Diskuze k článku

Monitorování Ameriky

Příspěvků 28

3.1.2011 6:48

Jen dal a houst-vybydlene a bankrotujici JuYsEj spustilo autodestrukci

MoUdrostrak 85.?.?.?

Ameriku nikdo neohrozuje (krome tcch, kteri ji a jeji nevzdelane a naivni oVc
any vySSali a jenz nesmime autocensurne jmenovat.

JuYsEj SAMO SEBE vybydlelo diky Ronnie Reaganovi a jeho: Pravicujme, tunelujme, jen se vzajemne obsluhujme-nic nevyrabejme-ostatni (humanitarne nami bombardovany svet) nas ZADARMO radi nakrmi a osati. Typicke pravicujici: PRIVATiZACE ZISKU-ZNARODNENI (A ZGLOBALISOVANi ZTRAT)[smích]

Zfasisovani a smirovani jen odezene jeste vic vedcu, studentu a schopnych nesfanatisovanych oVcanu cinskeho, vietnamskeho, korejskeho, brazilskeho, indickeho, ruskeho a EUropskeho originu domu. A JuYsEj se odepisou nadobro samy. Zadni "terroristi" by to nezvladli lepe[smích]

235430

3.1.2011 7:41

RE: Jen dal a houst-vybydlene a bankrotujici JuYsEj spustilo autodestrukci

steve 70.?.?.?

Reakce na 235430

VSICHNI !! ohrozuji americko, sam soudruh Bush to rekl: "protoze nam vsichni zavidi nasi deemogracyy" - a to byl , prosim - ozralej zase jen malo !! Kdyby byl "uplne" ( coz je stale jeho prirozeny stav) dovedeli bychom se v jeho nasledujici vete, ze ho uz davno nebavi soulozit. To je statnik, co !?, takoveho nikde nemaji, pilir demokracie. Takovy neni ani nas VV (Velky Venda) ..
--
.. a UDAVAT !!: porad, vsechno a vsechny. Kdo neudava - bude potrestan. Snizime mu kredit !!, zadna pujcka na pujcku, zvysime pojistku na auto, propustime z prace, odebereme deti, buzerantum zavreme manzela, lesbam - manzelku ..
Deemogradycke zeme musi vzkvetat, deemogradycky obcan musi zit zdrave. Kazdy nepritel deemograzye je v podstate pouze bio-hnojivo. Co mrtvola v zemi - to jeden bio-brambor. Co mrtvola na rostu - to jedno bio-rajce ve skleniku ..
Deemograzyy je nutne branit a proto vsichni v jednom siku udavejme, bonzujme, smirujme, spinme, podkopavejme, krivme se, slintejme nad kosti, lizejme cizi boty .. a nase deti si nas budou ctit a vazit. Nez nas udaji ...

235433

3.1.2011 8:29

RE: Jen dal a houst-vybydlene a bankrotujici JuYsEj spustilo autodestrukci

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 235433

Jen malinkata poznamka (jinak naprosty souhlas):

G.W.Bush to vedel vsechno najisto - MEL TOTIZ (i diky sve "jemne" manzelce)

PRIMOU LINKU K HOVORUM S BOHEM!!!

235435

3.1.2011 8:48

RE: Jen dal a houst-vybydlene a bankrotujici JuYsEj spustilo autodestrukci

steve 70.?.?.?

Reakce na 235435

..PRIMOU LINKU K HOVORUM S BOHEM!! ..
----
Ano - o teto lince vsichni vedi (v emerycku, i ve svete). A mnohy alkoholik ji tak trochu "Jirimu" zavidi. Momentalne Bush bydli v Dallasu a PanBuh byl viden mnohokrat s flaskou pod pazi, - na ceste k Bushovu pribytku. PanBuh zacal take chlastat, strizlivy by se s Jirkou dosti tezce domluvil ..
.. Zatim vymysleli Sarah Palin. Vzhledem k tomu - jak zemekoule dnes pod spravou PanaBoha vypada, predpokladam, ze jednu ledvinu uz zadrel (snad proto pozehnal ledvinovemu koser byznysu demokrata Thaciho). Cekam, ze nez Pan Buh prochlasta i druhou ledvinu - vymysli spolecne s Jirkou - dalsi valku. Aby Sarah Palin byla "biblicky skompletovana" ..

235437

3.1.2011 12:00

RE: Jen dal a houst-vybydlene a bankrotujici JuYsEj spustilo autodestrukci

quido2 81.?.?.?

Reakce na 235437

Podle zpravodajství německé televize NTV německý prezident Johanes Rau, napadl Bushovy výroky o božím poslání, které prý vede jeho počínání. Řekl: Americký prezident dospívá k "obrovskému nedorozumění", jestliže hovoří o boží misi, která ho pohání k válce.

Jde o zcela jednostranné poselství G.W.Bushe. Nesdílím názor, že nějaký národ dostatne boží pokyn, aby osvobodil národ jiný, řekl Rau.

Nedávno byl odsouhlasen nejvyšší vojenský rozpočet v dějinách USA 725 MLD USD. To je skoro tolik, co vydává na zbrojení zbytek světa. A tady Steve vás upozorňuji, že byste se měl bystřeji podívat na dohledání penízků, kupř.: takový Rockefeller nefiguruje v seznamu nejbohatších mužů světa a přitom mu patří polovina USA. To je zajímavé, že? To jenom k tomu dohledení penízků, jak jste se zmínil v jedná z našich diskusí. Sionisté skupují Manhatan a další nemovitosti. V Evropě nemovitosti v Bulharsku, Rumunsku a Vojvodině. Pokud se jedná o ČR, na Zvědavci (2.9.2010) vyšel článek: Vybrané ukazatele sociálně ekonomického rozvoje České republiky. Mimoto, nebudu to hledat ale největšími investory po sametu byly nizozemské banky, které procentuelně ve srovnání s dalšími nabyvateli českých nemovitostí nemají konkurenci. To opět ukazuje, kdo byl připraven na slíznutí smetany. A nebyli to putini, ti přišli až po hlavním lizu. Takže nejen přímé vize Boha, ale i zůročené zelené papírky.

235449

3.1.2011 17:21

RE: Jen dal a houst-vybydlene a bankrotujici JuYsEj spustilo autodestrukci

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 235437

Kto je asi tak ten Ďuriho Krícskovie Pánbu?
To má teda vlastne jeho žena kľúče od miešačky, hot-lajny?
Mnohé by to vysvetľovalo [velký smích]
Ako u Chruščova..
Ach jo..
Ďuri Ďuri

Ein Fettnäpfchentritt nach dem anderen..
Hin und wieder is a bissi Vorsicht geboten..

Ako je to vlastne potom s Obama ďalšími - Barackom a Vilkom.
Vilko mal dokonca dve, jestli se nepletu..

Tým sa už ale míľovými krokmi blížime k
U.S. p-residency big brother reality show.

..a mám takú sneaking suspicion, že nie len v U.S.

Vulpes iungere!
Improbe amor, quid non mortalia pectora cogis?


A zasa:
Qui bono?

235467

3.1.2011 8:51

Účel a prostředky

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

ALE VŽDYŤ SE NÁS JEN VLÁDA SNAŽÍ CHRÁNIT !!! Vždyť to vše dělá jen jako PREVENCI TERORISMU !! Nebo chceme aby se naše rodiny stali obětí nějakého HRŮZNÉHO teroristického činu ?

A tak se občan stává obhájcem podobných opatření PRO SVOU BEZPEČNOST zcela dobrovolně. JEN si nějak neuvědomuje hlubší souvislosti. Občan si neuvědomuje, že ten TERORISMUS vlastně není nějakým projevem SATANOVA vlivu. Neuvědomuje si, že slovo TERORISMUS je jen uměle vyvolaným démonem denně živeným mediální propagandou a mající za cíl vyvolat STRACH a přinutit lidi k AKCEPTACI preventivních opatření omezujících jejich svobodu. TERORISMUS je REAKCE. Jde o způsob boje slabšího a takřka bezmocného vůči silnému a nepřemožitelnému. Pokud se silným a nepřemožitelným stane sám SYSTÉM (aplikující preventivní opatření) pak svobodomyslnému člověku nezbude jiná možnost jak se bránit než právě gerilovými (partyzánskými, teroristickými) metodami boje.

Takže vlastně ve své podstatě odevzdáváme své svobody ve prospěch jakési bezpečnosti před jakýmsi strašákem a vzdáváme se svobod, které v budoucnosti nebude možné jinak vybojovat než TERORISTICKÝMI metodami boje. Jinak řečenu PRO OCHRANU NAŠICH DĚTÍ SCHVALUJEME MEČ URČENÝ PRÁVĚ NA JEJICH HLAVY.

235438

3.1.2011 10:30

RE: Účel a prostředky

steve 70.?.?.?

Reakce na 235438

Pane "jean .., velice spravne. My - jako rodice jsme povinni se dnes postarat, aby nase deti a vnuci byli "vyrizeni" ve chvili, kdy se narodi .. Pokud "rodice" - dle nazoru statu, nebudou schopni (ochotni) vest deti tak jak je statem pozadovano (Hitlerjungen, Pionyr ..) - deti budou odebrany a vychovany statem (Stasi - rumunska tajna policie. Slozena a vychovana ze SIROTKU. Zcela oddana Ceauceskovi ..)
.. A tak je to spravne, tak to ma byt !! To kazdy chape a schvaluje, protoze Osama, putini,socky, mudzahidi,severni Korea, Chavez, popiraci, nalepkari, Krylovy pisnicky, Ozrova poesie, cista voda v jezerech, kopka hnoje, normalni kukurice, letici vcela .. a mnoho dalsich teroristu ciha na nase zavahani !!
Musime kopulovat v maskacich, v botech .. Stale pochodovat a cihat na nepritele, ve volnych chvilich pri cihani - je nutne mavat stale "pvapovem chfjest a pvuhu", musime odhalovat a hlasit !! A zachranime deemograzyy pred nepratelovama.
A to fsecko je jeste prd. Kdyz k tomu jeste pridame lasku k izraeli - tak jsou nase decka vyrizene na 117.2%. Jako byvala koserpetiletka ..

235443

3.1.2011 14:28

RE: Účel a prostředky

jen tak 96.?.?.?

Reakce na 235443

Steve, to nemá chybu!!! [cool] [cool] [cool]

235453

4.1.2011 4:16

RE: Účel a prostředky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 69.?.?.?

Reakce na 235443

Clovek se tady aspon zasmeje, kdyz uz se nedovi nic jineho.
Stasi nebyla rumunska tajna sluzba, ale tajna sluzba NDR [chechtot]

235523

4.1.2011 8:09

RE: Účel a prostředky

steve 97.?.?.?

Reakce na 235523

..STASI - mate pravdu. Kratkodobe jsem podlehl nepravicovemu trendu a rozsiril NDR o Rumunsko. Ale vite - me bylo trochu divne, ze ti bacove s fujarama maji na kolibach v kazde mistnosti obraz Waltera Ulbrichta .., ja mam taky v kancelari na stene Dzerzinskeho a Moshe Dajana a nikdo se na nic nepta .. Jenom uklizecka. Jednou. Ani duchodu se nedozila ..
----
Pane 69-ko. Neustale neco zkoumat je rovnez unavne,jste prilis zadostivy prilivu novych pravd .., avsak - je treba ve spravne chvili si i odpocnout. U nas na centrale to delam tak - kdyz nas "tetovany general" vypadne do Kosova pro dalsi zasilku, vyhodime kopyta na stul, nalijeme si okurkovou vodu do skla, sekneme to rumem a zapalime marenu. Mladsi operativci si radeji "slehaji lajny", mame toho dost a chlapci si to zaslouzi .., pracuji tvrde proti drogovym kartelum a nepratelum nasi demokraticke 3. rise ..
.. a potom vam na stul spadne tohle - a patraci pohoda je v haji .. My tomu chlapci, o kterem je hlaseni - rikali porad: "davej pozor na uklizecku" !! Nedal, a dokoseroval ...
---
http://redactednews.blogspot.com/2011/01/john-p-wh...
----
.. a pokud se opravdu nudite, prijdte v patek na hrob mladsiho Kocky. Dam vam par slozek z Mrazkova archivu - at mate o vekendu co cist a "zvidat" .. Nezapomente predtim zastrelit svoji uklizecku. Abych vas nemusel hledat na skladce .. [mrknutí jedním okem]

235529

3.1.2011 10:23

pardon,trochu mimo

fohat 88.?.?.?

Novoroční projev VELKÉHO KNÍRA http://www.youtube.com/watch?v=j75vDKo5lrM&feature=player_embedded#! [oči v sloup] [oči v sloup]

235442

3.1.2011 17:10

RE: pardon,trochu mimo

fohat 88.?.?.?

Reakce na 235442

historické budovy.....to Praha dle US vzoru a nikdy jinak má co dohánět http://www.blisty.cz/art/56457.html [oči v sloup] [oči v sloup]

235465

3.1.2011 10:59

Bubáci a hastrmani

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Zkusme si uvědomit, jak funguje moc. Jejím efektem je strach, proto strašení je obvyklým nástrojem těch, kdo něco řídí, kdo vedou společnost (firmu, rodinu) určitým směrem.
Moc funguje ale i na opačném efektu - na obdivu. Kdy téměř slepí fanoušci dělají přesně to, co si jejich modla (systém) přeje.

Platí, že moc mám jen nad tím, co mohu, umím a chci KONTROLOVAT.
Systém si pomocí svých slouhů vytváří své kontrolní nástroje, které článek popisuje. Dobrá, no a co?
Musím se rozhodnout, jak dalece jsem v systému "zaháčkovaný", čím mě drží, kde mi bere svobodu samostatného rozhodování.
...a hned je jasněji. Začnu zkoumat, kde mám nějaké své hříšky proti ideálům/cílům, které mě formovaly a dotaly až do dnešního dne.

"Lump" si pak uvědomí, že patří k lumpům, že musí "držet basu" s těmi, kdo jej přesvědčili k lumpárnám. To znamená, musí bránit úlohu tajemství. A tajemství se dá ubránit jen lhaním, polopravdami. Bude chránit své "tajemství" (nouhau, "knoflíčky" na protekci apod.) - a tím úporněji sám se svou skupinou vyhrotí/urychlí BOD PŘEKLOPENÍ ROVNOVÁHY.

"Ovečka/beránek" samozřejmě žasne, co se to děje, když ona/on vlastně jen dělá to, co si systém (rodina, firma, stát) přeje. A začne přemýšlet, co vlastně ty lidi vede k tomu, že se brání kontrole. Ovečka ví, že kontrolovat svou práci si musí sama, a pokud to neudělá, tak je další kontrola nad ní, která kontroluje kontrolované. Ovečka ví, že kontrola nad ní se občas fláká, zrovna tak jako se fláká někdy ovečka sama, bývá unavená, je toho na ní moc. A zrovna tak moc toho může mít i ta ovečka, která kontroluje jí samotnou. Ovečky se zkrátka se kontrolují stupňovitě až k těm pasáčkům, kteří "na to mají lidi". Pasáčci nepracují, jejich prací je udržet ovečky v kolotoči.

V kolotoči strachu z kontroly. A to se jim daří. Jsou totiž vyšší kastou oveček/beránků. A těch "kast/líků" (šuplat/léků/léček) je v prostoru konečné množství - všechna data o našich fyzických či myšlenkových pohybech jsou uložena přesně tam, "kde je NIC", ve volném tzv. prázdném prostoru. Už víme, že prostor jsou informační pole, je to databáze, do které si saháme svou intuicí pro nápady i myšlenky, které už tam často vložili jiní. Tak funguje informační pole okolo planety - ta modrá barva oblohy, kterou nevidíte, když jste vy nebo vaše vědomí mimo planetu. Tam, ve vrstvách atmosféry a nad ní, tam sídlí globální vědomí a podvědomí(= možnosti) téhle planety. Atmosféra je napojená na informační pole okolo slunce(= jeho vyzařování) a to vede+propojuje naše myšlenky a informace o činech v celé galaxii.

Zkrátka to takhle funguje, i když si to zatím neumíte ověřit. Tečka. Je mi fuk, kdy tomu uvěříte, životů k tomu budete mít dost a dost.

Co z atmosféry strachu plyne pro lumpy, ovečky a těch pár (milionů) lidí, kte...Automaticky kráceno

235444

3.1.2011 11:00

RE: Bubáci a hastrmani

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 235444

Co z atmosféry strachu plyne pro lumpy, ovečky a těch pár (milionů) lidí, kteří vědí, k čemu (A KOMU!) je strach dobrý???

Plyne z toho jen taková maličkost, poznatek, že když jsou ve volném prostoru informačních polí uložené veškeré myšlenky a pohyby/činy těch, kdo se narodili před námi - tak tam někde musí bydlet ten bůh, co to všechno řídí (..někam do pr...???)

Anebo?
...to, co píšu, má svou růstovou logiku, Darwin měl část pravdy, kterou tehdejší ani dnešní doba neuměla detekovat, lidi podléhají recyklaci podobně jako ostatní živé, tedy sebeorganizující se formy, hmotná a energetická část člověka se ukládá do opačných "úložišť", genetické informace do buněk, energetické (zvukové/frekveneční) informace do toho, co nazýváme DNA. A po smrti se náš "informační balíček života" vrátí na základě podobnosti tam do místa v "prázdném prostoru", odkud se formovala naše DNA: a) ve hmotě (=vztahu našich rodičů, kteří nás vytvořili) b) v informačních polích (tvar DNA, programu pro pohyb času, určujícího, kdy se která buňka stane tkání, orgánem, kdy tělesnou či duševní dispozicí/defektem.
To vše opět na základě podobnosti, přitažlivosti podobného k podobnému. "Pozávodit" náhodu je úkol pro lidstvo zrovna jako pochopit, čím je vlastně pro lidi fenomén ČAS.

Takže jak je to s tím strachem? Bubáci a Hastrnami existují také jen v našich myšlenkách a pocitech - anebo sije někdy i uděláme a vidíme živé?
Zákon o gravitaci podobného k podobnému stále platí. Strach těch, co nám lžou i strach v nás, co občas vědomě neříkáme pravdu (=své momentální/dobové přesvědčení), to všechno nás vede ke strachu z KONTROLY, z prozrazení "lži".

Lež se od omylu liší přesně, = mírou vlastního přesvědčení o tom, co tvrdím. Tím se dělí ovečky od lumpů, ovečky ani lumpové asi netuší, jak moc je program pro uplynulých cca 2000 let postavený na KONTROLE PROGRAMU PRO PŘÍŠTÍ DOBU, která původně měla být zlatým věkem lidstva, ale bude věkem STŘÍBRNÝM. Protože doba "mlčeti=zlato" se rozpadá a věk sdílení informací "mluviti stříbro" i darů pana Přírody přichází rokem 2011.

To, že bůh je vždy ženská a příroda je chlap, to jsme se sice ve škole učili jinak, ale ze zkušenosti víme, že žena je tím, kdo rodí - a muž je tím, kdo se má starat, aby bylo z čeho žít a co rodit. A že to má v češtině obrácené "rody"? to souvisí s úlohou naší mateřštiny v příštím období, nechte se překvapit.

Takže nás čekají ještě nějací "buch/ové" - rány nikoliv boží, ale od lidí, kterým jsme ubližovali a dary od těch, kdo si svou chybu uvědomili včas. A to napříč planetou, asi nezdrhne nikdo. Život máme před sebou jeden - anebo ještě životů mnoho, stačí se naučit myslet logikou, která funguje v přírodě - a ne jen uznávat tu logiku, kterou se pyšní mate?matika. Zanikání fungu...Automaticky kráceno

235445

3.1.2011 11:01

RE: Bubáci a hastrmani

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 235445

Život máme před sebou jeden - anebo ještě životů mnoho, stačí se naučit myslet logikou, která funguje v přírodě - a ne jen uznávat tu logiku, kterou se pyšní mate?matika. Zanikání funguje také - a to až do polohy "Informačního Bodu Prostoru" (IBP), jehož definici budu muset asi někdy vysvětlovat..., ufff.

Strašení má svou čistící úlohu, oddělí lumpy (vlky) od oveček. Ovečky se sice mohou ušpinit, ale i očistit, umí totiž pracovat "na sobě". Vlci/lumpové jen loví, sbírají "hotové", sami nebo ve smečkách (dnes bankovních a mediálních) a cení "strašné" zuby.
Zuby vlastního strachu.

235446

3.1.2011 14:33

ONI MOHOU - VY NE !!!!

vj66 62.?.?.?

Takto to např. vypadá, pokud si chcete koupit obyčejnou termokameru k soukromým účelům:

"Dobrý den pane ...,

na základě Vašeho mailu reaguji.

Velice rádi Vám poskytneme informace včetně cenové nabídky na námi nabízené termokamery, nicméně musím Vás požádat o upřesnění za jakou firmu, případně instituci vystupujete.

Tato informace je pro nás nezbytná, a to vzhledem k povaze zboží, které je kontrolováno ministerstvem obrany USA.

Ideálně na sebe prosím uveďte i telefonní kontakt, abychom mohli dolazovat detaily, případně se dohodnout na předvedení, atd.

Předem děkuji za informace, v příloze zároveň posílám informační leták k termokamerám.

S přáním příjemného dne a úspěšného začátku nového roku "

odpověď:

"Hezky den,

diky za informace. Vubec jsem netusil, jak slozite dnes muze byt koupit si tuto /jiz davno znamou/ technologii bez toho, abych byl povazovan pomalu za "teroristu".
Pritom bych termokameru rad vlastnil pro vlastni bezpecnost v pripade, ze budu po pulnoci vykraden /stalo se celkem nedavno/ a rad bych se bez mozneho ohrozeni zivota podival, kdo mi v prizemi vlezl do baraku.

Jeste si tedy rozmyslim, zda uvedene informace poskytnu a tim se zbavim sveho soukromi ve prospech treti strany.

S pozdravem

....

PS - nevite o prodejci, ktery uvedene informace nevyzaduje?

235455

3.1.2011 14:43

RE: ONI MOHOU - VY NE !!!!

vj66 62.?.?.?

Reakce na 235455

pokr.:" Vážený pane,

uvedené informace jsou pro nás nezbytné, pokud by jste kameru chtěl zakoupit stejně by jste je musel poskytnout ... to vše je dáno faktem, že výrobek je vojenského charakteru a je vyráběn v USA.

Samozřejmě s Vašimi informacemi bude zacházeno v souladu s platnou legislativou, o to se nemusíte obávat.

K Vašemu vysvětlení, resp. nastínění účelu, pro který chcete kameru zakoupit ... rád bych jej s Vámi prodiskutoval, abychom Vám nenabízeli něco co Vám vůbec nepomůže.

Naše kamery jsou určeny v prvé řadě pro vyhledávání ohnisek požárů, dokumentaci požárů, vyhledávání úniků v potrubích a řádech, dále pro pátrání po osobách, atd. ... neumožňují však zobrazování přes stěnu, nebo např. přes sklo ... to je dáno jejich technologií.

Co se týče jiných firem ... pokud vím, tak průmyslové termokamery (mají displej kde zobrazují číselnou hodnotu nic víc, nemají zobrazování reálné situace) jsou volně dostupné (bez nutnosti identifikace koncového zákazníka) a pohybují se v řádech desítek tidíc Kč (cca 30 - 70tis.), pak jsou naše kamery (tedy na úrovni použití pro armádu, hasiče, policii) v řádech statisíců (kontrolováno) a poté jsou kamery pro speciální použití (ceny v řádech miliónů korun).

Protože Však přesně nechápu účel, pro který by jste kameru chtěl používat nemohu Vám přesněji poradit.

S přáním příjemného dne "

PS - účel chápe, právě proto chce věc "prodiskutovat" [pláč]

235456

3.1.2011 15:37

Užitečná idiotka nebo další placený šašek?

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

K tématu jsem si dnes přečetl článek Raději osahaná a naskenovaná, než mrtvá.. na blogu iDnes. Takovou koncentraci demagogie, krátkozrakosti a nebetyčné hlouposti na jednom místě jen tak neuvidíte.

235460

3.1.2011 15:47

RE: Užitečná idiotka nebo další placený šašek?

vj66 62.?.?.?

Reakce na 235460

A ještě očipovaná /viz. Gottovy děti/ [pláč] Už začala ta pravá masáž

235462

3.1.2011 16:09

RE: Užitečná idiotka nebo další placený šašek?

Tom 24.?.?.?

Reakce na 235460

osahaná, naskenovaná a příkladem ...

Vložený obrázek

235463

3.1.2011 18:02

RE: Užitečná idiotka nebo další placený šašek?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 235460

Jak by řekl náš Romeo Assange : " paní sundejte si bombarďáky já teď pro naše společné blaho, humanitu a pocit bezpečí provedu preventivní bezpečnostní prohlídku vagíny. Jste uvědomělá, takže to bude bez kondomu"...

235470

3.1.2011 19:14

RE: Užitečná idiotka nebo další placený šašek?

Tom 24.?.?.?

Reakce na 235470

>Jak by řekl náš Romeo Assange : " paní sundejte si
>bombarďáky já teď pro naše společné blaho, humanitu a
>pocit bezpečí provedu preventivní bezpečnostní prohlídku
>vagíny. Jste uvědomělá, takže to bude bez kondomu"...

Jo? ... mno, tak s toudlenctou skřížit meče bez kondomu, by si troufnul tak leda Čurila Plenkovič, ruský bohatýr na siváku kosmatáku s tlupou mužíků ...

235477

3.1.2011 19:33

RE: Užitečná idiotka nebo další placený šašek?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 235477

Rasputin, já myslím Rasputin.

235479

4.1.2011 3:43

Je to fakt

Satanist 154.?.?.?

ze vsude kde se clovek hne chtej ty jejich krivy nozdry strkat vsem citizen v USA ale i jinde uz i do (_!_) a jsou tak voprskly ze jim uz ani nevadi nasranost prohlizenejch cestujicich kteri by jim za tu buzeraci nejradsi pretahly krupom prez slechy! Ja jsem si zjistil, ze z tech scanners na vsech svetovych letistich delaji profit -jak jinak?-Israeliti! Vsichni si uz konecne uvedomte ze jde ciste o buzerovani a kontrolu obyvatelstva kterymu se s terrorismem kterej zplodil Israel lze a vymejva se mu mozek. Fakt je, ze by se s tim terrorem kterej zavedli v USA Israeliti uz neco melo zacit delat a kazdej cestujici by jim mel ten zdravi neprospesnej scanner razne odmitnout at se z toho striptejzu cestujicich kterej zabere pomerne hodne casu sluhove sionismu na vsech letistich poserou. Nerika se prece nadarmo, ze cas jsou penize a bylo by dost zajimavy videt jak na ty scanery k nepotrebe zidovskej erar vsude na svete musi doplacet a navic doplacet i leteckym spolecnostem aby nezbankrotovaly a zustaly v provozu.

235521

5.1.2011 2:07

Tohle je sice OT.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Ale přes všechny podělané šmírovací programy někdo zavraždí někoho jako tento pán. Bezpečnostní prověrka třídy TOP secret poradce 4 presidentů, trochu jiný druh informací než na wikileaks!!! Co myslíte má na to někdo, kdo si mezi tisíci oskenuje prdel na letišti? Může to udělat jednotlivec nebo hodně dobře organizovaná skupina s velmi citlivými aktualními informacemi? Pokud měl být otráven, mluvil s ním někdo. Otravení lidé, ale sami neodejdou na skládku a už vůbec je problém přemístit takové lidi z vlaku.

Nemá smysl zabíjet člověka v takovém postavení bezdůvodně. Já nemyslím, že na tohle měli nějací amatéři a diletanti, ti by se tak vzmohli maximálně na nějaký plošný útok na předpokládané trase pohybu. Někoho otrávit znamená dostat se mu hodně blízko na tělo. Stejně tak si nemyslím, když s lidmi s přístupem k informacím TOP secret v jiných zemích vyplavou v Černém moři nebo bouchnou v Iránu... a že to je náhoda.
http://www.blisty.cz/art/56512.html

235567

5.1.2011 5:24

RE: Tohle je sice OT.

steve 97.?.?.?

Reakce na 235567

Pane Bartosku - nic neni OT. Posledni "Offtopic" zahynul v okamziku - kdy praclovek prastil poprve sveho souseda sutrakem do hlavy .. Vse potom - je "cesta k lasce, miru a svobode". A tato cesta - charakterizuje "offtopiky" jako - LUZU a SVOLOC .. [mrknutí jedním okem]

235570

5.1.2011 11:34

RE: Tohle je sice OT.

Tom 24.?.?.?

Reakce na 235567

>Bezpečnostní prověrka třídy TOP secret poradce 4 presidentů ...

Třeba ho při té "TOP secret prohlídce" trošku víc popotáhli za koule?

Vložený obrázek

235585

Příspěvků: 28

03.01. 06:48 MoUdrostrak  Jen dal a houst-vybydlene a bankrotujici JuYsEj spustilo autodestrukci
03.01. 07:41 steve  RE: Jen dal a houst-vybydlene a bankrotujici JuYsEj spustilo autodestrukci
03.01. 08:29 MoUdrostrak  RE: Jen dal a houst-vybydlene a bankrotujici JuYsEj spustilo autodestrukci
03.01. 08:48 steve  RE: Jen dal a houst-vybydlene a bankrotujici JuYsEj spustilo autodestrukci
03.01. 12:00 quido2  RE: Jen dal a houst-vybydlene a bankrotujici JuYsEj spustilo autodestrukci
03.01. 17:21 udo1  RE: Jen dal a houst-vybydlene a bankrotujici JuYsEj spustilo autodestrukci
03.01. 08:51 jean.laroux  Účel a prostředky
03.01. 10:30 steve  RE: Účel a prostředky
03.01. 14:28 jen tak  RE: Účel a prostředky
04.01. 04:16  RE: Účel a prostředky
04.01. 08:09 steve  RE: Účel a prostředky
03.01. 10:23 fohat  pardon,trochu mimo
03.01. 17:10 fohat  RE: pardon,trochu mimo
03.01. 10:59 janko  Bubáci a hastrmani
03.01. 11:00 janko  RE: Bubáci a hastrmani
03.01. 11:01 janko  RE: Bubáci a hastrmani
03.01. 14:33 vj66  ONI MOHOU - VY NE !!!!
03.01. 14:43 vj66  RE: ONI MOHOU - VY NE !!!!
03.01. 15:37 Vladimír Stwora  Užitečná idiotka nebo další placený šašek?
03.01. 15:47 vj66  RE: Užitečná idiotka nebo další placený šašek?
03.01. 16:09 Tom  RE: Užitečná idiotka nebo další placený šašek?
03.01. 18:02 Rene Bartosek  RE: Užitečná idiotka nebo další placený šašek?
03.01. 19:14 Tom  RE: Užitečná idiotka nebo další placený šašek?
03.01. 19:33 Rene Bartosek  RE: Užitečná idiotka nebo další placený šašek?
04.01. 03:43 Satanist  Je to fakt
05.01. 02:07 Rene Bartosek  Tohle je sice OT.
05.01. 05:24 steve  RE: Tohle je sice OT.
05.01. 11:34 Tom  RE: Tohle je sice OT.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 0

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 0

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 1

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 2

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
886 290,82 Kč

Poslední aktualizace: 1.8.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 032