Diskuze k článku

Nový světový řád a jeho čeští protagonisté

Příspěvků 12

7.2.2011 3:17

Clanek je dlouhy,jakoby zpracovany do detajlu,ale, neni uplny.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Tam jsou polopravdy a postavy-jmena nejsou plne vystihnute ,nebot ,jikdo ze ctenaru nemuze dostat konecny prehled a tim i cil,co to vsechno znamena pro nas ctenare v konecne fazi v honbe za nadvladou nad celym svetem ao to tu jde predevsim.Obrazek toho vseho by mel byt dan v plnem svetle,tohl eje to,co se nam vyklda v oklestene a cenzurovane a neuverejnene historii.Prikladne v druhe svetove valce cteme jmena hrdinu,generalu a nasledky valky,kobercove bombardovani,zapalne pumy a jine, ale,kdo si uvedomi,ze Churchil,jeho poradce v ramci bombardovani zidovsky profesor Frederik Lindeman, byl dle zidovskych zakonu zidem,ze valku zacal zidovsky kongres v roce 1933,ze nejvyssi velitel spojeneckych vojs byl "hrozny svedsky zid" Eisenhauer, ktery plnil prikazy zida Roosvelta-Rossocampo,ze Poustni boure byla opet v rukach Swartzkova, bombarodovani Belehradu,zida ,velitele leteckych sil NATA-Benjamin Nemenovsky,jinak jmenovany Wesley Calrk, takto vidime mnohe valky zcela v jinem svetle ,nez jak se nam predkladaji a proto i ve vasem clanku je dulezite znat pozadi osob,ne jejich karieru, ta dostane uplne jinou formu,kdyz budem vedet,kdo koho zastupuje,co rika,co dela a hlavne,kam on sam se radi, pro koho ve zkutecnosti pracuje.Vydelavaji miliony,ale ,svou podvratnou cinnosti-zlodejnou,napomahaji jeste vetsim zlodejum k bilionum a trilionum dolaru,jejiz konecna stanice je novodobe otroctvi, jez nebude mit obdobi,co svet svetem stoji,potom ,oni sami nam ukazi svou pravou tvar a Vas clanek bude jen papirovym svedkem ,jak kratkozrace jsme videli.
Magazine on June 25 1982 :
” OUR RACE IS THE MASTER RACE, WE JEWS ARE DIVINE GODS ON THIS PLANET, WE ARE AS DIFFERENT FROM THE INFERIOR RACES AS THEY ARE FROM INSECTS. IN FACT COMPARE TO OUR RACE, OTHER RACES ARE BEASTS AND ANIMALS. OTHER RACES ARE CONSIDERED AS HUMAN EXCREMENT. OUR DESTINY IS TO RULE OVER THE INFERIOR RACES.
OUR EARTHLY KINGDOM WILL BE RULED BY OUR LEADER WITH A ROD OF IRON.THE MASSES WILL LICK OUR FEET AND SERVE US AS SLAVES”

Why do Americans tolerate these people who have openly admitted they want to destroy the United States and surrender the nation to a World government?
Jinymi slovy,kdo jsou ve zkutecnosti tihle manipulatori a zbohatlici s gansterskym jednanim-Karel Schwarzenberg,Alexander Vondra,Jiri Pehe,Karel Kovanda a michael Zantovsky?
Vzdyt, vsichni pamatujeme generalniho tajemnika komunisticke strany Slanskeho-Salzmana,soudruh sem a soudruh tam, ale, nakonec vyslo ve znamost,syn velkoobchodnika,zidovskeho puvodu a tak dale a ti ostatni -stein, co vladli Ceskoslovenskemu narodu.
Znat pravdu,potom da Vasemu clanku pravy smysl,co se vlastne deje doopravdy,komu to prospeje a kdo zaplati svou cenu, kdo bude konecnou obeti ,techto uspesnych "obchodniku" a jejich nadrizenych pro nez slouzis tim,ze se dockaji take tucne odmeny ve jmenu internacionalismu se vsemi podobnymi jmeny ke konecnemu oznaceni.
*UN: World Government of the Super Rich: The UN Constitution was copied almost word for word from the Soviet Constitution by Gromyko, Soviet Foreign Secretary and Alger Hiss, U.S...Automaticky kráceno

237728

8.2.2011 3:28

RE: Clanek je dlouhy,jakoby zpracovany do detajlu,ale, neni uplny.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 237728

Svet je uplne jiny ,nez ,jak je nam vykladan, maly priklad.....
http://johndenugent.com/images/fdr-wanted-provoke-...
In today’s frame of reference, which tolerates the Korean and Vietnam wars having been fought without constitutional legitimacy, it is difficult to appreciate F.D.R.’s dilemma in 1941. He was sentimentally attached to China, whence Grandpa Warren Delano [JdN" a Sephardic Jewish name; the homosexual and Jewish current mayor of Paris, France, is a Delanoe], a traditional Old China hand, had thrilled the young Franklin with tall tales of clipper ships, pirates, mandarins, and perhaps even something of the opium operations that had contributed a million dollars to the family fortune.
To je trochu jine cteni ,nez jsme zvykly,ale ,ukazuje pravy stav veci.
http://johndenugent.com/english/english-roosevelts-planned-false-flag-attack-on-japan
Myslim,ze clanky by mely byt psat k veci,co je pravou pricinou,ze lide jdou do valky, nakonec ,muslimizace Evropy je pripravou na velkou nabozenskou valku mezi krestany-domacimi, a pristehovalci-muslimy, myslite,ze tato cinnost vlny emigrantu je nahodna? V zadnem, pripade,to je planovana akce.
Dnes, je svět opětně na pokraji války, pomineme slova generála israelské armády, Sulchan Aruchu, poradce Ariel Sherona, který řekl doslova, at dělají křestani, co chtějí tak se třetí světové valce nevyhnou.

237770

7.2.2011 4:43

Mejla

Mejla 83.?.?.?

Živnostenská banka podobně jako další podniky přežila Rakousko-Uhersko, 1. republiku, okupaci i komunistickou nadvládu. Zničilo ji až řádění komunistického udavače Kunerta, který z ní po r. 1989 původně udělal banku pro "lepší lidi", čímž ji dostal do izolace a nakonec byla pohlcena konkurencí. Ovšem nejvíc na tom vydělal právě Kunert. Podobně tak Dlouhý, kerý bojoval jako lev proti dodávkám zemního plynu z Norska do ČR, aby neurazil svoje řídíci orgány v Moskvě. A není náhoda, že Dlouhý nyní dělá pohůnka jedné z firem, která se nejvíc podepsala na finanční krizi - Goldmann Sachs.

237731

7.2.2011 11:12

RE: Mejla

Vanguard 195.?.?.?

Reakce na 237731

Nevzpomínám si, jak se k plynu z Norska stavěl Dlouhý, ale jsem si na 100% jistý, že to byl Klaus, kdo byl velmi zásadně proti všem projektům, které měly snížit naši energetickou závislost na Rusku.

237742

7.2.2011 12:15

Skvělý článek, ale k charakteru NašehoPánaKnížePána

MoUdrostrak 88.?.?.?

K dokreslení a upřesnění obrázku NašehoPánaKnížePána je potřeba určitě dodat, že údajně nikdy nebyl rakouským oVčanem, nýbrž si stále hýčká oVčanství zurichšské tj. švýcarské, coby dědičné právo domovské pro svojí větev Schwarzenbergů od středověku. Tolikvá k jeho "ryzímu češství" a nezaprodanosti...

K osobnostnímu charakteru zase příliš neposlouží fakt, že kvůli majetku se zřekl svých rodičů a nechal se osvojit svým strýcem.

Že to nebyla náhoda, potvrzuje i fakt, že to samé na minus prvou provedl se svým synem, kterého zase nechal adoptovat milencem své sličné minulé/a opět i současné(sic!)/ rakouské manželky Therese. A propós, že i jí není nic podlého cizí:

Johannes Hardegg, Theresin otec, usazený na dolnorakouském zámku Ulrichskirchen, ...patřil k přívržencům Adolfa Hitlera a podobně jako mnoho šlechticů očekával od nově nastolených poměrů ve třetí říši především osobní prospěch a výhody. Záhy vstoupil do nacistických organizací a dotáhl to až na führera SA, docházel také do Německého klubu založeného v roce 1908, v jehož stanovách ze třicátých let stojí: „Členy mohou být jen Němci árijského původu, kteří se hlásí k zásadám německého nacionálního socialismu."
Therese se s minulostí svého otce vyrovnala s přímostí sobě vlastní: „Můj otec byl nacista," prohlásila bez vytáček.

Čeští pravicující oVčané v podhradí rodinných Orlíků a nových Toskánských Špindlů - hbitě DOPRAVA, po moUdré s tlustou kalkulačkou a Smlouvou ODS s oVčany[smích]

Zaprodávání (se) je IN [velký smích]

237747

7.2.2011 15:01

ZPRÁVA PRO REDAKTORA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Nejčastější útoky na váš webzin jsou v rubrice Zajímavé adresy, kde útočníci označují adresy, že link nefunguje. Nyní opět takto označili poslední (fungující) odkaz o cikánech! Já bych tuto funkci zrušil. Srdečně zdravím.

237752

8.2.2011 1:50

RE: ZPRÁVA PRO REDAKTORA

greeny ntpng (zavináč) activ8 (tečka) net (tečka) au 116.?.?.?

Reakce na 237752

Mame nejmene petkrat za tyden na televizi tady u nas v Australii holocast na radiovych vlnach daleko vickrat u Vas to bude to same zapomel jsem na Cikany to same Pamatujete na propagangu z prvni svetove valky, kde Nemecti vojaci vrazdili belgicka nemluvnata bajonetovanim? Ne? Jo tak to bylo. Yo je presne to same jako tech pet millionu v Osvetcimi.Mam Churchilovy memoary, Eisenhaurovy memoaru a de Gaullovy memoary,paklize mi nekdo buce moci poukazat ne holocoust jednim jedinym slovem omluvim se a tu celou lez prohlasim pravdou

237768

7.2.2011 21:27

Věděl bych jak vyléčit tuto zem

karel12 84.?.?.?

použít léčivo AK a aplikovat v dávkách u zdi !!!
Samozřejmě se musí léčit od nejvyších, jt od hradu, pokračovat přes vládu-senát-parlament-úřady- až po managment podniků a nemocnic,
už jen eliminací těchto darmožroutů by se ušetřily miliardy a to nemluvím o škodách které páchají svou čiností !!!

237761

8.2.2011 11:17

RE: Věděl bych jak vyléčit tuto zem

greeny ntpng (zavináč) activ8 (tečka) net (tečka) au 116.?.?.?

Reakce na 237761

Mate svatou pravdu a byl by to a jeto jedno z nejlepsich vychdisek z teto katastrofalni situace

237782

8.2.2011 22:47

RE: Věděl bych jak vyléčit tuto zem

Nasraný 195.?.?.?

Reakce na 237761

Ve vedení našeho státu je katastrofálně-zoufalá skupina diletantů,kteří už nevědí kudy kam. Posluhují tzv.iluminátům,kterým jde o nastolení NWO,a to bez skrupulí.Těmto reptiliánským "lidem" je osud 6 miliard lidí šuma fuk,což neustále dokazují různými skrytými projekty na depopulaci lidstva/prasečí, či jiná chřipka/,AIDS,SARS a pod. Tyto laboratorně vytvořené nákazy nás mají zabít nebo následně sterilizovat a způsobit další netušené nemoci pomocí pochybných vakcinací. Když už bych začal léčbu dr.Kalašnikovem s lékem AK,tak nejdříve u těch Rotchilldů,Rockefellerů,Buschů,Chaneyů apod.Oni vlastní 90 procent světového bohatství !!!Ti ostatní by pak zbaběle zdrhli...je mi z nich na [bliji]

237813

9.2.2011 12:58

RE: Věděl bych jak vyléčit tuto zem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 237813

zdá se, že zrovna vy s předřečníky, Nasraný Nicku, chodíte na očkování poměrně často...ty netušené choroby se dají vytušit patrně jako duševní...
buďte při výběru očkování (i čtiva) opatrnější... [mrknutí jedním okem]

BN

237833

8.2.2011 0:34

seznámek k

r.m. 62.?.?.?

[bliji]

tihle profikolaboranti z okupantama by bez smířlivýho Havla čli buď na větev nebo od válu, neměli bychom takové problémy

237765

Příspěvků: 12

07.02. 03:17 Robert Nohejl  Clanek je dlouhy,jakoby zpracovany do detajlu,ale, neni uplny.
08.02. 03:28 Robert Nohejl  RE: Clanek je dlouhy,jakoby zpracovany do detajlu,ale, neni uplny.
07.02. 04:43 Mejla  Mejla
07.02. 11:12 Vanguard  RE: Mejla
07.02. 12:15 MoUdrostrak  Skvělý článek, ale k charakteru NašehoPánaKnížePána
07.02. 15:01  ZPRÁVA PRO REDAKTORA
08.02. 01:50 greeny  RE: ZPRÁVA PRO REDAKTORA
07.02. 21:27 karel12  Věděl bych jak vyléčit tuto zem
08.02. 11:17 greeny  RE: Věděl bych jak vyléčit tuto zem
08.02. 22:47 Nasraný  RE: Věděl bych jak vyléčit tuto zem
09.02. 12:58  RE: Věděl bych jak vyléčit tuto zem
08.02. 00:34 r.m.  seznámek k

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Šílené, lidé to dál trpí? Známý právník udeřil na Vojtěcha.28.10.21 09:08 Česká republika 0

Štvrtá vlna fašizace je tady27.10.21 23:28 Česká republika 0

Britská vláda přiznává: dvě injekce a kus vaší přirozené imunity je pryč27.10.21 18:30 Británie 1

Počas Španielskej chrípky 92% ľudí umrelo na bakterialnu infekciu z nosenia rúšok27.10.21 18:13 Neurčeno 1

České banky začínají podléhat teroru Green Deal26.10.21 23:01 Česká republika 5

Pravda s očkovacím utrejchem leze na porvch - vláda podepsala likvidační smlouvu26.10.21 19:51 Česká republika 3

Očkovaní: Nula protilátek. Neočkovaní: Plno. Vynesla laborantka26.10.21 18:51 Česká republika 3

Už je to tady: Covid se stal epidemií neočkovaných, tvrdí vladní loutky26.10.21 11:07 Česká republika 8

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 16

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 2

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
22,16 Kč
Euro
25,72 Kč
Libra
30,46 Kč
Kanadský dolar
17,91 Kč
Australský dolar
16,63 Kč
Švýcarský frank
24,13 Kč
100 japonských jenů
19,50 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,56 Kč
100 maď. forintů
7,08 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 853,07 Kč
1 unce stříbra
532,40 Kč
Bitcoin
1 305 594,54 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 478