Diskuze k článku

Co udělat s Izraelem?

Příspěvků 48

25.1.2011 7:10

Bojkot, politická a obchodní izolace.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Na úrovni státu je obchodní embargo de facto válečným aktem, ale jednotlivci to mohou udělat za předpokladu, že bude označeno vyrobeno v Izraeli a bude aspoň na netu publikováno, co se děje každodenně po desítky let Palestincům. I když není důvod nevyloučit grázlíka soustavně porušující pravidla. Ve škole ve třídě to fungovalo neomylně, pár dní izolace umravnilo do rozumných mezí i hajzlíka s bezohledným přerostlým sebevědomím, i kdyby měl sílu jako bejk. Ten, kdo spolehá na sílu rozumí pouze síle, ale silové řešení bývá povětšinou nejhloupější varainta a v případě Izraele není použitelné. Kdo by z důvodu odstranění režimu apartheidu riskoval poslední velkou válku, že ano? Ale izolovat se od vzteklého psa znamená nenásilnou formou pracovat na jeho změně. To by mohlo přinutit lidi v Izraeli, aby skutečně prosadili k moci vládu, která bude preferovat nesilová řešení problémů.

236752

25.1.2011 16:46

RE: Bojkot, politická a obchodní izolace.

korutan 81.?.?.?

Reakce na 236752

Nějakou dobu jsem stránky zvědavce navštěvoval pouze orientačně, abych neztratil přehled o probíraných tématech. Popravdě mne překvapilo, jak minimálně se posunula probíraná témata za tu dobu. Je pravdou, že běh života se stále ubírá silně obdobnými cestami a problémy zůstávají. Jenže zůstávají i návrhy na jejich řešení. Nápad s embargem zboží vyrobeného v Izraeli jsem se zde setkal již před dvěma roky. A vzal jsem si jej k srdci. Ale dnes nemám pocit, že se jedná o něco podstatného.
Možná, že se pletu, ale myslím, že daleko podstatnější a účelnější by bylo ignorovat ty, jež pan Bartoš ve svém článku označuje jako „pravdoláskovce“. Ti jsou na naši „přízni“ daleko závislejší, něž-li export státu Izrael. Proto je také tak silně pobuřuje jakékoliv sumární vyjmenování ať v nějakém seznamu, či jiným způsobem. Aby v jejich „sestavě“ neměli ostatní lehkou orientaci. A jejich urputná snaha dehonestovat označením za antisemitu každého, kdo toto učiní, mluví sama za sebe. Pokud jsou jejich úmysly tak křišťálově průzračně a andělsky čistém proč se tolik brání, aby veřejnost znala jejich provázanost a zařazení v mocenské struktuře?
Na základě tohoto názoru jsem si zavedl jednoduchou praxi. Pečlivě sleduji, kdo z těchto lidí jak se k čemu staví a jaké má vazby na ostatní z této grupy. To je pro mne do velké míry směrodatným ukazatelem, abych se k tomu, či onomu, postavil zády, nebo minimálně s maximální pochybností a ostražitostí. A tak navrhuji doplnit odmítání izraelského zboží odmítáním podpory našim „pravdoláskovcům“, kteří jsou předvojem Izraele zde, mezi námi a kteří jeho zájmy a zájmy jeho spojenců, prosazují velmi vehementně, vytrvale a bohužel úspěšně.

236782

25.1.2011 10:53

Zrudny rasisticky a genozidni Stat Israel - erodujici enklava Brooklynskych chradnoucich yeshiw

MoUdrostrak 88.?.?.?

Konec Statu Israele paradoxne nastal s prvnim vystrelem USA na Iraq v roce 2003. Tesne predtim spadl raketoplan s Ilanem Wolfermanem vulgo Ilanem Ramonem, letajicim vrahem civilistu na Strednim Vychode a mj. i humanitarnim bombarderistou irackeho jaderneho reaktoru Osirak.

Palestinci a dalsi obyvatele nejen Stredniho Vychodu slavili ten pad raketoplanu s Wolfermannem dlouho do noci. Kebab, halva a baklava se servirovala zejm. EUropanum ZADARMO v neomezenem mnozstvi.

Vyvoleny narod zacal jeste vice pistet po humanitarnim bombardovani a dobyti Bagdadu a jeho ropnych poli. 13 lete usmrkankyne v Israeli, ale i Brooklynu prosili v TV zaberech hodneho presidenta G.W.Bushe, aby uz naridil utok, ktery je zbavi strachu ze ZBRADNI HROMADNEHO NICENI, kterymi Iraq ohrozuje nejen New York a TelAviv, ale i Antarktidu, Venusi a Casiopeiu.

V tu chvili mi hlavou problesklo, ze byt opovrzenihodnym zidem, preji si presny opak: Okupaci uzemi velkeho a strategicky duleziteho jako Iraq, ztrati nevyzpytatelny a kontroverzni Izrael pro USA jakykoliv vyznam:

1. USA budou muset pacifikovat nesouhlasnou miliardu a vice muslimu, Arabu, aby dostali od nich alespon minimalni podporu k opanovani Iraqu, nastoleni tam loutkove vlady, se kterou by alespon nekdo byl ochotny jednat a navazat diplomaticke a kulturni styky.

2. Zrudny rasisticky a genozidni Stat Israel se stane presne tim "spojencem" a osinou (nekde), kterou bude pro USA nejhorsi vizitkou. Geostrategicky (pri obrich zakladnach USA v Zalivu a Saudi Arabi) nebyl Israel dulezity uz delsi dobu.

Paradoxne si zide podrezali vetev pod sebou dobrovolne. Stejne tak se stal po sjednoceni Nemecka nedulezitym Zapadni Berlin (nekdejsi enklava Zapadu v OstBlocku). A proto Zapadni Berlinane peclive udrzovali dokud to slo svuj vyjimecny statut.

Zide se naopak americke pevninske letadlove lodi dobrovolne a komsomolsky sami vzdali. A od te doby jsou na vyplatni pasce sve dojne krachujici a bankrotujici kravy velice opozadeni. Analogie historie obcas sedi beze zbytku...

236759

25.1.2011 19:48

RE: Zrudny rasisticky a genozidni Stat Israel - erodujici enklava Brooklynskych chradnoucich yeshiw

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Reakce na 236759

Dekuji vam za skutecne zduvodneni, proc mel v Brdech uz davno stat radar schopny zamerit sionistickou raketu vypalenou na Evropu, predevsim na Nemecko, ktere se brzy stane pro Israel nepritelem cislo 1.

236794

25.1.2011 11:04

Přemítám, že postavení Izraele na "hanbu" by mu mohlo pouze prospět!

63 88.?.?.?

Myslím, že návrh pana Bartoška je správný! Stále se ozývá ze strany zastánců zločinů páchaných Izraelem, že takové zločiny /krádeže pozemků,vraždění, mučení/,jsou přijatelné, protože Izrael se cítí ohrožen a musí se bránit!
Vyloučením z OSN a postavením Izraele na "hanbu", by se Izraeli nic nepřihodilo z hlediska "bezpečnosti",ale jasně by se celému světu ukázalo, že si Izrael stále nemůže vytírat z OSN pozadí
a že také platí nějaké mezinárodní právo a obecné bezpečnostní mezinárodní principy, včetně mezinárodní kontroly jaderných zbraní, kde se také Izrael chová,jako venkovský neomalený "křupan".

236760

25.1.2011 13:09

pomník holocaustu 200milionu Indiánu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

nebyl dosud Evropany,vulgo Američany vystavěn,takže nečekat podstatné změny,příklady táhnou..... [zahanbení] [zahanbení]

236766

25.1.2011 15:30

RE: pomník holocaustu 200milionu Indiánu

Arkan 70.?.?.?

Reakce na 236766

To by mne docela zajímalo, kde bereš, "ty pisateli, který si přeje zůstat v anonymitě", ty údaje o Indiánech. To si ty "numera" taháš z klobouku nebo máš opravdové zdroje informací, o kterých ostatní lidé nevědí? Pomník holokaustu 200 milionů Indiánů nebyl a také nikdy nebude Američany vystavěn, protože v Severni, Střední či Jižní Americe nikdy 200 milionů Indiánů nežilo a jak to tak vypadá nikdy jich tady 200 milionů žít nebude.

Já žiji v Kanadě, která historicky byla k Indiánům slušnější než Američané. Oni se sem lidé také tolik nehrnuli, protože je tu přece jenom větší zima než třeba v Jižní Karolině nebo v Kalifornii. Navíc to tady měli v rukou Britové a ti měli - alespoň v minulosti větší smysl pro fair play. Co přineslo původnímu obyvatelstvu (odhad půl milionu až jeden milion na území dnešní Kanady) největší pohromu byly "evropské" nemoce - chřipka a pravé neštovice. Tyto nemoci dokázaly decimovat 40 až 80% domorodců (ať už to bylo v Kanadě, USA, Mexiku, Jižní Americe). Pochopitelně neustálé šarvátky, indiánské války, jak s evropskými přistěhovalci tak i mezi jednotlivými kmeny, Huroni, Iroquoa, Black foot, Mohykáni, atd. nárůst původního obyvatelstva nepřinesly. Dodnes žije v Kanadě kolem 600 různých indiánských kmenů, a celkový počet Indiánů se pohybuje kolem 1,2 milionů.

Takže pro příště, dříve než uveřejníš nějaký nový nesmysl, ověř si to. Jinak by to mohlo dopadnout jako s počtem obětí v koncentračním táboře Osvětim-Březinka, kde se počty zabitých a spálených vězňů neustále měnily, až se nakonec došlo k cifře 1.1 milionu zavražděných, což bylo na tehdejší poměry technicky proveditelné.

236777

25.1.2011 17:37

RE: pomník holocaustu 200milionu Indiánu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 236777

tento kanadsko francouský film to zminuje a mimochodem NENÍ TO BLBÝ FILM http://www.youtube.com/watch?v=O2kJtr8B4YQ&feature=related [oči v sloup] [oči v sloup]

236785

25.1.2011 19:57

RE: pomník holocaustu 200milionu Indiánu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Reakce na 236777

Prosim pekne soudruhu Arkane, je to cislo 1.1 milionu konecne nebo bude zase "zpresneno"?

236796

25.1.2011 21:19

RE: pomník holocaustu 200milionu Indiánu

steve 97.?.?.?

Reakce na 236796

.. toto cislo bude "SILNE ZPRESNENO". Jiz dnes odhadnuta hranice zpresneni se pohybuje mezi 16 az 38 miliony .., po prozkoumani dusud neobjevenych archivu, ktere budou brzy objeveny - se zpresneni zpresni az na 72 milionu, popr vice ..

236800

26.1.2011 3:22

RE: Čest práci, soudruhu anonyme!

Arkan 70.?.?.?

Reakce na 236796

To číslo 1.1 milionů konečné ještě není, ÚV strany o tom teprve debatuje, ale jak říkají někteří členové ÚV to číslo se přibližuje k tehdejším technickým možnostech nacistů. Německo bylo - alespoň v minulosti po sjednocení- něco jako Japonsko v 19. století - velice technologicky vyspělé, dnes je ovšem plné Turků, Kurdů, ručníkářů a melanin rich (velice opálených) negrů. Pokaždé, když se vracím na dovolenou do Evropy a létám přes Německo či Rakousko si to plně uvědomuji. Jsem po tátovi poloviční Němec a proto to víc bolí. Pokud bys měl ještě další dotazy, přijď mezi nás na třídu Politických vězňů a přihlaš se u vrátného soudruha Semeráda a ten tě zavede k příslušnému referentovi, který ti celý ideologický problém včetně statistiky objasní z hlediska marxisticko-leninského dialektismu. Můžeš se tam setkat i se soudruhy Peleškou a MoUdrostákem, ti si tam často chodí pro rozumy. Čestík. [smích]

236819

26.1.2011 18:50

RE: Čest práci, soudruhu anonyme!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 236819

Co to?Komunisti vam pomohli zalozit stat Izrael a vy je najednou nemate rad?Co to predvadite za trapne divadelko?

236850

26.1.2011 16:30

RE: pomník holocaustu 200milionu Indiánu

KILLROY 192.?.?.?

Reakce na 236766

200 milionov? hm... oni myslia jako bizonov predtym ako Buffalo Bill zacal uradovat? [velký smích]

236843

25.1.2011 13:37

vyloučení izraele z osn ?

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 85.?.?.?

Malé technické pozastavení. Opravte mě, pokud se mýlím, ale vyloučení izraele z osn není v případě veta usa realizovatelné.
Stejně jako jakékoli rozhodnutí osn je vůči izraeli v podstatě neplatné, neb usa veto ho v podstatě ruší....myslím že těchto usa vet ve prospěch izraeli bylo více jak sto nza posledních cca 20-30 let.Princip je v tom, že nemusíte mít jako velmoc právo veta, stačí mít vazala, který ho ve všech vašich případech uplatní.A poté se vás existence osn, popřípadě jejich sankce v podstatě nedotknou.. Proto je osn jako nástroj tak bezzubé.

236768

25.1.2011 13:50

RE: vyloučení izraele z osn ?

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 236768

>Opravte mě, pokud se mýlím, ale ...

Bohužel se nemýlíte. [naštvaný]

236770

25.1.2011 14:56

RE: vyloučení izraele z osn ?

steve 97.?.?.?

Reakce na 236770

.. nechapu vase rozcarovani .., - vzdyd to je prece prave poslani OSN. Mimo jine - zkuste navstivit napr. nejake "bytecky" onech "pracovniku" OSN, poptejte se na jejich "rezii" - a pochopite proc OSN fungovalo, funguje a fungovat bude tak - jak se od nej "ocekava" ...
.. zcela stejne - Brusel, EU .. [mrknutí jedním okem]

236774

25.1.2011 17:21

RE: vyloučení izraele z osn ?

mew 109.?.?.?

Reakce na 236768

Rezoluce Valného shromáždění OSN jsou nezávazné, mají chrakter DOPORUČENÍ (taková byla rezoluce z r, 47 o založení israele na BV). Rezoluce Rady bezpečnosti OSN jsou závazné, ale je tam právo veta USraele, Ruska, Číny, atd.

Takže OSN je bezzubá žvanírna (možná ustavena jako budoucí příbytek svetové vlády) a israel si z pozice svého válečného arzenálu jaderných zbraní může s OSN a USraelem s právem veta, vyvolenou riť vytírat dle libosti.

Jedině izolace světovou veřejností - ale, je otázka, jak by reagovala globální Synagoga Satanova.

236784

25.1.2011 18:35

RE: vyloučení izraele z osn ?

Miloslav Alčer 188.?.?.?

Reakce na 236768

V tom případě je potřeba nejprve z OSN vyloučit USA a teprve potom už v klidu Izrael. [chechtot]

236789

26.1.2011 3:41

RE: vyloučení izraele z osn ?

Arkan 70.?.?.?

Reakce na 236789

Miloslave Alčere - to je velice hezké jméno, (to máš po tatínkovi nebo je to jenom pseudonym ?), USA z OSN vyloučit nelze, protože by pak nebyl nikdo, kdo by financoval desítky různých afrických darmožroutů, kteří - i přesto, že žijí v NY ve velice pěkných residencích - nikdy žádné poplatky OSN neplatí. A tito "vyžírkové", jejichž pobyt je často (jelikož Američané jsou tak politicky korektní) financován vládou USA pak z vděčnosti hlasují pro všechny rezoluce proti USA a státu Izrael.

236820

26.1.2011 19:18

RE: vyloučení izraele z osn ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 236820

těším se na den, kdy v Americe konečně dostanou rozum a do Afriky nepošlou ani jeden granát nebo pytel bezcenného obilí.A to bude velmi brzy, protože čínští soudruzi nevědí s co s dolary a Evropanům z pochopitelných důvodů moc nedůvěřují.

236852

25.1.2011 18:04

skoda jen

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 78.?.?.?

ze arabi nejsou jednotni, asi by uz davno smazali licousniky z mapy sveta [smích] [bliji]

236787

26.1.2011 5:00

Štefane, mohu tě ubezpečit o tom,

Arkan 70.?.?.?

Reakce na 236787

že Arabové, všichni sousedi státu Izrael jsou velice jednotní v jednom, tj. v tom, že stát Izrael nesmí existovat. Problém je v tom , že v každé válce prohráli. A po poslední vítězné jomkipurské válce Izrael udělal nesmírnou chybu, neudělal to, co udělali Češi po II. světové válce, tj. nevystěhoval všechny Araby za Jordán do Jordánska, tam kde mají ten opravdový palestinský stát. Tehdy byl svět na straně státu Izrael, neboť Arabové byli jasní agresoři, ale Izrael se řidil havlovským heslem "Nejsme jako oni" , jsou to prostě "suckers", a Araby nevyhnal stylem - 30 kg na osobu, jednoho oslíka či velblouda a šmytec, a za tuto blbost bude Izrael ještě dlouho do nekonečna platit. Po II. světové válce došlo k mnoha přesunům národů, jen tak namátkou, ke zničení a vylidnění Východního Pruska, západního dnešního Polska, sudetských Čech od Němců, atd. a svět stále existuje; a Němci ani "nepípnou" o nespravedlnosti SSSR či Polska v otázkách německých vystěhovalců. Jak už říkal moudrý J. V. Stalin, "Není člověk, není problém", a to platí dodnes.

236822

26.1.2011 6:18

RE: Štefane, mohu tě ubezpečit o tom,

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 236822

Hmm, a to jako Izrael napadli v té válce Palestinci? A čím proboha, házeli po nich boty?

236823

26.1.2011 14:19

Hmm, hmm, izraelští a palestinští Arabové v jomkipurské válce

Arkan 70.?.?.?

Reakce na 236823

stát Izrael nenapadli. Pamatuji si, když jsem poprvé navštívil Izrael začatkem devadesátých let a ptal se na různé věci, tak Izraelci říkali, že se naopak chovali velice příkladně, dalo by se říci "loajálně" a ani botičky neházeli. Arabové mají totiž dobře vyvinutý "čuch" a velice záhy si uvědomili, že kdyby se chovali jako tzv. pátá kolona a vráželi Izraelcům kudlu do zad, že by to s nimi mohlo velice špatně dopadnout.

Pochopitelně - zejména ty první tři dny, kdy izraelská armáda dostávala na frak - v domech či v bytech jásali, rozdávali dětem sladkosti a v duchu si říkali, "..tak támhleten barák bude můj, tohle pole i s tím traktorem bude naše, atd..." a jen poslouchali egyptské a syrské rozhlasové stanice. A arabská rádia hovořila o tisícovkách padlých Židů, o stovkách sestřelených letadel a stovkách zničených tanků, nemluvě o stovkách zajatých izraelských vojáků. Po třech dnech se začala situace obracet a jak to skončilo - naprostou porážkou arabských armád, zejména egyptské armády - to všichni dobře víme. A tak ten barák, to pole i nadále zůstává Židům, snad příště. La hawla wa la quwwata illa billah. Jen s Aláhem existuje síla a moc, jak říkají muslimové v krizových dobách.

236836

26.1.2011 15:21

RE: Hmm, hmm, izraelští a palestinští Arabové v jomkipurské válce

korutan 81.?.?.?

Reakce na 236836

> Arabové mají totiž dobře vyvinutý
>"čuch" a velice záhy si uvědomili, že kdyby se chovali jako
>tzv. pátá kolona a vráželi Izraelcům kudlu do zad, že by to
>s nimi mohlo velice špatně dopadnout.

Prosím o objasnění, o co hůře by mohli dopadnout, než-li dopadají dnes!? Ti arabové s vyvinutým "čuchem"? A nebo ho zase tak moc vyvinutý nemají? A nebo byli pouze loajální, což je verza pro Vás nepřijatelná? [smích]

236840

26.1.2011 20:58

K mému příspěvku není nic na objasňování, korutane.

Arkan 70.?.?.?

Reakce na 236840

Skoro dvacet procent obyvatelstva státu Izrael jsou izraelští Arabové (Arab, Čech, tj. jména národností se píší velkým písmenem). To jsou potomci, již druhá a třetí generace, těch Arabů, kteří nevyslyšeli výzev arabských vlád v roce 1948 a 1949 a neopustili své příbytky a přežili všechny ty různé války. A dnes se vesele rozmnožují jako králíci v Austrálii, neboť na rozdíl od sekulárních Židů, kteří mají maximálně dvě, tři děti, rádi souloží na "vostro" (berou si příklad z vůdce Hamásu Ismaíla Haníji (ten těch parchantů už má třináct, nevím zda jenom s jednou manželkou).

Jako občané státu Izrael požívají všech výhod, které jim jako občanům stát poskytuje, tj. vzdělání jak pro muže tak i pro ženy, lékařská péče, penzijní pojištění, přídavky na děti (v tom jsou opravdoví umělci, podobně jako Hnědočeši - občané římské národnosti - v ČR), mají zaměstnání, podporu v nezaměstnanosti, vlastní noviny a časopisy, politické strany, své zástupce v parlamentu, atd.

Suma sumárum, daří se jim daleko lépe než by se jim dařilo v Gaze či ve West Bank. Při své poslední návštěvě Izraele (to bylo už po vybudování těch betonových či železných zdí či plotů na ochranu před teroristy, ty - mimochodem - vybudovali palestinští dělníci) jsem na přechodech u těch zdí neviděl žádné fronty izraelských Arabů, kteří by se rádi přestěhovali do Gazy či do West Bank. A to i přesto, že - podle politologa Pelešky - jsou mučeni, vražděni a je jim kradena půda. On to pořadí v poslední době Peleška pozměňuje, takže vraždění, mučení, krádeže nebo krádeže, vraždění, mučení, choice is yours. A mimochodem palestinští Arabové z West Bank stojí DOBROVOLNĚ fronty na izraelská povolení na práci v Izraeli (tam jsou totiž za práci placeni dvakrát tolik než kolik by dostali za stejnou práci - kdyby tedy nějaká byla - od PA - Palestinské Administrativy).

236854

28.1.2011 12:25

RE: K mému příspěvku není nic na objasňování, korutane.

Lin 85.?.?.?

Reakce na 236854

Já tedy nevím, ale pokud má někdo iraelské občanství, je snad naprosto normální věcí, aby s ním bylo nakládané stějně, jako s každým jiným občanem.
A mám dotaz: těmi zástupci parlamentu myslíte ony tři (ve stodvacetičlenném parlamentu) z jedné ze dvou arabských stran? Myslíte tytéž dvě (víc jich tam podle mého není) arabské strany, kterým izraelská volební komise zakázala účastnit se posledních voleb s tím, že "kneset musí zůstat pouze židovský"? On pak sice Nejvyšší soud tohle rozhodnutí zvrátil (naštěstí) ale nijak to nesvědčí o idylickém postavení Arabů v izraelské společnosti.
Zbytek toho, co jste napsal, nechci komentovat, protože váš názor nesdílím.

236983

27.1.2011 20:52

RE: Hmm, hmm, izraelští a palestinští Arabové v jomkipurské válce

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 236836

Hmm, já jsem teda nebyl, takže nevím co si lidi povídali během nějakého bombardovaní. Stěží si dokážu představit, že osobně byli přítomni u těchto hovorů vaší přátelé v Izraeli. Nechci malovat čerta na zeď, ale stal jste se zřejmě obětí desinformace jedna paní povídala a masivní propagandy působící na lidi. Nejlépe funguje propaganda, která říká věci, co by masa lidiček ráda slyšela. Lidi většinou neradi slyší zameť si před vlastním prahem či pokud se na tebe ze zrcadla šklebí opice, tak ho neorzbíjej.

Možná říkali ti Palestinci něco jako, třeba dostaneme zpátky majetek, z kterého utekl děda s rodinou, aby zachránili holý život, když začali masakry vesnic, kde symbolem je vesnice Deir Jasín. Nutno podotknout, že nacisté se v Lidicích chovali více "lidsky". Kolik takových vesnic fyzicky i z mapy v Paletině zmizelo? Desítky, stovky nebo více? Může to být i více, kdy 700 000 Palestinců tedy polovina národa vzalo nohy na ramena. Mimochodem Židů tehdy v Paletině bylo okolo 600 000, aby lidi byli v obraze jaký brutalní teror sionisté rozpoutali proti starousedlíkům. Kdyby si takto počínali nacisti, tak český prostor by byl dávno vyčištěn a my by jsme ze strachu doběhli s kuframa a batohama někde na Kamčatku..

236932

26.1.2011 6:29

RE: Štefane, mohu tě ubezpečit o tom,

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 236822

Prikladem cikanu: Cikani dosli do Cech a podle hesla Stalina"neni clovek, neni problem" vystehovali Cechy s 30 kilovym osobnim nakladem,s jednou kozou a nebo kravou, ti , jezse postavili na odpor prijizdejcich cikanu, byly oznaceni jako teroristi a tak s nimi bylo i nakladano, nejake povidacky ,ze jim Cechy nepatri byly brany jako provokace proti domacim cikanum, jejiz jedinou chybou bylo,ze je uz driv enevyhnali do Polska a nebo Madarska, ktere neuznali,ze by Cechy meli patrit cikanum.Cely svet byl na strane cikanu a Cesi byli oznaceni co by agresori, takze cikani za sve lidomilstvi budou jeste dlouho platit.Mimo jine,Nemci ani nepipnou,co by porazenecky stat, to by se celosvetove cikanstvo rozcililo a tak dale, dobre pocteni, ubezpecovat muzete kohokoliv,ale,pravda je jen jedna,ze tak zvani zide jsou chazari, a nemaji s biblickymi zidy naprosto nic spolecneho,az uvidite cerneho cikana ze Sudanu,tak to pochopite.
Jewish Nation, Diaspora Are Myths
Even Jews are used by the Zionist Jew's dont forget there are two types (Zionist Khazar) and (real Jew's) and Remember Ben Gurion Israels first prime minister a ccepted that the Palistinians are the real Jews who converted to Islam even DNA is now proving this case.

In any situation in which a non-Jew’s presence endangers Jewish lives, the non-Jew may be killed even if he is a righteous Gentile and not at all guilty for the situation that has been created… when a non-Jew assists a murderer of Jews and causes the death of one, he may be killed, and in any case where a non-Jew’s presence causes danger to Jews, the non-Jew may be killed. The dispensation applies even when the pursuer is not threatening to kill directly, but only indirectly… even a civilian who assists combat fighters is considered a pursuer and may be killed. Anyone who assists the army of the wicked in any way is strengthening murderers and is considered a pursuer. A civilian who encourages the war gives the king and his soldiers the strength to continue. Therefore, any citizen of the state that opposes us, encourages the combat soldiers or expresses satisfaction over their actions is considered a pursuer and may be killed. Also, anyone who weakens our own state by word or similar action is considered a pursuer… Hindrances – babies are found many times in this situation. They block the way to rescue by their presence and do so completely by force. Nevertheless, they may be killed, because their presence aids murder. There is justification for killing babies if it is clear they will grow up to harm us (emphasis mine). And in such a situation they may be harmed deliberately and not only in conflict with adults.

236824

26.1.2011 16:43

RE: Štefane, mohu tě ubezpečit o tom,

KILLROY 192.?.?.?

Reakce na 236824

a pre malych ciganov sa zacali tlacit farebne komixy kde sa vysvetlovala historia pred prichodov vo forme obrazkov : http://www.gilad.co.uk/writings/gilad-atzmon-capta... [překvapení] [chechtot]

236844

26.1.2011 14:28

RE: Štefane, mohu tě ubezpečit o tom,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 236822

Zjevně to máte trochu pomotané, nějak se vám zaměňuje agresor s obětí a naopak. Ale nelekejte se, takových pomotanců je více, a to nejen co de týče Izraele, ale také Jugoslávie atd.. Nejste v tom tedy sám, máte více bratrů ve víře. Tedy vaší nadějí je, že podělená hloupost je menší hloupost.

236838

25.1.2011 18:07

osn

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 78.?.?.?

uplne, rikam uplne, zbytecna instituce-banda darmozroutu!!! ano, velka podobnost s bruselskymi soudruhy!!!opet jdu [bliji]

236788

25.1.2011 20:02

Vysvetlete mi prosim.....

in-ocean 82.?.?.?

.....a objasnete, pokud muzete, definice slov, ktere jsou hned v prvni vete clanku. Jedna se o slova:
1)protiprávní
2)ilegální
3)protizákonné
Podle meho skromneho nazoru, kazde slovo ma jiny vyznam - i kdyz to tak nevypada. Vypadaji stejne a mohou se snadno zamenit, ale jejich vyznam muze byt zasadni.
Dekuji, preji hezky den.

236797

25.1.2011 22:34

RE: Vysvetlete mi prosim.....

Lin 85.?.?.?

Reakce na 236797

Vám se článek asi moc nelíbí, žejo? [smích] Chcete definici, ale v zápětí píšete, že "každé slovo má jiný význam" a ještě k tomu zásadní. No... podle mého skromného názoru nemají, jsou stejná a autor je použil pravděpodobně ze "slohového" důvodu, aby pořád neopakoval to jedno, což vypadá dost blbě.
A i když se vám článek (pravděpodobně) nelíbí, nic to nemění na faktu, že Izrael ignoruje všechny smlouvy, které jako člen OSN podepsal a to i v řešení konfliktu s Palestinou. V té zatrackané smlouvě z Oslo se jejich tehdejší premiér za celý stát mj. zavázal i k tomu, že Izrael se stáhne na území, které si "vyzískal" do r. 1967. Ach jo, prokletej Izák Rabin..."skvrna na cti Izraele"... proto ho taky "po právu" a "symbolicky" sprovodili ze světa přímo na mírovým pochodu... [oči v sloup]
Děkuji za pozornost a přeju vám pěkný den.... [smích]

236803

25.1.2011 22:51

RE: Vysvetlete mi prosim.....

in-ocean 82.?.?.?

Reakce na 236803

Jsou to jina slova, takze by mela miti jiny vyznam. Mozna se pletu. [smích] Vzdyt slova jsou neceho symboly a kdyz nevime ceho, tak nevime zhola nic.
Definice jste mi sice nedala,i presto Vam dekuji za reakci.

Mimo jine v anglictine slova LEGAL a LAWFUL maji jiny vyznam a to dosti podstatny a zasadni. To co muze byt legal, nemusi byt vubec lawful.

236805

25.1.2011 23:18

RE: Vysvetlete mi prosim.....

Lin 85.?.?.?

Reakce na 236805

Ale... vy to stále komplikujete... [smích] Navíc - zaryla jsem si do vás, ale vy jste přesto zůstal nad věcí, čímž jste mě dost zmátl. [oči v sloup] Tak jo - začnu znovu, můžu?
Protiprávní, ilegální a protizákonné se může shrnout pod jedno slovo = ilegitimní. Opak slova "legitimní" = založený na právním základě.
Možná se také pletu, ale podle mého, když je něco protiprávní, musí být zároveň i protizákonné. Činy, které nejsou v souladu k existujícímu právu a právo tvoří zákony. Jen to "ilegální" má trošku jiný "nádech", tam už je to spíš bližší k nějakému spiknutí.
I já děkuju za reakci a za to, že jste se nenaštval. [smích]

236807

26.1.2011 0:15

RE: Vysvetlete mi prosim.....

in-ocean 82.?.?.?

Reakce na 236807

U mne neni duvod se nastvat jenom proto, ze se vam honi nejake myslenky hlavou. Jsou to vase myslenky a pribehy, tak nevim proc se mne mely dotykat. Mne se netykaji. [smích] Naopak je vitam, protoze si na nich mohu trenovat svou pozornost a nebrat je osobne a nenechat se chytit do vasich pasticek. [smích]

K tem slovum. Myslim, ze je potiz prave v tom, ze i ceske slovniky slova LEGAL a LAWFUL prekladaji uplne stejne jako zakon ci pravo.

Kazdopadne LEGAL v AJ znamena, vytvorene pravniky. Jsou to v podstate smlouvy. Kdyz Vy i ja se schodneme na tom, jak urcite veci budeme delat, stava se to nasi smlouvou i zakonem. A my se muzeme dohodnout na tom, ze strilet urcity druh lidi je ok, tak nas zakon (v tomto pripade zakon Izraele) je v poradku i kdyz budeme strilet lidi.
Ale uz to bude UNLAWFUL, protoze to prekracuje napriklad CommonLaw, ktere jasne rika "muzes cinit vse pokud nezabyjes, neukradnes, neomezis na svobode, nezranis, nevytvaris konflikty.

236813

25.1.2011 23:36

RE: Vysvetlete mi prosim.....

dub 62.?.?.?

Reakce na 236797

a v čem máte problém?

to z těch slov snad plyne ne?
ilegální a protizákonné a nezákonné je totéž, jen jedno je česky a druhé latinsky. a protizákoné je rovněž totéž, protože právo je kodifikováno v zákonech. takže je-li něco protiprávní, je to nezákonné, protizákonné, ilegální. - protože se tu bavíme o právním rámci, a nikoliv o právu jako právu na kafe.

236809

26.1.2011 0:16

RE: Vysvetlete mi prosim.....

in-ocean 82.?.?.?

Reakce na 236809

viz...odpoved Lin

236814

25.1.2011 22:38

Začínám litovat, že jsem vyhodil peníze za půlroční předplatné Zvědavce

JB001 83.?.?.?

Z tohoto a tomuto podobných textů je mi špatně [pláč]
Já naopak Izrali fandím

236804

25.1.2011 23:39

RE: Začínám litovat, že jsem vyhodil peníze za půlroční předplatné Zvědavce

dub 62.?.?.?

Reakce na 236804

my vám za to nemůžeme[smích]
duševní postižení, včetně asociálního a psychopatického chování, plyne buď z genetiky, nebo z blbnosti, a ta je též vrozená.

236810

26.1.2011 16:55

RE: Začínám litovat, že jsem vyhodil peníze za půlroční předplatné Zvědavce

KILLROY 192.?.?.?

Reakce na 236804

No ved prave preto, ze Izraelu fandite by ste mali na Zvedavcovi sledovat novinky o vyvoji. Kto ma zaujem byt informovany, cita. Tym ze vyfiltrujete ne-zidovsky zdroj, sam sa okradnete o prehlad. Skuste trailer k novemu filmu "z regionu" http://www.gilad.co.uk/writings/tears-of-gaza-must...

236846

27.1.2011 20:43

RE: Začínám litovat, že jsem vyhodil peníze za půlroční předplatné Zvědavce

JB001 83.?.?.?

Reakce na 236846

Máte samozřejmě pravdu. Jenom jsem byl trošku zaskočen obsahovým zaměřením tohoto webzinu. O to bedlivě to budu sledovat...

236930

26.1.2011 4:07

Nejdrive useknout chobotnici chapadla,az po tom likvidovat zbytek

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Co s Israelem,tot otazka,ale nejdrive ,co udelat s temi,tak zvanymi zidy nalezlich ve vsech krestanskych vladach pracujici co by patat kolona pro Israel,proto ma mOssad ty nejlepsi informace a proto Israel de fakto ridi z pozadi politiku tak zvanych krestanskych zemi a proto je i Evropa zalita vlnou muslimu,kteri maji byt rozbuskou v dalsim konfliktu pro blaho statu Israel,k utvoreni,tak zvaneho Velkeho Israelu.
Prvni svetova valka poslouzila k zakotveni myslenky-slibu,utvorit stat Israel, na Versaiske konferenci zastupci krestanskych zemi,byli samy zide,jez polozili ve jmenu LIgy Narodu zaklady Israelu i kdyz z pocatku se uvazovalo o Ugande a nebo pozemku v Texasu a jinde.Druha svetova valka vyvolana z uzemi Ameriky protekcnim pravnikem Ultenmaerem, bez souhlasu zidu zijicich v Nemecku ,mela pro ne katastrofalni nasledky, byli rovnez pouziti,co by rozbuska, jako dnes muslimove k vyvolani krestansko-muslimske valky,tak,jak i israelsky general doslova rekl,"At se krestanstvo brani sebevic,tak treti svetove valce neujde"doslova otisteno i v zidovskych medii USA.Takze,reseni je,ale,krestane,jako vzdy nemaji zajem,liknavost,neduslednost,nezajem,sami sebe osocovani a jine, nemohou vzdorovat velmi dobre organisaci zidu -zionistu, aby sami se domohli domaciho prava pred pravem ciziho vlivu,nedokazi krestanske kolaboranty s zidovstvem odstranit,strasidlo rassismu je prilis silne,ackoliv Israel s rasismem nem anaprosto zadne potize a celemu celku Organisaci Narodu,ktere sami stvorili pro svou nadrazenost a kontrolu se jen a jen potouchle za rohem smeji.To neni otazka rasismu a jineho,to je otazka preziti, vyhnout se dalsi svetove valce,tak katastrofalni,ze nezustane kamen na kameni,tech 400 atomovek ,co jen ma Israel je varujici signal.
Many jews claim that WWII was all about "saving jews from the Nazis".
If
so, then we have the legitimate right to ask how many Christians must
be
sacrificed for each jew saved, particularly when jew Hitler's fruits
were
307 dead Christians for each dead jew

Bohuzel, nasi,tak zvani krestansky politici maji hodne daleko k vlastenectvi,a nebo k domacimu pravu a nebo slyset hlas lidu,jsou obetmi jidasske odmeny a naopak umoznuji ,aby majetek krestanu koncil v rukach ne krestanu, z nehoz cerpaji i svuj podil, takze zidovstvo ekonomicky roste za penize-prace krestanu,popohanene vlastnimi politiky.Napomahaji lzi a kdo neveri,tak jej trestaji,aby se zavdecili a dostali"zaslouzenou odmenu"
Vložený obrázek
Nasich 60 milionu z prvni svetove valky a dalsich 60 milionu z druhe svetove valky,100 milionu Rusu naprosto nic nerika nasim politikum a mnohym obcanum,jakozto i mnohemu krestanskemu kostelu, proste jsme manipulovanym stadem a trestame ty ,jez se manipulovat nechteji.
US has sent over $1.4 TRILLION dollars in aid to Israel in the last few decades. This means every US tax payer has paid almost $24,000 to each Israeli citizen.

236821

26.1.2011 11:23

RE: Nejdrive useknout chobotnici chapadla,az po tom likvidovat zbytek

quido2 81.?.?.?

Reakce na 236821

To, co jste napsal, má pevné základy v hluboké znalosti pramenů života,(jak napsal Henry Ford v komentáři k Protokolům) aby mohl spočívat na podvodu. V protokolu č.24 v kolonce: Bezúhonnost vnější tvářnosti mravní krále židovského, čteme.

Král židovský nesmí býti v moci svých vášní a zvláště smyslnosti, ani jedinou svou vlastností svého charakteru nesmí dáti zvířecím instinktům převahu nad rozumem. Smyslnost nejhůře porušuje duševní způsobilost a jasnost názorů, odvlékajíc mysl na nejhorší a nejvíce zvířecí stranu lidské působnosti. Opora lidstva v osobě všesvětového vladyky od svatého plemene Davidova, musí přinésti v oběť svému národu všechny osobní pohnutky, a musí býti pro příklad bezúhonný.

Nasměrování zábavných programů pro masy v současné době je naopak zaměřeno na všestrannou podporu smyslnosti, která odvléká mysl na zvířecí stranu. Celý zábavní průmysl jde tímto směrem. To není náhoda, ale chladný strategický záměr.

Ve Šrímad-Bhágavatamu je charakterizován úpadek předchozích civilizací takto: "Když celý svět upadá, civilizace se stává démonskou a obyčejný člověk začíná věnovat mimořádnou pozornost konečníku a genitáliím jako středu všeho dění. Touhy po pohlavním uspokojení jsou určeny nejnižším z lidí (arvák). A to se také v současné době děje. Tento negativní vývoj již dosáhl globálních rozměrů.

Ano, je mnoho sluhů, kteří za mrzký peníz přispívají silám zla, které směřují postupně, avšak s buldočí vytrvalostí, tento svět k další válečné katastrofě. [překvapení]

236834

27.1.2011 2:53

RE: Nejdrive useknout chobotnici chapadla,az po tom likvidovat zbytek

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 236834

A padla kosa na kamen-vetsina nynejsich filmu na nasich TV je v poradu, blondynka ma cerneho pritele,detektivka,asistent je bily a jeho nadrizeny je cerny,skolni film skupina mladych hleda dobrodruzstvi a v te skupine dorustajici mladeze,opet cerny pritel se chova velmi kamardsky k bilemu devceti,to je upln eneco jineho nez statistika zlocinu,rasovych zlocinu,jejiz cisla falsuji i FBI, aby American nedostal zacvat odplaty za mnoho znasilneni bilych zen a vrazd.Zde si musime uvedomit,jak i mnohy hollywoodsky herec priznal,ze cely hollywood je kosher,tak z teto dilny pochazi ta myslenka "mixujte se s cernou rasou,prece nejste rasisty", jenze ,ted v hnizde same myslenky na zniceni bile populace se vyskytly pripady,ze zidovky chteji mit miminko s darovanym semenem a vlastne vyhnout se,jak rabini tvrdi"svatemu semenu muzu",ktere vzdy je v zakazu otehotneni jine zeny ,nez zidovske,coz rabini oznacili,ze smisena manzelstvi ,jsou horsi nez holocaust.Takze,rabini maji poplach a hrozi kazde takove nastavajici mamince jez porodi neco jineho nez zidovske dite,tak neujdou "zaslouzenemu trestu" a problem je v tom ,ze tech maminek ,jaksi pribyva a otehotneni z darovaneho a nebo kupovaneho semene jsou pekne deti,jez se mozna vyhnou typicky zidovske nemoci a navic ,nektere maminky se takto chteji zcela vzdalit od zidovstva ,jako takoveho,stat se clenem lidske spolecnosti ,odpadnout od tech "Bohem vyvolenych", nebot mnohym vojenska sluzba a s tim spojene nebezpeci zmenilo jejich nzar na stat Israel a jeho duchovni nadvladu rabinu,co maji a co ne.
Otazkou je jak se zachova propagandisticke hnizdo na niceni krestanstava Hollywood, kdyz zidovka porodi cernouska a nebo dokonce bude znamo,ze otec ditete je krestan,jake potom budeme mit porady na nasich TV,jiste by byl zajimavy udelat film s touto tematikou,stastna zidovska maminka jez porodila cernouska, jiste by se naslo mnoho divaku jez by s lidskou laskou plnou porozumeni shledli tento film a jiste by byl promitan v Israelu,co by dodatecna rana Nurimberskym zakonum Adolfa Hitlera,zejmen a,kdyby rabini zjistili pravdu a stastna maminka vylitla z prace na dlazbu ulice, do davu nechtenych zidovskych rodicu smiseneho manzelstvi a nebo dorustajici mladeze,kde zidovske devce by si namluvilo arabskeho chlapce, rovnez priklad do vysilani k dorustajici mladeze Israelu, tak,jak kazdy vecer mame moznost my-krestane.Jak je videt moralni talmudisticky hlidaci pes ma plne ruce prace,jak udrzet stado pohromade,nejvetsi nebezpeci je,kdyz cely svet se diva ,jak i ministersky predseda se zachoval ke svmu zenskemu kolektivu,tam,to svate semeno,Olmerovo, naslo spravne misto,kdezto najemni delnici pracujici v Israelu jsou varovani pred sexualnim stykem se zidovkami,mohlo by to ublizit na zdravi,to mi pripomina Nemecko tricatych roku,ale,rada zidu blahoprala tenkrate k dobre myslence,jez zachova cistotu zidovske rasy sesle z celeho sveta,jak dnes muzem poznat,zide z Indie,Honkongu,Ghany,Etiopie,Somalska, Ugandy,dokonce udajne i z Japonska,proste neni zeme,kde by nebyli zatoulanci deseti kmenu a ovsem vsichni cisty.

236871

27.1.2011 21:10

RE: Nejdrive useknout chobotnici chapadla,az po tom likvidovat zbytek

quido2 81.?.?.?

Reakce na 236871

Zahlcení zábavných programů sexuální tématikou a násilím je zcela běžné i v ČR. Tyto programy nemají žádnou kladnou, ale naopak, mají zápornou hodnotu. A jde to vidět na chování a činech dospívajících teenagerů a silných mladých mužů, kteří neváhají útočit a zmlátit i důchodce, často bez objektivního důvodu, pouze jimi vnímaného pocitu urážky.

Nedávno mě známá maminka přistihla svou dvanáctiletou dceru jak se ocucává a válí po zemi,se stejně starými a staršími chlapci. Snažila se jí vysvětlit, že je na takové hrádky mladá. Dostala šokující odpověď. To ještě není sex, to je kůltůra. Mimoto, v některých školách se prodávají drogy. Kde se vzala, tu se vzala v českých hájích a luzích tato demokultůra.? O' avantgardo, o´ pionýři, myslíte, že nenesete na tomto vývoji žádnou odpovědnost? Nebo lépe, myslíte si, že je tento vývoj v pořádků?

Televizi používám ke sledování vybraných programů, především o přírodě. Také jsem někdy selektivně sledoval cestopisné pořady. Avšak v současné době naše kulturní avantgarda, přehnaně odměňovaní špičkoví herci,i ti jsou zapojeni do tohoto ubohého procesu zábavy pro masy. Zcela se mi zprotivili. Už je vůbec nepotřebuju.

236933

28.1.2011 2:08

RE: Nejdrive useknout chobotnici chapadla,az po tom likvidovat zbytek

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 236871

Zide se vytrestaj sami! V Israeli se zeni a sukaji mezi sebou v rodinach aby majetek zustal doma v rodinach jak prozradil v jednom poradu na TV israelskej rabin, dokonce priznal protoze se v Israeli zeni bratr se sestrou to je v Israeli samej incest pro ktery uz kapacita blazincu uz nestaci!

236947

Příspěvků: 48

25.01. 07:10 Rene Bartosek  Bojkot, politická a obchodní izolace.
25.01. 16:46 korutan  RE: Bojkot, politická a obchodní izolace.
25.01. 10:53 MoUdrostrak  Zrudny rasisticky a genozidni Stat Israel - erodujici enklava Brooklynskych chradnoucich yeshiw
25.01. 19:48  RE: Zrudny rasisticky a genozidni Stat Israel - erodujici enklava Brooklynskych chradnoucich yeshiw
25.01. 11:04 63  Přemítám, že postavení Izraele na "hanbu" by mu mohlo pouze prospět!
25.01. 13:09  pomník holocaustu 200milionu Indiánu
25.01. 15:30 Arkan  RE: pomník holocaustu 200milionu Indiánu
25.01. 17:37  RE: pomník holocaustu 200milionu Indiánu
25.01. 19:57  RE: pomník holocaustu 200milionu Indiánu
25.01. 21:19 steve  RE: pomník holocaustu 200milionu Indiánu
26.01. 03:22 Arkan  RE: Čest práci, soudruhu anonyme!
26.01. 18:50  RE: Čest práci, soudruhu anonyme!
26.01. 16:30 KILLROY  RE: pomník holocaustu 200milionu Indiánu
25.01. 13:37 Vladimír Bílý  vyloučení izraele z osn ?
25.01. 13:50 Vladimír Stwora  RE: vyloučení izraele z osn ?
25.01. 14:56 steve  RE: vyloučení izraele z osn ?
25.01. 17:21 mew  RE: vyloučení izraele z osn ?
25.01. 18:35 Miloslav Alčer  RE: vyloučení izraele z osn ?
26.01. 03:41 Arkan  RE: vyloučení izraele z osn ?
26.01. 19:18  RE: vyloučení izraele z osn ?
25.01. 18:04 stefan  skoda jen
26.01. 05:00 Arkan  Štefane, mohu tě ubezpečit o tom,
26.01. 06:18 Rene Bartosek  RE: Štefane, mohu tě ubezpečit o tom,
26.01. 14:19 Arkan  Hmm, hmm, izraelští a palestinští Arabové v jomkipurské válce
26.01. 15:21 korutan  RE: Hmm, hmm, izraelští a palestinští Arabové v jomkipurské válce
26.01. 20:58 Arkan  K mému příspěvku není nic na objasňování, korutane.
28.01. 12:25 Lin  RE: K mému příspěvku není nic na objasňování, korutane.
27.01. 20:52 Rene Bartosek  RE: Hmm, hmm, izraelští a palestinští Arabové v jomkipurské válce
26.01. 06:29 Robert Nohejl  RE: Štefane, mohu tě ubezpečit o tom,
26.01. 16:43 KILLROY  RE: Štefane, mohu tě ubezpečit o tom,
26.01. 14:28  RE: Štefane, mohu tě ubezpečit o tom,
25.01. 18:07 stefan  osn
25.01. 20:02 in-ocean  Vysvetlete mi prosim.....
25.01. 22:34 Lin  RE: Vysvetlete mi prosim.....
25.01. 22:51 in-ocean  RE: Vysvetlete mi prosim.....
25.01. 23:18 Lin  RE: Vysvetlete mi prosim.....
26.01. 00:15 in-ocean  RE: Vysvetlete mi prosim.....
25.01. 23:36 dub  RE: Vysvetlete mi prosim.....
26.01. 00:16 in-ocean  RE: Vysvetlete mi prosim.....
25.01. 22:38 JB001  Začínám litovat, že jsem vyhodil peníze za půlroční předplatné Zvědavce
25.01. 23:39 dub  RE: Začínám litovat, že jsem vyhodil peníze za půlroční předplatné Zvědavce
26.01. 16:55 KILLROY  RE: Začínám litovat, že jsem vyhodil peníze za půlroční předplatné Zvědavce
27.01. 20:43 JB001  RE: Začínám litovat, že jsem vyhodil peníze za půlroční předplatné Zvědavce
26.01. 04:07 Robert Nohejl  Nejdrive useknout chobotnici chapadla,az po tom likvidovat zbytek
26.01. 11:23 quido2  RE: Nejdrive useknout chobotnici chapadla,az po tom likvidovat zbytek
27.01. 02:53 Robert Nohejl  RE: Nejdrive useknout chobotnici chapadla,az po tom likvidovat zbytek
27.01. 21:10 quido2  RE: Nejdrive useknout chobotnici chapadla,az po tom likvidovat zbytek
28.01. 02:08 Satanist  RE: Nejdrive useknout chobotnici chapadla,az po tom likvidovat zbytek

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 92 čtenářů částkou 16 306 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
25,63 Kč
Libra
30,41 Kč
Kanadský dolar
17,84 Kč
Australský dolar
16,50 Kč
Švýcarský frank
24,00 Kč
100 japonských jenů
19,36 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,05 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,97 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 257,02 Kč
1 unce stříbra
531,88 Kč
Bitcoin
1 390 389,25 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 698