Diskuze k článku

Město nebo romské ghetto?

Příspěvků 22

9.12.2010 6:22

Ve skole: Dezo, co dostanes k Vanocum pod stromecek? Tvoje kolo!

Satanist 207.?.?.?

Mozna ze me oznaci za rasistu jen proto ze pisu pravdu! Ale ja na to seru! Fakt je, ze komunisti zkouseli vsechno mozny po dlouhy dekady aby z ciganu udelali lidi coz se jim vubec nepodarilo presto, ze se tak snazili. Dokonce i Adolf Hitler uz tenkrat stejne jako Vy dnes vedel co jsou cigani zac! Ja osobne se vubec nedivim lidem ktery by cigany chteli po jistych neprijemnych zkusenostech nasilne vyhnat ze zeme nebo dokonce vykynozit! Nazory diskriminovanych lidi ktery na tu nenavidenou ciganskou verbez furt jen doplaci a rozhodne ne jen penezi jsou pochopitelny. Ono totiz pozorovat zivocicha ktery si dokaze totalne zdevastovat obydli ktery mu zaplatili poplatnici dani z krvavych mozolu dokaze poradne nasrat! A jeste vic nasere kdyz ten samy parazitni zivocich dostane zadarmo od eraru dalsi obydli aby ho tez zdevastoval. [naštvaný]

233944

9.12.2010 7:53

RE: Ve skole: Dezo, co dostanes k Vanocum pod stromecek? Tvoje kolo!

MartinL 90.?.?.?

Reakce na 233944

všem co jsi jmenoval se to s cikánama nepovedlo. Bydlím v ghetu s cigány a nevím co s tím. Snad nepřetržitá kontrola dodržování zákonů a slušného chování,ale to už je skoro jako v koncentráku. Taky je na zváženou jestli má naše společnost nějaký kredit k vyžadování čehokoliv, když se naši představitelé chovají hůř než ti cikáni.

233946

9.12.2010 12:23

RE: Ve skole: Dezo, co dostanes k Vanocum pod stromecek? Tvoje kolo!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 233946

Všeho do času, krach sociálního státu začíná být realitou, penězovody vyschnou. Cikány- s jejich leností a životem ze dne na den to postihne nejvíce. Prostě drsná příroda si je přebere, tak jako si je přebírala stovky let předtím, než jsme je začali rozmazlovat. To rozmazlování je v podstatě geniální tah, odvykli drsnému životu, takže tentokrát budou přebráni totálně.
Oni si možná myslí, že poté budou prostě přepadávat, loupit a vraždit-omyl, když jde do tuhého je každý člověk bestie. A nakonec vyhraje ten, kdo se dokáže přizpůsobit. Cikáni to se svým stylem života rozhodně nebudou. Tedy co se týče tohoto problému, mužeme být v klidu a cikánům pomalu mávat na rozloučenou.

233953

10.12.2010 18:55

RE: Ve skole: Dezo, co dostanes k Vanocum pod stromecek? Tvoje kolo!

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 233953

Zajimave, ze napriklad ve Francii se Sarkozi snazil o nejake reseni. Pritom u nich snad neni problem s cikany tak zly jako v CR.
Cechum se nakukalo, ze se musi o cikany postarat, jinak se nestanou cleny Unie.
Dnes jiste lituji obojiho! [bliji]

234014

9.12.2010 13:08

RE: Ve skole: Dezo, co dostanes k Vanocum pod stromecek? Tvoje kolo!

LZ 131.?.?.?

Reakce na 233946

Sice se říka ryba smrdí od hlavy, ale politici se rekrutují z davu. Z lidu chcete li.
Ano bylo pár "slušných" politiků, které lidi zvolili, ale ti neměli žaludek na to, aby tam vydrželi.

Takže pokud se chce někdo zbavit ciganu jednou provždy, není třeba otevíraat koncentrační tabory, ale změnit se sám a tuto změnu nabízet ostatním.

Jak tady někde bylo, pokud se naše česká společnost nezmění na svoje nedáme a cizí nechceme a nezačneme se znova množit, tak jednoduše vymřeme. Ono dneska se říka udělám si max dvě děti vic jich neuživim, ale to je lež, ve skutečnosti se matky o děti nechtějí starat. (říkají dvě jsou až nad hlavu.) Pak se tedy musí změnit naše společnost aby čtyři byly optimální.
Jediná alternativa je pomalá smrt.
Měli bysme si budovat vlastní kultůru jeden za všechny, všichni za jednoho. Dnes je naše kultůra kdo nemastí vlastní kapsu je idiot.
Snad začneme konečně pracovat, aby po nás něco zbylo, než jen pracovat, abychom nezevlovali u televize/v hospodách a nedělali bordel jako je tomu dnes.

233956

10.12.2010 11:58

RE: Ve skole: Dezo, co dostanes k Vanocum pod stromecek? Tvoje kolo!

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 233946

Naši představitelé Martin?

To sú oproti globálnym banksterom teskorožkovreckári.
Platia ich v podstate za to aby kradli a banksteri mohli vo svojich "slobodných" novinkách napísať:

"Ajajáj, chceli ste demokratúru?
Did Moroz prišou i priňos Vam ten baliček aj do vychodnej jevrikopy. Trochu síce smrdzi, no zabalený je šumne, ta ňe?
Ale zase ten Nami schvaľeny a Vami slobodne zvoľeny Pišta Lakatoš s Dežom Nagyom pokradli dve kilečká grúlí z vétriesky. To ne naša durosc. Ta budzece v zime opiať hladuvac a na jar Vam pomožeme. Dame vam jiščo váce totej demokrutury a Palomu Araňošovu za p-rezidentku, že by ľepše bulo. Ta ňe?
(A ňeže zabudnece nejaky toten šumny naklad nam za "pomoc"[velký smích], jak sme še dohodli, bo zle budze..!!!)"


Nie je mi celkom jasné, ako celá ta "vopičárna" [velký smích] vôbec môže ešte niekoho prekvapovať. Je to bohužial momentálne chaotickým štandardom. Nevedia kudy-kam. Elita sa topí v svojich x+1 variantách, ktoré pripravovala pre ovce..

Prečo tomu tak je, sme tu rozoberali. Tak isto riešenia..

Zasa je to na Ferovi, Maťo, Jožovi a Anči zo sídliska, či z Hornej-dolnej.
Buď im to prestane byť jedno, alebo rožky v Kerfúre zasa zdražejú..
Keď politici vidia, že barani sú stále baranmi a ešte ich mnoho verí ožratému kšeftárovi-úžerníkovi bačovi a jeho pacholkovi("slobodným" médiám), nemôžu nič riešiť, aj keby chceli. Ak nebudú mať podporu zdola, nič nemôžu zmeniť. Na to hrá aj feťák bača a vždy naleje ovciam do žlabu s vodou aj pár deci makového odvaru a svoloč podebatuje o následných príjemných haluziach a dobrákovi chudákovi pacholkovi, ktorému všetci stále krivdia..
Pár baranov občas ostrihajú, predajú, či zabijú a spravia ďalší žúres..
Všetko má nejaký zmysel..
Možno sú tu preto, aby sme sa od nich naučili ignorovať nám nanútený absurdný systém a vytvorili si nám vlastný.
Ako Gréci, Íri, Španieli, Portugalci.
Nič si od globálnej mafie nepožičali, tak im nemajú čo vrátiť.
Tak isto my.. Od koho máme tie ničím nekryté "loove" požičané?
Od Nemcov, Holanďanov, Švajčiarov? Tudle..
Tí sú niekoľkonásobne viac zadĺžení ako my a Češi.
Samých nás budú humanitárne embargovať a následne bombardovať.
Keď sa nás ale veľa dá dokopy..
Don´t let them fuck us!!!

234000

9.12.2010 9:01

Česká indoložka

fohat 88.?.?.?

mi objasnila jednou v televizi mentalitu Římanu,kterou mají zažranou v genech.Přivlekli si indické manýry nedotknutelnosti odpadku...Čili,hezky česky,doma to mají perfektní,ale venku za dveřmi mají haldy odpadku,nebot by se POSKVRNILI...Nuselská radnice by například po oblíbenem gestu pozitivní diskriminace o které se bělostným ani nesní,přidělení bytu....provedla fotodokumentaci a po podpisu o převzetí seznámila slovutné Římany s pravidly návštěv z radnice a ověřování stavu bytu.Škody na bytě by si odmakali,eventuelně by přišli o dávky pro svých 17 dětiček a to by sakra bolelo.....

233949

9.12.2010 9:08

pěkný článek

KRONEOS 78.?.?.?

Problémy jsou v nekomunikaci mezi majoritou a minoritou, je pravda, že to někdy nevyjde, těch důvodů proč to nevychází je mnoho. Neschopnost dospělých romů, ale i nechuť bílých sousedů, většinou po špatných zkušenostech.
Myslím si, že zapojování romské komunity do veřejného života je odlišná od dané oblasti, pokud kdy začala, a je chuť.Sám osobně mám s romy občasné zkušenosti, ne vždy negativní, ne vždy pozitivní. Romové se většinou snaží o naší pozornost, nejsou však schopni nic nabídnout. Mnozí nemají žádné dovednosti, a žádné dlouhodobé zkušenosti. A ti , kteří by mohli žít normálním moderním způsobem, a poctivě, ne vždy mají podporu většinové populace.

Prostě někde se začít musí, a souhlasím s tímto článkem 1)u dětí, a přidávám 2) změnou schopnosti zvýšit počet pracovních nabídek, v nichž by se poctiví romové mohli uplatnit. S nabídkama práce je někdy problém i pro majoritu. Pokud člověku není dána možnost uplatnění, a společnost nevytváří žádné zařazení i pro lidí s nižších sociálních vrstev, většinou s nijakým vzděláním, tak nám rostou ony nepřizpůsobivé komunity, které více a více inklinují ke kriminalitě. Důsledky známe, všude kolem nás.
Také začarovaný kruh...

233950

9.12.2010 20:11

RE: pěkný článek

Satanist 207.?.?.?

Reakce na 233950

Pozornost obcanu o kterou se cigani tak snazi je na miste! Dokonce o sve tehdejsi spolucestujici z dob A.H se zajimaji i Israelite. Nebo jste snad uz zapomel na barevne kovy z hrobu zidovskych obeti Holocaustu v Therezienstadt ktere vykupovali od ciganu zidi ve vykupnach kovu?

233976

9.12.2010 9:15

Parazit

Miloslav Alčer 188.?.?.?

I ten nejposlednější čokl z ulice se snaží vydrbat si blechy z kožichu. Je to přirozené a správné. Parazita si žádný živý tvor dobrovolně nechce nechat líbit. Parazit mu nic dobrého nedává - jen škodí.
Ovšem vrcholu evoluce, pánu tvorstva - Homo sapiens sapiens je racionální, správné a přirozené chování zapovězeno. My si musíme parazity v kožichu držet nadále a starat se o ně, omlouvat jejich odlišnou mentalitu a snášet "multikultůrní" rozdíly.
Pokud se zachovám přirozeně, budu "vyspělou" společností zavrhnut, označet za rasistu, nácka, ufona, satana, ....... [bliji]

233951

14.3.2014 3:06

RE: Parazit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 233951

[mrknutí jedním okem] >I ten nejposlednější čokl z ulice se snaží vydrbat si
>blechy z kožichu. Je to přirozené a správné. Parazita si
>žádný živý tvor dobrovolně nechce nechat líbit. Parazit mu
>nic dobrého nedává - jen škodí.

>Ovšem vrcholu evoluce, pánu tvorstva - Homo sapiens sapiens je
>racionální, správné a přirozené chování zapovězeno. My
>si musíme parazity v kožichu držet nadále a starat se o ně,
>omlouvat jejich odlišnou mentalitu a snášet "multikultůrní"
>rozdíly.

>Pokud se zachovám přirozeně, budu "vyspělou" společností
>zavrhnut, označet za rasistu, nácka, ufona, satana, .......
>[bliji]

306584

9.12.2010 14:03

Císřský patent

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Patent, císařem Karlem VI. dne 22. ledna 1726 za účelem tímto ve Vídni vydaný.
I. ,,Všichni cikáni, kteří v královských českých dědičných zemích od kohokoliv dopadeni budou, ať považují se jako dříve za psané (vogelfrei).

II. Kdyby některý cikán při postihnutí dal se na útěk a nemohl být polapen, jest každý oprávněn jej hned (in loco) zastřeliti, aneb jakýmkoliv způsobem zabíti.

III. Byl-li některý cikán polapen, ať se ihned spoutá a dobře uvězní.

IV. Mužové cikánského plemene ať se ihned provazem utratí.

V. Silným, osmnáctého roku však ještě nedosáhnuvším cikánským klukům Buben), pak všem dospělým ženským cikánské roty, ať kat v království českém uřízne pravé, v markrabství moravském, vévodství slezském a markrabství kladském pak levé ucho. Po přestálém tomto trestu musí každý cikán neb cikánka vystaviti a odpřisáhnout hrdelní revers, že se nikdy do dědičných zemí království českého nevrátí; po té ať je kat metlami mrská a
za hranice té které země odvede.

VI. Kdyby postižení takovíto kluci cikánští, nebo cikánky ještě nějakého zločinu se byli dopustili,anebo kdyby po prvním trestání opět do zemí království českého se vrátili, ať se jim ihned druhé ucho uřízne a ostatní svrchu uvedené tresty ať se při nich opakují.

VII. Kluci cikánští neb cikánky jimž již jedno neb obě uši chybí, nebo kteří na zádech nějaké trestné znamení vypálené mají, ať se po dostihnutí a uvěznění mečem odpraví, jelikož se se vší určitostí dá souditi, že jsou nenapravitelní (Incorrigibilitaber).

VIII. Takovíto odsouzenci mohou se, což se jim milostivě dovoluje, z přisouzeného jim trestu odvolati a soud apelační může toho nebo onoho delikventa milosti císařské odporučiti."

IX. Téhož patentu, jenž zní: ,,Aby se ale tato škodlivá cikánská sběř(dieses schädliche Zigeuner-Gesindel) co nejdříve právu dodána a úplně vyhubena býti mohla, tedy se všechněm obyvatelům vůbec, vrchnostem,úředníkům a rychtářům ale zvláště pod dole uvedenými tresty přísně poroučí a nařizuje, aby tuto sběř, kdyby jí někde, jmenovitě ale v lesích postihli, ihned nejbližším úřadům udali, ji schytati a právu odevzdati pomáhali. Kdyby ale některá vrchnost, některý úředník, rychtář neb kdokoliv jiný dle výkazů těchto nejednali a cikánům při jejich potulování se
jakýmkoliv způsobem pomáhali, propadají následujícím trestům: osoby zámožné zaplatí 100 dukátů; nemají-li po ruce peněz, zabaví a prodá se jejich majetek. Osoby chudé jiným způsobem se potrestají.

"Hrůzný tento císařský zákon byl od místodržících českých zvláštním cirkulářem dne 12. března 1726 ve všech městech a u všech úřadů oznámen. Mimo to vyvěšeny byly po hranicích tabule, na nichž zákon ten napsán, a tresty, jaké na cikány čekaly, vymalovány byly. Úřadové se podle něho přísně řídili!

233958

9.12.2010 16:52

RE: Císřský patent

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 233958

promiňte, ale ztracíme rozum; prý jsme humanisti atd. atd.; ale dříve některé sociální problémy se řešily sice drsně, ale účinně; nejsem pro usekávání uší nebo pro vyhoštění, ale dříve cikánům bylo dáváno jasně najevo, že nejsou o nic víc, než osatatní a že pokud chtějí tu zůstat, mají dodržovat platné zákony; teď jsou to "paní nedotknutelní", kteří dělají co chtějí aniž by jim za to něco bylo;

233970

9.12.2010 18:59

RE: Císřský patent

Martin300 68.?.?.?

Reakce na 233970

http://www.novinky.cz/domaci/219252-sedmdesat-proc...

jak ale pise jeden komentar..

"Hezky okecané. Upřesním pár údajů.
"Třiaosmdesát procent Čechů považuje Romy za nepřizpůsobivou skupinu obyvatel a 45 procent by je nejraději v Česku vůbec nevidělo"

"Devadesát procent lidí považuje Romy za zdroj kriminality a téměř stejný podíl dotázaných si myslí, že právě Romové znečišťují okolí a ruší veřejný pořádek."


"Podle sociologů průzkum potvrdil, že v Česku sílí nový společenský fenomén - anticikánismus, který je na rozdíl od všeobecného rasismu zaměřen výhradně proti romské komunitě. Názor na Romy se u takto naladěných lidí diametrálně liší od postoje k jiným skupinám."


O cikánech zase mlčíte, radši !"

Ja se ale divim,ze se o tom vubec pise.TV sice zatim radeji mlci,je ale videt ze nektere deniky uz pomalu zacinaji popisovat skutecny stav veci.

233975

9.12.2010 18:41

Rasismus jóóó. Jinak to asi ani nejde.

realista 1 77.?.?.?

Rasismus je všude kolem nás. Skoro vše se třídí podle ras. Co je na tom divného. Pokud by si chtěl nějaký stát zachovat svoji identitu, chtěl, aby ji dodržovali i ti přistěhovalci, co je na tom divného, pokud je to v zájmu celku. Jestli někde, třeba ve Švýcarsku referendem, národ prosadí určité zásady (podřízení se zákonům země a pod.) nevidím v tom nic, co by bylo proti lidskosti. Jistě, každý má jiný názor, co je jeho lidskost a co ne. To by také nemusely platit zákony, protože někomu by se také nemuseli zdát lidské. A takové příkazy/zákony, kde se počítá s tím, že lidi budou dbát pořádku (prevence proti infekcím/nákazám), že by se měli starat o to, že budou jejich děti chodit do školy, na tom nevidím nic, co by mělo být proti lidské důstojnosti. - Za dvacet let od „sametu“ si nikdo s
tímto problémem u nás nechtěl kazit reputaci. Jsou to přeci také voliči. A každý hlas má pro někoho cenu. Na Slovensku je už 23 vesnic pod vedením starostů/cikánů ! Prodat dům v této vesnici
a odstěhovat se, je téměř nemožné. Problém s cikány by se měl řešit včas. Až budou i v Čechách na radnicích rozhodovat...................to už bude pozdě.

233974

9.12.2010 20:24

RE: Rasismus jóóó. Jinak to asi ani nejde.

Satanist 207.?.?.?

Reakce na 233974

Dovolim si Vas opravit! Takove reseni problemu s cigany o kterem jste se jistymi detaily zalozenych na pravdivych udalostech vyjadril rozhodne neni rasismus, ale nezbytna nutnost!

233977

9.12.2010 21:26

Bum,bum!

Punisher 94.?.?.?

Přesně na tudle cigánskou notu elita hraje a bude pómáličku přilívat olejíčku do ohýnku - někdo černý-romák-cigán žere z vašich daní a je vinen za všechny vaše problémy! Až vyštengrujou lidi k pogromům na romy bude to důvod tvrdě zasáhnou silou,osekat osobní svobody na 0 a nastolit zde korporátní fašišmus třeba s tím úchylným SM kokotem Bártou? Že v ČR nemůže být taky vyjímečný stav? Ale kdeže. Může být klidně zítra,plány jsou vypracované v trezorech.

Tímto vyzývám všechny: Nenechejte se vyprovokovat k žádnému násilí! Na to přesně ti jude,ilumináti,spiklenci,kokoti... právě čekají!

233978

10.12.2010 10:11

RE: Bum,bum!

Olas 78.?.?.?

Reakce na 233978

nastolit zde korporátní fašišmus ... ?

Proč ... ? Domnívám se, že úplně stačí náše současná stále více praktikovaná totalitní demokracie pod taktovkou trojklaky. Jsme svědky vytvářejícího se hybridu demokracie ve smyslu kdo nejde s námi, jde proti nám. Jak to již nastinil Jirka Křovák - Kdo nesouhlasí s naši politikou podporuje terorismus. Co se týká nepřizpůsobivých je tu Kocáb and his boys.

233994

9.12.2010 22:38

jak na to

meloun 89.?.?.?

Dobrý večer. Už jsem to tu jednou psal. Cikánů ze lze zbavit jedině tak, že jim nedáme NIC zadarmo. Proto dokud jim budou vlády sypat plná krmít, budou se tu držet a množit. Je proto nesmysl nechat se zmanipulovat a bojovat proti cikánům na ulici. První krok musejí udělat zákonodárci. A oni budou muset situaci řešit i kdyby nechtěli. Oni moc dobře vědí, že cikáni nejsou schopni udržet jejich blahobyt a že k tomu potřebují domorodce. Cikán je schopný maximálně vysypat popelnici nebo vykopat výkop, tam jeho kladné schopnosti končí. Vzhledem k rozmnožovacím schopnostem cikánů je nebudem časem schopni uživit i kdyby nás vlády dřeli až na kost. Prostě jeden manuálně pracující Čech neuživí jednoho důchodce, jednoho úředníka a čtyři cikány. Budou si muset vybrat, buď budou žít v blahobytu, hrabat prachy, pořádat vojenské mise a nebo nebo pěstovat cikány. [chechtot]

233979

10.12.2010 22:23

RE: jak na to

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 233979

V prirode existuje velice jednoduchy system. Tvor ktery prestane pracovat rychle zahyne. I vetsina parazitu nakonec sveho hosta zahubi.
Clovek jiz do prirody nepatri?

234028

11.12.2010 9:03

RE: jak na to

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Reakce na 233979

+1

234048

11.12.2010 13:16

No to není nic novýho....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

aneb ve stylu vtipu:

"He, cigáni, kam dete?"
"Do kina!"
"A na co?"
"Cigáni dou do nebe..."
"A co tak na "cigáni dou do práce???"
"My na scifi nechodíme!!!"

Krysa

234054

Příspěvků: 22

09.12. 06:22 Satanist  Ve skole: Dezo, co dostanes k Vanocum pod stromecek? Tvoje kolo!
09.12. 07:53 MartinL  RE: Ve skole: Dezo, co dostanes k Vanocum pod stromecek? Tvoje kolo!
09.12. 12:23  RE: Ve skole: Dezo, co dostanes k Vanocum pod stromecek? Tvoje kolo!
10.12. 18:55 vodnik007  RE: Ve skole: Dezo, co dostanes k Vanocum pod stromecek? Tvoje kolo!
09.12. 13:08 LZ  RE: Ve skole: Dezo, co dostanes k Vanocum pod stromecek? Tvoje kolo!
10.12. 11:58 udo1  RE: Ve skole: Dezo, co dostanes k Vanocum pod stromecek? Tvoje kolo!
09.12. 09:01 fohat  Česká indoložka
09.12. 09:08 KRONEOS  pěkný článek
09.12. 20:11 Satanist  RE: pěkný článek
09.12. 09:15 Miloslav Alčer  Parazit
14.03. 03:06  RE: Parazit
09.12. 14:03  Císřský patent
09.12. 16:52  RE: Císřský patent
09.12. 18:59 Martin300  RE: Císřský patent
09.12. 18:41 realista 1  Rasismus jóóó. Jinak to asi ani nejde.
09.12. 20:24 Satanist  RE: Rasismus jóóó. Jinak to asi ani nejde.
09.12. 21:26 Punisher  Bum,bum!
10.12. 10:11 Olas  RE: Bum,bum!
09.12. 22:38 meloun  jak na to
10.12. 22:23 vodnik007  RE: jak na to
11.12. 09:03 Sam Ting Wong  RE: jak na to
11.12. 13:16  No to není nic novýho....

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 271,88 Kč
1 unce stříbra
548,45 Kč
Bitcoin
744 826,33 Kč

Poslední aktualizace: 25.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 970