájca j-elít,
ktorý stále viac a viac dostáva od života po hlave,
no nie je schopný sa poučiť, prehodnotiť svoj postoj.
Ako aj pár jeho ďalších psychoideologických súkmeňovcov,
čo sa občas vyskytne na tomto a ďalších fórach, v redakciách,..

Škoda ho inak, ale treba priznať,
že občas vznikne z jeho deformácii aj niečo vtipné.
Buďme teda zhovievaví.

241623

12.4.2011 18:35

RE: Knihu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 241623

[chechtot] bezva udo, jsi 1
ale můžu Oracle ubezpečit aspoň v tom, že my vysvětlil, že aspoń on mě pochopil (nebo to přinejmenším četl)

BN [mrknutí jedním okem]

241635

12.4.2011 22:17

RE: Knihu

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 241635

Re:BN

Ale čítal som váš komentár k Oraclovmu príspevku BN a aj mnohé ďalšie..
Ak som Vás pobavil, to ma teší. Smiech je fajn. Som rád, že Vám zostal ešte zmysel pre humor.[smích]
Horšie bude, keď Vám raz dojde humor aj nad samým sebou. Smerujete tam a naozaj Vám to neprajem.

Raz sa bude o tejto dobe, ktorú dnes žijeme učiť ako o dobe, keď sa vedome rozhodovalo, kto za koho kope. Kto je Človek, resp. sa ním snaží byť a kto si zvolil druhú, temnejšiu stranu. Aj väčšina našich potomkov bude premýšľať o svojich predkoch v tomto zmysle.

Niečo ako po bývalých režimoch toho istého súdka - otvorene otrokárskom a skryto otrokárskymi: ..,pseudonábožensko-fašistickom, nacisticko-fašistickom, marxisticko-fašistickom,..ich predstaviteľoch, protagonistoch a PR-istoch. No tam to ešte nebolo tak jasné. ľudia nedospeli a možno naozaj potrebovali ďalšie poučenia. Hádam ich už ale bolo v tomto zmysle dosť..

Dnešný skryto otrokársky, demokratúrno-fašistický režim však oproti predošlým pokročil v dokonalosti smerom k absurdite ďalej a postoje a činy naprostej väčšiny populácie sú zaznamenané nie len v obrazoch kolektívneho podvedomia, ale priamo v slovách, kóde pomocou techniky. Majte to na pamäti BN kvôli sebe a ak Vám na tom nezáleží, aspoň kvôli svojim možným potomkom.

To sa týka aj Milcovej s ďalšími aktivistami a ich potomkov. Úprimne si neviem predstaviť, že by boli tak obmedzení, že by nechápali z praxe a teórie práva, ako, pre koho je nastavené a kto ho asi tak v dlhodom horizonte mal najväčšie možnosti ovplyvňovať a deformovať. Stačí sa trochu hlbšie zamyslieť nad predmetmi ako dejiny umenia, dejiny práva, teória práva, kuknúť na masmediálnu komunikáciu prípadne politický marketing, použiť zdravý sedliacky rozum a zrátať si 1+1 aj zo starých sylabov.
Všetko je dávno na nete.

Freisler, Vyšinský a mnohí ďalší nedopadli až tak super a ich rodiny, pokiaľ nemali priame problémy, si mnohokrát radšej aj pomenili priezviská. Pritom niektoré z "výkvetov" týchto rodín to naozaj mysleli "úprimne", no nedali si námahu použiť rozum-rozlíšenie a nájsť na danú situáciu správnu Mieru. Niektorí dokonca povedali pri vypočúvaní, že sa nechali uniesť [smích]

Boli ste viackrát upozornený BN. Nebuďte hlúpy a neberte to na ľahkú váhu, aby nebolo neskoro.
Každý máme svoje chyby, no kopať si cielene hrob, nie je zrovna znakom psychického zdravia. Nemyslíte?
Alebo snáď nechcete tvrdiť, že všetko je len náhoda a neexistujú žiadne primerané príčinno-dôsledkové vzťahy vo svete?
Utrpenie, smrť každej osoby je tragédia.
Skúste nad tým prosím porozmýšľať, prípadne aj s Vašimi kamarátmi.
Myslím to v dobrom.

u.

241660

12.4.2011 22:56

RE: Knihu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 79.?.?.?

Reakce na 241660

Humor nade mnou mi došel už v okamžiku, když jsem spatřil tu hroznou hrubku, co jsem v příspěvku vyseknul. [mrknutí jedním okem]
Ale díky za to přátelské pokárání, vážím si toho stejně, jako toho vícenásobného upozornění.
Už nebudu hloupý, hrob zase zasypu, popel za chyby na hlavu vysypu...a selský rozum nasadím...

BN

241665

12.4.2011 23:55

RE: Knihu

Kysučan 89.?.?.?

Reakce na 241660

Zdravím udo,

po dlhšej odmlke, normálne ste mi tu chýbal...To myslím ako nefalšovaný kompliment.
Sledujem,vlastne už dlhšie, i keď som sa Vás snažil sem tam trošku vytočiť [smích] , pretože som nevedel odkiaľ "fúka vietor", pri tých strašne filozofických a ťažko stráviteľných vyjadreniach ( pre bežného občana ), že vlastne VY ste už silne nad vecou...
Chápem ,stále sa musíme učiť, ako povedal súdruh polojevrej Lenin, ktorého syfilitická karma postihla veľmi rýchlo.
Ďalší vyvolení židovskí " pederasti ruskej revolúcie " sa tiež nedožili vysokého veku...Bolo nám povedané, že revolúcia požiera svoje deti...skvelé... [smích]
Čo myslíte, koho zožerie teraz...
Nechcem však nejaké naučené mantry...Chcem odpoveď skutočného chlapa, ktorý do toho jednoznačne vidí a môže hodiť medzi plebs ,aj to, čo niekto vôbec nebude mať šancu nikdy ani spozorovať...Veď zaiste viete o čom píšem...Máte vzdelanie, ktoré sa len tak bežnému človiečiku nedostane,pracujete so širším kolektívom ( ten jednoznačne vie, o čo sa jedná ),tak šupsnite tu niečo...
Aj keď ste už skoro všetko naznačil a povedal v silne filozofickej rovine...Skúste to aj tak pragmaticky...pre bežných ľudkov...

Vopred ďakujem

Kysučan

241668

14.4.2011 1:02

RE: Knihu

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 241668

Dik za pochvalu Kysučan, no nepreháňajte to.
Radšej sa snažte rozmýšľať, vzdelávať a pomôcť.

Aj ja, aj mnohé ostatné osoby, ktoré sa o uvedené veci zaujímajú, sú len obyčajní ľudia. Poniektorí majú akurát možno trochu viac skúseností, štúdia, kontaktov a prostriedkov ako priemer populácie a snažia sa ich využiť viac pre obecný prospech.
Na Vašu otázku som tu niekoľko krát detailne odpovedal. Úprimne si nepamätám, či ste ju formulovali aj posledný krát Vy. Každopádne tu padla viac krát.

Koho teda zožerie proces sociálnej hygieny najbližšie?
V skratke teda ešte raz(hádam to pochopíte):

Odpoveď:

Som dúfal, že tou detinskou naivnou fázou ste už prešli, alebo tu vážne chcete počuť dáke typy na mená so štatistickými hodnoteniami pravdepodobnosti ich momentálneho psychického stavu, okolností v ktorých sa nachádzajú v spojení s objektívnymi a subjektívnymi pravidlami rôzne cielených tendencií prebiehajúcich "prírodovedných a humanitných" procesov?

Kedysi nerozmýšľajúcich "chlapov" nazývali befulkami, či janičiarmi a dnes používajú tie isté mentošské kruhy dobrý, genetický nechápavý ľudský HR materiál(Frischfleisch) napr. ako tzv. tímlídrov
Nič v zlom..

Nebavíme sa tu o Pravde v konečnej inštancii, ale o metódach priblíženia sa ku nej, ktoré by mali byť dostupné postupne širokej verejnosti a zavedené do sylabov na školách, ako je to v niektorých krajinách už dlhší čas realitou. Ide o schopnosť identifikácie kľúčových objektívnych a subjektívnych procesov prebiehajúcich v našom okolí a spoločnosti. Vzťahov(aj hierarchických) medzi týmito procesmi, ich pravidiel, cieľov, konceptov a možného tvorcu, tvorcov(subjektu, subjektov). Ich správne zhodnotenie, blížiace sa pravidlám objektívnej reality umožňuje definovať najpravdepodobnejšie varianty vývoja budúcnosti.
Subjekt=vodič, pilot
Objekt=auto, lietadlo
vedomie=pilot
podvedomie=autopilot

Jednotlivé kľúčové prebiehajúce spoločenské a prírodné procesy tu boli mnoho krát pomerne detailne popísané. Napr. Globalizácia(Objektívny proces koncentrácie riadenia výrobných, komunikačných, dopravných,..prostriedkov = MOCI) a snahu o jej kontrolu subjektom globálnej politiky, Zmena logiky sociálneho správania, Čas(vzájomný vzťah dvoch kmitavých procesov z ktorých jeden určíme subjektívne ako etalón, t.j.objektívny čas v tomto zmysle neexistuje), proces tvorenia na báze trojjedinosti MIM(matéria je zobrazením miery informácie) namiesto zámerne chybných v tvorivom procese nepoužiteľných kategórii matéria, energia, čas a priestor(METS),atď..

Nechajte si túto staro-novú metodológiu vnímania okolitého sveta(lexikálne=slovne vyjadrený selský rozum) aspoň pár týždňov uležať v podvedomí a potom sa pozrite na akúkoľvek napr.politickú situáciu cez ne, ako cez prizmu a budete si vedieť odpovedať sám na Vašu otázku. Mne a ďalším podobne zmýšľajúcim ľuďom i...Automaticky kráceno

241758

14.4.2011 1:12

RE: Knihu

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 241668

Nechajte si túto staro-novú metodológiu vnímania okolitého sveta(lexikálne=slovne vyjadrený selský rozum) aspoň pár týždňov uležať v podvedomí a potom sa pozrite na akúkoľvek napr.politickú situáciu cez ne, ako cez prizmu a budete si vedieť odpovedať sám na Vašu otázku. Mne a ďalším podobne zmýšľajúcim ľuďom ide o to, aby, každý, kto čo i len trochu prejaví záujem, mohol analyzovať, hodnotiť a konať ako Človek.

Ide o metódu rozrušenia informačnej pyramídy dnešného skryto otrokárskeho politického systému s pre niekoho paradoxným názvom demokracia. O evolúciu zmýšľania, namiesto revolúcie. Aby sa jej objekty(ovčania) mohli stať jej subjektami. Návod do reálnej politiky(poly-veľa, tykos-názor). Proste ako sa dopracovať k názoru spätému s realitou, keďže o to napriek tvrdeniu "slobodných" médii evidentne je v spoločnosti záujem a stúpa.

Ide o alternatívnu terminológiu interdisciplinárnej univerzálnej komunikácie a tvorenia. Je základom nových konceptov udržateľného vývoja spoločnosti alternatívnych biblickému elitárnemu apokalypticko-fašistickému. Vychádza z teórie systémov, kmitania a kybernetiky. Je to staro-nový sociálno-psychologický metrologicko udržateľný model spoločnosti, ktorého úlohou je zabezpečiť možnosť naplnenia potenciálu rozvoja jednotlivca v kolektíve.

AK nejakému z uvedených slov nerozumiete, vysvetlím ho, no všetky sú obecne známe. Nie je tam v podstate nič nové. Snáď okrem dávnejšie spomínaného GP, či GPP. Globálny prediktor, parazit. Kolektív s pretenziou subjektu globálneho riadenia.

Ešte snáď HNR(v rámci systémov, v ktorých žijeme je Hierarchicky najvyššie riadenie technický termín zo sociálnej psychológie pre výraz Boh; nie je však podstatou nový)

Snažím sa Vám pomôcť, aby ste bol schopný otázky položiť tak, aby Vám moja odpoveď pomohla a neinterpretoval ste ju v rámci spoločenských stereotypov pravdepodobne štatisticky dominujúcich Vašemu psychologickému profilu.
Ak Vám totiž odpoviem priamo na otázku a vy jednoducho chápete veci inak, budete si moju odpoveď interpretovať v rámci svojho spôsobu uvažovania a vznikne v lepšom prípade nedorozumenie.

Často sa stáva, že keď komunikujú dve rozdielne vychované, vzdelané osoby, jeden niečo povie a druhý povie chápem, no pochopí to po svojom a vznikne z toho niekedy dokonca pravý opak. Ako u "našich" pseudonovikanárikov. Vytrhnutie z kontextu, prevrátenie, či zámerné "nepochopenie".(viď napr zábavné inerviu na youtube Rytmus vs. Nový čas a potkani[smích] )
Neide len o reč, kultúru, ale o spôsob uvažovania, mieru chápania reálneho fungovania spoločnosti, sveta, jeho hodnotenie a ciele subjektu(korelujúce, či nekorelujuce s pravdepodobnými cielmi HNR, obecného a osobného blaha a rozvoja).
Ďalej to nebudem rozpisovať, lebo je to trochu off topic, aj keď to o úroveň ďalej zase raz smeruje k podstate témy.

u.

241759

12.4.2011 16:44

RE: Knihu

Gullsy 79.?.?.?

Reakce na 241571

Pres to cervene dole bych si dovolil napsat jen kratkou poznamku. Ono odhaleni bude obsahovat kuprikladu i fakt, ze zradce Jezise nebyl Jidas, ale Jan, ktery posleze s Jezisem nenavidenou matkou zaridil i nasledujici tyjatr s mrtvychvztanim. No bude to zajimave.

241617

13.4.2011 8:07

RE: Knihu

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 241617

Osobne mam inkvizici ktera se nestiti v kostele nekrestansky vokrast starou senilni babu vo mizernej duchod nebo nebostikovi z lasky k bliznimu slohnout pod hlavou polstar driv nez staci vystydnout rad jak pazdero v prdeli! Uz jako kluk jsem naseho farare kterej komunistum donasel informace o lidech kteri nesouhlasili s rezimem jen aby si udrzel koryto nemel zrovna v lasce a tak jednou vo msi, zrovna kdyz kazal vo brigadach a vo budovani socialismu jsem bagancetem rozrazil kostelni dvere a na celou hubu aby to kazdej slysel jsem ho vyzval at uz tahne z tyhle vesnice do rudy prdele i s tim zidovskym vlasatym hippikem z krize a ukazuje ho soudruhum v CCCP.........

241684

16.4.2011 19:23

RE: Knihu

Gullsy 94.?.?.?

Reakce na 241684

Kostely se meni, pokrytectvi zustava stejne. Jezis taky jednou vlitnul do Chramu... s bicem.

242002

13.4.2011 17:38

Mýlíš se Sataniste, holocaust možná nejde na odbyt v Izraeli,

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 241552

ale Němci budou zase více platit obětem "holé kosti". Viz článek na Eretz. cz
Německo zvýší odškodné pro přeživší holokaustu

Německá vláda a Konference o židovských materiálních nárocích vůči Německu se dohodly na tom, že Německo v příštích třech letech navýší finance, určené pro přeživší holokaust, o takřka 50 milionů dolarů (přibližně 850 milionů českých korun). Oznámila to agentura Associated Press.

Podle dohody se financování zvýší ze 156 milionů dolarů (přibližně 2,65 miliardy českých korun) v roce 2011 na přibližně 180 milionů (přibližně 3 miliardy českých korun) v roce 2012 a pak na 200 milionů dolarů (přibližně 3,4 miliardy korun) v roce 2014.

Konference také zajistila zvýšení důchodů přeživším a podnítila německou vládu přehodnotit svoji podmínku, že aby osoba mohla dostávat kompenzaci, musela strávit v nacistickém ghettu alespoň 18 měsíců.

„S ohledem na klesající financování z restitučních zdrojů je tato dlouhodobá dohoda, dosažená Nárokovou konferencí, životně důležitá k uspokojení rostoucích sociálních potřeb stárnoucích přeživších holokaust,“ uvedl předseda Konference Julius Berman.

Takže dojení německé krávy, které začalo za vlády kancléře Konráda Adenauera - v té době se Německo díky Marshallovu plánu z druhé světové války začínalo vzpamatovávat - úspěšně
pokračuje. A jako u palestinských Arabů, bude pokračovat od první generace obětí přes druhou generaci, pak do třetí generace a případně čtvrté, do té doby než se jednou Němci naserou a zatnou těmto "reparacím" tipec.

241733

14.4.2011 5:37

RE: Mýlíš se Sataniste, holocaust možná nejde na odbyt v Izraeli,

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 241733

Inu hned je videt ze jste vzdelany a sectely clovek ktery se podeli o sve vedomosti a proto si Vas vazim. Dekuji za info, nebejt Vas tak jsem o tom placeni obetem ,,hole kosti,, vubec nevedel protoze ja osobne na S-eretz kteryho tez uz mam plnou prdel nelezu! Fakt je, ze by se v tom Nemecku uz meli vzpamatovat a investovat do prezkoumani kazdyho dostupnyho detailu za pomoci opravdovych expertu jak to s Holocoustem zidu doopravdy bylo! Ja verim ze by to Nemeckej erar prislo opravdu levnejc a jeste by mohli vymahat na Israeli vsechny ty vyplaceny repatriace zpatky.

241783

11.4.2011 11:19

kuk na strejdu

fohat 88.?.?.?

president asi nyní moc milostí nevydá.....http://www.youtube.com/watch?v=zpe4T0lXZcE

241494

11.4.2011 11:23

Penize jsou jiz na ceste!!!

Soudce Lynch 81.?.?.?

Soros se snazi umlcet alternativni media v U.S.A... Koupi si to rozhodnuti...
Zde se Vas snazi umlcet soudy... Vy bojovat muzete a musite!
Copak se nedá unavit, vysát, utahat, otrávit, znechutit, oslabit, zlomit i bez oprátky?
NE, neda! Pokud mate moralni a financni podporu, tak neda!
Hned Vam pane editore posilam penize na boj.

241495

11.4.2011 12:56

a preco?

srsto 89.?.?.?

nechapem ze ked uz 2x sudca nizsieho sudu "pochybil", preco sa nerobi nic proti tomu? ako moze sudca 2x vyrieknut chybny rozsudok?? ja ked prejdem na cervenu hned sa to riesi.. niekto by mal preverit toho sudcu (aj ked rozhodoval spravne).. nech si urobia poriadky sami medzi sebou a nie hrat sa na "dobreho a zleho sudcu" [smích]..

241498

11.4.2011 13:04

Udělat jim to co nejtěžší!

Vodník 94.?.?.?

V 50. letech měli soudci plnou hubu lidu: lid chtěl to nebo ono, lid požadoval, aby Horáková visela (závody a školy v tom smyslu posílaly petici), to všechno lid, oni nic, oni jen jeho nástroje.

Dneska žádný lid nemají. Lid se o editora Zvědavce a jeho články ve valné většině nezajímá a pokud ano, je rozdělen. Čím bude tato úpornost soudu bizzarnější, aniž by zde byl nějaký "lid", který to od něj žádá, tím více se bude i u méně chápavých vnucovat otázka, kdože to teda ten soud tak tlačí k tomu, aby Stworu odsoudil.

241499

11.4.2011 13:39

RE: Udělat jim to co nejtěžší!

martas300 68.?.?.?

Reakce na 241499

Pan editor ma mou plnou podporu,zatim jsem si jen predplacel vouchery,ale rad bych pomohl.Obavam se jen,jak dlouho tahle saskarna bude jeste pokracovat,abychom se zde neskladali jeste potreti,poctvrte,atd.. s touto mafianskou hydrou to muze byt donekonecna.
Vubec jsem netusil,ze lze jeste podruhe zrusit osvobozujici rozsudek,doufam ze to je naposled.Nebo se pletu,ma zde nekdo prehled o tom,jak se da pravo jeste ohybat ?

Jinak k cele veci jiz nenachazim slov,chce se me blit,a to hlavne z tech lidi,kteri i kdyz museji videt nesmyslnost cele teto frasky,presto napomahaji systemu nicit zivot lidem,kteri se neboji rikat pravdu.
Jedine co me snad v teto chvily uklidnuje,je zakon karmy.

241501

12.4.2011 10:51

RE: Udělat jim to co nejtěžší!

eda521 193.?.?.?

Reakce na 241501

Četl jsem rozsudek, dovolte stručný výtah, který osvětlí závažnost situace:
strana 4 nahoře:
... nelze srovnávat jakýkoliv text popírající či zpochybňující holocaust s jinými tzv. kontroverzními tématy, ... založila novela trestního zákona č.405/2000 Sb. ... vychází z nezpochybnitelných poválečných Norimberských rozhodnutí. Tedy je zřejmé, že v tomto směru je přímo ze zákona svoboda slova jednoznačně omezena a nemůže být předmětem jakýchkoli polemik (... svoboda slova je takto fakticky ... ohraničena).
druhý odstavec na straně 5:
... je stupeň nebezpečnosti činu pro společnost určován zejména významem chráněného zájmu, který byl činem dotčen ...
předposlední odstavec:
Odvolací soud proto považuje právní posouzení otázky míry nebezpečnosti obžalovaného pro společnost prvým soudem za neodpovídající zjištěným okolnostem případu a proto nemohl napadený rozsudek ... obstát.
a poslední odstavec:
V dalším řízení bude úkolem prvého soudu, aby ... důsledně hodnotil ..., ... nutno mu rovněž připomenout, že ... (je) vázán (kromě jiného) právním názorem, který vyslovil ve svém rozhodnutí odvolací soud.
---
Z textu rozhodnutí je jasné, že soudce první instance by v této situaci musel být opravdu odvážný člověk, aby vynesl osvobozující rozsudek. Názor odvolacího soudu je:
1) téma nemůže být předmětem jakýchkoliv polemik
2) právní posouzení otázky míry nebezpečnosti je neodpovídající
A k tomu: prvý soud je vázán právním názorem odvolacího soudu.
Ten mechanismus je opravdu obludný . [naštvaný]

241573

13.4.2011 0:21

RE: Udělat jim to co nejtěžší!

3,14ča 89.?.?.?

Reakce na 241573

Ať se budou (ne)mocní snažit jakkoliv, "mechanismy" nadlidské (příroda a její zákony) stejně nepokoří..
Leč s největší pravděpodobností to aktuální generace opět odsere, z historicky nepoučených tak životy bere, to mě dere.
A je na nás, jak budoucnost uchopíme, pokud vnímat chceme, či raději sníme.
Z Vašeho příspěvku mně trošku mrazí v zádech, tak přeji panu Stworovi hluboký nádech, upřímný úsměv i po pár pádech [smích]

241670

13.4.2011 8:57

RE: Udělat jim to co nejtěžší!

eda521 193.?.?.?

Reakce na 241670

V tomto procesu se ukazuje nesmyslnost vynětí jakéhokoliv tématu z možnosti diskuze. Najednou jakýkoliv argument nehraje žádnou roli, protože polemika je zakázána zákonem. Taková malá vyjímka ve svobodě slova.
Problém nastává v momentě porušení takto nesmyslného zákona: kdo a na základě čeho tady chce posuzovat míru nebezpečnosti a tím i výši trestu? Kruh se uzavírá, význam chráněného zájmu tady znají nejlépe ti, kteří tuto "malou vyjímku" instalovali. A ti také budou, zcela podle své neomezené absolutistické vůle posuzovat míru nebezpečnosti. Je to nespoutaná moc v akci.
Panu Stworovi samozřejmě přeju co nejlepší pořízení v tomto nerovném boji. Podporuji Vás, podle svých možností i finančně. Zvědavec bude jednou legendou, vydržte prosím!

241689

15.4.2011 16:15

Ahoj Vodníku

NAFTAK katfan (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 241499

Mám tu kamaráda ze San Diega. Jeho žena Jarka tě vypodobnila jako těžkého konspirátora,(ale né ve zlém) a něvěděla, že tě znám ze Zvědavce a já jí co se týče konspiračních spiknutí "dorazil". 5/5 se jdu podívat na "soudní estrádu" s editorem Stworou.V jul. i v Jun. jsem v USA a Can. To jen proto, že Ty ,Arkan,Bartošek,Nohejl atd.je musíte srát což já činím také. Takže zdravim spolupřemýšlivého. Ahoj Nafťák

241934

15.4.2011 22:19

RE: Ahoj Vodníku

Vodník 94.?.?.?

Reakce na 241934

Já také zdravím, i když si myslím, že se bude jednat o nějaký omyl: nikoho v San Diegu neznám, ani žádnou Jarku. Jediný, koho jsem poznal osobně, je Vláďa Šodek.

241950

11.4.2011 13:50

Dirk Zimmerman

tiberius 217.?.?.?

Výsledek bude identický jako nedávno pro Dirka Zimmermana, tito lidé potřebují nekompromisně manifestovat svůj vliv.

http://www.toqonline.com/blog/trial-of-dirk-zimmerman/

241503

11.4.2011 14:12

Prý je tu svoboda slova

Kukyn bibiska2000 (zavináč) centrum (tečka) cz 188.?.?.?

Panu Vladimírovi moc asi nepomohu, ale asi bych se zkusil obrátit na určitá media, nejprve Haló noviny. Klidně bych se toho chopil osobně, pokud budu mít dostatečné podklady (viz. můj mail). Do komoušů se všichni obouvají a efekt je ten, že po dvaceti letech svobody a demokracie za zveřejnění článku, který se pouze zahraniční autor zamýšlí nad holokaustem a počtem obětía a p. Stwora ho nechá přeložit a zde zveřejnit, mám být stíhán? To je neskutečné.
Tak mě ještě napadlo, co napadnou soud(ce) za podjatost ači jiné právní kličky (Váš právník bude jistě vědět), napsat stížnost ministru spravedlnosti, prezidentovi etc.

241504

11.4.2011 15:22

NEBUDTE BLAZNI

Ondrej Dvorak on (tečka) dvorak (zavináč) email (tečka) cz 94.?.?.?

Drzim palce!!! Jelikoz jste obeti Ceskeho Prava. KDO VERI V SOUDNI SOUSTAVU V CR - JE BLAZEN. I sami soudci jsou jen prazdne skorapky, zajatci prava, vygumovany palice bez sebemensiho poneti, co je spravedlnost. ONI TO NEMUSI VEDET!!! Netreba... soudce musi POUZE NASLEDOVAT DIKCE ZAKONA. O spravedlnosti NEMUSI MIT ANI PARU. A tihle "lide" si rikaji SOUDCI. ...kde je smilik co bleje? aa tady.. [bliji]

ZAPOMENTE NA SPRAVEDLNOST V CESKE REPUBLICE, TAM JI NENAJDETE.

241506

11.4.2011 17:18

RE: NEBUDTE BLAZNI

Ondrej Dvorak on (tečka) dvorak (zavináč) email (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 241506

Penize bych poslal rad a rychle, jenze se mnou zase vyj moje rodina a urad prace, takze jsem bez prostredku rovnez. Az na zdravy rozum, ten mi kupodivu zustal, ackoliv je atakovan mentalitou reckych turisto-baronu, to je rovnez kapitola sama pro sebe. Neverte vsemu, co se smeje... tim spis, cestujete-li do Recka.

241512

11.4.2011 17:24

Mocenský fanatismus poúnorové ČSR. Obnovená tradice?

Andrew Siddur 62.?.?.?

„Začínáme tedy znovu od píky.“
Spíš od Píky!

Zbývá jen doufat, že všechny tyto novodobé Bedřichy Reiciny také nakonec semelou jejich vlastní zrůdné metody.

Opravdu rád bych věřil, že za tímto nekončícím, takřka prométheovským trýzněním není nelidský fanatismus nebo mstivost, ale že se jenom všem zúčastněným v Procesu za „Stranu Dobra“ v davové psychóze smekla ruka, a oni omylem klikli na tlačítko "REPEAT" nikoli v přehrávači s filmem Schindlerův seznam, ale v nějaké aplikaci Krajského soudu.

Sice se jim to stalo už podruhé, ale naděje přece umírá poslední!

Zemře snad 5. května, rukama „lidí“, kteří se ani v ten den nevymaní ze svého prostinkého fanatismu a naprosto zbytečné zaslepenosti?

Vložený obrázek

241513

11.4.2011 18:38

SuperSport?

Satanist 154.?.?.?

Ani ja zrovna tak jako stovky milionu ostatnich lidi na na teto planete (i v CZ) neverim, ze Holocoust zidu byl tak jak se nam s nim media (kazdy vi kdo je ovlada) snazej vymejvat mozkovnice. Nakonec jaky popirani Holocoustu? Nakonec i v Israeli Israelskej erar verejne zverejnili fakt, ze jisti zide si pohadky jak utekli komoram gazowejm v koncentracnich taborech za dob Adolfa Hitlera a to hned nekolikrat vymysleli a podali o tom nezvratne dukazy! Jiste si pamatujete na omluvy zidovskych autoru te holocaustni knihy a ty reakce lidi ktery je za ty lzi a fantasmagorii proklinali. Az jsem se divil ze i mezi zidama v Israeli se najdou taci kteri se neboji co se Holocoustu zidu tyce zverejnit pravdivy fakta a odsoudit lez ktera poskodila zidy na celem svete! Inu neni divu ze cim dal tim vic lidi na tyhle planete Holocoustu zidu a 6 milionovymmu cislu prestava verit a klidne bych to zalujici strane u ceskyho soudu s kteryho by se jeden tez [bliji] [bliji] a to hned nekolikrat naserviroval i s nezvratitelnymi detaily takovym stylem at by se z toho posrali!

241521

11.4.2011 20:01

proc popirat Holocoust zidu?

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 241521

Staci pripominat 3-5X vetsi rusky holokaust na vlastnich lidech, za ktery jsou zodpovedni tehdejsi "komuniste" [oči v sloup]

241530

11.4.2011 21:37

RE: proc popirat Holocoust zidu?

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 241530

Zidobolsevici ......! Ani bych se nedivil kdyz by bejvaly soudruzky a soudruzi ze zalujici strany popadli rudej prapor se srpem a kladivem a mavali tim hadrem pred soudem v prvomajovym pruvodu. [chechtot]

241540

11.4.2011 22:18

RE: proc popirat Holocoust zidu?

Andrew Siddur 62.?.?.?

Reakce na 241540

Trefné (:
Nicméně právě tohle rozdělení na: 1.) levici, bolševiky či nejlépe židobolševiky, a potom na: 2.) pravici, extremisty, popírače a kdovíco, je právě to, co současná média a vůbec lidi mají rádi a vyžadují to.

Dodává to tomu sporu přehlednost, když je vše takhle jasně pojmenované.

Občanovi pak jen prolétne hlavou – židobolševik? Fuj, to je ale slovo! Ale zase je v něm ten dobrý žid... Áha, že takhle oni ti extremisti, popírači a jiní stworové nazývají všechny hodné lidi (i židy)?
A hned má jasno, kdo je ve sporu ten zlý, a kdo krásný.

Přitom ale přece nemůžeme z toho zasmrádlého pytle prázdných pojmů vytáhnout tu žida, tu bolševika, tu židobolševika, tu pravičáka, tu levičáka, tu extrémistu, tu mlékaře, a prohlásit o něm: mlékař! To on je ten špatný. Nebo pravičák! Nebo... žid!

Ano, v různých dobách měla různá jména různě špatný zvuk. Kdysi byli špatní židobolševici, dneska extrémisti.
A někdo dneska říká, že špatní jsou mlíkaři.

Ale mně něco říká, že naprosto nejhorší jsou tyhle prázdné pojmy. Když je něco dobré či špatné, tak to poznáte, ať se to jmenuje jakkoli!
Proto se vsaďte, že o procesu s panem Stworou budou následně někteří referovat jako o židobolševickém, jiní jako o demokratickém a vonícím šeříky.

Ale napsat prostě, že proces byl fér a spravedlivý, nebo že byl nespravedlivý a vycucaný z prstu, to nenapíše nikdo.

Protože to ani nikdo nebude vědět.

Ale hlavně že víme o židobolševicích a extrémistech!

241542

14.4.2011 9:30

RE: proc popirat Holocoust zidu?

quido2 81.?.?.?

Reakce na 241530

Před časem zveřejnil pan Nohejl tady na Zvědavci počty Židů ve vládě porevolučního Ruska:

Mezi 538 nejvýznamnějšími lidmi bylo 442 Židů, 34 Lotyšů, 11 Němců, 10 Arménů, 3 Finové, 3 Poláci, 2 Gruzínci, 1 Maďar, 1 Čech, a jen 31 Rusů. Židů tedy bylo 82%. (To se to hlasovalo o zákonech, vině či nevině!)

Jinak pro pána Satanistu. Nezažil jste skutečné totalitní vyšetřování. Poznal byste, jak jste se svou fyzickou silou, se kterou často operujete,(použiju vašeho výraziva)definitivně v prdeli. A já osobně bych si nedovolil podceňovat ani současné vyšetřovací metody. No-vaše věc.

241795

14.4.2011 10:49

RE: proc popirat Holocoust zidu?

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 241795

tohle je známé ano bolševici zafungovali jako kladivo na pravoslaví a na slovany
jako už mnohokrát předtím jiní

241802

11.4.2011 21:27

Co ví všichni a co ví málokdo

Andrew Siddur 62.?.?.?

Reakce na 241521

Přesně.

Na omílání a připomínání šestisvatého dogmatu nicméně lpí pouhá jedna určitá skupina z množiny lidí, kterých se to týká. Bohužel snad nejvlivnější, nebo alespoň nejhlasitější.

(A tak bohužel panu Stworovi nezbývá, než neustále poukazovat na zásadní rozdíl mezi touto „povedenou“ skupinou a její množinou.)

Přičemž nevím, jak je možné, že ta skupina ještě nepochopila, že se svým dogmatem v ČR (v zemi neustále připomínané jako „ateistická“, kde množství lidí přirozeně necítí potřebu ctít podobné neměnné svatopravdy) nemůže uspět.

A měla by ho proto – tedy hlavně svůj pohled na závažnost „rouhání“ proti němu – značně přehodnotit.

Nikdo nikomu to šestkové sedmiciferné číslo přece nebere, tak proč ten ryk?
Všichni o tom číslu vědí, všichni se k němu vyjadřují, i když různí lidé různě. Ale pořád se o něm mluví a nikdo na něj nezapomíná, a to snad musí každému stačit, ne?

Zato že Prostějovu se říká Hanácký Jeruzalém, to ví málokdo.
Možná by proto všichni ti, účastnící se nesmyslného honu na pana Stworu (a mnohé další), měli obrátit plachty a orientovat se tímto směrem, napnout své síly nikoli k negaci „odlišných“ názorů, ale naopak k potvrzování prokazatelného, k propagaci třeba toho Prostějova!

Ale chápu, že to by tyto lidi stálo víc úsilí a hlavně by to tolik neneslo, že...

241539

11.4.2011 19:44

o holocaust vůbec nejde

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

chtějí vás unavit stáhnout z peněz a hlavně nasrat
nedejte se

241527

11.4.2011 20:44

čekal jsem to, dělají to tak skoro všem lidem tady s odvoláními

r.m. 94.?.?.?

http://www.freeglobe.cz/Articles/407-pripad-nepovs...
podrazy mají u nás tradici

241535

11.4.2011 22:42

RE: čekal jsem to, dělají to tak skoro všem lidem tady s odvoláními

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 241535

To bych zalobci taky vomlatil vo drzku tak ze by z ni mel modrou prdel!

241546

11.4.2011 22:16

Je to jejich hra

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Je mi jasné že i kdyby soud pan Stwora s konečnou platností vyhrál, sionisti podají další jinou žalobu. Dokonce věřím tomu že i kdyby sionisti spor vyhráli, tak se taky proti rozsudku odvolají a to jen proto, aby se soudilo dál a pan Stwora dál investoval svou energii a omezené finanční prostředky do jejich hry.

241541

12.4.2011 7:39

RE: Je to jejich hra

abc 188.?.?.?

Reakce na 241541

aj dátum "monstr procesu" vybrali tak, aby bolo "košer", 5.5.v den víťezství českého lidu nad fašizmem...chazari nič nenechávajú na náhodu. Prekvapilo ma, že tento deň už v čechách neoslavujete, tak prečo ho nepripomenúť? Určiť dátum "monstr procesu" na 1.5. by ich mohol odhaliť... Správu v televízii o "popírači holokaustu", dajú takisto odvysielať v tej najnevhodnej konštelácii, aby aj tí blbší pochopili, že "Republiku si rozvracet nedají"...

Čo k tomu dodať: Snáď Vladimír po prehratom súde ako "vězeň svědomí" pochopí, že mu zostávajú už iba "nebeské instance", a že z tohto režimu bezprávia, nás vyslobodí len Božia spravodlivosť. Ale to je už o level vyššie. To je už o duchovnom zmýšľaní a konaní. Komu by sa už len chcelo veriť jednej starej knižke, ktorej posolstvo "tí, o ktorých sa nesmie hovoriť" vykradli a použili na svoje mocenské ciele.

241565

11.4.2011 22:35

Dave Irwing: Kriminál

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Autobiografický příběh "popírače holocaustu" z rakouského kriminálu, ve kterém strávil cca 1,5 roku. Doporučuji.

241544

12.4.2011 1:21

I v Chorvatsku

Soudce Lynch 81.?.?.?

Dnes mi kolega říkal, že u nich v Chorvatsku je (byla) taková ta reality show něco jako je Big Brother nebo Vyvolení... Jeden z účinkujících řekl, že nemá rád Židy a hned ho vykopli ze show a padala trestní oznámení... Show se jmenuje/jmenovala Dvor (nevím, jak se to správně píše) - Hrad.
A to bylo proti pochybování o počtu obětí pouze řečení, že někoho nemá rád/ráda...

241557

12.4.2011 3:19

odpoved "soudum"

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 116.?.?.?

Jedna z nejucinejsich zbrani Socialistickeho soudnictvi je znicit financne. Podivejte be na historii a priklady nejvetsi spisobatel dvacateho stoleti pan Alexander Solzenitsin, francousky profesor Farrison, britsky historik David Irwing, dr Jurgen Graff, Rakusan Svojsik a desitky dalsich svrzenych do kriminalu temito gaunery. Je to otresne ale je to tak. Musime se branit.Prave vysel VINIKAJICI document od FBI o Zidovske populaci v Evrope za Hitlera. To je to nejdulezitejsi co se stalo od Norimberskych procesu.Musime panu Stworovi pomoct, je nasi povinnosti branit prevdu At Eureka Stokade in 1854 under the the true australian flag was written WHEN LAW BECOMES INJUSTICE RESISTANCE BECOMES DUTY

241560

12.4.2011 3:38

Zidi Budou Bojovat

coinageboy 71.?.?.?

Zda se mi ze kazdy rozsudek ktery Stworu osvobodi bude odvolavan do te doby dokud nenajdou soudce ktery ho odsoudi.

I ten Dimitrov za Nacismu nebyl znova souzen kdyz svuj pripad vyhral.

241562

14.4.2011 15:51

RE: Zapomínáte na to, že v době tzv. Lipského procesu

Arkan 24.?.?.?

Reakce na 241562

nebyl ještě nacismus pevně v sedle a tehdejší předsedající soudce pan Bürger byl soudcem ze staré školy a k odsouzení opravdu potřeboval nezvratitelné důkazy. On už soudil za Výmarské republiky a začal soudit i za císaře Viléma. A tudíž i nacisté museli po osvobozujícím rozsudku Jiřího Dimitrova a jeho spolupracovníky propustit a popravili jen toho holandského cvoka Van der Lubbeho.

Kdyby tehdy už soudil německý ekvivalent našeho soudce Urválka, jistý soudce R. Freisler, který byl předsedou tzv. Volksgerichtshof (Lidový soud), tak by Dimitrov a jeho společníci viseli anebo skončili v sekyrárně přesně podle socialistického soudnictví "Psům psí smrt".

241819

12.4.2011 17:00

KONTAKT

Integrale 212.?.?.?

Nejsem pravidelným čtenářem zvedavce a s mnoha názory zde nesouhlasím. Nesouhlasím dokonce ani s mnoha věcmi v článku uvedenými a ani s článkem jako takovým.
Ale mnohem více nesouhlasím s tím, aby nám Poslanecká sněmovna parlamentu ČR vymezovala, o čem smíme nebo nesmíme pochybovat.
To je tak nepřípustné jednání ze strany zákonodárce, že každý boj proti takovému zákonu je bojem správným a ušlechtilým.
Lidé, jako paní soudkyně podepsaná pod tímto rozhodnutím, jsou pro společnost nebezpeční a pokud mohu udělat cokoli, aby byla ze svého postu sesazena (apriori předpoklad spáchání trestné činnosti formálním porušením zákona bez ohledu na materiální naplnění trestného činu; otázka "jak by soud prvního stupně chtěl dovozovat důsledky společenského naplnění skutkové podstaty" je naprosto v rozporu "IN DUBIO PRO REO" - TEDY POVINEN JE ŽALOBCE PROKÁZAT SPOLEČENSKOU NEBEZPEČNOST JEDNÁNÍ A JE NAPROTO NEPŘÍPUSTNÉ, ABY SOUD PRVNÍHO STUPNĚ PROKAZOVAL OPAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) X:
Prosím o informace jak přispět na e-mail: integrale@centrum.cz

241619

12.4.2011 21:34

dufam ze stwora skonci v base

sudca 178.?.?.?

p.redaktor, ze sa nehanbite zobrat o peniaze na pokrytie sudnych vydajov.
cista lakomost a chamtivost.
stwora zije v zahranici a ohovara svoju domovinu - takym ludom dala meno uz biblia - Judas
stwora zije v kanade, nalozeny v dolaroch, zaraba miliony na spoplatnenej stranke a este sa nehanbi zobrat o dalsie peniaze.
HNUS!

241656

12.4.2011 22:20

RE: dufam ze stwora skonci v base

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 241656

Svatá prostoto......

Neujela ti ruka a nechtěl jsi místo HNUS napsat HUS, sudco?..[smích]

Podle legendy, slova Sancta simplicita pronesl smířeně Jan Hus, když uviděl starou ženu, kterak na hranici, na které se ho chystali pokrytci upálit, přikládá polínko. Paradoxně mu na hranici přidávala osoba z lidu, kterých zájmy ve jménu Pravdy a spravedlnosti celý život obhajoval.

Co říkáš, to jsou paradoxy, a Peace s tebou, sudco,

jansmith[smích]

241661

12.4.2011 23:02

RE: dufam ze stwora skonci v base

Vodník 94.?.?.?

Reakce na 241661

Nereagovat, pane Smith! Je to troll, který ani nepředstírá nějaké argumenty.

241666

13.4.2011 5:17

RE: dufam ze stwora skonci v base

Esmate 90.?.?.?

Reakce na 241666

Pana "sudca" znam. Nachazi se v leceni a neni zodpovedny za to co pise a rika. Neni ale nasilny a neohrozuje sve okoli, coz umoznuje jeho leceni na svobode. Nejlepsi zpusob je, jeho snahu po zviditelneni ignorovat.

241678

13.4.2011 2:40

RE: dufam ze stwora skonci v base

greeny ntpng (zavináč) activ8 (tečka) net (tečka) au 116.?.?.?

Reakce na 241656

jste sprosty socialisticky propagator schopny poslat lidi na sibenici za zaporne nazory a predevsim pravdu.videli a zazili jsme to v minilosti a dnes se ts socialisticka sebranka vraci zpet. Jsou u moci a nici lidske zivoty po millionech. Neuspejete. Lidstvo se proti Vam probouzi a je to pouze otazkou casu a budete na hnojisti nejhorsi ideologie v dejinach lidstva.

241674

13.4.2011 3:00

Čas

Terps 129.?.?.?

Moc času nemáte, doporučuji koupit letenky co nejdříve, v jednom směru se v daném období dá sehnat už za něco málo přes 500 dolarů, a určitě to poleze nahoru!

(mimochodem, podobný příspěvek jsem sem vkládal přede dvěma dny, proč se tu neobjevil?)

241675

13.4.2011 12:25

Oduvodneni usneseni

Petr Řehák 194.?.?.?

Velmi hezke.
Ve strucnosti to rika asi toto:
Ustavou zarucena svoboda slova nas nezajima pokud jde o holokaust, zidy a vsechna souvisejici temata.
Mily soude nizsi instance prestan se snazit hledat polehcujici okolnosti (rozumej hledat pravdu) a okamzite zacni trestat dle paragrafu zbavujicich svobody slova a drz se prikladu jak s volnomyslenkari zatocit ktere zbezne uvadime.
Mily soude nizsi instance. Konecne si uvedom ze jakakoliv diskuze na dane tema je protizakonna, zavrzenihodna a vyzaduje mnohem prisnejsi postupy. Zaroven diskuze nad timto oduvodnenim je nepovolena a odsouzeni hodna.

.....

Moc pekne. Takze nic noveho pod sluncem.
Svodoba slova projevu sice ano ... ale jen o vecech ktere nejsou z teto "svobody" vyjmuty (treba fotbal nebo TV serialy jsou OK)
Mame dokonce zakony deklarujici nezpochybnitelnou minulost a pravdepodobne realitu vseobecne.
Joo joo kdyz si pani nahore vzpomenou tak zakonem ohnou terba i zakony fyziky a matematiky kdyz bude potreba ... no nebylo ono to uz v jednom romanu jak se prosty chudak obcan ucil na tabulku psat 1+1=3 a verit teto rovnici ? ...
Jestli tohle neni orwellovska totalita tak uz nevim.

241718

13.4.2011 12:27

Krátké zamyšlení nad

Erwin 91.?.?.?

svobodou slova. Existuje tvrzení, zákon či vlastně něco vyššího - součást Ústavy - LZPS : " Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny "
Z jakého důvodu byla tato věta vložena do ústavy ? Domnívám se, že na ochranu projevu těch, kteří nesouhlasí s režimem, který dal tuto větu do ústavy a musí tedy počítat s lidmi a jejich názory, které tento režim nebudou chválit.
Může to být buď pokrytectví nebo snaha zajistit skutečnou svobodu toho, co kdo říká, před represí moci. Pro člověka, který bude přitakávat s režimem, tato věta určena není.
Za svobodu projevu ovšem nelze označit nadávky, pomluvy či nabádání ke kriminálním činům. To je třeba oddělit.
Jde o politické a názorové myšlenky či projevy.
Existuje tvrzení : "Všechny vrány jsou černé".
Pokud nalezneme jedinou vránu bílou, neplatí předcházející tvrzení. Je nezpochybnitelně vyvráceno.
Se svobodou slova je tomu úplně stejně. Pokud je za větou : "Svoboda projevu je zaručena " další věta, že " Svoboda projevu může být omezena ...", neplatí předchozí věta. Je též nezpochybnitelně vyvrácena.
Pokud bude v LZPS číst člověk dále, platí totéž i o
- právu shromažďování a sdružování
- právu na nedotknutelnost obydlí
- nedotknutelnost osoby a soukromí
apod.

241719

14.4.2011 18:45

Už nepošlu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 147.?.?.?

Poslal jsem Vám peníze na poslední soud, ale teď ode mě žádný dar již nečekejte. Nelíbí se mi, jakým směrem se v posledních měsících zvědavec.org vydal a pokud to nenapravíte, nebudu vám pomáhat. Je mi to líto, byl to celkem fajn web.

241839

14.4.2011 23:46

RE: Už nepošlu

Andrew Siddur 62.?.?.?

Reakce na 241839

A čo si vy predstavujete pod takým „jakým směrem se v posledních měsících zvědavec.org vydal“?

Mně se zdá, že poslední dobou to tu vypadá jak v Krupce, kde se sloužila bohoslužba pro cikány, aby to vypadalo, že tam nejsou jen prachsprostí cikáni proti „neonacistům“, ale krásní věřící cikáni proti bezbožným rasistickým plešounům.
Proto tu zřejmě jistý Jakub exhibuje, právě nyní, se svými znalostmi Bible. Nic ve zlém, ale pokud to myslí upřímně, co takhle, kdyby se raději pomodlil za Zvědavce, za spravedlnost (nejen tu soudní)?
Přišlo by mi to rozumnější, než bohapusté vypisování citací z evangelií. I když, Bibli jsem nečetl, tak možná nevím, co je rozumné.

Osobně mám pak dojem, že například přispěvatelé BN, jansmith1984, udo1, Rene Bartosek a mnozí další se na Zvědavci zvlášť poslední dobou mohou rozdat se svou zásobou nepovrchního vědění, moudrosti, či jen prostého „člověčenství“.

Do toho probleskuje minimum příspěvků, které se senzitivním jedincům mohou jevit jako urážlivé, nebo přinejlepším nechutné.
Protože ty příspěvky ale nejsou nijak inovativní, a v podstatě jsou vždy řízné pouze určitým směrem, k určitému tématu, zvykl jsem si na ně. Ba co víc, občas si o nich i myslím svoje.

Připadají mi ty příspěvky jako ta tvrdá černá kulička bobkového listu, co jsem občas našel v dobrém jídle. Také jsem k ní měl poprvé nedůvěru, jednou jsem ji dokonce málem spolkl, ale časem mi došlo, že ji stačí dát na kraj talíře a nevšímat si jí. Není jedovatá.
Od té doby, co už maminka nevaří, na tu černou kuličku rád vzpomínám.

241877

17.4.2011 4:04

RE: Už nepošlu

Slavek 70.?.?.?

Reakce na 241877

Nejsem Zid, nejsem rasista, nevadi mi zadna etnika v Canade, ziju si slusnym zivotem... a parkrat jsem zabloudil do Zvedavce. Z meho pohledu musim konstatovat, ze Zvedavec je jednostranne orientovany platek, jasne proti Zidum, at jsou kdekoliv a delaji cokoliv. Nikdy jsem se na Zvedavci nedocetl o krvavych atentatech na civility v Izraelskych mestech, na vybuchy v kavarnach, autobusech, zastavkach, obchodech... Nikdy. Zato se tady denno-denne probira a zvelicuje vse, cim se ublizilo sousedum Izraele. Pan Stwora jako editor je jednoznacne za to zodpovedny. At se ted nedivi, ze na teto planete jsou i silnejsi hraci a chteji ho dohnat k zodpovednosti. Inu, co si navaril, at si obhajuje - ale za sve penize. Jeho prohlaseni "pomozte a poslete, nebo nebude Zvedavec" je dobra vyzva - ovsem jenom pro lidi jemu podobne... Mne se hnusi! Takze anti.. hura, zitra posilejte ty "bezcene" zelene papirky, at se mate i nadale kde odbavovat...

242025

17.4.2011 5:27

RE: Už nepošlu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 242025

>Pan Stwora jako editor je jednoznacne za to zodpovedny.
>At se ted nedivi, ze na teto planete jsou i silnejsi hraci a
>chteji ho dohnat k zodpovednosti.
Nemam potize s vami souhlasit, az na dva detaily:
1) "Silnejsi hraci" - chapu, ale to stale jeste neznamena, ze vzdy musi mit pravdu, ze vzdy jsou spravedlivi. "Silnejsi hraci" jen vnucuji svoje zamery pomoci sily. Je ovsem pravda, ze kdo se ji nepodrobi, neprizpusobi, musi pocitat s tim, ze ponese nasledky. Je to vsak spravedlive z pohledu lidstvi, z pohledu svobody???
Krome toho, je legalni, aby byl souzen clovek v jiste zemi za neco, co nema nic co do cineni s tou zemi? Nedopousti se prakticky ta zeme dopredu promyslene protizakonnosti?
>Nejsem Zid, nejsem rasista, nevadi mi zadna etnika
2) S timto budu polemizovat, protoze etnicke souziti v Kanade je jinaci nez jinde. Jsem rasista, protoze nechci mit za sousedy cikany v Cesku, kteri vyrvavaji do noci, protoze v te zemi neexistuji patricne umravnujici zakony, jsem rasista, ze nechci zit v prostredi, kde zvlcili sousede nici spolecny majetek, kde zasahuji svym zivotnim stylem do meho slusneho zivota? Jsem rasista, protoze netouzim zit v Palestine, kde Izrael zabira nelegalne jeden kousek uzemi za druhym? (Odvolavam se na Obamu: Zasazuje se, aby hranice v te oblasti platily z doby pred rokem 1967, cimz jasne dava najevo, ze veskere uzemi, ziskane po tom roce bylo ukradeno.) Citite to ohnisko svaru?

To, jak odsuzujete pana Stworu, je dusledek vasi nalomene patere, v podstate zbabelosti, ne odporem k rasizmu. Jsem presvedcen, ze se svoji slusnosti byste nebyl spokojen, kdybyste zil v sousedstvi s cikany, a totez by platilo s tou Palestinou. Kdyby svet mel byt takovy, jak vyplyva z vasich slov, stali by nad slusnymi lidmi jen silni hulvati s karabaci nad nasimi hlavami preventivne nas uderem nasmerovat.

242026

17.4.2011 6:40

RE: Už nepošlu

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 242025

Slávku, poněkud si sám sobě odporuješ. Píšeš:
>...parkrat jsem zabloudil do Zvedavce. Nikdy jsem se na Zvedavci nedocetl o krvavych atentatech na civility v Izraelskych mestech, na vybuchy v kavarnach, autobusech, zastavkach, obchodech. Zato se tady denno-denne probira a zvelicuje vse, cim se ublizilo sousedum Izraele.
-------
Tebou uvedené zprávy tady na Zvědavci byly, ať už "Ve zkratce" a nebo v diskuzi, ale když ty sem zabloudíš jenom párkrát, tak ti to asi uniklo, proto nemůžeš tvrdit - NIKDY to tu nebylo. Kritika zločinného jednání nemusí znamenat a ani neznamená nenávist. Možná to takhle na někoho působí? Na tebe rozhodně ano, ale jak naznačíš bez kritiky cestu k nápravě?

>z meho pohledu musim konstatovat, ze Zvedavec je jednostranne orientovany platek, jasne proti Zidum, at jsou kdekoliv a delaji cokoliv.
---------
Tohle je ta svoboda projevu. Ty máš právo na svůj vlastní názor a jiní zase na ten jejich a s tímto se ve veřejných diskuzích setkáš poměrně často. Jak se tomu vyhnout? Zakázat diskuze a nebo se zapojit do debaty a ten svůj názor doložit argumenty?
Je tu ještě jedna možnost a to odsoudit vydavatele webu a zakázat šíření "nepohodlných" informací. Ale to už zavání totalitou a to už tady jednou bylo. Nezní to poněkud absurdně?
Co myslíš?

242029

17.4.2011 16:56

RE: Už nepošlu

Vodník 94.?.?.?

Reakce na 241839

V téhle cause ale přece nejde o Zvědavce! Ten se Vám líbit nemusí, prosím. Tady jde o Vás a o mě! Dnes persekuují Stworu, zítra Vás nebo mě. Svoboda je nedělitelná a v této chvíli je každý z nás Stworou, včetně samotných slušných Židů.

242070

17.4.2011 17:17

RE: Už nepošlu

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 242070

>V téhle cause ale přece nejde o Zvědavce! Ten se Vám líbit nemusí, prosím. Tady jde o Vás a o mě! Dnes persekuují Stworu, zítra Vás nebo mě...
-----
Pěkně jsi to napsal Vodníku. Promluvil jsi mi z duše. Cítím to stejně.

242075

15.4.2011 2:20

RE: proc popirat Holocoust zidu?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Nejzajimavejsi je na tom to,ze ,co zidovskeho bylo v rusku,preslo do Ameriky, nakonec,pani -zidovka,Helen Thomas, jez slouzila cela desetileti v Bilem Dome,vice jak trem presidentum ,prohlasila verejne ,ze bily Dum je pod kontrolou zidu,to same prohlaseni bylo i v senate USA, takze Certov_Cert z Ruska presel do USA ,tak,jak rodice Albrichtove,kde dedecek byl pravpu rukou Stalina, tak vnucka obevila svuj zidovsky puvod ,kdyz byla postavena do posice ministra zahranici.
The proof of the facts is stronger than the manipulation of the media to generate expectation of "change" in the imperial politics.

The reality shows that Obama finally ended up trapped by the logic of Zionist power: Joseph Biden, Vice President (control of the lobby on the White House), Rahm Emanuel, head of the Cabinet (control of the lobby over Obama's environment), Timothy Geithner, Secretary of the Treasury (control of the lobby over the Federal Reserve System), and Hillary Clinton, Secretary of State (control of the lobby on foreign policy).
The maximum level of political decision, areas of presidential implementation and the president's environment, the highest level of economic and financial decision, and the design and execution of foreign policy (the heart of the Empire) will be in the hands of operators of the Jewish Zionist lobby (in Liberal version) of the banking "Big Apple" of New York. Takze ,myslici Americane uz vedi,ze kdyz nekdo chce do vlady a neni zid ,tak nema nadeji.Nakonec to priznavaji i Israelske noviny:
"He [Obama] had hired a number of Jewish advisors who are quite critical of Israel.*

http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/128342
Takze,pokud noviny -media mluvi o valce,kterou vede USA,tak to nejsou americti obcane,ale,klika zidu,jez ridi "americkou zahranicni politiku",tam,jim rikaji "neocon" v Rusku "kikes".ale mineni zkutecnosti je to same,Israel takto muze vest valku pres USA.Prospech z valky jde do zidovskych kapes,vina za vrazdy jde na vsechen americky lid.
Jews are only 2.2% of America’s population.

How can 2% of the American population make an American President grovel like a plantation house slave eager to serve some tea?

There are three reasons why 2% of the population can exert this kind of pressure: 1) Their political lobby; 2) Their political over-representation; and 3) Their control of the mass media. Now Jewish media personalities such as Michael Medved, Dennis Prager, Michael Savage and other members of Yahweh’s Chosen Race will tell you that these are false accusations by virulent “anti-semites.” That remark, however, is the entirety of the Jewish counter-argument. Continue reading, and you decide the merit of these claims.

Jews have formed a conglomeration of lobbying groups and political action committees commonly referred to as the Israeli Lobby. The American Israel Public Affairs Committee (AIPAC) is perhaps the most well known pro-Israel PAC. In the 2009 election cycle, AIPAC donated over 2.75 million dollars in contributions to candidates on behalf of Israel, which is up from...Automaticky kráceno

241883

17.4.2011 9:37

Debilizace, ČR a právní normy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Není to obyčejná debilizace? Tahle země má krizi identity. Je to umělý státní útvar bez historických zkušeností na které by bylo možné navázat. A výsledky jsou vidět: hanebná legislativa, krize vlád, justice a vůbec všeho. Nikdo neví co má dělat a jak to dělat správně. Připomíná to banánovou republiku. A ruku v ruce s krizí identity ČR přejímá represivní postoje odkoukané v zahraničí. Nemá dostatek důvtipu stanovit vlastní zákonné normy limitované alespoň určitou snahou o spravedlnost.
Ale na začátek... Ano demogratůru máme, nevymahatelnost práva máme, debilní zákony máme... To stačí. A dál? Komu vadí Zvedavec? Ještě lépe - komu škodí? Copak může někomu škodit blikající monitor?
A jsme na začátku. U debilizace.

242040

17.4.2011 11:13

RE: Debilizace, ČR a právní normy

Lin 85.?.?.?

Reakce na 242040

I tak se to dá říct. Ona krize identity je ale záměrná, stejně tak jsou záměrná protichůdná zákonná nařízení (z tohoto důvodu věčně novelizovaná).
Onen blikající monitor nebezpečný být může - stejně, jako blikající obrazovka TV, noviny, knížky. Nutno však dodat pro koho. Pro debily (když jsme u té debilizace). Nedebil je schopný vlastního úsudku, takže ho neovlivní nic, s čím sám nesouhlasí a čemu nedopřeje pozornost. Pro mě je trpce úsměvná snaha jakéhosi "cosi", nazývaném stát, o mou morální bezúhonnost jakýmsi stupněm "nebezpečí pro společnost". Je to směšné... Pan žalobce má za nebezpečný článek, který žaluje pro popírání zločinů nacistů - a na druhou stranu ho nechává zcela klidným veřejné bagatelizování událostí před a po Mnichovu a naci zločinů třeba na Slovanech.

242046

Příspěvků: 84

11.04. 05:45  ...
11.04. 11:17 Soudce Lynch  RE: ...
12.04. 13:38 udo1  RE: ...
12.04. 13:42 udo1  RE: ...
13.04. 10:29 esw  RE: ...
17.04. 13:17 udo1  RE: ...
11.04. 07:06  Pojdme vsichni
11.04. 07:22 Kájík  podpora
11.04. 07:41 PejsekAK_  proč se tím zabývat?
11.04. 07:56 Esmate  RE: proč se tím zabývat?
11.04. 10:45 Petr Řehák  RE: proč se tím zabývat?
12.04. 03:28  RE: proč se tím zabývat?
13.04. 15:51 Arkan  RE: proč se tím zabývat?
11.04. 09:53 MoUdrostrak  Knihu
11.04. 11:44  RE: Knihu
11.04. 23:34 Satanist  RE: Knihu
12.04. 02:51 Robert Nohejl  RE: Knihu
12.04. 10:22  RE: Knihu
12.04. 10:37 Oracle  RE: Knihu
12.04. 11:27  RE: Knihu
12.04. 15:48 Oracle  RE: Knihu
12.04. 17:11 udo1  RE: Knihu
12.04. 18:35  RE: Knihu
12.04. 22:17 udo1  RE: Knihu
12.04. 22:56  RE: Knihu
12.04. 23:55 Kysučan  RE: Knihu
14.04. 01:02 udo1  RE: Knihu
14.04. 01:12 udo1  RE: Knihu
12.04. 16:44 Gullsy  RE: Knihu
13.04. 08:07 Satanist  RE: Knihu
16.04. 19:23 Gullsy  RE: Knihu
13.04. 17:38 Arkan  Mýlíš se Sataniste, holocaust možná nejde na odbyt v Izraeli,
14.04. 05:37 Satanist  RE: Mýlíš se Sataniste, holocaust možná nejde na odbyt v Izraeli,
11.04. 11:19 fohat  kuk na strejdu
11.04. 11:23 Soudce Lynch  Penize jsou jiz na ceste!!!
11.04. 12:56 srsto  a preco?
11.04. 13:04 Vodník  Udělat jim to co nejtěžší!
11.04. 13:39 martas300  RE: Udělat jim to co nejtěžší!
12.04. 10:51 eda521  RE: Udělat jim to co nejtěžší!
13.04. 00:21 3,14ča  RE: Udělat jim to co nejtěžší!
13.04. 08:57 eda521  RE: Udělat jim to co nejtěžší!
15.04. 16:15 NAFTAK  Ahoj Vodníku
15.04. 22:19 Vodník  RE: Ahoj Vodníku
11.04. 13:50 tiberius  Dirk Zimmerman
11.04. 14:12 Kukyn  Prý je tu svoboda slova
11.04. 15:22 Ondrej Dvorak  NEBUDTE BLAZNI
11.04. 17:18 Ondrej Dvorak  RE: NEBUDTE BLAZNI
11.04. 17:24 Andrew Siddur  Mocenský fanatismus poúnorové ČSR. Obnovená tradice?
11.04. 18:38 Satanist  SuperSport?
11.04. 20:01 vodnik007  proc popirat Holocoust zidu?
11.04. 21:37 Satanist  RE: proc popirat Holocoust zidu?
11.04. 22:18 Andrew Siddur  RE: proc popirat Holocoust zidu?
14.04. 09:30 quido2  RE: proc popirat Holocoust zidu?
14.04. 10:49 aristokrat  RE: proc popirat Holocoust zidu?
11.04. 21:27 Andrew Siddur  Co ví všichni a co ví málokdo
11.04. 19:44 aristokrat  o holocaust vůbec nejde
11.04. 20:44 r.m.  čekal jsem to, dělají to tak skoro všem lidem tady s odvoláními
11.04. 22:42 Satanist  RE: čekal jsem to, dělají to tak skoro všem lidem tady s odvoláními
11.04. 22:16  Je to jejich hra
12.04. 07:39 abc  RE: Je to jejich hra
11.04. 22:35  Dave Irwing: Kriminál
12.04. 01:21 Soudce Lynch  I v Chorvatsku
12.04. 03:19  odpoved "soudum"
12.04. 03:38 coinageboy  Zidi Budou Bojovat
14.04. 15:51 Arkan  RE: Zapomínáte na to, že v době tzv. Lipského procesu
12.04. 17:00 Integrale  KONTAKT
12.04. 21:34 sudca  dufam ze stwora skonci v base
12.04. 22:20 jansmith1984  RE: dufam ze stwora skonci v base
12.04. 23:02 Vodník  RE: dufam ze stwora skonci v base
13.04. 05:17 Esmate  RE: dufam ze stwora skonci v base
13.04. 02:40 greeny  RE: dufam ze stwora skonci v base
13.04. 03:00 Terps  Čas
13.04. 12:25 Petr Řehák  Oduvodneni usneseni
13.04. 12:27 Erwin  Krátké zamyšlení nad
14.04. 18:45  Už nepošlu
14.04. 23:46 Andrew Siddur  RE: Už nepošlu
17.04. 04:04 Slavek  RE: Už nepošlu
17.04. 05:27  RE: Už nepošlu
17.04. 06:40 Mirda  RE: Už nepošlu
17.04. 16:56 Vodník  RE: Už nepošlu
17.04. 17:17 Mirda  RE: Už nepošlu
15.04. 02:20 Robert Nohejl  RE: proc popirat Holocoust zidu?
17.04. 09:37  Debilizace, ČR a právní normy
17.04. 11:13 Lin  RE: Debilizace, ČR a právní normy

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

103

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 117 čtenářů částkou 36 210 korun, což je 103 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 1

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 1

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 3

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Měnové kurzy

USD
22,16 Kč
Euro
25,73 Kč
Libra
30,52 Kč
Kanadský dolar
17,91 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
24,11 Kč
100 japonských jenů
19,49 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,03 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,77 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 062,55 Kč
1 unce stříbra
532,05 Kč
Bitcoin
1 408 631,46 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 228